smth
un atkal par divām dienām 
4th-May-2018 09:46 pm

Vakar

0503

To, ka ievas zied, pamanīju jau aizvakar, bet vakar.. siltais vējiņš daļu ielas piesmaržoja. Pa ceļam uz darbu vienā no pagalmiem katru gadu bagātīgi zied ieva. Vienmēr ir vēss, kad ievas zied, reizēm pat līst. Bet šogad, silti, saulīte spīd un rūgtenā smarža virmo apkārt. Forši! Ir pavasaris! Un tik ļoti gribas cerēt, ka šogad tiešām būs foršs pavasaris un vasara. Pagājušā gada aukstums, drēgnums nemaz nepatika.
Darbā īsā diena, bet paguvu daudz izdarīt. Redzu, ka visi ir nocietušies, visiem manis pietrūka... Man savukārt ir nepieciešams ilgāks laiks, lai pierastu pie darba ofisā. Mājās tomēr bija ērtāk - ja paliek grūtāk, vari atlaisties, ja gribi, vairāk pakusties pa māju. Bet ofisā tomēr savādāks režīms. Tomēr ceru, ka ieskriešos un būs ok. Jā, pagaidām nogurstu ļoti. Pirmajā dienā jau ap deviņiem ielīdu gultā, šajā dienā jau ap sešiem ielīdu gultā. Tiesa, vispirms skatījos seriālu, bet tad, kad uznāca negaiss un sāka līt lietus, aizmigu. Patiesībā mēs visi (gan divkājainie, gan četrkājainie) ielīdām gultā un visi aizmigām. :) Pasnauduši atkal visi parosījāmies, bet es atkal diezgan agri nolīdu gultā pie seriāla. Sapratu, ka tādi vēsturiskie seriāli man tīri labi iet pie sirds. :D Nakts vidū Ž.pamodināja mūs, jo tieši gultas vidū bijām visas trīs sakritušas - tā, ka viņš nekādi nevarēja apgulties. :D
Secinājums viens - darba dienas mani pamatīgi nogurdina, tāpēc krietni vairāk guļu šobrīd. Ceru, ka nākamnedēļ jau būs vieglāk..

Šodien

0504

Lai arī no rīta pamodos ar sāpošu galvu, tomēr pretsāpju tabletīte palīdzēja. Paguvu no rīta gan brokastīs uzcept biezpiena plāceņus, gan zupu pusdienām uzvārīt. Kamēr esmu laukos, mājiniekiem jāatstāj pilni katli, šķīvji, bļodas.. :D Pa pāris naktīm visu izēdīs un būs atkal sailgojušies pēc manis. :D
No rīta paralēli virtuves darbiem noskatījos filmu "Ievainotais jātnieks" par tēlnieku Kārli Zāli. Man patika šāds formāts, jo nav gluži dokumentāls un nav spēlfilma. Interesants salikums, kas raitā un interesantā veidā izstāsta notikumus. Un galvenais, šo to jaunu atkal uzzināju. :)
Kad izbraucu, Rīgā lija, toties laukos tāda vasara!! Ilvers pat bez krekla skraidīja apkārt. Kamēr es atbraucu, tētis ar Ivaru un Ilveru paguva kartupeļus iestādīt, mamma ar Santu sīpolus stādīja. Santai patīk pa dārzu rosīties. Tiesa, piecgadniekam pārāk daudz darbu vēl nevar uzticēt, tomēr dienās, iespējams, būs dārza darbu mīļotājs. Kamēr braucu, Ilvers vairākas reizes zvanīja, jautājot, kur es esmu. Vienā no reizēm dzirdēju, ka Santa raud. Ilvers iedeva klausuli, lai es parunāju ar Santu. Izrādījās, ka asaras ir tādēļ, ka baba nedod darbu, ko dārzā varētu darīt.. :))
Vispār gan Ilvers, gan Santa ir sākuši konkurēt par manu uzmanību. Santa kļūst saprātīgāka un aizvien noturīgāka ir uzmanība attiecībā pret kādu cilvēku. Forša un enerģiska meitene aug. ;) Ilvers krietni pastiepies. Viņam šobrīd ir tas vecums, kad vajag obligātie pamērīties, vai viņš ir garāks par kādu. :)) Atceros sevi tajā vecumā - man bija ļoti līdzīgi. :)
Šodien uzkārām šūpuļkrēslu. Bērni, protams, atkal nebija dabūjami ārā no tā. Ja būs laba vasara, būs jāizvelk arī šūpuļtīkls, lai katram sava vieta zem ozola ir. :)) Un man pašai jau arī ļoti patīk šūpuļtīkls un šūpuļkrēsls. Paņem grāmatiņu un pazūdi zem ozola :) Kādreiz sēdēju ozolā, tagad tas ir pastiepies garumā tik ļoti, ka bez maz vai trepes vajadzīgas, lai tiktu līdz pirmajam zaram. :)))
Pēc dārza darbiem arī mūsu mājās bija baltā galdauta svētki. Tie, kas labi pastrādājuši dārzā, ir nopelnījuši kārtīgas pusdienas. Bērniem par prieku no saldētavas izvilku saldējumu, jo kūku pa ceļam nenopirku. :) Bet arī saldējums uz urrā aizgāja.
Bērni, kā jau ierasts, uz mājām negribēja braukt. Labprāt paliktu ar mani laukos. Bet neviens jau neko tādu neplānoja, tāpēc ar garām lūpām un nolaistām ausīm sasēdās visi mašīnā un aizbrauca. ;) Gan jau drīzumā atkal tiksimies - brauksim pie viņiem uz sālsmaizi. Runājot par sālsmaizi, sapratu, ka remonts bērnu istabā jau ir gandrīz pabeigts. Mēbeles pašu guļamistabai atnāks līdz 15.maijam. Būs smuki! Šodien atvedu Ivaram arī sēžammaisus. Mums tie stāvēja stūrīti sakrauti, aizņēma vietu. Kādreiz ik pa brīdim tos izmantojām, bet tagad jau krietnu brīdi tikai kaķi pa tiem tusēja. Piedāvāju pirms gada tos Luetai, bet viņai nevajadzēja. Tagad, redz, Ivaram noderēs bērnu istabā. Toties mums apmaiņā Ivars atdeva putekļu sūcēju ar mazgāšanas funkciju. Ja pašiem iepatiksies, tad atstāsim sev un mammai ar tēti atdosim savu mazo sūcēju. Ja sapratīsim, ka mums nav pārāk noderīgs, tad atvedīsim vecākiem. :)
Vakarā ar tēti hokeju skatījamies un skatāmies. Atkal hokeja pavasaris klāt. Krievi lupatās sasita frančus, ASV un Kanādas spēle līdzvērtīga, bet tagad skatāmies Vācijas un Dānijas spēli, ik pa brīdim pārslēdzoties uz zviedru-baltkrievu spēli.
This page was loaded Feb 16th 2019, 3:04 am GMT.