smth
beidzot cilvēks ;) 
20th-Jun-2017 11:03 am
Beidzot jūtos kā cilvēks, jo izgulējos. :D Bet īsumā - brauciens bija nogurdinošs, bet koncerts - lielisks. ;)
Tiešām lieliska nedēļas nogale izdevās.
Garāk uzrakstīšu pēc tam. :D
This page was loaded Jun 27th 2026, 4:07 am GMT.