smth
svētdiena 
5th-Mar-2017 04:21 pm
Pamosties 10:30 un lēnā garā izkārpīties no gultas. Nē, šodien neiešu pārgājienā Jūrmalā. To izveikšu citā dienā. Galu galā, šonedēļ jau vairāk nekā 76 km nosoļoti. :)
Tā kā izlemts šodien dienu pavadīt mājās, tad īstais laiks uzvārīt ķirbju biezeņzupu. Visu nedēļu gribēju to izdarīt, bet bija slinkums lielo ķirbi ķidāt. Toties tagad laime milzīga. Visu nedēļu varēs ķirbjus dažādos veidos tiesāt nost. Ļoti patika AbsolūtIlzes ideja par ķirbju-griķu miltu sāļajām vafelēm. Izklausās labi. Jānopērk vien griķu milti.
Nedaudz piekārtoju māju. Joprojām neliek mieru doma par to, ka vajadzētu uztaisīt kārtīgu pavasara tīrīšanu, bet pagaidām tālāk par ideju neesmu tikusi uz priekšu. :( :) Nu, slīmests esmu! :D
Un tagad jāpaskatās Baltais kalns video par gājienu. Nu, neliek man mieru..
Comments 
5th-Mar-2017 07:29 pm
Mana draudzene arī vakar ļoti taisījās iet tai pārgājienā, bet šorīt tomēr pārdomāja. Nez kādēļ?;)p
5th-Mar-2017 08:40 pm
Es netaisījos iet šajā sagatvošanās pārgājienā, bet doma bija aizbraukt ar vilcienu uz Jūrmalu un tad vai nu vilkties pa veloceliņu atpakaļ uz Rīgu, vai arī turpu šurpu kilometrus 20-30 pa smiltīm nostaigāt.
Tomēr stingra plāna un apņemšanās nebija. Tomēr miega trūkums, kas šonedēļ tika piedzīvots, paņēma savu. Ļaušanās gulēt tik, cik vajag, izdarīja savu. :D
Nekas, rīt vakarā, iespējams, būs padsmit kilometru pārgājiens pa Rīgu. :)
This page was loaded Jun 4th 2020, 3:39 am GMT.