x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Kamēr Tu gulēji

2005. gada 9. jūlijs, 3:33 am, 20 atsauksmes / pievienot vēl

Kamēr Tu gulēji, notika ļoti interesantas lietas. Pirmkārt, [info]kamarilis ir atpakaļ. Ne gluži vecajā paskatā, bet ir. Pateicoties [info]kolbiri, es par to uzzināju ļoti ātri un operatīvi, ap vieniem laikam. Otrkārt, afēra, nedienas un visa vietās nolikšana saistībā ar #journal. Vispirms to atņēma, tad atņēma pavisam, tad bija interesanta, bet ne izglītojoša saruna ar vienu stulbu IRCop'u. Tad mums to atdeva, bet mēs nicīgi pašņaukājām degunu, ka mums tādu to vairs nevajag un pārvācāmies citur. Tas, lūk, bija interesanti. Mans irssi uz brīdi nokārās, to interesantāko logu man nav. Prasiet citiem. Ā, jā, [info]milk arī mani ļoti mīl. :) Atzinās 3:15am. Treškārt, neparastie ieraksti un komentāru lasīšana un dzēšana [info]dute žūrnālā ap vieniem. Ceturtkārt, uz brīdi sajutos Kopenhāgenā. :) Pēc vienpadsmitiem. Piektkārt, lasot diskusijas, sadrupināju kēksu. Tas ilga vairākas stundas. Lūk. Tā ir daļa no tā, kas notika, kamēr Tu gulēji. (Bet es šonakt laikam gulēšu trīsreiz mazāk par vajadzīgo.)

Vakardienas pēcpusdienai arī nebija ne vainas. Veetraini bija.

het: mm tad jau mans..

2005. gada 9. jūlijs, 3:55 am, 4 atbildes / atbildēt

mm tad jau mans sagribeetais efekts ir panaakts, ja tik bik palasto un paskatoties bildes kautvai uz sekundi var sajusties taa itkaa buutu tur :))

man paarskatoties vinjas mmmm akd, es ikvienaa no vinjaam labpraat iekaaptu ;)
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Nu bet! Tāpēc jau..

2005. gada 9. jūlijs, 3:57 am, 3 atbildes / atbildēt

Nu bet!
Tāpēc jau teicu par komentāriem. :) Bez tiem nu nekā.
Es nekāptu tajā, kas virs maģistrāles. :) Bet tās virs mākoņiem ir lieliskas!
 

het: :) ehh ... man taa..

2005. gada 9. jūlijs, 3:59 am, 2 atbildes / atbildēt

:)

ehh ... man taa iepatikaas Lidot, pirmaa reize, kad lidoju betnu mmm es gribu veeel it iipashi tad, kad taa viegliiteem lidmashiina sagriezhaas paceljoti spaarnus viegliiteem paijaajot mani debes maakonjos tik vijiigi kaa chuuskaj lienot pa smiltiim taa izplanee un skats apkaart saulej spiidot uudenii gozeejoties virmo un es divaam plati atveertaam aciim tik speeju laimee smaidiit kaa beerns ar lielo konchu mutee beidzot to sagraabis un klusiibaa pie sevis nodomaajot - tas viss, tas viss, tas viss tikai man!


:)
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Neviena komata, lai man..

2005. gada 9. jūlijs, 4:03 am, 1 atbilde / atbildēt

Neviena komata, lai man palīdzētu, bet es sapratu, ko Tu domā. :) Es zinu, kā tas ir.
Es taisos beidzot gulēt. Arlaburītu, [info]het! :)
 

het: es nemiilu komatus un..

2005. gada 9. jūlijs, 4:04 am, atbildēt

es nemiilu komatus un vinji nemiil mani:)

saldu chuchu [info]x_f :))
un mozhuriitu!
 
GUTEN TAG (darkz)

GUTEN TAG: es pat īsti nezinu, vai..

2005. gada 9. jūlijs, 5:54 am, 9 atbildes / atbildēt

es pat īsti nezinu, vai būtu pareizi to ircopu saukt par stulbu. beigās viņš atstāja pat tāda +- pieskaitāma cilvēka iespaidu.
protams, pirmais iespaids ir vissvarīgākais :)))
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Nu jā, bet tāds nu tas..

2005. gada 9. jūlijs, 7:16 am, 8 atbildes / atbildēt

Nu jā, bet tāds nu tas iespaids man bija. Tāds nedaudz nepabeigts cilvēks, varētu teikt. Es vienkārši pārlasīju logu, cik nu man tas bija, un tā nodomāju pēc vienas frāzes, kad vinjam ilgi kaut kas tika skaidrots.
(02:10) titaans: darkz taatad - tev pilniigi pietiek ar attieciigas info evietoshanu ieksh sviesta cibas - so - kapeec gan tu negribi, lai taads topic paliek ieksh #journal?
peekshnji kauns sametaas?
 
GUTEN TAG (darkz)

GUTEN TAG: galvenais, ka es pat..

2005. gada 9. jūlijs, 7:23 am, 2 atbildes / atbildēt

galvenais, ka es pat īsti nesapratu, ko viņš ar to gribēja teikt
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Man liekas, ka viņš..

2005. gada 9. jūlijs, 1:03 pm, 1 atbilde / atbildēt

Man liekas, ka viņš beigās nevis tika pierunāts atbloķēt kanālu, bet gan pats saprata, ka nav rīkojies gluži pareizi (un "adekvāti", kā pats vairākas reizes ieminējās) un tas ir bijis pārsteidzīgi.
Tas par to pastulbumu nāca viss kopā ar viņa attieksmi (kokaaluudzu, KKK), valodu ("nus", "raxta", visi pārējie vārdi un tas "shtama" vai kā nu tur bija) un to, ka viņš nespēja ne sakarīgi uzklausīt mūsu argumentus, ne pastāstīt savējos.
Tas, ka viņš diezgan negaidīti atbloķēja kanālu, liecina, ka viņš pats saprata, ka īsti pareizi nebija darījis, jo pirms tam vispār ignorēja areema diezgan sakarīgos :) argumentus.
Un vēl jau arī tas, ka viņš palika jaunajā #journal vēl kādu laiku arī pēc tam, kad viss jau bija beidzies.
 
GUTEN TAG (darkz)

GUTEN TAG: nu ja, tieši tāpēc..

2005. gada 9. jūlijs, 6:52 pm, atbildēt

nu ja, tieši tāpēc jau arī tā visa runāšana bija - lai izskaidrotu nesaprotamo un lai vismaz uzliktu topic/akick tekstu.
man, piemēram, vēlarvien ir klines uz visiem hostiem un lai tā arī paliek :)
 
this is a ransom demand (kakjux, lilly)

this is a ransom demand: titaans kļuvis par..

2005. gada 9. jūlijs, 8:43 am, atbildēt

titaans kļuvis par IRCopu? whoa! a es i nezināju ;) tā nu tas ir, ka gadiem vairs nečatoju.
Lasi starp rindiņām: lilly
 

nezinu: Vispār jau tur..

2005. gada 9. jūlijs, 10:58 am, 3 atbildes / atbildēt

Vispār jau tur valdošais ircopu izvēles princips - nevis pēc piemērotības un vismaz minimāla morālā brieduma, bet pēc kopīgas sadzeršanas biežuma un daudzuma - nav tas pats labākais, un šad tad ir visādus brīnumus gadījies redzēt. Bet ieskatam konkrētajā situācijā tomēr vajadzētu mazliet garāku priekš- un pēcvēsturi tam vienam citētajam teikumam ...
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Nu, es nevaru neko..

2005. gada 9. jūlijs, 12:52 pm, 2 atbildes / atbildēt

Nu, es nevaru neko garāku piedāvāt, jo logus nekrāju. Turklāt man tas viss nokārās, tā ka vispār nekas bez atmiņām nepalika. :)
Tos Tu vari prasīt, areemam un darkzam, viņiem jābūt, ja tā interesē.

Vēsture bija tāda, ka #journal bija uzlikts topiks, kas kādam nepatika. Tas par to pasūdzējās šim IRCopam. IRCops ar niku kokaaluudzu ieradās kanālā, neuzvedās neko saprātīgi un prasīja nomainīt topiku. Tad mūs dažus laikam izsvieda ārā, un pēc tam viņš nomainīja niku uz KKK un kļuva agresīvāks. Areems deva pretī. Un tā vārds pa vārdam, līdz #journal tika nobloķēts pavisam. Manuprāt, diezgan tā bez nopietna iemesla.
Areems ar viņu ilgi un dikti runāja privātajā, lūdzot iespēju nomainīt topiku, jo mēs jau bijām uz cita servera pārvākušies, lai arī citi to zinātu, kur jāiet. Titaans neļāva un tas bija ļoti stulbi (areems pārpublicēja logu).
Tad viņš tomēr tika pierunāts atnākt parunāties uz mūsu jauno serveri un tad jau mēs pārējie varējām sekot līdzi un piedalīties.
Neko prātīgi viņš tiešām neuzvedās, nu, kā nopietns cilvēks. Bet beigās tomēr kaut kā izdomāja atbloķēt kanālu un tagad tas tur ir.
 

nezinu: Tik pat labi var būt..

2005. gada 9. jūlijs, 3:00 pm, 1 atbilde / atbildēt

Tik pat labi var būt bijis, ka areems vai kāds cits aizvilkās pasūdzēties kādam saprātīgākam policistam.

Tagad Tavas naktis atkal būs piepildītas un jēgpilnas? ;)
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Diez vai, naktīs es..

2005. gada 9. jūlijs, 3:03 pm, atbildēt

Diez vai, naktīs es guļu. :)
Šis bija tikai izņēmums statistikas labad, ne jau katru dienu gadās iestrēgt Rīgā.
 
Princese Zeltīte (elina)

Princese Zeltīte: šonakt jātaupa spēki,..

2005. gada 9. jūlijs, 9:13 am, 1 atbilde / atbildēt

šonakt jātaupa spēki, jo skatos, ka tādā novērtoāja lomā tīri interesanti.
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Es nebiju tikai..

2005. gada 9. jūlijs, 1:08 pm, atbildēt

Es nebiju tikai novērotājs! Es pat dažos notikumos arī piedalījos. :)
Jā, padomā tik, šitā bija viena nakts, kad es biju nomodā, un tik daudz kas noticis. Tad ko gan es šādi esmu nogulējis visās pārējās naktīs?
Un dienā notiek vēl vairāk. Tad kā lai visam izseko līdzi? :)
 
Pasaku Princis (joriks)

Pasaku Princis: bija bija k-kāds..

2005. gada 9. jūlijs, 10:05 am, 2 atbildes / atbildēt

bija bija k-kāds pilnīgs marazsms tur vienu brīdi. nu reāli tur panesās tik "inteliģentas" sarunas, ka pilnīgi gribējās kādu pasūtīt natūrā dir*t.
tikai nedomā, ka tagad k-kā speciāli pielienu, bet nu pa to laiku, kamēr es arī lasīju un nedaudz iesaistījos visā, kas tur notiek, vienīgie sakarīgie cilvēciņi man izskatījās, ka ir [info]milk un tu. ā nu arī [info]kamarilis, kura ierašanos un aiziešanu nokavēju skatoties filmu. bet ku biedrs KKK bija ar steigu jāsūta ārstēties.
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Nu, žēl, ka Tu..

2005. gada 9. jūlijs, 1:25 pm, 1 atbilde / atbildēt

Nu, žēl, ka Tu skatījies filmu un nokavēji mozzom. :) Un arī to, ka nebiji uz jaunā servera, kad tur runāja Titaans (tas pats kokaaluudzu un KKK) ar arēmu un darkz. Tad bija interesanti lasīt un ik pa laikam ko īsu un gudru pateikt. :)
Es tā arī nesapratu, par ko viņš mani pirmoreiz izmeta no kanāla. Es pārjautāju arēmam, vai tiešām visiem tik slikti ar angļu valodu (jo tas bija tēmēts pret KKK) un KKK mani uzreiz izmeta. Vēlāk viņš neko daudz sakarīgāks tā arī nekļuva.
Milk'a ik pa laikam man pažēlojās, ka nākot miegs un agri jāceļas, bet tik interesanti, tik interesanti, ka viņa tomēr sagaidīšot beigas. :) Un tā arī tiešām izdarīja.
Es gan šaubos par savu sakarīgumu. :) Tā jau esmu dažreiz par daudz pateicis. Bet vakarvakars bija interesants. Bieži kas tāds nenotiek.
It sevišķi, ka Tu sākumā esi meitene! :)
 
Pasaku Princis (joriks)

Pasaku Princis: nu es, ka saku - bijāt..

2005. gada 9. jūlijs, 11:13 pm, atbildēt

nu es, ka saku - bijāt jūs tur sakarīgākie.
bet nu tur jau bija brīdis, kad visus izmeta. eh..bet nu ko tur pa durakiem runāt. vienmēr tādi ir bijuši un būs :DD