Princese Zeltīte

Jaunākais

You are viewing the most recent 20 entries

1. Janvāris 2019

21:07: gribu, lai riktīgi, riktīgi sasnieg un visu var norakt kupenās.

25. Oktobris 2018

20:31:

24. Oktobris 2018

23:27: gribēju kaut ko tur atrast savos arhīvos n uz dullo uzspiedu kalendāru ar ierakstu, zem kura gandrīz 11) arī tagad varu parakstīties. mazliet bail,ka 10+ gados nekas nav mainījies

13. Februāris 2007
19:55: sevis izrādīšana ikdienas dzīvē (stāv uz galda)
Putraimi ir visgaršīgākais, kas ir uz pasaules. Un es tikai retu reizi matus žāvēju ar fēnu, lai gan man patīk kupli mati, dedzinu daudz sveces, arī dienā. Saslimstu ar vienu dziesmu. Labi iemetu bumbas basketbola grozā, eju uz basketbola spēlēm. Sildu kājas uz kompja. Košļāju ābolu kātiņus. Pērku žurnālu Mistērija, bet nekad to nelasu. Esmu diezgan ļaunatminīga. Reizēm nekaunīga. Lielīga. Bet visā visumā - diezgan forša, cilvēkiem patīku. Runāju 5 valodās, bet vēl divas saprotu. Spītīga. Nemīlu kārtību. Patīk apstādināt mirkli, kaut vai smaidot. Mūžīgi nelienu kādās biksēs. Patīk sīkumi. Krāju skropstu tušas un latgaliešu leģionāru dzīves stāstus. Taupu elektrību, bet šķiežu ūdeni. Filmas. Mazie brīnumi. Kreimenītes un atdodiet kaut ko atpakaļ no jau aizgājušā.
Un man vienmēr iet labi.

19:56: “I’m here, I’ve arrived, I am your happiness, see me, see me, see me.”

10. Oktobris 2018

17:20: Ar dažām Tori Amos dziesmām ir tā, ka viņas pat no sākuma aizslīd garām nepamanītas, bet tad pēkši - bladāc un tu to dziesmu beidzot saklausi un sēdi tāda apstulbusi ar asarām acīs.
"The Power Of Orange Knickers" - JĀ

7. Oktobris 2018

21:08: I guess it's all about my pride
I want to be there at the kill

Mūzika: DG

20. Septembris 2018

12:46: neīsts iemesls par neīstām darbībām neeksistėjošā domu pasaulē

16. Septembris 2018

14:46: vakar noķēru līdaku :)
(bija jālaiž vaļā, jo nebija 50 cm, BET TĀPAT! :))

12. Septembris 2018

14:35:
Esmu sākusi makšķerēt. Makšķerēšana lielai sabiedrības daļai liekas tā - mēēh, tur jau viss vienkārši! Bet nekā! Tā ir vesela, jauna pasaule, kurā man regulāri jāmet kauns pie malas, lai vispār kaut ko saprastu ("paņem sačoku!" - tulk. - paņem tīklu, ar kuru izvilkt nupat noķerto zivi!). Makšķerēšana varētu būt vissarežģītākais, ko jebkad esmu darījusi. Pirmkārt - man ir problēmas ar zivju iegaumēšanu (taisības labad arī putnus man nesanāk iegaumēt, vēljoprojām jaucu vārnas un žagatas un kas tur vēl tas melnais putns trešais bija..) - kurai ir punkti, spuras augšā vai lejā, kurai spics deguns, kurai apaļš, utt. Un, protams, man arī ir kauns visu laiku pārprasīt. Otrkārt - grūti tikt pāri tam, ka nekas neķeras, tai neveiksminieka sajūtai. Bet, kāpēc tad es makšķerēju, ja tas tomēr ir tik sasodīti grūti? Jo man ļoti garšo zivis un tām virsū labprāt uzkožu labu devu azarta. Tagad esmu bijusi jau pāris reizes makšķerēt, un, ja atskaita tādu pašu pirmo reizi, kurā noķēru zivi, kurai atkal neatceros nosaukumu, vēljoprojām neesmu neko noķērusi. Nē, pateikšu gan ko es esmu noķērusi - visskaistāko miglu sešos no rīta. Nezinu, vai vispār bija iespējams lielāks loms.

23. Augusts 2018

19:30: šausmīgi ātri sadusmojos

22. Jūlijs 2018

22:00: izņemt lēcas, iedzert džinu, palasīt. JĀ.

14. Jūlijs 2018

13:20: Iesakiet, lūdzu, kādu romantisku un jēdzīgu grāmatu ang.val., citādāk liekas, ka visas jau esmu izlasījusi

9. Jūlijs 2018

08:56: pearl jam koncerts un pēc tam pa taisno Latgale.
could it be any better?

12. Jūnijs 2018

14:58: kā vasara, tā gribās uz Latgali.

8. Jūnijs 2018

13:00: Ziniet, kas ir krīpī? Stēvija. Viņai piemīt tādi after waves. Attiecīgi - ja es ēdu kaut ko, saldinātu ar stēviju pirms 3 dienām, tad nu jau ir pilnīgi ierasti, ka pēkšņi sajūtu saldumu mutē arī pēc šī ilgā laika. Mūžīgais saldums! Bet citādāk diena ir izdevusies, jo Sense8 BEIDZOT iznākusi pēdējā sērija. Vakarā domāju aizbraukt kaut kur palidināties ar dronu.

2. Maijs 2018

18:58: Ja esat bagātnieki, vai vienkārši tāpat gribēsiet grāmatu, tad priecāšos par atbalstu :)
https://projektubanka.lv/projects/latvijas-pedejie-mohikani-latgale

23. Aprīlis 2018

13:52: Man ir īsts naudas taupīšanas gads,ja. Šonedēļ braukšu uz Fēru salām un nupat vēl nopirkās biļetītes uz Norvēģiju. Mhm, šitā NOTEIKTI māju uzcelšu :D

21. Aprīlis 2018

13:05: Pilni rati Depo ar iekārotajām puķēm un galvassāpēs kā ar roku atņemtas!
Priecīgu man dzimšanas dienu :)

15. Aprīlis 2018

17:05:
Biju ekspedīcijā Lietuvā, meklēt Lietuvas latviešus un gāja necerēti interesanti. Atradām un izstaigājām latviešu kapsētas, vislabāk man patika, ka latviešiem tur raksturīgi tādi interesanti uzvārdi kā "Duncis", "Pūķis", utt. No sākuma raustījos, ka ar savu smago mersi iegrimšu visos lauku ceļos, bet te jāsaka, ka Lietuvas lauku ceļi ir izcilā stāvoklī un visur izbraucu kā pa sviestiņu. Kas vēl - man par pārsteigumu Jonišķi ir tīri smuki! Gulēju starp baznīcu un sinagogu un prātuļoju par skaisto dzīvi. Nu, tā.

29. Marts 2018

21:35: ikdienas šņikšņak
Sīkums, bet patīkami ir tas, ka, ja mājās ir pieejama zivs, man tā vienmēr tiek vairāk, jo brūtgāns ir no zvejniekciema ar zvejniekiem vairākās paaudzēs un, kā saka pats - atēdies ilgākam laikam tās zivis. Tā nu es varu šņakstināties gar samiņiem un reņģītēm tā tīri brīvi. Jāuzmanās vienīgi pie kūpinātā asarīša, tas tomēr vēl uz izķeršanu ar visu pārēšanos līdz acīm.

Mūzika: Counting Crows
Powered by Sviesta Ciba