Princese Zeltīte

Jaunākais

You are viewing the most recent 20 entries

8. Marts 2018

12:15:
Tā kā šis ir mans naudas pelnīšanas gads, tad šodien par biznesmeni kļuva pat mans suns
https://www.etsy.com/shop/ArtDogGoods
:D

00:00: Jānopērk atkal kolas akcijas, citādāk jūtos zaudētājos - katru dienu izdzeru vismaz litru zero kolu. Vieni vienīgi zaudējumi!

Mūzika: Kosheen - Avalanche

24. Februāris 2018

10:23: Tu mani zini,
Es esmu tāds pārspīlēts.

15. Janvāris 2018

13:08: Teikšu, kā ir - gan Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, gan The Shape of Water likās garlaicīgas. Nu, tādas, kur viss skaidrs jau pirms tam. Tūdaļ skatīšos Call Me by Your Name, visas cerības uz to. Pirms tam gan aizbraukšu uz Depo pēc lampas un špaktelējamā. Starpcitu, vai es jau teicu, ka darbadienu pēcpusdienas tur ir īsta zelta bedre tām jaunkundzēm, kuras meklē vīrus? Tajā laikā tur ir pilns ar jauniem, praktiskiem vīriešiem sapņainām acīm.

11. Janvāris 2018

12:33:
Mani diezgan spēcīgi ietekmē negulētas naktis un kaut kādas laika maiņas. Katru reizi pēc Amerikas mokos ar džetlegiem vismaz mēnesi. Labi, ka Dienvidāfrikā bija tāda pati laika zona, kā mums. Tagad, pēc Jaungada negulētās nakts, arī vēl neesmu atgājusi - nespēju iemigt ātrāk par četriem rītā. Manu ikdienu tas ietekmē maz, jo parasti savus bildēšanas darbus plānoju pati un vakar bildēšana vienos, piemēram, bija tieši laikā. Dzīvesbiedrs, protams, nav laimīgs par manu režīma maiņu, jo, kuram gan patiktu, kad kāds blakus naktī skatās Sophie's Choice ar Aušvices kliedzieniem miega fonā. Nu, bet ko darīt. Vēl naktīs tīri labi lasās, strauji uz priekšu iet Sapiens: A Brief History of Humankind, kur katru trešo rindkopu gribās pasvītrot un nopurpināt "jā!!!". Lai nu kā - no jaunā gada esmu tikusi gan pie jauna fotoaparāta, gan jaunām studijas gaismām, tāpēc iešu ka pabildēt kaut ko stokiem. Tagad jau pērk jebko, kas nobildēts uz "wooden table".

Mūzika: portishead

8. Janvāris 2018

15:00: šo vēlos izsludināt par savu naudas pelnīšanas gadu, jo izbesījis jau knapināties.

3. Janvāris 2018

16:47: atkal kaitinu sevi ar māju projektiem :)

24. Decembris 2017

13:54: Priecīgus ziemīšus, draugi!

18. Decembris 2017

20:00: Gulēju gultā, glaudīju blakus esošā sunīša samtainās ausis un skaļi klausījos Daksi.Ir baigi apjaust,ka esi šeit.

11. Decembris 2017

11:14:
Tik tālu nu esam nonākuši - manas ausis pieņem tikai zelta auskarus.
Atļaušu jums pašiem iedomāties, kā izskatās zili mati ar zelta auskariem, ja.

10. Decembris 2017

17:55:
Biju Dienvidāfrikā un ļoti patika. Visvairāk pieķērās tur tāds brīdis, kurā braucām pa neaprakstāmi skaistu dabas parku skatīt degunradzim ragu, un mašīnā skaļi skanēja šis https://youtu.be/6CD1EaUFIeo un asaras pašas no skaistuma nobira. Nu, tas tā - pieminams arī tādā kontekstā, ka beidzot man manā pieaugušā cilvēka dzīvē ir nopirktas biļetes uz Pearl Jam koncertu. Uz manu mīļāko grupu, ja :) Dzīve labi pildās, labi dzīvojās.
Un tad jau vēl mani tagad mājās par Raudupieti sauc - gandrīz netīšām noindēju suni (suns vispār līdzko ir ar mani, tā visu laiku iekuļas nepatikšanās, neko darīt, būs jādomā, vai nevajag apdrošināt)

30. Oktobris 2017

09:13: saņēmos un beidzot izmetu


15. Oktobris 2017

15:31: Slinkuma maiss
Man jau gadu ledusskapī ir ābolu zapte, kuru es nevīžoju izmest. Ar pelējumu, pie tam. Vai pat divus, ta tā labi piedomā.

12. Oktobris 2017

11:22: a ko
un tad ir tādas dienas, kurās tu dejo pie mailijas sairusas pa visu māju
https://youtu.be/-LX2kpeyp80

11. Oktobris 2017

09:27: nesaprotu, kāpēc pēdējie ieraksti zem atslēgas. nav taču ko slēpt.
klepus neatlaižas.
labi, ka var sēdēt mājās, klausīties labu mūziku un neko nedarīt.
vakarā uz pearl jam filmu, jāatrod zeķubikses, tik vien tā baža.

21. Augusts 2017

13:34: Pilnīgs "hop" vēl nav (jo 3 vēl palikušas), bet jāizstāsta, ka šovasar visas 9 kāzas, kurās esmu bijusi/bildējusi ir bijušas fantastiskas. VISAS! Bez izņēmuma! Nu, kur tik laimīgu gadu atrast, kur?

4. Augusts 2017

23:29: Kā īsts melomāns šodien apraudājos divreiz. Pirmo reizi, kad gulēju uz grīdas, glaudīju suni, skatījos debesīs un kaucu līdzi Counting crows. Un tad vēl nupat skatoties pinkpop LIVE koncertu un saprotot, ka viņi atkal apvienojušies ar Edu atpakaļ. Viss skaisti. Viss skan, san.

Mūzika: Counting Crows - Murder of One

2. Augusts 2017

14:22: Dienas lielāko daļu nebija elektrība. Nu, kaut ko jau atkal riktēja un taisīja pa visām maliņām. Kad pirms kādām 10 minūtēm tomēr parādījās elektrība, tad viss, ko gribās, ir uzvārīt galertiņu, vienalga par telefonu, kas izlādējies, vienalga par vēl neuztaisītajām bildēm. Ka tik labu galertiņu izvārīt. Pirms tam, protams, tas neinteresēja.

9. Jūlijs 2017

14:40: Sanāca kauns un smieklīgi reizē. Nupat neizturēju savu skaļo kaimiņu, izsaucu pašvaldības policistus. Atnāk, uzklausa mani, kaimiņš, protams, never vaļā durvis, nu, vienvārdsakot, diezgan bezjēdzīgi. Bet pēc tam saprotu,ka visu šo laiku esmu runājusi ar viņiem savos svārkos, kuriem dibenā ir liels caurums (suns izplēsa ar zobiem, bet viņi ir TIK ērti,ka dažreiz pa māju tāpat uzvelku). Tagad liels kauns, domājot, kā es tur gāju pakaļ pasei, cauru dibenu gorīdama :D Nu, a ko darīt :)

29. Jūnijs 2017

09:40:
Skaidrs,ka mohikāņu braucienos tur ir viena smeldzīte pēc otras, bet gribu vienu jums vizualizēt, ko nekur citur nelikšu, tikai te. Dzīvo tur vienā ciemā pēdējā dāma Vaļīte, kura bijusi slavena godu saimniece, klājusi galdu tuvu pie 200 kāzām un bērēm. Un viņa ar spīdošām acīm stāsta par visiem ēdieniem, kurus taisījusi, stāsta mums receptes, rāda bildes no iztaisītajiem ēdieiem, tur zili zaļi brīnumi. Un tāda tagad izskatās viņas virtuve:(Kārtīga, protams, bet tik maza, ka knapi apgriezties. Viens nazis, viena dakšiņa, viena karote, divas bļodiņas. Un par tortēm un irbītēm var aizmirst.)

Powered by Sviesta Ciba