Princese Zeltīte

Jaunākais

You are viewing the most recent 20 entries

20. Septembris 2018

12:46: neīsts iemesls par neīstām darbībām neeksistėjošā domu pasaulē

16. Septembris 2018

14:46: vakar noķēru līdaku :)
(bija jālaiž vaļā, jo nebija 50 cm, BET TĀPAT! :))

12. Septembris 2018

14:35:
Esmu sākusi makšķerēt. Makšķerēšana lielai sabiedrības daļai liekas tā - mēēh, tur jau viss vienkārši! Bet nekā! Tā ir vesela, jauna pasaule, kurā man regulāri jāmet kauns pie malas, lai vispār kaut ko saprastu ("paņem sačoku!" - tulk. - paņem tīklu, ar kuru izvilkt nupat noķerto zivi!). Makšķerēšana varētu būt vissarežģītākais, ko jebkad esmu darījusi. Pirmkārt - man ir problēmas ar zivju iegaumēšanu (taisības labad arī putnus man nesanāk iegaumēt, vēljoprojām jaucu vārnas un žagatas un kas tur vēl tas melnais putns trešais bija..) - kurai ir punkti, spuras augšā vai lejā, kurai spics deguns, kurai apaļš, utt. Un, protams, man arī ir kauns visu laiku pārprasīt. Otrkārt - grūti tikt pāri tam, ka nekas neķeras, tai neveiksminieka sajūtai. Bet, kāpēc tad es makšķerēju, ja tas tomēr ir tik sasodīti grūti? Jo man ļoti garšo zivis un tām virsū labprāt uzkožu labu devu azarta. Tagad esmu bijusi jau pāris reizes makšķerēt, un, ja atskaita tādu pašu pirmo reizi, kurā noķēru zivi, kurai atkal neatceros nosaukumu, vēljoprojām neesmu neko noķērusi. Nē, pateikšu gan ko es esmu noķērusi - visskaistāko miglu sešos no rīta. Nezinu, vai vispār bija iespējams lielāks loms.

23. Augusts 2018

19:30: šausmīgi ātri sadusmojos

22. Jūlijs 2018

22:00: izņemt lēcas, iedzert džinu, palasīt. JĀ.

14. Jūlijs 2018

13:20: Iesakiet, lūdzu, kādu romantisku un jēdzīgu grāmatu ang.val., citādāk liekas, ka visas jau esmu izlasījusi

9. Jūlijs 2018

08:56: pearl jam koncerts un pēc tam pa taisno Latgale.
could it be any better?

12. Jūnijs 2018

14:58: kā vasara, tā gribās uz Latgali.

8. Jūnijs 2018

13:00: Ziniet, kas ir krīpī? Stēvija. Viņai piemīt tādi after waves. Attiecīgi - ja es ēdu kaut ko, saldinātu ar stēviju pirms 3 dienām, tad nu jau ir pilnīgi ierasti, ka pēkšņi sajūtu saldumu mutē arī pēc šī ilgā laika. Mūžīgais saldums! Bet citādāk diena ir izdevusies, jo Sense8 BEIDZOT iznākusi pēdējā sērija. Vakarā domāju aizbraukt kaut kur palidināties ar dronu.

2. Maijs 2018

18:58: Ja esat bagātnieki, vai vienkārši tāpat gribēsiet grāmatu, tad priecāšos par atbalstu :)
https://projektubanka.lv/projects/latvijas-pedejie-mohikani-latgale

23. Aprīlis 2018

13:52: Man ir īsts naudas taupīšanas gads,ja. Šonedēļ braukšu uz Fēru salām un nupat vēl nopirkās biļetītes uz Norvēģiju. Mhm, šitā NOTEIKTI māju uzcelšu :D

21. Aprīlis 2018

13:05: Pilni rati Depo ar iekārotajām puķēm un galvassāpēs kā ar roku atņemtas!
Priecīgu man dzimšanas dienu :)

15. Aprīlis 2018

17:05:
Biju ekspedīcijā Lietuvā, meklēt Lietuvas latviešus un gāja necerēti interesanti. Atradām un izstaigājām latviešu kapsētas, vislabāk man patika, ka latviešiem tur raksturīgi tādi interesanti uzvārdi kā "Duncis", "Pūķis", utt. No sākuma raustījos, ka ar savu smago mersi iegrimšu visos lauku ceļos, bet te jāsaka, ka Lietuvas lauku ceļi ir izcilā stāvoklī un visur izbraucu kā pa sviestiņu. Kas vēl - man par pārsteigumu Jonišķi ir tīri smuki! Gulēju starp baznīcu un sinagogu un prātuļoju par skaisto dzīvi. Nu, tā.

29. Marts 2018

21:35: ikdienas šņikšņak
Sīkums, bet patīkami ir tas, ka, ja mājās ir pieejama zivs, man tā vienmēr tiek vairāk, jo brūtgāns ir no zvejniekciema ar zvejniekiem vairākās paaudzēs un, kā saka pats - atēdies ilgākam laikam tās zivis. Tā nu es varu šņakstināties gar samiņiem un reņģītēm tā tīri brīvi. Jāuzmanās vienīgi pie kūpinātā asarīša, tas tomēr vēl uz izķeršanu ar visu pārēšanos līdz acīm.

Mūzika: Counting Crows

25. Marts 2018

22:13: keto iet baigi ok, vienīgi man pirmo reizi mūžā uz sejas ir sametušās PUMPAS. Visus tīņu gadus laimīgi dzīvoju ar gludu vaigu, bet JĒZUS, kādi brīnumi tagad nāk ārā!

8. Marts 2018

12:15:
Tā kā šis ir mans naudas pelnīšanas gads, tad šodien par biznesmeni kļuva pat mans suns
https://www.etsy.com/shop/ArtDogGoods
:D

00:00: Jānopērk atkal kolas akcijas, citādāk jūtos zaudētājos - katru dienu izdzeru vismaz litru zero kolu. Vieni vienīgi zaudējumi!

Mūzika: Kosheen - Avalanche

24. Februāris 2018

10:23: Tu mani zini,
Es esmu tāds pārspīlēts.

15. Janvāris 2018

13:08: Teikšu, kā ir - gan Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, gan The Shape of Water likās garlaicīgas. Nu, tādas, kur viss skaidrs jau pirms tam. Tūdaļ skatīšos Call Me by Your Name, visas cerības uz to. Pirms tam gan aizbraukšu uz Depo pēc lampas un špaktelējamā. Starpcitu, vai es jau teicu, ka darbadienu pēcpusdienas tur ir īsta zelta bedre tām jaunkundzēm, kuras meklē vīrus? Tajā laikā tur ir pilns ar jauniem, praktiskiem vīriešiem sapņainām acīm.

11. Janvāris 2018

12:33:
Mani diezgan spēcīgi ietekmē negulētas naktis un kaut kādas laika maiņas. Katru reizi pēc Amerikas mokos ar džetlegiem vismaz mēnesi. Labi, ka Dienvidāfrikā bija tāda pati laika zona, kā mums. Tagad, pēc Jaungada negulētās nakts, arī vēl neesmu atgājusi - nespēju iemigt ātrāk par četriem rītā. Manu ikdienu tas ietekmē maz, jo parasti savus bildēšanas darbus plānoju pati un vakar bildēšana vienos, piemēram, bija tieši laikā. Dzīvesbiedrs, protams, nav laimīgs par manu režīma maiņu, jo, kuram gan patiktu, kad kāds blakus naktī skatās Sophie's Choice ar Aušvices kliedzieniem miega fonā. Nu, bet ko darīt. Vēl naktīs tīri labi lasās, strauji uz priekšu iet Sapiens: A Brief History of Humankind, kur katru trešo rindkopu gribās pasvītrot un nopurpināt "jā!!!". Lai nu kā - no jaunā gada esmu tikusi gan pie jauna fotoaparāta, gan jaunām studijas gaismām, tāpēc iešu ka pabildēt kaut ko stokiem. Tagad jau pērk jebko, kas nobildēts uz "wooden table".

Mūzika: portishead
Powered by Sviesta Ciba