Princese Zeltīte

Jaunākais

You are viewing the most recent 20 entries

12. Jūnijs 2018

14:58: kā vasara, tā gribās uz Latgali.

8. Jūnijs 2018

13:00: Ziniet, kas ir krīpī? Stēvija. Viņai piemīt tādi after waves. Attiecīgi - ja es ēdu kaut ko, saldinātu ar stēviju pirms 3 dienām, tad nu jau ir pilnīgi ierasti, ka pēkšņi sajūtu saldumu mutē arī pēc šī ilgā laika. Mūžīgais saldums! Bet citādāk diena ir izdevusies, jo Sense8 BEIDZOT iznākusi pēdējā sērija. Vakarā domāju aizbraukt kaut kur palidināties ar dronu.

2. Maijs 2018

18:58: Ja esat bagātnieki, vai vienkārši tāpat gribēsiet grāmatu, tad priecāšos par atbalstu :)
https://projektubanka.lv/projects/latvijas-pedejie-mohikani-latgale

23. Aprīlis 2018

13:52: Man ir īsts naudas taupīšanas gads,ja. Šonedēļ braukšu uz Fēru salām un nupat vēl nopirkās biļetītes uz Norvēģiju. Mhm, šitā NOTEIKTI māju uzcelšu :D

21. Aprīlis 2018

13:05: Pilni rati Depo ar iekārotajām puķēm un galvassāpēs kā ar roku atņemtas!
Priecīgu man dzimšanas dienu :)

15. Aprīlis 2018

17:05:
Biju ekspedīcijā Lietuvā, meklēt Lietuvas latviešus un gāja necerēti interesanti. Atradām un izstaigājām latviešu kapsētas, vislabāk man patika, ka latviešiem tur raksturīgi tādi interesanti uzvārdi kā "Duncis", "Pūķis", utt. No sākuma raustījos, ka ar savu smago mersi iegrimšu visos lauku ceļos, bet te jāsaka, ka Lietuvas lauku ceļi ir izcilā stāvoklī un visur izbraucu kā pa sviestiņu. Kas vēl - man par pārsteigumu Jonišķi ir tīri smuki! Gulēju starp baznīcu un sinagogu un prātuļoju par skaisto dzīvi. Nu, tā.

29. Marts 2018

21:35: ikdienas šņikšņak
Sīkums, bet patīkami ir tas, ka, ja mājās ir pieejama zivs, man tā vienmēr tiek vairāk, jo brūtgāns ir no zvejniekciema ar zvejniekiem vairākās paaudzēs un, kā saka pats - atēdies ilgākam laikam tās zivis. Tā nu es varu šņakstināties gar samiņiem un reņģītēm tā tīri brīvi. Jāuzmanās vienīgi pie kūpinātā asarīša, tas tomēr vēl uz izķeršanu ar visu pārēšanos līdz acīm.

Mūzika: Counting Crows

25. Marts 2018

22:13: keto iet baigi ok, vienīgi man pirmo reizi mūžā uz sejas ir sametušās PUMPAS. Visus tīņu gadus laimīgi dzīvoju ar gludu vaigu, bet JĒZUS, kādi brīnumi tagad nāk ārā!

8. Marts 2018

12:15:
Tā kā šis ir mans naudas pelnīšanas gads, tad šodien par biznesmeni kļuva pat mans suns
https://www.etsy.com/shop/ArtDogGoods
:D

00:00: Jānopērk atkal kolas akcijas, citādāk jūtos zaudētājos - katru dienu izdzeru vismaz litru zero kolu. Vieni vienīgi zaudējumi!

Mūzika: Kosheen - Avalanche

24. Februāris 2018

10:23: Tu mani zini,
Es esmu tāds pārspīlēts.

15. Janvāris 2018

13:08: Teikšu, kā ir - gan Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, gan The Shape of Water likās garlaicīgas. Nu, tādas, kur viss skaidrs jau pirms tam. Tūdaļ skatīšos Call Me by Your Name, visas cerības uz to. Pirms tam gan aizbraukšu uz Depo pēc lampas un špaktelējamā. Starpcitu, vai es jau teicu, ka darbadienu pēcpusdienas tur ir īsta zelta bedre tām jaunkundzēm, kuras meklē vīrus? Tajā laikā tur ir pilns ar jauniem, praktiskiem vīriešiem sapņainām acīm.

11. Janvāris 2018

12:33:
Mani diezgan spēcīgi ietekmē negulētas naktis un kaut kādas laika maiņas. Katru reizi pēc Amerikas mokos ar džetlegiem vismaz mēnesi. Labi, ka Dienvidāfrikā bija tāda pati laika zona, kā mums. Tagad, pēc Jaungada negulētās nakts, arī vēl neesmu atgājusi - nespēju iemigt ātrāk par četriem rītā. Manu ikdienu tas ietekmē maz, jo parasti savus bildēšanas darbus plānoju pati un vakar bildēšana vienos, piemēram, bija tieši laikā. Dzīvesbiedrs, protams, nav laimīgs par manu režīma maiņu, jo, kuram gan patiktu, kad kāds blakus naktī skatās Sophie's Choice ar Aušvices kliedzieniem miega fonā. Nu, bet ko darīt. Vēl naktīs tīri labi lasās, strauji uz priekšu iet Sapiens: A Brief History of Humankind, kur katru trešo rindkopu gribās pasvītrot un nopurpināt "jā!!!". Lai nu kā - no jaunā gada esmu tikusi gan pie jauna fotoaparāta, gan jaunām studijas gaismām, tāpēc iešu ka pabildēt kaut ko stokiem. Tagad jau pērk jebko, kas nobildēts uz "wooden table".

Mūzika: portishead

8. Janvāris 2018

15:00: šo vēlos izsludināt par savu naudas pelnīšanas gadu, jo izbesījis jau knapināties.

3. Janvāris 2018

16:47: atkal kaitinu sevi ar māju projektiem :)

24. Decembris 2017

13:54: Priecīgus ziemīšus, draugi!

18. Decembris 2017

20:00: Gulēju gultā, glaudīju blakus esošā sunīša samtainās ausis un skaļi klausījos Daksi.Ir baigi apjaust,ka esi šeit.

11. Decembris 2017

11:14:
Tik tālu nu esam nonākuši - manas ausis pieņem tikai zelta auskarus.
Atļaušu jums pašiem iedomāties, kā izskatās zili mati ar zelta auskariem, ja.

10. Decembris 2017

17:55:
Biju Dienvidāfrikā un ļoti patika. Visvairāk pieķērās tur tāds brīdis, kurā braucām pa neaprakstāmi skaistu dabas parku skatīt degunradzim ragu, un mašīnā skaļi skanēja šis https://youtu.be/6CD1EaUFIeo un asaras pašas no skaistuma nobira. Nu, tas tā - pieminams arī tādā kontekstā, ka beidzot man manā pieaugušā cilvēka dzīvē ir nopirktas biļetes uz Pearl Jam koncertu. Uz manu mīļāko grupu, ja :) Dzīve labi pildās, labi dzīvojās.
Un tad jau vēl mani tagad mājās par Raudupieti sauc - gandrīz netīšām noindēju suni (suns vispār līdzko ir ar mani, tā visu laiku iekuļas nepatikšanās, neko darīt, būs jādomā, vai nevajag apdrošināt)

30. Oktobris 2017

09:13: saņēmos un beidzot izmetu


Powered by Sviesta Ciba