Princese Zeltīte

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

17. Janvāris 2022

indulgence @ 19:50: Gints Apals. PRIEKŠSTATI PAR NĀCIJAS TAPŠANU
"(..) Valdošā vēstures paradigma no jauna formulēta 2014. gadā pieņemtajā Satversmes preambulā – “Latvijas valsts ir izveidota, apvienojot latviešu vēsturiskās zemes un balstoties uz latviešu nācijas negrozāmo valstsgribu [..] Latvijas identitāti Eiropas kultūrtelpā kopš senlaikiem veido latviešu un lībiešu tradīcijas, latviskā dzīvesziņa, latviešu valoda, vispārcilvēciskās un kristīgās vērtības”. Šajā formulā iebūvēta doma, ka duālas izcelsmes (latviešu un lībiešu!) un valodas kopības definētā nācija ir Latvijas valsts un Latvijas tautas pamats. Tās veidošanās saistīta ar nekonkrētiem senseniem laikiem un aptuvenu priekšstatu par latviešu vēsturiskajām zemēm, kas pašsaprotami ietver arī lībiešu teritoriju. Šāda konstrukcija grūti saprotama bez zināšanām par Andreja Pumpura daiļradi (..)"

Tags: ,
mufs @ 16:57: Saistībā ar maniem sirmajiem matiem ar Vladu aizrunājāmies par zvēru miršanu un eitanāziju.

Brīdī, kad viņš stāstīja, kā palaidis savu suni un teicis tam, lai skrien brīvi, ilustratīvi pacēla kopā saliktas plaukstas kā uzpūšot ceļavēju, uz sekundi pazuda elektrība.

Tags:
mazeltov @ 14:49: Liku uz šķīvja vakardien pagatavoto čilikonkarne un aizrijos ar siekalām.

black_data @ 15:24: Man patīk visādas mērenas, mūsu platuma grādiem piemērotas dabas stihijas. Gribēju rakstīt kaut ko par skaistiem sniega puteņiem pāri laukiem, ko Rīgā nevar novērot, bet internetos ieraudzīju video ar izjukušiem luksoforiem, un sapratu, ka viss izskatās tik iespaidīgi, jo šī vētra tīri objektīvi ir visai iespaidīga.

UPD. Jēēēē! Elektrība ir atpakaļ.

punkts @ 13:59: Bez sāls ir pizda. No grāvjiem lien ārā krusti.

az @ 10:00: when we leave something that is no longer loving we shed no tear and we walk without a fear for there is nothing to lose and all the freedom and love to gain in this infinite universe where nothing ever is destroyed, only transformed. u are safe and loved and wise.

mazeltov @ 01:09: Dažas šausminās un nesaprot, kādās šaubīgās kompānijās jāuzturas, kurās kāds atļaujas kniebt dibenā.

Piemēram, šādăs: vasaras pēcpusdienā braucu ar velo no mx sacensībām uz attālo autostāvvietu. Kāds garāmbraucoša auto pasažieris domāja, ka tas būs baigi forši, ja viņš izlieksies pa logu un iesitīs man pa dibenu.

Tāpat vienā LV klubā esmu piedzīvojusi slaveno "grab em by the pussy" no kāda aspiring trampista. Kā var ienākt prātā darīt kaut ko tādu? Tieši kāda ir tā loğikas ķēde galvā?

Kaut kādā ziemas vakarā gāju mājās no sabiedriskā, kad piesējās kaut kādi iedzēruši krievi. Viss, protams, sākas ar ğevuška, bet kad ğevuška ignorē, retorika mainās.

Visi tie catcall un dibenā kniebieni nav "nekas". Tie ir "kaut kas", kas nosēžas atmiņā un tur arī, diemžēl, paliek, pat ja tos neprasās izrunāt psihoterapeita kabinetā.

Tā kā es totāli esmu tās beibes pusē, kura tviterī ierakstīja, ka esot sākusi skriet pakaļ džekam, kurš viņu vēlā vakarā izlēma catcallot, savukārt tviteris aizrunājās līdz tam, ka viņa ir psihopāte ar Baskervilas suni, kura uzdevums ir sakropļot Bolt kurjeru un, protams, pats galvenais trumpis - viņa taču nav nemaz tik smuka, izklausās neticami, ka viņu kāds catcalloja.

16. Janvāris 2022

hurt @ 19:53: Taa buutu ahujennaa pashnaaviibas veestule - "baltais nosauca mani par resnu"

_re_ @ 15:05: mama visi omikrona simptomi na ļico, testu gan varēs dabūt tikai ceturtdien.
prasu, vai kaut ko aizvest. nē, es varu izdzīvot arī mēnesi no mājas neizejot.

priekšrocība nedzert kafiju ar pienu, lūk

martcore @ 11:28: svētdienas skola [NSFW, explicit]
kaut kā biju palaidis šo garām, taču tāpat kā restam, man arī bieži pālī šādi jautājumi parādas!


mufs @ 00:13: tviterī nupat bija MAS ielikt veco laiku bildes

long story short,
piefiksēju dāmu, kas ir 1981, tobiš gadu jaunāka par mani, un viņa izskatās pēc vecas tantes

tā kā es zinu, ka mēs pret sevi un sen zināmiem cilvēkiem neredzam objektīvi... nu.
jātinas palagā un jārāpo uz kapiem.
feminisms,bodupositivity,noagism'n'shit, bet this I just cant

Tags:

15. Janvāris 2022

az @ 21:21: 2021
42% no zemeslodes apkārtmēra 58 pilsētās

mazeltov @ 17:00: Šodien neesenciālie veikali atkal bija vaļā, ciemata galvenā iela bija cilvēku pilna. Iegāju dārgajās humpalās un atradu ideālo žaketi - 100% vilna, lielisks piegriezums, grābu ciet.
Labas žaketes apkārt nemētājas.

hurt @ 14:37: Tas brīdis, kad kafijai nav klāt cukura, jo bija jāēd kūka un tad kūka beidzās, bet kafija vēl ne. Izgāju ārā un atcerējos, ka ir janvāra vidus. Līst.

punkts @ 13:54: Saules vēja biopoēze

slepkava, posting in pajautaa @ 13:24: Kādu laiku jau šī doma galvā ir, kāds var ieteikt peldēšanas treneri cilvēkām virs 35+?

up @ 10:01: Poll #21517 Tough choices
Open to: All, results viewable to: All

Kad nāks krievi, ko darīsi Tu?

View Answers

Metīsies uz ambrazūras,
2 (16.7%)

Dosies bēgļu gaitās,
7 (58.3%)

Mācīsies (vai atkārtosi) častuškas?
3 (25.0%)

Cits variants?honeybee @ 09:32: Tulkošanā man vislabāk patīk tie lēmumi, kurus es jau no pieredzes zinu, ka nedrīkst ierakstīt cibā, jo atnāks visādi gudri cilvēki un pateiks, ka tas nemeiko sensu, vajag kaut ko citu, vajag tiešu tulkojumu, patiesībā ir šādi. (Tieši nupat pieņēmu vienu tādu, un tagad esmu happy happy.)

14. Janvāris 2022

acidkitteh @ 22:14: Zemes Ābols
Poll #21516 Batatas
Open to: All, results viewable to: All

kamēr lādējas projekts, gribu noskaidrot man galvā esošu mūžsenu jautājumu - jēli kartupeļi. ir noteikti jābūt cilvēkiem kuriem tie garšo. Es tos dažreiz ēdu ar garšvielām, dažreiz fancy uzliek kādu čili, var sāli var cukuru. Tātad - kur ir tie citi batatafanata?

View Answers


1 (11.1%)


5 (55.6%)

Tev un līdzīgiem vajag terapiju
3 (33.3%)punkts @ 15:05: Pabeidzu Idiota audiogrāmatu. Esmu ašelamļon.

Powered by Sviesta Ciba