x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Šorīt redzēju dikti..

2003. gada 4. novembris, 11:48 am, 4 atsauksmes / pievienot vēl

Šorīt redzēju dikti dīvainu sapni. Es pēkšņi biju ziemā un sajūta bija tāda ir kā būtu vēl padomju laiki. Vienkārši tāda sajūta. Un tad es sapratu, ka man jāglāb kāda maza meitenīte, kas slidinās pa dīķa ledu. Pagaidām tikai sajūta. Pa vidu es vēl nokļuvu kaut kādā sporta zālē (skolā) un ģērbtuvēs. Nezinu, kāpēc. Tad es devos glābt to meiteni, kurai vēl nekas nebija noticis. Ieraudzīju, ka pa slalomkalnu lejā slīd vairāki tramplīnlēcēji ar tām garajām slēpēm. Un tā sīkā ir tur pa vidu. Tad es toč sapratu no viņu drēbēm, ka ir jaunā vēsture. Sīkā slidinājās pa ledu, es dažas reizes ielūzu, bet nekas. Un kad ielūza viņa, tad es izvilku viņu ārā, iegrimdams līdz pleciem ūdenī, bet, kad izlīdu krastā, pat slapjš nebiju. Tad es viņu aiznesu uz kādu māju, kur mani ielaida un es sajutos it kā jau bijis te iepriekš. Sasildījos, mani atstāja vienu. Apgāzu pudeles pie ledusskapja. :)
Pamodos. 0545. Guļu un domāju, vai es patiešām tajā mājā biju bijis, vai arī to māju es biju redzējis sapnī kaut kad bērnībā.


Kad pats atceros sapni, tad liekas normāli, bet kad to pierakstu, atstāstu vai klausos / lasu cita sapni, tad liekas, «kā ko tādu vispār var nosapņot». ;)

-- (ripp)

--: tas laikam ir kas labs...

2003. gada 4. novembris, 2:04 pm, 2 atbildes / atbildēt

tas laikam ir kas labs. sapņu tulkotājiem tici? man kādu laiku rādījās sapnis par būšanu ūdenī kad apkārt ir ledus utt.
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: incanti, kapēc Teu..

2003. gada 11. novembris, 10:18 am, 1 atbilde / atbildēt

incanti, kapēc Teu liekas, ka tas ir kas labs? un nē, es neticu sapņu tulkošanai. tas taču viss tik un tā nāk no manas galvas - par ko es domāju, ko jūtu, ko atceros, ko gribu. tur nevar saskatīt manu nākotni. neticami.

kad es ielūzu ūdenī, es nemazam nebiju sabijies. es zināju, kas man jādara, vai kaut kā tā. darbojos diezgan automātiski. it kā vienk vaidzēja un viss. man nau ne jausmas, kapēc es ko tādu sapņoju.
 
-- (ripp)

--: ne obligāti nākotne...

2003. gada 11. novembris, 10:31 am, atbildēt

ne obligāti nākotne. arī tagadne. labs, tapēc ka nebiji sabijies, izlienot nebiji slapjš, ka tiki ārā un siltā mājā un vēl sīko izglābi :)
 
Spilvens (spilvens)

Spilvens: :)) es nesen sapnii..

2003. gada 4. novembris, 4:51 pm, atbildēt

:)) es nesen sapnii kaavos ar vecmaaminu un pee tam ilgi vinjai atvainojos . Beigaas abas bijaam baigaas draudzenes

/x-fool pagaidaam veel te :P