--'s pieraksti [viņa|tie|bija]
--

[viņa ]

[22 December 14|0:06]
labais ir, ka sapakotas visas bērnu dāvanas. un pirms tam nopirktas. A. gan man dāvanas nav un citiem pieaugušajiem paštaistītas. hmmm.

šovakar a. atkal sūdzējās par kakla sāpēm. ja tiesa, tad tas būs trešais aplis bez jebkādas atelpas.
saki?

[21 December 14|14:06]
atbraucu darīt lietas, tīrīt, pakot, kārtot utt. bet atnākot un uzēdot tāds nespēks, ka joprojām neesmu saņēmusies neko sākt darīt. bet laiks iet...
saki?

[19 December 14|17:36]
šodien jāsavāc mantas un jāmēģina vēl sakārtot pakšus. 1dien lielā iepirkšanās un eglītes meklēšana, 2dien jau ēst gatavošanas procesi.
nekādu ideālo tīrību jau nu nepanākšu, bet vismaz varētu sakrautos stūrus iztīrīt lai nav nezcik sena bardaka sajūta.
1 teica |saki?

[18 December 14|1:48]
šī stulbā nespēja izbeigt dienu aizejot gulēt, ja dzīvē viss nav skaisti un rožaini. man jau SEN bija jāiet gulēt. šī nakts bija dota man lai izgulētos. un tā vietā, lai to izmantotu, es ķeros pie tām līdzsvara druskām, ko man līdz vakaram ir izdevies sevī saskrubināt. un nespēju aiziet gulēt. jo rīt būs jauna diena. jauna vajadzība būt stiprai, sevi kontrolēt, rūpēties un rūpēt.
2 teica |saki?

[16 December 14|20:13]
mazliet smaga sajūta. izteiktāka, ja sāk domāt. gribas stāstīt par labo. par slikto gribas paklusēt. atskaitot dažus vistuvākos.
rezultātā ciba izskatās pēc mājsaimnieces/bērnkopes pierakstiems ar rožainu dzīvi. mmhm
saki?

2014 [16 December 14|16:48]
ņemot vērā, ka es atkal esmu palaidusi garām savas cibas dzimšanas dienu (12), redzkur vismaz mas:

1. mans gads ir bijis labs un grūts, varētu pat teikt, ka svētīgs, bet iekšēji un savstarpēji diezgan sarežģīts un (atskaitot iepriekš neplānotās autotiesības) bez personīgās izaugsmes.
2. šī bija ļoti jauka dzimšanas diena
3. visas šīs bēdu lejas vidū ir tūkstši un tūkstoši to Latvijas iedzīvotāju(nerunājot par Krievijas iedzīvotāju miljonu miljoniem), kas svēti tic tam, ko raida krievijas TV kanāli (es šodien ieslēdzu un paskatījos
4. bet man patika The Secret Life of Walter Mitty
5. mīļais LCD, lūdzu izdari tā, lai mēs aizbraucam mūsu braucienā pilnā sastāvā, jebšu lai vienam no dalībniekiem atgriežas veselība visvistuvākajā laikā (līdz rītvakaram)
6. brīvdienas bija burvīgas
7. šodien bija varena diena.
8. ūdens pamazām paliek siltāks
9. izskatās, ka esam dabūjuši kaut kādu mistisku vīrusu
10. es pazīstu vairākus cilvēkus, kuriem vidusskola vilkās mūžību
11. lasu facebook diskusiju par to, ko darīt, ja dārziņa grupiņā uzrodas skrāpētājs/kodējs
12. nu tā. pa nakti a. sākās diezgan pamatīgs klepus.
3 teica |saki?

[15 December 14|15:30]
ja a. ies uz dārziņu arī rīt, jācenšas uzcept piparkūkas mazdāvaniņām. būtu forši arī dabūt tuvākajā laikā žāvētos augļus/riekstus, lai varētu uztaisīt augļu kēksu. pīrādziņi nupat ielikti saldētavā gaidīt 24.12. šoreiz pildījums pat palika pāri.
saki?

[13 December 14|10:41]
esmu ļoti pateicīga dzīvei par šo posmu, kurā bērns ceļas 8-9. ļoti ļoti. pēdējoreiz tā bija pirms ~ 2 gadiem.
bet šodien, tātad, piecēlāmies 9, lai konstatētu, ka nav elektrības. īsi pirms 10 elektrība uzradās. brokastis, A. modināšana un mieerīga vanna, jēē. pēc vannas jāpošas un jābrauc ciemos :)

vakarā uz centru, ziemassvētku tirdziņu atrakcijas ar bērnu un B., tad brīvs vakars ar vīru, atkārtots jēē :)
saki?

[12 December 14|17:01]
nu un šodien man ir viena diena bez bērna pa iiilgu laiku. ko lai saka. pēc pagājušajām 2 nedēļām mājas tīrīšana bija tīrā izklaide :D
nav tā, ka man nepatiktu būt ar a., bet nu pēc vairāk kā nedēlas sāk mākt nogurums.
runājot ar tīrīšanu, tā laikam ir lielo māju skāde. iztīri vienu stāvu, netīrs cits un tā uz riņķi. bet nu tagad mums kādu laiku būs tīri 2 augšējie mājas stāvi, hehe.
2 teica |saki?

[12 December 14|16:57]
tie, kas plāno taisīt zsv vakariņas, pastāstiet man lūk, ko. ko jūs plānojiet pasniegt zsv vakariņās? skaidri zinu, kas būs desertā, kā arī piedevās. bet pārējais pagaidām ir miglā tīts.
21 teica |saki?

pēdējais hobbits. [12 December 14|16:28]
vakar bijām uz pēdējo hobbitu. ko lai saka. tā filma IR slikta. es pat neiebilstu pret sižeta maiņu vai ko, bet slikta filma ir slitka filma. neticēju, ka tas ir iespējams, bet viņiem tik tiešām ir izdevies to padarīt garlaicīgu. + vēl nebeidzamie saskatīšanās skati un sērīgās runas nāves skatos. nu un briedis ar ūberragiem un cūka kā transports, protams, arī daudz kā vērts ne vislabākajā nozīmē.

neskatoties uz to, priecājos, ka aizgājām. nevar teikt, ka tur nebija nekā kaut nedaudz laba. kaut kas jau bija. mazliet.
6 teica |saki?

[11 December 14|0:46]
ļoti jauks vakars burvīgā kompānijā. bijām uz rodionovu iekš kkc. tematika pirmajai daļai varbūt nav manu mīļāko tēmu top3, tomēr daiļrade spēcīga. runājot par otro daļu, jauks bija šis un tas. šis un tas pat ļoti jauks, bet īpaši priecēja "...стакан наполовину пруст..." :)
4 teica |saki?

[8 December 14|23:32]
vakar mums uzvādināja t.s. ekosveci, ar medu un ko nu tur. jāsaka, ka tā degot blakus jūtas krietni jaukāk par parastu sveci.
4 teica |saki?

[8 December 14|22:11]
vasarā uzzināju par tiem 7 minūšu treniņiem, 2x pamēģināju un.. vairs nespēju saņemties. šodien, teju pusgadu vēlāk, pamēģināju atkal. vairs tik traki necentos, tādēļ sajūtas krietni labākas. varbūt būs iekšā turpināt vairāk kā dažas reizes. vispār gribu regulāru fizisku slodzi, kas normāli ierakstās ikdienā un uz ko nav supergrūti piespiesties. ideāli būtu tie 7minūšu vorkauti un fizioterapeitiskie vigrojumi katru dienu, joga pāris reizes nedēļā un pavasarī vēl skriešana. bet nu ar rutīnu lietām man nekad nav gājis viegli.
saki?

jauks vakars [6 December 14|23:20]
vakars izvērtās vareni jauks, bet sākās ar tādu nomāktību un sašļukumu, ka teju vai nāca raudiens. beigās gan saņēmos un aizvilkos uz jauno autoru lasījumiem Kaņepē, kas, par spīti apšaubāmai lielas daļas autoru darbu kvalitātei, krietni uzlaboja manu omu. droši vien jāpateicas pirmajam (J.) darbam, kā arī A. un Džeinas kompānijai. vājāko lasījumu laikā pašķirstīju feisbuku un, liels paldies Džima šārei, noskaidroju, ka, lai arī nekādīgi netieku uz viņas filmu (ko, jā, kaunos, bet joprojām nav sanācis redzēt), tomēr varu beidzot tikt uz akmeņi manās kabatās. aizgāju pie bērna, samīļoju, saposu ceļā un nosūtot a. ar A. mājās, pati ar A. māti devos uz akmeņiem manās kabatās (+ vēl 3 īsfilmas). filma, protams, spēcīga un varu to novērtēt neskatoties uz to, ka depresiju kā tādu tā pa īstam piedzīvot tā arī neesmu. tad pāris vīna glāzes iekš Tinto ar B. un nu esmu mājās, ļoti priecīga par visu vakaru :)

jāsaka, ka pēc nedēļas ar bērnu un pirms vēl vienas nedēļas ar bērnu man šāds vakars bija ļoti, ļoti vajadzīgs
4 teica |saki?

[5 December 14|17:57]
amerikāņu seriālā ko skatos, vienā posmā (kas uzņemt pirms pāris gadiem) parādās Māra no Latvijas. un savam amerikāņu (pavecākam un paneglītākam, protams) vīram viņa saka lūk ko: "where I'm from if you go to the police, your family finds you cut up in to pieces in a plastic bag". vēlāk viņu sauc par "that russian lady", hehe.

cita starpā, ja man būtu bijis jāraksta par labo manās dienās, tad aizvakardienas labākais brīdis būtu tas, kurā bērns pamodies pēc diendusas un būdams slims vairāk kā pusstundu gulēja man klēpī, kamēr es sākumā dziedāju krievu roka dziesmas viņai un tad mēs tās klausījāmies kopā uzliktas datorā. <3 <3 <3
saki?

[5 December 14|16:34]
gribas mazliet atpūsties no nedēļu ilgas nepārtrauktas kopā būšanas ar bērnu. man pat būtu iespēja. bet es ATKAL nezinu, neko ne kur ne kā. eh.

upd. ok, šovakar palikšu mājās, bet rītvakar gan vakarā kaut kur jāaiziet. jāizdomā tik kur.
2 teica |saki?

[3 December 14|23:25]
sabojāju otro šokolādes glazūru (pirmā iznāca gluži ok). pārkaisīju ar rīvēto šokolādi ar vāru cerību, ka rezultātā tas vismaz izskatīsies labāk.

a. savukārt parādījušās iesnas un šovakar neesmu devusi nurofen, jo augstākā temperatūra bija 37,5. redzēs, kā ies rītdien. rīt itkā vajadzētu braukt uz A. mammas vārda dienas pasākumu. no vienas puses varētu, bet no otras nešķiet gudrākā doma vest slimu bērnu uz pasākumu ar kaudzi svešu un pussvešu cilvēku.
5 teica |saki?

kuskusa salāti [3 December 14|11:37]
droši vien kārtējais velosipēds, bet pirms pāris mēnešiem bija fiksi jāuzimprovizē vakariņas. šorīt atkārtoju tehnoloģiju un. rezultāts ir teju vai apbrīnojami labs. kuskusa salāti ar ceptiem dārzeņiem. uzbriedrinātu/sagatavotu kuskusu samaisīt ar kubiņos grieztiem, apceptiem sīpoliem, burkāniem, kāli, seleriju, ķiplokiem, ingveru un indiešu garšvielu maisījumu. klāt salātos smalki kapātus svaigus sīpolus, tomātus, papriku, eļļu, paprāvu šļuku citronsulas, samaisīt.

cita starpā šodien sāp galva. un atkal beigusies kafija. benzīns arī.
2 teica |saki?

[2 December 14|13:53]
nu jau kādu laiku iestājies mistisks piesātināto taukskābju trūkums, kas pēdējā laikā sāk izskatīties pēc minēto vielu bada. man visu mūžu ir riebies speķis, eklēri, sviesta krēmi un viss no tās šlakas. bijusi mērena vienaldzība pret avokado un kādu laiku pat nepatika pret lasi.
bet pēdējos mēnešos, tas ir kaut kāds vājprāts. es katru otro dienu ēdu brokastīs speķmaizes (kas man pašai ir totāls wtf) ar rupjmaizi, ik pa brīdim iekāroju eklērus un varu apēst 3 avokado no vietas bez jekādām garšvielām. un gūt no tā baudu.
es nezinu, zivju eļļu vai padzert.

vēl gribas dārzeņus. svaigus un vārītus. ļoti reti gan pietiek spara mizot/griezt/vārīt.

tomēr paturējām a. mājās. naktī gulēja sliktāk kā parasti un vispār jūtas apslimusi. tagad guļ diendusu, pēc 45 minūtēm miega bija pamodusies, tagad, šķiet, mēģina pagulēt vēl. jūtas čābīgi, šķiet, ka aug temperatūra. ceru, ka tuvākajā laikā sameklēšu termometru.
6 teica |saki?

pārvietoties
[ redzi | pēdējie puksti ]
[ go | earlier ]