--'s pieraksti [viņa|tie|bija]
--

[viņa ]

[4 October 15|12:31]
bērniņš nupat burtiski izkausēja mūsu sirdis. ejot pa mežaparku, viņa pateica mums ar A. "mēs esam pasaulē mīļākie draugi". aaaawwwww.
3 teica |saki?

[2 October 15|1:00]
rubrikā "iespējams uzzinu pēdējais", šovakar atklāju "Last Week Tonight with John Oliver". noskatījāmies 3 raidījumus, par bēgļiem, kara tulkiem tuvajos austrumos un droniem. vienīgais iemesls, kādēļ neskatīsimies vēl, ir vēlais pulksteņlais. izklaidējoši un informatīvi.
saki?

[1 October 15|9:39]
pirmoreiz 4 dienu laikā cēlos ar bērnu. aizvedu uz dārziņu. ko lai saka. grūti braukt ar auto, ja acis sāp pie katras to kustības.
tagad vajadzētu pastrādāt, bet ļoti gribas pagulēt.
saki?

[30 September 15|18:05]
nu re, varu sajusties nostaļģiska pēc laikiem, kad smēķēju.
šobrīd es piedzīvojumu bakteriālu sarežģījumu (sinusīta formā) pēc vīrusa, kas bija sarežģījums pēc strutainās angīnas. kvī.
rīt atkal pie ārsta.
... tālāk ... )
8 teica |saki?

[29 September 15|13:29]
pēc rīta iekšējās drāmas un turpinošās nespēka nolēmu sevi apbalvot. krāsnī jau stāv rasbainieka reklamētā šarlote. un jā, es zinu, ka pirmajā teikumā ir vārds "nespēks". ābolus es apstrādāju gultā :D
saki?

[29 September 15|11:29]
šī ir pirmā diena 3 dienu laikā, kad man nav temperatūras.
toties no paša rītā iekšējā drāma par vecāku tēmu. ko lai saka, sen nav bijis.
6 teica |saki?

[28 September 15|23:07]
pēdējās dienās tik daudz laika pavadu guļot uz muguras, ka šķiet, drīz jau radīsies izgulējumi :D
4 teica |saki?

[28 September 15|22:18]
ir iznākusi Bron trešās sezonas pirmā sērija. Sāga joprojām pilnīgi psiha. bet atšķirībā no pirmajām sezonām, es saprotu, ko viņi tur saka, hehe.

izlasīju nesen cibā aprakstītās cielaviņas recepti. jāsaka, ka to cepošie šķiet pozitīvi nojūgušies. sākumā tu 2 dienas pūlies un cīnies un tad vēl 1-2 dienas gaidi, kamēr viņa stāv ledusskapī. omg. es tā nespētu :D
bet gribas vēl izcept kādu ābolu plātsmaizi, kamēr nav beigusies ābolu sezona, kā arī tomēr tikt līdz jūsu daudzu mīlētajai laima siera kūkai. tik jāsagaida veselība un brīvdienas.
11 teica |saki?

[28 September 15|5:42]
pamodos. izmeriju temp. 38.
tagad tiesi aptumsums, bet no musu majas noteikti nevar redzet, eh.
1 teica |saki?

[27 September 15|20:55]
es apzinos, ka atkal esmu palikusi grafomāniska, bet.
jau kādu laiku apceru biežāk klausīties mūziku a. klātbūtnē. un vairāk tieši kaut ko no mūzikas, ko atzīstam par patiesi labu esam. nu tur, pink floys, queen, radiohead, šo to no krievu roka, kaut ko arī no klasiskās mūzikas.
šovakar beidzot tiku līdz šīs domas realizācijai. uzliku pink floyd "wish you were here". un ko saka mans bērniņš? bērniņš saka "gribu dziesmu krieviski", lol.
beigās gan viņa atzina par labu esam arī to pašu un kārtīgi uzdejoja. bet nākošo tomēr pieprasīja кино - печаль. tagad dejo pie tās, hehe

brīži, kuros mēs mierīgi sēžam, klausamies jauku mūziku, bet bērniņš ar lielu atdevi un harmoniju dejo, ir mani laimīgie brīži.

upd. tagad uzlikām peter sarstedt - where do you go to (my lovely) un viņi dejo kopā (a. un A.) <3

upd2 nupat viņa izbrāķēja A. ieteikto черный бумер, bet ar prieku pieņem zemfiras кукушка 8)
10 teica |saki?

meitenēm, par drēbēm [27 September 15|20:37]
runājot par apģērba tēmu. man patīk pirkt drēbes humpalās, jo tajās to izvēle nav tik vienveidīga un tik ļoti atkarīga no valdošās modes. un tādēļ, ka man ir žēl (šķiet nevajadzīgi/lieki, arī ja ir daudz naudas) tērēt simtiem apģērbā, bet lētas jaunas drēbes parasti ir tik sliktā kvalitātē, ka žēl izmest naudu tādiem sūdiem.

+ vēl man tiešām patīk doma par to, ka drēbju pirkšana humpalās ir principā nozīmē otro dzīvi šīm lietām. tas ir draudzīgāk dabai, gan mazliet pret visu pārņēmušo patērnieciskajo kultūru.

padomājot par to sanāk, ka dārgo lupatu naudu, mēs iztērējam dzīvojot mājā pie baltezera un braucot ar jaunu mašīnu, kā arī netaupot uz pārtikas rēķina.
saki?

[27 September 15|17:41]
mandele antibiotiku iespaidā atguvusi gluži normālu paskatu, taču šodien kakls sāp atkal (savādāk), spēku nav atkal un minimāli paaugstināta temperatūra ir atkal. ik pa brīdim paīd arī kāds kauls. jipī.

A. ir aizvedis a. uz rotaļlaukumu, es tikmēr paklausīšos mūziku un pakrāsošu. A. no Gēteborgas grāmattirgus ir atvedis krāsojamo grāmatu pieaugušajiem, jipī. atveda gan viņš darba vajadzībām, bet es drīkstot krāsot tāpat. pietiekot ar to, ka atstāju dažas brīvas lapas. vienīgais, ka tematika nav mana gluži mīļāka. Ok, jūras/ūdens tēma ir daaudz labāka par horoskopa zīmēm, taču vēl labprātāk es krāsotu kaut ko citu. neesmu gana atbrīvota un radoša, lai zīmētu. būs vien jāiztiek ar krāsošanu.

cita starpā A. ir atvedis mežonīgi daudz grāmatas zviedru valodā a. jāsaka, ka lielākā daļa ir ārkārtīgi foršas, esmu sajūsmā. tad arī 2 detektīvromānus (nebūt nav mans mīļākais žanrs, bet fantasy viņš neatrada un bija vajadzīgs kaut kas gana viegli lasāms) un veģetāru pavārgrāmatu man. jāsaka, ka grāmata drīzāk ir vegāniska, kā veģetāra (tas ir, pilnībā vegāniska, cik nu varu spriest, bet nosaukums ir "veģetārā virtuve"). un man tīri labi patīk. gan receptes (pieejamība, vienkāršība, interesantums), gan sadalījums pa kategorijām (brokastis, ātrās pusdienas, smalkākas vakariņas utt utt). vienīgais, kas nepatīk, ir autora aizraušanās pašam ar sevi. pirmkārt tur ir daudz par daudz bilžu ar viņu (t.sk. skrienam pa mežu (!)), otrkārt tajās viņš izskatās tik pašapmierināts un pārliecināts par savu debišķo krutumu, ka gribas zvetēt. vai vismaz aizlīmēt viņa ģīmi ar kko citu :D (vispār laba doma).
jāsaka, ka bešā nepalika arī pats A. pilnīgi nejauši esot uzdūries sava mīļotā futbolkluba 100 gadu vēsturei. ar autogrāfiem. Tā esot bijusi dārgākā grāmata no visām. un viņš ir ļoti laimīgs par atradumu :)

a. tikmēr sāk attīstīties klepus. pagaidām neliels un netraucējošs, bet bail, ka nepāraug kaut kamā nejaukā.
6 teica |saki?

crocs ziemas zābaki, meitenēm [26 September 15|21:48]
sākumā mēģināšu šeit. tad kādā cibas kopienā. tad gan jau ssā, ja šeit nevienam nevajadzēs.

meitenes, varbūt kādai no jums kārojas crocs zābakus, ~ 40 izmērs? tas ir, oficiāli ir 41/42, bet man ar manu 40/41 atduras pirksti.
šis modelis )
esmu uzmērījusi iekštelpās. principā tie ir galīgi jauni, vēl ar maisu.

došu par tik, par cik nopirku pati, 62,23 eur par piegādi.
saki?

[26 September 15|19:03]
a. palūdza, lai atnesu uz B. dzīvojamo istabu saliekamās trepes, izrotāja tās ar lentām un paziņoja, ka tā ir zsv eglīte.
gaidam A., man jābrauc viņam pakaļ uz lidostu kaut kur ap 22. viņš esot sapircis kaudzi ar grāmatām, gan man gan a. redzēs, ko darīsim rīt.
saki?

[25 September 15|20:01]
izmantoju būšanu pie B. - nolēmu paskatīties rtr ziņas. sāk, protams, ar īsu ziņu pārskatu. tātad:
- ukrainas aviācija tuliņ nosprāgs, jo viņi rīko sankcijas krievu lidmašīnām (tonī, nabaga ukraina, kā tai dara pāri riebīgais Jaceņuks)
- krievija izstrādājusi revolucionāru būšanu ātomdegvielas vai kkā tāda sakarā, asv neko tādu panākt nav spējusi lai kā būtu centusies
- amerika grib tikšanos ar kremli, nevis otrādi, nez, kādēļ amerika tik cītīgi slēpj savu vēlmi runāt ar kremli.

bija vēl kkas, bet tad apnika skatīties.
saki?

[25 September 15|18:28]
itkā ir labāk, bet vājums un nespēks kolosāls. eeeh.
saki?

[25 September 15|17:34]
bet vispār škrobe, ka tas aptumsums, pat ja būtu skaidras debesis, notiks 21-22 pēc amerikas laika un pie mums būs vērojams starp 5 un 6 rītā. eeh.
saki?

[25 September 15|16:40]
vakardien viņa izlaida diendusu, bet šorīt cēlās īsi pirms septiņiem. tad nu tagad diendusā guļ jau vairāk kā 3.5h
pa to laiku es paguvu gan padatorizēt, gan pagulēt 2,5h, gan arī pamosties.

cita starpā, joprojām paliekam pie B. gar par drēbēm, to meklēšanu un pirkšanu )
8 teica |saki?

[24 September 15|14:51]
bērniņam neliela temperatūra. pati saka, ka sāpot kakls.
un tagad viņa atsakās gulēt diendusu. tusē guļamistabā jau 3h un nekādīgi neaizmieg. droši vien ap pusčetriem būs jālaiž ārā.
saki?

[24 September 15|9:34]
tad, kad A. (pēc tam, kad tomēr pierakstījos pie ārsta), stāstīja, ka es nudien neesmu ne uz pusi tik slima kā viņš nesen (viņam bija vīruss), ka iet pie ārsta šajā gadījumā ir gan lieki, gan stulbi, jutos kā viens liels nīkulis, kas grib velti tērēt savu tuvāko un ārsta laiku.
beigās gan izrādās, ka man tomēr ir tā bakteriālā angīna un, ka, potenciālu sarežģījumu dēļ, iztikt bez antibiotikām būtu pilnīgi idiotiski.
ko lai saka. A. joprojām nav kļuvis par manu autoritāti ar veselību saistītos jautājumos. nez vai jebkad kļūs arī.
tagad jācer, ka antibiotikas gana ātri iedarbosies un jau rīt es jutīšos kcik pieņemami, nevis kā totāls dārzenis.
12 teica |saki?

pārvietoties
[ redzi | pēdējie puksti ]
[ go | earlier ]