--'s pieraksti [viņa|tie|bija]
--

[viņa ]

[24 April 14|10:56]
vakar pārmaiņas pēc (tieši trešdienās man parasti sanāk pamatīgi neizgulēties) necietu no miega bada vai kādas saaukstēšanās, tādeļ beidzot aizgāju sporta klubā uz abām nodarbībām. laiks gāja lēēēni, toties prāts tagad priecīgs. šodien vēl derētu paskriet. un varbūt pat izbraukt ar riteni. runājot par skriešanu, atradu jauku video ar jogas iesildīšanos skriešanai (ap 15 minūtēm), tagad varēšu iesildīties ar to.
brīvdienās paredzēta kaudze ar pasākumiem. bet es ceru, ka Alisei tas klepus tomēr mitēsies, pagaidām lēnām pieņemas spēkā. ļoti gribās, lai noiet dārziņā tās dažas dienas jaunnedēļ un arī pēc tām ir vesela. tas būtu ļoti, ļoti slikti, ja viņa būtu slima nākošnedēļas beigās.
9 teica |saki?

[22 April 14|22:41]
ar skriešanu man ir problēmas. es nekādīgi netieku pāri 3km. es pat līdz 3km parasti neaizvelku. mūžīgās 1-2 nedēļu pauzes pēc kurām tiiik grūti paskriet vispār. bet biežāk saņemties galīgi nesanāk.
1 teica |saki?

dāvaniņas, man patīk dāvaniņas [21 April 14|22:54]
bet ko man uzdāvināja. man uzdāvināja kafijas presi. vispār es gribu kafijas aparātu, kas maļ pupiņas un dod tvaiku piena putām, bet to kādreiz, kad izaugšu liela man būt lielāka, ērtāka un pastāvīgāka virtuve. pagaidam lai dzīvo kafijas prese un "rokas" piena putotājs. vēl tik nopirkt kādu sīrupu, tad būs vēl labāk. un iepriekšējo presi, ko man uzdāvināja dzimšanas dienā, A. (neilgi pēc dzimšanas dienas) bija iedevis paspēlēties meitai. trīsreiz vienreiz miniet, kas ar to atgadījās. šai gan varēšot piepirkt klāt plīsušās detaļas, nebūšot jāpērk no jauna viss aparāts.
un tad vēl, tad vēl man beidzot ir jogas paklājiņš. plāns un viegls un mīksts <3 urā.
un visu beidzot, man uzdāvināja diezgan stilīgu un pagalam savādu sietiņu. šitādu. saucas "lekue vārīšanas siets". tomātu blanšēšanai, produktu kopējai vārīšanai "nesamaisot" un tā tālāk un tā joprojām. šodien iemēģināju. vispār diezgan ērts. izvelc aiz striķīša un liec aukstā ūdenī dzesēties. olu vārīšanai varētu būt labi, mazāka sasišanās iespēja.
un vēl. vēl daba un dzīve mums visiem uzdāvināja šo burrvīgo laiku. nezinu, kā jums, bet es šajās dienās esmu laimīgāka.
8 teica |saki?

[21 April 14|21:34]
šodien tomēr bijām zoodārzā. vakarā A. jautā mazajai, "Tev patika zvēru dārzs?", "jā", viņa saka. "un kurs zvērs tev patika vislabāk?", "kaķis".
5 teica |saki?

[21 April 14|21:25]
mazs pārguris bērns, vīrs, kuram 2h laikā temperatūra uzlec no 36,6 līdz 39,0 un vēl vīramāte, kurai tieši šajā brīdī jāskaidro, kādēļ tieši nedrīkstu saukt viņu par vecmāmiņu krieviski. aizverot durvis guļamistabai, kur abi pirmie un aizverot ārdurvis aiz otrās, mazliet sagumst pleci un gribās mazliet miera. šī bija jauka diena, kas beigās bija pašu mazumiņu par intensīvu un saspringtu.
41 teica |saki?

[21 April 14|13:10]
kaut kāds pavasara izsīkums. trīs naktis no vietas esmu gulējusi 8-9h un vienalga nāk miegs un nav spēka. bērns 6 no rīta pamodās no pagalam spēcīgas klepus lēkmes. vēl gan nekādas zāles nedodu, ļoti ceru, ka mitēsies pats, apnicis gāzt viņā tonnas ar brontex. interesanti, ka viņa klepo tikai guļot. tagad, guļ diendusu un atkal ik pa brīdim paklepo. nomodā neklepoja nemaz.

jāuztaisa tēja un jāiet pamācīties ārā, saulītē.
saki?

[20 April 14|21:07]
vimbas ventas rumbā lec tik tiešām iespaidīgi. un kuldīga ir burvīga arī pavasarī. vienīgais - tūrisms ar 2 gadus vecu bērnu NAV tas pats, kā tūrisms ar 1-1,5 gv bērnu. pie šī vēl jāpiešaujas. apkārtni sanāk baudīt/iepazīt pārgājienos no viena rotaļlaukuma uz otru, pa ceļam izmisīgi izvairoties no ūdenstilpnēm. vienā seklākā dīķī viņa paguva ieskriet līdz ceļiem, vairākos citos (ne tik seklos) centās. labi, ka līdzi bija gan maiņas apģērbs, gan pat (neparastā kārtā) apavi. ventas rumba mazo A. burtiski apbūra. tiecās tai tuvāk, tuvāk un tad vēl nedaudz tuvāk.
man, savukārt, turpceļā bija iespēja papraktizēt apdzīšanas manevru. vienā tādā gan teju vai ķēru trieku, braucot pa pretējo joslu, gandrīz paralēli apdzenamajai mašīnai, no maza celiņa pēkšņi iznira velosipēdists. un uzreiz aidā uz joslas vidu, tieši man pretī. labi, ka priekšā nebija ne līkums, ne attāls pretīmbraucējs. veiksmīgi nobremzēju, paguvu gan viņam neuzbraukt, gan arī pabeigt manevru.
paši dienas beigās esam ļoti priecīgi un tikpat ļoti noguruši. rīt ceram tikt līdz zoo.
3 teica |saki?

[18 April 14|22:21]
lieliski. lieldienas, plāni, lielisks laiks un bērns 1, 5h pēc prettemperatūras zālēm ir karstāks, kā bija pirms tam.
11 teica |saki?

[18 April 14|0:01]
turpinot rubriku "mana pirmā reize" jāziņo, ka šo brīdi bija jāgaida 5 mēneši ar mazu astīti. gandrīz pusgads. šovakar es trāpīju uz alko reidu un pirmo reizi mūžā pūtu policista sniegtajā trubiņā. vispār gandrīz vai ne sveiki, ne arī attā. iepūtiet, varat braukt.
22 teica |saki?

[17 April 14|9:28]
bērns aizvests uz dārziņu, vīrs uz lidostu, beidzot varēs pagulēt.
pēc aizvakarnakts 5h miega, vakarnaktī vienos, pēc tam, kad biju nogulējusi nepilnu pusotru h, kad mazā trūkās augšā un pavadīja stundu te raudot, te bezgalīgi atkārtojot "nav nav nav nav nav..." mana nervu sistēma pateica "es tā nespēlējos". šausmīgi gribējās vemt, nekontrolējami nāca raudiens un gribējās triekt pret sienu vai nu sevi vai bērnu. par laimi pagāja arī šī garā stunda un tagad es beidzot, beidzot varu pagulēt.
4 teica |saki?

[15 April 14|21:18]
lasu joka pēc facebook dzīvokļu sludinājumus. "dzīvoklis pašā Rīgas sirdī - Purvciemā". lol

bērns vakardien, sēžot uz poda un tīrot zobus (vakarā viņai tas notiek apvienotā kārtībā), pēkšņi esot pielecis kājās un ar saucieniem "jejje, jejje", meties tīrīt "zobus" arī lellei. savukārt citā brīdī, spēlējoties ar stikla glāzi, esot uzmaukusi to kājā, saukusi "kāj" un skanīgi smējusies. pati gan to neredzēju.
kopā ar viņu pavadīju šovakaru. nezinu, kas pie vainas, vai joprojām nākošie dzerokļi (nu jau izšķīlušies visi četri, augšējiem gan tikai pa vienam stūrītim), vai iesnas, bet šovakar ir bijusi čīkstīgaka un mierīgāka. kaut ko gribēju par viņu uzrakstīt, bet šobrīd galīgi vairs neatceros. vispār visu ko gribēju ierakstīt un neko no tā neatceros.

šogad varbūt beidzot saņemsimies aizbraukt uz tām lecošajām vimbām.

šodien mazliet tīrīju māju. pirmkārt sapratu, ka atgādinu sev pašas mājvietu. no pirmā acu uzmetiena itkā viss kārtībā, bet ja ieskatās sīkāk, paskatās pa pakšiem un stūriem, tad pamatā ir kluss vājprāts. seni putekļi un draza, viss juku jukām, ļoti daudz kas neatrodas savās vietās, daudz kam vietu nemaz nav. un ja sāk tīrīt šo, pavirši paskatoties, kārtīgo vietu, paiet stundu stundas darba, kuru (jau atkal pavirsi paskatoties) nemaz nemana.

runājot par tīrības temu. cik bieži jūs slaukāt grīdu un cik mazgājat? un cik bieži slaukāt grīdu pamatīgi (tā, ka visus visus stūrus, visu paceļat utt)? šie abi (slaucīšana un kārtīga slaucīšana) parasti sakrīt? jeb tomēr ne? un cik bieži jūs pārmazgājat skapīšu iekšas/āras virtuvē? un ledusskapi?
37 teica |saki?

[14 April 14|23:39]
pēkšņi un negaidīti man patīk mācīties. nepagāja ne 10 gadi. kur gan es biju jaunībā? tagad, pēkšņi, gandrīz vai bauda.
9 teica |saki?

[14 April 14|9:01]
man sāk apnikt viņas nepārejošā slimošana.
tikko beigušās iesnas nu jau atsākušās, eh.
4 teica |saki?

[12 April 14|21:28]
ja nekas nenojuks, pēc precīzi 3 nedēļām mēs būsim Stokholmā. man ļoti patīk Stokholma pavasarī. droši vien tādeļ, ka pirmoreiz tur aizbraucu aprīļa pēdējos/maija pirmajos datumos.
šodien bijām bērnu dārza rotaļlaukuma ierīkošanas/sakopšanas talkā. nācās doties mājās samērā ātri (pēc 2h), tādēļ nezinu, cik tālu viņi beigās tika. bet ļoti gribas apskatīties. talkā ieguvu daiļdārzniecības pieredzi, tiku pielikta pie krūmu apgraizīšanas. kā arī atsvaidzināju racēja un dakšu darboņa iemaņas (kas gan nav pārāk milzīgas).

no vienas puses gribas paskriet, no otras, galīgi nav spēka. ceru, ka jaudāšu saņemties pēc tam, kad A. būs atpakaļ no brauciena uz benzīntanku.

joprojām neizdodas nonākt saskaņā ar palielu sevis daļu. no otras puses, nezinu, vai tas vispār ir iespējams. nonākt pilnīgā saskaņā ar sevi.

vakar pavēlā vakarā, kopā ar L. bijām burvīgā izbraucienā uz (galu galā) Salaspils memoriālu. aizbraucām, pa tums atradām, nākam atpakaļ uz mašīnu, skatos, mūsu virzienā brauc kāda cita mašīna. saku L. "man tā neomulīgi, ja nu tur kāds brauc meklēt seksa vietas vai vēl ko tādu". beigās izrādījās, ka 1 vīrietis un trīs sievietes, visi samērā jauni, meklē to pašu ko mēs - memoriālu. nav ne jausmas, kādiem nolūkiem, bet viena no sievietēm otru nosauca par resnu un neveiklu govi, kas šo cenšas nogalināt. meitenēm rokās bija vāji alkoholiski kti.okteiļi, puisis pie stūres.

vēl gribas arī iedzert. bet skriešanu ar iedzeršanu kombinēt ir samērā grūti.

un kādreiz gribas aiziet uz kādu krogu. es gan, protams, nezinu, ne kad, ne uz kurieni, ne ar ko.
10 teica |saki?

[10 April 14|12:26]
tik muļķīgi ir iegādāties defektīvu ierīci. un neviens nesaka "vediet atpakaļ, apmainīsim", nē, sākas riņķa dancis ar sūtīšanām, pārbaudīšanām blablala. eh :/
būtu labāk, ja to ierīci vajadzētu man. taču šis nav tas gadījums.
2 teica |saki?

[9 April 14|23:55]
otrā dienas daļa bija manāmi labāka par pirmo. es turpināju viskaut ko aizmirst un sajaukt, bet, vismaz, iztiku bez lieliem misēkļiem un traumām. pēcpusdienā nonācu pie dažiem, cerams, vērtīgiem secinājumiem, tad atpūtos un tad apguvu kaut ko jaunu. man bija pietrūcis apgūt kaut ko jaunu. tas patiesība ir ļoti patīkami.

runājot par secinājumiem, es jau kādu laiku prātoju, kādēļ man ir tik smagi no domas par to, ka šitā (t.i. grūti, ar to domājot bērna esamības radītās grūtības) tagad būs gandrīz vai vienmēr. un šodien es līdz tam nonācu. man beidzot ir jāpieņem, ka tā daļa dzīves, kurā nebija bērna un ar to saistīto grūtību, ir pilnīgi un galīgi pagalam. un jādzīvo jaunā dzīve, bez nemitīgas sērošanas un atskatīšanās pagātne. jo jā, jaunā dzīve ir grūtāka. bet arī foršāka. viennozīmīgi. "grūti" nav tas pats, kas "slikti". ne šajā jomā.
13 teica |saki?

tā stunda ir situsi [9 April 14|11:21]
es beidzot esmu sasniegusi šo punktu savā dzīvē. aleluija. man beidzot (ja tā padomā, bija jāgaida tik tiešām ilgi, gandrīz pilni divi gadi) svešs cilvēks uz ielas (labi labi, autobusā) paziņoja, ka esmu nekam nederīga māte, kas neprot audzināt savu bērnu. šķiet, tagad varu mirt laimīga.

vēl es šorīt nokritu dubļos un aizmirsu aizvest uz dārziņu patiešām svarīgas lietas, tādeļ pa dienu būs jābrauc tur atkal. un jogā arī gāja grūti. jippījēj.
34 teica |saki?

[8 April 14|23:45]
mans vīrs ir pretīgs perverts. es gan viņu vienalga ļoti mīlu un cienu. bet tas nemaina faktu.
20 teica |saki?

[8 April 14|22:11]
jāsāk nopietni domāt, kā cīnities ar kremļa propogandu un gan pa kluso, gan tā skaļāk īstenoto informācijas karu. citādi, man bail, šīs valsts liktenis tuvāko desmitgažu laikā ir gandrīz vai izšķirts.

labi, krievvalodīgo skolās tiek piegādātas noteikta rakstura grāmatas, labi visi krievvalodīgie tiek zombēti no krievu kanāliem. taču tam klāt nu jau nāk aizvien jauni, aizvien modernāki paņēmieni. nu jau ilgāku laiku facebook ziņu lentē, klāt pie veikalu reklāmām iekš suggested posts ļoti regulāri redzu dažādus prokrieviskus un antilatviskus rakstus, gan no ziņu portāliem (gan vietējiem, gan arī krievijas), gan no personiskajiem blogiem.

tas viss papildus aizvien pieaugošajam (jau tā milzīgajam) smadzeņu skalošanas darbam, kas jau tagad tiek īstenots Krievijā. nupat uzdūros kāda paziņas rakstam par šo tēmu iekš tā pašā facebook. diezgan bailīgi.
15 teica |saki?

nešpetnēna hronika [7 April 14|15:58]
- aušš, aušš (tausta ausis)
- tev sāp ausis?
- jāā (žēlīgi)
- tev sāp arī mati?
- jāā (tik pat žēlīgi, taustot matus)

bijām ciemos pie maniem vecākiem, kur ciemojās arī māsa ar saviem trīs dēliem. pirmajā naktī trūkās augšā ik pēc 1,5h, saucot "enē, enē, enē, enē", kas ir viņas jaunākais brālēns Ernests, tik pat vecs kā viņa

vidējais brālēns iekausta jaunāko (Ernestu), par to tiek sodīts un ielikts kaktā, sēž ar seju pret istabu un bļauj. mazā paskatās uz raudošo brālēnu, nosēžas blakus un arī sāk kliegt.

mazais brālēns sāpīgi nokrīt un raud. mazā pienāk man klāt, jautājoši skatās. es saku "Ernestiņš nokritis, viņam sāp", viņa nogāžas gar zemi uz vēdera un kliedz ik pa brīdim atskatoties, kur žēlotāju komanda.

pamazām sāk teikt trīszilbju vārdus. apipi ir apelsīns, katata ir kabata un arī krievu кататься
3 teica |saki?

pārvietoties
[ redzi | pēdējie puksti ]
[ go | earlier ]