--'s pieraksti [viņa|tie|bija]
--

[viņa ]

[18 April 14|22:21]
lieliski. lieldienas, plāni, lielisks laiks un bērns 1, 5h pēc prettemperatūras zālēm ir karstāks, kā bija pirms tam.
11 teica |saki?

[18 April 14|0:01]
turpinot rubriku "mana pirmā reize" jāziņo, ka šo brīdi bija jāgaida 5 mēneši ar mazu astīti. gandrīz pusgads. šovakar es trāpīju uz alko reidu un pirmo reizi mūžā pūtu policista sniegtajā trubiņā. vispār gandrīz vai ne sveiki, ne arī attā. iepūtiet, varat braukt.
22 teica |saki?

[17 April 14|9:28]
bērns aizvests uz dārziņu, vīrs uz lidostu, beidzot varēs pagulēt.
pēc aizvakarnakts 5h miega, vakarnaktī vienos, pēc tam, kad biju nogulējusi nepilnu pusotru h, kad mazā trūkās augšā un pavadīja stundu te raudot, te bezgalīgi atkārtojot "nav nav nav nav nav..." mana nervu sistēma pateica "es tā nespēlējos". šausmīgi gribējās vemt, nekontrolējami nāca raudiens un gribējās triekt pret sienu vai nu sevi vai bērnu. par laimi pagāja arī šī garā stunda un tagad es beidzot, beidzot varu pagulēt.
4 teica |saki?

[15 April 14|21:18]
lasu joka pēc facebook dzīvokļu sludinājumus. "dzīvoklis pašā Rīgas sirdī - Purvciemā". lol

bērns vakardien, sēžot uz poda un tīrot zobus (vakarā viņai tas notiek apvienotā kārtībā), pēkšņi esot pielecis kājās un ar saucieniem "jejje, jejje", meties tīrīt "zobus" arī lellei. savukārt citā brīdī, spēlējoties ar stikla glāzi, esot uzmaukusi to kājā, saukusi "kāj" un skanīgi smējusies. pati gan to neredzēju.
kopā ar viņu pavadīju šovakaru. nezinu, kas pie vainas, vai joprojām nākošie dzerokļi (nu jau izšķīlušies visi četri, augšējiem gan tikai pa vienam stūrītim), vai iesnas, bet šovakar ir bijusi čīkstīgaka un mierīgāka. kaut ko gribēju par viņu uzrakstīt, bet šobrīd galīgi vairs neatceros. vispār visu ko gribēju ierakstīt un neko no tā neatceros.

šogad varbūt beidzot saņemsimies aizbraukt uz tām lecošajām vimbām.

šodien mazliet tīrīju māju. pirmkārt sapratu, ka atgādinu sev pašas mājvietu. no pirmā acu uzmetiena itkā viss kārtībā, bet ja ieskatās sīkāk, paskatās pa pakšiem un stūriem, tad pamatā ir kluss vājprāts. seni putekļi un draza, viss juku jukām, ļoti daudz kas neatrodas savās vietās, daudz kam vietu nemaz nav. un ja sāk tīrīt šo, pavirši paskatoties, kārtīgo vietu, paiet stundu stundas darba, kuru (jau atkal pavirsi paskatoties) nemaz nemana.

runājot par tīrības temu. cik bieži jūs slaukāt grīdu un cik mazgājat? un cik bieži slaukāt grīdu pamatīgi (tā, ka visus visus stūrus, visu paceļat utt)? šie abi (slaucīšana un kārtīga slaucīšana) parasti sakrīt? jeb tomēr ne? un cik bieži jūs pārmazgājat skapīšu iekšas/āras virtuvē? un ledusskapi?
37 teica |saki?

[14 April 14|23:39]
pēkšņi un negaidīti man patīk mācīties. nepagāja ne 10 gadi. kur gan es biju jaunībā? tagad, pēkšņi, gandrīz vai bauda.
9 teica |saki?

[14 April 14|9:01]
man sāk apnikt viņas nepārejošā slimošana.
tikko beigušās iesnas nu jau atsākušās, eh.
4 teica |saki?

[12 April 14|21:28]
ja nekas nenojuks, pēc precīzi 3 nedēļām mēs būsim Stokholmā. man ļoti patīk Stokholma pavasarī. droši vien tādeļ, ka pirmoreiz tur aizbraucu aprīļa pēdējos/maija pirmajos datumos.
šodien bijām bērnu dārza rotaļlaukuma ierīkošanas/sakopšanas talkā. nācās doties mājās samērā ātri (pēc 2h), tādēļ nezinu, cik tālu viņi beigās tika. bet ļoti gribas apskatīties. talkā ieguvu daiļdārzniecības pieredzi, tiku pielikta pie krūmu apgraizīšanas. kā arī atsvaidzināju racēja un dakšu darboņa iemaņas (kas gan nav pārāk milzīgas).

no vienas puses gribas paskriet, no otras, galīgi nav spēka. ceru, ka jaudāšu saņemties pēc tam, kad A. būs atpakaļ no brauciena uz benzīntanku.

joprojām neizdodas nonākt saskaņā ar palielu sevis daļu. no otras puses, nezinu, vai tas vispār ir iespējams. nonākt pilnīgā saskaņā ar sevi.

vakar pavēlā vakarā, kopā ar L. bijām burvīgā izbraucienā uz (galu galā) Salaspils memoriālu. aizbraucām, pa tums atradām, nākam atpakaļ uz mašīnu, skatos, mūsu virzienā brauc kāda cita mašīna. saku L. "man tā neomulīgi, ja nu tur kāds brauc meklēt seksa vietas vai vēl ko tādu". beigās izrādījās, ka 1 vīrietis un trīs sievietes, visi samērā jauni, meklē to pašu ko mēs - memoriālu. nav ne jausmas, kādiem nolūkiem, bet viena no sievietēm otru nosauca par resnu un neveiklu govi, kas šo cenšas nogalināt. meitenēm rokās bija vāji alkoholiski kti.okteiļi, puisis pie stūres.

vēl gribas arī iedzert. bet skriešanu ar iedzeršanu kombinēt ir samērā grūti.

un kādreiz gribas aiziet uz kādu krogu. es gan, protams, nezinu, ne kad, ne uz kurieni, ne ar ko.
10 teica |saki?

[10 April 14|12:26]
tik muļķīgi ir iegādāties defektīvu ierīci. un neviens nesaka "vediet atpakaļ, apmainīsim", nē, sākas riņķa dancis ar sūtīšanām, pārbaudīšanām blablala. eh :/
būtu labāk, ja to ierīci vajadzētu man. taču šis nav tas gadījums.
2 teica |saki?

[9 April 14|23:55]
otrā dienas daļa bija manāmi labāka par pirmo. es turpināju viskaut ko aizmirst un sajaukt, bet, vismaz, iztiku bez lieliem misēkļiem un traumām. pēcpusdienā nonācu pie dažiem, cerams, vērtīgiem secinājumiem, tad atpūtos un tad apguvu kaut ko jaunu. man bija pietrūcis apgūt kaut ko jaunu. tas patiesība ir ļoti patīkami.

runājot par secinājumiem, es jau kādu laiku prātoju, kādēļ man ir tik smagi no domas par to, ka šitā (t.i. grūti, ar to domājot bērna esamības radītās grūtības) tagad būs gandrīz vai vienmēr. un šodien es līdz tam nonācu. man beidzot ir jāpieņem, ka tā daļa dzīves, kurā nebija bērna un ar to saistīto grūtību, ir pilnīgi un galīgi pagalam. un jādzīvo jaunā dzīve, bez nemitīgas sērošanas un atskatīšanās pagātne. jo jā, jaunā dzīve ir grūtāka. bet arī foršāka. viennozīmīgi. "grūti" nav tas pats, kas "slikti". ne šajā jomā.
13 teica |saki?

tā stunda ir situsi [9 April 14|11:21]
es beidzot esmu sasniegusi šo punktu savā dzīvē. aleluija. man beidzot (ja tā padomā, bija jāgaida tik tiešām ilgi, gandrīz pilni divi gadi) svešs cilvēks uz ielas (labi labi, autobusā) paziņoja, ka esmu nekam nederīga māte, kas neprot audzināt savu bērnu. šķiet, tagad varu mirt laimīga.

vēl es šorīt nokritu dubļos un aizmirsu aizvest uz dārziņu patiešām svarīgas lietas, tādeļ pa dienu būs jābrauc tur atkal. un jogā arī gāja grūti. jippījēj.
34 teica |saki?

[8 April 14|23:45]
mans vīrs ir pretīgs perverts. es gan viņu vienalga ļoti mīlu un cienu. bet tas nemaina faktu.
20 teica |saki?

[8 April 14|22:11]
jāsāk nopietni domāt, kā cīnities ar kremļa propogandu un gan pa kluso, gan tā skaļāk īstenoto informācijas karu. citādi, man bail, šīs valsts liktenis tuvāko desmitgažu laikā ir gandrīz vai izšķirts.

labi, krievvalodīgo skolās tiek piegādātas noteikta rakstura grāmatas, labi visi krievvalodīgie tiek zombēti no krievu kanāliem. taču tam klāt nu jau nāk aizvien jauni, aizvien modernāki paņēmieni. nu jau ilgāku laiku facebook ziņu lentē, klāt pie veikalu reklāmām iekš suggested posts ļoti regulāri redzu dažādus prokrieviskus un antilatviskus rakstus, gan no ziņu portāliem (gan vietējiem, gan arī krievijas), gan no personiskajiem blogiem.

tas viss papildus aizvien pieaugošajam (jau tā milzīgajam) smadzeņu skalošanas darbam, kas jau tagad tiek īstenots Krievijā. nupat uzdūros kāda paziņas rakstam par šo tēmu iekš tā pašā facebook. diezgan bailīgi.
15 teica |saki?

nešpetnēna hronika [7 April 14|15:58]
- aušš, aušš (tausta ausis)
- tev sāp ausis?
- jāā (žēlīgi)
- tev sāp arī mati?
- jāā (tik pat žēlīgi, taustot matus)

bijām ciemos pie maniem vecākiem, kur ciemojās arī māsa ar saviem trīs dēliem. pirmajā naktī trūkās augšā ik pēc 1,5h, saucot "enē, enē, enē, enē", kas ir viņas jaunākais brālēns Ernests, tik pat vecs kā viņa

vidējais brālēns iekausta jaunāko (Ernestu), par to tiek sodīts un ielikts kaktā, sēž ar seju pret istabu un bļauj. mazā paskatās uz raudošo brālēnu, nosēžas blakus un arī sāk kliegt.

mazais brālēns sāpīgi nokrīt un raud. mazā pienāk man klāt, jautājoši skatās. es saku "Ernestiņš nokritis, viņam sāp", viņa nogāžas gar zemi uz vēdera un kliedz ik pa brīdim atskatoties, kur žēlotāju komanda.

pamazām sāk teikt trīszilbju vārdus. apipi ir apelsīns, katata ir kabata un arī krievu кататься
3 teica |saki?

[5 April 14|6:06]
protams, ka tad, kad paliekam ar viņu divatā, viņai jāmostas 5:38. un vispār cauru nakti jāmostas ik pēc 1,5h. jeij.

bērns jau kuro reizi pieprasa kakao. un viss jau būtu labi, bet es nekad neesmu viņai to devusi h un pat par to stāsījusi. nekāda mistērija gan tā nav, šeit skaidri jūtama dārziņa ietekme.
4 teica |saki?

[3 April 14|23:43]
bet man patika The Secret Life of Walter Mitty. absolūti nerealistiska, bet gaiša un ar labu sajūtu. priecīgi skatāma.

Rīt ar Alisi pavadīsim mājās divatā visu dienu, bet parīt jābrauc pie maniem vecākiem, jāatbrīvo telpas A. pasākumam.
4 teica |saki?

[31 March 14|22:06]
ā, ko es šodien uzzināju.
runājām ar A. par dzīvniekiem. "es ņemtu suni, ja dzīvotu mežā pastāvīgi, tad suns būtu uzticams pavadonis un draugs, bet pilsētā, pilsētā gan nē, pilsētā man būtu sieva"

un man vēl bija kaut kādas cerības par to, ka mans vīrietis skatās uz mani kā uz līdzvērtīgu, ak es, naivais, naivais cilvēka labākais draugs un uzticamais pavadonis (piemērots pilsētas apstākļiem) :D
8 teica |saki?

apslimis pidriķītis [31 March 14|21:55]
nekādīgi nesanāk pavadīt pēdējo ziemas slimošanu, šī tāda (par kuru tā gribētos domāt) ir jau trešā.

aizvakar Alise divreiz mazgājās un divreiz "mazgāja matus". aizvakar vakarā jau bija viegls punķis. vakardien punķis bija lielāks un klāt nāca klepus, pēcpusdienā vairākas reizes brēca un aiztika ausis, uz jautājumiem "vai tev sāp?" teica jā, "kas tev sāp?", "aušš". vakarā viss atkal bija kārtībā, arī pa nakti, tādēļ šorīt vedām uz dārziņu. no dārziņa pusdivos atnāca sms (ko es sagadīšanās pēc izlasīju tikai puspiecos), ka bērns atsakās ēst, ir paļengans, sūdzās, ka sāp ausis un ka šausmīgas iesnas. vēlāk audzinātāja teica, ka esot atteikusies sēdēt pie pusdienu galda, sēdējusi dīvānā un turējusi ausis. sarunājām ārsta vizīti uz mājām (jo vakarā citādi vairs nepagūtu un rīt/parīt ārstei kursi, viņa nepieņem pacientus) un braucām palikt pie A. mammas, kur ārstei ir reāli līdz mums tikt. vakarā gan mazā atkal bija totāls saulstariņš un minimāli sūdzējās tikai 1x.
ārste sarakstīja kaudzi ar preparātiem, saka, ka aktīvi jāapkaro iesnas, vienā ausī dēļ sēra bungādiņu neredzot nemaz, otrā redz nedaudz un tā esot maigi rozā, ne pelēka, kā tam būtu jābūt. tagad dodam nurofenu, noodrilu un rinokonutur, neatceros nosaukumu, bet sīrups elpošanas orgānu gļotādu tūskas mazināšanai, darbojoties arī ausīs. draud ar antibiotikām, es gan atkal visiem spēkiem turēšos pretī, došu tikai, ja citādi nemaz un nekādi nevarēs.
rīt, vārdu sakot, mazā sēž mājās un, kā izskatās, paliekam rīgas centrā. ja kāds grib mūs rīt satikt, droši :)
36 teica |saki?

lidmašīna lido (spēle) [31 March 14|11:21]
šis konkrēti būs interesanti tikai mazu bērnu vecākiem un arī visticamāk tikai daļai, bet. mēs nejauši atklājām vienu spēli ... tālāk ... )
12 teica |saki?

[30 March 14|23:05]
tas vispār ir diezgan cirslīgi. visi klātesošie atcerās, kā mums izslēdzās krāsns ar plīti, ja? a "korķus" pārbaudīt? lol
es pat izsaucu elektriķi. un tad šovakar pēkšņi sapratu - eu, a ja nu korķi? atbraucu šeit, viena rokas kustība un - ak tavu brīnumu, viss strādā :D rīt no rīta būs jāsaņemas atcelt elektriķis. nez, cikos būtu pieklājīgi zvanīt lai nav ne par ātru ne arī par vēlu.

pie viena likvidēju pēdējās pasākuma sekas, sapakoju pāri palikušo ēdienu, izmazgāju tā traukus, tajā skaitā salēju pilnu glāzi citronsulas ledus formiņā, būs tagad citronsulas ledus :) secinājums viens, vienīgais, kas aptrūkās bija apelsīnu liķieris - gan konjaks, gan sula, gan arī kādi 6 citroni palika pāri. un man ir tik ļoti liels slinkums kko specifisku ar viņiem pasākt.
5 teica |saki?

[30 March 14|8:51]
gudras grāmatas māca- ļaujiet bērnam izvēlēties. tas esot labi tādēļ, tādēļ un šitā dēļ vēl arī. bet manam bērnam iespēja izvēlēties no 2 vai vairāk iespējām ir totālas mokas un viens no īsākajiem ceļiem uz sliktu omu. jo gribās šo un šo un to tur arī un vairs nezinu kādēļ un ko, bet kaut ko un vispār vēēēēē aiaiaiai nēnēnē vēēē.
toties viņa ir izaugusi līdz tam, ka reizēm viņu ieinteresē kāds apģērns, visbiežāk svārki, jo tos viņa māk uzvilkt pusotrā veidā - uz galvas un sākt vilkt uz kājām.
10 teica |saki?

pārvietoties
[ redzi | pēdējie puksti ]
[ go | earlier ]