--'s Friends [entries|friends|calendar]
--

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

3M abpusēja līmlenta [23 Oct 2014|12:54am]
pajautaa
[bez_sakars]
Sveiki,
Kur Rīgā var nopirkt šāda veida divpusēju līmlentu?

http://www.ebay.co.uk/itm/6pcs-flat-arc-Curved-mount-3M-Sticker-Adhesive-Pad-Set-for-GoPro-Hero-3-3-2-/281353145383?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4181f44c27

Automašīnā pie stikla jāpiestiprina navigācijas turētājs.
Paldies.
post comment

rekomendācijas vēstule [22 Oct 2014|11:08pm]

neesmusuns
mēģināts nav zaudēts, pieteikšos stipendijai islandiešu valodas studijām. studēšu jebkurā gadījumā, bet stipendija būtu ļoti patīkams bonuss.

man vajag divas rekomendācijas vēstules no bijušajiem pasniedzējiem, un es saprotu, ka pati vien tās rakstīšu. varbūt jums ir kādi ieteikumi/padomi/piemēri, jebkas? es jautāju gūglei, bet viņa runā tikai riņķī apkārt.
2 comments|post comment

[22 Oct 2014|10:51pm]
paardod
[helvetica]
Samsung Galaxy Trend Plus GT-S7580 viedtālrunis. Augustā iegādāts akcijā, secināts, ka vecais aparāts tomēr tīk labāk, noturēts pāris mēnešus plauktiņā ar domu, ka varbūt pārdomāšu, bet nē. Tā kā, ja kādam vajag jaunu, nelietotu, normālu mobļu ar visām sastāvdaļām, iepakojumu, sim-kartes pārveidotāju (no micro uz regular) un garantijas talonu pa 100 Eur, dodiet ziņu!

 photo galaxy01_zpsce9e8649.jpg
2 comments|post comment

[22 Oct 2014|12:38pm]

daria
Sasodītais ratu lietus pārvalks kaut kā laiž garām. Viņš jau tā nav baigi foršs, liekas tā kā par mazu, lai gan ir BOB dubultajiem ratiem domāts. Enīvei, vienā brīdī E sāka sparīgi izliekt muguru un klaigāt, ka esot slapja. Pataustu - tiešām, abi sāni nolijuši. Brālis gan iemidzis, ar visu slapjo kāju. Sparīgi tesu kalnā augšā, tagad esam pārģērbušies un sausi, bet rūgtums sirdī paliek.
post comment

1917. gada 11. maijs, ceturtdiena [22 Oct 2014|10:29pm]

kira_alendorfa
Šajās dienās noticis liels jo liels notikums: tante Taņa iziet pie vīra! Viņa precas ar Andreju Ivanoviču Kleinu!
Vakar vecmāmiņa Anuta uzaicināja māmiņu un tēti vakarā ciemos, teica, ka būšot arī tante Taņa un vecmāmina Maša, taču māmiņa atteica, ka nevarot, jo esot daudz jārosās pa māju. Pēc tam piezvanīja tante Taņa un saka: "Lidočka, tu vakarā būsi pie Likošiniem?" "Nē", saka māmina. "Ļoti žēl", teica tante Taņa, "es gan gribētu, lai tu tomēr esi, jo vēlos tevi iepazīstināt ar topošo radinieku." "Kā?", izsaucās māmiņa, "vai patiesi precies?" "Jā", teica tante Taņa, "ar Kleinu". "Nu šādā gadījumā es, protams, došos pie Likošiniem! Lai sastaptu tevi un tavu līgavaini, atlikšu visas saplānotās darīšanas", priecīgi teica māmiņa. Es gan vēl nezinu, kad īsti būs viņu kāzas.
9. [maijā] Marinočka apslima, pa dienu vinai bija 38,8°, māmiņa pasauca tēvoci Kostju, taču tēvocis teica, ka slikto laika apstākļu dēļ aizkavēšoties, atbraukšot tikai vēlu vakarā. Tad māmiņa teica, lai nākot 10. [maijā]. 10. [maijā], t.i. vakar tēvocis atbrauca un, apskatījis Marinu, un teica, ka viņai ir maziņš bronhīts. Vakar Marinočkai karsoņa vairs nebija, taču šodien viņai [atkal] bija 38,3°, māmiņa baidās, vai tikai Marinočkai nebūs plaušu karsonis.
9. [maijā] bija šausmīga vētra, visu dienu putināja un bija ļoti auksts. Savukārt šodien ļoti silts: ēnā bija 16° siltuma.
7. [maijā] mēs bijām zooloģiskajā dārzā. 7. [maijā] pie mums ieradās vecmāmina Maša un tante Taņa (mēs vēl nezinājām, ka tante ir līgava).
M-lle pie mums nenāk, jo ir aizbraukusi ar kādu ģimeni uz vasarnīcu. Mums tagad ir jauna virtuvene Paša.
Visu šo laiku mums nebija virtuvenes. 2. maijā vajadzēja atnākt virtuvenei Pašai, taču vina jau nākamajā dienā aizgāja, jo no kaut kurienes pārbraucis viņas līgavainis. Šodien māmiņa noalgoja virtuveni, kurai jāierodas ir rīt. Šodien vakarā māmiņa un tētis, iespējams, dosies pie Poļivanoviem.
post comment

life of pi [22 Oct 2014|10:16pm]

santech
Visa tā morāle ir ok, jā. Bet tie dabas skati nevienā dokumentālajā filmā nav rādīti!
post comment

[22 Oct 2014|08:28pm]

virginia_rabbit
DĪVĀNS IR GONE!!!!
(arī "sabojātās durvis", par kurām man šodien zvanīja namu pārvalde, izrādījās 2 dīvāna krāsas švīkas, kuras apakšējā stāva kaimiņam lika izsaukt policiju. tās nonāca nost ar spļāvienu. bļaģi!)
8 comments|post comment

mini-istaba [22 Oct 2014|08:06pm]
dziivo_te
[c3po]
Meklēju istabu vai mini-istabu (kalpones istabiņu). Vēlams Rīgas centra rajonā, taču noteicošais būs samaksa (ieskaitot komunālos maksājumus līdz 100 eur).
Esmu klusa kaimiņiene, draudzējos ar kaķiem un suņiem, ja tādi jau apdzīvo jūsu piedāvātās platības.
hapinjsh@inbox.lv
2 comments|post comment

[22 Oct 2014|07:49pm]

grizzly_bear
tik briesmīgi daudz riebīgu lietu. tik drausmīgi daudz izlikšanās, viltus, tukšu runu. veh
1 comment|post comment

[22 Oct 2014|07:38pm]

ripp
šī diena ir zīmīga ar to, ka šodien tika aizvesta a. pirmā gulta. nopirkām to jaunu, čiekurā, par apmēram 100ls + matracis. jāsaka, ka gulta sevi ir pilnībā attaisnojusi, bērns ir nogulējis un nolēkājis tajā 2,5 gadus, bet gulta joprojām tik pat stingra, ka iegādes dienā. domāju, ka pēc nākošā gulētāja, pie kura gulta šodien aizbrauca, tajā varēs mierīgi gulēt/lēkāt vēl vismaz daži bērni.
līdz ar to a. istabā tikušas pārbīdītas mēbeles un ierīkota "mājiņa" no šeit atrasta baldahīna.
2 comments|post comment

Vajag dzīvokļa biedru [22 Oct 2014|06:54pm]

vajag

[unmade]
Sveiki, cibiņi.
No 26. oktobra (oficiāli 30. oktobra) Sānavotos (rāmajā Avotu ielas komūnā starp Matīsa un Bruņinieku ielām) atbrīvojas viena istaba.
Pirms apkures maksājām nedaudz zem 80 eur par istabu (īre+komunālie+koplietošanas lietu iepirkšana+internets), ziemai nākot pieplusosies kurināmais, bet summa tāpat sanāk ļoti ok.
Dzīvoklī vēl trīs istabas un kaķis.
Jautājumus uzdot toms.murnieks gmailā.
1 comment|post comment

[22 Oct 2014|06:17pm]

dienasgramata
DELFI. Latviešu meitene priecē ar visai oriģināliem pašportretiem.

P.S. visai
3 comments|post comment

[22 Oct 2014|05:23pm]
es_shobrid_lasu
[goddes]
a
post comment

[22 Oct 2014|04:38pm]

virginia_rabbit
man ir 1 svārki, 1 bikses. varbūt pēc pirmās algas tas mainīsies.
6 comments|post comment

[22 Oct 2014|04:19pm]

dienasgramata
tādus mūs redz ārzemēs:kaut kas no Riharda Bargā tenkas par Agitu Dragūnu
3 comments|post comment

[22 Oct 2014|01:25pm]

rasbainieks
klau, brālīši un māsiņas industrijā
thebigword mums ar kādiem klientiem strādā?
un kā vispār?
(var pačukstēt un izdzēst)
7 comments|post comment

1917. gada 14. maijs, svētdiena [23 Oct 2014|03:12pm]

kira_alendorfa
Cik gan šodien [ārā] lielisks laiks! Saulītē +23½°. Māmiņa, Šura, es un Igors tikko kā atgriezāmies no pastaigas, devāmies uz bulvāri pretī tētim; šodien tramvaji nebrauc, tāpēc tētis nāca ar kājām no Aleksandrovskas stacijas; satikām tēti, mazliet pasēdējām un devāmies mājup.
Vakar pie mums bija tante Taņa ar Kleinu. Man tas Kleins patika, tikai tāds sašļucis; viņš ir ļoti garš, garāks pat par tanti Taņu.
Viņu kāzas būs rudenī, un mēs arī tur būsim.
Naktī uz 13. maiju mums visiem bija slikti, jeb, citiem vārdiem sakot, "mēs braucām uz Rīgu"*. Māmiņa domā, ka esam ēduši sliktas konfektes. 13. [maijā] no rīta mums bija temperatūra 37,4°, māmiņa deva caurejas zāles, un šodien jau viss kārtībā.
10. [maijā] bijām pilsētā, māmiņa nopirka vasarai lietusmēteli. Māmiņa gribēja arī Šuram nopirkt lietusmēteli un bikses, taču tur nekas [piemērots] Šuram nebija.
Arī 12. [maijā] bijām pilsētā, taču neko nenopirkām. Mēs ar Šuru nolēmām taisīt žurnālu par labu ievainotajiem, es jau sacerēju vienu stāstiņu "Sargkareivis", un sāku rakstīt otru "Kāzas". Māmiņa gan saka, ka nav vērts rakstīt, jo nieki vien mums tur sanākšot. Šodien māmiņa un tētis, iespējams, dosies pie vecmāmiņas Mašas.

* Ехать в Ригу – idioma ar nozīmi "vemt".
post comment

[22 Oct 2014|12:26pm]

rasbainieks
paldies par līdzjūtībām, es nejaudāju katram atbildēt, bet paldies, mīļie

bet ja ne par skumjo, man te ir iekrājušās dažas londonas ainiņas

viens vakars melnajā caurumā. pretī viesnīcai mums ir mazbodīte ar dažiem dārgiem šampaniešiem, dažiem sūdīgiem vīniem un indieti aiz letes. ledusskapī viņš tur tikai šampanieti un vissūdīgākos vīnus. mēs izšurījam vīna plauktus, sakrāmējam ledusskapī, un ik pēc brīža kāds aizcilpo līdz bodei pēc nākamās pudeles. vienā brīdī indietis attiecīgā brīža iepirkumu menedžerim saka - you act like your'e poor, but you're not. krīt priekškars un lustra.

nākamais vakars melnajā caurumā. derībās par jaunā ipada pikseļu izmēru mans somu futbolkamrāds ir zaudējis (es vispār saderu tikai tad, kad esmu pilnīgi droša, ka vinnēšu. nu vai arī izcili labi blefoju), un man pienākas pudele dzirkstošā. no līdzīgas mazbodītes ar citiem indiešiem aiz letes soms iznāk ar pārsteigumiņu - ja reiz pakāst derības, tad pakāst ar vērienu, un es saņemu pudeli veuve clicquot. mēs to izdzeram melnajā caurumā, paceļot bārā paprasītās glāzes pret indieti pāri ielai. krīt priekškars un lustra.

vēl viens vakars melnajā caurumā. gar to uzkrītoši slaistās kāds kungs uzvalkā, nepārprotami gaidot iespēju pievienoties pulciņam. mēs esam laipni, aicinām viņu pulciņā, un nekavējoties izrādās, ka viņš strādā audi, gadiem ilgi ir nodarbojies ar emerging markets, ir bijis visu mūsu valstīs, katrā pazīst cilvēkus, kurus mēs vai nu pazīstam, vai vismaz esam dzirdējuši, un mēs varam patriekt par to, kā iet aģentūrai, kurā kādreiz strādāju es, ar kuru kādreiz strādāja viņš, un kā tās īpašniekam iet ar poršiem un kartingu trasi. pasaule ir ārkārtīgi maza, krīt priekškars un lustra.

kāds cits vakars trusī, mazajā franču restorāniņā. vakars ir neganti auksts, tāpēc visa kompānija vienojas šoreiz tomēr pie vakariņām dzert sarkanvīnu. mans priekšlikums ir ņemt the cheap dusty wine, lēto côtes du rhône, ko tieši tā arī piesaku viesmīlim. the cheap dusty wine, izrādās, ir iztukšīts, un viesmīlis piedāvā par to pašu cenu nākamo vīnu no listes. gods kam gods, par to pašu cenu mēs dabūjām visas nākamā vīna pudeles. this is what black books quotes can get you, krīt priekškars un lustra.
5 comments|post comment

[22 Oct 2014|01:35pm]

ninona
Šopriekšpusdien ar P iepriecinājāmies, klausoties Pērkonu. (Protams.)

Top gabals man šodien: "Lūgums"

Nevajag kāpt uz poda ar kājām!
Nevajag! Uz balta poda paliek lielas melnas pēdas.
Nevajag! Citiem jāliek uz tā dibens!
Nevajag! Citiem uz dibena paliek lielas melnas pēdas.
Un iestāžu durvis kā zinot to aizveras.
Nevajag uz poda kāpt ar kājām!
Un lai iestāžu durvis jums ir žēlīgas.
2 comments|post comment

[22 Oct 2014|01:25pm]

f
ripp raksta par finansiālajām grūtībām, un man tagad ir līdzīgi. tikai, atšķirībā no normāliem cilvēkiem, tādā situācijā grūtības man ir ar iekšējā miera saglabāšanu.
kad resursi tuvojas beigām un nav skaidrības par nākamajiem ienākumiem, es kļūstu ļoti viegli sadusmojama. jums pat nav nojausmas. mani kaitina viss.
jebkas var sadusmot un tikai tad, kad esmu izgāzusi savas dusmas, tikai tad attopos, ka nejau tie nenoslaucītie putekļi ir pie vainas. pie vainas ir tas, ka es eju uz darbu un pelnu naudu, un neesmu mājās un tāpēc neslauku tos putekļus, un beigās tik un tā kontā svilpo vējš.
4 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]