--'s Friends [entries|friends|calendar]
--

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[09 Feb 2016|06:33pm]

virginia_rabbit
bet tas vēl nav viss! laukos arī ir tuvākā kaimiņiene, kas oliņas dod, dzērvenītes nes.. viņu sauc Bifelene. un nekā citādi. jo vectēvam viņa pēc tādas izskatās.
post comment

[09 Feb 2016|06:26pm]

virginia_rabbit
visu laiku domāju, ka mums ir kaimiņiene uzvārdā Dubultniece. tā viņu vecāmāte sauc, tā es viņu tel. ierakstīju un labi vēl, ka neesmu viņai kādreiz vēstulīti kā Dubultniecei adresējusi, jo - izrādās, neviens nemaz nezina, kā šo draudzīgo kaimiņieni sauc. par "Dubultnieci" vecvecāki iesaukuši tāpēc, ka viņai dubults 6 ir uz dzīvokļa durvīm.
post comment

[09 Feb 2016|05:30pm]
es_shobrid_lasu
[goddes]
a
1 comment|post comment

[09 Feb 2016|04:29pm]

grizzly_bear
Russian teacher 'kills friend in heated poetry versus prose argument'

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/russian-teacher-kills-friend-in-heated-poetry-versus-prose-argument-9095784.html
1 comment|post comment

[09 Feb 2016|04:00pm]

honeybee
"Mammu? Mūsu skolā katrai meitenei būs uz 8. martu jāuztaisa kāds priekšnesums, un mūsu skolas puiši - visi puiši - to vērtēs."

Šis ir, ēmmm, interesants pavērsiens jautājumam "kā skolā atzīmēt Sieviešu dienu".
4 comments|post comment

[09 Feb 2016|03:09pm]

saldumi
Es šodien jūtos ļoti, ļoti bedīga. Un tam nav nekāda racionāla iemesla, varbūt izņemot to, ka es nevarēju aizmigt līdz pusastoņiem no rīta, kā rezultātā pavadīju miegā varbūt stundu, varbūt mazāk.

Bet pēdējā laikā es esmu atklājusi kaut ko brīnišķīgu. Es pieļauju, ka tas varētu izklausīties ļoti pārsteidzoši, jo es esmu cilvēks, kas ļoti daudz reflektē par savām un citu jūtām un to iespējamajiem cēloņiem, un tomēr - es tikai pavisam nesen esmu sapratusi, ka cilvēki drīkst justies tā, kā viņi jūtas, arī bez racionāla iemesla un attaisnojuma. (Protams, nerunājot par to, ka, ja tu trīs nedēļas jūties bēdīgs bez "jebkāda iemesla", tad, visticamāk, kaut kas būtisks ir palaists garām), bet - man visu laiku ir bijusi sajūta, ka, ja es kaut kā jūtos, piemēram, ļoti priecīga vai ļoti skumja, vai dusmīga, man ir jāvar paskaidrot "jūtos tā tāpēc un tāpēc", citiem vārdiem runājot, "man ir tiesības tā justies, un nemaz nemēģiniet man iestāstīt kaut ko citu". Un man tiešām ir šķitis, ka jūtas ir leģitīmas un pieļaujamas tikai tad, ja tās var izskaidrot un tām ir gana labs pamatojums, jo es taču neesmu tas nesaprātīgais murmulis, kas sevi un citus terorizē tāpēc, ka netiek galā ar savām nesaprotamajām emocijām. Un mēs jau arī tiešām daudz lietojam frāzes "man nav nekāda iemesla tā justies", "tev nav tā jājūtas" utt.

Bet jūtas jau nav izskaitļojamas vai vienādojamas ar rīcību, t.i. ja kāds sadusmojas, tas nenozīmmē, ka viņš tūliņ iet lamāt un sist dusmu izraisītāju, vai, ja ir skumjš un apjucis, obligāti neieslīgst ilgtermiņa pesimismā un beigu galā nenolec no tilta. Ja mēs kopumā vairāk vai mazāk esam kontaktā ar sevi un saviem iekšējiem procesiem, atsevišķas nepamatojamas jūtas nav bīstamas.
Es pieļauju, ka man tieši sajūta, ka tāda nepieskatīta un nepaskaidrojami patvaļīga jušanās novedīs pie nelaba gala, ir iemesls tam, ka es reizēm lietas pāranalizēju.

Un, es domāju, nez, kāpēc to, ka es kaut kā drīkstu justies, sevi vai citus par to apriori nevainojot, ir bijis tik grūti atklāt, t.i. jūtos tā, it kā būtu salikusi tūkstošgabaliņu puzli vai atrisinājusi sarežģītu atjautības uzdevumu.

Tas gan nenozīmē, ka es principā grasos atmest savas analizēšanas tradīcijas, bet tagad gan laikam tomēr vienkārši paklausīšos mūziku vai palasīšu, apēdīšu šokolādi, un ceru ka kaut kad tuvākajā laikā atkal jutīšos citādāk.
post comment

[09 Feb 2016|02:55pm]

str
( vakar gan)


https://en.wikipedia.org/wiki/Miranda_warning#History_of_Miranda_rights

The concept of "Miranda rights" was enshrined in U.S. law following the 1966 Miranda v. Arizona Supreme Court decision, which found that the Fifth and Sixth Amendment rights of Ernesto Arturo Miranda had been violated during his arrest and trial for armed robbery, kidnapping, and rape of a mentally handicapped young woman. (Miranda was subsequently retried and convicted.)

The circumstances triggering the Miranda safeguards i.e. Miranda rights are "custody" and "interrogation". Custody means formal arrest or the deprivation of freedom to an extent associated with formal arrest. Interrogation means explicit questioning or actions that are reasonably likely to elicit an incriminating response. The Supreme Court did not specify the exact wording to use when informing a suspect of his/her rights. However, the Court did create a set of guidelines that must be followed. The ruling states:

...The person in custody must, prior to interrogation, be clearly informed that he/she has the right to remain silent, and that anything the person says will be used against that person in court; the person must be clearly informed that he/she has the right to consult with an attorney and to have that attorney present during questioning, and that, if he/she is indigent, an attorney will be provided at no cost to represent him/her.

As a result, American English developed the verb Mirandize, meaning "read the Miranda rights to" a suspect (when the suspect is arrested)
post comment

[09 Feb 2016|02:45pm]

ninona
Šonedēļ pirmo reizi ir tā, ka treniņi (ja tā tos var nosaukt) ir rūpīgi jāieplāno.
Šodien ierastajā kačalkas laikā ciemosies mani vecāki (jāpaspēj vakariņgatavot un piekopt te), rīt daļu dienas nogriezīs tas, ka pie P nāks draudzenīte ciemos (diena līdz pusdienlaikam izčakarēta), parīt vakarā jāved M pie acuārsta (uz šo dienu kritīs maksimums darba apjoma), piektdien braucam pie vīramātes (potenciāli agrā pēcpusdienā kāpjam ar meitenēm vilcienā), sestdien tusējam tur, svētdien mājās. Kaut kā jāīsteno 3 kačāšanās, kaut mājas apstākļos.
Pašreizējais plāns: 1) šodien pēc vecāku aizbraukšanas, 2) piektdien pēc steidzamās darbu daļas nodošanas, 3) svētdienas vakarā, kad būsim mājās.

Vispār jāiegādājas vēlviena sporta augša, iegādātā pēc katras sportošanas jāmazgā, jo sviedru pleķi ļoti redzami.
Tagad domāju - ņemt vēl vienu normāla garuma augšu ar iestrādātu polsterētu krūšturi, vai polsterētu sporta krūšturi + atsevišķu augšu, vai īso augšu ar iestrādātu polsterētu krūšturi (vēders jau smukiņš).
post comment

[09 Feb 2016|01:59pm]

rasbainieks
šodien lorenas meiberijas diena cibās
viktorīna "cik viņai gadu", tas jums lūdzu pie martcores
bet pie manis – sex, drugs & rocknroll, tas ir, music, gender and social media
"– i have freedom of speech! – but do you have to be a prick?"
kā arī iespēja no asprātīgas un mazliet kautrīgas dāmas nesāpīgi uzzināt, kas ir feminisms
(neoplazmai patiks)
music, gender and social media
7 comments|post comment

[09 Feb 2016|01:01pm]

fjokla
man ir tāds diezgan glīts, bet problemātisks deguns, domāju, varbūt jāatsakās no viņa, parakstīja man otro nespējnieka biļetenu, aizkam atkal seriki, šoreiz metos uz epidēmiju sērijām, jo folija cepurīte man čukst, ka šitas vīruss bija palaists speciāli priekš manis, un vispār, stipri zajebala jau. Tadnulūk, serikā par epidēmijām viņi katrā sērijā kaujas ar burlakiem pie bodēm, par ūdeni un paiku, es gan īsti nesaprotu šito, ja no cilvēces atlicis vien viens procents, tadnuesnez, tur būtu jāpaiet zināmam laikam kamēr izēd visas bodes cauri un izdzer upes, a šitā, tāda kompānija no sešiem cilvēkiem,viņiem visu laiku darba pilnas rokas, man atkal liekas, ka tur var kādus gadus normāli atslābt, kājām gaisā, kamēr izēd pa visu ielu visas bodes, vai ievācas v nature vienā rimčikā, tur tak mūžs paiet, kamēŗ noēd visus plauktus,nukamon, tai vietā vislaiku jāskraida un jāmeklē nepatikšanas,nunu
3 comments|post comment

[09 Feb 2016|11:55am]

ninona
Klusiņām raudu:
vakar pa dienu paņēmu vienu palielu projektu. Un tagad diennakts laikā esmu noraidījusi 2 citus ar diezgan līdzīgu ietekmi uz maciņu.
Jācer, ka šāda klientu atdzīvošanās nav vienkārši "lēkme", bet gan saglabāsies.
5 comments|post comment

[09 Feb 2016|10:37am]

zin
Bowery Electric - Floating World
1 comment|post comment

: pretty hair, don't care [09 Feb 2016|10:08am]

f
dry shampoo, kāpēc gan es agrāk ļāvos sliktām runām par tevi?
šodien staigāju ar naktī no piektdienas uz sestdienu mazgātiem matiem, un pēc skata mūžam nepateiksi.
17 comments|post comment

šobrīd [09 Feb 2016|09:25am]

au
es ļoti gribētu apdegt saulē un cīnīties ar salmu cepuri, kuru pūš prom vējš.
vēl es gribētu lipīgus pirkstus no arbūza, kas apķep ar smiltīm un tāpēc šņarkst zobi.
5 comments|post comment

[09 Feb 2016|08:01am]

dienasgramata
Nu jau gan to cilvēku ir par daudz http://www.delfi.lv/news/arzemes/indija-kritoss-meteorits-nogalina-cilveku.d?id=47040133
1 comment|post comment

[09 Feb 2016|02:49am]

klusais_okeans
laikam jāievieš kaut kāds savu itāļu sieviešu fetiša tags
1 comment|post comment

[09 Feb 2016|12:44am]
shobriid_dzeru
[sin]
..mūsu miesta veikalā 1€/gab.. paldies tev, Aldari!1 comment|post comment

[09 Feb 2016|12:04am]
shobriid_dzeru
[santech]
[ music | punx soundcheck - in the dark ]


pa ilgiem laikiem plaukts nebija tukšs. paķēru visus. sešus.

post comment

[08 Feb 2016|11:03pm]

smille
Ideālā Dzīvesvieta.
post comment

[08 Feb 2016|10:29pm]

saldumi
"(..) Why do you think she's scared of anything? She's a grown-up, isn't she? Grown-ups and monsters aren't scared of things."
"Oh, monsters are scared, " said Lettie. "And as for grown-ups..." She stopped talking rubbed her freckled nose with a finger. Then, "I'm going to tell you something important. Grown-ups don't look like grown-ups on the inside either. Outside they're big and thoughtless and they always know what they're doing. Inside they look just like they always have. Like they did when they were your age. The truth is, there aren't any grown-ups. Not one, in the whole wide world."

(Neil Gaiman "The Ocean at the End of the Lane")
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]