--'s Friends [entries|friends|calendar]
--

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[30 Aug 2014|06:29pm]

pelnufeja
Vēl papildinot to, ko es teicu radio par dzejoļu rakstīšanas domāšanas neizmantošanu virtuvē: tad, kad to izmanto virtuvē, tad ir tā - iebāzusi roku atvilktnē, kurā atrodas griķu, makaronu, lēcu un taml. pārtikas iepakojumi, mēģinu izķeksēt divus griķu maisiņus no pakas, kas atrodas pašā apakšā, un domāju "nafig tas ir tik grūti", pēcāk atveru cepumu paku ar tādu joni, ka virsējie cepumi sadrūp un drupačas sasprāgst man acīs, plus nevaru sagaidīt, kad pagatavosies vakariņas, tāpēc pagūstu sāesties cepumus, un vakariņas īsti vairs negribas, kaut arī tajās ietilpst dārzeņi, uz kuriem brīnišķīgi izkusis siers.
2 comments|post comment

[30 Aug 2014|06:11pm]

virginia_rabbit
ā nu tas svars ir no tā, ka visās tajās lupatās ir iepakots arī izjaukts trīsritenis.
post comment

[30 Aug 2014|05:38pm]

virginia_rabbit
šoreiz liekas, ka visu optimāli esmu sagādājusi un sakrāvusi, nekad tik racionāli nav bijis. gan siltās ziemas drēbes, gan veļu, zeķubikses savam un citu bērniem, krāsojamās un lasāmās grāmatas, plastilīnus, Tiger sūdus - visu to, kas Briselē maksā zvēra naudu. gāju 2 x uz Ogres trikotāžu, vnk kapitālus šortus Eiženam dabūju un smalkus vilnas suvenīrus kaķa kopējiem arī turpat. Vienīgi bagāža tagad par vismaz 8 kg pārsniedz atļauto. kā mēs to zinām? mums ir tāds 100 gadīgs liemeņu sveramais āķis ar svara iedaļām, tikai nezinām kādā mērvienībā. ja tās ir mārciņas, tad 8 kg par daudz.
10 comments|post comment

[30 Aug 2014|05:28pm]

honeybee
1. Tātad Linda Curika, vienīgā latviešu feministe, feisbukā uzbrauca kādai dāmai par to, ka viņa nevalkājot krūšturi uz grāmatas prezentāciju (dāmai mugurā bija sarkans topiņš, rūpīgi ieskatoties, varēja ieraudzīt krūšu galiņu apveidus). Es padomāju tipa wtf wtf wtf.
2. Pērku sev jaunu džemperīti, padomāju "baigi gaišs un plāns, droši vien šis ir tas keiss, kad vajag krūšturi".
3. Uzvelku jauno džemperīti, konstatēju, ka krūštura lencītes ir redzamas.
4. Saprotu, ka šovakar dodos uz ballīti, kurā būs Linda Curika.
5. Novelku to fakino krūšturi, normāls džemperītis, ja. Un man krūtis arī tikpat smukas kā tai meitenei ar sarkano topiņu.

Plāns: piedzerties, piedzirdīt Lindu Curiku, plūstoši pāriet pie krūštura jautājuma. :)
14 comments|post comment

[30 Aug 2014|03:36pm]

f
toties šodien, ō, šodien! šodien esmu uztaisījusi pirmās divas kabaču ikru burciņas un cepu kabaču pankūkas!
(plīstu no lepnuma)
post comment

: "prirodnije istočņiki molodostji" [30 Aug 2014|03:12pm]

f
autobusā visi grib sēdēt pēc numuriem, rezultātā, mēs ar Juļu sazinamies ar īsziņām.

ierodos autoostā 40 min pirms autobusa - "visas biļetes izpirktas, vietu nav"
vilcienu nav, tuvākais autobuss pēc stundas un 40 min.

izstaigāju tirgu, baravikas pa 8 eur/kg. neko sev.
laukumā izvietojusies grupa, dzied tīnas tērneres "simply the best".
nopērku divus banānus un biezpienmaizīti, lai sagaidītu laiku, kad klīnika atļāva ēst.

nedrīkst tēju un kafiju, bet ar pienu drīkst, nedrīkst tetra paku sulu, bet kolu drīkst, un pīpēt drīkst, un šņabi drīkst.
nedrīkst kurkumu un kariju. un safrānu (ko es aizmirsu, bet kas ir bulciņās un kūciņās un drošvien arī biezpienmaizītē),
un tā trīs nedēļas. bet tagad - divas stundas ar ūdeni un cigaretēm.

pirms kādiem 3 mēnešiem iekš postcard.lv nopirku sev "saudzīgo zobu balināšanu", šodien 8.49 izbraucu, un pēc lietus, cigaretēm, minerālūdens, smukas somiņas skatlogā, kažokādas kurcītes uz manekena un button-down krekla uz pakaramā, 14.35 sēžu autobusā un loku iekšā savu biezpienmaizīti.

tante pretī lasa rakstus par jaunības saglabāšanu.

(piektdiena, 29. augusts)
post comment

[30 Aug 2014|01:25pm]
augsne
Es šeit jūtos tik neērti. Nekādas lietotājbildītes vairs neizskatās, un nekas neizskatās arī tad, kad bildītes nav. Arī cibas stils nav pielāgojams tā, lai man liktos, ka ir īstais. Mani ieraksti neskan, un es allaž aizkomentēju kaut kur garām; komentāri pie manis arvien biežāk ir ne par to, par ko es rakstīju. Tas ir tik mokoši un neizturami, šī nespēja pierīvēties, piekļauties, iekļauties. People are strange when you're a stranger, lai arī sejas neglītas nešķiet, tieši otrādi - ļoti skaisti -, vienkārši viss tik tāls un dīvains, un nesaprotams.
Man nav savas vietas. Varbūt tāpēc es neredzu savu vietu arī šeit. Kā sajūtas par kaut ko pabrauc zem citiem cēloņiem, it kā kļūstot par to citu lietu raksturojošām. Tam tā nevajadzētu būt. Bet šis ir ļoti spilgtas un jaudīgas introspekcijas laiks; tas nav par to, vai es to gribu, vai negribu, patīk vai nepatīk, tas vienkārši neizbēgami notiek. Iebraukšana pašam savās smadzenēs un dvēselē bez skaidrības, vai no turienes būs ceļš ārā.
Man bija sapnis, kurā staigāju pie ārstiem no viena kabineta uz citu, un tajos visos man deva rēķinus par astoņiem eiro, to kļuva vairāk un vairāk, un es kļuvu arvien bažīgāka, vai es vispār jebkad spēšu to visu samaksāt. Man nevajag šo trauksmi, kāpēc gan tā nevarētu likt mani mierā. Īstenībā ar tām finansēm neizskatās nemaz tik briesmīgi, vienkārši viss ir ļoti aptuvens un neskaidrs, tā trauksme nāk no tā, ka man ir grūti saprast, cik tā mana dzīve izmaksās. Sākt jaunu dzīvi ar 60 eiro kontā ir mazliet trauksmaini, bet tāpat kā kara šeit nebūs, tā arī nauda manu dvēseli nedabūs.
4 comments|post comment

mocha moka moca [30 Aug 2014|03:34am]

daria
Mazo zaķi moka zobi vai kas cits, bet viņš moka mani.
Sapņoju par rīta kafiju un varbūt nedaudz ibuprofēna.
post comment

[30 Aug 2014|01:30pm]

kisswithafist
šobrīd nevaru saprast, kādas īpašības par mani vispār ir īstas un kas ir tikai fejks (spelling intended), ko es pati esmu sev paurītī uztamborējusi.

bet es pieļauju, ka tas humanoīdiem ir ķip normāli, so whatever
1 comment|post comment

[30 Aug 2014|12:46pm]

f
labākie meikapa uzklāšanas padomi, ko esmu redzējusi - voila!
post comment

[30 Aug 2014|11:57am]

hestia
[ music | Silver Swans - Anyone's Ghost ]

Dzīvē aizvien ir arī mīnētas teritorijas, pa kurām izstaigāju ar basām kājām, līkumojot un cerot neuzkāpt bīstamajām vietām. Un tomēr viss ir mainījies. Patiešām. Ja man būtu jāpastāsta, kas tieši ir pārrakstīts šajā pasakā, es neprastu to izskaidrot. Es esmu kļuvusi īsta?


post comment

Kāds skatās vācu ziņas? [30 Aug 2014|11:57am]

begemots
Ну вот, дорогие люди. Последние новости из Германии.
Не буду ничего переводить из официальных источников, жалко времени. Скажу сама, что сегодня за вечер прошло по центральным каналам.

Украина снова событие номер 1. И таких резких заявлений в сторону России вообще еще не было.
Гораздо решительнее, чем Обама.


На самых верхних уровнях:
Россия - агрессор. Вторжение - факт. Ложь, манипуляции, бесстыдство, бесчестие, преступления - характеристики Кремля, названы прямым текстом.
Действовать будут быстро и очень жестко, экономическими санкциями. Будет удушение. Европа должна готовиться к плохим последствиям и трудным временам. Будет холодная (буквально сказал - ледяная) война, но это лучше, чем горячая война в Европе. Политические средства были недостаточны и не возымели действия.

Я не преувеличиваю в характеристиках, точно так и было все сказано.
То есть: Европа созрела наконец, поняла, что само не рассосется, и одной политикой дело не решить.
Даже наша Меркель, которая никогда не обостряет и всегда хочет всех мирить, высказалась очень решительно. (Кстати, не нужно ее демонизировать, ее обычная роль - такая Mutti, хранительница. Никакой там симпатии к Пу у нее нет).
Что еще интересно: обычно модераторы передач задирают политиков, спрашивают с подвохом. Но тут они и сами не ожидали такой четкости и жесткости от высоких лиц.
Значит: будут изменения и будут сдвиги. Ждем.


http://www.liveinternet.ru/community/5609528/post335258766/
3 comments|post comment

Rotas [30 Aug 2014|11:42am]

pa_leeto

[hestia]
Kaklarota, Mango, 3€ — bilde

Josta, 3€ — bilde1, bilde2

Rakstīt komentāros vai uz e-pastu: ignes_fatui(at)inbox.lv
1 comment|post comment

Smaržas (Love Forever) [30 Aug 2014|11:33am]

pa_leeto

[hestia]
Pirktas par ~10€, 1-2x pamēģinātas, neiepatikās, atdodu par 5€. Rakstīt komentāros vai uz e-pastu ignes_fatui(at)inbox.lv.
post comment

Karaoke [30 Aug 2014|09:07am]
pajautaa
[pichshsh]
Kurā Rīgas karaokē ir lielākais dziesmu klāsts?
4 comments|post comment

[30 Aug 2014|08:35am]

santech
Tas jau paliek par tendenci. Pērnā gada pasākumi vnm ir bijuši labāki. LabaDaba, tgd Naktsmaiņa.. Nu - nākošgad būs vai nu riktīgi forši, vai riktīgi drsā ;D

Tgd jāieturas un jādodas kkas nopelnīt.
post comment

ai, ká gribas [29 Aug 2014|09:22pm]

daria
http://www.madsencycles.com/
post comment

Tallinas rītausmas [30 Aug 2014|06:09am]

usne
The haus of rising sun!
post comment

eko šmeko [29 Aug 2014|02:51pm]

daria
Ja es maksāju nesamērīgus miļļļonus, lai pirktu eko šmeko auglīšus un drāzenīšus, tad es zinu, ka tie ir eko šmeko. Nevajag tiem līmēt vēl astoņas* uzlīmes, ka tie tiešām ir eko šmeko.
Stulbie stulbie stulbeņi.

*Trīs uzlīmes uz ne pārāk lielas plūmes. R u kiddin?
post comment

bērniņš kulinārs [30 Aug 2014|12:11am]

ripp
Alise tā starpā šodien pirmoreiz pagatavoja sev maltīti. un recepti arī izgudroja pati. paziņoja, ka grib jogurtu, tad, ka grib avenes (viņa zināja, ka tie abi ir mājās), pati ielika bļodiņā jogurtu, pati pa vienai ielika avenes, apmaisīja un apēda. tad uzaisīja otru porciju un apēda arī to. :)

t.i. protams, viņa agrāk ir ēdusi jogurtu ar augļiem, bet nekad ar avenēm.
7 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]