--'s Friends [entries|friends|calendar]
--

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

hoards [21 Dec 2014|10:27am]

kihelkonna
metu ārā vecos papīrus. bīstami; esmu tā uzbūstojusi savu izmešanas spēju, ka ik pa laikam atrunāju sevi izmest kādu dārgu pašas pirktu grāmatu. bet kāpēc neizmest visus manus grāmatu kubikmetrus, es taču viņas gandrīz nemaz nelietoju.
post comment

[21 Dec 2014|09:03am]

virginia_rabbit
rīts sākas ar to, ka bērns ielien "zārkā" (starp 2 kastēm) un paziņo kaķim: es esmu Eidžženn vampire! bet tu esi resnais alien.
(vakr viņš "rakstīja" salavecītim, ka negrib Ziemassvētkus, bet Helovīnu ar dāvanām)
post comment

[21 Dec 2014|10:05am]

ninona
P joprojām nav painteresējusies, kur palikusi M.
Parasti viņa rītu sāk ar "kuŗ ij M?"

Labi vien ir jo, uzzinot patiesību, brēka būtu liela.
post comment

[21 Dec 2014|11:57am]

morraa
Dažreiz šķiet, ka Tokija ir ideāla Indija. Tokija rakstu speciāli, jo citas vietas var būt savādākas.
Vasarā cilvēki uz ielas dzied un danco, vienkārši tāpēc ka vasara un visiem kopā uzdziedāt ir jauki. Tie, kas iet garām un kam nav nekas steidzams padomā, pievienojas senās dejas dancojošam pūlim un ļaujas kopējam ritmam.
Ziemā ielas misionāru pilnas, no visām iespējamām reliģijām un konfesijām: sākot ar uz ielām senās dziesmas dziedošajiem Tenri un līdz pašaizliedzīgajiem Japānas Nacionālās Televīzijas ziedojumu vācējiem. Vienreiz satiku onku, kurš pateica, ka esot Muhammada nākamais iemiesojums un, tātad, mesija. Tāpēc viņš esot uzrakstījis grāmatu, kuru man, kā viņa mācības potenciālajam sekotājam uzdāvināja. Nezinu kurš ir izdomājis to mītu, ka Japāna ir ateistu valsts. Manuprāt, tik reliģiska nav neviena valsts Eiropā. Par Āziju gan neko neteikšu.
Gangas upes nav, toties ir Sumida, kurā katrs gribot vai negribot iemērcas iekšā, vismaz caur starpniekiem. It īpaši lietus sezonā, kad no debesīm līst, visu un visus saslapina un viss satek Sumidā.
post comment

[21 Dec 2014|01:55am]

rasbainieks
12 kastes ar grāmatām, un kicīts pie sava plaukta vēl nemaz nav ķēries
post comment

[21 Dec 2014|01:14am]

amanita
Blakusefekts būšanai par vecākiem - Ziemassvētku dāvanu saiņošana naktī. Un to dāvanu tik daudz, ka visas tā uzreiz nemaz nevar sasaiņot, bet visi pierādījumi, striķīšu gali un papīra strēmeles jānovāc pa tīro, jo mazais izmeklētājs Caps visu redz.
post comment

[20 Dec 2014|10:46pm]

santech
elementāra tēja
mentāla tēja
post comment

[20 Dec 2014|09:55pm]

pelnufeja
Es mēģinu noslēgt dīlu ar savu sirdsapziņu, jo vienbrīd man likās, ka viss - man tiešām jāmirst līdz ar suni, jo es nevaru fiksi konvertēties par citu cilvēku un konvertēt savu vērtību sistēmu tāpēc, ka man tā ir ērti, proti, es domāju, ka iemidzināt ir noslepkavot, un, kad es vienā brīdi apstājos pie šīs domas, tad man tiešām šķita, ka tagad visam ir beigas, jo es nespēšu ar to sadzīvot, bet tad es šo nedaudz izvērtu - proti, ja runa ir par dž mācīšanu un visāda veida noņemšanos ar viņu, tur man nav ne mazāko sirdsapziņas pārmetumu, es esmu daudz darījusi, bet tas vienkārši nav strādājis, otrkārt, sākumā nekas neliecināja, ka tas viss tā izvērtīsies, proti, es nepaņēmu agresīvu suni - tas, ko es zināju, bija "slikta pieredze", nevis "nosliece uz agresīvu uzvedību", tāpat es viņam neko nedarīju, lai viņš tāds kļūtu. Un par to slepkavošanu, ja man mājās būtu kāds iespaidīgāks un potenciāli agresīvs dzīvnieks, nu, piemēram, čūska, neviens taču nemēģinātu apelēt pie manas sirdsapziņas, bet gan tikai mudinātu no tās atbrīvoties (nu, varbūt izņemot radikālus vides aktīvistus). Bet atbrīvoties no čūskas arī ir noslepkavot dzīvu un tikpat nevainīgu būtni, jo, pirmkārt, tā nav apzināti un ļaunprātīgi agresīva, otrkārt, noteikti ir cilvēki (vārdotāji), kas var ar tām tikt galā. Man un ar mani arī citiem dž ir bīstams. Pat nerunājot par košanu, man viņš ir bīstams arī tāpeč, ka tik, briesmīgi velk un plosās uz ielas, nevis tāpēc, ka es nevarētu viņu noturēt, bet tas ir bīstami acij. Es mēģināju viņu atdot visādiem dzīvnieku aktīvistiem, kas varētu ar viņu tikt galā, bet viņi izliekas, ka uz viņiem šis neattiecas. Es nemēģinu sevi attaisnot citu acīs, bet pati saprast, ka šie ir ļoti racionāli iemesli, lai es pati spētu sadzīvot ar savu lēmumu. Proti, šī ir mana ļoti apzināta izvēle, un es domāju, ka man uz tādu ir tiesības.

Un tas nemaina faktu, ka tad, kad suns guļ, ielicis galvu man klēpī, man liekas, ka es nomiršu aiz bēdām, ka pasaulei vajadzētu pārstāt griezties, lai nevienam nekad nebūtu jāizdara šādas izvēles. Jo tas taču tik ļoti sāp. Un tas tik ļoti nav godīgi.

Rīt no rīta es ceru piecelties un piezvanīt uz vetklīniku, un es ceru, ka šo varēs saorganizēt pēc iespējas ātrāk, jo, galu galā, ja es esmu izlēmusi, tad atlikt ir izveikt bezjēdzīgu pašspīdzināšanu.
12 comments|post comment

[20 Dec 2014|09:21pm]

virginia_rabbit
tikko pie domofona zvanīja cilvēki, kas ikdienā vācot mūsu miskastes, un teica, ka mums viņi jāatbalsta ar Jaungada prēmijām. un tad visi mājas iedzīvotāji pa logu meta viņiem naudu. mēs arī iedevām piecīti.
3 comments|post comment

[20 Dec 2014|08:51pm]

pelnufeja
Un tad ir tādi brīži kā šis, kurā es slauku grīdu, ieraugu, ka suns sēž stūrī un mani vēro, un es pavisam skaidri saprotu, ka es šo sev nekad nespēšu piedot, un tāpat es skaidri zinu, ka, ja es tagad pārdomāšu, tas būs tikai stiept garumā mocīšanos, jo es pie šī nonākšu atkal un ātri vien. Es jūtos, kā kaut kādā briesmīgā testā, kurā es saprotu, ka atbilde, kuru es izvēlēšos, izšķirs kaut ko ļoti nozīmīgu, bet visas atbildes šķiet vienlīdz nepareizas.
post comment

Krievijas 1. kanāls par dolāra krahu... kopš 2001. gada. [20 Dec 2014|08:41pm]

begemots
Riiiiiiight...
1 comment|post comment

[20 Dec 2014|08:16pm]
es_shobrid_lasu
[heishy]
post comment

[20 Dec 2014|07:37pm]

usne
kad piektdienas rītā ar G. un I. stāvējām uz balkona un G. jautāja, kāpēc viņi to visu turpina? mašīnas, tramvaji un cilvēki pašsaprotami un pārliecinoši devās savās dienas gaitās un kļuva tik nepanesami sajūtama tā inerce, kas piemīt dzīvības turpināšanai. pašsaglabāšanās, pielāgošanās. daudz stiprāki instrumenti kā nāvei.
kad tās pašas dienas vakrā nācu pa talsu ielu pēc vello, kas piesiets pie bērnu mājas, gribējās raudāt no tā cik ļoti gribas dzīvot, cik ļoti dzīva varu justies, pat neņemot vērā ka pēdējā laika notikumi ir daudznozīmīgi un nemaz nav dalāmi plauktiņos laimīgie un nelaimīgie.
tas gājiens uz un no teātra bija spēcīgs, jo gāju pa ielu, kas vēl pirms gada bija mana suņa staidzināmā iela, tuva un pazīstamā kā pašas āda, tagad biju atbraukusi no pilsētas otra gala uz īpašu notikumu.
pirmais cēliens neatstaja nekādu iespaidu un gribējās jau iet prom, bet saņēmos palikt un saņēmos neierakstīt cibā, ka iespējams pie vainas paģiras un nogurums, bet esmu vīlusies. tad otrajā cēlienā notika TAS. iedarbība bija kā viegls sārms, kas pamazām iesūcas zem ādas un apdedzina. pēkšņi saslēdzās visi mazie stāsti, mūzika, aktieri un tagad man vaig to mūziku un nezinu kur to dabūt.
brīnišķīgs aplis sanācis, sākt gadu ar izabelas istabu un noslēgt ar tumšajām alejām.
post comment

[20 Dec 2014|06:54pm]

usne
ārprātīgs nogurums, bet jāsavācas un jāpastrādā.
diezvai šķērsošu mājas slieksni talāk kā tas nepieciešams pastaigai ar sunci. mazliet žēl, bet cik var kāpt pāri nogurumam?
šorīt bija burvīga rītausma, tāda sajūta, ka diena uzplauka. vienu brīdi, kad bērnu mājā balītes dunā atvēra virtuves durvis caur logu iemirdzēja tik apžilbinoša gaisma kā prožektors. tas viss gada īsākajā dienā un tikai tagad pa īstam apzinos, ka viss īsākā diena ir vistumšākā diena, kādreiz tādu kopsakarību nesaslēdzu.
post comment

[20 Dec 2014|06:47pm]

ninona
Izrijam končas, ko izlasīju no oriģinālās M paredzētās saldumu paciņas.
Sūkstamies ar A viens otram, ka daļai konču pielietota kaut kāda jauna iesaiņošanas metode ar aizlīmēšanu, tagad nevar normāli vaļā attaisīt.
Un fanķiks rezultātā saplīst!!!
3 comments|post comment

[20 Dec 2014|06:02pm]

vajag

[15]
baltu ausauni 2 gadīgam bērnam. tādas ir vispār?
1 comment|post comment

[20 Dec 2014|05:51pm]

pelnufeja
Sākumā man likās, ka tā ir acu pilienu ietekme, jo pirmoreiz šo pārmaiņu pamanīju, kad iegāju vannasistabā pēc tam, kad biju pilinājusi acīs, bet tagad saprotu, ka tā tomēr ir noticis - proti, vannasistabā nezināmu iemeslu dēļ ir iestājusies puskrēsla, un man nav ne jausmas, kā tas ir varējis notik, jo lampa nav izdegusi. Tā kā formas ziņā tā ir visai līdzīga saulei, varbūt tas ir kāds īpaša veida aptumsums.
post comment

man vajag kaut kur izlikt sajuusmu [20 Dec 2014|05:45pm]

tvarj
Mans ieksheejais pavaars-jaunradiitaajs spiedz un sit plaukstinjas sajuusmaa. Izskataas, ka buushu beidzot paarliecinaajusi K par jaunas marmelaades garshas izmeegjinaashanu. Taa buus BOMBA, ka es jums saku! Nevaru sagaidiit jauno gadu, kad kjersimies klaat pie eksperimentiem.
3 comments|post comment

[20 Dec 2014|05:22pm]

pelnufeja
Interesanti, notiktu kaut ks ļoti briesmīgs, ja es savā esejā citētu Night Vale? Sartru es jau citēju lietu antro tekstā. Vienkārši epizodē, ko vakar noklausījos, ir tik precīzi aprakstīts tas, ka mēs esam drošībā un vienlaikus varam būt milzīgās briesmās. Viss ir vienlaikus.

Varbūt aizrakstīt pasniedzējai un pajautāt, un iemest linku uz Night Vale, ja nu viņa nezina, kas tas ir. Vai labāk, ielikt linku zemsvītras piezīmēs, lai gan es nemāku uzlikt zemsvītras piezīmes, bet labi, es, protams, murgoju.
5 comments|post comment

[20 Dec 2014|05:14pm]

shelly
Veidoju sarakstu ar lietām, kas mani iepriecina:
"7. apēst kaut ko garšīgu
8. apēst kaut ko garšīgu ar abām rokām"
Nākamais punkts varētu būt "aizvērt aiz sevis tualetē durvis" (man liekas, es nepietiekami novērtēju tās reizes, kad man tas izdodas).
7 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]