x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Pa vienam atskaitīti

2013. gada 29. maijs, 11:55 pm, 4 atsauksmes / pievienot vēl

Garais autobuss tīši mēģināja nospiest no Brīvības ielas (piestāju, parunājos, piedraudēja, nofotografēju, rakstīšu RS), pēc tam savācāmies veseli pieci un kā normāla baikeru banda aizbraucām līdz jūŗai pēc gaisa.

Ēnas

Atceļā divi atkrita, pēc tam vēl vienam pietika, divatā ar brālēnu mazliet pariņķojām pa Mežparku, un beigās viens devos uz centra pusi, kur saskrējos ar kādu riteņbraucēju – abi lavierējām starp cilvēkiem uz celoveliņa, līdz pēdējā brīdī pamanījām un uzslīdējām viens otram virsū. Dabūju pa kāju un vispār jutos to tiešām pelnījis, bet viņa tā iesaucās un tik gādīgi apjautājās, vai man viss kārtībā.

sursurs: Es parasti uzspiežu..

2013. gada 30. maijs, 5:54 am, atbildēt

Es parasti uzspiežu ātrāk un lienu tieši uz joslas vidu. Jo buss ir garšs, un, ja viņš tiešām nav pamanījis, tad tā aste var aiziet arī tik tuvu trotuāram, ka velo tur vairs vietas neatliek..
Bt nu pieturas cenšos laicīgi pamanīt un pirms tām savlaicīgi kko izdomāt (vai nu laicigi uzdot ātrumu vai nomest tempu, vai ielīst joslas vidū, ja visi ir izbesījuši), lai nebūtu jānonāk vietā starp sabiedrisko un pieturu.
Vispār parasti pēd. laikā ir izdevies ar sabiedriskajiem diezgan sakarīgi sadzīvot..
Lasi starp rindiņām: smoke
( (augšup)