13 Marts 2018 @ 16:35
Neparedzēta reakcija  

Cibas štata [info]kjiimikjis, kas jau nodēvēts par vietējo CSI (cibas skribentizmeklētājs), ir pieķēries Londonas incidentam ar dubultaģentu un nervus paralizējošo indi. Viņa pēdējos ierakstos populārzinātniski aprakstīta dažādu ķīmisko savienojumu darbība un iedarbība.

 
 
08 Februāris 2018 @ 21:39
KEF  

Šonedēļ līdz šim katru dienu Cibā ir parādījušies vismaz daži vairāk vai mazāk jūsmīgi ieraksti par "Kriminālās ekselences fondu", kas tikpat labi varētu nemaz nebūt filma.

Paralēli notiek parādu dzenāšanas pa vairākiem žūrnāliem, dzimumlomu un aukstuma apspriešana.

 
 
04 Augusts 2015 @ 23:13
Obzervētās fluktuācijas cibosfērā  

Šodien ziņu lentā viss par, ap un pret bēgļiem un imigrantiem.

 
 
10 Janvāris 2014 @ 17:12
Ātrie kredīti  

Vispirms ziediņš pajautāja [info]pajautaa par ātrajiem kredītiem un bankām.
Brīdi vēlāk [info]bumsis ar skaudru stāstu no pieredzes atklāja visu patiesību par dzīvi ar ātrajiem kredītiem.

Šodien ciba vārās par psihoterapiju, kopsaucēja laikam vēl nav.

 
 
14 Oktobris 2013 @ 21:38
 
Kamēr pārējie cibiņi skatījās uz zeltaino rudeni, tikmēr [info]devour, [info]mazeltov sarunājās ar [info]termostats, kā rezultātā [info]termostats paslēpis ierakstus un pseido-izdzēsies (skat. oriģinālais stils vs. ar savu stilu, lai gan man nav informācijas, vai šis stils jau nebija iepriekš).
Vēsturi laikam atkal sarakstījuši uzvarētāji.

Kas to būtu domājis..
 
 
10 Jūnijs 2013 @ 00:15
 
Atļaušos arī šeit iepublicēt saiti uz savu atklāto vēstuli Cibai — par dažiem pēdējo dienu notikumiem saistībā ar [info]pajautaa.
 
 
19 Februāris 2013 @ 11:59
Aktuālās tēmas  

Pagājusī nedēļa Cibā sākās ar dažiem ierakstiem par "šonakt sapņoju", turpinājās ar vairākiem ierakstiem par zirgiem, un tad sākās..

Cibas ļoti aktuālā tēma, kas joprojām negrib norimt, kopš pagājušās ceturtdienas ir reliģija, konkrēti kristietība (+ bērnu audzināšana). Kā jau ierasts, vismaz viens lietotājs ir dzēsies. Īsā vēsture lasāma [info]pajautaa kopienā.

Šonedēļ temats pa daudziem žurnāliem joprojām tiek turpināts, pieķerot klāt arī islāmu pēc jautājuma [info]pajautaa kopienā.

Sakarīgs "wtf" kopsavilkums visai ņemtnei pie [info]neoplasm.

 
 
02 Februāris 2013 @ 01:02
Piektdienas vakars Cibā  

Spraiga diskusija [info]pajautaa kopienā par to, vai mikroviļņu krāsnī sildīts ēdiens ir kaitīgs.

 
 
29 Janvāris 2013 @ 15:02
Dienas šūmēšanās  

Divi cepieni vienā dienā.

Pirmais sākās ar nepublisku ierakstu, no kura [info]rasbainieks publicēja pārfrāzētu citātu: "ja sieviete pelna vairāk, tad vīrietis zaudē vīrišķību", un tālāk konkrēta vārīšanās notiek viņas ieraksta komentāros. Ir nelielas atskaņas arī dažās citās cibās.

Otrais ir pie [info]siltavieta un arī par naudas tēmu – Valsts Ieņēmumu dienesta attiecības ar privātpersonām un to nelegālajiem ienākumiem.

 
 
24 Janvāris 2013 @ 23:31
Nesen aktuālās tēmas  
Trešdien [info]unpy ieraksts par jaunvārdiem, kurā viņš mēģina uzzināt, kas ir svaigēdājs, kas ir tā pretmets, un iebrauc ēdienkartē ar daudziem viedokļiem.

Ceturtdien [info]dienasgramata izsaka savas domas par reklāmas kampaņu "Nepērc svešu", un komentāros izvēršas viedokļu paušana, cik tas ir pareizi vai slikti.
 
 
03 Oktobris 2012 @ 09:56
Cibas sieviešu kolektīvais trends trešdienas rītā  

 
 
16 Augusts 2012 @ 12:40
 
Pirms dažām dienām varēja vērot, ka Cibas serveris gļuko, lapas ielādējās ar 2. vai 3. piegājienu, daži nevarēja komentārus pievienot, dažās Cibas lapās parādījās visādi "datorvalodas" kodu fragmenti, arvienvārdsakot, kaut kas gļukoja, par ko oficiāla info tā arī nepienāca.

Pēdējās dienās, šķiet, viss ir ok, šorīt turklāt skatos, ka frendliste pilna ar RSS fīdu ierakstiem, tad jau droši vien Inbox ir serveri salabojuši, kaut kādus servisus pārstartējuši.
 
 
13 Augusts 2012 @ 09:06
Cibas hronikas, s2012e33  

Nedēļas sākumā Cibas ļautiņi pievērsās ārvalstu ziņām un apsprieda notikumus ap "Pussy Riot", vēlāk sākot vilkt deķīti uz sazvērestību teoriju un pūļa manipulācijas nodomu pusi, jo žurnālisti publicējot tikai vienas apcietinātās grupas dalībnieces foto, kas esot pievilcīgākā.

Paralēli, protams, notiek Olimpiskās spēles, un uzreiz pēc abu medaļu izcīnīšanas Cibā lasāmi vairāki ieraksti pēc kārtas ar sajūsmu un apsveikumiem. Priecīgi taču!

Piektdiena kā jau piektdiena, līdz [info]unpy atvēra Pandoras lādi, paprasot "parā' pupus!" Tas saviļņoja lielu daļu Cibas, sākumā izraisot atsevišķas vārdiskās sadursmes starp sieviešiem un vīriešiem, pirmajiem izsakot kategoriskus apgalvojumus par neredzētiem pierādījumiem, bet uz beigām lielākais kašķis bija Cibas daiļā dzimuma starpā, vijot intrigas, caur puķēm bārstot griezīgus apvainojumus un visā visumā parādot, kuras ir graudi, kuras pelavas. Notikums izplatījās pa ļoti daudziem privātajiem žūrnāliem, tika apspriests neskaitāmos komentāros un iespraucās vismaz trijās Cibas kopienās.
Paredzams, ka sāgas atbalsis būs vēl šīs nedēļas sākumā, taču tas pats [info]unpy jau svētdienas pēcpusdienā visu būtisko sumarizējis īsā rindkopā.

 
 
24 Jūlijs 2012 @ 14:12
no pajautaa vācelītes  
Diskusija iekš [info]pajautaa par alus darīšanu mājas apstākļos un cukura ražošanas īpatnībām.
 
 
18 Jūlijs 2012 @ 13:43
 
Interesanta diskusija iekš [info]pajautaa par darbinieka vēlmi studēt un darbadevēja attieksmi.
 
 
15 Jūlijs 2012 @ 20:37
Cibas hronikas, s2012e28  

Nedēļas sākumā [info]skaudri raksts par trīsdesmitgadniekiem un to pasaules uzskatiem kādreiz un tagad izsauca masveida atbalstošas atbildes vairākos žūrnālos, neviennozīmīgu diskusiju paša raksta komentāros un, manuprāt, vislabāko atbildes reakciju no [info]black_data. :)

Nedēļas vidū lasāmi vairāki mācībiestāžu absolventu ieraksti par viņu alkohola patērēšanas paņēmieniem sakarā ar pilnīgas brīvības iegūšanu.

Nedēļas otrajā pusē [info]perkons sāka asprātīgi zīmēt teicienus.

Ceturtdienas vakarā [info]unpy īsteno iepriekšizteiktos draudus pēc sava stūrīša vajadzības, kurā Cibas minoritāte varētu netraucēti apspriest Cibas mažoritāti, un nodibina kopienu [info]viiru_lietas, un par tās līdzpriekšsēdētāju ieceļ [info]martcore. Piektdienas rītā kopiena tiek pareklamēta Cibā, un sākas biedru uzņemšana, izejot zināmu drošības procedūru. Cibas sievieši gan protestē, gan smīkņā un parodē, bet karavāna iet tālāk.

Pa to laiku, izmantojot apsteidzošā uzbrukuma taktiku, [info]rasbainieks iegūst titulu "kļovākā cibas beibe". (Žūrijā tikai meitenes.)

Piektdiena, 13. datums, kad [info]barbala publicē, manuprāt, ļoti skaistu stāstu par to, kā šķiras hipsteri.

No nedēļas sākuma līdz beigām Cibā tiek apzinātas kriminālās vārdu un uzvārdu kombinācijas.

 
 
10 Jūnijs 2012 @ 09:24
Cibiņu satrauc Reitera ņirgāšanās par tiltā kāpēju  
"Vai tas, ka Radio 101 dīdžejs sauc to cilvēku, kas nolēca no tilta, par "debiliķi, kurš tūlīt izsmērēsies", ir tas modernais cinisms, tipa, hipsterisms (lai ko ari šis vārds nozīmē), t.i., viņš iziet no pozīcijas, ka zina, ka tā runāt ir neētiski, un provocē pieklājības normas, vai arī viņš ir patiešām debils," retoriski saviem sekotājiem populārajā blogu vietnē Sviesta ciba jautāja kāda no lietotājām.

m.izklaide.delfi.lv/article.php?id=42419846&utm_source=rss&utm_medium=RSS-reader&utm_campaign=RSS-Traffic
 
 
02 Maijs 2012 @ 14:23
..  
 
 
13 Janvāris 2012 @ 14:29
kad tu pēdējo reizi mainīji savu cibas paroli?  
Internets, 13.01.2012. Lasītāji ziņo par satraucošiem notikumiem kādā 2008. gadā izveidotā cibā. Šis cibiņš N. cietis no zināmu vandāļu uzbrukuma, kā rezultātā viņš zaudējis gandrīz visus savus ierakstus. Atsaucoties uz Denisa sniegto informāciju, laikā no 10. janvāra plkst. 13:33:20 līdz 16:03:54 no 3 dažādām IP adresēm tikuši dzēsti 1237 ieraksti.

Aizsargātā ierakstā cibiņš N. raksta, ka "kosmiskais noslēpums neizturēja un atzinās nopelnos". Komentārā citam cibiņam viņš paudis, ka esot bijis cibā no vainīgās puses datora, kas padarīja šo uzbrukumu iespējamu (vainīgā puse raksta: "vienam no 3 cilv lieliskas iemaņas IT jomā (bet kāda gan tam vairs nozīme)"). Bet par rīcības iemesliem vainīgā persona raksta: "darīju to ar vienu mērķi - izraisīt antipātijas". Šī ezotēriski noskaņotā būtne esot vēlējusies "izolēt [konkrēto cibiņu] no savas apziņas".
 
 
22 Novembris 2011 @ 22:54
tas gadījums iekš pajautaa  
Šitais gadījums jāpieraksta cibas annālēs.

Negribas spoilot, bet, ja slinkums visu lasīt, iesaku izlasīt vismaz diskusijas sākumu un šito thread'u.