Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "Vīru Lietas" kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:viiru_lietas (41485)  
Vārds:Vīru Lietas
Par:Šī ir maskulīni orientēta kopiena, tikai šeit var izveikt objektīvas aptaujas par seksīgāko beibi cibā, ierakstīt vai izlasīt sirdi plosošu stāstu par to, kā mūs pazemo sievas un draudzenes, pieprasīt un dalīties informācijā par visādām citādām sievietes pilnīgi neinteresējošām lietām.

Lai pievienotos kopienai, ir jābūt vīrietim, lai mēs būtu droši, ka esi vīrietis, uz doto brīdi ir nepieciešama viena esoša biedra rekomendācija vai jābūt personīgi pazīstamam ar kādu no moderatoriem.

Informācijas noplūde no kopienas nav pieļaujama, visi posti jāpostē aiz atslēgas.

Atbildīgais:1: martcore
Locekļi ;):81: 3_5469mhz, agressor, alefs, analgiins, artis, asteor, barvins, basta, bax55hqy8dlb, begemots, black_data, bordo, cloned_pt, degeneralis2, divainic, divi_g, dooora, dunduks, eerenpreiss, fedrs, felipe, fukitols, gamemaster, goddes, hmmm, hotai, jan09, jimmy, kaplacis, kautskis, kemune, komentators, kosmonavtovich, kramers, kugis, laboratorija, lordramex, losthighway, madevil, mako, mamuts, maris, markizs, martcore, misame, ob, observer, peacemaker, perkons, petrovichs, pirx, po, polkovnik, prox, pzrk, racoon, ravejsledzejs, ricuks, saturday, scaramouche, scope, sirdna, slepkava, snark, snauts, src, termostats, torch, uldy, ulvs, unknown_entity, vikings, vistu_zaglis, watt, wowow, x_f, ziimogvasks, zivs, zupcis, zverj, zvirbuleens
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?