WE STILL BELIEVE

we are the ones, who stay awake

× ! Edge ! ×

LABĀKAIS CIBIŅŠ PASAULĒ!

gada pilsonis 2022!

View

Navigation

April 3rd, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Es laiku pa laikam saņemu kādu pārmetumu, ka esot riņķī ļaužiem neizliekos pārlaimīgs... Bet dunno. Ja es nejūtos labi, vai, ja kaut kas mani nomāc es nesakodīšu zobus un neizlikšos. Joprojām tīneidžeriski vienalga vai kādu tas dziļi aizvaino - I wear my heart on my sleeve.

Un man tas tik un tā liekas 100x labāk par cilvēkiem, kuri runā lielas lietas a tad pļurrr.
Vai beibēm, kuras uzņem selfijus un tad šopē ar 3 aplikācijām sev sejas utt. I shit you not - they do exist.

April 2nd, 2018

Add to Memories Tell A Friend
15 dienu laikā (un tas ir ar 2 dienām pa vidu vemjot un mirstot):

Katrai rokai + 0.2 collas;
Kaklam + 1 colla;
Vēderam - 1 colla.

March 17th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Atsāku regulāri trenēties.
Darbā ir dienas, kad pārcilāju 3 tonnas ar lietām.
Pēdējās divas nedēļas trenējos 7 dienas nedēļā.
Jūtos labāk...
Gains!

March 9th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Ko tieši Latvijas feministes dara labākas sieviešu nākotnes vārdā?

Komentāros varat nerakstīt, ka: raksta internetā par sliktajām, sliktajām ringa meitenēm. Tas jau pats par sevi.

February 20th, 2018

Piezīmes.

Add to Memories Tell A Friend
Nekad neesmu baigi pieturējies pie kaut kādiem striktiem treniņu režīmiem. Parasti vienkārši cilāju svarus, taisu preses, squats un plankoju līdz apnīk. Vai kamēr ir iekāriens.

Also. Komēta bija kaut ko ierakstījusi, ka netic, ka makus ar ģimenes bildēm iekšā atdod biežāk nekā makus bez bildēm. Well man makā ir pilnīgs kompromats. Septītās klases bilde un divi poloroīdi no Grieķijas atvaļinājuma. Ja kāds kādreiz ielīdīs manā makā - pats vainīgs.

November 19th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Es ļoti ilgi sevi vainoju. Tā, ka katru otro dienu domāju, ko būtu varējis mainīt, lai viss nebūtu noticis tā kā notika. Tāda dīvaina prātu graujoša sajūta. Arī tad, kad visi apstākļi jau sen bija zināmi.

Tāpēc man arī sākumā nebija grūti uzrakstīt senčiem, vai arī vēlāk šeit Cibā. Varbūt nebija grūti arī tāpēc, ka vel cerēju uzturēt labas attiecības un domāju, ka arī Dagnija own uposies. Yeah. Kad pūcei aste ziedēs.

Ja man pirms tam nebūtu bijušas vairākas neveiksmes tad drošvien mana uzticība, pašnovērtējums un viss pārējais būtu pilnīgā dirsā. Now it's just a matter of fact - have to work trough my issues.

October 28th, 2017

Par garīgo veselību...

Add to Memories Tell A Friend
Ar visu to metootoo tēmu viena lieta paskrēja garām nemanīta, kurai gan vajadzēja pievērst nedaudz vairāk uzmanības...
World mental health day 10 oktobrī. Tad nu nedaudz ar novēlošanos un kad beidzot esmu noskaņojies.

Vienmēr esmu diezgan atklāti mēģinājis rakstīt par tēmām. Tikai laiku pa laikam kaut ko cenzējot (daudzas lietas aizgāja paralēlajā Cibā), bet nekad neesmu baigi mēģinājis slēpt faktu, ka man ar galvu viss tomēr nav 100% kārtībā. Varbūt esmu tikai nedaudz noklusējis cik daudz tas mani ikdienā ietekmē.

Pusaudža vecums sakrita tieši ar laiku, kad pok3moni un emo bija stilīgi. Varbūt tāpēc man lielu laiku likās, ka tā ir tikai tāda fāze... kā drīz es kļūšu laimīgs un sākšu mosties ar smaidu. Un tā tas turpinājās līdz man palika kaut kādi 20 (?).. Tā kā vajadzēja pieaugt un beigt šito stulbumu, ne? Bet tā tas palika un joprojām ir.

Katru otro dienu mostos un domāju- kāda visam šim ir jēga, cik ļoti labāk būtu, ja mani vienkārši notriektu mašīna utt. Un nē, es nedomāju, ka man ir depresija (man ir gana daudz draudziņu, kuriem viss tas ir pa nopietno un man līdz tam tālu)... bet es domāju, ka man kaut kas nav kārtībā.

Pēdējais gads +++ ir ļoti labi palīdzējis. Un Veritija ir palīdzējusi visvairāk, jo viņai ir līdzīgi kā man. Mēs varam viens otru atbalstīt. Un pirmo reizi ir tāda sajūta, ka ar otru cilvēku var izrunāt, un otrs cilvēks spēs dot konstruktīvu padomu.
Tas protams nav atrisinājis visas manas problēmas, bet vairāk ir palīdzējis saprast kāpēc mans prāts dara tādas stulbības... Teiksim, tas, ka es varu ļoti ātri zaudēt savaldību, ja man ir vairāk par divām reizēm jāatkārto teiktais (jo lēnām kļūstu puskurls un liekas, ka cilvēki to saprot un kaut kādā veidā ņirgājas (kas ir pilnīgs sūds - es to saprotu, bet tajā pašā laikā - nē)). Tas vismaz dod kaut kādu pamatu, kam pieķerties un pie kā strādāt.
Es nedomāju, ka kādreiz man stulbas domas pazudīs no galvas. Bet ja uz to skatās kā - hei, pirms kāda pusotra gada es biju ar mieru lai atgrieztos Lv un pakārtos pirtī, tad tagad ne par ko nevaru sūdzēties.
Kā viens no draudziņiem teica - galvenais dienu pa dienai dzīvot.

Dažreiz negribas pievērst sev uzmanību uz runāt par savām problēmām (jo ir bailes saņemt klasisko - beidz īmot). Vienkāršāk ir pateikt, ka viss ir kārtībā, nevis - katra diena ir nēpārtraukta cīņa pašam ar sevi un šī cīņa nekad nebeigsies.

Labi, ka cilvēki vairāk sākuši par šo runāt un pievērst vairāk uzmanības.

P.s. Lai šo uzrakstītu man bija jānoskaņojas tieši kādu pus gadu or so...

October 18th, 2017

Visi #tutuu

Add to Memories Tell A Friend
Es arī uzrakstīšu, jo visiem tik ļoti interesē MANS viedoklis.
#metoo ir bezjēdzīgs mēsls.

Nemelosim sev un atzīsim, ka šī akcija neko nemainīs. Imantas pedofils neizlasīs skarbos stāstus un nenotrausīs asariņu.

Lohi, kuri svilps un aiztiks meitenes to turpinās darīt.
Baltie bruņinieki turpinās būt baltie bruņinieki.
Un ciniķi, nihilisti, kā es, tādi arī paliks.
Diemžēl sabiedrība nemainīsies. Neviens redzot netaisnību vienkārši nestāvēs malā. Redzot kā kāds vīrietis velk bezsamaņā guļošu meiteni vārtrūmē, es nestāvētu malā un es gribētu domāt, ka arī lielākā daļa manu draugu to darītu.
Uzmanības pievēršana šai lietai neko nemainīs.

Tāpat arī otrai frontes pusei. Arī vīrieši ciešs, jā. Bet mērīties - kuram sāp vairāk ir tupi. Visiem sāp un visi ciešs. Un tas ir briesmīgi un drausmīgi.

Es saprastu, ja viss šis būtu sākts ar: sievietes dalās ar saviem stāstiem, lai iedrošinātu citas sievietes runāt un nekaunēties. Lai mēģinātu sodīt cilvēkus, kuri lietas dara reallaikā, nevis - kaut kad sestajā klasē man puisis no paralēlklases uzšāva pa dibenu.
Viss šis #metoo ir zaudējis savu jēgu.

Beigās sanāk, ka divas frontes puses vēlas attenšenhoroties, jo tagad tāds interneta trends.

P.s. Referencei. Mani neviens nekad nav aizskāris. Bet esmu sastapies ar gana daudz bezjēdzīga rasisma un nosodījuma.

April 22nd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Ir biš dīvaini un joprojām ir grūti pierast pie tā, ka draudzenes klientes un draudzenes saka, ka esmu smuks un prasa vai man ir brāļi...

March 12th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Yolo

February 14th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Sāk palikt grūti turēt mēli aiz zobiem... Un vienu dienu vienkārši neizturēšu...

Galīgi nesaistīti. Vēlējos tikai pateikt, ka 6dien sapūtu pilnu grīdu ar baloniem. Sarakstīju dāvanu kartiņas un Valentīna dienas vēstuli. Sveces. Vakariņas arī uztaisīju.

Add to Memories Tell A Friend
Diezgan interesanti cik viena gada laikā lietas var mainīties...
Jaunais gads iesākās ar jaunu darbu. Kolēģiem, kuri nebesī (dažas milfas, kuras cenšas flirtēt). Vakariem, kuri nav jāstrādā. Katru otro vīkendu, kurš ir brīvs.

Džailzs katru dienu pie mums piekāpj ciemos. Šodien sākām skatīties jaunāko It's Always Sunny In Philadelphia sezonu.

Joprojām nav sanācis kārtīgi pieķerties remontiem. Visu laiku vai nu slimojam, vai kaut kur dodamies. + vēl visas pārējās miljons lietas, kas visam pa vidu nepalīdz.

Tā kā viss diezgan forši.

December 31st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Aiziet atkal.
Skatiens atpakaļskata spogulī par 2016.

Šis bija viens dīvains gads. Iesākumā savu dzimšanas dienu aizvadīju viens pats sēžot dzīvoklī, klausoties emo mūziku un pinkšķot. Tad bija melnie un viss slikti. Pāris reizes domāju par izlēkšanu priekšā vilcienam. Tad biju apņēmies atgriezties Latvijā. Sāku visu ar dokumentiem un naudām skatīties. Ar mantām - kā pārvest...
Un tad es satiku V. Un kopš tā laika es atkal esmu priecīgs un laimīgs. Pirmo reizi viss ir tik traki un lieliski. Tā, ka es gaidu, kad beigsies tā medus mēneša fāze un ... nebeidzas. Un katru rītu, dienu, vakaru, nakti ir jauki. Lai arī ko mēs darītu.

Jaunajā gadā ieiešu ar stabilām lietām. Pirmo reizi tā.

GADA ALBUMS
Neko neesmu klausījies. Liekas, ka Billy Talent - Afraid of Heights ir vienīgais jaunais albums, kuru šogad drillēju uz riņķi. Bet tā vairāk kā tāda nenopietna mūzika.

GADA FILMA
Deadpools bija ok. Bet manas biksītes tik un tā nav tik slapjas lai skatītos atkal un atkal.
Zootopia arī bija ok.
Viss tā - so-so.

GADA SERIĀLS
Viss, kas no Netflixa. Bet visvairāk pie sirds - dirk gently's holistic detective agency. Episks vājprāts. Iesaku!

GADA SPĒLE
No Mans Sky...hahahahahhahahahNĒ. Witchera Blood and Wine dlc. Labs noslēgums visam.

GADA GRĀMATA
Šogan Edžus nebija lohs un cītīgi lasīja. Ready Player One bija epiks. Bet John Gwynne cikls The Faithful and the Fallen paņem balvu. Tagad lasu pēdējo grāmatu un ir tik skumji, ka būs no visiem tēliem jāšķiras. Tāpēc... lasu lēnām un mēģinu pastiept garumā.

GADA NODARBE
Batuts. Totāli batuts.


Jaunajā gadā:
pabeigt remontus dzīvojamā istabā.
pielikt plauktus pie sienas.
uztaisīt skapi.
izremontēt Džeika istabu.
aiziet uz kaut kādām jiu-jitsu nodarbībām for theh lulz.
lasīt.

Tas tad arī viss tādā mazā pārskatā.
Nav laika šeit vairāk neko rakstīt, jo vai nu kaut ko daru. Vai kaut kur ar draugiem dodos. Vai vienkārši sēžam dzīvojamā istabā. Vai, kaut kur ar V dodamies. Vai pošam māju, jo kāds nāks ciemos pie mums.

Viss ir lieliski

December 20th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Nenoliegšu, ka manā sirsniņā kaut kas noteicēja, kad Džeiks (V 11 gadus vecais dēls) gribēja taisīt selfijus ar mani...

November 10th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
V - I have some friends that are really into the 40s. (par stilu, modi un mantām)
Es - yeah... Me too. (par nacī draudziņiem)

October 31st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
6dienas vakarā notika kaut kas negaidīts. Situāciju, kuru vel savu 24 gadus īsajā mūžā nebiju piedzīvojis.
Klubā iereibusi meitene ļoti uzstājīgi man centās piesist kanti. Nu tā, ka - ļoooooooooooooooti. Tika izmantoti vārdi 'fit' un 'slim'.
Es tikmēr stāvēju, nervozi smaidīju un lūdzos lai zeme atveras, un aprij mani.

Tajā pat laikā deju zāles malā šo skatu ievēroja viens no draudziņiem, kurš uzreiz ar nervozu skatienu pētīja, vai mana sieviete šo ir ievērojusi. Viņa bija... un no smiekliem mira nost, jo :'look at him, he's soo awkward!'.

No manis baigais babņiks nesanāktu.
Also. Man besī klubi. Cilvēkiem (kuri laivā) varu pastāstīt, ka es klubā ir tas pats, kas tētis klubā... skaidrā... Kas beisiklī nozīmē, ka man laikam pametot mājas būs jāsāk dzert nomierinošas tabletes.


P.S.
Maz sanāk rakstīt, jo nu jā... nav laika un viss labi.
Uzrakstīšu par visu, kas noticis, tuvākajās dienās. Cerams...

September 11th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Lūk - lai jums arī tiek svētdienas hevītis...

Mercury Rising

Add to Memories Tell A Friend
Vakardien pēc miljons gadu pārtraukuma sašņorēju armijas zābakus, uzvilku zemessardzes bikses, BLS hudiju un aidā - klausīties normālu hevīti. Pludmales bumbas un piepūstas haizivis lido pa perimetru visos virzienos. Un pie pēdējās dziesmas daži ieņem skatuvi, kamēr citi pirmajā rindā taisa moshpitu.
Man atkal ir 16.

September 9th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
cultural. fucking. differences.

August 12th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
THE BOUNCING SOULS

I'm a hopeless romantic... You're just hopeless!
Powered by Sviesta Ciba