WE STILL BELIEVE

we are the ones, who stay awake

× ! Edge ! ×

LABĀKAIS CIBIŅŠ PASAULĒ!

gada pilsonis 2022!

View

Navigation

July 10th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Vakar pirmoreiz taisīju kārtīgi spicy indiešu ēdienu – sviesta vistu. Par spīti nosaukumam, sviests tur ir kāda ēdamkarote. Tehniski šis nav pirmais indiešu ēdiens, ko esmu taisījusi, bet garšvielotākais gan. I don't hate it. Man laikam ļoti patīk garšvielas :D šeit pat nebija nekādas baigās eksotikas (definīcijas, protams, atšķiras) – laikam retākais bija sierāboliņa lapas, bez kurām droši vien var iztikt. Kumīnu es par eksotiku vairs īsti neuzskatu, lai arī ierindas rimčikā tas laikam joprojām nav sastopams.

Ir arvien mazāk garšvielu, kas nebūtu mēģinātas/joprojām kaut kur pieliekamajā nemētājas. Lielākoties dažādi eksotiski pipari. Teorētiski ir kāre pamēģināt sumaku, praktiski nezinu, vai patiks, esot skābs. Laikam jāatbrīvo vieta un jālikvidē visādi tizli pirktie maisījumi, kas izskatījās daudzsološi, bet sanāca meh un neviens tādus nelieto. Ir tikai kādi četri maisījumi, kas ir ok – Gourmet studio plova garšviela un "Končitta" (cultural appropriation much?), Santa Maria citrusu garšviela grilam un Vidusjūras garšaugu maisījums. Pārējie (ar baravikām, zivīm ar kadiķogām, ar upenēm un ko tik vēl ne) pilnīgs trash.

Also, blakus pagalmu jau kaut kādu mēnesi remontē, trokšņi baigi netraucē, bet šodien gan viņi dara ko tādu, no kā rīb visi logi. Šausmīgi kaitina.

July 9th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Ja nezinājāt, ka tāds eksistē.

Comfortably numb

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
Vēl, protams, ellē ir īpaša vieta cilvēkiem, kas ēd sabiedriskajā transportā. Starppilsētu autobusus kaut kur pie Limbažiem vai citas vietas pāris stundu braucienā no galvaspilsētas es vēl saprotu, ceļš garš, laika maz, autobusi kursē reti, lai arī tur belašus ēdošos aiz škvarkas vajadzētu izmest ārā. Bet pilsētas autobusā pie mikrorajona beigām?! Tiešām nevar to vienu pieturu paciesties un ir jāsmirdinās (nav svarīgi, ko ēd, autobusā tas viss smirdēs), jāčaukstinās un jābirdinās pa visu autobusu? Nekādu, bļed, manieru.

Add to Memories Tell A Friend
Ar notestējos uz covidtriperi, pat tas nav pozitīvs. Man patika jautājums, Jūs pēc paša iniciatīvas? Nē!

July 8th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Vēl atsevišķa vieta ellē ir cilvēkiem, kas savu outlook uzlikuši tā, ka neveidojas thread, bet Atb.: Atb.: Atb.: Atb.: un tā 500 reizes, mans rekords laikam bija kādas 13, vismaz gmails virsrakstu vairs nevarēja parādīt, tikai atb atb atb. Brrrr.

Add to Memories Tell A Friend
man patīk vērst sabiedriskās idejas sazvērestību teoriju piekritēju uzmanību uz to
ka mūsu plašajā pasaulē 95% lēmumus un idejas diktē ekonomika, nevis aukstāki spēki

piemērs?
nu, skatieties, lūk, mūsu kristīgajā radio apgalvo, ka geji - tā ir nāves kultūra
lai arī geji, kā reiz nav nāves kultūra, tā ir samērā parasta nukleāra ģimene, kas kādreiz izglābs pasauli
jo nāves kultūra ir čaildfrī
un čaildfrī nebūt nav kaut kāda sorosa un žīdu reptiloīdu inspirēta ideja

šī situācija ir radusies pēcfeodālisma laikmetā, kad mums, gan puikām, gan meitenēm, ir pietiekoši daudz resursu, lai īzī izdzīvotu bez ģimenes
agrāk tā nebija, cilvēkiem pirms frīdoma nācās laiku pavadīt ģimenes sistēmā ar sociologa makša vēbera brīnišķīgi aprakstīto darba dalīšanu sabiedrībā
līdz industrializācijai

pēc tam meitenēm izvēle "bērni vai karjera, vai arī karjera un bērni pēc tam" ir kļuvusi nevis obligāta, bet gan ļoti opcionāla
opcionāla tāpēc, ka meitenēm naudas ir dahuja
lai izdzīvotu vienām, un vēl nopirktu sev alholu un cigaretes un kondo manhetenā, ja paveiksies
gribat "tradicionālo" sabiedrību - atņemiet viņām naudu
tikai nestāstiet, ka loģiski attīstības procesi ir sazvērestība
viss

Add to Memories Tell A Friend
Man te projekts sadarbībā ar francūšiem. Viena no lietām, kas jamiem ir jādara - jāizdomā kā piejūgt instrumentus datōram lauka apstākļos. Nu, tur sanāk diezgan daudz kabeļi un konnektōri. Izdomāja, ka paši nejāsies un autsōrcos. Gadu vēlāk saņemu "tehnisko dokumentāciju" ekselī. 8 šīti ar bildēm. Sazīmētas kastes, interfeisi un slēgumi - gan elektriskās, gan mehāniskās shēmas. Mehānikai blakus vēl pierakstīts mērogs. Protams, viss pa prancisko. Es ņeparļē, stundu sēdēju ahujā ar gūgltransleiteri un mēģināju iebraukt, kas kur un kā. Un tas viss prieks 4.5 kilonaudiņas par vienu, 2.5 ja ņem 25+. Tas ekselis vien ir 2 tonnas vērts

July 7th, 2020

Add to Memories Tell A Friend

Man šeit interesanti ir ne tas, kāpec tilti ir jāpaceļ gaisā, nevis jānolaiž zem ūdens, bet gan, kā šādu rakstu var konstruēt bez džeinas džeikobsas pieminēšanas (no visas sirds iesaku jums kādreiz viņas galveno grāmatu par urbānistiku izlasīt vienalga kādā formātā, tas ir ļoti interesanti)? vai arī viņa tagad arī vairāk nav jauno un progresīvo sieviešu draugs? mistika kaut kāda totāla.

Add to Memories Tell A Friend
Man ļoti riebjas sulas ar citrusaugļu biezumiem, tāpēc Cido sulas (kas vnk ir pieejamākās) vienmēr izlaižu caur sietiņu. Sietiņā paliek apmēram ceturtdaļtējkarote biezumu. Jautājums par miljonu – a kāda jēga tad tos biezumus tur bāzt? Čista tāpēc, lai nokaitinātu tos, kam riebjas biezumi. Jo nekādas šķiedrvielu vai citu uzturvērtību no ceturtdaļtējkarotes (ok, uz visu paku varbūt pustējkarote savāksies) biezumu, bļed, nevar dabūt.

par fudbolu

Add to Memories Tell A Friend
te mums NUFC feisbuka kopienā uzradās polls
kopš mēs esam drošībā, pēc jūsu vēlmēm - kuras trīs komandas lai šogad izkrīt mo premjerlīgas
apbrīnoju, ka tik daudz mūsējo grib, lai vesthema izlido, nahuja, interesanti

tomēr mana izvēle nav pārāk sarežģīta
vesthemai nav jāspēlē jebeņās, un bornmutai mēs esam nedaudz parādā par spēlētāju, tādēļ:

močīt villu uzreiz pēc grīliša fundamentālā uzkāpiena uz EPL stadionu zāles tā, kā negribas , un kā vot kā līga bez birmingemas vispār
taču no otras puses, nu, kuru nopietni piš aston villa
ja es dzīvotu birmingemā, es fanotu par klubu ar nosaukumu birmingham. nevis klubu ar nosaukumu aston martin
kāda vēl naher aston villa

par vatfordu piekrīt visi, ir gatavi pārdzīvot čempionšipā par.

nu un paliek nabaga norviča. tur jau īpašniekiem laikam vispār bēdīgi pēc vīrusa. var paņemt sezonu pārdomām.

atgrieziet līdsu, un es beigās būšu laimīgs par šādu līgu.

Add to Memories Tell A Friend
Es šodien, kad visiem bļed kaut ko vajag un nekas bļed nestrādā

July 6th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Cibiņš [info]extranjero izteica tādu domu, ka aizvainojoši izteikties par autistiem ir rasistiski. Rasistiski. Rasistiski? Man, saprotams, nedaudz uzkārās smadzene no tāda visnotaļ neordināra jēdziena "rasisms" lietojuma. Tādēļ, no savām kļūdām nemācoties, turpināju kāpt uz grābekļa, kamēr pēc (pārāk) ilga laika uzzināju arī to domugājienu, ar ko [info]extranjero pamato šādu jēdziena lietojumu:

.. rase ir tik grūti definējama lieta, ka ir grūti novilkt skaidru robežu starp rasi un tautību. Zinātniskais pamats tam visam ir ģenētiskās atšķirības, kas pat ir būtiski medicīnā.
..
Autisms arī ir ģenētisks.


Var, protams, pasūtīt uz vārdnīcu, lai izlasa vēlreiz cītīgi pāris definīcijas un beidz ākstīties ar "jaunrunas ģenerēšanu", un uzskatīt tēmu par slēgtu.
Taču es šeit saskatīju iespēju parunāt par vairākiem a priori pieņēmumiem, kas ietverti [info]extranjero pamatojumā. Un šis ieraksts īstenībā ir ne tik daudz par konkrēto cibiņu un viņa pausto, cik plašāk par tiem pieņēmumiem, kuri, starp citu, ir gana izplatīti.

... tālāk ... )

Add to Memories Tell A Friend
Šito laikam jājautã valodas centram, bet - kā latvisko tos personvārdus, kas izvēlējušies identificēties kā trešais dzimums?!

July 5th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Dīvaini, kad bija briesmīgā žara, biju stipri produktīvāka. Pēdējās dienās kaut kādi baisi sapņi uz robežas ar murgiem neļauj kārtīgi izgulēties. Tas arī viss, te nav pilnīgi nekā jauna. Ļoti ceru, ka rīt atļaus beigt mājas režīmu. Un gribu vīnu!

July 4th, 2020

Apmeklējam muzejus

Add to Memories Tell A Friend

[info]perkons un [info]vistu_zaglis. Prāga. Gads nav zināms.
Autors: R. Zariņš

Add to Memories Tell A Friend
Nosūtīju "Latvijas Gāzei" (kompānijai, ne Andra Indāna projektam, tas būtu savādi) īsziņu ar patēriņa rādījumiem, un padomāju, ka manam skaitītājam ir reāli ķeizarisks numurs, viegli atcerēties.

Man nav automašīnas, varbūt tāpēc karaliskos numurus vajag nopirkt arī aukstā un karstā ūdens skaitītājiem? Lai tur uzreiz "VALDIS666", vai kas tamlīdzīgs. Un pēc tam lepoties ar viņiem ciemiņiem, nu, lai uzreiz arī būtu pamanāmi jāievieš īpašs neona apgaismojums, nāciet, paskaties visi, man ir skaitītāji ar lietuviešu numuriem.

July 3rd, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Vēl es nesaprotu, kāpēc lielākā daļa slimnīcu cenšas par visām varītēm uztiept katetru likšanu vēnā. Labi, saprotu, operācijas laikā. Bet kāpēc, piemēram, Gaiļezera nodaļā ir prakse nelikt katetrus, bet durt katru reizi pa jaunam? Iecepos tāpēc, ka man, precīzi divas nedēļas pēc operācijas, joprojām ir sarkans bumbulis vietā, kur bija katetrs. Nesāp un nav nekāda iekaisuma, bet ļoti acīmredzami organismam nepatīk. Varēja vismaz nomainīt uz mazāku pēc operācijas. Bet nu katetri generally ir sūdīgākā daļa no slimnīcas pieredzes, vismaz man. Surely, there must be a better way.

Add to Memories Tell A Friend
Vakar sapratu, ka es visu gadu gaidu rudeni. That is all.

Add to Memories Tell A Friend
Ja te ir vēl kāds nevegāns (es tiešām nezinu), kam arī bzdings uz poke bowls, un kuram arī ļoti patīk izmantot rimčika akciju foreles filejai (kā reiz šonedēļ), tad ziniet – vislabākā poke mērcīte zivij ir majonēze ar saldā čili mērci apmēram vienādās daļās un pustējkaroti sambal oelek. Lieliski kontrastē ar ponzu un visu skābo, kas tur nonāk (šovakar – ātri marinētas šalotes). Hotja neredzu nevienu iemeslu, kāpēc tā tikpat labi nepiestāvētu tofu.
Powered by Sviesta Ciba