Hedera helix L.

Fotosintēze zem mikroskopa

6/17/18 06:46 pm

Šodien sanāca neplānots pikniks. Ļoti jauki. :)

6/15/18 07:47 am - Pašai prieks un lepnums

Procesora uzkāršanās pie Dziesmu svētkiem nav nekas neredzēts, tas ir viens no tiem kultūras elementiem, pie kura cilvēkiem smadzenēs mēdz iedegties zīme "STOP! Svēts, nacionāls simbols, aizliegts analizēt".

6/14/18 04:13 pm

Par "predatory publishers" zinu jau sen. Tādi spami man nāk regulāri, un es viņus parasti ignorēju pat īpaši neiedziļinoties. Bet vieni no šitiem (Lap Lambert) bišku ieinteresēja, jo baigi centīgie - atsūtījuši jau vairākus e-pastus, raizējoties, ka neesmu saņēmusi iepriekšējos.

Ieguglēju viņus un atradu interesantu 2014.g. rakstu, kur viens žurnālists izpētes nolūkos pats bija izgājis cauri viņu "publicēšanas" procesam. Jāatzīst, ka šo plēsonīgu kompāniju biznesa modelis man līdz šim nebija tā īsti skaidrs, bet tajā rakstā tas izgaismojas ļoti precīzi.

... tālāk ... )

6/14/18 10:57 am

Mani biedē un vienlaicīgi fascinē cilvēku lētticības līmenis. Pārsvarā tusējot ar saviem daudzmaz kritiski domājošajiem draudziņiem, aizmirstas, cik viegli un nepārbaudot informāciju vairums cilvēku ir gatavi noticēt jebkam, ko stāsta pārgudra paskata onkulis jūķūbē, virsrakstos vēsta it kā prominenta noformējuma i-neta ziņu lapa, vai savos blogos drukā fanātiskas jūsmas pārņemti šarlatāni. Baisi. Bet arī fascinējoši no masu psiholoģijas viedokļa.

6/9/18 05:55 pm

Jā, un šorīt manu sirdi nolaupīja pavisam. To, ka Rīgā atgriežos ap 7:00, pieminēju, tak prātā neienāca, ka mani sagaidīs autoostā ar īru kafiju termosā.

6/8/18 05:25 am

Amizanti, kad cilvēki cenšas izlikties, ka vēsture nav notikusi. ;)
Bet vispār, lūdzu atstājiet mani Parīzē, lūdzu nelieciet man braukt uz Rīgu!

UPD: Eu, nu, pietiks jau. Ar saturiski tukšiem ad hominemiem varat izklaidēties savās cibās, bet manējā lūdzu turpmāk atturieties no šitiem īpatnējiem abpusējo simpātiju demonstrējumiem.

6/5/18 08:18 pm - Visa tik daudz, un viss tik garšīgs

Arheologu konferences ir, teiksim tā, zināms pārbaudījums un izaicinājums tām (un tiem), kam patīk garmataini vīrieši. Nav viegli koncentrēties zinātnei, ja visapkārt daiļi arheologi.

6/4/18 11:13 pm

Parīze <3

6/1/18 09:12 pm - #AvotiVislabākie

Uz viena no mūsu mājas balkoniem divas meitenes spēlē vijoli un akordeonu.

5/31/18 09:32 am

Pavasara izraisītās bezmiega naktis turpinās.

5/25/18 09:34 am - Līdz pirmajām kaijām, jeb pārdomas piecos no rīta

Rīgas baznīcu torņos visus gaiļus vajadzētu aizstāt ar kaijām. Būtu nedaudz neglīti, bet vismaz korekti atspoguļotu realitāti.

5/6/18 05:04 pm

Kā es vispār varēju visu dzīvi nodzīvot bez balkona?

5/5/18 12:15 pm

Zinātnieki izklaidējas

5/3/18 07:25 pm

Novēlu visiem šovakar iedzert ko labu, vai apēst ko garšīgu, vai nomīlēties līdz spēku izsīkumam, vai pastaigāt pa svaigo pēc-negaisa gaisu, vai vismaz mīļi sabužināt savus mājdzīvniekus. Es šovakar uzspēšu visas šīs lietas, bet arī ar vienu no tām pietiktu, lai manī neatrastu auglīgu augsni tas naids un nežēlība, ko šodien salasīju dažu cilvēku tekstos.

5/2/18 10:45 am

Brīvdienās vienubrīd jau pat biju sataisījusies, ka varētu peldsezonu atklāt. Tiesa, sēžot saulītē un aizvējā biju sataisījusies. Kad sākām ar riteņiem braukt potenciālās peldvietas virzienā, pārdomāju. Toties pa mežu gan bija labi izbraukāties.

4/27/18 02:00 pm

Vai tiešām viss, viss sci-hub nu jau ir nobloķēts? Meklēju jaunākos linkus, atradu 4 dienas vecu sarakstu, no kura jau puse nestrādā, un otra puse dikten ilgi domā, bet nesavienojas. Varbūt man tikai i-nets lēns?

4/11/18 02:06 pm - Bezmiegs

kamēr mēs mīlējāmies
pieliekamajā dīga lekni asni
dzīvi un mitri
un atdevās sīpoli dzinumiem izauga tukši
bet mēs mīlējāmies

kamēr mēs mīlējāmies
saule kausēja čagano sniegu
pēdējos stūros
un piekusa aizgāja gulēt laimīga sarkana
bet mēs mīlējāmies

kamēr mēs mīlējāmies
dienas kļuva garākas un garākas
saruka tumsa
un padevās stundas nebūs naktis vairs nebūs nekad
bet mēs mīlējāmies

4/6/18 01:41 am

Aizstrādājos tik tālu, ka pat neierakstīju, ka trešdien, čāpojot uz institūtu, nācās piestāt un lūkoties debesīs apcerīgi, jo lidoja vairāki zošu kāši.

3/28/18 10:09 am

Viens no dzīvokļa kaķiem pārvācies uz citu dzīvesvietu. Kopā ar saimnieci, protams.
Tagad dzīvoklī ir tikai divi kaķi. Tikai divi kaķīši! Tas jau ir gandrīz tā, it kā kaķīšu nebūtu nemaz!

3/27/18 07:06 am - Un šī jau ir baisa doma

..jo diez vai uz pārvēlēšanu cierējošie deputāti Saeimas priekšvēlēšanu kampaņas laikā iestāsies pret baznīcu.
Powered by Sviesta Ciba