Hedera helix L.

Fotosintēze zem mikroskopa

9/29/18 10:36 pm

Ir tādi cilvēki, kuriem vienmēr vissirslikti. Es jau nenoliedzu, ka uz šīs planētas notiek daudz sliktu lietu, un es arī pati gana bieži varu aizdegties par to, ka kautkasirslikti. Bet cilvēkiem, kuriem vissirslikti, tas kļūst par vienīgo interešu objektu, hobiju un kaisli. Tādu cilvēku sabiedrība mani nomāc, man tomēr patīk arī parunāt par mazajiem dzīves prieciņiem un to, cikšisirforši.

9/7/18 10:56 pm - Romeo&Juliet, buisness issue

Šeit pie daudziem restorāniem ir t.s. iekšārāvēji - patīkama izskata jaunieši, kas uzrunā garāmgājējus, rāda ēdienkarti un stāsta, cik viss garšīgs.
Vienā ieliņā novēroju, ka divi šādi jaunieši no ielas pretējās puses restorāniem bija tik ļoti aizrāvušies ar savstarpējo (un gana skaļo, jo saruna notika pāri ielai) flirtu, ka pavisam pametuši novārtā savus darba pienākumus. Pilsētnieki un tūristi čāpoja cauri viņu flirtam, skatījās un smaidīja.
Ai, te vispār izskatās, ka Barselonā mīlestība pludo un pāri malām līst.

9/7/18 06:25 pm - I <3 Barcelona

Beidzot dzīvē sanāca trāpīt uz tiešām garšīgu sangriju, tas nekas, ka lētu.

Bet konference kā jau konference, un tomēr mazs patīkams pārsteigums bija - pie parastā dalībnieku komplekta klāt vēdeklītis gaumīgajā tumši zilajā konferences krāsā. Starp citu, noder ļoti labi, kad pārpildītās izelpotās auditorijās sāk nākt lūziens.

Kā jau parasti arheo pasākumos - garmataini vīrieši, visur daiļi garmataini vīrieši. Viens šitāds, turklāt vēl ar ārkārtīgi skaistu seju, sēdēja tieši priekšējā rindā, kad lasīju savu referātu...

9/5/18 04:28 am

Mnjā, 2,5h kavēšanās lidojumam nav nekas iepriecinošs, ja lidostā jau tā nācās ierasties 2h pirms ček-ina.

8/27/18 08:33 am

Man patīk pārmaiņas. Pat ne vienkārši patīk, man pārmaiņas dzīvē laikam ir nepieciešamība. Pie rutīnas iestājas apātija, pie pārmaiņām - dzīvesprieks.

8/20/18 03:24 am

Can't get dry since you lied to me

8/19/18 05:18 pm - #AvotiVislabākie

Tikko uz balkona izskuvu cilvēkam grebeni. Saprotams, ka abi bijām kaili, lai drēbēs sīkie mati nesaķeras.

Bet tas laikam nepārspēj pasākumu pirms pāris nedēļām, kad dzīvokļbriedenei uz virtuves galda taisīja tetovējumu.

8/19/18 01:36 pm

Šī vasara man ir bijusi ne tikai objektīvi, bet arī subjektīvi silta.

8/16/18 05:20 pm - Rokas nolaižas pavisam

..Labklājības ministrija piešķīra 133 tūkstošus eiro Eiropas Sociālā fonda līdzekļu strukturēta ūdens ražotājam un pārdevējam "Memory Water", kā mājaslapā tagad lepni eksponēts baneris ar Latvijas valsts un Eiropas Savienības simboliku.

Šeit raksts.

8/15/18 11:20 am

Vakar visu dienu nevarēju saprast - ko tāds miegainums, ja labi izgulējusies, ko tāds nogurums, ja neesmu pārstrādājusies, ko tāds panīkums, ja pat paēsts ir un kafija iedzerta? Vakarā atcerējos - ak, pareizi, es bieži tāda esmu lietainās dienās. Pat ar mazumiņu vasaras man pietika, lai piemirstu, cik nožēlojami es parasti jūtos rudenī.

8/10/18 11:40 am

Laika ziņas nedēļas nogalei skumdina. Es ļoti ceru, ka tā ir kļūdaina informācija un vasara nebeigsies līdz septembrim.

8/9/18 09:29 pm

Ir lietas, kas nemainās. Freija joprojām ir lieliskākais kaķis pasaulē par spīti tai viņas destruktīvajai dabai. Šodien taisos uz iziešanu, pie spoguļa pucējos, atnāk mana strīpainā dīva, blaukš, noliekas uz sāniem, laiski izstaipās un tad ar priekšķepas nadziņiem tā maigi pieķer manu pēdu un skatās acīs, sak, nu kur tu atkal skriesi, cilvēk, tak karsti, paliec ar mani, pavāļāsimies uz grīdas caurvējā.

8/9/18 11:07 am

Ja jau tik vai tā pie datora jāpasēž, tad jau var arī cibā ierakstīties.
Vārdsakot, čau visiem, viss ar mani kārtībā, nekur neesmu pazudusi un nekas slikts nav noticis, tikai atpūšos no internetiem un baudu fantastisko laiku.

7/11/18 10:44 am

Šitais saucas "Latvijas jūlijā aizbraucu pie jūriņas pasēdēt". Tagad varu sēdēt mājās ar sāpošu kaklu jau trešo dienu.

7/6/18 10:55 am

Viena no foršākajām lietām, kad veidojas jauna draudzība, ir iespēja abpusēji uzzināt par jaunu, labu mūziku. Es vispār, šķiet, lielāko daļu sev mīļas mūzikas esmu uzzinājusi no citiem cilvēkiem.

Šobrīd mani, pašai par pārsteigumu, palēnām aplipina ar pankroku un ska (trešā viļņa sākumu). Līdz šim smagi alojos, domājot, ka šajos stilos nav vērts iedziļināties, jo muzikāli tādi diezgan primitīvi. Bet jā, ja es būtu dzirdējusi tikai Metallicas 90.to gadu mūziku, es domātu, ka arī metāls ir muzikāli primitīvs.

Šis ļoti <3

Bet šis jau laikam klasika skaitās

7/3/18 10:44 pm - Par ārējā tēla (ne)atbilstību iekšējai pasaulei

Festiņā viens cilvēks, jūtami iereibis un vēl jūtamāk saskumis, man jautāja, kādēļ es parasti izvēlos būt kopā ar tādiem, viņaprāt, tirliņiem, un kādēļ es nekad neesmu gribējusi ar šamo ko pamēģināt, lai gan pazīstami esam jau ļoti daudzus gadus. Atbildēju tīru patiesību - ka man romantiskus nolūkus uzreiz piebeidz viss tas mačo tipa runasveids, attieksme un izgājieni. Viņš saskuma vēl vairāk un teica, ka vispār jau mačo viņš esot tikai ārēji, iekšā šim esot jūtīga dvēsele. Es nenoliedzu tādu varbūtību, bet atzinos arī, ka jaunība man šķiet pārāk īsa, lai ietu noskaidrot, vai gadījumā aiz katras pretim nākošās mačo fasādes kaut kur dziļi noslēpies nesēž labsirdīgs un iejūtīgs cilvēks.

Kādu laiciņu pēc šīs sarunas viņš neveiksmīgi centās man uzmākties, vēl neveiksmīgāk izgāza manu alu un pazuda alus telšu virzienā. Pēc pusstundas nogaidīšanas sapratu, ka jaunu alu būs jāiet vien pirkt pašai.

6/25/18 11:11 am - Brīvdienu novērojumi, jeb sasodītais globālisms un riebīgie migranti

Jūrā pie mola tusē gulbji, pīles un gauras, bet kaijveidīgo tur ir mazāk kā Avotu apkaimē. :D

6/22/18 10:04 am

heh

6/22/18 06:24 am

Ātri pierodu pie tā, ka logs pa nakti stāv vaļā. Vakar aiztaisīju, jo bija vēsi, tādēļ agri pamodos no bezgaisa sajūtas. Nu, ok, arī nav slikti. Un varēja būt sliktāk - varēja sanākt, ka pieceļos vēlu un vēl ar dullu galvu.

6/18/18 11:09 pm

Sense8 noslēguma sērija <3 Īpaši Kala stāsts
Powered by Sviesta Ciba