Hedera helix L.

Fotosintēze zem mikroskopa

10/1/15 05:36 pm

Eu, nu bet Latvijā nav tomēr kaut kas kārtībā ar nodarījuma-soda samēriem.
Izrādās, ka tāda "izklaide" kā aiziet uz kādu skolu un ar siksnu uzšaut kādam bērnam, izmaksā ne vairāk kā 70eur. Tā cena vienmēr tāda, vai šonedēļ ir kāda īpašā akcijas atlaide?

9/29/15 07:54 pm - Tikumības histērija

Ja nu kāds vēl nav pamanījis un uzspējis sašust:

Literatūras skolotāja saņem aizrādījumu par Agneses Krivades dzejoļa izmantošanu stundā

Jūlija Stepaņenko vēršas pret "netikumīgu" sociālās reklāmas plakātu

9/28/15 04:35 pm

Ja jums kādreiz rodas iespēja izvēlēties savu datora tastatūru apliet ar vīnu, vai neapliet ar vīnu, iesaku izvēlēties neapliet ar vīnu.

Aplietā tastatūra tagad uzvedas kā piedzērusies: "z" nespēj "izrunāt", bet "a" "izrunā" pārlieku aizrautīgi.

Rakstu no vecā mazā datoriņa. Nesaprotu, kā es biju spējīga uz šī ne tikai bakalauru, bet arī maģistru uzrakstīt.

9/22/15 07:04 pm - Nenopietni par nopietno

Sieviete ierodas iekārtot pansionātā savu 80-gadīgo māti, kas sirgst ar alcheimeru. Viņai tiek uzdota virkne jautājumu par mātes veselību, cita starpā arī, vai māte ir saņēmusi sezonālo gripas vakcīnu. "Protams, ka nē!" sašutumā izsaucas sieviete: "Vakcīnas taču izraisa autismu!"

9/22/15 11:34 am

Jāiesniedz: autobiogrāfija (CV).

Tad autobiogrāfija vai CV?
(Man skolā mācīja, ka CV nozīmē sasniegumu saraksts no jaunākā līdz vecākajam, bet AB otrādi - no vecākā uz jaunāko.)

9/19/15 07:56 pm - Pasaules neērtākais ēdiens

"Gribētu nogaršot tako," viņš teica. "Kādēļ gan ne," atbildēju: "varam pamēģināt šodien tos pagatavot."
Pamēģinājām, pagatavojām. Nonācām pie secinājuma, ka tas ir pasaules neērtākais ēdiens - tās trauslās pakava formas kabatiņas ir pats nepiemērotākais pildījuma ielikšanai, kas vien ir izgudrots. Cilvēki ir dīvaini. Noslaucījām galdu un gājām meklēt jūtubē how to eat tacos.
https://www.youtube.com/watch?v=bVSNDj9uKYw

9/16/15 09:27 am

TVNET lasītājs, Rīgas iedzīvotājs brīnās, kā tas iespējams, ka uz padomju laikā būvētām krastmalas margām ir redzama padomju laika simbolika.

9/10/15 01:12 pm

Ļoti, ļoti iesaku skatīties.
Brīdinājums: cilvēkiem ar vājiem nerviem un pieklājības normās ieturētu humora izjūtu gan nepatiks.

9/5/15 02:55 am - Mizantropijas sarakstiņš - conference issue(s)

-) cilvēki, kas kafijas pauzē sastājas bariņos cieši priekšā kafijas galdam un aizrautīgi pļāpā;
-) cilvēki, kas referentam uzdod jautājumu ar vienu vienīgu mērķi - paspīdēt ar savām unikālajām zināšanām;
-) cilvēki, kas uz vienkāršu, skaidri noformulētu jautājumu atbild neizturami un nevajadzīgi gari un plaši;
-) cilvēki, kas šaurai, specifiskai tēmai veltītai sesijai sagatavo referātu, no kura puse ir šaurās specifiskās tēmas pamati;
-) cilvēki, kas sagatavo ar milzīgu daudzumu informācijas pārblīvētu prezentāciju un tad steigā izskrien tai cauri;
-) cilvēki, kas apsēžas man aiz muguras un šņaukājas katras 10 sekundes, un nemitīgi tricina manu krēslu, un vēl nemitīgi sačukstās ar savu blakussēdētāju (nu labi, pagaidām tikai viens tāds cilvēks ir gadījies).

8/25/15 06:27 pm - Šogad vasara mani nemīl

Latvijā, cik saprotu, šobrīd ir patīkami silts. Taču es šonedēļ esmu Dānijā, kur t` svārstās ap 20`C, un šodien vispār visu dienu gāž. Ā, vai es jau pieminēju, ka viņiem te tik tikko kā beidzies ilgstošs karstuma periods?

8/22/15 04:54 pm

Tikko uz Avotu ielas satiku īstu Ķēviņu*! Nevar noliegt, mūsu sastapšanās bija likteņa pirksts, jo sākumā Ķēviņš sev raksturīgajā elegantajā gaitā devās labu gabalu man pa priekšu un mani nemaz neredzēja. Var pateikties laimīgai nejaušībai, ka, izmetot kārtējo sinusoidālo loku, Ķēviņš atskatījās un pamanīja mani! Uzreiz apstājies, viņš kādu brīdi nogaidīja, līdz pienākšu pietiekami tuvu, lai man piesietos veltītu mirkli sava neatkārtojamā šarma: "Vai, daiļava! Vai tev nav auksti?" Tā kā esmu visnotaļ pašpārliecināta jaunkundze un tādus "kretīnus mana tēva vecumā" parasti ignorēju, samulsusi no galantās uzrunas, sakautrējos, novērsu skatu un paātrināju gaitu. "Bļ@, mauka, ko neatbildi?" Ķēviņš noslēdza šo romantiski maģisko satikšanos.

* Ķēviņš: populārs folkloras tēls - kungs labākajos gados, kura unikālajā personībā apvienojušās izcilākās ķēniņa un tēviņa īpašības. Ķēviņa plašais interešu loks ietver ekonomiskus alkoholiskos dzērienus un daiļās, graciozās ķēvītes, pazīstamas arī kā tās kuces, kas pisās tikai ar ārzemniekiem.
Kā tas nereti gadās ar populāriem folkloras tēliem, Ķēviņš ir ticis arī daiļliterāri apdarināts.

8/20/15 11:59 pm

UNCENSORED (hide your moms) )

8/18/15 11:26 pm - The bias is strong with this one <3

ja Star Trek:TNG nav cītīgi skatīts, tad šo lūkot nav vērts )

8/18/15 05:43 pm - Par sejām, lakatiem un argumentiem*

Par šo tēmu krietnu laiku valdījos izteikties, jo īpatnējā veidā te saduras un it kā pat nonāk pretrunās vairākas manas personīgās pārliecības. Pirmkārt jau, man kā emancipētai būtnei un vispār visnotaļ nūdistei, tradīcijas un kultūras, kuru ietvaros no sievietēm tiek prasīts slēpt pat seju, aizdod dusmas. Piemetam klāt reliģisko aspektu, un man kā visnotaļ kritiski pret reliģiju noskaņotai, tāds apģērbs šķiet vai visu pasaules problēmu saknes manifestācija. Taču no otras puses, es esmu ar visām četrām ķepām un arī kailām krūtīm, ja vajadzīgs, par indivīda izvēles brīvību, līdz ar to, ja sieviete vēlas savu ķermeni un pat seju aizsegt, tad likums, kas to aizliedz, ir vardarbīgs. Ja mēs paskatītos uz šo jautājumu no reliģiski un kultūras ziņā neitrālāka izejas punkta, piemēram, ja cilvēks, kam kaut kādu iemeslu dēļ ir sakropļota seja, nevēlas to rādīt svešiem cilvēkiem, tad uzreiz ir skaidrs, ka šāds aizliegums ierobežo cilvēktiesības. Taču reti kurš izliekas, ka šī tēma tiek apskatīta tīri konceptuāli un kontekstā neitrāli, mēs visi zinām, ka runa ir par konkrētu kultūru un reliģiju. Un šajā kontekstā, savukārt, mēs no malas ar savu pasaules skatījumu varam teikt, ka "šis apģērbs ir pazemojošs" cik vien gribam, mutes dzesēšana nav aizliegta. Taču nēsātājai, kura domā konkrētajā kultūras kontekstā, tas tik ātri vis nemainīs viņas pārliecību. Un viņas pārliecība ļoti iespējams ir tāda, ka iziet cilvēkos ar kailu seju ir tik pat briesmīgi kā tev, latvieti vidusmēra, iziet cilvēkos ar pliku pakaļu. Tā kā mēs ļoti labi zinām, ka mums visiem zem apģērba ir plikas pakaļas, tad šo pliko pakaļu slēpšana pat karstā laikā arī ir nekas cits kā vien dīvaina tradīcija.

Diemžēl, šajā visā pasaules uzskatu cīņā par upuriem kļūs vienīgi tās pašas sievietes. Ja aizliegs, viņas neies laukā no mājām (un vienalga, vai pašu izvēles, vai bailēs no vīra un ģimenes dēļ), ja neaizliegs, ikkatra iziešana no mājas būs ar paaugstinātu risku nonāk konfrontācijā ar neiecietīgajiem, kas var novest pat līdz apģērba noraušanai vai citai pazemošanai, par ko vīrs/ģimene, protams, nosodīs sievieti (varbūt labāk nemaz neiet laukā no mājas?).

Bet tagad atsevišķi par argumentiem, visvairāk mani iejūsmināja šīs apmuļļātās pērles:
-) Tas ir drošības jautājums!!!1!1!!
Mhm, drošības jautājums. *aizrautīga ķiķināšana* Ja jau, tad jau vispār vajag izliegt staigāt necaurspīdīgās drēbēs, nēsāt necaurspīdīgas somas un braukāt apkārt necaurspīdīgās mašīnās. Ziniet, kaut kādu drošības apdraudējumu var paslēpt arī zem necaurspīdīga lietussarga.

-) Paskatieties uz Franciju!
Lūk, šis man patīk! Paskaties gan uz to Franciju un sekojiet Francijas piemēram, un beidziet vienreiz koķetēt ar Satversmes 99. pantu, ja.

-) Mūsu sabiedrībā ir savas pastāvošās normas.
Aha, tā jau es domāju, ka esmu tikusi apdalīta visu savu neilgo mūžu, jo ne reizi neesmu pastkastītē saņēmusi rokasgrāmatu Mūsu sabiedrībā pastāvošās ģērbšanās normas. Un tas ir skumji. Cik daudz nepatīkamu situāciju ar svešiem līdzcilvēkiem man būtu gājis secen, ja es būtu oficiāli informēta par to, ka pirms 15 gadiem keriņi un ādas jaka nebija iekļauta ikgadējā Normu almanahā! Un ka saplēstas džinsas nēsāt trīs gadus pirms to nākšanas modē arī bija atklāta nesekošana Normās norādītajam! Lai gan te man jāatzīst sava un tikai sava vaina, jo vienādiņ pamanos dzīvot ne tur, kur esmu pieraksīta vai deklarēta, tādēļ arī mani Normu alamanahi mani līdz šim nav sasnieguši.

* Par "labiem argumentiem" vai "labi argumentētām tēzēm" draiskie vēstures studenti savulaik sauca ievērojama izmēra sieviešu krūtis. Man ir aizdomas, ka draisko vēstures studentu uzvedība un izteiksme ne vienmēr atbilda Normu almanaham.

8/12/15 06:47 pm - Šur tur, šo to aizmirstot palabot...

Ieeju iekš tvnet.lv, tur pretim raugās ziņas virsraksts: «Pirkstu lauzēja» vadība: Aizliegums nēsāt parandžas agresiju neraisītu
Atveru pašu rakstu, a nē, nosaukums, izrādās, ir: «Islāma kultūras centrs»: Parandžu aizliegums ierobežotu cilvēkus; agresiju tas neradītu

8/12/15 09:07 am - Rīta klusais telefons

- Celies, tūlīt taps kafija.
- Dubstepa kafija???

8/9/15 05:57 pm - Bet ko iesākt, ja tava ienaidnieka ienaidnieks ir tavs ienaidnieks?

Vai Rīgas katoļu arhibīskaps Z. Stankevičs ir izpaudies intervijā satori.lv (piemēram, bet vispār), kur stāsta par astroloģijas, numeroloģijas, ezotērikas un maģijas tumsonības bīstamību sabiedrībai? Nē, nav.

Vai Rīgas katoļu arhibīskaps Z. Stankevičs ir izpaudies intervijā žurnālam Citādā Pasaule, kur stāsta par seksuālo minoritāšu tesību kaitīgumu sabiedrībai un "gender ideoloģiju" nosauc par "trešo totalitārismu"? Jā, ir.

8/7/15 03:21 pm - Good parenting

Dekorācijas: izrakumu laukums, blakus lielā kaudzē samesti akmeņi, ķieģeļu gabali utml.
Darbojošās personas: dzīvelīgs un zinātkārs bērnelis, norūpējušies arheologi, ļoti norūpējusies māmiņa, dzīves nogurdināts tētiņš.

Bērnelis (rāpjas akmeņu kaudzē): *neartikulētas līksmas skaņas*
Arheologi: Ei, jūs tur uzmanīgi, tie akmeņi var nobirt!
Māmiņa: Nu pieskati bērnu! Ņem viņu nost no tās kaudzes!!!
Tētiņš: Tak dzirdēji, pats tūlīt nobirs.

8/7/15 03:18 pm

Labi tie izrakumi, kuros ir gan labi kolēģi, gan labi laikapstākļi, gan tas viss vēl notiek labā vietā, un atradumi arī pavisam labi.

7/31/15 02:42 pm - Cilvēki, no kurienes tas aklais naids?

Nu nevajag lasīt tvnet komentārus pie rakstiem ar sensitīvu saturu, nu nevajag. :( Labi vismaz, ka kaķītis manā gultā aizkustinoši saritinājies, paskatos uz viņu, un tas derdzīgums kaut nedaudz aizmirstas.
Powered by Sviesta Ciba