Hedera helix L.

Fotosintēze zem mikroskopa

8/16/18 05:20 pm - Rokas nolaižas pavisam

..Labklājības ministrija piešķīra 133 tūkstošus eiro Eiropas Sociālā fonda līdzekļu strukturēta ūdens ražotājam un pārdevējam "Memory Water", kā mājaslapā tagad lepni eksponēts baneris ar Latvijas valsts un Eiropas Savienības simboliku.

Šeit raksts.

8/15/18 11:20 am

Vakar visu dienu nevarēju saprast - ko tāds miegainums, ja labi izgulējusies, ko tāds nogurums, ja neesmu pārstrādājusies, ko tāds panīkums, ja pat paēsts ir un kafija iedzerta? Vakarā atcerējos - ak, pareizi, es bieži tāda esmu lietainās dienās. Pat ar mazumiņu vasaras man pietika, lai piemirstu, cik nožēlojami es parasti jūtos rudenī.

8/10/18 11:40 am

Laika ziņas nedēļas nogalei skumdina. Es ļoti ceru, ka tā ir kļūdaina informācija un vasara nebeigsies līdz septembrim.

8/9/18 09:29 pm

Ir lietas, kas nemainās. Freija joprojām ir lieliskākais kaķis pasaulē par spīti tai viņas destruktīvajai dabai. Šodien taisos uz iziešanu, pie spoguļa pucējos, atnāk mana strīpainā dīva, blaukš, noliekas uz sāniem, laiski izstaipās un tad ar priekšķepas nadziņiem tā maigi pieķer manu pēdu un skatās acīs, sak, nu kur tu atkal skriesi, cilvēk, tak karsti, paliec ar mani, pavāļāsimies uz grīdas caurvējā.

8/9/18 11:07 am

Ja jau tik vai tā pie datora jāpasēž, tad jau var arī cibā ierakstīties.
Vārdsakot, čau visiem, viss ar mani kārtībā, nekur neesmu pazudusi un nekas slikts nav noticis, tikai atpūšos no internetiem un baudu fantastisko laiku.

7/11/18 10:44 am

Šitais saucas "Latvijas jūlijā aizbraucu pie jūriņas pasēdēt". Tagad varu sēdēt mājās ar sāpošu kaklu jau trešo dienu.

7/6/18 10:55 am

Viena no foršākajām lietām, kad veidojas jauna draudzība, ir iespēja abpusēji uzzināt par jaunu, labu mūziku. Es vispār, šķiet, lielāko daļu sev mīļas mūzikas esmu uzzinājusi no citiem cilvēkiem.

Šobrīd mani, pašai par pārsteigumu, palēnām aplipina ar pankroku un ska (trešā viļņa sākumu). Līdz šim smagi alojos, domājot, ka šajos stilos nav vērts iedziļināties, jo muzikāli tādi diezgan primitīvi. Bet jā, ja es būtu dzirdējusi tikai Metallicas 90.to gadu mūziku, es domātu, ka arī metāls ir muzikāli primitīvs.

Šis ļoti <3

Bet šis jau laikam klasika skaitās

7/3/18 10:44 pm - Par ārējā tēla (ne)atbilstību iekšējai pasaulei

Festiņā viens cilvēks, jūtami iereibis un vēl jūtamāk saskumis, man jautāja, kādēļ es parasti izvēlos būt kopā ar tādiem, viņaprāt, tirliņiem, un kādēļ es nekad neesmu gribējusi ar šamo ko pamēģināt, lai gan pazīstami esam jau ļoti daudzus gadus. Atbildēju tīru patiesību - ka man romantiskus nolūkus uzreiz piebeidz viss tas mačo tipa runasveids, attieksme un izgājieni. Viņš saskuma vēl vairāk un teica, ka vispār jau mačo viņš esot tikai ārēji, iekšā šim esot jūtīga dvēsele. Es nenoliedzu tādu varbūtību, bet atzinos arī, ka jaunība man šķiet pārāk īsa, lai ietu noskaidrot, vai gadījumā aiz katras pretim nākošās mačo fasādes kaut kur dziļi noslēpies nesēž labsirdīgs un iejūtīgs cilvēks.

Kādu laiciņu pēc šīs sarunas viņš neveiksmīgi centās man uzmākties, vēl neveiksmīgāk izgāza manu alu un pazuda alus telšu virzienā. Pēc pusstundas nogaidīšanas sapratu, ka jaunu alu būs jāiet vien pirkt pašai.

6/25/18 11:11 am - Brīvdienu novērojumi, jeb sasodītais globālisms un riebīgie migranti

Jūrā pie mola tusē gulbji, pīles un gauras, bet kaijveidīgo tur ir mazāk kā Avotu apkaimē. :D

6/22/18 10:04 am

heh

6/22/18 06:24 am

Ātri pierodu pie tā, ka logs pa nakti stāv vaļā. Vakar aiztaisīju, jo bija vēsi, tādēļ agri pamodos no bezgaisa sajūtas. Nu, ok, arī nav slikti. Un varēja būt sliktāk - varēja sanākt, ka pieceļos vēlu un vēl ar dullu galvu.

6/18/18 11:09 pm

Sense8 noslēguma sērija <3 Īpaši Kala stāsts

6/17/18 06:46 pm

Šodien sanāca neplānots pikniks. Ļoti jauki. :)

6/15/18 07:47 am - Pašai prieks un lepnums

Procesora uzkāršanās pie Dziesmu svētkiem nav nekas neredzēts, tas ir viens no tiem kultūras elementiem, pie kura cilvēkiem smadzenēs mēdz iedegties zīme "STOP! Svēts, nacionāls simbols, aizliegts analizēt".

6/14/18 04:13 pm

Par "predatory publishers" zinu jau sen. Tādi spami man nāk regulāri, un es viņus parasti ignorēju pat īpaši neiedziļinoties. Bet vieni no šitiem (Lap Lambert) bišku ieinteresēja, jo baigi centīgie - atsūtījuši jau vairākus e-pastus, raizējoties, ka neesmu saņēmusi iepriekšējos.

Ieguglēju viņus un atradu interesantu 2014.g. rakstu, kur viens žurnālists izpētes nolūkos pats bija izgājis cauri viņu "publicēšanas" procesam. Jāatzīst, ka šo plēsonīgu kompāniju biznesa modelis man līdz šim nebija tā īsti skaidrs, bet tajā rakstā tas izgaismojas ļoti precīzi.

... tālāk ... )

6/14/18 10:57 am

Mani biedē un vienlaicīgi fascinē cilvēku lētticības līmenis. Pārsvarā tusējot ar saviem daudzmaz kritiski domājošajiem draudziņiem, aizmirstas, cik viegli un nepārbaudot informāciju vairums cilvēku ir gatavi noticēt jebkam, ko stāsta pārgudra paskata onkulis jūķūbē, virsrakstos vēsta it kā prominenta noformējuma i-neta ziņu lapa, vai savos blogos drukā fanātiskas jūsmas pārņemti šarlatāni. Baisi. Bet arī fascinējoši no masu psiholoģijas viedokļa.

6/9/18 05:55 pm

Jā, un šorīt manu sirdi nolaupīja pavisam. To, ka Rīgā atgriežos ap 7:00, pieminēju, tak prātā neienāca, ka mani sagaidīs autoostā ar īru kafiju termosā.

6/8/18 05:25 am

Amizanti, kad cilvēki cenšas izlikties, ka vēsture nav notikusi. ;)
Bet vispār, lūdzu atstājiet mani Parīzē, lūdzu nelieciet man braukt uz Rīgu!

UPD: Eu, nu, pietiks jau. Ar saturiski tukšiem ad hominemiem varat izklaidēties savās cibās, bet manējā lūdzu turpmāk atturieties no šitiem īpatnējiem abpusējo simpātiju demonstrējumiem.

6/5/18 08:18 pm - Visa tik daudz, un viss tik garšīgs

Arheologu konferences ir, teiksim tā, zināms pārbaudījums un izaicinājums tām (un tiem), kam patīk garmataini vīrieši. Nav viegli koncentrēties zinātnei, ja visapkārt daiļi arheologi.

6/4/18 11:13 pm

Parīze <3
Powered by Sviesta Ciba