Hedera helix L.

Fotosintēze zem mikroskopa

6/12/20 12:33 pm

Apmēram pirms nedēļas runājoties ar draugiem es teicu, ka ASV šobrīd notiek de facto pilsoņu karš, un vienīgais elements, kas vēl pietrūkst de jure statusam, ir kāda lielāka organizēta grupa, kas pasludina autonomiju no ASV un ieceļ savu valdību. Šodien lasu ziņas.

6/9/20 01:37 pm

Vēstule kolēģiem, jeb tā nu man te iet:
Nosūtu attēlus 7. un 8. vēlreiz un pdf formātā, jo word kārtējo reizi atļaujas dzīvot savu dzīvi.

Es patiešām nesaprotu, pēc kādiem principiem word jūtas tiesīgs pārtaisīt no excel importētus grafikus pa savai gaumei. Turklāt nevis uzreiz un tā lai es redzu, ka nu ir ziepes, bet tikai tai digitālajai kopijai, ko jau esmu nosūtījusi e-pastā. Wtf?

6/6/20 07:26 pm

Kā tas nākas, ka pie manis agrāk nebija nonācis nekāds info par šo seriku? Nu tā, ka vispār nebiju pat dzirdējusi par tādu. Tagad skatos un esmu totālā sajūsmā. Sen tā nav bijis, ka komēdiju skatoties, zviedzu skaļā balsī.

P.S. Scenārija autors - Dan Harmon - ir viens no Rick and Morty līdzautoriem.

5/26/20 07:09 am

Starp pielūdzējiem jāietur vismaz 2m distance.

Nopriecājos, cik labs un derīgs noteikums.
Bet drīkst minēt, kas īstenībā tur bija rakstīts. :)

5/17/20 07:15 pm

Alternative.lv Mūzikas balva 2020: live koncis, sāksies 20:00.

5/14/20 06:32 am

Fake news, kā zināms, ir tad, kad tavi informācijas avoti tev melo.
Meta fake news: tas ir tad, kad tavi informācijas avoti tev melo, vienlaicīgi stāstot, ka citi informācijas avoti melo.
Hypno fake news: kad tavi informācijas avoti tev melo, ka citi informācijas avoti noklusē informāciju, kaut arī ir acīmredzami pierādījumi, ka citi nenoklusē.
Psych fake news: kad tavi informācijas avoti tev melo, ka tu pats sev melo.
Macro fake news: kad tavi informācijas avoti tev melo, ka ar neapbruņotu aci novērojamā realitāte tev melo.
Micro fake news: kad tavi informācijas avoti tev melo, ka vīrusu slimības izraisa viss cits, tikai ne vīrusi.
Homo fake news: kad tavi informācijas avoti tev melo, ka paši tev melo. (Šis pazīstams arī kā "Epimenīda paradokss".)
Hetero fake news: kad tavi informācijas avoti tev melo, ka bērnus atrod kāpostos, vai tos atnes stārķis. (Šis pazīstams arī kā "Padomju laika vecāki".)
Bio fake news: kad tu melo saviem informācijas avotiem. (Šis pazīstams arī kā "Autobiogrāfija".)

5/13/20 12:11 pm

Kaut arī pēdējā laikā cibā rakstu maz, tomēr ik pa laikam palasu. Sračos par koronavīrusu novēroju vienu interesantu lietu: vieniem riebīgie sarkanie sociķi ir tie nelieši, kas mēģina kontrolēt tautu ar visādiem muļķīgiem un nevajadzīgiem ierobežojumiem (kā piemēri tiek piesauktas dažādas Eiropas valstis), savukārt citiem - riebīgie sarkanie sociķi ir tie nelieši, kas neievieš pietiekami daudz tautu kontrolējošu ierobežojumu (kā piemērs tiek piesaukta Zviedrija).

Tā amizanti sanāk, ja reiz cilvēki nespēj saturēt vēlmi pie katras tēmas demonstrēt savu cilts piederību un tādēļ nopūlas politizēt lietas, par kurām viedokli vajadzētu balstīt zinātniskos pierādījumos, nevis savās politiskajās nokrāsās.

5/9/20 12:18 pm - Lokālā folklora pandēmijas laikā, jeb katrs jūdzas pa savam

Ir mums viens kaimiņš, kurš vienmēr labo savu mašīnu. Tad nu mēs izdomājām tā: salaidīsim bleķa vannā ūdeni, atnāks Pauls (viņam tāds velnišķīgāks izskats) un dzīvos vannā. Kad kaimiņš atkal labos mašīnu, tad Pauls piecelsies no vannas un dobjā balsī jautās: "Vai mašīna jau gatava?" Ja kaimiņš teiks, ka nē, kuru nu, mašīna vēl nav gatava, tad Pauls iegremdēsies atpakaļ vannā līdz nākamajai reizei, un mūsu pagalmam nekas ļauns nenotiks. Bet, ja nu kādreiz būs tā, ka kaimiņš atbildēs: "Gatava," tad Pauls apgāzīs vannu un nopludinās visu pagalmu.

5/4/20 06:14 pm

Ļoti interesanta lekcija par to, kā autisms izpaužas meitenēm un sievietēm.

5/3/20 09:11 pm

- Tu esi tik slaida un sportiska. Kāds ir tavs skaistuma noslēpums?
- Man ir slinks vīrs, viss jādara pašai.

4/29/20 05:05 pm - :D

Is the Government Behind the Corona Virus?

4/14/20 12:01 pm

Some
Good
News

4/2/20 11:02 am - Paliec mājās un ierīko sev ērtu un motivējošu darba vidi

Tieši zem mana loga Rīgas Ūdens veči zāģē asfaltu. Normāls industrial. Panks ierosināja, ka varbūt albums jāieraksta.

3/31/20 10:50 am

Klau, es tā saprotu, ka nu jau kādu laiku neviens vairs nesaņem komentārus uz e-pastu, bet nesaprotu, kādēļ. Varbūt kāds zina?

3/30/20 08:47 am

Esmu vīlusies Depo, viņiem nav nekādu i-neta veikala opciju. Bēēēt, nu, klātienē turp doties īpaši nevēlos. Es atvainojos, es to veikalu zinu itin labi, tur fiziski nekādu 2m distanci ievērot nav iespējams. :D
Bet nekas, gūgles tante, kā vienmēr, ir atsaucīga, atradu pāris i-neta veikalus ar piegādi uz mājām, kuros pa visiem kopā var viegli salasīt man vajadzīgās lietas.

Un vēl, #paliec mājās ietvaros vakar ar draugiem Reikjavīkā caur videozvanu eleganti izspēlējām Pandēmiju. Uzvarējām! Šāds pasākums noteikti tiks atkārtots.

3/25/20 10:17 am

Balets not dead. :)

3/24/20 11:30 am

Es: "Ahā, svētdien jāpagriež pulksteņi uz vasaras laiku."
Panks: "Ko? Tad man no šitā piespiedu atvaļinājuma vēl veselu stundu nozags?!?!?"

3/23/20 05:11 pm - Reply all

Tā kā LU darbinieki nemāk lietot e-pastu, tad arī šodien visu dienu nāk e-pastu ķēde, kas notiek tā:

1. Kāds sūta e-pastu konkrētam adresātam/grupai, bet nosūta krietni lielākam daudzumam cilvēku.
2. Kāds cits nesaprot, kas tas ir un kādēļ to ir saņēmis, un ko tas nozīmē? (Arī, protams, nosūta visiem.)
3. Virkne cilvēku (visiem) raksta, lai pārstāj piesūtīt nepareizi adresētus e-pastus, jo tas traucē darbam.
4. Vēl kādam ienāk prātā doma, ka problēma ir nepareizi sastādīta e-pastu liste, tādēļ (atkal visiem!) tiek rakstīts, lai izņem no listes.
5. Virkne cilvēku (protams, ka visiem...) raksta, lai viņus arī izņem no e-pastu listes.
6. Kāds omulīgi raksta, ka uz viņu šie e-pasti neattiecas, bet lai no listes laukā neņem, jo viņam beidzot paliek interesanti.
7. Vēl kāds izmanto iespēju un randomā atgādina visiem, ka vajag regulāri mazgāt rokas, un jautā: "Cik reizes šodien rokas nomazgāji tu?"
8. Pavisam cits vēl kāds izmanto iespēju un aicina cilvēkus adoptēt kaķus, pievienots links uz patversmi.
9. Kāds ir nokaitināts un visiem (šoreiz pamatoti) nosūta niknu e-pastu, lai beidzot sāk skatīties, uz kuras pogas spiež, kad sūta savus e-pastus. Teksts pilns ar izsaukumu un jautājumu zīmēm..................

:)

3/23/20 01:31 pm

Kā jau hronisks mājstrādātājs, es tik krasi nejūtu sociālās distancēšanās ietekmi. Ok, tā kā otrs tagad ir blakus 24/7, brīžiem sāk kaitināt, tādēļ labi, ka ir divas istabas. Un jā, sāk pietrūkt galda spēļu vakari, jo divatā spēlēt ir meh. (Vispār, šo rakstot izdomāju izaicinājumu-eksperimentu: mēs varētu divatā uzspēlēt Lielkatanu un uzņemt laiku, cik dienas vajadzēs, lai izspēlētu. :D) Iziešana sabiedrībā nedaudz pietrūkst. Varbūt tādēļ pasāku mājās vilkt smukākas drēbes, jo apnika parastais lupatīgais mājas apģērbs, lol. Gaidu silto laiku, lai var sēdēt dārzā, un tad jau būs pavisam ok.

3/16/20 10:00 pm

Baltijas ceļš 2: "Polijas varas iestādes valsts robežu ļauj šķērsot tikai Polijas pilsoņiem vai valsts pastāvīgajiem iedzīvotājiem, .. Pēc vairāku stundu gaidīšanas, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas iedzīvotāji, kas gaidīja rindā, apvienojās un nobloķēja tiltu ar savām automašīnām. Tā rezultātā satiksme uz tilta apstājās pavisam un Polijā vairs nevar iekļūt pat Polijas pilsoņi."
Powered by Sviesta Ciba