Smile & Shine

Recent Entries

7/4/15 04:19 pm

Un, ja jums nav, ko darīt vai arī, ja nepaspējāt nodot savus vēstījumus akmeņiem, kurus O. Feldbergs veda stādīt uz Šveici mirušajiem Rainim un Aspazijai par prieku, tad aizbrauciet līdz Pedvālei nodot savus vēstījumus akmeņiem, kurus O. Feldbergs vedīs stādīt uz Skotiju.

7/4/15 03:31 pm

Par laimi, mājās jau bija auksts alus un es vairs neesmu tik izbesījusies kā pirms dažām stundām, kad pēc trīs stundu kārpīšanās augšup kalnā līdz garākajai trasei, nonācu pie secinājuma, ka konkrētā trase man ir par grūtu + nebija līdzi bruņu un lielās ķiveres (ar riteni tāpat kalnā neuzvestu), lai nobrauktu vismaz daļu no stāvumiem un dropiem. Lielākā problēma, ka karstuma dēļ trases ir reāli sausas, putekļainas un riepas slīd un galīgi negribas nolikt slīpi, jo aizvakar jau gadījās, par laimi, ne nobrāzumu, ne zilumu, bet riteņa priekša izslīdēja un es ielidoju krūmos.
Trešdien mūsu namatēvs iedos auto uz dienu un beidzot brauksim uz riteņu parku, Sperošā zirga kalnā. Droši vien redzēsim arī tur dzīvojošo bāreņgrizlilāci Bū (viņa mammu nošāva un viņš bija pārāk mazs, lai izdzīvotu un priekš viņa uz kalna uzcēla rezervātu un ta kā pacēlāja līnija iet tieši pāri tam iežogojumam, tad jau cerams, ka šo pamanīsim, ja vien nebūs kaut kur paslēpies no svelošās saules).
Tags: ,

7/4/15 10:07 am

Nācās celties pusseptiņos, lai brauktu ar riteņiem, jo pēcpusdienā te ir kā Taškentā - 41 grāds. Pēc Celsija.
Mājās nav kondiškas, tāpēc jāguļ ar dušā saslapinātu virspalagu.

7/4/15 12:49 am

Atbalstu mājsaimnieču sapņus )
Tags:

7/3/15 09:31 pm


Burgeru, steiku un alus diētas pludmales ķermenis )

7/3/15 03:32 pm

Forši, ka cilvēki Latvijā kļūst iecietīgāki un gejus, lesbietes, transpersonas (turpmāk - GLT) atbalstošāki, tomēr tajā visā atbalsta vilnī ir parādījies arī diezgan liels asums pret tiem, kuri uz GLT neskatās sajūsmas pilnām acīm (atmetīsim klīnisko daļu, kura ir izteikti homofobiska un agresīva) vai piemēram, atbalsta to, ka viņi var precēties, bet neatbalstītu to, ka var adoptēt bērnus.

Vēl, kas man besī atbalstītāju pusē - tas, ka ir cilvēki, kuri to, ka viņu draugu vidū ir kāds gejs vai lesbiete, piesprauž to kā medaļu pie krūts un izmanto gejus/lesbietes kā aksesuārus pasniedzot to kā savu atvērtību, izpratni, iecietību. It kā būtu kaut kāda sacensība par to, kurš nu būs tas iecietīgākais.

Kā arī, stulba sajūta, ka man ir obligāti šajā ierakstā jāpiebilst, ka esmu par to, lai šo sabiedrības daļu neuztvertu kā kaut kādus slimos vai perversos (kaut arī šajā socgrupā gluži kā jebkurā citā ir savas melnās avis) vai draudu sabiedrības eksistencei, un esmu par to, ka LGT ir jābūt pieejamām tieši tādām pašām tiesībām kā hetero pāriem, tai skaitā adoptēt bērnu(s).

7/2/15 11:49 pm

Tas ir apbrīnojami, kā cilvēki prot aizdirst ēteru ar bezjēdzīgu huiņu (vai zemi ar akmeņu stādīšanas perdormancēm). Lai gan, ko var gaidīt no filosofa? Tiešām, mēstules no nigēriešu prinča ir degošākais temats, ko Svece izdomāja neturēt zem pūra (see what I did here)?

7/2/15 10:10 pm

Par pāris iemesliem vairāk uzmīt kalnā (šoreiz Makenzijā). )
Tags: ,

7/2/15 11:31 am

Vakardien bija Kanādas diena, kam par godu uzvilku kleitu. Un kedas. Un kad namatēvs ieraudzīja kedas, viņam ieslēdzās fashion nazi un viņš lika man tās kedas pārvilkt. Nācās pārvarēt slinkumu un iet uz pagrabstāvu izrakt no ceļojuma somas vasaras kurpes.
Pēc tam jau tikai laiskošanās vien ar koncertu pilsētas centrā, baltvīnu, takosiem (tako neskan forši) un koktēli "Vienradža asaras", kas garšoja pēc kompota.

7/2/15 11:22 am

Ak jā - iepriekš biju braukusi tikai ar 250cc močiem, bet vakardien nācās braukt ar 350-nieku. Atšķirība diezgan jūtama - kā mazliet uzdod gāzi, tā uzreiz iebubinās dobjāk un rauj līdzi. Jāuzraksta atsauksme nomai tripadvisor un jāiesaka iegādāties vienu mazāku moci beibēm. Jo šo es viena pati uzcelt nevarēju, kad divreiz uz līdzenas vietas apkritu (tas mans signature kritiens).

7/1/15 06:13 pm

Pirmā dienas puse pavadīta spaidot enduro moča sajūgu - izbraucu pa līdz šim grūtākajām takām savā enduro pieredzē (kāpumi, kritumi, akmeņi, saknes, samērā asi pagriezieni, šauras takas, utt.).

Dažas bildes )
Tags: ,

6/30/15 07:20 pm

Revelstouka vasarā )

6/30/15 02:10 pm

Jūtos iederīga Revelstoukas beibju vidē - kedas, šorti, tkrekli, maz kosmētikas, uz kājām zilumi un skrambas no pedāļiem.
Tags:

6/29/15 12:43 pm

Saules nokaitētā pilsēta izdzina mūs pie dabas, pie ugunskura dūmiem, pie nakšņošanas guļammaisā zem zvaigžņotām debesīm, pie knišļu kodumiem un divu stundu braucienu lejā no kalna ar riteņiem

Vizuālais uzskates materiāls )
Tags: , ,

6/23/15 02:20 pm

Pirmdienu vakaros notiek beibju brauciens (lai gan arī džekus prom nedzen, ja viņi uzrodas). Kā jau paredzēju, pret kalnu viņām līdzi neturēju, taču no kalna lejā pa stāvajām takām gan - braucu aiz tām, kuras to trasi zināja un vienu īpaši stāvu vietu nobrauca tikai tā taku zinātāja un es, pārējās kāpa nost un vilka ričukus nopakaļis.
Līdz nākamajai nedēļai jāizdomā, vai pievienoties vēlreiz, jo visās darvas mucās ir pa karotei medus - beibe, kura visu laiku ir ūberpozitīva un ik pēc 5 metriem iespiedzas "ammmmmazing" "sooooo cuuuuute" "aaaaawesome" utt. tajā čiepstoši saldi nazālajā tembrā.
Pēc brauciena lielākā daļa (kopā bijām kādas padsmit) devās iedzert alu un tad puse no alus dzeršanas tika pavadīta runājot par mazdārziņiem, kompostiem un cik savaldīgi ir viņu suņi ejot garām kaķiem, vistām vai pamanot briedi. Nebija jau tā, ka nevarēju piedalīties aizraujošajās sarunās - kamēr māju saimnieki prom, es baroju viņu vistas. Un akvārija zivis. Un atveru siltumnīcas durvis no rīta un aizveru tās vakarā.

Bet dienas sirdi plosošākais brīdis bija tad, kad viņas visas aizplēsa pa kalnu prom deviņu mērkaķu ātrumā un atstāja mani lāčiem vakariņās (sieviešu solidaritātes precīzs atspoguļojums), un garām pabrauca arī shuttle auto ar piekabi, kurai pieskrūvēts dīvāns un riteņu turētājs un dīvānā laimīgi smaidīdami sēž trīs džeki un priecīgi MĀJ man garām braucot, kamēr es, haffojot un pafojot minu un minu un bļeģ minu pret kalnu pa to meža ceļu, kas nebeidzas un nebeidzas.
Tags: , ,
Powered by Sviesta Ciba