Smile & Shine

Recent Entries

2/20/18 09:40 am

Meklēju, meklēju un atradu to video, kur man vislabāk patika A. Bikšes komentārs par Laikmetīgās mākslas muzeja celtniecību: https://youtu.be/uDTw5qAWqfc?t=153

"Privātpersonas, lieliski cilvēki, kas interesējas par mākslu un māksliniekiem..." Haha.

Tagad būs vien jākar tās gleznas mājās uz nagliņas.

Bet vispār, man prieks, ka šur un tur parādās komentāri un tvīti par to, ka radošie pārāk nešķiro, no kurienes nauda nāk. Ka tik var uz augstā zirga muguras pasēdēt.
Tags:

2/19/18 10:38 pm

Kā arī mani absolūti izbrīna, ka no visas neaizskaramo svēto govju kastas, ko Latvijā mēdz dēvēt par intelektuālo eliti vai radošo inteliğenci, tā īsti publiski par korupciju iemāvusies ir tikai Gundega Repše (raidījumā 1:1).
Neies jau kost rokā, kura baro.
Tags:

2/19/18 10:23 pm

Tā kā uzņēmējs Māris Martinsons piedzīvojis kārtējo kratīšanu un aizturēšanu, tad vëlējos atkārtoti noskatīties video, kur viņš kristālskaidrajam augstas domas sortālim skaidro, cik lieliski ir ziedot kultūrai.

Bet tas, diemžēl, ir kaut kur pagaisis no sartir.lv vai kā nu tur viņu sauca lapas un arī šo youtube sarunu kanālā neatradu.

Oriğinālais iesmējiens te:
http://klab.lv/users/mazeltov/2404225.html

Protams, ceru, ka man vnk līkas rokas nevis aukstā aprëķina portāls to ir tagad paslēpis, jo sakautrējās.
Tags:

2/18/18 08:14 pm

“Kaut kāda mārrutku piegarša” nodomāju, ēdot zaļās tējas saldējumu.
Izrādās, wasabi saldējums.
Tagad, galvenais, pupiņu saldējuma vietā nenopirkt ar zirgu gaļas garšu.

2/17/18 10:51 pm

Beidzot atrisināju klīšanu pa skyscanner un nopirku biļetes uz Prāgu septembra sākumā.

2/7/18 10:35 pm - Īstu džeku fidžetspiners

Ieeju darbistabā un ko es redzu? Mans boifrends ar vienu roku programmē, ar otru groza ar savu šodien saņemto grozāmgrābsli. Mājas palēnām pārvēršas par garāžu.

Snap-on FHNF100 )

2/7/18 02:45 pm

Kārtējais efektīvais pakalpojums šajā krajā - vakar piereģistrēju auto uz sava vārda piemājas pasta nodaļā un šodien jau saņēmu tehnisko pasi pa pastu.
Laikam dzīvoju kaut kādā īpaši efektīvā valsts pakalpojumu sniegšanas punktā.

Kas ir diezgan ticami, jo šorīt 8:13 zvanīju uz sava ģimenes ārsta praksi un dabūju vizīti 8:50 (mana ārsta prakse ir 5 min. kājumgājuma attālumā) un 8:51 viņš jau klausījās, ko čukst manas plaušas.

2/7/18 11:40 am

Diemžēl nāksies apbēdināt, bet mani lauku radinieki (tas laikam ir kaut kāds negods, kā saprotu) ir vienmēr bijuši daudz smalkjūtīgāki par izglītotiem liberāļiem un ar jautājumiem par bērniem un precībām nav uzbāzušies, kā arī neizmanto šo manu statusu, lai katrā izdevīgā gadījumā bāztu acīs, ka jebkura mana komentāra/viedokļa pamatā ir tas, ka man nav bērnu un/vai gredzena pirkstā.

Tā kā sorry, Ingmār, bet tev (un ne tikai tev) vēl tikai augt un augt līdz to cilvēku līmenim, kuri ikdienā mēž kūti.

2/7/18 10:08 am

Vecums, vecums. Klepojot saukstēšanās dēļ sastiepu muskuli zem ribām.
Ak tad tā sākas ceļš uz kapiem!

1/31/18 09:35 pm

Sacenšamies ar māsu, kura ātrāk ieguglēs atbildes uz viņas meitas ģeogrāfijas mājasdarbu par mēreno joslu.

1/29/18 09:21 am

Man vienmēr licies jokaini, kāpēc latviešiem īsti nepatīk ebreji un no kurienes tam visam aug kājas.
Diskleimeris - neviena tauta nav pelnījusi to, kas notika ar ebrejiem 2.PK laikā, tas nav attaisnojams. Es tikai gribu saprast, no kurienes tā nepatika pret viņiem.

Un tad es prasīju vecaimammai, kāpēc latviešiem nepatīk žīdi. Uz ko viņa atbildēja, ka nepatika esot bijusi tādēļ, ka viņi savās darīšanās esot bieži mēģinājuši tevi apčakarēt un arī tas, ka citas tautas turējuši par sliktākām nekā paši. Piemēram, Baltkrievijā, no kurienes viņa nāk, viņa teica, ka ebreji esot ļoti necietuši baltkrievus. Nepajautāju gan kā tas izpaudās.
Tai pat laikā viņa atzina, ka daudzi ebreji bijuši arī ļoti izglītoti un gudri un apķērīgi cilvēki, prot kruķīties.

Jūs esat saviem vecvecākiem par šo jautājuši? Ko viņi jums pastāstīja?

Vēl es viņai pajautāju, vai kolhoza laikos viņi zināja, kuri tur ir stukači. Par dažiem esot klīdušas runas, it īpaši par vienu, par kuru runāts, ka tas esot bijis tāds, kura dēļ cilvēkus šāvuši.

1/25/18 09:30 pm

Par kulturālajiem ček(l)istiem runājot, jaunībsdienās mēdzu lasīt visu pēc kārtas - Bokačo mijās ar Stīlu, Stīla mijās ar Ādamsonu, Ādamsons ar Brodeli un tā tālāk.
Un tie čeklisti bija diezgan izklaidējoši, pat Brodele ar savu "Šis ir mans laiks" beigu ainu, kur galvenā varone beigās skrien un pieglaužas brīvestību nesošajam tankam. Un Hānberga "Kartupeļu stāsti" man arī patika (bet nu es jau no laukiem un kartupeļu biezenis ir mans mīļākais ēdiens forever, kartupeļi - mī laik verī mač!).°
Un vēl es varēju stundām dirnēt bēniņos un šķirstīt vecāsmammas iesietās "Cīņas" un padlaiku žurnālus, kur bija vnk nereālie bilžu stāsti kā ģimenes gādīgais tēs atnes mātei putekļusūcēju un kāds nu progress ir iestājies, gandrīz kosmosā ar tādu iebraukt.

Bet tad tu izlasi Via Dolorosa sējumus vai Volkēvičas "Pļauku".

1/24/18 07:10 pm

Kaut kad sen uztaisīju pinteresta kontu, lai drīz vien zaudētu par to jebkādu interesi. Man tur ir kaut kāds viens dēlis, uz kura vientuļi gozējas kaut kāda ķīniešu hot&sour zupa, jo gribēju to pagatavot (un nepagatavoju, protams, vismaz ne pēc tās receptes). Un tad tas pinterests tik sūta savu spamu "zupas un vēl 12 tevi interesējoši dēļi".

1/22/18 08:23 pm

Iesaku nosaukumus jaunām kulturālajām biedrībām un fondiem, ja aptrūkušās idejas:

"Kukuļiem vajag kontu"
"Arī sile var būt māksla"
"Transakcijendum"
"Kā piecus pirkstus..." (īpaši Travkinai, varbūt labāk sanāks vākt ziedojumus Daugavas krastu nostiprināšanā ar likteņakmeņiem, dvēseļu mežiem un ko nu tur)

1/20/18 09:45 pm

Es nezinu, ko tas par mani liecina, droši vien to, ka dziļi sirdī esmu šovinistiska cūka, bet visi mani mīļākie stāvkõmiķi ir tādi sieviešu stereotipizētāji un apdirsēji, bet tā kā tur ir kaut kāds patiesības grauds, tad nu bezgalsmieklīgi un tā. Anyway, būtu forši kādreiz redzēt Bill Burr dzīvajā. Kaut vai tikai tāpēc, ka viņš ir tāds psaiho.
Manam dzīvesbriedim reizēm patīk iztēloties, ka esmu drama queen, bet es viņam vienmēr saku, ka viņš nezin, par ko viņš runā un nemaz nav izbaudījis, kas ir īstena drama queen. Mani labākie drama queen gadi ir beigušies uz neatgriešanos un, ja viņš ko arī saņem, tad tā ir vāra atblāzma no puķu lidināšanas ārā pa logu vai aģenta cienīgu laikrāžu tešana pret sienu vai monologi par būtisko līdz trijiem naktī.

1/19/18 10:06 pm

Kolēğis ap septiņiem vakarā: You should have been in Friday mode already!
Es: I am in a Friday mode. I work only on things I like!

1/14/18 09:58 pm

Manā gultas pusē naktsgaldiņa funkciju pilda MTB ķiveres kaste.

1/14/18 11:59 am

Šim ir potenciāls kļūt par svētdienas cepeti!
http://klab.lv/users/mapats/207730.html

1/13/18 08:01 pm

Man tā gribas smuku ādas shopper vai palielāku pleca somu, bet mans dzīvesveids ir tik mugursomīgs, ka krupīts dušī un neļauj pirkt.
Ko man tagad darīt?

1/13/18 02:49 pm

Viens no iemesliem, kuru mēdz piesaukt čekas maisu sakarā (lai tos neatvērtu)- to atvēršana sanaidos latviešu tautu.
Jā, jo šobrīd mēs esam tik saticīgi, vienoti, saprotoši.
Un sanaidošanās liks mums izzust. Un nevis korupcija, valsts izlaupīšana un tādā garā.

1/12/18 02:19 pm

Skatos, ka palikusi pēdīgā pretbērnu šaibu plāksne. Zvans ārstam un dažu minūšu telefonsarunas laikā viņš iečeko sistēmā, kas man bijis izrakstīts iepriekš un nosūta depešu uz lokālo aptieku priekš nākamās sešu mēnešu devas. Easy peasy!

14 gadi uz pretbērnu šaibām & counting!

1/7/18 06:46 pm

Interesanti, kā beidzās ar Ilvesa Kājiņām? Viņš galbeigās kaut ko sapiķoja atpakaļ vai ne?

Izskatās, ka Ilvess pats atpiķoja 10% atpakaļ, bet 90% sedza valsts iestāde, kas piešķīra EU fondu naudu (aka tauta nosponsorēja).

Karoč, tāds pats bļaģugins kā Berjozkins.

1/7/18 06:01 pm

Es saņēmos. Egle ir ārā.

1/7/18 05:09 pm

Nopirku jaunus īszābakus savai fifty shades of blue apavu kolekcijai.
Un seksī ikdienas veļu.
Bet kā lai uz to egli saņemas, jopcik.

1/6/18 11:39 pm

Nīderlandē es piķoju 80 eur mēnesī par obligāto veselības apdrošināšanu. Par to, katru reizi, kad eju pie kāda ārsta, viņi man vienmēr paspiež roku.
Savukārt vakaros un brīvdienās vienmēr var zvanīt uz dežūrposteni un ja pavisam mirsti, tad viņi ļauj pie śiem aizbraukt un dabūt drapes.
Visi ļoti laipni.

Vai obligāto vajag arī LV? Vajag, bet ne jau pie šī korupcijas un nabadzības līmeņa.

1/6/18 09:59 pm

Tagad jārisina lielākais jautājums - kā saņemties atpušķot egli un kuru acu krēmu pirkt?
Filorga, Lancome, Philosophy, Clarins, Sans Soucis? Vai noriskēt ar kaut kādu Yves Rocher? Pārāk liela izvēle ir besīgi.

1/3/18 02:15 pm

Rīga, mazā Daugavpils.

1/1/18 09:28 pm

Besī Māra Zālīte. Vispirms, kāpēc viņai tiek prasīts viedoklis par čekas maisiem? Viņa ir tikai ambicioza un godkārīga tante. Manuprāt, tie čekas maisi ir jāver vaļā, vienalga, pilna, nepilna kartotēka, kāds pielikts jauši, kāds nejauši izņemts.
Kaitina tā augstprātība, ar kuru izturas pret mītisko "latviešu tautu" it kā tā būtu pērtiķis, kuram nevar dot granātu (čekas maisus).
Kādas tēvišķas-mātišķas rūpes!
Latvieši ielās izgāja vienreiz. Diez vai otru reizi saņemsies. Gan jau tie cilvēki, kuri negribēja, lai tos maisus ver uzreiz pēc neatkarības atgūšanas ir tie paši tagad, kuri cenšas nepieļaut, lai tas vispār jebkad notiktu.

1/1/18 12:38 pm

Dzenu sevi cauri 7 elles lokiem, lai tiktu galā ar drudzi un puņķiem, kuri pārāk nenāk ārā. Vistrakākais joprojām ir karstā ūdenī izšķīdināta mentola ziede, kuras tvaiki jāelpo. Pēc tam laikam sālsūdens šņaukšana. Izklaidējos.

12/31/17 02:46 pm

Ušaks pēc 30 gadiem: " Es reāli ienīdu Vienoto Krieviju un tikai piespēlēju satelītu, lai sagrautu viņus no iekšienes.

Vēl es neieredzu kaķus, bet ļāvu Kuzim un Murim iefiltrēties domē un apmīzt manas labākās kurpes, bet viņi nekoļījās noslēpumā par pasaules interneta dominanci."

Mr 20% pēc 20 gadiem: "Tā bija mana cīņa ar korupciju - nācās ņemt, lai iefiltrētos, bet pārāk dziļi iegāju lomā. Tagad to bieži pārunāju ar savu psiho-finansu analītiķi".
Powered by Sviesta Ciba