Smile & Shine

Recent Entries

7/25/16 12:58 pm

Vakar bija ideāla diena riteņbraukšanai:
- pēc nakts lietus trases nebija putekļainas, bet nebija arī peļķu;
- nebija pārāk karsts, līdz ar to nemiru nost pilnajās bruņās;
- nobraucu akmens sienu, jeij!
- esmu riktīgi uzkačājusies braukt pa līkumainajiem posmiem - dragāju kā traka un beidzot ir tā, ka man jasāk bremzēt, jo priekšā ir lēnāki (džeki!);
- redzēju kā gaļas govju bars skrien lejup pa kalnu, lielisks skats!

Bet nu lai viss nebūtu tāda avene, uz vienas trases lidoju, jo par daudz sabremzējos, izslīdēja priekšējais rats un gar zemi gan - pašai nekas, bet jaunās kaskas nags ieplaisāja; kas arī nebūtu nekas drāmīgs, bet tā ķivere man bija galvā tikai trešo dienu. Tagad jāpasūta jauns un jāšķiras no kādiem 30-40 EUR.

Un dienas noslēgumā vēl restorāns.

Tagad gan - work, work, work!

7/24/16 09:46 am

Gatavojos trešajai downhill dienai. Pirmajās divās trāpīju lietusgāzēs dienas beigās, kad pārrodies mājās kā slapja kalnu žurka. Cerams, ka šodien mākoņus izdosies izprast labāk.
Šodien turpināšu mācīties lekt arvien tālāk un mazāk bremzēt pirms table-top uzmetieniem.
Un vēl man šodien jānobrauc pa to vienu akmens sienu, pa kuru bez bruņām bail braukt, lai gan nekas traks jau tur nav. Tieši tāpat kā todien, kad pēkšņi pamanīju, ka priekšā ir drops, bet bija par vēlu sabremzēties, līdz ar to nācās vienkārši atlaist bremzes un braukt pāri un pēc tam sajust adrenalīna šotu.

7/23/16 10:20 am

Šopēcpusdien gar mūsu šalē brauks/finišēs Tour de France riteņbraucēji.
Tikmēr jāvelk mugurā bruņas un jādodas riteņot pa kalnu.

7/21/16 10:00 pm

Bet nekādā gadījumā nedrīkst aizmirst ielikt somā astoņus riteņu bremžu klučus un jauno ķiveri.

7/21/16 09:57 pm

Man ir jāsakravā soma, jo rīt agri jābūt lidostā, bet ir slinkums.
Jā, ne tā kā pirms pirmā lidojuma dzīvē, kad viss jau nedēļu iepriekš tika saplānots, sakravāts un trejdeviņi modinātori salikti, lai tikai nenogulētu reisu un pase vismaz 7x pirms iziešanas no mājas pārbaudīta, vai ir somā ielikta.

7/20/16 11:12 pm

O, gribu redzēt šo: https://www.youtube.com/watch?v=UZ4WBlveGfw
Man patīk beigu epizode ar pūdeli

7/20/16 10:45 pm

Theresa May or May not leave the EU.

Jā, tiešām lieliski - Terēza nav noskaņota strēbt karstu savārīto sūdu zupu un kurš gan pēc pieciem mēnešiem vispār atcerēsies, ka vajag brexitu iedarbināt.

Pieļauju, ka Terēza, gatavojoties tam brīdim, kad tiksies ar Angelu, small talk topikus smēlās šeit:
https://www.youtube.com/watch?v=GqH21LEmfbQ

7/19/16 11:39 pm

Totāli patīk spridzināt Candy Crush un Cookie Jam.

7/19/16 11:04 pm

Man nepatīk cilvēki kā tādi. Taču es netaisos viņiem skriet virsū ar nazi, dakšu, sirpi vai āmuru. Vai roratslēgu. Un es pat neesmu ticīga, līdz ar to mani nevajadzētu no tā atturēt itin nekas, ne dieva, ne allāha, ne šivas miermīlīgais vārds.
Tas veselais saprāts mani novedīs kapā!

7/19/16 09:18 pm

Cerams, ka reiz pienāks diena, kad varēs brīvi runāt par afgāņu vīriešiem, kuri uzbrūk ar cirvi vilcienos vai marokāņu vīriešiem, kuri ar nažiem sadur francūzietes un viņu bērnus. Vai vīriešiem, Muhamediem vārdā, kuri ar kravas auto sadragā vairāk kā 80 cilvēkus.

Varbūt tajā dienā, kad par šiem notikumiem varēs runāt brīvi, izdosies noskaidrot, vai šiem noziegumiem ir kaut kas kopīgs un varēs atrast risinājumu, kā tikt galā ar šādu noziegumu cēloņiem. Jo šobrīd tas ir pilnīgi neiespējami.

7/18/16 08:32 pm

Tas darbs nebeidzas nekad. Kā deviņgalvu pūķis, kur vienu galvu nocērt un izaug 13 vietā.
Bet piektdien es kāpšu ļotenē un viss man būs pohuj. VISS!

7/17/16 09:55 pm

Šogad es noteikti dabūšu gada saprotošākās un nedabūjušākās draudzenes titulu.
Ziemu mans draugs pavadīja Austrijā snovojot. Pēc tam viņš pavadīja pavasari Itālijā riteņojot un guļot mašīnā un gatavojot ēst uz atklātas uguns. Tagad viņš ir Francijā - pavada lielisku vasaru vienā no lieliskākajiem MTB/downhill parkiem pasaulē un katru dienu man stāsta par saviem lieliskajiem piedzīvojumiem.
Un man pat pietrūkst viņa izkliedēto zeķu, pusizjaukta velo guļamistabā, nekad līdz miskastei neaiznesto alus pudeļu metāla korķīšu un varbūt pat uzšāvieni pa pakaļu.

7/17/16 06:56 pm

Aizpagājšnedēļ sāku skatīties Mr. Robot. Idejas apraksts bija labs, bet izpildījums - totāls sūds.
Tā vietā skatos vecos Absolutely Fabulous.
Un apsveru domu noskatīties no sākumā līdz beigām Nip/Tuck, no kura kaut kas sen, sen redzēts. Bet nu - 6 sezonas, tur vajag komitmentu. Un tur tomēr būs daudz attiecību drāmeļu.

7/17/16 06:28 pm

Aizgāju līdz Amstelas parkam, atradu klusu pļavu ar daudziem krēsliem: mākslas darbs, piemiņas vieta un praktisks labums brīvdabas lasītājiem un kāju pūtinātājiem.
Šis praktiski izmantojamais mākslas darbs radīts, lai pieminētu 140 holandiešu karavīrus, kurus nošāva vācieši Otrā Pasaules kara pēdējo mēnešu laikā.

http://monument-rozenoord.nl/monument-rozenoord/

7/16/16 08:16 pm

Tagad Nicas vietā tiešām jāraksta Nīca? Vai tad nav tā, ka Nica ir Francijai, bet Nīcai - brunči?

7/16/16 06:58 pm

Izvāļājos pa gultu un pēc tam aizgāju līdz kafejnīcai, kur pasniedz kapučino milzīgās krūzēs, kas izraisa spēcīgu vēlmi pasūtīt arī miljons kalorijām bagātu karameļu tarti. Tagad gaidu, kad atdzisīs ledusskapī ieliktais Raging Bitch IPA, lai var sacelt kājas uz dīvāna, grauzt čipsus, dzert alu un turpināt skatīties Absolutely Faboulous.
Būtu lieliska sestdiena, ja vien nenāktos lasīt par Erdo(g)anu, kurš jau mēģina reanimēt nāvessodu. Tīri tā, demokrātijas nostiprināšanai.

Un vēl es iegāju epastā, atķeksēju vēstuli, kurā ir cibas komentārs no unpy, un izdzēsu to neizlasot.

7/16/16 01:31 am

Tā nu es šodien beidzot aiziešu gulēt laicīgāk.

7/13/16 10:06 pm

Ticat vai ne, bet ir pasaulē tāda vieta, kur var savākties vairāk nekā 50 beibes ar mx/enduro močiem un pavadīt kopā lielisku dienu: https://www.facebook.com/revyriders/posts/1018072141601827

Un viņas ir reāli krutas, skatoties bildēs kādiem šķēršļiem brauc pāri.

7/11/16 11:27 pm

Mana jaunākā aizraušanās ir JIRA.

7/10/16 09:00 am

Izrādās, ka, braucot ar riteni piecas minūtes uz rietumiem, var nokļūt mega spa oazē: http://www.zuiveramsterdam.nl/spa-en/
Iemetu maisā iešļūcenes, dvieli un Klārksona grāmatu, pie reģistratūras iznomāju baltu peldmēteli un notusēju pa to spa astoņas stundas.

Kas tur bija kruti:
- pa visu spa, izņemot restorānu un restorāna terasi, jātusē plikam (viņiem ir speciālās peldkUstīmu dienas, bet tad par ieejas biļeti jāmaksā vairāk, ha-hā!);
- apmēram reizi stundā-divās var apmeklēt kādu bezmaksas rituālu kādā no saunām - vai nu tev iedod kādu krēmu vai skrubja sauju vai arī pirtnieks saunā vicina dvieli dzenājot karsto, smaržīgo gaisu vai arī guli uz lāvas un piecpadsmit minūtes aizvērtām acīm klausies kā pirtniece spēlē uz dažādiem instrumentiem (gonga, lietuskoka un vēl kaut kā, bet nezinu, kas tas bija, jo acis man bija ciet);
- garšīgs ēdiens restorānā;
- atpūtas telpa, kurā nosnausties uz gultas, lai atpūstos no čillošanas;
- spa piedāvāja akciju - parastā cena par visas dienas apmeklējumu ir 30 EUR, bet īpašais piedāvājums, kuru izmantoju - 15 EUR. Pārrados mājos un nopirku vēl 2 biļetes, lai tad, kad beidzot mans dzīvesbiedrs pārrādīsies mājās, varam aiziet kopā;
- ā, un gandrīz aizmirsu - ja Itālijas spa, kur arī visi pa pliko, pārsvarā bija penši, tad šajā vidējais aritmētiskais vecums bija ievērojami zemāks un bija pietiekami daudz svaigu pupu un krānu.

Un vēl es secināju, ka bija ļoti forši tās 8h pavadīt vienai, jo negribas ne ar vienu runāt, tikai tusēt pa tām pirtīm, lasīt grāmatu caldrariumā un izbaudīt klusumu. Tā kā - lieliski pavadīts quality me-time.

7/7/16 11:45 pm

Skatījos lāču vebkameru - lielais lācis un mazais kaut ko tur tusē un peldas savā nodabā; mazais lācis, kā izskatās, ķer kaifu lecot un krītot kā plauša ūdenī, šļakatas visapkārt; tā viņš dara vairākas reizes un pēdējā reizē iznirst ar zivi zobos. AWWWWWWWWWWW

7/6/16 09:43 pm

Vebkamera uz lāčiem, kuri nevis ēd Oskaru, bet ķer lašus uz upes rumbas Aļaskā: http://unofficialnetworks.com/2016/07/watch-the-bear-cam-is-back-and-these-guys-are-hungry-a

7/5/16 08:12 pm

NĒĒĒĒĒĒĒĒĒ!
Pagājušajā nedēļā rādītā Silicon Valley bija pēdējā šajā sezonā.
Godverdomme!

7/4/16 12:27 am

Žve svi Bagdad? Enivan?

7/3/16 06:07 pm

Baigais brīnums, ka par latvāni sauc nevienu citu, bet tieši augu, kura sula ir tik indīga, ka izraisa apdegumiem līdzīgas čūlas.

7/3/16 02:48 pm

Noskatījos The big short.
Superīga!
Tags:

7/2/16 05:10 pm

Nopirku garus svārkus. Un jaunu pidžamu. Kurā es skatīšos visādas beibju filmas, ja vien beidzot varēšu atrast kādu normālu.

6/30/16 10:44 pm

"Turning a rock and finding nothing is progress". No "I Origins".

6/29/16 10:28 pm

Good night, sleep tight! )

6/26/16 09:57 pm

Jaunais Top Gear ir šausmīgs. Un šausmīgi nesmieklīgs. Un šausmīgs.
Powered by Sviesta Ciba