Smile & Shine

Recent Entries

11/28/20 06:28 pm

Man paslīdēja maks un es nopirku samtainu, melnu mājas pumas tērpiņu.
Cheers!
https://eu.triumph.com/homewear-nightwear/10199584.html?color=0004_Black&cgid=500000

11/28/20 12:33 pm

Vai jūs uztrauktu, ja satori.lv, mākslai vajag telpu, fonds dots piederētu Ušakova sievai vai Stepaņeko vīram?
Vai jums liekas, ka tas, ka šādas organizācijas ir vienas konkrētas partijas pastarpinātā kontrolē ir izdevīgi tiem, kuri strādā un darbojas Latvijas kultūrvidē?
Vai jums nešķiet, ka dažiem labiem projektiem atbalsts caur Ascendum vai Mākslai vajag telpu tika tādēļ, ka kādam ar kādu ir laba draudzība?
Vai jūs domājat, ka tad, ja publiski ar savu vārdu, uzvārdu vēlētos uzsākt diskusiju par šo tēmu, jūsu "karjeru" kultūrjomā tas nekādi neietekmētu?
Vai tas, ka Ļaunupa māsa un vēl kāda partijas biedre ir vienas VKKF nozares komisijā palielina vai samazina jūsu iesniegtā projekta izredzes uz finansiālu atbalstu?

Think again.

11/28/20 12:27 pm

Pūces sievai pieder Ascendum (satori.lv). Jaunupa sievai pieder Mākslai vajag telpu.
Ascendum strādā kāds Ščipčinskis (projektiņus bīda). Mākslai vajag telpu izstāda kādas Rukšānes gleznas (VKKF atbalsts 2000. gadā šai izstādei - 4000 EUR).

Gan biedrība, gan fonds saņem finansējumu no VKKF. Lieliski, par nodokļu naudu atlec labumiņi Kabatas attīstības sponsoru ģimenes plašajai saimei!

11/28/20 11:59 am

Vai te ir kāds, kuram ir Lursoft abonements un kurš varētu man atsūtīt izziņas par 4 uzņēmumiem (gada pārskati un vēsturiskie dati (īpašnieki/valde)?

11/25/20 05:12 pm

Apskatīju Deep White mājas lapu. Attēls no viņu mājas lapas, komentāri - mani.


black black black )

11/25/20 03:40 pm - O, bloks tviterī jau tik drīz!

Jūs domāsiet - skaudība, bet nē, es, kā feministe, svinu citu sieviešu sasniegumus!

Par Daci! )
Tags:

11/25/20 01:15 pm

Poll #21398 Lokalizējam Kārenu
Open to: All, results viewable to: All

Kā lokalizēt Kārenu Latvijas sabiedrībā?

View Answers

Karīna
0 (0.0%)

Svetlana
2 (25.0%)

Jūlija
2 (25.0%)

Iveta
3 (37.5%)

Cits
1 (12.5%)

Cits variants

View Answers


Te var ielūkoties populārākajos vārdos laikaposmā no 1920 - 2015. gadam, iedvesmai: https://vardi.csb.gov.lv/?mainID=1&subID=0

Izrādās, ka Svetlanas un Ivetas potenciāls ir diezgan liels!

11/22/20 10:53 pm

Lielisks vakars tviterī pēc sižeta "De facto" par Pūces un Jaunupa rebēm.

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/22.11.2020-la-finansu-skandals-pretrunigas-versijas-par-politiku-tiksanos-k.id203052/

Cerams, ka pēc šī lidos visi, ne tikai pūces :)
Tags:

11/19/20 09:04 pm

Pārmaiņas pēc izvēlējos ieskatīties "Progresīvo" ziedotāju un biedru naudas maksātāju sarakstos, jo pēdējās Saeimas vēlēšanās balsoju par šo partiju. 

Ieskatījos un nevīlos (lai gan es neviļos arī apskatot Kabatas attīstības un Descendum lietas, tikai - citu iemeslu dēļ, hāhā)!

Vienīgais, kas mani pārsteidza bija Putņa pazušana no horizonta un man šobrīd slinkums meklēt, kas tur notika. 

 Tātad, datu avoti: 

https://www.knab.gov.lv/lv/db/donations/
https://www.knab.gov.lv/lv/db/subscriptions/
+ google/LinkedIn, lai ātri atrastu info par top 10 ziedotājiem

Dati par laikaposmu no 13.12.2017. - 15.10.2020.

Nevar ne salīdzināt ar to zaņķi, kas paveras Kabatas attīstītāju atbalsta rindās.

Maziņš graficiņš )

11/19/20 05:17 pm

Esmu galīgi pametusi novārtā Descendum biedrību, kurā par projektu vadītāju strādā tāds Jēkabs Ščipčinskis. Viņam, droši vien, galīgi nav nekādas saistības ar vienu no lielākajiem Kabatas attīstības ziedotājiem Aināru Ščipčinski.

Interesanti, kādus projektus viņš varētu vadīt? Vai tie varētu būt, piemēram, finansējuma piesaiste no VKKF, lai satori varētu samaksāt saviem galma stabulētajiem par pareizu politisko un kultūr(istisko) mesidžu (un ko nevar ieskaitīt kādas partijas izdevumos)? Vai arī ziedojumu vākšana no sponsoriem, kuri darbojas jomās par kurām ir atbildīga kāda ministrija vai kāds fonds?

Ļoti interesanta, tāda, biedrība!

11/19/20 03:06 pm

Gobzems ir pilnīgākais losis, bet šis gan ir, kā, iespējams, sacītu Juris Cūce, lielisks joks kā iegūt īpašumā dzīvokli uz Barona ielas un par ko Gobzems ir ierakstījis savā tviterī.
Caurlaides ir sīka vienība.

Long story short: izskatās, ka Cūču ģimene ir pa_leeto iegādājusies dzīvokli 2018. gadā no Latvijas Universitātes un kredītu dabūjusi no Rietumu Bankas (kura ir dāsni ziedojusi Ascendumam (man jāatrod savi vecie ekseļi, lai pateiktu tieši cik, bet esmu 100% pārliecināta, ka šī banka bija lielo ziedotāju sarakstā kopā ar visiem būvniekiem)). Just for fun - no Barona ielas 46 līdz Descendum birojam Ģertrūdes ielā ir 4 minūtes kājām.

Jā, rakstiet vien Satori, varbūt uzaicinās jūs ciemos uz Baruona ielu, kur varēsiet sisties par o izrunu, Viņķeles vārdiem izsakoties. Varbūt pat Juris izstāstīs kādu joku!

biužas no tvīta )
Tags:

11/19/20 02:26 pm

Viņķele jau bija saviņķelējusies, kad šo rakstīja tviterī? Varbūt sajauca ar Lieldienām, kad sitas ar olām (vai uolām)?

"Brīvas valsts dzimšanas dienā - lai ir iespēja sašust par vārda novembris izrunu, sisties par to ar sparu svētku dienā, sašust un oponēt. Lai vienlaikus esam spējīgi pieņemt lēmumus, uzņemties atbildību un rīkoties lielākās lietās. Par visu ģimeņu tiesībām un par brīvu Latviju!"


Vispār, ja jau veselības ministre, tad labāks piemērs būtu bijis sišanās par "kovids" izrunu. Mēģinu iedomāties situācijas, kurās sitas ar sparu:

- demokrātu lumpeni vs republikāņu lumpeni balsu skaitīšanas laikā Pensilvānijā;

- situācija pēc plkst. 21:00 vakarā 9. maijā pie Uzvaras pieminekļa;

- bomžu razborkas pie Centrāltirgus.

Domāju, ka frāze, kuru viņa meklēja, bet neatrada bija "karsti diskutēt, sašust un oponēt par vārda novembris izrunu".

11/18/20 04:28 pm

O, es biju palaidusi garām vēl vienu Ļaunupa kabatu, Izaugsme saucas.
Attīstība, izaugsme. Jocīgi tikai, ka šie vārdi nav sinonīmu rindā pie korupcijas un zagšanas. Bet varbūt viņiem kaut kādas citas grāmatas, ja.

Man te atkal visi grafiki jāpārtaisa, kā arī jāpievieno biedra naudas, savādāk kaut kāds žurnālists tviterī ir baisi uz to iesprindzis.

Izrādās, ka 2018. gadā Izaugsme kļuva par trešo riteni A/P apvienībā, bet joprojām nav uzkalpojušies līdz savam burtam apvienības nosaukumā, kas tad skanētu "API", bet tā kā tas ir pārāk tuvu vārdam appist, pieļauju, ka Ļaunups negribēja būt tik tiešs.

http://partijaizaugsme.lv/lv/par-partiju/par-mums

Bet, kas mani absolūti fascinēja Izaugsmes mājas lapā, ir viens no viņu mērķiem (vai, kā viņi paši raksta, Mērķiem): Cilvēka drošumspēja

Vai tu esi padomājis par savu drošumspēju?

Un, es teiktu, ka viņiem ir jāiegulda nopietni līdzekļi gramatikas izaugsmē, piemēram:

"Izaugmes`s deputāti novados un Saeimā" - vai šo varētu dēvēt par langļu valodu (nejaukt ar latgaļu)?

Galvenais, protams, lai viņi paši saprot, ko savā lapā sarakstījuši.
Tags:

11/17/20 11:23 am

Dāsnajam Ivaram šodien dzimene.

Tags:

11/17/20 11:08 am

LA, PAR, A/PAR saņemtie dāvinājumi

Jā, te ir grafiki un tabulas )
Tags:

11/16/20 08:06 pm

Īss kopsavilkums par Latvijas Attīstībai, Kustību Par un Attīstībai/Par ziedotājiem. 

Tā kā man tagad ir jāskatās The Crown, tad ziedotāju profila aprakstus sagatavošu kaut kad citreiz. Dati ņemti no: https://www.knab.gov.lv/lv/db/donations/

The big picture )
Tags:

11/16/20 04:43 pm

Aizgāju ātri iečekot arī Progresīvie ziedotājus, sāku ar lielākajiem + google. Pagaidām visus var atrast.

Tāpat, ja neizmanto laika ierobežojumus, tad, vēl viena būtiska atšķirība: piemēram, ja filtrē uz Latvijas Attīstību (dibināta 2013. gada decembrī), tad kopējais lapu skaits ar ziedotāju sarakstu ir 22.
Progresīvajiem, kuri ir dibināti 2017. gada 25. februārī - 62 lapas un ir arī atpakaļ nodotie ziedojumi (ja filtrē no mazākās summas). Jo progresīvajiem ir daudz vairāk nelielo summu ziedotāji.

https://www.knab.gov.lv/lv/db/donations/

Bet, es teiktu, ka jāizvelk viss ekselī un jāskata visi Latvijas Attīstībai, Attīstībai Par un Kustība Par ziedojumi kopā. Ceru, ka man būs interesants vakars.

11/16/20 03:31 pm - We are family

Kas man liekas inčīgi:

https://www.knab.gov.lv/lv/db/donations/?party_id=&type_id=&donator=jaunups&date_from=&date_to=&amount_from=&amount_to=&search=Mekl%C4%93t&order=date&dir=desc

Ja ziedotāja lauciņā ieraksta "edgars jaunups", tad var redzēt, ka egas lielākais ziedojums kopš 2015. gada ir bijis EUR 93.23 Latvijas Attīstībai un kopumā: EUR 956.64 kopš tā laika. Jāteic, ka tās summas ir tiešām fascinējošas.

Savukārt, ja ziedotāja lauciņā ierakstām "bargā", tad redzam, ka sākumā tā smalkjūtīgi ziedojusi 5, 40 eur tad pēkšņi blac - 1000 eur jūlijā šogad pirms Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām. Un, ja ierakstam "bargais", tad redzam, ka arī šis ir ziedojis 1000 eur š.g. jūlijā. Nieka 2k mēnesī. Pēc tam uz roltoniem dzīvoja? Un nez, to naudu bija skaidrucī, virtuvē cepumu burkā sakrājuši no tā, kas paliek pāri pēc iepirkšanās rimītī?

Es ieteiktu arī uzlikt laika ierobežojumus un iečekot, kas un cik ir ziedojis pirms nozīmīgiem notikumiņiem kabatas attīstībai un attīstībai/par. Tādas jaukas apaļas summas.

Man arī patīk Ījaba ziedojumi (ijabs meklētājā, bez garumzīmes). Var redzēt, kurš no paša un kurš no "paša" :D Un sieva arī super atbalsta (zīberte-ijaba).
Tags:

11/16/20 02:39 pm - Tik maziņš, bet jau loceklis

Kabatas attīstība par VARAM ministru virza Artūru Tomu Plešu.

Pieredze, izglītība? Nevarēju atrast LinkedIn neko (ok, Ļaunupam tur arī profila nav, laikam seko viņa priekšzīmei; bet varbūt vajadzēja meklēt kasieru kategorijā).

Kabatas mājas lapā ir šis tas:

https://attistibaipar.lv/deputats/arturs-toms-pless

Piemēram, SIA “Digital Media Solutions” valdes loceklis. Tomēr uzņēmums jau likvidēts, ilgu mūžu nenodzīvoja: https://www.crediweb.lv/DIGITAL-MEDIA-SOLUTIONS-SIA/40203157128

Laikam visas olas puisēns salicis vienā, politiskajā groziņā.

Fuck this shit.

11/16/20 11:52 am

Pēdējās Saeimas vēlēšanās es balsoju par Progresīvajiem. Gribu redzēt vai viņi turpinās sadarbību ar Kabatas attīstību arī ārpus pašvaldību vēlēšanām.
Ja 2022. gadā šie startēs kopā, pilnīgi noteikti nebalsošu par šiem.

11/15/20 10:53 am

Gultas dzīvnieka diena: melnā tēja ar pienu jau gatava, aiziet, The Crown binge!

11/13/20 01:28 pm - Varētu, varētu

"Vai varētu būt tā, ka kopš partija LA ir valdībā, tās īpašnieks ir piesavinājies apmēram miljonu un nodarījis Latvijas valstij zaudējumus desmitiem miljonu vērtībā? Caurlaide tiešām bija sīkums, bet lielās lietas taču jāturpina, tāpēc Juris tika ziedots."

No zmeycharauski twittera: https://twitter.com/Zmeycharauski/status/1327116914586476544

Žēl, ka, lai to pierādītu, ar īsziņu nepietiks. Jāseko naudai un varai. Kas vinnējis valsts iepirkuma konkursos. Kuram pieaug ietekme vai bankas konts papildinās pašvaldību reformas ietvaros. Lai gan visa tā ļaunupu varza ir gana slīpēta, bet redz, tomēr paslīd viņiem kāja un gan jau kaut kur mētājas šādi tādi nesasieti gali.

cherchez la MONEY :)

Nākamajā dzīvē būšu žurnāliste.

Un visi tie jūsmīgie descendum publicisti... kā jūs kabatas attīstība izmanto, lai izskatītos pēc progresīvas, intelektuālas, kulturālas partijas. Dūmu pūtēji, lai vieglāk bīdīt īstās lietas fonā. Izskatās, ka jums ar to pietiek. Ka tik Latvijas kultūras online Olimpā pasēdēt ar saviem plikajiem, bet godkārīgajiem dibeniem. Interesanti, ko Reinis domā par šo portālu tagad.

11/12/20 10:29 pm


Tā viš i )

11/12/20 05:53 pm

Atkāpies, baby one more time:

Atkāpe 1 (2013. gads): https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/no-amata-atkapjas-em-valsts-sekretars-juris-puce-papildinats-plkst.-1813.a70887/

Atkāpe 2 (2020. gads): https://www.attistibai.lv/jaunumi/ministru-kabinets/partijas-latvijas-attistibai-valdes-priekssedetajs-atkapjas-no-varam-amata-784

Suns spalvu met, pūces gan laikam ne.

11/12/20 04:13 pm

Kāpēc neesmu stāvā sajūsmā par elektroskūteriem, elektromočiem un elektroauto?


- viņi visi ir super neglīti un pēc vienas šnites;
- uzlādes punktu tīkls vēl nav pietiekami liels, ja izbrauktu ārpus pilsētas, būtu stress par to, ka tik bača nenosēžas un kur uzlādēt; pārāk daudz laika un enerģijas jāiegulda plānošanā; es noteikti regulāri aizmirstu uzlādēt;
- moču gadījumā skaņa un savā ziņā arī izplūdes gāzu smarža ir daļa no tā, kāpēc moči ir cool (it īpaši visi tie enduro un mx braaaps; hārlijus gan, manis pēc, var iešķūrēt kanjonā vair Marianu dziļvagā un aizmirst)
- joprojām relatīvi īss max attālums, kuru var nobraukt;
- visa tā atšķirība fīlingā starp to, kad tu piedod elektro-"gāzi" vai degvielas "gāzi".

Bet, pats galvenais, kas man šajā visā EĻEKTRIFIKACIJAS haipā liekas pazudis maiņstrāvā ir tas, ka tas viss nav tik zaļi un dabai draudzīgi, jo to visu kaut kur ražo, tam visam vajag materiālus, nolietotās baterijas ir jāutilizē. Jā, priekš pilsētām noteikti labāks/zaļāks risinājums, bet lauku rajoniem un areāliem tas nav pats piemērotākais variants, kur jāpārvietojas daudz plašākā teritorijā un kur, kā mana mamma citreiz saka "zeme deg zem kājām", kad daudzi darbi īsā laikā jāpaspēj un jābūt mobilam, ja nu kas.

Protams, ka viss šis turpināsies un visi lielie ražotāji ražos elektriskās tējkannas uz riteņiem, bet tai pat laikā mani mierina fakts, ka līdz manas dzīves beigām gan jau vēl Nmaxi neaizliegs.

11/11/20 10:33 pm

Nevaru saprast, ko es tādu esmu teikusi telefona/planšetes tuvumā, ja man tagad rāda reklāmas ar kakājošiem kaķiem dārzā.

11/11/20 03:19 pm

Cik superīgi ir dzīvot blakus mežam! Šodien pusdienlaikā iespiedu vienu riņķīti pa xc single taku.

Nedēļas nogalē tracking appā parādījās, ka man ir QoM (queen of the mountain), kas likās pilnīgākās fake news, jo kad biju kaut kad iepriekš skatījusies, kādi tad ātrumi takas posmos ir ātrākajām lēdijām, tad viņas tur ir 2x ātrākas par mani.
Un tomēr, vienīgās fake news šobrīd ir tas, ka ASV vēlēšanās ir notikusi neticami plaša mēroga krāpšanās, jo mans komītis tomēr izrādījās patiess! Šis kom-ītis gan attiecas uz daudz garāku posmu un, bungas, taures, fanfaras - tādu trases konfigurāciju, kurā es esmu vienīgā konkurente :D

11/11/20 09:26 am

Haha, sīkmanīgā Cūce: https://www.tvnet.lv/7107039/micerevskis-apgalvo-ka-puce-vinam-prasijis-sagadat-rigas-domes-deputata-autostavvietu-caurlaidi

Slīpēts un viltīgs, bet reizēm arī tādiem augstprātībā paslīd kāja. It kā sīkums, bet šādi sīkumi ir tikai aisberga redzamā daļa. Tā neredzamā ir tā, kur Latvija plaukst un zeļ pateicoties šādiem Cūcēm un Ļaunupiem, kur viņi nenoguruši strādā, plecu pie pleca ar saviem čomakiem Mārtiņrozēm, sievām, māsām, lai celtu Latvijas GDP, tāpēc, ko gan iespringt par vienu tādu mazu caurlaidīti.

11/7/20 07:44 pm - Be best (hahaha)

Bet, runājot par daudz nozīmīgākiem sasniegumiem - šodien nobraucu abus meža apļus ierastā viena vietā (2h treniņš svaigā gaisā, mežā) esmu kļuvusi x-country as fuck!
Un, lai gan domāju, ka tāpēc diez vai uzlabošu pašas laikus, man izdevās apsteigt pagātnes sevi kādos 30 posmos. Pirms tam gan biju nopirkt pamperšortus pežas atbalstam, kamēr vēl nav izdomāts sēdeklis, kas nav vienlaikus ğenitāliju mutilācijas rīks.
Šovakar aizmigt nebūs problēma.
Tags:

11/7/20 07:22 pm - SIA "Kabatas attīstība jeb radi&draugi(noderīgie)"

Izrādās, ka Dace Striktā ir viena no Kabatas attīstības valdes locekļiem. Sieviete, kuras karjeras sasniegumi visu dzīvi ir atkarīgi no bračkas. Bet ok, ok, asinis biezākas par ūdeni, divas balsis labāk nekā viena un kaut kā jāturpina uzturēt ilūzija par jaunu iesaukumu Latvijas politikā.
Latvija, zeme, kur proporcionāli daudz sieviešu ir augstos vai atbildīgos amatos, ja vien viņām ir īstais vīrs, mīļākais, tētis vai brālis blakus.
Var šausmināties par Trampu klanu, bet varētu padomāt, ka LV ir diži savādāk.

11/7/20 06:18 pm

Beidzot saskaitīja. Nevada gan, totāls gliemezis.
Neesmu sajūsmā par Baidenu, bet jebkas ir labāks par Trampu.
Cerams, ka šito opi administrācija ganīs labāk.

11/6/20 04:56 pm - Nu bet es taču teicu jau pirms miljons gadiem par šo

Man par Kabatas attīstību jau sen viss bija skaidrs (un tas, cik lieliski viņi prot izmantot nabadzīgos intelektuāļus, kuri pēc tam pūš vajadzīgos meldiņus visādos tur augstās domas sortālos), bet šitam gan ilgi vajadzēja zvīņas no acīm kratīt:

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/rigas-domnieks-micerevskis-izstajas-no-latvijas-attistibai.a380650/

Visi tie ļaunupi, pūčuki un pārējie siles dzīvnieki (un intelektuāļi kā otrā ranga sisidras).

11/5/20 02:59 pm

Inčīgi: livestream no Filadelfijas balsu skaitīšanas: https://youtu.be/-Zzb-7EH-MQ

10/31/20 05:03 pm

Mūsu landlord lady (viņai ir kādi 75) šorīt aizmauca uz Grieķiju pie druškas. Pie pakaļas viņai kovids :) Vakar palīdzēju viņai iečekoties lidojumam. Beibei ir Apple laptops, omg, es pati sajutos tehnoloğiski atpalikusi, jo visu dzīvi tikai windows lietots. Logu maksimizē nevis ar kvadrātu, bet zaļu aplīti.
Galvenās šībrīža izklaides ir mīt pedāļus pa rudenīgajiem single trackiem, spēlēt Ticket to ride onlainā un sestdienās izmest apli pa ciema centru. Šodien sapirkos visādus gardumiņus - smalkus sierus (ar tesmeņa garšu),vīğes, halvu, pastētes, utt. Atklāju, ka ciema augļu un dārzeņu veicis ir superlabs, jo pieder turkiem laikam un tie parasti ir labākie šajā kategorijā.

10/27/20 05:51 pm

Man slinkums meklēt ierakstus, jo tas bija diezgan sen, bet, pēc tam, kad Krievija iebruka Ukrainā (krimnaš), EU/LV ieviesa dažādas sankcijas pret borzīgo kaimiņu lāci, kurš atbildi parādā nepalika, kā rezultātā viena no nozarēm, kura cieta LV bija piensaimniecība (pārprodukcija, iepirkuma cena zem pašizmaksas, utt.).
Vēl es atceros to, ka gudrie malkas cirtēji, protams, uzskatīja, ka tad, ja šī iemesla dēļ kādam rodas nedienas, tad viņi ir paši vainīgi. Jā, šis diezgan smagi ietekmēja vienu no maniem vecākiem (grande finale ar graujošām sekām vēl tikai gaidāma, bet skaidrs, ka būs).

Nu lūk, covid ierobežojumi ir gluži tik pat negaidīti un ārpus kontroles kā tās uzliktās un atpakaļ saņemtās Krievijas sankcijas.

Tā kā principā, tie daiļrunātāji, kurus tagad finansiāli ietekmē kovid ierobežojumi, lai tad nu iedzer no savas piespļautās akas un piegrauž tādus pašus kāpostus.

Seļavī!

10/23/20 06:55 pm

Superīgi izbraucos pa mežu - ja izlien no mājas piecos vakarā, tad var paspēt aplīti uz stundu iespiest pirms iestājas tumsa.
Gaisma mainās līdzi lapu krāsām, gar takas malām ņirb košas mušmires, rudens smarža, forši!

10/18/20 05:18 pm - Bērnības garša

Graužu tempes čipsus un garša nu gandrīz 100% kā sakaltētajai rupjmaizei (ķieğelītim), kas glabājās parastā spilvenpārvalka maisā vienā no skapjiem vecāsmammas mājās.

10/8/20 02:21 pm

Kad man jāskaidro vienaudžiem, kā uztaisīt ekrānšāviņu un saglabāt to kā jpg, es gribētu lai man ir tik pat daudz roku, cik indiešu dieviem, jo ar vienu sejplaukstu ir par maz.
Labi, ka jāstrādā no mājām un nav jātaisa akmens seja. Mani sejas muskuļi nav pietiekami stipri šādām situācijām.

10/4/20 08:27 pm

Tajos laikos, kamēr boifrendi braukā apkārt pa mežiem un trenkā mežacūkas (ar velo, ne bisi), varu ieteikt "Emily in Paris" seriālu Netfliksī izklaidējošam svētdienas vakaram guļot rožainos palagos vai tamlīdzīgi.

10/4/20 07:06 pm

Pamodos no rīta, skatiens spogulī, le fuck?
Kas tā par sapampušo Miss Piggy ar sarkaniem vaigiem?
Izrādās, ka mana seja tomēr nav asfalts, pa kuru braukt a jebko bez jebkādām sekām.
Mazliet tomēr tā sejas procedūra ar skrubjiem un ampulām tomēr ietekmēja. Pietūkums moš no tā, ka dēļ saunām dzēru daudz ūdeni, ko ikdienā daru tikai tik, cik kaktuss.

Tagad gan izskatās jau gandrīz ok, tikai vaigi vēl nedaudz sārti.

Izstaigājos pa mežu kā holandieši, tagad griezīšu rosolu kā latvieši. Integrācija, bet saknes jau arī nevar aizmirst.

10/3/20 10:48 pm

Šodien izlēmu sevi palutināt un pavadīju dienu tuvējā spa. Un, lai maz neliktos, aizgāju arī uz sejas procedūru vakara noslēgumā. Superforši, tikai žēl, ka pēc tam nevar uzreiz teleportēties uz mājām un gultu.

10/1/20 09:50 pm

Divas lietas, kas raisa izbrīnu:

Kā tas iespējams, ka ziņās nonāk kaut kas tāds: https://www.nytimes.com/2020/10/01/style/chrissy-teigen-john-legend-baby.html

Otra - cik ļoti ir jābūt savērušamies, aizvērušamies un jāgrib slaukt viss tas insta pisniss, lai brīdī, kad esi zaudējis bērnu, tu prasītu vai tev nebūtu iebildumu, ka tevi fotografē, lai pēc tam būtu, ko ielikt savā kontā, jo bad news sell?
Ok, es domāju arī to sliktāko un man šķiet, ka šis var nebūt arī vienīgais kadrs, jo foto ir neticami lielisks, ņemot vērā apstākļus (tas melnbaltais foto tekstā).

Bitch, please, kur ir tā robeža, aiz kuras lietas tiek klasificētas kā privātas? Es neredzu arī kā šis varētu palīdzēt, izņemot to, ja kādam palīdz "bagātie arī raud" gadījumi.

9/28/20 09:30 pm

Šķiet, es beidzot noformulēju, kādas beibes man patīk un ar kurām jūtos ērti.
Galvenais ir līdzīga humora izjūta un spēja uztvert un būt uz viena viļņa. Visvairāk es pavelkos uz sauso humoru vai tādu, kur jāpārzin konteksts, lai to joku uztvertu, bet tai pat laikā der arī diezgan primitīvs, ar seksuāliem mājieniem piesātināts bazars, kas nekādi neatceļ faktu, ka mēs esam cienījamas dāmas.
Mani diezgan pārsteidz, cik reti šāda tipa humors ir izplatīts sieviešu vidū, lai gan arī starp vīriešiem nav daudz tādu, kuri būtu gana virtuozi.
Vai vēl variants ir ieslēgt un dzīt bērnišķīgu huiņu, tas man arī patīk.

9/27/20 06:33 pm

Pamazām sāku iedzīvoties jaunajā lokācijā. Lielākais bõnus - dzīve blakus mežam ar velotakām. Vakardien beidzot sanāca būt ciema centrā sestdienā - super mājīgs, kad visas mazās bodes un kafejnīcas vaļā. Svētdienās gan, totāls pamirums.
Pavisam tuvu, 5 min ar kājām, ir šika ferma ar kafejnīcu, eko-šmeko veikalu un mini-siera tirgu. Cenas gan nav diez ko zemas, bet, ņemot vērā, cik te pilis uz kvadrātmetru, tad arī attiecīgs līmenis.
 

Uzmanību, pumas un mušmires! )
Tags:

9/20/20 08:48 pm

Šī bija diezgan lieliska nedēļas nogale. Sestdien lielāko daļu pavadīju ārā - biju uzaicinājusi ciemos kolēģi, kurai izrādīju tuvāko apkārtni - blakus esošo zemnieku saimniecību, pili, kā arī izvizināju ar Nmaxi līdz gleznainajam ciemam ar ostu un koka laivām un pēc tam izbraukājāmies pa meža single-takām. Neskatoties uz to, ka viņai bija elektromtb, plakanajos-līkumainajos posmos viņa netika līdzi, kaut arī es neesmu diži ātra braucēja.
Pamēģināju to elektromtb, bet nafig - kāda tad vispār jēga braukt, ja nav gandrīz nekādas piepūles. Nu varbūt tad, kad man būs 60 un ceļi krakšķēs. Vēl der tiem, kuri grib braukt pret kalnu, bet negrib, lai mēle karājas pār plecu un kuri nav baigi downhill fani, bet ir kaut kādi svētdienas cross-country pedalētāji.
Vienīgais, kur man liekas tie elektrovelo ir pieņemami ir tad, ja tu ar tādu vari braukt uz darbu un negribi iesvīst. Lai gan šajā gadījumā arī neder mtb, bet vajag kaut kādu klasisko/vecmāmiņstila velo.

Savukārt šodien izvāļājos līdz pusdienlaikam pa gultu, tad ar Nmaxi aizraļļoju līdz mega-krāmu festam, kur nopirku zīda blūzi un...bungas un taures...2kg smagu kristālu - tuksneša rozi. Man patīk minerālu muzeji un šis konkrētais specimens ir vienmēr fascinējis. Tādam pasaules staigulim kā es gan nevajadzētu apkrauties ar 2kg smagiem akmeņiem, bet man karoč vajadzēja.
Un pēc tam stāvvietā kaut kāds vīrietis pienāca un izteica komplimentus manam Nmaxim un tad mēs nopļāpājām kādas 10-15 minūtes par šo tematu. Pēcpusdienā aizbraucu pavazāties pa Hilversumu skatlog-šopingā, iedzert kafiju, apēst kādu tūtiņu ar frī.

Tagad morāli jāsaņemas uz to, ka rīt jāaizbrauc līdz birojam un jāsatiek nākamais priekšnieks, jo esošais migrē atpakaļ uz Japānu, diemžēl (viņš ir reāli gudrs, kā arī liek man svētu mieru).

9/18/20 02:12 pm

Es izbeidzu savas izvēles mocības un pasūtīju visus krēmeļus un serumeļus no "Filorga".

Savukārt vēl sliktāk ir tad, kad izvēles nav vispār. Piemēram, man vajag kaut ko, ko vilkt zem ķiveres, lai pasargātu matus (kad velk ķiveri galvā/nost un lai bize vējā neplivinās). Jā, good luck with that. Ir kaut kādas beanie-veidīgās ar tīkliņu, bet tas neatrisina bizes jautājumu.

9/14/20 05:17 pm

Līdz šim man ir izdevies dabūt atpakaļ vaučerus par kovida dēļ atceltajiem reisiem, bet kur man bija prāts nopirkt novembra sākumā biļeti uz LV pirms tam neiečekojot karantīnas noteikumus?
Tagad man jācer, ka neviens cits uz to reisu biļetes nebūs nopircis un reisu atcels.
Jo kaut kā 14 dienas tupēt LV, pat neskatoties uz žāvēto vistu un citu žāvējumu pieejamību, negribas.

Vēl varētu riskēt atlidot un aizlidot, bet es pieņemu, ka tad, ja nav 14 dienu starp ielidojumu/izlidojumu, tad var sanākt kaut kāds sods?

Stulbais kovids! Nu cerams, ka tas sikspārnis vai pangolins vai jenots vai kas tur vismaz bija garšīgs!

9/13/20 09:02 pm

Ievācoties mājās, kur 50% iemītnieku ir vecumā virs 70, mēs tagad varam iepazīt ērtību pasauli. Piemēram, mūsu gultai ir elektriski paceļams galvgalis, lai nav pret 10 spilveniem jāstutējas, kad kaut ko skatamies.

Zem darbgalda man ir smalks kājspilvens uz koka pamatnes, lai pēdas nav jāliek uz cietās grīdas.

9/12/20 08:39 pm

Labvakar, cienījamās pumas pie čē'esmit!

Man jāpērk jauns sejas krēmelis un nevaru izšķirties starp šo:

- vienkārši mitrinošo krēmeli vai anti-aging?
- krēmeli rītam un vakaram vai pietiks ar vienu dienas krēmeli, kuru izmantot, akmansdievs, arī vakarā?
- Clarins, Payot, Filorga, Clinique vai Biotherm?

P.S. Visvairāk šajos kosmētikas džungļos man besī visu to smiņķu nevājais daudzums, miljons zīmolu un nekonkrētie rezultāti.

9/12/20 08:08 pm

Uz nedēļu dabūju Yamaha Tracer 700 (šī gada modelis). Salīdzinot ar MT-07 un XSR700, šis man patīk vislabāk, jo ir viskomfīgākais, kā arī bremzēšana liekas gluda, ne tik raustīga kā pēdējiem diviem. Bet kā nu nebūs ērts, ja paredzēts tūrismam. Vienīgais, kas man nepatika - diezgan stingrs sajūgs, dienas beigās plaukstas locītava bija diezgan nogurusi. 

Šorīt arī iepriecināju sevi ar jauniem zābīšiem, ar kuriem dragāt gan ar Nmaxi, gan močiem. Protams, dārgākie apavi, kuri man šobrīd pieder :) 

Lielāko dienas daļu vizinājos pa apkārtnes ceļiem gar mazpilsētām, cauri mež-parkiem, pa lauku ceļiem (ar attiecīgu smaržu buķeti) - reāli forša diena. Bet tik un tā pa līkumainajiem ceļiem nevaru turēt līdzi boifrendam, kurš uz Nmakša rāda ceļu un iet līkumos Markeša leņķī :D 

Aizvakar izbraucām pavisam nelielu riņķi un iečekojām netālu esošo Spakenburgu - zvejniekciemu. Ļoti gleznains, ar foršiem restorāniem un ostu ar skaistām koka laivām, kuras apbrīnot turpat no paša pilsētas centra.


Spakenburga, Tracer 700 un es )
Tags: ,
Powered by Sviesta Ciba