Smile & Shine

Recent Entries

6/21/16 10:03 pm

Vecums, slinkums, tāpēc viss bildēs

Portes du Soleil, Morzine, Francija )

6/21/16 09:53 pm

Pasūtīju sev downhill-a kasku. Lai jau man izdodas viņu saskaņot ar pārējo prikidu. Tam, šķiet, vajadzēs pieaicināt stila konsultantu.
http://www.chainreactioncycles.com/nl/en/troy-lee-designs-d2-helmet-proven-navy-2015/rp-prod130930

6/16/16 11:39 am

Vakar aizbraucu līdz lidostai satikt vienu draugu no Toronto uz 10 minūtēm.
Un nopirku kārtējo Džeremija Klārksona grāmatu un vēl kaut kādu "Not that kind of girl", kas ir smieklīga grāmata par lietām, ar ko jāsastopas beibēm tikai bez tādas huiņas kā, piemēram, pēdējā "Santā" rakstā par "Dāmu" režisori, kurai bija kaut kāds erotiski samtains acu skatiens.

I mean, really, latviešu žurnālistes grib rakstīt par citām sievietēm priekš citām Latvijas sievietēm izmantojot visus tos erotiski samtains, vijīgs-hujijīgs un tamlīdzīgus izteicienus? Tās ir kaut kādas bailes no tā, ka citi vārdi, izteicieni, epiteti whatever varētu, nedod dievs, izklausīties nesievišķīgi (lai ko tas arī nozīmētu)?

6/13/16 01:28 pm

Vakar pusstundas brauciena attālumā no Amsterdamas atklāju MTB downhill sezonu no aprakta atkritumu kalna uz kura ierīkotas 4 trases (300 m garas, bet tāpat forši).

6/11/16 03:22 pm

Šodien izdomāju, ka jāaizbrauc līdz kādam muzejam, kāpu omītim mugurā. Ieeju muzejā un saprotu, ka jau tur esmu bijusi.
Taču brauciens nebija velts - Museumpleinā uzstādīti ping-ponga galdi, raketes var dabūt atstājot ķīlā bruljantu kaklarotu vai autovadītāja apliecību. Visi ar saviem draudziņiem, tāpēc piesējos svešiniekiem un tad viens džeks ar beibi pieņēma mani bariņā. Uzspēlēju, vinnēju un braucu mājās. Beidzot piestāju arī pie smukās beķerejas un nopirku garšīgas smalkmaizītes.
Tagad lasīšu jūnija "Santu" un izlikšos, ka istaba, kas izskatās kā pēc orkāna, galīgi neuzprasās pēc savākšanas.

6/10/16 12:58 pm

Man liekas, ka es zinu, kur es iztērēšu no debesīm nokritušo naudu - beidzot jānopērk downhill mtb ķivere, jo līdz šim dragāju ar mx ķiveri (par smagu un pārāk karsti).

Vienīgā problēma - ieejot internetveikalā, lai izvēlētos tādu ķiveri, piedāvājums ir šāds: 166 ķiveres - džekiem, 1 ķivere - beibēm. Paldies dievam, ka nav vismaz rozā (par šo vienmēr iešūtu - ja sporta veids nav baigi uz beibēm orientēts, tad ekipējumu vienmēr cenšas iesmērēt rozā krāsā).

6/10/16 12:54 pm

Trešais mēnesis kopš eju uz grupu sporta nodarbībām (body ball, trx, zumba, riteņi) - svars pieaug, speķis palēnām sāk nocietināties.

6/9/16 08:14 pm

Šodien atnāca vēstule no šejienes VID, nez, ko šiem vajag, domāju plēšot vaļā zilo aploksni.
Viņiem vajadzēja man paziņot, ka atmaksā pārmaksātos nodokļus.

https://www.youtube.com/watch?v=8bdeizHM9OU

6/9/16 04:19 pm

 Team [info]nord

6/8/16 11:53 pm

Iedomāsimies situāciju, kurā ir vecs pensionāru pāris, no kuriem viens ir slimnīcā un sirgst ar kādu slimību, kuras dēļ nav iespējams izrāstēt kaut ko citu, piemēram, čūlojošas kājas, kuras ir pilnīgi jēlas un viss, ko var darīt ir špricēt pretsāpju līdzekļus, kas palīdz uz stundu un pēc tam atkal mežonīgas sāpes līdz nākamajai šļircei.

Un tad iedomāsimies situāciju, kurā drusku mazāk vecais un slimais pensionārs no šī pāra, dod ārstam kukuli, lai nopirktu cerību, ka tam slimajam kaut kā vairāk palīdzēs.

Un tad man ir jautājums universam - ja par pensionāru-kukuļa devēju ir skaidrs - padomju laika tikumi, vecs, izmisis cilvēks, tad par ārstu gan - tiešām, notrulinās tik tālu, ka tā mēle nepagriežas līdz "paturiet savu naudu, mēs viņu ārstējam cik labi vien varam neatkarīgi ne no kā"?

Un es vēl es nesaprotu, kāpēc fucking Belēvičs vēl nav atkāpies. Visu taču ir sakārtojis gan aptieku, gan apbedīšanas biroju biznesā, laiks tā kā vākties prom.

6/8/16 11:42 pm

Kamēr noskaties visus motodžīpijus, ama motokrosus, downhill-a čempionāta posmu*, tikmēr jau nedēļa pusē un tikai šovakar sanāca sarīkot romatisko vakaru ar kefīru un Little chaos ekrānā.

*Paspēt uz šo bija īsts varoņdarbs - pēc sestdienas burziņa, kas beidzās svētdienas rītā kaut kad svētdienas pusdienlaikā bija zvans, ka downhills sākas tikos un tikos un tad es aizrāpoju līdz dušai, uzvilku tīras, aseksuālas drēbes un kā godīga mātesmeita devos mājās ar saulesbrillēm uz acīm un slavēju sevi par gudrību noparkot riteni pie mājai tuvākās dzelzceļa stacijas, jo ja man būtu jāiet kājām, tie būtu septiņi elles loki, pat ja tas ir taisns ceļš, kā arī nebūtu paspējusi uz beibju braucieniem.

6/7/16 11:29 pm

Video no mīļās Revelstoukas un Boulderkalna takām pa kurām brauc vietējā (un pasaulē mtb aprindu) zvaigzne Keisija Brauna (un arī es tur braucu, tikai pa tramplīniem nelecu (laikam beidzot būs jāsāk)).

https://www.facebook.com/SeeRevelstoke/videos/1030424060379983/

6/4/16 12:17 pm

Šorīt pamodos uz body ball nodarbības sākumu, līdz ar to bija ātri jāizdomā cits sestdienas mocību veids - ilgi jāmeklē nebija - izmēģināju grupas nodarbību ar svaru stieņa cilāšanu. Kājas mazliet kā vārīti makaroni, bet bija OK.
Tagad šopings, pēc tam vakarā burziņš un svētdiena ieplānota pohu drebuļiem.

Work hard, workout hard, party hard, hangover hard.

5/31/16 12:07 am

Vakar man palika 34, taču tas neko nenozīmē, jo krumelīra ir nostrādājusi.
Vakariņās ēdu saldējumu un skatījos multeni Zootopia, reāli forša, iesaku!

5/29/16 07:46 pm

Rododendru ieleja )
Tags:

5/28/16 11:50 am

Es ļoti ceru, ka sankcijas pret Krieviju neatcels, jo tas nozīmētu, ka nozares, kuras principā aizgāja pa burbuli tā dēļ, tika iznīcinātas veltīgi.

5/27/16 03:18 pm

Kosmētikas cenas Eiropā ir kaut kāds pizģec. Man ir izbeidzies uzacu gels un gribu nopirkt tādu pašu - šeit tas maksā 38 EUR, kamēr Kanādā pirktais bija 29 CAD (ASV vispār 22 USD).
Diemžēl, citi neder, jo citiem zīmoliem maza krāsu izvēle un birstītes nav labas.

Tas pats ar sejas krēmiem.

5/23/16 08:15 pm

Šorīt atveru Outlook, secinu, ka laikam salabots, redzu visus inboxus. Ļoti optimistiski aizsūtu ziņu kolēģei un saku, ka vajag samērīties, cik kura cik epastus redz, lai verificētu, ka Outlooka un konkrētā inboxa problēmas ir atrisinātas.
"Es redzu 101!" rakstu.
"Es redzu 165" viņa atbild.

So, rīts bija sapists, bet pret vakaru, kad IT beidzot iespringa pēc mana ticketa marinēšanas kopš 9. maija, es redzēju ne tikai 165, bet gan 193 epastus.

Pietiek trīs dienas paslimot un Augeja staļļi ir atkal aizdirsti līdz lūkai. Nu un tad ir vēl arī mans pašas epasts, mazais Augeja stallītis, kurā sasprausti sarkani karodziņi degošākajos sūdos.

5/22/16 09:32 pm

Tā mode fotogrāfijā ietvert arī savas neglītās pleznas jau ir beigusies vai joprojām atktuāli nespēt turēt savas ekstremitātes ārpus kadra?

5/22/16 07:34 pm

Izrādās, ka Silicon Valley sākusies 3. sezona, kas nozīmē tikai vienu - var skatīties 4 sērijas pēc kārtas un rīt cepumiņus.
Diemžēl, tagad abi ir beigušies.

5/22/16 11:09 am

Nošķaudīties brīdī, kad mute pilna ar olu. Noteikti nemēģiniet.

5/20/16 04:36 pm

Kad ceļoju, tad man vienmēr patīk iet uz tirgiem, bet visvairāk uz pārtikas tirgiem.
Un raugi, Florence jau atkal ir kārtējā pilsēta, kas tirgusam vulgarisam pievienojusi papildus vērtību iekārtojot daudzus restorānus ēkas otrajā stāvā, kamēr pirmajā joprojām darbojas parastais tirgus.
Kā arī - vienā restorānu zonas malā ievēroju palielu zāli aiz stikla sienas, kas izrādījās pavārmākslas meistarklasēm vai kam tamlīdzīgam domāts iestādījums ar daudzām galdu-plīts rindām, kas gaidītin gaida visus tos, kuri kā aptrakuši skatās visus tos Master Chef raidījumus un degtin deg pēc izdevības kapāt, kult un mīcīt, kamēr kāds zvaigžņu-šefs uz viņiem kliedz nelabā balsī.

http://www.mercatocentrale.it/en/virtual-tour/

Nu lūk, un man liekas, ka būtu vienkārši kruti, ja Rīgas Centrālais arī attīstītu to virzienu, jo tūristi jau tāpat bieži vien uz turieni slāj, taču feinšmekeru nogaršotājrestorānstūrīšu/plaču tur īpaši nav, jo visas tās lavočkas un ēstuves man vienmēr ir likušās tādas drusku žēlīgas, kur stūros vēl kaut kāda padomju smaka aizķērusies. Nezinu, moš tagad kaut kas ir mainījies.

5/19/16 10:53 pm - Kill Nill

Rīgā būs jāmaksā par nokrišņu ūdeņu aizvadi? Moš vēl par gaisa piegādi, saules gaismas pievadi, vēja aizturi, ēnas mešanu?
Man liekas, ka Nilam pēdējais laiks noskriet vēl kādu maratonu. Līdz galam šoreiz.

Upd. Es domāju, ka to visu viņam iečukst ausī Kuzja un Muris.

5/19/16 01:51 pm

Toskānas pāķi un Florence )
Tags:

5/19/16 11:59 am

Es ne ar vienu nedraudzējos toties vēroju kā citi draudzējas, tad nedraudzējas, kā tiek draudzēts ar tiem, kurus iepriekš nedraudzēja un tā viss pa riņķi vien.

5/16/16 09:39 pm

Nesen noskatījos http://www.imdb.com/title/tt2582846/?ref_=nv_sr_1
Vietām krindžīga, bet nu - jauni ļauži, mīla, neviens nav vampīrs, toties visiem ir vēzis, what's not to like?
Tags:

5/16/16 10:36 am

Cerams, ka drīzumā beigsies tā izgriezto pleķu mode. Ne gluži astoņdesmitie, bet apmēram tik pat pretīgs stils.

Tā kā mājās beidzot ir pirātu un citus līčus atbalstošs laptops, beidzot youtube movies vairs netiek pie manas naudas un es noskatījos Dior and I. Visforšākās man likās tās epizodes par ateljē darbiniecēm, kuras realizē visus tos gara lidojumus, ko pretenciozi kundziņi izdomā. Es noteikti noskatītos filmu, kura būtu tikai par kādu no viņām.

http://www.imdb.com/title/tt3539664/?ref_=nv_sr_1
Tags:

5/14/16 10:06 pm

Pēc vingrošanas nodarbības viena no apmeklētājām teica, ka kaut kas apspriežams ģērbtuvē, kas izrādījās info par naudas vākšanu mūsu treneres - i shit you not - sešdesmitajai dzimšanas dienai, uz kuru praktiskās holandietes grib šai dāvināt jaunu gultas matraci.
Un Ivonna (trenere) reāli kikko āsu un viņas nodarbības ir, principā, mīļākās, uz kurām eju (vingrošana ar lielo piepūšamo bumbu un TRX) katru nedēļu, it īpaši tādēļ, ka katrā nodarbībā viņa ievieš vairākus jaunus vingrojumus, līdz ar to nekad nav garlaicīgi.
Reāli iedvesmo tādi cilvēki kā viņa - katrā nodarbībā ir vismaz 1-2 vingrojumi, kurus es nevaru izpildīt, kamēr viņa visu dara piece of cake stilā un ir superīgā formā. Būs vien jāpiemet tam matracim ;)

5/14/16 05:13 pm

Šodien secināju, ka hipsteri visi kā viens ir miljonāri - šodien aizbraucām līdz Vesterparkam, kur visādas rolling kitchen sabraukušas biezā slānī un pēc 50 eiro notriekšanas apmēram stundas laikā mums joprojām gribējās ēst un dzert.


Hipsteru izpriecas )

5/14/16 05:02 pm

Ko es šodien trekterēšu, ja ne vīnu no šitās pils, kurā piestāju Toskānas ceļojuma laikā.

Palazzo Massaini
Powered by Sviesta Ciba