Smile & Shine

Recent Entries

9/18/20 02:12 pm

Es izbeidzu savas izvēles mocības un pasūtīju visus krēmeļus un serumeļus no "Filorga".

Savukārt vēl sliktāk ir tad, kad izvēles nav vispār. Piemēram, man vajag kaut ko, ko vilkt zem ķiveres, lai pasargātu matus (kad velk ķiveri galvā/nost un lai bize vējā neplivinās). Jā, good luck with that. Ir kaut kādas beanie-veidīgās ar tīkliņu, bet tas neatrisina bizes jautājumu.

9/14/20 05:17 pm

Līdz šim man ir izdevies dabūt atpakaļ vaučerus par kovida dēļ atceltajiem reisiem, bet kur man bija prāts nopirkt novembra sākumā biļeti uz LV pirms tam neiečekojot karantīnas noteikumus?
Tagad man jācer, ka neviens cits uz to reisu biļetes nebūs nopircis un reisu atcels.
Jo kaut kā 14 dienas tupēt LV, pat neskatoties uz žāvēto vistu un citu žāvējumu pieejamību, negribas.

Vēl varētu riskēt atlidot un aizlidot, bet es pieņemu, ka tad, ja nav 14 dienu starp ielidojumu/izlidojumu, tad var sanākt kaut kāds sods?

Stulbais kovids! Nu cerams, ka tas sikspārnis vai pangolins vai jenots vai kas tur vismaz bija garšīgs!

9/13/20 09:02 pm

Ievācoties mājās, kur 50% iemītnieku ir vecumā virs 70, mēs tagad varam iepazīt ērtību pasauli. Piemēram, mūsu gultai ir elektriski paceļams galvgalis, lai nav pret 10 spilveniem jāstutējas, kad kaut ko skatamies.

Zem darbgalda man ir smalks kājspilvens uz koka pamatnes, lai pēdas nav jāliek uz cietās grīdas.

9/12/20 08:39 pm

Labvakar, cienījamās pumas pie čē'esmit!

Man jāpērk jauns sejas krēmelis un nevaru izšķirties starp šo:

- vienkārši mitrinošo krēmeli vai anti-aging?
- krēmeli rītam un vakaram vai pietiks ar vienu dienas krēmeli, kuru izmantot, akmansdievs, arī vakarā?
- Clarins, Payot, Filorga, Clinique vai Biotherm?

P.S. Visvairāk šajos kosmētikas džungļos man besī visu to smiņķu nevājais daudzums, miljons zīmolu un nekonkrētie rezultāti.

9/12/20 08:08 pm

Uz nedēļu dabūju Yamaha Tracer 700 (šī gada modelis). Salīdzinot ar MT-07 un XSR700, šis man patīk vislabāk, jo ir viskomfīgākais, kā arī bremzēšana liekas gluda, ne tik raustīga kā pēdējiem diviem. Bet kā nu nebūs ērts, ja paredzēts tūrismam. Vienīgais, kas man nepatika - diezgan stingrs sajūgs, dienas beigās plaukstas locītava bija diezgan nogurusi. 

Šorīt arī iepriecināju sevi ar jauniem zābīšiem, ar kuriem dragāt gan ar Nmaxi, gan močiem. Protams, dārgākie apavi, kuri man šobrīd pieder :) 

Lielāko dienas daļu vizinājos pa apkārtnes ceļiem gar mazpilsētām, cauri mež-parkiem, pa lauku ceļiem (ar attiecīgu smaržu buķeti) - reāli forša diena. Bet tik un tā pa līkumainajiem ceļiem nevaru turēt līdzi boifrendam, kurš uz Nmakša rāda ceļu un iet līkumos Markeša leņķī :D 

Aizvakar izbraucām pavisam nelielu riņķi un iečekojām netālu esošo Spakenburgu - zvejniekciemu. Ļoti gleznains, ar foršiem restorāniem un ostu ar skaistām koka laivām, kuras apbrīnot turpat no paša pilsētas centra.


Spakenburga, Tracer 700 un es )
Tags: ,

8/31/20 09:32 am

Es dabūju pirmo sodu mūžā par ātruma pārsniegšanu (pieticīgi 10 EUR par laimi)!

8/28/20 02:25 pm

Pēdējais oficiālais sezonas nobrauciens gan bija šodien pusdienlaikā, taču vakardien bija lielisks sezonas noslēgums, jo man beidzot izdevās norezervēt galdiņu ciema labākajā restorānā.
Sezonas pacēlāja biļete bija letāka par tām vakariņām :D

Taču tagad esmu pagaršojusi saldējumu ar siena garšu! Kopumā tas saldais vispār bija hipstera sapnis: lēcas, kastaņu krēma muss, jau minētais siena saldējums un cukura bumbas (meringue). Pirmajā bija krāsnī cepts mīkstais/svaigais siers kārtainā, bet superplānā mīklā. "Tev šitas negaršos, jo tam sieram ir izteikta govs tesmeņa garša". Otrajā es nevarēju atturēties par labu klasiskajam tartaram, kurā gaļa bija tik mīksta un maiga, ka gandrīz vai kusa mutē. Plus vēl garšīgs malbeks piedevām un brīnišķīgs skats uz kalniem, ko vēl vairāk laimei vajag!

8/20/20 12:38 pm

Starp citu, jūsu darbs (ja iespējams) ļāva strādāt no mājām? Arī šobrīd?

Tā kā holandē brīžiem var justies kā siļķes mucā (nez, kāda sajūta man būtu Indijā) un visi uz vasaru kļuva daudz relaksētāki, saslimšanas gadījumu skaits atkal aug un strādāt no mājām, kā izskatās, varēs strādāt līdz gada beigām. Un es taisot šo situāciju izmantot, cik vien ilgi iespējams.

Negatīvais - izskatās, ka šādus stāstus nāksies dzirdēt/lasīt arvien biežāk: https://www.theguardian.com/money/2020/aug/19/my-world-came-crashing-down-how-2020-took-me-from-a-six-figure-salary-to-universal-credit

8/20/20 12:28 pm

Tiem krieviem gan patīk indēt.

8/16/20 03:33 pm

Bāc, normāli nopļāvos ar speķaino sānu uz vienīgās resnās saknes konkrētajā kvadrātmetrā. Pārāk ātri iebraucu, nevarēju izšķirties pa kuru no vagām laist, līdz ar to sanāca ne šis, ne tas, priekša izslīdēja un maucos kā koka klucis konstantīns. Kādu brīdi gaudoju kā vilks, bet neviens glābējs neuzradās, tad nu vilkos lejā smilkstot. Labi, ka bija vien daži līkumi palikuši pirms trases beigām un labi, ka rīt atsākas virpošana pa ekseļa šūnām, bet jā, šis bija lieki. Nevar pagriezties bez kauciena.
Tags: ,

8/13/20 04:28 pm - I love my life

Tikko man bija neticami lielisks piedzīvojums - videozvans ar Valentino Rossi!
Kopā ar vēl diviem kolēģiem varējām ar viņu pacelt šampika glāzes un uzdod pāris jautājumus.
Es te divas nedēļas stresoju, kā mans kalnu internets pavilks šo videozvanu, bet beigās mans kalnu internets izturēja godam, kamēr Valentino treilera nets padevās mātes dabas - lietusgāzes priekšā un mums izdevās katram uzdot tikai 2 jautājumus.
Bet, katrā ziņā, ailītē "papļāpāt ar Valentino" es varu ielikt treknu krustiņu!

8/12/20 03:49 pm

Plēšu bremzes: https://www.instagram.com/p/CDyfOGTgJ27/?igshid=1gsptdi0o7bc8
Tags: ,

8/11/20 06:33 pm

Chicken run taka )
Tags: ,

8/10/20 04:05 pm

Atvaļinājums )
Tags: ,

7/13/20 03:18 pm - Kruasāni, bagetes un kalnu takas - es jau nāku!

Super, augusts Francijā un namiņš kalna galā noorganizēts!
Varēs veselu mēnesi laist ar velo pa kalnu, ēst viss kaut ko garšīgu, sēņot un moš izdosies satikt arī kādu MTB zvaigzni.

7/6/20 02:02 pm

Kā sanācis novērot uz ceļa, teslisti ir jaunie bembisti. Tā pati agresija, uzvedība, tikai bīstamāki, jo nevar tik labi dzirdēt.

7/6/20 12:50 pm

Kad mīļais nav mājās, ir baigi jāuzmanās, lai kaut ko nesalauztu un nesačakarētu. Tad nākas pašai labot.

Šobrīd kontā:
- iestrēgusi pakavatslēgas slēdzene, ar kuru bija saslēgts Nmakša priekšējais ritenis. Paldies dievam, to es dabūju vaļā padauzot slēdzeni ar domkratu (jo dzīvesbriedis ir MTB tūrē kopā ar visiem iespējamiem instrumentiem and I mean VISIEM :)), jo tas bija vienīgais kas kaut cik atgādināja āmuru. Bet nu panika uz brīdi jau bija iestājusies, jo tie ir mani vienīgi motorizētie riteņi. No otras puses, būtu atmazka nebraukt uz ofisu šonedēļ.
- pārplēsu vecā putekļsūcēja (mantoju no iepriekšējās dzīvokļabiedrenes, kura to mantoja, kā izskatās, no savas vecmāmiņas) caurules plastmasīgo daļu kārtējo reizi, jo protams, ka vajag vilkt kā pagadās nevis uzmanīgi. To gan viegli salaboju ar izoleni, bet besis. Labi, ka nesaplīsa pie cietās caurules sākuma kā parasti. Jāskatās uz pozitīvo, vai ne.

7/6/20 12:27 pm

Tātad, par Kabatas attīstības un Progresīvo likšanās vienā gultā.
Plāns diezgan skaidrs - Kabata savāks progresīvo vēlētājus un ieliks savus džekus vietās.

Viss tāpat kā tā makaronu karināšana pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām - jauns iesaukums, jauni mūļi, etc. Kā tad, parādiet, cik ir to tiešām jauno seju pie grožiem Saeimā no Kabatas attīstības puses.
Galvenais bija ielīst, lai var bīdīt savu saimnieku rebes, bet info telpā ielaist progresīvo domu dūmus, kuru aizsegā bīdīt īstās lietas.
Žēl par Progresīvajiem, acīmredzot izlēma pievērt acis uz to, kurš pasūta mūziku un kā vajadzēs dancot.

Kabata ir kā Hilarija un Progresīvie - Bērnijs.

7/5/20 10:39 pm

Ar Nmaxi nav lielāka prieka kā tad, ja blakus kaut kāds bembis vai auģiks vai marokāņu vadīts bumsīgs golfēns izdomā, ka pie zaļā varēs mani apdzīt un tad es vnk atgriežu ručku līdz galam un viņiem nākas samierināties ar putekļu rīšanu.
Pēc tam gan klasika ir tā, kur viņi pārsniedz ātrumu, lai tikai tiktu garām.

Nmaxis ir superīgākais skūteris ever! Es vienmēr jūtos super lepna un iedomīga, kad ar viņu braucu. Vēl vairāk nekā parasti!
Tags:

7/5/20 08:32 pm

Tā kā četru gadu laikā ir akumulēts sazin cik daudz, tagad eju Marī Kondo ceļu, bet tikai ar navaru.
Centos pārdot gliemežvākus un 3 stikla vāzes (tādas, kurās parasti pārdod kaut kādas kompozīcijas). Atsevišķi neviens nepirka, tad nu sabēru Francijas piekrastē salasītās jūreņu mājas tajās vāzēs un, ko domā, pārdevu!
12 eur + 3 eur par piegādi (pavizinājos ar Nmaxi). Turklāt beibe bija super laimīga gan saņemot, gan vēlāk vēl atsūtīja ziņu.
Vēl es gribu pārdot savus čiekurus, bet tos laikam būs jāglabā līdz Ziemassvētkiem, kad būs sezona.
Es tagad laikam esmu tajā klubā, kuru hobijs ir no sūda zeltu izspiest.
Powered by Sviesta Ciba