voyage, voyage

Recent Entries

11/24/14 07:48 pm

Skaidrs, ka Kabatas attīstībai kremt, ka kaut kādu Kaimiņu ievēl, bet viņus ne. Nu nekas, vismaz caur savu intelektuālo ruporu pakliegs, kuram sponsorus piesaistīja: http://www.satori.lv/raksts/8289/Ivars_Ijabs/Lai_pirmais_met_akmeni
+
Kaimiņš ļoti daudz plosās par Zolitūdes jautājumu. Protams, ka Ascendum/satori.lv lielais sponsors RE&RE diez vai par to priecājas.

11/23/14 08:15 pm

Mans guilty pleasure reizi nedēļā vai divās ir aiziet uz tuvējo veļas mazgātuvi, kur ir gan veļasmašīnas, gan žāvētāji. Un bezmaksas wi-fi. Tas nekas, ka man tāpat ir mobilais internets, taču man patīk tas, ka wi-fi ir par brīvu un ka vispār ir. Ka par kaut ko tādu ir padomāts.
Tad es sēžu uz soliņa un lasu ko - neko, un kad veļa izmazgājusies/izžāvējusies, paņemu vienu no košajām plastmasas baļļām, kurā samest drēbes un pēc tam nest salocīt un sašķirot uz tam paredzētā galda.
Vēl man dažreiz vienkārši patīk pavērot kā drēbes lido aiz lielajiem žāvētāja iluminatoriem. Kādā ir priecīgo un košo krāsu drēbes, citā atkal tumšās, citā atkal kaut kāds spilvens iemaldījies un tad tur viss tā lido kā kaleidoskopā.
Šoreiz gan apvienoju patīkamo ar lietderīgo un aizgāju aiz stūra, kur daudzie turku veikali. Tad tu iebrien kādā skārnī, kur, kā likums šādās vietās, ir pārdevējs, tad vēl kaut kāds vīrietis, kurš sēž uz krēsla un sazin kāda ir viņa loma un, protams, kāds pārītis citu it kā pircēju, it kā ne un tad viņi uz tevi blenž tā, it kā tu būtu apmaldījusies. Bet drīzāk jau manā ģīmī parādās zīme "infidel" liesmojoši sarkaniem burtiem. Pēc tam iegāju foršajā ceptuvē, kur nopirku dažus Kateyef baklavas rullīšus. Trakākais tas, ka arī maize tur izskatās un smaržo baisi labi, bet joprojām turos, jo man ir maizes celibāts, kamēr apniks.
Tad lielākais izaicinājums ir atrast veikalā pareizo vistas mērci, jo, pirmkārt, diezgan liela izvēle un otrkārt - uz iepakojumiem viss ir holandiski, bet es spēju izlasīt kaut ko tikai tad, ja vārds atgādina kādu angļu vai vācu vārdu. Lai gan ar to reizēm arī pietiek.
Vienrīt gāju uz staciju un ievēroju, ka uz ēkas sienas ir kaut kas rakstīts. Ieskatījos, pakustināju smadzenes un tad ierēcu par Mr. Obvious tipa teicienu, ko viņi tur uzlikuši - jo tālāk tu ej, jo ilgāks ceļš atpakaļ.

11/23/14 06:21 pm

Pārāk gara atbilde twitterim, tāpēc lieku šeit. Protams, ka Iespējamās misijas dalībnieki saņem vairāk nekā skolotājs vulgaris, līdz ar to tas ļoti lielā mērā ir naudas jautājums (jo tad ir konkurss uz šīs misijas dalībnieka vietu un tāpēc arī izdodas sameklēt jaunus un progresīvus entuziastus):
no Iespējamās misijas mājas lapas:
"Katrs Iespējamās misijas dalībnieks papildu skolotāju algai saņem mācību stipendiju 200 eiro apmērā, kura tiek izmaksāta katru mēnesi divu gadu garumā – no attiecīgā uzņemšanas gada jūlija mēneša līdz otrā mācību gada maijam. Skolotāja alga ir atkarīga no konkrētās pašvaldības naudas sadalījuma un arī no skolas budžeta plānošanas. Vidējais atalgojums dalībniekam kopā ar skolotāja algu un mācību stipendiju ir no 570 – 640 eiro (neto) apmērā."
+
"Dalībnieki divus gadus paralēli darbam skolā mācās Iespējamās misijas Līderības attīstības programmā, kur apgūst gan pedagoģijas, gan līderības prasmes, kuras būs būtiskas darbam skolā."

11/23/14 01:22 pm

Kāda grupa patiešām arī 2h spēlēja Metallica cover-us kādā pabā zem mājīgām ķieģeļu velvēm un kāds bija visu laiku pirmajā rindā un dancoja un močīja pačku un saņēma par to publiskus komplimentus no dziedātāja lomas izpildītāja. Tas gan nebija grūti - 5m rādiusā bija tikai plikpauraini vai īsmataini džeki.

Sen nebiju bijusi uzdzīvnieks (paldies, zimbabve & pzrk par šo terminu, lietoju jau n gadus), bet vakardien izdevās. Kamēr stāvēju pie skatuves un dancoju, tikmēr dzīvokļabiedrs & viņa kaimiņi sūtīja aliņus no bāra letes līdz maniem ierakumiem. Ļoti ērti. Pēc koncerta beigām iztrakojāmies pa deju grīdu, kurā, domājams, nonāca puse alus no mūsu glāzēm, jo kurš tad nedejo ar glāzi rokās.

Tad bija vēl viens bārs, kurā pie sienas ir 200 vai vairāk piejamo beļģu alus saraksts. Biju nepieklājīga un pagaršoju tikai vienu.
Tā kā daļa komandas atsijājās, kodolkomanda savāca vienu brazīli, vienu ar bereti un vienu jaunieti ar bārdu un mēs gājām uz pēdējo cerību, kas vēl bija vaļā un kur atpazinu daļu no koncerta apmeklētājiem. Uz brazīļa jautājumu par to, ko es dzeršot, atbildu, ka "I want just Coke" un aizeju uz dāmistabu. Pēc mirkļa brazīlis ieseko man dāmistabas priekštelpā un prasa "How much coke costs in the Netherlands?" pēc kā es smējos un ķircināju viņu atlikušo vakaru par to, kā gan viņš varēja iedomāties ka tāds jērņifeiss kā es varētu gribēt kokaīnu nevis CocaCola.

Jā. Un tad manam dzīvokļa saimniekam bija gana visu alkoholu un bija laiks doties mājās. Viņš sēdās grabadoram pie stūres, es - uz bagāžnieka un tad, dziedot slavenākās rindiņas no dažādām pazīstamām dziesmām kādu 10-15 minūšu laikā bijām mājās gan. Pa nedaudz līklokčainu trajektoriju vietām, bet tomēr - safe&sound.

Yay. Tagad gan viss. We will be prātīgi.

11/22/14 10:39 pm

Šovakar Utrehtā kādā pabā kāda grupa spēlēs Metallica coverus un kāds plāno močīt savu garo princeses pačku.

11/20/14 02:25 pm

Jociigi, ka tie, kuri visvairaak plosaas pret feminismu un uzskata, ka sievieteem ir kaut kaada noteikta orbiita pa kuru jaarinkjo, nereti ir tie pashi, kuri izverd dusmas un sashutumu pret sievieteem, kuras veertee viirieshus peec naudas maka biezuma/dziives, ko shie vinjaam var nodroshinaat. Tachu shiim grupaam tachu vajadzeetu buut kaa radiitaam viena otrai, jo abas grib patureet tradicionaalo dziives modeli, kur katram dzimumam sava loma un vieta.

11/18/14 09:53 pm - Sūdi un kaķīšu dzirnaviņas

Lai jau to sūdu Latvijā daudz, gandrīz tik pat daudz, cik Augeja staļļos, bet tomēr, ja visa pasaule sadotos rokās, tas ir, paņemtu rokās mēslu dakšas, gan jau iztīrītu. Tā kā man pārmet, ka nerādu piemēru, nerīkojos, utt., tad lai jau jums tiek, ja. Un kaķīša dzirnaviņas arī, pie vienas plosīšanās.

16. novembris, Latvija, mazeltov )

11/17/14 12:49 pm - 1900 km par veelu

Kad pamodos no pilota pazinjojuma, ka driiz laidiisimies lejaa, atcereejos, ko aizmirsu.
Maizi. Kjelmeenu rupjmaizi. Jopcik.

11/17/14 06:23 am

4 dienas Latvijã paskrēja ãtri - izbrãzos kã virpuļviesulis caur radu un draugu mãjãm un cauri bija. Tagad jãkãpj gulbītī un jãlaiž uz kanãlu zemi. Šoreiz vispãr atvadas bija ar asarãm pat no manas puses - ak, sentimenta skartã! Bija ļoti labi. Esmu pãrēdusies karbonãdes un mugursomã mammas pusšasmorēts briedis līdzi. Un Užavas alus. Un bildes kã pie mammas mēžu kūti :D

11/11/14 10:37 pm - Par tiem, kuri ir izliekušies

Haha, Ascendum vadītājas Zaigas Pūces izpratne par godīgumu. Feisbukā cirkulē tas Patriotu tests, kurā jāatbild uz vienkāršiem jautājumiem (āķīgākie varētu būt par kino un internetu). Zaiga savā feisīti ieliek testa rezultātu "Laimdota", t.i., 10 atbildes no 10 pareizas, savukārt komentāros raksta par savu godīgumu:Teiksim tā - ja cilvēks krāpjas pat šādos sīkumos, tad nu ir, kā ir. Ascendum. Kā tad. Drīzāk atgādina totālu descendumu.

Bet nu  jā - vīrs wannabe politiķis, kante jātur patriotismā un patriot-erudīcijā izliekoties.

11/10/14 09:41 pm

OMG, kad tas džeks brauca pa bobsleja (kamaniņu?) trasi, tas vēl tā neko, bet sākot ar 2:10 kļūst skaidrs, kāpēc viņa otrais vārds ir Maddo: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lwaJwaTyOB4
Tags: ,

11/10/14 08:50 pm

Ieeju veikalā, pajautāju pārdevējai, kuru krēmu vajag sejai ar taukaino-T un tuksnešainu pārējo daļu, jo šajā vecumā vairs nedrīkst jokot ar sejas atstāšanu pašplūsmā un ūdeni un dušas želeju, kas paredzēta ķermenim, kā vienīgo kopšanas līdzekli. Pārdevēja parāda vienu krēmu. Nopērku šo krēmu. Kopā viss process aizņēma apmēram 2-3 minūtes un vēl kādu pusminūti saruna par to, kas man patīk viņas valstī.

11/10/14 08:47 pm

Mani ideāli izrādījās tikai cilvēki, bet par to es nedusmojos. Es dusmojos, ka viņi negrib mainīties uz augšu, bet turpina tumšot savus dimanta trauciņus.

11/9/14 09:49 pm

Ha, bet tās beigas ar tām uzkodu platēm tiesas namā bija kaut kas ūberfantastisks: http://sunubuda.tv/karteja-tiesas-sede-zolitudes-tragedijas-lieta/

Bet jūs, nodokļu maksātāji, jūs varat ēst kūkas, ja jums nav maizes! (Ar sho izteicienu tiek raksturota tiesu nama darbinieku attieksme konkreetajaa gadiijumaa).

11/9/14 01:39 am

Man pietrūkst moral pain cibā.
Powered by Sviesta Ciba