Pišelin Enterteinment Prezents

Recent Entries

9/20/21 01:30 pm

Aiz loga sāk birt lapas, bet mūsu pagalmā vēl pagājušā gada raža nav novākta (t.i., kādi 30% vēl mētājas apkārt).
Šis man atgādina, ka man jāpajautā saimniecei vai lapu pūtēji darbojas, kurus mēs atradām, kad viņa pārorganizēja savu Marī Kondo murgu aka dārza šķūnīti ar hlamiem.

9/20/21 01:06 pm

Pasūtīju zīda blūzi, zīda naktskreklu un krūšturi ar pērlēm (mākslīgajām, pagaidām) pie lencēm.
Šopaholisma lēkmes beigas. Paldies par uzmanību!

9/18/21 05:15 pm

Tik silta diena, vazājos pa pilsētu un nokavēju tirgu un nedabūju austeres :(
Kafejnīcas pilnas cilvēkiem, pa ielām un ceļiem spieto moči, un ar Nmaxi braukt arī tīrākā bauda!
Pamazām sāku gatavoties LV tripam - atradu foršu dāvanu mākslinieciskajai māsasmeitai - kaut kādus krutus mangas/steampunk krāsu mārkerus un nopirku inčīgus saldumus. Pieaugušo dēļ es nekad tā neiespringstu, bet bērniem gan man patīk atrast kaut ko īpašu.

9/18/21 01:02 pm

Šodien tikām pie 9x ātrāka neta, fakjē.
Netfliksā beidzot ir, ko skatīties: Downtown abbey, Sex education, House of Cards!

9/17/21 07:35 pm

Vakar biju tik foršās vakariņās ar draudzeni! Uz terases ar skatu uz ezeru, kurā vakara beigās spoguļojās mēnesgaisma.

Pieci dažādi ēdieni (nelielās devās obv), skaisti noformēti un garšu pārpilni.

https://restaurantaim.nl/

Oktobrī iesim uz vēl vienu, ar Pišelin zvaigznēm greznotu. Labāk naudu apēdam pašas nevis inflācija.

9/13/21 08:45 pm

Nedēļa pirms menstruālā krāna atvēršanās un noplūdes laikā: ak dievs, kas tas par uzpūtušos pūpēdi spogulī?
Menstruālā cikla beigas un kāda nedēļa pēc tam: Ļaunā pamāte un Sniegbaltīte nervozi pīpē pie Spogulīša stūrī.

9/13/21 03:13 pm

Turpināšu savu boikotu pret Afganistānu un joprojām nepirkšu heroīnu. Tas viņiem parādīs, kur vēži ziemo!

9/13/21 03:06 pm

Sāku iestaigāt savus Dr. Martens izejot pusdienlaika pastaigā pa mežu. Oh boy, jau pirmās gandrīz uzberztās tulznas.

Šis man atgādina stāstu par vienām foršām kurpēm, kuras arī iestaigāju caur ērkšķiem uz zvaigznēm stilā un tad viena airbnb lose viņas izmeta (long story). Tā jau man būtu pofig, bet tā kā iestaigāšanā bija ieliktas sāpes, ciešanas un asinis, tad zaudējums bija neizmērāms.

9/11/21 08:32 pm - Retail therapy

Nopirku Dr. Martens! Tīņa gados nevarēju atļauties. Varbūt ir arī pakalpojums, kur kāds viņus iestaigās/ielocīs manā vietā.

9/10/21 04:02 pm

Patērētāja ciešanas! Atradu foršas botes, ātri piegādā, bet mazliet spiež. Pusdienlaikā aizlaidu līdz ciema veicim, pamērīju izmēru lielāku - tas atkal mazliet par brīvu. Uzmērīju citu modeli - parastais izmērs der. Meh.

9/7/21 09:30 pm

Vārdi, kuri griež acīs - vjek. Ja es redzu kādu tā rakstām, uzreiz ievietoju šo personu ğerevņas kategorijā, kurai lācis uz ausīm uzkāpis (tikko tviterī redzēju).

Līdzsvaram varu atzīties, ka svētdien burgeri ar nosaukumu "Ouioui" pasūtīju to izrunājot kā "oioi", jo likās, ka man pēc 2 mēnešiem Francijā visur rādās "vivi" - nevar būt, ka holandieši kaut ko franciski ēdienkartē ierakstījuši. Tagad nevaru tur rādīties kādu laiku, jo kā lai to "oioi" kauna traipu nomazgā? Un pat tas, ka tajā burgerī bija kamambērs mani nepārliecināja par labu "vivi". Ir brīži, kad detaļas nav mana stiprā puse. Bet tā notika arī tādēļ, ka otrajā vakarā pēc atgriešanās citā paikas vietā uz jautājumu atbildēju ar "vi" aiz ieraduma un man negribējās iekrist vēlreiz, tāpēc izvēle krita uz "oioi".

Rīt varbūt atzīšos vēl vienā lažas stāstā par darbībām stresa situācijā, ko tik perfekta savādāk.

9/5/21 10:05 am

Visu nedēļu gaidīju iespēju nopļaut zāli ap māju.
Izvelku pļāvēju dienasgaismā, parauju striķi - sāk rūkt, bet pēc 5 sekundēm noslāpst.
Izsaucu Makgaiveru (bf) un tad tik sākās!
Gaisa filtra čekošana, aizlietās sveces žāvēšana, darbināšana ar gāzi dažādās pozīcijās, benzīna nolaišana (lai secinātu, ka benzīnā ir arī ūdens).
Bet spilgtākie momenti bija šie:

- startēšanas striķis nevilkās atpakaļ līdz galam, bf to daļu noņēma, lai iztīrītu un uztītu atsperi ciešāk. Ok, saliek atpakaļ kopā, uzliekam atpakaļ, paraujam, bet striķis neievelkas. Bf noņem to daļu nost un - tadā, atspere izlec un divi plastmasas sūdi aizlido izplatījumā! Es fakin kādu pusstundu un vairāk pavadìju rāpus ar rokām ķemmējot zāli un Spānijas kailgliemežus vismaz piecos kvadrātmetros! Vienu plastmasas figņu (un pat tajā esošo mikro-atsperi!) atradu diezgan drīz, bf viņu ieliek atpakaļ, bet tad aizlidina prom vēlreiz. Paldies, vējamāt! Turpināju ķemmēt un tomēr atradu! Abus! Reāla adatas meklēšana siena kaudzē, bet - man tiešām patīk pļaut, un es biju gatava uz visu, lai tas notiktu! Ok, uztinam atsperi un saliekam visu kopā vēlreiz, šoreiz viss Ok, viss tinas un velkas atpakaļ, nekas prom nelido.

- plāns iet pēc bendžas uz netālo benzakolonku, meklējam bačoku. Atveru vienu (no kura tika ielieta degviela iepriekšējā reizē) - no tā izbirst zeme un kukuržņi. Citos, ko mājas saimniece iedod, ir nenosakāmas izcelsmes kultùrslāņi. Ok, mēğinās izmantot esošo, jo pļāvēja bāka izskatās diezgan pilna. Laikam bijām daļu ūdens izdabūjuši laukā, jo beidzot iedarbinām. Sāku pļaut, bet pēkšņi vienai svirai nokrīt uzgalis, labi, ka rokā cimdi, neko nenobrāžu. To ātri salabo, bet pļāvējs atkal nepielec! Notecinam atkal mazliet bendžu, pažāvējam sveci un beidzot aiziet! Spriņğoju aiz laimes pa pagalmu! Mans bf teica, ka attiecībā uz braukšanu ar velo viņš nekad nav redzējis tādu entuziasmu kā par šo zāles pļaušanu.

- kamēr es laimīgi pļauju, draugs kaut ko ņemas ar tā viena konteinera tīrīšanu. Pēc laika pienāk un paziņo, ka esot tur atradis divas mumificētas peles. Nezinu, vai tās ir labākās piedevas benzīna uzlabošanai. Bet - mājas saimniece ir māksliniece un saimniekošana nav viņas stiprā puse.

9/1/21 10:18 pm

Cik forši ir izbraukt ar Nmaxi! Pagonkot pa rajonu. Noparkoties pie veikala durvīm. Pāršmaukt pa velo ceļu.
Mans Nmax ir vnk gangsta! Vienmēr jūtos kā krutākā beibe rajonā, kad ar viņu braucu.

8/30/21 07:59 pm

Mī šokā! ((c) Reiniks)!
Vakar vakarā atgriezos NL un:
- vienas istabas puķes ir pilnībā nosētas ar kaut kādiem kaitēkļiem (tiem, kam tās baltās, lipīgās mājiņas or whatever that is);
- benzīns maksā fakin 1.78 eur/l;
- veikalos vairs nevajag maskas;
- zīda naktskrekls izrādījās zīda izpletnis, jāsūta atpakaļ, tagad jādomā cits veids, kā izrādīt mīlu pret sevi.

8/27/21 04:50 pm

Svētdien jābrauc mājās.
Prieki beidzas.
Jāuzēd kāda kūka.

8/22/21 08:25 pm

Ja man jānosauc grāmatas, kas uz mani ir atstājušas vislielāko iespaidu:
Hitopadeša
Ronja, laupītāja meita
Uz kraujas rudzu laukā
Apburtais loks (Catch 22)
Fountainheds

Un uz jums?

8/22/21 08:19 pm

Ja tava mīļākā grāmata ir Hellera "Apburtais loks" (Catch-22), tad - hai faiv, mūsu ir tik maz!

8/19/21 09:00 pm - Lietas, par ko jums nestāsta

Bf, kurš šodien dabūja otro šotu tepat uz vietas, visu vakaru mani kaitina stāstot, kā pēc nobraucieniem viņš dzers alu, kamēr man būšot viņš jāgaida sēžot ceļmalā.
Vai kā viņš tagad iešot uz klubu kratīt bulkas.

Un vai es gadījumā neesot antivaksere, jo man ir tikai viena pote.

Man liekas, ka viena no lielākajām pilna vakcīncikla blaknēm ir kļūšana par neciešamu dirsascaurumu! Un par to netiek runāts pietiekami daudz!

8/19/21 07:12 pm

Ik pa laikam par šo iedomājos - kāds bija policijas gala slēdziens par Normunda sadegšanu? Pašnāvība?

8/19/21 10:33 am

Manas māsas vidējais bērns ir mans spirit animal - smags raksturs, zemi var uzspert gaisā 3 sekundēs, zanuda, drama queen un viņai riebjas rozā! Mana kopija!

Vakar esot bijis škandāls, jo zandales, kuras aizsūtīju, nav viņas stilā un ir pārāk rozā. Tās sūtīs atpakaļ, no kurienes nākušas.
Gaidu norādes par pareizajām krāsăm un stilu. Par laimi, sporta tērps gan patīk.

Fašionista!

8/18/21 10:31 am

Es varu piedot daudz ko, bet ne jau to, ka neviens nenovērtēja big farmer joku!

8/17/21 11:53 pm

Ceriet, ka cibas gaišākās galvas vēl nav redzējuši Boston Dynamics Parkour Boys. Būs jāpārraksta visas konspirācijteorijas no sākuma!

8/17/21 09:03 pm

Antivakcīneri, pieļauju, jau ir apskatīti no visām pusēm, ir laiks aplūkot vakcīneru flangu.

Konformisti: tie dara, kas jādara, jautājumus diži neuzdod, vai tā ir vakcīna, ebreju šaušana vai raganu dedzināšana. Kā ir, tā jādzīvo.

Ļaunupa čomaki: fakjē vecīt, kovids ir liels ļaunums, ko var savaldīt tikai ar lielu iepirkumu! Caur kurām biedrībām un ğimenēm tagad jāziedo?

Tēti: haha, man tagad ir čips, nāc, pieslēdzies manam 5G wifi! Esmu vakcinējies un pievilcīgs kā magnēts!

Cilvēki, kuros mājo iekšējais ments: man noskenēja tikai kodu, bet nepaprasīja ID un es redzēju kā Mazpisānos kafejnīcā trauku mazgātājam nebija maskas! @valsts_policija, jums te nekas nav sakāms?

Lielā Kovidijas kara veterāni: atceries, kā toreiz mēs stāvējām divas stundas rindā, lai tiktu sapotēties un palīdzētu Latvijai turēties priekšā Bulgārijai?

Tēmturi: covid! plūdi! LGBT! covid! Afganistāna! covid!

Vienvirziena demokrāti: my body, my choice! Tiem, kuri likumīgi nevakcinējas vajag nelikumīgi likt maksāt par viņu ārstēšanu, ja viņi saslimst ar covid, jo taisnība ir stiprāka par likumu! Cilvēkiem ir tiesības izvēlēties, tāpēc ir jāierobežo nevakcinētie, lai viņi izvēlētos vienīgo pareizo izvēli!

Skaidrotāji: jaunākie pētījumi liecina, ka.../nejauc taču pimpi ar pirkstu/daudzi joprojām nesaprot to, ka../iečekojiet šo grafiku/nevakcinēties ir kā vadīt auto bez tiesībām vai operēt bez ārsta diploma

Tie, kuri grib piedalīties sarunā, bet nav īsti ko teikt: bail, kas notiks tālāk/sirds sāp/es vairs nevaru/manā burbulī/pēc potes mazliet iesāpējās dūruma vieta/pilsoņa pienākums izpildīts.

Ir vēl visādi frukti, bet šim vakaram pietiks.

8/17/21 06:53 pm

Starp citu, ko vēl neslauc sēnes? Būtu vēl viens go vegoon šķidrums.
Šodien bf pārradās ar kaudzi beku un kaut kādām laktozajām sēnēm (tek balts šķidrums, kad iegriež sēnes lapiņās).
Lactifluus volemus kā saka google. Garšo ļoti labi, visriekstīgāk un pat mazliet pēc bekona. Vnk apcep sviestā uz pannas.

Puffballs, tie pūpēži, tie gan bija tādi galīgi bezgaršīgi. Tos zazelnieks varētu ēst sojas vietā. Būtu progresīvs vegāns nevis konservatīvs, kurš atbalsta big farmer.

8/17/21 10:27 am

O, es arī esmu grupā, moderate freedom defender (jă vakcīnai, nē pasēm):
https://www.politico.eu/article/france-coronavirus-anti-health-pass-protests-10-tribes/amp/?__twitter_impression=true

Starp citu, būtu intersanti apkopot pro-vax grupas, jo tur arī ir visādi interesanti slāņi un ekstrēmais gals.

Raksts gan fokusējas uz aktīviem protestētājiem, bet, man šķiet, ir vēl viena grupa - tie, kuri nevakcinējas, to neafišē un izlavierē starp ierobežojumiem (neko nepārkāpj, vnk pielāgojas un upurē dažas lietas). Piemēram, ja nav bērnu un tev ir auto, tad lielākais trieciens ir tas, ka nevar iet uz restorāniem un barčikiem. Tā, šobrīd ir daļēji mana situācija, jo pirms atvaļinājuma paspēju dabūt tikai pirmo poti un otro pārcēlu uz pirmo dienu pēc atgriešanās. Kopumā, iztikt var mierīgi. Ja es būtu anti-vax, tad tie ierobežojumi nav nekas tāds. Zaudē tikai kafenes un restorāni neiegūto naudu. Piemēram, ejot uz restorānu, vidējā atstātā summa ir kādi 60 eur uz diviem. Ja tikai kaut kādus burgerus un alu, tad ap 35-40. Ja pa smalko, tad ap 100.

8/16/21 11:41 pm

Poll #21453
Open to: All, results viewable to: All

Kura krutāka?

View Answers

Badgalriri
0 (0.0%)

Queen Bey
2 (100.0%)

8/16/21 05:04 pm

Šogad esam spēruši plašu soli ārpus beku, rudmiešu un bērzlapju svētās trīsvienības. Viss sākās ar to koraļļsēni - lai gan tur mēdz mājot miljons zirnekļi, kā uzkoda - lieliska (sviestā vai eļļā sacepts līdz kraukšķīgumam). Šodien viņš pārradās mājās ar kaut kādiem baltiem pūpēžiem, kuri izskatās un garšo kā džeku olas - ne pēc kā.

8/16/21 03:20 pm

Man ir salta sirds kā Dagnijai un visāda eksaltētība (gan pozitīva, gan negatīva) mani diezgan kaitina.

Piemēram - es atbalstu LGBT+, ceru, ka viņiem izdosies tikt pie tām pašām tiesībām, kādas ir hetero cilvēkiem/pāriem un, ja būtu referendums, es noteikti aizvilktos nobalsot par to, lai viņiem tās būtu. Bet es fucking nevaru iedomāties sevi rakstām kaut ko tādu kā (neprecīzs citāts): "notraušu aizkustinājuma asaru iedomājoties, cik skaista būs Latvija, kad homoseksuāli cilvēki varēs beidzot apprecēties/salaulāties!".

Prieku es varu iedomāties, bet aizkustinājuma asaru? Fuck no! Vai arī - varbūt man nav alerģija pret tik spēcīgām sajūtām, bet drīzāk pret izteiksmes līdzekļiem, vārdiem, kādi tiek izmantoti šīs sajūtas aprakstot, jo viens sinonīms, izteiciens par tālu un tu jau esi cringe zonā.

Tāpat ar Covid. Jā, ok, es atbalstu to vakcinēšanos, bet bāc, tiklīdz sākas tie pareizie un taisnie stāsti - es atklanos un tajā farsā piedalīties nevēlos. Kur nu vēl otrā, Tvaika ielas pusē, kur, pat ja pazib konstruktīva kritika un iebildumi, tie atri vien pazūd huiņas mutulī.

8/15/21 12:26 pm

Gāju pa savu balsotāja atmiņu taku. Balsot varēju sākot ar astotajām Saeimas vēlēšanām, te nu ir mans profils:

8. un 9.: Tēvzemei & Brīvībai/LNNK
10. un 11.: Vienotība
12.: nebalsoju, biju atlidojusi no Kanādas, pārgurusi un braukt uz citu pilsētu vnk nesaņēmos (biju NL)
13.: Progresīvie. Braucu uz Hāgu.

Kā pāķei, manuprāt, neslikti.

Un jūs kā?

8/14/21 04:16 pm

Ar raftu braucu jau pagājšgad pēc tam, kad bija kārtīgi nolijis un upe mutuļoja, tā kā tas atkrīt.
Tas, kas te palicis no ekstrīma ir nolidot no kalna ar izpletni ar kādu kopā. Pie mūsu mājām cauru dienu pilns ar parapentistiem. Būs laikam arī man jāsaņemas.

8/14/21 02:22 pm

Cenšos saņemties pārğērbties peldkostīmā, jo gribu noskaidrot vai airēties pa ezeru uz SUPa ir tikpat garlaicīgi, cik izskatās.

Upd. Boring as fuck. Neiesaku. It īpaši uz ūdensvirsmām bez neviena vilnīša.

8/11/21 08:06 pm

Universs... Es sekoju vienas lietuviešu beibes kontam instagramā, jo viņa tur publicē visādus ķērpjus, sūnas, utt. (vai tad latviete var kam tādam pretoties). Un es tagad, tikko skatos un viņa tur ir ielikusi to koraļļsēni! Iekomentēju, ka viņas bilde ir manas vakariņas.
Starp citu, garšo ļoti labi! Vienīgi izskatās, ka tās par savu mājvietu ir iecienījuši zirnekļi, jau veselus četrus! (un vienu gliemi) izmetām pāri balkona malai.

8/11/21 06:14 pm

Draugs atrada kaut kādas koraļļu sēnes un tagad gatavo man pēdējās vakariņas.

8/11/21 06:02 pm

Lauris Metāllūznītis.

8/11/21 05:33 pm

Cik nereāli forši ir pavadīt divus mēnešus citā valstī nevis plaknē! Atvaļinājums vairs nav tikai viena-divas nedēļas, kurās viss jāiespiež, viss jāpaspēj un kur 50% laika ir bēdas, ka drīz beigsies.
Man šo tagad gribēsies katru gadu.

8/11/21 01:21 pm

Šorīt izkasījos no mājas mazliet agrāk, lai paspētu uz trešdienas tirdziņu. Pie gondolas mani pārsteidza apmēram 300 knēveļi un viņu uzraugi. Par laimi, manā kabīnē bija tikai divi runātspējīgi un viena patīkami klusa un smukiņa todlere. Katrā ziņā, reiz man sanāca braukt kopā ar sešiem, kuri šauj apmēram 6 jautājumus milisekundē. Sāku ar pilsētas galveno laukumu un biju diezgan vīlusies, jo visur, kur vien veries - aļiks un didriksones tipa lafkas vien. Mans diženais plāns bija nopirkt kaut ko lokāli ražotu. Bet, par laimi, tirdziņa stendi bija sacelti gar visu galveno ielu un beidzot atradu foršu mājas tekstila bodīti. Bija arī šāda tāda keramika, protams, ziepes un visvisādi kokgriezumi, bet pārāk eklektiski priekš manas gaumes. Tas, kas ir gaumīgs, tas, protams, dārgs. Piemēram, ļoti smukas koka galda lampas, kas patiktu manai draudzenei, bet 150 eiro mazliet perebors, jo es pat sevi tik ļoti nemīlu :) Vēl bija tipiskās aitu/kazu vilnas lietas un tas arī, principā viss.
Pārtikas tirgus bija jau daudz labāks, visādi sieri, žāvējumi, ievārījumi, medus, dārzeņi, olīves. Sieru pirku vienā nelielā stendā dēļ kolorītā pārdevēja ar nodzisušu tabakas smēķi mutē. Tas ar katru pircēju izrunājas minūtes piecas, atrod pareizā mīkstuma reblošonu un īstă izmēra Abondance vai iecienītākā lopiņa Tomme. Nopirku govs piena Tomme, bet nākamtrešdien būs jāņem arī Abondance un kāds piemērots vīns. Un, atradu arī sēņu groziņu tikai ideālo beku lasīšanai!


Made in France )
Tags:

8/9/21 06:51 pm

Izsludināju sēņu moratoriju, izņemot ideālās bekas.
Šorīt tīrīju to grozu, ko vakar pielasījām un tad mans bf vēl šodien ierodas mājăs un pasniedz vēl vienu maisu.
Tagad man jāatpūšas no sēņu ēšanas (apceptas rudmieses vispirms un tad bērzlapju-saldkrējuma mērce ar beku pieskaņu un kartupeļiem) un tad jādacep eļļā pārējā tonna, ko pēc tam ielikt saldētavā.
Skatos, ka arī LV sēņu pļauja ir sākusies, jo mamma šodien atsūtīja bildes ar apšukungiem, gailenēm, sviesta bekām un jau iemarinētu sēņu burkām.
Man šķiet, ka esmu slinkākā beibe mūsu ğimenes vēsturē vairāku gadsimtu garumă un pa visu dzimtas koku.

8/8/21 07:29 pm

Izgājām svētdienas sēņu pastaigā. Salasījām grozu ar rudmiesēm, bērzlapēm, bet beka gan - tikai viena šoreiz. Satikām mežā konkurentu - ukraini, kurš strādā vietējā kalna kūrortā ar visu ğimeni. Tas jau bija pa manu beku vietu nogājis, bet tā viena tomēr tika mūsu grozā.

Šovakar būs karaliskas vakariņas - sākam ar divu veidu sieriem un vīğu ievārījumu, bet tad turpināsim ar rakleti - četru veidu gaļas (liellopa, vistas, cūkas un pīles filejas, plāni sagrieztas) trijās marinādēs, rakletes siers, kuru izkausēt un pārliet vārītiem kartupeļiem un pāris dārzeņi piedevās.

Nu un tad jādomā, ko ar tām sēnēm, jāapcep sviestā un tad rīt dabūs saldo krējumu un varēs turpināt.

Tā mēs te dzīvojam - ļoti slikti! :D

8/7/21 08:10 pm

Šodien bijām ainaviskā MTB-braucienā uz tālākajiem kalnu areāliem. Tālākie kalni bija varen iespaidīgi, it īpaši, kad braucām gondolā uz augstieni un apakšā bija akmeņu vālu klājiens. Arī augstiene/plakankalne bija brīnišķīga - akmeņi, kalnu pļavas, marmotu alas, kaut kādi kondori virs galvas, aitas, pat vienu brīvdabas kalnu āzieni mana vanagacs pamanīja. Lejupceļš veda miglā, bet tas vēl nekas - uznāca nereāls lietus, zibens un pērkons - izmirkām līdz pēdējai vīlei. Iebraucām pilsētā, gondola, mūsu vienīgais transports, neiet zibens dēļ. Boifrends palika lejā ar abiem velo, kamēr es devos stopēt. Ilgi gaidīt nenācās, pat neskatoties uz to, ka es biju pilnīgākā ūdensžurka un es šaubījos, vai kāds gribēs tādu laist savā auto, bet apstājās diezgan kūlīgs crossovers ar ādas salonu (pirms vēl devos stopēt, boifrends noskaloja manu šortu pakaļu ar velo mazgājamo šļūteni). Viņš vēl ieņirdza, ka moš kāds lokālais fermeris mani paņems. "Jā, kopā ar savām cūkām", es atbildēju. Stundas laikā tiku augšā pie auto un lejā ar ierubītu pečku uz pilnu katušku. Diemžēl, tobrīd, kad viss neizskatījās pārāk lieliski (pašiem ar velo kulties augšā būtu vismaz 2-3 h), viens otru nenofočējām, tā kā nav, ko, diemžēl, parādīt. Bet kopumā, diezgan episki, jo man pat neuznāca crisis nerviosa ar velo braucot tumšā mežā, kur lietus gāž, vējš auro un velotakas pārtop par kalnu strautiņiem.

Biužas no dienas labākās daļas )
Tags: ,

8/6/21 11:05 pm

Šī bija ļoti forša filma, Sing street: https://m.imdb.com/title/tt3544112/?ref_=m_nm_knf_t1
Tags:

8/5/21 10:12 am

Man nepatīk Džo Rogans, jo bieži viņš izklausās pēc kaut kāda dirsā līdēja, kurš vienmēr piestabulē savam ciemiņam, bet nu tā kā draugs klausās, tad šo to nākas dzirdēt.
Vakardienas ciemene un topiks gan mani totāli uzrunāja, varbūt arī tādēļ, ka Rogans pārsvarā varēja tikai smagi nopūsties.
Lai gan pāris lietas (cilvēkus nogalina ar bazuku un mēs gājām pa Gobi tuksnesi mīnuss 40 grādos) likās mazliet pārspīlētas, bet temats bija par Ziemeļkoreju, par kuru stāstīja no turienes izbēgusī Yeonmi Park: https://twitter.com/YeonmiParkNK

Mans bf klausās arī visādus citus podkāstus, pārsvarā ar auto tēmu saistītus, kurus nākas pa ausu galam dzirdēt arī man. Nezinu, kā sauc tos, es viņus klasificēju šādi: kuntāž džeks, kurvone džeks, mans mīļākais džeks, džeks, kurš runā daudz huiņu.

Paprasīju draugam viņu youtube kanālu nosaukumus, te nu ir:

kuntāž džeks: https://www.youtube.com/channel/UCdEczn3MVkx_4PnMZ10MVFA
kurvone džeks: https://www.youtube.com/channel/UCop5yYPrIdSkf7XsCz41xfA
mans mīļākais džeks: https://www.youtube.com/user/arduinoversusevil
džeks, kurš runā huiņu (viņam ir arī drausmīga balss): https://www.youtube.com/user/scottykilmer

Upd. Ak jā, aizmirsu, ka ir kanāls, kuru es saucu par "tu-tututu-tu-tututu" dēļ intro mūzikas. Tas esot šis: https://www.youtube.com/channel/UCefl-5pmhZmljwZTE2KrcdA

8/4/21 04:22 pm

Kolēģa vecmāmiņa vakarnakt nomira, jo saslima ar Covid. Bija ielikta ICU, it kā stāvoklis esot vienbrīd uzlabojies un tad pēkšņi strauja pasliktināšanās un nāve.
Nebija vakcinējusies, 86 gadi, bija visādas citas saslimšanas fonā un pirms kāda laika arī pārciesta sirdstrieka bõnusā.

Tikmēr, cits kolēģis (vecumā ap 25) nav darbā otro dienu pēc tam, kad dabūja otro Pfizer vakcīnu blakņu dēļ. Nezinu, konkrēti kādas.

Runājot par A/PAR naudas izmešanu rīkojot vakcīnloterijas tingeltanteli - interesanti, kāda ir statistiskā iespēja tajā vinnēt? Hei, potējies pret Covid, tev ir 0.0000001% iespēja tajā vinnēt! Kuru tas motivē? Daudz lielāka iespēja bija vinnēt Pavļuta cenu aptaujā - tā bija galvenā balva, kas nonāks vispareizākajā kabatā. Vispār, puskaraļvalsti atdotu par iespēju paklausīties kā Pavļuts & Co nonāca līdz idejai par šo kā labāko veidu motivēt vakcinēties Latvijas folija cepuru komūnu.

8/2/21 02:16 am

Nevaru aizmigt, domāju, kurus komiķus es liktu kopā uz skatuves, ja vajadzētu vienu beibi un vienu džeku, un lai viņi lieliski viens otru papildinātu.

Esmu šitik tālu:

Sainfelds un Dedženeresa - abiem kruti uzvalki;
Bo Burnams un Hanna Gedsbija - intelektuāla depresija ar smieklu piedevu;
Nikija Gleisera un Džimijs Karrs - prom queen & king, tikai baigie rupekļi;
Eimija Šūmere un Džims Džefries - viņu joki palika nesmieklīgāki ar bērnu parādīšanos pie horizonta.
Rasels Pīters un Ali Vonga - minoritāšu joki bez atlaišanas no darba.
Nevaru izdomāt, kas ar Bilu Burru saderētu. Upd. Sāra Silvermane. Iņ-jaņ. Vienam ir anger issues, bet otra apmaksā interneta trollim ārstēšanos.

Upd. 2. Karlins un Riversa - abi ir beigti un tārpaini.

8/1/21 10:00 pm

Man patīk, ka tviterī, it īpaši džeku tviteru bio tiek piekabināts "tikai personiskais viedoklis/uzskati/tikai paša domas".

Ja kādam būtu "tikai atgremoti viedokļi un domas", piesekotu momentā!

8/1/21 08:26 pm

Starp citu, vecie cilvēki ir lielākie Big pharma klienti - cik vien sevi atceros, manu vecvecāku diētā zāles ir bijusi neatņemama pilnvērtīga uztura sastāvdaļa, ko piekost kartupeļiem (diabēts, sirds, asisnvadu slimības, utt.). Kāpēc gan nopotēt ienesīgākos klientus? Tos, kuriem vēl nereti pamanās iesmērēt dārgăkās zāles.

Kaut kāds galīgi nepārdomāts plāns. Un ja vēl tie vakcinētie nomirst 2 gadu laikā, tas tak pilnīgi pret kapitālismu, kur mūžīgi mūžos jāpārdod vairāk!
Ja uz pasaules paliks antivakseri, jūs varat iedomāties, cik ibumetīns maksās, lai kompensētu pārējo klientu zudumu?

8/1/21 05:33 pm

Šodien nebija sēņojamā diena :( Laikam pārāk auksts un lietains.
Atradu tikai kalnu āžu (vai stirnu) spiras.
Mērfija likums, jo šodien man bija līdzi grozs un nazis. Bekas pašas lec virsū tikai tad, kad brauc ar velo un līdzi nav pat maisiņa, kur iebāzt, par nazi nerunājot.

8/1/21 11:35 am

Mums ir sēņu drudzis! Galvenokārt lielo dižsardzeņu un baraviku drudzis. Šodien atkal iesim bekot un tad izmēğināsim izžāvēt cepenē.
Šovasar te līst diezgan bieži un velo trases ir slidenas un dubļainas, bet toties sēnes aug griezdamās, spēj tik ieraudzīt un paspēt atrast pirms kāds zvērs ir iekodies.
Mans draugs vakar bija varen lielīgs, jo esot saticis lapsu, kura esot šim piegājusi super tuvu. Es pagaidām esmu redzējusi tikai skaistu brūnoranžīgu stirnu, kura ieleca gravā un tad izdvesa jocīgas skaņas.

8/1/21 12:39 am

"The choice not to have children,” Pope Francis pontificated in 2015, “is selfish.” Which, of course, isn’t a surprising thing for him to say; the Catholic church, as we all know, loves kids."

Kādas tik lieliskas idejas nevirmo gaisā: https://www.theguardian.com/commentisfree/2021/jul/31/fox-news-jd-vance-childless-left-week-in-patriarchy

7/31/21 06:29 pm

Kalnu puķes zied kā trakas )
Tags:

7/30/21 10:34 am

Vakar teicu draugam, ka nekādā gadījumā no viņa nešķiršos, jo, pateicoties viņam, var ietaupīt daudz naudas uz auto un velo remontiem.
Nobraucām ar auto no kalna, auto sāka kaut ko žagoties, bet viņam jau uzreiz bija skaidrs, kas tas varētu būt - pēc kļūdas koda iečekošanas, tas arī bija iemesls un tad viņš to salaboja 10 min. laikā, jo viņam bija gan vajadzīgais instruments, gan rezerves daļa.
Un tāpēc es arī neiebilstu, ka uz viesistabas žurnālgaldiņa apakšējā plaukta goda vietā ir visādi instrumenti.
Prasme visko salabot man liekas nereāli kruta.
Powered by Sviesta Ciba