Smile & Shine

Recent Entries

7/16/18 02:54 pm

Braukt ar draugiem piknikot un peldēties uz netālo ezeru bija laba doma.

Iet mājās kājām (~25 min) - ne tik laba, jo pārvērtēju savas spējas noiet to gabalu flipflopos nenoberžot kāju pirkstus vietās, kur tas gumijas striķis pieskaras manai, kā izrādās, supercimperpimperlīgajai ādai.

Nedēļas nogalē nopirku jaunu, speķi maskējošu peldkostīmu - tagad neizskatos pēc nobarota šarpeja, bet slaikas valienes!

7/10/18 11:53 pm

Kas ir ar tiem sasodītajiem flamingosiem, ananasiem-bananasiem un palmu lapām?

7/8/18 10:03 am

Turu īkšķus un ceru, ka viņiem visiem izdosies!

Upd. JĒ!
Žēl par to Navy Seal, kurš gāja bojā glābjot citus :(

7/7/18 05:11 pm

Aizripināju līdz drāzniecībai, nopirku zemi, pārstādīju savus sukuļus sukulentus un iepirku dažus jaunus. Redzēs, cik ilgi izturēs.

7/7/18 01:03 am

Man vajadzēja divus lidojumus un es beidzot izmēģināju to variantu, kur sakrusto divus atsevišķus return lidojumus, ar ko arī sevi apsveicu! (Sanāca pat ar divām aviokompānijām.
Achievement unlocked!

Vēl es sev pasūtīju peldkostīmu ļeoparģika rakstā, tā kā totāli ieeju cougar ērā. Kas tālāk? Zelta rotaslietas?

7/6/18 07:34 pm

Negribu, bet tik un tā lasu ziņas par tiem taizemiešu puikām, kuri iesprostoti tajā alā. Ceru, ka viņus izglābs, lai gan izskatās pēc neiespējamās misijas.

7/1/18 03:17 pm

Jau nez cik mēnešus, mana draugu liste čakarējas - rāda tikai vienu ierakstu nevis 20, lai cik seni, kā norādīts iestatījumos.
Mīļo sīrupiņ, ko man tagad darīt?

7/1/18 02:56 pm

Vakar, par spīti karstumam, braukājos pa kalnu pie Samoëns ciema/pilsētas. Mīļākā taka iet 85% caur mežu, pa augšām, lejām, saknēm, akmeņiem, pāri strautiņiem. Brīžiem brauc un liekas, ka aiz manis kāds seko, bet tā esmu vien es, vēja svilpošana ķiverē un lapu čaboņa zem riepām.

7/1/18 02:48 pm

Atvaļinājums, īsumā )
Tags: ,

6/28/18 10:05 am

Šodien man ir brīvdiena! Respektīvi, varu gulšņāt gultā un netesties ar riteni pa kalnu lejā kauliņiem grabot.

6/26/18 09:44 am

Tajos kalnu veikalos ir tā - ieliec grozā kaut kādus musļus, sīpolus, tomātus, šprotes, bageti un pie kases - 100 eiro plīz!

Šodien iešu braukāt pa akmeņainajām/sakņainajām trasēm, rokas gan jau atmirs no kratīšanās, toties gulēt eju jau kādos desmitos un aizmiegu pirms galva nokritusi uz spilvena.

6/22/18 03:14 pm

Runājot par kultūras apropriāciju. Lūk, Kima Kardašjana uztaisa frizūru pēc kādas Āfrikas cilts modes. Kultūras apropriācija!
Savukārt, ja jūs aizbrauktu uz Dominikānas Republiku un spertu soli ārpus sava all-inclusive iežogojuma, jūs apsēstu vietējās sievietes, lai pierunātu sapīt ciešas bizītes, kuras, kā varētu domāt, apropriē gan lokālo frizūru kultūru, gan pie reizes arī ķīniešu kultūru, jo bizes ir tik ciešas, ka acis paliek visnotaļ šauras. Tomēr nē, šajā gadījumā tā nav kultūras apropriācija, bet gan bizness, kas uztur pie dzīvības vietējos!

Nu tad plīz, velciet to līniju, kur beidzas bizness un sākas kultūras apropriācija!

Piemēram, ja es uzliktu galvā amerikas iedzimto ērgļa pakaļas spalvu kroni, OK, apropriācija. Bet ja es uzvelku kājās mokasīnus un pie sienas piekaru ķīnā ražotu sapņu ķērāju un ap roku apsienu ādas siksniņu, kas darināta amerikas iedzimto rotu stilā - es jau apropriēju vai vēl ne?

Vispār, šajā pasaulē paliek dzīvot diezgan grūti, ja nemitīgi jāuztraucas, ka tik neaizvainotu kāda jūtas.

Smieklīgi, bet, starp citu, ja visādi apģērbu zīmoli sāk ražot apģērbu un aksesuārus ar varavīksnēm - tas ir OK vai tomēr LGBT kultūras apropriācija? Man tas izskatās tā - bizness saož, ka šobrīd iecietība un iekļaušanās sit augstu vilni, cilvēki grib parādīt, cik viņi ir atvērti nšit, tad kāpēc gan nedot viņiem iespēju par dažiem simtiem iegādāties rokassomiņu ar izlijušu varavīksni? Bizness nopelna, SJW ir parādījis savu nostāju, savukār ko no tā iegūst LGBT? Tas tāpat kā politiķi cenšas pievilināt vēlētājus piedaloties Praidos. Let's milk the trendy LGBT cow while we can!

6/22/18 02:26 pm

Kalnu namiņa īpašniece pieskata suni, bet tā kā īpašniecei ir jāstrādā, es piekritu pusdienlaikā to lopu izstaidzināt un savākt kakaškas, ja nu kas. Par laimi, suns nav dirsīgs, kad ir manā pārraudzībā.
Pastaiga bija diezgan jauka, jo pietika laika aizvilkties un ļaut sunim sevi uzvilkt kādu gabalu pa kalnu taku (un atkal lejā).
Pēc divarpus stundām sāksies mans nedēļu ilgais atvaļinājums, jē!

Vakaros braucu uz Ležjē skatīties Crankworx sacensības, ko vēl vairāk vajag. Vakar bija superīgs pump-track challenge sieviešu grupā, kur mazais cinītis negaidīti vinnēja regulāro šīs kategorijas uzvarētāju.

6/16/18 11:04 pm - Bagātie arī raud

Kaut kas neiedomājams! Istabā ielidoja ods un iekoda man rokā!

6/16/18 11:15 am

https://www.bbc.com/news/world-europe-44502949

Tā laikam ir tā kultūras bagātināšana, ko Eiropai nes islāmisti. Re, jauns arhitektūras objekts! Ceru, ka vismaz izmantoja tos neskaitāmos ieceļojušos inženierus tā celšanā.

6/15/18 11:11 pm

Kārtējais izsmeļošais kino apskats ir klāt.
Noskatījos Wind river. Bija laba. Iesaku!
Tags:

6/10/18 07:47 pm

Beidzot noskatījos Trīs reklāmstendus ārpus Ebingas - lieliska! Šis tas nedacepts, bet daudz kas ļoti labs!
Tags:

6/8/18 07:07 pm

Bet nu jā, es varu iedomāties kā ciba vārās zem atslēgām. Burbuļo kā pakaļa zem ūdens! :) Un kā steigā izrakstītas domas un "kādam totāli nav taisnība internetā" pārņemtības dēļ nejauši nesanāk atslēgu uzlikt un tad jāņemas ar pēdu slēpšanu.

6/8/18 07:01 pm

Vienīgais pareizais praids: https://www.youtube.com/watch?v=Gdu61rkQIQU

6/8/18 06:27 pm

Vai vēl drīkst lietot tādu izteicienu no latviešu valodas apcirkņiem kā "zils palikdams"? Piemēram, teikumos: "Aiz dusmām spēra zemes gaisā vai zils palikdams" vai arī "Attīstībai par tvīto vai zili palikdami, ar kuru kārtas numuru praidā izies".

Manuprāt, ja uz visu nav iespējams paskatīties no rēcīgās puses, tad nafig tādā pizģecā vispār dzīvot.
Powered by Sviesta Ciba