voyage, voyage

Recent Entries

9/30/14 04:17 pm

Kam pieder SIA "Apostrofs"?
Saskaņā ar Lursoft datiem - 50% pieder Liānai Bokšai un otri 50% - Jānim Ogam; abi ir arī valdes locekļi šajā uzņēmumā.

Starp citu, tas tabulā minētais projekts "Skatiens" - šajā CD Liāna Langa ir ierunājusi savus dzejoļus (lai gan tur ir arī vēl daži, kuri dzied tautasdziesmas un muzicē).

Kas ir Jānis Oga? Jānis Oga ir Latvijas Literatūras centra un apgāda "Mansards" direktors, kura iesniegtos projektus (Latvijas Literatūras centra vārdā) VKKF ir atbalstījis ar 196,427.00 LVL + 99,000.00 EUR laikaposmā no 2008. līdz 2014. gadam un tādējādi Ogu Jānis ir vinnējis arī pirmo vietu kā finansējuma ievācējs. Arī "Mansardam" nav gājis pārāk slikti - literatūras konkursos "Mansards" ieņem piekto vietu kā VKKF finansētākā organizācija laikaposmā no 2008. līdz 2014. gadam.

Just business.


http://klab.lv/users/mazeltov/2280726.html

9/30/14 03:12 pm

Jūs jau klausāmgrāmatu nopirkāt?+ vēl Apostrofs saņem atbalstu par klausāmgrāmatu "Aivars Neibarts. Bumbulītis un Ņukucītis", Apostrofs, SIA, projvade: Baiba Koemeca summa: 2108.41 Ls (3,000.00 EUR), 2014. gads.

"Izdevniecība „Apostrofs" dibināta 2008. gadā ar nolūku veicināt literatūras un izglītojošu sacerējumu pieejamību bērnu un pieaugušo vidū, izdodot audio grāmatas sērijā „Klausāmgrāmata". Tās domātas aktīviem un inteliģentiem literatūras interesentiem, kuri grāmatas labprāt lasa un klausās." (no šejienes: http://www.easyget.lv/kultura/read/31288/ )
Tags:

9/29/14 11:47 am

Jā, un vēl - tie, kuri man bāž acīs, ka draudzībiņas un pazīšaniņās un radniecībiņas neko nepierāda - tieši to pašu retoriku izmanto Edgars Jaunups - neko nezinu, viss sakritības, nejauši gadījās, ka klasesbiedri un kursabiedri tiek visādos amatos. Tas pats Juris Pūce, kurš tika iebīdīts Ekonomikas ministrijā - varbūt jāatgādina, ar kādu skandālu viņam no turienes bija jāaiziet un kas bija skandāla pamatā?

Un vēl tā foršā replika no A. Kaimiņa Jaunupam par to, ka Jaunups vienmēr savas dzīves sievietēm atrod siltas vietas. Jā, starp citu, ja vien Daces Jaunupes-Bargās LinkedIn profils nav kāda ļaunā lumpeņa izveidots un sadzejots - saskaņā ar to VEF Rīga basketbola klubā, kurā Jaunups ir patszinietkas, par projektu asistenti kopš 2007. gada strādā (vai strādāja, ja nu tas LinkedIn nav apdeitots) tieši māšuks Dačuks.

Kā arī - Jaunupa draudzenīte Katrīna Leiškalne, ar ko viņa nodarbojas? Darbojas fondā "Mākslai vajag telpu" (kuru plāns ir panākt, ka tiek realizēta RTU ēkas Kaļķu ielā pārbūve par 25 miljoniem eiro, kurā ierīkot Laikmetīgās mākslas muzeju) un šī fonda pasākumus atbalsta arī "Ascendum". Biedrība, kurai ziedo arī visādi būvnieki :D

Pie Mākslai vajag telpu fonda atbalstītājiem arī var visādas anekdotes izlasīt, piemēram: "Būvniecības uzņēmuma SIA „Arčers" filozofija ir inteliģenta, ilgtspējīga būvniecība. Atbalsta projektu „Mākslai vajag telpu”"

http://www.makslaivajagtelpu.lv/atbalstitaji

Inteliģenta būvniecība :D

Bet nu viss jau ir tikai nejaušas sakritības, vai ne?

9/29/14 11:20 am

Interesanti, kurš tiesā pārstāvēja SIA "Karogs 3", kuri pirmie publicēja Bargā dzejolīti?

Kādreizējais Grūtupa biroja advokāts Erlens Kalniņš.

Kuri ir vēl šī advokāta klienti? Piemēram, saskaņā ar presē publicēto, Rīgas Domes Juridiskā pārvalde ir noslēgusi 6 līgumus (par 252 tūkstošiem eiro) ar Erlenu Kalniņu, kurš ir domes pilnvarotais advokāts Zolitūdes traģēdijas lietā.

Tātad, pāris jautājumi:

1) cik šī advokāta pakalpojumi izmaksāja SIA "Karogs 3" (SIA "Karogs 3, starp citu, ir otra finansētākā organizācija no VKKF (skat. tabulu parfinansētākajiem projektiem literatūrā skatoties uz laikaposmu no 2007. līdz 2014. gadam))?;

2) bet, daudz svarīgākais jautājums - kurš šo advokātu viņiem ieteica? (diemžēl, uz daudziem svarīgiem jautājumiem atbildes, kā parasti, nebūs).
Tags:

9/28/14 11:09 pm - Fast & furious

Izbraukājos ar moci pa mežu, pa single-trailiem, augšā, lejā. Moča stūre ir ievērojami platāka un masa daudz lielāka nekā ritenim, savukārt uz takām vietām ļoti asi līkumi un koki ļoti tuvu. FUN! Bet ko gan es nedarīšu, lai dabūtu organismā kārtējo adrenalīna devu. Čipmanki, tiklīdz izdzird močus, paliek absolūti traki un kā pašnāvnieki nemitīgi nesas pāri takām astes gaisā sacēluši.

Savukāt šodien braucu ar riteni pa kalnu bez apstājas no 11 rītā līdz 6 vakarā. Viena trase bija ūberātra, ar salīdzinoši gariem ātrumposmiem, kas mijas ar nelieliem pakalniem un nelieliem table top džampiem un par to izbraukājos no sirds un no rajona, tā, ka vējš tikai švīkst gar ausīm. Vēl mani pierunāja braukt pa vienu melno trasi, kuras sākumā bija tilts ar asu pagriezienu, pēc kura tās dēļu veidojums iet strauji lejup un beidzas gaisā, līdz ar to sanāk nolekt kādu 50 cm augstu drop-u un pirms tā baigi bremzēt nevar. Gadījums, kad vienā brīdī iestājas point of no return un tad viss - atliek tikai paļauties uz to, ka pēc drop-a sanāks savākties un ierakstīties līkumā un neietesties kokā vai arī pašas draugā, kurš stāvēja pagrieziena galā, lai mani ar visu riteni noķertu gadījumā, ja es taisītos iet pa pieskari. Taču es savācos. Otreiz gan to trasi braukt negribēju. Centos būt arī ļoti lecīga, tādēļ šodien kontā arī pārsista pakaļējā riepa.
Tags: ,

9/27/14 10:14 am

Ņemot vērā tik aktuālo privātās dzīves neaizskaramības tēmu.

Pēc piecu gadu tiesāšanās par goda un cieņas aizskārumu, kuru ierosināja dzejniece Anita Draguna pret Rihardu Bargo, Draguna kapitulēja 2012. gadā. Toties Ilmārs Šlāpins uz karstām pēdām iesniedza projektu "Riharda Bargā grāmatas "Tenkas" izdošana" VKKF, kas tika atbalstīts ar 1500 LVL (skat. 2012. gada 3. konkurss). Respektīvi, tas nekas, ka kādam cilvēkam ar šo augstvērtīgo dzeju ir nodarītas sāpes.

Kāpēc tieši "Ascendum" bija tie, kuri izdeva šo grāmatu? Neviens cits negribēja, vai*? Toties labi, ka kopš 2012. gada februāra (pēc LinkedIn datiem) Riharda Bargā, kā noprotu, brāļasieva Dace Jaunupe-Bargā strādā satori.lv, Ascendum īpašumā (pēc LinkedIn datiem). Protams, ka Dačukiņš pats nevarēja būt šī projekta vadītājs un iesniedzējs, jo tad tas būtu izskatījies šādi: "Riharda Bargā grāmatas "Tenkas" izdošana", projekta iesniedzējs: Dace Jaunupe-Bargā. Ne pārāk smuki, ne?

Protams, ir baigi kruta, ka pati Ascendum šlaka var izdot grāmatu, kuras autors tiesā par goda un cieņas aizskārumu vinnē, jo rakstnieki var, acīmredzot, vervelēt dajebko.

Jauki, ka ir tāds Ascendum, savādāk līdz Latvijas iedzīvotājiem nebūtu nonācis šis sulīgais (bet varbūt sapuvušais?) gara auglis, kuru atbalstīja VKKF Literatūras ekspertu komisija. Bet "Privātā Dzīve", "Kas Jauns" un tamlīdzīgu izdevumu jau nekad nevar būt par daudz, ne?

* Sarp citu, neviens cits tiešām negribēja izdot: "Es biju iestrēdzis tajā tenku grāmatā, kuru neviens negribēja izdot, bet man pašam jau tā bija pārvērtusies par tādu kā meditācijas formu – ik pa laikam kaut ko pierakstīju klāt, kaut ko izņemēmu ārā, kaut ko palaboju, kaut ko atlaboju no iepriekš labotā atpakaļ , un man bija procesa un aktualitātes sajūta, bet tas viss attiecās tikai uz mani pašu," stāsta Rihards Bargais." No delfi raksta: http://www.delfi.lv/kultura/news/books/pec-piecu-gadu-tiesasanas-izdota-riharda-barga-gramata-tenkas.d?id=42862782#ixzz3EWiIADpQ
Tags:

9/26/14 02:13 pm

Viens ļoti interesants veidojums ir SIA "Starptautiskā rakstnieku un tulkotāju māja" (Ventspilī), Noras Ikstenas ideja, kas īstenota dzīvē. Apkopojot datus par laikaposmu 2007 - 2014. gads, šī māja ir ceturtā visvairāk VVKF finansētā organizācija (Konkursi-Projektu konkursi-Literatūra).

Ar ko viņi tur nodarbojas? Bohēmo, raksta grāmatas, iet uz pirti pāri ielai, izmanto kā kāzu vietu (šeit var izlasīt interviju ar Rakstnieku mājas saimnieci: http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/28615/andra-konste-ar-rakstniekiem-jutos-ka-tinu-mamma

Nē, nu super, man prieks, ka rakstniekiem ne tikai dod naudu grāmatas sarakstīšanām, izdošanām, radošajiem braucieniem, bet vēl arī viņiem ir sava burziņu māja, kurai apkārt, acīmredzot, Pegazs lidinās.Viss, brīvdienas, jāatpūšas.

9/26/14 09:29 am

VKKF Konkursi, sadaļa Projektu konkursi, apakšsadaļa - Starpdisciplinārie projekti (no kopā 9 apakšsadaļām). Respektīvi - šī ir tikai neliela daļa no VKKF piešķirtajiem līdzekļiem.

Tabulās ir redzamas top 19 organizācijas (pārējie saņēmēji ir daudz mazākas peškas, kas dabūja mazāk naudas) laikaposmos no 2006 - 2009 (treknie gadi) un no 2010 - 2014 (liesie gadi). Kā arī - gribēju parādīt, kā mainījās finansējuma saņēmēji. Tabulās nav iekļautas individuālās personas, kurām nauda šajā disciplīnā piešķirta tieši, ne caur organizācijām.

Piezīme: 2014. gada nauda bija norādīta EUR, bet tā kā visos pārējos gados summas bija LVL, tad arī 2014. gada naudas summas no EUR pārvērtu LVL un tāpēc 2014. gada skaitļi ir tādi neapaļi (eiro tie ir apaļi).


Tags:

9/26/14 08:47 am

Nākmajos cibas ierakstos publicēšu tabulas par Valsts Kultūrkapitāla Fonda lielākajiem finansējuma saņēmējiem dažādās disciplīnās.

Tātad, VKKF mājas lapā ir sadaļa "Konkursi", kurai ir 4 apakšsadaļas: Projektu konkursi, mērķprogrammu konkursi, kultūras programmas un radošie braucieni.

Projektu konkursiem ir 9 apakšdisciplīnas (katrai, izņemot starpdisciplināros projektus ir sava ekspertu komisija), piemēram, literatūra, starpdisciplinārie projekti.

Kā es ieguvu datus: VKKF publicē tabulas (sarakstus) par katru gadu par piešķirto finansējumu, kuras pārkopēju vienā ekseļa failā, lai būtu iespējams iegūt kopskatu par lielākajiem finansējuma saņēmējiem - konkrētus organizāciju nosaukumus un personu vārdus un saņemtās summas vairāku gadu garumā. Līdz šim internetā esmu manījusi tikai vispārīgas tabulas vai shēmas, kurā attēlots, piemēram, cik katra apakšdisciplīna ir saņēmusi konkrētā gadā.

Pagaidām esmu apstrādājusi informāciju par projektu konkursiem literatūrā un starpdisciplinārajos projektos - tie abi iet zem Projektu konkursi sadaļas.

Datu apjoms ir ļoti liels, bet plānoju uztaisīt šādus pārskatus par visām Projektu konkursu apakšdisciplīnām, kā arī Radošajiem braucieniem.

Pēc kāda brīža iepublicēšu pirmās tabulas.
Tags:

9/25/14 07:55 pm

Hohoho, paskat, arī maniem ierakstiem par KKF un Ascendum ir atbalsis LV medijos: http://www.diena.lv/kd/eksperti-blogeri/mesli-un-rozes-14071094

Super, man patīk, ka cibiņi izmanto savas iespējas un sakarus, lai uz cibas ierakstiem (manējiem par kultūras finansēšanu un tikko_pamodos izraisīto megakašķi par bērniem) atbildētu caur satori.lv un diena.lv

Neliels ieskats, kāds labumiņš ik pa laikam atlec Paulam Bankovskim saskaņā ar KKF atrodamo informāciju (ejiet uc VKKF lapu, spiediet uz Konkurs->Projektu konkursi->Literatūra un tad zemāk ir "Finansētie projekti", kur pa gadiem (ieskaitot sadaļu Arhīvs) visi rezultāti ar piešķirtajām summām ir atrodami.

Projektu konkursi, sadaļa Literatūra:

Projekti caur organizācijām:

2014. gads, piešķirti 4000 EUR Paula Bankovska romāna "18" izdošana vēstures romānu sērijas "Mēs. Latvija, XX gadsimts" ietvaros, organizācija SIA "Dienas grāmata" (turklāt, šitais piķis piešķirts 2014. gada 3. konkursā, tad, kad pie šprices jau bija jaunā Literatūras ekspertu komisija - Liāna Langa – komisijas priekšsēdētāja un arī Lita Silova, Zane Šiliņa, Pauls Daija, Anda Baklāne, Antonija Skopa – Šlāpina, Ieva Kolmane);

2012. gads, 1000 LVL, Paula Bankovska grāmatas "Viens ar Kantu. Otto Rolava biogrāfija" izdošana, organizācija SIA "Dienas grāmata"

Projekti, kurus pats iesniedzis un kuriem piešķirts finansējums

2012. gads, 1000 Ls, Olimps 18. Vēsturisks romāns
2010. gads, 200 Ls Viens ar Kantu. Oto Rolava biogrāfija
2009. gads, 600 Ls Viens ar Kantu. Oto Rolova biogrāfija
2009. gads, 300 Ls Viens ar Kantu. Oto Rolova biogrāfija
2008. gads, 600 Ls Rolavs: viens pats ar Kantu

Sīkumi, bet patīkami, ne? Turklāt, 2014. gadā viņa romāna izdošanai ir piešķirti 4000 EUR, līdz ar to - nu cik objektīvi var būt viņa spriedumi par kultūras naudas sadali, ja viņam tikko ir iedots brangs žūksnis? Protams, ka no Bankovska puses skatoties, viss tajā fondā ir čikeniekā, ne?

Rīt, ceru, ka atradīšu laiku ielikt tabulas, kur esmu apkopojusi datus (pārkopejusi KKF pieejamos datus uz vienu ekseļa failu, lai dati būtu vieglāk analizējami un apstrādājami) par organizācijām un rakstniekiem un ar Excel datu apstrādes un sašķirošanas iespējāms tikusi pie jaukiem pārskatiem ar finansējuma saņēmējiem Literatūras un Starpdisciplinārajos projektos kopš 2007. gada.

Bučas!

P.S. Jā, starp citu, tieši 2014. gadā pēkšņi diezgan normāli palielinājās literatūras-rakstnieku projektiem piešķirtās naudas summas - kazi, moš bija jāpaspēj dabūt cik vien var, pirms ievēlēta nākamā Saeima, jo tad jau nevar zināt, cik atleks, kad atnāks jaunās-vecās slotas un sāks slaucīt.
Tags:

9/24/14 12:05 pm

Vakardienas cepetī uzpeldēja apgalvojums, ka bezbērnu sievietes izceļas ar to, ka viņām riebjas bērni vai arī viņas nīst bērnus Tā kā man nav bērnu, tad gribētu sniegt dažus piemērus no savas dzīves par to, ka bērnus nenīstu (lai vienkārši apgāztu to stulbo apgalvojumu).

1. Esmu pieskatījusi divu cibiņu bērnus -[info]blond dēlu pavisam sen un pirms kādiem dažiem gadiem - [info]pzrk meitu, kad viņa bija pavisam mazs bēbītis;
2. Viens gadījums, ar ko ļoti lepojos - kad draudzenei dzima pirmais bērns, es biju tā, kurai viņa piezvanīja trijos naktī un palūdza aizvest uz dzemdību namu. Pēc tam esmu arī viņas meitu pieskatījusi. Tāpat, ikreiz, kad ar viņas  ģimeni satiekamies,  viņa un viņas vīrs  ir priecīgi, ka ar viņas sīčiem spēlējos. Es nepublicēšu bildes, kur esmu redzama ar tiem bērniem rokās dažādos vecumos vai arī ielīdusi kopā ar šiem rotaļu namiņā.
3. Kad pārcēlos uz Amsterdamu, paziņa pažēlojās, ka viņai ir grūti atrast auklīti savam pusotru gadu vecajam bērnam un tā kā man piektdienas bija brīvas no darba, tad piedāvāju piektdienās to bērnu pieskatīt. Esmu par to bērnu arī cibā rakstījusi. Un, varat man ticēt, es zinu, cik nogurdinoši ir pieskatīt bērnus.
4. Kad man Toronto piedāvāja piedalīties 8 nodarbībās ar 7 bērniem (vecumā ap 9-10), kur man viņiem bija jāpalīdz nokrāsot divriteņi pēc viņu dizaina - protams, ka teicu jā, jo man tas likās lielisks projekts un tāds tas arī bija - arī par to es rakstīju cibā un sajūsminājos;
5. Vai arī tas, ka tad, kad pirmo reizi ar Toronto draugiem bijām veikot, kādā brīdī bija tā, ka pamanīju, ka drauga sīkais dēls ir viens pats pie ezera - loģiski, ka es gāju viņu vaktēt un ietusēt;
6. Vai mans nesenākais ar bērniem saistītais ieraksts, kur paliku kopā ar vienu sīko mežā, jo viņš totāli atpalika ar savu riteni no pārējās grupas un man negribējās viņu pamest vienu, bet gan uzmundrināt un būt blakus, lai nesanāk, ka pēc šitā brauciena viņš sāk ienīst kalnu riteņbraukšanu :D; viņa vecākais brālis man pēc tam vairākas reizes teica paldies, ka paliku un to sīko pieskatīju bez prasīšanas;
7. Plus visi tie gadījumi, kad esmu palīdzējusi izcelt/iecelt bērnu ratiņus kādā transportlīdzeklī vai arī palaidusi rindā pa priekšu vecākus ar bērniem, uzsmaidījusi sīčiem, kuri man smaida sabiedriskās vietās, utt.

Tas vienkārši ir ļoti negodīgi, teikt, ka visas bezbērnu sievietes ir kaut kādas bērnu nīdējas tikai tāpēc, ka kādreiz kāda sieviete bez bērniem uzraksta par to, ka viņu ir izbesījuši gadījumi, kuros ir iesaistīti bērni. Runa taču ir par uzvedību (turklāt, visvairāk jau vecāku rīcību/nerīcību un nevis bērnu uzvedību), kas nepatīk, bet ne jau par to, ka riebjas bērni kā tādi. Protams, es nenoliedzu, ka ir cilvēki, kuriem patiešām riebjas bērni, taču apgalvojums, ka visām sievietēm bez bērniem bērni riebjas - nu, tas arī nav godīgi.
P.S. Un, protams, ka vēl man ļoti patīk būt tantei un es ļoti mīlu savus māsasbērnus. Man ir viens zīmējums no māsas vecākās meitas, kas nu jau gluži sadzeltējis - tas man gadiem ir bijis pie ledusskapja, kā arī tika paņemts līdzi uz ārzemēm un piesprausts pie ledskapjiem tur.

9/24/14 08:47 am

Informācijas par piešķirto finansējumu ir tiešām daudz, turklāt, sāku analizēt tikai to, kas ir par literatūras laukam tikušo (vēl baigi inčīgie varētu būt starpdisciplinārie projekti).

Inga Gaile 2012. gadā (skat. finansētos projektus 3. konkursā) saņēma 1800 Ls sava pirmā romāna "Mājas" sarakstīšanai. 2013. gada janvārī viņai ir intervija "Lauku Avīzē". Citāts ņemts no šīs vietnes: http://www.la.lv/inga-gaile-dzive-nav-tikai-pirkt-un-pardot-%E2%80%A9-3/

"Lauku Avīze: Esi saņēmusi Valsts kultūrkapitāla fonda radošo stipendiju, lai rakstītu savu pirmo romānu. Vai proza turpmāk varētu kļūt par galveno tavas literārās izpausmes veidu?

Inga Gaile: Jā, es patiešām gribētu uzrakstīt lielākas formas prozas darbu, bet kā man veiksies, pagaidām patiešām nezinu."

Gribētu zināt, kā Ingai Gailei ir veicies, jo šodien ir 2014. gada 24. septembris. Vai Inga Gaile ir sarakstījusi to savu romānu? Kas zina, varbūt arī ir sarakstījusi, bet par izdošanu taču nekas nebija teikts, vai ne?

Patīkami arī tas, ka 2014. gada VKKF literatūras 3. konkursa kārtā Ingai Gailei ir piešķirti 3000 EUR romāna "Stikli" sarakstīšanai.

Jautājums: vai ir publicēts Ingas Gailes pirmais romāns "Mājas"? Vai arī tas ir tikai sarakstīts? Jautāju tāpēc, ka nevaru saguglēt. Vikipēdijas šķirklī "Inga Gaile" arī neviens romāns nav minēts.
Tags:

9/23/14 08:33 pm

Valsts Kultūrkapitāla fonda mājas lapā pieejamo informāciju prasītin prasījās iekļūt ekselī, lai pēc tam izbaudītu ekseļa maģiju (nu tur pivot tables, vlookup un tādā garā).

Tātad, pārkopēju ekselī visus VKKF publicētos datus par atbalstītajiem finansētajiem projektiem literatūrā no 2006. līdz 2014. gadam. Tad vēl šai tabulai pievienoju papildus informāciju par literatūras ekspertu komisijas locekļiem attiecīgajā laikaposmā (šī informācija parādās publicētajos gada pārskatos) - tīri tā, lai redzētu, vai pastāv kāda korelācija starp to, kurš sēž komisijā un kura iesniegtie projekti tiek apstiprināti. Un, vispār, kad sagrupē finansējuma saņēmējus, tad top of the pops listē diemžēl parādās korelācija, un kā vēl (gaidiet tabulas).

Bet sāksim ar pašu svaigāko. 2014. gada 20. maijā, gandrīz kā parasti, mainījās literatūras ekspertu komisija un tās sastāvā no konkrētā brīža ir Liāna Langa – komisijas priekšsēdētāja, kā arī šie komisijas locekļi - Lita Silova, Zane Šiliņa, Pauls Daija, Anda Baklāne, Antonija Skopa – Šlāpina, Ieva Kolmane.

Pēc tam, kad biju uztaisījusi pivot tabulu, parādījās, ka 1000 EUR 2014. gadā ir piešķirti Ilmāram Šlāpinam. Jums jāzina arī tas, ka darbu iesniegšana uz tiem literārajiem projektiem ir sadalīta 4. konkursos. Es, protams, cerēju, ka Ilmārs Šlāpins būs iesniedzis darbu uz tiem konkursiem, kur pieteikumu iesniegšanas termiņš ir PIRMS viņa sieva Antonija Skopa-Šlāpina ir kļuvusi par minētās ekspertu komisijas locekli. Bet nē - Ilmāra darbiņš ir atbalstīts 3. konkursa kārtā - tajā, kur pieteikumus pieņem no 2014. gada 28. jūlija līdz 22. augustam (atgādinu - Antonija Šlāpina ekspertu komisijā, kas vērtē iesniegtos pieteikumus, ir kopš 2014. gada 20. maija).

Bet, jūs, protams, varat skriet man virsū ar dakšām un teikt, ka es neko nesaprotu un vispār, to, ka Antonija Šlāpina izgāja no konferenču zāles, kad ekspertu komisija pieņēma lēmumu atbalstīt vai neatbalstīt Ilmāra Šlāpina iesniegto darbu konkursam. Un vispār, kurš gan ar tik mazu summiņu riskētu mest uz sevi sliktu ēniņu.

Bet jūs neuztraucieties, nākamā uz strīpas, lai ierastos uz paklājiņa, ir Gundega Repše.

Visvairāk mani tas viss augstākminētais priecē tāpēc, ka šodien cibā kāda saniknota pazīstama vīrieša sieva nobļāvās, ka es visu traci esmu sacēlusi bez maz tāpēc, ka neesmu tikusi pie siles, jo tad taču es arī zagtu un dotu draugiem. Izskatās, ka mērījusi mani pēc savas mērauklas. Pēc tam gan žigli ieraksts tika paslēpts, bet no Latest posts gan ne - paldies, noderēs manā skrīnšotu kolekcijā. Laikam apķērās, ka pašas dvēselīte īsti nav dimanta trauciņš.
Tags:

9/23/14 03:28 pm

Domājot par kultūras mantojumu, uzskatu, ka Raiņa spārnoto "pastāvēs, kas pārvērtīsies" vislabāk izprot un visaktīvāk dzīvē izmanto politiķi mainot partijas, apvienojot partijas un atkal un atkal iekļūstot Saeimā. Tāpat arī visas tās brīnumainās pārvērtības, kas pie varas maiņas notiek, kad no valdes locekļa uzņēmumā x šī pati persona pārvēršas par valdes locekli uzņēmumā y, u.tml.

9/23/14 02:56 pm

Woohoo, found it!
Powered by Sviesta Ciba