Smile & Shine

Recent Entries

2/7/20 08:05 pm

Superīga filma, iesaku - Sink or swim!

2/1/20 08:08 pm

Sestdienās diezgan bieži apmeklēju Utrehtas tirgu; gatavošana nav mana stiprā puse, bet Floridas akmeņkrabja spīles gan ir kaut kas, kas neprasa daudz pūļu, laika un pacietības (trīs lietas, kuras nav manā zāļu skapītī) - atliek tikai noskalot un 5 minūtes tvaicēt, bez jebkādām garšvielām. Tomēr laiks, kas tiek ieekonomēts gatavošanā, ar uzviju tiek izšķiests komsumēšanas procesā - visa tā spīļu laušana (iesaku Knipex uzgriežņstangas), lupināšana un gaļas izknibināšana patērē vairāk enerğijas nekā uzņemtais kaloriju daudzums spēj kompensēt. Droši vien tāpēc to krabju gaļu bija jāmērcē izkausētā sviestā.
Diez vai gatavošu vēl. Nākamie rindā - jūras gliemeži. Šodien tirgū (vairs) nebija (bet kad tad vēl ja ne sestdien vārtīties pa gultu līdz pusdienlaikam).

1/27/20 03:38 pm - Tiem, kuri dvēselē jauni

Pasaules šopaholiķi - apvienojieties!

Nesen izlasīju labu padomu - ja der stils, tad bērnu apavus ir pirkt izdevīgāk (jo izmēri ir bieži līdz 40.) nekā pieaugušo.

Vienīgi ieteicams iečekot izmēru tabulas - var būt neliela nobīde (respektīvi, jāpasūta par izmēru lielāks bērnu izmērs nekā pieaugušo).

Kad izmēģināšu praksē, ziņošu par rezultātiem.

1/4/20 03:45 pm

Beidzot izvēlējos un nopirku trauķeni savai māsai dāvanā uz dzimšanas dienu.

And the winner is: https://www.1a.lv/sadzives_tehnika/liela_sadzives_tehnika/trauku_mazgajamas_masinas/bosch_sms46kw01e

Viena lieta gan ir reāli neforša - 1. janvāra ekrānšāviņš rāda, ka preces cena ir 353 eiro, bet, kad pirku šodien, sapiķoju 381. Aizrakstīju šiem, ka jūtos appista un ceru, ka viņi kompensēs manas patērētāja ciešanas papildus garantijas laika vai mazgāšanas tablešu veidā cenu atšķirības apjomā.

12/30/19 09:30 am

Ziemassvētkos iepriecināju sevi ar priekšlaicīgu dāvanu dzimšanas dienā - lidojumu uz Bukaresti maija beigās. Sofijas ceļojums bija foršs, tāpēc izlēmu apmeklēt arī citas tās puses valsts galvaspilsētas.
Gribu arī uz Ungāriju, Horvātiju, Maķedoniju, utt.

12/27/19 10:30 am

Ziemassvētki divās Itālijās )
Tags: , ,

11/14/19 02:10 pm - Šopaholiķu ziņas

Uniqlo tagad piegādā preces arī uz LV: https://www.uniqlo.com/eu/en/company/faq/delivery?question=1

11/10/19 01:36 pm

Adventes kalendāri, ojā. Kapitālisma daudzšķautnainā seja!
Tā, droši vien, ir Grēta (ne Garbo, bet tā cita), kas mani runā, jo pirmais, kas nāk prātā - omg, papīra un plastmasas kalni. Otrais - izspiest visu no tām tūbiņăm ir neiespējamā misija. Man ir iekrājušies visādi paraudziņi, kurus reliğiozi ņemu līdzi ceļojumos, kuros es noteikti atradīšu laiku sevi palutināt ar sejas maskām un krēmeļiem (kā tad), bet kā neplok tā miniatūru kaudze, tā neplok, bet ārā jau arī negribas mest. Trešais - puse kalendāra noteikti būs kaut kas, kas mani galīgi neuzrunā.
Un jūs? Jūs viņus pērkat un lutinat sevi 24os dažādos veidos?

11/5/19 09:04 am

Pēc trīs mēnešiem un ~2700 norullētiem kilometriem vasaras/rudens sezonā, esmu izkristalizējusi šādus NMAX 155 plusus un mīnusus:

Plusi:
- tāpat kā Harijam Poteram sanāca iekāpt vilcienā no platformas Nr. 9 un trīs ceturtdaļas, man ir pavērusies papildus trešdaļa no kopējās ceļa strēles - vidusjosla starp auto sastrēgumu laikā; nelienu visur, tikai tad, ja auto stāv un rinda ir gara un zinu, ka sarkanais degs vēl ilgi; citi autovadītāji ir saprotoši un daži mēdz arī pabraukt malā, lai man būtu vairāk vietas (paldies viņiem par šo);
- perfekts uzrāviens - startējot no pole position var noskriet gandrīz jebkuru auto un pat turēt līdzi močiem kādu gabalu;
- pārvietojos pa ceļiem, kur ierobežojums ir 80km/h, bet principā visi močī uz 90/100 - nav problēmu iekļauties kopējā plūsmā;
- tā kā nav jāpārslēdz ātrumi, bet tikai jāpagriež ručka - var ātri iešmaukt apļos;
- ieskriešanās/apdzīšanas joslā var braukt līdz pašam galam un ir vieglāk ieļauties galvenajā joslā, jo var ātrāk ieskrieties un mazāki gabarīti, lai ielīstu rindā;
- ja ir megasastrēgums, bet nu reāli mega-giga-maxi (kā 1x gadījās, jo viena no lielajām šosejām bija noslēgta un visi bija salīduši uz lauku ceļiem), tad var lēnām braukt pa veloceļu (tas, pa kuru braucu, ir maz noslogots);
- reizēm ir tik superskaisti rīti, kad brauc pa lauku ceļu posmu, uzaust saule, pa malām ganās aitas, govis, alpakas;
- nedēļas nogalē var aizšaut visur, kur vajag;
- pārkings nav problēma - vienmēr ir kur atstāt pēc iespējas tuvāk galamērķim, galvenā problēma - lai kāds nenopizģī;
- ir pietiekami mazs un kompakts, lai naktīs turētu mājas kāpņutelpā pieslēgtu pie trepju margām;
- degvielas ekonomija - darbs man nosedz vairāk (jo viņi kalkulē vidējo aritēmisko auto) - gan degvielu, gan apdrošināšanu, gan gadījumus, kad braucu ar auto (ja baigi gāž lietus, piemēram);
- zempakaļas ķiverei domātā vieta ir pietiekami liela, kur salikt papildus iepirkumu somu (jo ķivere galvā) iepērkot paiku;
- foršs dizains & skaista krāsa.

Mīnusi pašam Nmaxim:
- ja ir liels vējš, tad tas ir diezgan jūtams braucot, it īpaši pēc tam, kad uzliku aizsargpriekšautu (siltāk kājām, mazāka iespēja salīt); vienreiz iekļuvu tādā brāzmainā gāzienā, ka nevarēju nobraukt taisnā līnijā un uzlīdu uz veloceliņa;
- vienmēr strjoms par to, ka ja uzlikts uz sānu kājas, tad var nejauši nogāzties; vienmēr 10x pārbaudu, ka ir stabili nolikts; kur vien iespējams, lieku uz "pakaļkājas" statīva";
- ar uzlikto priekšautu vairāk jāuzmanās lejot bendžu, lai kaut ko neaplietu.

Mīnusi braukšanai ar skūteri:
- it īpaši tumšā/lietainā laikā jāuzmanās no auto; it īpaši, kad kāds auto seko super tuvu astē un tad man vienmēr liekas, ka ja man strauji jābremzē, tad es būšu pankūka starp priekšējo un pakaļējo auto; bet man ir pilnais moto prikids un atstarojoša veste - nodrošinos, cik vien varu;
- tumšajam laikam sākoties ir diezgan stresīgi braukt, jo nevar visur slēgt tālās gaismas (intensīva satiksme), kā aŗī pretimbraucošo auto tuvās gaismas ir megaspilgtas un reizēm ir diezgan grūti redzēt, kas ir uz ceļa priekšā; ja vēl lietus, tad vispār, jo ūdens lāses izplūst un gaismas atstarojas vēl trakāk; jābrauc super uzmanīgi pa laucīgākajiem ceļiem, jo var izskriet priekšā visādi zaķi un velosipēdisti;
- ķiveres stikls mēdz aizsvīst un tad ir jātaisa vaļā un jāvēdina vai arī jāapstājas un jānoslauka;
- pagājšnedēļ no rītiem bija sarma un ap 4 grādiem - pusceļā sāk salt pirksti kaut arī velku snova cimdus; risinājums gan jau ir ceļā - pasūtīti apsildāmie rokuturi;
- jāvadā līdzi darba prikids - drēbju neburzība pēkšņi ir top prioritāte;
- +10 minūtes no rīta darbā lai pārģērbtos un sataisītos (bet ir speciāla ģērbtuve un arī duša, ja vajag (piem., vasarā).

Bet, kopumā, plusi ir lielāki un svarīgāki nekā mīnusi.
Tags:

10/28/19 10:02 pm

Man ir kaut kādi òmīgi pases vāciņi jau bez maz 20 gadus. Tādi brūni, ādas, ar Rīgas torņiem. Ik pa laikam ienāk prātā, ka moš laiks kam trendīgākam, bet nu šie jau ir kā sekcija(R), kā hipstera augstākais līmenis, tik nemoderni, ka ir patiešām reāli nemoderni.

Kādi pasu vāki ir jums?

10/28/19 04:52 pm

Viens gan man te besī - visur pīpē. Šodien biju uz bezmaksas Balkan bites paikas tūri. Foršs gids un pastaiga ar nelielām uzkodām un vīnu. Vismaz nebija grūti izlemt, kur iet vakariņās pirms lidot mājup.
Tags:

10/28/19 09:34 am

Atbraucu uz nedēļas nogali Sofijā. Uzrāpos Vitoša kalnā, apskatīju Bojanas ūdenskritumu un izbaudu silto un saulaino zelta rudeni. Beibes te ir tievas un uztjūnētas, bet sejas ne pārāk smukas. Džeki diezgan mačo, bet staigā ar maziem sunīšiem padusē. Šodien plānā reliģija - Ņevska katedrāle, sinagoga un Paradise iepirkšanās centrs.

10/20/19 01:00 pm

Citā ziņās - joprojām jūsmoju par savu superīgo skūteri - pagājšnedēļ aprīkoju ar aizsargpriekšautu - pasargā no lietus un nav auksti.
Vakar aizbraucu līdz Utrehtai - var piebraukt līdz pašai kājāmgājēju zonai, vienmēr ir vieta, kur atstāt un nav jāmaksā.
Man liekas, ka nekad neesmu bijusi lielākā sajūsmā par man piederošu lietu. Super praktiska, ērta un skaista!


NMAX rudens prikids )
Tags:

10/20/19 12:33 pm

Reizēm aizmirstu, kādi apavi un drēbes man ir - daļa skapī, daļa ieziemotas vai ievasarotas. Sāku meklēt un atradu appu, lai turētu visas parpalas uzskaitē - YourCloset. Princips vienkāršs - visu nofočē un sadali kategorijās. Man patīk arī tas, ka kategoriju nosaukumus var mainīt, dzēst, pievienot jaunus.
Sākumā aizņem laiku, bet pēc tam ir diezgan noderīgi - nav jārokas pa skapjiem, var redzēt, kā ir par daudz, kā trūkst, kas ar ko iet kopā, utt. Jā, var veidot arī kolāžas ar kombinācijām - to gan neizmantoju, jo tik daudz enerğijas man gan nav.
Galvenokārt izmantoju šo, lai justos vainīga pirms iegādāties jaunas drēbes - lai atgādinātu, ka tāpat jau ir (par) daudz un viss vēl ir valkājams.

10/5/19 09:16 pm - Esmu ar sevi apmierināta

Šis būs tāds ieraksts, kādus rakstīju pirms 10 gadiem. Bļe, I wish šis būtu reāls ieraksts pirms 10 gadiem.
Here goes nothing.
Es beidzot iemācījos masturbēt intensīvāk un beigt eksplozīvāk. Karstie 37 my ass!
Un paldies, google!
Mans vienīgais attaisnojums - pacietība nav mana stiprā puse.
"Ja tu ieraugi, ka lubrikants ir pusē, tas nav tāpēc, ka man ir mīļākais" - tāds bija mans lietišķais paziņojums dzīvesbriedim.
Esmu ļoti aizņemta ar uzkrāto orgasmu palaišanu dzīvē. Un vispār, pacietību vajag tikai 1x, pēc tam ir tikai tehnikas pieslīpēšana.
Paldies par uzmanību!

10/5/19 10:44 am

Aizpildīju LU FilSocInst. migrācijas aptauju.
Es pilnīgi noteikti neaizbraucu prom no LV naudas dēļ, jo galvenais bija iepazīt pasauli, ceļot, hobiju iespējas.
Bet tagad gan - atpakaļ diez vai atgriezīšos tādēļ, ka pierasts pie esošā algas līmeņa un dzīvesveida, ko tas nodrošina. Es gan negribu palikt NL pavisam, katrā ziņā, nekādu īpašumu pirkt netaisos, jo vecumdienās, man šķiet, te var nomirt no garlaicības.
Tāpat, gribas pēc kādiem 2 gadiem kādu traļi-vaļi gadu ar klejošanu un hobijošanu.
Un pēc tam jau redzēs, uz kuru pusi vējš pūtīs.

10/3/19 08:18 pm

Ja tu esi sieviete un vēlies nopirkt kaut kādu kūlīgu apğērbu, pribambasus vai fiņķikļuškas hobijam, kurā izteikti dominē džeki, tad tava izvēle, vairumā gadījumu, ir 2 rozā toņi un puķes vai abi.
Kur ir tā joma, kur džekiem ir tā sajūta, ka viņi tiek ignorēti kā suga/pārāk šaurs/stereotipīgs piedāvājums?

10/2/19 06:16 pm

Pirms kāpt slimības gultā, svētdien apmeklēju Nāciju kausu motokrosā un pat nofočējos ar mūsu kruto braucēju Paulu Jonasu. Pateicoties viņa 2. un 3. vietai divos braucienos, Latvija ierindojās 8. vietā. Labākais rezultāts kopš LV piedalās.
Bet igauņi vispār bija kaut kādi kingkongi - 4. vieta, priekšā faking Francijai!
Apstākļi gan bija - lietus gandrīz visu dienu, smilšu/dubļu šļura, bet tas arī izskaidro labo rezultātu - latviešiem jau patīk, kad ir grūti!
Un kamēr padokā stalkoju slavenības, rokas stiepiena attālumā, golfavāğa tipa vagoniņā, garām nobrauca pats kungs un ķēniņš Oranžais Vilems Aleksandrs ar savu svītu.
Tā es te dzīvoju.
Tags:

10/1/19 04:14 pm

Tā kā esmu kleperīgais kleperis un slimoju pa gultu, bija laiks iečekot visādu figņu plašākos apmēros. Proti, LV instagrameru/ietekmeļu razborkas.
Abstrahējoties no tā, cik kurš tīksmotājus nopircis, Maijas biužas likās dauz smukākas un estētiskākas par Agnijas un tās vēl vienas, Birznieces kaut kādas.
Pilnīgi apsveru tai Maijai piesekot. Tā viš i, nav sliktas publicitātes, ir tikai publicitāte. Bez tās nekad par tādu nebūtu uzzinājusi.

Bet vispār, lai lieku reizi atgādinātu par to, ka jaunība ir prece ar īsu derīguma termiņu, iečekoju Zeltiņas instagramu. Vispār, wtf, vai tad viņa nebija normāla aktrise, kas tur nogāja greizi, ka viņa izvēlējas botulīnu un botiljonus?

9/24/19 02:06 pm

Svētdiena uz XSR700 )
Tags: ,
Powered by Sviesta Ciba