voyage, voyage

Recent Entries

7/10/14 09:47 pm


Vistleras veģetārieši )

7/8/14 07:33 pm

Principā, kapitālisms ir tāds pats kā komunisms - cilvēkam nav izvēles. Komunismā viss bija vienāds un arī kapitālismā viss ir vienāds - pamēģiniet parastā lielveikalā atrast veļas pulveri, kuru nav ražojis Procter & Gamble vai Henkel.

7/8/14 11:36 am

riteņi lidošanai gandrīz gatavi

te )

7/8/14 10:02 am

Ja kaut kas mājās jāatrod, tad pie manis var griezties kā pie orākula, jo man piemīt netradicionāla domāšana. Mans draugs gan to nosauktu mazliet savādāk, bet - whatever works.
Piemēram, vakar atcerējos, ka man taču jāiepako ceļasomā lāču zvaniņš - tas ir tāds zvaniņš, kuru piekar pie somas, lai lācis dzird, ka pusdienas/vakariņas dodas viņa virzienā. Meklēju vienā mantu čemodānā, meklēju otrā - nav. Nākamais solis - jāpaskatās taču vanassistabā skapītī zem izlietnes. Un tur tas zvaniņš arī bija - maisiņā kopā ar 100ml pudelītēm. Jo tas taču ir tik loģiski! :D

7/7/14 10:58 pm

Muzikāls priekšnesums uz arfas jenota izpildījumā: https://www.youtube.com/watch?v=-Z_D2IfpF3g

7/6/14 02:13 pm

Salsa gatava, šašliks gatavs, garneles sviestā un ķiploku pulverī apviļātas, lauks laikā - saulains un vējains. Jāsdur viss uz iesmiņiem, jāpasit viss padusē un jānokāpj lejā līdz parkam. Pa logu redzams, ka iecienītā vieta arī nav aizņemta.
Pēc tam - jāpako čemodāni, jo atvaļinājums nupat, nupat jau ir klāt.

7/4/14 11:49 pm

Šodien bija prīmā diena, jo tā bija mana pēdējā darba diena konkrētajā darbavietā, pēc kuras es, visa tāda spārnota (jo nevajadzēs vairāk tur atgriezties), aizdevos uz, diemžēl, pēdējo bmx mākslas pulciņa sesiju, kura šoreiz ievilkās līdz desmitiem vakarā ierasto septiņu vietā, taču viss - cēla mērķa vārdā. Vienīgā pulciņa meitene netiek uz nākamo-pēdējo sesiju un mēs iespringām, lai viņas riteni pabeigtu un viņa ar to varētu aizbraukt mājās. Viņas mamma sēdējā kādu stundu pacietīgi gaidīdama uz soliņa, bet tas bija vienkārši neizsakāmi lieliski, kad Aišiba, sēžot uz sava pabeigtā riteņa teica, ka viņa ir laimīga un viņas mamma arī bija ļoti priecīga, jo abas ar Aliju riktīgi saslavējām viņas meitu. Un nebija pat nekas jāizfantazē, jo Aišiba savu riteni bija nokrāsojusi ļoti mākslinieciski, trijās krāsās, ar krāsu pārejām un visādiem rimbuļiem un svītrām un izdarījusi to ļoti rūpīgi.
Mājās braucot nevarēju vien pārstāt smaidīt!

7/3/14 08:16 pm

Toronto ir metro stacija uz kuru var braukt, kad viss besī ārā. Uz Bessarion.

7/1/14 11:37 pm

Atvēru tvnet.lv - kā māk, tā maun: "Aizturēti apģērbu kontrabandisti, kas valsti apšmaukuši par pusmiljonu."

7/1/14 01:47 pm

Izmantoju brīvdienu - šrubēju māju, pametu skatu pa logu - urā, piemājas baseins vaļā un glābēji rosās lapiņas ķerdami. Piecās sekundēs ielecu peldkostīmā un nesos ar liftu lejā un iekšā baseinā biju gan! Ņemot vērā valdošo žaronu, baseins blakus mājai ir vienkārši super!


Bilde )

6/30/14 07:53 pm

Pa logu šad un tad redzu vienu penšu pāri, kuri izveduši pastaigā savu mazo ķebursīksuni. Šķiet, ka nekad neesmu redzējusi suni tikai ar vienu no viņiem, vienmēr tikai kopā. Tagad viņi sper viens otram mazu bumbiņu, savukārt mazais sūds cenšas pārtvert.

Kolēģiem šodien atkrita žoklis - pirmo reizi ierados kleitā. "You just go girl in that sexy dress" Mišela bija lakoniska, kad uzgriezu viņai dibenu, lai izietu no kabineta.

6/29/14 10:48 pm

Amerikā ir divas man-made lietas, kas man patīk. Mūzika un auto. Un viņu himna :D (kas ērti ierakstās kategorijā: mūzika).
Viens: https://www.youtube.com/watch?v=BJs_L7yq5qE
Divi: https://www.youtube.com/watch?v=kRx4QzEAWQY

Vispār, trešā būtu velo.

6/29/14 09:47 pm

Labprāt aizsūtītu tos liekos 10 grādus uz Latviju. Kaut kādi plus 30. Stājos ar riteni pie katras maršrutā esošās dzeramā ūdens strūklakas. Britu Kolumbijā arī sola 30-35, kas nozīmē, ka vislabākais laiks riteņošanai būs agrs rīts - tieši tas laiks, kad lāčiem patīk apkārt hujārīt, bet mans vienīgais ierocis ir tikai sarkans zvaniņš.

6/29/14 12:03 am

Zin', kas man liekas smieklīgi? Smieklīgi ir tas, ka Ontario atrodas 1/3 no pasaules saldūdens apjomiem (ar ko gan es nedomāju Dr. Peppers un Coca Cola), bet visi veikalā pērk Nestle dzeramo ūdeni. Turklāt ne jau lielajos bačokos, lai vismaz kaut kā dabu no plastmasas pasargātu, nē, viņi pērk lielos megaiepakojumus ar puslitrīgajām Nestle pudelītēm. Vēl traģikomiskāk būtu, ja tas ūdens nebūtu no Kanādas.

6/28/14 10:55 pm

Šis ir diezgan vienkāršs un foršs, ne pārāk dārgs amerikāņu zīmols: http://www.loft.com/
Powered by Sviesta Ciba