Smile & Shine

Recent Entries

8/27/19 03:20 pm

No rītiem beidzot ir prieks doties uz darbu, jo var gonkot ar savu NMaxi.
Šodien es beidzot saņēmos un izlīdu pa "vidusrindu", lai pie luksofora būtu pole position :D Pagaidām gan tikai tad, kad ir skaidrs, ka sarkanais vēl degs ilgi un ir pietiekami daudz vietas.

Nākamnedēļ dabūšu Yamaha MT-07 uz nedēļu un pēc tam plānoju paņemt arī XSR700 testā.

MT-07: https://www.yamaha-motor.eu/baltic/en/products/motorcycles/hyper-naked/mt-07/

Reāli prieks, ka nokārtoju pilno A kategoriju Latvijā, jo NL ir daudz dārgāk.


Ta kā beibes - kārtojiet moča tiesības, totāli iesaku! Pekles enģeļiem nav obligāti jāpievienojas, bet pat ar skūteri braukt ir tīrais prieks!

8/4/19 10:20 am

Mans skūteris ir tik foršs!
Skūtoju šurpu turpu, arī lietu noķēru, bet ir ok.
Nopirku moto bikses un jaku, vēlāk būs jātiek arī pie speciālā aizsargpriekšauta, ko uzkabina uz skūtera, kad paliks vēsāks.
Un iemācījos uzlikt uz pakaļkājas.

7/30/19 11:29 pm

Botānikas ziņās jaunumi tādi, ka ik vakaru mazgāju monsteras lapas ar putainu mačalku, jo viņā ir iemetušās kaut kādas gnīdas. Sākumā domāju, ka putekļi un nepievērsu uzmanību, bet tā kā augs sāka izrādīt dzeltenās kaites pazīmes, sāku pētīt un atklāju, ka putekļi pārvietojas. Tagad paliek mazāk, bet cīņa nav galā, vēl melnais bruņinieks, tas ir, parazīti tomēr vēl nepadodas.

7/30/19 10:05 pm

Beidzot tiku pie sava NMAX 155cc! Esmu taadaa sajuusmaa it kaa buutu R1 nevis skuuteri nopirkusi :) Tagad tikai jaasameklee, kur interetaa var aizpildiit pieteikuma veidlapu, lai pievienotos Hells Angels.


Fresh from press )

7/15/19 09:56 pm - Mazs, bet nikns!

Māt, es būšu skuterasts!
Kopš sestdienas testēju/dragāju apkārt ar Yamaha NMAX 125cc skūteri. Fucking loving it! Ideāls šejienes lauku ceļiem, lai brauktu uz darbu un nebūtu jālien uz šosejas. Tikai visu laiku jāčeko spidometrs, jo pārāk ņiprs! Līdz 90 km/h iet easy peasy! Mīlestība no pirmă pakaļas pieskāriena! Un ja iedod ručkā līdz galam, kad iedegas zaļais, tad ne visi auto uzvar dragreisā, kurā viņi nezinot piedalās.
Ceru, ka drīz tikšu pie sava Odzes zilā Makša, tikai ņemšu 155cc: https://www.yamaha-motor.eu/rs/sr/products/scooters/urban-mobility/nmax-155/

6/16/19 04:34 pm

Jē, šodien uz Pink! Vienītī!
Sen neesmu bijusi uz tik lielu konci. Pēdējais bija uz K's Choice, kas bija superīgs.

6/2/19 02:00 pm

Părstādīju dažus istabaugus. Gumijkokam jauna lapa aizmetusies. Nez, cik ilgs laiks paies kamēr tas izaugs vismaz manā augumā? Savukārt alveja ir mans success story. Super lekna, skaista un aug griezdamās. Šo to gan drusku iekaltēju, ceru, ka saņemsies un izdzīvos. Ā, līdakastes man arī padodas.
Tags:

6/1/19 08:45 am

Atvaļinājums noslēgts. Jākāpj ļotenē. Ar apdegušām kājām. Jūras veltes un zivis kādu laiku negribēsies.

5/29/19 11:31 am

No sērijas - kad izaugšu, darīšu, ko gribēšu!
Vakaru pavadīju gultā baltos palagos un pārvalkos dzerot vīnu, piekožot šoko končas no Bajonnas veikala, kas dibināts 1895. gadā un skatoties Sainfelda speciālšovu.
Tagad sēžu plika uz dīvāna, gaidu, kad sakaltīs uz sejas uzsmērētā ogles maska.

5/27/19 07:53 pm

Pēdējās divas nedēļas bija intensīvas - aizlidoju ciemos pie draudzenes uz Angliju, aizgāju uz Jimmy Carr jaunāko šovu, apmācīju jauno kolēği, kuru pieņēma pēc mana atlūguma (vakaros pār lūpu nevarēju pārspļaut pēc tam, kad visu dienu biju vārījusies), sagatavoju miljons piezīmes par projektiem, kurus administrēju, izsūtīju paldiesu un atvadu ēpastus, apraudājos pie pēdīgā Skype zvana ar Indijas kolēği un biju varen aizkustināta par atvadu pasākumu. Kolēği sasūtīja foršus ēpastus, sarakstīja jaukus vārdus divās megakartiņās, sameta 175! Eur dāvanu kartei un sadeva tik daudz apskāvienus, ka es kā saltā latviete gandrīz izkusu.
Būs jāiet prom no darba biežāk!

5/5/19 07:58 pm

Prieki:
- gumijkociņam ir izšķīlusies jauna lapiņa;
- katru reizi palūkojoties uz sprigano alveju mana dabasmātes sirds notrīc lepnumā;
- beidzot atradu pietiekami augstu, šauru un finansiāli izdevīgu skapīti-plauktu priekš virtuves lokālajā eseskā, lai varētu izvietot divu mājsaimniecību trumuļus, skutuļus un turētu acu priekšā prāta aptumsumā nopirktās virtuves elektriskās palīgierīces, lai sirdsapziņa spiestu izmantot biežāk;
- rīt uz darbu varēšu uzvilkt jauno dzelteno džemperi (pa virsu gan plānoju uzvilkt ziemas/rudens/pavasara vilnas mēteli, jo, maijs, nu);
- vēl tikai 3 nedēļas un tad atvaļinājums un dzimšanas diena (jau noskatīju restorānu, kurā atzīmēt šo nu jau 37. dzimšanas dienas sēriju).

Bet pakausī, protams, latvieša dzīvesziņa klauvē ar saviem "nu nevar būt, ka iet tik labi, tikai nesapriecājies par daudz".
Tags:

4/27/19 03:26 pm

Integrējos lokālajā sabiedrībā un tās paradumos arvien dziļāk. Draudzenes draudzene izdomāja, ka grib tirgoties Karaļnakts blusu tirgū un uzaicināja mani piedalīties tajā visā andelē.
Mana vienīgā problēma bija tā, ka man īsti nebija, ko tirgot, jo izrādās, ka viss manā dzīvē un dzīvoklī šķiļ prieka dzirkstis. Bet nu kaut ko jau tur salasīju, uzliku galvā oranžu fascinatoru un aiziet!

Pēc šīs nakts es apsveru mainīt kursu un doties pilnās burās apvārdošanas (pārdošanas) okeānā.

Jo:

- džeks pērk cepuri, cepure maksā 20 centus, viņš man sniedz 50. "I'll keep the change OK?" Protams, ka viņš piekrita.
- blakus esošie andelmaņi notinas, bet atstāj aiz sevis kaudzi ar vīriešu parpalām. One man's trash is another man's treasure! Kamēr es un draudzene vācam labākos gabalus, turpat jau piestājušas divas kundzes un lasa ārā kaut kādus gabalus un es šai saku, ka viens maksā 50 centus, bet es viņai atdošu viņas 3 savāktos par eiro. Un šī arī samaksā, lai arī man šķiet viņai bija pilnīgi skaidrs, ka tās mantas nav mūsu un tik pat labi ir viņas bez maksas.
- pienāk kaut kāds džeks un paņem rokās vējjaku, saka, ka ņemšot. Es viņam saku - hei, bet paskaties uz šito koši zaļo flīsi, vai nav labs, ko? Šis paņem arī to. "Un kā ar šito kreklu? Man liekas, ka diezgan labs vēl un tikai 50 centi!" Beigās tas vīrietis aizgāja prom ar četriem drēbju gabaliem;
- visu vakaru nācās tās lupatas kārtot, tagad man ir daudz lielāka nojausma, cik ļoti cilvēki savanda drēbes veikalos; un man ir arī lielāka nojausma par preču izvietošanu. Divos čemodānos bija samesti tē-krekli, respektīvi, viss nemitīgi konstantā jūklī - atrodu tur t-kreklu ar Wonder woman - salieku košākus kreklus apkārt un izklāju Wonder woman t-kreklu tā, lai zīmējums labi redzams - nepaiet ne 5 minūtes un tas krekls jau ir pārdots.

Bet labi - tai pat laikā cilvēku izvēles mēdz būt diezgan neizskaidrojamas. Par lietām, par kurām domājām, ka tās jau gan aizies kā karsti pīrādziņi - tās ne visas pārdevām. Un tai pat laikā es pārdevu 50% no visām tām briesmīgajām vīriešu drēbēm, kuras savācām no ielas.

Un tad, vienpadsmitos vakarā, kad kūlāmies mājās cauri ļaužu pilnajām ielām, piestājām un uzēdām holandiešu fast foodu - tā frikandele baltmaizē ar majonēzi un sīpoliem garšoja īpaši labi!

Tomēr, uz nākamo gadu ir jātaisa cits biznesa plāns. Ienesīgākie ir visādas huiņas tingeltangeļi - laimes rati, karāšanās pie bumbas, kur jānoturas vismaz 100 sekundes vai arī iemest kādam sejā olu par 1 eur gabalā. Tas ir kur lielais baksis ganās! Un nākamgad es gribu viņu sev!

4/24/19 09:29 pm - Karī Mondo diena jeb hoardings

Gratis - mans mīļākais vārds holandiešu valodā. Pulksten vienpadsmitos dienā pienāca ēpasts, kā tādas un šitādas biroja lietas var savākt bez maksas.
Vispirms es sameklēju ormani (jāatceras aiznest alus, kad ieradīšos jaunajā birojā) un tad es devos kvestā.

Tagad mans mājas birojs ir apgreidots ar ekstra ikejas plauktu, papīrgrozu (līdz šim izmantoju random kartona kasti no k.kāda pasūtījuma), istabaugu (tagad man te toč ir džungļi), viesistaba ir tikusi pie jaunas stāvlampas un dīvāns pie plušķīga rozā spilvena. Un visam pa virsu - rozā plastmasas kaste, par kuru priecājos kā ēzelītis Īā, jo kastē vis kas ieiet un iziet (on vhoģit i vihoģit).

Tagad man tikai jāapņemās Karaļa dzimšanas dienā pārāk neaizrauties ar valsts mēroga blusu tirgu, jo savādāk būs jāpārvācas uz plašāku dzīvokli, kur to visu izvietot.

4/24/19 09:45 am

Vakar atgriezos pa taisno no atvaļinājuma darba steliņģī. Tas bija skarbi.
Bet vispār, šodien pēdējā diena vecajā ofisā, jo rīt & parīt rukāšu no mājām, bet pirmdien darba duna sāksies jaunajā birojā uz kuru pārvācās esošais kantoris.
Par laimi, jaunais ofiss ir tikai dažas minūtes tālāk nekā vecais, ta kā īpaši daudz kas nemainīsies, ja nu vienīgi sienu krāsa un skats pa logu.

4/17/19 10:49 am

Mūsu viesu namu vada 4 kaķi no kuriem viens pizğī velozeķes un cimdus, bet cits atkal ar uztrenētu ķepu atrauj vaļā ledusskapja durvis un guļ uz spilvena, jo matracis kundzītei par cietu. Un šņāc, kad neļauj dancot pa galdu.

4/16/19 10:49 pm

Kalni ir manas katedrāles.
Par citām pārdzīvojumu nav. Sorry, not sorry.

4/11/19 12:47 pm

Pirmā atvaļinājuma diena Itālijā. Diezgan lietaina un vēsa, bet tik un tā forši - mājā meža vidū uz kalna, apkārt čivina putni un vakaros kvākšķ vardes ielejā.
Ielidoju vakar Nicā - ļoti skaisti skati lidojuma beigās virs tirkīzzilā ūdens un ar ciemiem un jahtu piestātnēm saulrietā. Draugs savāca un pēc kādām 2 h bijām Finale Ligure un gājām vakariņās uz nelielu, bet mājīgu skabūzi - restorānu, lai uzsāktu Vidusjūras diētu ar kalmāra sautējumu.
Jāiet pusdienās, mans kuņģis jau ir pierāvies pie mugurkaula. Fokaču vai picu, tāds ir jautājums!

3/17/19 09:07 pm

Pa nedēļu nokodu:
Sex education
Working moms
Marie Kondo

Bija ok, izklaidējoši, kaut arī nekas nav ar manu dzīvi saistīts. Droši vien tādēļ.

3/16/19 10:10 pm

Kamēr dzīvesbriedis pa kalniem, es izmariekondonēju drēbes. Kaudze nemaz nebija liela, pusstundas laikā atsijāju prieku neuzdzirkstošos gabalus.
Nu un vakarā nopirku jaunu kleitu, protams. Vieta taču nevar palikt tukša!

3/2/19 05:24 pm

Fak. Grūti noticēt.
Powered by Sviesta Ciba