Smile & Shine

Recent Entries

2/20/17 03:53 pm

Es tagad jūtos ļoti lepna, jo izfiškoju, kā uzrakstīt advancēta līmeņa meklēšanas komandu (kas strādā, hell yeah!) tā vietā, lai filtrētu manuāli izmantojot drop-downus Jirā:

"Customer Name" = "Klients X" AND Status != "Project Closed" AND Status != Cancelled AND Status != "Premature Close" AND Type = Project

Ceru iegūt balvu "Gada Nūģis".

Upd. Un vēl es iemācījos, ka "" vai '' vajag tikai tad, ja ir vairāki vārdi, lai gan netraucē, ja ieraksta ar tiem.

Upd 1. Kaut arī augstāk redzamais variants strādāja labi, tas tomēr nebija gana smuks. Tagad es zinu, kā ir smuki:
"Customer Name" = "Klients X" AND Status not in ("Project Closed", Cancelled, "Premature Close") AND Type = Project

2/18/17 02:48 pm

Skatos Boston seafood attēlus internetā un nevaru saprast, kā lai to visu paspēj pagaršot!
Tik daudz iespēju, tik maz laika + ardievu, diēta!
Kā arī - obligāti vajag arī kādu tonkotsu ramen ieēst.

Esmu sākusi kuslos izmēģinājumus sejas špaktelēšanā, tāpēc esmu sastādījusi sarakstu ar kosmētiku, ko iepirkt sephorā. Jāiekļauj vēl viena lieta - apprecēt miljonāru, kurš par to visu samaksās.

Viss, jāiet mēzt māja, šodien spēļu vakars.

2/16/17 09:22 pm

Ielūkojos Seb ibankā.
Ak jēzussvātāmarija, kas tās par šausmām?
Kāds to tiešām uzdizainēja, apskatīja un pie sevis nodomāja "jā, šis ir neticami ērti"?

2/14/17 04:27 pm

Tikko totāli apzinājos nūģi sevī - izlasu virsrakstu "worst breakups servers have seen" un pēc tam nevaru saprast, kāpēc rakstā ir par izšķiršanos restorānos un nav nekā par serveriem.

2/12/17 08:01 pm

Un Eimija? Emija ir forša. Jo viņas jokos ir agresija, trulums, rupjības, stereotipu pārspīlējumi, tabū tēmu aizskārumi (nu kaut vai tas joks par prom night ar nepilngadīgo).
Tieši tas, kas strādā daudzu komiķu labā, jo visi nevar būt Sainfeldi.

2/12/17 07:45 pm

Southpark bija tā lieliskā epizode, kur Kārtmens visu laiku saka savai draudzenei, ka viņa ir gudra un asprātīga.
Izskatās, ka režisori bija redzējuši Sieviešu stendapu.

2/12/17 07:38 pm

Louis C.K., Jimmy Carr, Bill Burr, Jim Jefferies un Daniel Tosh nav tie vārdi, kuri nāk prātā domājot par feminismu, bet viņi vismaz ir smieklīgi.

2/11/17 10:53 am

Snieks snāka snikt! Beidzot! Beidzot baltais nāk skaistām, kopā saķepušām pārslām lejā kā no pārpilnības raga!

2/10/17 11:54 pm

Labi, tā nu tas ir - es gribu aiziet Bostonā uz Zinātnes muzeju, taču vēl vairāk man gribas aiziet uz Sephora veikalu.
To kosmētikas magnātu templi nav iespējams aizstāt ne ar kādiem Douglas vai Ici Paris XXL.

2/4/17 07:12 pm

Nez, kurā ienākumu līmenī sāk šķist normāli pirkt sveces par 95 mārciņām un vairāk?

2/3/17 10:53 pm - darbs un darbarīks un burkāns

Trešdien un ceturtdien bija mēneša slēgšana un, ņemot vērā apstākļus, manai kolēģei uznāca meltdown. Jā, visi nav roboti, kā es. Trešdien nopašīju mājās līdz pusnaktij, bet pabeidzu visu par sava produktlaina projektiem, savukārt ceturtdien no rīta ķēros pie kolēģes augeja staļļiem. Daļu deleģēju savam holandiešu kolēģim - viņš nebija sajūsmā, pilnīgi pretēji, bija varen pikts par to, kāpēc šis nebija novērsts, lai neiestātos un tad es teicu, ka jā, bitvairazīt, varējām gan, bet mēs arī esam cilvēki un nevis kiborgi un gadās fakapi, taču pietiks tērēt laiku par šo kasoties, jo tad sanāks ātrāk visu padarīt. Un re, nepagāja ne stunda un viss bija galā. Pēc tam es informēju bosu, ka to citu kolēģi nevar dzīt dziļākā stresā nekā viņa ir, tāpēc viņš, kaut zeme dega zem papēžiem, viņu netrobelēja (lai tikai es to varētu darīt, hahaha). Un visbeidzot, septiņos vakarā kopā ar šo ASV kolēģi, sēžot skaipā, iesniedzām datus par pēdējo viņas projektu un tad bija daudz hai-faiv un we did it! Un vēl mesidži no bosa par to, ka mani pūliņi ir ievēroti un tiek novērtēti. Es gan nedaru to tāpēc, lai saņemtu šādus mesidžus (kuri gan ir patīkami), bet tādēļ, ka es citādi nevaru. Es nevarētu aiziet gulēt, ja zinu, ka ir jāizdara kaut kas svarīgs un no kā ir atkarīgs arī citu nodaļu darbs. Un citreiz, pat ja arī nav nekāda īpašā termiņa, es nevaru aiziet gulēt, kamēr neesmu atrisinājusi kādu problēmu, kas man liekas interesanta, jo gribas saprast, kur suns aprakts un kā to atrisināt. Un kad tas izdodas, tad ir reāli forša sajūta. Es esmu mazliet darbaholiķe.

 Un pēc visa tā es izlēmu, ka piektdien es darīšu tikai foršos darbus - ierakstīju vairākus mācību video par Jira, jo to jāsāk lietot vēl vairāk projektu vadītajiem, savukārt man nav laika sniegt neskaitāmas treniņu sesijas, tāpēc izdomāju, ka jāsniedz video prezentācijas un tad lai viņi skatās, kad pašiem laiks. Un, pats galvenais, lai tad, kad sāk rīkoties Jirā, nesapiš visu līdz nepazīšanai. 

Bet ir arī dzīve ārpus darba - uz Lieldienām izdevās saskaņot pulksteņus un lidmašīnas biļetes ar draudzeni un mēs laidīsim uz Berlīni, girs-only vojāž!

1/31/17 09:54 am

Pēdējās pāris nedēļas esmu uzkārusies uz šiem skandināvu džekiem, kuri dzied visādu populāru dziesmu kaverversijas "meets metal" stilā.

Leo & Robs: https://www.youtube.com/watch?v=G6r1dAire0Y

Un Pelle: https://www.youtube.com/watch?v=Vgif5MUnJtg

1/30/17 11:10 pm

Man jāpadalās ar šo lielisko epizodi iz dzīves par to, cik forši būt Makgaivera draudzenei.

Prozaiskā ikdiena - ieeju dušā, ūdens neiet prom. Bet Makgaiveriem to tik vajag! Sākumā jāpabakstās ar suši kociņiem, jāielej trubā Mr. Proper atdambējamais šķidrums. Tad jau viss paliek nopietnāk - jāaiziet lejā uz skabūzi pēc kaut kādiem instrumentiem. Skrūvgriežiem, stieplēm. Jāatskrūvē kāds pirmā stāva griestu panelis, jāpaskatās uz trubām. Jāpieskrūvē atpakaļ griestu panelis. Jāpabakstās ar stiepli. Jāiegāž vēl kādi pāris karstā ūdens trumuļi. Jāaiziet vēlreiz uz apakšstāva noliktavu un jāatgriežas ar lielo pumpi. Tad pumpim galā jāpievieno plastmasas korķītis, kas nosedz vannasistabas trubas diametru un jāpapumpē.

Ūdens aiziet fakin guldzēdams!

Moš jānopērk plandžeris...

Lai gan - man patīk apbrīnot Makgaiveru, kad viņš atkal izfiško kaut ko tādu.

Ir arī ēnas puse. Makgaivers: "Tagad tu mani nevari kritizēt par to, ka es neizmetu visādus sūdus!"

1/29/17 12:56 pm

Kā man patīk svētdienas un gultā pasniegtas brokastis!

1/23/17 10:09 pm

Tas Lato Lapsa ar savām publikācijām vēl noraks Vairu kapā. Precīzi tur, kur viņa grib!

1/22/17 10:47 pm

Izskatās, ka vissvarīgākais ziņās par Sieviešu gājienu bija tas, kuras slavenības tajā piedalījās.
Liels panākums!

1/20/17 06:03 pm

Tā ir lieliska sajūta, ja kolēģis atsūta info par problēmu, kad kaut nestrādā Jirā un es varu izfiškot minūtes laikā, kur ir problēma un kā to izlabot.

1/15/17 07:27 pm

Kā lai tagad pēc visas tās hujārīšanas pa svaigu pūderi un pa sapresētu pūderi saņemas, lai savāktu mantas pa somām?
Pēc vīna, alus, saldumiem, čipsiem?
Un mati arī jāmazgā.

1/14/17 08:31 pm

No rīta izrokam auto un laižam uz kalnu - pūderis katru dienu!
Ķēdes uz riepām arī esam iemācījušies uzlikt varen naski.
Vēl divas dienas un tad, atpakaļ uz darba steliņģi.

1/11/17 09:13 pm

Šodien bija spa diena - saunas, āra baseins ar skatu uz sniega klajumiem un sniega klātiem kalniem un forši pirtnieki - piemēram, viens ādas šortos un filca (?) cepurē ņēmās kā traks vicinot dvieļus un metot sejā karstuma viļņus un pa vidam vēl jodelēja līdzi visādiem jodeļgabaliem vai spēlēja ar koka karoti uz pār plecu pārmesta koka zara.
Rīt atkal uz kalnu. Man uz kājām ir skaisti zilumi no celmiem un koku zariem. Jo kurš tad brauc pa trasi, off-piste forever!

1/8/17 06:43 pm

Šodiena bija kaut kas neticams - nereālākā pūderdiena, neizbraukāts pūderis vietām līdz viduklim, bet lielākā mistērija - neticami maz cilvēku! Katru apli varēja atrast vēl daudzas neizbrauktas līnijas cauri mežam un izcirtumiem un arī rītdienai pietiks. Pat uz trases varēja atrast dziļu pūderi.


P-day )
Tags:

1/7/17 08:59 pm

Atbraucu uz kalniem, uz kūrortu ar lielisko nosaukumu Loser.
Pēc sniega apjoma gan neapstrīdams Winner.

Šodienu gan atcerēšos ilgi - braukājos cauri mežiem un nejauši ieklīdu vietā, kur vairs nebija nevienas slēpju vai snovborda sliedes, bet toties bija stāva klints un ne pārāk daudz krūmu un koku, aiz kuriem aizķerties. Ja mans draugs būtu blakus, es būtu noraudājos un izpsihojusies, bet tā kā biju vienītī, tad nācās ar visu tikt galā pašai, sarunājoties, uzmundrinot, ka tikai vēl šis viens posms un tad jau būs uz lēzenākas nogāzes un re kur jau ceļu var redzēt, utt. Vistrakākais bija viens brīdis, kad biju pieķērusies kokam, bet abas kājas kārpās meklējot kādu punktu, kur atbalstīties, bet apakšā vai nu ap klinti apsalis ledus vai arī slidena zāle, bet kaut kā brīnumainā kārtā noturējos un turpināju šermulīgo ceļu lejup, ar vienu roku turot sniega dēli, jo to jau negribas laist vaļā, par spīti visām klintīm. Kaut kā tomēr lejā nokļuvu un pat pēdējos 200m nobraucu pa mirdzošu baltu sniegainu lauku un tad, trīcošām kājām un rokām, kad beidzot pieleca, cik ļoti tomēr paveicās, ka klints bija vienkārši stāva siena un nevis klints, no kuras lejup jākrīt nez cik metri, stopēju atpakaļ uz kūrortu.

Un tomēr, pat neskatoties uz klints epizodi un to, ka bija varen auksti, šī diena bija ļoti forša un saulaina.


Šo gan man vajadzēja lekt ar dēli nevis kopā ar dēli )
Tags:

1/3/17 10:26 pm

Savukārt, ja par Zanderu - nu ko, džekam praktiski visas olas saliktas uz vienas partijas tribīnēm (labā uz descendum, bet kreisā uz apraktā suņa).

Bet vispār, vai nav ironiski, ka Kabatas attīstības apņirgtajam Kaimiņam bija "Suņu būda", bet paši par "suni" sava raidījuma nosaukumā arī īsti tālāk nav tikuši. Tā jau saka (visbiežāk - ķīnieši), sak', ja pats neko jēdzīgu nevar izgudrot, nu tad nokopēs kaut ko jau tirgū ejošu un popsīgu.
Jāpiebilst, ka nosaukums "kas sunim asti cels" būtu atbilstošāks, jo, vismaz pavirši apskatot, izskatās, ka uz raidījumu aicina tikai pašu stabulē pūtējus. Nu gluži kā vienīgās un pareizās pastāvīgās politiskās domas sortālītī.

OMG, cik iespaidīgs LinkedIn profils: https://www.linkedin.com/in/alina-ansone-3357266a
Tags:

1/3/17 09:40 pm

Beidzot saņēmos nogaršot uzdāvinātos Harija Potera visu garšu zirnīšus.
Par milzīgu nelaimi, pretīgo garšu zirnīši ir tiešām pretīgi. Pagaidām esmu saņēmusies un apēdusi zirnīšus ar ziepju un puņķu garšu. Savukārt zāles garša bija laba.
Vēl priekšā vēmekļu, dubļu, sapuvušas olas, ausu vaska un sliekas garšas.
Moš jāuzcienā mīļākie darba kolēģi.

1/1/17 12:22 pm

Vecgada dienu pavadīju visādās saunās, baseinos un burbuļvannās, izbaudot skaņu, smaržu, karstuma rituālus un pat ieskrienot ledusaukstā ūdenī (kājas mazliet atmira uz kādu minūti) 8 h no vietas. Savukārt 31. decembra pēdējās stundas vārtījāmies ar mīļo pa gultu ar vīnu, mandarīniem un Grand Tour divām īpašajām sērijām par Namībijas tuksnesi, ko ik pa laikam pārtrauca kaimiņu bērneļu uz ielas spridzinātās petardes un salūti.

Tā bija laba diena.

Laimīgu Jauno gadu!

12/30/16 08:05 pm

Un es nevaru sagaidīt rītdienas spa dienas garumā, iemērkties visos tajos baseinos un beidzot atslābt.
Gribu ieiet jaunajā gadā pilnīgā chill pill režīmā un ar lielu flammi (ja izdosies rast spēkus aizbraukt līdz Ševeninhenas pludmalei, kur būs milzu sārti pusnaktī).

12/30/16 07:57 pm

Es apņemos nākamgad dzert vairāk ūdeni.

12/27/16 10:17 am

Un, ja par empātiju un feminismu, tad pirmssvētku linča tiesa par nošauto lūsi man likās lielisks placdarms, kur ijai un ismam izpausties:

- no vienas puses, medniece rīkojās neētiski, no otras - visu internetu neizskatīju, bet visi tie uzsaukumi, lai mednieces bērni nomirtu, viņu pašu izvarotu un kā vispār sieviete var doties medībās un šaut pa dzīvniekiem, ja pati ir māte - vienkārši ideāls gadījums, lai ceptu vienu rakstu pēc otra par stereotipu pinekļiem, ar kuriem sabiedrība vēlas piesiet sievieti - galvenokārt - pie plīts, maiga rakstura un hobijiem, kuros noteikti neietilpst medības.

12/27/16 10:10 am

Rising cibas topiks - empātija.

Ja tiek uzskatīts, ka empātija ir kaut kas, ar ko piedzimstam, tad - cik nu ticis, tik ticis, tāpēc pārmest kādam par empātijas trūkumu vai pārlieku daudzumu ir lieki.

Ja tiek uzskatīts, ka empātija ir kaut kas, ko cilvēki iemācās, tad šeit ir pārāk plašas iespējas manipulēt ar "šī empātija ir vispareizākā".

Visdrīzāk - abu mikslis.

Kā arī, papildus ekstra - spēt atšķirt to, kur beidzas empātija un sākas līdzatkarība.

12/26/16 08:23 pm - Jaunais slīdeņu projekts

Goda prezidents - Voldemorts - http://www.latvijasbuvnieki.lv/par-mums/parvaldiba/
Powered by Sviesta Ciba