Smile & Shine

Recent Entries

3/19/17 06:40 pm

"Hidden numbers" pagāja pārāk ātri. Lieliska filma!
Tags:

3/18/17 06:09 pm

Šodien mani pārsteidza viens portugālietis, kurš tirgo gan bakaļau, gan čorizo, gan asins desas, gan kūpinātas cūku kājiņas (tās gan izskatījās tādas diezgan nelielas, ne lielākas par 36. izmēru, bet būs nākamreiz jāpamēģina), jo viņš ar pirmo piegājienu man jautāja, vai gadījumā neesmu latviete vai varbūt polietie (par to polieti arī nemaz tik ļoti greizi nav, jo vecāsmammas vecāki bija poļu izcelsmes).
Reāli pirmais gadījums, kad ārzemnieks uzmin manu tautību ar pirmo reizi.

3/18/17 05:58 pm

Cik maksā divi kilogrami kubikos rubikos sagriezts jēra plecs?
Pārāk daudz. 34 EUR.
Jūs labāk priecājieties par Rīgas Centrāltirgus gaļas paviljonu. Es par viņu bieži iedomājos.

3/16/17 07:48 pm

omnomnomnomnomnom - es šodien atklāju speculoos pastu.
Diemžēl.
Tur ir miljons kalorijas. Bet ļoti garšīgas.


3/16/17 04:36 pm

Es nevarēju balsot Nīderlandē notikušajās vēlēšanās un, ja arī varētu, par PVV (Vaildersa partiju) nebūtu balsojusi, bet es kaut kā nesaprotu mediju haipu par to, kā šī populistu partija esot pakāsusi vēlēšanas, iedzīti zemē un kā veselais saprāts ir uzvarējis.

PVV ieguva 20 vietas parlamentā, kas nozīmē to, ka par viņiem nobalsoja daži miljoni. Kā arī tas, ka viņa atbalstītāju skaits ir pieaudzis, jo šajās vēlēšanās viņi ieguva vairāk vietu nekā iepriekšējās.

Manuprāt, tas, ka daži miljoni nobalso par tādu ekstrēmistu kā Vailders ir diezgan fucked up. Tas nozīmē to, ka vairāki miljoni cilvēku vai nu piekrīt viņa idejām, vai ari izmantoja viņa partiju, lai balsotu pret pie varas bijušajam partijām, kuri šos cilvēkus ir ignorējusi, neņēmusi pierē, nelikusies ne zinis par viņu problēmām.

3/11/17 08:21 pm

Selfie time! )

3/10/17 09:48 pm

O, kāds vēlreiz izdevis Veras Volkēvičas "Pļauku"! Vāka dizaini tādi galīgi ne pārāk, bet stāsts ir tiešām lielisks! Par to, kā karš un padomju vara ietekmē un maina cilvēku likteņus. Man bija kaut kādi piecpadsmit, kad šito lasīju, nevarēju atrauties.

3/6/17 08:50 pm - Pasaki man, kas ir tavi draugi...

Zanders rakstās riņķī un apkārt, bet viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc intelektuālā elite (lai kas viņi arī nebūtu) zaudē savu ietekmi ir tas, ka mūsdienās ir daudz vieglāk izsekot tam, no kurienes nāk nauda, par kuriem viņi rīko simpozijus, raksta rakstiņus un ar kādiem cilvēkiem viņi burziņo.

Kāpēc būtu jāņem vērā kāds, kurš, piemēram, iet uz visādu kasieru kāzām vai arī ir spiests dot tribīni un intervēt cilvēku, kurš notiesāts par mēģinājumu izkrāpt ES fondu naudu, lai palīdzētu viņam iztaisīties baltam un pūkainam mākslas mecenātam? Kāpēc būtu jāņem vērā tie, kuri piever acis uz korupciju, interešu konfliktiem, jo pašiem ir tik plikas pakaļas, ka jācīnās par katru nokritušo drupaču? Un neko citu jau negribas, tikai būt tai intelektuālajai elitei. Kādu grāmatiņu uzrakstīt. Vēlams, ar VKKF atbalstu. Uzbliezt kaut kādu sēru un skumju un ciešanu mauzoleju nekurienes vidū un dusmoties, ka tauta neziedo.
Turklāt, tos plikos dibenus cenšas aizsegt ar visādiem gājieniem un atbalstiem gejiem, lesbietēm, transpersonām, feministēm, bēgļiem, kas nu kurā brīdī aktuāli, lai to izmantotu kā džokera kārti vienmēr, kad tiek uzdots jautājums par to, vai nauda tiešām nesmird un cik ilgi var dzīvot dzīvnieku fermā un censties staigāt uz pakaļkājām kopā ar tiem, kuriem tā nauda un vara? Ne ar visiem - tikai ar tiem, ar kuriem izdevīgi.

3/6/17 05:08 pm

Nopirku sev jaunas zeķes. 

Vajadzēja ņemt divus pārus )

3/6/17 04:48 pm

Un vispār, sarauj - drīz gada pārskati jāiesniedz un man gribas uztaisīt salīdzinošo tabulu kādai biedrībai un fondam ;)
Iečekot jaunos/vecos ziedotājus un tā. Padomāt par pašvaldību vēlēšanām un partiju bazūnēm un tādā garā. Un, protams, par kultūras jomā nepieciešamajām būvēm, kuras noteikti nevarēs celt pa_leeto

3/6/17 03:58 pm

Tomēr gribas pasmieties - ja VKKF literatūras nozares projektu konkursos iesniegtos pieteikumus var vērtēt ar literatūras jomu cieši saistīti cilvēki, kuriem ir interešu komplekti krustām šķērsām, tad mediju atbalsta konkursā pieteikumus pēkšņi vērtēs ar nozari nesaistīti cilvēki.

Kāpēc pēkšņi tāda kažoka mešana uz otru pusi?

Es jau neko, bet ja VKKF izvēlas sekot šādam principam, tad lai pārskata un nomaina liekos pārējās vērtētāju komisijas citās nozarēs.

UPD. OMG, acīmredzamais-neticamais, bet izskatās, ka tā tiešām ir noticis!
Tags:

2/28/17 03:13 am

Man klājas neticami fantastiski - kopš atbraucu no Bostonas uz Bostonas Mazpisāniem, gandrīz neviens iestādījums nav spējīgs noņemt naudu no manas kartes, jo visur pārsvarā karti novelk "pa magnētisko līniju". Skaidras naudas gandrīz vairs nav. Tieku līdz bankomātam, bet arī tas naudu nedod. Vēders tukšs.
Aizeju līdz Whole foods, kur viņiem ir čipa lasītājs un, ievadot PIN kodu, izdodas nopirkt ēdamo. Pa ceļam uz mājām tomēr ieeju vienā seafood restorānā un palūdzu, vai varu uzreiz samaksāt par vakariņām - ja nu karte atkal nenolasās. Šie pamēģina, bet nekā. Taisos jau iet prom, bet restorāna menedžeris saka, lai taisos vien pie letes un uzsauca man vakariņas uz restorāna rēķina.
Pēc tam varen laimīga dodos izmēģināt laimi ar sasodīto bankomātu vēlreiz - fak jē, viss nostrādā, jo pamēģināju izņemt summas mazākos apjomos. Rīt jāiet atpakaļ uz to restorānu īstās vakariņās un jāatstāj liela dzeramnauda.
Pa ceļam uz mājām iegāju vienā pabā - miljons izlejamo alu, tai skaitā IPA un bārmenis man deva pagaršot dažnedažādus, līdz atradu the One.

Vai es neesmu viens lucky sieviešu dzimtes bastard?

2/27/17 01:19 pm

Noskatījos oskarus dzīvajā, ieskaitot visas "what are you wearing" runas. Nākamā gada ceremoniju jāvada Haijekai, visu laiku jāborzī, ka latino cilvēkiem nedod oskarus un raugi, 2019. gadā latinosi varēs pļaut statuetes riekšām.

2/27/17 12:36 am

Mans priekšnieks teica, ka, lai tiktu no Bostonas uz piepilsētu X, kur atrodas mūsu uzņēmuma birojs, jāņem taksis.
Protams, ka es esmu gudrāka. Es aizbraucu ar metro līdz pēdējai stacijai. Tad pusstundu gaidu autobusu. Nonākot galapunktā, ievadu viesnīcas nosaukumu un iečekoju, cik tālu kātot. 44 minūtes, ar pilno uzkabi - miljons kg mugursomu.

Interneta nav, nevienu taksi neredzu. Grreit. Toties ieraugu bāru. Tur man iedeva internetu un palīdzēja noorganizēt pirmo Uber braucienu.

Nākamais - viesnīca saka, ka manu karti nepieņem. Piezvanīju SEB klientu karstajai drātij un nudien - šie visu izfiškoja super ātri - izrādās, ka, drošības nolūkos, banka neļauj svaipot kartes magnētisko līniju un noņemt naudu vairāk kā reizi dienā, ja vien to neaktivizē. To var izdarīt internetbankā un - kak toļka, tak srazu - nauda aizgāja Šeratonam grabēdama.

Dienas pirmo daļu pavadīju Kembridžā - apskatīju Hārvarda universitātes kampusu un izvazājos pa tur esošo dabas muzeju. Tad atgriezos Bostonā un beidzot iekodu lobster roll.

Un rīt uz darbu, satikt kolēģes.

Kopumā yay.

2/20/17 03:53 pm

Es tagad jūtos ļoti lepna, jo izfiškoju, kā uzrakstīt advancēta līmeņa meklēšanas komandu (kas strādā, hell yeah!) tā vietā, lai filtrētu manuāli izmantojot drop-downus Jirā:

"Customer Name" = "Klients X" AND Status != "Project Closed" AND Status != Cancelled AND Status != "Premature Close" AND Type = Project

Ceru iegūt balvu "Gada Nūģis".

Upd. Un vēl es iemācījos, ka "" vai '' vajag tikai tad, ja ir vairāki vārdi, lai gan netraucē, ja ieraksta ar tiem.

Upd 1. Kaut arī augstāk redzamais variants strādāja labi, tas tomēr nebija gana smuks. Tagad es zinu, kā ir smuki:
"Customer Name" = "Klients X" AND Status not in ("Project Closed", Cancelled, "Premature Close") AND Type = Project

2/18/17 02:48 pm

Skatos Boston seafood attēlus internetā un nevaru saprast, kā lai to visu paspēj pagaršot!
Tik daudz iespēju, tik maz laika + ardievu, diēta!
Kā arī - obligāti vajag arī kādu tonkotsu ramen ieēst.

Esmu sākusi kuslos izmēģinājumus sejas špaktelēšanā, tāpēc esmu sastādījusi sarakstu ar kosmētiku, ko iepirkt sephorā. Jāiekļauj vēl viena lieta - apprecēt miljonāru, kurš par to visu samaksās.

Viss, jāiet mēzt māja, šodien spēļu vakars.

2/16/17 09:22 pm

Ielūkojos Seb ibankā.
Ak jēzussvātāmarija, kas tās par šausmām?
Kāds to tiešām uzdizainēja, apskatīja un pie sevis nodomāja "jā, šis ir neticami ērti"?

2/14/17 04:27 pm

Tikko totāli apzinājos nūģi sevī - izlasu virsrakstu "worst breakups servers have seen" un pēc tam nevaru saprast, kāpēc rakstā ir par izšķiršanos restorānos un nav nekā par serveriem.

2/12/17 08:01 pm

Un Eimija? Emija ir forša. Jo viņas jokos ir agresija, trulums, rupjības, stereotipu pārspīlējumi, tabū tēmu aizskārumi (nu kaut vai tas joks par prom night ar nepilngadīgo).
Tieši tas, kas strādā daudzu komiķu labā, jo visi nevar būt Sainfeldi.

2/12/17 07:45 pm

Southpark bija tā lieliskā epizode, kur Kārtmens visu laiku saka savai draudzenei, ka viņa ir gudra un asprātīga.
Izskatās, ka režisori bija redzējuši Sieviešu stendapu.

2/12/17 07:38 pm

Louis C.K., Jimmy Carr, Bill Burr, Jim Jefferies un Daniel Tosh nav tie vārdi, kuri nāk prātā domājot par feminismu, bet viņi vismaz ir smieklīgi.

2/11/17 10:53 am

Snieks snāka snikt! Beidzot! Beidzot baltais nāk skaistām, kopā saķepušām pārslām lejā kā no pārpilnības raga!

2/10/17 11:54 pm

Labi, tā nu tas ir - es gribu aiziet Bostonā uz Zinātnes muzeju, taču vēl vairāk man gribas aiziet uz Sephora veikalu.
To kosmētikas magnātu templi nav iespējams aizstāt ne ar kādiem Douglas vai Ici Paris XXL.

2/4/17 07:12 pm

Nez, kurā ienākumu līmenī sāk šķist normāli pirkt sveces par 95 mārciņām un vairāk?

2/3/17 10:53 pm - darbs un darbarīks un burkāns

Trešdien un ceturtdien bija mēneša slēgšana un, ņemot vērā apstākļus, manai kolēģei uznāca meltdown. Jā, visi nav roboti, kā es. Trešdien nopašīju mājās līdz pusnaktij, bet pabeidzu visu par sava produktlaina projektiem, savukārt ceturtdien no rīta ķēros pie kolēģes augeja staļļiem. Daļu deleģēju savam holandiešu kolēģim - viņš nebija sajūsmā, pilnīgi pretēji, bija varen pikts par to, kāpēc šis nebija novērsts, lai neiestātos un tad es teicu, ka jā, bitvairazīt, varējām gan, bet mēs arī esam cilvēki un nevis kiborgi un gadās fakapi, taču pietiks tērēt laiku par šo kasoties, jo tad sanāks ātrāk visu padarīt. Un re, nepagāja ne stunda un viss bija galā. Pēc tam es informēju bosu, ka to citu kolēģi nevar dzīt dziļākā stresā nekā viņa ir, tāpēc viņš, kaut zeme dega zem papēžiem, viņu netrobelēja (lai tikai es to varētu darīt, hahaha). Un visbeidzot, septiņos vakarā kopā ar šo ASV kolēģi, sēžot skaipā, iesniedzām datus par pēdējo viņas projektu un tad bija daudz hai-faiv un we did it! Un vēl mesidži no bosa par to, ka mani pūliņi ir ievēroti un tiek novērtēti. Es gan nedaru to tāpēc, lai saņemtu šādus mesidžus (kuri gan ir patīkami), bet tādēļ, ka es citādi nevaru. Es nevarētu aiziet gulēt, ja zinu, ka ir jāizdara kaut kas svarīgs un no kā ir atkarīgs arī citu nodaļu darbs. Un citreiz, pat ja arī nav nekāda īpašā termiņa, es nevaru aiziet gulēt, kamēr neesmu atrisinājusi kādu problēmu, kas man liekas interesanta, jo gribas saprast, kur suns aprakts un kā to atrisināt. Un kad tas izdodas, tad ir reāli forša sajūta. Es esmu mazliet darbaholiķe.

 Un pēc visa tā es izlēmu, ka piektdien es darīšu tikai foršos darbus - ierakstīju vairākus mācību video par Jira, jo to jāsāk lietot vēl vairāk projektu vadītajiem, savukārt man nav laika sniegt neskaitāmas treniņu sesijas, tāpēc izdomāju, ka jāsniedz video prezentācijas un tad lai viņi skatās, kad pašiem laiks. Un, pats galvenais, lai tad, kad sāk rīkoties Jirā, nesapiš visu līdz nepazīšanai. 

Bet ir arī dzīve ārpus darba - uz Lieldienām izdevās saskaņot pulksteņus un lidmašīnas biļetes ar draudzeni un mēs laidīsim uz Berlīni, girs-only vojāž!

1/31/17 09:54 am

Pēdējās pāris nedēļas esmu uzkārusies uz šiem skandināvu džekiem, kuri dzied visādu populāru dziesmu kaverversijas "meets metal" stilā.

Leo & Robs: https://www.youtube.com/watch?v=G6r1dAire0Y

Un Pelle: https://www.youtube.com/watch?v=Vgif5MUnJtg

1/30/17 11:10 pm

Man jāpadalās ar šo lielisko epizodi iz dzīves par to, cik forši būt Makgaivera draudzenei.

Prozaiskā ikdiena - ieeju dušā, ūdens neiet prom. Bet Makgaiveriem to tik vajag! Sākumā jāpabakstās ar suši kociņiem, jāielej trubā Mr. Proper atdambējamais šķidrums. Tad jau viss paliek nopietnāk - jāaiziet lejā uz skabūzi pēc kaut kādiem instrumentiem. Skrūvgriežiem, stieplēm. Jāatskrūvē kāds pirmā stāva griestu panelis, jāpaskatās uz trubām. Jāpieskrūvē atpakaļ griestu panelis. Jāpabakstās ar stiepli. Jāiegāž vēl kādi pāris karstā ūdens trumuļi. Jāaiziet vēlreiz uz apakšstāva noliktavu un jāatgriežas ar lielo pumpi. Tad pumpim galā jāpievieno plastmasas korķītis, kas nosedz vannasistabas trubas diametru un jāpapumpē.

Ūdens aiziet fakin guldzēdams!

Moš jānopērk plandžeris...

Lai gan - man patīk apbrīnot Makgaiveru, kad viņš atkal izfiško kaut ko tādu.

Ir arī ēnas puse. Makgaivers: "Tagad tu mani nevari kritizēt par to, ka es neizmetu visādus sūdus!"

1/29/17 12:56 pm

Kā man patīk svētdienas un gultā pasniegtas brokastis!

1/23/17 10:09 pm

Tas Lato Lapsa ar savām publikācijām vēl noraks Vairu kapā. Precīzi tur, kur viņa grib!

1/22/17 10:47 pm

Izskatās, ka vissvarīgākais ziņās par Sieviešu gājienu bija tas, kuras slavenības tajā piedalījās.
Liels panākums!
Powered by Sviesta Ciba