Smile & Shine

Recent Entries

7/6/20 02:02 pm

Kā sanācis novērot uz ceļa, teslisti ir jaunie bembisti. Tā pati agresija, uzvedība, tikai bīstamāki, jo nevar tik labi dzirdēt.

7/6/20 12:50 pm

Kad mīļais nav mājās, ir baigi jāuzmanās, lai kaut ko nesalauztu un nesačakarētu. Tad nākas pašai labot.

Šobrīd kontā:
- iestrēgusi pakavatslēgas slēdzene, ar kuru bija saslēgts Nmakša priekšējais ritenis. Paldies dievam, to es dabūju vaļā padauzot slēdzeni ar domkratu (jo dzīvesbriedis ir MTB tūrē kopā ar visiem iespējamiem instrumentiem and I mean VISIEM :)), jo tas bija vienīgais kas kaut cik atgādināja āmuru. Bet nu panika uz brīdi jau bija iestājusies, jo tie ir mani vienīgi motorizētie riteņi. No otras puses, būtu atmazka nebraukt uz ofisu šonedēļ.
- pārplēsu vecā putekļsūcēja (mantoju no iepriekšējās dzīvokļabiedrenes, kura to mantoja, kā izskatās, no savas vecmāmiņas) caurules plastmasīgo daļu kārtējo reizi, jo protams, ka vajag vilkt kā pagadās nevis uzmanīgi. To gan viegli salaboju ar izoleni, bet besis. Labi, ka nesaplīsa pie cietās caurules sākuma kā parasti. Jāskatās uz pozitīvo, vai ne.

7/6/20 12:27 pm

Tātad, par Kabatas attīstības un Progresīvo likšanās vienā gultā.
Plāns diezgan skaidrs - Kabata savāks progresīvo vēlētājus un ieliks savus džekus vietās.

Viss tāpat kā tā makaronu karināšana pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām - jauns iesaukums, jauni mūļi, etc. Kā tad, parādiet, cik ir to tiešām jauno seju pie grožiem Saeimā no Kabatas attīstības puses.
Galvenais bija ielīst, lai var bīdīt savu saimnieku rebes, bet info telpā ielaist progresīvo domu dūmus, kuru aizsegā bīdīt īstās lietas.
Žēl par Progresīvajiem, acīmredzot izlēma pievērt acis uz to, kurš pasūta mūziku un kā vajadzēs dancot.

Kabata ir kā Hilarija un Progresīvie - Bērnijs.

7/5/20 10:39 pm

Ar Nmaxi nav lielāka prieka kā tad, ja blakus kaut kāds bembis vai auģiks vai marokāņu vadīts bumsīgs golfēns izdomā, ka pie zaļā varēs mani apdzīt un tad es vnk atgriežu ručku līdz galam un viņiem nākas samierināties ar putekļu rīšanu.
Pēc tam gan klasika ir tā, kur viņi pārsniedz ātrumu, lai tikai tiktu garām.

Nmaxis ir superīgākais skūteris ever! Es vienmēr jūtos super lepna un iedomīga, kad ar viņu braucu. Vēl vairāk nekā parasti!
Tags:

7/5/20 08:32 pm

Tā kā četru gadu laikā ir akumulēts sazin cik daudz, tagad eju Marī Kondo ceļu, bet tikai ar navaru.
Centos pārdot gliemežvākus un 3 stikla vāzes (tādas, kurās parasti pārdod kaut kādas kompozīcijas). Atsevišķi neviens nepirka, tad nu sabēru Francijas piekrastē salasītās jūreņu mājas tajās vāzēs un, ko domā, pārdevu!
12 eur + 3 eur par piegādi (pavizinājos ar Nmaxi). Turklāt beibe bija super laimīga gan saņemot, gan vēlāk vēl atsūtīja ziņu.
Vēl es gribu pārdot savus čiekurus, bet tos laikam būs jāglabā līdz Ziemassvētkiem, kad būs sezona.
Es tagad laikam esmu tajā klubā, kuru hobijs ir no sūda zeltu izspiest.

7/4/20 01:08 pm

Sestdiena ir iesākusies lieliski, notirgoju skapi un, kad indiešu džeki atbrauca, notirgoju gandrīz visu pārējo pāri palikušo iedzīvi arī :)
Bet bāc, kā man negribas māju šrubēt uz izvākšanos! Ja pakalpojumi šeit nebūtu tik dārgi un mans iekšējais krupīts nespiestu, tad, droši vien, pasūtītu, lai kāds to izdara manā vietā.
Bet nu, nado Feģja, nado!

7/3/20 04:29 pm

OK, so guilty pleasures sērijā: saspiest alvejas lapas, kad tās ir tādas super stingras un leknas kā...nupašizinātkas.

7/1/20 07:56 pm

Darbā bija konkurss, kur bija jāuzraksta iedvesmojošs stāsts saistībā ar mūsu zīmolu. Manējais bija par manu superīgo Nmax 155.
Nu un ar palīdzību no zāles, esmu tikusi laureātos.

Balvā - pusstunda online sarunas ar nevienu citu kā Valentino Rossi kopā ar pārējiem diviem uzvarētājiem.

6/28/20 01:29 pm

Saskaņā ar šodien Guardian ziņās publicēto, kopējais ar Covid inficēto skaits ir 10 miljoni un 499124 nāves.
Ja pasaules iedzīvotāju skaits ir 7.8 miljardi, tad:

inficētie kopā: 0.13% no pasaules iedzīvotāju skaita
mirušie: 0,006% no pasaules iedzīvotāju skaita

Gada laikā satiksmes negadījumos iet bojā apmēram 1.35 miljoni iedzīvotāju saskaņā ar PVO datiem par 2018. gadu: https://www.who.int/violence_injury_prevention/road_safety_status/2018/en/

Tad vēl ir malārija: 2018. gadā tika aplēsts, ka ir bijuši apmēram 228 miljoni malārijas gadījumu pasaulē un mirušo skaits - 405k: https://www.who.int/news-room/fact-sheets/detail/malaria

Bet nu tā kā malārijas gadījumi 93% gadījumu tiek reģistrēti Āfrikas kontinentā, protams, ka tas visus piš daudz mazāk nekā kovids Eiropā, ASV, Kanādā, Austrālijā.

Manuprāt, ja kovids būtu problēma tikai trešajās pasaules valstīs, tad šāda trobeļa vispār nebūtu.

6/28/20 11:22 am

Pēdējās divas nedēļas gandrīz ik vakaru mačojamies ar draugiem online spēlējot Ticket to ride daudzās versijas. Reāli spraiga spēle.
Par maksu, bet tikai 7 eur un tad var spēlēt līdz nelabai dūšai. Atsevišķas kartes ir par papildu maksu, bet ir to vērts.

6/28/20 01:28 am

Vnk riebjas lasīt par kārtējo gadījumu, kur kādu grib bāzt cietumā dēļ kaut kādas neatbilstības reliğismā balstītai huiņai un tumsonībai.
Reliğija, jebkura, ir visvairāk apspiedošais, ierobežojošākais, kas vien var būt. Kaut kāds prāta cietums, kura dēļ gribas, lai arī citi ciestu, ja atsakās tajā rāmī dzīvot. Vai pēc cita rāmja.
Viss balto cilvēku supremacy (kristietības uzspiešana Eiropas, Ameriku teritorijās, kas nebūt netraucēja ieviest verdzību, apkaut, apčakarēt amerikas un austrālijas pamatiedzīvotājus, Sixties scoop Kanādā, musulmaņi, kuru acīs sievietes joprojām ir lieta, katoļi, kur jādrāž viss, kas līdz 1.2m, utt.)
Labāk hunger games, nekā tā visa iedomu pasaule.
Man būtu vienalga, ja viņi dzīvotu savā nodabā un nevienam neskrietu virsū ar savām grāmatām, krustiem, tepiķiem, kartupeļu maisiem, abortu aizliegumiem un visu pārējo.

6/27/20 01:32 pm - Šopings

Nevajadzēja, bet gribējās! Pasūtīju divas kleitas, paturēšu to, kura labāk izskatīsies.

Kleitas )

6/21/20 07:07 pm

Manas mīļākās puķes ir pujenes, samtenes, puķuzirņi.
Aprīlī nopirku samteņu sēklas un sasēju visādos dažāda izmēra un stila podos, tagad ik pa laikam pieeju pie durvīm iečekot, sik skaisti sāk ziedēt. Arī kaimiņiene izteica komplimentu, ka forši izskatās. Droši vien tāpēc, ka nacionālajā, oranžajā krāsā.

Pujenes un samtenes man saistās ar abām manām vecomammām. Vienai bija vienas, otrai otras pukes pie mājām. Savukārt puķuzirņiem ir superīga smarža.

Netālu no mana ciema, pāris minūšu brauciema attālumā, ir liels dārzniecības veikals, kas bija diezgan bīstami, jo no turienes es nekad ar tukšām rokām neizgāju. Savukārt māja uz kuru pārvākšos vispār ir blakus tik pat milzīgai dārzniecibai. Nu tā, ka minūte ar kājām jāiet, no dārza var redzēt. Tad jau redzēs, cik ilgi es noturēšos tajā neko nenopirkt.

6/21/20 04:33 pm

Jūlija beigās pārvākšos uz ciemu, kur dzimusi iepriekšējā Nīderlandes karaliene Beatrikse (un joprojām šad un tad uzturas). Dzīvošu nelielā dzīvoklī lielā savrupmājā ar plašu, skaistu dārzu. Un, tiklīdz iziet pa vārtiņiem, jau esi uz celiņa, kas ieved mežā, uz kuru bieži jau tāpat braucām brīvdienās.
Nevaru sagaidīt.
Tikmēr izpārdodu mēbeles, māja paliek patīkami brīva. Man patīk šī pārvākšanās, var visu mierīgi sašķirot, atbrīvoties no liekā un beidzot izmest to, ko iepriekš roka necēlās. Tāpat ietaupās nauda, jo beidzot ir jāapēd viss ēdamlietu stash saldētavā un pieliekamajā.

6/21/20 03:55 pm - Aptauja!

Poll #21373 Latviešus raksturojošs vārds
Open to: All, results viewable to: All

Viens vārds, kuru bieži lieto un kurš izsaka latvieša būtību

View Answers

Latvieša būtība vienā vārdā

6/20/20 09:41 am

Vēsturisko rasistu pieminekļu aizvākšana nav liela muiža. Ja SJW varētu panākt Uzvaras pieminekļa aizvākšanu, tad pēc tam var aizvākt jebko.
Man šķiet, ka no Mildas varētu tikt vaļā bez lielāka trobeļa nekā no tā komunismu slavinošā megadingdonga.

6/11/20 03:07 pm

Manuprāt, tie cilvēki, kuri sacenšas, lai dabūtu medaļu par to, kurš ir visatvērtākais, vis-nerasistiskākais, vis-LGBTatbalstošākais, utt., ir kaut kādi apgrieztie rasisisti, homofobi, utt. - ne īpaši labāki par rasistiem un homofobiem.

Jo, ja tu bāz citiem acīs to, cik tev draugu minoritāšu vidū, kā tu viņiem jūti līdzi, utt., tu viņus izmanto, lai pats/pati pakāptos pa kaut kādām ūbermenša trepēm savas labsajūtas virzienā, pa ceļam notraucot asariņu, kāds tu labs un lielisks. Vai arī speciāli fokusējoties uz ekstremālā gala piemēriem, lai pēc tam šo mērauklu izmantotu attiecībā uz daudz lielāku cilvēku kopumu.

Lūdzu, esiet normāli un centieties saredzēt lietas ne tikai balts/melns krāsā. Miljoniem cilvēku saprot un jūt līdzi tām visām minoritātēm, bet kas ir nereāli atbaidoši un besīgi ir tie, kuri sev ir piešķīruši mesijas un tiesneša lomu. Piemēram, vainot cilvēkus rasismā un ignorancē, jo viņi neko nedara vai neiet uz BLM atbalsta pasākumiem un mītiņiem. Tā vietā, lai uz to veicinātu ar pozitīviem aicinājumiem, tiek močīts ar "tu esi rasists, tu neko nedari, tevis dēļ viss ir tādā pakaļā". Bitch, please, savu vainas apziņas ugunskuru es protu lieliski kurināt arī bez šādu lohu palīdzības. Varētu padomāt, ka visi šie sprukstiņi to vien dara kā dzīvo pa mītiņiem atbalstot visas grupas kas kaut kā cieš nevis selektīvi izvēloties to, kas ir tobrīd populārākais vai vnk pašiem sirdij tuvākais. Guess, what, citi arī ir selektīvi un priotizē lietas pēc citas mērauklas.

Tāpat, šķiet, ka šie SJW nespēj noteikt rasisma gradācijas un tiklīdz tev kaut kā jauši vai nejauši paslīd kāja vai mēle, tu uzreiz esi KKK goda biedrs vismaz 5 paaudzēs. Diemžēl, visu negatīvo nav iespējams izdzēst divās sekundēs.

Jā, kad es izlasīju par to, ka melno upeņu saldējumu nedrīkst saukt par 'Melnīti' - džīz, kas tālāk? Pieprasīt, lai visi, kuru uzvārdos ir kaut kas no balts un melns, tos nomainītu? Ja man šie cilvēki jākategorizē, es teiktu - iedoājieties līniju, kur vienā galā ir gnidrologs un otrā ir tas, kuru aizskāra saldējums 'Melnītis'.

6/7/20 08:56 pm

Šodien es biju riktīgs Joske andelmanis - 20 minūšu laikā no sludinājuma ievietošanas pārdevu plauktu un ciemiņu matraci, kuri aizņēma vietu un vairs nedzirkstīja prieku.
Droši vien tāpēc, ka piedāvāju arī piegādi par nelielu samaksu. Pats labākais - biju iekāpusi auto, lai vestu matraci, kad pieteicās arī uz biroja plauktu - ideāli, ka abi bija pa ceļam, vienā virzienā, savukārt piegādes maksu iečārdžoju no abiem.
Un kad pārrados, pārdevu arī lampu, kas rīt jāpiegādā.

Vakardien vēl pieķēros aloe vera-veidīgā auga sašķelšanā, kas atkal bija savairojies kā žurka - tagad jāatrod seconhandā daži vienādi podiņi un tad varēs pārdot arī tos, jo par iepriekšējiem pieprasījums bija lielāks par piedāvājumu.

UN! Kad pārdevu istabaugus, iepazinos ar foršu beibi no Argentīnas, kura, tāpat kā es, nodarbojas ar MTB, snovbordu, brauc ar kvadru un sniega moci - so mēs apmainījāmies instagramiem un sarunājām iet iedzert kafiju kaut kad.

Tas nekas, ka augstākminētais mani padarīja tikai par 37 EUR bagātāku, galvenais, ka peļņas procents tur ir ap 70%, jo pāris lietas pie manis bija nonākušas bez maksas vai par ļoti zemu cenu.

Runājot par tiem, kuri no sūda medu izspiedīs - manai holandiešu draudzenei, kurai ir forša, liela māja un first world problems, nav pilnīgi nekāda stresa savākt no ielas to, ko kaimiņi ir izmetuši - tā viņa savāca superīgu milzīgu gumijkoku un vakar, kad atgriezāmies no veikaliem, viņa pamanīja uz ielas divus klubkrēslus un man bija jāapstājas (ar auto), jo - ja nu noder. Šoreiz gan nenoderēja, jo tomēr nebija pietiekami labs stils. Vēl viņa man atklāja, ka tad, kad viņa dzīvoja Amsterdamā, viņa regulāri izstaigāja pa rajonu, kad bija lielo mājas mantu ārā sviežamā diena.
To var redzēt arī tajā ziņā, ka second hand veiči ir pilni katru nedēļas nogali.
Tas man patīk - cilvēkiem ir nauda, bet viņi nestreso par kaut kādu "bet ko kaimiņi padomās", ja pieķers pērkam second-hand. Latviešiem vēl vajadzēs kādu brīdi, lai tiktu līdz tādai pašapziņai. No otras puses, latviešiem, vismaz lielai daļai, nav bijis diži daudz iespējas izdzīvot un izslimot pa dārgo/šiko/jauno. Ja nu mazliet pirms 2008. gada krīzes.

6/1/20 07:55 pm

Biju Vinterbergā 2 dienas, izbraucos pa kalnu, pārvarēju bailes nobraukt wallrides, dažus akmeņu krāvumus, un dropus, ko citgad nevarēju ar ko arī sevi apsveicu!

5/25/20 01:21 pm

Esmu sasniegusi augstāko iespējamo līgas līmeni online skrablī, ko tagad. Un vakar dabūju arī savu rekordu vinnētajās spēlēs pēc kārtas - 17.
Droši vien, būtu vēl vairāk, bet man ir aizdomas, ka tie indieši, kas tur skrablē lielos vairumos, izmanto kaut kādus random vārdu ģeneratorus, jo es neticu, ka viņi zina/izmanto visus tos jocīgos vārdus, ko šie uzbliež ekrānā. ŅE-VER-JU.
Powered by Sviesta Ciba