Smile & Shine

Recent Entries

5/23/16 08:15 pm

Šorīt atveru Outlook, secinu, ka laikam salabots, redzu visus inboxus. Ļoti optimistiski aizsūtu ziņu kolēģei un saku, ka vajag samērīties, cik kura cik epastus redz, lai verificētu, ka Outlooka un konkrētā inboxa problēmas ir atrisinātas.
"Es redzu 101!" rakstu.
"Es redzu 165" viņa atbild.

So, rīts bija sapists, bet pret vakaru, kad IT beidzot iespringa pēc mana ticketa marinēšanas kopš 9. maija, es redzēju ne tikai 165, bet gan 193 epastus.

Pietiek trīs dienas paslimot un Augeja staļļi ir atkal aizdirsti līdz lūkai. Nu un tad ir vēl arī mans pašas epasts, mazais Augeja stallītis, kurā sasprausti sarkani karodziņi degošākajos sūdos.

5/22/16 09:32 pm

Tā mode fotogrāfijā ietvert arī savas neglītās pleznas jau ir beigusies vai joprojām atktuāli nespēt turēt savas ekstremitātes ārpus kadra?

5/22/16 07:34 pm

Izrādās, ka Silicon Valley sākusies 3. sezona, kas nozīmē tikai vienu - var skatīties 4 sērijas pēc kārtas un rīt cepumiņus.
Diemžēl, tagad abi ir beigušies.

5/22/16 11:09 am

Nošķaudīties brīdī, kad mute pilna ar olu. Noteikti nemēģiniet.

5/20/16 04:36 pm

Kad ceļoju, tad man vienmēr patīk iet uz tirgiem, bet visvairāk uz pārtikas tirgiem.
Un raugi, Florence jau atkal ir kārtējā pilsēta, kas tirgusam vulgarisam pievienojusi papildus vērtību iekārtojot daudzus restorānus ēkas otrajā stāvā, kamēr pirmajā joprojām darbojas parastais tirgus.
Kā arī - vienā restorānu zonas malā ievēroju palielu zāli aiz stikla sienas, kas izrādījās pavārmākslas meistarklasēm vai kam tamlīdzīgam domāts iestādījums ar daudzām galdu-plīts rindām, kas gaidītin gaida visus tos, kuri kā aptrakuši skatās visus tos Master Chef raidījumus un degtin deg pēc izdevības kapāt, kult un mīcīt, kamēr kāds zvaigžņu-šefs uz viņiem kliedz nelabā balsī.

http://www.mercatocentrale.it/en/virtual-tour/

Nu lūk, un man liekas, ka būtu vienkārši kruti, ja Rīgas Centrālais arī attīstītu to virzienu, jo tūristi jau tāpat bieži vien uz turieni slāj, taču feinšmekeru nogaršotājrestorānstūrīšu/plaču tur īpaši nav, jo visas tās lavočkas un ēstuves man vienmēr ir likušās tādas drusku žēlīgas, kur stūros vēl kaut kāda padomju smaka aizķērusies. Nezinu, moš tagad kaut kas ir mainījies.

5/19/16 10:53 pm - Kill Nill

Rīgā būs jāmaksā par nokrišņu ūdeņu aizvadi? Moš vēl par gaisa piegādi, saules gaismas pievadi, vēja aizturi, ēnas mešanu?
Man liekas, ka Nilam pēdējais laiks noskriet vēl kādu maratonu. Līdz galam šoreiz.

Upd. Es domāju, ka to visu viņam iečukst ausī Kuzja un Muris.

5/19/16 01:51 pm

Toskānas pāķi un Florence )
Tags:

5/19/16 11:59 am

Es ne ar vienu nedraudzējos toties vēroju kā citi draudzējas, tad nedraudzējas, kā tiek draudzēts ar tiem, kurus iepriekš nedraudzēja un tā viss pa riņķi vien.

5/16/16 09:39 pm

Nesen noskatījos http://www.imdb.com/title/tt2582846/?ref_=nv_sr_1
Vietām krindžīga, bet nu - jauni ļauži, mīla, neviens nav vampīrs, toties visiem ir vēzis, what's not to like?
Tags:

5/16/16 10:36 am

Cerams, ka drīzumā beigsies tā izgriezto pleķu mode. Ne gluži astoņdesmitie, bet apmēram tik pat pretīgs stils.

Tā kā mājās beidzot ir pirātu un citus līčus atbalstošs laptops, beidzot youtube movies vairs netiek pie manas naudas un es noskatījos Dior and I. Visforšākās man likās tās epizodes par ateljē darbiniecēm, kuras realizē visus tos gara lidojumus, ko pretenciozi kundziņi izdomā. Es noteikti noskatītos filmu, kura būtu tikai par kādu no viņām.

http://www.imdb.com/title/tt3539664/?ref_=nv_sr_1
Tags:

5/14/16 10:06 pm

Pēc vingrošanas nodarbības viena no apmeklētājām teica, ka kaut kas apspriežams ģērbtuvē, kas izrādījās info par naudas vākšanu mūsu treneres - i shit you not - sešdesmitajai dzimšanas dienai, uz kuru praktiskās holandietes grib šai dāvināt jaunu gultas matraci.
Un Ivonna (trenere) reāli kikko āsu un viņas nodarbības ir, principā, mīļākās, uz kurām eju (vingrošana ar lielo piepūšamo bumbu un TRX) katru nedēļu, it īpaši tādēļ, ka katrā nodarbībā viņa ievieš vairākus jaunus vingrojumus, līdz ar to nekad nav garlaicīgi.
Reāli iedvesmo tādi cilvēki kā viņa - katrā nodarbībā ir vismaz 1-2 vingrojumi, kurus es nevaru izpildīt, kamēr viņa visu dara piece of cake stilā un ir superīgā formā. Būs vien jāpiemet tam matracim ;)

5/14/16 05:13 pm

Šodien secināju, ka hipsteri visi kā viens ir miljonāri - šodien aizbraucām līdz Vesterparkam, kur visādas rolling kitchen sabraukušas biezā slānī un pēc 50 eiro notriekšanas apmēram stundas laikā mums joprojām gribējās ēst un dzert.


Hipsteru izpriecas )

5/14/16 05:02 pm

Ko es šodien trekterēšu, ja ne vīnu no šitās pils, kurā piestāju Toskānas ceļojuma laikā.

Palazzo Massaini

5/8/16 05:44 pm

Biju centrā satikt vienu beibi no couchsurfing un kad bijām beigušas pļāpāt sagadījās, kad Ajax spēle beidzās ap to pašu laiku, kad izgājām no kafejnīcas.
Godverdomme, jums vajadzēja redzēt to Ajax kreklus apvilkušos džeku sejas ejot prom no bāriem.
Aiztaisījos prom uz mājām ļoti ātri un piekodināju tai otrai mest līkumus ikvienai Ajax krekloto grupai, kurā ir vairāk par 3 cilvēkiem, jo bija arī tādi, kuri jau staigāja rokas gaisā mētājot un šalles rokās plivinot tā, ka nepārprotami bija skaidrs, ka tās ir pulvermucas, kuras nevar sagaidīt dzirkstelīti.
Uz ielām, kur daudz bāru, Melnās Bertas jau noparkotas gaidīja savu stundu. Ņemot vērā to, cik šodien silts atliek cerēt, ka rīt, ierodoties darbā, pa logu redzamā Ajax Arēna vēl būs savā vietā un vienā gabalā.

5/7/16 09:44 pm

Pavasara pašs )

5/6/16 01:57 pm

Jāaiziet vakarā pēc auto, jaiekrāmē aizmugurē granny bike un jābrauc beidzot uz Keikenhofu pārplaukušos tulpju laukus skatīt.
Beidzot saule un siltums iestājies.

5/5/16 09:36 pm

Email of the year:
"I missed this email last month! I received the email but ignored it to be honest, as it was titled ‘Company X UK Invoices’ and John Smith (invoicing) was the first person addressed on it and the first file was IA’s. I just figured it wasn’t for me."

Bļeģ, tas, ka tur bija second file, kas adresēts viņai, kā arī epastā bija trīs īsi teikumi, no kuriem vienā skaidri un gaiši norādīts, ka viens fails ir priekš invoicing un otrs priekš revenue recognition, to viņa izvēlējās noignorēt.

Es visu dienu hujēju par "es ignorēju tavu epastu, jo epasta nosaukums bija ne tāds un es nebiju pirmā adresātu sarakstā :D"

5/3/16 12:51 am - Sisidras?

Mārtiņš Pūce. Māris Martinsons.
Juris Pūce.

Mazliet par daudz to pūču vienuviet.

http://www.lsm.lv/lv/raksts/ekonomika/zinas/peleka-zona-vid-aizdomas-netrauce-uzvaret-konkursos.a181005/

Ā, un par to advokātu, Leju, aizmirsa piebilst to, ka Leja ir bijušais Jaunupa klasesbiedrs, bet Martinsons - Jaunupa drugāns.

Tur tās rokas tā viena otru mazgā, baltas pri baltas!

4/30/16 11:51 pm

Pagājušās nedēļas Itālijas ceļojuma laikā foršākā piedzīvotā lieta un vieta, kuru nejauši uzraku internetā bija Bagni San Filippo Toskānā - termālo ūdeņu spa brīvdabā, kur cilvēki nav pārāk iejaukušies ar flīzēm un peldmēteļiem. Vai aizrāvušies ar maksas iekasēšanu par apmeklējumu.

Dažas bildes )
Tags: ,

4/27/16 11:16 pm

Nevaru atcerēties, vai jebkad esmu pārvarējusi slinkumu, lai uztaisītu jaunu žurnālu tikai tāpēc, lai iekomentētu kādam, kas mani ir nobanojis.

4/27/16 09:52 pm

Kur pazūd laiks, kur aizplūst nauda jeb pavasarim gatava )

4/26/16 02:21 pm

Njemot veeraa, ka esmu izteikta fashionista, Gucci muzeja apmekleejums bija nenoveershams. Huudijaa un kedaas.
Esmu atradusi somu, maku, veel tikai kurpes palikushas un tad varees seedeet un dzert visko sprikstoshu, yay!

4/22/16 10:26 pm

Esmu kaut kaadaa Itaalijas mazpilseetaa, dzeru baaraa alu un pie cita galdinja divi pieaugushi viirieshi speelee kaartis kopaa ar triis gadus vecu puiku. Like :)
Un trippe (govs baarkstainais kunjgjiitis) es vairaak neeediishu, ar vienu reizi buus gana.

4/22/16 12:19 am

Mugursoma sakravāta, turklāt ļoti viegla.
Tagad tikai pēc 4 stundām pamosties un tad jau Verona, Verona skaistā!
Un pēc tam Florence un lietus Toskānā un Volterra un kas tik nu vēl!

4/18/16 07:38 pm - neko nezinu, neko nedzirdu, neko nesaprotu

So, Rietumu bankai atkal escandalo: http://www.lsm.lv/lv/raksts/ekonomika/zinas/naudas-atmazgasanas-lieta-francija-apsudzibas-ari-rietumu-bankai-un-tas-vaditajam.a178584/
Tai pašai, kura laikaposmā no 2011 - 2014. gadam noziedoja 128K EUR biedrībai "Ascendum", kas nosaka, ko pūtīs tai piederošā wannabe intelektuālā stabule ar politisku piegaršu.

Naudas atmazgāšanā apsūdzētā Rietumu Banka, par krāpšanas mēģinājumu notiesātais Māris Martinsons, uzņēmums, kura celtajā veikalā tam sabrūkot dzīvību zaudēja 54 cilvēki - kā var tā nenoveikties ar lielākajiem ziedotājiem/atbalstītājiem?

Un kad ar ziedotājiem tā švakāk, tad pēkšņi sortālā sāk parādīties Ascendum valdes locekles vīra raksti.

Brainwashing must go on and on and on!

Tikmēr es izfiškoju, kāpēc Belokonis ir Gundegas grāmatas mecenāts. Jo Belokonim Repšes ir vājība - sākumā sponsorēja Repši - Marsieti, tagad Repši - spalvas dīdītāju. Ja neizdevās ar Einaru, varbūt ar Gundegu veiksies labāk.

4/17/16 03:28 pm

Kāpēc sievietes sauc savus vīriešus par draudziņiem? Tas ir kaut kāds bērnudārza audzinātājas/mammas sindroms? Katru reizi, kad izlasu "draudziņš", tad liekas, ka a) tas džeks ir kaut kāds bezmugurkaulnieks/zemtupelnieks/nīkulis; b) beibe ir infantila zoss; c) cits neglaimojošs iemesls.

Bet nu moš esmu kaut ko palaidusi garām un džekiem nereāli patīk, ja viņus dēvē par draudziņiem?

4/15/16 08:23 pm

Kad piektdienās spēlēju pingpongu, tad parasti spēlēju pārī ar Moniku. Un šodien mēs vienā no spēlēm džekiem salikām 21:4.

Un kad kādai no mums sanāk kāds asais-neatsitamais sitiens, tad viņa parasti sauc "toma ya!"

4/15/16 08:00 pm - Brunch

Love Bill Burr: https://www.youtube.com/watch?v=9ZxOdLRihlA

Par Stīvu: https://www.youtube.com/watch?v=E3s-qZsjK8I

4/15/16 12:47 pm

Es varēju rakstīt zem atslēgas kā parasti nīkuļi to dara, bet nē.
Publiski ir labāk, jo tad ienākas pa kādam debilam komentāram un tad var padarīt vēl vairāk. Un uzaudzēt vēl biezāku ādu.

Tikmēr mamma pārdeva 3 govis un nomaksāja visu elektrības parādu.

4/15/16 09:45 am

Mamma ir dabūjusi ģeneratoru, māsa ir sarakstījusi iesniegumus par elektrības parāda risināšanu, es sameklēju avokātu un pieteicu mammu uz konsultāciju viņai tuvākajā pilsētā.
Tagad jātiek vaļā no Viasat un jāsameklē elektriķis, kurš varētu atrast bojāto kabeli vai citu iemeslu, kāpēc ikmēneša elektro rēķins ir 150 eur.

Mhm, pasakiet vēl kaut ko par klēpī saliktajām rokām.
Powered by Sviesta Ciba