Smile & Shine

Recent Entries

1/22/17 10:47 pm

Izskatās, ka vissvarīgākais ziņās par Sieviešu gājienu bija tas, kuras slavenības tajā piedalījās.
Liels panākums!

1/20/17 06:03 pm

Tā ir lieliska sajūta, ja kolēģis atsūta info par problēmu, kad kaut nestrādā Jirā un es varu izfiškot minūtes laikā, kur ir problēma un kā to izlabot.

1/15/17 07:27 pm

Kā lai tagad pēc visas tās hujārīšanas pa svaigu pūderi un pa sapresētu pūderi saņemas, lai savāktu mantas pa somām?
Pēc vīna, alus, saldumiem, čipsiem?
Un mati arī jāmazgā.

1/14/17 08:31 pm

No rīta izrokam auto un laižam uz kalnu - pūderis katru dienu!
Ķēdes uz riepām arī esam iemācījušies uzlikt varen naski.
Vēl divas dienas un tad, atpakaļ uz darba steliņģi.

1/11/17 09:13 pm

Šodien bija spa diena - saunas, āra baseins ar skatu uz sniega klajumiem un sniega klātiem kalniem un forši pirtnieki - piemēram, viens ādas šortos un filca (?) cepurē ņēmās kā traks vicinot dvieļus un metot sejā karstuma viļņus un pa vidam vēl jodelēja līdzi visādiem jodeļgabaliem vai spēlēja ar koka karoti uz pār plecu pārmesta koka zara.
Rīt atkal uz kalnu. Man uz kājām ir skaisti zilumi no celmiem un koku zariem. Jo kurš tad brauc pa trasi, off-piste forever!

1/8/17 06:43 pm

Šodiena bija kaut kas neticams - nereālākā pūderdiena, neizbraukāts pūderis vietām līdz viduklim, bet lielākā mistērija - neticami maz cilvēku! Katru apli varēja atrast vēl daudzas neizbrauktas līnijas cauri mežam un izcirtumiem un arī rītdienai pietiks. Pat uz trases varēja atrast dziļu pūderi.


P-day )
Tags:

1/7/17 08:59 pm

Atbraucu uz kalniem, uz kūrortu ar lielisko nosaukumu Loser.
Pēc sniega apjoma gan neapstrīdams Winner.

Šodienu gan atcerēšos ilgi - braukājos cauri mežiem un nejauši ieklīdu vietā, kur vairs nebija nevienas slēpju vai snovborda sliedes, bet toties bija stāva klints un ne pārāk daudz krūmu un koku, aiz kuriem aizķerties. Ja mans draugs būtu blakus, es būtu noraudājos un izpsihojusies, bet tā kā biju vienītī, tad nācās ar visu tikt galā pašai, sarunājoties, uzmundrinot, ka tikai vēl šis viens posms un tad jau būs uz lēzenākas nogāzes un re kur jau ceļu var redzēt, utt. Vistrakākais bija viens brīdis, kad biju pieķērusies kokam, bet abas kājas kārpās meklējot kādu punktu, kur atbalstīties, bet apakšā vai nu ap klinti apsalis ledus vai arī slidena zāle, bet kaut kā brīnumainā kārtā noturējos un turpināju šermulīgo ceļu lejup, ar vienu roku turot sniega dēli, jo to jau negribas laist vaļā, par spīti visām klintīm. Kaut kā tomēr lejā nokļuvu un pat pēdējos 200m nobraucu pa mirdzošu baltu sniegainu lauku un tad, trīcošām kājām un rokām, kad beidzot pieleca, cik ļoti tomēr paveicās, ka klints bija vienkārši stāva siena un nevis klints, no kuras lejup jākrīt nez cik metri, stopēju atpakaļ uz kūrortu.

Un tomēr, pat neskatoties uz klints epizodi un to, ka bija varen auksti, šī diena bija ļoti forša un saulaina.


Šo gan man vajadzēja lekt ar dēli nevis kopā ar dēli )
Tags:

1/3/17 10:26 pm

Savukārt, ja par Zanderu - nu ko, džekam praktiski visas olas saliktas uz vienas partijas tribīnēm (labā uz descendum, bet kreisā uz apraktā suņa).

Bet vispār, vai nav ironiski, ka Kabatas attīstības apņirgtajam Kaimiņam bija "Suņu būda", bet paši par "suni" sava raidījuma nosaukumā arī īsti tālāk nav tikuši. Tā jau saka (visbiežāk - ķīnieši), sak', ja pats neko jēdzīgu nevar izgudrot, nu tad nokopēs kaut ko jau tirgū ejošu un popsīgu.
Jāpiebilst, ka nosaukums "kas sunim asti cels" būtu atbilstošāks, jo, vismaz pavirši apskatot, izskatās, ka uz raidījumu aicina tikai pašu stabulē pūtējus. Nu gluži kā vienīgās un pareizās pastāvīgās politiskās domas sortālītī.

OMG, cik iespaidīgs LinkedIn profils: https://www.linkedin.com/in/alina-ansone-3357266a
Tags:

1/3/17 09:40 pm

Beidzot saņēmos nogaršot uzdāvinātos Harija Potera visu garšu zirnīšus.
Par milzīgu nelaimi, pretīgo garšu zirnīši ir tiešām pretīgi. Pagaidām esmu saņēmusies un apēdusi zirnīšus ar ziepju un puņķu garšu. Savukārt zāles garša bija laba.
Vēl priekšā vēmekļu, dubļu, sapuvušas olas, ausu vaska un sliekas garšas.
Moš jāuzcienā mīļākie darba kolēģi.

1/1/17 12:22 pm

Vecgada dienu pavadīju visādās saunās, baseinos un burbuļvannās, izbaudot skaņu, smaržu, karstuma rituālus un pat ieskrienot ledusaukstā ūdenī (kājas mazliet atmira uz kādu minūti) 8 h no vietas. Savukārt 31. decembra pēdējās stundas vārtījāmies ar mīļo pa gultu ar vīnu, mandarīniem un Grand Tour divām īpašajām sērijām par Namībijas tuksnesi, ko ik pa laikam pārtrauca kaimiņu bērneļu uz ielas spridzinātās petardes un salūti.

Tā bija laba diena.

Laimīgu Jauno gadu!

12/30/16 08:05 pm

Un es nevaru sagaidīt rītdienas spa dienas garumā, iemērkties visos tajos baseinos un beidzot atslābt.
Gribu ieiet jaunajā gadā pilnīgā chill pill režīmā un ar lielu flammi (ja izdosies rast spēkus aizbraukt līdz Ševeninhenas pludmalei, kur būs milzu sārti pusnaktī).

12/30/16 07:57 pm

Es apņemos nākamgad dzert vairāk ūdeni.

12/27/16 10:17 am

Un, ja par empātiju un feminismu, tad pirmssvētku linča tiesa par nošauto lūsi man likās lielisks placdarms, kur ijai un ismam izpausties:

- no vienas puses, medniece rīkojās neētiski, no otras - visu internetu neizskatīju, bet visi tie uzsaukumi, lai mednieces bērni nomirtu, viņu pašu izvarotu un kā vispār sieviete var doties medībās un šaut pa dzīvniekiem, ja pati ir māte - vienkārši ideāls gadījums, lai ceptu vienu rakstu pēc otra par stereotipu pinekļiem, ar kuriem sabiedrība vēlas piesiet sievieti - galvenokārt - pie plīts, maiga rakstura un hobijiem, kuros noteikti neietilpst medības.

12/27/16 10:10 am

Rising cibas topiks - empātija.

Ja tiek uzskatīts, ka empātija ir kaut kas, ar ko piedzimstam, tad - cik nu ticis, tik ticis, tāpēc pārmest kādam par empātijas trūkumu vai pārlieku daudzumu ir lieki.

Ja tiek uzskatīts, ka empātija ir kaut kas, ko cilvēki iemācās, tad šeit ir pārāk plašas iespējas manipulēt ar "šī empātija ir vispareizākā".

Visdrīzāk - abu mikslis.

Kā arī, papildus ekstra - spēt atšķirt to, kur beidzas empātija un sākas līdzatkarība.

12/26/16 08:23 pm - Jaunais slīdeņu projekts

Goda prezidents - Voldemorts - http://www.latvijasbuvnieki.lv/par-mums/parvaldiba/

12/26/16 07:26 pm

Biju apskatīt vēja saputoto jūru un vairākas stundas pabiju Etnoloģiskajā muzejā Laidenā, kas bija ļoti foršs.

12/24/16 08:52 pm

Ledusskapī ir viss - krāsaini sieri un dzērveņu džems, truša kājas, kokteiļgarneles, jēra ribiņas. Ir visas sastāvdaļas grieķu salātiem un taizemiešu kokosriekstu zupai.

Bet tas viss var pagaidīt vēl kādu dienu, jo vispirms, klusā un siltā Ziemassvētku vakarā man ir jāpabeidz lasīt "Fountainhead".

12/21/16 12:54 pm

Vakar bija laikam bija pirmā diena pusgada laikā, kad ierados darbā svārkos.
Komplimentus par to saņemu vēl šodien. Kad atkal ierados biksēs.

12/18/16 12:46 pm

Sen nebiju lasījusi nevienu grāmatu, tāpēc grāmatveikalos parasti jūtos tik pat apjukusi kā parfimērijas impērijās, kur visa kā tik daudz, ka parasti izeju tukšām rokām, jo nav spēka meklēt, kur varētu būt nobāzts kāds tīrradnis, kas būtu ne tikai balvām un labiem vārdiem nokaisīts, bet piedāvātu kaut ko, kas atbilst tieši manai gaumei.

Vakar saņēmos un iegādājos Ainas Rendas "Fountainhead". Kā aklai vistai miežagrauds - secinu pēc pirmajām 34 lapām. Tagad, galvenais, neaprīt ar rīšanu, bet izbaudīt. Distancējoties no viņas objektīvisma filozofijas. Šis romāns ir tieši tas, kas bija vajadzīgs, lai es atcerētos, cik ļoti man patika lasīt.
Tags:

12/13/16 12:50 pm

Izdomāju, ka būtu forši Foo Fighters redzēt. Pēc tam izdomāju, ka redzēt Foo Fighters, Linkin Park un System of a Down būtu vēl foršāk.

Bet:

- telts neder, auto nebūs, kur noparkot;
- nav nevienas nedārgas nakstmājas, no kurām varētu uz končiem braukt ar riteni (varētu dzīvot tuvējā pilsetā, bet vilcieni būs pārpildīti)
- plus vēl visi tie fakinie Beļģijas teroristi, kuri neko nesaprot no sātana iedvesmotās mūzikas
- es brauktu uz konci viena un tas nav droši

Lidot uz LV viena konča dēļ nav košers, bet būtu drošāk nekā Beļģijā.

Nez, nez.

12/9/16 04:30 pm

Sekojot cibas mahačiem par ASV prezidenta vēlēšanu rezultātiem es mazliet iesmīnēju par šo: Klintones atbalstītāji bļauj, ka Klintone ir tautas prezidente, jo viņa saņēma Popular vote.

Vēlēšanās piedalījās 56.9% balsstiesīgo un, rupji skaitot, puse nobalsoja par Trampu, puse par Klintoni, respektīvi - 28% balsstiesīgo par Trampu un 28% par Klintoni.

Ir pilnīgi pohuj, kurš uzvar, jo jebkurā gadījumā jebkuru no viņiem ievēl balsstiesīgo mazākums: 28% par, 28% pret un pārējie kas neatnāca - tos nevar pieskaitīt ne vienam, ne otram kandidātam.

Viņi abi ir totāli mēsli, katrs savā aizraujošajā veidā, bet neviens no viņiem nav tautas prezidents, abas karojošās puses var par to aizmirst.

12/9/16 09:36 am

Vakar beidzot saņēmos, uzrakstīju apsveikuma kartiņu un šodien iešu uz pastu, lai nosūtītu Ziemassvētku dāvanu, kuru biju nopirkusi pagājušajā gadā, bet biju noslinkojusi nosūtīt.
Man ir arī viena pastkarte, kuru domāts sūtīt pavasarī - ļoti tālredzīgi neuzliku datumu. Nu neko, tagad gaidu martu, kad varēs nosūtīt.

11/30/16 10:04 am

Vakar aizgāju kopā ar dzīvokļa biedreni uz š'bam (sh'bam) nodarbību.
Forši izlēkājos un izgorījos. Laikam būs jāiet vēl.

11/27/16 06:19 pm

Jūrā šodien daudz roņu ar sērfa dēļiem.

11/27/16 12:12 pm

Pēc pirmo divu sēriju Grand Tour noskatīšanās ir divējādas sajūtas: it kā jau ir forši, džeki joko ierastajās sliedēs un nav neērti skatīties.
Bet tās ir tikai pirmās divas sērijas un šovs vēl izskatās sevis meklējumos. Tāpat - pietrūkst Stiga, slavenību intervijas un sacenšanās braucot pa apli saprātīgas cenas auto.
Viss tāds mazliet haotisks, daudzas it kā foršas, bet īpaši nesaistītas lietas ir samestas kopā. Un man drausmīgi nepatīk tas viņu sacīkšu braucējs, jo viņš neprot jokot.

11/25/16 06:03 pm - VKKF nebeidz pārsteigt jeb mazās stratēģijas mūsdienu realitātei my ass

Kā jums šķiet, cik naudas ir piešķīris VKKF šim projektam (VKKF Latvijas valsts mežu mērķprogrammas 2016. gadam, Vidzemes kultūras programma)

http://manistenav.lv/index.html

Es varu atbildēt: 2900 EUR.

Kā to atrast:

1. Sameklē finansēto projektu sarakstu (kas, protams, VKKF mājas lapā nav īpaši viegli izdarāms (man šķiet, ka zinu, kādēļ):

http://jauna.vidzeme.lv/upload/VKP_2016_pieteikumu_saraksts_ATBALSTITIE_majas_lapai.pdf

2. Meklē "manistenav" un biedrību Rucka - neko nevar atrast

3. Sāc ieguglēt neko neizsakošus atbalstīto projektu nosaukumus: Mazās stratēģijas mūsdienu realitātei, pirmais rezultāts http://www.rucka.lv/lv/1693-2/

4. BINGO!
Tags:

11/20/16 08:01 pm - Kino

Fantastic breasts and where to find them

11/19/16 09:50 pm

Man nekad nav paticis Rīgas melnais balzams, bet upeņu versija ir tīri tā neko. It īpaši, kad esmu ieritinājusies gultā, blakus mīļais un ekrānā sniega leopardi nodarbojas ar brutālu seksu seriālā "Planet Earth".

Vēl es šodien biju skatīties Red Bull Knock Out - vairāki simti motokrosistu sacenšas supergarā trasē Ševeninhenas pludmalē pie Hāgas 1h 45 min ilgumā - var tikai apbrīnot tos, kuri spēj to visu izturēt, jo, pēc pieredzes, braukt pa smiltīm nav gluži pastaiga pa pļavu, kur nu vēl tādā ātrumā, kādā brauca līderi.

11/16/16 03:27 pm

Šis ir viens varen aizraujoši-izklaidējošs raksts: https://aeon.co/essays/you-don-t-have-to-be-stupid-to-work-here-but-it-helps

11/13/16 07:21 pm - Hey baby

https://www.youtube.com/watch?v=nvlTJrNJ5lA
Powered by Sviesta Ciba