x-ƒ (x_f)

x-ƒ: No big ting :)

2004. gada 20. aprīlis, 1:23 pm, 2 atsauksmes / pievienot vēl

Prieks
Viens dziesmiņš fēniksai (phoenix)fēniksai, bet pārējie muzōnā (muzons)muzōnā. Tā kā tas dziesmiņš ir no vecajām, labajām (un man patīk), tad domāju, ka arī viņai patiks. Savā laikā neko īpaši populāra nebija, bet pozitīva un jauka gan vēl tagad.
©opyrights
Par šito un arī šo kopīraits un paplikšķināšana pa plecu pienākas asdfsasdf'am. Bilžuks arī smuks. ;) Un tur ir vēl, paskatieties uz asdf.lv. Žēl, ka nevaru aizstiept visas uz mājām. Jo labas.
Vēlreiz liels paldies viņam par atļauju izmantot viņa attēlus.

Bet jautājums / prātuļošana ir par autortiesībām. Lūk, piemēram, mani kāds nofotografē (par to es nebūt neesmu sajūsmā, bet piemēram der). Pēc tam viņš to taisās publicēt netā. Nu, un vai viņam ir jāprasa tam atļauja man, vai arī man jāprasa atļauja viņam, ja es vēlos publicēt / izmantot pats savu foto? Kam tā īsti pieder? Pat, ja viņš ir kāds slavens fotogrāfs, viņš it kā nedrīkstētu izmantot manu bildi bez manas piekrišanas un arī es bez viņa it kā ne. Ja nu pēkšņi tas izrādās ārtvōrks. Kur te gals?
Tāpat tā droši vien būs teorija un teorijā jau nav atšķirības no prakses. Bet praksē ir. Un vispār tas drīzāk ir jautājums par cieņu.
Un interesanti, ko saka tas nofotografētais cilvēks (vai tie, kas viņu zina), pēkšņi ieraudzījis savu foto kādā mistiskā web-lapā aiz trejiem backbones, deviņiem hostiem un trejdeviņiem proxy?
Piedzīvojums
Jautājums: Cik ilgs laiks nepieciešams, lai nomainītu procesoram ventilatoru?
Atbilde: sadnuts savid.

Nu, tas ir tādai personai, kā man, kas ne reizi nebija ne to darījis, ne redzējis, kā tas jādara. Turklāt laiks skaitīts no brīža, kad ventilators apstājās līdz kompis tika ieslēgts no jauna.
Apstājās tieši piecos pēcpusdienā. Es lēnā garā aizvēru visas programmas, saglabāju failus un tad sapratu, ka tomēr būs jāslēdz ārā. Vispār jau runas par AMD procesoru aizdegšanos, ja pārkarst, ir tikai baumas. Tad es lēnā garā izdomāju, ko darīt un vai šodien vispār ko vēl darīt. Tad devos uz veikalu pēc jauna.
Pats grūtākais, ir saprast, kā nodabūt nost veco (es taču neko par to nezināju). Uzmanīgi visu izpētīju un tad ar lielu blīkšķi nodabūju to nost. Nosmērēju rokas sudrabainas. Uzstīvēju jauno. Re, viss strādā un nekas nekūp! :) Pulkstenis rāda septiņi.

phoenix (phoenix)

phoenix: ja ja ja jaaa skatiens..

2004. gada 20. aprīlis, 4:33 pm, 1 atbilde / atbildēt

ja ja ja jaaa
skatiens pret skatienu...
uuuuh
shitaa zinaama, miilja dziesma
kaa saaka skaneet pirmie akordi, samids seja aun dibena leekaashana pa kreesulu
Paldies!
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: man bija līdzīgi, kad..

2004. gada 20. aprīlis, 4:36 pm, atbildēt

man bija līdzīgi, kad to izdzirdēju. izrādās, ka manā kolekcijā tādas vēl nebija.
bet lūdzu! :)