x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Cita realitāte

2017. gada 29. novembris, 9:26 am, 5 atsauksmes / pievienot vēl

Vakardienas triumfa mirklis – tik augstu kā vēl nekad (un pēc tam arī vairs ne, haha).

Prāta spēles

Bet bija jauks vakars, beigu rezultāts arī tīri labs un vismaz ir pirmā pieredze ar finālspēlēm ("cerība par cerību kausu"). Trijniekā gan beigās neiekļuvām, tāpēc sezona beidzās. Bija mazliet atšķirības no parastajām spēlēm – nebija tematisko kārtu, bija tikai dažādi nesaistītie jautājumi. Visjaukākā bija 6. kārta, kur vidējais punktu skaits bija 1.28. Septiņi jautājumi, 25 komandas un vidējais iegūto punktu skaits pa visām – 1.28.. Vismaz atkal uzzinājām daudz jauna. Kādi tieši jautājumi bija, nevaru stāstīt, jo cita draugu komanda vēl tikai gaida savu spēli nākamnedēļ (viņi spēlēja pilnu sezonu, tāpēc daudz augstāk kopvērtējumā).

No "mūsu" komandas gan šoreiz biju tikai es un pats komandas nosaukums, tā ka "mūsu" sniegums ir tāds nosacīts. Es izveidoju komandu, lai varētu 1) spēlēt, 2) būt kopā ar draugiem. Vakar gadījās tā, ka dažādu iemeslu dēļ tai laikā neviens netika, tāpēc sanāca, ka dalībnieki tika savākti no citiem aktīvistiem – volejbola treniņos satiktajiem. Un tagad man ir neliela vainas sajūta, ka esmu piekrāpis savējos ar citiem. :]

x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Sapucējies, tur visus..

2017. gada 30. novembris, 3:48 pm, 1 atbilde / atbildēt

Sapucējies, tur visus fotografēs! :)
Lai veicas!
efgaa (f_g, smaidule)

efgaa: 6.kārta patika! :) Ja..

2017. gada 30. novembris, 9:56 pm, atbildēt

6.kārta patika! :) Ja kolēģi nebūtu sākuši apšaubīt manas vēstures zināšanas, būtu bijuši četri punkti. :D Tā tikai trīs nopelnījām. :))

Un bildēja tiešām daudz. :D
Lasi starp rindiņām: smaidule
( (augšup)