x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Ir laiks?

2013. gada 13. maijs, 12:40 am, 3 atsauksmes / pievienot vēl

Piektdien vilcienā šķetināju vaļā RG58 ekranējumu, kas bija apnicīgi un prasīja krietnu pusstundu, un pēc tam kaut kā iemigu, līdz pamodos tieši tobrīd, kad vilciens jau stāvēja Siguldas stacijā (vispār tas devās līdz pat Igaunijai). Trīsreiz pārbaudīju, vai ir īstā pietura, pirms izlēcu. Īstā. Vilciena pavadonei vārds Unda.

Sestdien ievas vēl neziedēja, svētdien jau gan.

Ķeizarskats

Pavasarī tas pavisam svaigais zaļums ir tik īsu brīdi. Varbūt tas tā tikai šogad, kad auksts un vispār karsts bez lēna tākākļūstsiltāks, bet kurš gan atceras pagājušo pavasari.

Bizbiz

Esmu izdomājis, kā pagarināt nedēļas nogali divreiz ilgāku – ceļos ap pieciem, apdaru visu padarāmo un liekos gulēt tālāk līdz normālam laikam. Laiks pirms saullēkta ir satriecoši lielisks, vienalga, vai saule lec aiz mākoņiem, vai pa īstam, vai līst, vai viss skaidrs, tas laiks ir īpašs, kad citu tikpat kā nav, visa pasaule vienam, var darīt visu, kas vajadzīgs. Pēc tam iet gulēt, ceļas parastajā laikā, un ir sajūta, ka agrāk darītais ir darīts vakar, jo vakar taču noteikti kaut kas tika darīts. Pārbaudīts jau otro nedēļas nogali pēc kārtas, pagaidām darbojas. Šorīt starp lietus lāsēm aizbraucu līdz Murjāņiem pārbaudīt raidītāju ar vistālāko puslīdz brīvo LOS, ko varēju iedomāties, stāvēju ceļmalās, cik bieži vien vajadzēja, neviens mani neredzēja, jautājumu nebija, nevienam netraucēju, atgriezos apmierināts, un neviens pat nemanīja, ka kaut kas mainījies.

Saules dārzs un saules suņi

Vakar Saulei bija dārzs un suņi.
Šodien zars parāva velo stūri un iestūrēja mani zemē uz līdzenas, taču šauras vietas.

♪♬: The Autumn Film

sursurs: Un viss ir dokumentēts.. :)

2013. gada 13. maijs, 6:02 am, 2 atbildes / atbildēt

Smukas bilžas. Tā tāda neizdevusies mārīte vai arī kas cits? Man logos parasti ziemo gan mārītes parastās, gan melnas ar sarkaniem punktiņiem, bet šitādu vēl nav nācies redzēt..

Un par agro celšanos - perfekti! :)) Pati bieži vien esmu pieturējusies pie tās agrās celšanās un tā sajūta - jā tie, kas guļ vasaras rītos līdz 8iem un neko neredz no tiem agrajiem rītiem, ir pusi dzīves nogulējuši :)
Lasi starp rindiņām: me
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Man liekas, ka vasarā..

2013. gada 13. maijs, 11:05 pm, 1 atbilde / atbildēt

Man liekas, ka vasarā vajadzētu nevis vienkārši grozīt pulksteni, bet gan pielāgoties dienas garumam – celties agrāk, iet uz darbu agrāk un arī gulēt iet agrāk. Citādi viss par stundu pabīdīts, bet rītausmu tāpat neviens neredz, taču tumsu vakarā gan tāpat kā visu gadu.

Tā nav neizdevusies, bizbizmārītes ir ļoti dažādas, ir redzētas arī dzeltenas.
 

sursurs: Nu man gan nav nekādu..

2013. gada 14. maijs, 6:42 am, atbildēt

Nu man gan nav nekādu ibildumu pret pulksteņa grozīšanu. Manis dēļ varētu visu gadu pēc vasaras laika, bet vasarā pagriezt vēl par stundiņu - lai tad tā saule arī Jāņos riet pusdivpadsmitos :))
Domāju, ka pats saproti, ka nevienu nepiespiedīs agrāk celties, ja nebūs tas kkur uzrakstīts. Piem., darbs sākas no tikiem līdz tikiem. Nemainīs takš katru gadu 2as reizes isus darba līgumus, visas izkārtnes ;)

Turklāt cilvēkiem tas ir arī psiholoģiski. Piemēram, celties 4os - ārprāc, ārprāc - tā takš vēl nakts! Tas nekas, ka laukā jau saule lec :) Ieraugot pulkstenī 6nieku arī daudziem tomēr ir psiholoģiski vieglāk izlīst no migas nekā redzot 5nieku :)
Pašai jau kā c;irulim pilnīgi vienalga - 4, 5 vai 6 celties, bet lielākajai daļa pazīstamo nebūtu gan vienalga :D
Lasi starp rindiņām: me