x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Patiess stāsts #727

2012. gada 28. decembris, 12:32 am, 10 atsauksmes / pievienot vēl

Nina Pēršone ar 3:45 mani dzen gulēt, bet šovakar atcerējos, ka pirms dažām nedēļām ar Iemeslu gāju pa Galerijas "Rīga" augšstāvu, ieraudzīju izstādi un iedomājos, nez, kā būtu, ja tajā pēkšņi, ne čiku, ne grabu, ieraudzītu kādu savu fotogrāfiju. Šodien, savukārt, ievazājos grāmatnīcā padirnēt un gandrīz uzkāpu grāmatai, kurā visdrīzāk tiešām ir kāda mana fotogrāfija, lai gan man nebija jaudas par to pārliecināties. Trū, anverifaid stōrī, brou.

Pirms dažām naktīm sapņoju, ka dzīvoju citu iespējamo dzīvi – skatījos milzīgu bilžu grāmatu, par kuru zināju, ka tā ir mana dzīve, un es tajā redzēju tikai kreisās puses lappuses, labajām vienmēr bija kaut kas uzlikts pa virsu. Redzamās bija krāsainas un tīri smukas bildes. Beigās ieraudzīju arī grāmatas labās puses lappuses – bildes bija pavisam savādākas, citas krāsas, tumšākas, tādas siltas, citi notikumi. Neviena puse nebija labāka, vienkārši viena bija mana, otra varēja būt mana, bet pamodos, pirms uzzināju, kādi tur nosacījumi, lai izvēlētos puses. Trū, imedžined stōrī, sis.

Mani nomoka jautājums – kas ir tie cilvēki, kas tic horoskopiem? Es zinu, kāpēc, bet – kāpēc?

lavendera (lavendera, aizliegts murkelis)

lavendera: starp citu, es arī..

2013. gada 2. janvāris, 4:04 pm, atbildēt

starp citu, es arī nezinu, kā kārtis to var!! BET manā pašas pieredzē ir, ka divi cilvēki, kas mani redz pirmo reizi, ar pusgada starpību turklāt, izliek Taro kārtis un pasaka nu gandrīz vārds vārdā vienu un to pašu.
Un ne jau par kaut kādu nākotnes prognozi vien, bet arī par pagātni, ļoti konkrētas lietas, un plaši.

Un man pašai šogad iedeva Taro kārtis izlikt. Tās tika jauktas, maisītas un pilnīgi pēc nejaušības principa (katrreiz citādi) izvēlēta maza daļiņa no kavas, un VISAS reizes izlikumos ietilpa viena un tā pati divu kāršu kombinācija (pēc tam noskaidroju, ko tā nozīmē, un jāatzīst, ka tā manā tobrīdējā situācijā bija pamatīgs un neatlaidīgs mājiens ar mietu).

Ja par astroloģiju, fenotipoloģiju un hiromantiju man ir skaidrs, kas ir sistēmas pamatā, un visi cilvēki ar vienām un tām pašām zināšanām var iegūt vienu un to pašu rezultātu, tad kā var kārtīs izkrist viens un tas pats, man nav ne mazākās nojausmas; es priecātos, ja man to kāds paskaidrotu...
Lasi starp rindiņām: aizliegts murkelis
( (augšup)