x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Patiess stāsts #727

2012. gada 28. decembris, 12:32 am, 10 atsauksmes / pievienot vēl

Nina Pēršone ar 3:45 mani dzen gulēt, bet šovakar atcerējos, ka pirms dažām nedēļām ar Iemeslu gāju pa Galerijas "Rīga" augšstāvu, ieraudzīju izstādi un iedomājos, nez, kā būtu, ja tajā pēkšņi, ne čiku, ne grabu, ieraudzītu kādu savu fotogrāfiju. Šodien, savukārt, ievazājos grāmatnīcā padirnēt un gandrīz uzkāpu grāmatai, kurā visdrīzāk tiešām ir kāda mana fotogrāfija, lai gan man nebija jaudas par to pārliecināties. Trū, anverifaid stōrī, brou.

Pirms dažām naktīm sapņoju, ka dzīvoju citu iespējamo dzīvi – skatījos milzīgu bilžu grāmatu, par kuru zināju, ka tā ir mana dzīve, un es tajā redzēju tikai kreisās puses lappuses, labajām vienmēr bija kaut kas uzlikts pa virsu. Redzamās bija krāsainas un tīri smukas bildes. Beigās ieraudzīju arī grāmatas labās puses lappuses – bildes bija pavisam savādākas, citas krāsas, tumšākas, tādas siltas, citi notikumi. Neviena puse nebija labāka, vienkārši viena bija mana, otra varēja būt mana, bet pamodos, pirms uzzināju, kādi tur nosacījumi, lai izvēlētos puses. Trū, imedžined stōrī, sis.

Mani nomoka jautājums – kas ir tie cilvēki, kas tic horoskopiem? Es zinu, kāpēc, bet – kāpēc?

lavendera (lavendera, eņģelis)

lavendera: Es nestādu horoskopus..

2013. gada 2. janvāris, 3:55 pm, atbildēt

Es nestādu horoskopus par to, kas būs un kad. Mani interesē dzimšanas brīža horoskopi, kas rāda cilvēka iedzimto potenciālu, un sinastrijas, kas rāda attiecības starp dažādiem cilvēkiem; abi šie var efektīvi papildināt vai pat lieliski aizstāt un dažās jomās nepārprotami pārspēt psiholoģiju. Tieši tur arī ir jēga, nevis tajās stulbībās, ko avīzes un interneta lapas publicē kā dienas prognozi.
Ierakstīti zvaigznēs var būt tavas dzīves un personības pamatelementi, bet tieši no tavas brīvās gribas atkarīgs, kādā spirāles lokā tu tos pacel - zemā vai augstā (horoskops ir tikai aplis - šīs spirāles projekcija). Piemēram, ja horoskopā uzrādās tendence uz cīkstiņu partnerattiecībās, tā vieniem var būt dūru vicināšana, bet citiem - intelektuālas sacensības vai kurš kuru prasmīgāk sasmīdinās.
Astrologs tev iedod orientierus un kompasu, bet teritorijā tu dodies un ceļu izvēlies pats.
Lasi starp rindiņām: eņģelis
( (augšup)