x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Piparkūkbrīvdiensvētku atskaite

2012. gada 26. decembris, 1:20 pm, 7 atsauksmes / pievienot vēl

Krāsaini ledus baloni

../pajautaa/8722961.html → ūdens + kreppapīrs + balons + aukstums = ^^
Rezultāts sanāca pavisam krāsains, kreppapīrs ideāli der ūdens iekrāsošanai, pietiek pat ar nelielu gabaliņu. Sarežģītākais izrādījās pati iepildīšana, jo vienkārši ieliet nevar, vajag spiedienu.

Velo pulkstenis

Brālēns bija sajūsmā par dāvanu, atpazina savu saliekto rotoru. :) Māsīca domāja, ka esmu to dabūjis no Ebay. Daži ieteica, ka man tādus vajadzētu likt smukās kastītēs un piedāvāt veloveikaliem. Ēē.. Tie ir tikai nolietoti krāmi.

Lauks un koks

Jau pirmdien, kad vēl bija ap -15°C, pūta stiprs vējš, kas mani darīja diezgan nemierīgu, jo sniegs! un vējš!, un varētu palidināt pūķi virs lauka, bet kompānijā neviens aptaujātais nepieteicās, vien noteica, ka tādam vējam vajadzētu kādu piecinieku, tāpēc droši noraku savu vēlmi, jo man tikai vienpadsmitnieks, bet nu otrdien silts, mazliet smidzināja, jau pūta mazāk, taču pēc prognozes vēl it kā pietiekami, tāpēc sakrāmēju visu mašīnā un aizbraucu uz Raganas pusi sameklēt kādu lauku. Uz ezera droši vien būtu labāk, bet viens uz ledus es neparko nekāpšu.
Lauku atradu, ideāla vieta – plašumi visapkārt, lēzeni kalniņi, elektrības vadu nav, bet.. Sniega arī nav – šur tur redzami zaļi labības asni. It kā pūš un it kā jau vispār nav jābrauc tur, kur nav sniega, bet, ja ir iespēja uzšļūkt uz plikas zemes, tad ganjauka es to noteikti izdarīšu. Savukārt tur, kur sniega biezums uz lauka šķiet pietiekams, nav vēja, kaut kāds aizvējš.
Gaidīšu labākus laikus – ja viss sniegs nenokusīs, būs sērsna, un tad gan es šļūkāšu, nesīšos un varbūt pat lēkāšu!

sii: Forši krāmi! ..

2012. gada 26. decembris, 3:01 pm, 4 atbildes / atbildēt

Forši krāmi!

Ieraudzīju tavus ledus balonus un atcerējos, ko es reiz sen, sen redzēju internetos un arī gribēju pamēģināt. Ļoti labi! :)
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Nu, paldies, kaut kā..

2012. gada 26. decembris, 4:19 pm, 3 atbildes / atbildēt

Nu, paldies, kaut kā jau jātiek no tiem vaļā. :)

Es arī kaut kad redzēju tos balonus internetos, un tagad, uznākot salam, man bija skaidrs, ka – ir laiks.
Ja tu arī beidzot nobried, tad ņem vērā, ka balonus nevajag likt sniegā (izkausēs) vai uz zemes (apakša nesasals), liec kaut kur augstāk, kur aukstums brīvi tiek klāt no visām pusēm.
 

sii: Nē, es ne balonus, es..

2012. gada 26. decembris, 5:23 pm, 2 atbildes / atbildēt

Nē, es ne balonus, es redzēju ko citu, bet tur arī piedalījās ūdens, aukstums, tikai toreiz ziema jau bija cauri, un es tā arī par to visu aizmirsu, līdz ieraudzīju šitos te tavējos.

A ko tu ar tiem baloniem? Tāpat vien izliki? Ātri bija pagalam? Forši būtu tādas krāsainas bumbiņas sakārt kokā, bet nu īslaicīgs prieks.
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Tāpat vien, lai ārā..

2012. gada 26. decembris, 8:52 pm, 1 atbilde / atbildēt

Tāpat vien, lai ārā ir vēl kādas krāsas bez baltās. Vēl nav pagalam – ir kļuvuši mazāki, bet izkusuši nav, visu atkusni gan diez vai pārdzīvos.

Balons ir tikai formas piedošanai, pēc tam tas tiek noplēsts vai pats saplīst. Es nez, vai ledu kārt kokā būs labi. Kaut gan, ja ieliktu tajos putnu barojamajos tīkliņos, tad būtu diezgan stabili un droši.
Prieka ilgums tieši atkarīgs no bumbiņas lieluma un sala noturības – ja labi pacenstos, varētu uztaisīt arī tādu, kas sagaida pavasari. :)
 

sii: Tīkliņā jau neko no..

2012. gada 26. decembris, 10:01 pm, atbildēt

Tīkliņā jau neko no smukuma nevarēs redzēt! Nēnupaldies, tagad mani nodarbina jautājums, cik ilgi tāda maza kokā pakārta bumbiņa noturētos. :)
 

sursurs: Pulkstenis ir vnk..

2012. gada 26. decembris, 5:33 pm, 1 atbilde / atbildēt

Pulkstenis ir vnk Wīī!!! :))))
Lasi starp rindiņām: me
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Pati tu wiii!! Paldies....

2012. gada 26. decembris, 8:53 pm, atbildēt

Pati tu wiii!!
Paldies.. :)