x-ƒ (x_f)

x-ƒ: MobileSC 2.0 upd

2006. gada 13. jūnijs, 12:14 pm, (bez komentāriem..)

MobileSC pamazām kļūst par “Sviesta Ciba ULE” (ultra light edition). Tagad WAP'ā ir pieejami arī sava žūrnāla saņemtie komentāri, tieši tas pats, kas Cibas "recent comments". Vienīgā atšķirība tāda, ka netiek rādīti paša rakstītie komentāri, jo.. nu.. kāpēc gan vajadzētu lasīt savus komentārus. Meklēt zem "Lasīt ko citu" saites. (Šito fīču man nācās pašam izdomāt, neviens jau nesaka, ko vēl tādu varētu..)

Vēl no izmaiņām – uzlabota XHTML / WML parsēšana, tā ka tagad nevajadzētu būt itin nekādām validēšanas kļūdām, iepriekš tās varēja gadīties.
Izlabota arī kāda kļūme – nebija iespējams atvērt lapas, kuras saturēja tekstu "location:", gh. Smieklīgi, bet man pagāja ļooooti ilgs laiks, līdz sapratu, kā tā. Sōrī!
Nav pilnīgi ideāli, taču tagad ir daudz saprotamāks, kurš komentārs ir atbilde uz citu komentāru. Un varbūt pat, uz kuru tieši.

Ļoti patīkami, ka, spriežot pēc Cibas statistikas, jauno MobileSC nepilnu divu nedēļu laikā izmantojuši gandrīz tikpat daudz Cibas lietotāju, cik veco versiju pusgada laikā. (Palepojos.) Nujā, tagad jau arī telēni no Tele2 var.

Testēšanā un kritizēšanā visnotaļ aktīvi piedalījās [info]pzrk, par ko viņam pateicība.
Ja kādam ir kas piebilstams, iebilstams, iesakāms vai kas cits, tad komentārus, lūdzu, bāziet tajā pašā vietā, kur iepriekš.

Hmm.. Šodien pamanīju vilinošu piedāvājumu Cibas "recent comments" lapā:

Upgrade to a Paid Account to see 50 recent comments, instead of 70.