x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Es un manas plutoniskās attiecības ar meitenēm

2005. gada 5. jūlijs, 1:52 pm, 17 atsauksmes / pievienot vēl

Шампанское по утрам пьют или аристократы, или дегенераты!
(Бриллиантовая рука)

Pārmērīga alkohola lietošana var atstāt negatīvu pirmo iespaidu. Viņas gan to šampanieti dzēra vakarā, bet labāk tik un tā nebija. Piedzērušās sievietes ir.. nu.. pretīgas. It sevišķi, ja vēl sāk klāstīt savus piedzīvojumus gultā un "kantēties klāt" tādiem “nice guys” kā es. Phe! Un vēl salīdzināšana, vai esam saderīgi pēc horoskopa. Brr.. Un tad man vēl kaut kur viņas jāved, lai gan es daudz labprātāk ietu gulēt. Nav ko dzert, tad pašas varētu braukt! Tādos gadījumos man parasti saka, lai nedusmojos, lai arī es nemaz neesmu dusmīgs. Protams, ja es neesmu un man to pasaka, tad nedaudz ērcīgāks es palieku gan. Apgrieztā psiholoģija, neko darīt.

Neciešu nakšņošanu svešās gultās. Man jau Rīgā bija grūti iedzīvoties, bet arī viena nakts citā gultā ir grūta. Vai nu palags kaut kāds ne tāds, vai arī spilvens pārāk plāns, vai sega par īsu, vai gulta par šauru, vai gaisma kaut kāda spīd, vai... Kur piekasīties atradīšu. Grūti būt / gulēt man. Dzīve ir briesmīga. Nē, nu vispār! Kas vēl nebūs? Vot.

Sievietes vispār ir baigās maitas. :) Paskatieties, lūk, uz šo te.

Sam Craig (Roscoe Karns): Women should be kept illiterate and clean, like canaries.
(Woman Of The Year, 1942)

jutoņa: Говорю вам как человек, измученный Нарзаном..
♪♬: Lo Fidelity Allstars – Sleeping Faster
ib (ib)

ib: heh, tieši tas ..

2005. gada 5. jūlijs, 4:51 pm, atbildēt

heh, tieši tas [info]skyfish ieraksts lika aizdomāties. vairāk gan par to, vai viņš ir striptīzdejotājs, ja reiz ir piedalījies vecmeitu orģijās :)

bet problēma nav sievietēs. kad esi skaidrā vai vismaz neesi tik gatavs pīrāgs kā pārējie, tad visi izskatās pretīgi. vienalga, vai tas ir vīrietis, kuram šķiet, ka var iekarot dajebko, vai sieviete, kurai šķiet, ka var pagulties zem dajebkā.
mani, piemēram, tracina globālās sarunas slapjā dikcijā. bet katram savs, man vienkārši nav gadījusies publika, kas ķidā gultas lietas :)