mākoņa sviesta cibiņa

About Jaunākais

Smart ID9. Apr 2018 @ 11:13
Lielākais Smart ID mīnuss ir tas, ka ar telefonu pie auss saki "Jā, tūliņ ieskaitīšu!", turpini pļurkstēt un lepni logojies bankā un dzirdi aplikāciju nodžinkstam turpat, kur rzvanītājs...
Neesmu gan mēģinājusi paralēli sarunai apstiprināt kodu, kaut kā šķiet, ka pārtrūks saruna.
Jāpamēģina kādreiz ar kādu mazak nervozu runātāju.
(m?)

Sāls uz ceļiem30. Jan 2018 @ 07:48
Redzēju sniega kaisītāju.
Rīt jāgaida ziņas, ka sniega budžets iztērēts.
(m?)

Dienas smiekl'i's19. Jan 2018 @ 08:43
Kolēģe:
O, man atnāca vēstule, ka uzbudināts process par riteņa nozagšanu!

(Drīkst 3x minēt dzimto valodu...)

Bastardi un burlakas1. Mar 2017 @ 07:46
Kā Rīga nekad nav gatava sniegam ziemā, tā EDS - atskaišu iesniegšanai.
No pirmā marta var iesniegt IIeN deklarācijas? Atvainojamies, tehnisku iemeslu dēļ...

Zack/Mike19. Feb 2017 @ 09:16
Mīļo pistolīt - ieslēdzu pie svētdienas pankūkām Beverlihilzas policistu, bet tur Maiks Ermantrauts sobstvennaj personaj!!!Labi, ka es nepalieku vecāka :>

Lasīt23. Dec 2016 @ 12:13
Es: -Vairs nezinu, ko lasīt!
Vīrs: -Nu?
Es: -Nu izlasu ko smagu, pēc tam domāju, nafig vajadzēja, vai pašai savu sūdu nepietiek? Izlasu romantiku, tagad gribu ko nenormāli skaistu un romantisku!!!
Vīrs: -Nu a tu nevari erotiku lasīt?

Karma bič20. Dec 2016 @ 10:42
Problēma ar karmu mūsu gadsimtā ir tā, ka vairs nav skaidrs, kas ir tas labais darbs, ko darīt.

Gribi sagādāt dāvanu bērnunama/maznodrošinātam bērniņam Laimas namiņā?
Pirmkārt, - kiška tanka, jo bērniņš grib bmx, iphone 6 un 43. izmēra Nike Air max.
Asiņainus sviedrus svīstot pārkurinātajā mājelē atrodi vēlmi pēc zilas automašīnas, kas vadāma ar pulti, tev laipni paprasa, vai redzējāt sociālā darbinieka komentāru kartiņas otrā pusē? Nē, protams, neredzēju. Un tur - ba-bah, ģimenei vajag veļasmašīnu. Jo projekts jau ir par to, ko domā sociālais darbinieks. Katrs, kurš ieiet namiņā ar domu, ka nopirks fancy flomasterus un būs apmierinājis kāda mazuļa sapni, ir nolemts sarūgtinājumam.
Tā nu tu izstāsti projekta vadītājiem, ko domā par veļasmašīnu un meklē zilo mašīnu Z-svētku atlaižu jūklī, ar savādu sajūtu pakrūtē, ka faktiski esi gnīda.
Otrkārt, no visām malām spiežas virsū informācija, ka aifoni tiek rakstīti, jo pārējais tiešām viņiem ir. Sāk klīst leģendas, ka maznodrošinātie drēbes nemazgā, bet met ārā un saņem nākamo humāno palīdzību. Tev izstāsta no otras puses redzēto informāciju, ka, tā kā nauda seko bērnam, bērnunami ar dāvanu palīdzību palīdz bērniem izlemt, kur labāk - pie mazturīgajiem vecākiem vai superīgajā bērnunamā , kur var saņemt dāvanas.

Esi viens no drosmīgajiem, kas 3x gadā iet nodot asinis? Atver ziņu protālu un tur Apinis izlej žulti, šoreiz - ka donori ir bizness un fakin nekam nevajadzīgs darbs, ka slimnīcām būtu jābeidz šķaidīties ar asinīm un asins pārliešana ir stipri pārvērtēta.

Ved māti no ķīmijas kursa pēc smagas darba nedēļas uz viņas bordertaunu, jo ir viņai grūti un vajag palīdzēt? Tev ierauj stiklā akmeni.

Vāc naudu skolotājai dāvaniņai uz Ziemassvētkiem? Tiesībsargs tevi nosauc par nožēlojamu padomju produktu, kas pieradis pie pakalpošanas un pielīšanas ideoloģijas. Jo es nedāvinu policistam un tiesnesim. Jo policisti un tiesneši jau pavada tikpat daudz laika ar manu bērnu, cik skolotāja. Jo pedagogs, kurš dara vairāk, kā amata apraksts paredz, nav pelnījis apsveikumu Ziemassvētkos.

Ved brāli uz laukiem, kurš ar mikriņu braucis no Hamburgas, lai nebūtu jākuļās ar sabiedrisko un milzu somām, mērojot vienā naktī 600km, lai paspētu pats uz darbu? Tev nozog lukturus, jo noliki mašīnu citādāk un citur.
Un izrādās ir mašīnas, kurām lukturis maksā 600EUR. Katrs. Un te pieslēdzas apdrošinātāji, kas panem naudu par KASKO un tad liek likt lietotus lukturus, jo jauni ir pārak dārgi. Jo tirgū ir daudz lietotu lukturu. Jo sasitot un norakstot auto, priekšējie lukturi parasti ir neskarti.Serviss, lai ieliktu lietotus lukturus, nopirks tos no vaģika Rumbulā, kurš par laimi tieši šorīt saņēma jaunu pārīti no regulārā piegādātāja pa lēto. Pieprasījums rada piedāvājumu, darbojas bezatkazno.

Arvienvārdsakot - pie velna labdarību. Katrs pats sava kalēja laime.

мировая мама19. Jul 2016 @ 12:05
Es vēl paspēšu desas izcept uz Reiznieces karjeras krāsmatām © mā
(m?)

Tā nogurt var tikai no svētkiem...26. Dec 2015 @ 20:22
Tādas lieliskas sastāvdaļas kā nebeidzams rudens, miega problēmas un nervu ķiks, rezultējās ārkārtīgi dīvainos Z-svētkos.
48h laikā: 2x200km auto + 2h boulinga + 4h ūdensparka + 2x1h riņķošanas 25m baseinā + 2h pastaiga maldīšanās Pērnavā = Tervis Paradiis programma ar ģimeni uz paradīzi.
Par paradīzi atvečaju - šorīt dažs labs rāpoja uz ķemertiņu un bubināja, ka viņa stunda ir tuvu.
Varētu teikt, ka ārkārtīgi sportiski Ziemassvētki, ja vien ne bezmaksas brokastis un vakariņas viesnīcā, kad kā jau katram kārtīgam latvietim ir jāpagaršo viss, kas ir pieejams, jāapēd par 50% vairāk, kā teorētiski salien vēderā un desertā jāuzēd saldējums, pārliets ar karsto šokolādi.Arvienvārdsakot, merry christmas one and all :)

Virs galvas mūžīgs piena ceļš22. Nov 2015 @ 08:39
Diezgan savdabīga mūzikas izvēle Veltas tantes bērēs mani jau otro dienu met pārdomās par manējām.
Pavisam nesen [info]martcore arī spriedelēja par to, kam domāta bēru ceremonija - aizgājējam vai palicējiem.

Es apzinos, ka baigi ietekmēt to nevaru, jo opcija rādīties sapņos murgos tam, kurš tomēr būs pasūtījis motīvu no "Ilgais ceļš kāpās", lai cik vilinoša, nav pārāk reāla. Bet vai tiešām nav kaut mazākā iespēja, ka līdz ar paaudžu maiņu tomēr nomainās formāts?
Nu nevar taču norakt cilvēku pie "Virši zili, virši sārti", kurš mātes dāvātos 25 rubļus (pieļauju, 30% no viņas mēnešalgas) atdeva par 101 kocertierakstu kasetē un pie "paaugstinātās" RTU stipendijas 11,20 lati mēnesī sakrāja The Cure diskogrāfiju?!

I togo:
1) manis izvēlēta mūzika;
2) nekādu izvadītāju, runā tikai tie, kas spēj to darīt ar smaidu. Daži saka, ka man piemīt dievišķs humors (skaidroju - dievišķs humors - zemestrīce Sumatrā, Ziemassvētkos), pie tā tad arī palksim;
3) krāsns;
4) dzerstiņš;
5) Sološnieku kapi.

Un apsolu, nerādīties nevienam...

Where is my mind
Top of Page Powered by Sviesta Ciba