Friends of Friends

About Friends of Friends

26. Mar 2023 @ 18:19
[info]prtg
Putni pamodināti

26. Mar 2023 @ 18:19
[info]prtg
Once upon the time I was the man of the word
And each of my words were backed by the sword

marts26. Mar 2023 @ 17:07
[info]inese_tk
piezīmes par šonedēļu:

* pirmizrāde. rezultāts man liekas ļoti labs un, lai arī producēšana nesa gana daudz stresa, man tiešām ir prieks un gandarījums par darbu pie šī projekta. vēl tikai atskaite no sevis jāizspiež. kas mani pārsteidz - aizvakar ielikām pārdošanā vienu papildizrādi un to izpirka pāris stundu laikā. mums tā nekad nav bijis. vēl pat neviena recenzija nav bijusi. man nelikās, ka tēma būs tāds kases grāvējs (ir pat jau 27 biļetes uz septembri nopirktas).
* pavasaris. saulgriežus svinēt nebija laika. tieši sakrita ar pirmizrādi. bet esmu satikusi pirmos stārķus, ķīvītes, strazdus un vardes.
* auļoju pa lucernas lauku kopā ar stirnu baru (~10 indivīdi). ļoti dzīvības pilnas sajūta.
* bija garais Līgu mēģis ierakstam. introvertajiem Jāņiem. šobrīd ir saraustas jau 18 dziesmas. aiznākamnedēļ sāksim rakstīt. bet K aizņemtības dēļ gan jau ieraksts līdz šī gada Jāņiem nebūs izdodamā formā. pati programma gan cerams būs.
* vakar nosvinējām zirdziņa 21. jubileju. īstais datums gan ir rītdien. bija ļoti forši un silti. tāda sajūta, it kā pašai būtu bijusi dzimšanas dienas. dabūjām visādas dāvanas (piemēram, papildbarības vairāk nekā mēnesim, lietotu ziemas segu, burkānu maisu, banānus, Jolanta bija uztaisījusi zirgam kūku, utt.). bija tiešām ļoti priecīgi. man vēl šodien seja velkas smaidā par to domājot.
* šon izlīdu drusku dārzā. pastaigāju ar grābekli, apgriezu šo to, kas nebija paspēts apgriezt rudenī (bet palika vēl daudz griežama), izstiepu no pagraba sapuvušos ābolus. negribas to aukstuma vilni un šļuru nākamnedēļ. gar puramalu stāv ūdens, dārzs vispār ļoti slapjš.
* Decibels nav redzēts, bet pirms pāris dienām uzpeldēja Roziņš. viņu neviens apkārtnē nebija kopš novembra redzējis. pati neredzēju, pie mums nebija, bet kaimiņiene ziņoja un K arī bija manījis sēžam ceļa malā.
* abas mašīnas joprojām servisā/gaida rindā uz servisu. nu jau kādi 4 mēneši būs ar visu šo to čakaru.
* gribēju tagad braukt staigāt uz mežu, bet kaut kā ļoti nāk miegs. besī man tā pulksteņa grozīšana. lai gan manā pasaulē vasaras laiks ir īstais laiks.
* nākamnedēļa brīva. lielākā daļa kolēģu brauc atpūsties uz ārzemēm. es braukšu pie zirga un iešu ārā dārzā. un mežā.

26. Mar 2023 @ 16:37
[info]fedrs
Ar pulksteņa grozīšanu un vispārēju neko negribas palaidu garām rīta saulīti, un skriet aizgāju tikai pēc pirmās lietusgāzes un stingra apsolījuma debesīs, ka šodien tā nebūs pēdējā. Meža dubļus brist nešķita vilinoši, tāpēc pieturējos pie ielām un ieliņām. Te būtu vietā piezīmēt, ka par spīti neskaitāmiem krustojumiem un krietni garu posmu gar ceļa malu bez ietves, neviens mani sabraukt nemēģināja un virsū nebļāva. Gribētos ticēt, ka izskatos pēc cīši loba cilvēka, kuru būtu žēl sabraukt, vai vismaz ne pēc tā muļķa, kurš pat baznīcā pamanās dabūt kāvienu.
Pie viena notestēju, kā ilgākas slodzes laikā organisms reaģē uz uz SiS želejām. Maurten tomēr ir pā-ā-ārāk dārgs prieks. Un man tās sāk šķist par saldu. Ha! Zinu, zinu, ko tas atgādina – vīnogas skābas, Maurten - par saldu.

26. Mar 2023 @ 14:31
[info]punkts
Es tagad mazliet pastučīšu tā kā paklauvēšu sakot, ka kaimiņš ceļot māju saražojis kaudzi kokmateriālu atgriezumu, ko atļāva man savākt tur man sanāks siltumnīca un malka daži materiāli ir pat kādus sešus metrus gari es viņam vēl bonusā izvedu būvgružus pa ceļam tagad pāri pagalmam sauc kādas cigaretes man par to atvest es saku ka nevajag viņš saprot ka nevajag bet tā pat atvedīs pirms tam teica ka atvedīs šokolādīti vai tortīti es teicu, ka man saldumu pietiek, divas pilnas atviltnes, ka kokmateriāli būs mana tortīte vēl tur kādas desmit paletes ievilku šķūnī un trubas, ko tomātu podos ierikot laistīsanai tāds lūk sūdzambībele esmu. Starp citu, bībelei ir jauns nosaukums - bībelene, tas man ļoti patīk. Bet man arī patīk sajūta, ka neviens par mani neko nezina, bet sliktā sajūta rodas no tā, ka uzstādījums ir neko nestāstīt, bet ja sanāk izpļāpāties, tad ir tāds whē, bet ja stāsta visu, tas ir pat labāk kā nestāstīt neko.

26. Mar 2023 @ 14:26
[info]punkts
Man patīk tēlot rakstīšanu. Nav svarīgi, kas tur ir attēlots, bet svarīgi, ko es tajā brīdī jūtu. Man patīk tēlot rakstīšanu.

26. Mar 2023 @ 13:18
[info]punkts
Sienas noberztie

26. Mar 2023 @ 13:35
[info]klusais_okeans
uz brīdi uznāca kārdinājums atkancelēt JRT, jo Toms Stopards un Arkādija, bet Hermanis feisbukos atkal aizrakstījies līdz tam, ka 25. martā deportācijas veica progresīvie jaunieši, kas tikai gribējuši labu, tāpēc nēēē, vienkārši ieslēgšu Rozenkrancu un Gildenšternu vakarā sev un kaķīšiem. Vispār daudz tā Stoparda, Malkovičs mums arī iestudēšot, bet gan jau atkal par Austrumu kaimiņa naudiņām, tāpēc nēēē.

26. Mar 2023 @ 11:18
[info]gedymin
Programmētāji smejas par AI spējām viņus aizvietot, bet tas ir coping, industrijā, kur liela daļa knapi spēj uzrakstīt FizzBuzz.

Vai ir pamatoti maksāt tikko no universitātes iznākušiem speciālistiem tuvu pie $100k un vidēja līmeņa profesionāļiem $200-$300k gadā? Izstrādāju algas Amerikā, kas sen ir bijušas eiropiešu skaudības iemesls, visticamāk ir vēsturiska anomālija. Tās iemesli varētu būt pēdējo 15 gadu tech bubble; ar software izstrādi kā vienlaikus pietiekoši specifisku un tai pašā laikā strauji augošu nozari; un ar citiem iemesliem (tai skaitā, neizdevās savulaik populārās idejas par offshoring vai arī no-code / low-code izstrādi). Tai pašā laikā tā ir industrija kurā nav arodbiedrību un tajā strādājošajiem nav politisku prasmju un pieredzes savstarpēji koordinēties.

AI protams neaizvietos programmētājus kā profesiju, bet tas radīt noslāņošanos, sadalīšanos arhitektos un tehniķos (10% un 90% respektīvi), lielā mērā aizstājot vidēja līmeņa programmētājus un software engineering kā labu profesiju vidusslānim. (No LV viedokļa visticamāk nekas nemainīsies, jo LV un citur Eiropā izstrādātāju algas nav tik augstas, lai pastāvēti būtiski riski burbulim plīstot, drīzāk mēs saglabāsim vai uzlabosim savu pievilcību kā IT speciālistu darba tirgus.)

25. Mar 2023 @ 14:42
[info]methodrone
Meksika ir skalja, karsta un almost unbearably chill.

25. Mar 2023 @ 23:35
[info]prtg
Bullet Train (2022)
Tags:

25. Mar 2023 @ 22:01
[info]f
visi jau to zina, bet es arī zinu - i'm so vain.

Ne huja! 25. Mar 2023 @ 21:02
[info]ctulhu
https://www.apollo.lv/7740313/skoleniem-florida-parada-slaveno-statuju-davids-pec-vecaku-sudzibam-direktorei-nakas-atstat-amatu

Te mūsu tipa konservatīvie vienmēr raud ka pagrimušajos rietumos tiem bērniem rāda visādas bRiesmīgas lietas

Re, izrādās, nehuja (burtiski!) nerāda

:incline:25. Mar 2023 @ 18:34
[info]gnidrologs
Age Of Decadence tiešām izcila spēle. Fallout on steroids un ar daudz interesantāku un grūtāku cīņu sistēmu. Varianti kā iziet sižetus atkarībā no skilliem un čekiem vispār bezgalīgi. Vault Dweller baigais malacis. Izskatās, ka viņa Colony Ship būs ne mazāk kruts.

25. Mar 2023 @ 18:17
[info]neraate
pēc ilgas gaidīšanas ciemos ieradās māte. foršs ņiguņegu, sagriežu torti, noliekos pagulēt ar karstu dvieli uz acīm, jo pēc saspringtiem periodiem jūtu kā acīs spazmējas asinsvadi. piezvana vīramāte, uznāk ar puķi. ņiguņegu visi runā reizē. kas mani trigerē, bet cenšos samenedžēt un paciesties. uzdāvina krējuma trauciņā no zem vecajiem kokiem netālu no rajona privātmājas izraktus sniegpulksteņus. un arī kaimiņiem zem logiem sastādīja pušķīšus. iznāca no tās mājas vecis, sāka mani lamāt, es tiešām nesaprotu kas viņam žēl, tas tak nav viņa zemes gabals, ko lamā, ka atstāšu bedrīti. man šitas uzdzen tikpat lielu besi kā tā reize, kad viņa no skolas teritorijas diezgan tuvu ieejai izraka hortenziju, aizveda uz saviem laukiem un nobendēja, jo ne bija zeme sagatavota, ne laistīja, a bzdinkš viņai uznāca karstajā laikā
nevaru, kā trigerē šitā gara nabadzība. un ir tik grūti atcerēties, ka zīmogs uz pieres nevienam nav uzspiests. ja cilvēks ratiņkrēslā, trūkst vienas rokas vai kājas tu saproti kas ir kas. a šitie izskatās pēc parastiem cilvēkiem. tā, protams, ir mana problēma ka es nevaru distancēties, bet es vienkārši nevaru gara invalīdus. un ja tā atklāti nemaz i negribu varēt

Keine Ahnung25. Mar 2023 @ 15:50
[info]ctulhu
Galīgi nav skaidrs kāpēc tā bloķēšana ir ilgāk nekā policisti piebrauc. Nu tak saudzīgi nolīmē šamos nost, iekrauj vāģī, aizved uz iecirkni protokolu rakstīt, viss. 5min. Kādi sastrēgumu???

https://www.apollo.lv/7740223/hamburga-klimata-aktivisti-bloke-tiltus-par-elbu-izveidojusies-plasi-sastregumi

25. Mar 2023 @ 13:16
[info]garamgajejs
Lana Del Rey - Did you know that there's a tunnel under Ocean Blvd

25. Mar 2023 @ 09:32
[info]f
noskatījos black bird, kas esot inspired by true events, un kaut kā man šis saistās ar the mindhunter, un vēl es domāju, ka, no offence, nezināmie aktieri, kas atveido sērijveida slepkavu vispār nesaņem pietiekamu atzinību par savu veikumu. nu, varbūt saņem, bet vienīgais, kas man tagad nāk prātā, ir hīts ledžers, bet viņš jau tāds holivudas sweetheart bija, tā ka tas ir pavisam citādi.
Tags:

25. Mar 2023 @ 09:25
[info]prtg
Izšķaidītā dzimta

25. Mar 2023 @ 08:56
[info]_re_
upe pie mūsu mājas 10 dienu laikā uzkāpusi 2.60 metrus. puse gruntsgabala ir zem ūdens

es gan pati neesmu tur un neredzu, joprojām mēģinu savākties un izvākties, grūti iet, vīns palīdz, bet pie noteikta apjoma vīns krāmēšanos izbeidz pavisam. labā ziņa, sen tik ilgi neesmu ar bērniem dzīvojusi kopā ikdienas dzīvi (nosacīti, viens jau ir izvācies uz lejas dzīvokli, jo palika bez gultas, virtuve te arī praktiski vairs nav un man arī nav nekādas vēlēšanās gatavot, bet tomēr redzu un aptaustu viņus katru dienu)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba