mākoņa sviesta cibiņa - Karma bič

About Karma bič

Previous Entry Karma bič20. Dec 2016 @ 10:42 Next Entry
Problēma ar karmu mūsu gadsimtā ir tā, ka vairs nav skaidrs, kas ir tas labais darbs, ko darīt.

Gribi sagādāt dāvanu bērnunama/maznodrošinātam bērniņam Laimas namiņā?
Pirmkārt, - kiška tanka, jo bērniņš grib bmx, iphone 6 un 43. izmēra Nike Air max.
Asiņainus sviedrus svīstot pārkurinātajā mājelē atrodi vēlmi pēc zilas automašīnas, kas vadāma ar pulti, tev laipni paprasa, vai redzējāt sociālā darbinieka komentāru kartiņas otrā pusē? Nē, protams, neredzēju. Un tur - ba-bah, ģimenei vajag veļasmašīnu. Jo projekts jau ir par to, ko domā sociālais darbinieks. Katrs, kurš ieiet namiņā ar domu, ka nopirks fancy flomasterus un būs apmierinājis kāda mazuļa sapni, ir nolemts sarūgtinājumam.
Tā nu tu izstāsti projekta vadītājiem, ko domā par veļasmašīnu un meklē zilo mašīnu Z-svētku atlaižu jūklī, ar savādu sajūtu pakrūtē, ka faktiski esi gnīda.
Otrkārt, no visām malām spiežas virsū informācija, ka aifoni tiek rakstīti, jo pārējais tiešām viņiem ir. Sāk klīst leģendas, ka maznodrošinātie drēbes nemazgā, bet met ārā un saņem nākamo humāno palīdzību. Tev izstāsta no otras puses redzēto informāciju, ka, tā kā nauda seko bērnam, bērnunami ar dāvanu palīdzību palīdz bērniem izlemt, kur labāk - pie mazturīgajiem vecākiem vai superīgajā bērnunamā , kur var saņemt dāvanas.

Esi viens no drosmīgajiem, kas 3x gadā iet nodot asinis? Atver ziņu protālu un tur Apinis izlej žulti, šoreiz - ka donori ir bizness un fakin nekam nevajadzīgs darbs, ka slimnīcām būtu jābeidz šķaidīties ar asinīm un asins pārliešana ir stipri pārvērtēta.

Ved māti no ķīmijas kursa pēc smagas darba nedēļas uz viņas bordertaunu, jo ir viņai grūti un vajag palīdzēt? Tev ierauj stiklā akmeni.

Vāc naudu skolotājai dāvaniņai uz Ziemassvētkiem? Tiesībsargs tevi nosauc par nožēlojamu padomju produktu, kas pieradis pie pakalpošanas un pielīšanas ideoloģijas. Jo es nedāvinu policistam un tiesnesim. Jo policisti un tiesneši jau pavada tikpat daudz laika ar manu bērnu, cik skolotāja. Jo pedagogs, kurš dara vairāk, kā amata apraksts paredz, nav pelnījis apsveikumu Ziemassvētkos.

Ved brāli uz laukiem, kurš ar mikriņu braucis no Hamburgas, lai nebūtu jākuļās ar sabiedrisko un milzu somām, mērojot vienā naktī 600km, lai paspētu pats uz darbu? Tev nozog lukturus, jo noliki mašīnu citādāk un citur.
Un izrādās ir mašīnas, kurām lukturis maksā 600EUR. Katrs. Un te pieslēdzas apdrošinātāji, kas panem naudu par KASKO un tad liek likt lietotus lukturus, jo jauni ir pārak dārgi. Jo tirgū ir daudz lietotu lukturu. Jo sasitot un norakstot auto, priekšējie lukturi parasti ir neskarti.Serviss, lai ieliktu lietotus lukturus, nopirks tos no vaģika Rumbulā, kurš par laimi tieši šorīt saņēma jaunu pārīti no regulārā piegādātāja pa lēto. Pieprasījums rada piedāvājumu, darbojas bezatkazno.

Arvienvārdsakot - pie velna labdarību. Katrs pats sava kalēja laime.
(m?)
From:(Anonymous)
Date: 20. Decembris 2016 - 12:06

Garām gāja Diāna

(Link)
Tu atceries manas mammas teoriju, ka visas pasaules nelaimes uzbrūk janvārī? Mums arī tāda pamelna strīpa (sevišķi auto sakarā) šajā decembrī, un, visus mēslus strebjot, es tīksmi atceros, ka trakākais vēl priekšā.
[User Picture Icon]
From:[info]ib
Date: 20. Decembris 2016 - 13:54

Re: Garām gāja Diāna

(Link)
Laidiesnogrābstās, es neesmu gatava janvārim :)))
[User Picture Icon]
From:[info]fleur
Date: 20. Decembris 2016 - 13:18
(Link)
Šis teksts ir apliecinājums, ka ikviens labais darbs nepaliek nesodīts:)
Trakums.
[User Picture Icon]
From:[info]ib
Date: 20. Decembris 2016 - 13:56
(Link)
Pareiz, šis teiciens man bija aizmirsies :)))
[User Picture Icon]
From:[info]fxp
Date: 22. Decembris 2016 - 14:37
(Link)
Jā, šim nu nav ko piebilst. Karma's a bitch :)
[User Picture Icon]
From:[info]extranjero
Date: 20. Decembris 2016 - 18:33
(Link)
Es vēl pieskaitītu vikipēdiju, kurai es dažreiz pat noziedoju, bet šogad nesanāca, un tagad viņi mani bombardē visiem līdzekļiem uzmācīgāk nekā jebkādas reklāmas.

Varētu padomāt, ka šiem nav naudas hostingam, bet nē. Viņi savāc gadā ap 70 miljoni, hostingam iziet tikai kāds 1 vai 2 miljoni, vēl ir 4–5 par datoriem, nu tā līdz 7 miljoni (10% no ziedotā) ir tiešām bez kā viņi nevar.

Tagad 30 miljoni samaksā algās, štati uzpūsti līdz 280 darbiniekiem (katram ap 100K, ok pēc nodokļiem mazāk, varbūt ap 60K kas ir normāli). Bet agrāk to pašu administrēšanu paveica tikai 30 cilvēki, drusku jau sākuši mētāties ar naudu. Un tad vēl visādas neskaidras investīcijas.

Nē nu, projekts jau fantastisks, neko nenosodu, bet vai tā vajadzēja kaunināt, kad vienu gadu neko nesamaksāju? Drīz jau pēc reketa izskatīsies.
From:[info]petro
Date: 22. Decembris 2016 - 12:38
(Link)
Ja? Es ar grasījos viņiem ko noziedot. Labi ka nepaspēju. Sāktu vēl mani ar nākošgad spambardēt.
[User Picture Icon]
From:[info]ib
Date: 22. Decembris 2016 - 13:48
(Link)
Pilnīgs kosmoss, es saku!
Par wiki arī nezināju...
(m?)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba