Ieraksti Draugi Kalendārs Par mani Atpakaļ Atpakaļ
You're not diggin'! © Blondie
Ja nu vēl kāds nav pamanījis, jau pāris gadus visu sev aktuālo rakstu te: http://twitter.com/#!/zandarts
Šedevrāli stulba apsūdzība un lieliska apsūdzētā sūdzība :)

http://navalny.livejournal.com/539117.html
Nedomāju, ka kādam būtu liela interese ko jautāt, bet ja nu tomēr: http://ask.fm/fxp
Vismaz atdzīvināsim pussprāgušo Cibas akontu.
Viens no viedokļiem par "Where the Wild Things Are":

"Filma buutu laba ja vien man tam siikajam negribeetos sadot pa pakalju :D psc taads izlaists brat. Beigaas blje atgriezhas maajaas un pat sorry nepasaka, nu wtf. So beigaas aizgaaju neapmierinaats uz imdb un nospiedu tikai 3 zvaigznes".
Ļoti pareizs LJ community, nedaudz NSFW.
Laikam nekas cits neatliks, kā iet mednieku kursos, ja gribas level up no esošās dzinēja karjeras :)

P.S. Stirniņa nom nom nom.

Noskatījos "The Thick of It" - asprātīgs politiskais seriāls, kura pilnmetrāžazas versiju "In The Loop" daži no jums redzējuši. Obligāta skatāmviela Malkolma faniem!
Kaut kas fantastisks, kino "Rīga" plakātu autors nervozi pīpē stūrī.
Otra skarbākā filma par roku - Anvil: The Story of Anvil. Skatoties brīžiem sažnaudzās dūres, kā tiem vīriem neiet, bet tāpat kapā uz priekšu.
Tik daudz kino gardumu pēdējā laikā, sajūta kā Ziemassvētkos. Lūk, daži:
Coraline.720p.BluRay.x264-REFiNED
Watchmen DC 720p Bluray x264-CBGB
26.jūlijā "Melnajā piektdienā" - ANTHRAX!
8-bit sounds ir dikti gards, īpaši, ja oriģināls ir teju vai ģeniāls:
Judas Priest - Painkiller
Slayer - Angel of Death
Biju kino uz "Knowing", filmai ne vainas, bet tur skanošais Bēthovena 7.simfonijas fragments (II. Allegreto) mani "paņēma" jo dziļi. Lieliski sasaucas ar nolemtības sajūtu visas filmas garumā.
Laikam pirmo reizi mūžā noskatījos kādu TV21 filmu no sākuma līdz galam - The Who rokoperu "Tommy". Sasodīti laba, kaut kā biju palaidis garām.
Pēdējo mēnesi klausos gandrīz tikai veco Bolivudas filmu soundrekus, skaņa brīžiem ir fantastiski slikta, bet ritmi dedzina trakāk, nekā Chicken Tikka Masala.
Īpaši necenšos un pat izvairos cibā publicēt privātu informāciju par sevi, bet karlik'am kā draugam nevaru atteikt.
7 lietas:
1. Viena no pirmajām bērnības atmiņām ir mana viesošanās 3 gadu vecumā pie vecmammas Latgalē, laikam Rēzeknes rajonā, kad izdomāju, ka iešu mājās pie mammas un tēta. To izlēmis, sīkaļa iegāja kukurūzas laukā, kukurūzai sniedzoties krietni pāri viņa galvai. Nejautājiet man, kā zināju virzienu, bet beigās mani atrada un atgriezos pie vecvecākiem.
2. Kad biju dažus gadus vecāks, kopā ar draugiem likās gudri apmētāt garāmbraucošo milicijas(!) mašīnu ar sniega pikām. Sekoja pakaļdzīšanās un morāles lasīšana, bet vecākiem darba vietā laikam nekādas sankcijas nesekoja.
3. Pērienu no vecākiem esmu dabūjis tikai pāris reizes, vislabāk atmiņā palikusi reize, kad aptuveni 10 gadu vecumā gāju un spļāvu uz blakus mājā dzīvojošo divu vecmeitu mājas logu. Esmu jau aizmirsis viņu vārdus, bet tēvs dabūja vilkt siksnu ārā no biksēm un mācīt dēlu, ka tā darīt nav labi. Mans huligāniskais izlēciens, patiesībā, bija diezgan muļķīgs, jo vecmeitas bija īsti божьи одуванчики.
4. Kad ēdu ķiršu kompotu, ķiršu kauliņus medzu stūķēt aiz abiem vaigiem, nevis izspļaut uzreiz ārā. Sieva vienmēr novaidas, kad izgāžu āra vaigu saturu.
5. Ilgu brīdi (kopš sāku strādāt 90-o gadu sākumā) mana sapņu alga bija Ls 600. Kad summa tika sasniegta un pārsniegta, gandarījumu izjutu tikai isu brīdi.
6. Manas pirmās mīlestības vārds bija Inese, uzvārdu jau vairs īsti neatceros. Jūtas bija vairāk platoniskas, kad nonāca līdz apzinatai miesaskārībai, mūsu ceļi šķīrās, jo viņa mainīja dzīves vietu. Pēc tam dažas reizes nogāju vai nobraucu garām kādreizējai vasarnīcai, bet viņu vairs neredzēju.
7. 9.klasi beidzot skolas eksāmenā literatūrā rakstīju sacerējumu par Raiņa "Zelta zirgu", dabūju atzīmi 10/10, labākais rezultāts visā Siguldas 1.vidusskolā. Kopš tā laika esmu aizmirsis vairākus latviešu valodas interpunkcijas likumus.
[info]madevil, [info]viesiz, [info]actionman, jūs turpinat.
[info]martcore, paskaties, kādi gardumi mūs gaida šogad. Gan jau, ka vēl kaut kas ir piemirsts no ne-Holivudas.
Protams, Lee Perry ir ekstravagants vectēvs, ko lieliski nodemonstrēja vakardienas koncertā, bet ar labu vārdu jāpiemin arī Svjata Vatra, igauņu-ukraiņbu flk blice, kuru dziesmās apvienots labākais no abu tauta folkmūzikas. Malači, puikas. Viņu vienīgais disks bija lēts, patīkams ausīm un smuki noformēts.
Lasu kredītvēstures no krievu Esquire, visas tik cilvēcīgas un sirsnīgas, ka vai raudi.
MTV piedāvā noskatīties savā laikā rādītos videolipus, bez reģistrācijas. Raksta, ka visus, bet pārbaudīt nevaru :) Piemēram, Testament - Electric Crown ir.
Par mani
Fxp
User: [info]fxp
Name: Fxp