Ieraksti Čomi Kalendārs Par mani Atpakaļ Atpakaļ
Draugi
martcore
[info]martcore
xxx
martcore
[info]martcore
un pa fudbolu
neliels jautājums lučāno spaleti sakarā ar aizsargu antonio rūdīgeru
viņš šo cilvēku (no 3:18) taisās tiešām laist laukumā pret madrides reālu?
bozena
[info]bozena
Mazpilsētas novada dome ir atcerējusies mūsu plašo ģimenīti un atsūtījusi NĪN rēķinu par vecāku vasarnīcu, kas ir akurāti 2 reizes dižāks kā pagājušo gadu, proti 1.5%, jā.
Pavadvēstulītē domes ļaudis vairākkārt atgādina, ka līdzko kāda persona tiks deklarēta minētajā adresē, nodoklītis tiks patīkami pārrēķināts.
Dome droši vien grib manus nodokļus.
Bet pieņemu, ka deklarēšanās ēkas, kas nav apdzīvotas ziemas sezonā (un dome to ļoti labi zina) pavelk līdzi kādas blaknes, ne? Nez, vai te iespējamas kādas shēmas?
mako
[info]mako
Tas brīdis, kad saproti, ka Timothy Omundson ir drusku jaunāks par tevi.
mako
[info]mako
Sniegs
Jā, un ārā atgriezusies ziema - viss balts.
mako
[info]mako
Galavant
Ar diezgan lielu baudu noskatījos Galavant pirmo sezonu. Mūzika patīkama, personāžu dialogi jauki, un Vinnie Jones vienkārši svilina reizēm. Un karalim Ričardam ir precīzi tādi mati, kā man atauguši - gan sirmums, gan struktūra... ... tālāk ... )
martcore
[info]martcore
kino
если к дверям не подходят плечи...
bozena
[info]bozena
Mīļie brāļi un māsas! Kā jūs tiekat galā ar neķītro tieksmi sacīt Davaj vārdu.
Es,pavej, vakar pateicu 2 davajvārdus un šon' vienu. Viņi mani dažkārt piemeklē neformālās telefonsarunās, ksd zaudēju modrību. Nekad ne formālās par laimi.
Es saprotu, ka tas ir grēks, kauns un atavisms, apmēram kā rudimentāra aste un trešā krūts.
putnelis
[info]putnelis
izrds uztaist foto dokumentiem aarpus centra, ir problemaatiski - kur? Purvciems, Pavnieki, Daarzciems?
martcore
[info]martcore
bāc, mairis tādā lingvistikā aizgājis, lūk, ko nozīmē karjera bez smagiem galvas satricinājumiem
martcore
[info]martcore
teiksim, varētu ēnot narkotrafika darbiniekus
martcore
[info]martcore
brūkingu ar burbuļiem, rasbainieku ar klopu
bozena
[info]bozena
Tā kā ēnu dienā Līžele netika pie sava iecerētā traumatologa-ortopēda, rīt viņai brīvprātīgi obligāti jāēno kāds pēc sadales.
Smilšu karjers netrāpījās, būs metālapstrādes rūpnīca.
Varbūt tas ir liktenis, es saku, varbūt metālapstrāde iekritīs kā oglīte sirdī, un pēc dažiem gadiem mēs Līželi varēsim sastapt dresējot izdaudzināto 150 tonnu presi, acīm mirdzot domnu uguns atblāzmā.
martcore
[info]martcore
hotai
[info]uzzinu_pedejais
[info]hotai
Džonijs Kešs bija pirmais amerikānis, kurš uzzināja par Staļina nāvi. viņš 1953. gadā dienēja ASV armijas bāzē Rietumvācijā par radistu un pārķēra PSRS radiogrammu.
martcore
[info]martcore
akimenkovs
- Некоторые радуются. А вот скажите. Вы ведь представляете левые силы, да? За возврат к ленинским нормам и всё такое? Насколько вы считаете большевиков своими предшественниками? Вы ведь понимаете, наверное, масштаб политических репрессий, которые они организовали? Просидев в тюрьме полтора года, вы укрепились в своих левых убеждениях или наоборот?

- Я и всё больше моих товарищей перестаём ассоциировать себя с так называемыми "левыми": многие из этих "левых" - это либо какие-то книжные сектанты, субкультурщики из кафе, либо размахивающие красными флагами реакционеры. Мы с друзьями называем себя анархо-коммунистами и выступаем за бесклассовое безгосударственное общество, основанное на прямой демократии, территориальной и производственной. А с анархистами боролись и самодержавие, и большевизм, и все фашистские и плутократические режимы... И да, именно в тюрьме я укрепился в своих антиавторитарных убеждениях. Кстати говоря, из последних политузников Пётр Павленский и уже освободившийся Алексей Полихович разделяют примерно те же взгляды, ясно и чётко описывают сущность государственной машины, репрессивного механизма, страха людей перед карательными органами.
--------------------
tieši tā arī vajag
mako
[info]mako
Dārza darbi
Man dārzā ir viens vīnogu... cers? Krūms? Blakus aug plūmes - kreicīši (tādas mazas, zilas). Atvases bija saaugušas vīnogulājos. Nupat čakli izgriezu atvases, atbrīvoju vīnogulājus un saliku statnī, kur tiem būs augt.
martcore
[info]martcore
nedēļas šoks: kad es izlasīju, cik patiesībā chvrches dziedātājai ir gadu
man liekas, konkursu viktorīnu par šo tēmu var zamuķīt
bez skatīšanās gūglēs un citos jahūinternetos, pamēģiniet uzminēt
martcore
[info]martcore
klausos nirvanas albumu "bleach"
pagājušo reizi es laikam viņu videnes laikos klausījos. vai arī aukstskolas
upd: savādi, bet es gandrīz visas dziesmas zinu, negative creep tur, to es točna zinu
martcore
[info]martcore
reizēm, kad es klausos, kā manu pasaulē mīļāko popmūzikas dziesmu ir kaverējis beks, es domāju, nu, čuvak, tu visu pareizi dari, es laikam izdarītu kaut kā līdzīgi, nu, vismaz, tajā virzienā arī domātu, pēc tam vēlreiz paklausies oriģinālu, un saproti, ka starp mums ir mums ir melns un ledusauksts kosmoss
un it kā tev ir izaicinājums ierubīties, bet tad iestājas atvieglojums, oh, ka ir vēl viena dziesma, kuru es nesaprotu, kā spēlēt
Par mani
Fxp
User: [info]fxp
Name: Fxp
Linki