Ieraksti Čomi Kalendārs Par mani Atpakaļ Atpakaļ
Draugi
mako
[info]mako
akumulatoru - studijā!
Tā ka esmu aizmārša, neesmu paņēmis līdz pareizo telefona lādēšanas vadu. Telefons nomira nupat. Un es sapratu, ka man nav ko lasīt transportā, nav pulksteņa, nav ļoti daudz kā tāda, bez kura negribu iztikt.
Ņemiet vērā, ka sazvanāms būšu ap 20.00 vakarā, kad atbraukšu mājās.
Un dodiet man paskatīties acīs tam marketinga speciālistam, kurš izdomāja, ka smartfoniem jābūt pēc iespējas plānākiem, ziedojot baterijas ietilpību.
martcore
[info]martcore
dāvi ar debiju sanantonio rindās!
kādam tač vajag aizvietot pēc tima dankana palikušo tukšumu
mako
[info]mako
Biznesa Expo 2016
Kāds cibiņš uz rītdienas pasākumu - Biznesa Expo - viesnīcā Latvija neplāno aiziet?
kautskis
[info]kautskis
Smalkās dziras, cont'd
Savukārt uzņēmums Latvijas Balzams – lai gan laikam drīzāk viņu papucītis Jurijs Šeflers – sākuši ražot Bezglutēna Šņabi. Stoļičnaja Gluten Free. Ar kukurūzas vālēm uz šiltes.

Nē, jūs ieklausieties, kā tas skan. Bezglutēna Šņabis. Bezglutēna. Šņabis. Maksā kādas divarpus reizes vairāk par glutēna šņabi, bet tā ir maza nauda, ko piemaksāt par bezglutēnu.

Neliek gan miera pārdomas "vai gan jebkādā šņabī vispār ir glutēns", bet tas droši vien ir mazsvarīgi. Svarīgi ir tas, ka uzņēmums apgūst Jaunas Tirgus Nišas un papildina savu portfeli ar Jauniem, Aktuāliem Produktiem.
martcore
[info]martcore
bāli, bladāsim pa peukēm! (c) jaunākais bratāns
pie oduvāna (nav džedajs) komentos aktīva apspriede par bērnu audzināšanu
martcore
[info]martcore
martcore
[info]martcore
nu, biedri, koļījieties, kādi jaunie seriāli ir jāskatās
a to es drīz būšu visu haven noskatījies
un ko pēc tam, kaut kādas kinofilmas aplūkot vai, muahaha
bozena
[info]bozena
Ja Dievs izrādītos sieviešu dzimuma, daudz ko nāktos pārskatīt. Būtu Tās Kundzes gads. Mēs izbrīnā iesauktos Ak, Kundze! un daudzinātu un augsti teiktu To Kundzi!
kautskis
[info]kautskis
Fuck that shit!
Ohoho, bez jebkādas irōnijas izsaku cieņu un atzinību veikalu ķēdes Top! iepirkumu vadītājiem. Viņi pie-darba Top!ā izlikuši -- turklāt ar kaut kādām atlaidēm -- Pabst Blue Ribbon! Tajā Top!ā, kas ir Lāčplēša ielā, kur apkārt visādas reklāmas aģentūras (es gan tādā nestrādāju) un visādi hipsteŗi (es gan neesmu viens no viņiem).

E, ko nozīmē "pazīsti savu mērķauditoriju". Skatieties un mācieties, tirdzniecības giganti, cik eleganti var trāpīt, ja patur prātā, kur tieši tavs veikals atrodas.
bozena
[info]bozena
Laika ziņas telefonā atkal romantiskas:
otrdiena
gaidāms lietus
šajā pilsētā: Rīga
kautskis
[info]uzzinu_pedejais
[info]kautskis
Kāda izdoma
Arī Lietuvā zaļie ir izdomājuši, ka apvienoties ar zemniekiem – tā tik būs lieta. Tikai kārtību nomainījuši, Zemnieku un zaļo savienība.
affair
[info]affair
Ir vairāki cibsteri, kas man objektīvu vai subjektīvu iemeslu dēļ konkrēti besī. Piemēram, besī seja, vai vienkārši ir lohi. Vadoties pēc senās parunas par sūdu kustināšanu, ļoti sen nebiju viņus lasījis, bet tagad iemetu aci un pašķirstīju pāris cibas, mazums – būs izauguši par patīkamiem, pašpietiekamiem cilvēkiem.
Tomēr – ne nieka. Dirstu, ja teiktu, ka nav savdabīgi patīkami redzēt, ka ir cilvēki, kas palikuši precīzi tādi pat lohi, kādi bija pirms teju desmit gadiem. Pacēla garīgo.
bozena
[info]bozena
Tumšie rīti
Sešos pamodos, nē, pat vēl nepamodos, bet jau zināju, ka jāklausās Keiva Skeleton Tree.
Tā arī darīju.
No mentālās veselības viedokļa droši vien pareizāk un labāk bija sākt dienu ar Mazo putniņu deju.

Skan: Nick Cave and the Bad Seeds. Skeleton Tree

bozena
[info]bozena
O, tagad ir arī bildīte „Smēķēšana samazina auglību”! Cik jauki! Uzsmēķē un tu jau esi mazliet izsargājies.
bozena
[info]bozena
Vakar atcerējāmies vecu, bet mīļu joku. Par valodas spēku.

http://www.compromat.ru/page_10524.htm
martcore
[info]martcore
par fudbolu
var daudz strīdēties par mūsdienu ofsaida traktējumu, taču barsas pirmā gola gadījumā, es saprotu par ko sapsihojās valensijas aizsargi un vārtsargs - tas ir ofsaids
kad uzbrucējs sāk skrīnot vārtsargu kā hoķī un lekt pāri bumbai, viņš ļoti konkrēti piedalās epizodē. un tas ir noteikti jāklasificē kā aizmugure
martcore
[info]martcore
ar ko ir labs teniss, šahs, tas pats skvošs, un kādēļ man šķiet, ka katram, kas trenējas komandu sporta veidos, vajadzētu paralēli paspēlēt tur kaut vai galda tenisu
tādēļ, ka tas ļoti labi attīsta kritisko domāšanu
komandu sportā pēc zaudētas spēles bieži vien mācas virsū domas par to, ka nolēja tur tie desmit džeki, vai basketā tupais saspēles vadītājs, a es spēlēju, kā dievs un brīžiem staigāju pa ūdens virsmu
individuālajā sportā pretenzijas ir tikai konkrēti pret sevi, vainot vairāk nav ko, jā, tenisā mēdz tur atrast kaut kur malā tiesnesi un pabļaut uz viņu, bet tas drīzāk tāpēc, lai nelauztu raketi
komandu sportā šāda psiholoģija rezultējas svarīgā atklāsmē "nu jā, es ne pārāk nospēlēju. pārējie arī, nu bet es arī. jāiet nopietnāk trenēties laikam"
martcore
[info]martcore
par dotu
jaunajā dotas sezonā ilgi gaidīju, kas pirmais sāks spēlēt innovatīvi un ar jaunām idejām, vispār viss bija metā ļoti tradicionāli, bija cerība uz ķīniešu jaunatnes sastāviem - nu bet kāda tur viņiem jaunatne īsti spēlē
tādēļ ne uz mirkli neizbrīnījos, kad pirmie ar futūrismu sāka nodarboties team secret, vispār bija ļoti interesanti, kā mūsu igauņu draugs kopā ar diviem korejiešiem un vienu malaizieti figačīs (aizsteidzoties notikumiem priekšā - izskatās šī komanda, manuprāt, vienkārši brīnišķīgi)

sākotnējais piks faceit invitational finālā pret vegu


ko mēs šeit redzam? ka apzināti atdod tev drow ranger, lai pret viņu uzreiz paņemtu kombo fantomka + pudžs, kas viņu momentā uz vieglās līnijas nogalinās. pudža huks, pa rīkli un dagers mugurā, tā arī viss notiks. kāpēc lai uz vieglās līnijas notiktu kaut kā savādāk?  vega pēc tam ņem orākulu. tas ir kruts un pozitīvs plāksteris pret aids. jo no sākuma viņi nositīs tavu drovku, nu un pēc tam arī orākulu. 

kas ir jādara šajā situācijā? šajā situācijā ir gluži vienkārši jāaizmirst par drow uz vieglās līnijas. pārvietojiet viņu uz midu, var arī kopā ar visu bļadsko orākulu, lai viņa tur stāv pret timbersaw, īpaši labi nebūs, bet galvenais, īpaši slikti jau arī nē, nu kad traksa nav varējusi normāli pret kaut ko nostāvēt midā. it sevišķi ar bļadsko orākulu pie sāniem. tālāk vieglajā ir jāņem kaut kas (uz pēdējo piku, lai visu apgrieztu ar kājām gaisā) pat nevis pret pudžu, bet pret fantomku. visvieglākais variants ir laikam paņemt kādu mežonīgu gaļu, ko viņa tupa nevarēs nosist, taču vēl labāk, domāju, kaut kādu moš clinkzu (es šo aizvien vairāk un vairāk propagandēju), kas tur skraidīs apkārt, noķert viņu ir grūti, un ap desmito minūti jau individuāli būs spējīgs aizraidīt šos divus brīnišķīgos hārdleinerus pie olimpa dieviem. konkrēti izdomāt šeit katrs var pats, taču galvenais - aizvāciet drow ranger no līnijas.

kā, lūdzu, drovkas aura šeit aiziet nekurienē, jo nav citu ranged personāžu? nu, biedri no vegas atstāja mūsu varoni uz vieglās līnijas, un pēc tam sāka pikot dūmu ar invokeru. kagbe tur šī aura arī aizgāja nekurienē. ja tev atdod drow ranger, tad tev droši vien nobanos uzreiz miranu (un, kā izrādījās, pirms tam vēl wr bano), tā nav īpaši traģēdija, ar sinerģiju ir draņķīgi, jā, bet ir iespējams izdarīt tā, lai ar sinerģiju pretiniekiem būtu vēl draņķīgāk.  
martcore
[info]martcore
talantīgi, pie "я - психолог!" es jau arī vairs nenoturējos
bozena
[info]bozena
Cigarešu kārbiņu bilžu kolekciju papildinājusi viena jauna ar brīdinošu uzrakstu „ Smēķēšana izraisa artēriju pārkaļķošanos”. Attēlā redzama jauka nomelnējusi, acīmredzot, gangrēnas piemeklēta ekstremitāte.
Tiešām prieks iepirkties, ikreiz jauni izglītojoši uzskates materiāli!
Par mani
Fxp
User: [info]fxp
Name: Fxp
Linki