Ieraksti Čomi Kalendārs Par mani Atpakaļ Atpakaļ
Draugi
martcore
[info]martcore
vienmēr zviedzu no šīs dziesmas
I would like to live in Sweden
When my work is done
Where the snow lies crisp and even
'Neath the midnight sun

Safe and clean and green and modern
Bright and breezy, free and easy
Sweden, Sweden, Sweden, in Sweden

I am gonna live in Sweden
Please don't ask me why
For if I were to give a reason
It would be a lie

Tall and strong and blonde and blue eyed
Pure and healthy, very wealthy
Sweden, Sweden, Sweden, in Sweden

I'll grow wings and fly to Sweden
When my time is come
Then at last my eyes shall see them
Heroes everyone

Ingmar Bergman
Henrik Ibsen
Karin Larsson
Nina Persson
Sweden, Sweden,Sweden
In Sweden
bozena
[info]bozena
Guļu dārzā saliekamajā gultā, skatos zvaigznes, klausos apkārt. Visādas nakts skaņas.
martcore
[info]martcore
ak jā, es laikam neuzrakstīju, bet varonis loukijs ir pabeidzis savas piecus gadus ilgstošās universitātes studijas un atgriezies vēl gudrāks
visi ir laimīgi, pat cionisti, jo jaunajā singlā viņš viņus tur nebradā ar gumijas zābakiem, dziesma, protams, ir par bēgļiem
bozena
[info]bozena
dienas prieks
Lūk, īstu vīru draudzība! ;)
http://www.bbc.com/news/world-europe-37196629
martcore
[info]martcore
ekstrasensu cīņās es labprāt piedalītos, ja man ļautu sākt dueli ievelkot oponentam ar armatūru pa galvu
es par to, ka labākais k/f par žuļikiem fokusņikiem šarlāniem now you see me 2
ir trīs mīnušu ilgais faitings rafalo izpildījumā, kas izskatās kā paņemts no džekija čana pasaules
un it sevišķi moments, par cik briesmīgu ieroci kautiņā pārvēršas fotoaparāts ar zibspuldzi
bozena
[info]bozena
Beigšu prokrastinēt arī es. Iešu pļaut.
Zāli. Atcerējos, ka senāk mums dārzā bija brūnas vardītes (es zinu, ka zinātniski viņas nesauc par Brūnajām Vardītēm, bet ērtības labad es teikšu Brūnās Vardītes), bija jāuzmanās pļaujot. Tagad jau gadiem nav nevienas. Toties parādījās Zaļās Vardītes upē. Vai nu Zaļās izspieda Brūnās, vai nu tām kāda kaite piemetās, vai vides tīrība nebija varžu gaumē. Žēl.
Arī zalkšu ģimene kādu laiku nav redzēta.
bozena
[info]bozena
Man ir atkal pusotrs kartupeļu grozs sēņu.
Un mēs atradām dzīslkāta bekas, kas esot no Ziemeļamerikas vispār. Izskatās pēc tādas dzeltenas baravikas.
Mūspusē ir tāds īsts pasaku mežš, tāpēc mēs ar Jaunkundzi neko daudz nebrīnījāmies, vietējā mazlielveikalā ieraugot rūķveida tēvoci. Tikai rūķis var iedomāties uzvilkt svītrainas zeķes (līdz ceļgaliem, ja!) pie pusgarām biksēm, pie kam viņš bija apmēram manā (tātad krietna hobita) augumā.
bozena
[info]bozena
Hm, bet nu tas burkini aizliegums pludmalēs tomēr izskatās pastulbi. Ko tad sievieša cilvēks vair nevarēs arī hidrās un treniņtērpos staigāt?
Ja par treniņtērpiem, mana mamma un mana meita skatās latviešu lielseriālu Likteņa līdumnieki. Varoņus es īsti vairs neatšķiru un notikumus arī, bet vides rekonstrukcijai respekt i uvažuha. Šodien vienam varonim bija mājas kostīms - garās kokvilnas treniņbikses, krekls un TĀS brūnās ādas zandales ar z. Un iekšā zeķes. Gan jau, ka lāpītas. Mājā uz galda vienmēr izšūts galdauts (saburzīts neaudz), taisni kā manai babuškai, un uz tā ne ta vāzīte, ne ta konfekšu trauks.
kautskis
[info]kautskis
Joyeux anniversaire
Pizģec, es vispār nesaprotu, kas ar tiem tālruņiem ir. Mans pašreizējais tālrunis vakar nosvinēja 3 gadu jubileju kopš nākšanas tautiņās. Un kā nosvinēja? Protams, noklājoties. Piebildīsim, arī iepriekšējais ļoti cītīgi sāka mirt tieši ap trim gadiem.

Ar zināmu piespiešanos izdevās palaist tik ļoti, lai varētu uztaisīt factory reset, un -- ļoti piesardzīgi skatoties -- šķiet, būs dzīvotājs. Bet laikam ir klāt Tas Brīdis, kad jāliek virsū Saianodženmods vai kas tāds, tādā veidā no viņa vēl kādu gadiņu vai divus sanāks izspiest.

Sakiet, kā aifoniem ir ar ilgmūžību? Peer pressure dēļ (jo man darbā visiem ir aifoni, un man ļoti patīk iekļauties kolektīvā) pat mazmazmazliet apsveŗu iespēju atteikties no brīvības un ļauties, lai mani ieslēdz iežogotajā ābeļdārzā. Bet vai viņš trīs gadus turēs? Un vai es gribēšu viņu pēc tam vēl lietot?

UPD: Būs, būs dzīvotājs. Factory reset ir brīnumlīdzeklis pret pilnīgi visām kaitēm. Aifona pirkšana uz kādu laiciņu tiek atlikta.
bozena
[info]bozena
Nupat pabeidzu cept visas nu jau vakardienas sasēņotās bekas! Alleluja! Pusotrs kartupeļu grozs. Tagad droši vien būtu prātīgi kaut ko apēst.
bozena
[info]bozena
Man Jums, dakter, tak jāpastāsta, kā man iet. Vispār. Nu, tātad, man pēdējā laikā tikai pavisam vienkāršas lauku sievišķa izpriecas, taisni kā vēlējāt. Sestdien biju mūsu ciema nēģu festivālos, tirdziņā nopirku burvīgus sudraba auskarus (jā, jā, vēl vienus, lūk, grab kā Jeruzālemes netiklei, kad pakratu galvu!), noskaidroju, ka meistars ar prieku uzmeistaros brāli vienam pazudušajam senāk iepirktajam auskaram, lai tikai noejot viņu veikaliņā, nopirku daudz medus, sudraba latvju karekli Līžai un bronzas kuršu Jaunkundzei, nenopirku toties tautisku vāzīti vasarsmājai, par ko turu rūgtumu, nu vāji bija ar keramiku.
Svētki mūsu ciemā ieliek Nila un Andra svētkiem, šite viss notiek uz vairākām skatuvēm, atbrauc trīs tenori, izgājšgad trīs raimondi, t.sk. arī Raimonds Pauls, neviens neskatās tev uz nagiem, un cenas ir patīkamas, ienes milzu nēģi un vēl un vēl. Un, jā, es dejoju zaļumballē visādus pašizdomātus svingus un lēcu rokenroļus (meitu jaunkundzes gan ķiķināja un taisīja feispalmus, viešņa Annmarija sacīj, ka mūžā neņemšot savus bērnus uz ballēm. Tāpēc.), jo spēlēja Muraveja blice, un viņu solists, ziniet, Toms Odels plus Elviss viss dzīvs, būtu taisi metusi biksītes uz skatuves, vienīgi iedzimts kautrums atturēja, un vēl visas mūsmāju meitas sekmīgi izvairījās no dejām ar kaimiņAndžu. Jūs jau nezināsiet, dakter, dejas ar kaimiņAndžu ir pielīdzināmas olimpiskajai daudzcīņai, ja runājam par kardioslodzi un roku& kāju atrašanos tām paredzētajās vietās.
bozena
[info]bozena
Sīkums, bet patīkami!
Maximā man kopā ar čeku izsniedz uzlīmes Pasaules Dzīvnieki! Man jau ir četri komplekti.
Līze teica, ka viņa līmēšot savā uzlīmju albūmā, kur vēl saglabājušās uzlīmes no Bārbiju laikiem.
hotai
[info]uzzinu_pedejais
[info]hotai
Volta Disneja pēdējie vārdi pirms nāves bija: Kurt Russell
martcore
[info]martcore
dziesma no tā slowdive albuma, kuru nez kāpēc es nebiju dzirdējis
kautskis
[info]uzzinu_pedejais
[info]kautskis
Howdy, folks
Rīt Rīgā būs Džo Baidens.
martcore
[info]martcore
comedy woman ir ļoti smieklīgs joks par pelnrušķītes kristāla kurpītēm, taču laikā, kad pasaka tika sarakstīta, ar "kristālu", šķiet, saprata ledu, nevis stiklu vai vispār metālu.
kautskis
[info]uzzinu_pedejais
[info]kautskis
Silta vietiņa
Valmierā ir krematorija.
martcore
[info]martcore
beidzot sapratu, ko nozīmē dažādās iestādēs stāvošā kafijas automāta instrukcija "nemetiet vairākas monētas vienlaicīgi"
es tur parasti iemetu eiriku, tad viņš man atdod divdesmit centus un sākt dūkt un vārīties
taču ilgums, ar kādu automāts atpazīst monētu, ir salīdzinoši ļoti, sorī par tautoloģiju, ilgs, tur pēc kādām tikai divām trīs sekundēm ekrānā parādās atpazītā nauda
ja iemetīsiet 4x20, šis vietējais trešais pentiums vnk nepagūst atpazīt monētas
martcore
[info]martcore
"Paši panācāt to, ka tādi trampi vispār uzpeldēja. Tagad strebiet sevis savārīto, leftardosi.", raksta gnidrologs
----------------------------------------------------------------
tagad vēl leftisti ir vainīgi pie tā, ka pēdējos divdesmit gadus republikāņu kandidāti ir drusku ne pārāk. to taču nesaku es, to saka paši republikāņu vēlētāji
bozena
[info]bozena
Šī bija lielā Visa Paspēšanas diena. Paspēju aizvest jaunkundzi uz ierakstiem, nodot asinis Donoru centrā (tagad viņu pārtikas pakā donoriem ietilpst tikai vietēji ražotāju brūvējumi, tak ko tas līdz, ja visa tā pārtika ir baisāka par apokalipsi un kopumā der tikai kā uzskates līdzeklis, ko nevajag ēst; un vai tikai tas nav kāds Valsts iepirkums par lētāko vafeli ar palmueļļu, vai ta kāds ir redzējis veikalos vafeles Džeks?!), palīdzēt Līziņai nokomplektēt dāvanu jaunietim astoņpadsmitgadē un izciemoties pati, bet galīgi ne pie astoņpadsmitgadīgā jaunieša.
Līziņa gribēja jaunietim uzdāvināt minibāru, pareizāk, tā saturu, tāpēc apstaigājām vairākus veikalus, iepērkot miniatūrus 0,1 šņabīšus un konjaciņus, un pat odekolonu Saša. Nu ziniet jau, kā tur viņiem vajag.
Par mani
Fxp
User: [info]fxp
Name: Fxp
Linki