Ieraksti Čomi Kalendārs Par mani Atpakaļ Atpakaļ
Draugi
bozena
[info]bozena
Es ļoti nemīlu mūsu Mazpilsētas izpildvaru un Komunālservisu arī nemīlu.
Tikai īpaši stervozi un ļauni alternatīvi apdāvināti īpatņi dod rīkojumu nopļaut nedaudzās apkaimes publiskās pļavas divas dienas pirms Jāņiem.
Traktorists tomēr sirdī bijis romantiķis, par ko liecina nenopļautā saliņa vispārējā nopļāvuma vidū. Tur zied magones. :)
martcore
[info]martcore
martcore
[info]martcore
un vēl nikolai kidmenai 50
bļaģ, es tagad sāku atcerēties savu radinieku 50 gadu jubilejas
martcore
[info]martcore
latvijas meiteņu baskets ir jāskatās ar aizvērtām acīm, nokārtu galvu, aizturētu elpu un ignorējot jebkādus komentārus
malači!!!!
martcore
[info]martcore
par futeni
ā, sapratu
roma pārdod salahu liverpūlei, lai nopirktu žanu mikaēlu seri (amerikāņu mafija atsita čuvaku barsai!)
es saprotu viņu loģiku, labi vingeri romai atradīsies vienmēr, a vot otrs ngolo kante, tas itkā vienreiz desmit gados
martcore
[info]martcore
tātad laiks stāstiem par vēsturisku īkpiriensu elektriskajās spēlēs. teiksim, viens no spilgtākajiem, varbūt jau esmu šajā blogā to kādreiz pieminējis, ir tas, kā es pirmoreiz spēlēju jagged alliance 2.

pēc scenārija, izdomātas dienvidamerikas valsts okupējošo spēku padzīts prezidents enriko čivaldori lūdz mums palīdzību ar ideju piecu cilvēku sastāvā zamočīt tur guerillu armiju. mums ir jānolaižas ar helikopteru valsts nomalē, jāveido kontakts ar vietējo partizānu sakarnieku, pēc tam jākooperējas ar pašiem partizāniem, šajā sakarā, lūk, jums speciāla kapteiņa enriko vēstule, tas viss ir aprakstīts brīfingā...a kurš jaunības maksimālismā lasa brīfingus??! iedodiet mums ieročus, parādiet kur pretinieks, tālāk mēs jau paši...kāda tur jūsu epistolārā mīlas lirika

līdz ar ko, atrodot otrās kartes gruvešos kaut kādu dāmu, kas arī, pačukstēšu jums noslēpumu, ir sakarnieks, pēc spēles scenāristu domām viņas frāzei: "ziniet, es jums ne īpaši uzticos, vajadzētu kādus pieradījumus", mums vajadzētu viņai atdot vēstuli, pēc kā viņa mūs aizvestu pie partizāniem.
tā vietā uz lēdijas šaubām mēs laikam atbildējām "ziniet, kaut kā poher", un aizgājām tālāk. nav saprotams, kāpēc mums neuzticas, mēs taču pirms piecām minūtēm šāvām pa okupantiem, mums ir ievainots cilvēks, a partizānus mēs atradīsim, kur tad viņi pazudīs

partizānus mēs tiešām atradām. nākamajā sektorā. un viņi, hm, nesaņēmuši apstiprinājumu mūsu savstarpējai asociācijai, nekavējoties sāka heračīt pa mums no automātiskiem un pusautomātiskiem ieročiem. mēs sākām heračīt pretī. desmit minūšu laikā absolūti salauzis spēles sižetu, apšaujot savus sabiedrotos, es devos tālāk. uz jautājumu "vai tev nelikās kaut kas dīvains tajā visā?", varu atbildēt, ka nedaudz likās gan, taču (laikam pēc drasenas lidlauka ieņemšanas) atnāk enriko čivaldori autovēstule ar aptuvenu saturu: "malači, džeki. jūs visu darāt pareizi. tā turpināt!"

nu, padomāju, te laikam ir tāda darbam nedaudz nedraudzīga kopējā atmosfēra, bet toties enriko ļauj šaut pa visu, kas kustas un mums nepatīk. vēl pēc vairākām stundām noskaidrojās, ka elektriskajā spēlē jagged alliance mums draugu nav. vispār. izņemot prostitūtas kambrijā, lai nu kāds, bet arī atbalsts. mafijai mēs naudu nospērām bez sirsapziņas pārmetumiem, ja nu paļīt pa visiem, tad pa visiem. bija čuvaki ar unikāliem vārdiem, ar viņiem, šķiet, vajadzēja par kaut ko parunāt, taču viņi ar mums sarunāties negribēja. mācītājs vispār sapsihojās, laikam par to, ka mēs ar dinamītu nonesām baznīcai vienu sienu. kamēr nākamajā gājienā ar dinamītu nenonesa viņu pašu.

nu, lūk, tādā garā. šādi JA2 var ilgi spēlēt, ticiet man.
bozena
[info]bozena
Dārgie zinātniekbotāniķcibiņi, cienījamie juristcibiņi un citi! Ko jūs domājat par šo?

http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/grib-atlaut-kailcirtes-piejuras-mezos.a237862/
Kaut kā tas mani grauž un neliek mierā.
Es sevi par ekspertu nozarē neuzskatu, vispr esmu ļoti tālu aizgājusi no visa, ko kādrez darīju, kur piedalījos, bet kaut kā šķiet, ka priedes atjaunošanās te aiz matiem pievilkta. Pēc manas saprašanas priede neatjaunosies arī kailcirtē, ja to nekops.
Un tad vēl šāds kungs.
http://m.delfi.lv/versijas/article.php?id=48964005
bozena
[info]bozena
Sēžu (ššssss, uzmanīgi, jo sāp pārsauļotais dibens) saliekamajā krēslā uz terases, dzeru ukraiņu šņabi ar citronu, piparmētrām un švepi, skatos, kā satumst un kā sikspārņi lidinās. Domāju, ko vēl tādu dārzā varētu parakt.
martcore
[info]martcore
ģeometrija ar perspektīvu
bozena
[info]bozena
Nocepinātās ļeškas sāp kā jau nocepinātas un, iespējams, pa gabalu smaržo pēc cūkas cepeša.
Demonstrēju cepešus kolēģiem par biedinājumu, kolēģi nebeidz apbrīnot manu stulbumu.
martcore
[info]martcore
vēl par muzonu
to rasbainieks

iesaku. viņi ierakstos kaut kā nav īpaši iespaidīgi, bet dzīvajā teicama banda 
martcore
[info]martcore
geimings
a age of wonders 3 var pretinieku cietokšņa vārtus kaut kā rashujārīt ar maģiju
lai tam nav gājiens jātērē
lai arī...moš vajag salauzt vārtus un atkāpties, viņi paši atnāks pie tevis
kur var varonīgi sākt passive aggressive nodarbības, man ir rendžers ar medaļu pie krūts
martcore
[info]martcore
lai arī šīs savu laiku padzīvojušās dāmas, kas strādā lombardos, viņas taču ir speciālistes un guru visās iespējamajās lietās
pirmkārt, prot atšķirt īstu zeltu no neīsta. zin, kurš androīds ir uz telefona, cik nolietots ir jūsu iksbokss van, vai ar šo urbi vēl ir iespējams paurbt, cik kvalitatīva ir elektroģitāra; pikseļi fotoaparātam - nieks!, videokameras, flekši, pulksteņi, utt
martcore
[info]martcore
bozena
[info]bozena
Bijām pie jūras. Mums ar Jaunkundzi ir nosvilinātas ļeškas (kāda nevīžība, es rīt darbā nevarēšu pilnvērtīgi sēdēt), bet Līžai uz labās ciskas ir labi saskatāmi pieci balti pirksti uz diezgan sārta fona; tā ir vieta, kur es vieglprātīgi beidzu smērēt pretsaules krēmu ar domu, ka būs jau labi, gan jau uzsūksies.
Tas zieķis (noname, bērnu hipoalerģiskā sauļošanās emulsija, pirkta mazlielveikalā) ir tāds ar kuru kosmosā var lidot, pasargā no kosmiskā starojuma un ļaunas acs droši vien, vienīgā nelaime, ka jāatceras uzsmērēt un, pēc tam, kad nav aizmirsies uzsmērēt, pašizplūstspēja vāja, kur nu noliec, tur tas arī paliek. Ir reāla iespēja iesauļot uz vēdera Vek ņe zabudu maķ rodnuju vai dziļdomīgas divrindes. Vai četrrindes, atkarībā no vēdera.
martcore
[info]martcore
pēc tam kad bija pazaudēti nekurienē sadalīušies pieci eiro, liktenis nolēma visu labot, manipulēt ar cilvēku dzīvēm, un aizmirst man ieisist čekā cīgas, trīs eiro
nestrīdieties ar likteni
martcore
[info]martcore
kā konstruēt borniānu?

es tagad pārlasu ladlemu, un, principā, galvenā atšķirība starp džeisonu bornu (kuru visi lasījušie pirmavotus draudzīgi sauc par deividu vebu) kino un litratūrā ir varoņa patstāvībā, kino borns ir vientuļš, pārsvarā visu dara un izdomā viens, grāmatās viņš ir uz nojūgšanās robežas aģents, kas neko daudz neatceras un kuram visu laiku kaut kas palīdz - ārsts vašbērns, tas pats konklins, nu un, protams, marija, kas reizēm ir daudz krutāks provokators informācijas iegūšanai, nekā pats aģents

runājot par mariju, tas, ka sieviešu objektivizācijas vārdā viņu otrās filmas sākumā nošauj - mēs par to īpašī nepārdzīvojam, viņiem tāpat neizdevās neko izdarīt ar lielisko lavstoriju, jo, tipa, marija bornam pēc atmiņas zuduma bija pirmā sieviete uz zemeslodes, kuru viņš ieraudzīja kaut cik tuvumā
martcore
[info]martcore
taisnība, jāpāriet uz sidraba dukātiem - man pēc materiāla diezgan jauni pieci eiro kabatā nupat pārdalījās divās daļās
jāpāriet uz nekonkrētām tirgus attiecībām, ieej tāds veikalā un nomet pie pārdevējas kājām maišeli ar zeltu - man alu tik, cik es varu panest!
tā teikt, režisora mihalkova idejas dzīvē
martcore
[info]martcore
īsumā par vordu un kovaļovu
reizi piecdesmito skatos atkārtojumu, tehniski tas ir low blow, bet principā var uzvilkt sev šortus līdz zodam, un tad tur jums viss zemāk būs low blow
karoče, neredzu, ka vords būtu iepiļījis kovaļovam pa olām
bozena
[info]bozena
Dārzā satiku mazu, brūnu vardīti. Vardīti, pie tam mazu un brūnu, dārzā nebiju satikusi gadus desmit vismaz, nav skaidrs, kur viņas bija palikušas. Jaunkundze apliecināja, ka tiešām tas bija ļoti sen, kad viņa pēdējoreiz ar basu kāju uzkāpusi krupim, viņai bijuši kādi četri gadi. Upē ir gana daudz zaļo varžu, bet tas galīgi nav Tas.
Varbūt atgriezīsies arī Zalkša kungs, kas arī nebija manīts jau gadiem.
Par mani
Fxp
User: [info]fxp
Name: Fxp
Linki