< back | 0 - 10 |  
Foršais džekiņš [userpic]

27. Maijs 2018 (10:28)

Fotoradaram piečuku neiesmērēsi.

18. Maijs 2018 (16:34)

Ja man vēl kādreiz dzīvē, kāda meitene (sieviete) teiks "es esmu ļauna", es mēģināšu viņai noticēt. Tā droši vien būs labāk.

Foršais džekiņš [userpic]

15. Maijs 2018 (11:03)

Sveiciens Vārdadienā!

Foršais džekiņš [userpic]

8. Maijs 2018 (12:44)

Centrāltirgū nopirktais "Krievijas" siers ēdot starp zobiem čīkst kā dzēšgumija pret stiklu un garšo pēc sēnēm.

Foršais džekiņš [userpic]

23. Aprīlis 2018 (09:26)

Labrīt.
Esmu iegājis jaunā dzīves gadā. Un varbūt beidzot pusmūžu nodzīvojot esmu sapratis vienu lietu - ir cilvēki ar kuriem satikties katrreiz ir patīkami un ir tādi pēc kuru satikšana gandrīz vienmēr paliek nepatīkamas mieles. Un vēl kādas paralēles. Pirmie neko no tevis nepieprasa ar pateicību pieņem to ko viņiem dāvā un ar prieku bez kādām pretenzijām atdara ar patīkamu saskarsmi no sevis, kamēr otriem tu vari darīt labu cik vien spēj, bet tāpat viņiem nekad nebūs labi, viņi atradīs kam piekasīties. Vienmēr uzskatīs ka neesi darījis pietiekami, nekad nepateiks paldies, bet nevilcināsies nopulgot citu acīs, ja kaut kas ir misējies un kaut kas nav izdarīts viņuprāt perfekti un ideāli. Labprāt turpmāk kontaktētos tikai ar pirmajiem, un izvairītos no otrajiem. Vakar pabiju lieliskā pavisam nelielā pirmā tipa cilvēku kompānijā un ļoti patīkami pavadīju vakaru. Un arī jums mani draugi jaunajā manas dzīves gadā novēlu vairāk saskarsmes ar pirmajiem un mazāk ar otrajiem.

28. Marts 2018 (14:27)
current song: 80's Disco

No rīta sajutos tāds kā apslimis, aizsmacis, iesnains un neizbraucu nekādos darbos. Tagad klausos vecus 80'to disko gabalus.

I Love Disco Energy

17. Marts 2018 (00:28)

Augsti godājamā [info]le_minga!
Es jau agrāk zināju, ka praktizē manis aizmugurisku nomelnošanu, taču šodien ieraudzīju pārliecinošu veidu kā tieši tas tiek darīts.
Es labprāt gribētu dažus paskaidrojumus Taviem komentāriem, pie [info]zum pagājušā gada 23. Septembra ieraksta. (ekrānšāviņš)

tālāk... )

[info]le_minga, kad izlasīsi, tad nesteidzies atbildēt. Apdomā labi un tad uzraksti kaut ko.

Visu citu cibiņu komentāriem, pie šī ieraksta, paturu tiesības, pēc saviem ieskatiem, izdzēst vai noslēpt.

Mīļie cibiņi!

16. Marts 2018 (16:16)

Nerakstiet par mani nekādus melus, ja vien par 200% neesat pārliecināti, ka kādā brīdī es nedabūšu tos izlasīt. Es pilnīgi vienmēr esmu bijis (un vēl joprojām tagad esmu) gatavs atbildēt par saviem darbiem (un arī vārdiem). Bet par Jūsu meliem atbildēt dabūsiet Jūs es atbildi prasīšu no Jums.

Tautai jāzin savi varoņi!

16. Marts 2018 (15:58)

[info]le_minga, tas ir par Tevi!
Līdz šim es pilnīgi neko sliktu vai nepatiesu par tevi neesmu ne rakstījis ne runājis. Tas viss ir bijis tikai tavā galvā un iedomās - kā Kajam, kuram sirdī iedūrusies ledus karalienes spoguļa lauska.

Nāc ārā no metāla zārka...

16. Marts 2018 (15:38)

Kas man visvairāk Šeit ciba nepatīk ir tas, ka citi Tevi savos, un savu draugu, "friends only" žurnālos var aiz muguras apdirst un apmelot, un tu pat nevari neko iebilst sev par attaisnojumu, ja neesi šo "friends"sarakstā.
Bet pozitīvais taja visā savukārt ir tas, ka tad, kad kāds nepadomīgi Tevi piedraugo atpakaļ, Tu ieraugi cik nekrietni izrunājies un cik nepatiess kāds ir patiesībā bijis pret Tevi, kamēr domā, ka tu to nekad neieraudzīsi. Pirmā doma izlasot bija ārprātīgas dusmas, taču jau pēc 5 minūtēm es sajutu patiesu prieku par šo patiesības atklāsmi, ka kadu cilvēku ieraudziju patiesajā gaismā. :)

< back | 0 - 10 |