< back | 0 - 10 |  
Foršais džekiņš [userpic]

Jebkurš ir ģēniāls!

30. Oktobris 2018 (09:44)

Vakar vakarā klejodams pa soctīkliem uzgāju šādu citātu, kurš man ļoti iekrita sisrniņā.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid." /Albert Einstein/
saliekot kopā google.translate angļu valodas un manu izpratni par latviešu literāro valodu man sanāca apmēram šāda doma:
"Katrs ir ģēnijs. Bet, ja jūs vērtēsiet zivi pēc tās prasmes uzkāpt kokā, tā nodzīvos (vai loģiskāk nebūtu "Jūs nodzīvosiet") visu savu dzīvi, ticot, ka tā ir stulba?"

Foršais džekiņš [userpic]

Senā Rīga

1. Oktobris 2018 (22:24)

Vai Jūs zināt kura iela Rīgā reiz saucās Rumpmuižas iela?

Apskatīt )

Foršais džekiņš [userpic]

24. Septembris 2018 (15:48)

Pāvesta sveicēji Aglonā visi vicina mazus Austrijas karodziņus...

Foršais džekiņš [userpic]

27. Maijs 2018 (10:28)

Fotoradaram piečuku neiesmērēsi.

18. Maijs 2018 (16:34)

Ja man vēl kādreiz dzīvē, kāda meitene (sieviete) teiks "es esmu ļauna", es mēģināšu viņai noticēt. Tā droši vien būs labāk.

Foršais džekiņš [userpic]

15. Maijs 2018 (11:03)

Sveiciens Vārdadienā!

Foršais džekiņš [userpic]

8. Maijs 2018 (12:44)

Centrāltirgū nopirktais "Krievijas" siers ēdot starp zobiem čīkst kā dzēšgumija pret stiklu un garšo pēc sēnēm.

Foršais džekiņš [userpic]

23. Aprīlis 2018 (09:26)

Labrīt.
Esmu iegājis jaunā dzīves gadā. Un varbūt beidzot pusmūžu nodzīvojot esmu sapratis vienu lietu - ir cilvēki ar kuriem satikties katrreiz ir patīkami un ir tādi pēc kuru satikšana gandrīz vienmēr paliek nepatīkamas mieles. Un vēl kādas paralēles. Pirmie neko no tevis nepieprasa ar pateicību pieņem to ko viņiem dāvā un ar prieku bez kādām pretenzijām atdara ar patīkamu saskarsmi no sevis, kamēr otriem tu vari darīt labu cik vien spēj, bet tāpat viņiem nekad nebūs labi, viņi atradīs kam piekasīties. Vienmēr uzskatīs ka neesi darījis pietiekami, nekad nepateiks paldies, bet nevilcināsies nopulgot citu acīs, ja kaut kas ir misējies un kaut kas nav izdarīts viņuprāt perfekti un ideāli. Labprāt turpmāk kontaktētos tikai ar pirmajiem, un izvairītos no otrajiem. Vakar pabiju lieliskā pavisam nelielā pirmā tipa cilvēku kompānijā un ļoti patīkami pavadīju vakaru. Un arī jums mani draugi jaunajā manas dzīves gadā novēlu vairāk saskarsmes ar pirmajiem un mazāk ar otrajiem.

28. Marts 2018 (14:27)
current song: 80's Disco

No rīta sajutos tāds kā apslimis, aizsmacis, iesnains un neizbraucu nekādos darbos. Tagad klausos vecus 80'to disko gabalus.

I Love Disco Energy

17. Marts 2018 (00:28)

Augsti godājamā [info]le_minga!
Es jau agrāk zināju, ka praktizē manis aizmugurisku nomelnošanu, taču šodien ieraudzīju pārliecinošu veidu kā tieši tas tiek darīts.
Es labprāt gribētu dažus paskaidrojumus Taviem komentāriem, pie [info]zum pagājušā gada 23. Septembra ieraksta. (ekrānšāviņš)

tālāk... )

[info]le_minga, kad izlasīsi, tad nesteidzies atbildēt. Apdomā labi un tad uzraksti kaut ko.

Visu citu cibiņu komentāriem, pie šī ieraksta, paturu tiesības, pēc saviem ieskatiem, izdzēst vai noslēpt.

< back | 0 - 10 |