< back | 0 - 10 |  
Ne-standarta [userpic]

krievi

24. Augusts 2015 (22:40)

https://www.youtube.com/watch?v=9TMIDopkdlU
https://www.youtube.com/watch?v=Gcg7Px_SJM0

Ne-standarta [userpic]

24. Augusts 2015 (21:11)

Esmu dabūjis pamatīgas iesnas. Hipotēze, ka no visu logu vaļā turēšanas mašīnā.

Ne-standarta [userpic]

Par ideāliem

24. Augusts 2015 (19:58)
Tags:

"Tiklīdz vīrietis ir iemīlējis sievieti vai sieviete ir iemīlējusi vīrieti, viņi nekavējoties sāk pieprasīt. Sieviete sāk pieprasīt, lai vīrietis kļūst ideāls, tikai tāpēc, ka viņš viņu mīl. It kā viņš būtu grēkojis! Tagad viņam ir jākļūst ideālam, tagad viņam pēkšņi ir jāatmet visi trūkumi, tikai šīs sievietes dēļ. Tagad viņš nevar būt cilvēks. Vai arī viņam vajadzētu kļūt par supercilvēku, vai arī viņam ir jākļūst falšam, melīgam. Protams, kļūt par supercilvēku ir ļoti grūti, tāpēc cilvēki sāk melot. Viņi sāk izlikties, tēlot un izspēlēt spēles."

/Ošo/

Ne-standarta [userpic]

2nd

22. Augusts 2015 (08:43)

Mežciems no 16stāvenes jumta

..tālāk tikai bildes.. )

Ne-standarta [userpic]

Uzticamības Bonus-Malus

18. Augusts 2015 (10:17)
Tags:

Ir dažādi cilvēki un dažādas ir arī viņu attieksmes pret agrāk nesatiktiem cilvēkiem. Mana sākotnējā (defaultā) attieksme pret cilvēku vienmēr ir bijusi kā pret godīgu, uzticamu cilvēku līdz brīdim, kamēr viņš ar savu vairākkārtēju rīcību nav parādījis, ka tomēr tāds nav. Savukārt, kādu laiciņu atpakaļ, man bija ilgstošāka saskarsme ar kādu meiteni, kura uzskatīja, ka "visi cilvēki ir 3,14dari, kamēr viņi ilgstošākā laika posmā nav pierādījuši pretējo". Personīgi mani šāda attieksme aizvainoja, kā rezultātā es ar laiku, attieksmē pret viņu, arī kļuvu 3,14darīgāks nekā sākotnēji. Galu galā - kāda jēga censties, ja rezultātā, dari ko darīdams, tik un tā dabūsi pa dirsu. Un jau izsenis arī ir zināms, ka katrs cilvēks, ko meklē to arī atrod. Meklēsi kādā cilvēka labo un to tur arī ieraudzīsi, meklēsi slikto - un arī tas tur pat vien jau būs. Līdzīgi kā tajā indiāņu fabulā par 2 vilkiem, kuri kaujas - uzvarēs tas kuru barosi.

Kaut kā, baigi garš ievads sanāca. Patiesībā gribēju rakstīt, ka laika gaitā esmu nonācis līdz tādam kā uzticamības bonus-malus. Katram nepazīstamam cilvēkam, kaut kur, kādā apziņas nostūrī, tiek piešķirta kaut kāda uzticamības pakāpe, kas nav ne gluži pati augstākā, ne arī pati zemākā, bet raugoties pēc deguniem un citām pazīmēm, kaut kur krietni virs vidus, jo lai arī cik nebūtu dabūjis vilties cilvēkos, tomēr laikam esmu palicis nelabojams optimists. Un tad laikam ejot un saskarsmei turpinoties šī uzticmības klase vai nu paaugstinās vai arī pazeminās tā arī, iespējams nekad, nesasniedzot galējās "1" vai "17" vērtības.

Ne-standarta [userpic]

17. Augusts 2015 (12:20)

Šinī nedēļas nogalē esmu saulē nedaudz apsvilinājis muguru.

Ne-standarta [userpic]

9. Jūlijs 2015 (16:51)


Bērns var būt vai nu tīrs, vai nu laimīgs!

Ne-standarta [userpic]

Par nodokļu politiku.

25. Jūnijs 2015 (19:24)

Valsts drāž savus iedzīvotājus cik vien var un iedzīvotāji valstij atbild ar tieši to pašu. Tā ir visās valstīs. Tas ir tikai un vienīgi cilvēcīgi. :)

Ne-standarta [userpic]

18. Jūnijs 2015 (19:00)
Tags:

[info]rasbainieks prasa ko es pīpējot un sevi sauc par "Loģikas likumu". :D

http://klab.lv/users/unpy/1006203.html?thread=13647483&style=mine#t13647483

Ne-standarta [userpic]

Un tagad bērni sadodieties pa pāriem rokās - iesim visi rotaļās praidā.

18. Jūnijs 2015 (17:46)

Tuvojoties Lielajam Krāsainajam Lepnuma Gājienam, turpmākajā textā sauktam par Praidu, atkal aktualizējas dažādas diskusijas internetā par šo tēmu.
Kāpēc iesi un kāpēc neiesi? Kāpēc atbalsti un kāpēc neatbalsti? Kāpēc kādam patīk homoseksuāļi un lezbietes, bet nepatīk citas seksuālās minoritātes - piemēram nekrofīli vai zoofīli.
Ja jau reiz vienlīdzību tad visiem vienlīdzīgu. Arī Jozupam ar savu kaziņu jādodas praidā. Un Genādijam velkot ratiņos līdzi savu mirušo māti, kuru tas beidzot iedrošinājās izdrāzt, tādejādi gūdams vēl nepiedzīvoti lielu baudu un orgasmu kā Himalajus. :)
Es reiz uz ielas satiku kādu puisīti. Viņš teica arī iešot praidā, jo arī viņš jūtoties kā seksuāla minoritāte. Vienīgais veids kā viņš varot piedzīvt orgasmu un ekstāzi, kad novelkot ādu pār acīm kādam dzīvam mazam kaķēnam.
Jā, iespējams, ka es ar aiziešu. Ne jau piedalīties. Es diemžēl nevaru lepoties ar to ka esmu kāda minoritāte. Un arī kautrīgs esmu pārlieku. Taču aiziet paskatīties uz krāsaini tērptiem, priecīgiem un smaidošiem ļautiņiem - par ko ne? Kāda patīkama pārmaiņa šajā pelēcīgo uz savu personīgo rūpju nospiestajā masā.

< back | 0 - 10 |