< back | 0 - 10 |  
Ne-standarta [userpic]

Reklāma

4. Oktobris 2015 (16:40)

Nedēļas patīkamais atklājums - Lielvārdes Ķiršu Kriek.

Ne-standarta [userpic]

Vai Latvijai ir pienākums uzņemt arābu bēgļus?

11. Septembris 2015 (11:15)

Ja kāds mēģina purpināt, ka Latviju tikai aizsargā NATO lidmašīnas, bet Latvija no savas puses neko nedara un tāpēc tai tagad ir "pienākums" uzņemt kaut kādus konkrētus no ārpuses uzspiestus bēgļu apjomus, tad es gribētu atgādināt, ka Latvija ir piedalījusies daudzās starptautiskās militārās misijās (tostarp arī NATO) vairāku gadu garumā, kurās Latvija no savas puses ir nodrošinājusi daudzu karavīru piedalīšanos, lielākoties 6 mēnešu garumā, katrā misijā.

NBS karavīru skaits, kas piedalījušies starptautiskajās operācijās un misijās (2012. gada dati):
7 reizes – 4 karavīri;
6 reizes – 16 karavīru;
5 reizes – 52 karavīri;
4 reizes – 157 karavīri;
3 reizes – 383 karavīri;
2 reizes – 960 karavīru;
1 reizi – 2174 karavīri.

Tātad kopā 6255 cilvēki, katrs 6 mēnešus. Un šīs misijas ir nodrošinātas ne tikai materiāli, bet ir maksāts arī ar CILVĒKU DZĪVĪBĀM:

Guntars Jansons - 2003. Augusts, Irāka - zaudējis aci.
Olafs Baumanis - Irāka 2004g. 08. jūn. - miris
Edgars Ozoliņš - 2008.g. 11. Aug - miris + 3 ievainoti karavīri.
Dāvis Baltābols - 2009. 5. augusts, Afganistāna - miris (25. jūlija kaujas rezultātā)
Un gan jau ir vēl kādi, par kuriem es ātrumā nevaru atrast informāciju publiskajos resursos (ja kāds zin varat padalīties ar informāciju)

Latvija par ES kopējo (nevis tikai savu, kā dažs labs mēģina apgalvot) robežu sargāšanu ir samaksājusi avansā vēl vismaz 10 gadus uz priekšu un nevienam par to neko nav un nevar būt parādā. Būtu Itālija un Grieķija savu robežas daļu uz pusi tik rūpīgi sargājusi, kā Latvija tad tagad nekādās bēgļu krīzes, iespējams, nebūtu.

Ne-standarta [userpic]

Fanātiķi ibio

11. Septembris 2015 (10:51)

Kristīgā pasaule šūmējas par to, ka islama valstī tiek iznīcinātas senās Asīrīšu kultūras mantojums
http://www.delfi.lv/video/zinas/video-islama-valsts-iznicina-seno-nimrudu.d?id=45810121

It kā paši kristīgās ticības izplatītāji savulaik būtu kā savādāk izrīkojušies ar Acteku un Maiju kultūras vērtībām.

Ne-standarta [userpic]

Mīļo bebrīt, palīgā! Ko lai es tagad daru???!!!

4. Septembris 2015 (09:34)

Grrrr, Piegdienaaaahhhrrrr!
Manu e-pastkastīti, kuru esmu lietojis jau velns viņu zin gadus (gandrīz no interneta pirmsākumiem) grasās slēgt ciet. Vai arī pieprasīt mēneša maksu gandrīz 2 eiras un vēl kaut kādas papildus piemaksas gandrīz 10 eiras par pārreģistrāciju. Es taču nevaru tagad mēneša vai dažu laikā pārreģistrēties visās vietās, kurās esmu bijis reģistrējies jau kopš ~1995. gada, kā arī visiem, kuriem ir mans e-pasts bijis, tagad paziņot par kaut kādu jaunu.

POP3 piekļuvi jau ir piegriezuši

Tas taču ir vistīrākais rekets!

Ne-standarta [userpic]

krievi

24. Augusts 2015 (22:40)

https://www.youtube.com/watch?v=9TMIDopkdlU
https://www.youtube.com/watch?v=Gcg7Px_SJM0

Ne-standarta [userpic]

24. Augusts 2015 (21:11)

Esmu dabūjis pamatīgas iesnas. Hipotēze, ka no visu logu vaļā turēšanas mašīnā.

Ne-standarta [userpic]

Par ideāliem

24. Augusts 2015 (19:58)
Tags:

"Tiklīdz vīrietis ir iemīlējis sievieti vai sieviete ir iemīlējusi vīrieti, viņi nekavējoties sāk pieprasīt. Sieviete sāk pieprasīt, lai vīrietis kļūst ideāls, tikai tāpēc, ka viņš viņu mīl. It kā viņš būtu grēkojis! Tagad viņam ir jākļūst ideālam, tagad viņam pēkšņi ir jāatmet visi trūkumi, tikai šīs sievietes dēļ. Tagad viņš nevar būt cilvēks. Vai arī viņam vajadzētu kļūt par supercilvēku, vai arī viņam ir jākļūst falšam, melīgam. Protams, kļūt par supercilvēku ir ļoti grūti, tāpēc cilvēki sāk melot. Viņi sāk izlikties, tēlot un izspēlēt spēles."

/Ošo/

Ne-standarta [userpic]

2nd

22. Augusts 2015 (08:43)

Mežciems no 16stāvenes jumta

..tālāk tikai bildes.. )

Ne-standarta [userpic]

Uzticamības Bonus-Malus

18. Augusts 2015 (10:17)
Tags:

Ir dažādi cilvēki un dažādas ir arī viņu attieksmes pret agrāk nesatiktiem cilvēkiem. Mana sākotnējā (defaultā) attieksme pret cilvēku vienmēr ir bijusi kā pret godīgu, uzticamu cilvēku līdz brīdim, kamēr viņš ar savu vairākkārtēju rīcību nav parādījis, ka tomēr tāds nav. Savukārt, kādu laiciņu atpakaļ, man bija ilgstošāka saskarsme ar kādu meiteni, kura uzskatīja, ka "visi cilvēki ir 3,14dari, kamēr viņi ilgstošākā laika posmā nav pierādījuši pretējo". Personīgi mani šāda attieksme aizvainoja, kā rezultātā es ar laiku, attieksmē pret viņu, arī kļuvu 3,14darīgāks nekā sākotnēji. Galu galā - kāda jēga censties, ja rezultātā, dari ko darīdams, tik un tā dabūsi pa dirsu. Un jau izsenis arī ir zināms, ka katrs cilvēks, ko meklē to arī atrod. Meklēsi kādā cilvēka labo un to tur arī ieraudzīsi, meklēsi slikto - un arī tas tur pat vien jau būs. Līdzīgi kā tajā indiāņu fabulā par 2 vilkiem, kuri kaujas - uzvarēs tas kuru barosi.

Kaut kā, baigi garš ievads sanāca. Patiesībā gribēju rakstīt, ka laika gaitā esmu nonācis līdz tādam kā uzticamības bonus-malus. Katram nepazīstamam cilvēkam, kaut kur, kādā apziņas nostūrī, tiek piešķirta kaut kāda uzticamības pakāpe, kas nav ne gluži pati augstākā, ne arī pati zemākā, bet raugoties pēc deguniem un citām pazīmēm, kaut kur krietni virs vidus, jo lai arī cik nebūtu dabūjis vilties cilvēkos, tomēr laikam esmu palicis nelabojams optimists. Un tad laikam ejot un saskarsmei turpinoties šī uzticmības klase vai nu paaugstinās vai arī pazeminās tā arī, iespējams nekad, nesasniedzot galējās "1" vai "17" vērtības.

Ne-standarta [userpic]

17. Augusts 2015 (12:20)

Šinī nedēļas nogalē esmu saulē nedaudz apsvilinājis muguru.

< back | 0 - 10 |