< back | 0 - 10 |  
Tas, kurš NAV prezidents [userpic]

13. Decembris 2014 (17:35)

Kuce, kuce, kuce!
Reiz, pirms dažiem gadiem, kādā šai līdzīgā, vējainā un lietainā dienā, mēs gājām pār Akmens tiltu un viņa man teica, ka nekad nedarīšot man pāri. Kopš tā laika neviens cilvēks visā pasaulē mani nav sāpinājis tik ļoti kā viņa.
Un šodien atkal... Nesaprotu, kā cilvēks var būt tik nekrietns? Tāda sajūta, it kā ka viņa apmeklētu kādus īpašu nekrietnības kultivēšanas kursus, kuros viņai māca tā rīkoties. Man gribējās viņu nožņaugt, taču tā vietā es aizgāju aizcirzdams durvis.

Tas, kurš NAV prezidents [userpic]

4. Decembris 2014 (14:10)

Vakar izbraukāju Kurzemi. Pasēdēju kādu stundiņu internetā Rendas bibliotēkā, iebraucu uz pusstundiņu parunāties Kuldīgā pie dažiem vēl atlikušajiem kolēģiem no Kurzemes Radio, kur strādāju pirms krīze smagi skāra Latviju un pēcāk devos uz Saldu, kur piedalījos meitas vectēva guldīšanā zemes klēpī. Diezgan gari un sirsnīgi izrunājos ar bijušo sievu, kur tagad ir ieprecējusies Vācijā. Kamēr tiku atpakaļ savā Vecajā mīļajā grāvī bija jau krietni vēls.

Tas, kurš NAV prezidents [userpic]

2. Decembris 2014 (10:50)

Šodien ēdienkartē tiks iekļauti ķiploki. Tas jau izsenis ir zināms, kā burvju līdzeklis pret neredzamajiem (mūsdienās jau gan ieraudzītajiem un par mikrobiem nosauktajiem) ļaunajiem gariem, kuri uzsūta slimības.

Tas, kurš NAV prezidents [userpic]

2. Decembris 2014 (09:01)

Kopš vakarvakara pie manis dzīvo kaķis. Jāiepērk bļodiņu, ķemmi, smilšu maisu, laikam kādu sauso paiku un citus kaķkopības piederumus.

Tas, kurš NAV prezidents [userpic]

29. Novembris 2014 (14:16)

Vakar pazaudēju cimdu, šodien pārlauzu telefonu, tā man te iet ik pa brīdim.
Kad dabūšu pāreju, lai jauno mikroSIM karti varētu ielikt kādā no vecajiem telefoniem, tad mani atkal kāds varēs sazvanīt. Visticamāk tas notiks tikai pirmdien.

Tas, kurš NAV prezidents [userpic]

22. Novembris 2014 (20:01)

Vajadzētu kaut kā iemācīties nešūmēties par tām nepatīkamajām lietām, kuras nav manos spēkos mainīt. Ik pa brīdim satieku cilvēkus, kuri uz to visu raugās tā nosvērti un stoistiski un gribot negribot nākas viņus apskaust par to iekšējo mieru kas viņos mājo.

Tas, kurš NAV prezidents [userpic]

19. Novembris 2014 (22:45)

Baigais nogurums. ZB man tā grīdas likšana. Viss dzīvoklis pilns ar insrtumentiem, lamināta atgriezumiem, kokskaidu putekļiem u.c. drazu. Bet no grīda tomēr beidzot ir pārlikta pa jaunu un pie tam daudz rūpīgāk nekā pirms 6? gadim bija ielikuši "meistari", bļin. Uz rītdienu un nedēļas nogali atliek grīdlīstes un šķirbu drīvēšana ar akrilu. Tagad varētu atkorķēt aliņu un relaksējoties paskatīties kādu stulbu seriālu. Nezinu tik vai kāds aliņš leckapī atlicis. Nokopt man šodien spēka vairs nav.
Upd. Izrādījās, ka bija gan no trim maijā pirktajām pudelēm atlikusi vēl viena pudele Tērvetnieka.

Tas, kurš NAV prezidents [userpic]

19. Novembris 2014 (18:13)

Visa nedēļa neplānotas grīdas pārlikšanas zīmē.
Ja gribas ielikt patiešām rūpīgi, tad bezdievīgi daudz laika aiziet ar to "7 x nomēri...".

Tas, kurš NAV prezidents [userpic]

15. Novembris 2014 (23:40)

[info]goddes iespaidots patestēju kādas pāris atvilknē mētājošās kasetes - vienā FUJI vēl joprojām rakstās pat gandrīz kvalitatīvi.

Upd. Vēl vienā FUJI kasetē, kad tika pāri saburzītajam sākumam, ierakstījās pavisam labi - pat baudāmai.
Upd2.Toties Sony HF90 kaseti maģis vispār atteicās rakstīt. Kalibrēšanas laikā atkārtoti slēdzās ārā - tipa gribēdams teikt: "Kādu sūdu Tu man te tagad centies iebarot?" :D

Tas, kurš NAV prezidents [userpic]

11. Novembris 2014 (09:48)

Sveicu visus Lačplēšus, Lāčplēsītes, un arī mazos Lāčplēsēnus svētkos!

< back | 0 - 10 |