< back | 0 - 10 |  
Ne-standarta [userpic]

Koris

4. Maijs 2015 (07:35)

Vakar visu dienu līdz vēlam vakaram rakstīju un dzīvojos ar kori. Atbraucu mājās un momentāni nolūzu. Starp citiem koristiem bija arī kāds pazīstams cibiņš.

Ne-standarta [userpic]

1. Maijs

1. Maijs 2015 (14:27)

Biju ar veļuku aizbraucis uz Mežaparku, paskatījos uz daudzām skaistām, sportiskām meitenēm. Pabesījos, ka neviena no tām nav manējā un braucu mājās.

Ne-standarta [userpic]

Teroristi ar miglu uz vienu roku

28. Aprīlis 2015 (08:48)
Tags:

.
.
Miglainā rītā
Miglainas personības
Miglainā lidostā ievieto
Miglainu bumbu.


http://apollo.tvnet.lv/zinas/bieza-migla-kave-lidmasinas-lidosta-riga/689989
http://skaties.lv/latvija/spradziena-draudu-del-evakueta-rigas-lidosta/

Ne-standarta [userpic]

27. Aprīlis 2015 (08:24)

Saņēmu SMS no nezināma sūtītāja +447496132669

"I have a proposition for you' kindly reply to my private email for further details: rholton185@gmail.com"

Vai man tagad būtu jādomā, ka kādam kuram ir mans numurs, "vīri melnā" "puiši kedās" telefonu uzlauzuši?

Ne-standarta [userpic]

25. Aprīlis 2015 (21:11)

Tagad, pēc fiziski smagas darba dienas, vēl lēnītēm nokurinu vienu žagaru kaudzi, sēžu, raugos liesmās, sūcu aukstu radler no kakliņa un domāju - vai tas tagad vēl ir darbs vai varbūt beidzot atpūta.

Ne-standarta [userpic]

11. Aprīlis 2015 (10:50)

Laiks ir vislabākais vētītājs. Tas visu saliek pa vietām.
Kurš ciniķis, kurš darbarūķis, kurš gudrelis, kurš glaimotājs, kurš aprunātājs, kurš uzcītīgs. Agri vai vēlu viss nostājas savās īstajās vietās.

Ne-standarta [userpic]

4. Aprīlis 2015 (18:45)

Mierīga diena. Iepirku gardumus rītdienas galdam. Piezvanīja viens potenciālais klients ar interesi par diezgan liela apjoma haltūru. Tagad pacensties nosaukt adekvātu summu - tā lai pats sevi neapceltu un arī lai klientu neaizbaidītu. Tagad došos krāsot olas. Pirmo reizi mūža to darīšu es pats nevis kāda no mājas sievietēm.

Ne-standarta [userpic]

3. Aprīlis 2015 (16:54)

Nopirku pašas, pašas pēdējās biļetes uz opereti "Jautrā atraitne".

Ne-standarta [userpic]

Dienas slogans

27. Februāris 2015 (08:57)

Poll #20339 Dienas slogans
Open to: All, results viewable to: All

Kāds būtu piemērotākais šīs dienas slogans?

View Answers

Izglāb bļitkotāju, neļauj kāpt uz ledus!
0 (0.0%)

Izglāb zivi, noslīcini bļitkotāju!
0 (0.0%)

Iekapā „Vanagu”, uzkod zivi!
3 (42.9%)

Cits (komentāros).
1 (14.3%)

Man pofig, gribu redzēt rezultātus.
3 (42.9%)

Ne-standarta [userpic]

Kā izmērīt ēkas augstumu ar barometru?

24. Februāris 2015 (10:11)

Jūs teiksiet, ka jāizmēra gaisa spiediens pirmajā stāvā, pēc tam uz jumta un pēc spiedienu starpības jāizrēķina ēkas augstums. Tas taču ir tik triviāli! Piedāvājam dažus ekstravagantākus veidus, kā atrisināt šo uzdevumu.

1. Barometru piesien auklā un nolaiž no ēkas jumta. Kad barometrs pieskaras ietvei, izmēra izlietotās auklas garumu. Auklas garums ir vienāds ar ēkas augstumu.

2. Ar barometru rokās pārkaras pāri jumta malai un palaiž barometru vaļā. Ar pulksteni nosaka barometra krišanas ilgumu un pēc attiecīgās formulas aprēķina ēkas augstumu.

3. Saulainā dienā iznes barometru ārā un nosaka tā ēnas garumu un paša barometra garumu. Izmēra arī ēkas ēnas garumu un pēc vienkāršas proporcijas nosaka ēkas augstumu.

4. Ar barometru rokās kāpj pa kāpnēm un mēra gar sienu, cik barometra garumu ietilpst ēkas augstumā. Barometros izteikto rezultātu pārrēķina metros.

5. Barometru iesien auklā un šūpo kā svārstu. Pēc svārsta garuma un svārstību perioda nosaka brīvās krišanas paātrinājuma vērtību ielas līmenī un uz jumta. Iegūto lielumu starpība ļauj aprēķināt ēkas augstumu.

6. Paņem barometru un paiet kādu gabalu nost no ēkas. Apsēžas uz barometra, lai atpūtinātu kājas, un saskaita ēkas stāvus. Iegūto skaitli pareizina ar viena stāva augstumu (3 metri).

7. Uz ēkas jumta noliek lāzeru, bet uz ietves - barometru un tā stiklu izmanto kā lāzera stara atstarotāju. Pēc gaismas signāla izplatīšanās ilguma nosaka ēkas augstumu.

8. Nomet barometru no jumta un reģistrē laiku, kas paiet no barometra nokrišanas brīža līdz brīdim, kad novērotāju sasniedz kritiena troksnis. Zinot skaņas ātrumu, aprēķina ēkas augstumu.

9. Uz jumta sarīko sprādzienu un uz ietves ar barometru reģistrē sprādziena vilni. Pēc tā izplatīšanās laika un ātruma nosaka ēkas augstumu.

10. Pieklauvē pie ēkas pārvaldnieka durvīm un, kad viņš atver, piedāvā viņam uzdāvināt barometru, ja viņš pateiks ēkas augstumu.

11. Nosviež barometru no jumta, lai tas trāpa kādam garāmgājējam. Pēc tam nākošās dienas avīzē izlasa: “Kāds cilvēks vakar tika ievainots, kad traks zinātnieks nometa barometru no x metrus augstas ēkas jumta”.

12. Pārdod barometru un nopērk mērlenti, ar kuru izmēra ēkas augstumu.

13. Izveido savu mērvienību sistēmu, kuras garuma vienība ir “ēka”. Tādā gadījumā ēkas augstums ir viena vienība. Barometrs šajā gadījumā vajadzīgs tikai morālam atbalstam.

14. Pagaida, kamēr iestājas liels aukstums. No barometrā sasalušā dzīvsudraba izkaļ tievu stiepli un izmēra ēkas augstumu.

15. Auklā iekārtu barometru nolaiž gar ēkas sienu. Ēkas gravitācija nedaudz novirza barometru no vertikāles. Pēc novirzes izskaitļo ēkas masu un pēc tam – ēkas augstumu.

16. Izmantojot barometru kā lāpstiņu, apber ēku ar smiltīm tā, lai izveidotos nošķelts konuss ēkas augstumā. Izmēra konusa pamatnes un nošķēluma diametru, nogāzes slīpumu un aprēķina ēkas augstumu.

17. Barometru noliek pirmajā stāvā. Aizver visus logus un durvis un pielej ēku ar ūdeni. Nolasa barometra rādījumu un aprēķinu ceļā nosaka ēkas augstumam atbilstošo ūdens staba augstumu.

18. Tikai zemūdens ēkām. Izmanto barometru, kas ir vieglāks par ūdeni. Pie ēkas pamatnes palaiž barometru vaļā un ļauj tam uzpeldēt līdz ēkas jumtam. Fiksē uzpeldēšanas laiku un pēc iepriekš izmērītā pacelšanās ātruma nosaka ēkas augstumu.

19. Tikai uz bezgaisa planētām. Barometru izmet horizontāli ar tik lielu ātrumu, lai tas sāktu riņķot ap planētu pa apļveida orbītu. Mēģinājumu atkārto gan ēkas pakājē, gan uz jumta. Zinot barometra orbitālos periodus, aprēķina ēkas augstumu.

20. Uz jumta novieto elektromotoru, kura lietderības koeficients tuvs vienam. Barometru nosver un iekar auklā, kuru piestiprina motora asij. Ar ampērmetru un voltmetru nosaka elektrisko jaudu, kas nepieciešama barometra pacelšanai. Izmēra barometra pacelšanās laiku no ēkas pakājes līdz jumtam un aprēķina ēkas augstumu.

21. Barometru piesien auklā un vienmērīgi šūpo ēkas arhitekta acu priekšā, sakot: “Jūs kļūstat miegains, miegains… Kad es palaidīšu auklu vaļā, jūs man pateiksiet ēkas augstumu.”

22. Ēku līdz augšai piepilda ar barometriem un nosaka tās tilpumu. Izmēra ēkas pamatnes platumu un garumu un, zinot barometra izmērus, aprēķina ēkas augstumu.

23. Ēku vēl vairāk piepilda ar barometriem - tik ilgi, līdz tā kļūst par melno caurumu. Zinot izlietoto barometru skaitu, nosaka melnā cauruma masu. Ēkas augstums ir vienāds ar divkāršotu Švarcšilda rādiusu. Šis acīmredzot ir pēdējais paņēmiens, jo pēc tā izmantošanas pats mērītājs kopā ar tuvējām ēkām, kokiem un visu mūsu planētu tiks ierauts melnajā caurumā.


Joki atrasti iekš Terra 2.0

< back | 0 - 10 |