< back | 0 - 20 |  
by dd ([info]kaukau)
at 10. Augusts 2020 (20:13)

Kur jūs pērkat sveces, ja vajag DAUDZ?

indulgence [userpic]
vēsture
by indulgence ([info]indulgence)
at 10. Augusts 2020 (17:15)
Tags:

Ir tāds fenomens kā Lieldienu zaķis – visi viņu zina, neviens nav redzējis. Gluži tāpat ir ar jau hrestomātisko tēzi, ka vēsture māca saprast tagadni. Visi zina, neviens nekad no vēstures nav mācījies. Jo nav jau īsti ko. Pamazām sāk šķist, ka tā tomēr nav “īsta” zinātne”, bet tikai zināšanu nozare, kurā nosacīti nesen sākuši mēģināt pielietot arī zinātniskas pētniecības metodes, pamatā pārņemtas no citām zinātņu nozarēm. T.i., vēstures zinātnes līmenis ir cieši atkarīgs no zinātnes līmeņa kā tāda.
Taču, kaut tā nav zinātne, vēstures pētniecības ietvaros ir iespējams iegūt zinātniskas zināšanas, t.i., rekonstruēt daudzmaz ticamu pagātnes ainu. Ir iespējams, taču ne vienmēr tas tā ir. Pie vainas gan pats pētāmais objekts - cilvēks, - kurš pārāk bieži rīkojas neracionāli, dažādu nesaistītu blakus faktoru ietekmē, t.i. neklasificējami un neatkārtojami. Un arī pētniecības subjekts – vēsturnieks, - kurš pārāk bieži rīkojas neracionāli, dažādu nesaistītu blakus faktoru (spriestspējas līmenis, emocijas, simpātijas, ideoloģijas, politiskā situācija u.tml.) ietekmē.
Pēc darbības un metodēm tuvākā nozare vēstures pētniecībai ir nevis kāda no zinātnēm, bet gan kriminālizmeklēšana. Arī kriminālizmeklētāji cenšas izmantot darbā zinātnes atziņas, taču pamatā balstās uz savu spriestspēju, intuīciju un mērķiem, jo refleksija te nav nepieciešama un neko neietekmē. Vairāk mehāniska atrasto pierādījumu/faktu “puzles” gabaliņu likšana kopā, līdz “balto laukumu” palicis tik maz, ka nu skaidrs – visticamāk, slepkavnieks ir dārznieks.

this is a ransom demand [userpic]
by this is a ransom demand ([info]kakjux)
at 10. Augusts 2020 (14:42)
Tags: , ,

... bet pēc Živanices dod tomēr iet mežā. tas ir atvieglojoši. it kā joprojām nav vēja, bet vismaz ir daudz skābekļa. oof. elpo, bitch, elpo. hehe. bet nu, atkal iela un atkal miests, kas saucas Černá u Bohdanče. tur mūs karte ved iet iet pa ielu, bet realitātē mēs skatamies uz tupa pļavu gar mājām. emm, nuok. iebrienam pļavā, visi tādi "sen nav iets pa zāli" un nīgri brienam. tur ir atkal kaut kādas jobanas rozes, nātres un tas viss, lieliski. nonākam pie kaut kāda slepena labības lauka. kuram blakus ir milzu nātru taka un zirnekļi un uhh. sapinos kaut kādā tīklā un kaut kāds milzu zirneklis skrēja skatīties, kas noticis. VZ noņirdzās, ka gan jau satraucās, vai viņam ir pietiekami plastmasas kastītes, kur tāda izmēra medījumu likt.

šogad ir kaut kāda konkrēti extra lush nātru raža, piezīmēšu. ir bijušas arī garākas par mani, jajebu. pie šī visa skata VZ ierosina, ka davaj ejam atpakaļ un esjam līkumu pa ielu. jo nu fuckthisshit. izkāpjam no pļavas un vienojamies, ka ja jau jācieš, tad šoreiz labāk ciest uz ielas. un iela nav tik slikti, tur ir koki apkārt un nav pārāk daudz tā traffic. bet nu, nonākam kaut kādā noplukušā garāžu rindu rajonā un vasarnīcu rajonā un es jūtos ļ dīvaini, jo nav redzēts nekas tāds jau vairāk kā 10 gadus :D I had forgotten, ka arī tā bija. VZ piezīmēja, ka gan jau tāpēc tāds traffic visur, jo jābraukā ar vāgenu no garāžas un atpakaļ un tā.

te kaut kādā lēzenā kalnā jāuziet. un tad jāiet milzu līkums cauri kaut kādam parkam, lai apietu Svētā Jiržika kalnu. ejot cauri tam miestam, lēnā garā atelpojamies pietiekami, lai atsāktu sarunāties.
VZ: gribu ierosināt, ka, kad nākamreiz iesim garām kādam atspridzinošo dzērienu establishment, varētu neiet tam garām, bet piesēst.
kaķ: es vispār 5 min atpakaļ gribēju ierosināt to pašu!

bet nu, vispirms jāiet mežā. atceramies, ka mums ir saskrāpētas un mazliet asiņojošas kājas. un mēs ejam mežā. mežā ir odi. odiem liekas, ka te tagad būs open bar. nē nu, es vienmēr esmu teikusi, ka assumptions lead to fuckups. dahuja odu nomira, jo asjūmoja, ka open bar.

this is a ransom demand [userpic]
by this is a ransom demand ([info]kakjux)
at 10. Augusts 2020 (13:15)
Tags: , ,

current song: Deine Lakaien - Slowly Comes My Night

iešana iet karstumā ir salīdzinoši savādāka nekā iešana iet pa lietu / aukstākā laikā. pirmkārt, pa lietu var noiet 30+ km, bet karstumā 28 km ir jau salīdzinoši grūtāk nekā gribētos.

pagājušā weekendā gājām iet par spīti +32 grādiem celsija skalā. bijām pietiekami pragmatiski un atradām trasi, kas ir plakana. jo kāpt kalnā karstumā ir vienkārši NO. aizdevāmies uz Smichov staciju un gājām uz savu nice express vlak, kurš nez kāpēc pietur mums vajadzīgajā pieturā. jo vispār Přelouč ir salīdzinoši nekuriene tomēr. bet jobans vlak, ja? mūsu vagonu un tikai mūsu vagonu nomainījuši no moderna un normāla, uz kaut kādu vecu un bezjēdzīgu un ew. **nopūšas** ne tur ventilācija, ne elektrība, ne kas. ew. bet atnāca kontroliere un atvainojās par šito ahtungu un izdrukāja man 3 kuponus ar kuriem es varu samaksāt kasē / vlakā par tix. tas it kā bija jauki, bet trokšņa apjoms nekādā veidā nemazinājās no tā.

bet nu, salīdzinoši drīz anyway nokļuvām mistiskajā Přelouč, kur es uzreiz redzēju Hotel VM, šausmīgi noņirdzos un nofotkāju priekš Borgija šito. aww, geek jokes. anyway. izkāpjam no vlak un aktīvi nopriecājamies un izbrīnamies, ka tiešām nav jākāpj tālāk nekādā citā, nekādos tramvajos. var vienkārši sākt iet iet. es gan preventīvi ieinhalēju savu ventolinu. un urā. no miesta it kā izejam diez gan drīz, bet tik un tā sanāk iet pa ielu un sauli. un bez vēja. uhh, kad beidzot MD iemācīsies, ka pie temperatūras virs +25 un saulaina laika vajag dot tomēr kaut kādu gaisa kustību tīri tā, lai būtu, ko elpot?

nē nu, kurš manī klausās, bļaķ. anyway. aizejam pārsvarā pa ielu uz Lohenice. tur, izrādās, kaut kāda zirgu jāšanas sacensība or whatever bijusi. jaysus. aaaa. pilns ar zirgu vadātājvāgeniem un visādu huiņu, piemēram, cilvēkiem. ew. ejam tagad garām kaut kādam ezeram pa priežu mežu, bet aizgājām pa ēnaino taku, kur neviena nav. nevis gar pašu krastu, kur ir ieradušies visi lokālie Atpūtnieki. šim konkrētajam priežu mežam ir viena nelaimīte tho.
kaķ: we live in a fucking land locked country, WHY the fuck am I still having a walk on the beach? and the wrong part of it as well
VZ: būtu tagad 3 m under water, tas kā tieši būtu labāk?
kaķ: tur tas aquaman varētu palīdzēt!
VZ: šis iet un tu tikmēr nananā?
kaķ: es tak nez, kā šis darbojas, man pohuj. I HATE sand.

un tās smiltis mazliet fakapoja manu locītavas saiti atkal. ew. bet nu neko, jāiet vien, ko tur daudz. kaut kad jau tās mokas beidzas un dod iet iet pa asfaltu. urā! tikai nesaprotamu iemeslu dēļ, visu laiku visur brauc vāgeni. kaut kā tomēr pierasts, ka ejot pa nekurieni nav tā, ka ir streams of traffic. bet nu, the good thing is, ka vismaz ģenerē kaut kādu gaisa kustību. un tad jāiet garām lieliskajam miestam Nerad. Nerad ir mans jaunais fave Czech word. jo vispār tas ir like īsts vārds, ne tikai vietas nosaukums. Nerad, angry face emoji. visi tādi nerad ejam pa ielu pa Živanice miestu, kas liekas pasaulē nebeidzamākais miests vispār.

starp citu, šoreiz kaut kā sanāca, ka sanāk iet iet pārsvarā pa nemarķētām trasēm. bērni, tas ir a risky move, pārsvarā bravery, generally speaking, nerekomendēju. bet šoreiz kaut kā nebija pārāk bravery jāveic, ja neskaita tās jobanas, jobanas smiltis.

Skabičevskis [userpic]
note to self
by Skabičevskis ([info]begemots)
at 10. Augusts 2020 (12:02)

Atgriežoties no atvaļinājuma, jaunos epastus sāk lasīt no jaunākā, ne no vecākā!

pavisam [userpic]
BY
by pavisam ([info]pavisam)
at 10. Augusts 2020 (10:16)
Tags:

Lukašenko izrubījis internetu.

Varētu uzrakstīt, ka mums slēgšana, bet nez' vai saņems.
Un nezvai krata.

this is a ransom demand [userpic]
by this is a ransom demand ([info]kakjux)
at 9. Augusts 2020 (22:59)
Tags: ,

current mood: Jiržikbārs
current song: Jiržikbārs

Dziesmā gaudulīgs čuvaks: I’m walking away
kaķ (līksmi): TAP TAP TAP!
VZ: jo, lai uzsvērtu, ka nebrauks tak ar tramvaju

pavisam [userpic]
Pilgrims
by pavisam ([info]pavisam)
at 9. Augusts 2020 (22:11)

Ziņa, ka caur LV ies Santjago ceļš, atsauca atmiņā, ka faktiski mans bucket list ar Metallica konci nebeidzās.
Nē nu beidzās, bet nedēļu pirms tā pamanījos iemest spainī baltā skaudībā noklausītu stāstu par Santjago ceļu.

Paņerkstēju pareizajā virzienā un man šķiet (MAN ŠĶIET), ka nākamgad dodamies uz:
Portugāles piekrastes ceļu )

Kāpēc tieši šis?
- (relatīvi) īss 280km
- tātad var noiet ~2 ned (man, kā zināms, garāks atvaļinājums netiek izsniegts)
- esot diezgan plakans
- jācilpo gar okeānu, kas esot patīkami, jo nav mega karsti

Ir zināma piesardzība sapriecāties, jo:
- m*ka C-19
- jātiek ārā no baklažāna stāvokļa, kas ik pāris vakarus atgādina par sevi. Šodien sapriecājos, rīt var uznākt "eeeh".

No otras puses, viss, par ko varu domāt:
1) jāsakrāj piķis (ja vien nepadirst darbu, nevajadzētu but sarežģīti)
2) jāsapērk ekipējums (milzu mugursoma, piemēram)
3) jāizlasas visas detaļas (lai vai cik milzīga mugursoma, kā tur var salikt 2 nedēļu nepieciešamības?)
4) jāsarezervē lidojumi
5) jāsarezervē 14 viesnīcas
6) jātrenējas kā duracell trusim (bet jau tagad uz bultu gatavojoties sāk sāpēt mati)
7) kā noturēt provizoriski piekritušos komrādus uz viļņa. Viena laikam neesmu gatava doties

Faktiski jau 1, 3, un 6 var veikt neriskējot neko zaudēt.
Un kopš man ir skaistāks mērķis par "pamosties, izturēt darbdienu un noiet 10km", tam pat nevajadzētu būt grūti!
ho-ho-ho!

pavisam [userpic]
Salvation lies within
by pavisam ([info]pavisam)
at 9. Augusts 2020 (17:38)

"Turas uz Dieva vārdiem" šodien ieguva pilnīgi jaunu un burtisku nozīmi - viena no grāmatām, kas stutē salauzto gultas rāmi, ir bērnu bilžu (vai ilustrētā?) bībele. Nekā personīga, grāmata ir bijusi ideāla izmisuma brīdī - cietie vāki, garena.


Nav nekā pastāvīgāka par pagaidu risinājumu, rit trešais gads...
Ir kādas praktiskākas idejas, kā salabot salauztu koka rāmi, par grāmatu čupu, kas tur lūzuma vietu?

Ja pareizi saprotu, kkas šāds:
http://www.relat.lv/wp-content/uploads/2017/10/relat.lv_Pocket-Spruts-%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B5-MATRACI-uz-ramja-%D0%9C%D0%90%D0%A2%D0%A0%D0%90%D0%A1%D0%AB-%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B5-MATRESS-on-w-frame-1024x674.jpg
ar kājiņām.

Faktiski, laikam jāmeklē, kur pirkām un mož šie brauc labot. Maz gan iespēju.
Ja ne, tad ko? Matracis liels un milzīgs, golfs maziņš un izrūsējis, "aizved uz kādu galdniecību" nav opcija.
Varu mēģināt apmest otrādi, bet ko tālāk? Pieviņķelēt metāla armatūru? Uzsist pa virsu dēli?

Vispār, visvienkāršākais variants ir noraut kājiņas un lai stāv uz salauztā rāmja, bet tad būs gulta guļoša retrīvera augstumā...

pavisam [userpic]
by pavisam ([info]pavisam)
at 8. Augusts 2020 (10:16)
Tags:

Amy: Kiss me where I've never been kissed before!
Sheldon: You mean like Salt Lake City?

Nezāles neiznīkst [userpic]
app
by Nezāles neiznīkst ([info]jan09)
at 7. Augusts 2020 (13:16)

Atgriežoties pie publicētā:

https://www.la.lv/jauna-paaudze-kopuma-klust-aizvien-kreisaka

***Uz utopiskām idejām balstīta ekoloģiska nākotnes sabiedrība, kurā visi ir vegāni, – tas nav nopietni.
Vēl kāda likumsakarība, kas vērojama pēdējos gados, – minoritāšu cīņa par savām tiesībām pakāpeniski iekļaujas marksismā postulētajos “šķiru cīņas” modeļos, kur cilvēka individuālajai attieksmei vairs nav nozīmes, visu nosaka “strukturāla netaisnība” un “piederība apspiedēju šķirai”. Piemēram, “baltajiem privileģētajiem vīriešiem”.***

https://www.la.lv/samierinaties-ar-gaidamo-dzives-limena-pazeminasanos

***Kāda īsti būs NĪN likuma jaunā seja, šobrīd izvairās secināt pat politikā daudz pieredzējušie.
Skaidrs tikai tas, ka grozījumu tapšanas gaitā sabiedrība lēnām tiek pieradināta samierināties ar gaidāmo dzīves līmeņa pazemināšanos. Tāda politiska terapija, sagatavojot neizbēgamajām sāpēm.

“Necentieties iepazīstināt makjavellistu ar savu viedokli. Viņam par to nospļauties. Bužiniet kaķi, pluciniet rožu ziedlapiņas vai uzlejiet kumelīšu tēju, – nav lielas jēgas, bet izpaliek ciniskas augstprātības pliķis.”***

Nezāles neiznīkst [userpic]
nsvd
by Nezāles neiznīkst ([info]jan09)
at 7. Augusts 2020 (09:59)

Noliksim savas vieglās dienas:
no 17/08 - 3 dienas nedēļā full time darbs ofisā,
no 7/09 - atpakaļ pie full time ofisa darba.

mosh darbu nomainīt?
esmu jau atradis no vajadzības centies agrāk, pavadīt laiku ceļā, un mašīnu pilniem ceļiem...

pavisam [userpic]
5Y
by pavisam ([info]pavisam)
at 7. Augusts 2020 (10:30)
Tags:

Īsumā par bankas konta atvēršanu.
- dabūju kontaktpersonu 04.06.
- 6 piegājienos prasīja informāciju
- sagatavoti un iesniegti 34 dokumenti
- patlaban ceļo pēdējais uz Viļņu, bet konts faktiski ir atvērts.

Un šis ir viens no jaukākajiem, organizētākajiem un vieglākajiem procesiem.
Kas abnormāli forši - es tajā varu ielogoties ar savu smart-id. 21.gs ftw.

Visus šos 2 mēnešus ik pāris dienas esmu saņēmusi jautājumus:
- Kad būs banka?
- Cik ilgi vēl jāgaida?
- Mums ļoti vajag!
- Jūs saprotat, ka mēs bez konta nevaram strādāt?

2 gados šai amatā esmu iemācījusies to ignorēt un iestudējusi atbildes:
- vismaz pāris mēneši.
- vismaz pāris mēneši.
- jums ļoti nevajag, dariet savu darbu, mēs izdarīsim savu.
- varat gluži labi.

Kā visā, no sākuma jāsāk ar sevi. Jāpieņem, ka ginekologa vizīte ir daudz, daudz patīkamāka par bankas konta atvēršanu.
Ja noskaņojas jau sākumā, ka tas būs ilgi un nepatīkami, tad nav nekādas vilšanās par procesu.

Pāris dienas atpakaļ Linkedins virmoja apsveikumos un vū-hū, jo izrādās es te esmu 5 gadus.
5 gadus!!! Jeb 35 gadus, ja pārrēķināt no suņa uz cilvēka gadiem.

Iemācījusies nenormāli daudz.
Faktiski, kopš projekts ir beidzies un šefs atvaļinājumā, darbs pat ir baudāms. Esmu koordinators. Netaisu nevienu papīru, kas man nebūtu jātaisa. Nogrūžu visu, cik var uz leju.

Tikko diezgan rupji un kategoriski pasūtīju vienu "man ir tik forša meitene, kurai vajag praksi! Redz kur jautājumi, uz kuriem viņai vajag sagatavot atbildes."
Man jāgatavo prakses atskaite, jo tev ir forša meitene? Neredzu kopsakarību.
Un kas dīvaini, mani nemoka ne mazākie pārmetumi.
Jāizdomā, kas vēl ir nepatīkamie darbi un runas, jāizveic, kamēr esmu atsaldeņa stāvoklī.
Laikam varētu arī kaķēnus noslīcināt, ja tas nozīmētu palīdzēt viņiem nebūt miskastniekiem.

Redzēsim, cik ilgi tā var.
Vajadzētu vismaz gadu!

pavisam [userpic]
dāvana vientuļai sievietei
by pavisam ([info]pavisam)
at 6. Augusts 2020 (22:16)
Tags:

Mūžsenā patiesība - atņem kaut ko, lai saprastu, cik ļoti tā pietrūkst.

Ar korozijas muzeju viss sliktāk kā domājām, rīt atpakaļ nedabūšu. Ja paveiksies, pirmdien.
- darbs dabūja sūtīt kurjeru, lai es varu nogādāt vienas lapas oriģinālu;
- Ernests šorīt veda pēc Līvas pases, jo ar sabiedrisko tas aizņemtu 3,5 stundas (ar auto izbraukājām apmēram stundā);
- krustmeita dabūs vest mājās pie mā aizklenderējušo bērnu;
- es netieku palīdzēt mā un mimmei;
- vilkšu Margo ar kājām pie Pupas (viņas nedēļa dalītajā apgādībā)

Un tās ir tikai dažas dienas.
Parunāsim par mūžseno vista vs ola auto - luksus vai pirmās nepieciešamības prece?

pavisam [userpic]
by pavisam ([info]pavisam)
at 6. Augusts 2020 (21:54)
Tags:

everything i wanted

Nezāles neiznīkst [userpic]
dp
by Nezāles neiznīkst ([info]jan09)
at 6. Augusts 2020 (16:36)

Dienas prieks:

izskatās, ka vegāns "zazis" arī mani nobanoja, tad ierakstīšu savu atbildi te:

Nesanāk nekāda diskusija, ja vegānu puse nevar pastāstīt, kādā veidā iegūt barības daudzumu, kas nepieciešams, lai pabarotu, piem. LV iedzīvotājus ar neindustriālu produkciju.
Industriālai pusei ir ražu/izmaksu tabulas, aprēķini, plāni.
Vegānu pusei tikai lozungi. Kaut būtu bioloģiskās lauksaimniecības datus paskatījies, mosh skaidrība rastos.
Kāda te iespējama diskusija?
Tādēļ arī es saku - paaudzē pāris gadus auzas, ar neindustriālām metodēm, saraksti ražas/izmaksas tabulā, un tad varēsim salīdzināt un padiskutēt, par industriālās lauksaimniecības un lopkopības postu vs vegāniskās lauksaimniecības uzvaru.
Attiecīgi ar mani viss ir labi, es zinu, cik izmaksā laukos audzēta ola, gurķis, tomāts, vai kartupelis (auzas putniem es nopērku, nu gluži kā tāds vegāns).

qgmr101 [userpic]
KSIeUB
by qgmr101 ([info]qgmr101)
at 6. Augusts 2020 (12:04)
current mood:
cynical
cynical

Korinšu sezona iet uz beigām.

this is a ransom demand [userpic]
by this is a ransom demand ([info]kakjux)
at 6. Augusts 2020 (08:32)
Tags: , , , ,

Havlíčkův Brod ir samērā savdabīga pilsēta. pat ne tāpēc, ka viņiem ir pašiem sava Žižkova, bet drīzāk tāpēc, ka tā ir pivnīcas Rebel pilsēta. Rebel ir tiešām gards pivcis, recommend!

bet staigāt apkārt un vērot visur dzeltenus saulessargus ar sarkanu uzrakstu Rebel visur pa pilsētu, tas ir... savdabīgi :D nu, es te lietoju vārdu "staigāt" tā somewhat loosely, ja godīgi. tātad, man virs potītes viena saite totāli nopisās un viss ir au. visgrūtāk ir kāpt vai pat vienkārši iet lejā pa kalnu, daudz sāpīgāk nekā augšā. nav gan tā, ka iet augšā vai iet pa plakanu nebūtu au, tikai mazāk au nekā doties lejup.

lēnā garā dodamies uz vecpilsētu. nezinu īsti, kas tieši tur notika, bet daļa vecpilsētas un centra, arī gar upi, ir tupa viss uzrakts. kaut kādi.. nez. karoč, ielas uzraktas un nekas nav saprotams. dēļ tā sanāk izmest kaut kādu līkumu gar pīļu dīķi. y'know - dīķis, kurā dahuja pīļu. dodamies tagad uz centriem. tur galvenajā laukumā ir viens Rebel barčiks, viena Pilznīca un viena Bernardnīca. protamska, mēs visi tādi Prāgeri un mums dodiet Rebeļpivci! kad kāds pēdējoreiz pie Rebeļa tika, ta? bet nu, tur viss aizsēdēts. nopūšamies. un no palikušā Bernardnīca ņem preferenci pār Pilzņīcu. jo nu, Bernards _ir_ labāks pivcis nenoliedzami! (also, es nekur diži tālāk nevaru tagad aizklibot anyways.)

Bernardnīca vispār izrādās ir padārga iestāde. bet, paskatieties uz visām citām immediate izvēlēm. nolēmām, ka nav tik traki, nepārsit Prāgas cenas, paliks tepat. also, Bernards. limonādes gan viņiem huiņa, fuj. bet toties ēdiens. tur sanāca tā, ka lasis, kas parasti visur ir dārgs AF, šeit uz visa pārējā fōna ir salīdzinoši ok cenā. I mean, lasis, kas ir lētāks par krkovici? izvēle ir Easy. un lasis bija gards. uhti. tiešām, lielisks lasis un lieliski un perfektā konsistencē sagrillēti dārzeņi un neviena paša burkāna!

ja jūs esat Havlíčkův Brod un gribat aiziet tiešām kvalitatīvi un garšīgi un uhhh uzēst, ejiet uz Restaurace U Zlatého lva. ja sanāk sēdēt iekšā (we didn't), ņemiet vērā, ka krēsliem ir kapucītes.

bet nu, nepaliks tak tur. also, ap pus11 mums anyway palūdz jau samaksāt un doties, jo grib tomēr taisīt ciet barčiku. tiek izvilkta gūgle. I know, I know, cheating, bet atcerieties, ka man kāja nestrādā? atrodam kaut kādu ielu, uz kuras 3 potenciāli late night barčiki. klibos taga tai virzienā. pa ceļam sanāk iet cauri kaut kādai mazai alejai un tur ir āra galdi. un, ejot garām vienam, tur milzu suncis viss tāds ieintersējas par mani. saimnieks it kā tur kaut ko sanervozējas, ka es nobīšos, bet mans pirmais reflekss bija pakasīt suncim aiz ausīm. tad nu sakasīju un samīļoju sunci, gājām tālāk.

pēc nelielas un konkrētas neizpratnes un tomēr lieku kvartālu nostaigāšanas, atrodam kaut kādu barčiku, kur, izrādās, ir divi barčiki. un tie nav dzīvojamajās mā iebūvēti, so ļauj sēdēt ārā! uhti! urā! izvēlamies to, kurā mazāk cilvēku un nīgrāka bāra zaja. tur gan nez kāpēc nedod Rebeli, bet laikam atkal Bernardu, ja pareizi atceros. vai Krušovici? in any case. kaut kādā brīdī gan paliek pārāk jau vēsi un tomēr ejam iekšā. un tad viņi pamanās nomainīt industriāli Lindermann uz kaut kādu popsu. nu kas tā dara? un vispār nīgrajai zajai apnīkst strādāt un viņa aiztaisa ciet barčiku. ballītes orgkomiteja sapīkst un iet uz otru barčiku. bet nu visi samiegojas salīdzinoši ātri un dodas atpakaļ uz paliktuvi.

nākamajā dienā mana kāja ir mazliet labāk, bet joprojām au. auauauau! neko. mums paliktuves receptioniste bezmaz piespiež iet brokastu telpā vismaz kafiju iedzert, ja ne ēst brokastis (brokastlaiks jau bija beidzies tur viņiem), citādi nevar tak laist mūs prom. paklausīgi iedzeram kafijas un apelsīnu sulu. un dodamies uz vecpilsētu.

šoreiz Rebeļa barčikā ir vieta, kur piesēst. ir arī baigi karsti un laukumā nav īsti nekādas ventilācijas, nu - vēja. limonādes tur nav vispār. bet ir vinea. nedaudz apspriežamies, paņemam kafijas un tonikus. bet kaut kā liekas, ka jāpāriet uz radleriem. aptekšņi tur tādi... nu.. nav gluži sava amata meistari tomēr. mēģinam no viņiem dabūt pivci ar spraitu un atsevišķi vinea. dabūjām radlerus - pivcis + vinea. ir ļoti savdabīgi, bet nav tā, ka negaršīgi. limonāde :D uzēdam arī brokastis tur. nav it kā slikti, bet nekas sevišķi special. paprasījām vienkārši Rebel pivci, vairs ne atjauktu, bet apteksnis nemaz neklausījās un atkal atnesa radleru. eh. eventually jau izdevās ieskaidrot :D pēc kāda laika nolēmām iet tomēr atpakaļ uz tiem barčikiem, kas tur pagājšnakt bija. šoreiz kaut kā uzreiz piesēžam otrajā, jo tur sola dot Rebel pivci atkal. bet nu, izrādās, ka tomēr Kozelu. bet tur vismaz ir norm ēna un kaut cik vējš, daudz omulīgāk. also, kaut kāds mazs suncis skraida apkārt un ir amusing. vispār laba žūžošana ar pivčiem tur bija. tīri jauki un patīkami.


----
lepojos ar shaving down cibparādu listi! :D tā parādu liste vispār radās tāpēc, ka darbu un Mega Korp related un vispār visu pasaules stresu bija daudz par daudz. nevarēju nekādus burtus vispār īsti parakstīt. arī visos comms man tur izveidojās liste ar unread messages, kuras atliku un atliku. bet nu, tagad laikam vieglāk un mierīgāk palicis, ka jau tā izdodas tomēr sadrukāt burtus. tātad, kas te tagad palicis? Olomouc trip, Kutna Hora ar Bar 22 etc, Dobřichovice kāpiens, salīšana apkārt kalnam un whatever vēl atcerēšos. :D

virginia_records [userpic]
klavieru krēsls
in [info]vajag
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at 6. Augusts 2020 (09:23)

kādam nav klavieru krēsls palicis lieks? atpirkšu

this is a ransom demand [userpic]
by this is a ransom demand ([info]kakjux)
at 5. Augusts 2020 (14:56)
Tags: , , ,

current song: Thom Yorke - Runwayaway

The Prosecco Story

3 weekendus atpakaļ, tajā Chrudim gājienā kaut kur pa ceļam kaut kas tur par prosecco sanāca runāt.

kaķ: nu viss. tagad man gribas prosecco...
VZ: ...es labāk pivci.
kaķ: un pivci.
VZ: wut?
kaķ: divos dažādos traukos, ja kas!
visi noņirdzas
VZ: vispār tagad es arī gribu. prosecco un pivci, divos dažādos traukos.
...

kaķ: bet nu nav tā, ka pudele prosecco būtu starp tām lietām, kuras es nēsāju līdzi janukas, kā inhalatoru vai elastīgo saiti
VZ: nu kaut kā nav iegājies, jā.
kaķ: bet tagad drusku nožēloju. jo gribas!
VZ: bet tak paliktu silts!
kaķ: tur ir downsides. un tas svars.
VZ: bet gribas gan to prosecco tagad.
...

kad sēdējām vlakā un braucām uz Zbraslavice, pirmais vlak bija actually uz Kutna Hora, kas bija tas ļoti jocīgais Brno vlak, ar tām mega dīvainajām kupejām. tur iekāpj famīlija ar kinderu. kinderam uz mugursomas uzsiets tukšs spainis.

VZ: labi, ka spainis!
kaķ: nu tā toč nav nekāda pudele prosecco!
visi noņirdzas
VZ: spainis prosecco, vo līdzi nesamais!
...

ejam tagad uz Kutna Hora, kaut kur tur jākāpelē bija.

kaķ: nē nu tagad man prieks, ka nav tā spaiņa ar prosecco līdzi, te viss izšļakstītos.
VZ: jā, tik daudz izveistota alkohola būtu!
kaķ: un pats aplējies.
VZ: nekādā jēgā!
kaķ: varbūt tomēr pudelē jēdzīgāk?
VZ: bet spainis ta?

un man nav miera, man gribas plūmes.

kaķ: jā, plūmes, kur ir jau?! kāpēc nekur nav plūmes?
VZ: vai ne? nu vajadzēja tak jau būt tām plūmēm!
kaķ: nu viss, tagad man gribas plūmes UN prosecco!
VZ: jā, to spaini ar...
kaķ: varētu pat nodzert pa ceļam jau drusku no virsas, lai var sabērt plūmes.
VZ: jā, pārmaiņas pēc tiešām var vienā traukā!

< back | 0 - 20 |