x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Es un manas plutoniskās attiecības ar meitenēm

2005. gada 5. jūlijs, 1:52 pm, 17 atsauksmes / pievienot vēl

Шампанское по утрам пьют или аристократы, или дегенераты!
(Бриллиантовая рука)

Pārmērīga alkohola lietošana var atstāt negatīvu pirmo iespaidu. Viņas gan to šampanieti dzēra vakarā, bet labāk tik un tā nebija. Piedzērušās sievietes ir.. nu.. pretīgas. It sevišķi, ja vēl sāk klāstīt savus piedzīvojumus gultā un "kantēties klāt" tādiem “nice guys” kā es. Phe! Un vēl salīdzināšana, vai esam saderīgi pēc horoskopa. Brr.. Un tad man vēl kaut kur viņas jāved, lai gan es daudz labprātāk ietu gulēt. Nav ko dzert, tad pašas varētu braukt! Tādos gadījumos man parasti saka, lai nedusmojos, lai arī es nemaz neesmu dusmīgs. Protams, ja es neesmu un man to pasaka, tad nedaudz ērcīgāks es palieku gan. Apgrieztā psiholoģija, neko darīt.

Neciešu nakšņošanu svešās gultās. Man jau Rīgā bija grūti iedzīvoties, bet arī viena nakts citā gultā ir grūta. Vai nu palags kaut kāds ne tāds, vai arī spilvens pārāk plāns, vai sega par īsu, vai gulta par šauru, vai gaisma kaut kāda spīd, vai... Kur piekasīties atradīšu. Grūti būt / gulēt man. Dzīve ir briesmīga. Nē, nu vispār! Kas vēl nebūs? Vot.

Sievietes vispār ir baigās maitas. :) Paskatieties, lūk, uz šo te.

Sam Craig (Roscoe Karns): Women should be kept illiterate and clean, like canaries.
(Woman Of The Year, 1942)

jutoņa: Говорю вам как человек, измученный Нарзаном..
♪♬: Lo Fidelity Allstars – Sleeping Faster
on parole (platinum)

on parole: dzīve nav briesmīga,..

2005. gada 5. jūlijs, 2:37 pm, 4 atbildes / atbildēt

dzīve nav briesmīga, ka es Tev saku. :) sievietes gan mēdz būt, piekrītu. piedzeršanās nevienai nepiestāv, bet dažreiz.. man šķiet, ka Vajag, ja savādāk neprot 'nervu atlaist' (protams - ir labāk, ja to neviens neredz un tas nedrīkst kļūt par normu).
btw, Tu nekad, nekad neesi bijis piedzēries?
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Iešu es Tev teikt,..

2005. gada 5. jūlijs, 2:47 pm, 3 atbildes / atbildēt

Iešu es Tev teikt, visai pasaulei redzot. :) Nekāds baizevei!

Tajos brīžos, kad jāguļ, bet tas nav iespējams, "dzīve ir briesmīga" ir pat samērā maigs apzīmējums. Citādi, jā, tai nav nemaz tik liela vaina. :) Šorīt, piemēram, man patika. Vēlāk kļuva karsts un tad vairs ne tik ļoti. Uz vakaru "būs jau labi". :)
Tur nav rakstīts, ka sievietes ir briesmīgas, tikai nevaig. Pietiek jau, ka Dute mani pasūtīja par šo. Newienz mani nesaprot.

Lūk, šoreiz tas "neviens neredz" tāds nebija, toties biju tā vietā es. :) Piedzīvoju to visu. Tāpēc tik draņķīgi uzrakstīju. Heh.. Te ir pārāk karsts, lai es domātu labvēlīgi.
Tur ir divi citāti, kuri nav izcelti kā citāti, tāpēc arī tos neviens laikam nemana, bet nu tie tur ir. Taču es jūtu, ka mani atkal pārprot. "Dzīve ir briesmīga!" :)
on parole (platinum)

on parole: ak, netaisi nu drāmu no..

2005. gada 5. jūlijs, 3:41 pm, 2 atbildes / atbildēt

ak, netaisi nu drāmu no vienkārša jautājuma. :) interesanti taču, kā var ne reizi, ne reizi aiz muļķības, ziņkārības vai kāda cita iemesla dēļ to nesadarīt.

nu labi, sievietes-baigās maitas nav gluži tas pats, kas briesmīgās sievietes. :) piedzērušas dūdiņas mēdz tracināt, bet tas man netraucē pašai reizēm neadekvāti uzvesties. pāris gadus atpakaļ biju tāda maitamaitamaita, ka mēdzu līdz ar savām draudzenēm sadzerties līdz lēkājošām kazām, lai visā krāšņumā redzētu viņu slēptāko būtību, kas izpaužas vien tad, kad visas bremzes vaļā. atziņās ne no tīkamākajām. rezultāts - man nav draudzeņu. jā, ir paziņas, ir pāris pieņemamas būtnes brīvā laika pavadīšanai, bet ne vairāk. ar vīriešīem kaut kā savādāk - viņi nedzer vispār vai dzērumā raud, kaut kā nav nācies viņos vilties līdz riebumam. pagaidām. :)

dzīve ir! un tas galvenais, parējais ir tikai Tavs skatījums uz to, kā jau pats zini - dažreiz tas rādās briesmīgs, lai arī ko sacītu es vai kāds cits. bet Tu tak' to pārdzīvosi, vai ne? :)


x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Es neatbildēju ar nē...

2005. gada 5. jūlijs, 4:34 pm, 1 atbilde / atbildēt

Es neatbildēju ar nē. Un arī ar jā ne. Es vienkārši neatbildēju, Platinum! Tagad Tu pati taisi drāmu. :)
Un vispār! Ne jau par to es sāku, gribēju un beidzu rakstīt! Jūs kaut kur ne tur lasījāt un ne to nesapratāt.
Bet es pārdzīvošu. :) Zini, šim vārdam ir divas nozīmes. :)
on parole (platinum)

on parole: ai, neatbildētājs..

2005. gada 5. jūlijs, 4:57 pm, atbildēt

ai, neatbildētājs tāds un šitāds!. :) būs tik jāliekas mierā, tāpat mēs no Tevis nekā šodien nesaprotam. :D