x-ƒ (x_f)

x-ƒ: D#17: darbs dara darītāju ^-^

2018. gada 8. jūlijs, 7:27 pm, 2 atsauksmes / pievienot vēl

Šodien tika pievārēti trīs lieli jūdžakmeņi un viss pat vēl līdz septiņiem, lai paspētu nomazgāties un sapucēties uz koncertu.

Beidzot iestādīts aprīlī pirktais rododendrs. Citādi draugi jau sāka atklāti smiet, kad to kārtējo reizi minēju atbildē par vēl darāmajiem darbiem. Fonā var redzēt otro – atrakta ābele, izravēta nezāļu sala un nolīdzināta zeme līdz ar pārējo līmeni. Rīt tur vēl jāsēj un jāstāda. Aizvedu prom kādas astoņas ķerras (SI mērvienība) liekās zemes un divas – lieko nezāļu.

Un trešais ir dārza galds. Ja kāds prasīs, tad teikšu, ka nopirku to jaunajā Ikea, bet vispār tā ir palete ar kājām. Mākslinieks gan no manis nekāds, jo domās šķita labi, bet tagad izskatās, ka vajadzēja otrādi – tumšu pamatvirsmu un gaišus šauros dēlīšus. Un arī zemāks varēja būt par kādiem 10cm, taču to vēl var labot. Nu, neko, vakar nokrāsoju, šodien saskrūvēju, materiālos kādas 20 eiras un pāris gadiņus pastāvēs.

Vispār man pašā sākumā bija doma, ka pirmā dārza mēbele būs soliņš, jo, nu tāds lounge soliņš taču ir loģiska prioritāte (saule, tēja, grāmata), taču tam vēl neesmu atradis visus materiālus (to es arī gribu DIY). Ā, un iepriekšējo galdu vētra aizlidināja, tā ka dārza krēsli man ir, bet pie kā sēdēt nebija, un "vismaz vienreiz dienā jau nu visiem vajadzētu sanākt pie galda", kā teica Mirtante.

anonīms: Ko sēsi un stādīsi..

2018. gada 9. jūlijs, 1:56 am, 1 atbilde / atbildēt

Ko sēsi un stādīsi zem ābeles? Pavasara puķītes? Savā dārzā ko tādu reiz iedomājos, jo, nu, pārējā gada laikā jau tur tumšs un vēlāk āboli krīt virsū.

Kas ir tas, kas galdam fonā?
Ja galdu nokrāsotu otrādi, atgādinātu Latvijas karogu, khh.
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Jā, man ir izrakti..

2018. gada 9. jūlijs, 9:32 am, atbildēt

Jā, man ir izrakti sniegpulkstenīšu sīpoli no vietām, kur tos pavasarī pārstādīju līdz "pagaidām", ievāktas zilsniedzīšu sēklas, tomēr sagaidīju arī sniegpulkstenīšu sēklas, bet lielākoties tur, protams, tiks sēts zālājs.
Bija doma tur iestādīt melotriju (man šķiet pietiekami gaišs), lai iet uz augšu, taču nepaspēju nopirkt, bet no sēklām diedzētās vēl nav pat 2cm, līdz ar to ne šogad.

Tāpēc par krāsām arī bija tāda doma, lai svinīgāka ikdiena, ha.