x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Piemiedz acis pareizā leņķī

2005. gada 6. jūlijs, 8:30 am, 17 atsauksmes / pievienot vēl

Manai istabai ir divi logi. Viens uz rietumiem, un pa to redzama Gaujas senleja daudzu, daudzu kilometru garumā un Lindes atteka. Otrs logs ir uz ziemeļiem, un pa to arī redzama Gaujas senleja, pati Gauja, nedaudz no bobslejtrases un pludmale. Uz palodzes pie šī loga vienmēr stāv tālskatis. Katrs, kas reiz bijis dienas laikā manā istabā un ievērojis skatu pa logu un tālskati, ir ieminējies, ka zina, kāpēc tas atrodas uz palodzes. Šo iemeslu nupat iedomājās arī lielākā daļa no jums. Un tas nav pareizs, jo jums ir pārāk daudz aizspriedumu.

Papildināts: Labrīt!

jutoņa: (siiilc)
♪♬: Gus Gus - Don't Hide What You Feel

: ārprāts, ka tik kāds..

2005. gada 6. jūlijs, 10:56 am, 4 atbildes / atbildēt

ārprāts, ka tik kāds neiedomātos, ka Eksefam patīk skatīties uz cilvēkiem pludmalē, ka tik kāds neiedomātos, ka viņš dažkārt paskatās kādu pornofilmu, ka tik kādam neienāktu prātā, ka vilcienā pretīmsēdošo meiteni viņš iedomājas gultā!

//Dieva dēļ, tikai neapvainojies :))
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Atkal pazaudēji būtību :)

2005. gada 6. jūlijs, 10:58 am, 3 atbildes / atbildēt

A vilcienā man pēdējā laikā neviena tāda :) meitene nav sēdējusi pretīm.

: Re: Atkal pazaudēji būtību :)

2005. gada 6. jūlijs, 11:06 am, 2 atbildes / atbildēt

kādu tur vēl būtību. to ko Tu sauc par aizspriedumiem, es uzskatu par normālām cilvēciskām vājībām (varbūt vājības nav īstais vārds, uz fikso nevaru citu izdomāt).
kaut gan ja Tu tiešām apzināti noliktu tālskati, lai lūrētu, tad gan es skatītos šķībi uz to :). bet thenks Gōd tā nav

nevermaind, es jau tikai gribēju tā mazbišku Tevi paķircināt rīta pusē, lai pašai labs garastāvoklis dienai būtu. ar Tevi ir tik forši, Tu visu ņem pie sirds :*
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Re: Atkal pazaudēji būtību :)

2005. gada 6. jūlijs, 11:18 am, 1 atbilde / atbildēt

Vot tā. Mani ķircina, lai uzlabotu sev garastāvokli. Nu vispār nu.
Ak ar mani ir forši? Ak es visu ņemu pie sirds? Es tevi tūlīt paņemšu pie sirds! :)

Varbūt vājības nav īstais vārds, bet tomēr ir starpība starp Tevis pieminētajām vājībām, ko patiesībā būtu jāsauc nedaudz savādāk, un aizspriedumiem. Jo aizpriedums ir tāds, ka tālskatis man uz palodzes it kā ir pludmales dēļ. Lūk, par to visi uzreiz iedomājas.

Kaut kas taču man bija šodien jāuzraksta, tad tā nu tas sanāca. Tā bija domāta kā vienkārša piezīme, ne jau pārmetums vai, ka es esmu šausmīgi apvainots. Jūs mani kaut kā ne tā vienmēr uztverat.

: Re: Atkal pazaudēji būtību :)

2005. gada 6. jūlijs, 12:19 pm, atbildēt

beidz tak vienmēr taisnoties! :) es, piemēram, bieži vien pārprotu apzināti (kā jau teicu, lai jautrāk:)) - turklāt, nevar gribēt, lai citi saprastu tieši tā kā Tu biji domājis