x-ƒ (x_f)

x-ƒ: G! [džī]

2002. gada 18. decembris, 1:22 pm, 2 atsauksmes / pievienot vēl

Mike Oldfield - "To be free, to be wild, to be just like a child"
[info]rikellas 22-gadīgā draudzene - "Nekad nevajag pazaudēt to bērnu, kas mājo sevī"
Jautājums - kas es īsti esmu? Atbildēt var daudz ko un neko. Tik un tā būs vienādi (ne)skaidrs. Es arī negribu būt es pats. Vēlos būt kāds cits. Vēlos .. "fly to the moon and back" (Savage Garden). Vēlos radīt ilūzijas. Bet ne šī vārda parastajā nozīmē!
"Pavasaris nāk lielos zābakos a sniegiem un dubļiem, bet viņš ved aiz rokas vasaru, un tā tek basām kājām pa puķēm." Es vēlos būt vasara. To nekad nemana, kad tieši tā atnāk, kad tieši tā ir aizgājusi. Tā sajaucas ar pavasari un rudeni. Tā saplūst, plūst un izplūst. "Life would be so much nicer without focus" - photoshop.dll. Vēlos būt vasara - hippy-like tērpta meitene, gaiši tumšiem matiem, mirdzošām acīm, dzirkstošu smaidu. Virpuļot pa zilganas saules pielietu pļavu saullēktā. Vērot, kā zirneklītis pārbauda sava spīguļojošu rasas lāšu pilnā tīkla integritāti. Smaidīdama slēpties zem liepas kopā ar lapsēnu lietus laikā. Iet gulēt līdz ar sienāžiem.
Dusted - "It's an amazing world for a beautiful people for living their lifes under the sun. Such a lovely day, a lovely day for living their lifes under the sun"

Galu galā
zhuu (rikella)

zhuu: mainīsi dzimumu tagad?..

2002. gada 18. decembris, 4:27 pm, atbildēt

mainīsi dzimumu tagad? =]
 
Spilvens (spilvens)

Spilvens: :)))

2002. gada 18. decembris, 5:15 pm, atbildēt

Vasara ir tik taalu... Jaamet domas par to no galvas araa, citaadi paliks skumji.
Jaabauda shis tumshais un aukstais laiks, kad daudz ko var paardomaat.

Spilvens klausaas kaut kaadu mistisku muuziku un liekas ka neatrodas te