x-ƒ (x_f)

x-ƒ: issit coz i is black?

2004. gada 14. oktobris, 5:35 pm, 4 atsauksmes / pievienot vēl

Jep!

– Слышь, парень! Линейки нету?
– K-kas??
– Линейки нету?

Saulains rīts. Rīga. Centrs. Izeju no kāpņutelpas, paskatos pa kreisi, sāku iet pa labi. Ievēroju, ka no kreisās puses steidzīgā gaitā nāk kāds vīrietis. Ieraudzījis mani, tas strauji nobremzē un starp mums norisinās šī saruna, kas beidzas ar manu "Ne-e". Un te nu dīvainības vēl nebeidzās. Šis vīrietis bija armijnieks, ģērbies brūnā Krievijas Federācijas armijas parādes formas tērpā. Huh..?

Meibī.

Medījot RAM pa dažādiem veikaliem, garām ejot, iegriezos arī BISS. Droši vien pēdējoreiz. Onka tikai pēc vairākām minūtēm un telefonkonsultācijas beidzot sniedza man atbildi uz jautājumu par cenu.
– Un kāds ražotājs?
– Tam nav nekādas nozīmes!
(Viņš tomēr izvelk moduli no iepakojuma.) Kingston!
– Un kāds ir CL skaitlis – 2.5 vai 3?
(Cycle length – uz 2 pat neceru.)
– Tam nav nekādas nozīmes! 256, 333 un viss, kas tev jāzina!

Vēl tika noskaidrots, ka Elkor Datorā savu kāju vairs nesperšu ne par ko. Pa durvīm vēl varētu, bet iekšā – ni un ni.

Meibī.

Ja mājai garām palido milzīgs bars kaiju, tas taču kaut ko nozīmē, ne? It sevišķi, ja tas nav ne Liepājā, ne Engurē, ne Jūrmalā, ne Rīgā, bet gan Siguldā. Un kāpēc šonedēļ ir veseli divi debess ķermeņu aptumsumi? Nau tā kā par daudz?

Noup!

Patīkams pārsteigums, pirmo reizi iegriežoties veikalā "Klusie datori Piano" (Marijas un Dzirnavu stūris). Sakarīgi parunājos ar pārdevēju, viņš man pasniedza savu peli un ļāva pārlūkot GNT on-line noliktavu. Pēc tam ielika rokās kaut kādu katalogu ar CD nosaukumiem, kuru es tomēr atteicos skatīties (45 lapas un uz katras vairāk par 100 nosaukumiem). Tāpēc, ka es nezinu, ko gribu. :) Nu jā, un kad Tu, dodoties prom no veikala, pēdējoreiz dzirdēji: "Paldies, ka iegriezāties"? Tikai žēl, ka tur nepieņem kartes. Atmiņas medības būs jāturpina nākošnedēļ.

Btw, flešot BIOS'u nav nekas ultra bīstams, kā mani visu laiku ir biedējuši. Kā divus pirkstus apčurāt! (Vai trīs..?) :)
Btw, instalējot turp un atpakaļ WinXP SP2, esmu kaut ko sajājis un vairs man neiet neviena spēle. Nevarētu teikt, ka liels zaudējums. Tikai tā – info citu / geimeru biedinājumam. Bet man tagad jau ir 2 SP2 CD dažādos iepakojumos no MazāMīkstā – viens no Latvijas, otrs no Vācijas vai Nīderlandes pārstāvniecības. Laikam jau lieta nopietna, ja uz abiem rakstīts "Share this CD with a friend!".

♪♬: Evans – Pequitas Te Amo
munky M.K-568 (munky)

munky M.K-568: mhm Elkor apkalposhan..

2004. gada 14. oktobris, 5:55 pm, 1 atbilde / atbildēt

mhm Elkor apkalposhan ideaala... man arii patiik.. it sevishkjija iedod sveshas mantas kuras nopircis kaads cits.. + veel taas sarunas.. konsultaacijas vinju starpaa..utt..
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Elkor rocks! kā gan..

2004. gada 14. oktobris, 5:58 pm, atbildēt

Elkor rocks!
kā gan Tu, pērtiķu saimes izcilākais pārstāvi zemes virsū, uzdrošinies tos apcelt? :D
bet protams. es jau zinu.
 

ferdinands: kadu atminju tev vajag?

2004. gada 14. oktobris, 6:51 pm, 1 atbilde / atbildēt

kadu atminju tev vajag?
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: kas maksātu ap 30 Ls...

2004. gada 14. oktobris, 6:55 pm, atbildēt

kas maksātu ap 30 Ls.
256 MB DDR-SDRAM, 226 vai 333 MHz. Ne ar CL3. Ne noname.