MaKo
Draugi 
26.-Mar-2015 08:34 pm
Pie tēzēm ka Bāriņtiesas ir naidīgas pret ģimeni, un vērstas uz ģimenes iznīcināšanu: pētu judikatūru.

Es redzu ka tādai Bāriņtiesai krietni nāk pie sirds Kafkas stila process, kad bērnu nosūta pie psihologa, vecākus ar slēdzieniem neiepazīstina, bet uz šāda "konfidenciāla" atzinuma pamata nu tik taisīs spriedumus, un pieņems lēmumus.

(OK, šajā konkrētajā lietā sagadās tā, ka dēls pats negrib lai ar atzinumu iepazīstina viņa māti, un tiesāšanās ir ievilkusies tik ilgi, ka 2012. gada tiesas sēdē dēls ir jau pilngadīgs, un tiesa nolemj ka viņš pats nosaka kādu informāciju viņa vecāki drīkst iegūt.)

Lūk interesanta tiesvedība: http://tiesas.lv/nolemumi - atlasīt pēc lietas numura: A42941109
Lietas numursNolēmuma pieņemšanas datumsTiesu iestādeInstanceLietas veidsPdf
A4294110924.01.2012.Administratīvā rajona tiesa
Jelgavas tiesu nams
Pirmā instanceAdministratīvās lietasSkatīt
A4294110910.10.2011.Augstākās tiesas SenātsKasācijas instanceAdministratīvās lietasSkatīt
A4294110920.04.2010.Administratīvā rajona tiesa
Jelgavas tiesu nams
Pirmā instanceAdministratīvās lietasSkatīt


Interesantāka ir lieta A420292013, bet par to nākošreiz.

***

Sāksim ar pirmo instanci:... tālāk ... )
26.-Mar-2015 08:15 pm
Palīgā!

Mans angļu draugs pirmo reizi brauc uz Latviju (vecākiem atrādīties!). Tā kā pati nedzīvoju Latvijā jau vairāk kā 6 gadus, un esmu bijusi atpakaļ labi ja reizes 3, lūdzu ieteikumus, ko apskatīt, kur kas interesants notiek, ko būtu vērts parādīt? Būsim Rīgā 4 dienas, nekur pārlieku tālu no Rīgas negribās doties, turklāt izskatās, ka laiks ne pārāk labs.
Viens no variantiem ir doties uz Escape Room, kas izklausās interesanta izklaide, bet tā ir stunda.
Kur ir foršākās vietas, kur ieēst vai pasēdēt?
Mēs abi vecumā 25 - 30. Neesam klubu tusētāji, vairāk tā kaut kur pasēdēt ar labu mūziku un dzērieniem. Arī aktīvas izklaides labi der.
Protams, ka pagūglēšu arī, bet labprāt uzklausīšu personīgo pieredzi.

Liels paldies!
26.-Mar-2015 09:44 pm - par cigaretēm
vispār kemela gājiens ar 2.70 ir pilnīgi lielisks
tā vietā, lai mahātos ar kaut kādu marlboro menthol light, viņi izdomāja noslaucīt visu Vidusklasi, kas jau tur tāpat atradās nerealitātē, visi boņģiki un sarkanās mores
ja viņi izslaucīs šo žanru tukšu no plauktiem (šķiet, pol mol sāk no mums atvadīties, filips moriss nervozi nokrita par desmit centiem), man, kā camel totālam piekritējam, nav nekādu iebildumu
winstonam arī būs pizģec
26.-Mar-2015 08:10 pm
26.-Mar-2015 08:13 pm - biedri, vērotāji!
Sakiet, lūdzu, kur Rīga-Jelgava apkārtnē ir kāds skaists, liels ozols +- lauka vidū?
Izmantosim bildēšanai.
26.-Mar-2015 06:20 pm
kā padzirdēju par to, ka japāņi ir sapsihojušies par faktu - par mis nippon kļuvusi tumšādainā konkursante, manī pavīdēja neliela cerība
varbūt beidzot šajos bezjēdzīgajos miseņu konkursos, kur vienmēr valda dažādu pakāpju vulgaritāte un principā tikpat labi varētu izstādīt salīdzinājumam ikeas plauktus, varbūt parādīsies kāda klase, izklausījās daudzsološi
(es vispār uzskatu, ka lai miseņu konkursu ideja kaut puslīdz atbilstu realitātei, tur būtu jāpiedalās 18-gadīgām nestandarta modelēm, nu vot tīri vizuāli tas ir labākais, ar gadiem vienādojumā iesaistās bagātīgā iekšējā pasaule, kas pie pareizas pieejas var uzvarēt 18-gadīgo glītumu uz ciparu viens, bet mēs ne par to)

ariana mijamoto ) <br> nu vot hvz afrodeguns kopā ar šķībajām acīm - tā jau ir taizeme kaut kāda
kaut arī uz platīnblondās ikeas fona, protams, izskatās labāk
referātu beidzu
26.-Mar-2015 05:34 pm
vai es jau stāstīju, kāpēc kūkas ir kūkas? (nu tās, kas pa ceļam uz latgali)
26.-Mar-2015 04:39 pm
Сказала же мужу: "Давай разведемся цивилизованно, как все люди: тихо — мирно. " Так нет же, приехал пьяный, с гармонистом и толпой друзей!
26.-Mar-2015 04:14 pm - darbs
tur kur mani nepaņēma izskatās ka neviens nav bijis labs, meklē atkal. bet tā kā tas ir tepat blakus....
26.-Mar-2018 03:11 pm
Nu tatad Barcelona- Diseldorfa - tas bijis acimredzot suicide pec pedejam liecibam

bet - kaa te bbc zurnalists piezimeja : es nevaru nosaukt par pasnavibu ricibu, kur 149 tiek panemti liidz
26.-Mar-2015 03:34 pm - Iebūvētā virtuve; remonta meistari
1. Vai varat ieteikt kādus normālus dzīvokļa remonta meistarus?
2. Vai varat ieteikt kādu firmu vai privātpersonu iebūvētās virtuves iekārtas izgatavošanai?
Protams, nav vēlmes pārmaksāt, bet vēl mazāka vēlme visu remonta laiku bļaut, raudāt un vēl pēc gadiem sāpīgi atcerēties.
26.-Mar-2015 03:38 pm
Kāpjot lidmašīnā, ieskatīties acīs pilotiem. Abiem.
26.-Mar-2015 03:23 pm - brāļiem un māsām iekš foliju micītēm
Patrick Wood: Technocracy Rising
26.-Mar-2015 03:16 pm
Vai kādam ir zināms kāds labs un ērts veids kā apkopot sociālo tīklu (piemēram, Twitter vai FB) publicētās ziņas?
26.-Mar-2015 03:03 pm
čiepsteri es nepārzinu, bet vakar uzdūros vienai bilžu straumei )
26.-Mar-2015 02:41 pm - #daily news
paziņoti latvijas literatūras gada balvas nominanti. es, kā parasti, dzīvoju rietumu civilizācijas tankā un neko neesu lasījis. bet varbūt vajadzētu. vismaz bankovski. man kādreiz patika bankovskis.
26.-Mar-2015 01:40 pm - tāds sīkums kā pase
kaut kā man ienāca prātā paskatīties bērnu pasēm derīguma termiņu...
protams, ka Makša pasei tas izbeidzās februārī.
$%&^8
zvans uz pasu daļu - bērniem pases mēdzot pagarināt. vajagot tikai aktuālu bildi, pašu bērnu un abus vecākus.
ipick! S būs tikai piektdien vēlu vakarā un sestdien mazā gaismiņā bija plānots jau izbraukt.
nu nekas - pārplānojam visu. sestdien 9 sēdēsim rindā uz pases pagarināšanu.
26.-Mar-2015 02:39 pm
interesanti, ka krievija tagad plāno apbruņot gan meksiku, gan nikaragvu, tad vēl droši vien arī kādu vjetnamu vai salvadoru
(ja tāpat kā ukraiņu separātistus, tobiš, tanki bez rezerves daļām un artilērija bez manuāļiem, būtu dubultfans)
taču nav skaidrs, vai meksika, nikaragva un salvadora vispār grib bruņoties

bet varbūt nemaz nav izvēles, vai tu gribi bruņoties vai nē - piemēram, izej no veikala ar sīpoliem pētersīļiem tīkliņā, a tur uzreiz garām paskrien Apbruņotājs, iebāž tev padusē kalašu, ieliek tīkliņā trīs granātas, vizoru, radara antenu un aizskrien tālāk
i viss, gatavs cilvēks ekšenam
26.-Mar-2015 02:18 pm
Man atkal ir ieslēgusies sliktā velokarma, jau otro reizi šonedēļ, par spīti drošības lentei riepā; un es pat zinu, kura ceļa posma dēļ. Man šonakt pat sapnī rādījās, ka es pārduru riepu uz stikliem! Skaidrs, ka tā arī notika.
Es varētu gari un plaši izrakstīties par debiliķiem, kas dauza stiklus uz braucamjoslām, un par izpilddirekciju, kuras kontaktus internetā atrast nav iespējams, un par privātmāju īpašniekiem, kas netīra piegulošās ietves, bet labāk par pozitīvo! Paldies Ērmanītim par ieteikto velomeistaru, tas ir īsts zelts! Ne tikai cilvēcīgo cenu ziņā, bet arī strādā zibenīgi, klientam izdevīgos laikos, un atšķirībā no droši vien 80% vesloservisu pilsētā ir ar izdomu. Kur centrāla veloservisa puiši man saka "pērciet no mums jaunu dubļusargu komplektu", šamais atrod un perfekti uzliek dubļubleķim garāku ļipu, vēl pašrocīgi to uzlabojot. Kur centrāla veloservisa puiši plāta rokas "šāds stiprinājums der tikai zem sēdekļa, nekur citur lukturīti pielikt nevaram", šamais piedabū to tieši tajā vietā, kur vēlējos, turklāt puspermanenti - lai nenokristu braucot, lai garnadži nevarētu noņemt, bet baterijas nomainīt būtu pavisam vienkārši. Un jā, viņš pat nopirka un ielika tam baterijas, lai man nav ar tumšu lukturīti mājās jābrauc :)
Pavasara apkope par 10 eiro arī silda sirdi :)
Vēlreiz paldies, eermaniit! :)
26.-Mar-2015 02:14 pm - ...
Un, tā kā Latvijas ziņu portāli joprojām guļ, ziņošu es: Francijas amatpersonas paziņojušas, ka tā versija par controlled flight into terrain tik tiešām ir visticamākā, tas ir, otrais pilots lidmašīnu apzināti iestūrējis zemē. Tā, lūk.

UPD: Atvainojiet, Delfi bija par divām minūtēm ātrāki.
26.-Mar-2015 02:13 pm - L'amour plus fort que la haine
Aleluja, brāļi un māsas, beidzot tas ir noticis! Nācionālā apvienība un Saskaņa beidzot spējusi atzīties savās jūtās vienam pret otru. Nu viņi spēj sniegt roku viens otram, lai kopā spriņģotu pretī gaišākai, labākai un tikumiskākai rītdienai!

Protams, Nācionālā apvienība dievojas, ka viņi ir antiputinisti. Es viņiem pilnībā ticu, kāpēc ne! Jēdzienu "antiputinists" taču var saprast dažādi — tas var būt kāds, kas iebilst pret Putina polītiku, bet tas var arī būt kāds, kas gribētu būt Putina vietā. Arī tie vēsturiskie antipāvesti taču nemudināja katoļticības vietā ieviest sātanismu, bet uzstāja, ka viņi ir īstāki pāvesti par pašu pāvestu. Nācionālā apvienība mierīgi var būtu tādi antiputinisti, kas grib būt lielāks Putins par pašu Putinu. Ir gan tiesa, viņiem arī līdz Putina līmenim vēl jāizaug. Bet slikts tas ierindnieks, kas negrib kļūt par ģenerālisimusu.

Un vēl es te domāju, ka laikam man jākļūst sociāli atbildīgākam. Es te pirms kāda brītiņa bļaustījos, ka abortu skaits katru gadu samazinās. Acīmredzot tikumības aizstāvji ar šo statistiku iepazinās un diezgan skaidri apjauta: ja šitā turpināsies, pēc kāda laika nebūs, par ko brēkt. Tādēļ nestāstīsim skolniekiem par kontracepciju, atlaidīsimies ērtāk krēslā un gaidīsim, kad abortu skaits atkal pieaug!

Ziniet, es arī gribu būt Nācionālās apvienības deputāts. Noteikti ir ļoti spridzīgi pašam radīt problēmas, kuŗas pēc tam tu piesolies risināt.
26.-Mar-2015 01:46 pm
Nu, un kā lai tagad te pastrādā, koa? :)
http://www.laligaba.lv/berni/ieva-melgalve
26.-Mar-2015 01:41 pm
Gaismas pils kores sūcē vainojami silikonu rijoši putni

es zinu, no kurienes šim te aug kājas!
runā, ka madagaskaras pingvīni, nu kā, viņi taču arī ir no losandželosas un holivudas, bija aizgājuši andželīnas džolijas pēdās
un nokļuvuši uz forum cinemas un ārdurvju mediju plakātiem
un, lūk, bļaģ, ir rezultāts!
This page was loaded Mar 27. 2015, 1:46 am GMT.