MaKo
Draugi 
24.-Okt-2017 12:08 am
Kas Jauns: Baisos apstākļos atrastie latviešu vergi ar dzīvi Anglijā ir apmierināti un atpakaļ uz mājām pat netaisās
23.-Okt-2017 10:40 pm
Viss ir daudz sareģītāk, nekā liekas pirmajā acu uzmetienā.
23.-Okt-2017 11:43 pm
Kaut kā tieši pēdējos gados ar vien vairāk sāku ievērot, ka garīgi kropļi arī vizuāli atdod ļoti negatīvu, nereti grotesku vaibu. Nē, ne tikai traki SJW aktīvisti, kas sevi apzināti kropļo (neglītuma kults laikam ir neatņemama postmodernisma konfigurācijas daļa), bet vispār dažādi nelieši, meļi, nodevēji u.c. veida kritušie vizuāli pārāk bieži izskatās kaut kā ne tā. Līdzīgi kā ar ''as above, so below'', tikai šeit sanāk ''as within, so without''.
23.-Okt-2017 11:31 pm
tā ir viskrutākā sajūta pasaulē, ka tev ir cilvēks, kas tevi no sirds atbalsta it visā, arī kļūdās, arī pārmēru drosmīgos un neapdomātos lēmumos. it sevišķi tad, kad tu pats šaubies. tā ir jauna līmeņa brīvība. un vieglums.
23.-Okt-2017 11:05 pm
Spotify iesaka:

Similar to Queen: The Police, David Bowie, Foreigner, Van Halen
23.-Okt-2017 10:55 pm - Aizskārumi un muļķības
Pamanīju kaut kādu nelāgu pazīmi. Ļoti sen tā nebija bijis. Pavisam viegli nepatika klausīties, kā manas tievās un pat kaulainās druškas sūdzas, ka esot resnas govis un gribētu būt daudz tievākas. Ne tā, ka man būtu pašai par sevi sabojājies viedoklis, bet nu nepatika pēkšņi tā doma, ka viņas manī redz govi, jo tāda es esmu, ja viņas ir resnas. Pilnīgs begemots, lai gan M/L izmērs, nevis XXXL.
Un vienmēr jau saka, ka tas tikai pašai uz sevi, ka tā tāda gaume par savu izskatu, bet nu sorrry, es nekad mūžā tam neesmu ticējusi. Ja tu domā, ka tev, lai būtu skaista, ir jābūt 34 izmēram (nepārspīlēju, jā, tiešām 34) un tavs 36 ir par lielu, tad mans 38/40 ir Ktulu izmērs un zem mana svara būtu jāiebrūk Zemeslodei. Un man kaut kā pēkšņi ir neērti, kad viņas tā runā, un gribas saliekties deviņos līkumos, lai neizskatītos tik milzīga. Pašai ok un liekas normāli, bieži skatos uz meitenēm, kuras izskatās līdzīgi man, un domāju, ka skaistas, jo tādas man tieši patīk, bet tas, ka viņas uz mani skatās kā uz kaut ko ārpus, kaut ko citādāku, kas vispār pat nevar pietuvoties "skaista sieviete" līmenim, tas pēkšņi kaut kā aizskar. Senāk tā nebija.
Kaut kas pēdējā laikā manā līdzsvarotajā pasaulītē pamati sāk ļodzīties. Liekas, ka tas no veselības problēmām, jo diemžēl jāatzīst, ka ir grūti, nu ir... bet es īsti nezinu. Varbūt tur ir vēl kaut kas cits, taču to es laikam tā arī nekad neizdomāšu.
23.-Okt-2017 09:38 pm - Sublimācija
Tikai nesen aptvēru, ka ja man līdz šim bijis sekss vien ar kādām 2,5 personām, savā vecumā un pat savās acīs laikam neesmu īsti pieskaitāms.
23.-Okt-2017 10:38 pm - Hibrīdbrīvdienas nav manas laimīgās dienas

Darbdienās var atpūsties un neko nedarīt, taču, kā pienāk brīvdienas, tā jāgādā, jāgatavo, jātīra, jākopj, jākārto, jāvāc un jādara.

Rudenī lapām piemetas krītamā kaite, un no desmit liepām var savākt milzu kaudzi. Pēc tam no rīta atkārtot.

Un tas vēl nav viss – dārzā atradu apraktu paklāju, zem kura bija numura zīmes. Vienkārši tā.

23.-Okt-2017 09:44 pm
ar ko asociējas "bailes no asinīm"
man, teiksim, no kautiņa ar vienu krievu puiku 12 gadu vecumā {tas vēl bija racial hate laikos)
kad es pakritu un pārgriezu sev roku uz kaut kāda stikla, un aizlēju visu pasauli ar šo silto un saldo smaržu
es rubījos ārā, teicu viņam, pasauc kādu
bet viņš bēga projām
lūk, viss stāsts par to, kā garšo asinis
23.-Okt-2017 09:13 pm - Izskatās kaut kur redzēti :)


Kadrs/attēls no 1930. gada amerikāņu filmas "The Rogue Song" par nolaupīšanu Kaukāzā.
Atrasts šeit.
23.-Okt-2017 09:04 pm
visi gruntējot zīmēšanai audeklus "uz sajūtu". nu dirsā tās jūsu sajūtas, taču nosveriet tās vienreiz un izmēriet, lai krīts nav klāt jāber uz sajūtu, bet vismaz ar karotēm, ar gramiem labākajā gadījumā. ko tad man darīt, ielikt roku maisā un sajust pareizo daudzumu krīta? tas nedarbojas! neeksistē tāds universālais plaukstu sajūtas mērs, ar acīm arī nevaru novērtēt, kā tas pienainais šķidrums uzvedīsies uz audekla un kā tas izskatīsies nožuvis. un pasniedzējiem tas taču prasītu tikai vienu gruntēšanu ar svariem, kuros tad var mest savas sajūtas un tās pierakstīt cipariem, bet to neviens nav izdarījis.
23.-Okt-2017 08:31 pm
kas man šodien ļ. patika internetos
biļešu pārdotuvē pie koncerta apraksta praktiskā informācija (bolds mans):

Ierašanās no 19:30, koncerta sākums 20:00, durvis tiks slēgtas 20:15. Neiesakām bērniem jaunākiem par 12. gadiem. Aicinām koncertā ievērot pilnīgu klusumu. Koncertu apskaņos Jānis Krauklis.
23.-Okt-2017 07:06 pm - kompju lietas
Kādam ir zināms vai mūsdienās iespējams sinhronizēt XP operētājsistēmas pulksteni ar kādu 3d party serveri? Kopš mikromīksts vairs neatbalsta XP, arī windows time serviss viņiem nestrādā, serveri nav pieejami. Kas dīvaini, ka ja manuāli iestata pareizu laiku, internālais pulkstenis sistēmiņai visu laiku gļuko, atpaliek vai pat stāv uz vieta it kā būtu mehāniskais atsperpulkstenis. Arī tad ja datoru neslēdz ārā.
Nejautājiet kāpēc šobrīd sēžu uz eXPas. :P
23.-Okt-2017 06:18 pm - RIP George Young
70 gadu vecumā miris George Young no AC/DC.
23.-Okt-2017 05:09 pm - pa ceļam uz jūru


<3
23.-Okt-2017 04:10 pm - Oscar Schmidt OG3 akustiskā ģitāra
Pārdodu Oscar Schmidt OG3 akustisko ģitāru.

Jau kādus gadus 3 stāv nespēlēta un jūtu, ka ir pienācis laiks tai meklēt jaunas mājas.

Ir bijusi labs draugs un ceļabiedrs. Par spīti tam, ka redzējusi gan ārzemes, gan ballītes, ģitāra vienmēr ir bijusi saudzēta un pieskatīta. Skrāpējumu tikpat kā nav, bet ir pāris uzlīmes un uz muguras ar marķieri ir uzrakstīts mans vārds (domāju, ka ar spirtu tas būtu notīrāms).

Saplīsušo stīgu nomainīšu pirms tikšanās, lai pie pirkšanas vari iemēģināt roku, bet nu tāpat uzreiz ir jārēķinās ar stīgu maiņu.

Līdzi dodu:
Viegli polsterētu mīksto čeholu nepārāk reprezentatīvā, bet pilnīgi funkcionālā stāvoklī.
Lenci - melnu ar jocīgiem sudraba citplanētiešiem.
Pie sienas karināmo āķi
Hartke hromatisko skaņotāju
Kapodasteru
Sauju ar dažādiem mediatoriem, tai skaitā vienu īkšķa.

Bildes: https://photos.app.goo.gl/i3kt0vUxBGChkL5Y2

70eur būtu baigi ideāli.

zetinja@gmail
23.-Okt-2017 01:14 pm
es neapgalvoju, ka sieviete vienmēr nav vainīga, ja uzvelk īsus svārkus. gadās es šodien uzvilku īsus svārkus, un pati vainīga, ka tik faking ļoti salst.
23.-Okt-2017 01:02 pm
Kur Rīgā sestdienās ir vislabākais brančs? Man pašai patīk Miit un Terapija, bet šoreiz vajadzīga vieta, kur piedāvā arī gaļas ēdienus. Meklēju internetā, bet, tā kā pati citur neesmu gājusi, grūti saprast, cik kur patīkama atmosfēra un labs piedāvājums.
23.-Okt-2017 10:45 am
jau sen esmu pārtraukusi skatīties uz psihiem kā uz cilvēkiem, kuri varētu man palīdzēt. viss, ko viņi dara, ir zāļu devas palielināšana. neredzu prikolu. also, nepalīdz.
bet, ja tā padomā, nu ko tad viņi tur vispār var palīdzēt.
23.-Okt-2017 11:55 am - SPA ar bērniem
Vai Latvijā ir kāda viesnīca ar SPA zonu, kur būtu baseins bērniem ar dziļumu max 70 cm?
23.-Okt-2017 11:56 am
Poll #21090 cdjhgfkjgfkgfklthlghlhyjljhlj;
Open to: All, results viewable to: All

Vai tev ir bail no asinīm?

View Answers

nea
28 (73.7%)

jā, reālajā dzīvē
7 (18.4%)

jā, kino
3 (7.9%)

23.-Okt-2017 11:40 am - Atriebība vs piedošana
Jau kādu laiku šo apceru, gribēju pavaicāt arī cibai.

A kāpēc ir tā, ka grāmatās un filmās atriebība bieži ir spēcīgs un tāds kā pozitīvs rīcības vadmotīvs, kamēr dzīvē reālajā, pāridarījuma gadījumā, parasti sāpinātais tiek aicināts uz piedošanu un iecietību?
23.-Okt-2017 11:35 am - Eesti
Lūk bildītes FB.
23.-Okt-2017 11:30 am - sadzīve
Izskatās, ka mūsmāju žagatas šoruden nobarojušās īpaši treknas, daiļas tādas melnbaltas lidojošas tauklodītes. Dzeru kafiju un tīksminos, izbarojot putniem zivs sānu.

Būtu jāiet izrakt dālijas, nogrābt lapas, ja jau parīt to sniegu sola.

Ķēķi gaida ābolu kaste. Aizvakar noņēmu pēdējo tomātu grozu. Prokrastinācijai darba pietiek atliektiem galiem.
This page was loaded Okt 24. 2017, 5:24 am GMT.