MaKo
Draugi 
23.-Aug-2017 11:06 pm
Anytime you beg another man to set you free
You'll never be free
Freedom is something that you have to do for yourself
This is why I say this is the ballot or the bullet
It's liberty or death
It's freedom for everybody or freedom for nobody

23.-Aug-2017 10:51 pm - lai dzīvo sveiks
Tribjūts jūzerim [info]huinja
23.-Aug-2017 09:46 pm
Rit mazā atvaļinājuma trešā diena, un dzīvē ļoti daudz sadzīves. Vakar vakarā čau pateica vasarsmājas ūdenssūknis un relejs. Vai relejs un sūknis. Nezinu, kādā secībā. Bez ūdens nav dzīvības, tāpēc es cīši biju nodomājusi iepazīties ar C.ciema santehniķiem, taču tā vietā no galvaspilsētas attraucās papiņš ar rezerves sūkni, motoru un jaunu releju (viņš ir no tās paaudzes, kas visu paši, ja), un man nācās iepazīties ar Pedrollo ūdenssūkņa un tam piekabinātā releja PGS-1 uzbūvi. Pēc pišanās (es nekaunos šī vārda) ar releja vadu pievienošanu sūknim pus dienas garumā man trīsreiz uznāca raudiens. Mēs pirmo reizi pievienojām nepareizi un izsitām korķus. Pēc tam mēs vienojām saskaņā ar manu pārliecību, ka tas nevar būt tik sarežģīti, un gan jau, ka relejam pievienotā bilde ir domāta mājsaimniecēm, un alleluja! motors rūca, un elektrība visā ielā nepazuda.
Pašu sūkni arī nācās montēt divreiz, jo tecēja šur un tecēja tur.
Tagad es māku iekāpt sūkņa bedrē un piemontēt Pedrollo sūkni. Un arī nomontēt, lai Ūsiņš nogrābstās! Kājas saskrāpētas, rokas saskrāpētas.
Es ar to nelepojos. Es gribu, lai vīrietis dara man to par naudu.
Pēc visas šīs bezcerībā pavadītās dienas es sajutu vajadzību iziet dārzā saplūkties puķītes un ielikt vāzītē.
Redz, dzīvē visam jābūt līdzsvarā, vakar, piemēram, es biju pie frizieres un nopirku jaunu kleitu. Man ir arī jaunas, daiļas kurpes. Lakādas. Sievietei kurpju nekad nevar būt par daudz.

Es vēl gribēju pateikt, ka ūdens, kas tek no krāna, ir kaut kas apbrīnojams. Tas ir brīnišķīgi. Brīnišķīgs ir arī boileris, kas ūdeni sasilda.
23.-Aug-2017 09:55 pm
Muslims fear anti-Islam backlash in tolerant Barcelona

"In the end Muslims are the main victims, for the deaths as well as for the social pressure," said Xantal Genovart, vice president of the Association of Catalan Muslim women.


:sad:

meanwhile..

Barcelona's chief rabbi urges Jews to move to Israel because 'Europe is lost'
“I tell my congregants: Don’t think we’re here for good. And I encourage them to buy property in Israel. This place is lost. Don’t repeat the mistake of Algerian Jews, of Venezuelan Jews. Better [get out] early than late.”


Oy vey, rabbi, why so islamophobic?
23.-Aug-2017 09:50 pm - pēdējās dienas sentiments ir tik nepievilcīgs kā korumpēta menta ekskrements
vispār, par spīti trauksmei, šovakar jūtos gandarīts, rīt pēdējā diena manā cietumīgajā darbiņā, esmu jau dabūjis kādus sešus parakstus savā apgaitas lapā (rīt jādabū pēdējie divi, kad atdošu savu čekinkarti jeb vietējo etalonu), izmetu ārā gandrīz visus savus printētos dokumentus, uzrakstīju garu darba aprakstu, lai pēcgājēji mācētu smuki analizēt un apvienot administratīvos datus, kā to savulaik esmu darījis es. rīt, tātad, tusiņa diena, sāļās standziņas, olīvas, ābolkūka un saldējums ar mērcēm, turklāt, tā kā karti nodošu, tad principā manas laika atskaites nu jau ir beigušās. rīt ceru tikt ārā ātrāk un doties drēbju šopingā. parīt toties uz no man zināmajiem brīnišķīgāko vasaras festivālu Menuo Juodaragis. pirmdien jau jaunajā darbiņā.
23.-Aug-2017 09:48 pm - ciemiņu būšanas
es šo varētu izstāstīt arī daudz krāsaināk, bet nogurums, tātad vakar pie manis bija ciemos krusttēvs (jā, man ir 4 vārdi), viņš ir bērna kopšanas atvaļinājumā. pirms aiziešanas atvaļinājumā bija paspējis salekties ar savu topošo priekšnieku. nu šis priekšnieks, kuram ir ap 30, bija savās mājās nokritis pa trepēm un nomiris. tā kā viņam vismaz ar šo priekšnieku problēmas nebūs. jo būs cits.
23.-Aug-2017 09:47 pm
uzcepu ābolkūku ar sviestmiltcukura drumstalām. garšīgi <3
23.-Aug-2017 08:31 pm - semiotika iesācējiem
Ir tādi rīti, kad pirmā lieta izkāpjot no gultas, ir aizvērt logus.

Tad tāda diena, otrā pēc kārtas, kad basās kājas nosalst vaļējās kurpēs, bet pievakarē iecienītais vīnveikals ir sarīkojis akciju pērnsezon iemīļotajiem zinfandeliem un štellenbošiem un vakarā skriet jāiet kreklā ar garajām piedurknēm un deviņos ir tumšs.

Ar to es gribu teikt, ka ātri dzīvoju ne vien esē, bet ātri dzīvo arī klimats.
23.-Aug-2017 08:29 pm
šodien daudz braukājos apkārt, satiekoties, ēdot, dzerot, pērkot grāmatas un saņemot ziedus.
mājā pārrados ar piepuķotu mašīnu, kas smaržoja pēc pirmā septembra, pēc karstiem, rokās samīcītiem asteru kātiem, nevis pēc vasaras dzimšanas dienas.
23.-Aug-2017 08:02 pm - Grrr, atkal par telpām
Nu tās telpu cenas ir neaptveramas. Mazs piedāvājums telpām līdz 10 cilvēkiem, bet daudz lielas zāles, un pamēģini tik ieminēties, ka maģijas kursi. Man ļoti negribas melot, teikt, ka kaut kas cits, jo beigās noklausīsies un vēl nez kas, un taisīs traci. Un cenas tiešām ir nenormāli lielas. Man vajag parastu telpu, nevajag ne kaut kādu tāfeli, ne papīru, ne kafijas pauzes, vajag Centrā vai tā tuvumā vietu kādiem 8 cilvēkiem, kur cilvēcīgi apsēsties un mierā nodarboties. Un nu nekādi. Divos ezotērikas centros jau atteica, jo neatbilst viņu programmai.
Derētu pat kaut kāda viesistaba izīrējama. Nevajag neko lielu, bet vai nu tādu nav, vai es nemāku atrast. Daudz labprātāk īrētu no kāda pazīstama, jo tad vismaz zinu, ka viņš vai viņa neiebilst pret to, kas tur notiek.
Nu besis pilnīgs. Tā kā darnojos uz ziedojumiem, nevaru atļauties daudz maksāt no nelielās naudas, ko par to visu ieņemu.
23.-Aug-2017 06:52 pm
Ielaidu akvārījā vēl pāris iemītniekus. Divas mazo līdaciņu meitenes un vienu samiņu. Kamēr meitenes sēdēja ūdenī iemērktajā maisā, tikmēr zēni slaistījās apkārt. Kad meitenes izlaida, pirmais viņu gājiens bija iekaustīt puišus. Tagad akvārijā notiek pāru sadale.
Samiņš pa to laiku steidzīgi pazuda zālēs.
23.-Aug-2017 07:09 pm
Šogad zandales uzvilku tieši vienu reizi.
23.-Aug-2017 06:56 pm
hotai šodien darba dēļ bija spiests strādāt no kafenes. tā kā viņam nav pieredzes, es žēlsirdīgi piekritu viņam pa punktiem izstāstīt kā tas pareizi darās.

jāierodas pēc iespējas agri (šo punktu mēs neizpildījām)
jāaizņem vislielākais galds (vēlams, lai tam tuvumā būtu kontakts)
jāpaņem kāds lēts dzēriens (rītos tā ir kafija vai tēja, vēlāk var arī kādu dabīgo limonādi vai vienkārši ūdeni) un tad viņš jādzer stundas trīs. čempioni māk izstiept līdz pēcpusdienai.
obligāti jāuzliek austiņas
un tad jau var ieurbties ekrānā nepamanot neko no apkārt notiekošā

sevišķi rūdītajiem parasti uz pusdienām atnāk kāds mazāk veiksmīgs draugs no tuvējā ofisa kopā paēst un apmainīties ar jaunumiem projektu/mārketinga/whatever lauciņā
23.-Aug-2017 06:25 pm
Otro reizi dzīvītē sāku spēlēt Dragon Age: Origins. Šoreiz ar pjūr and no bullshit wanna be ranger tipa elfu, kurš lielāko daļu laika tusē mežā ar saviem elfu čubrikiem, kuri tīksminās par migrāciju un principā dzīvo kā tāds čigānu tabors. Un kurš nesaprot cilvēku paražas, tāpēc ir tendēts pateikt kaut ko ne tā. Jau pirmajās minūtēs, aprodot ar galvenā kvesta linearo dabu, sapratu, ka spēle mani nepievils, ja es necentīšos to vislaik analizēt, balstoties uz pieredzi ar golden age cRPG's. Redz, es to spēlēju sen - tad, kad tā iznāca, pirms 8 gadiem. Vienīgais, kas palika atmiņā, ir dažādi aspekti, kas mani mazliet kaitināja. Sīkumi pat. Teiksim, fakts, ka protagonists ar biedriem pēc katra kautņa ir vienkārši brutāli notašķīti ar asinīm - pat tad, kad cīnies pret zirnekļiem, kuriem nav asiņu (vai arī fantasy pasaulē to asinis noteikti būtu zaļas). Un ne jau vienkārši zobens un vairogs, un varbūt pat bruņas. Nē, notašķīta ir visa seja, visas humanoīdu squishy parts and shit. Sievietēm - pupi (protams)! Ai, tagad jau esmu tā sapriecājies, ka viss sliktais aizmirsās. Labi, jāatgriežās spēlē, lai fiksi pirms IRL pienākumiem vismaz pabeigtu Gray Warden iniciācijas ceremoniju.
23.-Aug-2017 04:24 pm - Zaļie pirkstiņi
Padarbojos gar istabaugiem. Komposta pakā no Lietuvas atradu vienu stikla gabaliņu un vienu mazkustīgu slieku. Savukārt, Sātanbarbarā vakar izrādās biju iegādājusies "Vito" ar derīguma termiņa beigām 2017. gada jūlijā.
23.-Aug-2017 03:32 pm
DELFI. Bieži vien kaķim pat nekas īpašs nav jādara, vien jāapguļas amizantā pozā vai jāielien īpaši mazā kastītē, lai saimnieks pasmaidītu vai pat iesmietos.
23.-Aug-2017 03:17 pm
kas vīrietim savā dzīvē ir jāizdara - jāuzbūvē zemūdene, jānogalina žurnāliste, vēl trešo fantastisko lietu vajag izdomāt
23.-Aug-2017 02:20 pm
Многие сотрудники этого концентрационного лагеря затем прекрасно жили
------------------------
brīnišķīgi dzīvoja, jā. ar apziņu, ka jebkurā brīdī pie viņiem var ierasties mossada pārstāvji ne tikai vācijā, bet arī argentīnā un pārējā dienvidamerikā
23.-Aug-2017 02:15 pm - HPMOR
"What people really believe doesn't feel like a belief, it feels like the way the world is."
23.-Aug-2017 01:53 pm
Man interesētu druka uz stinga matreāla kartona šādos izmēros. (citāta beigas)
23.-Aug-2017 11:32 am
Ārā ir silti, viss ietinies miglā, mikls, smaržo pēc zemes, un ir priecīgi.
23.-Aug-2017 01:10 pm - Psiholoģijas / psihoterapijas maģistrs
Sveiciens.

Es tagad domāju, ka jādabū maģistrs šajā jomā. Pētot vietējos piedāvājumus, mani nekas neuzrunā, jo viss šķiet pārāk akadēmiski, sausi un formāli bez hands-on pieredzes un gudriem pasniedzējiem, kas saprot, kas patiesībā ir svarīgākais psihoterapijā.

Ārzemēs esmu atradis sev piemērotas programmas, kā piemēram šo: https://www.medcollege.edu.gr/en/courses/msc-integrative-counselling-psychotherapy/
Bet, godīgi sakot, nekur tālu negribu braukt. Varbūt jūs kaut ko varat ieteikt kaut ko Latvijā vai netālu (ja tā ir programma, kur braukāt pa weekendiem, piemēram).
23.-Aug-2017 12:35 pm
Pierunāju sevi būt prātīgam un skriet lēnām, un pirmo reizi pēc skriešanas sirds neleca pa muti un nebija gluži vai jāvemj, un nākamajā dienā, kāds brīnums, var normāli uzkāpt un nokāpt pa trepēm.
23.-Aug-2017 11:36 am - MJR XX
Vai kāds, kuram mašīnā brīva vieta līdzbraucējam, piektdienas pēcpusdienā brauc uz Menuo Juodaragis? Dod ziņu!
23.-Aug-2017 11:34 am
DELFI. Pēc mīklainas zemūdenes nogrimšanas jūrā Dānijā atrod žurnālistes līķi bez galvas
This page was loaded Aug 24. 2017, 12:31 am GMT.