MaKo
Draugi 
23.-Nov-2020 03:17 pm - no trauma involved
In other words, although heterosexuals outnumber homosexuals by a ratio of at least 20 to 1, homosexual pedophiles commit about one-third of the total number of child sex offenses.
Similarly, the Archives of Sexual Behavior also noted that homosexual pedophiles are significantly overrepresented in child sex offence cases:
The best epidemiological evidence indicates that only 2 to 4 percent of men attracted to adults prefer men (ACSF Investigators, 1992; Billy et al.,1993; Fay et al.,1989; Johnson et al.,1992); in contrast, around 25 to 40 percent of men attracted to children prefer boys (Blanchard et al.,1999; Gebhard et al.,1965; Mohr et al.,1964). Thus, the rate of homosexual attraction is 6 to 20 times higher among pedophiles.”
The stark imbalance between homosexual and heterosexual child molestationswas confirmed in the Archives of Sexual Behavior study itself, which divided 260 pedophile participants into three groups: “152 heterosexual pedophiles (men with offenses or self-reported attractions involving girls only), 43 bisexual pedophiles (boys and girls), and 65 homosexual pedophiles (boys only).” In other words, 25 percent of the offenders were homosexual pedophiles–or 41 percent if those who molest girls as well as boys are included.
----
· The Archives of Sexual Behavior reports: “One of the most salient findings of this study is that 46 percent of homosexual men and 22 percent of homosexual women reported having been molested by a person of the same gender. This contrasts to only 7 percent of heterosexual men and 1 percent of heterosexual women reporting having been molested by a person of the same gender.”
· Noted child sex abuse expert David Finkelhor found that “boys victimized by older men were over four times more likely to be currently engaged in homosexual activity than were non-victims. The finding applied to nearly half the boys who had had such an experience. . . . Further, the adolescents themselves often linked their homosexuality to their sexual victimization experiences.”
· A National Institute of Justice report states that “the odds that a childhood sexual abuse victim will be arrested as an adult for any sex crime is 4.7 times higher than for people . . . who experienced no victimization as children.”
· A Child Abuse and Neglect study found that 59 percent of male child sex offenders had been “victim of contact sexual abuse as a child.”
23.-Nov-2020 03:10 pm
Svinēšu šovakar hercoga Ernsta Johana dzimšanas dienu. Lūk.
23.-Nov-2020 02:34 pm - debešķīga saderība
spageti ķirbis ar svanu sāli.

pirmo pārgriež plakaniski uz pusēm, apdara ar eļļu un apkaisa ar otro, un tādu pašu cep vēkšpēdus plītī. kad mīksts, ar dakšiņu izkasa strēmelēs mīkstumu.
23.-Nov-2020 01:02 pm
aizdevos beidzot uz Zuzeum. Izrādījās daudz sliktāk, nekā gaidīju. Un es jau tā gaidīju kaut ko ļoti vāju.
Slikti tajā līmenī, kurā vairs nevaru neuztvert personiski (nez kā jūtas nabaga mākslinieki)
23.-Nov-2020 12:33 pm
Valstī 95% ierēdņi ir sievietes. Pietiek paskatīties uz amatu konkursu rezultātiem:
https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/amatu_konkursi/saraksts#eyJvZmZzZXQiOjI1MCwibGltaXQiOjI1LCJwYWdlWSI6MjA4fQ%253D%253D

manuprāt tas nav kolosāli, jo tīri viendzimuma kolektīvi nav veselīgi. sievietes izvairās no kritikas un konfliktiem, vairāk sargā savu pakaļu, nav ideālistes, vairāk tic pasakām, mīl birokrātiju, biežāk trūkst nacionālās pašapziņas utt. - tas viss nav slikti, bet valsts ierēdnim bieži ir jābūt izlēmīgākam, skeptiskākam, kādreiz arī agresīvam.
23.-Nov-2023 11:06 am
viss ir labi, darba gan daudz, bet ok,
tikko beidzas viens mitins, kas nebija slikts (zivju pasaule), varbut es parak daudz runaju, bet ok, "to piedodu es sev"
tulit uzvarisu kafiju un metisos druvaa ar sirpi un aamuru

man ir 3 interesanti raksti - visi procesaa, bet arii citas lietas, taa ka ciesanas sagaadaa vien tas, ka nevar straadaat 24/7

esmu gan drusku pazaudejusi kontaktus ar draugiem, nee, nu whatsap grupam vel neesmu izsviesta
bet taas vinju vaimanas - kovids, lokdauns, kovids, lokdauns, lokdauns, kovids - nu, nav loti interesantas un es nepiedalos

taa vien gribas pajautat : kas ir kovids ? kads lokdauns ?
kas tiesis jums pietrukst ? (bet tad mani izmestu, tapec ari kluseju mutautinjaa, pie tam atceros, cik loti drumi bija pavasarii)
23.-Nov-2020 11:38 am - Par cilvēkiem, kuri bīda projektus
Gandrīz gadu tiek taisīts un pārtaisīts paraugs Ze Projektam. Eksperimentēts ar dizainu, materiāliem, precizēta informācija. Beidzot viss ir apstiprināts un tiek saražotas visas nepieciešamās variācijas. Kādas dienas pēc uzstādīšanas pienāk ziņa, ka plānā atzīmētais Ze Verķis atrodas nevis tajā vietā, bet citā. Pievienots skrīnšots ar atzīmētu pareizo vietu.
Labojam nu jau nevis vienu paraugu, bet visu, kas bija sataisīts. Labojumi tiek akceptēti. Tiek sagatavoti faili ražošanai. Pirms no tiesas kalt granītā un atliet bronzā, kontaktpersona šajā pusē pēkšņi iedomājas vēlreiz aizsūtīt failus buldozeram viņā pusē. Pēc brīža pienāk vēstule, ka viss ir baigi forši, var ražot. Tikai... viņiem tur esot divi tādi verķi. Un pievienots plāns, kurā atzīmēta iepriekš nepieminēta lokāciju.
Man gribētos rakstīt, kā jūs to nereti mēdzat darīt, krīt priekškars, taču baidos, ka šī nav seriāla noslēdzošā sezona.
23.-Nov-2020 11:34 am - sadzīve
Izrādās vakar bija svecīšu vakars. Un es neaizgāju pie mammas uz kapiem. Sasodīts, mūždien kaut ko nepamanu, nokavēju utt.
23.-Nov-2020 11:11 am
23.-Nov-2020 11:06 am
Sākām ar jaunāko meitu spēlēt Sackboy, un šis līmenis ir vienkārši mega.
22.-Nov-2020 10:35 pm - covidpass kodu paarbaude
Sveicinati!

Jautajums tiem, kuri ir nesen iecelojusi Latvija: cik ruupiigi lidostas darbinieki paarbauda covidpass.lv QR kodus?

Kad es peedeejo reizi ielidoju Latvijaa(novembra saakums) , un negribeeju desmit dienas seedeet maajaas, es lidostas darbiniekiem gar degunu novicinaaju no viena leisha nofotograafeetu QR kodu. Neviens man neko nepaarbaudiija, un nepieseejaas.

Sobriid man viens draugs driizumaa ielido Latvijaa, un arii vins neveelas seedeet maajaas.
Jautaajums ir: vai sajaa zinaa nekas nav mainiijies? Proti, vai so covidpass sisteemu joprojaam ir iespeejams apiet tikpat vienkaarsaa veidaa, kaa to izdariiju es?


Paldies, un jauku dienu.
22.-Nov-2020 10:33 pm - Veltījums Snorkei, Resnītim un Ziedonim :)
Es gribu būt tava kontaktpersona
Un karantīnā sēdēt
Es gribu, lai mūsu izolāciju
Nosaka valdība ārkārtas sēdē.
22.-Nov-2020 10:43 pm - .
kāds nedzīvo avotu/tālās matīsa ielas apkaimē ar alkoholu? nopirkšu no tevis tagad.
22.-Nov-2020 08:55 pm - Katram savi trigeri, savas vajadzības un īpatnības
Katram mums ir sava būtība. Mana ir tāda, ka man personīgajā līmenī (tas ir nevis policija, piekšnieks, ārsts vai kāds cits ar ārpus privātās dzīves autoritāti) neliks kaut ko darīt, manā klātbūtnē nerunās par to, ko ar mani darīt it kā es būtu priekšmets, bez sekām. Sekas var būt tikai man iekšienē emocionālas, sekas var arī nākt uz āru, un tās var nākt dramatiski. Otrkārt, es nepanesu bļaušanu uz mani, kas no vienas puses ir tas pats - es skaļāk bļaušu un uzspiedīsu tev klausīties un ņemt kaut kā nopietnāk to, ko es varbūt tik nopietni ņemt negribu.
Es pagātnē esmu atļāvusi pār sevi valdīt, bijusi emocionālā atkarībā, un ko es par to saku - nekad vairs. Tā nav tāda atkarība kā varētu būt, piemēram, cilvēkam ar invaliditāti. Jā, tāds cilvēks varbūt nonāk atkarībā no radiem vai citiem cilvēkiem, bet tas nav tas. Es runāju par to, kad uz tevi ļečī, bet tu cieties vai lūdzies, lai pasaudzē.
Tieši tāpēc - ja man dur ar adatu, es duru ar īlenu. Ja man griež ar nazi, es cērtu ar zobenu. Nē, es neatļaušu sevi pazemot un neņemt vērā manas vajadzības un īpatnības. Varbūt tas pat nav godīgi, bet es nekad vairs nespēju kāpties atpakaļ, ieraut galvu plecos, vai ļaut izgāzt uz sevi draņķi bez sekām. Tās sekas var arī būt attiecību, attieksmes pārvērtēšana vai mainīšana. Tās sekas var būt strīds, kurā es pielietošu savu izslavēti ļoti, ļoti dzēlīgo mēli, kas māk iecirst ļaunāk par pliķi, lai gan pliķi arī var dabūt.
Es citādāk nespēju noturēt kopā savu knapi savākto kodolu. Man personīgajā līmenī neviens neteiks, ko man darīt, un neviens uz mani nekliegs. Man var ieteikt, var pierunāt, var argumentēt, var kaut vai nesmuki šantažēt, bet, ja cilvēks man tiešā tekstā teiks, kas man jādara - tas ir pret manu būtību, un, ja to neciena, tad tā ir problēma. Es varu to pieļaut liela vājuma brīžos, bet minētās sekas tas neatceļ.
Diemžēl neatceļ arī dziļus ievainojumus man, brīžos, kad es sevi nevaru no tā visa pasargāt. Tas ir bijis pēdējā laikā tik reti, ka tagad būs vajadzīgs ilgs laiks, lai to pārstrādātu, saprastu, kā es jūtos, un ko darīt.
Un vispār, es jau par to esmu runājis, cik negodīgi ir tas, ka tradicionālie, saprotamie "kinki" jebšu BDSM lietas ir kaut kas tāds, ka nedrīkst kink shame, kas jāpieņem, bet jebkas ārpus, kas cilvēkam arī ir tikpat dziļi viņu būtībā, bet tam nav stilīga vārda un par to nevar izlasīt kādā mājas lapā ar melnu fonu, tad tas ir nekas un nesvarīgi, vai pat smieklīgi, un katrā ziņā nesalīdzināmi. Un cik smieklīgi tas ir, ka it kā ārpusnormāla lieta, ko daudzi nesaprot, var tomēr vēl citus tik ļoti nesaprast.
Nu nav manam "neatkarības kinkam" vārda, bet tā ir tikpat ļoti mana būtība kā jebkura, kurai ir stilīgs vārds un ārēji atribūti. Tikai diemžēl tas reti kuram ir saprotams. Tomēr es, gluži kā mazs, spītīgs bērns, lai cik smieklīgi nebūtu, jo vairāk tu man mēģināsi uzspiest, jo vairāk tu lietosi valodu, it kā tev būtu vara pār mani, jo vairāk es to nedarīšu un jo pa pakāpienam vien tevi zemāk vērtēšu.
Tā vienkārši būs. Man ir daudz rakstura "problēmu", un varbūt arī šī ir "problēma", varbūt. Taču tā mani ir no daudz kā pasargājusi, un, nirstot cauri citām problēmām, es droši vien nesasniegšu tādu apgaismības līmeni, lai ķertos pie šīs risināšanas. Dzīve ir īsa, visam laika nekad nebūs.
22.-Nov-2020 09:14 pm
based algoritms
ⓘLarn how German occupation is Safe and Secure
22.-Nov-2020 09:01 pm
Grūti nesajūsmināties par ātrumu, ar kādu tiek atjaunotas wikipedia lapas:
Ezgjan Alioski (Macedonian: Езѓан Алиоски; born 12 February 1992) is a player for Premier League club Leeds United and a total shit-disturber who got Arsenal F.C. player Nicolas Pépé sent off during a match between Leeds United and Arsenal on November 22, 2020 due to incessant and constant provocation of Pepe which led to Pepe headbutting Alioski.
22.-Nov-2020 06:31 pm
Šī bija tāda nedēļa, kurā ļoti, ļoti nepatika dzīve un dzīvot. Labā ziņa ir tāda, ka sen šādu nedēļu nebija bijis, tāpēc arī piefiksēju - bet agrāk taču bija tikai tādas nedēļas, gadiem ilgi.

nākamais pavasaris vēl tik tālu, tālāk kā jebkad.
22.-Nov-2020 06:26 pm - Par bikšu izmēriem
Parasti pērku 28-30 izmēra bikses. Tagad esmu uzvilcis 30. Atsprādzējot jostu, bet neatpogājot, varu tās novilkt bez lielām pūlēm.
Vēlos internetā nopirkt glītas pārgājiena bikses. Viņu izmēru lapā tiek apgalvots, ka personām ar 81cm vidukļa apkārtmēru ir jāņem 32. izmērs. Tam piekrīt arī citas bikšu izmēru internetlapas.
Es baidos, ka 32. man būs maiss, esmu taču Latvijas veikalos laikojis 32. izmēru.
30. izmērs, kas man tagad kājās, ir 76 cm. Tāda izmēra metramērs man neapiet apkārt.
Vai kāds man var paskaidrot kā darbojas izmēri un centimetri ?
22.-Nov-2020 05:40 pm
RSU zinātniskā komunisma katedra spridzina un dedzina. Kas, naudas nav? Piedrukāsim! Gluži kā "Meistars un Margarita" melnās maģijas seansā teātrī.
https://twitter.com/suvajevs/status/1329473569940705284
22.-Nov-2020 05:36 pm
bijām raiņa, brāļu un meža kapos. bērniem gandrīz disnejlenda - viņi centās uzskaitīt visas sveces (un Āpsis gandrīz juka prātā no Tādiem Daudzumiem), tad uzkāpt Visās meža kapu trepēs, sagrābt celiņus..
milzīgs daudzums cilvēku, Ūpis to nosauca par festivālu. uz mirkli bija sajūta, ka ārkārtas nav. tādā labā nozīmē.

(Ūpis vienam brāļa kapam “izlasīja” Ceturtais Karavīrs Ēzelis (viņš izdomā uzvārdus). Pēc mirkļa Āpsis skrien gar kapu kopiņām un skaļi norāda “Ēzelis! Ēzelis! Vēl ēzelis!”)
22.-Nov-2020 01:32 pm
Jāpieraksta sev te, lai neaizmirstu, jo riktīgs magic witchcraft.

Ņem 100 gramus 70% šokolādes. Sakapā gabaliņos.
Pārlej ar 115 ml verdoša ūdens. Sakuļ, līdz izšķīst.
Bļodu ar šokolādi liek bļodā ar ledus ūdeni un ar rokas mikseri augstākajā ātrumā kuļ.
Pēc 2 minūtēm būs stingrs, gards muss. Brīžiem varbūt būs kunkuļi, pēc tam tikai viendabīgs šokolādes gardums. Vegānisks, bet tas šai gadījumā pat ir otršķirīgi.

Fucking love kitchen magic.
22.-Nov-2020 09:00 am
Jautājums viendzimuma laulību atbalstītājiem. Kā paliek ar incestu? Vai brālim vajadzētu varēt apprecēt māsu? Un ja jūsu atbilde ir - nē, tāpēc ka augsta iespējamība, ka bērni būs korpļi, tad vai brālim vajadzētu varēt apprecēt brāli?
22.-Nov-2020 06:22 am
What the fuck did you just fucking bunk about me, you little chud? I'll have you know I graduated top of my class in the SNOPES academy and I've been involved in numerous secret fact checks on facebook and have over 300 confirmed DEBUNKEDs. I am trained in trusted sources and I'm the top wiki editor in the entire JIDF. You are nothing to me but just another racist. I will wipe your lies the fuck out with debunks the likes of which has never been seen before on this Earth, mark my fucking words. You think you can get away with saying that shit to people over the Internet? Think again, fucker. As we speak I am contacting my secret network of twitter mods across the USA and your IP is being traced right now so you better prepare for the storm, cracker. The storm that wipes out the pathetic little thing you call your infographics. You're fucking debunked, kid. I can edit anywhere, anytime, and I can ban you in over seven hundred ways, and that's just with a simple hash check. Not only am I extensively trained in counter-anti-debunking, but I have access to the entire arsenal of correct the record and I will use it to its full extent to wipe your miserable ass off the face of the internet, you little shit. If only you could have known what unholy retribution your little "clever" comments wereabout to bring down upon you, maybe you would have held your fucking tongue. But you couldn't, you didn't and now Soros is paying my wages, you goddamn idiot. I will post fact checks all over you and you will drown in it. You're fucking cancelled, goyim.
22.-Nov-2020 12:21 am
nopirku muguru sīkajam draņķim.
izrādās, soma orģinālā domāta vienspēriena sunīšiem.
bet šitā labāk. ja ārsts būs tālāk, mugursoma vieglāka uz velo. ja kaut kur brauksim ar auto, vieglāk visas mantas nonest lejā vienā piegājienā, nevis vēl viena kaste rokā.

vēl varētu izmantot kā soda cietumu.
funkciju šai somai viņš vēl nenojauš. izmanto kā kasti, kur pagulēt starp haosa radīšanas lēkmēm.
This page was loaded Nov 23. 2020, 5:46 pm GMT.