MaKo
Draugi 
20.-Okt-2014 01:55 pm
Ņemot vērā Cibas pakāpenisko likumsakarīgo ieiešanu citā fāzē - no "kā es vakar nokniebos" uz "kura smēre labāka sāpošiem kauliem", mani arī palaikam pārņem doma, vai pievienot līdzšinējām hronikām (speckrēsli pret invaliditāti, stari no nabas pret "neārstējamām kaitēm" un dīvainas migrēnas) arī savu kiborgizācijas biļetenu :)

Bet nu pārāk jau tas izskatītos pēc tantiņu sarunām poliklīnikas rindā :D
20.-Okt-2014 02:02 pm - Purva rāva un citas izklaides
Ak, cik burvīgi pavadīt nedēļas nogales tā, ka pēc viņām gribas atpūsties! Tā arī vajag, jo darbs, kā zināms, ir labākā atpūta.

Še piebildīsim, ka mums, kā rādās, ir tāda neliela mežu/purvu atkarība. Ja mēs kādu mēnesi neesam bijuši kaut kur nekurienes vidū, mums ir nelielas lomkas. Mēs īsti nezinām, kā to aprakstīt tā, lai neizklausītos pēc kaut kādiem kaktu pagāniem, kas pliki skraida ap kokiem (mēs tādi neesam), bet aizdomājieties. Kad jūs stāvat meža vidū, jūs elpojat ar viņu vienu elpu — ko izelpo viņš, ieelpo tu, un otrādi. Un ij nemaz nesāksim aprakstīt to, ka jums virs galvas nieka 100 kilometrus augstāk sākas pilnīgs kosmoss, un katrs atoms jūsu miesā savulaik nācis no turienes. Ja ir iespējamas kādas transcendentālākas sajūtas, mēs nespējam iedomāties, kas tās būtu.

Tā nu šosestdien transcendentālās izjūtas smelt devāmies uz Ķemeŗiem un, aizsteidzoties notikumiem priekšā, sasmēlāmies tās veseliem spaiņiem. Ķemeŗi gan savā ziņā ir Seda Light, bez nolemtības sūruma, kūdras kalniem un izmisušiem krievu pensionāriem, taču tur ir gan ruin porn, gan slīkšņas, gan brīnumdaiļi purva ezeri ar putniem viņos un visvisādas tamlīdzīgas izpriecas, pēc kuŗām Rīga izskatās dzīvei vēl nepiemērotāka, nekā parasti.

Savukārt svētdien brīnumjaukā sabiedrībā apmeklējām Rundāles pili, kas ir bezgala bezgaumīga vieta. Taču, pateicoties dižajai filmai Berijs Lindons, mēs tagad apzināmies, ka arī šajā bezgaumībā dzīvoja īsti, dzīvi ļaudis, nevis tikai kaut kādi manekeni ar skruļļotām parūkām un uzzīmētām dzimumzīmēm (ar nožēlu esam spiesti atzīt, ka tikai tagad mums atausa, ka taču arī mums ir skruļļota parūka, ak, kamdēļ mēs to nepaņēmām līdzi). Un, cik var spriest no gana skopām biogrāfijas detaļām, šīs pils sākotnējais īpašnieks savā vēlmē pakāpties pa sabiedrības kāpnītēm bij ne mazāk apņēmīgs un izveicīgs par Redmondu Beriju. Padomājiet paši: viņš pamanījās uzcelt pili par savas mīļākās un vienlaikus arī Krievijas ķeizarienes naudu, pēc viņas nāves pārdzīvot nelielu ekskursiju pa Sibīriju un pēc tam atkārpīties atpakaļ līdz savai pilij un negodīgā darbā saraustajiem labumiem.

Un ir jau, ir jautri paskatīties, kā dzīvo viena procenta ļaudis, lai arī šajā gadījumā to var redzēt ar kādu divsimt piecdesmit gadu nobīdi. Kamīniņi, mākslīgais marmoriņš, spogulīši, ģērbtuvītes un mazgātuvītes, mīlīgi, mīlīgi. Mēs apzināmies, ka esam naivi, bet mums ir cerība, ka kaut kad pensijas vecumā mēs dabūsim apskatīties arī Pūķina rezidences, kas būs atvērtas kā mūzeji. Tiešām būs interesanti redzēt botoksa kabinetu, paštīksmes istabu ar spoguļiem un avīžu izgriezumiem un tamlīdzīgas izpriecas.
20.-Okt-2014 01:57 pm
Pēdējo dienu Rīgā aizvadu telpās. Aiz loga ir troksnis un pilsēta, bet te iekšā divi apslimuši bērni.
Tā bēdīgi beidzas mans piedzīvojums.
20.-Okt-2014 01:36 pm - naksnosana Daugavpils vai Kraslavas apkartnee
Vai zinat kadu vietu, kur varetu naksnot 5 cilveki Kraslavas vai Daugavpils apkartnee?
Sovakar vai ritvakar?
Paldies visiem?
20.-Okt-2014 12:20 pm
Tā, nu re, pamazām sāk ieskicēties nākamā gada kultūras programma, un jau atkal iemesls gaidīt pavasari.

Mar 18: Archive @ Lucerna Music Hall Prague.
20.-Okt-2014 12:58 pm - #public service announcement
origami lekcija un demonstrācija. jo kas gan var būt labāks par iespēju trešdienas vakaru pavadīt, lokot papīru.
20.-Okt-2014 12:00 pm - Veļu laiks manā pasaulē un citas raganu lietu aktualitātes
Mūsu ģimenē ir tāda reta parādība, kā kopš aizlaikiem piekopts veļu galds un veļu barošana. Tas bija pārtrūcis, bet neizlaižot nevienu paaudzi, kamēr vēl ir dzīvs pēdējais cilvēks, kas piedalījās pirms tam, es arī tagad taisu veļu galdu, tāpēc ticu, ka tradīcija vēl arvien skaitās nepārtraukta. Ja cilvēce 30 gadus nesvinētu Ziemassvētkus, bet tad atsāktu, kamēr dzīvi tie, kas atceras, kā tas notika, tradīcija jau tāpat būtu nepārtraukta, nu un tad, ka pauze pa vidu.
Tātad, pēdējā ceutrtdienā pirms Mārtiņiem, tas tiek rīkots. Ceturtdienu vakari bija īpaši latviešiem senākos laikos. Laikam tāpēc es gribētu savas sadziedāšanās rīkot ceturtdienās. Vēl aizvien gaidu savas bungas, ko pēdējo reizi solīja uz 15. datumu. Ai, ai... dāvinātam zirgam zobos neskatās, bet man tiešām gribētos, lai varētu to sākt agrāk, lai jau šeit, Rīgā, uzveidotu kādu bariņu, kam tas interesē, un tad varētu drošāk rīkot ko tādu JP, cerot, ka uz lielākiem pasākumiem kāds arī atbrauks no Rīgas. Pati esmu braukusi ārpus Rīgas, arī citi brauca, galvenais ir iepatikties, tad jau būs. Un es kaut kā paļaujos, ka iepatikšos.
Tāpat man gribētos uzspēlēt bungas pie veļu galda... klusām un maigi. Bet nu, redzēs. Sola, ka noteikti būs, noteikti būs, ļoti ceru, ka tā notiks.
Gribētos kaut vai uz Samhainu... tur man tāpat rituālā būs jāsit bungas, kā gribētos, lai tās būtu manējās.
Kopumā gatavošanās Samhainam notiek. Uz Jāņiem, Mārām un Miķeļiem man kaut kas iesprūda, bet tagad jau jūtos atpakaļ ierindā.
Vispār šis veļu laiks sākās tā mistiski - jau septembra vidū man bija sajūta, ka vārti veras, bet ne uz mirušo, uz mirušo cilvēku pasauli, bet vairāk vispār, arī uz citām pasaulēm. Piemēram, man aktuālo Feju pasauli.
Feju zvaigzni es pārsvētīšu Samhaina naktī. Asiņainais mēness nebija piemērots šim rituālam.
Tagad saikne rodas ne tikai ar fejām un citām pasaulēm, bet arī tradicionāli ar senču pasauli, ar pazemi, kur mīt tā viņu daļa, kas vēl saistīta ar iepriekšējo inkarnāciju, kur mēs - palicēji - varam satikt viņus tādus, lai gan ne gluži tādus, kādi viņa bija šeit, mūsu pasaulē. Redzēju sapnī vecmāmiņu, lai gan visai miglaini atceros, kas tur notika. Vairākas reizes esmu redzējusi to kaķi, kas no aizsaules mani sargā. Piedod, Tincīt, tu nebiji mans pats mīļākais kaķis šajā pasaulē, bet esi kļuvusi man vissvarīgākā no tiem, kas aizsaulē, un šeit lai piedod tie pārējie. Liekas, ka Tincīte mani sargā un nenolaiž no manis ne acu. Viņa ir iemiesojusies vienā no maniem spēka dzīvniekiem, viena viņas daļa, un tas ir dzīvnieks, kas patiesībā nav tieši mans, bet manas skolotājas spēka dzīvnieks, tātad - ļoti grezna būtne.
Viņa ir ļoti, ļoti interesanta. Viņa ir daļa no manas skolotājas, kas dzīvo atsevišķi, man liekas, ka līdzīgi kā dēmoni bija daļa, bet tomēr viens ar cilvēkiem Tumšās matērijas sērijā (iemiesots filmā "Zelta kompass"). Tad viņas sūtīja vienu daļu, lai tā iemiesojas kaķī, kas piedzima man trauku skapītī pirms vairāk kā divdesmit gadiem, un šis kaķis nodzīvoja 14 gadus, pēdējos gadus gan mēs vairs nedzīvojām kopā. Tas bija ellišķīgs dzīvnieciņš, bet es viņu mīlēju. Tagad viņa ir mana draudzene, papildinātā, viedākā veidā, un viņa nāk pie manis sapņos un šamanistiskajos ceļojumos.
Jūtos ļoti nelabi, ka nespēju aiziet uz šamanisma apli vakar, bet nu nekādi... šī slimošana ir jāpārtrauc.
Aizvakar izdarīju svarīgu izvēli, kā uzlabot savu veselību.
Jūtos ļoti, ļoti labi :)
20.-Okt-2014 12:40 pm
Skat, pat Dalailama atzīst, ka laimīgas dzīves obligāta sastāvdaļa ir naudas čupa. "Lai dzīvotu laimīgi, vajag ne tikai naudu", saka vecais skinheds. Tobiš, vajag vēl šo to, bet bez naudas nekādi.
20.-Okt-2014 12:03 pm
vakarrīt prātā sacerēju sūdzību rīgas siltumam, jo mums joprojām nav pieslēgta apkure. elektriskie sildītāji ir ieslēgti nepārtraukti, bet nevar piesildīt, jo te nu ir staļina laiku māju skaistums un posts - augstie griesti, lielās istabas, ne sūda nepiekurināsi.
un vakarā dabūju zināt, ka apkure mums nav pieslēgta, jo pavasarī lielākā daļa mājas iedzīvotāju uzrakstīja iesniegumu, lai apkuri atslēgtu agrāk (es neparakstījos), un rīgas siltumam tagad vajag extra iesniegumu, lai siltumu pieslēgtu. jo tagad šī sasodītā iesniegumu rakstītāja atkal skraidīja pa dzīvokļiem pēc parakstiem. es viņu gribēju iepļaukāt.
20.-Okt-2014 12:22 pm
darba dienas rutīnu spilgti iezīmē moments, kad kolēģis tevi atrauj no maskavas-gailīšu šķirstīšanas ar jautājumu, kāpēc uz tualetes papīra ir uzzīmēti ziedi

sākām apspriest

vispār, saku, raugoties no etniskās mērķauditorijas viedokļa, jautājums ir kontroversāls
no vienas puses, lūk, latvietis iet pa ceļu, un savajagas viņam pēkšņi paveikt operāciju numur divi. ko viņs dara? viņš skrien mežā. a tur tikai egles un priedes, katrs par sevi un dievs pret visiem. a vot būtu maijpuķīšu lauki...
no otras puses pēc visām tām dzirdētajām epopejām ar latvāņiem, khm.

nujā, nolemjam, etniskās mērķauditorijas viedoklis ir gaužām svarīgs. teiksim, varētu taisīt igauņu tualetes papīra dizainu ar uzrakstiem "līdz lāča atnākšanai atlikušas divas minūtes un četrdesmit piecas sekundes". var mēģināt tomēr pamēģināt iekarot bezcerīgo arābu tirgu - zīmēt uz papīra pamīšus roku un sešstūrainu zvaigzni. vai, teiksim, ierosinu, var palaist modernu trendu, apartamentu sanitārajos mezglos klasisko vaterklozetu vietā atgriežoties pie padomju stacijas tualešu dizaina principiem, tikai tur zelts ar marmoru, nu, bijušajām kriminālajām autoritātēm varētu patikt. vēl to zinātniski pamatot, tipa, lai cilvēki nebojā sev stāju, lasot uz poda grāmatas.
20.-Okt-2014 12:26 pm
Briesmīgi sāp mugura.
Domāju par jõgu.
Varbūt sākt nodarboties?
20.-Okt-2014 12:02 pm - Reāli nepieciešama palīdzība vai tomēr krāpšana? vol.2
http://klab.lv/community/pajautaa/9497101.html

Kāds no linkā aprakstītās sāgas atceras kas bija rakstīts tanī bēdu stāstā. Dies pasarg, moš ir arī kāds skrīnšots? Visi lapu kešotāji man nespēj palīdzēt.
20.-Okt-2014 11:59 am
jā, par ekstremālajiem ziemas sporta veidiem runājot
nezinat, kāds vēl tirgo čukus un gekus
kamēr stilīgākā tautas daļa aizraujas ar bodīdaivingu kaitsērfingu plastmasas zābakos, mums nav lielāka prieka, kā intoksikācijas augstākajā pakāpē sašķaidīt kārtējo mehānisko spēkratu pret kādu celmu astoņdesmit astoņu kilometru ātrumā
20.-Okt-2014 11:23 am
visu dienu trīc kreisais plakstiņš.
20.-Okt-2014 10:56 am
norčika vakardienas ieraksts un vispārējais noskaņojums ļauj pavadīt šo rītu kompānijā ar "maskavu-gailīšiem", interesanti, kāpēc man vispār ir vajadzīga grāmata, es tekstu, man liekas, jau sen no galvas zinu

Я был противоречив. С одной стороны, мне нравилось, что у них есть талия, а у нас нет никакой талии, это будило во мне - как бы это назвать? "негу", что ли? - Ну да, это будило во мне негу. Но, с другой стороны, ведь они зарезали Марата перочинным ножиком, а Марат был Неподкупен, и резать его не следовало. Это уже убивало всякую негу. С одной стороны, мне, как Карлу Марксу, нравилась в них слабость, то-есть, вот они вынуждены мочиться, приседая на корточки, это мне нравилось, это наполняло меня - ну, чем это меня наполняло? негой, что ли? - ну да, это наполняло меня негой. Но, с другой стороны, ведь они в И..... из нагана стреляли? Это снова убивало негу: приседать приседай, но зачем в И..... из нагана стрелять? И было бы смешно после этого говорить о неге... Но я отвлекся.

vot, vot. lasu, smejos.
20.-Okt-2014 10:37 am - pilsoniskie akīvisti
Šodien ir pēdējā diena, kad var iebilst vai piebilst vareni baisajai Grēcinieku ielas 25 būviecerei.
http://www.rpbv.lv/pazinojums-par-buvniecibas-ieceres-viesnicas-ekas-jaunbuve-grecinieku-iela-25-riga-nodosanu-publiska

Pirms stundas iekš e-riga.lv bija 322 "balsis", domāju, ka mēs visi kopā varam labāk.upd. tikai tagad piefiksēju, ka būvniecības ierosinātājs ir UAB "NEVERTEL". Never-tell? Stipri!
20.-Okt-2014 10:14 am - Augstās izšķirtspējas vilinājums
Klau, biedri amatieŗfotogrāfijas entuziasti, pastāstiet man tādu lietu. Kā jūs cīnāties ar vēlmi pēc neaprakstāmi asām bildēm (ja cīnāties)? Lūk, mēs it kā saprotam, ka daudz vairāk no svara ir gaisma, tekstūra, toņi un kompozīcija. Tāpat mēs apjaušam, ka zemes atmosfaira — it īpaši mazliet lietainā dienā — neizbēgami padarīs neasas dažas detaļas, kas atrodas jo tālu. Un, skaidra lieta, mēs skatāmies, lai viss būtu fokusā un roķeles netrīcētu, tādēļ, ja kas ir mazliet neass, tas saistīts ar stikla un atmosfairas radītiem ierobežojumiem. Bet tomēr — atver tu tādu bildi uz augstās izšķirtspējas ekrāniem, viss nav pārdabiski ass, un tev gribas iekliegties sāpēs — nēnēnē, kāpēc, kāpēc viss tik izplūdis un miglains!!!
20.-Okt-2014 10:10 am
draugi, vai jūs esat redzējuši Randiņu Belevillā?
Mēs esam. ar visām saldēto varžu laizīšanām, vecuma plānprātībām, vergošanām, ņiprām kundzītēm.
absolūta absurda slavināšana ar nelieliem, visu laiku klātesošiem nelabuma izraisošiem skatiem. apetīti noteikti neuzlabo, bet izdomas, kvalitātes, jēgpilnās asprātības un fantastisko tipāžu dēļ - lieliska filma.
20.-Okt-2014 10:10 am
rudens taču ir ārstējama kaite, galvenais, neielaist, ne tā?
20.-Okt-2014 10:03 am - nodokļa maksātāja reģistrācijas apliecība
vai mikrouzņēmuma nodokļa maksātājam izsniedz reģistrācijas apliecību?
20.-Okt-2014 09:40 am
sestdienā atklāju karstvīna maiguma un sildīšanas priekus, līdz vecrīgas vidienē brīnījos par milzumdaudzajiem cilvēkiem, kas virmoja pa pilsētu kā burbuļūdens. nopriecājos par augšupejošo ekonomiku, mēs paši bijām desmit un priecīgi, lai gan lokālus nomainījām pret veco laiku sentimentālo alberta laukuma akmens maliņu un malku balzāma.

tur kaut kas ir. tajā aizejošajā laikmetā.
20.-Okt-2014 09:35 am
Bijām uz kino apskatīt Annabelle.

Pieņemsim, ka seko spoileris, lai gan, ko tur var piespoilēt, es nezinu...

... tālāk ... )

Filmai dodu vienu aci, jo ar otru es gulēju.
20.-Okt-2014 09:39 am - #in the closet
vakar atklāju burvīgo mākslinieku tom of finland. vēl viens apstiprinājums manām aizdomām, ka lielākoties džeki, kuriem stāv uz armiju un formastērpiem, ir soooo gaaaayyyy.
20.-Okt-2014 09:25 am
PSRS Ziemelrietumu apvienotas energosistemu dispeceru parvaldes eka Riga.

Varbut kads zina un mak pateikt, ludzu, kur ta atradas, nu adrese u.tml., ka ari, kas ir ta vieta tagad (pielauju, eka nav nojaukta)? Paldies.
20.-Okt-2014 12:10 am - Barbara (2012)
This page was loaded Okt 20. 2014, 2:17 pm GMT.