MaKo
Draugi 
5.-Mar-2021 11:14 am
Turpinot iepriekšējo ierakstu (kaut gan varbūt nav vērts) mani tiešām pārsteidza, tas ko izlasīju sejasgrāmatā. Ja ticam režisoram A. Hermanim, tad šis ieraksts: https://puaro.lv/interesanti/izradas-ka-varda-briviba-apdraud-demokratiju-alvja-hermana-komentars-par-jrt-etiskas-uzvedibas-noteikumiem/ tika izdzēsts no FB, jo kāds to nosūdzējis kā naida runu. Nezinu cik intelektuāli apdāvinātam jābūt, lai tur to saskatītu.
Protams, ja atmetam versiju, ka Hermanis pats to ir izdzēsis, lai celtu sev publicitāti.

Gatavojos, ka tūdaļ te komentāros atkal sāksies kašķi starp atsevišķiem cibiņiem, kas jau pēc pirmā komentāra pāriet uz personīgiem uzbraucieniem. Šeit jau tā sabiedrība ir tik šaura, ka visi pazīst viens otra uzskatus un nemaz necenšas diskutēt pēc būtības. Par to es esmu vīlies.
5.-Mar-2021 10:59 am
īpaši slikta īpašība ir būt pārliecinātam par savu taisnību un tā vārdā neiedziļināties niansēs.
bet, es mācos dziļi elpot. laikam sanāk :)
un, mācu sevi nepiekopt šo pašu sliktumu
5.-Mar-2021 10:53 am - heh
"Cīņa starp gaišajiem un tumšajiem spēkiemt" jeb romantiskās domāšanas priekšvakarā.
5.-Mar-2021 10:34 am
Beidzot dabūju ceļa MRI rezultātus. Meniskam redzamu bojājumu nav, ir lokāla locītavas kapsulas tūska. Varu atviegloti uzelpot, jo šitajam vajadzētu ar laiku pāriet pašam bez ķirurģiskas iejaukšanās.
4.-Mar-2021 11:17 pm - PC porn
Nedaudz esmu apjucis, kapēc vajadzīgs jaunajām mātesplatēm ps2 ports, ko tas dod?
4.-Mar-2021 10:21 pm - Pienskābes.
Paskrēju zeķēs 2 dienas pēc kārtas 2x10K. Šodien apakšstilbi jūtās tik ļoti pienskābēm piedzīti, ka nākas steberēt. Tīīk forši, muskuļu sāpes, mmm.
Skrienot bez apaviem solis ir pavisam cits. Sanāk skriet gandrīz uz pirkstgaliem, kas, acīmredzot, sirsnīgi noslogo apakštilbus. Soļi arī sanāk īsāki un vairāk, vidēji nedaudz virs 3 soļiem sekundē. Ļoti patīk skriet basām kājām, ja vēl es mācētu pamazām un nepārspīlējot.
Man ir uzradies plāns RIMI maratonu, ja neatcels kārtējo reizi, skriet basām.
4.-Mar-2021 10:17 pm
sen nebija lijis. lietus beidzot aizskalos mūsu grēkus. rīt mēs pamodīsimies skaistākā pasaulē!
4.-Mar-2021 09:50 pm - Nekā lieka
Tāda būtu īsā recenzija par filmu

https://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_11_(2019_film)
4.-Mar-2021 07:40 pm
Mans galvenais punkts VISOS CIBĀ AKTUĀLAJOS JAUTĀJUMOS - es no sirds aicinu visus jūs, mudakus, konspiratorus, pediņus un lezbes, un mega hetero džekus un beibes, saprotiet, ka, diskutējot par sekundāro, jūs riskē pazaudēt primāro - savu sūda cilvēcību.

Mēs dzīvojam savādā laikā, kur vienlaikus eksistē tik daudz dažādas patiesības, tāpēc vismuļķīgākais un neproduktīvākais, ko tu te vari darīt, ir censties pārliecināt citu par savu taisnību, paralēli bezjēdzīgi cenšoties spēlēt uz cilvēka jūtām.

Tas ir tik viegli- vērst savas dusmas pret pasauli vai sevi konkrētu indivīdu virzienā, ignorēt viņu cilvēcību. Viegli ir viņus mentāli vai fiziski nahrenizēt.
Taču darot to, tu ļoti dari pāri sev.
4.-Mar-2021 06:25 pm
šodien man bija jānomazgā lielizmēra puķpods, kas jāmazgā dušā, jo izlietnē neielien. un vēl man jau kādu brīdi Īvei (Hedera Helix) prasījās notīrīt lapas. nu un pašai prasījās nodušoties.
nolēmu, ka visracionālāk būtu to visu izdarīt pie vienas laistīšanās ar ūdeni vannasistabā. so, gāju dušoties ar milzu puķpodu un slightly poisonous plant. what can go wrong?

došu jums praktisku padomiņu, ja tiešām gribas proper noslaucīt īvei lapas, sagatavojiet tās salvetes vai ko nu jūs lietojat, lai augu lapas notīrītu, pirms iekāpjat visi dušā un sākat lepni aiz pragmatisma laistīties ar ūdeni visapkārt. citādi - viss norm.
4.-Mar-2021 06:46 pm - Ingmārs kviec
citēju:

/labējo ekstrēmistu propaganda cibā
Iesaku uzmanīties no labējo ekstrēmistu ideologiem, kuriem nerūp tas, vai viņu sacītais ir pamatots vai patiess, bet tikai viņu politiskās nostājas popularizēšana par katru cenu, izmantojot manipulāciju un sensacionālas, nepārbaudītas ziņas. Šie cilvēki izmantos jebkādus paņēmienus, lai panāktu savu.

Vairāki no šādiem cilvēkiem, piemēram, anonīmi komentē manā cibā (un arī citur), lai arī viņiem nav liegta iespēja komentēt ar savu lietotāju. Viņi to dara, jo apzinās, ka sevi ir pietiekami diskreditējuši, lai komentēšana ar savu lietotāja vārdu neradītu pietiekamu efektu. Turklāt anonīmi komentāri slēpj apstākli, ka komentē viens un tas pats cilvēks, tā vietā radot iespaidu, ka komentāru skaits vairāk korelē ar viedokļu skaitu./

Nav tā ka man būtu simpātiskas visas konservatīvās idejas un ka es būtu sajūsmā no konserviem, bet nu šeit mēs redzam kas ir otra puse. Krīt histērijā, kviec, aicina nevis debatēt bet ``uzmanīties``.

Izklausās pēc kaut kāda Karpcova vai Kalvina vai Samsona tipa asiņaina cienīgtēva kurš histēriski aicina uzmanīties no tām raganām. NU vai komunistu poļitruka kurš brīdina no tautas ienaidniekiem, kontrrevolūcijas un buržuāziskiem elementiem
4.-Mar-2021 06:27 pm - Vēl par konservatīvo domu
Krišjānim nepatīk pilsētas.

Polam Potam arī nepatika.

Sagadīšanās?
4.-Mar-2021 05:20 pm - par aktuālo
Jāsaprot, ka tas ir nopietns jautājums, kas uzdots no apzināti naiva skatu punkta. Piemēram, šo jautājumu uzdod kāds Amazones iezemiešu (kā vi cilts pārstāvis, kurš pirms nedēļas ieradies Rietumos uz palikšanu. Un iepazīstas ar twitter un citām sava narcistisma dokumentēšanas vietnēm.

Vai tas ir pareizi, ka cilvēki ir sākuši aktīvi pielietot nekad nebijušu citu (parasti tobrīd sociāli aktuālu) cilvēku (parasti kaut kad iepriekš) teiktā "izsekošanas" metodi, rokoties pa visu viņu pieejamo sociālo tīklu vēsturi, parasti ar mērķi ietekmēt šī cilvēka pozīciju, darbu, dzīvi vai arī tas tiek darīt, lai pārliecinātu citus, ka šis izpētes subjekts ir (bijis?) liekulis, rasists, seksists, homofobs, kriptonacists, fašists, utt., u.t.jpr.?

Kā jums šķiet, varbūt sociāli relevantiem un promenentiem cilvēkiem ar plašu soctīklu vēsturi varbūt vajadzētu deklarēt un atrunāt visas savas pagātnē tajos piesauktās lietas, kas, cilvēkiem varētu nepatikt, mainoties izpratnei par cilvēktiesībām un parādoties arvien vairāk cilvēkiem, kuri "parakstās" par tām? Teiksim, brīdī, kad viņi iegūst varu vai lielu popularitāti, uztaisīt atvainošanās rakstu vai arī izklāstu par to, kā viņš ir mainījs savas domas par aktuālo tēmu. Izskatās, ka tā patiesi varētu būt taciņa, kas nākotnē varētu tikt mīta.

***

Citos vārdos, redz kur ir liberastu problēma (un pie reizes par konservantu problēmu) - viņi uz sava mākonīša izliekās, ka neeksistē tā majoritārā "idiotu masa", kas pat viņu saldākajos sapņos "neparakstīses" par šo liberastu piedāvāto izpratni par cilvēktiesībām. Lai arī, teiksim, es, vērotājs no malas, piekrītu tieši liberastu cilvēktiesībām, nevis konservatīvajai "skaldi un valdi" un "back to the good old days" principiem. Jo ko viņi liek vietā? Ģimenes vērtības? It kā implicējot, ka otrai pusei nepiemīt šādas vērtības, it kā viņi arī nebūtu izauguši ģimenē. Būtu jāsaprot, ka jebkuram cilvēkam ar normālu bērnību vai tikušam pāri savām bērnības traumām un tāpēc spējīgam radīt un būt normālā ģīmenē ("normāls" = kur ir gan mīlestība, gan ciešanas, taču pastāv spēcīgas atbalsta un tuvības saiknes, kas ģimenes pārstāvjus dara, ja tā var teikt, psihosociāli noturīgākus) piemīt šīs vērtības. Un ikvienam cilvēkam ir tiesības uz šo vērtību iegūšanu un lološanu. Taču viņi uzstāj, ka nav viss.

Nevēlos vien, kā saka, tukši spriedelēt, tāpēc piedāvāšu risinājumu tēmā "Ģimenes tiesības Latvijā". Risinājums ir kompromiss. Divi LGBT cilvēki var dibināt mantisku savienību, kas faktiski ir ģimene, taču bez šī vārda pielietojuma tā nosaukumā.

Taču man šķiet, ka Latvijas sabiedrība vēl nav pietiekoši nobriedusi, lai pieņemtu LGBT cilvēku savienību ar adoptētiem bērniem. Varbūt tas būtu iespējams, taču tad vispirms ir jāizglīto skolotāji, jāizglīto skolēni, taču kā to paveikt, neradot viņos vēl lielāku nepatiku pret to, ko viņi nesaprot? Pretēji ir liels risks šo jauno "ģimeņu" adoptētās atvases vienkārši tiktu traumatizētas laikā, kad traumas atstāj visspēcīgākās un dzīvi ietekmējošākās sekas - bērnībā, tīņu vecumā. Nepārtraukta moku sesija skolā, kur bērni un jaunieši, kuri "don't know any better" ņirgājās par viņiem un faktu, ka viņu vecāki ir "pediņi" vai "lezbes". Un tā ir liela sāpju radīšana pasaulē, kurā jau tā ir tik daudz sāpju. Jāsaprot, ka tā būs trauma uz mūžu.

Kāds varētu būt priekšlikums, lai novērstu šo konstanto ņirgāšanos? Vēl lielāka varas iestāžu iesaistīšanas privātajās dzīvēs? Man nav ne jausmas.
4.-Mar-2021 04:46 pm
DELFI. Saeima steidzami groza likumu, lai pasargātu Vilipsonu.
4.-Mar-2021 04:33 pm - fake news redux
Būtu labi, ja taisītu vairāk šādus statistiskus pētījumus par "anomālijām" prestitūtu nārstošanā.
4.-Mar-2021 03:30 pm
man reiz iedeva grāmatu, kas teica, ka brīvība ir svarīgāka par mīlestību. tas man nepatika, atdevu grāmatu atpkaļ un, funnily enough, izvēlējos brīvību. pareizo atbildi nezinu joprojām.
4.-Mar-2021 01:59 pm
Diena: Rīgas Zooloģiskā dārza apmeklētājs vērsies policijā par ķengura gulēšanu nedabīgā pozā.
4.-Mar-2021 09:36 am - Budžeta izsekošana
Sveiciens visiem ekonomiski nobriedušajiem budžeta karaļiem/karalienēm.
Kādu metodi vai aplikāciju jūs izmantojat, lai apzinātu, izsekotu un regulētu savus ikmēneša ienākumus/izdevumus?
4.-Mar-2021 10:35 am
Izrādās, ka jebkurā slimnīcā varot safilmēt un samontēt tādus pat šausmu skatus kā kautuvē. Man kļuva bail no slimnīcām.
4.-Mar-2021 08:30 am
Kārtējo reizi vīlos "humanitārās lielvaras humānajos medijos", jo visai nejauši uzdūros rakstu sērijām par nabaga pasūtītājiem, kuriem pagājušajā gadā covida dēļ radušās grūtības izņemt pasūtījumus Ukrainas un Gruzijas surogātmāšu fabrikās. Zviedrijā surogātmāšu izmantošana nav legāla, bet zviedri var veikt pasūtījumus ārzemēs un pēc tam to glīti un likumiski noformēt. Par surogātmāšu izmantotāju nedienām empātiski stāsta tie paši mediji, kuri verbāli nolinčo un krīt morālā histērijā katru reizi, kad kāds pieķerts pērkot prostitūtu pakalpojumus. Loģika ir dzelžaina - stundu ilga sievietes ķermeņa izmantošana par samaksu ir noziegums, bet izmantošana deviņus mēnešus - normāls darījums.
Starp citu, intersanti, kā ar šo kognitīvo disonansi tiek galā Holivudas dīvas un dīvji, kuri mediju starmešos žēlīgi plikšķina skropstas par gadsimtiem senām verdzībām, bet pēc tam tiem pašiem medijiem lepni izrāda kādas mūsdienu verdzenes iznēsātu bēbīti.
4.-Mar-2021 08:26 am
Man ir prieks, ka ir pārādījies šāds portāls: https://telos.lv/vadlinijas/. Manuprāt, Latvijas informatīvajā telpā tāda pietrūka. Līdz šim tā diskusija par ideoloģijām bija vienos vārtos. Sekojot pasaules tendencēm arī Latvijā tā saukto liberāļu komunikācija un savas ideoloģijas aizstāvēšana bija kļuvusi diezgan agresīva un brīžiem atgādināja ceļarulli. Šī varētu būt tāda organizēta atbilde no pretējās puses ko pārstāv konservatīvāk domājuši intelektuāļi.
Tas varētu dažādot šo diskusiju un padarīt to dzīvāku. Jāņem gan vērā, ka diskusija iespējama tikai starp cilvēkiem, kas ir gatavi diskutēt. Nevis sēdēt katrs savās ideoloģiskajās tranšejās un apmētāt viens otru ar apvainojumiem un dažādām birkām.
4.-Mar-2021 01:51 am
nu kas tas ir, ka nevar pirms diviem aiziet gulēt!?
3.-Mar-2021 10:52 pm - #Ierobežojumi
Es saportu, ka izklausos pēc parastā kurnētāja un bezatbildīgā pilsoņa, bet kaut kā palaidu garām vietu Satversmē, kur ir rakstīts, ka pandēmijas gadījumā Satversmē var izmest mēslainē. Es pat nerunāju par to vai lēmumi ir pareizi/nepareizi, vai tie glābj dzīvības vai ietaupa veselīgi nodzīvotos mūža gadus, vai tieši otrādi pazaudē tos starp cieši savilkts dūres pirkstu spraugām. Man vienkārši šķiet, ka nebija sarunāts, ka mūžīgā ārkārtas stāvoklī saujiņa cilvēku pieņems mūžīgus, mazliet idiotiskus ierobežojumus. Kas viņus iecēla Dieva vietā? Es saprotu, kāds teiks, ka jautājums ir provokatīvs, bet ir taču kāda robeža, pie kuras ir jāpārskata sabiedriskais līgums. Nez varbūt saasināti uztveru draudošos pārvietošanās ierobežojumus, bet tas neliekas ne taisnīgi, ne vērtīgi.
This page was loaded Mar 5. 2021, 11:36 am GMT.