MaKo
Draugi 
1.-Okt-2014 12:08 am
Par to, kā čekot faktus internetā:
http://nyr.kr/Y3LE4j
30.-Sep-2014 09:29 pm - aktuāls komentārs 2
"Vēlēšanas ir brīdis, kad vara ir tautas rokās. Neizmantot šo varu un neiet vēlēt – tas nav labi. Tas ir noziegums pret valsti," televīzijas raidījumā "Viens pret vienu" sacīja dzejniece un publiciste Māra Zālīte.

/http://www.delfi.lv/news/saeimas-velesanas/zinas/neiet-velet-ir-noziegums-pret-valsti-pazino-dzejniece-zalite.d?id=45039798
//ar nepacietību gaidu grozījumus Krimināllikumā - pēc tam vairs nebūs vajadzības pievienoties Krievijai, tā būs apdzīta par apli ;)
///vēl es gaidu grozījumus vēlēšanu likumā, ko valdošie labieši nepaspēja izbīdīt (ja šie tiks atpakaļ pie siles, un visticamāk - tiks) - būs tikai viens saraksts! pareizais! 99.9% nobalsojošo! urrā!

update:

http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/528917-mara_zalite_mums_draud_briesmas_tiesi_sajas_velesanas

/kam jums? vai tiešām vēlētājiem?
30.-Sep-2014 10:59 pm
kreipānam cienīga maiņa aug, kosinkēvičš: "neimāram pirmāmkārtām tas nebija stiprs sitiens, tas bija spēcīgs sitiens"

"džei zī un bejonsī blakus bekhemam. dārgs soliņš tribīnēs. tā nu ir sanācis, ka daži cilvēki ir vērtīgāki par citiem."
30.-Sep-2014 10:49 pm - Pavadīju laiku derīgi
Izjutu to, ko ļoti sen nebiju jutusi. Kā ir skatīties ugunī, ilgi, ilgi... kā ir, kad var sadedzināt politisko reklāmu un tā dod labumu, nevis tā ir jāizmet, lai piesārņotu pasauli. Izrāvu dārzā burkānu, ko, tiesa, nebiju audzējusi, bet izrāvu no zemes pati, apgriezu tam sprandu (tā saucu lakstu noplēšanu, jo to daru ar griešanas kustību), izvārīju zupā. Noplūcu no ābeles ābolu, apdziedāju, iemetu ugunī ar maģisku mērķi, nostrādāja. Elpoju tīru gaisu, skatījos laternu netraucētos saulrietos un zvaigznēs. Bridu pa nopļautu lauku, pieskāros melnai zemei, noplūcu ūdenspiparmētru un liku tējā. Savācu pušķi nokaltušu augu, dadžu, ušņu, smilgu, un tajā visā - trīs kviešu vārpas (rudzu neatradu) un viens pavisam nenokaltis, dzīvs, zils ziediņš. Kā jauns sākums visā mirušajā. Arī to uzdāvināju Dievei viņas Persefones veidolā - sadedzināju krāsnī.
Nekas no tā nav mans, bet tas bija tik dzīvi. Tā ir dzīve. Tā ir īsta dzīve, dzīvība.
Tas palīdzēja vēlreiz saprast, ka pašai sava zeme, pašai savs pavards ar īstu uguni ir simtkārt vērtīgāk par visu, ko man var dot Rīga. Žēl, ka nesanāk apvienot... jo senāk sanāca, bet tādas iespējas man vairs nav.
Nekas. Es zinu, kas man ir svarīgāks.
30.-Sep-2014 10:18 pm

Manā dzīvoklī jau kādu laiku ir pieslēgta apkure un vakaros ir tik karsts, ka īsti nav ko elpot, tāpēc sāku turēt vaļā logus. Nebija ilgi jāgaida līdz istabas bija pilnas ar odiem. Tā kā enciklopēdijās biju lasījis, ka odu kodumi nav kaitīgi un ir pat veselīgi (tie attīra asinis no toksīniem) par odiem nedaudz priecājos. Mana pacifista labvēlība vainagojās ar to, ka tiku pilnībā sakosts. Plaukstas un pirkstu kauliņi niezēja visvairāk. Diezgan sašutis un neizgulējies nolēmu nopirkt pretodu lampu. Ar nepacietību gaidīju nakti, ieslēdzu lampu un atkal priecīgs devos gulēt. Šoreiz odi nebija. Biju jau aizmidzis, kad no slēpņa zilās lampas gaismā vairāki odi uzbruka un sagoda man acu plakstiņus (pēc šī nepatīkamā incidenta turpmāk dodoties gulēt acīm priekšā novietoju dažādus aizsargus – šalles, t-kreklus, dažkārt arī dvieļus).

No rīta zvanu Ervīnam, un saku, ka laikam meklēšu citu dzīvokli, kurā nekurina un nav odi. Ervīns savā mierā man iesaka nopirkt odu plāksnītes, kuras nogalinās odus. Jāsaka, ka paranojas mākts apšaubu Ervīna teikto un konsultējos arī ar ģimenes ārstu, kurš kategoriski aizliedz pirkt kaut kādas plāksnītes. “Ja tās nogalina odus, tās nogalinās arī tevi!” viņš man saka un iesaka doties uz aptieku pēc zvaigznītēm.
Tagad sasmērējies guļu un odi met man ar līkumu. Vēl viens veiksmes stāsts no dzīves.
30.-Sep-2014 08:00 pm - aktuālais komentārs
Mazākā ļaunuma meklētājiem.
Iedomājieties, ka ik pēc četriem gadiem jūsu priekšā vienotā ierindā nostādītu kādus piecdesmit blēžus un liktu no viņiem izvēlēties vienu, to, jūsuprāt, mazāko blēdi, kam jūs labprātīgi nodosiet glabāšanā visus savus naudas ietaupījumus. Šie blēži klanītos jūsu priekšā un solītu ne tikai godīgi glabāt jūsu naudu, bet pat to pavairot, taču par naudas saglabāšanu nekādas reālas atbildības viņiem, protams, nebūtu.
Vai jūs piedalītos šādās vēlēšanās?
Visdrīzāk gan, ka jūs atteiktos.
Bet tad jums paskaidrotu, ka atteikties nav pareizi, jo
1) visi piedalās,
2) ja savas naudas glabātāju neizvēlēsieties pats, jūsu vietā to izdarīs kāds cits,
3) varbūt, tomēr pastāv iespēja, ka izvēloties vismazāko blēdi, cietīsiet mazākus zaudējumus.
Jādomā, ka pēc šādiem svarīgiem un vērā ņemamiem argumentiem, jūs tomēr piekritīsiet vēlēšanās piedalīties. Jūs izdarīsiet izvēli un no sava izvēlētā naudas glabātāja puses, tiksiet pamatīgi aptīrīts. Jūs piedalīsieties šādās vēlēšanās otro, trešo, ceturto reizi un katru reizi atkārtosies viens un tas pats.
Jums draudzīgi sitīs uz pleca, jūs mierinās. Jums teiks, ka pats jau vien esiet pie sava naudas zaudējuma vainīgs, jo izvēlējaties nepareizo naudas glabātāju. Jums apgalvos, ka nākošajā reizē jums ar izvēli noteikti laimēsies, jo būs taču uzkrājusies pieredze gan jums, gan naudas glabātājiem.
Cik ilga dalība šādās vēlēšanās jums ir nepieciešama, lai jūs
1) pirms savas izvēles izdarīšanas sāktu pieprasīt noteikt reālu atbildību naudas glabātājiem,
2) saprastu, ka nav lielāku vai mazāku blēžu, jo arī mazi blēži var nozagt un noblēdīt lielas naudas summas, ja tās viņiem tiek uzticētas, tāpēc vispār nav vērts no blēžiem izvēlēties mazāko blēdi vai no ļaunuma mazāko ļaunumu.
3) saprastu, ka labprātīgi ļaunumu – ne mazu, ne lielu – neviens neizvēlas. Labprātīgi izvēlas tikai no labā pašu labāko, bet piedaloties ļaunuma izvēlē, jūs jau tikai ar savu piedalīšanos vien, šo ļaunumu atbalstāt un radāt priekšnoteikumus, lai tas nekad nebeigtos,
4) saprastu, ka pat tad, ja jūsu vietā tiešām to naudas glabātāja izvēli būs izdarījis kāds cits, jūs vismaz nebūsiet LABPRĀTĪGI atdevis savu naudu blēžiem un jūsu sirdsapziņa būs tīra. Jums nevarēs ņirgt sejā un teikt ka „pats esi tādus naudas glabātājus izvēlējies – pats esi vainīgs” un „kāds tu pats, tādi tavi naudas glabātāji”.
Varbūt kāds no jums teiks, ka valstsvīrus izvēlēties, tas nav tas pats, kas izvēlēties savas naudas glabātāju. Jā, valstsvīru varā ir ne tikai jūsu nauda, bet arī jūsu pašu, jūsu bērnu un mazbērnu nākotne.

/(c) Žulis
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/dainis-lemesonoks-1001velesanu-iecirknis-washington-dc.d?id=45032928
//turpat komentāros jauka pasaka par dombrovski ;)
30.-Sep-2014 09:48 pm
Briedīši blakus mājām ir горе в семье!
30.-Sep-2014 09:53 pm - hehe - tie mūsu smalkie jociņi :D
(rēcu, paldies qms)
-
30.-Sep-2014 08:48 pm
Lai nu kā citur būtu ar lapsām un citiem zvēriem pilsētās, man ir aizdomas, ka pusastoņus vakarā pārvietoties dažsimt metru pa pilsētas centru dzīvesvietas apkārtnē un pa ceļam satikt četrus zaķus - kaut kas tāds laikam iespējams tikai Zviedrijā.
30.-Sep-2014 07:38 pm
skatos MASH un domāju, cik ironiski, vai ne? cilvēkmīlestība, demokrātija n šit.
tad skatos uz kaķi un domāju, cik skaisti, vai ne? devious, patmīlība n šit.
30.-Sep-2014 08:01 pm - Stundu stāvu domādama, kam lai sēžu kamanās...
parunājoties ar gudriem cilvēkiem, aizvien muļķāks tas elektorāts kļūst :)
30.-Sep-2014 07:40 pm
Mamma man atsūtīja 1994.gada 30.septembra "Literatūra un Māksla". Viss par Ameriku. Nu viss par Ameriku. Un preambula arī.
30.-Sep-2014 06:16 pm - poļu granāta
25 ml zubrovka
25 ml 100% granātābolu sula
kokteiļķirsis
met šotos.
30.-Sep-2014 04:54 pm - Latviešu tautas dvēsele
Dažreizs varu vienīgi brīnīties par tekstiem, kurus kādreiz Latvijas akadēmiskos žurnālos publicēja mūsu filozofijas meinstrīms. Viens no šādiem piemēriem ir Pētera Zālītes raksts Latviešu tautas dvēsele . (pieejams šeit). Teksts principā ir citējams no vienas vietas. Izvēlējos tikai divus fragmentus - par Latviešu un antīko grieķu dvēseles tuvību un par latviešu dvēseles tīrības noturēšanu.

Latviešu dvēsele. Fragmenti. )
30.-Sep-2014 03:40 pm
Ai baigi neforši- sākām lidot no Oslo uz Rīgu un vajadzēja atgriezties, jo kaut kāda tehniska ķibele, stjuarti tādi norūpējušies, daži pasažieri vemj... Biki kutina nervu tādas lietas.
Ja kas, es jūs visus mīlu.
30.-Sep-2014 04:24 pm - uzdziedi, sirds gaiša kļūs!
O, kāds spēks ir ZZS mājas lapa! Nesatricināms miers, kuru kaut kādas tur vēlēšanas nespēj satraukt. Lūk, gribējāt uzzināt kaut ko par kandidātiem? Ha! Kas ir, Belēviča bio nezini, ibio?
Toties, ZZS relaksēti nekampaņojot ir sagatavojis dāvanu novadiem, joku karaļa Edgara Liepiņa piemiņas koncerttūri, nenokavē nu, jo diemžēl uzdziedāt kopā ir vērts tikai līdz urnā mešanas dienai. Seglo nu kumeļus, draugs:

30.septembris plkst.19 Burtnieki KN
1.oktobris plkst.19 Rēzeknes KN
2. oktobris plkst.19 Līvānu KN

Un atšķirībā no dažiem labiem, ZZS ir veltījis arī veselu iekšlapu savam logotipa stāstam. Nav mazsvarīgi.


Oo-2, un Nacionālā apvienība! 50 shades of Putekļu pelēkās bildes un tie teksti, vai mandieniņ, vai! Tādu sviekstu dzīt! Taisni vai sagribēju apmeklēt "Nacionālās apvienības dziesmu un sarunu vakaru" rītvakar.

McCann Attīstībai kāds vismaz raksta ar tam paredzēto instrumentāriju un par laimi, uz dziedāšanu nemudina.
Saskaņa man neveras vaļā, No sirds Sudrabai - labāk ne, nē, mani mācīja par to nesmiet;
Savukārt par Reģioniem, kusli un nekonkrēti viss, bet lielisks bija kāda no Ģelžiem komentārs, ka Mārtiņš Bondars ir kā šampanietis, par daudz burbuļu, par maz spēka.

Ar to arī izvēlēšanās apskatu beidzam, paldies par uzmanību, tomēr ceru, ka vakar sarīkotajā totalizatorā es vinnēšu, jā gan.
30.-Sep-2014 04:09 pm - roku krēms
Sveiki!

meklēju THE ULTIMATE roku krēmu LIELĀ TILPUMĀ- tādu, ko uzdāvināt bārmenēm turēšanai bārā, lai aukstajā laikā rokas nebojājas..- pašam krēmam jābūt ļoti labam, jo ir visi iespējamie apdraudējumi- roku dezinfekcijas līdzeklis, karsta trauku mašīna, auksts ūdens utt, tanī pašā laikā tādam, kas ļoti ātri iesūcas- pa cik jāturpina strādāt, lielais tilpums- lai stāv, vienmēr ir un miers.

Varbūt kāds var kaut ko no personīgās pieredzes ieteikt, lai zinu, uz ko skatīties ? Varbūt ir kādi pro krēmi, kas ātri iesūcas ?
Paldies!
30.-Sep-2014 04:16 pm
4
30.-Sep-2014 04:00 pm - atvaļinājuma nauda
šis jautājums tiem, kas bišku vairāk ko saprot no grāmatvedības un algu aprēķiniem.

jau kuro reizi, saņemot algu par mēnesī, kurā bijis atvaļinājums, redzu, ka kopējā summa ir mazāka nekā visus citus mēnešus. alga mums ir fiksēta. uzņēmums maziņš, visi draudzīgi. tādi aprēķini "sanāk" visiem, un priekšniece, kura rēķina algas - arī sev - nevar atrast nekādu izskaidrojumu.

algas lapiņā redzu, ka atvaļinājuma apmaksa ir iekšā, bet kopējais bruto cipars ir mazāks kā citus mēnešus.

nekādas slimības lapas nav ņemtas, bezalgas atvaļinājums arī nē.

bet konkrēti neto sanāk, piemēram, tagad septembrī ar četrām atvaļinājuma dienām par gandrīz 50 eiro mazāk nekā "normālā" mēnesī.

vai tā vajadzētu būt? vai arī mūsu uzņēmuma grāmatvedības aprēķinos pieļauta kāda kļūda?
30.-Sep-2014 03:04 pm
Kamēr ierindas rusofobi (jā jā, tagad ir modīgi visus nekrimnašiešus tā saukt) ar ļaunu prieku velk ķeksīšus pretī parmezānam, krevetēm un kas tur vēl Krievijā kļūst nopērkams retāk un dārgāk, pa tam laikam fašisti un imperiālisti (ek, piemetam arī huntiešus) ir veikuši izmaiņas līgumos, kas skar kosmisko aparātu industriju. Ja vēl vasaras sākumā amerikāņiem tika piedāvāts nokļūt orbītā ar batuta vai tramlīna palīdzību, tad šobrīd Rogozins izsakās, ka jābūt pragmatiskiem, bet kā noprotams, Space-X un tmldz. projekti ļauj cerēt uz neatkarību no krievu nesējraķetēm. Kopumā situācija līdzīga kā ar x86 un aifoniem - Krievija varētu tos ražot pašu spēkiem, bet bez rietumu detaļām un tehnoloģijām tas pagaidām nevarētu notikt.

Te kopskats - http://www.unian.net/politics/990737-der-spiegel-detaley-dlya-rossiyskih-kosmicheskih-korabley-pochti-net.html

un kāpēc Krievija drīzā laikā nevar iztikt bez rietumnieku mikroshēmām utt. (ražošana nevelk, ražošanas iekārtu uzbūvēšanai vienalga vajag rietumu detaļas - piem. tāds sīkums kā augstas precizitātes gultņi, un tad vēl iztrūkst vesela paaudze speciālistu)
http://expert.ru/expert/2014/39/tehnologii-na-linii-fronta/?partner=988462
30.-Sep-2014 02:45 pm
   Dārgie lasītāji, jums ir kārtējā iespēja ietekmēt vēlēšanu rezultātus, izsakot viedokli par to, kurus kandidātus svītrot un kurus plusot. Plānoju balsot Rīgā par "Vienotību", pašlaik zinu, ka pievilkšu plusiņu Viņķelei un Rinkēvičam, bet par pārējiem kandidātiem nav noteikta viedokļa.
   Komentāros vieta jūsu argumentiem un faktiem :)
30.-Sep-2014 01:25 pm - domā, ko vēlies
No rīta str atsūtīja ieskenētas ābolu receptes. Es skatīju krāsainās bildes un gribēju cept un cept! Tā arī str atbildēju, ka trūkst ēdāju.

Pusdienlaikā nesu vakar cepto ābolkūku uz skolu, kur katru otrdienu Maksis ar klasesbiedriem (vienmēr 4tās klases) organizē kafejnīcu. Tā kā gads tikai iesācies, tad mammas drīkst cept. Uz ielas blakus mājas kaimiņš mani apstādināja un prasīja, ko es nesu. Izrādās viņam ļoti garšo ābolkūkas. Audzīte ieraudzījusi mani ar kūkām, ieteicās, ka vakarā sapulce un būtu jauki, ja būtu kūka.
Nu redz! Ēdāji pieteicās :)

Jā, es tiešām atkal cepu.
30.-Sep-2014 12:45 pm - Прощайте, хипстеры! Вам на смену идут тви (twee)
Курт Кобейн, группа The Smiths, Уолт Дисней, романтизм в литературе и Анна Франк - что между ними общего?
"Тви", - отвечает журналистка Тамара Монтеро, автор статьи, опубликованной на сайте La Voz de Galicia. "Думаете, я сошла с ума? Нет. Тви объединяет все это... и еще больше разных вещей. Тви - это революция. Мирная революция. Они уже пришли и разбивают хипстеров в пух и прах", - пишет автор.
... tālāk ... )
30.-Sep-2014 12:00 pm - "Ekselences" viltīgie manevri
Tad, kad esmu beidzot saņēmusies varonīgi atteikties no valriekstu un zemeņu sierakūkas saldējuma, viņi mani pārsteidz nesagatavotu ar pistāciju-halvas versiju.
30.-Sep-2014 12:43 am - kad nav lāga
vislabākā mūzika ir džonijs daniel's un jack cash
This page was loaded Okt 1. 2014, 12:56 am GMT.