MaKo
Draugi 
22.-Mar-2018 02:27 pm - Par dzīvokļiem
Steidzami tiek meklēts dzīvoklis Rīgā, labajā krastā , centrs +, izmeri m2 35+, saulains un tā lai uzreiz, nu tā ka gandrīz rīt, var vākties iekšā. Ir arī mazs sunītis. Paldies. Un tas tiešām ir steidzami.
22.-Mar-2018 02:28 pm - Katru gad no jauna
ronēni un kūla.
nav nav robežu cilvēku stulbumam.
22.-Mar-2018 01:02 pm
kapitālisms in your face:
vīram darbā liela kopsapulce, atnāk ofisa šmaras un hipsteris ģenerāldirektors, tā un tā, apgrozījums mums ir krities par 7 %, parādām smukus graficiņus, līknītes, nu, mēs kaut kā tiksim galā ar šo kritumu, tikai turieties aiz mums. Bet kā tad ar divus gadus solīto algas pielikumu, prasa Zoja, kas jau ilgāku laiku par 370 eur mēnesī dara divu amatu pienākumus, jo par šādām algām strādātgribētāju trūkst. Nēnēnē, algu tāpat vien bez pamata (bez pamata!) mēs jums nevaram paaugstināt, atbild ofisa šmara. Strādājiet smagāk un smaidīgāk par to pašu algu, plz, lai mums atgriežas tie 7 % un varam sev pielikt pie algas. Tak ne jau jums, jums vajadzīgs cits pamats algu paaugstināšanai.
Pēc visa balagāna rakstīt atlūgumus grasās daudz lielāks darbinieku skaits nekā pirms. Es nesaprotu, vai tiešām visās tajās turībās nemāca vismaz pablefot, ka algas pielikums būs līdz ar peļņas pieaugumu? nē?
22.-Mar-2018 10:31 am - The Guardian
Pēc Rotherham, Newcastle, un svaigs no Telford:  "The gang of white local men would hang around at ice rinks to meet and groom girls for sex."


Nē - es saprotu, tiešam. Ja tas notika, tad tas notika .... bet citā realitātē, kur, baltie virieši lielākoties nodarbotos ar grooming gang/gang rape (teiksim, nezinu... 85% no gang izvairotājiem būtu balti briti), un viņu upuri būtu jaunas musulmanietes, tad, kā jums liekas: vai Guardian publicētu rakstu, kurā žurnāliste rakstītu

"The gang of local pakistani muslim men would hang around at ice rinks to meet and groom girls for sex"?

Jautājums ir retorisks. 

Atklāts rasisms, diemžēl.

Esmu triggered.
22.-Mar-2018 10:33 am - Likumdošanas vērotāja piezīmes.
Manuprāt, mūsu likumdošanu kopumā spilgti ilustrē šodien Saeimā izskatāmie grozījumi Latvijas valsts karoga likumā. Grozījumi paredz ne tikai rūpīgāk vaktēt izplatāmo karogu un vimpeļu atbilstību Latvijas valsts karoga likumam un Latvijas valsts karoga likuma piemērošanas noteikumiem, bet arī izstrādāt jaunus kvalitātes kritērijus, tagad normatīvajos aktos karogam tiks definēti "biezums, virsmas blīvums, krāsnoturība, karoga kā telpu dekoratīvā tekstila ugunsizturība un citi Latvijas valsts karoga izgatavošanas tehniskie parametri".

Vienvārdsakot, ir sēdējuši cilvēki juridiskajā komisijā un, kaut kādu iemeslu vadīti, izdomājuši, ka mūsu karogs ir par maz standartizēts. Uzrakstījuši ierosinājumus grozījumiem likumā, tos gan jau pieņems, tad būs pamatīgs darbs pie MK noteikumu grozījumiem, gan jau tiks iesaistīti eksperti(kā gan savādāk tiks skaidrībā ar vajadzīgo virsmas blīvumu un citiem tehniskajiem parametriem?), kas finalizēsies papildus pienākumos PTAC un Heraldikas komisijai. Visi nodarbināti, visiem prieks.

Galvenais, visiem neatbilstošo karogu īpašniekiem pēc tam prasties un ievērot esošo likuma normu "Lietošanai nederīgu Latvijas valsts karogu iznīcina diskrētā veidā".
22.-Mar-2018 09:58 am - Cik mēs viens par otru zinām
Apskatījos, ko feisbuks domā, kādas ir manas intereses reklāmu saņemšanas jomā. (settings > ads > your interests)

Nēnu pārsvarā jau puslīdz pareizi, lai gan, ja godīgi, to varētu izsecināt arī ar pavisam elementāru informāciju (piemēram, feisbuks uzskata, ka man ļoti interesē nauda). Savdabīgākas personības nianses viņš nav uzķēris, piemēram, nekur neparādās, ka man patiktu kodolfizika. Bet!!!!!

BET!!! Viņš nez kāpēc ļoti prominenti domā, ka mani interesē -- riteņbraukšana. Ej tu ellē, Feisbuk. Tas ir, es gribēju teikt, jā, mani totāli interesē riteņbraukšana, es tuvākajā laikā grasos kļūt par mamilu, kur ir manas bikses ar popēto stakli un aerodinamiskā ķivere. Riteņbraukšana, protams. Mark Cukerberg, turpini domāt, ka man interesē riteņbraukšana, un par pārējo neinteresējies.
22.-Mar-2018 09:26 am
"pretīgs, kā vienmēr" - katru rītu atbild mana māte tikko ienākusi pa duvīm, pēc kā tiek uzskaitītas pāris sāpošas vietas. kad tas ir padarīts, tad sākas 'es nevaru' posms - es nevaru ar šo ķemmi sataisīt matus, es nevaru aizsniegt bļodiņu apakšējā plauktā, es nevaru atrasts to un šito, es nevaru ielikt traukus mašīnā, es nevaru pateikt, lai meitenes sakārto istabu, es nevaru.. es nevaru.. es nevaru.. neviens pat neprasa, lai viņa var, tikai man ļoti gribētos kaut vienu rītu iziet no mājām labā garastāvoklī, nevis ar sajūtu - es nevaru.
22.-Mar-2018 09:00 am
vispār es apjaušu, ka vienīgais veids, ka piebeigt to sūda disertāciju cienīgi, ir aiziet no darba. Var piebeigt necienīgi. Bet pa visiem šiem gadiem es tā arī neesmu saņēmusies, atveru, saprotu, cik ļoti daudz kā tur vēl nav, un kā vajadzētu būt (intuīcijas, kuras apstiprinās, pabraukājot apkārt, bet kuras kaut kā nesanāk attīstīt un atbalstīt te uz vietas, jo nav vaļas apsēsties un izdomāt visus par un pret līdz galam). Cienīgi ir arī izaicinoši un tāpēc interesanti. Necienīgi ir neinteresanti un pēc tam arī pazemojoši.
Varbūt pusgadu bezalgas atvaļinājuma? Jebkurā gadījumā, pie esošā režīma nav iespējams.
22.-Mar-2018 08:16 am
Vakar měs ar brāli parakstījām paktu, kad skaněs zvans, měs viens otram sagādāsim heroīnu. Nekad neatstājiet savus tuvos un mīĺos, ne valsts, ne msksas iestāděs, pilnīgi visiem ir piedrāzt, par 900 eirikiem vai latu piecdesmit. Es noskaidrošu konkrětās ārstes uzvārdu (Ingrīda Poriņa), klīniku sauc mentamed, 1. slimnīcas teritorijā. Vakar no rīta atskaněja zvans, nevis no ārsta, bet medmāsas, kas teica, es tīri cilvěcīgi informěju, ka ir koma un tas var notikt jebkurā brīdī. Ļoti operatīvi braucām, es mama, brālis, visi raud, nabaga taksists. Tas, ko es tur ieraudzīju, nopļāva mani ceļos pie gultas, cilvěks reāli gārdz, nekas nav ne iešpricěts, nekas, měs ar mammu uzstādījām diagnozi, plaušu kardonis,es ķerstīju ārsti, lai kaut ko ieśpricě. Saproti, par 900 eur měnesī. Měs pieprasījām skābekļa balonu, kura vińiem nav, měs brutāli googlě iezvanījām skābekļa aparātu nomai, lūdzu, lūdzu, atvediet šodien, tas kas fonā gārdz, tas ir mans těvs. Atveda, onkulis bija gatavs ilgai prezentācijai, kurš pipsis kam un cik šis materiāls labs, bet var arī šo. Es kliedzu, lūdzu lūdzu, vai jūs vińu varat vienkārši pieslěgt. Uz ko onkolis, - ā jūs kaut kur steidzaties? Palåtā, saproti, měğinot pārkliegt gārdzienus. Ně, bļeğ, es kavěju spā čoļi? Paldiesdievsm, pieslědzās divi rīcības cilvěki un tiks izsaukti ātrie, un atkal vińu aizveda uz to elli, no kuras es vińu aizvakar vai aizaiz izvilku. Vienkārši, gādājiet heroīnu katram gadījumam, neatdodiet valstij sevi vai mīļos, arī naudu nedodiet, jo tas ir bezcerīgi. Ārsti iet apgaitās un ganjau spęlě golfu, braukā pa konferencěm, věders iziet labi, miegs ir labs un hipokrāts pie sienas mušu nodirsts, gan jau arī misijas apzińa un laba sirdsapzińa. Realitātě, ja měs nebūtu atbraukuši un es caur zobiem pat nelūgtu, bet pieprasītu, neviens neko nebūtu darījis. Lūdzu, sargiet tuvos, ńemiet mājās, nedodiet nekur, heroīns vistoměr ir humānāk nekā spilvens. Un měs, kaut arī spělějam tenisu un konferencěs gudri diršam un pārstāvam nozari, měs vęljoprojām dzīvojam tumšajos viduslaikos
21.-Mar-2018 10:41 pm
šeit jaunmēness guļ
uz muguras
22.-Mar-2018 06:17 am
Moralizēšana - lūzeru/muļķu/gļēvuļu mierinājums! (c) brood
22.-Mar-2018 04:35 am
Latest posts, nokluseetie komentaari! Maza mikro vietne heiteru solidarizaacijai. Kaa rodaas baumas?! Viens pasaka - vai, vai, kaa taa var, narcisma pieljaujamais liimenis paarsniegts, otrs - ai, tas tachu vispaar `feiks` konts. Treshaa - jaa, feiks, jo fantaazijas un soc. probleemas!


1)Ko vispaar noziime "feiks" konts?
2)Veesi varu visu ko rakstu apliecinaat un pieraadiit irl.
3)Ignoreet mani es aicinu pashu heiteru labaa. Ko nevar celt, to nevajag nest!

No otras puses, mineejumi, ka sheit rakstiitais ir fantaazijas un "feiks" konts - man ljoti glaimo. Paldies par komplimentu! Es tieshamm izdziivoju to, par ko citi tikai fantazee! Because I can!
22.-Mar-2018 12:11 am
viens vareni successful gājiens uz barčiku. tur sākumā ienākot kaut kā nogļučiju un nepiestāju pie rumāņiem, ar kuriem nesen satusēju. piesēdu īru galā cēlā vientulībā. viens no rumāņiem samaksāja par vienu manu dzērienu, bet nu. meh. beigās mēs ar ļ nīgru Džemmu un Rāžu izsmējām tik daudz ko.

Rāžs atnāk, apsveicinās ar mani, apsēžas blakus.
Džemma ārā pīpo.
mēs ar Rāžu telepurķos.
Džemma ienāk, aiziet aiz bāra, pievēršas Rāžam nīgri: what do you want?
Rāžs līksmi: hey, Rāž, how are you?
Džemma: you can do it yourself. beer?

tik labi sajutos. apsmējām gan strādāšanu no mājām, gan drēbes, gan ceļojumus, gan lokālos restorānus. Džemma pasūdzējās par bērnkopību, Rāžs tur kaut ko bīdīja. tad karšu aparāts nestrādāja, jo wifi negāja. viss bija varen jautri.

Džemma kaut kādās ziņās izlasīja, ka čuvaks aizgājis uz ķini, šim telepurķis nokritis, šis liecies pacelt un tikmēr elektroniskā krēsla mehānisms iesprostojis viņa galvu un šis nomirījis :D
Rāžs: imagine, you just go to the movies and end up get killed!
kaķ: dude, I don't think he witnessed the aftermath.
Rāžs: yeah, but imagine :D

visādi izsmējāmies. tiešām. un viss tā pareizi labajā tonī. cik labi, ka tāds barčiks tomēr.

rumāņi pagaidīs citu dienu, kādu Kornela dienu, kad ietrāpīsim visi.
21.-Mar-2018 10:27 pm - vēsture
gads bez saules
trīsdesmit gadi ar apmakušām debesīm
trīsdesmit gadi bez lietus
i hui no nasqua civilizācijas

a jūs par laika apstākļiem sūdzaties
21.-Mar-2018 10:00 pm - par matemātikām
desmitnieku matemātika man ir tuva un saprotama
vieninieku nullīšu binārā man arī ir saprotama
angļu 12 mitnieku drusku mulsinoša
bet šumēru daļu, fuck, tur drusku jāpadomā, vet izskaidro viasasiepriekš
21.-Mar-2018 09:28 pm
Draugi, kādam ir pieredze ar arhivēšanas pakalpojumu firmām?
21.-Mar-2018 08:42 pm
Nezināju, ka raitwingeri spēlē "upurus". Nahuja. Mums viss okej. Paskat uz Austrum/Centrāleiropu vai pat Ķīnu/Japānu/Izraēlu, kas ar savu 'nacismu/racismu un mizogīniju' pilnībā izvairās no šādām problēmām. Tiesa, pilns ar liberastu palaistuvēm (pēc profila vidējā cibas "progresīvā"), kas katru dienu tiek kaut kur izvarotas un sagrieztas gabalos vai izmantotas kā cumdumpsteri brūniem bagātinātājiem + muļķīgi mīļijauki male velkamisti, kurus sašķaida miera gruzaviki un piekauj apspiestie nabadziņi, 100% finansēti par pašu naudu, kas varēja tikt lietotas savas valsts attīstībai. Mums, ļaunajiem raitwingeriem, no attālumā atliek tikai morbīdi grozīt galvas.
Btw, ja guardian ir labs publicistikas avots, tad breitbārts ir oxfordas enciklopēdija.
21.-Mar-2018 07:37 pm
Mana pirmā ilgtermiņa draudzība ārpus tuvākās un tālākās ģimenes sākās piecu gadu vecumā. Es gāju, šķiet, pēc maizes*, kad blakusmājas pagalmā puika man uzsauca: "Eu, uz kurieni tu ej?"

Izbrīnījies par šādu pārmaiņu no parastās kārtības, brīdi padomāju, tad atbildēju: "Pēc maizes," un uzsvaram pašūpoju gaišbrūno auduma maisiņu**.

"Negribi atnākt paspēlēties?"

"Nu... davai!***" Un es izspiedos cauri viņu sētas platajiem, dekoratīvajiem dzelzs vijumiem, un nākamās stundas mēs pavadījām smiltiņās, ceļot un atkal gāžot pašceltos dambjus.****

Nākamos gadus mēs kopā spēlējāmies tik daudz, ka pat viens cits ciema puika domāja mūs par brāļiem esam. Pēc tam raksturi aiznesa katru uz savu pusi (un vismaz es kādu laiku par to vēl uz viņu dusmojos), bet tā ilgā kopīgā mežoniskošanās joprojām iezīmē manu raksturu vairāk par ļoti daudz ko.

Pirmā nopietnā draudzība šai ziņā varbūt pat ir spēcīgāka par pirmo mīlestību, jo laiks kopā ir pavadīts svarīgākā vecumā.

Lai nu kā, pirms kāda laika mēs satikāmies vēlreiz - pirmoreiz pa burtiski padsmit gadiem. Un bija forši. Pilnīgi noteikti no tām minidraudzībām, kuras gribas uzturēt.* tā domāju tāpēc, ka es parasti viens pats ārā gāju pēc maizes un no līdzīga vecuma labi atceros to sajūtu, kas ir, kad piecgadnieks dodas uz veikalu cauri, viņaprāt, lielam un mežonīgam parkam. tomēr tajā pašā laikā man šķiet, ka viņa mājai tuvojos no otras puses, kas gan varētu būt vecāku atmiņu uzslāņojums, jo tai ciemata pusē mēs pārcēlamies gadu vēlāk

** parastais maisiņš tas nebija tāpēc, ka viendien tajā ielēca vāvere. es ieslēdzu viņu maisiņā, aizspiezdams ciet augšgalu, bet vāvere nelietīgā kārtā izgrauzās cauri un aizbēga mežā (bet man par to neviens pēc tam neticēja)

*** mēs savā starpā sarunājāmies latviski, lai gan abu (jauktajās) ģimenēs runāja krieviski, un es nebiju gājis bērnudārzā

**** to mēs darījām daudzus gadus, pamīšus spēlējot videospēles, ielas malā kaļot akmeņus sīkākos akmeņos un spēlējot handbolu uz paštaisītiem vārtiem. vēlāk mūsu kopdarbs aizvien lielākā mērā pārtapa viņa individuālā darbā (ķīlējot mopēdu, piemēram), kur mana loma bija dažādu lielākoties patiesu stāstu stāstīšana

US GIRLS
21.-Mar-2018 08:27 pm
Šodien Getsbijs, pamatīgi izskrējies ar kociņu pa Lielajiem kapiem, vilkās, mēli izkāris, uz māju pusi, tad kaut ko saoda gaisā un, saslējies uz pakaļkājām, metās uz priekšu, kā senu un labu draugu ieraudzījis, tik pēc pārdesmit metriem izrādījās, ka tā ir Jaunā Rīgas teātra publika, kura sasmaržojusies nāca pa trotuāru pretim uz Cerību ezeru vai Procesu, ej nu sazini, bet uz rotaļām šī galīgi nebija noskaņota. Tagad nabags blakusistabā klausās, kā Zviedrijas Radio simfoniskais orķestris izpilda Ģērģu Ligeti, man slinkums piecelties un pagriezt klusāk to radio "Klasika".
21.-Mar-2018 07:24 pm
Šopēcpusdien abas ar S, katra no sava darba nākdamas, nevilšus saskrējāmies mūsu maršrutiem ne visai parastā krustojumā, sapratām, ka Dievam (Dievei) attiecībā uz mums ir bijis Plāns, un kas gan mēs tādas, lai pretotos Viņa/-s gribai, un devāmies dzert alu.
Nāk pavasaris, un es kļūstu spējīga uz alus dzeršanu.
Kad divi meitieši krustcelēs satiekas, tas uz laimi. Mūsu senči zināja, ko saka.
Mājās nākot, ieraudzīju kalsnu Jaunmēnesi. Arī tas nez kāpēc šķita uz labu.
21.-Mar-2018 07:05 pm - behold and witness
viens no pasaules nē, bet Latvijas galiem nu tiek pieredzēts, "Latvija kā mazā Šveice" kūst un izčākst kā pērnais sniegs .... cerams paraus līdzi visus podsņešņikus (tautas valodā suņu sūdus) kā banku lobiju
21.-Mar-2018 04:50 pm
Šis aukstums nekad nebeigsies. Un tad kaut kur ir Manila, kur ir silts un kur mīl. Bet nē, never settle.
21.-Mar-2018 04:02 pm - Par dzivokļiem
Kā es varu sazināties ar user=sara?
21.-Mar-2018 04:00 pm
Bet pansoniātam nosaukums RAUDA
Lai nu kāds, bet RAUDA
This page was loaded Mar 22. 2018, 4:07 pm GMT.