MaKo
Draugi 
10.-Feb-2016 09:58 pm
Čau, tinderi, vecais draugs. Man ir aizdomas, ka Dūjiņa nav mans sērkociņš (match) tomēr. Un tā applikācija HER arī sāk bik besīt ar saviem bugiem. Protams, ir jau iespēja iet ārā un actually iepazīties, bet nu nemāku tomēr pietiekami atbrīvoties tam. Interņeti tomēr liekas mazāk biedējoši, funnily enough, par spīti paranojai.
10.-Feb-2016 11:32 pm - Harmsa motīvs
Saeima ar likumu cenšas sludināt Harmsa varoņa teikto: "Женщина, это станок любви". Tikai pa purnu neviens nedod.
10.-Feb-2016 11:11 pm
Oskars Vaids
10.-Feb-2016 06:57 pm - the lobster
[internal moan of exasperation and love torment]

10.-Feb-2016 08:45 pm - uzzinu pēdējais
a jūs zinājāt, ka bēgļu nometni Olainē dēvēja par "Kurdaini"?
10.-Feb-2016 08:30 pm - .
Šodien man nav labs garastāvoklis.

Un reizēm atliek tikai nobrīnīties par savu stulbumu.
10.-Feb-2016 09:21 pm - #daily video
that konstantin bronzit's critically acclaimed new animated short is, like, gay. like, sooooo gaaaay. i hope it gets an oscar.
10.-Feb-2016 08:20 pm - #daily link
gravitational waves and how they distort space
10.-Feb-2016 07:36 pm
Mīļie brāļi un māsas! Kā jūs tiekat galā ar neķītro tieksmi sacīt Davaj vārdu.
Es,pavej, vakar pateicu 2 davajvārdus un šon' vienu. Viņi mani dažkārt piemeklē neformālās telefonsarunās, ksd zaudēju modrību. Nekad ne formālās par laimi.
Es saprotu, ka tas ir grēks, kauns un atavisms, apmēram kā rudimentāra aste un trešā krūts.
10.-Feb-2016 07:19 pm - šodien
Man bija ēna. Un, ļoti iespējams, ka nu ir par vienu potenciālo konkurentu mazāk. :D
10.-Feb-2016 04:38 pm
Es nekādi nevaru saprast, kāpēc gan Dienas infografikā par jaunās valdības sastāvu kā pirmie parametri (un kāpēc gan vispār) ir atzīmēti laulības esamība un bērnu skaits.
Kā gan tas nosaka viņu piemērotību amatam? Arī tāds parametrs kā automašīnu skaits mani izbrīna.
Savukārt tā informācija, kas man ļautu novērtēt, vai šis ministrs tiešām ir izvelēts atbilstoši viņa turpmākajiem pienākumiem netiek sniegta, piemēram iepriekšējie sasniegumi politiskajā darbībā un politiskā nostāja, kā arī ne tikai pēdējā darba vieta, bet arī iepriekšējās, kas demonstrētu pieredzi attiecīgajā nozarē vai darbības laukā.
Izglītības specialitāte tiek pieminēta, bet tas man nepaskaidro, kāpēc, piemēram Raimonds Bergmanis būdams inženieris ķīmiķis un sporta pedagogs ir izvēlēts aizsardzības ministra amatam.

Nu saņemas, latvijas mediji, pieejiet lietām profesionālāk!


10.-Feb-2016 06:39 pm - Robežas
Atceroties bērnu slimnīcas laikus, es atceros tikai šausmas un bēdīgu noskaņojumu. Pirmkārt, tāpēc, ka manā istabiņā pārējās meitenes bija krievietes, un viņas mani, protams, apcēla. Man nebija, kur bēgt, tāpēc lielāko daļu laika es biju savā iedomu pasaulē. Otrkārt, tāpēc, ka mani nāca apskatīt ārsts kopā ar studentiem. Skatījās manas locītavas, bet tik un tā. Tas notika tādā brutālā veidā, kad palātā ienāca bars ar svešiem cilvēkiem, kuri visi uz tevi skatās nomocītām sejām, kamēr ārsts  visu par tevi pastāsta, baksta, atsedz locītavas un beigās vēl pajautā precīzi raksturot savu pašsajūtu. Atceros, es pirmajā reizē nesapratu, kas notiek un sāku raudāt. Treškārt, jo Franc Ferdinad neatbrauca uz Rīgu. Mamma bija sakrājusi naudu un nopirkusi man biļeti un tas bija vienīgais, kā es varēju attaisnot savas ciešanas tajā sūda iestādē, kur man sagrūda pilnīgi nevajadzīgu ķīmiju (pēc pāris gadiem paradigmas mainījās kā tas zinātnē mēdz notikt).

Šo es pavisam nejauši atcerējos, kad man pastāstīja, ka, stājoties dzemdību namā, t.i., kad sieviete jau principā dzemdē, viņai dod parakstīt līgumu, kur viņa piekrīt būt par mācību objektu. Mācības tas ir labi, bet, es domāju, ka pacientam tomēr jābūt tiesībām atteikties no šāda apgrūtinājuma un ārstiem būtu jābūt jaukākiem cilvēkiem (konkrētais stāsts liecina par pretējo). Ķermeņa privātums ir ļoti svarīga lieta, taču šajā jomā paradigmas maiņa notiek ļoti lēnīgi laikam.
10.-Feb-2016 05:06 pm - Latvija, "Diena", 1996.
 photo ad5fb781-181c-4574-85c4-8ef8e605efa8_zpsea23uq3e.jpg
10.-Feb-2016 04:48 pm - Kaķu hronikas
Olivers šodien pagalmā nomedīja vārītas zivs gabalu. Protams, atnesa man parādīt un bija tik episki lepns, ka staigāja uz pirkstgaliem, vibrējot no murrāšanas. Respektēju viņa pirmo lielo medījumu, kaut arī tas izskatījās pretīgi. Pēc tam Olivers to zivs gabalu apēda. Interesanti, kur mūsu pagalmā pēkšņi gadījās vārītas zivs gabals. Rūtiņa tikmēr atkal ir iekarojusi manu apakšveļas atvilktni. A sad sad situation... Bet, nu, viņa vnm ir bijusi racējkaķītis. Kamēr es te bezgalīgi ilgi slimoju mājās, secināju, ka viņi tomēr ir baigie jaukumiņi. Pirmkārt, jau tāpēc, ka viņi visu laiku ir pozitīvi noskaņoti un grib ar mani tusēt un, otrkārt, tāpēc, ka viņi neko neplēš, ja neskaita istabas augus, un, treškārt, viņi visu par mani zina kā nekā.
10.-Feb-2016 04:08 pm
Man kā vecūksnim ir no svara kārtīga veselības aprūpe. Raugi, nopirku Euroaptiekā drapītes, aptieķniece katrai kārbiņai uzlipināja glīti izdrukātu papīrīti ar piezīmēm, cik bieži un kādos apstākļos drapītes būs lietot. Mīļi. Mēness aptieka, ar kuru uzturēju biznesa attiecības pēdējos gados, ar šādu servisa līmeni neizcēlās.

Nāksies turpmāk savu neķītro, antivēdisko, bezsirdīgo un bezfenšuja Rietumu medicīnu iepirkt Euroaptiekā.
10.-Feb-2016 02:40 pm
ES dibinātājvalstu [...] ārlietu ministri neformālās sarunās Romā, iegrūduši pāris kilogramu kanapē rīklē, nāca klajā ar kopīgu komunikē [...]
10.-Feb-2016 03:22 pm - palagu tēmu turpinot
10.-Feb-2016 02:42 pm
ko es atrodu par ironisku tajā, ka šodien satori nonākusi 2 gadus veca ziņa
šo: http://klab.lv/users/dienasgramata/4394675.html
10.-Feb-2016 02:15 pm
bāc, mairis tādā lingvistikā aizgājis, lūk, ko nozīmē karjera bez smagiem galvas satricinājumiem
10.-Feb-2016 01:27 pm - Rīgas ziņas
Jaunākajās ziņās vīram viens paziņa žēlojies, ka sakarā ar Nila ņemtni ar NĪN, tagad par mazdārziņa būdu, kurā, protams, neviens nav deklarējies, dabūs maksāt 7-kārtīgu nodokli, jo nu jā - tā būda ar mazdārziņu atrodas Rīgas administratīvajā teritorijā un nebija ienācis prātā, ka uz šito būdu ar attiekšoties likums par nedeklarēšanos.

Ušakova karš pret autostāvvietām manī ar rada bažas, jo tajā, kur turam tagad, toč cietā seguma nav un tur vispār tā stāvvieta tāda mistiska. Ja privātās stāvvietas aizkolpēs ciet, tad es nezinu, kur mums to mašīnu turēt.

Rekonstruētā Barona iela izskatās šausmīga, manuprāt, un situācija, kad vienā pusē tramvajs, bet otrā pusē spītīgs riteņbraucējs, kurš nesaprot, ka mašīnai nav kur likties, ir ļoti "omulīga". Mašīna jau brauc ar to ierobežoto ātrumu, bet lūk velosipēdists vēlas apdzīt mašīnu, neskatoties uz to, ka otrā pusē mašīnai brauc tramvajs. Kas būs vasarā, kad viņu būs vairāk, bail domāt. Kad tramvajs stāv pieturā, protams, riteņbraucēji nestāv, bet lepni turpina ceļu, kamēr pasažieri iekāpjot un izkāpjot lavierē starp viņiem.

Nākamā priecīgā ziņa, ka, neskatoties uz zaudējumiem, šovasar būs atkal Kubana. Vēl viens ievēlēts iesaukums Nilam un Rīga būs kļuvusi par pilntiesīgu sādžu. Un nebrīnīšos, ka ievēlēs, jo tak tepat cibā atradās cilvēki, kuri vēlēja par Nilu.

Gaidu savus paziņojumus par NĪN, jo nesparotu, cik bērni tiks ņemti vērā, sarēķinot nodokli.
10.-Feb-2016 01:48 pm - Vecā druka.
Ienācā prātā apskatīt, kā cibiņiem ar veco druku. Tātad.


Poll #20617 Vecā druka
Open to: All, results viewable to: All

Šo gaumīgo joku

View Answers

izlasīji bez aizķeršanās
21 (28.4%)

izlasīji ar ieķeršanos, intuitīvi
27 (36.5%)

izlasīji ar piepūli
16 (21.6%)

mēģināji lasīt, bet apnika
10 (13.5%)

lasīt pat nemēģināji
0 (0.0%)

komentēsi komentāros
0 (0.0%)

10.-Feb-2016 01:15 pm
informācijai: http://www.iem.gov.lv/lat/patveruma_mekletaji_es_un_latvija/?doc=31035

Muceniekos paplašinās bēgļu izmitināšanas centra infrastruktūru. Ceru, ka saglabās zemes nosaukumu. Cibiņi apspriež, kā bēgļi ienākas bundulīšos un tad saspiežas muciņās; latviska dzīvesziņa jau no pirmā soļa, thh.
10.-Feb-2016 11:43 am - sezonāla kaprizēšanās
šāds starpstāvoklis "ne ziema, ne pavasars" ir psiholoģiski kaitīgs. man gandrīz vai niez visās manās nosacītā gara, prāta un dvēseles malās, cik es esmu gatava pavasarim un kā es viņu gribu, vot, sēžu un gribu! neko citu nespēju padarīt, tikai gribēt to sasodīto pavasari te un tūlīt. bet līdz Normālam Pavasarim vēl pusotrs mēnesis sta-bi-li

būtu Normāla Ziema, tādas sezonālas niezes, iespējams, nebūtu, vismaz tik spēcīgas un viegli sajūtamas noteikti ne
katru gadu tags "pāvasars" tiek lietots arvien agrāk un agrāk vēl dziļā kalendārā ziemā, ja ne tiešā nozīmē cibā, tad galvā noteikti
10.-Feb-2016 11:45 am
teiksim, varētu ēnot narkotrafika darbiniekus
This page was loaded Feb 11. 2016, 12:05 am GMT.