MaKo
Draugi 
23.-Sep-2018 11:20 pm - Politikas vērotāja piezīmes.
Paraudzījos uz partiju piedāvājumu no nedaudz savādāka, sev diezgan tradicionāla skatupunkta. Apskatījos, kādas ir piecas jaunākās deputātu kandidātes katrā sarakstā* Te nu viņas ir )
23.-Sep-2018 10:58 pm - Dziesma, kas visu padara gaišu
Without
23.-Sep-2018 10:40 pm
Cepiet, draugi, galetes. Galetes ir brīnišķīgi pīrāgi no mutē kūstošas mīklas, kam nevajag formu un ko var pildīt ar augļiem pēc sirds patikas. Pirmoreiz mēģināju ar ķiršiem, bija labi, šodien pamēģināju ar nutellu un avenēm un ir vienkārši satriecoši. Cepiet, draugi, galetes.
23.-Sep-2018 09:54 pm - čgk
vispār ļoti apšaubāms jautājums blicē par tautas mīklu "acu priekšā - bet neieraudzīsi"
jā, es arī par pirmo padomāju - skropstas
taču atbilde "plakstiņi" ir tikpat pareiza, un vēl elegantāka
kaut kā viņiem pēdējā laikā ne pārāk precīzi jautājumi parādas
23.-Sep-2018 08:30 pm
Dzīve ir brīnumiņš. No rītdienas es pilnīgi legāli īrēju dzīvokli. Ar balkonu. No kaķumīļiem, kuriem ir trīs kaķi pašiem. Biju gribējusi jau šovakar sanest tur kaut kādas mantas, bet nu tur ārā notiek pizģec. Gāju atpakaļ no Kamerām & Billām un saliju vājprātīgi.

Tik daudz vēl lietu, kas jāizdara visa šī te sakarā. Bet nu, šovakar svinēsim uzvaras.

Sēdēju tātad savā dzīvoklī, skatījos apkārt un teicu, ka vispār priekš manas mā, te ir krietni par maz vīna. Man nemēdz būt mā tā, ka nav vismaz pudele vīna. VZ uz to reaģēja gādīgi sakot, ka ledusskapis tur jau pieslēgts, varu aiznest un ielikt. Kaut kā saruna nonāca līdz tam, ka VZ pajautāja: “Bet ko tad tai ledusskapī turēt, bietes vai?” Lieki piebilst, ka abi izplūdām smieklu lēkmītē. Secinājām, ka vispār lecskapis ir pietiekami liels, ja izņem plauktus, tad var iespiest kādu bieti un vēl pudeli vīna.

Bet tagad liekas, ka ir laiks vīnam un ķinim tepat. Kaut ko vēl jau vispār gribēju pastāstīt, bet neviens jau to neatceras. Labi, ka atcerējos sojas padzērienu nopirkt vispār.
23.-Sep-2018 09:40 pm
Fake News Network pat laika ziņas nespēj pasniegt bez blēdīšanās.
Bonuss! ;^D
(fuken storm deniers)
23.-Sep-2018 05:34 pm
Izrādās, Latvijā tirgo ķengurus. Čo za nah?
23.-Sep-2018 04:41 pm
Starptautiskā zivju valodas diena.
23.-Sep-2018 04:39 pm
Ja tu visu atlikušo mūžu varētu ēst tikai vienu ēdienu, kāds tas būtu? Drīkst pieļaut arī variācijas nosaukuma ietvaros, piem, zupa vai pica or smth
23.-Sep-2018 01:48 pm
Nopirku jau kādu brīdi iepakaļ divas varen smukas nagulakas, ar spīdumiem (fight me), tipa glitter on glitter off, nav nekas jāņem ar noņēmēju, nolobi un miers. Viss jau būtu skaisti, tikai man nagi tādi, ka tās lakas izdomā nolobīties pašas no sevis dušā. Briesmīga vilšanās, jo krāsa šausmīgi smuka. Tad nu izdomāju, ka, ja uzklātu tās virs parastās bāzes kārtas, varbūt šis nolobāmais efekts kancelētos un viss būtu skaisti. A nekā. Vienīgais, ko es dabūju, bija bāzes lakas pārpalikumi tā, ka tas izskatās akurāt kā laputu izdalījumiem nosēts stikls. Tie neesot mēsli, tie ir kaut kādi saldi un lipīgi blakusprodukti, kas baigi garšojot skudrām un tāpēc tās aizstāv mazos zaļos sūdiņus. Nu, labi, ka te vismaz skudru nav.
23.-Sep-2018 10:53 am - sarakstu prognozes
Ogre patīkami tukša no polit.aģitācijas. Pēdējoreiz aģitāciju redzēju pilsētas svētkos augustā. Tā kā Ogre ir zaļa pilsēta, pie pastkastes ir konteiners papīra spamam, kur viss politspams automātiski nonāk tur, tā kā tas īsti neskaitās. Vakar ejot/braucot caur Rīgu kārtējo reizi nopriecājos, ka nedz Ogrē, nedz Salaspilī ikdienas takās nediedelējas partiju kandidāti ar skrejlapām padusē. :)))

SKDS/TNS vienalga kādiem datiem īsti neuzticos, ņemot vērā neizlēmušo un "pirdīšu dīvānā, neiešu" mainīgo daudzumu.
Taču ok, prognozēšu pēc tām SKDS tabulām.

Saskaņa savāks tos pašus 20 - 24 procentus, jo pļavnieku style elektorātam (kāds ir visās lielākajās LV pilsētās) ir stabils "Krim naš!" ārpolitikas skatījums un Maxxximas penži, kas vairākas reizes nedēļā pērk Vesti vai MK Latvija avīzes, jo kirilica ir vienīgais alfabēts, ko spējīgas sagremot viņu savecējušās smadzenes.

Saskaņas kremlinsatelīti - ZZS, KPV, LKS, NSL noraus paprāvu ciparu, nu labi, izņemot LKS, kas varbūt atņems Saskaņai 1 - 2%, bet nesavāks tos 5% un NSL, kas kopš Sudrabas līšanas tumšā, spalvainā Oligarhu pēcpusē, izvēlīgo pensionāru sirdis vairs neiekaros.
Par KPV sabalsos 9%, jo lohu netrūkst, kas dedzīgi aizstāv aplokšņu algas, neprot lasīt tekstus, kas nav sarakstīti "vieglajā valodā", krč deviņklasnieku, bembistu un buhātāju elektorāts. ZZS korupkremlini dabūs vien 9%, jo teorētiski 4 gadu laikā izkapts papļāvusi šo elektorātu (penčiki kolchoznieki).

Labējās partijas ar lozungiem 'ciklonu bē imigrantiem un LGTB', mūžīga slava āriešiem - NA/Konservi tur nekas interesants nebūs, vienkārši tas, ka Konservi atņems 1% NA elektorāta balsis, jo vēl dzīvi palikušie ultralabējie penčiki var mēģināt nobalsot "par kaut ko citu, jo vienkārši apnikušas vecās sejas". Nekas nemainītos, ja NA netiktu Saeimā, bet tās vietā stātos NA uzskatu surogāts Konservativie. Vļēk. Nekas tai galā nemainās.

Pro-eiropiskās partijas - Jaunā Vienotība, Progresīvie, Par/LA, šo partiju problemātika ir daudzšķautnaina. Sezonas jaunums Progresīvie ir jaunums tikai tiešām dedzībā aizstāvēt citur Eiropā jau sen funkcionējošas zaļās idejas, bet cieši papētot partijas programmu - ejiet dirst ar šķidro!!! - bīdīt nepilsoņu balsstiesības pašvaldībās nozīmētu korupcijas dzīres un pārkrievotu sab.domu Latgalē&Liepājā un pagrieztu atpakaļgaitā mazākas pilsētiņas, Latgale būtu vēl problemātiskāks reģions, ko pēc Ukrainas herņas nedrīkst pieļaut.Tāpat arī nesaskan partijas programma ar kandidātiem - programmā ir punkts par ātro kredītu ierobežošanas pasākumiem, bet partijā ir kandidāts, kas barojas no 4finance naudas, kāda liekulība un tukšdiršana. Arodbiedrību nodoklis ir utopija - aplokšņu algas tas nemazinātu. Nē,paldies,no lielās politikas jautājumiem labāk turaties pa gabalu.
Otrs sezonas jaunums, kas ir rakstāms tikai pēdiņās jeb nocenots sūds/mazgātie salāti ir kustība Par. Tās partijas kandidāti, drusciņ patusējušies te vienā, te otrā, te trešā partijā secinājuši, ka vajag uztaisīt Staiguļu partiju ar maksimāli slideniem radījumiem,lozungiem un visu pārējo. Haosa, naudas dalīšanas un vispārējas pļutkas partija. Ģeniāli, tiešām. Tā ir partija, kuru jau pirmajā dienā izsviedu miskastē, kopš dibināšanas kongresa, sīkāk izplūst ir lolnauverc.
Jaunā (tā pati vecā) Vienotība - tās mūžīgā problēma ir lielais nodevēju un atsevišķu uzņēmumu lobētāju skaits, jaunajā sarakstā no katra novada ir vismaz(!) 10 nodevēji, ko it kā pēc loģikas nevajadzētu pieļaut partejā, kas iestājas par tieslietu sakārtošanu maksātnespējas hreņas kārtošanā utt. Karoč no speķpīrāga dalīšanas partija nav atradinājusies. Šis ir viens no iemesliem, kādēļ šais vēlēšanās par JV gan jau būs 5% mazāk balsu nekā iepriekšējais.

Tad vēl ir nenosakāmā virziena partija kā Reģionu apvienība, kuras vienīgais mērķis ir izvirzīt pie siles šķidlas kakas un lobēt uzņēmējus, varētu teikt, ka tas ir partijas "Par/LA" satelīts. Teorētiski varētu pārkāpt 5% dēļ neskaidrās pozīcijas, jo cilvēki eksperimentē arī veikalos, pērkot nezināmas izcelsmes sūdus. Pārējās nezināmās un kremliskās izcelsmes surogātus nav jēgas pieminēt, jo tām nav cerību uz 5%.

KOPĒJĀ PROGNOZE:
13.Saeimas vēlēšanās varētu nobalsot nieka 53% procenti balsstiesīgo pilsoņu. Kādēļ? Informatīvais troksnis rada apātiju un distancēšanos, nevēlēšanos sekot līdz, cilvēki vairs nemāk lasīt garrakstus (šļūcamtelefonu efekts) vai noskatīties garākas pārraides (piem. Partija fokusā vai 1:1). Otrs iemesls - četru gadu laikā nomiruši pietiekami daudz pendžu, kas ir stabili uz vēlēšanām gājēji.
Pēc 13.Saeimas vēlēšanām Latvija, ļoti iespējams, tiks atsviesta 2008.-2011.g. līmenī. Nu tur kolektīvā bezatbildība, atbildības nogrūšana no vienas ministrijas uz otru un tā tālāk. Augsta iespējamība, ka notiks masveida sabiedrības šķelšanas pasākumi, referendumi, kas pēc būtības nerīmētos ar Satversmi vai tādas lietas, kas saistītas ar relīģiskiem tumsoņām (piem. kā Polijā nesen gribēja aizliegt abortus), ko varētu provocēt labējās partijas kopā ar Saskaņu/LKS. Dažādu protestu un sabiedrības škelšanas jājamzirdziņš "tradicionālās ģimenes vērtības" nenomirs, jo tas ir kopīgs Na/Konserviem/ZZS/NSL/Saskaņai/LKS/KPVLV, pūšanai šai Kremļa fagotā būs spēcīga. No Baltijas valstīm Latvija vienmēr bijusi un joprojām paliek vājais posms - apātisku un stulbu cilvēku dēļ, kas ievēlē apātiskus un stulbus cilvēkus.
P.P.S.
Gifs kā izskatās vēlēšanas, ja tajās piedalās tikai nedaudz vairāk kā 50% balsstiesīgo:
23.-Sep-2018 01:28 pm
Tavuprāt, būt sievietei ir disabiliy? Un vai par to būtu jāsaņem kompensācija no valsts?
23.-Sep-2018 11:55 am - Gnome vs Dwarf
Sveicināti, cienītie!

Vai kāds ir saskāries ar gnome un dwarf tulkojumiem?
Latviski saka rūķis, bet gnome un dwarf tomēr ir divas dažādas lietas.
Varbūt kāds fantasy zinātājs var pateikt. Pazemīgi pateicos!
23.-Sep-2018 11:31 am
Atbrauksu no UK kad beiksies vistu sezona un tad tu redzesi!
/http://ciekurs.blogspot.com/2018/08/papildkomikss-tiklveida-strukturas.html?spref=tw/
23.-Sep-2018 10:39 am
Ingmāram bērnībā bija tāādi herbāriji!
23.-Sep-2018 09:24 am - Laika vērotāja piezīmes.
Ir tāda sajūta, ka tūdaļ būs jāsāk nēsāt zeķes. Visticamāk, uzreizi vilnas.
23.-Sep-2018 08:21 am
desolate and forsaken, eerily moaning dark winds murmur incantations, dusk calls forth shadows
23.-Sep-2018 07:05 am
rudens nojautas visur šorīt. sunim šorīt tas pats "es jau tagad zinu visu to, ko tu vēl tikai uzzināsi" skatiens. dzīve uzzied kā zilums, kas parādījies zem kājas mazā pirkstiņa naga. pagaidām kafija un grāmata, klusa nogaidīšana un paša svarīgākā - laika - došana visam, vēlāk droši vien ļaušanās pirmsrandiņa parastajam "man atkal īsti nav, ko uzvilkt" drudzim. pēdējā laikā atgriezušies sapņi, kuros dodos peldēt lielākās vai mazākās ūdenstilpnēs. mani vismīļākie ir tie, kuros aizraujos un attopos tikai, kad krasts vairs nav saskatāms.
23.-Sep-2018 12:00 am

Man ir paradums strādājot sēdēt uz krēsla malas. Kaķim ir uzradies paradums ielīst un iekārtoties brīvajā vietā man aiz muguras. Varētu sākt likt likmes par to, pēc cik šādām reizēm es tikšu pie saplosītas muguras un ballistiska kaķa.

22.-Sep-2018 10:56 pm - Kaulēšanās īpatnības BB stilā
BB ir kaulēšanās meistare.
1. LMT telefona aizsargplēve 10 Eur. Nāca no treniņa, baigi savajadzējās, bet makā tik 4 Eur. Pārdevējs bija atsaucīgs - iedeva savu darbinieka 50% atlaidi un pats piemaksāja 1 Eur (atdeva, nākot no nākamā treniņa)
2. Velo lukturītis veikalā 5 Eur. Atkal makā 4 eur. Dabūja.
3. Krāmu tirgus. Kubiks - rubiks 8 Eur. Nokaulēja uz 1.50 !!!, jo vairšk neesot. Uuuuunnn! totāli nolažojās, izvelkot no maka divīti. Pārdevējs pikts, neņēma, teica, lai velk vien ārā pārējos sešus arī.
4. Donātos uz Valdemārielas pasūtīja virtuli un secināja, ka nav maka. Saņēma dāvanā.

Un vēl, un vēl, un vēl...
22.-Sep-2018 10:48 pm
Bieži vien aizdomājos par nāvi.
Paliek bēdīgi, ka tas ir neizbēgami, un tas viss, bet par vienu man ir vairāk par visu skumji.
Par to, ka nespēšu domāt!
22.-Sep-2018 09:01 pm
Regulāri pamanu cibā ierakstus par visvisādu dārgu kopjošo kosmētiku un ļoti samulstu.
Jo es, ziniet, nelietoju neko.
Vakarā ar ūdeni nomazgāju dekoratīvo kosmētiku (ja no rīta biju atcerējusies ko uzmālēt), noslauku seju dvielī un eju gulēt.
(Uz dvieļiem reizēm paliek skropstu tušas pēdas, tas slikti.)
Saprotu, ka nepiedienas, ka vismaz kādu mīkstinoši-mitrinoši-pretgrumbojošo utt. kādreiz vajadzētu uzziest.
Bet slinkums.
Piedodiet.
22.-Sep-2018 08:26 pm - Dod pieci!
Ejam ar puikām uz Ķemeru staciju, braukt uz Rīgu. Piebrauc uz velosipēda meitēns, gadus 12 veca, un sāka "dod pieci". Izrādās, spēlē tāda. Pa ceļam vēl kādas piecas velosipēdists lūdza "dot pieci". Kad nākošo reizi kāds sāks purināt par paaudzi, kura ieurbusies ekrānos, es spļaušu sejā purpinātājam. Ķemeri rullē! Dod pieci!
22.-Sep-2018 08:29 pm
šovakar brikbārā izskatās ka leišu raķešu palaistuve, starp citu

paklausieties lirikas, pasakiet vēl, ka nav korsietis kas korsietis

līderis no mūsu vienbrīd mīļākās leišu grupas, ne? verslo riziko rezervas

tenisas, tonusas, bicepsas
This page was loaded Sep 24. 2018, 2:37 am GMT.