MaKo
Draugi 
4.-Mar-2015 10:14 am
Četras minūtes un skudriņu kutinošs rezultāts.
4.-Mar-2015 10:25 am - Tev ir pienākumi pret dzimteni. Dzimtenei pret tevi nav.
Jūs noteikti jau esat lasījuši to interviju ar burjatu tankistu, kas Doņeckā ārstējas pēc tam, kad degošā tankā viņam seja nodegusi. Un atklāj visādas jaukas detaļas par to, kā Krievija sūta savus kareivjus uz Ukrainu, kā separātisti paši nemaz īpaši negrib kaŗot un kā tas viss ir ok, jo atklāti runāt nevar, NATO sāks trakot. Un kaŗot vajagot, citādi Ukraina iestāšoties Eiropas Savienībā un ANO (jā, tieši ANO) un ANO Ukrainā salikšot savas raķetes, un tad vispār krieviem ir kirdik. Viņš izpildījis savu pienākumu, dzimteni aizstāvējis.

Un, protams, kas sākas? Patriotiskie komentātōri vienā laidā brēc: feiks, feiks, kā ar tādiem apdegumiem tā var parunāt, kāpēc viņš vēl Doņeckā, tādā garā. Smieklīgi, protams, īpaši tādēļ, ka ir arī ziņu sižets, kur Josifs Kobzons Doņeckas slimnīcā apciemo apdegušos burjatu tankistus, kas pilnīgi mierīgi var parunāt. Bet, iespējams, arī tas ir feiks, ļaunie Ukrainas mēdiji uztaisījuši plastmasas Kobzonu, kas apciemo ģipša lelles.

Diez kas nav, ko? Jaunietis te dzimteni aizstāv, pilda savu pienākumu — un dzimtene viņa pienākumu nosauc par feiku. Visvisādi interneta kaujinieki, kas tanku redzējuši tikai uz postamentiem, pārliecināti stāsta, ka pilnīgs feiks ir šis te jaunietis, kas savā stulbumā izdomāja aizstāvēt dzimteni. Un tas ir labākajā gadījumā — nebūt nav izslēgts, ka pateicīgā dzimtene šo jaunieti apklusinās, lai turpmāk nerunā visādas muļķības.

Mani nebūt nemāc nuostaļģija pēc PSRS, drīzāk otrādi. Tomēr, ja Krievijas propaganda brēc par fašismu, tad grūti neatcerēties, kā savulaik PSRS izturējās pret fašistu apkaŗotājiem. Šiem kaŗotājiem par godu neviens nekādus memoriālus nebūvēs, viņus ar ordeņiem nenokārs, nekādas deficīta preces viņiem ārpus rindas nepiešķirs (jo, ja Krievija šitā pat turpinās soļot uz priekšu, deficīts, protams, drīz vien atgriezīsies — ja nav jau atgriezies). Ja viņi ir krituši, viņus pa kluso apraks kādā nomalē, uz viņu kapa pat neuzrakstot viņu vārdu, tikai ciniski nosmejot — mūžīga piemiņa (tai pat laikā apklusinot tos, kas mēģinātu viņus pieminēt). Ja viņi ir palikuši dzīvi, viņi nebūs kareivji, kas cīnījušies par Krieviju, viņi būs feiks, kam tic tikai kaut kādi Rietumu propagandas apstulbinātie.

Tāda, edz, mums tā kaimiņvalsts. Tur pilsoņiem ir tikai pienākumi, bet tiesības? Ha, viņiem pat nav tiesības būt īstiem cilvēkiem, viņiem ir tikai pienākums būt feikam.
4.-Mar-2015 09:30 am
jau otro rītu precīzi 9:15 man zvana "Antigua and Barbuda" i nerunā. Var jau būt, ka zvanīja arī citu rītu, bet tad manis nebija mājās.
4.-Mar-2015 09:31 am
saulīte ir atgriezusies! :)
4.-Mar-2015 09:15 am
šī nu ir viena laba tēja

4.-Mar-2015 08:41 am
Šorīt, izskrējis uz ielas, uzreiz pamanīju pārmaiņas un to, ka vakardienas pasaules gals ir beidzies un prom, un tūlīt pat norāvu mici, lai ļautu ausīm brīvi plīvot dzestrajā rīta brīzē.
4.-Mar-2015 05:00 am - Labrīt!
Ja pēdējās pāris nedēļas 5 - 6 h miega bija ok, tad šīs dienas rekords - 3 h, mani pārsteidza nesagatavotu. Trijos jau biju augšā, līdz puspieciem aizmigt neizdevās, tagad esmu ielikusi mazgāties veļu, vāru olas, dzeru kafiju un sākšu strādāt. Mēģināšu gulēt pa dienu. Ja nesanāks, tad ceturtdienas vakarā jau septiņos ietriekšu truksālu un ceru nogulēt līdz piektdienas pusdienas laikam.
Lai man veicas, mļe!
4.-Mar-2015 01:39 am - blessed is the night
1h7min, ca 8,5 km
pārdaugava pēc pusnakts ir tieši tik klusa, lai varētu skrienot klausīties audiogrāmatu.
3.-Mar-2015 09:27 pm
Reizēm citi cilvēki mani pārsteidz. Nezinu, kā to paskaidrot. Esmu sen pieradusi būt autsaidere visur un vienmēr. Tomēr, reizēm pa retam ir tādi mirkļi kā maģija.
3.-Mar-2015 09:28 pm - Tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk... apsveicam, jums vairs nav AIDS!
Šķiet, ka nekad neesmu neko rakstījis par homeopātiju... Un šoreiz arī nerakstīšu (īpaši daudz vismaz). Īsumā - tiem, kas nav informēti - homeopātijas pamatā ir ticība, ka ūdens atceras visādas vielas, kas iekš šamā ir bijušas un atšķaidītas līdz bezjēdzībai (t.i., tiktāl, ka pastāv vairs tikai neliela varbūtība, ka konkrētajā ūdenī ir palikusi kaut viena izšķīdinātās vielas molekula), un ka šīs ūdens atmiņas spēj makten veselīgi iedarboties uz cilvēkiem. Kontrolētos apstākļos gan ne vienu, ne otru pierādīt nav izdevies, un skaidrojumi, kā tas varētu strādāt, īsti neiet kopā ar fizikas likumiem, bet tas tomēr netraucē ar šo rūpalu pelnīt naudiņu. Būtībā, viss.

Lūk, kāds no homeopātiem izrādījies revolucionārs - viņš krietni samazinājis homeopātijas industrijas ietekmi uz vidi un izmaksas. Kā? Elementāri - atsakoties no dārgākās (jo vienīgās - izņemot cietās formas) homeopātisko "zāļu"sastāvdaļas, proti, ūdens. Galu galā, kādēļ čakarēties, tirgojot cilvēkiem cerības un ūdeni, ja plikas cerības pērk par tādu pašu cenu? Un tā, studijā parādās homeopātiskie mp3 ieraksti!

Taisnības labad, jāteic, ka paši mp3 ir bezmaksas, par maksu (gana pieklājīgu) tiek piedāvātas grāmatas par homeopātiju, un par to, kā tad šie mp3 darbojas (cik nu šajos gadījumos redzēts, izskaidrojums varētu būt līdzīgs "nu, mēs ar viņiem riktīgi daudz cilvēkus izārstējām, godīgi! Kurus? Nu, bija tādi... Nē, nevar ar viņiem sazināties, jo viņi ir... Āfrikā, vot! Tieši tajā daļā, kur nav nekādu sakaru, nav telefona, rakstīt neviens nemāk... Tur viņi visi tagad ir riktīgi veseli!")

Izvēle ir gana plaša. Tuberkuloze? Lūgtum, varat paklausīties šīs ritmiskās skaņas! AIDS? Vai esat mēģinājuši šīs ritmiskās skaņas? Ievainojums? bum bum bum bum bum bum bum... Jūs izvaroja, un tas atstājis jums psiholoģisku traumu? Ritmiskās skaņas! Un tā tālāk. Acu slimībām pat ir vesela sadaļa - lai vai kas jums ar redzi nav riktīgi, izbungojiet to ārā iz sevis! Iebungojiet savas acis pareizajā režīmā!

FAQ sadaļā ir kaut kāds pastāstiņš par to, ka šī "mūzika" kalpojot kā nesējs informācijai, ko cilvēka apziņa neuztver, bet smadzenes spēj atšifrēt un izmantot, lai pretotos kādai no tam kaitēm. Mnja. Fiziķis neesmu, bet atļaušos apšaubīt. Galvenokārt tādēļ, ka šo "ārstniecības metodi" radījuši ļaudis, kuru tradicionālā izpratne par to, kas spēj būt informācijas glabātājs un nesējs, nav tā jēdzīgākā.
3.-Mar-2015 07:37 pm
Labs vakars!

Vai kāda (kāds) varētu, lūdzu, ieteikt labu permanentā make-up meistaru? (personīgā pieredze vēlama, jo google.lv protams izmet daudz un dažādus variantus).
Nedzīvoju Latvijā, bet Marta beigās dodos uz Rīgu un labprāt vēlētos atjaunot uzacu līniju (pirms pāris gadiem taisīta, nu jau izbalējusi). Man nav iespējas atgriezties uz korekciju, jo Latvijā būšu tikai pāris nedēļas, bet pagājušajā reizē korekcija nebija nepieciešama.
Pirms pāris gadiem taisīju pie ļoti jaukas meistarītes vārdā Jūlija, diemžēl sīkākas detaļas neatceros, varbūt ja kāds zin speciālisti vārdā Jūlija, padod ziņu!

Liels paldies!
3.-Mar-2015 09:17 pm
biezpiens ar lociņiem
mm
3.-Mar-2015 08:40 pm
gāju pēc jogas trenuškām, nopirku legingus ar saimona kaķiem, tipa jogai, bet iešu iepirkt vēl. darbam, mājai, iziešanai un visām citām darīšanām
3.-Mar-2015 08:43 pm
Iesniedzu VID EDS deklarāciju. Īsumā - cik nodokļu samaksāts, tik arī dabūju atpakaļ. 4 apgādājamie tomēr ir zināma priekšrocība.
Tā ka es vieglprātīgi ķiķinot atmetu ar roku visādiem bezbērnu nodokļu plāniem. Manuprāt, es nemaz neesmu apdalīta vairošanās dēļ un man nevajag, lai citi tamdēļ tiktu noštrāpēti par nevairošanos.
3.-Mar-2015 08:05 pm - furšets
kad es vēl biju jauna un māksla bija mans aicinājums, izstāžu atklāšanās varēja regulāri sastapt trīs inteliģentos bomzīšus, kas ar vīna glāzi rokā visnotaļ cītīgi iepazina mūsdienu mākslu. visjaukākais bija onka ar hūtīti, kas alaž autoram paspieda roku un izteica savus viedos iespaidus, mīļi no sirds.
Cik noprotu laiks ir gājis un nu viņi mākslu bauda citos laukos, bet "zārks jau nevar palikt tukšā" un mūslaikos viss ir daudz advancētāk.
Šodien saņēmos un izgāju cilvēkus, un nevilšus novēroju "mākslas baudītāju" jauno paaudzi. iesākumā ieradās viens nahļebņiks, glīti novēroja situāciju ieņēma pozīciju telpas stūrī un sāka apzvanīt kolēģus ieaicinot vakariņās, pēc pusstundas kad gāju prom, viņi jau bija pieci... jāteic māksla viņus nekustināja nemaz jeb tā teikt nebija obligāta.
3.-Mar-2015 06:05 pm
Pēc pārcelšanās mājās regulāri lidinās kodes - visās istabās. Nedz sagrauztu apģērbu, nedz kāpurus/tīmekļus pārtikā neesam novērojuši. Tas ir, vienīgā liecība par kodēm ir pašas kodes, kas lidinās gan guļamistabā, gan bibliotēkā, gan virtuvē, gan priekšnamā, bieži - pie grāmatplauktiem. Nereti viņas lien virsū cilvēkiem, neteiksim, ka tās ir agresīvas, taču brīžiem šķiet apjukušas. Jautājums: ko viņas ēd un kā no viņām tikt vaļā, ja mēs nezinām, ko viņas ēd? Un vai tās vispār ir kodes?
3.-Mar-2015 04:55 pm
feisbuka montāža:

3.-Mar-2015 04:31 pm - 3D
Kāda bija pirmā 3D filma, ko jūs savā dzīvē noskatījāties?
3.-Mar-2015 01:02 pm
Every night has it's dawn.
3.-Mar-2015 02:42 pm
Diaza uzskata, ka sekss ir vajadzīgs ikvienam cilvēkam, turklāt patstāvīgs un katru nakti.
Viktorija mugurā velk melnu vakarkleitu un kurpes.
3.-Mar-2015 02:29 pm
Neproduktīvās veselības likums.
3.-Mar-2015 02:21 pm
"All words are embodiments of a reality, it seems to me; in other words, symbols. But symbols, by their very nature, both add information to, and lose information about, the reality to which they refer. Think of the word, “horse,” for example, and what it might mean to you and what it might mean to me. This feature of symbols is true for phrases and images too, I reasoned. Thus, I can use ordinary words and put them together in ways that make some sense to “you” but still capture in some way my schizophrenic reality. The result might be small, but it would not be nothing, as in my phrase “the bizarre glamour of gleaming psychotic reality and its terror.” Of course “you,” in consensus reality, can’t truly “get” the message. And the part of my mind that is in psychotic reality can’t totally reveal it. Nevertheless, a communication that is true and real does occur; and I, and perhaps you, find that incredibly comforting because it lessens my isolation."
http://schizophreniabulletin.oxfordjournals.org/content/40/6/1187.full

/prokrastinēju, obviously; bet šis ļoti precīzi ataino to, ko es domāju par rakstīšanu vispār
3.-Mar-2015 02:18 pm
akdies
es biju cieši apņēmusies šogad nebraukt uz islandes atp
nu jo atp ir zaudējuši seju pēc džabervokija, un vispār
bet viņi sukāni tikko paziņoja, ka tur būs lightning bolt
(kuri izdod jaunu albumu vienu dienu pēc manas dzimšanas dienas, nu kur tik sūdīgs taimings)
3.-Mar-2015 01:52 pm - #daily fashion trend
ну, поехало.
This page was loaded Mar 4. 2015, 10:35 am GMT.