MaKo
Draugi 
19.-Sep-2014 08:22 am - nesankcionēta reklāma
Mīļie draugi, ja nu jums rīt gribas izstaigāties tepat pa tuvējo Pārdaugavu

Laikmetīgās mākslas festivāla Survival Kit 6 ietvaros:
Lauras Feldbergas izstāde Putekļu terapija
darbnīcā Codes ielā 45A, Rīgā

Izstāde atvēra no 6. līdz 27. septembrim sestdienās un svētdienās no 12.00 līdz 18.00. Apmeklējumu citā laikā var pieteikt pa tālruni 26764689.

Pastaiga Tēlnieku parkā Bieriņos pie Mārupītes: ekskursija ar stāstiem par Bieriņu vēsturi un Tēlnieku parku 20. septembrī 12.00. Satikšanās vieta – darbnīca Codes ielā 45A. Pastaigā ar stāstiem piedalās mākslinieki Igors Dobičins, Ineta Freidenfelde, Ojārs Feldbergs, Laura Feldberga

Adrese: Codes iela 45A, Rīga
Transports: 10., 25., 56. autobuss (pietura Bramberģes iela)
55. autobuss (pietura Brūkleņu iela)
19.-Sep-2014 07:42 am - Declare independence
Phew. Izskatās, ka būsim tikuši cauri sveikā. Ak, Skotija, dod buču, let us love you! Vairāk gan šitā nedaries. Mēs uztraucāmies, Deivids uztraucās, kam šitādi uztraukumi vajadzīgi.
19.-Sep-2014 07:07 am
Jaunās Martas Asinis klausāmas un lejuplādējamas šeit.
19.-Sep-2014 01:02 am - Boris(s). Sagadīšanās?


18.-Sep-2014 11:16 pm - slinkums taisīt anketi, bet tomērt
tīri izziņas nolūkos nu izlūgtos jūsu atbildi cēlā nozares konferenču lietā.
tātad, saki man cibiņ marginālais, vai tajā nozarē, kādā tu strādā (saņem naudu), kādu jomu profesionāļi uzstājas ar lekcijām nozares gada pasākmā? (es nerunāju par arābstieņdejotājām un baložu un tīģeru dresētājiem sakarnieku arodbiedrībā (kā piemērs, ja), es par visādām tur LIKTĀM, LRA, LMS, ALAMA, AMLBA, FY@W)

nu piemēram,
"es esmu psihoterapeitu asociācijā, pie mums ar lekciju par froidujungu viesojās Raudives gars."
vai akal,
"es esmu Latvijas Žurnālistu savienībā un nesen klausījos Sandru Veinbergu par lidvāveru postažu zviedrijā."

bet ja nopietni?

"esmu IT nozarē, pie mums vienīgie margināļi ir Apple"
18.-Sep-2014 10:40 pm
Kad atgriezos no darba mājās, man ļoti gribējās saķert Lauvu un griezt viņu uz riņķi ilgi, ilgi - viņš bija gulējis diendusu bērnudārzā, mazais varonis!
Lauva gan nebija sentimentāli noskaņots, riņķus nācās atlikt.
18.-Sep-2034 09:11 pm
Mēs visi esam apmetušies vienā sūdīgā hostelī, un kaut kā ir sanācis, ka tieši šeit dzīvo tieši krutākie cilvēki, un viskrutākais no jaunajiem ekohidroloģijas studentiem. Viņu sauc Nīls Jangs, un viņš ir izmainījis manu pasauli, jo līdz šim biju pārliecināta, ka cilvēks no Nīderlandes nevar būt kruts, bet Nīls Jangs tomēr var. Viņš, piemēram, mēģina mani pārliecināt par to, ka daži putni ir pelnījuši, ka viņus vēro. Ka piemēru viņš minēja vienu putniņu, kurš tad, kad vairs nevar ieēst peles, bet ir samedītas gana daudz, tās liekās peles sakarina ērkšķu krūmā.

Nu, un šodien bija tā - bija plānots kopīgi vakarā doties uz krodziņu. Citi dienu pavadīja pļažā, kamēr es paliku mājās rakstīt un pabaudīt vientulību. Vienā mirklī nolēmu paskatīties, vai džeki ir atgriezušies no pļažas un varam kopīgi apmeklēt krodziņu. Aizgāju līdz džeku istabai, jau redzēju, ka tur spīd gaisma, pieklauvēju pie durvīm, prasot: "Eu, Jūs tur esat pliki?" No istabas atskanēja: "Nē." Pēc balss nospriedu, ka tas ir Nīls Jangs, tāpēc, vēru durvis vaļā, vienlaicīgi izsakot vēlējumu izģērbties, ja vēl tas nav izdarīts. Atveru durvis, a tur priekšā kaut kāds nepazītams džeks, kas ievācies tajā istabā. Kādu laiku blenzām viens uz otru, tad es secināju, ka tas ir nepazīstams cilvēks un informēju: "Tu tiešām neesi pliks. Prieks iepazīties." Pagriezos un aizgāju
18.-Sep-2014 10:15 pm
no garāmbraucot noklausītas sarunas mājas pagalmā: "И он обявльяет, якобы я говорил "Я вашу мать ебал!". А я ничего такого не говорил. Да, помню, я орал: "Блядь, суки вы ёбаные!", но это и всё!"
18.-Sep-2014 09:46 pm
   Esmu izdzīvojusi divas dienas mežu semināra, četras dienas zālāju kartēšanas Zilupes un Ludzas novados, divas trīsstundīgas sanāksmes Ventspilī un vēl atlicis purvu seminārs un viena diena zālāju anketu savadīšanai, tad svētdien varēšu visu dienu gulēt. Pirms atkal jūgties darbā, bet nu jau parādās gaisma tuneļa galā, kas nav vilciens.
   Zilupē izbaudīju Latvijas austrumu gala ļaužu viesmīlību un laipnību; latviski gan neviens tur nerunā (labākajā gadījumā saprot, bet es necentos pārbaudīt), toties cienā ar pusdienām un brauc rādīt, kur var tikt pāri upītei pa bebru dambi. Dzīvojām Zilupes arodvidusskolas kojās, tādas riktīgas kojas, kur no uzcelšanas brīža ir uzlaboti tikai logi un duša (labi, ka vismaz tā!) Pa nakti salām ar visām biksēm, džemperiem un divām segām, no rīta tāda migla, ka vispār neko redzēt cauri. Smuku pļavu maz, vairums dīvāna zemnieku appļautas un siens atstāts, nožēlojams skats. Bet kopumā produktīvs izbrauciens.
18.-Sep-2014 08:43 pm
man gribas vemt.
man tik ļoti nepatīk, kas notiekas, ka liekas, ka jāmeklē pēdējā izeja un vienkārši jāpamet šis neloģiskums.
ja nav kazai piena, tad nav.
18.-Sep-2014 08:03 pm
Rubrikā "nīgruļa hronikas"

2dien un 3dien jutos tik slima, ka izvēlējos zīdaini vest mājās ar taksi.
Šodien braucām kā parasti, ar diviem transportiem, no kuriem abi bija pilni.
Ierados mājās pusstundu vēlāk nekā tad, kad braucu ar taksi, bet toties daudz labākā garastāvoklī.

Un nē, tas nav kompliments Rīgas Satiksmei (lai arī principā kāpēc ne, lai jau viņiem tiek).
18.-Sep-2014 07:40 pm - daragaja redakcija, ja prosto h****u!
Partija "Suverenitaate" sola atjaunot latu!!!! Tas ir kaut kaads komeedijshovs vai kas pa LTV1? Riktiiga smieklu deva shim vakaram. Kaut kas no seerijas "aciim redzamais - neticamais"!
Es vnk nespeeju izteikt savas sajuutas par visu to, ko vinji tur gvelzh!
Eu, dzeki, juus to nopietni? :-D
Aaaaaaaaaaaa!!!!!!
18.-Sep-2014 07:27 pm
es vispār saprotu, kurā brīdī viss pasaulē aizgāja grīstē
lūk, skatieties

Ābrahams dzemdināja Īzāku. Un Īzāks dzemdināja Jēkabu. Jēkabs dzemdināja Jūdu un viņa brāļus. Jūda dzemdināja Faresu un Zāru no Tamāras; Faress dzemdināja Esronu; Esrons dzemdināja Aramu; utt

un tad kaut kādā momentā bērnus sāka laist pasaulē sievietes
18.-Sep-2014 07:05 pm
Miega bads atkal ir pārvērties vieglā reibonī. Jau otro dienu pasaule apkārt ne gluži līgojas, bet viegli ņirb gan, līdzīgi kā svelmainā vasaras dienā, kad uzkarsušais gaiss paceļas no saules nokaitētā ceļa seguma. Brīžam ir sajūta, ka es visu vēroju no malas, un nekādi nespēju uztvert,;kas notiek, it kā izrādes vidū būtu ienācis zālē, kur izrāda Jupis viņu zin ko.
18.-Sep-2014 06:28 pm - opera
vispār ir labi, ja vari aiziet pie dienesta ieejas un dabūt biļetīti uz operu.

izrādās Rigoleto ir smuka izrāde un skaista mūzika un... nu vispār man patika. otrais un trešais cēliens vispār nevis pagāja, bet aizlidoja kaut kur, sēdēju muti pavērusi un elpoju brīžiem tikai uz iekšu.

skaisti.

vēl atcerējos, jo ieraudzīju, ka man ļoti patīk pilsēta vakarā, kad tumšs. visas tās gaismas, reklāmas, mašīnu ugunis, cilvēki utt. viss tāds... ar savu sajūtu.
18.-Sep-2014 06:28 pm - Juridiskā adrese
Hei.
Jautājums sekojošs - vai ir iespējams norādīt kā manu juridisko adresi, kurā dzīvoju es ar draudzeni, un abi divi tajā esam deklarējušies? Kaut kur pa ausu galam dzirdēju, ka nedrīkst būt divi deklarējušies, or something - pastāstiet, lūdzu. Gūgle nepalīdz, info tālrunim jau ar par vēlu laiks.
Paldies!
18.-Sep-2014 03:43 pm - negribeet
kaa jau briivdienaa, kad aaraa ir neizturami miiliigs un vasariigs rudens septembra beigaas, seezhot maajaas pie galda un diivaanaa, vannasistabaa, staavot virtuvee, skatoties uz sienu, nereti un arii shoreiz rodas apzinjas mijkreeslis. un tu saac domaat par apzinjas mijkreesli, it sevishkji par to, kaa to piespiest pie sienas un nodefineet un kaada vareetu buut mijkreeshlja jeega vai funkcija dziivee. uz briidi tu domaa, ka vareetu shim apzinjas mijkreeslim ljaut vienkaarshi sevii lieties, vai ljauties tam kaa iemidzinoshiem duumiem, kaa miega paraliizei, jo tas nav galiigi bezjeedziigi, vismaz tas ir varbuut zen un, no malas skatoties, tu seezhot vannasistabaa smokot apzinjas mijkreeshlja 'zen' izskaties postmoderniski, tu varbuut pat esi taads par kuru raksta Riigas Laikaa, vai par ko Niiche pateiku 'nu ljoti labi'. apzinjas mijkreeslii dziljaa pamostas bezgaliiba prieks ir mans liecinieks.

bet 'zen' ir taadi pashi pa pusei iedomiigi un pashtaisni, pa pusei naivi un izmisiigi meli kaa absoluti viss ar ko cilveeks saskaras dziivee, apsverot sociaalo konstrukciju potenciaalu sava mezhoniigaa eksistenciaalisma nomierinaashanai vai pieradinaashanai

es esmu diezgan maksimaalistiskaa tonii paarliecinaata, ka manas smadzenes nekad nevar buut zen, ka apzinjas mijkreeslis ir unsustainable, unstable state of being. mani kaa buutni taisiitu no atomiem un visaam paareejaam kvantu huinjaam kopaa satur vieniigi dajebkaada jeega. dajebkaada jeega ir shkjietami no zila gaisa radusies, bet iistaniibaa probability induced atzinja, kas no mana viljnju funkcijaam veerptaa apzinjas mijkreeshlja izcelj kaarteejo buushanas manieri, kas attaisnotu un uztureetu manu atrashanos visumaa.
18.-Sep-2014 05:31 pm
Čakenes vidū tikko stilīgs bmw ar kaut kādu cayennes tipa džipu skaisti ar purniem saskrējās. Drīz iela būs ciet abos virzienos, jo draudziņi stāv pusizšķaidīti ielas vidū. Cietušo izskatās, ka nav.
Ņemot vērā Čaka ielas īpatnības, brīnos, kā dzīvojot pie viņas pēdējos 5us gadus, neko tādu nebiju redzējis agrāk.
18.-Sep-2014 04:23 pm
Gidons Kremers - Scēna ar krāniem.
18.-Sep-2014 03:48 pm
A kas tas Viesturs Rudzītis vispār tāds ira? Koa?
18.-Sep-2014 03:07 pm - lasu te jokus no amika
varu vēl dažus, kas man iepatikās

Мясник не знал, с чего начать, и представился свинье.

Девушка поссорилась с парнем на эскалаторе, хотела развернуться и уйти, но проще было помириться.

Алкаша никогда бы не спалили на работе, если бы один раз он не пришёл трезвым.

После секса с Анджелиной Джоли парень прыгнул под машину, чтобы этот момент еще раз пронесся перед его глазами!

Любитель гавайских рубашек на поминки надел ту, на которой был нарисован закат.

В шансоне считается почетным, если и альбом и исполнитель выходят одновременно.

В неблагополучном районе Саратова сын вернулся со школы домой грязный, без вещей и учебников. Но родители не расстроились, ведь таким они его и отправляли.

По золотому зубу стриптизерши Алексей сразу понял, что танец будет не очень.

У Сергея был настолько маленький словарный запас, что жену он ласково называл жена.

Если смотреть фильмы с Джеки Чаном в обратной перемотке, то получатся фильмы с человеком, которому нравится собирать мебель ногами.

Девушка, которая уже не знает, как намекнуть парню на шубу, прикладывает к телу кота и спрашивает: «Ну как мне?».

Чтобы как-то обнадёжить подсудимого, судья зачитывал смертный приговор, вдохнул гелий из шарика.

После того, как дети в детском садике застукали деда мороза со Снегурочкой, на вопрос - верят ли они в деда мороза, они отвечали «да, мы верим в тебя дед, давай...!»
18.-Sep-2014 01:54 pm
Монахи, хранящие обет молчания, ненавидят, когда в туалете выключают свет.
18.-Sep-2014 01:51 pm - Kaltu asināšana
Labdien!

Vai eksistē tāds kantoris, kurš asina kaltus?
Varbūt Tu, cibiņ, esi laipns un kaltu asināšana Tev tīrais nieks?
Arsenālā ir daži taisnie kalti + 2 gab. virpojamo [tā tos dēvē?] kaltu.
This page was loaded Sep 19. 2014, 8:48 am GMT.