MaKo
Draugi 
1.-Nov-2014 03:54 am
Slepenā tūre pa Latviju.
1.-Nov-2014 12:30 am
Pirmais novembris ir iestājies.

Lai Dievs mums visiem ir žēlīgs.
31.-Okt-2014 10:52 pm
No visām Rīgas slimnīcu neatliekamās palīdzības nodaļām Gaiļezers laikam bija palicis pēdējā neizpētītā teritorija. Darba dienas noslēgumā uzgaidāmā telpa ir gandrīz tukša, un kustīgākais objekts ir apsargs, kurš ar virtuozām kustībām valda pār bīdāmajām durvīm izejas durvīm, pa kurām iekšā grib tikt kāds onkulis, kuram vajag kādam nogādāt dokumentus vai paveikt kādu citu nestandarta darbību. Ar datoru to sarunāt nevarētu, ar apsargu — var būt visādi.

Ātrās palīdzības punkta īstā dinamika un cilvēcisko attiecību horeogrāfija ir meklējama ne jau sirdspukstu minūtēs, kas ievīstītas apsējos, intravenozo pilienu maisiņos un mākslīgās elpināšanas mākslās. Daudz labāk tā parādās personāla nosvērtībā, šķietamajā atslābumā un precīzi atstrādātajās un ārkārtas situācijās rūdītajās kustībās. Tu esi atrāpojis līdz šejienei ar pārliecību, ka Viss Ir Slikti un kaut kā vienmēr aizmirsti, ka šī nu gan nav vieta, kur kādu uzrunāt ar šausmu stāstiem. Šeit skaļāk par slimnieku vaidiem ir dzirdamas sanitāru čalas, ķiķina māsiņas un, pēc skata spiežot, svarīgākais dakteris viņām baksta sānos. Bet tas vecītis ar tukšo skatienu, kurš čokurā sarāvies gulēja gaitenī uz riteņkušetes, nesacīja neko.

... tālāk ... )
31.-Okt-2014 10:49 pm
Mūsmājās Helovīns ir ienācis kā ļoti smuki mazi papīra spociņi, kas piesprausti pie kāpņu margām. Cerams, ka rīt varēšu nobildēt, šovakar (kā jau pieklājas) patumšs.
31.-Okt-2014 10:46 pm
Šovakar Provinces anekdotes. Nepatika. Otrais cēliens pavisam bija neizturams. Pie tam tā tematika par naudu un nesavtību jau tik daudz un bieži bijusi apspēlēta..... jeb es jau esmu par vecu, ka man šķiet, ka viss jau reiz bijis, viss ir redzēts un zināms un tāpēc tik mokoši garlaicīgi.
31.-Okt-2014 10:05 pm
Paldies helvetica par linku (tā daļa, kur par Tolstoju ģimeni). Pavadīju vakaru lasot Kreicera sonāti. Tagad tikai atliek atrast Sofijas Andrejevnas darbu, kas tika rakstīts kā atbilde.
31.-Okt-2014 10:11 pm
Ja cilvēks piemirst, ka ir Helovīns, un savā nodabā pavisam aizdomājies dodas uz veikalu, var sanākt tā, ka viņu pustumšā kāpņutelpā līdz triekai pārbiedē svinēšanai saposies kaimiņš ar izvalbītu, baltu mākslīgo aci un negantu ķiķināšanu. Tfu.
31.-Okt-2014 10:04 pm
Paldies, userinfole_minga, iekrita!
31.-Okt-2014 08:03 pm
man riebjas iet uz darbu, un man riebjas, ka dziive ir tik magjiska un dauzsolosha un reizee ar vilshanos piesuukusies huinja. viss ko es gribu ir dzert dzhinu un klausiities hole. manii ir mazs ruugts un ljauniigs kodolinjsh, kursh ir stipraaks par visaam pasakaam
31.-Okt-2014 09:02 pm - Girls Just Wanna Have Fun
Šovakar pēc darba vārda tiešā nozīmē baroju zivis*. Tieši tā - zivis. Sēdēju uz neliela ķisena, kājas iemērkusi akvārijā, malkoju zaļo tēju, grauzu kaltētus banānus vai ko tamlīdzīgu, un 40 minūtes, acis iepletusi, skatījos, kā mazmazītiņas raudiņu izmēra zivis skrubina man pēdas. Jūtu, ka šai laikā starp mums nodibinājās patiesa emocionālā saikne.
Zivis bija ārkārtīgi aizrāvušās, mājupejot man bija sajūta, ka uz papēžiem ādas nav palicis vispār, toties mans Ahilleja papēdis - potītes - izskatās Ievērojami Labāk.
* es drusku pārspīlēju, īstenībā zivis vecu ādu nemaz neēd, zivis vienkārši skrubina (visu pēc kārtas).
31.-Okt-2014 08:38 pm
Nupat četri sīkie gribēja mani nobiedēt un pieprasīja končas. Neesmu drošs, kurš tur nobijās vairāk.
31.-Okt-2014 07:07 pm - 2 pēdējā laika hobijista prieciņi


31.-Okt-2014 07:06 pm


tad šādi izskatās slavenā paelja?
"lufthansa. braunijs jūsu smūtijā."
31.-Okt-2014 07:03 pm
fun fact 2: pie manis pirmoreiz mūžā atnāca trikortrītētāji
tie, kuri pārzina manu virtuvi, uzminiet, ko viņi dabūja?
31.-Okt-2014 05:58 pm
fun fact: tieši 27 dienas pēc vēlēšanām manā pastkastē ir iemesta zzs pirmsvēlēšanu avīze
31.-Okt-2014 04:28 pm

Lūk, teiksim, kino biļetes.

Kino biļetes var iegādāties internetos. Un saņemt 2 veidos, izdrukājamu PDF vai SMS formātā.

Izdrukājamais PDF sevī satur: visādus noteikumus un informāciju, svītru kodu divās vietās, biļetes numuru, vēl kaut kādu huiņu, slinkums tagad vaļā vērt un skatīties.

SMS sevī satur: rezervācijas numuru un nopirktās vietas.

Uzmanību — jautājums. A kakova, sobssna, hrena ir vajadzīgs viss tas vājprāts drukas versijā? Kāpēc arī tur nevarēja būt tā pati sešciparu kombinācija, izpildīta ar 42. izmēra Arial? Kāpēc es nevarētu vispār vienkārši šos cipariņus iegaumēt un nepostīt Brazīlijas mūžamežus, tērējot papīru?

Nicht saprōten.

31.-Okt-2014 05:10 pm - Sarunabaltsarkanās lentītes norādījumu žņaugos.
"Lāčplēša dienu gaidot, Aizsardzības ministrija (AM) aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju nēsāt pie apģērba sarkanbaltsarkano lentīti, kas norāda uz 1919. gada 11. novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku"

Šeit ir daudz latviešu, visādos veidos Latvijas patriotu un vienkārši cilvēku ar zināšanām vēsturē, kāds man var paskaidrot, kā tieši sarkanbaltsarkanas lentītes nēsāšana pie apģērba ir saistīta ar 1919. gada 11. novembra izšķirošo uzvaru, jo nevarētu taču būt tā, ka Aizsardzības ministrija nērš kaut kādas stulbības par pie apģērba nēsājamām lentītēm Latvijas karoga krāsās?

Papildjautājums - nēsājat/grasaties nēsāt šādu lentīti? Norādīsiet uz ko?
31.-Okt-2014 04:52 pm - Manas fotomākslas fanātiķiem
Augusta bildes no pastaigas Jaunmārupe-Olaine.
31.-Okt-2014 04:44 pm - Par kurmīša varoņdarbiem
Rakņājoties pa arheoloģisko literatūru (nu jā, esmu tāds universāls lasītājs, kurš lasa pārsvarā draņķīgu fantastiku un draņķīgu zinātnisku literatūru), uzdūros frāzei par Mākoņkalna pili (bija tāda nomaļa pils Latgalē 13-14 gs., uzbūvēta, šķiet, tikai tādēļ, lai tāds superīgs kalns nestāvētu tukšā). Rau:
"Pagalma vidū bijusi aka, kas sen jau aizgruvusi. No tās saglabājies ap 10 m diametrā liels un līdz 4 m dziļš konusveida padziļinājums."
Kungi et dāmas. Jūs kad pēdējoreiz esat mēģinājuši pasmelt ūdeni no akas 10 m diametrā? Vai vispār redzējuši kaut kur pasaulē kaut ko tamlīdzīgu? Tas taču, bļeģ, pēc izmēriem ir dzelzceļa tunelis ar divām joslām automašīnām Mākoņkalns-Šambala. Vai baseins ar viduslaiku akvaparku.
31.-Okt-2014 04:18 pm
pārracis simtiem www, atradis visus datus par visām valstīm, priecīgs lēkā, sit plaukstas, nu tik salīdzinās, nu tik būs!
bet te nu bija- sāksim ar grūtāko.. Latvijā tādus datus neviens neapkopo, neesot mums attīstīta tā bāzīte tik ļoti kā blakus.. bļe
31.-Okt-2014 04:19 pm
Ja nu man būtu jādzied karaoke, nu tā, ka dzīvības/nāves jautājums (vai kkas tikpat dra[st]matisks, jo savādāk es neparakstītos), tad es laikam šito http://www.youtube.com/watch?v=ZyEDyNQmpms
31.-Okt-2014 03:27 pm - rudens dekadence
vadīju savas dienas tiklā askēzē, bet šodien gan paveicu kaut ko patiešām pretdabisku, perversu: aizgāju skriet jau pirms brokastīm, stundu pa pārdaugavu, atklājot jaunus veistlandus kanālmalā.
31.-Okt-2014 02:46 pm
ja varētu iekonservēt apņēmības uzplūdus un noglabāt dienai, kad no tiesas būs vajadzīgs
31.-Okt-2014 01:28 pm - Tā diena.
Ahā, tad šodien ir diena ar iespēju, ja vakarā pie durvīm zvanās kaut kādi dīkdieņi, sakliegt uz šiem diktā balsī - "Kādi, pie velna, heroīni? Lasaties prom, nolādētie narkomāni, kamēr policiju neesmu izsaucis!"
This page was loaded Nov 1. 2014, 7:26 am GMT.