MaKo
Draugi 
15.-Jul-2019 11:54 pm - UK time
15.-Jul-2019 10:07 pm
- tad rīt Good Omens?
- O_O es biju aizmirsusi, ka būs rītdiena.
- O_O
- nu man likās, ka izdzīvos šodienu un viss **izplūst smieklos**
- **izplūst smieklos** bēdīgākais brīdis šodien!
(Tehniskā smieklu pauze)
- **smejoties** es genuinely...
- **arī smejas** es redzēju.

UPD.:
(Paiet brīdis, kaut ko tur)
- **aizdomājas** bet kā es tā?
- **klausās**
- un es vēl pie vjetnamieša biju, ja būtu zinājusi, ka būs rītdiena, būtu nopirkusi maizi un krabjusmēru!
(Tehniskā smieklu pauze.)
15.-Jul-2019 11:01 pm - Pasaule kā skatuve, uz kuras gadu tūkstošiem izrāda vienu un to pašu drāmu...
... vispirms tu esi jauns, un ļoti labi saproti, ka viss jāmaina un tu ļoti labi zini, kas tieši ir jādara, un zini, ka to nedarīs stagnējošie, pastulbie vecūkšņi, un tad tu esi vairs ne gluži tik jauns un diezgan labi saproti, kāpēc nesanāk tā, kā tev šķita pareizi, un ka vispār ir Nianses, un tad tu nepavisam vairs neesi jauns, un kāds mirdzošām acīm un revolūcijas liesmu azotē tev stāsta, ka jaunu pasauli sev cels, kur valdīs taisnība un darbs, un tu pie sevis domā - bļa, kur es šito hujņu jau simtreiz esmu dzirdējis, un, jā, tobrīd jau tu esi stagnējošais, pastulbais vecūksnis, un aiz tevis rindā iestājušies to jauno spīdacaino revolucionāru mazlietiņ vecākie koriši, tie, kuri jau sākuši domāt par Niansēm.
15.-Jul-2019 10:11 pm
Kā izrādās, bez BG, vēl šādi tādi putinistu utopijas iemītnieki var iekš rokenrōla Disen Gage un Re-Stoned
15.-Jul-2019 07:19 pm - choosingbeggars
Kāds man negrib uzdāvināt pagājušajā dzimšanas dienā šo kombīti pa 69 eur? Man citādāk nav, kur mājās pieslēgt. Grūtāk sacerēt, ja jāspēlē akustiski.
15.-Jul-2019 06:10 pm
Tas ir diezgan skaidrs, ka ASV nevar publiski piedot Asandžam un Menningai. Tā tiktu radīts precedents - netieši dota zaļā gaisma citiem potenciālajiem mūsdienu varoņiem par to, ka viņu veiktais slepena/sensitīva info nopludinājums nebūt nenozīmē to, ka viņi patiesi tiks saukti par valsts nodevējiem un ieslodzīti uz sazincik ilgu laiku. Temīda tomēr ir akla. Un tas nozīmē, ka Asandžš arī tiks paņemts pakaļā pēc pilnas programmas. Ja vien nenotiks iejaukšanās no augšas.
15.-Jul-2019 09:08 am
ruusiitis arii nomira
15.-Jul-2019 04:52 pm
720 tonnīga ekskavatora pārvietošana. Kā izskatās, pēdējā mirklī.
15.-Jul-2019 04:01 pm
brauksim uz Viļņu uz Franz Ferdinand konci un gribam drusku iekāpt tūristiņā.
Dodiet savas rekomendācijas, lūdzu!
kur ēst?
kur dzert?
ko redzēt?
15.-Jul-2019 03:53 pm
Esmu kļuvusi tik slinka, ka pat manas psihozes vairs īsti nedarbojas. Vakar ienāca prātā doma, ka esmu šausmīgi neglīta, nākamā reakcija šķita sacepties, bet tad sapratu, ka nafig. :D Pat ja tā būtu, ka citiem esmu nesmuka, es sev patīku. Turklāt - kāda gan tam vispār nozīme?! Es varu izlasīt labu grāmatu, ieiet vannā, izbaudu savu ikdienu un viss ir ok - kāpēc gan lai laiku, ko varētu pavadīt baudāmi, es veltītu neauglīgiem pārdzīvojumiem? Turklāt ja es, kam ir svarīgs (arī) izskats savos potenciālajos partneros, esmu līdz ausīm iemīlējusies lielākoties tieši cilvēkos, ko svaipotu pa kreisi, varbūt, ka tā būs arī no otras puses.

Tā nu mana trigerējošā situācija var iet padzīvoties manas terapeites kabineta imaginārajā seifā, kur tagad dzīvo visi briesmoņi.
15.-Jul-2019 01:44 pm
izrādās, ja izejot no mājas un speciāli neaizejot iet ielejā, jo, ja nu līst, bet aizejot nu tur, tur, kur tas tilts, vienalga salīst. un ir pārāk silts, lai vilktu lietusjaku, tā vietā salīstot līdz ādai. izrādās, ka tas ir sākums ļoti labai dienai.

bet pamosties pēc tā visa pirmdienā ir ne tik forši. also, nav ne maizes, ne krabjusmēra, bet tas ir apmēram viss, ko šobrīd gribas. nu, ja neskaita pagulēt, protams.
neko, pahujārīs darbus, vai.
un mans pēdējā laika "raging ball of rage" mindset arī drusku atslābis. bet tas varētu būt vienkārši nogurums.
15.-Jul-2019 12:31 pm - kva
Komjauniešu vēstuļu atskaņas liek atcerēties reiz aktuālo:
...ja raksti vēstuli - tad nenosūti, ja nosūti- tad neparaksti, ja paraksti - tad nebrīnies!

un priecē komentētāju drosme un patriotisms, lamājot autori komentāros ;)
15.-Jul-2019 02:18 pm - Briļļu veikals ar optometristu
Kuri ir ok briļļu veikali? (Rīga)
Mammai ir diezgan nevienkāršas lēcas, recepte biš nesvaiga, vajadzētu arī to, kas nav dakteris, bet optometrists,laikam? uz vietas, un, lai rāmju izvēle puslīdz pabieziem stikliem un nav galīgs sūds (iepriekšējos viņa bez manis nopirka, šiem krāsa lobās)

Man vistuvāk būtu viņu aizvest uz Pasaules Otiku Alfā vai Fielmann Teikā, ir tie ok veikali?

es galīgi neko nesaprotu, jo par laimi no mātes esmu mantojusi zemo, resno šasiju, bet redze gan man ļ.laba
15.-Jul-2019 02:11 pm
Esmu atsākusi sapņot. Tā pati par sevi jau ir laba zīme. Un šonakt nosapņoju tehnisko risinājumu jau sen aktuālai problēmai. Tik vienkāršu un acīmredzamu, ka nav saprotams, kā to agrāk neiedomājos. Tur bija ideāla kustība, nebija gan fiksācijas, bet kustība bija ideāla. Un fiksāciju piedomātu.
Es jau saprotu, ka loģisks šis risinājums šķita tikai sapnī.
Bet, sasodīts, tāpat labprāt atcerētos, kāds tas bija.
15.-Jul-2019 01:45 pm - Darbiņā
Sēžu darbiņā, klusiņām rosos, kolēģu šodien nav. Un tomēr neesmu viena. Tik nepārprotami klusie soļi uz viesistabas parketa, ēdamistabas durvju virināšanās, atpūtas krēsla iečīkstēšanās liecina, ka Sirmais Kungs šodienu nolēmis pavadīt Rīgā, nevis tur - savās mīļajās mājās, Daugavas krastā.
Bet mēs labi saprotamies. Divatā mums ir omuulīgāk, no tiesas.
15.-Jul-2019 12:43 pm
Sadomāju nokāpt no cukura. Bļe, skaidrs ir viens, viegli tas nebūs.

upd. no saharozes.
15.-Jul-2019 11:49 am - dažādi
Centralizētais eksāmens matemātikā man bija nedaudz nepatīkamāks - tas gan nenozīmē, ka bija grūts, vienkārši man nepatīkamāks (nu un, protams, man blakus nebija lapa ar formulām). Man interesantākais bija ar 3.daļas 2.uzdevumu, kur tā būtību noķēru ātri, bet pīppauzē pietrūka laika, uzmanības un nesanāca noformulēt precīzu atbildi, toties pēc pāris dienām kopjot kapus, kad nekas netraucē, varēju mierīgi visu izdomāt, parēķināt un pēc tam nedaudz uzsist sev uz pleca.

Mani, protams, drīkst saukāt par retrogrādu Merkūrā, bet izmaiņas ar taibreiku izšķirīgajā setā sabojāja vakardienas finālu. Jā, uzvarētājs varēja būt arī tas pats beigu beigās, bet ne jau šādā veidā, stulbie stulbeņi.
15.-Jul-2019 11:19 am - atvaļinājums
Šis kopumā pagaidām ir bērna kopšanas atvaļinājums. Meita čuč, es ēdu pankūkas ar mellenēm un zipāju internetus. Šodien nekur neiešu.
Pagājušonedēļ fokusējos uz garām pastaigām, muzejiem un Rīgas centra pusdienu piedāvājumiem, proti visam tam, kam man darba dunā laika un enerģijas nav.
Rīt aizies iečekot, kas jauns Kim! un farmācijas muzejā.

Jeb dzīve ar mierīgu bērnu.
15.-Jul-2019 11:20 am
Cilvēce itkā uzsākusi cīņu ar polimēriem, kuri nesadalās. Tai pat laikā vēl nosacīti nesen neredzēju, ka pavāri masveidā lietotu vienreizlietojamos cimdus.

upd. Padomāju, ka varbūt tie ir lateksa cimdi, a latekss moš dabīgs un tā. Bet Several species of the microbe genera Actinomycetes, Streptomyces, Nocardia, Micromonospora, and Actinoplanes are capable of consuming rubber latex. However, the rate of biodegradation is slow, and the growth of bacteria utilizing rubber as a sole carbon source is also slow.
15.-Jul-2019 10:44 am
atgriezos rīgā pēc pusotras nedēļas laukos. rīga šķiet tāda pieprasoša, savelkoša.

dažbrīd laukos es jutos kā tēls no kāda deviņpadsmitā gadsimta romāna - līst, līst, līst, galošās nesu malku no šķūnīša, iekšā brēc bērni, ir auksts, neesmu izgulējusies, esmu viena. bet dažbrīd kā aristokrāts - spīd saule, bērni laiskojas savā vaļā, es lasu rīgas laiku, dzeru kafiju, dzied putni.

viss līdzsvarā, kā teikt.
15.-Jul-2019 08:12 am - apt
Atgriežoties pie tēmas, kas iesākās šeit:

http://klab.lv/users/jan09/365656.html?nc=13

6dien biju aizdevies uz jauniešu dubultjubileju, viena no kurām bija 33 gadi - šādu ciparu kombināciju manā jaunībā mēdza saukt par "Jēzus vecumu".
Jau pirms nedēļas, aprunājot ielūguma detaļas, tika pamanīts, ka pats jubilārs tādu terminu nezin. Vakara gaitā diskusijas un ekspressaptaujas parādīja, ka šādu terminu zin paaudze 46+, bet nekad nav dzirdējusi paaudze 33-.
Tāda lūk maza atšķirība un nieka 20it gados pazudis apzīmējums/jēdziens.
15.-Jul-2019 09:45 am
Ja es būtu uzņēmuma "Tiger" pārstāvniecība Latvijā, jau sen būtu ierosinājis reklāmas kampaņu "LV Kultūras ministrs iesaka Tiger brilles". Bet tā kā neesmu pārstāvis, un arī manu acu redzes spēju starpība ir lielāka par 5 dioptrijām, labāk necentīšos bāzties visām mucām par spundi.
15.-Jul-2019 08:42 am
galnais vēlreiz kaut kur noskatīties šagada vimbldonas finālu
This page was loaded Jul 16. 2019, 9:03 am GMT.