MaKo
Draugi 
22.-Feb-2017 07:55 am
Kaut kur kaut kas pasprucis vaļā, un rīts pār mums uzgāzies ar gaismas lavīnu. Tas viss ir tik neierasti, un rada sajūtu, ka esmu aizgulējies vai nočammājies, un bezcerīgi kavēju.
Pa ceļam mēģinu noslāpēt šo trauksmes sajūtu, lasot Bariko Jauno līgavu. Varbūt kāds, kam tas jādara, drīz iztulkos arī latviski. Lūkojiet grāmatveikalu plautos - vāku atpazīsiet pēc atturīgi ieskicētā meitenes silueta un koši sarkani iekrāsotajiem krūšu galiem.
22.-Feb-2017 05:29 am
Man vairs nav, ko tev teikt. Mīļā dienasgrāmata, man vairs nav, ko tev teikt.
22.-Feb-2017 02:38 am - Dialogs
- Labvakar.
- Labvakar.
- Kāds bija ātrums?
- Atnāciet labāk uz mūsu mašīnu apskatieties radarā.
- Hm, un cik par to draud?
- 360 eur, toties jums paliek tiesības (smaids).
- ...
- No kurienes uz kurieni tā steidzāties?
- Steidzos mājās, nogurums liels un miegs nāk.
- Nja, tagad iespējams vairs nenāks ...
- Nu, ja jūs izrakstīsiet soda kvīti, tad toč nenāks.
- (mulsi smaidot) Nja, un ko tagad darīsim?
- (pārdomajot visus iespejamos scenārijus) Es tiešām nezinu.
- (ar žestu, kāds piemīt cilvēkam, kurš 1 sekundē trīs reizes šaubās par sava lēmuma pareizību, atdod dokumentus) Tad brauciet mājās un izgulies.
- (samulsis, nespēju noticēt) Varbūt aizbraucam līdz veikalam?
- (smaidot) Būs jau labi, esiet prātīgs uz ceļa.
21.-Feb-2017 11:20 pm - Irst! komentāru filtrētājs 1.0.4
Iespēru savam ir.lv komentāru filtrētājam priekš Chrome pārlūka.

Tas taču nekur neder, ka kāda lietotāja slēptie komentāri tiek aizslēpti mūžībā, un vienīgais to apskatīšanas veids ir lietotāja pilnīga atbloķēšana, kur man bija prāts?!

Tagad novāktie komentāri nomainās pret mazu, jauku pleisholderīti, kas ļauj ziņkārības gadījumā to arī apskatīt.

Vēl ir salaboti šādi tādi bugi, bet lietotāju skaits ir gana nenozīmīgs, lai kādam būtu bijusi iespēja tos pamanīt.

Ejiet, slaukiet indrānus un skaisles zem paklāja.

21.-Feb-2017 11:03 pm
Tik daudz vēl jādara, jādomā, jāiedvesmo sevi lai spētu būt pati ar sevi un just to piepildījumu. Atzīšos, man neizdodas, vai izdodas tikai pa retam. Man liekas, mans kaķis ir atkarīgs no manis, bet viņam ir arī pašam savas darīšanas.
Es arī gribu būt atkarīga, gribu piederēt un būt kopā... Tas tukšums, kad esmu unowned mani, šķiet, brīžiem fiziski krata. Kādreiz palīdzēja iedzeršana utt. Tagad tas līdz ļoti minimāli. Tukšums, kas jāaizpilda ar nez ko, nevēlēšanās, slinkums kaut ko darīt, iet, darīt, sasniegt! Priekš kam? Kāpēc? Gribu būt mājdzīvnieks. :(
21.-Feb-2017 10:13 pm - Vadoņa mērījumi
Azerbaidžānas prezidents ieceļ savu sievu par pirmo viceprezidentu.

Thhh, es jau dzirdu, kā priecīgi saberzē roķeles latvju uzņēmīgie politiķi ar bērnu, sievasmāšu un znotu ķekariem birojos. *neizpratnē* a čo?!
21.-Feb-2017 09:53 pm
kakls sāp, ķermeņa temperatūra +38, vissirslikti
21.-Feb-2017 07:09 pm
tad, kad man nav apzinaatas iespeejas izraadiit un izteikt visu to, kas man ir iekshaa, tad es sev pasaku, ka man nekaa nav iekshaa. ko juus, vai ak vai, patiesi, jel, juus patvaljiigi pienjeemaat, ka man kaut kas ir iekshaa? nekaa tur nav, ko juus muljkjojaties, saapiiga niekoshanaas, ai ai, atmostieties, un redziet, ka sheit nav itin nekaa, luudzu nepieskarieties un neteereejiet cieniijamie un godaajamie un sirsniigie braalji savus dziives laikus, nokaunieties savaa priekshaa un glaabiet sevi. juus apkaunojat gan sevi gan cilveeku, kuram nekaa nav iekashaa. apzheelojieties par vinju un par sevi, un izliecieties, ka nemaz nedomaajaat, ka nemaz neatceraties, ka nemaz nezinaat par ko es runaaju, un es dariishu to pashu. es sev stingri un pat maigi pasaku, ka manii nekaa nav, ka dziive mani ir atceelusi, izdzeesusi visu to ko es veeleejos izraadiit un izteikt, jeb atnjeemusi to no manis, atnjeemusi man to aukstasiniigi un bez jautaajumiem, bet labi, lai jau dziive taa neuzskata - taa kaa manii nekaa nav, tad manii nav arii diskusijas par to, es atziistu abus variantus. tad es sev pasaku, ka manii nekas nav, stulbs sapnis, kura vairs nav. tad es staigaaju tuksha un aprobezhota un nekauniigi izdziivoju savu vienmuljo, bezceriigo dziivi, visam saku nee, gan mentaali gan fiziski, driizaak - atbilde ir nee uz visu, jo iekshaa ir bezgaliiga negaacija. es taadaa veidaa vienkaarshi gribu atelpu no saapeem.
21.-Feb-2017 07:06 pm
nesaprotu cilvēkus, kuri lepojas ar to, ka nemaina domas. I mean, is that not how we grow and improve? we get new information and reevaluate our thoughts and opinions. protams, tas ne vienmēr ir patīkami visiem iesaistītajiem (reizēm arī neiesaistītajiem), bet tas jau laikam nav tik ļoti svarīgi.
21.-Feb-2017 08:31 pm
Jaunās dāmas saņēmušas pavisam jaunās Latvijas Republikas pases. Kopumā ļoti glīti tikai pagalam teiksmaini izskatās.
Agņeškas jaunkundzei mati saņemti atpakaļ un krīt ap ausīm autentiskā elfu meitenes frizūrā, austiņas līdz ar to izskatās spicas. Kopā ar izteiksmīgu Gendalfa attēlu pirmajā lapā, visādām rūnu zīmēm še un tur un teiksmainiem, miglā tītiem tēliem, pie pilsonības ieraksts "Gondoras ķēniņvalsts" izskatītos tikai dabiski. Vai Rivendella, ņemot vērā elfisko izcelsmi.
Un ko, pie sv Izidora bārdas, nozīmē notis? Zaļa un sarkana. Elfi ir lieli dziedātāji, ja?
Ko saka visu Vakarzemju sardzes posteņi par šādu pasakuzemes pasīti?
21.-Feb-2017 02:52 pm
Baudām araucana alu , spīd saule, skan Bobs Dilans un apkārt Andu virsotnes sniegos. Rīt pēdējā diena Argentīnas trekinga galvaspilsētā.
21.-Feb-2017 06:59 pm
par krutiem komēdijseriāliem runājot
esmu sev pēkšņi atklājis documentary now!
biedri, līdz asarām
21.-Feb-2017 11:48 pm
man nepatīk lepēna it nemaz, bet šo es nemāku nerespektēt. šo
21.-Feb-2017 05:27 pm - queer kinship
Sveiki!
Bakalaura darba (kultūras un sociālajā antropoloģijā) ietvaros pētīšu, kā radniecību (ar radniecību saprotot dažādas savstarpējo attiecību prakses, ne tikai asinsradniecību vai partnerattiecības) skata homoseksuālas personas.
Meklēju cilvēkus, kuri identificējas kā geji vai lesbietes un piekristu anonīmai intervijai.

Lai mazinātos aizspriedumi un maldīgi pieņēmumi, ir nepieciešami pētījumi!

Man var dot ziņu uz pelnufeja@gmail.com
21.-Feb-2017 04:51 pm - Nu vo, nu vo
Klients Aptiekas ielā izrādījās manu priekšnieku čoms. Un to es noskaidroju nevis no klienta, bet no priekšniekiem. Jn tas viss pie tā, ka uzņēmumu VID šodien izdupsēja, un visiem sūdīgs garastāvoklis. Interešu konflikti, bļe.
21.-Feb-2017 04:12 pm - kwee
sniedziņš!!!
21.-Feb-2017 04:04 pm
"Digital Church"
"Spiritual Priest"
Kas būs nākamais?
21.-Feb-2017 01:37 pm
sešos no rīta saulei austot mēs iejājām el paso, un no salona iznāca pončo tērpies meksikānis ar vislielāko sombrēro un vislīkākajām kājām viņpus tihuānas, un teica tas, ka biljarda nekāda nebūs
21.-Feb-2017 01:25 pm
LETA "Krievijas uzbrukuma gadījumā 39% iedzīvotāju nedarītu neko."
DELFI "Latvija pirks pašgājējhaubices."

Parezi ir, lai roboti karo.
21.-Feb-2017 12:01 pm
Melodic Death Metal-catalyzed Multicomponent Hantszch Reaction.
21.-Feb-2017 11:47 am - Dzimšanasdiena
Ar lielu brīkšķi tuvojas mana kārtējā dzimšanas diena. Bija doma to sagaidīt kādā krodziņā, kur tie, kas grib mani sabučot, atnāk un sabučo. Tad man parādijās doma, ka kā svētku sastāvdaļu var paspēlēt manu iemīļoto pokeru. Bet sakiet - kā mums tagad ar likumdošanu, var spēlēt pokeru publiskā vietā? Krodziņā, kafejnīcā? Negribētos skaidrot pašvaldības policistam, ka mēs jau tikai tā, uz sērkociņiem, ne naudu spēlējam....
21.-Feb-2017 10:47 am - pārvadāšana
jāpārved mantas uz citu valsti ne gluži kosmiskā apjomā, bet drusku tā kā par daudz pasta pakalpojumiem - dažas kastes ar grāmatām, ģitāras un kombis, vinilatskaņotājs, šis tas no virtuves pričandāļiem.

kādu kompāniju varat ieteikt šādam projektam?
21.-Feb-2017 09:59 am
"Tomēr noslēpumus, kur atrodam visus tos skaistos priekšmetus, parasti neatklājam," noslēpumaini atklāj Daudziņa.

Sievietes fani priecājas, ka trīsdesmit sešus gadus vecā slavenība beidzot atradusi savu laimu.
21.-Feb-2017 10:39 am - kognitīvā disonanse
Tas moments, kad izteikti reliģiozs cilvēks sāk runāt par māņticību. Kritiskā tonī.
21.-Feb-2017 09:47 am
Eh, rīta sapņi, konkrēti, tie, kas sadzīti pa starpām atkārtotajiem modinātāja signāliem kļūst arvien šizīgāki. Visu ko citu jau esmu aizmirsis, bet viens pa pusmiegam uz vēlāku atlikts modinātāja signāls pārtrauca visnotaļ sekmīgu snaipera karjeru, un padarīja mani par bērnudārza audzinātāju kādā angliski runājošā zemē.

No vienas puses, liek aizdomāties par garīgo veselību, no otras - pārskatīt turpmākās karjeras izvēles, ja nu ar pašreizējo kas atgadās. Sapņi gan ir sūdīga simulācija, bet to, ka es galīgi nemāku bērnus, es biju nojautis jau sen.
This page was loaded Feb 22. 2017, 8:10 am GMT.