MaKo
Draugi 
26.-Maijs-2019 09:24 am
gribētu, lai mani sauc citādi.
gribētu teleportēties uz vientuļu salu.
ja es varētu paņemt līdzi 3 lietas, es paņemtu divas.
mutes ermoņikas un andra akmentiņa dzejoļu krājumu "maigi gari rīti".
pirmo, jo vienmēr esmu gribējusi iemācīties tādās pūst.
otro, jo gan jau, ka atrastos pielietojums.
padauzītu ar to vēlos vakaros moskītus.
izplēstu to lappusi, kurā rakstīts, ka "mīl nemīl - tikai ziedlapiņas saburzītā nojautā..." un kas tur vēl bija jau vairs neatceros
un blablabla
iestūķētu to lapu stikla pudelē, atdotu okeānam.
apakšā parakstītu ar drukātiem durtiem, lai visiem viļņiem reizi par visām reizēm ir skaidrs -

MAN NEMAZ NEGRIBAS, LAI MANI ATROD.

paraksts.
26.-Maijs-2019 09:04 am
miss (verb)

i)Fail to hit, reach, or come into contact with (something aimed at)
‘a laser-guided bomb had missed its target’

ii) Fail to notice, hear, or understand.
‘the villa is impossible to miss—it's right by the road’

iii) Notice the loss or absence of
‘she slipped away when she thought she wouldn't be missed’

patīk, ka pietrūkšana, ilgošanās reizēm nozīmē to pašu, ko nozīmē netrāpīšana mērķī. ja tev kāda pietrūkst, tu vienkārši neesi trāpījis. tu aizšauj garām. kā briedi medījot cauri sekunžu brikšņiem, sapņu valdziņu pārlieku ciešo adījumu. sirdij jau nepietrūkst. sirdij jau vienmēr ir gana.

dažreiz man pienāk pastkartes bez paraksta. es tagad dzīvoju citur, bet mamma man vienmēr aptuveni izstāsta, kas uz tām attēlots. pēdējā, kas bija pienākusi, esot bijusi ar pusbrukušu smilšu pili, gliemežvāku aizsargvalni un kaijas spalvu karoga vietā. ja manas priekšnojautas mani neviļ, tad nākošajā būs mazs zēns (ne)aizmirstulīšu lauka pašā vidū, kas ar smilgas kātiņu spēlējas ar otrādi apkritušu maijvaboli.

varbūt, ja pirkstu galus varētu tik vienkārši paslēpt kā sirdis aiz lj-cut, tajos sāktu drūzmēties vārdi, kas būtu īstie. brāzmainais atmiņu vējš sajauc man matus šorīt. pasaki pasaku, kas sākas ar šo:

26.-Maijs-2019 09:02 am
Jautājumi, ko neuzdod cilvēkam dienu pirms bakalaura nodošanas: "tev te gadījumā nav drukas kļūda darba nosaukumā?"
26.-Maijs-2019 12:29 am
Šodien un šīs 'Eiroparlamenta vēlēšanas bija pirmās manā dzīvē, kad apsēdos un apzinīgiizlasīju vismaz pāris partiju priekšvēlēšanu programmas.
25.-Maijs-2019 11:54 pm
saule norietēja mašīnas atpakaļskata spogulī. skaisti kontrasti. briestošā negaisa melnais pretstatā ceļa joslas atdalošo līniju un savu jau pateikušu pieneņu baltajam. braucu un izlēmu - nē. es izķepurošos. ja reiz esmu bijusi sūdos līdz acīm, tad viss šis ir tikai mazliet ieildzis čakars. un, ja par sapņiem, tad... manējie pārziemo tepat. manējie ir nevis sapņi, bet sumo cīkstoņi. riktīgi tādi. ja uzķersies kāds uz tavas izliktās ēsmas, viens krastā tādu neizvilksi. reizēm vadībā ir viens, bet, kad jau esi otru norakstījis un neko citu vairs negaidi, tas pēkšņi var gūt atkal virsroku. manējie vienkārši nogaida zem biezas sniega segas. ar tiem nekad nekas nenotiek. nu, gandrīz nekad. ne jau tā. tad jau tie nemaz nav bijuši sapņi. varbūt vienīgi ar gadiem kaut kas izmainās to sejas vaibstos vai skatienā, ar kādu tie manī noraugās. varbūt to rokraksts mazliet nogurst, atslābst to satvēriens. varbūt laikam ejot tiem pievienojas iepriekš nepamanīta nopietnība. nezinu. man tas vēl jāapdomā, rūpīgi jāapsver.

p.s. mana kanēļmaizīte Tavai rītdienas kafijai: https://tnsatlanta.org/wp-content/uploads/Neighbors-Carver.pdf
25.-Maijs-2019 07:33 pm
ļoti priecājos, ka eksistē Taika Waititi. toreiz (sen atpakaļ) netīšām atklāju Eagle vs Shark caur dc++, nedēļu lādējās. filma bija iznākusi varbūt kādu mēnesi. tagad viņa padarīto darbu liste zem *aktieris, režisōrs, scenāriju autōrs, stand-up, gleznotājs, fotogrāfs, modes dizaineris* ir laba iedvesma. viss dziļš, līmenīgs, iespējams, un vēl ļoti labi iespējams.
25.-Maijs-2019 07:33 pm25.-Maijs-2019 07:32 pm
25.-Maijs-2019 10:29 pm
Pēdējā laikā esmu pieķēris sevi pie tā, ka kļūstu vecāks ne tikai negatīvā nozīmē. Šķiet, ka lielāko daļu sava mūža esmu bijis bērns/pusaudzis un tikai nesen iestājies kaut kāds pieaugums. Staraja zanuda ar senilu izteiksmes veidu. (10 reasons why it's a good thing)
25.-Maijs-2019 10:10 pm
Varbūt visi kavētāji manā dzīvē vienkārši ir sirdī dienvidnieki, kur tas ir normāli? Lai nu kā, šodien man ir tik abidna, ka esmu gatava izbeigt 20 gadus ilgu draudzību tāpēc, ka atkal, jau kuro reizi, kavē, ilgi un nevar pabrīdināt. Nu tad netaisi tos plānus, ja atkal un atkal nevari īstenot! Aizņemta dzīve nav attaisnojums, tas ir personīgs tizlums un spļaušana visiem virsū no piektā stāva.

I think I'm too old for this shit. Laika man netrūkst, but then again, arī sūdīgas attieksmes ne.
25.-Maijs-2019 09:49 pm
Tā reize, kad kafijas pārdevējs uzstāj, lai maksāju tikai pēc saņemšanas. Un pabrīdina, ka jūnija beigās viņam būs brīva nedēļa - lai varu plānot.
25.-Maijs-2019 01:27 pm
60 km ar riteni, jo derēja tikai tas zemeņu saldējums
ar pieneņpūkām apsniguši ceļi, milzu aitas, zaļi dzeltens viss
dzīve lēnām atgriežas
kaut vairs nekad nebūtu tādu dienu, kā tās pēdējās, visas nemaņā

sāku lasīt addy pross "what is life" un damasio "self comes to mind"
staying alive. staying sane. at peace.
omītes puķes tik pilnas ziediem
25.-Maijs-2019 07:16 pm
https://m.imdb.com/title/tt8860450

Kā jums Renē Zēvelgere, kad viņa nav Bridžita Džounsa?
25.-Maijs-2019 04:46 pm
Kas tik ļ nesaprotams ir teikumā, kas ir atbilde uz jautājumu par maniem dienas plāniem, ka es paņēmu laptopu un braucu uz festivālu psihenē?
25.-Maijs-2019 05:14 pm
Gāja labi
25.-Maijs-2019 04:42 pm - Standarta procedūra
Lai noturētu kaut kādu kontroli, vajag resursus. Pēc nedēļas miega badā kārtīgi, maksimāli intensīvi izgulējos un šeku reku - pārgājis raudamais, pārgājis niķītis, pārgājis psihums un iestājies miers. Nav jau tā (diemžēl!), ka debesis uzreiz laistītos gliteros, bet ar pilnu bāku viss izskatās pavisam citādi.

Var jau mēģināt apiet standarta procedūras kā es to daru nedēļu no nedēļas. Bet tad nevar cerēt uz nestandarta rezultātiem.
25.-Maijs-2019 03:40 pm
It kā aiz loga 21. gadsimts. Pases ar visādiem iestrādātiem kodiem, ID kartes ar čipiem, bet vēlēšanu iecirknī, kad stāvi nelielā, bet tomēr rindā, tavu identitāti pārbauda pēc persõnas koda, ko palūdz nosaukt balsī, un tā ievadīšanas planšetē, kas jāapstiprina ar kapču (tiešām? TIEŠĀM?).
Nav tā, ka sūdzos – vairāk neizpratnē. Kā tad paliek ar visiem izslavētajiem GDPR, kā dēļ pirms gada visi vai juka prātā, un joprojām īsti nav atgājuši? Kā ar tiem kodiem/čipiem pasēs un ID kartēs? Tas priekš kaķiem?

UPD:
Un jā! Laikā, kad kosmiskie kuģi vago kosmosa āres, mēs balsojam ar papīra biļeteniem.
25.-Maijs-2019 03:25 pm - pārvācamies

25.-Maijs-2019 03:07 pm
Un nāku pa taciņu vieglots un tīrs
Ar domu to tālu vēl eju
Ka ne es - bet lūk tur tas bārdainais vīrs
Būs tas, kurš vēlēs EP...
25.-Maijs-2019 01:59 pm
Šogad pārgājiena Kolka-Dubulti (24.-26.maijs) dažs dalībnieks distanci esot pabeidzis vēl pirms organizatori uzslējuši finišu.
25.-Maijs-2019 12:56 pm
Manā rajonā vēlēšanu iecirknis ir krievu skolā. Vietējie blokmāju iedzīvotāji to noteikti zina, bet man (info saņēmu tikai no VID, ne vēstulē) trīsreiz vajadzēja skatīties kartē, pa kuru greizo ielu tai labirintā piebraukt, un tik un tā apmetu spirāli, kamēr atradu ieeju. Balsošanas norobežojumu galdiņi tik tuvu cits citam, ka cilvēkiem jāpieceļas, lai citi balsotāji var paspraukties garām viņu krēslam.
25.-Maijs-2019 12:39 pm - before loneliness will break my heart
https://www.youtube.com/watch?v=y-eWMYe-ss8
25.-Maijs-2019 12:01 pm
Tikai novērojums: sestdienas pusdienlaikā braucot uz centru tramvajā kādi 80% ir pensionāri (vecums, noteikts vizuāli). Auditorijā ir arī daži bomži un pāris skolēnu. Nepamet sajūta, ka par braucienu maksā daži nelaimīgie strādājoši indivīdi, kuri iemaldījušies šajā sociālismā, kas arī labi parādīts Rīgas Satiksmes informatīvajā animācijā, ar kuru mūs izklaidē ekrānos un kurā Rīgas Satiksmi uztur vienīgi ģimenestēvs. :)
Es tomēr balsotu par krietnu atlaidi, nevis par pilnīgi brīvu braucienu nepelnošajam sociumam, citādi pelnošais vairs īsti negrib ar sabtransportu braukt.
25.-Maijs-2019 11:50 am - Rindu vērotāja piezīmes.
Ko tur dod?
25.-Maijs-2019 10:34 am - see you later
This page was loaded Maijs 26. 2019, 10:01 am GMT.