MaKo
Draugi 
1.-Dec-2015 02:49 pm - kopsavilkums
Divas stundas miera un neskriešanas un viena cigarete tajā īsajā atelpā starp krievu un latviešu jauno gadu.
Topošā Bereļa romāna "Aklo gaisma" nosaukumu izlasīju kā "Alko gaisma" un padomāju, cik kruta
Grāmatu svētkos bija dikti jocīga sajūta, nu, tas, ka eju pie stendiem sapirkties to, ko man vajag, cilvēki smaida, atpazīst, sveicina un dod free stuff
Vārdsakot, episks projekts varētu būt, zem devīzes "Mīli savu žurnālistu, neļauj viņam sevi izdrāzt".
- Tā Transtremera dzeja ir ļoti slikta.
A long hard road out of hell, baby steps.
Scary thought of the day
bet jā, es laikam gribēšu būt redaktore. pamazām izlupināt no teksta stāstu ir viens no visgandarījošākajiem pasākumiem, ko zinu, kaut kādā ziņā skaistāks par rakstīšanu pašu.
fck
Incanti, ja būtu, tātad, augšupielādēta psihe, tad droši vien to varētu arī kopēt, vai ne?
Man šķiet, ka šis ir pirmais gads, kurā es Nanowrimo sāku tikai 1. novembra ~14os, un tas arī pie noteikuma, ka mani atkal kaut kas nedistraktēs. (visticamāk, es pati)
Ja vakardiena kaut mazākajā mērā raksturo manu turpmāko dzīvi, tad tas ir reāli scary/amazing


/reāli skumjš laikam ir tas pirmā marta ieraksts, tik skumjš, ka iebāzts pie privātajiem, bet izklausās tik optimistisks
1.-Dec-2015 02:46 pm - kulināri, jet agein
kaut kad es pagatavšu arī laša (vai foreles) tartaru, bet pie jaunā bužulē tāds laikam nepavisam nepiestāvēs..
bietes tak ietu kopā ar krēmsieru un mārrutkiem? (ja man nebūs slinkums jamās cept, protams)
var būt jums ir zināms kāds īpašais zivs/jūrasmošķu ēdiens, kurš pistāvētu vieglam, augļainam sarkanvīnam? pagaidām topā ir mīdijas gandrīz vai rasbainieka gumē.
1.-Dec-2015 01:18 pm - Lēli un uzmanīgi
Palēnina.

PalēNina.

PALĒNINA.
1.-Dec-2015 02:09 pm - Džeza vēsture Latvijā 1922- 1940
Dienas prieciņš - nevar vairs sagaidīt 
1.-Dec-2015 01:34 pm - Taxify
Vai kāds ir Rīgā strādājis ar Taxify?
Kā ir? :)
1.-Dec-2015 01:23 pm
meklēju 2 spēcīgus puišus īsai palīdzībai ceturtdien ap plkst. 17.00 Vecrīgā - atlīdzība ielūgums uz pasākumu, kura sagatavošanai palīdzēsiet.
interesentus par precīzu pasākumu informēšu personiski.
25259213
1.-Dec-2015 01:17 pm - tikai -kušs, neizbiedēt!
paskat, kādi te viskādi jaukumi slēpjas: http://klab.lv/users/pilnigigaram/
1.-Dec-2015 12:43 pm
hujakš, ir decembris, un es jau šodien esmu novēlējusi vienu laimīgu jaungadu, un tas nebija dzimšanas dienas apsveikums vai tamlīdzīgs eifēmisms, bet tiešām apsveikums jaungadā, jo ar frizieri mēs šogad vairs netiksimies
šodien tāda bipolāra diena, no vienas puses – lejiet manī litrus kafijas un turiet īkšķus, lai galva vakarā vēl spēj strādāt, bet no otras – piedāvājiet labāk kādu vietu rīgas centrā, kur es varu stundiņu vai pāris nosnausties (ja man tam sanāks laika, lol)
1.-Dec-2015 12:12 pm
DELFI. Pembertons 2014. gada 11. oktobrī pēc kopīgām militārajām mācībām ar Filipīnu armiju bija devies atvaļinājumā un kādā bārā Olongapo pilsētā, kas atrodas uz ziemeļrietumiem no galvaspilsētas Manilas, iepazinās ar sievieti, kas tiek identificēta ar vārdu Laude. Pirms tam viņa bijusi pazīstama kā Džefrijs, norāda BBC.
1.-Dec-2015 12:02 pm
Vispār esmu sašutusi!
Man piešķirtā bonus malus klase ir 5!!! PIECI!!!
Fu!
1.-Dec-2015 11:58 am
vispār, es tā uzskatu, ka zivju zupa, laša pastēte, kotletes (tsk. tītara keftades) un lēnais cepetis ir ēdamlietas, kas man padodas izcili
tā, lūk.
jā.
1.-Dec-2015 11:44 am
Ja vakardiena kaut mazākajā mērā raksturo manu turpmāko dzīvi, tad tas ir reāli scary/amazing

pabeidzu nanowrimo
palaboju prezentāciju, no kuras sapratu apmēram 1 slaidu
izslēdzu telefonu un noslēpos no pasaules
norāvu pāris mikropanikas un vienu episku noraudāšanos

un un un āāāā džīzasfakinkraist, dzīve.
1.-Dec-2015 10:29 am
vecas tradīcijas vārdā izjozu cauri katra mēneša pirmajiem ierakstiem
šis ir bijis ļoti īss gads - tas, ka notika aprīlī, šķiet, noticis nupat aizvakar
1.-Dec-2015 10:20 am
cibu es savulaik sāku rakstīt rakstīšanas pēc. kad reiz skolas sacerējumi vairs nav jāraksta, tad vismaz savureiz stilu paturēt, tēlainību izkopt, roku pavigrināt un tādā garā
kā mēs to visi varam izlasīt, čušs no tā vien iznācis, tās stila kopšanas, tēlainības turēšanas, roku vingrināšanas. baigā rakstniece. lasu, ko esmu pierakstījusi pirms dienas, nedēļas vai mēneša, un pati nesaprotu, kas tas vispār tāds par teikumu un ko es ar to esmu domājusi, un kur bijusi mana problēma. atvainojiet, draugi
vislielākās bažas par to, ka es tieši tāpat arī runāju, haotiski un bez stila, lai gan kādas tur bažas - tā tas arī ir

upd. jap, joprojām apmēram tā: http://klab.lv/users/zirka/2013/12/01/

upd2. a par rokrakstu pat nesākšu, darbā katrai manai ar roku rakstītai piezīmei dokumenta malā pieprasa tulkojumu, eh, izsvaidīts raksturs un nesavākta personība
1.-Dec-2015 10:12 am
pie manis šodien nāk revidents. tā gribas pa biroju izlaist vistas!!!
1.-Dec-2015 10:07 am - U should be worrying about U-NO-POO!
Es atkal biju uz slepeno istabu, kur stundas laikā jātiek ārā. Iepriekšējā vakarā drosmei izdzērām divus litrus bumbieru absolūta un sestdien visi tādi pilnīgi dumji devāmies uz izlaušanās spēli "Kambaris" Jelgavā.
Džeki tīri labi visu izdomājuši - kādas privātmājas šķūnītī iekārtota telpa, kuras leģenda vēsta, ka šitā te ir slepenā dienesta telpa, kur turējuši visādus ieslodzītos, no kā vajag izdabūt informāciju, un tad vienreiz viens ir tomēr ticis ārā un arī atstājis norādes, kā citi nabadziņi var to izdarīt. Un tad tur stundas laikā visādas interesantas lietas var atrast, ai, nudien interesantas, un spēles sākumā trīs dalībnieki ir pieķēdēti pie lietām, es, piemēram, bija pieķēdēta pie kaut kāda harassment panda style stieņa, citi pie dīvāniem un radiatoriem, vai, nezinu, neredzēju, biju aizņemta ar stieni.
Bet neko, kopā atradām kodus, atbrīvojām mani no pārdos-kā-lelli pieķēdējuma, rāpojām pa grīdu, risinājām uzdevumus, stunda aiztraucās kā vēja spārniem, kambaris mūs uzveica, ārā netikām, viss.
1.-Dec-2015 07:34 am - 01.12
gip, gip, urrá!
;)
1.-Dec-2015 09:13 am
Novembris ir miris, lai dzīvo decembris.

Runājot par novembri, man ir divējādas izjūtas pret to, ka cilvēki saka "nUOvembris". No vienas puses skan dikti mīlīgi, no otras, gribas viņiem nokost degunu un iebļaut asiņojošajā caurumā: "Novembris, novembris, NOVEMBRIS!!!!". Nu, un pēc tam, kā parasti, jumts, ložmetējs, prasības pēc eklēra.

Runājot par nUOvembri, kā īsti sauc Dainu Tēvu? Pa ceļam uz darbu runā ierakstīta sievietes balss, kura sludina apstāšanos BarUOna ielā, bet ceļā uz mājām ierakstīta vīrieša balss saka, ka pieturam BarOna ielā.

Kā īsti ir? Apsolos degunos nekost. Tā es riskēšu nolauzt protēzes, bet zobārsta pakalpojumi ir briesmīgi dārgi.
1.-Dec-2015 08:35 am
essaprotams atvainojos par saviem, mantādas aizdomas, bišku bipolāriem traucējumiem un trauxmi, ko te sēju. betjajūs zinātu, kur izrādās es iepriekš biju viscaur apdzisusi, tad tagad, ar jauniem spēkiem, cenšos spīdēt akal, pavisam jaunā un gudrākā kvalitātē, vane, tapē sanāk ik pa brīžam, ka iespīdas tā, ka jāmaina spuldze un visu izsit, betē, jūtu, tā solītā harmonija, tobiš - vienmērīga un konstanta spīdēšana, ir kaukur pavisam tuvu jau beidzot. un tas būs afigeķ ku kruta
1.-Dec-2015 08:11 am
Pret "bēgļiem", kuri, tuvojoties Eiropas krastiem, paši pārdur savas laivas, efektīvs līdzeklis būtu labi apmācītas haizivis.
1.-Dec-2015 02:42 am
ne gluži uzzinu_pēdējais, bet nu tā kā šobrīd zināmā sakarā visai rūpīgi jāiedziļinās vecajos klusajos telefonos par totāli pedofilo norvēģiju, skatos un brīnos, kā izteikums "uzaugot vardarbīgā ģimenē, daudzi turpina vardarbību uzskatīt par normu, tāpēc skolās un bērnudārzos ir jārunā ar bērniem, lai viņi neklusētu, ja ar viņiem kaut kas notiek" pārvēršas par "viņu bērnu lietu ministre vienu gadu skolā mācīja priekšmetu "incests", un viņai tā iepatikās, ka tagad viņa grib priekšmetu ieviest visu skolu pirmajās klasēs un vispār legalizēt incestu"
30.-Nov-2015 10:21 pm
kamēr sautēju sautējamo, ostaps sazinkā nozaga kaulu un nesās ar viņu zobos pa māju, līdz iemetās pagultē, rūkdams kā tāds suns
pizģuks tāds, labi, ka mana māte šito neredz, es viņus ar vistas sirsniņām, a viņi man simulē badu
30.-Nov-2015 09:33 pm - Iz antīkiem apcirkņiem
[..]vienīgās dzīvās radības, ko mums izdevās iegūt, bija ap trīs simti četrdesmit melnas ērces – dažāda vecuma un lieluma,– kurām, šķiet, vislabāk patika Lunas un Helmuta smaka, tāpēc tās bija uzkritušas tieši viņiem. Abiem nelaimīgajiem vajadzēja iet uz tuvējo upīti izģērbties; noņēmuši no ķermeņa visciešāk piezīdušos kukaiņus, viņi apsēdās un sāka izlasīt atlikušos no apģērba krokām un vīlēm; abi kā paviānu pāris sēdēja kaili uz akmeņiem un knibinājās ap drēbēm.
— Ir gan savādi radījumi šīs ērces, — es ierunājos, atnācis pie upītes, lai paziņotu, ka ēdiens gatavs, — parazīti ar pareizu nojautu. Zinātniski konstatēts, ka ērces mēdz uzbrukt pašiem nepatīkamākajiem kādas ekspedīcijas dalībniekiem… parasti dzērājiem, pamuļķiem vai morāli pagrimušiem cilvēkiem.
Luna un Helmuts blenza manī.
— Vai gribat, lai mēs ar Lunu jūs iemetam, lūk, tajā ūdenskritumā?
— Jums tomēr jāatzīst, ka mazliet dīvaini tas ir. Neviens no medniekiem nav dabūjis ērces, lai gan parazītiem viņi ir labu labā ēsma. Arī man nav ērču. Vienīgi jums abiem. Te būtu vietā visiem zināmā paruna.
— Kāda? — Helmuts aizdomīgi vaicāja.
— «Tāds ar tādu saprotas»,— es sacīju un mudīgi steidzos atpakaļ uz nometni, iekams viņi nav paguvuši uzaut zābakus un mesties man pakaļ.

// Dž.Darels, "Noslēpumaino trokšņu zeme".
This page was loaded Dec 1. 2015, 2:54 pm GMT.