MaKo
Draugi 
26.-Aug-2016 02:32 pm
Gribētu izmantot iespēju un kliedēt ļaužu prātos mītošos maldus pa e-pastu.
Pirmkārt, ja pēc nedēļas atkal ievajagās to pašu failu, kas reiz jau saņemts, nav jāpieprasa to atsūtīt vēlreiz. Tas jau atrodas tavā pastkastītē! Turklāt, ja to sūtīji tālāk, tad pat divos eksemplāros - gan pie ienākošajām, gan pie izejošajām vēstulēm.
Otrkārt, ja kaut kādu pašam vien zināmu iemeslu dēļ gadījies nosūtīt vēstuli ne tam adresātam, nav jāzvana un jāsaka "Aizej izlasi!" Nosūtīšanas brīdī vēstule neiznīcinās, tā aizvien ir pieejama pie nosūtītās korespondences, un to var atkal un atkal pārsūtīt citam adresātam.
26.-Aug-2016 12:56 pm
Pie žurnālu stenda mekleju adīšanas žurnālus, neatradu, sāku skatīties politiku. Un gandrīz apvēlos, redzot bildi uz "Spiegel" vāka. Tur pārbarojies vācu valsts kases ērglis, nauda lien pa visam vīlēm ārā, bet nabaga nodokļu maksataji, tik grūž viņam, tik grūž. Fakts tāds, ka valsts kase ir pārpildīta un varētu tā kā tos nodokļus samazināt. Man latviskā sirds sažņaudzas.
Bet tā lielās diskusijas ir par muslmaniešu šleijieriem. Laikam valstī tik ļoti viss kārtība, ka nav par ko citu spriest.
Šodien brīvdiena, svelme, iestādīju brīnišķīgu puķi, ēdīšu arbūzu un lasīšu grāmatu.
26.-Aug-2016 12:59 pm
pirms pāris sezonām vagabondi uzražoja vienas zandales, kuras man ļ. patika, bet nokavēju nopirkt, kad atjēdzos, tādas jau bija visām stilīgajām meitenēm kājās, bet veikalā vairs ne
garš stāsts īss, vakar viena no šīm stilīgajām meitenēm viņas atnesa uz šmotkēriju
esmu priecīgs es un līksms
26.-Aug-2016 12:13 pm
Klients nomā mūsu telpas savām padarīšanām. Viena no klienta pārstāvēm skrien garām un dikti saldā balstiņā ņaud pa telefonu: "Pupsik? Klau, pupsik! Man Tev kāds lūgumiņš... Pupsjik? (gandrīz erotiskā intonācijā). Nu jā, pupsjik, mums vajadzētu satikties un parunāties, ir tāda lietiņa ..." un tieši šajā brīdī viņa pazūd aiz durvīm, nedabonu dzirdēt, kas par lietiņu...

bet tiešām?? TIEŠĀM tā dara, ka sauc kādu par pupsjiku???
26.-Aug-2016 11:56 am - dižcika laiks, vai kā
vispār vakar bija diena, kura sākās ar paģirām no trim vīna glāzēm pēc "melnās spermas", turpinājās ļoti saspringtā darba režīmā, kuru pārtrauca j. zvans, ka viņš ir atstājis atslēgas darbā, tāpēc es esmu viņu ieslēgusi dzīvoklī, kuram visapkārt auro trauksmes sirēnas un ātrie, ugunsdzēsēji un visi iespējamie dienesti (izrādījās mācības), kas man nozaga pusotru stundu darba, jo nesos uz māju viņu izlaist, un noslēdzās ar to, ka, īstenojot savu nodomu uzcienāt ciemos atripinājušos p_j ar ahujennāko laša zupu, to pusceļā pārtrauca pāragri beigusies gāze, tāpēc mums vajadzēja sagaidīt mājās pārrodamies chimeru, kura, kā allažīt, bija savos zirkas pirmās un galvenās izručītājas uzdevumu augstumos, un aizdeva elektrisko plītiņu, rezultātā laša zupa tapa karalaika virtuvei līdzīgos apstākļos, bet tāds nu tas slow-food laikam ir

mana emocionālā un vienkāršā ikdienas dzīve brīžiem met neiespējamus intensitātes lokus, lol
26.-Aug-2016 11:39 am
jo nedēļa tuvāk nogalei, jo dzīve rādās dzīvojamāka
26.-Aug-2016 10:59 am
28.augustā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā no plkst. 10.00 līdz plkst.16.00 norisināsies Spēļu un rotaļu diena. Aizvadot vasaras brīvlaiku un sagaidot skolas gaitu sākumu, muzejs aicina mazus un lielus apmeklētājus piedalīties dažādās seno laiku un mūsdienu spēlēs un rotaļās, līdzdarboties rotaļlietu tapšanā un izspēlēties pēc sirds patikas. Spēles un rotaļas ir gadsimtiem sens veids, kā bērnus saistošā veidā iepazīstināt ar dabas norisēm un lietu pasauli, veicinot bērnu garīgo un fizisko attīstību. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.
26.-Aug-2016 10:42 am
piektdienas rītā literārā politinformācija:
https://youtu.be/-_0rjqJ1oYQ

Džeimss Korbets no Japānas sarunā par Džoisu ar Tomasu Šeridanu no Dublinas.
arī tiem, kas Džoisu nav lasījuši, bet zina, ka Uliss ir Odiseja latīņu vaŗjants.
palaidu kačāties 1967. gada Džozefa Strika ekranizāciju.

man točiņā jau vairākus gadus viena no trīslapu iedvesmas grāmatiņām ir Šeridana, ēēšait, aizmirsu, kā sauc, nu grāmatiņa ar Hitleru uz priekšvāka un Staļinu ar mazu meitenīti – uz pakaļējā.
mēs tikāmies vienā īru santehniķu/konspirolōgu ballītē. nopļāpājām vairākas stundas. par vecbaltu un ķeltu kontaktiem, par valodu un rakstību, par iztēli, kas izglābs pasauli. viņš arī norādīja, kur Dublinā ir lielākā austrumu rokrakstu krātuve. un bija pirmais no vietējiem, kas ļāvās iztukšotā ginesa glāzē iegāzt Latgales kandžu. pārējie īri uz šādu soli sadūšojās tikai krietni pēc pusnakts.

man aiz pleca beidzot ir grāmatplaukts, pills mīļu dvēselīšu. tas man bija pirmais un ilgus gadus vienīgais pirkums koju 12 kvadrātu istabiņas interjēra uzlabošanā. pirms 25 gadiem pārvedu mājās no Ikejas. no 99. līdz 01ajam tas nīka kādā mitrā Tallinas pagrabā, līdz tēvs, par šādu cūcību uzzinājis, lika man testies tam pakaļ, ignorējot argumentus par kostefektivitāti. kad beidzot pārvedu mājā, paps to rūpīgi restaurēja, sagādāja metāla detaļas, kas ceļā bija pasējušās, plauktu nobēcēja un uzdāvināja man dzimšanas dienā. tad tas pāris gadus nostāvēja Ķipītī, bet nu ir atkal vēsturiskajās mājās, rokas pusstiepiena attālumā.
26.-Aug-2016 09:39 am
"a strange lugubrious dance of shadows in the graveyard of German metaphysics."
26.-Aug-2016 09:15 am - projekts dimants - modernās tehnoloģijas un dažādība
http://www.breitbart.com/london/2016/08/25/whole-british-television-set-monitored-diversity-new-scheme/

"This is a big tool to help us speed up diversity and do it better,” she said. “Everyone agrees the more detailed the data is the stronger the driver for action is.”

As a means to ensuring representation, Project Diamond will be triggered as soon as any new program is commissioned, with all crew members sent questionnaires asking for personal information including sexual orientation and gender identification. If a crew member’s details are already on the system they will be updated."


Lasot tādas vēsmas no paralēlās pasaules, jūtu kā mana radikalizācija pastiprinās ik sekundi x10.
25.-Aug-2016 09:49 am
ekstrasensu cīņās es labprāt piedalītos, ja man ļautu sākt dueli ievelkot oponentam ar armatūru pa galvu
es par to, ka labākais k/f par žuļikiem fokusņikiem šarlāniem now you see me 2
ir trīs mīnušu ilgais faitings rafalo izpildījumā, kas izskatās kā paņemts no džekija čana pasaules
un it sevišķi moments, par cik briesmīgu ieroci kautiņā pārvēršas fotoaparāts ar zibspuldzi
26.-Aug-2016 09:18 am
es esmu pārāk nogurusi, lai šo noformulētu pārāk veiksmīgi, bet visas tā saucamā dabiskā skaistuma kampaņas parasti izgāžas. jo neviens negrib ilgoties vai tiekties pēc kaut kā, kam nav sapņa ietvariņš. un man arī negribas skatīties uz visādiem resniem (jā, jā, nevis resniem, bet normāliem, whatever) cilvēkiem, kuriem rakstīts virsū pseidoiedvesmojošs šits, kad es gribu fantazēt. es mīlu un cienu visus cilvēkus, kas neizskatās pēc sapnīšiem. bet feministu pornogrāfija un plakāti, kas atdemedžos gadsimtu smukumkultu ar pāris riepām ir bulšits.


un ja cilvēkiem tiešām liekas, ka, ja novāktu smukumstandartus uz ielām un lellēm būtu celulīts, tāpēc bāros visi sāktu koļīt nepievilcīgos, bet daudz grāmatas lasījušos cilvēkus vispirms, tad ar to arī apsveicu.

skaistums ir diezgan absurds koncepts. mēs esam diezgan sekli, ja skaistums mums liek noelsties. un visā visumā mēs zinām, ka tas nav nekas īpašs, visas rozes novītīs un visas vēderpreses ar.

bet man šķiet gana nevainīgi, ja skaistums ir rezervēts sapņiem. protams, lūdzu, objificējam (nevārds kaut kāds) abus dzimumus vienādi, esam godīgi, neļaujam tam šķērsot šīs sapņa robežas, pieskatām, lai sapnis nevienu neaizvaino, utt. utvjpr.

un tad klusi un nevainīgi blenžam uz daiļiem cilvēkiem un neskaužam, tikai iztēlojamies, iztēlojamies, iztēlojamies.
26.-Aug-2016 09:06 am
Tehnoloģiju ceļi ir neizdibināmi. Nomira kaut kas sakarā ar aizdedzi, tā bija interesanta informācijas ķēde pati par sevi.

Meitene pie galda: Jums tur nomira krāms X, mums jāpasūta no kaut kurienes, būs jāpagaida.
Es: OK

Vēlāk sarunā ar autobūves ekspertu es mēģinu mētāties ar terminiem, kuru nozīmi, kā man liekas, es nojaušu. Ievelku pierē diezgan komplicētu rievu, kurai vajadzētu paust vēsti, ka esmu-šo-to-pieredzējis-dzīvē-un-guvis-pieredzi-un-zināšanas-un-liktens-triecieni-mani-tikai-viegli-uzjautrina, un tā nevērīgi piezīmēju, ka man, ziniet, ir palidojis krāms X. Nu, lai izliktos, ka man ir normāla mašīna, kurai viss lūzt un brūk, un tāpēc es to lamatu pazīstu caur un cauri, hehe, vēl vienu viskiju.

Autobūves eksperts man dara zināmu, ka krāms X dabā neeksistē.

Lai gan man šķiet, ka eksperta prasmes pārsvarā plaukst auto uzbūves slāviskajā versijā (perģikalka, ujobina un fiņķifļuška kā detaļu apzīmējumi), tomēr izvēlos atkāpties parastajās pozīcijās, kurās esmu iegaumējis, no kuras puses mašīnā lej degvielu un viss.

Lai nu kā, auto man tiek atdots, un tas pārvietojas bez rīstīšanās un noslēpumainām indikatoru paneļa gaismām. Bet tagad tas ieguvis citu nelāgu niķi. Senās dienās, ieliekot lietas atpakaļgaitā, atpakaļskata spogulī iemirdzējās bilde no autiņa aizmugurē novietotas kameras, aplam praktiska padarīšana, un man vēl tagad skan ausīs divu daiļu dāmu sajūsmas spiedzieni, kad viņas pamanīja šo mazo tehnoloģiju brīnumu. Lūk, un mans beibju magnēts tagad principā darbojas, tikai ar dažu sekunžu aizturi, kas stipri bojā efektu un viegli kaitina.

Kāds sakars aizdedzei ar kameru? Kas zina. Tā ir kā susliks stepē - tu viņu neredzi, bet viņš tur ir.
26.-Aug-2016 08:24 am - Kants kā vienmēr uzvar konsekvenciālismu
"In the Kingdom of Ends everything has either a price or a dignity. If it has a price, something else can be put in its place as an equivalent; if it is exalted above all price and so admits of no equivalent, then it has a dignity."

(Kant I. Groundwork of the Metaphysics of Morals)
25.-Aug-2016 09:42 pm
Uzminiet, kurš šodien iegādājās sev tiketu uz 5'Nizza Londonā?
Jā, sākumā likās baigi dārgi tie tiketi. Bet tad es ieraudzīju, cik maksā tiketi uz Zemfira. 5'Nizza uz tā fona salikās, ka ir totāls lētais. Varbūt vajadzēja paņemt biļeti arī Dzīvesbiedram? Bet ar viņu jau nevar zināt, vai vispār būs valstī.

Enīvei, bija randiņš šovakar. Dzērām bezalkoholiskos kokteiļus. Nezinu, kas tas man ir ar tām nedzerošajām sievietēm. Bet, cik nedzerošā igauniete bija garlaicīga, tik šitā bija interesanta. Bet tagad gan gribas iedzert.
25.-Aug-2016 09:18 pm - stalker
es shodien kaapu vilcienaa peec darba, uz vienpadsmitaas platformas, un vagonaa no preteejaa gala man naaca pretii tas vilcienu vadiitajs, kursh pirms vairaakiem meeneshiem Apriilii vienpadsmitos vakaraa, iebraucot vilcienu stacijaa, bija nolicis rokas uz panelja un apguulies uz taam, atbalstiijis zodu uz roku virspuseem, apaatiski. es vinju redzeeju naakam pretii no taalaa vagona gala, vinjsh bija garsh, ar blondiem matiem nekaartiigaa astee, uzraavis plecus uz augshu, straujaa gaitaa, vinjsh pagaaja garaam un es uz vinju atskatiijos un tad vinjsh izkaapa no vilciena, bet es saraavos seedvietaa pie sola uzliekot melnas saulesbrilles un ieliekot muuziku ausiis. es turpmaak meegjinaashu peec darba paspeet atkal uz to pashu vilcienu, kuru vinsh piebrauc uz vienpadsmitaas platformas, lai varbuut vinju nokjertu un ar vienladziigu seju vinjam paietu garaam, un tad varbuut atskatiitos un redzeetu kaa vinjsh aiziet eest pusdienas.

man gribas dziives valdniekam izskaidrot, ka dziive praktiski ir kaa naave. taa ir notikusi, bet man ir jaaturpina plaanot naakamie notikumi un kaartot maaju, pirkt lietas un plaanot satikshanaas, dariit darba lietas. it sevishkji maajas tiiriishana, lietu pirkshana, shkjiet visabsurdaakie. tas shkjiet absurdi. iet uz darbu ir viegli, jo ir kaut kaada iluuzija par pienaakumu pret sveshiem. bet pienaakums pret pashu? pashu sevi, kursh zina ka dziive ir mirusi, ka tu esi bezjeedziigs tukshums kas staigaa apkaart sev riebjoties? nu tas ir prikols un huinja. bet neatkariigi no shii fakta, no shii absurda, no taa ka tu esi mironis mironjzemee, tomeer laiks paradoksaali veel eksistee un ritinaas, shis absurda briidis ir izstiepts gadu garumaa, visa dziive kaa atzinju par absurdu akumuleeshana. eksistence ir pretruniiga, un nedod man izveeli, taa gluzhi vai saka, tev ir jaadziivo lai skaidraak un skaidraak saskatiitu, sajustu, cik viss ir absurds, un es tev izkaisiishu celjaa dazhaadus pieraadiijumus tam, kas tev jaauzlasa un jaaiebaazh sev dveeselee un prataa un jaaasimilee, bet tajaa pashaa laikaa, protams, tev ir jaaturpina uztureet sava eksistence, un veelams produktiivi un entuziastiski, lai tu buutu piemeerotaakaa staavoklii un sagatavojusies naakamajai absurda pljekai, ko es tev uzmetiishu uz galvas
25.-Aug-2016 11:28 pm - lūzuma punkts
Beidzot salūzu un noskaidroju kas ir šī dāma: https://www.instagram.com/kyliejenner/
Cik slava tomēr ir dīvaina padarīšana.
25.-Aug-2016 10:03 pm - ikdiena turpinās
Ir visādas vēlmes, ir visādas intereses un visādas šaubas. Iespējams mazāk vajag spekulēt un domāt, bet vairāk darīt.
Vēl vajadzētu atkal paātrināt ikdienas ritmu, no rimta uz ko mazliet ašāku.
25.-Aug-2016 07:47 pm
Beigšu prokrastinēt arī es. Iešu pļaut.
Zāli. Atcerējos, ka senāk mums dārzā bija brūnas vardītes (es zinu, ka zinātniski viņas nesauc par Brūnajām Vardītēm, bet ērtības labad es teikšu Brūnās Vardītes), bija jāuzmanās pļaujot. Tagad jau gadiem nav nevienas. Toties parādījās Zaļās Vardītes upē. Vai nu Zaļās izspieda Brūnās, vai nu tām kāda kaite piemetās, vai vides tīrība nebija varžu gaumē. Žēl.
Arī zalkšu ģimene kādu laiku nav redzēta.
25.-Aug-2016 06:52 pm
Fragments no ideālās pasaules likumdošanas:

"Vijoles un pūšamo instrumentu spēles iemaņu apgūšana veicama tam speciāli paredzētās, ar atbilstošu skaņas izolāciju aprīkotās telpās, kas atrodas ne mazāk par 5 kilometriem no tuvākās apdzīvotās vietas."
25.-Aug-2016 05:58 pm
Kas jums, modernajiem cilvēkiem, visu laiku ir pret gribas jēdzienu kā tādu? Pārāk fašistisks? Pārāk decisionistisks? Ko liekat mīksto?
25.-Aug-2016 06:42 pm - Psihoterapeits, kas zinās, kā ārstēt bailes no vardarbības
Dzimtā parādījies viens smags gadījums ar nepārvaramām bailēm no vadarbības. Ar visām negatīvajām pieredzēm un tādā garā.
Varbūt zināsit kādu pārbaudītu speciālistu, kas to lietu palīdz pārvarēt?
Pacients nav idiots, saprot, no kurienes šaizes nāk un gatavs darīt jebko, lai vērstu lietu uz labu, bet tomēr pats galā netiek.

UPD. Paldies par ieteikumiem!
25.-Aug-2016 05:54 pm
25.-Aug-2016 05:43 pm
https://www.youtube.com/watch?v=2H33bQZx4Ig
Sagribējās tusēt, ārdīties un seksu. :P
25.-Aug-2016 04:11 pm - par saistībām
In reality, the age we live has little to do with commitment.

We got friends for that, sometimes still parents. We’re more attached to jobs, GIRLS TV series, Hazelnut Toffee Latte, our wallet, our drinks and our diet plan than to a person. And when we get attached, it sucks, and we have to run with scissors.

Because we start f e e l i n g and feeling means positively hurting, it means loathing and it also means intercourse, but it still sure means exclusiveness and in the end, fighting.

Then we’re stuck in that chair at that class reunion/wedding/party where everyone we used to know is coupled and our skin starts to itch from all the “love is in the air”. We go home, crack a bottle open, sit on the couch and let the monsters creep in. Loneliness is awesome. We only wish we knew how to get rid of it.

http://www.artparasites.com/lets-just-have-sex-cause-love-love-will-tear-us-apart-again/

Esmu es attiecību cilvēks, tikai man vēl daudz jāmācās, tikmēr mēģināšu sev noliegt šo faktu, lai nesasteigtu.
This page was loaded Aug 26. 2016, 2:56 pm GMT.