MaKo
Draugi 
30.-Mar-2017 09:34 pm
Sliktāko cirku redzēju vēl bērnībā, un nē - tas nebija Līgatnes papīrfabrikas kultūras namā uz viesizrādēm iebraukušais cirks ar lāčiem, kas bija saģērbti krievu tautastērpa kreklos. Tas bija vēl pēc dažiem gadiem jau Rīgā. Tika demonstrēti triki ar mājas un nemājas zvēriem, bet kaut kādu scenogrāfisku apsvērumu dēļ to visu bija jāvēro arī uz arēnas malas noliktā ligzdā stāvošam pagalam netīram un noplukušam baltajam stārķim.
30.-Mar-2017 08:51 pm - XD
30.-Mar-2017 08:24 pm
Visu laiku gribu, bet aizmirstu. Kāds no cibiņiem last.fmā/audiskroblerī vēl ir? Būtu interesanto pačekot. Še manējais:https://www.last.fm/user/Gnidrologs Neesmu neko dzēsis kopš 05ktā, tā kā uz kompja klausītā mūzika varētu būt samērā precīzi atspoguļota pa šiem 12 gadiem (izņēmumi: kad nav interneta, kad nav tagi, kad tiek klausīti netagojami formāti, kad skroblis atņirdzies). Protams, daudz kas klausīts uz citiem divaisiem un brīvā dabā, bet vidējais statistiskais varētu būt samērā precīzs.
30.-Mar-2017 07:38 pm
Sasniegta tā fāze, ko es labprāt ielaboju ar etilspirtu saturošiem un organismā perorāli ievadāmiem, maztoksiskiem šķidrumiem.
Nez kāpēc ir aizmirsies veltīgais uztraukums par pazaudētajām atslēgām, ir aizmirsies, ka ceļš varētu pārtrūkt pusē un nāktos
līdz galam stumties tāpat, līdz nomauktos kamera, ko citi uzzinātu tikai tad, kad ierastos un kad darbs jau sen būtu nokavēts,
jo mani sazvanīt nevar. Ir aizmirsies ka tik bieži ir paveicies, ka tik bieži noticis šķietami neiespējamais, bet neko tas tik
un tā nemaina šīs svina zilpelēkās dienās, kas atnāk un aiziet tad, kad pašas to vēlas, ne es, instruments bezjēdzības ķetnās.
30.-Mar-2017 07:33 pm
Interesanti kāpēc ar analogām vai digitālām audio tehnoloģijām nevar panākt tāda veida aurālu iespaidu par mūziku, kāds tas rodas, ja laiks pēkšņi palēninās nevis pašā gabalā, bet klausītāja galvā. No neiroloģijas viedokļa tam vajadzētu būt vienam un tam pašam, bet tas nav. Vēl viens akmens materiālā redukcionisma dobītē.
30.-Mar-2017 07:26 pm
Ja es būtu pasaules valdnieks (režīms ir totalitārs, protams), es aizliegtu gūt prieku.
Vo būtu jautri.
30.-Mar-2017 06:10 pm
Vai pienācis tas brīdis, kad sāk iestāties skatiens uz ceļu prom. Ar jeb bez pirmā teikuma pirmā vārda? Man šķiet, bet varbūt tikai šķiet, ka esmu kaut ko nokavējis šajā vietā. Liekas, ka iesākt to no paša sākuma ir vieglāk, nekā turpināt jeb iesākt atkal, kad bijusi šī apstāšanās; es domāju, ka esmu no tiem, kas tā īsti var pievērsties tikai kaut kam vienam. Vai varbūt vispār nekam, un visa šī projekcija ir tikai ēnu teātris un nepatiesība. Es esmu viens, tie redz kaut ko citu; es mainos, ēnas un meli - nekad.
Es jutos labāk un dzīvāk pēdējās trīs dienas pirms šīs, kad bezmiegs no manis gandrīz neatstājās ik nakti.
Tagad es jūtos nospiests, dīks un noguris šķietami ne no kā, kaut esmu izgulējies un visam tur bēniņos tā kā vajadzētu strādāt labāk.
30.-Mar-2017 06:13 pm
Rubrikā "Zinātniski tehniskie sasniegumi"-
interesanti, ka zeķes/zeķbikses ir tā retā sadzīves vienība, kuru saplīšana tiek uzskatīta par normu, tas neizraisa nedz trauksmi, nedz šūmēšanos, sak, [zīmol], ir taču 21. gs., mēs vagojam kosmosa tīrumus, bet valdziņi uzraujas uz 1-2-3. Diez, kur ir robeža starp lietu dabas pieņemšanu un vienaldzību kategorijā "kalpošanas ilgums." Pieņemam feilu kā normu, ja.


Kur sašutušo divkāju vēstules SiSi un Wolfordam vai vēlnezkam, ka NU DŽEKI, KĀDU SŪDU JŪS RAŽOJAT, KO?
30.-Mar-2017 05:48 pm
Ar izbrīnu secinu, ka cibā maisās viedokļi, ka ar likumu izbeigt zvērnīcu izrādīšanu Latvijā nav labi un pareizi. (Tur, bļe, absurds, ko tālāk mums aizliegs? atdodiet gaiļu un suņu cīņas. 90ie, vot tie bij laiki!)

Nē nuja tā godīgi, tad visdrīzāk jau sievietes un nēģerus nolikt kā līdztiesīgus cilvēkiem arī bija stipri pārsteidzīgs solis.

upd. prieks, ka kādam citam tiek atņemts prieks ir sabojāts. jo tikko sapratu, ka neviens neaizliedz tīžerus aizvietot ar, teiksim, vēršiem? savukārt lāčus ar cūkām. utt.
liela brēka, maza villa (ak jā! chihuaua, kas jāj uz aitas, koa? slikta izklaide?), jo neviens nav aizliedzis izmantot lauksaimniecības un citus mājlopus tīri prieka pēc. kroč, jāgrābj kamēr var, jo ar laiku aizliegs tak arī to.
30.-Mar-2017 05:38 pm
Un vispār - ja mīļotais saka, ka viņam vajadzēšot ofisa atslēgu, tad tas var gadīties kas pavisam cits, nekā iedomājies...
30.-Mar-2017 05:35 pm
mierā sievietes masveidā nāk plānot kāzas.
30.-Mar-2017 05:01 pm
tojama tokanava
30.-Mar-2017 04:19 pm - get your shit together
delfi: VVD liek saimniecībai Kalētu pagastā sakārtot mēslu un vircas uzglabāšanu

https://youtu.be/-tGL-buZ94Y
30.-Mar-2017 04:13 pm
Es sēdēju laukā uz soliņa un novēroju savādu ainu iepretim pret sauli esošā koka zaros; tuvākais no tiem aizšķērsoja starus, radot ēnu, kurā uz tālāk esošā zara tumšā fona bija redzama tāda kā smalku ūdens pilieniņu vai mikroskopisku mušiņu ņirboņa.
30.-Mar-2017 04:07 pm
Nē, nu gatavais cirks te ar jums.
30.-Mar-2017 03:47 pm - kuskus pie veģegrilla
jz. kiceks laipni aicināja padalīties ar mūsu pieticīgo gavēņa laika pusdienu recepti. tātad, plānās, garās šķēlēs sagriež baklažānu, sakaisa ar rupjo sāli un atstāj, lai izvelkas rūgtums. tad šķēles ieziež ar riekstu eļļu, drusku melno piparu mērci un saspiestiem ķiplokiem, nogrillē.
pagatavo pērļu kuskusu (man vienmēr prasās vairāk ūdens un mazāk taukvielu nekā rakstīts uz iepakojuma) un tajā iemaisa sakapātus saulē kaltētus tomātus, pētersīļu lapas, marinētus maziņus šampinjonus, grauzdētus valriekstus un ķirbju sēklas. baklažāna šķēles saliek uz šķīvja un pa virsu tām servē kuskusu.
30.-Mar-2017 03:51 pm - Dienas prieks.
Piena sivēni; iebalzamētie; tie, kuri skraida apkārt kā aptrakuši; šājā klasifikācijā iekļautie; tie, kas pa gabalu izskatās pēc mušas un citi dzīvnieki. Šis bija pirmais, kas man ienāca prātā, kad ieskatījos Dzīvnieku aizsardzības likumā un šodien izsludinātajos grozījumos, lai saprastu, par ko stāsts.

Informācijai - kas ir dzīvnieks.
30.-Mar-2017 03:53 pm - Cirkus kumēdiņi.
Ja jau visi, tad es ar!
Vai tie, kuri dikti mīl moderno “Cirque du Soleil” ir redzējuši, kā trenē bērnus, no kuriem izaugs akrobāti?
30.-Mar-2017 03:28 pm
tātad. vai man vajag savu pirmo aifonu, ņemot vērā, ka esmu telefonus iznīcinājusi, iecērtot mašīnas durvīs (1x), noslīcinot (2x), neveiksmīgi atverot alu (1x), ļaujot nozagt (2x), izmetot no rokām (1x). piemēram?

man vienmēr ir patikuši aifoni, es, teiksim, vienreiz ieskrēju stabā un nokritu uz muguras diezgan smagi, jo māsa bija iedevusi paspēlēties ar aifonu tad, kad nevienam vēl nebija aifona. un viņš ir tik ļoti pai pai.

bet ja telefona vidējais dzīves ilgums ir astoņi mēneši, vai varētu būt, ka viss pēkšņi mainītos?
30.-Mar-2017 03:05 pm - Cirks ar cirku.
Labticīgi pieņemu, ka rūpes par dzīvniekiem un starpsugu solidaritāte pie aizlieguma cirkā nodarbināt dzīvniekus neapstāsies. Stratēģija ir izvēlēta pareizā, sākt ar mazumiņu. Interesanti, kāds varētu būt nākamais mazais solis pretim starpsugu attiecību idillei - aizliegt dzīvniekus nodarbināt zooloģiskajos dārzos vai izjādēs?
30.-Mar-2017 02:58 pm
Vai suņu dresēšana ir dzīvnieku spīdzināšana?
30.-Mar-2017 02:42 pm - :D
Puika ejot projām: Tad es tos prezervatīvus atstāju pie tevis līdz nākošajai reizei.
Pūka: Labi, pielikšu zīmīti ar tavu vārdu!
30.-Mar-2017 02:34 pm
Labticīgi pieņemu, ka kviektne par cirka lopiem ir tik pievilcīga, ka tā ir ļoti patīkama problēma, kuru var ļoti viegli atrisināt.
This page was loaded Mar 30. 2017, 9:38 pm GMT.