MaKo
Draugi 
25.-Mar-2019 09:44 pm - Tik jauki.
Cik jauki ir aprunāties ar cilvēkiem, kuri nav tik stresaini, kā es. Kad tiešām ir tādi apstākļi sarunai, kad tā ir konkrētā brīža galvenā un vienīgā aktivitāte manā prātā. Cik jauki ir peldēt vienā celiņā ar sievieti, kura ir divreiz lielāka (nevis resnāka) par mani un kura prot peldēt kā liela un ļoti mierīga zivs. Es centos viņu atdarināt.
25.-Mar-2019 08:47 pm
Veļasmašīnai saplīsa gultnis, un tas nozīmē, ka turpmāko nedēļu pusotru būs antilaundrī čelindžs, mēs staigāsim visādās interesantās, skapī atrastās drēbēs, zils ar sarkanu un rozā nebūs nekas neparasts, tāpat rūtains ar strīpainu, ka tikai tīrs un salāpīts. Ja jūs redzat kādu īpatnējā kostīmā - sarafānā gaišzilā, tā esmu es, kurai beigušās tīrās drēbes.
25.-Mar-2019 09:17 pm
jaut.: kā jūs varat pamatot savu teorētisko pieeju?
atb.: ... )
25.-Mar-2019 08:54 pm
Nez vai tam cucked stāvoklim Rietumos nav tomēr apakšā tīri fiziskas pārmaiņas cilvēku organismos, līdz ar to smadzenēs. Kā Romai ar svinu (nezinu vai bija definite slēdziens par to) tā mums tur kas, plasmasas, fluorīds ūdenī, ksenoestrogēni? Pēdējie vismaz noteikti varētu likties plausibls skaidrojums ne vien smagām kroplībām kā dzimumkonfjūžns, bet izaugšanai par komiskiem, bezmugurkaula gnusiem ar distrofētiem pašsaglabāšanās instinktiem un samazinātu spēju sēt gēnus. Lai cik indīgas nebūtu idejas, ir grūti saprast kā tās var ietekmēt populācijas až tādā līmenī, ka no cilvēku paskata un uzvedības vien detektējams - Darwinian dead end.
25.-Mar-2019 08:31 pm - kognitārisms
sašaurināt saprātu tiesības līdz cilvēku tiesībām ir tas pats kas sašaurināt cilvēku tiesības līdz balto cilvēku tiesībām
25.-Mar-2019 08:04 pm
lūdzu iesakiet kādu jauku psihoterapeitu, vēlams centrā.
25.-Mar-2019 07:54 pm
Kā atškiras lielveikalos nopērkamās parastā kafija no espresso kafijas? Ar malumu? Vai vēl ko?
25.-Mar-2019 07:01 pm - RIP Scott Walker
Neviens vēl karbonādi nebija padarījis par tik tīkamu mūzikas instrumentu kā Skots V. Ar viņu arī iegāju dziļāk šaušalīgas avangarda mūzikas baudīšanas pasaulē. Žēl, ka būs mazāk muzikālu trokšņu :(
25.-Mar-2019 05:14 pm
Hehe, School of Rock zvaigzne Joey Gaydos Jr. uzsēdies uz fentanila un kreka, apzog mūzikas preču veikalus un uzreiz nodod nozagto lombardā. Kā es zinu, ka viņu motivē adikcija? Just look in to those beautiful brown soulless eyes.. Vispār tas ir neprāts savu bērnu iesaistīt kādā Holivudas projektā. Ja paskatās, ko tie bērni-aktieri šobrīd dara, lielākā daļa no viņiem ir maksimāli degradējušies, pateicoties tam, ka attiecīgajā vecumā viņi neizdzīvoja tādu dzīvi, kādu pienākas dzīvot bērnam. Un tas ir viens no tipiskākajām adikcijas cēloņiem.
25.-Mar-2019 02:40 pm - atbalsis
Nedēļas nogalē notikusī presē pieminētā dubultslepkavība notikusi dzimtajā miestā, tikai 3km no bērnības mājām.
Tas vedina domāt, ka izaugusi jauna "izsalkušo" paaudze.

/2000o sākumā saņēmu zvanu no māmiņas, ka ienākuši 2i, prasījuši naudu, draudējuši.
Noķērām 1,5km no mājas, veicām audzinošas pārrunas, atlaidām, citu incidentu nebija.
//interesanti, ka nebeidz beigties cilvēki ar uzstādījumu, ka, ja tev ir nedaudz vairāk, tad vajadzetu padalīties, un atteikums ir līdzvērtīgs apvainojumam - nomazgājams tikai ar asinīm, atteicēja, protams...

///VBB ziņo, ka klasiskais scenārijs - cilvēki svinējuši svarīgu notikumu - pēdējo nedēļas 4dienu, ķīniešu bērnu svētkus, vai ko līdzīgu, tad alko un nauda beigusies, un gājuši pie budžiem, bet šamie nav novērtējuši pagodinājumu, un sākuši teikt, ka nedošot, ka vajagot tā kā iepriekšējo parādu atdot, gan jau augstprātīgi izteikušies, ka pietiek dzert, vai arī, ka laiks iet strādāt utt. Nu un kā lai cilvēki pacieš tādu nekaunību?
25.-Mar-2019 04:39 pm - Laika vērotāja piezīmes.
No rīta bija doma ierakstīt, ka ļoti jauki, ja nav uz sniegu jāskatās, kad izej uzpīpēt. Arvien būtu jauki, ja tā būtu.
25.-Mar-2019 12:28 pm - dienas raksts
http://laukos.la.lv/likvide-laimigo-vistu-saimniecibu

/interesanti, kādas prasības tante uzstādīja, ja 3 gadu laikā neatradu interesentus? Es pats būtu painteresējies, ja būtu dzirdējis agrāk.
//reiz sarunā ar lauku radiem aprunājām zemnieku saimniecību likteņus - kas notiks, kad vecie īpašnieki beigs strādāt, vai jaunie pārņems? Un atbilde vairumā gadījumu ir "nē", drīzāk pārdos zemi, un visdrīzāk ārzemniekiem.
///izskatīju iespēju atpirkt māju ar zemi dzimtajā miestā, un iespēju piepirkt gadiem neapsaimniekotos blakus zemes īpašumus... kas tev tādu prieku dos - zviedri jau ir nopirkuši (līdzīgi sia "Ruda"), attiecīgi tas automātiski pārvilka svītru idejai.

PS laikam sapratu, kādēļ tante neatrada mantinieku, esmu redzējis līdzīgus variantus saistībā ar mantojumu un "kopšanas" līgumu, + atradu 2015g rakstiņu. Visticamāk, tante gribēja, lai viss notiek pēc viņas prāta, tb atrast ne mantinieku, bet kalpu/mācekli.
Nu un kam pieaugušam cilvēkam, ar pieredzi, tāda lieta vajadzīga? Jebkurš var palaist sākuma līmeņa putnu/trušu saimniecību pats, bez stresa un vajadzības būt mūžīgi pateicīgam.
25.-Mar-2019 01:45 pm
Sen, sen atpakaļ es biju datorzinātņu zinātniskajā konferencē, kur prezentēju savu programmu, kas procedurāli ģenerē augus. Par piedalīšanos man tika iedāvināta grāmata par vizuālo komunikāciju. Šajā grāmatā tika pieminēts Karpmana drāmas trīsstūris, un arī apgalvots, ka daudzās reklāmās to ir iespējams sazīmēt, kur patērētājs tiek attēlots upura lomā, pārdodamais produkts glābēja lomā, bet nu ļaundara lomā ir kaut kas, ko pārdodamais produkts novērsīs vai no kā pasargās. Te nu man jāsaka, ka dažādu ideoloģiju centienos sevi "pārdot" ir iespējams saskatīt ko līdzīgu, piemēram, nabaga proletariāts, ļaunā buržuāzija un varonīgais komunisms.
25.-Mar-2019 11:05 am - tas kas vairs nav
Retro FM atskaņo dziesmu no "Služebnij roman", un man žēl, ka dienesta romāna kā tāda man laikam vairāk nekad nebūs.
Žēl, tas bija jauki - jaunība un "tauriņi" krūšu apvidū...
25.-Mar-2019 12:18 pm
Šobrīd ir aktuāli daudz cilvēkiem satraukties par to, ka klimata izmaiņas netiek mācītas skolā. (Tās tiek, kā daļa no normālās mācību programmas dabaszinātnēs.) Klimata izmaiņas tiek publiski sauktas par eksistenciālu draudu. (Kādā tieši veidā tās ir eksistenciāls drauds?)

Tai pašā laikā AI jomā sabiedrībā valda dezinformācija. AI ir īsts eksistenciāls drauds, bet vai par AI ētiku un safety māca skolās? Pat 1000 jaunajiem AI speciālistiem, ko plāno sagatavot UK (kā daļu no nesen finansētajiem CDT, Centres of Doctoral Training) neviens nepieprasa apgūt AI ētiku vai AI safety. Mums jau ir šajās jomās sakrājies pietiekoši daudz akadēmisku zināšanu (tieši pēdējos gados), lai tie kļūtu par valīdiem akadēmiskiem priekšmetiem. AI/ML doktori šai jomā turpina uzskatīt, ka filmas par Terminatoru reprezentē mūsu zināšanas par tēmu.
25.-Mar-2019 12:24 pm
nebiju kādu laiciņu vienai savai radiniecei zvanījusi, domāju, uzzvanīšu uz viņas dzimšanas dienu, 2. aprīlī.
vairs nesanāks..
25.-Mar-2019 12:23 pm - Bezbērnība
Kad apbērnojušies cilvēki pārmet vai pasīvi agresīvi "izsaka viedokli" par tiem, kam nav bērnu, viņi parasti min visādus cēlus argumentus kā "nebūt egoistam, cilvēkiem ir jāturpinās, tev deva dzīvību, tev tā jānodod tālāk", bet viņu acīs vienmēr ir visai liela deva skaudības un nožēlas. Patiesībā tas nozīmē "visi mokās, kā tu vari atļauties nemocīties?".
25.-Mar-2019 11:45 am - NĪN
2 pieaugušie, 2 bērni. 2019.g. janvārī sākām dzīvot četristabu dzīvoklī (110 m2) Rīgā, kur iepriekš dzīvoja viens cilvēks. Pienācis NĪN no Rīgas Domes, summa ir kaut kur virs 300 EUR. Ja pareizi saprotu, summa ir aprēķināta, balstoties uz veciem datiem, jo ja četri dzīvojam, vajadzētu būt atvieglojumiem?

Kur/kā šo lietu kārtot tālāk? Pieļauju, ka ir kādi, kuriem ir pieredze ar šo.
25.-Mar-2019 11:25 am - Lauku labumi
Lūdzu, ieteikumus par iespēju Rīgā (tuvējā Pārdaugavā, bet izskatīsim visus variantus) saņemt t.s. "labumu paku" no lauku saimniecībām. Ideja tāda - reizi nedēļā saņemama randomizētu labumu, ar uzsvaru uz dārzeņiem, paka no vietējiem audzētājiem. Kur jūs ņemat? Par ko dzirdēts, kas labs? Ko atbalstīt?
25.-Mar-2019 10:43 am - Alexa Rank Latvijas www lapām
Sveiki!

Vai kādam ir kāda atsauksmes vai pieredze par AlexaRank (vai arī citu web traffic lapu, p., SimilarWeb) datiem attiecībā uz Latvijas www lapām un web trafiku, t.i., vai tas ir uzticams, lai spriestu par citu lapu trafiku?
https://www.alexa.com/topsites/countries/LV

Ir lasīts, ka, ja salīdzina pašas lapas Google Analytics un Alexa, tad dati gana atšķiras.
https://neilpatel.com/blog/free-analytics-accuracy/

Varbūt ir kādas citas iespējas redzēt datus par citām lapām?
25.-Mar-2019 10:42 am
Ja paši nedzirdējāt Latvijas Radio ziņu pārraidi šorīt 0800 - drīkstat minēt, kurš notikums tika atspoguļots vienīgajā ziņā par notikumiem ārpus ES robežām?
25.-Mar-2019 10:18 am
Labs raksts par šobrīd vienu no aktuālākajiem jautājumiem attiecībā uz transgenderiem un sieviešu sportu. Būtisks datums varēja būt 26.marts, kad būtu bijis jāpublisko sporta augstākā lēmējorgāna lēmums par lietu "IAAF Eligibility Regulations for Female Classification (Athletes with Differences of Sex Development)", bet tas ir pārcelts uz aprīļa beigām.
24.-Mar-2019 11:40 pm
Mums rajonā uzradies zvērēns. Čupakabra nebūs. Neliels, par kaķi mazāks, ar garu asti, iespējams, pūkainu. Sākumā domāju, ka vāverēns, Aizvakar gāju pie māmuļas, šitāds pārleca pāri ceļam.
Šovakar atkal pārskrēja ielu. Varētu būt cauna, bet aste mulsina. Kažociņā ir kaut kas gaišs, bet nu lemurs arī nebūs, lai arī izturēšanās tāda kā nekaunīga, tā kā uz karali Juliānu nedaudz.
Domju, vai tikai tā fretka, ko te nesen staidzināja, nav pasprukusi.
24.-Mar-2019 10:32 pm - īpašumzīmes
Kā rakstīts senāk, Rīgas reisus ikvienā lidostā var pazīt pēc vismaz stundu iepriekš, laicīgi izveidotās un akurātās rindas, kuras kārtība tiek savstarpēji un modri uzpasēta,
bet šoreiz nostiprināju vēl vienu vērojumu.

Proti, kārtīgs Latvijas ceļotājs pasaulē dodas ar Statoil akcijā iekrāto Good Year un/vai RIMI uzlīmju akcijā iegūto Wenger somu/koferi. Akcijas, acīmredzot, bija gauži populāras un somām ir augsti sajaukšanas riski, tāpēc drosmīgie laikabiedri savai mantībai piešķir īpašu atšķirības zīmi- sarkanu atlasa lentīti, visbiežāk, 0.5 cm platu ("tādu smalkāku"), kuru uzsien akurātā mezglā (kungi) vai glītā pušķītī (dāmas) un piestiprina pie roktura kreisā furnitūras gredzena.

Tā nu atceļā Rīgas lidostā drosmīgie laikabiedri ar raksturīgo neuzticēšanās un "ka tik' kaut ko nepazaudēt" sejas izteiksmi metās virsū ilgi gaidītajām bagāžas lentām ("ka tik' somas nav izzagtas"), viens otram noceļot savus unikāli un droši marķētos bagāžas čemodānus un dažādi pierādot, ka EU,ŠITAIS MANĒJAIS.
This page was loaded Mar 26. 2019, 1:59 am GMT.