MaKo
Draugi 
30.-Maijs-2015 08:29 am
Elektroinstrumenti man tā ne pārāk. Varbūt trokšņa dēļ, varbūt negribas ar pagarinātāju staipīties. Un benzīnzāģis nepatīk un trimeris. Es arī brusu varu zāģēt ar vectēvu fuksīti, ja brusu nav 10 (izrādās, brusa ir latviski). Pēdējais laiks iemācīties labi pļaut ar izkapti. Un vēl es bieži iedomājos par šitādu .
Aj, esmu salasījusies visādus permakultūras forumus, un brīžiem šķiet, ka tieši tā visā pasaulē arī saimnieko, sadarbojoties un neizniekojot, ar gaišo nākotni jau uz sliekšņa. Bet, diemžēl, tas ne tuvu nav tā.
30.-Maijs-2015 08:45 am - rimts sestdienas rīts
Mūsu pagalma kolektīvais sīču bērnudārznieku un skolēnu izlaiduma baļļuks palicis vakardienā.

30.-Maijs-2015 12:13 am
Nu laikam būs vāks.
S atkal birst komandējumi.
Atvaļinājums atceļās un skrējiens uz no bd ieplānots.
29.-Maijs-2015 10:13 pm
Klausījos Dylana vispārinājumus par sievietēm un vīriešiem, un grimu arvien vairāk pārdomās.

Bet I'm rambling. Garu pastāstu nerakstīšu, jo visi taču jau Dylan Moran zina un mīl paši.
28.-Maijs-2015 11:30 pm
Man jau nekas it kā, tomēr, mani šis valodniecības jautājums jau kādu laiku nodarbina, ziniet, lai viss būtu godīgi, arī vīriešu uzvārdiem ar sugasvārda nozīmi būtu jāmaina galotne atbilstoši dzimumam tāpat kā sieviešu. Ak tad tā, es nevaru būt Božena Spainis? Es nevaru būt Božena Lācis? Vai Božena Kalns? Okey, bet tad es arī sagaidu, ka starp mums būs Jānis Priedis, Edgars Lapsis, Guntis Vimbis un Kaspars Piepis. es ceru ka tas jau ir iesniegts kādā iesniegumu iesniegtuvē, nu, kur jau cilvēki iesniedz savas gaišākās idejas labākai nākotnei.
29.-Maijs-2015 10:55 pm - tā gadās
Nejauši biju aizgājis padziedāt baznīcā ar korķuviļķi žaketes iekškabatā.
29.-Maijs-2015 10:17 pm - Rīcins
Rīcineļļa pat manu sabojāto kodaļu spēj pārvērst maigā, zīdainā, kuplā un spīdīgā matu rotā. Visiem iesaku.
29.-Maijs-2015 09:50 pm - многоходовочка
šovakar iepērkos maksimā, man priekšā iepērkas inteliģenta paskata vīrs ar zelta acenēm un sirmiem deniņiem
orks martcore pēc ellē nopašītajām divarpus nedēļām piegdienas vakaru uzsāk nedaudz omulīgā garastāvoklī
vīrs jau iet ārā pa durvīm, taču izrādās, ka viņš ir aizmirsis visas nopirktās preces un šobrīd determinēti pamet namu kā elviss

cilvēces glābšanas vārdā kā brūss viliss brienu viņam pakaļ
- eu, mister! (nekādas reakcijas) kungs! (nekādas reakcijas) šef, slāpē motoru! (inteliģentajā pilsonī pēkšņi ieslēdzas lukturi)
kad sklerotiskais pārpratums ir atrisināts, visi draudzīgi nosmejas, brienu prom no veikala
imantā ir visskaistākais saulriets rīgas mikrorajonos, to nevajag nokavēt
aiz muguras
- aļo! (tas man?) molodoj čelovek! (nē, noteikti ne man) pareņ v džinsah! (no šī aburdistiskā manifesta tagad man ieslēdzas fāras)
sieviete, kas stāvēja aiz manis:
- вы забыли сдачу!

skatos, stāv tiešām atstāts piečuks, saku, paldies, visi draudzīgi nosmejas, brienu prom no veikala
atnāku mājā, skatos - nē, finanses jau minēto džinsu kabatā ir par pieciem eiro lielākas
tātad tas laikam nebija mans piecītis

šī bloga redakcijas mīļākais īsās prozas autors reimonds kārvers noteikti izdomātu kaut kādu morāli šim visam, bet es nespēju
29.-Maijs-2015 09:17 pm - puķkopjiem
Daiļie un daiļās (domāts, čaklie un čaklās), kur šajā nedēļas nogalē vēl var sapirkties balkona puķu stādus, tādus lielus un ziedošus?
29.-Maijs-2015 09:15 pm - Krekli ir gatavi


Braucam uz St. Pēterburgu

29.-Maijs-2015 07:50 pm
Vienu dienu rakstu cibā pukstu un nodzēšu nepublicējis. Nākamajā dienā tas pats. Trešajā - divreiz tā. Ceturtajā atkal viens nepublicēts ieraksts. Piektajā tāpat... Klau, vecie draugi, tie, kas dzīvi cilvēki nevis tikai PR lampaņa tīklā, dzemdējiet atpakaļ savas atvases, pametiet kartupeļu dobes mežacūkām un nāciet atpakaļ! Citādi te viss kaut kā ne tā. :(
29.-Maijs-2015 07:52 pm
Тебе в дверь стучат свидетели иеговы, а ты спешишь побыстрее открыть, ведь ты консультант орифлейм.
29.-Maijs-2015 06:56 pm - Par muļķīgām dilemmām
Tikko noskaidroju, ka garajās biksēs skriet tomēr ir par karstu. Bet rādīt cilvēkiem savas bālās ciskas arī vēl neesmu saņēmusies. Varbūt jāpārstāj būt tik iedomīgai un jāatmet pārliecība, ka cilvēkiem vispār interesē manas ciskas.
29.-Maijs-2015 06:18 pm
Dzīve ir brīnums

Un cilvēki ir brīnums

Un ir tā sajūta, ka tā, kā tagad viss ir uzzīmējies - ka tā ir sasodīta dāvana, un es nezinu, kā es esmu to noķērusi, es ar savu absurdāko problēmrisināšanas metodiku ever
29.-Maijs-2015 05:23 pm
Tikko uzzināju, ka kāda banka vairs nepieņem skaidro naudu - cilvēks gribēja samaksāt īri, šim saka: ieskaitiet to naudu savā kontā un pēc tam pārskaitiet. Ak jums nav pie mums konta? Tad atveriet pie mums kontu, citādi nekā.

Kad pienāks latviešiem tie laiki, kad arī ubagam uz ielas būs jāziedo ar bakas karti?
29.-Maijs-2015 04:34 pm - Nātru prezervi
Jautājums tev, kaucmindiete (-dieti): vai nātres arī var saplaucēt burciņā ziemas zupām kā skābenes? Tā dara?
29.-Maijs-2015 04:23 pm - I knew it
Leonīds – šādu vārdu man piešķīra dators!
29.-Maijs-2015 03:58 pm - Rīgas taksometru stāsti
- Andrejs.
- Andrejs? Te priekšā uz taksometra vadītāja apliecības ir pavisam cits vārds.
- Tas mans kolēģis. Viņam bilde smukāka. Mana kartiņa ir aiz tās.
- Tajā otrajā arī ir pavisam cits vārds.
- ā, jā tas mans dvīņubrālis.
- Tad taksometra šoferis nemaz neesi tu, bet gan tavs dvīņubrālis?
- Ir labi, ka ir dvīņubrālis.
- Jā nu laikam noder.
- Viņš arī manu braukšanas eksāmenu nolika.
- Tad tu nemaz nemāki braukt?
- Biju sastresojies, negāju uz nodarbībām. Vienreiz arī mani no soda izglāba. Čigānietes gribēja mani iegāzt, nekas jau nebija, bet izsauca policiju.
- Tad tu arī dzērumā mēdz braukt?
- Izlikos, ka eju pēc saskaņotā ziņojuma, bet fiksi ar brāli samainījāmies. Viņš iepūta, viss kārtībā. Čigānietes trakas palika.
- Jūs tā bieži?
- Tev taču noteikti arī atpakaļ braukt vajadzēs pēc tam? Par labu tējas naudu, es varu arī pasteigties....
- Sveicieni brālim!
29.-Maijs-2015 03:56 pm
Karmīns E120 ir sarkana krāsviela, ko iegūst no kaktusos dzīvojošiem kukaiņiem. Lieto pārtikā un kosmētikā.
29.-Maijs-2015 03:43 pm
Mēs satiksimies ielas vēsajā pusē, būs gadsimts pagājis, un mirklis būs atkal jauns. Es tevi klusēšu kā toreiz, no zibatmiņas izlobītā rītā, saprotošā klātbūtnē ar izpletņiem lēks koncepti un konstrukti tālu un novēlota īstenība — vēl tālāk.

Dienas mūsu ilgumā būs salīmējušās viena otrai virsū, tās būs palikušas biezas un stipras, taču necaurspīdīgas. “Atceries, kā tu toreiz sacīji, ka mums pieder viss laiks šajā pasaulē?” tu pēkšņi pajautāsi, un es atbildēšu ar viegli rezignētu uzjautrinājumu. Laiks nu ir iemainīts un realizēts, pēc izdevīgāka vai mazāk izdevīgāka kursa, tas ir ieslēgts izvēlēto ceļu un nejaušo notikumu kastītēs; to atslēga gan netraucēti karājas turpat pie sienas, bet tik sen neviens pēc tās nav aizsniedzies.

Vēl brīdi pikti putni aiz loga savu vienatni knābās, lai pēc tam kā sareibušas gaismas no jumta kristu zemē. Vēl nevaļīgi krekli plandīsies, savās aizlietajās laimītēs izsprukuši no pēcpusdienas piekusušajiem birojiem ar to spiedzošajām durvīm un smīkņājošo caurvēju. Es tikmēr skatīšos, kā iedegas un nodziest gaisma virs durvīm ar uzrakstu “avārijas ieeja” un klausīšos tevī kā dzejā bez valodas.

Tad ar acetona smaržu noziedēs ceriņi, es spiedīšos autobusa sociāli pārpildītajā normativitātē, kas brauks pa ziedputekšņiem balinātiem gājēju celiņiem, un kabatās noslēptās plaukstās sazvērnieciski glabāšu maija vārdu klātbūtnes sekundes kā herbārija lapas.
29.-Maijs-2015 03:46 pm
jūs teicāt, ka uz portugāli ne tikai caur pleskodāli, bet arī borispili ir ok
nu skatieties jūs man
29.-Maijs-2015 02:59 pm
“Keep an open mind, but no so open that your brains fall out”

― James Edward Oberg
29.-Maijs-2015 02:15 pm
iesakiet šujmašīnu meistaru - labu (pēc pieredzes labu vēlams - nevis tādu, kas notura nedēļu pie sevis, noplēš naudu, bet ir tikai saeļļojis!)
labojamais objekts - Čaika 2.
29.-Maijs-2015 02:04 pm
un ja nu kāds meklē modernus attiecību modeļus un nezina, kur apstāties, tad: "The kissing number in n dimensions is unknown for n > 4, except for n = 8".

ā, bet: "Musin developed a bounding method in 2003 to prove the 24-dimensional case".
29.-Maijs-2015 01:28 pm
Vispār būšana Latvijā vienmēr notiek pēc līdzīga emocionālā scenārija. Pirmās dienas ir visu skaisto atmiņu un ilūziju sabrukšana. Viss krīt un brūk un brīkš brākš līdz pāri ir palikusi tikai drupu kaudze. Nākamajās dienās veidojas pieradums un varbūt arī rezignācija, un no tām drupām sāk pamazām būvēties jauns viedoklis un jaunas sajūtas līdz nonāk līdz stadijai, kurā viss liekas normāli, ne tik jaukais tiek ignorēts un tiek baudītas jaukās lietas. Ap dienu desmito sāk neizbēgami uznākt sajūta, ka ir jau normāli, bet ilgstoši dzīvot es te tomēr īsti nevarētu/negribētu, ja vien nebūtu kaut kādas īpašas spēcīgas papildu motivācijas. Vismaz pagaidām ne.

Tā notiek arī ar citām vietām, Latvija šajā ziņā nav unikāls izņēmums. Un ir vietas, kas beigu beigās savaldzina, pat ja arī sākotnēji I'm not impressed, un ir citas, kas ne tik ļoti. Vēl ir vietas, patiesībā - lielākā daļa vietu, no kurām es vispār neko nesagaidu, un zemas ekspektācijas gandrīz vienmēr garantē pozitīvus pārsteigumus.
This page was loaded Maijs 30. 2015, 9:07 am GMT.