MaKo
Draugi 
25.-Okt-2016 01:23 am
man ir visbrīnišķīgākais vīrietis pasaulē. esmu nogurusi, pārgurusi, drusku laimīga un drusku nelaimīga vienlaikus. bet šis jāpieraksta. katram gadījumam.
24.-Okt-2016 10:45 pm
ja es vareetu izveeleeties savu dziivi saakt no jauna un nebuut vairs depresiiva viduveejiiba es buutu:

manu sapnju profesiju tops:

1) dziedaataaja
2) shamane
3) rakstniece
4) aktrise
5) dievture/folkloras piekopeeja/lauksaimniece ar daarzenju novirzienu
25.-Okt-2016 12:34 am
Šeku reku kā no gaisa, balti sūdi birst!
25.-Okt-2016 12:18 am
Norijuši slotaskātus latvieši ir, tāpēc ir vajadzējis tos padzīt no sevis un runāt. Cauri nerviem un bailēm ko tik vēl ne tu sajūti pats savu un citu aizcietējumu. Mani turpina fascinēt šis pasākums un tie cilvēki tur, nu ir vienkārši malači, cepuri nost. Nezin kāpēc man tas atgādina par kaut ko citu. Par to, ka man bērnībā bija tikai divas draudzenes. Viena pilsētā, otra laukos un turklāt abas sauca vienādi un tas savā veidā bija radījis pārliecību, ka draugus nemaz savādāk nesauc, ka katram ir sava jau iepriekš nolemta unikāla savietojamība. Ar vienu mēs visu laiku strīdējāmies, bet visu izglāba tas, ka mums bija tik slikta dusmošanās atmiņa. Kas noticis no rīta, jau pēcpusdienā aizmirsts. Un šī sliktā dusmošanās atmiņa man ir joprojām. Jo es nemaz nedusmojos tā ar emocijām, es tikai saprotu, ka vajadzētu un tas ir drīzāk kā pienākums. Bet kā jau pienākums tas aizmirstas un tad nu tu atceries par to tikai tad, kad ir jau par vēlu. Šorīt, piemēram, aizmirsu, ka dusmojos uz kolēģi un apstājos un paturēju durvis vaļā, lai tiek iekšā. Atcerējos to tikai pēc tam un sajutos muļķīgi it kā būtu viņu piekrāpusi, jo mums taču bija vienošanās dusmoties un viss gāja pēc scenārija, bet tad es visu sačakarēju. Un ko tagad. Cilvēks padomā, ka kaut kas ir mainījies, kaut arī nemaz nav, es tikai vienkārši aizmirsu. Jāsāk atkal viss no sākuma.
Bet nav jau arī tik traki es zinu, kas ir intensīvs aizvainojums un aizskarta patmīlība un greizsirdība un ilgas kā vājprāts. Tikai tad pa vidu nāk miegs un es pamostos jau jaunā pasaulē, kurā visas vakardienas emocijas ir pazudušas, bet vēlmē saglabāt konsekvenci, es turpinu lietas, kuras nemaz neeksistē kā rezultātā sanāk, ka es pusi sava laika spēlēju kaut kādā pusaizmirstā absurdā aizvakardienas lugā un jūtos mākslīgi un sadomāti.
25.-Okt-2016 12:20 am
Tagad, ot incanti[info]ernuerna dusmīgi gatavo desmaizes, vai skrien uz diennakts bodi pēc vēl pelmeņiem ar pavadošo sastāvu.
24.-Okt-2016 11:42 pm
vienos dienā, kad beidzās trīs stundu gara tikšanās, pēc kuras attapos ar pa tukšo izsūktu visas dienas, ja ne visas nedēļas smadzeņu jaudu un attiecīgi izļurkātu širmi, ļoti gribējās radikāli nomainīt dekorācijas un no gaišām baltām telpām, kur cilvēki ir efektīvi un profesionāli, acumirklī pārcelties uz krēslainu džentlmeņu klubu ar tumšiem koka paneļiem, kur solīdi kungi tūka svārkos smēķē cigārus un ne pārāk nabadzīgi dzejnieki apcer dzīves veltīgumu
starp citu, šim sapnim nekādi netraucēja tas, ka neesmu ne kungs, ne solīds, arī dzejnieks ne, un tūka svārku vietā esmu tērpusies neoprēna brunčos (tas nav eifēmisms, man tiešām ir diezgan krāšņi neoprēna brunči)
pārtinu galvā iespējas vismaz netālu aiziet pusdienās uz kādu reāli smalku restorānu, un tad, tinkš, turpat galvās iedegās spuldzīte
aizgāju uz muklāju, un tur ar savu neiztrūkstošo vieglas traģikas atblāzmu sejā kā zīme sēdēja (kā cibā pieņemts (mazliet kaitinoši) teikt) režisors n.
un viss pasaulē bija labi un pareizi
(starp citu, atlaida)
24.-Okt-2016 10:20 pm
guļot burbuļvannā, visa tāda veselīga pēc sportiņiem un pirtīm, sapratu, ka neprātīgi gribu pelmeņus. Nu tā, ka kviekt, kā gribu.
Paspēju pirms veikala slēgšanas, tagad top pelmeņi, provēs apvienot perkona un goddes metodes - buljonā un pa vienam.
24.-Okt-2016 10:14 pm
bet tā tiešām notiek, ka cilvēki, kuri visu mūžu bijuši zvērinātas pūces, un no sirds ienīduši jebkādu nepieciešamību pamest gultu agrāk par 11 - 12 rītā, pēkšņi (vai pakāpeniski, bet īsā laika posmā) transformējas par cīruļiem?
nu tur paši no sevis mostas jau 5 no rīta, un vakaros ap 22, kad agrāk bija pats rosīgākais un darbīgākais laiks, jau atplīst ķisenos?
ir dzirdēts, ka tā dara?
24.-Okt-2016 09:27 pm
"Atziņa, ka "mīlestība ir pāri zinātnei" ir ārkārtīgi dziļš un patiess ieskats lietu būtībā. Mīlestību nav iespējams reducēt uz ķīmiju vai fiziku, jo mīlestība nav dabas process. Tā ir iespējama VIENĪGI starp PERSONĀM, personisko attiecību līmenī. Un tādēļ tā ir augstāka, pārāka, nesaprotama un nepieejama bezpersonisku dabas procesu līmenī. Tāpat kā mums nav un nevar būt zinātniska mīlestības apraksta, mums arī nav un nevar būt zinātniska Dieva apraksta, jo Dievs ir MĪLESTĪBA, tātad pieejams, pazīstams un saprotams tikai īpašu, personisku attiecību līmenī.
Mīlestības trūkums ir smags cilvēka izkropļojums. Cilvēks bez mīlestības ir briesmīgākais kroplības veids, garīgs kroplis. Līdzīgi kā psihopāts nepazīst empātiju, tā šāds garīgs kroplis nepazīst mīlestību. Augstākais, ko viņš spēj, ir maniakāli mēģināt reducēt mīlestību līdz bezpersoniskam fiziskam līmenim, bet tad tā vairs nav mīlestība, bet gan viņa paša sakropļotās dabas projekcija.
Kādā vieta Klaivs Luiss saka, ka cilvēks kurš staigā pa ielu un saka - man vajag sievieti, es meklēju sievieti - alojas. Patiesībā viņam sievieti nevajag. Viss, kas viņam ir vajadzīgs, ir nevis sieviete, bet viņa fizisko dziņu apmierināšana. Viņš ir reducējis personisko uz bezpersonisko.
Es domāju, ka tas labi paskaidro ateismu. Ateisms nav zinātne pret reliģiju, citādi mums nebūtu ticīgu zinātnieku, bet ateisms ir bezpersoniskais pret personisko, pašu augstāko un cēlāko cilvēka spēju redukcija līdz fizioloģiskām funkcijām, cilvēka redukcija līdz mērkaķim vai pat vēl zemāk. Tādēļ ateisms kā garīgs aklums un kurlums, garīga kroplība ir psihopātisks un bīstams cilvēka augstāko spēju un esamības jēgas noliegums, prāta aptumsums, kā jau to savulaik labi definēja Siliņš. Mēģināt ateistam kaut ko stāstīt par Dievu ir tas pats, kas mēģināt pārliecināt pa Marijas ielu iekārē skraidošu mužiku par mīlestību. Ateisms ir garīgs sifiliss, kas saķerts gadījuma attiecībās ar tumšāko cilvēka ideju padauzām."
24.-Okt-2016 09:20 pm
Laika ziņas telefonā atkal romantiskas:
otrdiena
gaidāms lietus
šajā pilsētā: Rīga
24.-Okt-2016 08:58 pm
Augustā pa draugiem.lv klepjos divas gurķu ieziemošanas receptes. Vienā gukšu daiviņas samarinēja un bāza burkā, otrā - gukķu šķēlītes. Tās daiviņas ir neiedomājami garšīgas. Kā atveru burciņu,tā izēdu. Bet tās šķēlītes ir nejēgā sāļas. Nu nevar ieēst. Ko lai ar tādām iesāk? Ievārīt kādā zupā vai kaut kādos salātos iejaukt, lai izlīdzinās?
24.-Okt-2016 08:50 pm
http://www.mk.ru/science/2016/10/24/ufologi-cherez-278-dney-nibiru-sprovociruet-globalnuyu-katastrofu-na-zemle.html

nepārskaitīju, bet saka ka 29/07/2017, kā reiz sestdiena.
ja kas- var ieplānot
24.-Okt-2016 07:18 pm
Pirmo reizi jautrajā Berlīnē. Izložņājām Bundestāgu, izbraucām pilsētas tūri, Madam Tiso muzejiņš, Ebreju muzejs. Austrumeiropiskais mājīgums (jutos kā Rīgā, es jums teikšu) un rietumnieciskais glamūrs.
24.-Okt-2016 07:15 pm
Nē.
Nesaprotu neko.
Nekur neesmu nonākusi, nekas nav kļuvis skaidrāks, ne no kā neesmu atbrīvojusies.
Un droši vien pat neesmu kļuvusi par sakarīgāku cilvēku.
24.-Okt-2016 04:19 pm - you want it darker
jaunais Leonarda Koena albuums ir tik miiljsh. es sho rudeni/ziemu pavadiishu vinjaa klausoties un skatoties kaa deg svece, tumshaa istabaa. viss, ko vinjsh dziesmaas saka, eto tak. veel man ir zheel, ka vinjsh ir izleemis, ka ir pienaacis laiks mirt, bet no otras puses es vinju jau tagad saprotu un apskauzhu

***

Seemed the better way
When first I heard him speak
Now it's much too late
To turn the other cheek
Sounded like the truth
Seemed the better way
Sounded like the truth
But it's not the truth today

I wonder what it was
I wonder what it meant
First he touched on love
Then he touched on death
Sounded like the truth
Seemed the better way
Sounded like the truth
But it's not the truth today

I better hold my tongue
I better take my place
Lift this glass of blood
Try to say the grace
24.-Okt-2016 05:57 pm
Poļu airbnb - the best! Kur vēl var atlaisties padsmit mīkstos frotē spilvenos un skatīties uz pāvesta galvu uz šķīvja plauktā? Kur vēl saimnieks attaisa aroniju vīnu un sēdina pie galda viesistabā ar kārtīgu sekciju un pūkainu paklāju līdz potītēm. Kad aroniju vīns beidzās, cienājām mēs - ar serbu mājas vīnu, kuru dabūjām no tikpat viesmīlīgā serbu vīndara (Serbija bogata!)
Saimnieks tagad jau pensijā, bet iepriekš strādājis alkohola rūpnīcā un zin mantu. Teica, ka serbu vīns ir labs. Aizgāja pēc instrumentiem un izmērīja stiprumu, arī labs - pilni 13 grādi! Saimnieka sievai arī garšoja, drīz vien vaigi bija sārti un smaids plats. Saimnieka dēls, kurš vienīgais runāja angliski un tulkoja vecākiem, mūsu pasēdēšanas dēļ neaizgāja ne uz ballīti, ne mājās pie sievas. Palika nakšņot turpat. Atvadoties, saimnieks ar saimnieci pavadīja līdz mašīnai, dāvināja aroniju vīnu un ķiršu vīnu, smaidīgi māja un aicināja braukt vēl. Tā vien gribējās teikt - jā, jā, brauksim gan. Do widzenia!
24.-Okt-2016 05:09 pm - uhti uhti
pirmo reizi dzīvē esmu nolēmis iztulkot grāmateli - līdz 12 lapaspusei esmu ticis un sēžu šausmās - līdz 121 vēl tālu
kā jūs tulkotāji to spējat izturēt - man gribās ik pēc nodaļas celties augšā un kaut kur skraidīt apkārt bizināt - weeh ;) bet ok, pasēdēsim vēl ;)
24.-Okt-2016 04:56 pm - Grāmatu plaukts
Kur iegādāties apmēram metru platu, vismaz pusotru metru augstu piecdesmito gadu grāmatu plauktu? Bez durvīm, bez nekā, vienkārši plauktu grāmatām.
24.-Okt-2016 01:35 pm - neticamais
Pa to laiku, kamer es te pukstu, ara sacies gandriz neticamais- pagalma list!
Otro reizi pedejo 6 menesu laika, kops dzivoju saja maja.
Laikam gulamtikli starp kokiem jasavac, lai nesalist.
24.-Okt-2016 02:54 pm
Svari
Svari seksā mēdz būt visai daudzšķautņaini, tie var būt gan kaprīzi, gan rotaļīgi un viegli iekarstoši. Estētiska harmonija, prasme iemiesoties citos tēlos, lomu spēles un spontāni seksuāli sakari. To visu un daudz ko citu Svari vēlas redzēt savā otrajā pusītē. Turklāt Svari ir gatavi vairāk dot nekā saņemt.
Svari mīl vienlīdzību un neieredz naidu un nesaskaņas, tādēļ Svariem lieliski derēs maigi relaksējoši glāsti un maigums. Svaru labākā seksuālā saderība būs ar Dvīņiem, Lauvu, Ūdensvīru, Aunu un Strēlnieku.
24.-Okt-2016 02:09 pm - lukturīša remonts
kur varētu smuki salabot velo lukturīti, kam jūk ārā ieslēgšanas poga un pazudusi kaut kāda atsperīte? un cik tas varētu maksāt?

vai arī vienkāršāk ir pasūtīt jaunu?...
(Tas ir mans līdz šim visspožākais lukturis; 2300 lūmeni, bet drusku par smagu. Ja jums ir labāks, spožāks, ārā nejūkošs izstrādājums ieteicams par mazu naudu, uzklausīšu norādes.)
24.-Okt-2016 12:49 pm
reizēm ir tik viegli aizmirst, ka tava dzīve ir tavi lēmumi, tava atbildība, tavas spējas un nespējas. visiem citiem pa lielam ir pohuj, tomēr tik fakin daudz laika tiek tērēts apmierinot savas iedomātās sajūtas par to, ko tipa sagaida citi. šī muļķīgā ieaudzinātā vēlme atbilst ekspektācijām.
24.-Okt-2016 12:22 pmThis page was loaded Okt 25. 2016, 2:34 am GMT.