MaKo
Draugi 
24.-Maijs-2018 02:40 pm
tiem, kas strādā ar datoru un sasprindzina acis (tās nav biroja klačas, kas klaigā gaiteņos), tiem smēķēšana ir acu veselības jautājums.

jo es agrāk, kad smēķēju - reizi stundā izgāju ārā, paskatījos tālumā, atsapūtināju acis un izkustināju kaulus. tagad, kopš atmetu, man ir jālieto mākslīgās asaras un īpaši jāvingrina spranda.
24.-Maijs-2018 01:56 pm - Aktuālākais bērnkopībā
lasiet satori grāmatā:
24.-Maijs-2018 01:19 pm
Gnidrologs dzēš manus komentārus! Un atdraugoja! Tikai par to, ka pateicu visu pēc būtības! 1 : 0 manā labā.
24.-Maijs-2018 12:00 pm
mums arī būs Džeks Vaits, tikai Krakovā nedēļu vēlāk.
24.-Maijs-2018 10:24 am
nu tad vēlreiz par to mežasiļķi. Pārliecienoši neviens nezināja, kas tas ir.
Mūspusē tā sauc ēdienu, kas ir līdzīgs slavenajam ebreju foršmakam. Kad Odesā pirmo reizi baudīju foršmaku, tad izsaucos, ka tā tak mežasiļķe.
Mūspuses versijā gatavo ar samaltu siļķi, treknu cūkgaļu, sīpoliem. To visu samaisa un pastēti liek uz maizes.
mmmm, pilnīgi sakārojās.
24.-Maijs-2018 10:07 am
Mileniāļi ir sērga. Sūdīgākā paaudze. Nav brīnums, jo mūs audzināja paaudze, kas bija pamatā pēckara bērni. Tur dominēja domas par mieru un saticību un pilnīgi tika nomēztas malā idejas par konkrētību, objektivitāti un patiesību, jo tas viss vairo 'neiuecietību' vai ne. Pat neiecietība pret meliem un vardarbību mūsdienās ir slikti, jo mēs taču esam soooo toooolerant. Varbūt tās tādas jebkura liela kara mieles. Nu nē, ne jebkura, WW2 laikam tomēr ir izņēmums, īpaši ņemot vērā, ka imunitāti zaudējušajam organismam pēc tam uzbruka marksisma griba un vēl ar vien raustās tās drudža paliekās.
Cerams, ka tie sīči, kas aug tagad nebūs pilnīgi degradēti savu vecāku ietekmē un spēs saskatīt lieta kādas tās ir, nevis kādas to vecāki-eloji vēlētos ieredzēt viņu acīs. Neesmu optimists, bet ir ticība.
24.-Maijs-2018 09:35 am
No Hederas:
Es nerakstīju, ka zinātnieki drīkst publiski izteikties tikai par saviem tiešajiem zinātniskajiem atklājumiem. Es rakstīju:
"Ja šo autoritāti izmanto, lai popularizētu nepamatotus vai maldinošus apgalvojumus, kritika no kolēģu puses ir nepieciešama."


Piekrītu. Piemēram Dorkinsam vajadzētu pateikt, lai piever savu stulbo žaunu ar savu antiteisma propagandu un iet atpakaļ uz laboratoriju pētīt molekulas or smth.

Ā nu jā, vēl:
Es rakstīju: "Ateisma apgalvojumi nekur nenonāk pretrunā ar zinātnes atziņām, kamēr visas iespējamās reliģijas ir gan pretrunā."

Kas, protams, ir totāls bullšits, ko pagaidām esmu dzirdējis tikai no tādiem infantiliem 'intelektuāļiem' kā Ctulhu. Nezināju, ka Hedera arī no tās pašas šlakas, tikai ar labāk nostādītu valodu.

'Visas iespējamās reliģijas' nav nekādā pretrunā ar zinātni, jo to pētāmais objekts nav materiāls, tobiš, tās ir pilnīgi ortogonālas zinātniskajai metodei. Ne velti lietu pētniecība ir entās tūkstošgades sadzīvojusi ar gara pētniecību. Tikai burtiski pēdējos pāris gadsimtus ar to sākušās problēmas, jo dusmīgi ateistiņi ir pakaļsāpīgi, ka ateisms nav vienīgā reliģija uz pasaules.
Es vēl saprastu, ja šie "kritiķi" būtu labi skoloti attiecīgo reliģiju teoloģijās, zinātu ezotēro (ne tikai ārišķīgo - piemēram, iešana uz baznīcu) izpausmes, bet vairums dusmīgo ateistu ir absolūti bērni, kas pat nav sadūšojušies palasīt populārus tekstus, kas neietilpst antiteistu manifesta klāstā. Laikam baidās, ka nepaliek ticīgi or smth.

Karoče tā. Zinātniskā metode ir ļoti viegli saprotama. Tā ir labs verifikācijas tūlis priekš viegli saprotamām lietām. Tas ir okej.
Saentisms vēlas ZM pasludināt par vienīgo metodi jebkādu zināšanu ieguvei, tādējādi noliedzot lauvas tiesu no visa tā, ko mēs saucam par intelektu.
Tas cenšas cilvēka prātu ieguldīt Prokrusta gultā. Noliegt tā potenciālo darbību it visā, kas nav saistīts ar vienkāršām lietām un pat sarežģītas lietas censties aizskaidrot (nevis izskaidrot) vienkārši, atbilstoši savai primitīvajai loģikai.
Tā pat vairs nav cenšanās būt stulbam, liekoties intelektuālim (kā ar postmodernistiem), tas jau ir idiokrārtijas simptoms - "mēs esam stulbi un lepojamies ar to (un nemaz nemēģini nebūt stulbs or else mēs tevi centīsimies par tādu padarīt)"
24.-Maijs-2018 09:29 am - uzzinu pēdējais
rindapiearsta.lv

saits, kurā milzīgās ekseļa tabulās var paskatīties, cik aptuveni dienas un kurā iestādē būs jāgaida vizīte pie speciālista.
24.-Maijs-2018 08:48 am
Nekad iepriekš nebiju tā iedomājusies, bet manī vienmēr ir bijusi lidojuma sajūta, nekad kritiena. Kritienu pietiek dzīvē.
Laikām tāpēc man tie putni tik mīļi...
24.-Maijs-2018 07:18 am
Kur Rīgas centrā/aapkaimē var kvalitatīvi salabot viedtālruni, proti, nomainīt priekšējo un aizmugurējo stikliņu?
Stikliņi visi ir, nepieciešama tikai operatīva un kvalitatīva nomaiņa
24.-Maijs-2018 12:53 am
Labi, ka arī Edinburgh ir jākāpj kalnā. Kas būtu mana dzīve bez kāpšanas kalnā? Also, arī urbšana bija.
Un bija arī viss kas totāli fantastisks un šķiet tik pazīstams un tuvs.

- ja vakarā notiks kaut kas briesmīgs, es iešu lekt no tilta.
- man tagad ko, jāmeklē tev tiltu būs?

Bet es esmu nomodā kopš 7 no rīta, ja neskaita stundiņu lidmašīnā. Laikam varētu pagulēt tagad.
24.-Maijs-2018 12:07 am
ja savu domu smiltis izsijāju un sietā paliek tikai akmeņi, tad man šķiet, ka vislielākais tajā ir baiļu akmens.

jo vairāk domāju par to, ko šeit daru, jo skaidrāk redzu, ka atkal viss ir par bailēm, par sevis iegrožošanu, neērto korseti. lai gan šeit esmu vairāk pievērsies sprāgšanai no tā visa ārā.
23.-Maijs-2018 11:33 pm
tikmēr Reinis pieskatīja Simo
23.-Maijs-2018 10:19 pm

Šī gada pagaidām vismizerablākais feils?

Ļoti, nepiedodami pārāk vēlu pamanīt, ka tepat Berlīnē 1. jūnijā būs Jorka gigs, atvērt biļešu saitu, lai uzzinātu, ka stāvvietas ir izpārdotas, bet sēdvietas vēl var dabūt, brīdi par to intensīvi padomāt, atvērt biļešu saitu vēlreiz, secināt, ka tagad ir izpārdotas arī sēdvietas.

*noskumst*

23.-Maijs-2018 09:15 pm - Terenss pasaka vislabāk
23.-Maijs-2018 10:23 pm - Srsly???
Es te drusku palasīju par to populāro psihologu Pītersonu, konkrēti šo

https://www.theguardian.com/fashion/2018/may/23/jordan-peterson-public-intellectual-isnt-clever-violent-men-monogamy

Tātad ja es neko nesajaucu viņš piedāvā novērst seksuālu vardarbību ar forsētu monogāmiju.

Jauki, man ir vēl daži līdzīgi priekšlikumi:

Piromānam - mucu benzīna un sērkociņus, ūdensdrošos
Kleptomānam - mūķīzeru komplektu un garantiju ka menti šo neķer
Satiksmes noteikumu pārkāpējam - jaudīgu ferrari un antiradaru
Kauslim - nūju ar svinu galā, kasteti un zābakus ar apkalumiem
Bērnu nīdējam - bērnudārza vadītāja posteni

nu untātālāk, sarakstu papildiniet pēc fantāzijas
23.-Maijs-2018 09:48 pm
Argh, tā situācija, kad tu labu brīdi blenz, domādams "wtf, nafig kaut kas tāds jāraksta" un tad saproti "ā, tas taču bija joks, bet nafig"
Kaut kāds humora uncanny valley
23.-Maijs-2018 08:27 pm - Darbs
Nesaprotu kā rīkoties, dīvaina Zvaigznei ABC komunikācija, ja jau grāmata izdota gribētos atpakaļ savu bildīti, kā līgumā atrunāts... raksti cik gribi uz e-pastiem neatbild. Protams, ja neskaita linku uz atklāšanu, kas šķiet visai dīvaini ņemot vērā neieaicināšanu...
23.-Maijs-2018 07:11 pm
visas manas iekštelpas un ārtelpas nu ir zaļas, zaļas, katru dienu ēdu visu, kas jau ēdams, un skatos, kā aug tas, ko varēs ēst vēlāk, tāda liela, liela paradīzes sajūta, cik viss ir dzīvs. puķes, arī, protams, ir.
vakar cilvēks, ar kuru iepriekš biju runājusi tikai vienreiz, par alu, šampanieti, zobenu un stiklu, pateica, ka kopš pirmā mirkļa ir pilnīgi connected to me. viņam tagad ir māja meža vidū, un viņš man rāda bildes ar 300 un 460 gadus veciem milzu kokiem, un saka - kad vien tu gribi, tās ir tavas mājas, un es smejos, bet viņš saka, tas nav pieklājīgs teikums, tu esi vienīgais cilvēks, ko es tā uzaicinu un i mean it, any time, tu tur vari iet un būt, un visjocīgākā lieta tajā visā, ka ne mirkli man nebija creepy vai scary. es jutu tikai un vienīgi ļoti cilvēcīgu mīlestību, nekā vairāk.

man likās, ka pēc tās pēdējās nakts ar manu labāko draugu, kad labākais draugs pēkšņi kļuva. nu, labi. kas bija, bija. bet kopš tās nakts man likās, es vairs nemācēšu būt tik cilvēcīgi mierīga un paļāvīga ar cilvēku, kurš nav mana dzimuma, un kurš saka, ka ir mans draugs. bet man nebija bail vispār nemaz. tikai ļoti, ļoti mīļi. tik ļoti mani svešs cilvēks nekad nebija mīlējis, un izrādās, sveša cilvēka mīlestība var būt tik mīloša.

un es atradu abus trūkstošos podiņus un koka kasti. un drīz es vairs nezināšu, ko darīt tālāk, jo viss būs padarīts, iepriecini mani vēl, dzīve, man tik ļoti patīk dzīvot.
23.-Maijs-2018 08:17 pm - Privātā dzīve
Diez drīkst tā vienkārši no FB paņemt bildi un ielikt žurnālā..? Laikam jau drīkst, ja tik atklāti.
23.-Maijs-2018 07:58 pm
kamēr visi ČBK un Kannās, biju uz Freimaņa atjaunoto dok. filmu retrospekciju Ziedoņa zālē (nebiju redzējusi Krastu), un zāle bija 70% pilna arī tur.
23.-Maijs-2018 07:48 pm - e-pieraksts poliklīnikā (1. slim.)
visu rītu zvanīju poliklīnikai, nesavieno. pierakstīju ar E-pierakstu, bet neviens nav atsaucies. ir kādam pieredze, kad gaidīt atbildi - dienas, nedēļas?
23.-Maijs-2018 05:16 pm - RIP
RIP Filips Rots (1933-2018).

Pilnīgi nejauša sakritība, ka pirms pāris dienām ar ptiku izlasīju viņa darbu "Our Gang". Lai arī darbs ir satīra par Niksonu, bet nemaz nešķita novecojis: politretorika īpaši nav mainījusies, tieši tāpat kā moralizēšana (darbs tieši sākas ar absurdu embriju tiesību aizstāvības runu, tādu, kādu bieži vien var dzirdēt arī mūsdienās) vai arī agresija, piem., ir jauki aprakstīts uzbrukums Dānijai un Hamleta pilij. Īsāk sakot, var nomainīt vārdus uz mūsdienu varoņiem un neviens neievēros, ka darbs sarakstīts diezgan ilgu laiku atpakaļ.
23.-Maijs-2018 04:48 pm
Laikam jāuzspēlē Terraria. Pēdējo reizi to spēlēju, nez, kaut kad, kad tā bija tikko iznākusi.
This page was loaded Maijs 24. 2018, 3:00 pm GMT.