MaKo
Draugi 
26.-Maijs-2016 11:13 pm
Vai jums arī vasarā jau saplānotas visas nedēļas nogales?
26.-Maijs-2016 10:58 pm
Kāds meibī grib rītdienu sākt ar kinofilmu? Man vajag līdzgājēju uz preses seansu, kas būtu ar mieru pēc filmas pateikt pāris vārdus par filmu sliktam kinoraidījumam, kuru neviens neskatās. Filma oficiāli iznāks pēc nedēļas, Džodijas Fosteres režisēts krimiķis ar Džordžu Klūniju un Džūliju Robertsu (līdz ar to ir cerība, ka varbūt nav pilnīgs draņķis). Jābūt 9:40 pie Forum Cinemas, pats vēlākais divpadsmitos būtu brīvs. Obligāti man jāsēž blakus nebūtu - preses seansus apmeklē nedaudzi žurnālisti, var ekskluzīvi izkaisīties pa visu zāli.
26.-Maijs-2016 10:18 pm
For the Horde ;)

Skeipā ir patiešām labs 3d
26.-Maijs-2016 10:06 pm
   Kā divatā ar bērnu apmeklēt divus (2) veikalus Rīgā: 1) ap 11 izbraukt no mājas, tikt līdz jaunajam "Depo", atrast kompromisa variantu paklājiem, ko likt uz lodžijas (tādus, kā man vajadzētu, laikam vairs netirgo vai arī tirgo par baisu naudu); 2) aizbraukt līdz Ziedoņdārza apkārtnei, pēc viena riņķojuma ap kvartālu atrast, kur noparkoties (atgādināt sev, ka beidzot jāiemācās paralēlā parkošanās); 3) konstatēt, ka nav tomēr nekāda vasara, bet bērniņam nav paņemta neviena siltā jaka; nobāzēties jaunajā "On cloud 9" kafejnīcā, kur var gan paēst, gan pabarot jauno pilsoni, gan ļaut paspēlēties ļoti piemīlīgajā bērnu stūrītī; 4) atrast kādu mauriņa pleķīti, kas nav tik šķidrs kā pārējie, un palaist J rāpot (un rakņāties pa zemi pie svaigi stādītām priedītēm); 5) pēc nelielas cīņas nomainīt pamperi, notīrīt rokas un iekrāmēt viņu ratos un doties uz bērnu preču veikalu, kur vēl pirms nopirkšanas ir jāizsniedz cepurīte, lai varētu zelēt tās cenu zīmi; 6) konstatēt, ka pulkstenis ir jau pāri parastajam guļamlaikam, atlaist ratu atzveltni, aiztaisīt visu, kas aiztaisāms un tad besīties, ka J negrib aizmigt, ejot pa ļoti skaļo Tērbatas ielu (kļūda plānošanā, bet es gribēju tikt pie kafijas); 7) cerēt uz nedaudz klusuma Vērmanes dārzā, kur izrādās alus festivāls (J gan ir beidzot aizmidzis un viņam vienalga), doties uz Esplanādi, kur plosās strādnieki ar trimeriem un traktoriem; 8) doties pa Baznīcas ielu atpakaļ, piefiksēt interesantas jaunatvērušās ēstuves, tad atcerēties, ka birojs taču pārcelsies uz citu vietu; 9) tikt atpakaļ līdz Ziedoņdārzam, kur tomēr ir nosacīts klusums, pabraukāt ar ratiem un pasēdēt uz soliņa; 10) paēdināt pamodušos J, kurš groza galvu un sajūsmināti skatās uz putniem un suņiem; 11) doties uz mašīnu un braukt mājās. Kopējais laiks - 6 stundas.
26.-Maijs-2016 10:08 pm
Просыпаешься бодрый и свежий,
Преисполненный планов и сил.
Жаль, что утра такие - всё реже,
Даже если вчера ты не пил.
26.-Maijs-2016 10:01 pm
DELFI. 19. maijs Nezināmas personas mēģina sākt VID ģenerāldirektores nomelnošanas kampaņu.
DELFI. 24. maijs Pētersone apsver iespēju pamest darbu VID.
DELFI. 27. maijs VID ģenerāldirektore Pētersone pagaidām neplāno atkāpties no amata.
26.-Maijs-2016 09:51 pm
Зачем парни ходят на свидания:
1. секс

Зачем девушки ходят на свидания:
1. чтобы смешили
2. поесть нахаляву
3. нарколог запретил пить одной
26.-Maijs-2016 09:21 pm
"nauda stipri līdzinās nullei" reiz rakstīja Subačs un kaut kā atliek vien piekrist
26.-Maijs-2016 09:18 pm
Rītdien izlaižas divi mani mazulīši.
Lielais beidz sākumskolu un pārvācas uz pilsētas skolu, bet Knīpa absolvē bēndāzu!
Akmandieniņ, kā laiks skrien, un cik es veca!
26.-Maijs-2016 07:45 pm - Sieviete=Dieviete
Starp citu, MĪĪĻĀS MEITENES!
Ja iepriekšējo ļembastu sakarā paskatījāties Antras Počas kundzes video un jūs nošķebināja, iesaku aizstāt ar Ada Konde (skat google), kas ir nedaudz mazāk salkana, bet līdzīga.
Ja kas, Poču arī ir vērts paklausīties - šis un tas prātīgs tur ir.

Un tādām pavisam rosīgām dāmām labāk iepazīties ar Алуника Добровольская. Tur ir pat loģika un psicholoģija.
Jo sevišķi mani uzrunājā šis:
https://www.youtube.com/watch?v=7jvkRsNBDGQ
26.-Maijs-2016 07:32 pm
sērijā "ar ko es jūs nogarlaikošu līdz nāvei"
šodien mani beidzot piemeklēja TAS
vingrošanā neviens cits bez manis un pasniedzējas neatnāca
no vienas puses – vip ekskļuziff, no otras – pizģec, skuzējiet mans francisks
dabūju tremoru tādās vietās, kuras pieklājīgā sabiedrībā skaļi vārdā nesauc
vēl mūsu pasniedzējai ļ. patīk tiranizēt tricepsus, viņa ir reālā krusta karā pret peļu vēderiņiem, tad nu arī tie dabūja trūkties kā vēl nekad
ļ. daudz kas dabūja trūkties, aiz kam pasniedzēja pēc nodarbības apmierināti murrāja
savukārt es esmu slābans un ļ. negribu šovakar vairs strādāt, to es varu arī rīt, gribu tikai bez liekām kustībām vombatēt dārzā (jo tur vairs nav riebīgs laiks, tikai vēss) un sūkt vīnu, ja kāds tuvumā (rajons, looking at you) vai tālumā vēlas pievienoties, mīļi gaidīti
26.-Maijs-2016 06:13 pm
Pirms Vīlu operas taisni palasīju par vīlām, ko mamma bērnībā bija aizmirsusi pastāstīt. Varbūt citiem bērniem vakaros stāstīja par vīlām, tieši tāpat kā citiem mājās bija veļas mazgājamais līdzeklis Kaštan, tikai man ne.
Vārdsakot, šitāste vīlas ir pieviltas jaunavas, kuras nomirušas aiz bēdām par pamešanu no līgvaiņa. Pēc tam viņas čakarē līgavainim dzīvi. Otrais punkts man patiktu, bet man liekas, es vairs nevarētu kvalificēties kā vīla. Būs jākļūst par sievasmāti dienās, par tām arī visu ko stāsta. Vēl arī auditori ir diezgan briesmīgi.
26.-Maijs-2016 04:00 pm
shodien juutos drained, half-consumed by tedium half vienaldziiga. vienaldziiga taa, ka nav speeka nebuut vienaldziigai. vienaldziiga taa, ka nav ne aizkaitinaajuma ne zheeluma, vienkaarshi profound cloudy resolute vienaldziiba. taada vienaldziiba, kurai ir vairaak sakars ar mani nevis ar citiem cilveekiem, taada nenosodosha all-accepting vienaldziiba, no kuras jebkuraa momentaa var izkaapt, kad jaarunaajas ar cilveekiem, jo vinji ir normaali un viss ko vinji dara ir legit.

visticamaak taa juutos, jo vakarvakaraa seezhot ar meiteneem izdzeeru divas lielas glaazes viina. alkohols vienmeer noregulee smadzenes uz to neizteiksmiigo vienaldziibas staavokli. which is fine, es iedomaajos, ka kaut ko liidziigu dara antidepresanti, noskanjo smadzenju kjiimiju taa, ka tu fiziski nespeej sashuumeeties par lietaam, viss notiek taadaa 'whatev, this fine' maakonii, ja kaadam no tevis kaut ko vajag fine, ja nevienam no tevis neko nevajag fine, bet pashai jebkaadas vajadziibas by default ir pa pusei vienalga. man patiik, jo tad es varu atkal ierauties dzilji sava praata un dveeseles visdziljaakajaa nostuurii uz tur buut karaliene, sheit neviens nekad neienaaks un sheit es esmu totaali, fundamentaali, muuzhiigi suvereena, neatkariiga no nekaa kas notiek objektu pasaulee. sheit pat ne dievs ne conscious awareness nekaadas tamliidziigas zarazas mani nevar sasniegt, ieeja aizliegta, exclusively outside, sheit ir mans patalogjiski vienaldziigaa un slinkaa praata eenainais nostuuris tieshi taads kaadu es to esmu izveidojusi, this is my design, viss paareejais kas notiek apkaart un aarpus ir smiekliigi un nenoziimiigi.

shodien man vairs nav speeka atguut nevienaldziibu. atlikusho dienu buus jaapavada being removed, apcerot cik viss ir attaals, banaals, absurds, detached, vienaldziigi lasot vai skatoties lietas un vienaldziigi iesliigstot miegaa cerams ap kaadiem 21:30. bet riit atguushu vitalitaati izdzerot milziigu tumshi zalju zesty green juice un ieshu skraideleet pa parku.
26.-Maijs-2016 04:58 pm
Мужики, срочно нужна помощь.
Мой друг купил билеты на финальную игру лигу чемпионов в Милане, в субботу. Реал против Атлетико. Но проблема в том, что он забыл, что в эту субботу у него свадьба. Потому что, билеты он купил месяцем раньше, когда назначали дату свадьбы.
Короче, он спрашивает, никто не хочет пожениться? Фото невесты может выслать в личку.
26.-Maijs-2016 04:46 pm - Bet tur nekā nevar darīt, Kaķis sacīja, mēs visi šeit esam traki. Es esmu traks, un tu esi traka.
Šodiena lēnām, bet svinīgi rit trakuma zīmē. Cibā tiek apspriesta pamatiedzīvotāju ķēniņiene, ar senu cīņubiedru apspriedām mums labi zināmu grāmatvedības uzņēmumu, kura otrā persona tomēr neizturēja trešo VID auditu pēc kārtas un iespēlēja uz kādu laiku nodaļā bez durvju rokturiem. Cits cīņubiedrs pasūrojās, ka viņš vairs negrib sadarboties ar visnotaļ sakarīgu amatnieku, kurš šim lauku īpašumā tiešām kvalitatīvi veicis dažādus darbus, jo tas esot izsaucis uz privātu sarunu, kuras laikā diezgan nervozi pastāstījis par pret viņu un civilizāciju kopumā vērsto sarežģīto sazvērestību, viss klasiski - hipnoze caur televizoriem un radio un "Viņi", kuri caur "saviem kanāliem" ir devuši ziņu, ka viens no viņu pakalpiņiem esot arī tas pats cīņubiedrs. Cīņubiedram tagad, edz, esot no viņa bail.

Poll #20731 Vieni vienīgi trakumi
Open to: All, results viewable to: All

Tev ir bail no trakajiem?

View Answers


17 (36.2%)


17 (36.2%)

Hahahā!
13 (27.7%)

26.-Maijs-2016 02:45 pm
Kaut kads mistisks aparats ar tikpat lielu uzticamibas momentu ka 'Who were you in your previous life' testi interneta izsplava, ka mans 'vielmainas vecums' esot 19 gadi, kas visai apbedinaja dargo, jo vina rezultats bija 26 gadi. Bet vienigais nomurmuletais komentars bija: 'tas ir gandriz nelegali'.

Bet vispar varetu ari sejas ada pienemt so faktu, ka man tak ir 19, un uzvesties atbilstosi :D
26.-Maijs-2016 04:47 pm
kā tolstojs rakstīja savā dienasgrāmatā

Одно из самых обычных заблуждений состоит в том, чтобы считать людей добрыми, злыми, глупыми, умными. Человек течет, и в нем есть все возможности: был глуп, стал умен, был зол, стал добр, и наоборот. В этом величие человека. И от этого нельзя судить человека. Какого? Ты осудил, а он уже другой. Нельзя и сказать: не люблю. Ты сказал, а оно другое..
26.-Maijs-2016 04:03 pm
ciklā: Uzzinu pēdējā. 
Jūs jau to zinājāt, vai ne?
 
Tā ir šizofrēnija?
26.-Maijs-2016 03:49 pm
Es šodien jūtos ļauna, ciniska un nejauka. Es varētu saplēst viss bildes ar pūkainiem kaķēniem visā pasaulē. Un tās ar sirsniņām arī!
26.-Maijs-2016 03:18 pm - tīrīšana
laikam sākās vakar, šodien turpinās - tīru visu, ko spēju. visus ierakstus šķiroju, domas, pārdomas un sajūtas arī šķiroju un metu ārā nevajadzīgās.

man te tā salīdzinoši nesen pajautāja : kā tev iet? kā tavējiem?

kauns palika atbildēt. jo negribējās būt čīkstulei, bet sapratu, ka vienā teikumā saliekot to kā man iet - cilvēks tak apraudāsies.

nu i nafig.

man iet labi.
26.-Maijs-2016 03:15 pm - #daily news

džeki no kepp eu izstrādājuši metodi, kā lēti ražot līdz augstākajai iespējamai pakāpei attīrītu silīciju. iespējamie pirmie eksporta ieņēmumi prognozēti ap 15 miljonu eiro apmērā.

tas tev, saproties, nav tas pats, kas cibā gudri dirst.
26.-Maijs-2016 02:57 pm
Šķiet, ka austiņu vads ir kaut kāds vīteņaugs. Ja nevar vairs vīties ap biroja krēsla kāju, kuru nomainīju pret parastu krēslu tieši šī iemesla dēļ, tad sāk vīties ap telefona vadu. Nesaprotu es šitās vadu botānikas cēloņus.
26.-Maijs-2016 02:25 pm - Kumeliņi, kumeliņi...
Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā no plkst.11 norisināsies tradīcijām bagātie Ziemeļblāzmas bērnu svētki "Mazā sirmā kumeliņā sēd uz sliekšņa pasaciņa" (LETA) (pamanīts pie jz [info]lavendera)
26.-Maijs-2016 02:02 pm
neglītisma propaganda
26.-Maijs-2016 01:23 pm
Kaut kāds trīssēriju sapnis.
1. kādai jaunai studentītei sajūsmināti saku, ka viņas internacionālais studijbiedru kolektīvs ir lieliska iespēja pilnveidot valodu prasmes. Viņa tielējas, ka tā nemaz nav.
2. viktorīnā tiek uzdots jautājums, kā senslāvu valodā sauca ikvakara mazgāšanos. Es jau gandrīz vai sliecos par labu vārdam baņa no (spāņu!!!) bañarse, bet kādā sakarā krieviem lai baņa būtu katru vakaru?
3. ļoti gara, detalizēta sērija, kuras efektīvākais brīdis ir paskatīties, kas virs galvas tā svelpj pāri, un ieraudzīt raķetes (iespējams, ar kodolgalviņām), kas lido uz galvaspilsētu, un pēc tam netālu ietriecamies zemē trīsstūraino militāro lidmašīnu. Protams, mobilie sakari ir izbeigušies un līdz ar to visi pierastie sakari; katrs atbild tikai pats par sevi.
This page was loaded Maijs 26. 2016, 11:17 pm GMT.