MaKo
Draugi 
23.-Jul-2016 07:39 pm
   Pavadījām visai patīkamu dienu, piedaloties Madlienas pagasta svētkos - es drusku stāstīju cilvēkiem par pļavu un augiem, vīrieši izklaidējās ar to, kas nu bija pieejams, piemēram, bērniņš rekvizēja vienu no golfa spēlēšanai paredzētajām nūjām un nēsājās apkārt, dabūja iepazīties ar zirgu un paglaudīt viņam purniņu un visādi citādi bija ļoti darbīgs. Atpakaļceļā vēl izpeldējāmies un J pa labi nopļautu mauriņu dzenāja bumbu - ar kājām (atgādināšu, viņam vēl nav gads!).
   Atkal esmu nonākusi posmā, kad vienlaicīgi ir ķibeles ar dažādām tehnikas vienībām; atteica viens no diviem plīts riņķiem, un šodien aizmirsu telefona PIN kodu un nobloķēju SIM karti. Laimīgā kārtā es neesmu viena, dzīvesbriedis sameklēja LMT servisa numuru, lika man piezvanīt viņiem, un pēc minūtes mans telefons bija atpakaļ ierindā.
   Vēl nevajadzētu atkārtot vakardienas kļūdu, bet nopirkt pienu kafijai jau vakarā - lai nesanāk kā šorīt, kad man bija jāiet uz veikalu un es apmēram stundu biju ļoti pikta un vainoju pārējos ģimenes locekļus visos pasaules grēkos. Sakritības pēc izlasīju arī šo, drusku nokaunējos un apņēmos parunāt par to, kā vismaz kādu punktu ieviest dzīvē, ABPUSĒJI.
23.-Jul-2016 12:42 am
Man būs tinderdeits! Ha, suckers! Viņa ir kinda sarkanmate ar seksīgām uzacīm! Vizuāli man vinā patīk, kas ir retums, viņai ir ļoti laba apģērbu gaume un vispaŗ viss pagaidām izskataš baigi labi. :D vienā no pirmajām 20 ziņām nonācu līdz tam, lai viņa brauc uz labu dabu kopā ar mani :D Un zini ko? Tas pat nav izslēgts. Much hype. Vakar atnāc aalāzergriezējs, nav laika visu saslēgt, šodien biju lulubelē, zāģēju un nēsāju kokus, bija forši. Būs kādreiz jāaizbrauc kādu vauvu pastaidzināt :)
23.-Jul-2016 06:48 pm
futbolistiem bieži mainot ceļgalus, bet neviens nav aizdomājies, ka tas ir aptuveni turpat, kur elektriskie motori riteņu rāmjos.
tur taču var ielikt sazinko, vairāk soļu, garāki soļi, spēcīgāks sitiens, galu galā. saites, kas iztur kosmiskas slodzes. metāla pauris zem matiem un titāna kakls, ar kuriem var atsist jebkuru bumbu.

domāju, tuvāko piecu gadā laikā sportā aktualizēsies implantu un protēžu tēma.
var jau būt, ka viss notiek, es runāju par publisko jezgu kā tagad ar mildronāta smūtijiem.
23.-Jul-2016 05:26 pm - vēl aizraujoši par sportu
par pagājušo eiropas futbola čempionātu tika izteikti viedokļi, ka tas nebija īpaši interesants, jo tajā nebija pārāk daudz golu
komentators vasilijs utkins reiz kaut kāda čempja sakarā izteicās, ja ir daudz brīnišķīgu vārtu, tas liecina ne tik daudz par uzbrucēju meistarību, kā gan  komandu neprasmi spēlēt aizsardzībā

patīsim nedaudz filmu atpakaļ un aplūkosim aļeiņikova golu anglijai eiro-2008 (tie ir pirmie vārti, kas tiek gūti šajā spēlē)

ko mēs redzam? 
mēs redzam, ka glens hodls mēģina apspēlēt pie sava soda laukuma oponentu, rezultātā apgriežot visus savus aizsargus
pie tam, nevis vnk apgriežot
kad es trenējos futenē,  maniem krievvalodīgajiem treneriem šādās situācijās bija termini "обрез" un "пружина", starp kuriem ir būtiska atšķirība - atspere ir tad, kad ātrumā neviens no taviem aizsargiem nepagūst pagriezties ar seju pret oponentu, un pretinieki šajā brīdī vienkārši ir ātrāki, tu skrien atpakaļ, ņihuja neredzi, ko un kuru segt šajā situācijā tev galīgi nav skaidrs, rīkojies intuitīvi, bet pizģec ir tāpat

lūk, šādus vārtus, kā glena hodla gadījumā, mēs diezin vai redzēsim mačos ar, khm, "paaugstinātu koncentrēšanās un atbildības līmeni". tā pati albānija domā par saviem aizsargiem, etc
 
23.-Jul-2016 04:17 pm
es īpaši nesekoju peldēšanai, taču visu šo laiku biju pārliecināts, ka maikls felpss ir austrālietis, nevis amerikānis
kādēļ, ne mazākās jausmas
23.-Jul-2016 02:42 pm
"I have ghostwritten bestseller books on the Amazon marketplace. I don't even use them in my portfolio. It sucks but that's integrity."

"integrity", nez, tas varētu iziet cauri augstskolā, gadījumā, ja par maksu esi uzrakstījis kādam citam studentam referātu?
23.-Jul-2016 02:12 pm - par seriāliem
un kā jums stranger things?
manuprāt diezgan teicami
23.-Jul-2016 01:46 pm
kas man nepatīk - tas, cik debils ir process. Piemēram, Māra Lāce ir pelēka kā zeme, droši vien nojātu veselību, lai izspiestu cauri to muzeja rekonstrukcijas projektu caur visām administratīvajām ejām, bet beigās - beigās normāls muzejs, tāds, kādam tam ir jābūt un, ja mēs gribētu sist sev uz pleca un teikt wowowo, kādi mēs pradvinutie, tad tādam tam bija jābūt jau 90' beigās, maksimums 2tk sākumā. Pēc pus gada tā vieta ar saplākšņa tualetēm būs apbružājusies un neviens neticēs, ka lnmm ēka ir kkas relatīvi jauns.
nepatīk, ka par Purvīša balvu saka "the biggest and the most prestigious contemporary art prize in Baltic region", balvas vispār ir tāds funkcionārisks pasākums per se, Purvīša gadījumā vēl joprojām tik ļoti gaisā pakarināts, ka varbūt summas ziņā tā ir "biggest", bet ietekmes, nozīmes etc. "biggest", nedz īsti prestigious, kur nu vēl Baltic region (ja dabūt var tikai latvieši, taisot Latvijā, par Latviju) tā nav. Lai gan, protams, nevar noliegt, ka var būt patīkami būt nominētam un ļoti patīkami to saņemt.

toties, kas man patīk - Saksa teksts Poļa katalogā. Īsi, precīzi un atsver visu, kas man nepatīk.
23.-Jul-2016 12:18 pm - ***
23.-Jul-2016 11:17 am - 10 gadu jubileja. "Drošākai" pasaulei, thhh.
 photo saddam_zpsuzxvzncr.jpg
23.-Jul-2016 10:15 am - Makosan!!!
http://m.blocket.se/kalmar/Askeladden_14_segelkombi_med_battrailer_68104160.htm?ca=11&w=3


Ir iespēja šo atvest augusta vidū! Tu par tādu interesējies! Te laba cena ar visu treileri!
23.-Jul-2016 09:46 am
Tās sēnes, kas mežā aug, man neļauj naktīs gulēt!
23.-Jul-2016 07:54 am
Redzot pagalmā kādu no tiem oranžlāsumainajiem milzgliemjiem, iedomājos skalpeli akurāti pārgriežam tādu gliemi pa šuvi. Glīti izkārtotas krāsainas iekšiņas, kā vaska mulāžā (kĀtAd). Varbūt tāpēc, ka šie tādi piepūsti un nospriegoti izskatās, kā tikko aprijies pitons, kā uzpūtusies govs.
Gliemji šīs fantāzijas uztver ar saviem īpašajiem paranormālajiem orgāniem, un drošības labad izvēlas turēties tālāk. Tikko redzēju eksemplāru, tā bija otrā reize šovasar, un varbūt arī eksemplārs tas pats. Drosminieks :D
23.-Jul-2016 12:36 am
Zvēru vakars! Atejā bija milzīgs zirneklis (divlatnieks iet uzpīpēt). Sīks tā spiedza un raudāja, ka man nācās pielietot slotu un matulaku, lai viņu (zirnekli) lokalizētu un izdzītu naktī un tumsā. Piedod, brāl zirnekli! Man ir arahnofobs bērns.
Pagalmā pie sēņu čužu spannīša ieturējās 3 pāri ērihimarijas un zigfrīdannas. Izskatās, ka sēnes ir milzu kailgliemju kulta ēdiens.
22.-Jul-2016 09:15 pm - "the price of freedom is eternal vigilance"
22.-Jul-2016 10:42 pm
Oportūnisms - bet tas ir lieliski, piešķir letarģiskajai masu demokrātijai dinamiku un konkrētu virzību. Decisionisms.
Populisms - bet kas var būt labāk, ja tu nāc no tautas, pārstāvi tautas viedokli un aiz tevis ir tauta? Polulisms ir otrs vārds demokrātijai.
22.-Jul-2016 10:30 pm
nē, draugi, es visu saprotu, un saku agata nevis agate kristi, kas būtu pareizāk, tikai tāpēc, ka visu savu neapzinīgo dzīvi esmu lasījis rakstnieci agatu kristi
taču es drusku šaubos, vai jūs, dārgie lingvisti, visu dzīvi esat teikuši šarlota, nevis šarlote
22.-Jul-2016 09:51 pm - grāmatnīcas stāstiņi, 666,6. daļa
Viņa regulāri ubago pie Ģertrūdes baznīcas. Viņa nāk uz grāmatnīcu pirkt uzlīmītes ar kaķēniem. Es nezinu, kāpēc viņa ubago. Vai kaķēnu uzlīmes ir legit iemesls?
***
Blondīnes acis ir ļoti pelēkas, tik gaiši pelēkas, ka tās izskatās pēc fotošopa. Viņa strādā fotokioskā un es pie viņas nesu tīstīt fotofilmas.Man liekās vienmēr awkward būt mainītās lomās. Man liekas, ka viņa ir cilvēks-fotošops.
***
Viņa padusē gandrīz vienmēr ir balta vai jau iesākta canva. Varbūt viņš ir mākslinieks. Viņš vienmēr pērk krāsu, dažreiz baltu krāsu, tik baltu kā viņa mati. Vakar divos naktī es viņu redzēju atrubījušos blakus Delisnack. Ķipa bohēma.
***
...un tad grāmatnīcā ienāca Jaroslavs. Patiesībā viņš varētu ienākt biežāk un tēlot fashion book policistu.
***
Viņš nāk ar melnu suni. Ja tas suns paceltu kāju un izdomātu pamīzt uz Taschen grāmatām, varētu aizlaist pa pieskari 1000 eiro vienā piegājienā. Bet tas suns ir ļoti mīļš. Man patīk, ka cilvēki nāk uz grāmatnīcu kopā ar dzīvniekiem.
***
Kaut kādam zviedram vai norvēģim bija no maka izkrituši 20 eiro un viņš tos nebija pamanījis. Arī es nē. Jau slēdzot ciet veikalu, šis bij pienācis pie manis un pastāstīja, ka kaut kur grāmatnīcā mētājas 20 eiro. Ielaidu iekšā un hehe - tik tiešām pašā telpas vidū mētājas 20 eiro. Šis patiesībā ir stāsts, kā grāmatnīcas apkopēja nākošajā rītā nedabūja 20 eiro, ko nodzert.
***
Es gribu to grāmatu, kur meitene brauc vilcienā.
*le me dziļi savā sirsniņā nokliedzas 'really nigga?'*
Bet es 0.000kurā-tur sekundes simtdaļā pieslēdzos popsas domāšanai un atnesu viņai grāmatu "Meitene vilcienā". Es jau varētu viņai iesmērēt "Sesto kupeju" vai "Rīga-Maskava" un kādas 100 grāmatas. Jo tajās visās kāda meitene brauc vilcienā.
***
Uz pārtikas bodi sievietes nāca kleitās ar dziļiem izgriezumiem. Grāmatnīcā man neredzēt vasarīgus un iesauļotus dekoltē,dāmas nāk satuntulējušās džemperīšos un jaciņās. Ja es būtu vīrietis, es pat apdomātu to, vai ir jēga strādāt bodītē, kur nevar skatīties uz dekoltē.
***
Viņam ir spilgti sarkans treniņtērps ar svītrām un cepure ar nagu. Viņa ārējais veidols ir totāls purvciema style, bet kā tur bija tas teiciens, nemērī vīru pēc cepures. Pie grāmatām uzkavējas diezgan ilgi, šo to palasa un galu galā nopērk kaut ko arī.
22.-Jul-2016 10:05 pm
Tas, ko dara mūsu U20 basketabõlistu izlase, liek man straujāk sirmot, jo tādu huiņu, izņemot Lomažu, man ir grūti skatīties.

upd:
Ko gan varēja gaidīt no Vecvagara.
Besīt besī.
22.-Jul-2016 09:55 pm
Rrrr, visu dienu noņerkstēju par tēmu "nekad vairs nedzeršu" un "akdies, what is wrong with me, tāāādas pohas no trim neapiņainiem aliem", līdz beidzot tak pierāpoja, ka man vienkārši ir baiss miega bads (2 naktis, kuras ir pavadītas, panikā klausoties katru troksnīti, kas varētu būt no gultas 2. stāva krītošs bērns, plus viena nakts ar kādām 6 h tipa miega ar tiem pašiem trim aliem).

Nu neko, pastīsies, rīt tak būs labāk.
22.-Jul-2016 09:42 pm - oldstajl Face-books
https://youtu.be/Gk2zlQC8DMI
22.-Jul-2016 09:46 pm
Zini, kāpēc balsot par Trampu? Lai universitātēs nebūtu tik apkaunojošu priekšmetu kā "women studies", "gender studies", "black studies" un vēl vesela kaudze sociālā sviesta, kas erodē labāko, ko mūsu kādu brīdi nīkuļojošā civilizācija sasniegusi. Ne velti republikāņi visu laiku aicina pārskatīt un nogriezt finansējumu bezjēdzīgām social sciences programmām.
https://m.youtube.com/watch?v=-nSSZ-NTj54

Tramps ir žests, ne jau kaut kāds dziļais saturs. Tramps ir tikai loģiska, likumsakarīga reakcija, signāls.
22.-Jul-2016 09:44 pm
- Прости, конечно, что так быстро перехожу на "ты", но ты кончила?..
22.-Jul-2016 07:48 pm
Lūk, sēdējām ar biedriem, zēniem un meitenēm ar stāžu, kapājām, ko Sv Antons devis, runājām par seksu.
Visi klātesošie lielos vilcienos bija vienisprātis, ka pie saderības jāstrādā un tehnika jāslīpē, citādi nav tur laimes, pārbaudītas vērtības ir spēks, pirmā reize ir stress, pirmā reize ir vārgulīga un skaitās izdevusies, ja iesaistītie personāži vispār vēl parakstās uz otro reizi, droši vien tikai filmās Ar Saturu no pirms reizes visi ģībst. Tad draudzenes ilggadējais laulātsdraugs domīgi sacīja uz mani: Es tevi jau ilgi pazīstu (nu ja, kādus 25 gadus varbūt), bet man liekas, ka mums ar tevi arī pirmajā reizē nesanāktu.
22.-Jul-2016 06:00 pm - Sociālā kustība #GribuTeviAtpakaļ
Ak dievs, cik naivi.
Un neefektīvi.
This page was loaded Jul 23. 2016, 8:00 pm GMT.