MaKo
Draugi 
30.-Jan-2023 05:42 am
- Алло, здравствуйте! Тут неподалёку, вперемешку с птичьим клёкотом и ненавязчивым шёпотом ветра, будто озаряя багрянцем зеленеющие волны берёзовой рощи, обдавая жаром словно летнее солнце в разгар знойного душного июльского лета, испуская лёгкую дымку подобно поднимающемуся туману от раскинувшейся глади озера на рассвете, распугивая лесных обитателей - работящих бобров, мудрых ежей и беззаботных свиристелей, догорает дом-музей Пришвина.
30.-Jan-2023 02:04 am
30 JUN
29.-Jan-2023 10:06 pm
citāts:
so, you used to think you are indecisive but you aren't sure any longer?
(:
29.-Jan-2023 09:40 pm
jau vairākas dienas pievakarē un vakarē drebinos no it kā aukstuma.
temperatūras nav, jūtos labi.
vai nu interesanta slimība, vai vienkārši veca.
29.-Jan-2023 06:14 pm
Jau kādu laiku māksla mani nespēj aizraut un likās, ka esmu notrulinājusies uz visiem laikiem, bet Nenas Goldinas retrospektīva bija izcila, lai gan neko daudz no tās negaidījām, tikai labas mākslinieces darbus labā ekspozīcijā. Ar biedreni izgājām no izstādes tādas apskaidrotas un apstulbušas vienlaikus, un tas nebija tas banālais dzīves patiesuma aizkustinājums, drīzāk dziļa cilvēkmīlestības un vienotības sajūta caur Goldinas lieliski izgaismotajiem dzīves apjukuma un maiguma cikliem, mūžīgo mētāšanos tajā nospriegotajā trauslumā, kas mūs visus neizbēgami un (ikdienā nemanāmi) vieno. Priecājos, ka vēl spēju kaut ko tādu atrast arī mākslā, turklāt tieši tās nobružājumos.

Viss pēc tam skatītais likās pliekans un tukšs, un efekts diemžēl vēl nav pārgājis, tādēļ šodienas trīs stundas pārspīlētas bļaustīšanās un kliegšanas Dailes "Brandā" šķita sevišķi mokošas.
29.-Jan-2023 03:33 pm - Krāpšana
Antiprojekcija te ielika šādu reklāmu:

http://neocarbonenergy.fi/internetofenergy/

Kāpēc tas nav nopietni?

Tāpēc:

//(šajā modelī lietots metāns nevis ūdeņradis//

Aha. Un metāns deg kā?

Metāns deg šitā: CH4 + 2O2 => CO2 + 2H2O

Ko mēs redzam produktos? Pareizi, CO2.

Kur bija problēma ar klimatu? Siltumnīcefektā.

Kas dod siltumnīcefektu? CO2.

Labi, ja degvielu audzē tad augi fotosintēzē daļu CO2 savāc, bet neaizmirsīsim ka augi ne tikai fotosintezē bet arī elpo - izdala CO2.

Vēl viena lieta: Ja mēs būtisku daļu degvielas audzējam kā augus, tās ir vēl + monokultūru gigaplantācijas, pesticīdi, mēslojums, tas viss degradē vidi.

Tā ka sorry, šitas plāns ir lēts reklāmas triks priekš vientiesīgiem zaļajiem, negodīgu lobistu izgatavots. Neuzķērāmies :)
29.-Jan-2023 09:56 am
fiksi jāgādā leopardraksta triko. Gogen, es jau skrienu!
29.-Jan-2023 01:38 am
lol
28.-Jan-2023 10:14 pm - brīvbrīdim
Poll #21583 marry-kill-fuck par Cibiņiem
Open to: All, results viewable to: All

Fuck

Marry

Kill

28.-Jan-2023 07:51 pm - telpiskā pilsēta
Viens no šejienes dzīves aspektiem, kuru bija grūti aptvert (nepretendēju, ka tagad būtu pilnībā to aptvēris, bet ir uzlabojumi) – to, ka pilsētvide ir telpiska ne tikai divās dimensijās, bet (vismaz?) trijās. Pirmkārt, dažādi līmeņi – ja pārvietojos pa “augšpilsētu”, apmēram uztveru ielu tīklu un orientējos, bet lejā pie upes, ņemot vērā tās līkumus un to, ka savienojumi ar augšpilsētu ir relatīvi maz (stāvo klinšu dēļ), tik pēc ilgiem orientēšanās centieniem (piem., skaidrīšanu* šurp-turp gar upi) pamazām esmu apguvis, kas un kur ir kas. Otrkārt, vēl arī viņi šeit ir pamanījušies apgūt pazemi. Metro gluži viņiem te nav, pārāk maz iedzīvotāju, bet stāvvietu problēmu viņi te risina ar masīvām daudzstāvu garāžām (centrā), kas ir pilnībā pazemē. Šķiet, nevienai no tām neesmu aizbraucis līdz zemākajiem stāviem, bet parasti norādes uz kādiem -4 .. -5 stāviem ira. Plus vēl ar tādām attāli novietotām iebrauktuvēm. Nesen runāju ar dažiem “vietējiem”, kuri te jau daudz gadu dzīvo un kuri arī šo nebija nemaz apguvuši (un nebija atraduši, kā tur iekļūt). Centrā ir viens tāds laukums, kur agrākos laikos bija autobusu drūzma, tagad tas joprojām ir sab.trans. mezgls, bet uz tā ir patīkama paskata celtnes, pazemē -1 pārtikas veikals un tālāk -2 un vēl kādus 3-4 stāvus zemāk – autostāvvietas.

* Nu, ok, pārrakstījos, bet smieklīgi sanāca, gribēju rakstīt “skraidīšanu”.
28.-Jan-2023 11:49 am
Es varētu vienkārši uzticēties citu cilvēku laimei

True happiness cannot be wrong
28.-Jan-2023 01:44 am - Kaut kā tā:
Как работает современное искусство
Миллионер: Зарабатывает в 2020 году 20 миллионов долларов.
Миллионер: Нанимает «художника» за 25 тысяч долларов, чтобы тот создал «произведение искусства».
Художник: Делает один мазок кистью на холсте.
Миллионер: Благодарит художника и просит оценить картину эксперта-оценщика из круга своих друзей.
Эксперт: Оценивает картину в 20 миллионов долларов.
Миллионер: Дарит оцененную в 20 миллионов долларов картину музею, за что освобождается от уплаты налогов с 20 миллионов долларов.
Миллионер: Не платит в 2020 году налогов.
Я в музее: Ну это же тупо, это всего лишь черта на холсте.
Хипстер рядом со мной: Ты просто этого не понимаешь, бескультурье!
27.-Jan-2023 11:42 pm
metiet krustus, akmeņus, ar roku, miskastē, pa lampu, baigie meteņi
27.-Jan-2023 11:36 pm
cik patīkami, ka visi visu par mani zina, tikai es <s>visu</s> labi ka vispār kaut ko, paldies par to pašu, par sevi uzzinu_peedeejaa.


aizmirsu kā nosvītrot, neesmu vairs nekāda vietējā
27.-Jan-2023 09:45 pm - Ko es šodien nopirku?
Tādu gandrīz kafijas galda grāmatu par tēmu “Histoires de cartes” ar apakšvirsrakstu (vai lielo virsrakstu) "Map Stories" (vispār grāmata franču valodā, lai gan uz vāka daudz lielākiem burtiem ir virsraksts angļu valodā, dīvaini, bet nu katram savs). Bet ļoti simpātiska grāmata, atmodināju sevī paslēpto ģeogrāfu (kurš tā arī līdz ģeogrāfijas studijām netika).

Ja vārdnīcu plaukti mani joprojām uzrunā, tad no kaut kādiem laikiem, kad naudas vispār nebija, iegājies paradums pacilāt veikalā vārdnīcas un nolikt atpakaļ. Jo īsti jau nevajag, visas vārdnīcas pamatā ir elektroniskas. Bet joprojām patīk un savu vārdnīcu kolekciju arī atvilku uz šejieni (un arī turpinu papildināt).

Bet tas mans tūlītējais lēmums... tai pašā mirklī, kā ieraudzīju "karšu stāstus" ([vēstures] stāstus kartēs), tā uzreiz sākās pārdomas, ka varbūt man to vārdnīcu arī tik ļoti nevajag. Vārdnīcas pirkšanas vietā gan metos tirdīt pārdevēju, lai iesaka kādu literatūru vieglajā valodā (grāmatu vieglajā [franču] valodā par Arsēnu Lupēnu jau dabūju, bet vēl neesmu pieķēries), tad nu dabūju arī kādu citu grāmateli ar 13 stāstiem – nevienu autoru gan neatpazinu, bet tagad esmu apmierināts ar sevi, atliek tikai lasīt.

Pieturzīmju Piebilde: piedodiet, pārmērīgi pārpildīju pasāžu pavisam pilnu pieturzīmēm.
27.-Jan-2023 09:01 pm
biju cibas arhīvos, atradu, ko meklēju, un atradu arī kaut ko vēl labāku
http://klab.lv/users/rasbainieks/1867919.html
27.-Jan-2023 08:14 pm - Antikvārs
Antikvāras vērtības piektdienas vakarā
Kiss
27.-Jan-2023 08:15 pm
27.-Jan-2023 04:01 pm - *rubbing of hands*
MAJORITY of Americans vaccinated with new Omicron Covid shot are NOT protected against falling ill with the latest XBB.1.5 variant, CDC report suggests — despite US paying $5bn for the new vaccines

oy vey
un kas to būtu domājisBorla vispār tot eščo zasluživec
Šeit nav pieminēts senāks paša Borlas "sasniegums", kad vēl kā veterinārs bija lopu medikamentu departamenta direktors.
If you missed last night’s story: Pfizer made a veterinary vaccine that killed thousands of calves. As the German gov’t investigated, Pfizer denied responsibility and kept selling the vaccine.
īpaši patīkami to uzzināt būtu pasaules zažiem, dzīvniekmīļiem

Between 10 days and three weeks after their birth, the calves would begin bleeding uncontrollably from their eyes, ears, and even their skin. Farmers called the illness “bleeding calf syndrome” or even “blood sweating.”

The disease spread from Germany to other European countries, killing up to 15 percent of calves at some farms. Thousands died. Scientists found that the bone marrow and blood cells of the calves had been destroyed.
...
The connection between the vaccine and the bleeding disorder was evident as early as March 2009, German public health regulators reported in 2011. But Pfizer continued to sell the vaccine in Germany for another year, stopping only weeks before the German government officially opened an investigation into the medicine in late April 2010.
...
A month later, Pfizer stopped selling PregSure BVD worldwide. Even so, the company continued to insist it did not think its vaccine was unsafe.

“The evidence currently available at European level indicates that BNP is likely to have a multifactorial cause," Pfizer told an Irish newspaper in September 2010, when European regulators officially recalled the vaccine. "The association of BNP with the use of PregSure BVD is not clear.”

Eventually it would be. In the meantime, regulators and Pfizer didn’t continue to expose vulnerable calves to the vaccine.


Mazliet par "Burlu" ģimenes bagāto (((kontekstuālo))) vēsturi.

Kā gan kāds varētu neuzticēties atdot savu dzīvību un veslību tik uzticama cilvēka/kompānijas rokās, pakļaujoties uz to ar apmaksātu politiķu palīdzību uzspiestai eksperimentālai gēnu terapijai, kura nav izgājusi pat 10% no vajadzīgajām pārbaudēm. Un tas no kompāniju ģildes, kas nodrošina 75% ASV TV ziņu kompāniju reklāmas budžeta (būtu jāpapēta cik vispār visā pasaulē farma maksā medijiem).
27.-Jan-2023 12:25 pm
Hmm, diezgan muļķīga sajūta. Atceros, ka vakar kaut kas mani ļoti iepriecināja, bet nekādi nevaru atcerēties, kas tas bija...
27.-Jan-2023 11:11 am
DELFI. Policija konstatē cilvēktirdzniecību zivju pārstrādes uzņēmumā
27.-Jan-2023 09:26 am
Vakardienas lekcijas aizkustinošākais mirklis bija, kurā es ieminējos par ēpastu saziņā ar mani
Students ilgi un nopietni stāsta, kā jūtas, kad pasniedzējs uzraksta garu un pārdomātu e-pastu ar ievadu, vidusdaļu un nobeigumu, un viss perfekti noformēts

E-pasts, ar kādu es biju atbildējusi viņam, tālu pārspēj pat manus ierastos sloppiness līmeņus:


Sveiks

verī verī gud

aizmirstam par p.s., strādā labāk bez tā :)(Studenta stāsta morāle gan bija tā, ka pēc perfektā-epasta viņš jūtas sliktāk, ka traucējis, so not so bad)
27.-Jan-2023 08:02 am
- simon, mosties!
- man nav enerģijas.
- nu, labi, paguli vēl 10 min
(pēc 10 min)
- simon, mosties!
- tu nesaproti, ka man nav enerģijas?
- bet tu taču 10 min uzpildījies
- tu nezini, kā rodas enerģija? tā rodas no saules. un kamēr es guļu, saule ir otrā pusē, tāpēc enerģija nevar nekā rasties.
- bet tu vari tikt līdz virtuvei, ieēst pārslas - tās arī dod enerģiju, ne tikai saule
- kā tad! tu zini, ka pārslās ir dzelzs?
- jā, un tas dod enerģiju. bāc, celies vienreiz

upd "es pateicu dārziņā, ka lielākā zvaigzne ir melnais caurums, bet viņi teica, ka saule"
26.-Jan-2023 11:16 pm
Visu mūžu lasīju, ka “pastinaks šitā un pastinaks tā”. Nu man likās, ka pastinaks ir kaut kāds kaucmindiešu zelta standarts. Un, kad nu es nopērku pastinaku un piegriežu tā dūšīgi pie buljona, viņš vārot sāk smirdēt tā ka pēc kuiļa.
26.-Jan-2023 10:26 pm
Dedlaiii-īiii-nu naaav, dedlaiiiīni neēeēeksistēeeeeeēeeeeēēē...
This page was loaded Jan 30. 2023, 9:27 am GMT.