MaKo
Draugi 
19.-Nov-2018 01:44 am
ekselences simtgades saldējums ir labākais lv100 tematiskais produkts
19.-Nov-2018 12:28 am
jau biju piemirsusi,kādēļ man nepatika iet uz publiskajiem pasākumiem
18.-Nov-2018 11:38 pm - Salūts
Nez, man šķita kaut kā baigi samudrīts. Var jau būt, ka AuKstā Māksla. Un tas pantiņš no Prāta vētras tāds pēkšņs un tik neiederīgs šķita. Nu, kā LNSO Vecgada koncertā pēkšņi Mielavs iedziedātos "un viņš kā labradors skrēja pa sniegu, tik pārlieku baltu un vieglu" un tālāk koncerts ritētu savu parasto gaitu. Es nesapratu.

/Esmu veca un īgna,jā,jā.
18.-Nov-2018 10:46 pm
Štrunts tur bija ar to salūtu. Labāk būtu mājās Hēgeli lasījuši.
18.-Nov-2018 10:12 pm - salūta vērtētāji
Par uguns brīnumu pēdējām 2 minūtēm bijām stāvā sajūsmā. Intensity over all. Sākums un vidus - sūds, beigas - 10/10. Stāvējām uz Vanšu tilta sākuma, Centra pusē. Jāatzīst, Rīgai 800 salūts kopumā bija daudz intensīvāks un smalkāk nostrādāts.
18.-Nov-2018 09:39 pm
Skatoties spēļu spīdranu viģikus es sāku saprast jēdzienu 'weaponized outism' un kāpēc tas ir tik ļoti ietekmīgs mūsdienu sociālmēdiju sasaistītās sabiedrības kontekstā un in turn kāpēc tik ļoti liela vēlme pēc cenzūras no varas turētāju puses. Kad NPCNN stāsta kā fōrčans minglo iekš ASV politikas un pepe the frog ir smalki izstrādāts nacistu simbols, es neviļus redzu cik ļoti hohmīgi inner mēmi ir spēcīgāki par tizlu top-down propagandu.
18.-Nov-2018 08:14 pm
Kāpēc latviešiem labākais ēdiens ir cits latvietis?
Nesaprotu to mūsu pašnenovīdīgo dabu. Es neesmu nekāds urrāpatriots, bet tā caurvijošā tieksme ciniski ieņirgt par visām patriotisma izpausmēm ir kaut kāda pataloģija maniem zemļakiem. Nu labi, visi tie prazņiki ir mērkaķošanās, bet viņi taču ir optimistiski, pozitīvi lādēti mēmu kamoli. No viņiem paliek tikai labi, tā pat kā no šņaba. Kāpēc to tik ļoti jācenšas apspiest savā kolektīvajā apziņā, aivietot to ar kaut kādu nepārtrauktu īdēšanu? Ir daudz švakākas tautas par latviešiem vispasaules tautu rangā, kuras ir pat ļoti lepnas par sevi un nekaunās sevi priecināt par sevis eksistenci. Dzīvi apliecinošu filozofiju pielieto. Bet mums vajag nīdēt un spļaut visam virsū.

Man šajā kontekstā ļoti patika Endrū Klavana, amerikāņu raksnieka un konservatīviķa, kas pēdējos gados ir dailywire grupas viens no šovemņiem, izteiktais sakarā ar Trampa kalkulēto vai spontāno (hers viņu zina) publisko retoriku - tā ir dzīvi paliecinoša, optimistiska. Viņš gvelž par to kā viss ies uz augšu, viss būs forši un kruto, un tā arī notiek. Viss kļūst foršāk un krutāk daļējo pat dēļ tā, ka valsts līderis aktīvi ievieš publiskajā diskursā pozitrīvu, nevis cinisku un noliedzošu vai izvairīgu retoriku. Tas MAGA šits nav tikai lēzens lozungs, jams konkrēti revaivo oldschool mitoloģiju. Dilberta keksss labi pateica, ka nav svarīgi vai tādi kā viņš spēlē 35D zemūdens šahu vai patiesi tic visam, ko runā, galvenais ir tas, ka šāda veida retorika ir efektīva, radikāli mainoša priekš overtona loga bidīšanas atpakaļ centra virzienā.
18.-Nov-2018 08:15 pm
kad Rīgā svētki, prātīgākais ir doties prom no pilsētas
18.-Nov-2018 05:19 pm
nolādēts, kādēļ es uz šo uzrāvos, es taču nespēju viņu pēc tam pārtraukt klausīties
18.-Nov-2018 05:14 pm
iet kaut kur ir forši, bet vai jūs esat pamēģinājuši nekur neiet? absolūti lieliski.
18.-Nov-2018 04:42 pm
Atvainojos, jo prasu jau otro reizi, Apsolu šoreiz pierakstīt uz visām malām.
Kurā krievu lapā varēja novilkt visādus latviešu albumus?
18.-Nov-2018 03:48 pm - Latvijai 100.
Latvijas simtgadei par godu kodes ir nožļembājušas manam ziemas mētelim piedurkni.
18.-Nov-2018 03:01 pm
Pirms dažām dienām radio ziņās izskanēja informācija, ka karaspēka parādē tiks demonstrēta nacionālās aviosabiedrības jauniegūtais aerobuss un bruņoto spēku pretgaisa raķetes. Tobrīd man tas izklausījās kā visnotaļ intriģējošs komplekts.
18.-Nov-2018 01:23 pm
Es jums varētu pateikt kas ir asas izjūtas - tas ir tad, kad tu ieslēdz putekļusūcēju un no pakaramā noveļas plušķains kaimiņu kaķis, par kura klātbūtni nav bijis pat nojausmas.
18.-Nov-2018 12:23 pm
Ieeju Stokmanī - tur džinglbelli. Draudzene: Es vakar izrotāju eglīti. - JAU?? - Ar sarkanbaltsarkanām mantiņām! - Tā kā tev tā ir mākslīgā, pēc tam šos rotājumus varēsi nomainīt ar salavecīšiem, sniegpārsliņām un rūķiem, tad ar sarkanām plīša sirsniņām un visbeidzot ar krāsotām olām.
18.-Nov-2018 09:29 am
latvija nav labākā valsts eiropā
zviedrija vai vācija ir daudz kļovākas, nudien
taču mums ir runas brīvība, kas ļauj pajokot, kā es to nupat izdarīju
18.-Nov-2018 09:19 am
Man ļoti patīk novembri, protams, ar daudziem nosacījumiem - pirmkārt, ja nelīst un nesnieg; otrkārt, ja ir brīvs mirklis, lai vienkārši sēdētu, visuresošās miglas apdolbīta un līdz kaulu smadzenēm sajustu visu drēgno, pelēko gruzonu, kuram cauri kā halucinācijas atspīd māju, mašīnu un luksoforu gaismiņas.
Šogad man pietrūkst laika - pasērot par aizgājējiem, iedzert melno balzamu un paklausīties kaut ko tik banālu kā Metallicas balādes.

Priecīgu valsts simtgadi, draugi. Tie, kuri piedzīvos arī simtpiecdesmitgadi, varēs nīgri purpināt, ka "vairs jau nu nemākam svinēt svētkus".
18.-Nov-2018 07:37 am
Vai mēs esam atbildīgi par tiem, kas pie mums pieraduši?
18.-Nov-2018 03:42 am
Bezmiegs manā dzīvē ir visai rets viesis, un šoreiz tas pat ir atnācis pirms brīvdienas, bet nu tik kaitinoši. Es gribu gulēt, nevis platām acīm skatīties tumšā telpā.
18.-Nov-2018 12:18 am
Suspiria ir brīnišķīga, tiesa, ļoti optimistiski tendēta filma par izglītību droši vien katrs tajā saskata to, ko nu un tajā brīdī spēj saskatīt.
17.-Nov-2018 08:43 pm
Nu re nu, sāku lasīt presi un medijus, še tev nu bija, viena ziņa sliktāka par otru. Dioksīni un ibuprofēns gliemenēs vēl ir ziediņi, paskatieties, ko Latvijā dzer (mūs nekas vairs neglābs, ashes to ashes, es jums teikšu, tā ja).
https://www.delfi.lv/news/national/politics/cesu-premium-somersby-winston-sogad-iecienitakais-alus-alkohols-un-cigaretes.d?id=50588157
17.-Nov-2018 08:33 pm
17. novembris nozīmē, ka vēl tikai mēnesi būšu divdesmitgadniece. Šī doma mani stindzina un skumdina jau vairākus gadus. Zinu, ka muļķīga, zinu, ka smieklīga, jo kas gan vispār ir cipari un tagad viss vēl tikai sāksies, un kopumā viss taču kļūst tikai labāk lielā mērā pateicoties tieši gadu nestajām priekšrocībām, tostarp sevis iepazīšanas pieredzei. Visu to saprotu, bet tas necik nepalīdz sajusties labāk. Iespējams tādēļ, ka tā arī neesmu paspējusi justies "jauna, skaista un traka" (lai gan esmu centusies) un tik daudz kas šķiet nokavēts. Iespējams tādēļ, ka ļoti esmu dzīvojusi ne tā, kā gribētos un (kas traģiskāk) nemaz neesmu apjautusi, kā tieši gribētos. Varbūt tās vienkārši ir neizbēgami skumjas attiecības ar laiku, kuru es spēju redzēt tikai kā pazaudētu.
17.-Nov-2018 08:34 pm
Man nebija lielu ilūziju par vides tīrības statusu, bet iespējams, ka ir vēl sliktāk, kā domājām:
https://www.delfi.lv/bizness/lauksaimnieciba/latvijas-saldudens-gliemenes-atrasts-pretsapju-lidzeklis-ibuprofens.d?id=50578623
17.-Nov-2018 07:41 pm
Pītersons tomēr ir totāls cucksons. Neko nespēj izteikt līdz galam, call spade a spade. Nē, lavierē. Po vai dēļ merkantilā oportūnisma vai neizlēmības, bet viņam pašam vajag self help asistenci.
This page was loaded Nov 19. 2018, 4:48 am GMT.