MaKo
Draugi 
17.-Sep-2019 05:56 pm
es gribu vēl asākas nūdeles. asas kā pīrsingus.
17.-Sep-2019 05:17 pm
Šķiet, šodien būšu iztērējusi pēdējo serotonīnu. Nav! Kur bij, tur vairs nav!

Grūti tā.
17.-Sep-2019 03:11 pm
Eueueu, bet Igijs tur riktīgi uz vecumu sapratis dzīvi un saņēmies, uhti! *klausās jau trešo reizi*
17.-Sep-2019 02:49 pm
kamēr nesanāk aprakstīt blissful svētdienu, savā tualetes stāstu blodziņā varu atskaitīties par te iekavētajām editēm.

1) Linz.
kafe, vane. tagad ieeju tur uz dāmistabu. priekštelpā ar izlietni stāv divas zajas, viena noslauka rokas un aiziet, otra - aiziet pie spoguļa un baksta sev seju ar pirkstiem. es aizeju kabīnē, tehniskā pauze, tad iznāku. zaja stāv un baksta sev seju. viņa pabīdās nostāk no izlietnes, lai ļautu man nomazgāt rokas. tad es uzzināju, ka tur ir dīvaini oversensitīvs krāns. man nejauši izdodas atgriezt par traku un ūdens pa gaisu, protams, ka vairāk virsū tai zajai, nevis man. nomurminu atvainošanos, pagriežu mazāku strūklu, nomazgāju rokas, noslauku un eju prom. apšļakstītā zaja turpina bakstīt seju pie spoguļa.

2) Linz.
tāpati kafe. eju uz tualeti, zinādama, kā ar krānu apieties. viss tur veiksmīgi. eju ārā no sieviešu tualetes un tupa dabūju pa seju ar vīriešu tualetes durvīm. čuvaks pat nepamanīja.

3) SpB.
nomazgāju rokas, "žāvēju" pie roku sildītāja, pie tualetes durvīm (ne kabīņu, bet visas tualetes telpas) klauvē. es drusku neizpratnē, bet roku sildītājs laikam sastrjomījās, uzdzirksteļoja man uz rokām un pļuk. noslaucīju rokas kleitā, gāju ārā. aiz durvīm neviena gaidītāja.
17.-Sep-2019 03:19 pm
man ir problēmiņa.
man patīk, kad lietas (šoreiz- fiziskās) ir sakārtotas, katra savā vietā, kad telpa nav aizkrauta, bet tajā pat laikā viss, ko varētu vēlēties izmantot ikdienā, ir pa rokai.
svaigā pārvākšanās un kur lai ņem laiku un kur lai visam tagad atrod vietu ir novedusi mani kastu bardaka vidū..
17.-Sep-2019 03:08 pm
Gay
17.-Sep-2019 02:38 pm - sojciālisms praksē
Atceros kā tovarisc Gedymin centās iestāstīt par migrācijas ekonomiskajiem labumiem un kā tā ir neizbēgama, lai Rietumu valstis spētu turēties virs ūdens.:)
Sandviken Municipality should have made half a billion on immigration - In reality, Sandviken has a record deficit
Now, in reality and five years later, Sandviken goes with a record deficit of minus SEK 67 million. The fourth biggest minus the budget in the country.
In addition, Sandviken has a total of SEK 33.12 in municipal tax, which is closer to one krone more than the country's average. The situation is so strained that tax increases cannot be ruled out in the future.


Priviliģētajam baltajam cilvēkam vēl būs jāpiemaksā, lai varētu turpināt izbaudīt kulturālo bagātināšanos savā piemājas rajončegā.

More and more Swedish municipalities start to follow Sölvesborg, Twenty municipalities now questions the state's Forced Asylum law
DOMESTIC. Bengtsfors Municipality now follows Sölvesborg and says that it is not intended to receive more asylum seekers, says TV4 News. 20 municipalities are now dissatisfied with the state's forced asylum law.
Immigration should give the country a "super economy". In practice, it was the opposite, and now more and more Swedish municipalities refuse to accept more asylum seekers from the state.
Last week, Sölvesborg said no, and now Bengtsfors is following suit.
- "We have received so many in our small municipality for so many years that we think it is highly reasonable for refugees who come to Sweden to land elsewhere then here", says Bengtsfors City Council Chairman Stig Bertilsson (M) to TV4 News .
According to Bertilsson, it is not reasonable for the state to pass on its costs to the municipalities. He even calls it an intervention in municipal autonomy.
In three years, Bengtsfors has received 700 new arrivals. However, no economic boom has started after this, on the other hand all they got was a strained welfare and huge budget deficit.
Sölvesborg plans to contest the Settlement Act, which forces the country's municipalities to accept the government's immigrants. According to TV4, there are now at least 20 municipalities who are questioning the Housing Act.


Ir forši tikumsignalizēt un būt devīgam uz citu rēķina, īpaši ja ir zero politiskās un sociālās atbildības vai personīgā riska saskarties ar kulturālo bagātināšanos. Visādi tur ingmari, diegabikši, slikti u.c. šmara ar savu politisko bezatbildību un narcisko emo-egodročīšanu (ak kādi mēs līdzjūtīgi un toleranti) piš kopā valstis ekonomiski, pakļauj līdzcilvēkus fiziskiem draudiem, padara veselus rajonus normāliem cilvēkiem neapdzīvojamus, kamēr paši ērti tup savos sorosofisiņos un medī "nacistus" twiterī. Laiks saukt vainīgos pie atbildības.

bonus kek
Sölvesborg's Sweden Democrat City Council plans to ship new immigrants off to Social Democrat-led municipalities: "You where the ones that did say this was profitable"
Sölvesborg Municipal Council Louise Erixon (SD) therefore has a solution. Left-wing municipalities will now be given a chance to also receive immigrants from Sölvesborg. After all, it is the Left who said that immigration would be a profit.

-"For many years there have been statements from social liberal opinion makers and the media that claim that the reception of migrants is a good deal for the municipalities. Now the Sölvesborg Samstyret goes out and meets the wishes of the not rarely socially democratically controlled municipalities," SD writes on Twitter.

- "We are now offering red municipalities to receive Sölvesborg's newly arrived, as several of them have emphasized that it means a large financial gain to get these people", says Erixon.
17.-Sep-2019 02:12 pm - rants
kā jau tas manā dzīvē ierasts - pienāca rudens, sākās skola un es jau atkal secināju, ka viss, kas Lūc bija derējis pirms 2 mēnešiem nupat vairs nav uzstīvējams mugurā.

(es, starp citu, vairs šo nevaru izturēt. oficiāli paziņoju)

legingi neder, svārki neder, kleitas zem skolas vestes izskatās tizli, zeķubikses "mēs" nemīlam, bikses nevalkājam. vienīgi krekliņi, tos man maman Dobeles labājā humpī ir sapirkusi veselu čupu (lai arī daļa arī vairs neder)

tad nu es nupat pavadīju neauglīgas 2h pa vienu no Rīgas lielveikaliem ar domu, ka es sapirkšos vismaz basic lietas - svārkus un legingus. ha! HA!

Lūcijas garums ir jau 140,5cm, tātad ir tās drēbes, kas jau ir 140 cm viņai vairs neder (ir krietni par šauru). 140-146 cm izmērs vispār pēc hāunema (ņemsim kā vidējo) ir uz 11-13 gadu vecām meitenēm.

11-13 gadus vecas meitenes pēc hāunema un tam līdzīgo uzņēmumu domām šobrīd nēsā 90-to gadu stila kroptopus, trenuškas un hūdijus pretīgi dzeltenās, sarkanās un melnās krāsās. viss. VISS BĻE! nevienu normālu svārku, viss no tilla, par legingiem es vairs nesapņoju, tikai skinny džinsi, kuros L no rītiem gan jau raudādama mēģinātu iespīlēties vai trenūzenes ar svītrām sānos.

NĒ, MAN NEVAJAG PADOMUS, KUR IET IEPIRKTIES.

gan jau es kaut ko normālu atradīšu.

es labprāt atļautos L pirkt drēbes pie dārgajām firmām un zerowaste sustainable everything, bet pie šiem augšanas ātrumiem es nudien to nevaru atļauties.
17.-Sep-2019 02:23 pm - knieš
Es tūdaļ laikam atkal nodemonstrēšu savu zināšanu vecmodīgumu, bet vai tad latviski nav "mūžameži", nevis "lietusmeži"? Es saprotu, ka "rainforests", bet, nu, vai tad latviski to netulko kā mūžamežu?
17.-Sep-2019 02:12 pm
šķirstu vienu no Šēnberga vecākā monogrāfijas sējumiem un iedvesmojos.
pilnīgs trakums, bet tā forši to savu trakumu ņemt un iesiet spirālē.

mož man ar savus dvēseli iekustinošos dzīves fragmentus, kas 'kurpju kastē' samesti juku jukām, izvilkt dienas gaismā, sakārtot pēc kolēģa reimatoloģes attīstītās hronoloģijas metodes un smuki iesaiņot..?
17.-Sep-2019 11:30 am - Kaligulas armija
17.-Sep-2019 10:18 am - Gāzes meistars
Vai kādam gadījumā nav kāds sakarīgs gāzes apkures katlu meistars, ko varētu ieteikt?

Pirms sezonas vajag profilaksi + jau zināms, ka vajadzētu šo to nomainīt.
17.-Sep-2019 09:21 am - smaciņa
Manā mašīnā kāds ir nomiris.

Ja atstāj bagažnieka pārsegu vaļā - smird. Pat meitas aizmirstais asinszāļu pušķītis to nenomāc. Smird pēc kaut kā sapuvuša, pretīga. Protams, ka visu izkrāmēju un pārkramēju un neko neatradu. Atliek vien atdot mašīnu uz ekstra dziļo, pilno, kārtīgo tīrīšanu un cerēt, ka viņiem izdosies likvidēt to, ko es neatrodu.

Piezīme sev nākotnē - kad ienāk prātā ideja vest no meža/ezera mājās baļķīšus un bluķīšus, lūdzu neizvēlies to mašīnu, kas paredzēta lai vizinātu klientus no lidostas uz ofisu vai doties darba komandējumā uz Viļņu.


UPD Lietainās dienā automazgāšanas kantorī vīri garnlaikojas. Ja jātīra salons - iesaku.
17.-Sep-2019 08:36 am
nesen šeit bija jautājums par reinkarnāciju latviešu mitoloģijā.
domāju, ka pēc latviešu ticējumiem notiek pārdzimšana. jo cilvēks ir trīsdaļīgs - ķermenis, dvēsele un velis.
---
zelta zvaigzne noritēja pie līgavas namdurvīm,
tā nebija zelta zvaigzne, tā bij bērna dvēselīte.

dvēselīte ieradas no ārpuses, neatkarīga no attiecīgās līgavas gēnu komplekta.
17.-Sep-2022 12:54 am
2016 (sespadmitajaa) tika publicets raksts Observation of gravitational waves from a binary black hole merger
kas sajos 2.5 gados ticis citets 3814 (tris tukst ..) reizes
vo, to es saprotu, vo, tas ir tas
These observations demonstrate the existence of binary stellar-mass black hole systems. This is the first direct detection of gravitational waves and the first observation of a binary black hole merger
16.-Sep-2019 11:49 pm - Spaisīgās identitātes aptauja
Poll #21318
Open to: All, results viewable to: All

Kura no Spaisenēm tu esi?

View Answers

Ginger Spice
5 (38.5%)

Baby Spice
2 (15.4%)

Scary Spice
1 (7.7%)

Sporty Spice
4 (30.8%)

Posh Spice
1 (7.7%)

16.-Sep-2019 09:39 pm - Šis ir aizraujoši!
Es vēl aizvien esmu absolūti clueless par savu mīlas dzīvi, toties mans vokālais pedagogs šodien teica, ka es varētu būt soprāns, nevis alts.

Jupis viņu rāvis, cik dzīve ir interesanta!
16.-Sep-2019 09:28 pm
Ingmārs atnesa ģimenei uz nedēļu:
16.-Sep-2019 08:44 pm
- Dž, tu zini, kas ir lapsa un ezis zinātnē? Nu, tas, kur lapsa zina daudzas lietas un ezis tikai vienu?
- Nē...?
(ievēroju, ka viņam mati saņemti astē ar māsas matu gumiju - ar spilgti rozā tilla pušķi)
- Dž, tikai nesaki, ka tu visu dienu tā staigāji!
- Nezinot, kas ir lapsa un ezis zinātnē?
16.-Sep-2019 07:44 pm
Vai nu Snoudenam vienkārši apnika Krievijā, vai arī tur gaidāma varas nomaiņa uz pro-Rietumniecisku. Otrais variants izklausās teju neiespējamis, apzinoties, kas šobrīd tur ir pie varas un cik relatīvi spēcīgi strukturēts un autoratīvs ir šīs valsts politiskais režīms. Visas pazīmes liecina, ka status quo uzturētāji alkst turpināt pildīt savu zemisko mandātu. Zemisko kā vērstu uz tieksmi pēc pasaulīgā, pēc varas, par tiekmsi pēc tēva stiprās rokas, kas, acīmredzot, bērnībā bija par maz vai par daudz. Un tāpēc brieduma gados šī politiskā personība ir diezgan neirotiska ar izteiktu tieksmi uz illusions of self grandeur. Bet ko gan es te maļu visiem labi zināmas lietas. Darīt nav ko, ne? Get a job, you fucking NEET.
16.-Sep-2019 06:53 pm
no rīta pēc dušas satinos dvielī un piesēdu uz poda padomāt.
sapratu, ka jēdzieni - karjera, profesija, darbs, ģimene, kolēģi, bērni utml. - ir sistēmas ar kurām darboties, cik vajag, bet neuztvert pārāk nopietni. un ja traucē dzīvei, tad mainīt.

dažus no šiem uztvēru pārāk nopietni emocionāli, jo tā vienkārši bioloģijā un bērnībā iebūvēts. dažus no šiem man likās, ka man ir jāuztver nopietni, jo apkārt visi tā. un daži no mikšļa starp abiem.

tad nu sēdēju tā dvielī žūstot uz poda un domāju, ka man tas viss ir tikai sistēma, kuras ietvaros iemācīties jaunas lietas par sevi, un paspēlēties, lai iegūtu/nopelnītu vēlamo. it kā tieši tik vienkārši un viss. un aizmirst par tiem "vajadzētu".

vēl jāizdomā, kā to labāk pielietot praksē.
varētu rīt vēl pasēdēt uz poda.
dvielī.
16.-Sep-2019 04:46 pm - Kannu vannas izvirtības
Plāns bija aplūkot 7 lietotas laivas 5 dienu laikā. Apmeklēt jahtu festivālu un izvērtēt iespējamu jaunas laivas pirkumu. Un tad dotiesmājās. Tā vietā es dodos uz Turciju aplūkot vēl divas. Pa vidam vēl ieskrienot Rodas salā aplūkot 3 gb. Nu skaista nedēļa, dritvai! Braukšu mājās un domās par kaut ko skaistu!
This page was loaded Sep 17. 2019, 7:23 pm GMT.