MaKo
Svaigākais 
12.-Feb-2016 07:51 pm
Tas brīdis, kad saproti, ka Timothy Omundson ir drusku jaunāks par tevi.
12.-Feb-2016 12:15 am - Sniegs
Jā, un ārā atgriezusies ziema - viss balts.
12.-Feb-2016 12:00 am - Galavant
Ar diezgan lielu baudu noskatījos Galavant pirmo sezonu. Mūzika patīkama, personāžu dialogi jauki, un Vinnie Jones vienkārši svilina reizēm. Un karalim Ričardam ir precīzi tādi mati, kā man atauguši - gan sirmums, gan struktūra... ... tālāk ... )
9.-Feb-2016 12:34 pm - Dārza darbi
Man dārzā ir viens vīnogu... cers? Krūms? Blakus aug plūmes - kreicīši (tādas mazas, zilas). Atvases bija saaugušas vīnogulājos. Nupat čakli izgriezu atvases, atbrīvoju vīnogulājus un saliku statnī, kur tiem būs augt.
6.-Feb-2016 11:58 am - Kurts Rasels ārdas.
Kāds smuks fakts - ģitāra, kuru Tarantino The Hateful Eight saškaida Kurts Rasels, nav bijusi rekvizīts, bet no muzeja aizlienēta 1870. gada relikvija. Scenārijā šāda aina bija paredzēta, bet plānots filmēt ainu divās daļās, aizvietojot sitiena brīdī orģinālu ar repliku. Vai nu Kurtam aizmirsa to paskaidrot, vai viņš aizrāvās... Muzejs esot drusku neapmierināts.

https://zippy.gfycat.com/EnergeticCourageousButterfly.mp4
5.-Feb-2016 11:47 pm - Kerks Duglass
Opā! Kerks Duglass vēl ir dzīvs, un viņam ir 100!
2.-Feb-2016 12:46 pm - Par tumsonību.
Tie, kas ar prātu saprot, ka nevar palīdzēt ūdens, kurā nav ne molekulas aktīvās vielas, bet, balstoties uz to, ka "nu palīdz taču, paziņām palīdzēja etc.", pieņem šo līdzekli...
Nu iedomājieties līdzību.
Jums sāp galva, un "ārsts" paziņo, ka vajag 3x uzplaukšķināt. Tas palīdzēšot. Tikai vajag to darīt ilgstoši un regulāri. Jūs plaukšķināt 3x katru stundu - un pret vakaru galvas sāpes pāriet. Bingo! Palīdzēja plaukšķināšana. Iesakāt metodi kaimiņam. Jā, par recepti gan ārstam smuki jāsamaksā, citādi nepalīdzēs.
Tas pats ar tiem ūdens/spirta pilieniem.
2.-Feb-2016 11:51 am - Nošaujiet mani...
"Latvijas Farmaceitu biedrības prezidente: Homeopātiskie līdzekļi ir līdzvērtīgi ķīmiskajiem medikamentiem, palīdz gan vieni, gan otri... Arī es, būdama farmaceite, vienmēr pati sev cenšos profilaksei izvelēties kādu no minētajiem – organismam "draudzīgākajiem" – medikamentiem, nevis ķīmiskos."
Farmaceite...
Klau, nošaujiet mani kāds, es negribu dzīvot pasaulē, kurā profesionāls farmaceits tā ne tikai klusībā uzskata, bet publiski sludina. Pie kam atdalot Ķīmiskos no Dabīgajiem.
Ko, ko viņai pasniedza studijās? Farmaceiti taču kaut kur mācas, kaut kā sertificējas, ja? Gribu viņu studiju programmu redzēt, ja nu tur kas teikts par zīdaiņu asiņu, kas iegūtas pusnaktī krustcelēs, ārstnieciskajiem efektiem, vai vēl kāda cita tumsonība?
Nu ar prātu jau es saprotu, ka ražotāji un aptiekas gūst krietnu peļņu no tiem preparātiem, ko starp citu, par zālēm kautrējas saukt, bet dēvē par Pārtikas Piedevām. Bizness ir bizness, ja ir tumsoņas, kas gatavi maksāt, kāpēc nepārdot cukuru tabletītēs un destilētu ūdeni par smuku naudiņu.
... bet būtu vismaz izmantojuši iespēju paklusēt.
[UPD]...arī Ārstu Biedrību vada tumsonis.
31.-Jan-2016 04:19 pm - Atkarība
Kad pusi dienas nav interneta (cik sapratu no Lattelecom SMS - kopā ar visu Bolderāju), sāc saprast, cik atkarīgs no tā esmu.
23.-Jan-2016 02:49 am - Cell block tango
Nolāpīti labi. https://www.youtube.com/watch?v=bdDkYlnPrTE
Vienmēr, kad man stāsta, ka krievu šowi ir zem jostastvietas, es smīnu.
Orģināls - https://www.youtube.com/watch?v=qrrz54UtkCc
This page was loaded Feb 14. 2016, 12:10 pm GMT.