MaKo
Svaigākais 
12.-Jun-2017 03:25 pm - Riņķa dancis.
Drošības policija krata VID Finanšu policiju, pēc tam varēs mainīties vietām :)
29.-Maijs-2017 02:02 pm - Sirēnas
Aiz loga gaudo sirēnas. Nebūtu kaut kur lasījis, ka šodien kārtējā reize, kad tās testē, patiesi nezinātu ko darīt. Lido bumbvedēji nomest atombumbu Centrā, sirēnas gaudo - kas jādara? Jālien zem ofisa galda, vai kliedzot jābēg uz Daugavu?
Kaut kāds novecojis pasākums.
Man šķiet, daudz efektīgāk būtu viens plakātisks JPG, ko ātri saliek mājaslapās visādi Delfi, Tvneti u.c. mediji tīklā - kur īsi pateikts, kas jādara un kā jādara. Daudz efektīvāk tas būtu.
Tādus vīiivēee aiz loga var dzirdēt tāpat regulāri - ugunsdzēsēji, ātrie... Nedomāju, ka reālās avārijas situācijās tas ko var paglābt.
25.-Maijs-2017 01:03 pm - Par groomingu
Noskatījies šo video, es sapratu, kamdēļ sociālie tīkli ir tik populāra vieta. Mēs te sanākam visi kā mērkaķīši, paužam savas domas, komentējam citus, liekam laikus un šērojam. Tā ir tā pati ieskāšanās.
Es ar nupat, izgāzies kā viens no tiem mērkaķiem uz vēdera, gaidu, kad mani kāds paieskās ar komentāru. Starp citu, šis ieraksts atkārto vakardienas ierakstīto, pie kura mani neviens nepaieskāja - neviena komentāra.
23.-Maijs-2017 12:21 pm - Kārtējais tārps
Vai vai vai
Un tad mēs visi mirsim.
20.-Maijs-2017 10:14 am - Kukaiņu terminators
Siltajā laikā kukaiņi aktivizējušies. Dzīvesvieta tik tuvu dabai, ka attiecības man ar tiem īpašas. Diena sākas, izliekot skudrām speciālu barību, no kuras skudru kolonijai labi nebūs. Ziniet, tās mazās, faraonskudriņas. Nepatīkami, ja viņas saplānojušas, ka nu guļamistaba būs īstā vieta, kur savus hipodromus veidot. Skraida tā haotiski, ne tā kā lielās meža skudras - tās kustas mērķtiecīgi, kaut ko stiepj no punkta A uz B.
Eju dušā - tur vannā divi zirnekļi, viens mana īkšķa izmērā, bet otrs mazāks. Lielāko ieslaucīju kartona kastē un palaidu pa durvīm dabā. Mazākais bija pārāk veikls, par ko arī samaksāja ar savu dzīvību dušas strūklās.
18.-Maijs-2017 03:59 pm - Robotikas likumi dzimumu attiecībās.
Bija tāds jauks rakstnieks Azimovs, kurš sacerēja t.s. Robotikas likumus. Nedaudz pārveidojot šos likumus no dāmu redzes punkta, sanāktu kas tāds.

1. Vīrietis nevar nodarīt pāri sievietei, vai ar savu bezdarbību pieļaut lai kaut kas nodara sievietei pāri.
2. Vīrietim ir jāklausa visām sievietes vēlmēm, ja tās nav pretrunā ar Pirmo likumu.
3. Vīrietim ir jārūpējas par savu pašsaglabāšanos, ja tas nav pretrunā Pirmajam vai Otrajam likumam.

Varu saderēt, ka daļa šejienes zelteņu aplaudētu šādai lietu kārtībai.
5.-Maijs-2017 11:32 pm - Mad Max
Noskatījos pirmo Mad Max (1979), Mels Gibsons dikti jauns, asociācijas ar Fallout un visādi citādi. Izrādījās, ka es sižetu labi ja 10% apmērā atceros... Nu, rindā abi pārējie triloģijas gabali. Un ja saņemšos arī Fury Road (2015).
3.-Maijs-2017 03:58 pm - Noskaņojumi.
Šonedēļ tāda dīvaina nedēļa. Vakar bija pirmdiena, šodien - piektdiena. Es par noskaņojumiem runāju.
3.-Maijs-2017 11:49 am - Kunstkamera
Slavenā Pēterburgas Kunstkamera (Музей антропологии и этнографии им. Петра Великого Российской академии наук (МАЭ РАН) ) izvietojusi online 56 000 eksponātu no dažādām kolekcijām.
http://www.kunstkamera.ru/index/exposition/collections/
[UPD] - Pašlaik gan izskatās, ka netiek galā ar lielo apmeklētāju pieplūdumu. Īsti neveras vaļā.
26.-Apr-2017 11:00 am - Ghost in the Shell
Parādījās kultūras programma - jānoskatās Ghost in the Shell. Vispirms noteikti kā anime, tad jaunais variants ar Johansoni un Takeshi Kitano. Interesanti, cik tuvu ir sižeti?
This page was loaded Jun 26. 2017, 3:10 am GMT.