MaKo
Svaigākais 
31.-Jul-2015 04:45 pm - Jaunumi
Nu kamdēļ, kamdēļ taisīt korporatīvajā saitā sadaļu Jaunumi, un uzturēt to tā, ka 2015.gada.31. jūlijā svaigākais esošais jaunums ir par 2011. gadu? Četrus gadus nekas nenotika? Nospļāvāties par saitu vispār? Kā jums šķiet, kā tas motivē cilvēkus uzticēt savu naudiņu šādai firmai?
31.-Jul-2015 10:41 am - Sisadminu diena
Šodien ir vispasaules sisadminu diena. Sabučojiet cilvēku, kas jums ofisā rūpējas, lai viss strādātu. Ja nu esat bārdains tēviņš, nebučojiet, bet atnesiet viņam kādu aliņu.
30.-Jul-2015 03:39 pm - SHP kartes
Meklēju Latvijas karti ar pilsētām SHP formātā. Tāpat labprāt iegūtu Baltijas kartes SHP formātos. Un ja kāds vēl pastāstītu, kā to SHP var editēt, būtu pārlaimīgs. Uzinstalēju sev QGIS 2.10.1 -Pisa un skatos, kā auns uz jauniem vārtiem.
Piemēram - tur kaut kur ir visādi Name_0, kuram var definēt - re, šitais pleķis ir Kurzeme. Kā to definēt? Kā labot? Kā vispār uzzināt, kā tas pašlaik nosaukts?
29.-Jul-2015 10:33 am - Bultas
Labs rakstiņš par angļu lokšāvēju apgādi ar bultām valsts līmenī. Piemēram 1421. gadā valsts iepirka 500,000 bultas.
Bet katrs lokšāvējs zin, ka bulta no bultas atšķiras - garums, spins, uzgaļa veids un svars. Vai nu tie šāvēji blietēja tikai masveidīgi pa lauku (kā nu paveiksies, šaujam tai virzienā) vai viņiem bija divi bultu komplekti - viens karam un otrs paša vajadzībām (piemēram pīļu medībām). Vai arī viņi bija tādi ģēniji, ka bultu veids bija pie kājas un arī ar pagali varēja trāpīt vāverei acī no 50 metriem...
27.-Jul-2015 12:33 pm - Seminārs LTRK
Ja nu kādam rīt ap 15.00 nav ko darīt, atnāciet paklausīties, kā es divas stundas runāšos par BYOD (atnes pats savu verķi)un datu drošību LTRK telpās, tas ir Valdemāra 35.
Piereģistrēties var te.
23.-Jul-2015 11:30 am - Nacionālisms
[info]kautskis labi uzrakstījis par nacionāļu protestiem pret potenciālajiem bēgļiem pie mums. Jā, viens no iemesliem, kāpēc es nemīlu nacionāļus ir viņu centieni uzturēt savu latvietību, cīnoties pret. Pret krieviem, pret bēgļiem, pret Holivudas kino(pag, to gan laikam neaiztiek, dīvaini), pret svešu valodu lietošanu TV, radio... Ja kāds runās nelatviski, tas šausminoši iedragās mūsu tautas pastāvēšanu, aha.
Un nevar īpaši manīt cīņu par. Par valodas kopšanu, investējot kādos muzejos un zinātniskās iestādēs, par tradīciju kopšanu, finansējot kādus labus pasākumus, par dzimstamības palielināšanu, palielinot pabalstus vecākiem un rūpējoties, lai Anglijas un Īrijas ekonomiskajiem imigrantiem būtu izdevīgāk strādāt Latvijā, ne Birmingemā. Par ekonomikas uzplaukuma veicināšanu, vienkāršojot uzņēmējdarbību, lai būtu tā nauda, no kā savu latvietību uzkopt. Varbūt NA kaut ko dara šai jomā, bet kaut kā... nemanāmi.
22.-Jul-2015 09:05 pm - Pēcfestu kulinārija
Cepu kotletes no... šašlika gaļas. Marinētas majonēzē. Nez kāpēc katrā festā pāri paliek lielas gaļas/desu rezerves, bet dzeramais beidzas ap pusnakti.
Kotletes garšo labi, tikai konsistence ne tāda, kā parasti cūkgaļas kotletēm, bet drīzāk pēc zivju kotletēm - maigākas, irdenākas un baltākas.
17.-Jul-2015 11:40 am - Krusa!
Jā, krusa jūlija vidū ir tas, kas man pietrūka visvairāk.
17.-Jul-2015 11:32 am - Grāmatas, kas jāizlasa.
Aizpildīju testu no 1000 grāmatām, kuras it kā jāizlasa visiem. Nu, vismaz tā domā Guardian. Es pat īsti nezinu, kas tas Guardian ir - izdevniecība, žurnāls, ziņu aģentūra?
Rezultāts smieklīgi zems - 128 no 1000. Pie kam jāatzīstas, ka no tām 128 vairākas grāmatas likās garlaicīgas, piemēram, Kafkas darbi. Un arī atlases princips nav īsti skaidrs - piem. dažs rakstnieks ar 2-3 darbiem pārstāvēts (Konan-Doils), daža sarakstīto šedervu blāķis vienā ķeksītī ietilpst (Pratčets). Un daudz, daudz labas literatūras vispār nav pārstāvētas.

[OFT]... uh, kas par vētru ārā....
16.-Jul-2015 03:42 pm - Viduslaiku tupeles Oksfordā
Arheologi atraduši veselu kaudzi labi saglabājušos 13.gs ādas priekšmetu Oksfordā. Tai skaitā ap 50 apavu.
Viena saitīte
Otra saitīte
Nez, kas tur viņiem par unikāliem apstākļiem, ka saglabājies viss, ne sapuvis?
This page was loaded Aug 3. 2015, 10:08 pm GMT.