MaKo
Svaigākais 
1.-Jul-2015 07:29 am - jūlijs
Opā, jau jūlijs klāt. Tā tā vasara aizlido kā ātrvilciens garām, vžik, vžik. Un trīs nedēļas nogales uz priekšu jau saplānotas, vžik, vžik... labi ka vēl augusts kā nezināmais lielums dzīves matemātikā.
27.-Jun-2015 08:48 am - Strādājoša sestdiena
Nez, cik no jums šorīt aizgulējās, jo gudrie modinātāji smartfonos un planšetēs nezināja, ka sestdien jāzvana? Sev par godu varu teikt, ka nogulēju tikai pusstundu.
24.-Jun-2015 07:55 pm - Līgo
Par spīti lietum, šie sanāca vieni no labākajiem Jāņiem, kurus atcerēties.
... tālāk ... )
21.-Jun-2015 05:57 pm - Tēvu diena
Zinu, ka atkārtojos, bet atkal pacēlās jautājums - cik no Jums, mani dārgie cibas kolēģi, šodien apsveica starptautiskajā Tēvu dienā?
16.-Jun-2015 09:00 pm - Atkal sēras
Augstcienībā zīmējos, ka rīt atkal sēru lentām jāplīvo pār Latviju. Namsaimnieki, nepiemirstiet.
13.-Jun-2015 10:26 pm - sēras
Karogu sēru noformējumā sagatavojāt? Rīt viena no padsmit sērošanas dienām, kad nevajag aizmirst, citādi dabūsiet protokolu un sodu. Es jau izkāru.
10.-Jun-2015 12:10 pm - Preambbambuļi
Re, krievi arī preambambulējas. Ja pareizi sapratu, grib sasniegt to pašu varas brīvības pakāpi, kas pie mums jau (laikam) ir - tiesības mainīt Konstitūciju bez tautas referenduma. Mums taču nebija referenduma par Preambulu?
5.-Jun-2015 01:52 pm - Žurnālderasticisms.
No sākuma gribēju saskumt par vienu ziņu:
Diena: Laima vairs neražos šokolādi no īstām kafijas pupiņām.

Bet tad izlasīju rakstu un ievīpsnājos. Ak šie žurnālisti...
Pēc virsraksta var spriest, ka Laima tagad ražos šokolādi no visa kā, tikai ne kakao. Aizstājēji, ķīmija, augu tauku maisījumi...

Ir meli, lieli meli un žurnālistu rakstu virsrakstu sacerētāji.
Runa ir par vienu procesu, kas ir Laimas ražošanā - nopirkt vagonu kakaopupiņu, un samalt uz vietas no tās kakao masu, kuru paši arī pārdod. Ideja ir vienkārša - nemalt vairs pašiem, jo pupiņas gadās visādas un pats process pieprasa kontroli. Bet vienkārši nopirkt gatavu kakao masu no kāda lielražotāja, kas to vien dara, kā maļ pupiņas - un gatavot no tās. Tās pašas īstās kakao pupiņas.
This page was loaded Jul 2. 2015, 6:34 am GMT.