MaKo
Svaigākais 
2.-Okt-2015 01:44 pm - Malači
Atklāts botnets, kas nodarbojas ar mājas maršrutizētāju caurumu aizlāpīšanu. Tas ir , atrod, ka tev mājas interneta pieslēgumam ir kāds no routeriem ar drošības caurumiem, izmanto to, lai kontrolētu routeri, aizlāpa zināmos caurumus un nosūta administrātoram info, ka būtu labi atjaunojumus uzlikt un paroli nomainīt.
Nez, tas klasificējas kā black hat vai withe hat? No vienas puses - nesankcionēta ielaušanās, no otras puses - labs darbs taču.
30.-Sep-2015 12:27 pm - Cenzūra atgriežas.
Protams, visi sociālie tīkli pilni ar cepšanos par un ap tikumību skolās, kur re - šitais dzejolis ir atzīts par netiklu.
Bet ir viena nianse.
OK, pieņēmām grozījumus izglītības likumā, ka skolu programmai jābūt tiklai.
Bet kas nosaka tiklumu/netiklumu? Jebkurš ierēdnis, deputāts vai skolotājs? Mums jau parādījusies sava tiklības cīnītāja, kas bez skolu programmas sāk arī plakātus cenzēt.
Šādi iedīgļi (ierēdņi, kuri sāk izlemt vienpersoniski, kas ir tikumīgs un kas nav) ir jāaprok, kamēr mazi.
OK, dibiniet Cenzūras Komisiju, un cenzējiet atklāti un oficiāli visu netikumisko. Publicējiet sarakstiņus, ka re - šī Bindes fotogrāfija vai citāts no Bībeles vai.... dajebkas ir netikls. Lai Pasaule redz, ka mēs te, Latvijā, atgriežamies par gadiem simts pagātnē savā izpratnē par vārda brīvību.
23.-Sep-2015 12:59 pm - Baisas
Šādi man mandeles izrāva, kad biju aptuveni deviņi gadi vecs. Brrrrr.....
... tālāk ... )
23.-Sep-2015 11:04 am - Tendencītes
Pēdējo gadu laikā šķiet, ka cilvēce ir gatava atgriezties viduslaikos. Vēl daži mazi grūdieniņi...
Ekstrasensi un astrologi, naids pret medicīnu, homeopātija un "enerģētika", tumsonīgi aizspriedumi un sprediķošana par "ķīmiju" un "GMA" briesmām, reliģiskie fanātiķi griež galvas, valstu likumdevēji piegriež skrūvītes ciešāk, "vārda brīvība" tiek ierobežota ar tēzi - tikai tad, ja tava vārda brīvība neaiztiek lietas, ko aiztikt nedrīkst.
Baisi, patiesi bēdina doma , ka drīz paslaucīsim zem dīvāna visu to, kas pēdējo 100 gadu laikā tika iegūts.
6.-Sep-2015 06:53 pm - Vasara reloaded
Septembris strādā jūlija vietā. Visa diena kāpās, saulē apsviluši pleci. Sajūta, kā jūlijā.
4.-Sep-2015 10:13 am - Rundāle
Opā, Lancmanis grib iet pensijā pēc trim gadiem.
Piekusis? Viņam būs 77...
3.-Sep-2015 05:40 pm
Tā, tagad man ir tabs, kurš ir rootēts, ar Cianogenmod UN ar Google Play (kuru nebija viegli iemānīt Cianogenmod).
30.-Aug-2015 05:30 pm - Seno ugunskuru nakts 2
Bija jauki, Lielupe visu nakti šlakstēja pie kājām. Kaut kur blakus visu nakti zvanīja makšķernieka gruntenes zvārguļi - laikam vīram labs loms sanāca.
Sasmīdināja tikai divi municipāļi uz kvadrocikliem, kas bija izlēmuši, ka tieši šis sestdienas vakars ir ideāls patrulēšanai. Dabas parka teritorijā jau nevar ne ugunskurus kurināt, ne teltis celt. Bet puiši bija adekvāti, un, saņēmuši solījumu, ka uguni mangalī kurināsim, ne uz zemes, lika mūs mierā. Mēs gan viņus nekaunīgi piešmaucām, jo mangaļa līdz nebija. Bija saulriets, ceptas vistiņas detaļas, desiņas, augļi, nakts teltī (pateicoties piepūšamajam matracim - komfortabli) un milzu pilmēness, agrs rīts, apmācies, bet silts.
Tikai tā stiepšana... telts, matracis, paika, divas segas, drēbes...it kā jānes mazāk par kilometru, bet rokas sāp :)
29.-Aug-2015 03:43 pm - Seno ugunskuru nakts
Šgonakt pie Baltijas jūras esot seno ugunskuru nakts. Nolemts, ņemu telti, puikas un dodamies nakti pavadīt pie Lielupes ietekas. Ugunskurs, makšķere, telts un marshmellows, ko cept. Un kartupeļi folijā.
27.-Aug-2015 01:13 pm - Nav gala cilvēka krišanai..
Nez, vai var vēl zemāk krist - piespiedu kārtā esmu kļuvis linuxoīds. Tagad zinu, kā instalēt pakotnes, izveidot komandrindas scriptu ar daudzām atslēgām, kurš kopē failus no linux uz win, kur FTP stāv ,un kā viņu iebāzt cron, lai tas notiek ikdienas.
Nez, kas būs nākamais? Sākšu rakstīt appus priekš iOS?
This page was loaded Nov 26. 2015, 7:48 pm GMT.