MaKo
Svaigākais 
22.-Aug-2015 07:06 am - Rīts
Tā laimīgā sajūta, ka pamostoties sešos no rīta, tu saproti, ka ir sestdiena, un varēsi gulēt cik gribas. Un tas ļauj tev stundu niekoties pa tīklu :)
Labrīt un ar labu nakti.
20.-Aug-2015 08:52 pm - Dzelzceļš
Magoni, sakiet, noņēma.... Krievijā noņēma Krievijas Dzelzceļa vadoni Jakuņinu šodien. Vietā būs Belozerovs. Interesanti, Magoņa pasākums ir kā saistīts ar šo dvižuhu?
17.-Aug-2015 05:07 pm - Troņu spēles :)
Citāts no bash.im:
Между прочим, я очень понимаю, почему Старки полегли первыми. Потому что вот, представьте, все люди как люди. Нормальное такое средневековье. Надеть кольчугу, выпить вина, взять крепость, убить врага и насрать ему в череп. Таргарьены - кровь, шашлыки! Баратеоны - не мечом, так писей. Ланнистеры - мы вам таки заплатим. Винище течет, кровь льется, бабы голые и очень голые, драконы, волки, зомби, все трахаются, всем весело. А посреди всего этого сидят Старки и как пати-киллеры кричат с балкона – вадик, вадик, надень шапочку, зима близко!
13.-Aug-2015 02:10 pm - Peldēšanās
Man ir tādas aizdomas, ka drīz peldēties aizliegs. Šovasar esot jau 77 slīkoņi. Ņemot vērā, ka sacensībā par labāko oktobri šogad uzvarēja jūlijs, bailes iedomāties, kas citus gadus var notikt.
Pats es šogad peldējis esmu divas reizes...
12.-Aug-2015 05:21 pm - Maisiņš ar maisiņiem.
Spriežot pēc tā, kas notiek man mājās, maisiņi vairojas. Polietilēna maisiņu mātītes atstāj savas maisiņu aizmetņus maisiņos ar maisiņiem.
12.-Aug-2015 09:38 am - Todo
Nejauši uzdūros http://klab.lv/todo/ . Redzi kā... Cibojos 13 gadus, un uzzinu ko jaunu :) Interesanti, kāds šo fīču izmanto?
11.-Aug-2015 09:45 am - Džigurda latviski
Šitais man izsauca kognitīvo disonansi...
https://www.youtube.com/watch?v=jEBelNDMuik&feature=youtu.be
10.-Aug-2015 09:42 pm - Sapnis vasaras naktī.
Jāpieraksta.
Bija man pagāšnakt ļoti spēcīgs sapnis... Mana draudzenīte mani aizvedusi uz kaut ko līdzīgu improvizācijas teātrim, kas patiesībā ir milzu klubs, kādos piecos stāvos. Pamata ideja - katram jārada kāds tēls un jāatspēlē tas, un ar balsošanu tiks izlemts, kura tēls ir viskrutākais. Robežu nav.
Tur bija veca dāma Viktorijas laikmeta drēbēs, brūnās ar dzeltenu izšuvumu, spieķi - lietussargu un platu cepuri, laikam pensnejā, kura stāstīja vecas anekdotes (pati veca, anekdotes vecas, saprotat ideju?), bija kaut kādi tēli prusaku un zirnekļu plīša kostīmos, man uzmācās daiļa nēģeriete krinolīnā - kas patiesībā bija transvestīts, ko es ātri atkodu un atšuvu.
Un visu sapni es biju neganti nikns, jo mani mēģināja noturēt šai klubā pret paša gribu, pasākums beigsies piecos no rīta - bet man deviņos darbā jābūt, un mugurā kaut kādi apdriskāti džinsu šorti, un neviens neklausās, kad es ņerkstu, lai visi atšujas. Un tai pat laikā milzu interese palūkoties, kādi jauni frīki te spieto.
Beigās es nolēmu, ka jā, mans tēls ir īgns mizantrops, kas nevēlas piedalīties dvižuhā, un labi apspēlēts, tieši ar to piedalās.
10.-Aug-2015 03:27 pm - Apkure
Nez, ko lai ziemai gādā apkurei - malku vai briketes? Teorētiski vajag ap 10 m3 malkas (laikam) Cena ir ap 20 eiro par kubikmetru + transports. Briketes maksā ap 80 eiro tonnā... Tonna ir viena palete.
Iesakiet, kas izdevīgāk?
4.-Aug-2015 01:13 pm - Nekaunīga reklāma :)
Gribat lēti paceļot? Reģistrējieties Airbnb un dabūsiet 23 eiro dāvanu. Un ja jūs tiešām kur aizceļosiet, es saņemšu bonusiņu.
This page was loaded Okt 7. 2015, 1:05 pm GMT.