MaKo
Svaigākais 
3.-Jun-2015 11:14 am - Līgo
Nežēlīgi labs raksts par Jāņiem.
Un ko jūs, mani mazie draudziņi, taisaties darīt Līgovakarā?
Tiem, kas ĢīmjGrāmatu nelieto, iekopēšu tekstu zem kata.
... tālāk ... )
1.-Jun-2015 08:38 pm - Rabareru sīrups
Sanāca jauks rabarberu sīrups - sagrieztus rabarberus apber ar cukuru, un dienas trīs patur. Un litrs jauka dzēriena rokā. Papildus garšai citronskābi pieliku, citādi drusku par pliekani-salds bija.
Kaut kā jau tos rabarberus jāutilizē ir.
28.-Maijs-2015 11:30 pm - Mad Max
Svaigais Mad Max skalda, valda un rullē. Tiešām , pa visu filmu 2-3 dialogi, bet tas action paņem tā, ka nav laika savus tacos iegrauzt.
26.-Maijs-2015 03:22 pm - Logjam
Skumjas vēstis https lietotājiem. Jau 20 gadus tur ir caurums, kurš ļauj vīriņiem pa vidu uzzināt vairāk, kā gribētos mums. Gmail, bankas etc, etc. Pagooglējiet Logjam vulnerability...
20.-Maijs-2015 03:38 pm - Grobiņa
Nez, kā no Rīgas labāk uz Grobiņu aizbraukt, ja nav sava auto. Cik saprotu - tikai ar pārsēšanos Liepājā? Ellīgi neērti.
30.05 tur kārtējais Seeburgas festivāls, varētu pastaigāt smieklīgās drēbēs, pašaudīties ar loku...
Varbūt kāds plāno no Rīgas uz turieni patusēt aizbraukt?
16.-Maijs-2015 01:53 pm - Tāda diena
Pa āru dauzās 3 puikas (divi paša, viens kaimiņu). Saule spīd kā traka. Brokastīs sacepu kārtainās mīklas pīrādziņus ar siera un desas pildījumu. Pļaujmašīnu apkopu un tagad pļauju biezās pienenes un virzas. Uzdzeru paša vārītu zemeņu-rabarberu dzērienu. Pusdienās sacepšu ko uz grilla - sev vistu kājas, puikām cīsiņus un maizi.
Ievas un plūme nozied, ķiršu ziedi pašā plaukumā, korintes arī zied. Ābeles sāk uzziedēt.
Tāda diena.
15.-Maijs-2015 12:42 pm - BARDAHL bardaks
Saņemu pēkšņi paziņojumu no Facebook, ka "Dmitriys Ryzhanovs added you to the group "BARDAHL Latvijā"". Apmulsu, ieskatījos tai lapā - kaut kādas autoeļļas. Nu, kam man autoeļļas, ja man nav pat auto.
Klau, kas tad sanāk, jebkurš var izveidot Facebook grupu un pievienot jebkuru personu tai, lai apbērtu ar spamu? Piemēram, sagribēsies man kādu ļaužu grupu pakaitināt, izveidošu feiku profilu, grupu "Anonīmie Puņķēdāji" un ļauni smiedamies, pievienošu tai visus, kas gadīsies pa rokai?
Visādā gadījumā personīgs "fui" Dmitriys Ryzhanovs. Un kad man reizi gadā būs eļļa zāles pļāvējam jānopērk, skatīšos lai nav BARDAHL (kas par labskanīgu nosaukumu).
5.-Maijs-2015 10:00 am - Lielā talka?
Klau, kad plānots Lielās Talkas miskastmaisus aizvākt? Man pie mājas stāv jau desmito dienu. Un viņos rokas vārnas. Rezultātā drīz visa apkārtne būs vienmērīgi noklāta ar mēsliem.
29.-Apr-2015 11:43 am - ASV plakāti.


Vēsture.sauc.lv attēlu galerijā ieliku ASV Pirmā pasaules kara laiku plakātus.
This page was loaded Jul 6. 2015, 2:18 am GMT.