MaKo
Svaigākais 
1.-Jun-2014 09:54 pm - Kad izsit korķus.
Atgādinājums sev - ja strādā veļasmašīna, boileris silda ūdeni, sūknis sūknē - tad doma, ka būtu labi siltā gaisa ventilatoru ieslēgt, nav laba doma. Un sanaglo normālas trepes, nolāpīc.
25.-Maijs-2014 12:27 pm - Ūdeņi
Nez, kāda tagad ūdens temperatūra līcī un Lielupes iztekā? Varbūt vērts atklāt peldsezonu.
Ērmanītis un citi roņi tiek lūgti savu viedokli paturēt pie sevis :)
19.-Maijs-2014 04:14 pm - Kulinārija
Skatos uz malto gaļu, un domāju - kāda atšķirība starp viltotā zaķa un kotlešu sastāviem? Tā pati gaļa, olas utt.
Tātad tikai formfaktors?
Vai arī es ko nesaprotu....
16.-Maijs-2014 02:54 pm - Jūrmala
Jūrmala no Dzintariem līdz Majoriem izskatas pēc milzu būvlaukuma. Ēkas vai nu grausti, vai labi izremontēta klasika, kuru kāds krāso, vai tukšas jaunceltnes. Pabrīnījos par lielo auto skaitu ceļmalās, bet tad sapratu - celtnieku transports taču.
No cilvēkiem apkārt tikai būvstrādnieki un daži tūristi, kas ieplestām acīm apbrīno celtniecības bumu.
Tiešām būs tik daudz pircēju visām tām Amber terasēm un citiem dzintaraini nosauktajiem kubisma meistardarbiem no stikla un metāla?
Izbrīna tie, kas nupat iesāk būvniecību, sezona tak degungalā, vajadzēja ratus ziemā taisīt.
15.-Maijs-2014 08:13 pm - Game of Thrones
Oi, dabūju Torņu spēļes ceturtās sezonas sešas sērijas, būs ko skatīties.
Ka tikai Martins nedabū kādu insultu, nepabeidzis šo sāgu. Lai gan ir skaidrs, ka visi galvenie varoņi tāpat nomirs, interesanti taču, kā sižets virzīsies. Piemēram, kas notiks aiz Sienas, vai kā uzvedīsies Denerisas drakoni...
15.-Maijs-2014 12:18 pm - Vecie ieradumi
Šodien aizdomājos - kas man liek krāt dažādas filmas/foto/failus.
Kam man tie terabaiti, ja vajadzēs - var vienmēr dažu minūšu laikā Tīklā atrast visu, ko vajag un novilkt.
Bailes, ka reiz pamodīšos un Tīkla vairs nebūs? Ka uzvarēs autortiesību aizstāvji un visi pasaules torrentu trekeri tiks izslēgti, un būs aizliegts izdomāt jaunas failu apmaiņas tehnoloģijas?
Kā ar jums, arī krājas filmas un citi faili putekļainos terabaitos?
13.-Maijs-2014 10:10 am - Ciba
Ciba laikam bija nolūzusi uz brīdi- datu bāzes serveris laikam aizgāja pasnaust.
Nu jau ir atkal labi.
Interesanti, cik man svarīga ir šī vieta. No vienas puses - lasu regulāri, vairākas reizes dienā. Bet rakstītājs esmu tāds pašvaks, iepriekšējais ieraksts gandrīz pirms mēneša. Būs jālabojas.
16.-Apr-2014 11:50 pm - Sapņi.
Atkārtojas uzmācīgi sapņu sižeti. Nu, uzmācīgi, tas par skaļu teikts - reizi pāris mēnešos atkārtojas.
Viens par to, ka manā mājā ir kāda slēpta daļa, papildus istabas, kuras neesmu pamanījis. Pagāšnakt aiz virtuves plīts bija kādas gandrīz nemanāmas durvis. Aiz kurām vismaz trīs istabas, neremontētas, aptuveni pagājušā gadsimta 60-to gadu stilā - drusku aplupušas tapetes, grīdas ar brūno grīdas krāsu, veca , šķirbaina malkas plīts, skapju atvilktnēs - 60-70- to gadu avīžu paliekas, kaut kādi veci mēteļi samesti kaudzēs, un radioaparāts a-la Spīdola (kurš ieslēgts sāka raiti atskaņot mūziku, it kā viņam būtu svaigas baterijas). Griesti augsti, apputējušas lustras. Pamestība un arī mājīgums.
3.-Apr-2014 11:11 pm - And The Waltz Goes On
Nezināju, ka Hopkins bija mūziķis. No viņa lomām reizēm skrien skudriņas (piem. Titus), bet arī valšus māk rakstīt...
http://www.youtube.com/watch?v=1LGVGekPSzo
31.-Mar-2014 06:12 pm - Drusku par dzīvi, krieviski.
Мама на даче, ключ на столе, завтрак можно не делать. Скоро каникулы, восемь лет, в августе будет девять. В августе девять, семь на часах, небо легко и плоско, солнце оставило в волосах выцветшие полоски. Сонный обрывок в ладонь зажать, и упустить сквозь пальцы. Витька с десятого этажа снова зовет купаться. Надо спешить со всех ног и глаз — вдруг убегут, оставят. Витька закончил четвертый класс — то есть почти что старый. Шорты с футболкой — простой наряд, яблоко взять на полдник. Витька научит меня нырять, он обещал, я помню. К речке дорога исхожена, выжжена и привычна. Пыльные ноги похожи на мамины рукавички. Нынче такая у нас жара — листья совсем как тряпки. Может быть, будем потом играть, я попрошу, чтоб в прятки. Витька — он добрый, один в один мальчик из Жюля Верна. Я попрошу, чтобы мне водить, мне разрешат, наверно. Вечер начнется, должно стемнеть. День до конца недели. Я поворачиваюсь к стене. Сто, девяносто девять.
... tālāk ... )
This page was loaded Aug 1. 2014, 4:40 am GMT.