rasoļņiks

Friends

7/1/20 09:05 pm - [info]mazaa_zive posting in [info]pajautaa - Laivošanas pieredze

Sveiki, gribam tā čilīgi(padsmit km dienā)palaivot 2 dienas ar gumijlaivām skaistā upē, bet ļoti slinki uz bagātīgā piedāvājuma pētīšanu, varbūt ir kāds pašu baudīts maršruts, nakšņošanas vietas, mājiņas, kempings utt.

7/1/20 08:11 pm - [info]presiite posting in [info]pajautaa - datora upgrade

Darbam (cad utml) lietoju pirms ~7 gadiem komplektētu galda datoru ar šādiem parametriem: Asus B85M-E plate ar 4. paaudzes i5-4670 CPU @3.4GHz / 16gb ram / iebūvētā videokarte / ssd diski. Vai ir jēga domāt par tāda komplekta uzlabošanu? Ja jā, ko vajadzētu uzlabot?
Datora ātrums priekš manis kopumā ir ok, dažreiz gribētos nedaudz ātrāku.
 

7/1/20 07:41 pm - [info]koks

Nākamo Joker varētu taisīt Nic Pizzolatto, True Detective settingā, no detektīvu perspektīvas. Mhm.
 

7/1/20 07:39 pm - [info]koks

Man šodien ir ļoti konkrēta sajūta, ka par maz cilvēku skatās Joker Stairs dance video, bet tā kā tas video ir manos nesenajos ierakstos tad labāk neflūdošu to postējot vēlreiz.

7/1/20 05:45 pm - [info]kisswithafist posting in [info]pajautaa - VPN?

Gribu izlikties par britu, lai varētu piekļūt visādam straumēšanas saturam. Es pareizi saprotu, man VPN vajag? Kādus iesakāt? Varu maksāt saprāta robežās (nu tur līdz 8 eu/mēn or so).

7/1/20 01:58 pm - [info]honeybee

Notice happiness.

6/30/20 10:35 pm - [info]zivs posting in [info]pajautaa - android stream app

Kāds apps derētu, lai fočējot vai filmējot, tas vienlaicīgi sūtītos prom uz citu nesēju (epastu, cloud, hoč telefona adresātu), lai fiksēto nevar izdzēst, iegūstot manu ierīci? Android
(saprotu, ka var fb vai whatsapp atvērt kontaktu un sākt ierakstīt, bet būtu labi kāda panikas poga uz ekrāna, ja jāiesaistās nejēdzībās, un vislabāk netraucējot nevienu no kontaktiem)

6/30/20 10:13 pm - [info]tethys_ - Jauni draugi

Man vajag jaunus draugus, ar kuriem sākt visu no sākuma. Izdomāt sev veiksmes stāstu, kas aptuveni, bet ne pārāk atbilst manai dzīvei, piemēram, izgriezt ārā visu slikto un papildināt labo. Jau no paša sākuma nerunāt neko negatīvu. Atstāt par sevi tikai pozitīvu, veiksmīgu iespaidu. Kad man ir slikti, atteikt kontaktu, jo esmu "aizņemta" kaut kādos ļoti veiksmīgas personas darbos. Nekad nerunāt neko dziļu, bet hevot fanu.
Izveidot pilnīgi jaunu tēlu, kur nav nekā īsta. Nekad neteikt, ko domāju, bet kas atbilst veiksmīga cilvēka stāstam.
Nu ko, saprotu, ka lai pasaulei es būtu pieņemama, man ir jākļūst par psihopāti. Jāmācās pilnīgi neko no sava īstā "es" nevienam neatklāt, jo mans īstais "es" is vispretīgākais radījums Zemes virsū. Neviens slepkavniecisks psihopāts nav tik nepanesams un neizturams kā es, jo viņš vismaz ir stilīgs un neņem neko pie sirds, un visi viņa viedokļi ir pārdomāti un loģiski.
Es to pat nopietnāk nekā pavisam kā joku. Varbūt tiešām jāaizmirst jebkāds autentiskums, jo manā gadījumā tas ir sevi pierādījis kā pilnīgu feilu. Jāsāk no sākuma ar tādu pašu spēli kā citiem. Varbūt vēl tomēr ir laiks iemācīties to spēlēt. Man galu galā ir arī ko piedāvāt tirgus varianta draudzībā, tikai jāmāk to pareizi reklamēt un prezentēt.
Man pat varētu vidēji labi izdoties.

6/30/20 03:48 pm - [info]qgmr101 posting in [info]pajautaa - USA karogs

kur var nopirkt USA karogu Rīgā vai pierīgā?
Tags:

6/30/20 12:01 pm - [info]tethys_ - Reālistiskie feiki

Kopš Jāņiem jau jutos daudz labāk, bet tas tomēr vēl bija pārāk trausls stāvoklis. Nevajadzēja man bakstīt to problēmu, bet es pabakstīju, un rezultāts bija tāds, kādu es gaidīju, bet kādu biju cerējusi tomēr nepiedzīvot.
Cik cilvēki var būt ļoti nevērīgi, es gan jau arī. Tā garām ejot izmest lietas, kas būtu jāpasaka ar pietiekamu dziļumu. Tā izspurgt ļoti lielas lietas it kā tie būtu visiem jau sen zināmi sīkumi. Jā, ir jau arī. Tā esmu es, kas nez kāpēc gaida kaut kādus brīnumus. Kaut kādu smieklīgu atsaucību, kur ir tikai pierastā, sterilā garām iešana.
Ko es iedomājos, es vispār nesaprotu. Es vēl joprojām nesaprotu. Es zinu tikai to, ka man diemžēl ir jāiedomājas, jo citādāk vispār...
Bet tā skaidrība ir veselīga. Skumja, bet ļoti veselīga. Gan jau es kaut ko citu iedomāšos, to es māku. Zinu, ka iedomājos, bet es vēl pagaidām esmu cilvēks, un tādas spēlītes mēs mākam ar sevi spēlēt gluži ideāli. To jau arī tas nozīmē - iedomāties, turēties pie vīzijām, bez briesmām, ka tās kļūs reālas. Tomēr jāizskatās tām ir diezgan reālistiski. Tāda ir cilvēka daba - gribēt feiku, baidīties no īsta, bet tam feikam ir jābūt kvalitatīvam.
Cik tas ir smieklīgi. Kādam tikai viens garām skrienot izmests teikums, bet citam visai tīkamas mirāžas sabrukums. Kaut es varētu pavisam pārcelties mirāžu pasaulē, kā daudzi citi to māk. Zināt, ka tā ir neīsta pasaule, nezaudēt veselo saprātu, bet tomēr dzīvot tur iekšā. Varbūt man ir par daudz smadzeņu, lai to spētu.

6/29/20 05:06 pm - [info]honeybee

es gribētu būt pulkstenis kuru tu atrastu liedagā un kas darbotos tik nevainojami ka kļūtu par dieva esamības pierādījumu

es gribētu būt vagonete kas pati no sevis apstātos sprīdi pirms viņas krūtīm kamēr tu nebūtu paspējis pacelt ne pirkstu lai piecus citus cilvēkus izglābtu no sevis

es gribētu būt saslēgta vienā asinsritē ar mirstošo vijolnieku es neatceros ko tas nozīmēja un vai viņš bija ģeniāls kāda gan starpība viņš taču nespēlē bet mirst

es gribētu būt domu eksperiments teorētiska konstrukcija kas eksistē paralēli tavai dzīvei un neatkarīgi no tās

es gribētu būt miljons mērkaķu ar rakstāmmašīnām un uzrakstīt to ko visu laiku vēlos tev teikt
Tags:

6/29/20 08:13 am - [info]samantta posting in [info]pajautaa - Labs zobārsts Rīgā

Labrīt!

Vai kāds varētu ieteikt pēc pieredzes labu zobārstu Rīgā, lūdzu? Dzīvoju UK, taču esmu pamanījusies pa karantīnas laiku iedzīvoties vairākās zobu problēmās (jāplombē caurums, jātīra saknes kanāls jau sen tīrītam zobam un jāliek kronis utt.) Šeit šobrīd netieku pierakstā pie neviena zobārsta, tāpēc domāju vai doties mājās ir variants. Liels paldies.

6/28/20 11:53 am - [info]aai posting in [info]pajautaa - Veļļuka iegāde

Iespējams, ka šis ir kkas līdzīgs "iesakiet labu filmu" jautājumam, bet kkur jau ir jāsāk...
Ir vēlme beidzot iegādāties veļļuku, bet tas piedāvājums (gan modeļu, gan tirgotāju ziņā) ir tik plašs, ka grūti saprast, kur un kā labāk sākt.
Sliecos uz t.s. hibrīda velo iegādi (p., https://www.bikko.lv/hibridvelosipedi/) un gribētu saprast, kas ir tie pamatjautājumi, kas jāuzdod..
Pielietojums būtu gana standarta, kā man šķiet : pa pilsētu, uz darbu varbūt, kkur pa meža ceļiem/takām vai mazliet off-road.
Cik liela ir nozīme konkrētam zīmolam, cenas diapozonam (200 - 1200 ēras), par ko un kādām "fīčām" ir vērts piemaksāt?
Tirgotāja ziņā labprātāk atbalstītu kādu mazāku entuziastu bodi, pat ja tas ir 15%-20% dārgāk, un ideāli, ja vēl nodrošina pēcapkopi.

6/27/20 05:39 pm - [info]dominika posting in [info]pa_leeto

Jauni, nelietoti Adidas sporta legingi, L izmērs, cena - 15 Eur (pirkti Sportland Outletā par 17.98 Eur). Pārdodu, jo nopirku bez mērīšanas un mājās sapratu, ka manam 42. lejasgala izmēram jostas daļa ir bišku par vaļīgu. Derēs kādai ar lielāku izmēru vai kam patīk brīvāka vidukļa daļa.
Detaļas - sanitag@gmail.com


6/26/20 02:11 pm - [info]tiga posting in [info]pajautaa - Indukcijas virsma

Nevaru izvēlēties starp baltu un melnu indukcijas virsmu - vai kādam šeit ir balta? Kāda ir jūsu pieredze ar pleķiem uz tās un tīrīšanu? Vai pēc katras gatavošanas jātīra? Man pašai līdz šim bijusi tikai melna. Meklēju info gan krievu, gan angļu forumos, bet gribās arī no vietējiem kādu atsauksmi dzirdēt!

6/26/20 01:41 pm - [info]pichshsh posting in [info]pajautaa - Renault atslēgu remonts

Hei.

Vai zināt, kur remontē Renault atslēgas (tās, kas vnk plāksnīte, un auto startējas ar pogu)? Cik esmu apzvanījis atslēgu servisus, nekur tās negrib ņemt pretī.
Tags:

6/26/20 10:30 am - [info]brr posting in [info]pajautaa - Mobilie kondicionieri

Varbūt kādam sanāk ikdienā lietot mobilos gaisa kondicionierus. Pie manis nonāca viens lietots, it kā strādā, arī dzesē, bet ja gaisa temperatūra ir virs 27, strādājot tas sakarst tik ļoti, ka pēc tam uzsilda telpu vēl vairāk nekā spēj atdzesēt.

Protams, logs ir aizvērts, gaisa izvads iet pa logu ārā (tur gan parasta folija gofra, jo oriģināla plastmasas bija pazudusi.

6/25/20 09:42 pm - [info]adele_varbut posting in [info]pajautaa

Vai Maksimas tortes ir garšīgas? Izskatās simpātiskas, bet gribētos kādu atsauksmi.

6/24/20 08:46 pm - [info]tethys_ - KARSTS!!!

Gribēju pēc atlabšanas tikt atpakaļ formā, nekā, sākās Elle. Man parasti gribas vingrot, gribas iet ārā, gribas kustēties, bet tas viss pazūd šajā Elles karstumā. Man parasti vajag vingrot pie atvērta loga pat rudenī, jo ļoti sakarstu. Var būt tā, ka sēžu iztabā džemperī un vilnas zeķēs, tad uzvelku plānu vingrošanas tērpu, un vienalga pēc 5 minūtēm jāver logs vaļā. Es nesaprotu, kā citi nejūt tik drastiski to atšķirību. Es vienmēr drausmīgi uzkarstu, lai gan pirms tam bija pat auksti. Tagad karstumā, kad man plikai un nekustīgai ir knapi ciešams, man pilnīgi nav spēka. Vakarā, kad nedaudz vieglāk, man ir tāds nogurums no nekā nedarīšanas, ka negribas. Jūtos pārgurusi no tā vien, ka karsts. Ēst gan gribas :D Tad nu nez, nez, kas te būs. Citi uz vasara uztrenējas, es izplūstu.

6/23/20 08:13 pm - [info]tethys_ - Burvīga Jāņu svinēšana

Fredijam bija taisnība, viss sanāca jauki, pat ņemot vērā, ka man bija lielas apstājas plānojot, un nekas jau tik dižs no plāna nebija. Lai pasākumi veidojas divos variantos un icili to kombinācijā - kad ir īstais plāns un kad ir īstie cilvēki. Šeit bija samērā jēdzīgs plāns un bija īstie cilvēki. Dažreiz ir tā, ka visi atsevišķi ir jauki cilvēki, bet kopā kaut kas nav, vai nu trūkst vai ir par daudz. Citreiz varbūt pat trūkst kāda, vai ir kāds nedaudz par lieku, bet kaut kā tomēr kompānija saslēdzas. Man tas vienmēr licies tik aizraujoši - kāda ir ballītes dinamika. Tas izklausās tik banāli, bet arī izklaidēm ir sava ļoti interesanta psiholoģija apakšā. Katrs ieņem kādu lomu, un tas nosaka tik daudz.
Bija viss izdomāts tik vienkārši, ne slikti, bet vienkārši, taču cilvēki darīja katrs savu un pasākums izdevās.
Powered by Sviesta Ciba