rasoļņiks

Recent Entries

11/21/23 11:43 pm

R. vēlu vakarā uzrakstīja, ka sūdīgi pēc operācijas. :(
Šis rudens ir tik heavy veselības un garīgajā ziņā nu jau tik daudziem...
Gribētos, lai dakterīši visu sadakterē, lai sliktumi neatgriežas.

11/19/23 06:30 pm - filma Janvāris

Noskatījos Kairiša filmu Janvāris. Galvenais čalītis Jazis jeb Jāzeps lielākoties dzīvo savā galvā un visiem ir neglītas drēbes.
Labākie momenti - panks uz ielas uzsēdās uz braucoša auto virsbūves un tie paši panki nozaga un sarijās citu ēdnīcas ēdāju porcijas. Skanēja Zigzag un pastnieki. Jaža sirdsāķīte kažokā trepju telpā.
Sliktākie momenti - parādījās tas neglītais pizģuks Kaspars Dumburs, kurš cienāja Jazi ar brāgu, atjauktu ar Tarhūnu.

11/12/23 05:37 am - Pazudušie

Sekoju līdz pazudušās sievietes Annas lietai. Kā tik ilgi neatrod? Kaut vai kādu cimdu atrastu vai pēdas. Tie mežu masīvi ir bezcerīgi lieli.
Tik daudzas pazudušo cilvēku lietas krājas. Divi jauni vīrieši ne tik sen izkūpēja gaisā Rīgā, viens pat blīvi apdzīvotā blokmāju rajonā. Par vienu no viņiem Degpunktā bija vairāk sižetu, jo bija aizdomas par noziegumu nevis došanos "pazust".
Un tad bija ziķeris rektors Stabiņš ar augstu intelektu, kurš inscenēja pašnāvību 2009.gadā pie kaut kādas ūdens tilpnes, lai vairāk nekā 10 gadus vēsā mierā dzīvotu Itālijā un strēbtu maziņo kafiju dienvidu zeltainajā saulē. Viņam noteikti tur bija pavisam jauna dzīve, kurā nebija vecās dzīves rūpes. Lūk, tādi apgriezieni iespējami ar intelektu virs vidējā, bet domāju, ka Stabiņa gadījums ir izņēmums, jo sanāk tā, ka tas gadījums bija nepietiekami izmeklēts.

Secinājumi? Augsta izglītība, partneri un ģimene neattur no depresijas izraisītām suicīda domām vai došanās "prom" no situācijām. Tam ir pilnīgi nekāda nozīme, kādi sabiedrības akceptējamie "labās dzīves aksesuāri" cilvēkam ir vai nav lēmuma pieņemšanas brīdī.

Secinājums nr2 Katru jaunu gadījumu varētu mēģināt novērst tikai individuāli pielāgoti speciālistu prevencijas pasākumi, bez maz vai ar atzīmēšanos, ja it kā izrakstītās zāles nestrādāja.

11/9/23 07:05 am

Pamodos un galvā sāka skanēt Dzelteno pastnieku Kaķa dziesma. Kādreiz pa NABU (ap 2005?2006?) tā tik tiešām skanēja no agriem rītiem radio ēterā
https://ingusbauskenieks.bandcamp.com/track/ka-a-dziesma

10/20/23 02:35 pm - 🍁

Ceļojums uz Gulbeni un Alūksni bija šīs vasaras jaukākais piedzīvojums, vispirms jau vilcienu dēļ, notika avārijas bremzēšana koka dēļ, tad bānītī R. matos krita karstas oglītes. Tad vēl naktsmājās pa logu ielīda ļoti mīļš kaķītis un tālumā skanošs koncerts ezera lapenē. No agra rīta svaigi ceptas lauku bulciņas un baznīcā iešana bez torņa, kur jauka kundze pušķoja telpas ar svaigi saplūktiem ziediem. Vēl tur niansītes, atklājumi un līksmīga vazāšanās.

7/26/23 01:44 pm

Tas nav joks
Apē uz angļu valodas burtnīcas bija rakstīts Appe Secondary School

5/26/23 12:10 pm

Polijā ļoti ērti un forši vilcieni, nekratās un nerūc (izņemot dažus dīzeļus vai divvagonu, kurus palaiž laukos) Daļa aizgūta no Vācijas(pilsētu un piepilsētu), daļa būvēti pašu Bidgoščā u.c.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Category:Rail_vehicle_manufacturers_of_Poland
Lētas cenas par lielu kilometrāžu.
Labprāt brauktu vēl.

5/10/23 06:28 pm

Šodien iedeva brīvdienu, tāpat vien, zināju, ka būs forša diena, kad uz galda ieraudzīju kolēģes dāvāto šokolādi. Pludmale un zemenes. Strazdu dziesmas un ziedi🌞💜
Redzēju 2 helikopterus un kaķi uz letes ciemata veikalā

4/10/23 03:11 pm

Patīk soļanku ekspedīcijas un būt tajās pašās vietās, bet ar dažu metru starpību un tādēļ tās pašas vietas vairs nešķiet tās pašas.
***
Mīlu Pienvedēju piedzīvojumus, nekā lieka vārdos un Nelaiks patīk arvien vairāk, es gribu atkal uz vēl vienu koncertu pēc rokkafejnīcas. Vecos gabalus arī mīlu. Tikai Sapni nekad nespēlē,hmm.
***
Aukstā zupa no spainīša mežā. Take away ir lielisks izgudrojums
***
Neliels reibums pavasara saulītē un jūra iet tālāk.
***
Varbūtību teorijas varbūtības varbūtība.
***
Taureņu tik daudz un es lidinos tiem līdz

3/20/23 10:47 pm

Noklausījos trīs Portico quartet koncertus. Vispār mīlu dzīvo mūziku, uhh
***
Sapnī redzu vienu un to pašu bunkuru. Kas nedaudz savādāks, bet vilina. That joy of looking into the unknown!
***
Noskatījos filmu Mātes piens. Es gribētu tās kofeīna ampulas pagaršot☕
Domāju, ka brīvība, it īpaši iekšējā, tiešām ir ļoti nozīmīga, lai emocionālā pasaule nenobruktu kā Doveikas attēlotajai Astrai.
***
Gribu visu no samta/velveta

12/20/22 08:09 am

Gatavojos ziemassvētku sevišķi dumjo radinieku repliku bingo:
"Tu tāda tievāka/dūšīgāka palikusi"
"Kad tu apprecēsies?"
"Tu strādā pa pārdevēju?A gaismas pilī negribi?"
"Tu tur pārdod Ukrainas kara bildes ar sabumbotajām mājām?" (Šī gada false assumption favorīts)
"Tev melnas uzacis" (?????????)
"A tev bērnus vajag dzemdēt" (daudzskaitlī!)
"A kāpēc tu nebrauci uz dārzu, tev nav laika ja"
"Tu jau maģistrā?"
"A koronavīruss nekas tāds nav, ko vēl neizdomās tie ārsti"
"A kāpēc tu nedzīvo rīgā?"
"A kāpēc neaicini ciemos?" (Nē, es negribu atkal vākt to pa grīdu nomētāto pārtiku un sabojāto kosmētiku, ko atstāj tavi izlaistie, otrās šķiras vīra uzblieztie sīkie plus klausīties, kā tu 10 minūtes bez leģitīma iemesla auro uz sīkajiem, kas faktiski ir klasificējama kā vardarbība, Vija!)
"Smuks džemperis, a man nepatīk šitā krāsa īstenībā"
"A tu neēd gaļu, a varbūt tāpēc teu seja izskatās nogurusi"
"Svarīgākais ir ģimene!" (un kas tad man ir d.? Īslaicīga aizraušanās,tavuprāt?)
"A tev feisbukā nav korekti norādīts releišanšip statuss un neliec fotogrāfijas, tev ir cits?" (Dārgā māsa, es varu paskatīties caur draudzenes Tinder, vai tavs vīrs ir Tinderī, kur vairāk kā 50% x gen vīriešu obviously krāpj sievas)

12/18/22 07:16 pm

Vakar noskatījos Fabian oder Der Gang vor die Hunde, drusciņ atgādināja filmu Pie Bagātās kundzes ar mazuma piegaršu

11/21/22 07:29 pm

Nekad neesmu bijusi Lunaparkā pēc 18, pie tc mols bija un tur skanēja coffin dance un fonā aaaaaaaaaa no brīvā kritiena

11/19/22 10:36 am

Patīk izjaukt algoritmus, atkārtoti atskaņojot poļu video mēmes. Instagram vēl ilgi domās, ka es esmu polis un met arī mērķreklāmas poļu kafejnīcām u.t.t. , sociālie tīkli ir tik primitīvi uzbūvēti

11/13/22 07:25 pm - novembra ainas

Republikas pagrabā uzstājās grupa no Lietuvas, es jau no pirmās dziesmas domāju, hmm kāpēc dziedāšanas stils ir kaut kas starp Alice in Chains un Filter, beigās tiešām nodziedāja Alice in Chains cover versiju, likās, ka jau pazaudēts skills saprast kaut kādu grupu influences, bet izrādās, ka nē. Vispār koncerts kā bez maz vai 2000-to gadu popiela, jo dziedāja arī HIM Wicked games un Limp bizkit - take a look around :DD nu okei, fun, bet, manuprāt, lietuviešiem jādzied lietuviski, jo valodai kā tādai nav ne vainas, neredzu jēgu dziedāt angliski, kur nu vēl coverus. Turklāt, ar tādu lielu pūces tetovējumu uz torsa piedienas kaut kādas lietuviešu folk dziesmas dziedāt.
***
Novembra migla bieza, skatos seriālu Babylon Berlin, ai nu nē, kāpēc morga (LOL) Rudi vajadzēja novākt un kāpēc Armēnis atkal ir andergraunda kings, tas gangsteris galīgi garlaicīgs, ja salīdzina ar pajoli miljonāru Nyssen, kurš tur ir tāds kā Ēlōns Masks pirms 100 gadiem.

11/2/22 09:20 pm

Trešdienās nevaru saprast vai ir jau ceturtdiena un otrādāk

7/17/22 07:25 am

Vakar biju biķernieku krāmenē, skatījos Latvijā uzņemtas fotogrāfijas. Nopirku trīs romantiskas bildes. Pienvedēju rīta miglā, divas jaunkundzes pie liela,zemē ierakta banānkoka un cilvēkus, kas ar drēbēm metas jūrmalā un spēlē ķerenes. Gandrīz 100 gadus senas bildes.
***
Aiz Biķernieku baznīcas ir veloceļš gar pļavām, kur čirkst sienāži un dūc augstsprieguma līnija. Pretējā pusē uzbūvētas tirdzniecības kastes, ikea un Sāga, netālu top jaunas un tikpat neglītas blokmājas kā pļavniekos - cīši cita pie citas.
***
Pļavnieku kapi ir kā svaiga gaisa oāze tajā muhosranskā. Ļoti, ļoti lieli kapi. Tie kapi reāli ir kā daudzas vēkšpēdus apkritušas deviņstāvenes. Tur uz tiem akmeņuem iekalti pareizticīgo krusti, vidējais miršanas vecums 50 - 60 gadi. Uzkrītoši daudz mirēju ap 30. Pļavnieku heroīnisti? Varbūt. Uz viena akmeņa bij babuļas portrets, lakatā protams, tad māte un sinoks, miris 31 vai 32 g.v. Nu interesanti. Vai akmeni uzstādījusi trešā ģimenes sieviete, kura vēl dzīva (piemēram, babuška nr.2)? Strong heroīna dūrēju vaibs tam akmenim

7/12/22 09:01 pm

Braucot tramvajā, atbrīvoju telefonu no darba dienas vizuālā materiāla telefonā. Ar perifēro redzi pamanīju kontroli, kad pieturā jau atvērās durvis. Tomēr vieglā riksī paspēju izkāpt pa durvīm. Man ir divi e-taloni nenopīkstināti, nav tā, ka gluži pa velti vizinājos un nekas nav sliktāks, kā lietū izmērcēt rozā džinsa jaku ATKAL

6/26/22 02:12 pm - labi paēst

Tā biezpienīgā kūciņa, pārlieta ar šokolādi garšo debešķīgi, plus, atspirdzinošs morss un debešķīgi kāpostu pīrādziņi, ja, meklējiet Ģertrūdes ielā 6 un Āgenskalna tirgus 2.stāvā, tur ir ne tikai vēso dienu hīts boršcs

11/27/21 03:47 pm - Trīs radio, kurus klausos

radio 16bit fm (pēc noskaņojuma - probeat, cafe, idea)
radio swh Gold (jo tur skan Laid back - white horse un tamlīdzīgas pērles)
radio Naba
Powered by Sviesta Ciba