telefontubbie

Recent Entries

4/4/14 12:34 am - par La vie d'Adèle [2013] un Plynace wiezowce [2013]

Tā pirms pāris dienām noskatījos divas 2013.gadā tapušas tematiskās.
Secinājumi par La vie d'Adèle [2013]:
* Ko? Kopš kura laika meitenes zem gultas glabā XL izmēra kastes ar daudz DAŽĀDIEM, neapēstiem, iepakotiem saldumiem "nebaltām dienām"? Fikcija.
* Ļoti garajā mīlēšanas ainā šamās divas to darīja kā divi traki suņi. Un viena kustējās praktiski kā vīrietis. WHY?
* Galvenās varones abas likās mentāli stulbas. Vienai ēdiena fetišs, otrai savas mākslas fetišs.
* Adeles "Bomžu frizūra" teju visas filmas garumā (čupčiks uz galvas, izjucis) trenē pacietību.
* Ja 1.randiņā puisis nenosauc nevienu grāmatu, ko izlasījis, viņam nespīd. Vienkārši nespīd. Win.Secinājumi par Plynace wiezowce [2013]
* Smukākajiem gejiem vienmēr jāņem un jānomirst.
* Mīlas ainas vienmēr ir kaut kādās pilnīgi kreisās ģeogrāfiskās vietās.
* Sievietes skaudīgas uz gejiem - NOPIETNI!??! Fikcija.
* Ja kādu uz ielas nosauc par geju ,to noteikti jāpiekauj. Wait, vai tad trū geji ir agresīvi?
* Vienmēr filmās, kad jāveic izvēle starp vienu diviem partneriem paļubom līs lietus vai būs citi slikti laikapstākļi.

3/10/14 11:14 pm

Ja piecas potes pret kārtas pret trakumsērgu likās horror,tad ko gan es darītu, ja būtu jāizbauda 30 potes? :D Pēc potēšanās kaut kā aizvilkos mājās, iekritu gultā ap septiņiem vakarā un gulēju kā nosista līdz deviņiem rītā. Tad te nu bija! Pašas bīstamākās huiņas, kā likums, notiek vistuvāk mājām.
- - -
Ilgi domāju,kas ir tā graudainā figņa ar ceptiem dārzenīšiem iekš LIDO. Izrādās, ka kuskuss. Tagad vairs nevaru iedomāties savu skapi bez kuskusa pakas, jo tas ir ģeniāls fastfood studentiem!
- - -
Aglonas bazilika fotogrāfijās skolas mācību grāmatās izskatās pārāk liela. Domāju, ka tai jābūt lielākai nekā Kauņas kristus augšāmcelšanās baznīcai, bet še ku reku to vēl mazāku padara mazā Soviet trīsstāvu bloķene turpat aiz baznīcas.
- - -
Kļocka,šmakovka,gangnamstils,miniatūrs zagss,gaišais brālis no krūkas,"jaunie prot tikai pīpēt,ne dejot". Viesošanās kāzās latgales rajonā noteikti paliks atmiņā.
- - -
Rakstot kursa darbu,rīgas vidusskolēni atbildes atsūta labi ja viens no 15, kamēr latgales reģiona - 1 no 5 :) Latgales reģiona skolēni raksta, ka priecājas aizpildīt anketu, bet rīdzenieki ņēma un aizrādīja par pieļauto gramatikas kļūdu, kas radās anketas sastādīšanas brīdī. Sučkas^^
- - -
Nekas nevar aizstāt foršu vasaru. Pērn bij riktīgi feina.

2/24/14 11:28 pm - dayzeroproject

Punkts "meet 100 strangers in 365 days" ir sarežģītāks, nekā šķiet. No pērnā maija līdz šim brīdim izpildīta puse no uzdevuma, satikti 52 cilvēki (noteikums pavisam vienkāršs, drīkst ieskaitīt, ja tiek aktīvi runāts vismaz stundu ar kādu cilvēku).
Šonedēļ pilnīgi by a chance sanāca sarakstiņā ievietot 5 cilvēkus. Ahā, četras brīvdienas pēc kārtas dara savu. Būtu vairāk brīva laika, liste neapšaubāmi būtu finiša taisnē.
Vēl jāsatiek 48 cilvēki līdz 22.maijam, lai uzdevums būtu izdevies.

2/12/14 05:35 pm

Galvā gribas dungot prāta vētras dziesmu ir vieglāk.
Es pat nezinu tās dziesmas vārdus.
Tu prasīji kā un es teicu ir vieglāk?
nananananannanananannanananananananaa

2/1/14 04:19 am

Un tad es ar R. devos uz kafejnīcu zīmēt cilvēkus. Tajās stundās tur bija 2 studenti, katrs pie sava laptopa, nerunīgi viens ar otru, pat pēc skata grumpy. Nafik jāsēž kafejnīcā, kaut ko cītīgi rakstot (izskatījās pēc referāta), ja to var darīt mājās un vienatā? :D i don't get this shit, ne viens ne otrs cītīgi neskubināja "jā, davai tu to vari, es ar tevi tā lepojos, vēl viena rindkopa, jā, jā, jā-ā-ā!".
Tad bija topošais salkanais pārītis, kuri acīmredzami bija sarunājuši kaut kādu pirmo vai otro randiņu. Abi uz dīvāneļa ieturēja pieklājīgu distanci, bet blondīne salkani smaidīja un stāstīja par savām vidusskolas gaitām (tam čalim noteikti bija pajāt, saprotiet).
Tad vēl bija kompānija - trīs puiši un viena meitene. Nē, no sākuma bija četri urliski puiši un meitene. Viens puisis kādā momentā atvadījās no čikses, kafejnīcas vidū (tieši vidū!) dāvājot skūpstu. Tad nu ar R. pasmējāmies, ka urliskā paskata čalis drīzāk varētu atvadīties no meitenes, iegrūžot tai rokās piecus eiro priekš taksometra. Nu tā, lai šamo taksists izmet pie kāda meža, jo pieci eiro mūsdienās vairs nav nekādi pieci lati, nuja.
Viens no urliskajiem dabūja iesauku - mērkaķis. Viņam tādi apaļi vaigi, kurus ieraugot domās skan "bužibužibužiuķuķū".
Stūrī paslēpusies bija kāda dāmīte, kura minūtes 15 vai 20 kaut ko drudžaini meklēja rokassomiņā. Nu ja jau tik ilgi kaut ko meklēja, tad jau somā kokaīns izbiris. :)
Puisis ar UGG zābakiem - iztikšu bez komentāriem.
Kopumā sanāca 4 vai 5 zīmējumi, kuros 2 atveidotie Kaut Kas pat izskatījās pēc cilvēkiem. Ideja tāda, ka ne es, ne R. nemākam zīmēt cilvēkus un neesam to darījuši, tāpēc ir jautri.
Kas ir pats skumjākais šajā padarīšanā? Tu gribi uzzīmēt cilvēka emocijas, bet vairāk nekā puse, VAIRĀK NEKĀ PUSE spaidīja savus aifounus un samsungus. Acis šiem civēkiem tikpat stiklainas kā stiklotais ekrāns pretī...

1/17/14 09:59 am - .

“You know what the really scary thing about bad dreams? It's that something's going on in your head, and you can't control it. I mean, It's like there's these bad worlds inside you. But it's just you... it's like you're betraying yourself.”
― Neil Gaiman

1/8/14 12:08 am - Tie, cilvēki man pretī part 2

Duo, meitene un puisis. Maksā vienmēr meitene.Puisis vienmēr ir ar izteikti nokārtu galvu un neskatās riņķī, nez vai tāpēc, ka uz sejas rētas vai vēl nez kāda iemesla pēc. Šodien joka pēc iedomājos, ka tas ir kāds nāvīgi saslimis cilvēks, piemēram, uz HIV. Palika afigenna skumji.
- - -
Kaut kāds ārzemnieks, skaita katru centu. Pērkas krietni pieticīgāk un pārdomātāk nekā latvieši. Kartupeļi,kāds dārzenis, paciņa tējas(sveramā, ar ziediem), banāns. Un tā visu laiku.
- - -
Papucis un pricese. Princesei ļoti patīk skatīties uz precēm un maksāt ar papuča bankas karti. Vienmēr mazliet jocīgi, ja vajag paķert papucim domātās cigaretes - saka taču princese, kurai gadi apmēram trīspadsmit.
- - -
Puisis, kam uzvārds ir Soviet mašīna. Zapiņš,tikai garajā versijā.
- - -
Viņas vārds ir tāds pats kā tie treknie iebiezinātā piena cepumi. Viņa ir manas kādreizējās klasesbiedrenes māte. Vienmēr kad viņa atnāk, goda vārds, liekas, ka viņa tūlīt bārsies par to, ka es ar viņas meitu no viņas bāriņa esmu dzērusi šņabi, rumu un sazin ko vēl. Un tūlīt ņems un kratīs ar pirkstu How awkward that is.
- - -
Viņš nekad nesaka labdien vai labvakar, bet "variet, lūdzu, ielikt pārtiku maisiņā, man problēmas ar roku". Bet tādas lietas es atceros uzreiz, līdz ko viņu ieraugu.
- - -
Pundurīte, kuru neredzu. Nu jā, viņa ir maza. Amizanti, kad parādās pie šķīvīša roka ar naudiņu vai karti. Viņa ir ārkārtīgi glīta pundurīte ap 40 vai 50.
- - -
Puisis, kurš ir afigenna glīts, bet nekad nesmaida. Damn you, esi vēl glītāks!
- - -
Mēreni atlētiskais puisis, vienmēr treniņbiksēs un mazlietiņ piesarcis tā, it kā uz veikalu vienmēr skrietu. Un tad, trallinādams līdz ar mūziku sava mp3 pleijera austiņās, rikšotu ar savu tarbu, kurā piena paka, maize un šokolāde pār slāvu tiltu, vakara saules apspīdētam.
- - -
Viņa vienmēr pirka žurnālu Mistērija un daudz sveces. Kas zina, varbūt viņa bija ragana.
- - -
Taksists dzērājs. Kolorītākais apmeklētājs, jo viņš regulāri savā nodabā filozofēja par to, cik briesmīga ir patērētāju kultūra un tā tālāk (kam pilnībā piekrītu),par Visumu,dievu un izglītību. Viņš ikreiz nāca pēc jauna šņabja vai alus. Nekad nevarēja saprast vai viņš iet iedzert vai lāpīties. Vienreiz viņš bija saposies sniegbaltā kreklā un melnā žaketē. Skaidrā. Tas bija žilbinošs gājiens.
- - -
Nāca dāma ar uzvārdu, par kuru vienmēr domāju "un tagad viņa desos tālāk".

12/29/13 02:22 am

Tāds patīkami raibs gads.
Nē, tas nekas,ka aizvakar pilnīgi NEKO negribējās un nosolījos sev "sakārtot dzīvi", ja par to varētu nosaukt a)celties agri no rītiem un iet jēdzīgi gulēt b)pāriet uz bezalkaholiskajiem dzērieniem, kā enjoy un alvejas limonādēm un vēl visādiem brīnumiem c)ielikt jaunu linoleju grīdai lai istaba nesāk atgādināt ūķi d)neļaut sev kāpt uz galvas un ja kāds to tomēr dara, tiek automātiski apveltīts ar "varbūt nomirsti" and so on e)lasīt!parāds bibliotēkā nokārtots,cik labi. f)iemācīties jaunas lietas - vēl nemāku taisīt sušī un izdzīvot nedēļu aizpurlandē utt g)sākt kārtīgi mācīties, kas nozīmē uzplīties kursabiedriem ar jautājumiem par mājasdarbiem ja ne katru, tad katru otro dienu, lai neko nepalaistu garām (kas notiek pārāk bieži). h)vairāk priecāties un sekot savai bezgalīgajai wishlistei

tas izklausās tik optimistiski, ļoļ

12/19/13 01:44 am

Esmu tik ļoti pieradusi pie cilvēkiem, kas lietas saka makten atklāti un te nu pēkšņi vakar gadījās manāmi saskābis cilvēks blakus kādā situācijā, kas mēli norijis skumst manā telpā, zo es neko vairāk kā sagriezties ar rōzā žiletēm vannasistabā,nolēkt no sešpadsmitstāvenes un gulties zem vilciena ieteikt nevarēju.
- - -
Aiz jāņavārtu stacijas uz pļavnieku pusi baigie disko starmeši debesīs. Bija tāda viena lietaina pievakare.Likās, ka debesis ir dubļainas un tie stari pārvietojas pa pļuru, debesu zampu.
- - -
Studentu dzīvē īsta nelaime un īsta laime notiek tikai janvārī. Miera un pārdomu laiks decembrī? Pfffft
- - -
Maskačkā viens vīrs vilka eglīti un priekšā gāja vīrs ar dvuļu rokā. Pilnīgi raisījās storijs, ka tas priekšā ejošais atņēmis tam otram dvuļu, lai stiepj egli (nevar taču abus reizē).

11/21/13 12:18 am - Rajons

Ir kaut kādi cilvēki, kurus nākas redzēt biežāk nekā jebkurus citus cilvēkus. Tie, cilvēki man pretī.
- - -
Maskačkas zildegune. Blondi,sausi,puffīgi mati. Par pēdējiem santīmiem paņems dvuļu. Es viņu redzēju šovakar uz ielas. Lija lietus un viņa pie kādas koka mājas nojumes gaidīja, kad pārstās līt. Blakus bija mazs zēns. Kāpēc viņi nav mājās?
- - -
Mopsene, kurai vienmēr bēdīgs ģīmis vairs pie manis nenāk, jau labu laiku. Kopš izkrāpa no manis desmit latus. Mopsenei pat smaidot lūpu kaktiņi bija noliekušies uz leju. Mopsenei laikam sirdsapziņa grauž.
- - -
Mazais sīkstais tantuks ar rūpīgi uzsieto lakatiņu uz galvas. Viņa ir tik maziņa, vēl mazāka par mani, brūnās acis izseko, kur paliek viņas šokolāde. Vienmēr šokolāde, daudz, daudz šokolādes. Astoņas vai desmit šokolādes.
- - -
Izspļautā Ellen Page, bet ar blondiem, īsiem matiem. Nu bet forši ikreiz noelsties, kad šķiet, ka aiz gara laika domā par filmām, bet nē, točna priekšā stāv izspļauta Ellen Page.
- - -
Staltais televīzijas diktors. Kad viņš atnāk, šķiet, ka priekšā ir piemineklis. Stalts, cēls un glīts. Televizorā viņš pat nav tik smuks.
- - -
Nāk cilvēki, kas mani pazīst no skolas gadiem.Viņi pērk alkoholu un man jāizliekas,ka es nezinu, ka viņiem sen vairs nav astoņpadsmit.
"Re, man roka ģipsī.Nekas nav mainījies."
"Tu kaut ko zini par X, Y, Z?Es arī nē."
- - -
Tāds pārītis, drausmīgi nolaizīts.Šķiet, ka abi varētu strādāt Operā vai kaut kādā galīgi nolaizītā kultūras iestādē. Mati sasukāti glīti un nolaizīti, pat tad, ja ārā ir sniega putenis, vētra, lietus. Viņi izskatās pārāk pareizi viens priekš otra.
- - -
Viens cits pārītis. Vīrietis acīmredzot nodarbojas ar bodybuilding, nu totāls kuilis, milzenis. Un blakus sīciņa, kalsniņa dāmīte. Cik paredzami.
- - -
Viņš, kas nesen man naktī pazvanīja un nāca pie manis atvainoties par tādu traucēšanu. Tur, pretī. Viņš vēl joprojām zīmē degradējošas multfilmas, kam sižets ir praktiski vienāds aptuveni 50 epizodēs.
- - -
Pusbomzis, kuram vienmēr bija netīras drēbes un dēls, kurš tēloja antibomzi, salējies ar odekolonu.
- - -
Onkulītis, kuram ir soviet monētu skaitītājs.

11/5/13 01:41 pm

Brokastu pārslas ar cukura glazūru - tā paka kaut kur jānoslēpj dziļi skapī, lai nenograuztu bez jogurta vai piena. mmm!
- - -
Pasniedzējs smējās par jaunāko tendenci aizturēt elpu un izslēgties.
- - -
Manā sapņu bibliotēkā būtu kaķi un bruņurupuči. Tas tik būtu kaut kas burvīgs. Kaķi ievieš mājīguma sajūtu, bet bruņurupuču lēnums simbolizētu lasīšanu bez steigas. Ōsommmm! Kad būšu vecāka un atbildīgāka,man noteikti būs bruņurupucītis^^
- - -
Dzīve off-season.
- - -
Vakar dikti gribējās ciemiņus, bet potenciālie ciemiņi ņēma un aizņēmās. Tā nu es dzēru kokteilīti (neko alkoholisku nebiju dzērusi vairākas nedēļas) un pieslēdzos virtuālo pļāpu pasaulei. Papļāpāju un sarunas beigās novēlot atā atā cilvēks, ar ko sačatoju teica, ka ir mani apciemojis.Tik tiešām - palika tāda sajūta. Virtuālas pļāpas uzlabo dienu, kad neviens nenāk ciemos. :)
- - -
Braukšana ar velosipēdu uz darbu saulrieta laikā. mmm! kaut kāds prieks novembrī ir...
- - -
Videnē likās, ka studiju laiks būs baigi kruta. Ekspekteišans vs rialitī ?Manas iedomas par šo laiku noteikti nebija tādas,ka pēdējā gada laikā viss aizraujošākais ,kas sadarīts, ir sadarīts ar cilvēkiem, kurus labi nepazīstu,vnk tusēju vai vispār ir svešinieki. Dat sucks. Es gribu jaunas atmiņas ar tuviem cilvēkiem, ar abiem videnes draugiem.
- - -
Visādi citādi sirds ir ļaunprātīgi lokanāka pret visu. To iedomājos, pirms pāris dienām ar velo ripinoties pār Akmens tiltu.

9/11/13 02:34 pm

Labās apņemšanās ir tā kā košļene uz kurpes - it kā ir, bet ne sūda neredzi,kur tā ir palikusi.
- - -
Gribētos būt kā celtnim Andrejsalā. Sagrābj ģēlas un noliek pie vietas. ayiss.
- - -
Balkons, smaržojošs pēc strawberry daiquiri un trīs sveces. Televīzijas torņa starmešu atspīdums acu zīlītēs.
- - -
Sakritība - iedomāties kaut ko vakarā un no rīta še ku reku inboxā iekrīt skaista vēstule. Pagājušogad bija apmēram tāpat, kaut ko iedomājoties figņas piepildas. Var gadīties, ka septembris ir mans laimīgais mēnesis or so.
- - -
Jon Hopkins - Collider .mp3
racionāli lēmumi palikuši aiz durvīm un skrāpējas kā izsalcis kaķalops
- - -
Gadījās, ka es ar māsu vienā naktī vai ar 48h starpību abas sapnī redzējām mikroautobusus.
- - -
kautrīga bezkauņa
- - -
Vilciens nogurums-bezmiegs atiet no stacijas jūlija-krēsla

9/3/13 05:00 pm

Pēdējais gads, kad Salaspils ielā posmā no maximas līdz porcelānrūpnīcai var sabāzt kabatas, pilnas ar kastaņiem. Koki izcirsti...

8/31/13 04:06 am

baigi gribas paklausīties post-rock ar elektronikas piesitienu, bet nezinu kur atrast. Tipiskas nakts problēmas.

8/9/13 09:28 am

Ir tādi cilvēki, kas runā ļoti,ļoti klusi un lēni, speciāli vai nespeciāli, bet pavisam cita klausīšanās.
- - -
Skaļa mūzika no rīta yē
nedzirdu savas domas
- - -
Stopējot bija tāds šoferis, mediķis. Stāstīja par bezjēdzību, kad līdz pēdējam jāglābj HIV/AIDS slimi narkomāni un cilvēki-dārzeņi, ar neatgriezenisku iespēju aptvert realitāti no jauna. Ļoti, ļoti patīk runīgie šoferi. Pat tad, ja aiz katra trešā teikuma saka "bļe". Stāsti, stāsti, pastāsti!
- - -
daudz raibu un siltu atmiņu no šīs vasaras, ziemā, aukstajā gadalaikā būs siltāk:)
- - -
Gribas našķēties. Yeah.

7/5/13 04:23 am - dolby digital

Maisīt auzu pārslas ar zapti. Zapte ir universāla, līdzīgi kā kečups, liec kur gribi, vienmēr paliek pāri.
- - -
Man atsūtīja jūtubes linku ar roņu pīkstēšanu zem ūdens.
- - -
Reizēm vēlos pazīt vairāk t.s. "frīlenceru", kas ar spīdošām acīm ir par stopēšanu un došanos pārgājienā uz vairākām dienām pie jūras.
- - -
Par visiem lielumiem tagad gribas teikt, kā opis izteicās "divi resni vācieši neietilpst"

6/13/13 05:07 pm - tolerance un grumpy

Vakar sēžu uz Jelgavas tilta, kur čukājas pāri vilcieni. Tas, kas gājējiem paredzēts. Un tur tāda zīme, kur trekna svītra pāri velosipēdam, značit tie nedrīkst braukt pāri.
Pēkšņi uzrunā viena paresna sieviete :
"Šitā te sēdēt nevar, izsaukšu policiju"
"Ko jūs,es esmu gājējs. Zinājāt, te ar riteni nedrīkst braukt?"
"Viņi(policisti)ir jau otrā galā, tad tu redzēsi!"
"hahaha, bļe, tiešām?"
Pieliecos pie kompānijas,jaunkundzes, kas nerunā latviski un saku, ka atnāca kaut kāda psihopāte padirsties.
"Ak tad to tu viņai māci - teikt bļeģ!??!"
"hahahahhaha, ČILL OUT"
Vecene dusmīgi paiet mums garām, vēl minūti kaut ko bļaustās un stumjās ar riteni, ik pēc 10 sekundēm dusmīgi paskatoties atpakaļ ar riktīgi grumpy seju.
Kompanjone man saka, ka ir šokā un prasa, vai tie ir tie tipiskie grumpy latvieši.
"Šīs ir grumpy latviešu sievietes ap 50"
"Un kādi tad ir jaunāki latvieši?Tikpat briesmīgi?"
Tad redzu, ka šī tilta galā demonstratīvi izvelk telefonu un tēlo, ka zvana, ar tādu sazvērnieciski dusmīgu viepli.
"hahahhahahaha, viņai taču visi nav mājās"
"nudien"

Jelgava, bļeģ.

6/4/13 01:48 pm

R. Balerijā teicās, ka "mēs speciāli no Rīgas uz šejieni braucām" - forši justies kā pilnīgam lauķim citā Latvijas pilsētā, plus, uzmetot aci autobusu sarakstam secināt, ka smadzenēs zobrati negriežas un visi tie cipariņi liek izdvest "makes no sense".
- - -
Mājāsbraukšanas īgnums - tam vajadzētu atsevišķu vārdu, tas ir kaut kas neaprakstāms.
- - -
ierados uz pirmo eksāmenu laicīgi. LAICĪGI.
- - -
Dvēselē mainīgi laikapstākļi - es varu nopirkt 10 vienādus roltonus un ja man pat drausmīgi gribēsies ēst es tos diezvai ēstu. Nē un viss. neeeeeeeeinnnnnnnn

5/27/13 01:23 pm

Par spīti nogurumam jūtu, ka to, kas man ir iekšās, nevarētu noslāpēt pat ar trankvilizatoriem :D esmu savu sapņu darba rūķis.

5/17/13 11:25 pm

Mazajā ģildē ielīdu paklausīties dzejas lasījumus un tur bija viens puisis, kas spēlēja vienu dziesmiņu tik šīzīgi ka pēkšņi sajutos iereibusi. (tas, ka lirika grozījās ap marinētiem gurķīšiem, tas vēl skaitījās normāli)
- - -
Vakardienas situācija autobusā - nobraukta pietura ar vaļējām durvīm - raisīja domu par extreme realitātes šovu. Varētu saaicināt urlas,priekšvēlēšanu aģitatorus,pensionāres,11gadīgus lecīgus tīņus un sazin ko vēl iekšā autobusā un visas durvis atstāt vaļā brauciena laikā. Realitātes šovā uzvarētu, protams, tas, kurš pēdējais tiktu neizgrūsts pa vaļējām autobusa durvīm. Izgrūšana galu galā būtu viegla un zaudētājiem beigtos ļoti traumatiski, izsmērējoties pret Jūrmalas šoseju.
- - -
Double fast forward
Powered by Sviesta Ciba