rasoļņiks

Recent Entries

10/18/18 11:21 pm - vēža tēma

Hmm, vēzis nešķiro arī jaunus cilvēkus, tā slimība vienkārši uznāk un tad ir kirdik ne tikai 30 gados, bet arī agrāk, tas liekas drusku biedējoši. Cilvēce nav moderna un patiesi attīstījusies, ja vēl notiek tā, kā notiek. Aizdomājos, ko gan vēl neesmu paspējusi ceturtdaļdzīvē darījusi, visādus sīkumus:

Neesmu iestādījusi koku.
Neesmu smēķējusi marihuānu.
Neesmu peldējusi.
Neesmu bijusi pie friziera.
Neesmu lidojusi lidmašīnā / čukājusies uz kuģa pa Baltijas jūru.
Neesmu cepusi cepeti vai ko citu tik sarežģītu.
Neesmu gājusi uz randiņiem ar domu iet uz randiņu.
Neesmu uzcēlusi telti pati.
Neesmu parkojusi mašīnu.
Neesmu taisījusi selfijus instagramā.
Neesmu izdomājusi, kas es točņa gribētu būt pēc profesijas.
Neesmu uz skatuves teikusi kaut ko jēgpilnu.
Neesmu teikusi nevienu smieklīgu joku.
Neesmu tetovējusies.
Neesmu izglābusi kādam dzīvību.
Neesmu apmaldījusies meža masīvā.
Neesmu sēņojusi.
Neesmu ķidājusi zivis/makšķerējusi.
Neesmu izgudrojusi kaut ko revolucionāru.
Neesmu dzīrojusi septiņas dienas pēc kārtas.
Neesmu darījusi daudzas lietas, kā filmās cilvēki imitē dzīvi.

Viss ir labi, jo tomēr ir darīts daudz kas interesants un priekpilns, es patiesi vēlos labi ja tikai 50% no tām augšup uzskaitītajām darbībām. Pat nezinu, ko darītu, ar ko sāktu, ja man būtu vēzis vai cita neatgriezeniska apokalipse.

10/13/18 01:13 pm - strjomīgi iet uz klubiem

Man patīk mūzika un aiziet uz kādu izmeklētu pasākumu (intuitīvi taustos, bet pēc konkrētiem kritērijiem un iepazīstos ar mūziku bandcamp pirms došanās kaut kur), bet kopumā nepatīk klubi kā tādi (nav arī klubu apmeklēšanas vecums vairs, man 25 gadi un vispār penzonārs esmu), it sevišķi nedēļu nogalēs, kad pasākumi notiek vēlu (vakar 24:00). Jātaisa loģistika - jāpēta sabiedriskais transports vai taksometru pieejamība/cenas, laicīgi jāizņem pietiekams daudzums skaidras naudas, jāsagatavo lukturītis, jo kāpņutelpās naktī piķa melna tumsa, āber dzīvokļu atslēgu komplekti ir divi u.t.t. Tas ir ļoti svarīgi, jo ja kāda no tām loģistikas lietām iztrūkst, tad pašu pasākumu (koncerts vai kkas cits) prieku var aizēnot ilgāka uzkavēšanās klubā (piem. līdz pirmajam sab.transportam, studentu gados laikam 2x tā darīts bij). Kā meitenei laikam visi klubi liekas vairāk vai mazāk strjomīgi, neatkarīgi no tā vai klubs atrodas Vecrīgā vai mazpilsētas tālākajā līķu nobēdzinātavā pie gatera.

No vēlamā būtu lieliski, ja mūziķi koncertus taisītu tikai siltā laikā, brīvā dabā vai lietus gadījumā kaut kādās improvizētās nojumēs un krēslaināka mūzika iekristu tieši ar krēslas/tumsas iestāšanos. Taču ziema te ir gara (novembris - marts), tie ir 5 mēneši un piecus mēnešus bez dzīvās mūzikas būtu diezgan skumīgi dzīvot.

Ja vakar pie skatuves deju zonā es 70% pirmā koncerta laikā biju vienīgais, tā teikt fans un dejotājs (loool, viens no kluba saimniekiem šad un tad gāja uzpūst dūmus, ja jau pasākums, tad arī visam jābūt kā pasākumā kurā būtu vairāk cilvēku). Ahh, industriālais tehno ir ekskluzīvs manā mazpilsētā, par to cilvēkiem īsti nav interese, tas ir labi. Šovakar Rīgā būs pavisam liels deju mūzikas koncerts Palladium ar apmēram 500 cilvēkiem vai pat vairāk. Ja klubos skan interesanta un laba mūzika, tad man ir diezgan vienalga par apkārtējo publiku (laikam jau foršāk, kad tās nav, jo laukums kur tresīties ir būtiski lielāks). Protams, smieklīgi, ja ieejot klubā pasākumu rīkotājs tevi atpazīst "Ā, jūs toreiz bijāt vienīgie klausītāji mūziķa X koncertā, nu jā, ziniet, izskatās, ka šovakar arī nebūs daudz tautas un tu esi Ievas māsa, ja?". :D

Kopumā ņemot, es domāju, ka klubu kultūra ir samērā zema, jo maz cilvēku actually iet izbaudīt mūziku, bet gan dirn pie bāra letes un sūc aliņus/kokčikus, lai tikai skaitās, ka viņi nednogalē "kaut kur ir bijuši ārā no darbs-mājas-darbs". Protams, sarunas un pļāpas ir forši, bet nez, šķiet, ka klubs nav īstā vieta, kur runāties, jo troksnis un pusbļaušana īsti nav labākais sarunu vešanas formāts. Uz dzertuvēm, kur uzstādījums ir dzert un dzert kvalitatīvu šmigu (piem. bārs Taka) - tur jā, tur ir labi iet, ja visādu apstākļu dēļ cilvēkiem dienas laikā sestd./svētdienā nesanāk laika tikties piem. maiņu darba dēļ.

Strjomīguma līmenis klubos, kuros kādreiz mūžā būts, tas nekas, ka kādas vietas vairs neeksistē (jo vairāk zvaigznīšu, jo strjomīgāk):

Republika - *
Melnā piektdiena - **** (ceļš uz/no kluba ir vēmekļiem pilns,par ko tas liecina?neko labu)
Preses nama bunkurs - **** (divas zvaigznītes klāt dēļ tā, ka redzēju kā tur viena meitene tualetē "rāpoja gar sienām")
Ogres Studya - *** (patiesībā divas zvaigznītes tikai klāt dēļ lokācijas)
Ādmiņu ielas mēģinājumu/koncertzāle - ***
Nabaklab - *
kādreizējais metālistu klubs pie Vanšu tilta - **
Nemiers - **
Noass - ***
Mala Cēsīs - nav strjomīgi, jo uz vakara pasākumiem tur nav būts.
Balerija Jelgavā - arī nav strjomīgi bijis, lai gan kādas trīs vai četras reizes relatīvi vēlos vakaros tur būts un ar pēdējo vilcienu/autobusu braukts mājās.
Fonteins Liepājā - ***

Gan jau ir vēl kaut kas, bet kā jau minēju - uz mūzikas (vismaz kurus varēja nosaukt par uz mūziku tendētiem) klubiem eju relatīvi reti, apmēram reizi trijos vai divos mēnešos, lai klausītos dzīvo mūziku.

Risinājums, lai būtu mazāk strjomīgi (es tiešām diezgan gariem zobiem eju uz klubiem, jo kā jau minēju - kopumā nepatīk klubu kultūra), laikam būtu sapirkties biļetes uz mūzikas festivāliem un cerēt, ka tad vairs negribēsies citā sezonā iet klausīties, laikam nedarbotos.

10/8/18 08:24 pm - izklaide

Iegāju draugiem.lv (kuru pārstāju lietot apmēram 2014.g.), joprojām domājot, izdzēsties no tā virtuālā muzeja vai nē, jo RU hakeri un tā tālāk.
Tad nu nostalģijas pēc iegāju vēstuļu sadaļā unnnnnnnnn
OMG tik interesanti, ka daudzi cilvēki sarakstēs vienkārši rādās kā "Dzēsts lietotājs". Interesantā daļa ir tas, ka lasot no sākuma īsti nesaproti, kas ir kas. Un tikai tālāk lasot pēc kaut kādām niecīgām maznozīmīgām detaļām saproti, kas par kontekstu, kas par cilvēku un tā tālāk. Inčīgi. :D Un dažas vēstules tik deeep un amazing!

10/7/18 11:36 am - prognoze vs rezultāti

Vēlēšanās īpaši daudz pārsteigumus nesagaidīju, daudz kas notika tā, kā paredzēju. Rezultāti mani neiepriecina, jo ļoti daudzi, izrādās, dročī ap Zīgerista banāniem un autoritāri-fašistiskām idejām (apklusināt presi,sēdināt viens otru cietumā,grozīt Satversmi pa labi un pa kreisi u.t.t.).
Tad, lai nebūtu kādam iespaids, ka es arī esmu Zīgerista banānu piekritējs vai autoritāri-fašistiskais Hitlers, godīgi pasaku, ka balsoju par 13.sarakstu (JV), jo neesmu labēji-labējs vai kreisi kreiss uzskatos un ārlietas+iekšlietas netiek kārtotas ar skaļiem saukļiem un jandāliņiem, bet konstruktīvi strādājot pie likumprojektiem (es domāju, ka juridiskajā komisijā Judins patiešām "rubī fišku", taču kopumā man nav personāliju simpātijas. Balsojumi kopā, pieturēšanās pie pozīcijām, nesvaidīšanās - tas rosināja uzticēšanos). Savu izvēli nenožēloju arī iepriekšējās vēlēšanās un domāju, ka nenožēlošu arī tagad.

Nedaudz par rezultātiem, iepriekš mēģināju prognozēt rezultātus. Daudz ko paredzēju iepriekš. http://klab.lv/users/telefontubbie/63738.html

Piepildījās, ka S noraus 20% (tagad nav visas balsis saskaitītas, bet tie 19% ar kaut ko noapaļojot skaitās 20%) un ka LKS atņems S dažus procentus (tie bija 3 vai 4 %)

Diemžēl neparedzēju, ka KPVLV lohu būs vairāk par 10% (biju paģērējusi 9%), ZZS vēžus diezgan precīzi uzminēju 9%,

Paģērējums vai JKP atņēma NA balsis? Noteikti jā. Taču citām partijām arī, domāju, ka tie, kas iepriekš balsoja par ZZS vai V, šogad nobalsoja par JKP (lielākoties pencionāri).

Procentuāli nebiju paredzējusi Par popularitāti, likās, ka nevar būt, ka kāds balsos par partiju, kur spieto Vienotības vecie vēži un Repšes Rigvir rēgi. Kā arī nepaģērēju, ka Vienotības kritums būs stipri lielāks par 5%, veseli padsmit procenti), jo cilvēku vilkme pēc Zīgeristu banāniem izrādās ļoti spēcīga.

Biju paredzējusi rekordzemu aktivitāti!!! Ziņās rakstītie 54,51% ir drusciņ vairāk par manis nosauktajiem 53%-ar kaut ko. ES ESMU GAIŠREĢIS, nu labi, joks, vienkārši saprotu, kas notiek ar cilvēku spriestspēju lielā informācijas pārbagātībā un kāds ir viedtālruņu efekts uz cilvēku lasīšanas paradumiem ^_^ .

Kas būs ar koalīcijas veidošanu?
Sūdīgi, tur būs ļoti daudz kašķi un skandāli, partijām būs ļoti grūti par kaut ko vienoties un strādāt kopā, pārāk daudz uz personālijām bāzētu cilvēku kopa nav komandas cilvēki.
Slikākais scenārijs, protams, būtu KPV+S+ZZS vai kāds cits velns vai ārkārtas vēlēšanas (ja Vējonis atdosies Kremļa vēlmēm), kur aizvilktos tikai S + KPV atbalstītāji un tad rastos jauna, autoritāri-fašistiska -STĀNA.

Vēl paģēru, ka notiks tā, ja KPV dabūs kaut kādus ministru portfeļus, viņi savas nekompetences dēļ sapurgās vienu,otru trešo lietu, tad viņiem būs neuzticības balsojumi un tad par ministriem tiks prātīgāki ļaudis un basically KPV varēs balsojumos smirdēt kopā ar S, noraujot demokrātisku lēmumu attīstību, jo viņi savu partiju stutē tikai uz "IBUMETINC PA DIVSDEVIŅI CENTI" un "LIKVIDĒT VALSTS TELEVEZIJ un SPRIŅGI" un "2,5 MILJONUS IEDZĪVOTĀJU 2050.GADĀ", kas nozīmē, ka viņi neatbalsta šķirt sievu sitējus un grib turpināt nelabvēlīgo ģimeņu bērnu vairošanos, kuri agri vai vēlu nonāk bērnu namos. Vai varbūt vienkārši viņi ies uz veikaliem un Drogām caurdurt visas prezervatīvu paciņas un aptiekās nobēdzināt visas kontracepcijas tabletes.
oh, well, es no tā vēža KPVLV varētu sagaidīt tikai to, ka viņi izplatīs pensionāros heitu uz komunistčekistiem un tad viņi uz ielām kausies ar slotām un apmirs vēl ātrāk, nekā tagad mirst.

P.S.
Lielais jautājums ir patiesībā par JKP - vai viņi atmetīs tēzi "visus iemest cietumā" un ir spējīgi koncentrēties arī uz citiem jautājumiem.

10/3/18 06:28 pm

Man štirī dziesmas, kur apdzied konkrētas vietas.
Baigi štirī Remix dziesma Vienīgai. Par Liepāju. Gan jau ka Liepājniekiem besī tā dziesma. Bet man patīk, it sevišķi rindiņas "Atgriežos mājās, nogurums.. uz sliekšņa smiltis"

Hmm. Laikam savākšu pleilisti ar konkrētām vietām, kalniem u.c. landmarks.
GOOOOOOOOOOOOOOOD IDEA.

9/29/18 07:59 pm - divas nedēļas līdz

divas nedēļas līdz GusGus. P.S.
Šis gabals drusku Depeche mode atgādina.
P.P.S.
Visvairāk štirī tie 90to gadu tehno live video, it īpaši "Believe" un tieši tūkstošgades mijas gabali "Esja" un "Anthem". Ha, un krievu radio 16bit katru dienu skanošais "Purple". Bet nu no jaunā albūma štirī arī daudz kas. Vienreiz dzīvē taču tie Islandes otrie slavenākie mūziķi (aiz Bjorkas) jādzird.
9/23/18 10:53 am - sarakstu prognozes

Ogre patīkami tukša no polit.aģitācijas. Pēdējoreiz aģitāciju redzēju pilsētas svētkos augustā. Tā kā Ogre ir zaļa pilsēta, pie pastkastes ir konteiners papīra spamam, kur viss politspams automātiski nonāk tur, tā kā tas īsti neskaitās. Vakar ejot/braucot caur Rīgu kārtējo reizi nopriecājos, ka nedz Ogrē, nedz Salaspilī ikdienas takās nediedelējas partiju kandidāti ar skrejlapām padusē. :)))

SKDS/TNS vienalga kādiem datiem īsti neuzticos, ņemot vērā neizlēmušo un "pirdīšu dīvānā, neiešu" mainīgo daudzumu.
Taču ok, prognozēšu pēc tām SKDS tabulām.

Saskaņa savāks tos pašus 20 - 24 procentus, jo pļavnieku style elektorātam (kāds ir visās lielākajās LV pilsētās) ir stabils "Krim naš!" ārpolitikas skatījums un Maxxximas penži, kas vairākas reizes nedēļā pērk Vesti vai MK Latvija avīzes, jo kirilica ir vienīgais alfabēts, ko spējīgas sagremot viņu savecējušās smadzenes.

Saskaņas kremlinsatelīti - ZZS, KPV, LKS, NSL noraus paprāvu ciparu, nu labi, izņemot LKS, kas varbūt atņems Saskaņai 1 - 2%, bet nesavāks tos 5% un NSL, kas kopš Sudrabas līšanas tumšā, spalvainā Oligarhu pēcpusē, izvēlīgo pensionāru sirdis vairs neiekaros.
Par KPV sabalsos 9%, jo lohu netrūkst, kas dedzīgi aizstāv aplokšņu algas, neprot lasīt tekstus, kas nav sarakstīti "vieglajā valodā", krč deviņklasnieku, bembistu un buhātāju elektorāts. ZZS korupkremlini dabūs vien 9%, jo teorētiski 4 gadu laikā izkapts papļāvusi šo elektorātu (penčiki kolchoznieki).

Labējās partijas ar lozungiem 'ciklonu bē imigrantiem un LGTB', mūžīga slava āriešiem - NA/Konservi tur nekas interesants nebūs, vienkārši tas, ka Konservi atņems 1% NA elektorāta balsis, jo vēl dzīvi palikušie ultralabējie penčiki var mēģināt nobalsot "par kaut ko citu, jo vienkārši apnikušas vecās sejas". Nekas nemainītos, ja NA netiktu Saeimā, bet tās vietā stātos NA uzskatu surogāts Konservativie. Vļēk. Nekas tai galā nemainās.

Pro-eiropiskās partijas - Jaunā Vienotība, Progresīvie, Par/LA, šo partiju problemātika ir daudzšķautnaina. Sezonas jaunums Progresīvie ir jaunums tikai tiešām dedzībā aizstāvēt citur Eiropā jau sen funkcionējošas zaļās idejas, bet cieši papētot partijas programmu - ejiet dirst ar šķidro!!! - bīdīt nepilsoņu balsstiesības pašvaldībās nozīmētu korupcijas dzīres un pārkrievotu sab.domu Latgalē&Liepājā un pagrieztu atpakaļgaitā mazākas pilsētiņas, Latgale būtu vēl problemātiskāks reģions, ko pēc Ukrainas herņas nedrīkst pieļaut.Tāpat arī nesaskan partijas programma ar kandidātiem - programmā ir punkts par ātro kredītu ierobežošanas pasākumiem, bet partijā ir kandidāts, kas barojas no 4finance naudas, kāda liekulība un tukšdiršana. Arodbiedrību nodoklis ir utopija - aplokšņu algas tas nemazinātu. Nē,paldies,no lielās politikas jautājumiem labāk turaties pa gabalu.
Otrs sezonas jaunums, kas ir rakstāms tikai pēdiņās jeb nocenots sūds/mazgātie salāti ir kustība Par. Tās partijas kandidāti, drusciņ patusējušies te vienā, te otrā, te trešā partijā secinājuši, ka vajag uztaisīt Staiguļu partiju ar maksimāli slideniem radījumiem,lozungiem un visu pārējo. Haosa, naudas dalīšanas un vispārējas pļutkas partija. Ģeniāli, tiešām. Tā ir partija, kuru jau pirmajā dienā izsviedu miskastē, kopš dibināšanas kongresa, sīkāk izplūst ir lolnauverc.
Jaunā (tā pati vecā) Vienotība - tās mūžīgā problēma ir lielais nodevēju un atsevišķu uzņēmumu lobētāju skaits, jaunajā sarakstā no katra novada ir vismaz(!) 10 nodevēji, ko it kā pēc loģikas nevajadzētu pieļaut partejā, kas iestājas par tieslietu sakārtošanu maksātnespējas hreņas kārtošanā utt. Karoč no speķpīrāga dalīšanas partija nav atradinājusies. Šis ir viens no iemesliem, kādēļ šais vēlēšanās par JV gan jau būs 5% mazāk balsu nekā iepriekšējais.

Tad vēl ir nenosakāmā virziena partija kā Reģionu apvienība, kuras vienīgais mērķis ir izvirzīt pie siles šķidlas kakas un lobēt uzņēmējus, varētu teikt, ka tas ir partijas "Par/LA" satelīts. Teorētiski varētu pārkāpt 5% dēļ neskaidrās pozīcijas, jo cilvēki eksperimentē arī veikalos, pērkot nezināmas izcelsmes sūdus. Pārējās nezināmās un kremliskās izcelsmes surogātus nav jēgas pieminēt, jo tām nav cerību uz 5%.

KOPĒJĀ PROGNOZE:
13.Saeimas vēlēšanās varētu nobalsot nieka 53% procenti balsstiesīgo pilsoņu. Kādēļ? Informatīvais troksnis rada apātiju un distancēšanos, nevēlēšanos sekot līdz, cilvēki vairs nemāk lasīt garrakstus (šļūcamtelefonu efekts) vai noskatīties garākas pārraides (piem. Partija fokusā vai 1:1). Otrs iemesls - četru gadu laikā nomiruši pietiekami daudz pendžu, kas ir stabili uz vēlēšanām gājēji.
Pēc 13.Saeimas vēlēšanām Latvija, ļoti iespējams, tiks atsviesta 2008.-2011.g. līmenī. Nu tur kolektīvā bezatbildība, atbildības nogrūšana no vienas ministrijas uz otru un tā tālāk. Augsta iespējamība, ka notiks masveida sabiedrības šķelšanas pasākumi, referendumi, kas pēc būtības nerīmētos ar Satversmi vai tādas lietas, kas saistītas ar relīģiskiem tumsoņām (piem. kā Polijā nesen gribēja aizliegt abortus), ko varētu provocēt labējās partijas kopā ar Saskaņu/LKS. Dažādu protestu un sabiedrības škelšanas jājamzirdziņš "tradicionālās ģimenes vērtības" nenomirs, jo tas ir kopīgs Na/Konserviem/ZZS/NSL/Saskaņai/LKS/KPVLV, pūšanai šai Kremļa fagotā būs spēcīga. No Baltijas valstīm Latvija vienmēr bijusi un joprojām paliek vājais posms - apātisku un stulbu cilvēku dēļ, kas ievēlē apātiskus un stulbus cilvēkus.
P.P.S.
Gifs kā izskatās vēlēšanas, ja tajās piedalās tikai nedaudz vairāk kā 50% balsstiesīgo:

9/13/18 06:22 pm - septembris 2008

Pirms 10 gadiem rudenī, septembrī iepazinos ar R. Precīzāk sakot, es vienkārši piegāju pie viņa kādā starpbrīdī pagalmā, kur smēķētāji smēķē. Tas bija ļoti silts septembris. Biju sākusi iet jaunā skolā, kur besis uznāca jau paverot ieejas durvis. Es viņu uzrunāju, vienkārši piedāvāju draudzēties uz kopīgu ārpusskolas interešu pamata. Es esmu nāvīgi lietišķa un brīnos, ka viņš apsvēra iespēju jau nākošajā nedēļā ošņāt pamestas fabrikas un bēgt no apsargiem. Tā ir mazliet adrenalīnpilna sajūta sajūta, kad uzrodas jauni draugi, kuri uztverē ir ļoti atšķirīgi (viņš ir mūžīgais melanholiķis un fatālists, bet es esmu optimiste/reāliste). Jau nākošajās nedēļās kopīgi bastojām stundas, pīpējot ūdenspīpi un pētot pamestas vietas, nepagāja ne pāris nedēļas, kad jau trijatā ar C. mizojām kartupeļus virs šmucspaiņa. Jā, kartupeļu mizošana trijatā pietrūkst. Tas bija drusciņ kā rituāls - bastot skolu, vazāties pa industriāliem rajoniem un tad milzīgā izsalkumā kopā pie miskastes mizot kartupeļus. Un tad dzert tēju. Ļoti daudz tējas. Atceros, toreiz dzērām pa trīs, četrām krūzēm vienā pēcpusdienā/vakarā. Alkoholu dzērām ļoti reti, tas mums nebija vajadzīgs, lai būtu "best-days-of-jaunība-ever". Ā un protams, svarīgi bija čillot arī Torņakalna kapos un uz mana balkona, kur mana mamma bija uztaisījusi soliņu (sev un puķēm, protams), bet mēs to allaž centāmies aizņemt pēc skolas. Vēl nesen ar R., staigājot pa Ikšķiles krāmeni, atcerējāmies, kā kādreiz braucām uz Čiekurkalna krāmeni sajūsmināties par grabažām. Tas septembris un oktobris bija ļoti silts, braucām uz Baldoni, Siguldu, Mangaļsalu u.c. No tā rudens pamazām sāk zust atmiņas, tās kļūst arvien ēteriskas, bet pēc noskaņas tikpat spilgtas kā vienmēr. Čiekurkalna jumts bija episks, viena neticami biezas miglas diena jūrmalā un patiesībā arī ložņāt gar vilcieniem starp Šķirotavu/jāņavārtiem bija episki, jo tagad nekas tāds nav iespējams īsti kameru un visuresošo apsargu dēļ.
Mācību stundu laikā mani nekas īsti neinteresēja, izņemot literatūru,vēsturi un fiziku. Toreiz man bija mobilais telefons, kurā caur WAP gāju draugiem.lv, lai lasītu cibas jūzera Katodstars ellīgi episkos objektu izlūkgājienus, citreiz nācās apvaldīt pamatīgu smējienu vai sarunāt kādu kopīgu gājienu uz bunkuriem vēlos vakaros, toreiz bijām tāds bariņš, kam nāvīgi aizrāva pazeme (man patiesībā joprojām, ja vien viss nebūtu aiz atslēgām un trejdeviņiem apsargiem).
Tajā rudenī mana dzīve mainījās ik pa dienām.
Tas rudens bija crazy. Vienkārši crazy. Tur bija daudz crazy epizodes, ja tā padomā, es gan jau labprāt uzrakstītu, bet daļa no tām epizodēm bija pārāk sviestainas un neētiskas, lai par tām rakstītu publiski.

9/9/18 06:13 pm - baltā nakts (nebiju 5 gadus braukusi lūkot)

Laba baltā nakts ir nakts, kad reāli izskrien cauri vienai ēkai, kur reāli šermuļi skrien pār kauliem (cirks) un tad nozvēries sev, ka nafig to visu čerņu. Kamēr R. jau visu laiku teica "gribētos kaut ko iedzert", atčukņījos, ka Progresīvās partijas birojs jebkuru interesentu aicināja uz free wine (lasi - Zīgerista banāniem). Tā nu tur ar R. aizgājām un tad es kārtīgi centos likt priekšā kompromatu, ka priekš kam vajag viņiem kā kandidātu 4finance darbinieci (programmā rakstīts, ka atbalsta ierobežot tos kredītsūdus, bet tas tak ir amorāli iestāties par vienu, bet realitātē rukāt priekš 4finance, kas pieder Andrim Amerikam). Tāpat arī ka priekš kam viņi aicina ziedot partijai, ja viņi, iespējams, ir tipiskie bandīti, jo reputācija pasliktinātos pašam ziedotājam, kur viņa vārds mūžīgi mūžos būs iegravēts KNAB partiju ziedojumu datu bāzē. Un kāpēc viņiem vajag to pilsonību kaut kādiem tumsoņām no Krustpils ķieģeļu ielas, Daugavpils Locikiem, Lielvārdes Avotiem, Dobeles militāristu sociāli nelabvēlīgajiem rajonu iedzīvotājiem iešķīņķot, jo Saskaņa izmantos to soli, lai noprivatizētu citus bardakus. Tas būtu korupcijas precedents - atklāti koruptīvās Rīgas/Jūrmalas/Rēzeknes blakus piepulcētos Jēkabpils, Dpils(kas jau ir bandītu pilsēta),Krāslava, Ludza u.t.t. Un vai zem vēlmes dekriminalizēt marihuānas lietošanu neslēpjas tomēr kas vairāk, piem. dekriminalizācija plašākās tēmās,piem. izmantot Skandināvu praksi piemērot maigos sodus arī varmākām un sadistiem (stulbs piemērs Breivīks, bet nu pateiktu vārdu atpakaļ nesasmelt). Vārdu sakot, centos būt Domburs v.2. Es piekrītu viņiem tajā Robina Huda uzstādījumā,ka jāmazina sociālā nevienlīdzība un daudzas ar vidi saistītās lietās, bet Viņi kaut ko paļubom slēpj, tādus treknus zemūdens akmeņus, kā jau visas partijas.
Pēc tam gājām un pa ceļam laikam ieraudzīju vienu sen neredzētu cilvēku un aizbraucām uz Melno piektdienu, kur nebiju bijusi gadus 11 (lai gan man patīk smagās mūzikas koncerti). Tur nekas daudz nebija mainījies, bet drīzāk - pilnīgi nekas - bezgaiss, pretīgas WC, pa pusei nolupusi sarkana krāsa un vēmekļi pa ceļam līdz 6.tramvajam. Reklamētā foto izstāde bija nožēlojama formāta, pamatīgs apčakarējiens.
Vakara noslēgums bārā Republika bija foršs (iesaku to vietu, kā labu koncertvietu smagās mūzikas klausītājiem un ne tikai). Uzstājās melodiskie vs smagie Numbers kuri izrādās, aizvakar spēlēja Ogres trikotāžas klubā un es to palaidu garām. Bet nu jauki bija otro reizi viņus dzirdēt pēc ziemas, esmu starā par to grupu. Nākošajā grupā spēlēja viens pazīstamais un viņiem bija nāvīgi nesmieklīgs humors, grupai Rusted wheels. A tā viņi ļoti labi paņēma publiku, jo aktīvi komunicēja. Divas dziesmas iepatikās, kūl, ir labi. Parunājos arī ar basģitāristu un viņi izrādās, kaut kad spēlēšot Ziemeļblāzmas kultūras namā(pa smalko!).
Pēc tam devāmies ēst burgerus un iet gulēt. Gara nakts un pamanījos noberzt kājas fancy kedās.

9/7/18 09:27 pm - dzīvoju bez drāmas un tad uz paplātes atnes drāmu

Vārdu sakot, pēdējoreiz kad gāju iedzert lai tiešām drusku iedzertu, laba sircdraudzene man pie ōlus kausa noborzīja, ka es viņai it kā esmu apsolījusi kaut kādā 2010.g. (pirms astoņiem gadiem, kaut kad vasarā gan jau vai pavasarī) aizvest uz Porcelānfabriku un ko es nekad tā arī neesmu izdarījusi. Pirmā doma manās smadzenēs bija "NAHUJAM kaut ko tādu vispār atgādināt pēc astoņiem gadiem, kurš cilvēks vispār tā dara!?". Pirmkārt, no viņas nekad neesmu saņēmusi pēc tam atgādinājumu vai pabakstīšanu uz tādu tēmu, otrkārt, katru reizi, kad viņu pēc tam satiku, viņa jau bija kaut ko iedzērusi(LB kokčiki vai citreiz kas smagāks), kas nozīmēja, ka es nekādā gadījumā neparakstītos viņu vaktēt gadījumā, ja viņa lecot no garāžas jumta vai caur drātīm kaut kur aizķertos un savainotos vai iekristu vienā no atvērtajām lūkām ap rūpnīcas perimetru. Nu vismaz es sev nepiedotu, ja kaut kas tāds atgadītos. Tas ir baigais štrunts, huiņa nebūtiska, ja vien viņa man neatsūtītu pēc tam fejsbukā vēstuli ar jautājumu "kas mēs viena otrai tagad esam?", kas man maigi sakot, galīgi ahujel. UN MAN LIKĀS, ka es esmu ļaunatminīgs cilvēks, bet izrādās citi vēl ir ļaunatminīgāki un gatavi uzdot absurdus "būt vai nebūt" jautājumus, kad tādus uzdot ir maigi sakot, ahujel!??? Es taču nesolīju viņu aizvest uz Parīzes katakombām vai Disnejlendu, nekad nesaku nepiepildāmus solījumus. Jā, viņa ir cilvēks, kas savu dzīvi ir nositusi alkohola migliņā, tad kad tas absolūti nav bijis vajadzīgs un mainot boifrendus kā zeķes (šo var saprast tikai meitenes, jo meitenēm pasaule mēdz grozīties tikai ap "vienu" īpašo džeku, aizmirstot par pārējo cilvēku eksistenci) un tad vēl uzdirst cilvēkam(man), kas VIENMĒR viņai ir piedāvājis un izbrīvējis laiku, lai koptu draudzību (man bija skola,tad studijas+darbs+boifrends+hobijs, pilna dzīve), kamēr viņa vienmēr reāli deva priekšroku on-line draudziņiem, lai uzsistu draudzīgo klaču nevis man, dzīvam cilvēkam.....Tā nu es viņai uzrakstīju, ka viņai ir for real problēmas integrēties sabiedrībā un nokļūt sociālā riska bedrē, jo tā viņa arī neieguva citas valsts pilsonību, nepabeidza nevienu skolu, viņa norobežojas no ģimenes un tagad laikam domā norobežoties no pāris atlikušajiem īstajiem draugiem, kuriem viņa rūp. Es nesaprotu, kāpēc cilvēkiem pēc pāris gadu padzīvošanas ārzemēs reāli sakāpj galvā un kļūst nāvīgi augstprātīgi un bonusā vēl kā jobana krievuška nogrābj random čali ar kuru taisīs gaisa pilis. Nē, es vairs negaidīšu no viņas ņuņņainu zvanu, ka tas čalis viņu uzmetīs (kā iepriekš-iepriekš-iepriekš-iepriekšējais ar ko kopā brauca uz vistiņu fabriku). PISS DIRST.

8/27/18 05:54 pm - MAXIMA šampūni? Labāk aiziet uz kafejnīcu.

Whaaat, Maximā atkal šampūnu cenas iet Kosmosā (es tur nepērku šampūnu, bet nevarēju nepamanīt, pērkot jaunu zobu birsti).
Kaut kāds kancerogēniem pārbāzts Head&Shoulders maksā 6eiro60centi, pārējie 5 eiro, 4 eiro ar kautko, 3 eiro ar-kaut-ko, 2 eiro ar kaut ko. Lētākais 1,86. NIGGA WHAT???

Es tikko par 1 eiro 80centi nopirku melnās olīves, tomātus, kliju maizi un jaunu zobubirsti. :D Un nekad mūžā nepirktu šampūnu par 6 eiro 60 (ja vien nezinu, šausmīgi gribētos kaut ko no dārgajiem TIGI šampūniem u.t.t.). Piektdien kafejnīcā piestūmos ar ceptu zivi un dārzeņiem pa 6 eiro 30 centi. Tās bija labas vakariņas ar dzīvo, šķībo sintiņu fonā.

Es tagad izklausos pēc kapeiku pīīīīī, bet jedretvaikociņ, visi šampūni ir kanceroīdi un tāpēc nav starpība vai maksāt par šampūnu 89 centus/eiro divdesmit vai sešus - astoņus eiro. (izņemot varbūt kaut kādus mega-mega par padsmit eiro). Mūžā esmu izmēģinjusi vairāk nekā 30 vai pat 40 dažādus šampūnus, neviens no tiem nav bijis ideāls, matu balzāmi gan ir bijuši vairāk no svara, ir efektīvāki un mazāk efektīvi#garomatuproblēmas)

8/3/18 09:40 pm - Latgale un vasara

Katru gadu man vajag Latgali. Šogad otro reizi ceru aizbraukt uz Ludzu, tālo koka arhitektūras zemi. Šogad biju jau Līksnā, uz Muzykys Skrytuļs mūzikas festivālu, kas bija superduperpozitīvs ^_^
Atklāju, ka Salaspils mazajā veikaliņā var dabūt Krāslavas alu ar medu. Tas tik ir kaut kas. Kādu dienu jāpārvar slinkums un tur pēc darba jāaiziet, vienīgi bail, ka tas alus var sasilt, ejot uz vilcienu. Jāpagaida drusku aukstāks laiks.
Vispār mani ieintriģēja tā sieviete, kas mani un D. uzrunāja pie foto stenda un pastāstīja par savu foto kolekciju. Man arī gribētos krāt melnbaltas un interesantas fotogrāfijas. Tikai man nav iekšas līst pamestās lauku mājās. Es nevaru tā.

7/27/18 08:32 am - lielveikala ainas Salaspilī

Vakar biju pelēkajā bloķeņu daļā, kur vispār principiāli cenšos nespert kāju (jo pelēka, krieviska un nomācoša vide). Tā nu gadījās, jā, ka vakar sanāca tur būt un pirkt gurķus un ķiršus Rimī šrimī, tai drausmajā pilsētas daļā.
Tā nu sasvēru ko vajag un stāvu rindā. Pik stundā, kad garas rindas un tad var dzirdēt rajona ziediņus visā krāšņumā.
Tā nu viena apmēram 45 - 60 gadus veca sieviete no bagātīgi piekrautā groza lika produktus uz letes. Sievietei kaut kādi grabuļi spīdīgi ap kaklu un ausīs, mētā biezo. Viņai bija līdz apmēram 10 - 12 g.v. meita vai mazmeita. Un tad sākās. Māķuškai no elles nepatika, ka saldējums mīksts. NU DA!!! Ja pastaigājies kaut 5min pēc saldējuma ielikšanas groziņā, vnk turpini staigāt pa veikalu un pētīt plauktus, protams, ka tas paliek mīksts. Tāpēc jau saldējumus izvieto tiešā kases zonā. Bet nu labi, māķuškai no elles loģika nav stiprā puse...
Viņa sāka apmēram 20 pieaugušu cilvēku klātbūtnē kliegt "Tās saldētavas izskatās nestrādā, fiksi ej paņem citu saldējumu, ātri". Ok, meitene aizskrien pie saldētavas izvēlēties citu saldējumu, viņai ķermeņa žesti tādi, ka maz laika, stress, vicinās ar rokām. Meitene tomēr neko neizvēlējās, pieskrien atpakaļ pie sātaniskās mātes un jautā "Vai šokolādes? To pašu, bet šokolādes?" un tad māķuška kliedza "ko velcies, es tev taču teicu ātri, nekad tu nevari neko - seko lamu vārds!!! - tam seko līdzīgas u.t.t. u.t.t. neadekvātas klaigas.
Bērns reāli neko sliktu nebija izdarījis, bet viņa viņu nodirsināja tā, it kā kaimiņam būtu norijis visas zemenes, ķiršus, avenes un bumbierus.

krč es uz viņu paskatījos ar paceltu uzaci un sarauktu pieri, nu tā kā es mēdzu dabiski skatīties uz natūrā neadekvātiem cilvēķiem, kas pirmajā mirklī izskatās kaut cik adekvāti. Bet nu tā kā es stāvēju citā rindā un viņas ālēšanos tas neapturēja. Tās 45 - 60 g.v. fūrijas ālēšanās beidzās ar to, ka viņa dirsa virsū kasierei, ka "JŪS PĀRDODAT MĪKSTU SALDĒJUMU, TE SALDĒTAVAS NESTRĀDĀ u.t.t."
Pirmkārt, pircējam nav jāpērk prece, kas ir bojāta vai ar defektu. Vienkāŗši nav jāliek savā groziņā un tad par to jābrūk virsū kasierei. Par preču defektiem reāli atbild cits personāls un prātīgākais vienmēr pasaukt veikala dirkšķi uzreiz, ja šķiet, ka svarīgas lietas nefunckionē, šinī gadījumā - saldētavas, jo tam vienīgajam reāli ir saldēšanas u.c. iekārtu inženieru telefona numuri.

Nu lūk, tā aina bija tik skaļa un spilgta, ka es pilnīgi iztēlojos pārējo viņu dzīvi - viņas 70% dzīvo tajās bezpersoniskajās un sterilajās Salaspils rindu mājās, kur tā elles vecene borzī sīkajai virsū par katru nieku, piemēram, neļauj iet ārā spēlēties ar bumbu. Tā sīkā laika gaitā izaugs par manipulējamu ļerpatiņu bez sava viedokļa un turpinās to ļaunuma gēnu borzīt virsū nākošajai paaudzei.

Man kā nejaušam skatītājam no malas gribējās iejaukties,ka ne bērns, ne kasiere neko sliktu nebija izdarījuši, bet tad es no tās vecenes saņemtu eksploziju, piem. ka man nav daļas gar svešiem bērniem un ka viņai ir pravas u.t.t.

Secinājums - ja ģimenē ir daudz naudas, ko notriekt nevajadzīgos sūdos (jā viņa pirka ne to veselīgāko pārtiku), bet nespēj normāli komunicēt ar savu bērnu, tad tiem brēcējiem, ka minimālā alga 1000+ kaut ko mainīs, tā pa lielam nav taisnība, jo nekas nemainīsies - brēks tālāk un sabiedrība būs tikpat mentāli nabadzīga, kā šobrīd atsevišķās pilsētās, atsevišķos rajonos...

7/2/18 11:46 pm - man sāk besīt cilvēki (mature life is close)

situācija nr.1 - Vajadzēja dabūt vienu dekorāciju - tukšas šmigas pudeles. Pajautāju draudzenei, kura regulāri dzer vīnu, bet izrādās, neviena tukša tara svētdienā viņai nav. Tad nu mēģināju saprast, kura no draudzenēm vēl varētu dzert vīnu un nenojuktu no tukšās taras jautājuma. Sapratu, ka pārējās divas, kas neuzdotu liekus jautājumus, dzer smagos alkoholus (viskijs/rums). Rezultātā aizgāju uz veikalu. Vairāk nekā 15 minūtes nevarēju izvēlēties vīnu, jo man garšo tikai daži konkrēti, šķiet, viens bija diezgan salds vīns no Irānas, kura plauktā, protams, nebija. Lai nu kā, nopirku dzert, jo man negribās ievietot sludinājumu feisbuk krāmenēs,jo.....cilvēki.

situācija nr.2 - darbā ir tagad ekstra mazs kolektīvs un tipa mans ierastais rokasspiediens dzimšanas dienās izskatās it kā nepieklājīgs, jo...cilvēki gaida, kad viņus skaus un pa gaisu šmaukstinās. Dēm, rīt atkal būs tās šausmas. Bet šis ir ļoti common, cik zināms un man nav ne jausmas, kāda joda pēc kolektīvos nevar vienkārši katrs sēdēt un rīt maizītes un kūkas ar patiesu atvieglojuma smaidu sejā.

situācija nr.3 - aizvakar bija velobrauciens uz estrādi, kur koncerts. Koncerts bija plānā, bet kolektīvais velobrauciens nē, jo es neatbalstu nekādas kritiskās masas un tūkstošiem reižu mazāku mazpilsētas pasākumu. Tā nu koncertā ierados precīzi 1 minūti pirms sākuma, jo izbraucu no mājām pēdējā brīdī (patiesībā vajadzēja ātrāk, jo nācās pēc kādas dziesmas pārvietot riteni no nezālēm un piestutēt to pie koka, jo pasākumu ņehuja neviens neizraudzīja, divi pašvaldībnieki ar neona riteņiem bija kā no zemes virsas izkūpējuši). A riteņu daudz. Un lauki gluži nav, kur visi visus zina. Man tie kolektīvie velobraucieni atgādina sporta klubus. Kur cits citam bez maz vai elpo virsū.

situācija nr.4. - esmu greizsirdīga uz draudzenes jauno boifrendu, jo viņi sāk kļūt kā tie dīvainie cilvēki, kas attiecības izrullē pa Facebook, ok, ja ne katru otro dienu, tad pāris reizes nedēļā noteikti. Un man tādi cilvēki besī. Bet es nevaru besīt draudzeni, jo viņa ir mana draudzene un es zinu, ka viņai pāries un viņai būs cits boifrends, jo viņa ir izvēlīga.

situācija nr.5 - es vilcienā dažreiz speciāli eju sēdēt uz atvāžamajiem beņķiem, jo tie ir cieti un neērti un tas ir iemesls, kāpēc cilvēki negrib tur sēdēt. Rezultātā man neviens blakus neapsēdīsies un man būs tāds "yesss, i am so smart i am so smart SMRT i mean SMART" https://www.youtube.com/watch?v=DxNzuCCh1T8

situācija nr.6 - trīs gadus neesmu mainījusi Facebook profila bildi un vēl ir cilvēki, kas uz ielas domā mani atpazīt ar hennas krāsas matiem. Hahhaa, neceriet. Mani var visdrīzāk Rīgā ieraudzīt tikai divās vietās - Hesburgerā pērkot siera burgerus vai nez, kādā grāmatnīcā. Citos gadījumos maksimāli izdomāju maršrutu tādu, lai sabiedriskais transports izmet mani tieši pie punkta, kur jānokļūst.

situācija nr.7 - es neticu vairs īsti pašai izvirzītiem ideāliem, kurus jau esmu paspējusi aizmirst, jo es pati sev besīju un nesaprotu, kādēļ es neesmu kā citi cilvēki, kas savu, citu, matērijas u.t.t. eksistenci uztvertu vieglāk.

situācija nr.8 - vienmēr likās, ka cilvēki, kuriem patīk šķirnes kaķi ir kaut kādi truli snobi. Un tad es ieraudzīju Burmas kaķus. https://www.youtube.com/watch?v=Bg2QsTc1TB8 un tad es sapratu, ka nevaru ņemt kādreiz Burmas kaķus, jo somewhere out there ir mana kopija vai spoks, kas man šo te regulāri atgādinātu. Lai gan man no snoba būtības ir kā kurmim līdz mēnesim. Re, man pat besī ārā mana kopija/spoks aka mazā balstiņa, kas agri vai vēlu saka "es tač teicu!un kas tu esi tagad?"

7/1/18 10:23 am - svētdienas rīts un zeku valoda

Hah, aiz loga nesen vecis nebalsī bļāva "ubjuuuu ķebēēē!". Piegāju pie loga paskatīties, kurš tad tā atļaujas bļaut,kad teju 100m attālumā policijas iecirknis. Skatos - divi veči un dāma gados kaut ko nevar sadalīt un tā kā uz kaušanos velk. :D
Un tad tāds ding-ding-dong, šo burvīgo frāzi "ubjuuu ķebēēē!" Maskačkā aiz loga/ uz ielas dzirdēju itin bieži, apmēram katru otro nedēļu. Šis teikums bija tai sociālajai videi tik dabisks,kā jebkura cita vides skaņa - vilciens,tramvajs u.t.t.
Tagad, Ogrē, pēc 11 mēnešu zeku frāžu nedzirdēšanas šis teikums izklausās pavisam nedabisks, ka pat pieeju paskatīties pie loga, kas ir skaņas avots. :D

Tagad domāju - kāpēc Rīgā tik pilns ar bij.cietumniekiem? Vatei parastajai, kad tā taisās kauties ir citas frāzes, kaut kas no sērijas "atbildi par savu bazaru-huiņu"/"dabūsi pa seju", bet tieši to fatālo "ubjuuu ķebēēē" kliedz tādi, kam izplūdušas tintes tetovējumi plaukstu virspusē,kakla u.c. ķermeņa vietām un izskats kā tiem, kas caurām dienām dzīvojas pa Centrāltirgu un Pļavniekiem, tēlojot ļoti aizņemtus cilvēkus.

Protams, Ogrē arī ir tāda veida socslānis, kas dirn stacijā vai vazājas pa Mālkalni, kur it kā regulāri tiek aizturēti kaut kādi narkotiku tirgotāji.

5/20/18 04:17 am

Is one lifetime enough
To go through all the layers of
What life has to offer

5/13/18 12:35 pm - flešbek wīkends

Pēc darba devos pie jūras ar R.,C.&V. Ap saulrieta laiku parādījās odu mākoņi un ēda nost. Bija desas,bet minigrils nebija. Patiesībā labi, arī iekšzemē dzīvojot un strādājot, pie jūras var aizbraukt +/- stundas laikā (nepilna pusstunda no darba uz Rīgu, nepilna pusstunda līdz Kalngalei). Vakarā braucot mājās konduktors nemaz neaizgāja pārbaudīt biļetes uz pēdējo vagonu līdz pat gala stacijai. C.izlēja kolu uz sēdekļa un man no rokām izkrita desa no smiekliem. Redzēju kafejnīcu, kura VIENMĒR nestrādā un tādu tur to atceros no neatminamiem laikiem. Flešbeks nr.1.
Tad gājām uz alu un tad devāmies uz ķengaragu. Gājām pa taku gar veco skolu (62.) un veco pārtikas veikaliņu, kurš nav bankrotējis brīnumainā kārtā. Es pa to vienu slīpo taciņu no tā veikala līdz vecajai skolai nebiju gājusi no 2011.gada jūlija, kad gāju pēc atestāta. O, tie tik bija laiki - viss videnes laiks ārpus skolas.
Tā nu ar R. aizgājām tādā kā flashback ekskursijā uz to mazo veikaliņu netālu no skolas un arī beķera drupas (dažādas flīžu grīdas un to fragmenti), pēc tam uz Sarkanā kvadrāta rūpnīcu. Tāpat vien, jo tur labi smaržo arī neejot iekšā. Pēc mitra betona un kvēpiem. Tāda smaceņa reti kur sastopama forever, vienalga vai 2010.,2012.,2015. vai 2018.gads. Vēl viens flešbeks. R. iegāja iekšā un gandrīz uzrāvās uz metālgriezējiem.Es jau viņam teicu, ka ja durvis stāv plaši vaļā kā laidara vārti tik dzīvā vietā (kuru parasti samērā rūpīgi un reguāri cenzē), tad kaut kas nav kārtībā un ķipa lamatas. Flešbeks nr.3 - es ar intuīciju zinu, ka kaut kas nava, tas ir zuperskils. Turpat arī divi sīkaļas gar rūpnīcas stūri aizgāja un pēc kāda laika nāca atpakaļ, sadevušies rokās. Mošk kāds autošrota onkuls sabļāva uz viņiem.

Jo ilgāk dzīvoju mazpilsētā,jo vairāk saprotu, ko nozīmē Rīga, pilsēta, kur teju katrs kaktiņš un stūrītis ir aizpildīts ar 101 atmiņām. Tā ir vieta, kur satiekas labi cilvēki, bet dzīves kvalitātes ziņā (vide,gaiss,rajoni/kaimiņi,hujņas un stresa līmeņa ziņā,satiksmes u.t.t.) tā pilsēta ir galīgi garām.

4/22/18 10:31 am - bikses

Zināju, ka pienāks tā diena, kad saplīsīs bikses ārpus mājām un tās centīšos salīmēt ar skoču (lulz), lai pa kāju nesvilpotu auksts pavasara vējš. Man vismaz paveicās, ka saplīsa tikai bikšu ceļgals. Dēm. Mīļākās velveta bikses aizķēru aiz soviet metāla atvilktņu rakstāmgalda (kolēģei esot tāda pati skāde reiz sanākusi, tā kā es neesmu vienīgā tizlene). Lai gan vispār forši tas, ka dzīvojot un strādājot divās dažādās mazpilsētās tāpat neviens pazīstams nevar uz ielas redzēt un padomāt, nez, ka es kaut kāds plencis esmu palikusi (plenčiem 80% gadījumos ir saplēstas drēbes kautiņu,kritienu rezultātā). Ā jā, reiz Maximā redzēju vīrieti, kam bija puse no bikšu pēcpuses salīmēta ar skoču, domājams, ka arī tāpēc, lai nez, vējš nesvilpotu un civilizētāk varētu tikt uz mājām.

3/20/18 06:02 pm - sieriņi

Vakar ēdu no Krīevijas atvestus biezpiena sieriņus, kas bija kantainās kartona kastītēs ar zeltītu tekstu (soooo russian! no ārpuses vispār izskatījās pēc kosmētikas iepakojuma un bija kļūdaini nopirkti ar domu, ka tur būs kkāds sausais ņamma iekšā) un papildus iepakoti kaut kādā pārtikas plastmasas iepakojumā. Konservanti gan jau tik daudz klāt, ka tāpēc nebija sabojājušies no tālā ceļa uz Latviju.
Secinājums - tik un tā gardākie ir Latgalē ražotie sieriņi no īstām sastāvdaļām un kas reāli garšo pēc salda biezpiena.
Mazliet brīnos, ka neražo bezpiena sieriņu kūkas. Ar magonēm būtu visgardākā.

3/16/18 11:10 am - pavasars

Vakar izmetu līkumu iekš tās priežu pilsētas. Ar saldējumu rokās. SAUĻĒĒĒ, kur tu grimsti tik ātri. Šodien braukšu uz muižu. Varbūt tur jau ir kāda no entajām R. servīzēm un taps debešķīgas vakariņas.

Enerģija totāli izsmelta, tāda nebija jau rudenī, šķiet nereāli atrast kaut kādu fokusu dzīvē tagad. Varbūt tajā labajā pavasara daļā, kad nebūs vairs aukstie vēji, zilzeltaini sudrabainās debesis un salstoši pirksti. But at least i got my frii moņey. Aiz tīrās garlaicības arī sāku šifrēt intervijas, jo ziemā te nav nekā daudz, ko darīt.

Es gribu krāsas un krāsu pasauli, ziema stabili nolaupa trešdaļu dzīves. Būtu es floristiķis vai mākslinieks, varbūt to tik traki nejustu. Vai fešn bomārs, kas spoguļojas lielpilsētas stiklotajos skatlogos.

Vakar ēdu kūku ar kaltētām rozēm uz tās. Fancy af
Powered by Sviesta Ciba