rasoļņiks

Recent Entries

3/20/23 10:47 pm

Noklausījos trīs Portico quartet koncertus. Vispār mīlu dzīvo mūziku, uhh
***
Sapnī redzu vienu un to pašu bunkuru. Kas nedaudz savādāks, bet vilina. That joy of looking into the unknown!
***
Noskatījos filmu Mātes piens. Es gribētu tās kofeīna ampulas pagaršot☕
Domāju, ka brīvība, it īpaši iekšējā, tiešām ir ļoti nozīmīga, lai emocionālā pasaule nenobruktu kā Doveikas attēlotajai Astrai.
***
Gribu visu no samta/velveta

12/20/22 08:09 am

Gatavojos ziemassvētku sevišķi dumjo radinieku repliku bingo:
"Tu tāda tievāka/dūšīgāka palikusi"
"Kad tu apprecēsies?"
"Tu strādā pa pārdevēju?A gaismas pilī negribi?"
"Tu tur pārdod Ukrainas kara bildes ar sabumbotajām mājām?" (Šī gada false assumption favorīts)
"Tev melnas uzacis" (?????????)
"A tev bērnus vajag dzemdēt" (daudzskaitlī!)
"A kāpēc tu nebrauci uz dārzu, tev nav laika ja"
"Tu jau maģistrā?"
"A koronavīruss nekas tāds nav, ko vēl neizdomās tie ārsti"
"A kāpēc tu nedzīvo rīgā?"
"A kāpēc neaicini ciemos?" (Nē, es negribu atkal vākt to pa grīdu nomētāto pārtiku un sabojāto kosmētiku, ko atstāj tavi izlaistie, otrās šķiras vīra uzblieztie sīkie plus klausīties, kā tu 10 minūtes bez leģitīma iemesla auro uz sīkajiem, kas faktiski ir klasificējama kā vardarbība, Vija!)
"Smuks džemperis, a man nepatīk šitā krāsa īstenībā"
"A tu neēd gaļu, a varbūt tāpēc teu seja izskatās nogurusi"
"Svarīgākais ir ģimene!" (un kas tad man ir d.? Īslaicīga aizraušanās,tavuprāt?)
"A tev feisbukā nav korekti norādīts releišanšip statuss un neliec fotogrāfijas, tev ir cits?" (Dārgā māsa, es varu paskatīties caur draudzenes Tinder, vai tavs vīrs ir Tinderī, kur vairāk kā 50% x gen vīriešu obviously krāpj sievas)

12/18/22 07:16 pm

Vakar noskatījos Fabian oder Der Gang vor die Hunde, drusciņ atgādināja filmu Pie Bagātās kundzes ar mazuma piegaršu

11/21/22 07:29 pm

Nekad neesmu bijusi Lunaparkā pēc 18, pie tc mols bija un tur skanēja coffin dance un fonā aaaaaaaaaa no brīvā kritiena

11/19/22 10:36 am

Patīk izjaukt algoritmus, atkārtoti atskaņojot poļu video mēmes. Instagram vēl ilgi domās, ka es esmu polis un met arī mērķreklāmas poļu kafejnīcām u.t.t. , sociālie tīkli ir tik primitīvi uzbūvēti

11/13/22 07:25 pm - novembra ainas

Republikas pagrabā uzstājās grupa no Lietuvas, es jau no pirmās dziesmas domāju, hmm kāpēc dziedāšanas stils ir kaut kas starp Alice in Chains un Filter, beigās tiešām nodziedāja Alice in Chains cover versiju, likās, ka jau pazaudēts skills saprast kaut kādu grupu influences, bet izrādās, ka nē. Vispār koncerts kā bez maz vai 2000-to gadu popiela, jo dziedāja arī HIM Wicked games un Limp bizkit - take a look around :DD nu okei, fun, bet, manuprāt, lietuviešiem jādzied lietuviski, jo valodai kā tādai nav ne vainas, neredzu jēgu dziedāt angliski, kur nu vēl coverus. Turklāt, ar tādu lielu pūces tetovējumu uz torsa piedienas kaut kādas lietuviešu folk dziesmas dziedāt.
***
Novembra migla bieza, skatos seriālu Babylon Berlin, ai nu nē, kāpēc morga (LOL) Rudi vajadzēja novākt un kāpēc Armēnis atkal ir andergraunda kings, tas gangsteris galīgi garlaicīgs, ja salīdzina ar pajoli miljonāru Nyssen, kurš tur ir tāds kā Ēlōns Masks pirms 100 gadiem.

11/2/22 09:20 pm

Trešdienās nevaru saprast vai ir jau ceturtdiena un otrādāk

7/17/22 07:25 am

Vakar biju biķernieku krāmenē, skatījos Latvijā uzņemtas fotogrāfijas. Nopirku trīs romantiskas bildes. Pienvedēju rīta miglā, divas jaunkundzes pie liela,zemē ierakta banānkoka un cilvēkus, kas ar drēbēm metas jūrmalā un spēlē ķerenes. Gandrīz 100 gadus senas bildes.
***
Aiz Biķernieku baznīcas ir veloceļš gar pļavām, kur čirkst sienāži un dūc augstsprieguma līnija. Pretējā pusē uzbūvētas tirdzniecības kastes, ikea un Sāga, netālu top jaunas un tikpat neglītas blokmājas kā pļavniekos - cīši cita pie citas.
***
Pļavnieku kapi ir kā svaiga gaisa oāze tajā muhosranskā. Ļoti, ļoti lieli kapi. Tie kapi reāli ir kā daudzas vēkšpēdus apkritušas deviņstāvenes. Tur uz tiem akmeņuem iekalti pareizticīgo krusti, vidējais miršanas vecums 50 - 60 gadi. Uzkrītoši daudz mirēju ap 30. Pļavnieku heroīnisti? Varbūt. Uz viena akmeņa bij babuļas portrets, lakatā protams, tad māte un sinoks, miris 31 vai 32 g.v. Nu interesanti. Vai akmeni uzstādījusi trešā ģimenes sieviete, kura vēl dzīva (piemēram, babuška nr.2)? Strong heroīna dūrēju vaibs tam akmenim

7/12/22 09:01 pm

Braucot tramvajā, atbrīvoju telefonu no darba dienas vizuālā materiāla telefonā. Ar perifēro redzi pamanīju kontroli, kad pieturā jau atvērās durvis. Tomēr vieglā riksī paspēju izkāpt pa durvīm. Man ir divi e-taloni nenopīkstināti, nav tā, ka gluži pa velti vizinājos un nekas nav sliktāks, kā lietū izmērcēt rozā džinsa jaku ATKAL

6/26/22 02:12 pm - labi paēst

Tā biezpienīgā kūciņa, pārlieta ar šokolādi garšo debešķīgi, plus, atspirdzinošs morss un debešķīgi kāpostu pīrādziņi, ja, meklējiet Ģertrūdes ielā 6 un Āgenskalna tirgus 2.stāvā, tur ir ne tikai vēso dienu hīts boršcs

11/27/21 03:47 pm - Trīs radio, kurus klausos

radio 16bit fm (pēc noskaņojuma - probeat, cafe, idea)
radio swh Gold (jo tur skan Laid back - white horse un tamlīdzīgas pērles)
radio Naba

11/19/21 09:40 pm - filma Vīrietis labākajos gados 1977

Tas lietuviešu aktieris prasmīgi tēlo un melnbaltās gaismas akcenti labi salikti, bet psc kāds pridurks un tā dienesta beibe skrien pie jebkura ūsainā aiz neko darīt. Uldis Dumpis uzmirdz un vecais jokdaris Eduards Pāvuls tēlo telpā, kur cirvi varētu pakārt 50gadīgu fabrikantu apspriedē.

11/19/21 09:01 pm - aisbergs

Noskatījos dokumentālo filmu Homo Sovieticus iekš lsm replay. Tās zemledus skaņas filmā ik reizi, kad rāda 9.maija parādes un putlerus un komunisma cildinātājus Vācijā un ASV, riktīgi smart. Tobiš, ka tas viss ir tikai aisberga redzamā daļa, nu tie, kas atklāti parāda, cik ļoti nostalģē un alkst diktatoru vai ienīst civilizētus uztveres un pārdomātus rīcības modeļus no rietumiem. Bravooo, nu ja doma tāda, ka tepat tie "zaļie cilvēciņi" tepat LV ir ievērojami vairāk, nekā in general eksperti tepat latvijā 2014.gadā teica presē.

11/11/21 06:49 pm

Šķiet, ka kaut kur pazaudēju Saldū pirkto romančiku par alus darītavu brūveriem

11/11/21 06:42 pm

Lukašenko uz Polijas robežas spēlē The Sims IRL

10/8/21 04:16 pm

Ss.lv dzīvokļu bildēs vienā wc uz poda vāka bija uzraksts Paris chic
***
Banānu kari ir arī internetā, virtuālajā veikalā pa 0.29 centi, bet vairāk priecēja citroni par 1.19 kg,paņēmu 500gr un skābais krējums par 0.79 / 0.89 centi. Etop.lv #manmazaalganevajagdžadžot
***
Karoč es redzēju kā viens urļiks nokrita ielas posmā uz mutes,kur ne tikai stabiņi, bet arī kaut kādas garenas 3d čūskiņas melnbaltā krāsā, nu lūk šitādu izklaidību vajag mācēt
***
Ļoti smuki sabirušas kļavas lapas Rīgas parkos
***
Neesmu bijusi Apē, Alojā, Alsungā un Adamovā. Es zinu tikai to, ka Alojā ražo cieti un ķīseļus

9/23/21 01:30 pm

Staigāju pa muižām un skatos uz etiķkokiem.
Viens smadzenes nodzēris alkāns noplēsis ārsienu ēkai, cauri spīd krēsls. Kristieši draudžu ēkās, nu tādas arhitektoniski glītās mierīgi iedzīvina alkānus, kuri tās burtiski noplēš un nodedzina.
***
Vakar ēdu druvas saldējumu pie Druvas. Cena - 0.30-0.40 centi fasētie, nefasētajiem vairs nepietika vietas. Rudens saulē saldējums garšo.
***
Dažreiz jauki būt svešā pilsētā, tumsā, ēst kebabu un frī pie popmūzikas.
***
Vakarā dzersim prozit končas un runāsim par dzīvi

9/12/21 10:09 am - par kafijas dzeršanu

Kafija plkst 6:30 - jā,lūdzu,vienmēr (sakarā ar to, ka ceļos 5:45 d-dienās)
Efekts - papildus pastaigai spirgtā rīta vēsumā kafija palīdz vēl vairāk pamosties un strādāt bez noguruma

Kafija plkst 10:00 jeb branča laika kafija
Diskutabli, šeit svarīgāku faktoru spēlē garša ne kofeīna efekts. Šajā laikā kafiju sanāk dzert reti un parasti iemesli tam var būt divi - ja nesanāk dabūt pirmo rīta kafiju un ja vienkārši ir brīvs laiks tādai priviliģēta baltā cilvēka negausībai

Kafija plkst 12:00-13:00 jeb pusdienu laika kafija
Stabili izsitīs miega ritmu, nevarēšu aizmigt 22:30

Kafija plkst 16:30 jeb pievakares kafija baudīšanai svaigā gaisā
Risky business, jo nekad nevar zināt vai izsitīs no miega ritma vai nē. Un labāk dzert tikai maziņo, no mazās kafijas tasītes.

Kafija plkst 21:00 jeb vakara kafija
Ļoti riskanti, miegam pieliet liķiera moka jumtiņu smaržai, dvēselei un vispārējai noskaņai

Kafija pēc plkst 00:00
Palīdzēs negulēt līdz 5:00, bet tikai tādā gadījumā, ja ievērots miega ritms iepriekš ar gulēt iešanu pirms pusnakts un nav iekrāts bezmiegs. Dzert obligāti karstu un fokusēties uz dzēriena baudīšanu.

Kafija laikā no 5:00 - 6:00
Par agru, šajā laikā dzerot stabili pēc 2 stundām gribēšu aizmigt, vēlākais, pēc četrām stundām tādu īstu, negausīgu diendusu

9/4/21 10:44 pm

Noskatījos Sound of metal (2019)
https://m.imdb.com/title/tt5363618/
Laba

9/4/21 05:40 pm

Vakar dzērām kafiju ar jumtiņu tumsas aizsegā. Pārnācām mājās kaut kur ap 23:00 un tā klusi, klusi, mūsu stāvā visi logi jau bija tumši. Tā, it kā būtu kaut kāda Sibīrijas ziema jau.
Powered by Sviesta Ciba