rasoļņiks

Recent Entries

4/11/20 09:50 am - Rīts mazpilsētā

Izgājām apli ap saulaino Priedīšu peļķi, kur gulbīši, vismaz privilēģija dzīvot tik tuvu peļķei. Trāpījām labā laikā, kad vēl pilsēta nav pamodusies. Uz laipas bij vien viens onka un Priedītēs darbojās sētniece. Patiesībā nezināju, ka sētnieks ir arī Priedīšu takā arī nesezonā.
Bet grūti iet ārā tik agri, nu tajā laikā, kad tikai sētnieki un reti dogo īpašnieki staigā. Gājām garām caur blakus kvartālu un tur pie misenēm bija glezna ar mežu. Interesanti, vai Zilie kalni vai random mežs?
Pelēks kaķis pagodināja ar mjauuuuuu.
Kamēr stāvējām upmalā (makšķernieki otrā krastā bija jau 3 gab) un es dzēru kafiju no D. suvenīrtermokrūzes (jā, tādos aukstos rītos, kad tikai +2 grādi noder), ievērojām, ka sētnieks uz tilta sveicina visus gājējus/braucējus un skrējējus un ar dažiem pat ilgāk parunā kko, tiesa gan, ievērojot divus metrus. Tad mēs samīzāmies no tā sētnieka ( :DDD ) - gājām otrpus tiltam, tipa lai nav jāiet garām. Bet kamēr tikām otrā pusē, šis bij pārgājis pa taisno pār brauktuvi uz otru pusi, kur šaurā ietve, lol. Nu neko, griezām atpakaļ un pagājāmies pie dambīša un tad atkal uz otru pusi, kur nu jau ātri gājām pāri ar domu, lai šis pie krustojuma nepāriet pāri un neizlien priekšā. :D
Izlēmām krāsot četras olas, no internetveikala kā nekā atnāca divas olu kastes, ko noēst tā, ka šņakst vien.
Kad gājām atpakaļ (ap 8:30), ielās jau sāka braukt gan ātrās palīdzības mašīna, gan mentu patruļa. Eh, nu baigi ātri tā pilsēta mostas sestdienas rītā. ://
P.S.
Aizmirsu pašu galveno. Redzēju no penzonāru kvartāla izbraucam koši oranžu LEXUS mašīnu. Gandrīz burkānoranžu! Es neko nesaprotu no mašīnām, bet tas čista bija Lexus!

4/10/20 11:06 am - triggeri un zinātne

Zinātnieki plaši un gari izskaidro,kāpēc covid19 izplatības laikā jāslēdz skolas u.c. iestādes un kopumā nerekomendē bērniem čupoties.
Jo viņi vienkārši ir krietni vairāk uzņēmīgāki pret vīrusiem un spēj tos fantastiskos apjomos izplatīt,kas ir īsākais skaidrojums.
Zinātnieki un ārsti lūdz vienu goddamn vienkāršu lietu - pārstāt čupoties- vnk neiet ciemos,netikties ar čomakiem utt,nelaist sīkos pašplūsmā nodarboties ar sūdu, jo guess what - viņi nemazgā rokas. Vismaz tad,kad vecāki nestāv aiz muguras.
Un es ticu ārstiem un zinātniekiem. Es personīgi neizdomāju,ka bērni ir staigājoši puņķu maisi, kuriem pašiem nekas slikts nenotiek no covid19,bet var novest pie plaušu aparāta vecākus,omes,opjus,tantes, vecāku darba kolēģus,pārdevējus, rotaļlaukumu un pagalmu u.c. JEBKURU sabiedrisku vietu apkopējus, sab.transporta pasažierus utt utt
Es saprotu,ka visi vecāki domā,ka viņu bērni ir indigo bērni un spešal. Es cienu visus- kuri iemāca mazajiem mazgāt rokas bez mudinājuma. Cienu tos,kuri pieskata savus bērnus 24/7 un par to nečīkst,cik tas ir grūti,because parenting is your goddamn job.

Bet latvijā laikam tas ir tabu - pateikt,ka man nepatīk vecāki,kas pandēmijas laikā uz veikaliem ved visus bērnus,kas apgrābsta visu aiz sajūsmas. Vecāki,kas it kā ved ārā bērnus,bet patiesībā to izmanto kā ieganstu,lai satiktu uz ielas draugus un tad dzer uz soliņiem. Nedod dies, pateikt, ka man besī šādi cilvēki. Vecāki,kas čīkst ne tikai internetā,ka nebija domājuši,ka bērnu pieskatīšana ir grūta. Pateikt, ka es zinu,ka bērni ir skubināmi uz roku mazgāšanu. Bļe, 90tajos arī bija ekonomiskās krīzes, bet visi kaut kā nenomira no bada un dzīve neapstājās. Tā ir milzïga privilēģija - atļauties strādāt no mājām,kad visos sabiedrības slāņos izplatās potenciāli nāvējoša slimība.

Es nevaru cienīt bērnus, kuri grib nodurt žurnālistu.
Es nevaru cienīt vecākus,kuri klepojot neliek roku priekšā mutei.
Es nevaru cienīt mazpilsētas loģiku, ka mazpilsētā cipa drīkst ignorēt ārstu aicinājumu nečupoties, jo visvairāk saslimušo esot rīgā.

Mani triggero cilvēki, kas domā, ka covid19 ir abstrakts jēdziens. Triggero ģimenes,kas vnk negrib šajā laikā savākties. Jo es domāju par riska grupām un man mīļš cilvēks strādā ārstniecības iestādē un es domāju par viņu vairāk nekā par sevi. Ja ar viņu kkas notiks, tas visdrīzāk nebūs tādēļ,ka viņš neuzmanījās. Bet tāpēc,ka kāda šmara ar bērnu samelos,ka nav bijusi nesen kūrortā vai no repatriācijas reisa. Pacienti melo, atvainojiet, dirš,brutāli dirš.
Varbūt es vispār neaizdomātos par Covid19 izplatību, ja es katru dienu nedomātu par tuvu draugu, kurš ir riska grupā.

Tagad laipni lügti iedirst, lai es nomirstu nevis tie,kuri šodien,svētdien,pirmdien Lieldienās čupojas.

4/9/20 07:04 pm - Lai dzīvo brīvdienas

Interesanti redzēt klipus dziesmām, kuras dzirdu vai nu darbā vai veikalā.
https://muzikas-video.lv/ (sadaļa tiešais ēters)
Dīvaini, ka dzirdot dziesmas, atceros vārdus un melodijas, bet reeeti kuru spēju atsaukt atmiņā (lielākoties tās, kuras koncertos dzirdētas netīšām vai tīšām), arī tās, kuru fonā nereti jāstrādā (un nevar neiegaumēt dziesmas kaut kādas, ja esi reāli jau sadabesījies un gaidi, kad pulkstenis skries ātrāk).
piem. Ozols riktīgi vecs onkulītis, tas reperis izskatās nu jau utt. Un tikai šodien uzzināju vienas Dzelzs vilks dziesmas īsto nosaukumu. :D

Brīvdienām ir sagatavots alus, rieksti un divu nedēļu neizcīnīta uzvara vienā galda spēlē, kura jāpārspēj. Jāsapumpē riteņi, ja nu sanāk kādā rītā agri pamosties un izbraukt.

4/7/20 08:03 pm - dzemdējiet atpakaļ savus mēslus

2 vīrieši iznirst gar mājas stūri ar 4gadīgu sīko un riteņiem un klepo tieši man virsū,jo vnk ejot no otra stūra viņus nekā redzēt nevarēja,oh wow sorry i even exist. DUDE, dzemdē atpakaļ savu 4gadīgo vīrusu magnētu un tad klepo uz citiem! Obviously neesat homo pāris un bļe tusējot ar random čomaku kopā ar bērnu ir bezatbildīgi,bet oh wait,who cares, jo tas sīcis tāpat beigs savu dzīvi, astoņpadsmitajā dzimpenē ar behu ielidojot kokā(mazpilsētas standarts) vai vismaz nodzersies līdz odekolonam.
You stupid ass people, staigājiet virsū bez iedomāšanās pašiem paiet sāņus,bet neesat demonstratīvi stulbi. Ja man nebūtu darbs,sēdētu mājās all the time, you stupid ignorant stupid why you even make kids people, esiet jel ne tik iedomīgi par saviem puņķu maisiem! Tā jau viss Twitter pilns ar vecākiem,kuri sūdzas,ka viņu pašdzemdētie vīrusu minjoni traucē dzīvot karantīnas laikā, nu tajā 24/7 režīmā. Vnk neuzbāžāties un neklepojiet virsū kuri ir child free :D

4/4/20 01:47 pm - ripas,covid,rijamais un brīvā laika trūkums

Vakar Rīga-Krustpils vilcienā ieskrēja divi čalīši ap 18 un uz beņķa drudžaini vēra vaļā ziplocku ar gaiši zaļām ripām, viņi ātri paņēma dažas un lietišķi norija un tad izbrāzās ārā. Viņi redzēja,ka drusku ziņkārīgi skatījos un viens no viņiem man teica "toļko ņeboisja".

Vakar pieauga koļegu skaits,kas testējās uz covid. Negatīvs,bet vakar jau biš nosvīdu no domas vien,ka netikšu mājās,ja nu izrādītos pozitīvs un jāīrē kaut kāds ūķis maskačkā,kur diskrēti izslimot, lol. Protams,nav jauka sajūta,kad zini ka 8h esi bijis vienā telpā, bet kā jau teicu, agri vai vēlu visiem būs kkāda zaraza un jātestējas.

Es apsveru iespēju šodien vai rīt uztaisīt maskas. Problēma,ka vajag divas,vienu pa ceļam uz darbu un otru atpakaļceļā. Tāpat maisiņi vai konteiners kur tās maskas pēc valkāšanas ielikt. Un tad vēl jāskatās tutoriāls,kā pareizi jāmazgā. Čakars,bet laikam nāksies vien čakarēties... Principā es uzskatu,ka juridiskām personām jānodrošina darbinieki ar maskām un dezinfekciju arī ārpus darba. Jo to sūda zarazu var ienest darbā no ielas. Godīgi sakot,man ir stress braukt vilcienā. Ja nu kādā brīdī man kāds ieklepo sejā origo tunelī?tur grūti ievērot tos 2 metrus. It īpaši no rīta,kad tunelī iet uz leju vienlaicīgi no jelgavas un zilupes. Es jau tā gaidu kad pazūd pūlis,bet tad ir vēl kkāds vilciens,laikam jūrmalas, kur cilvēki priekšā maina kustības trajektoriju un pagriežas lai uzietu uz cita perona.

Un vispār,pavisam drīz jau drīkstu ņemt atvaļinājumu. Varbūt arī jānogaida moments,kad rīgā sāksies bīstamāki laiki. Ņemt maijā atvaļinājumu būtu jauki.

Rijamā menedžments - lai slavēts augļu serviss. Viss vēl saglabājies svaigs no otrdienas.

3/28/20 11:08 am - sapnī redzēju

Sapnī redzēju neeksistējošu novadu ar greznu centra ēku un gar kuru tek izžuvušas upes paliekas. Uz dolomīta jeb upes dibena bija uzgleznoti cilvēku silueti, simtiem. Un tādā kā upes pacēlumā,laikam mākslīgi veidotā hesā,arī izžuvušā,uz tās pamatnes bija uzgleznoti kkādi tūristi,slēpotāji,visi ziemas fufaikās un ar slēpēm/nūjām.
Es pastaigājos ar kaut kādu 100gadīgu onku kā tas tur vīriņš beretē no Ielas Garumā un viņš teica,ka tie tur esot cilvēki,kas pēc upes izžūšanas izklīduši kur kurais un ziema šamo ciematā kopš tā laika nekad neesot bijuse vairs.

3/24/20 08:46 pm - dzēru Baikālu no šampanieša glāzes

Dzēru Baikālu (limonāde,kas drusku pēc čiekuriem un skujām) no šampanieša glāzes.
Mājās patīk karaliski niekoties.
Karaliski nozīmē būt šikam nešikos,bet komfortablos apstākļos.
Skatos uz riteni. Varbūt sestdien jābrauc apļi gar fabriku. Aplis manā fabrikas putnu dārzā.

Tikko iedomājos,kā būtu,ja Covid huiņa uznāktu 5 vai 7 gadus agrāk. Ja man nebūtu D. klātbūtnes. Ja būtu vecajā komunalkā. Un nevarētu dzert ne ar vienu. Būtu vientuļi un bailīgi,bet ietu vēlajās pastaigās vai riteņbraucienos ar rumkolu somā. Vēlos vakaros un naktīs,traukties caur rūpnīcu kvartāliem vai lūkot,kā zālienā dzīvo ezis.

3/23/20 09:21 pm - negribu

Šodien atnāca paziņojums, ka tomēr jābrauc uz Rīgu strādāt klātienē, mājās strādāt vairs nevarot :/ nu bĻoda... VISSS IR SLIKTI

3/23/20 06:00 pm - Desmitā diena ārkārtas situācijas apstākļos (raaant)

OMGGGGGGGG stulbie cilvēki Latvijā, what the fuck????
Covid stories from Ogre:
http://www.ogrenet.lv/policija/46449/

3/23/20 08:00 am - Jelgava 94, atrasts internetā

Draugs atrakstīja, ka esot vakarā noskatījies Jelgava 94 youtube.
Man tāds ??? (biju kino relatīvi nesen) un eju meklēt youtube filmu.
Točna, pilnā garumā.

Ja nu kāds vēlas omulīgi pavadīt apmēram stundu no dzīves, šekureku:
JELGAVA 94
https://www.youtube.com/watch?v=KHCFcl1PeGs

p.s.
Izskatās, ka filma augšuplādēta no kaut kāda kreisā konta, bet pofik. Neatbalstu ja nav no oficiāliem kontiem, bet...ja ir, tad ir! :D

3/22/20 09:04 pm - Devītā diena ārkārtas situācijas apstākļos

Šodiena bija burvīga četrās sienās. Cik savādi,ka tūliņ būs aprīlis! Aplēju R. dāvāto puķi. Garīgais drusku vējā,jo rīt darbs,atpakaļ noguruma ritulī,ehh. Šodien sapratu,ka neatceros vairs vecās ikdienas lietas - vilcienu atiešanas laikus,debetkartes pinkodu,kur atstāju savu rozā šalli.

3/21/20 09:25 pm - Astotā diena ārkārtas situācijas apstākļos

7 dienas nebiju ārā,izejot saulē gandrīz apdolbījos. D. gribēja iet gar dambi,bet tur brīvdienās saujām ļaužu,teicu ka vai nu trikotāža vai nekur. Gājām caur privātmāju/dārzu rajonu. Gala mērķis - pastaigāties gar Ogres trikotāžas rūpnīcas ēku,kur brīvdienās neviens nestaigā.
Atradu putnu dārzu aizaugušā lapegļu un citu koku skvērā pie fabrikas. Interesanti,ka tajā koku pudurī vairāk strazdu u.c. putnu bija nekā var manīt vnk mežā. Baros pārlido un sadziedas,peras un tirinas.Karaliski! Palūkojām fabrikas logus - tur vias,izņemot apsarga puķi ir novītušas un sakaltušas dzeltenas,kaut kas tur ir bankrotējis. Atpakaļ izmēģināju dubļu pančkas ceļu gar sliedēm. Peļķes izmēra pančkā atradām divas pīles! Pančkas taka noslēdzās pie strādnieku vagoniem,kas būvē tuneli,vispār interesanti,sanāk kā pilsēta pilsētā.
Tad arī gājām pa neiestaigāto taku ar pauguru gar sliedēm,kas atduras pret STM-Žiguļi shady benzīna iestādījumu. D.iegāja pēc saldumiem un sāļajiem,tad nu nācās iet caur tuneli uz mājām.
Šodien sāku lasīt Egila Lukjanska krimiķi,pļāpāju pa telefonu ar māsu un skatījos raidījumu Ielas Garumā.

3/20/20 10:37 pm - Septītā diena Ārkārtas situācijas apstākļos

Šodien paspēju sabesīties par darba lietām, bet par laimi, vēl kaut kāds darbs laikam atradīsies visu nākošo nedēļu.
Uzvārīju zupu. Zuuuupčiku. Saldēti dārzeņi baigi labā štelle. Galvenais kko svaigu arī klāt piebliezt, kaut vai sīpolus vai tomātu.
Vakarā klausījāmies livestream tehnomūziku, uzreiz tādas lomkas pēc īstenības...kuras vēl nebūs ilgi...Patiesībā Facebook eventos ir jābūt livestreamiem arī latvijā, tas būtu jauki. Ir taču visādi solo izpildītāji un dueti...
Līst lietus, pagalmā noskalosies uzraksts "#lai mājās nav garlaicīgi" vai kas tamlīdzīgs. Maz vietējie aborigēni vispār pa pagalmu. Pārsvarā suņcilvēki un tas oldfartpāris, kam seši suņi.

3/19/20 07:37 pm - Sestā diena Ārkārtas situācijas apstākļos

Man niez acis.
Šodien darbā bija ekstra garlaicīga diena, bet biju produktīvāka nekā citas dienas.
Ārā kaut kas dega, bet ar baltiem dūmiem, nekas nopietns, gan jau ka pie sliedēm kāds kaut ko dedzināja.
Skatījos ungāru reklāmas. Prikiņ, viņiem 80tajos gadu SĀKUMĀ bija čikennageti un visādas ļoti rietumnieciskas lietas, arī pamperi un rietumnieciskas fashion reklāmas un vēl viss kaut kas UN adresē dažās reklāmās veikalu adreses ir kaut kādā sūda ĻEŅINA ielā. ĀĀĀĀĀ
Man jāpārstāda jaunie pipariņi un vecais moš mazākā vāzē jāliek, galīgi iznīcis, bet tam nav laika, jo pa dienu jāstrādā :/ Aplēju gaļīgo hoju (smieklīgs nosaukums), vispār nereāli kruta puķe, jo to var liet tikai reizi mēnesī un pat retāk un tā puķe nenokalst.

3/18/20 04:39 pm - Piektā diena Ārkārtas situācijas apstākļos

Darbā bija pisaks, paņēmu nap - heheheh - , jo bija pilnīga dīkstāve uz laiku.
Dienas beigās radās vēl viens pisaks. Vienam draugam neiet īsti labāk - viņš pat negribētu strādāt šitajā stulbajā laikā, bet atšķirība tāda, ka viņam jāiet cilvēkos un jāriskē (smēķētājs).
Atvēru Radleru. Tad atvēru ziņas un tur paredzamas ziņas, nu ka tur Eirovīzija atcelta, nomirusi Saeimas deputāte un vēl visāda slikta čerņa.
ES GRIBU PELMENĪŠUS!
Atvēru Radler. Skatījos pa logu - a tur nekā nav, tukšums. Vien viens bomzītis pār pagalmu vilka ratiņus ar maišeli un lūkoja benčikus.
Nedaudz domāju par D.,ka viņa vecāki iet uz Zarazaino bodi, a zarazaina tāpēc, ka tajā pilsētā dzīvo biezie un biezi nozīmē tikko ceļojuši. Ehh. A viņiem īsti ieskaidrot nevar. Ka var tak pasēdēt iekšā un viņiem visu atvedīs, ko sirds kāro.
Vakar noskatījos īsfilmu "Bočka". Filmā bija redzama, ja nemaldos NABAKLAB bāra lete (RIP).
https://straume.lmt.lv/lv/filmas/latvijas-filmas/bocka/1051855
Es priecātos, ja tur būtu vairāk studentu filmas iekšā.

3/17/20 07:23 pm - Ceturtā diena Ārkārtas situācijas apstākļos

Sāk iet uz beigām garšīgais ēdamais (cepumi, jogurts, rieksti) un no svaigajiem produktiem palicis tikai greifrūts. Vakariņās ēdām rīsus ar konservētiem dārzeņiem.
Ledusskapī vēl ir divi Radleri.
Cepampapīram palikušas divas loksnes.
***
Šodien pie blakusmājas piestāja ātrā palīdzība. Palūrēju. Nē, nē, spectērpos mediķi nebija. Pensionāru kaites parastās.
Vēlāk pagalmā nebija aktivitāte, ap četriem pēcpusdienā pagalmā viena jaunmamma-urliņa buhāja aliņus ar urļikiem, kamēr bērns šūpojās šūpolēs.
Darba starplaikā aizgāju uztaisīt kafiju un apjautājos vienam ārzemju cilvēkam par apokalipsi.
Šodien darbā atkal bija pisaki, bet dzīvot varēja. Rīt vairs nevarēs, kolēģiem jāpestī ārā pisaki, citādi nebūs, ko man un vēl pāris cilvēkiem ko strādāt.
D. atnesa manus desmit lata romānus ^___^ Šovakar kādam no tiem ķeršos klāt, bet lai D. arī būtu, ko darīt, pēc pusstundas skatīsimies kopā LKA studentu filmas, kuras var straumēt LMT straume mājas lapā.
Eksistenciālām pārdomām nav laika, jo ir darbs un vispār brīvā laika maz. Te nu bija mierīgā mājas karantīna, nav laika normālā laikā gulšņāt vannā un neko nedarīt.

3/16/20 06:58 pm - Trešā diena Ārkārtas situācijas apstākļos

Darbā (no mājām) nācās stipri palauzīt galvu un no rīta bija pisaks ar pulksteni - izrādās, mans dators atpalika vai skrēja uz priekšu drusciņ un tāpēc nevarēju uzreiz uzsākt darbu no ārpasaules servera, meta ārā Pisaka Lodziņu un it kā nebūtu nekas īpašs, tā ja, ja vien es pati nezinātu SAVA datora admin paroli, kuru zina tikai misters D. Karoče, izdevās watsapā sazināties (viņam bij jādodas uz darbu ārā) un dabūt paroli un tam sūda pulkstenim tikt klāt, ielogojoties no admin jūzera. :D

Ārkārtas situācijas Pusdienas: Krāsniņā karsēta graudu maize ar tomātu mērci un kafija + riekstiņi ar tumšo šokolādi un rozīnes.

Darba diena pagāja ļoti ātri un vairākas reizes sapīku, lai gan man patīk pasaules karš, burtot vārdus svešvalodās ārstu rokrakstus bišķiņ uzdzen besometru debesīs.
Drīz vien pēc pieciem atbrauca D. un vārīju kartupeļus. Aleluja. Mājas, mieriņš.
Noskatījāmies interviju ar infektologu Ugu Dumpi un sapīkām, ka teļļukā šovakar nerādīs filmiņu par tunčzivīm (tur it kā esot kaitīgs dzīvsudrabs iekšā, tālab tās zivis neesot veselīgas it kā).

Tagad dzeru tēju un gatavojos uzvarēt D. Scrabble, jo vakar diezgan pamatīgi zaudēju punktus spēlē.

3/15/20 12:35 pm - Otrā diena Ārkārtas situācijas apstākļos

Piektdien beidzās manas darba gaitas Rīgas tūristu kvartālā.
Pirmdien strādāšu no mājām ierastajā darba laikā, ko es tagad uztveru kā privilēģiju - nezinu kā būs pēc nedēļas, divām, vai būs jābrauc arī uz vietas strādāt.
Šodien ārā labs laiks, bet iztikšu bez iešanas ārā - izvēdināšu telpas un sportošu ar putekļsūcēju rokās.
Pasūtīju caur Omnivu 10 gabalus Lata romānus. D. aizies pakaļ jaunnedēļ, varbūt arī es. Pakomāts ir šosejas malā, lai slava pakomātiem. Man vairāk bail no tā, ka pēc darba stundām aptrūksies grāmatas - negribētos arī pēc darba pavadīt laiku pie datora ekrāna.
Nekā īpaši ārkārtējus apstākļus Ogrē neredz - pa logu redzu vienu no mājas un remonta preču veikaliem, kur daudz cilvēku iet iekšā un ārā, varētu teikt, skats kā jebkurā sestdienā vai svētdienā. Ārā neesmu bijusi kopš piektdienas.
Dzeram tējas, laiskojamies, skatāmies filmas un LTV satraucošas ziņas. Ik pa laikam lasām igauņu Delfus, kas tur notiekas.
Pagaidām viss ir kā parasti. Vienkārši visi iepriekšējie plāni atcēlušies, galvenokārt koncerti un gan jau, ka arī Lieldienu brīvdienās braukšana uz Liepāju nebūs.

3/15/20 10:19 am - pārdomas par Dvīņu pilsētu

Heh,ja latvietim,kas dzīvo Valkā un strādā Igaunijas pusē un nav noformēta uzturēšanās atļauja Igaunijā, tad sanāk,ka netiek uz darbu kādā no Valgas rūpnīcām,autošrotiem u.c. darba vietām? Just wondering par to,kā darbojas robežkontrole Dvīņu pilsētā.

3/6/20 10:47 pm - grāmatu bēdas un prieki

Vannā mēdzu apdomāt dzīvi un vakar apdomājos pēc jaunas grāmatas pirkuma, ka jebkurā mirklī varu nosaukt aptuveni 11 vai vairāk iesāktas grāmatas. Tas ir, grāmatas, kuras iesāktas un izlasītas līdz aptuveni 60. līdz 150.lappusei un nav izlasīts viss pārējais, jo nav spēka, nemāku atrast elegantāko laiku, ērtāko lasīšanas apgaismojumu (dzīvoklis ēnas pusē, godīgi sakot, es nebiju nekad mūžā iedomājusies, cik ļoti tas traucē grāmatu lasīšanai) un vispār vitamīnu trūkums un roku/kāju tirpšana to visu lasīšanas kaifu stipri samazina no 99% uz niecīgiem 3,hujviņzin%
Ak jā, nopirku Andras Manfeldes "Vilcēni", es nezinu kādēļ, bet katru viņas grāmatu gaidu kā Ziemassvētkus. Viņas grāmatās izlasu atsevišķus teikumus piecas reizes un pat vairāk, tik ļoti patīk, kā viņa rada atmosfēras.
Powered by Sviesta Ciba