citi [ieraksti | vēsture | ko es lasu | par mani]
gedymin

[   par mani   ]
[   arhīvs   ]

[25. Nov 2020|17:21]

methodrone
Kuru gan interesē eksistenciālas pārdomas, ja ir strādājoša veļasmašīna.

Bērnībā man ļoti patika veļas dienas, kad nometusies uz bluķīša pie jasmīnkrūma lielā, baltā emaljas metāla bļodā saputoju Ariel, Bold, Persil.. veļaspulvera graudiņus, un saulītei putiņās mirdzinoties, es rīvēju savus mazos tīkrekliņus, biksītes un zeķes. Tad izgriezu, cik nu mazās rociņas spēja un ļāvu karināties siltājā vējiņā dancojam uz striķa.

Bet tagad doma, kad entie veļas kalni jāmazgā ar rokām, šķiet kā galīga nolemtība un degradācija. Protams, te nav ne saulītes ne mirdzuma, tikai augais un dienišķais pelējums un izmircis drēgnums, kurā veļa nedanco, bet aplīp ar pneimoniju.

Thus, manu pēdējo dienu mājsaimnieces apātiju ir nomainījusi pieticīga līksme, jo es atkal varu mazgāt savus dārgos veļas kalnus. Atnāca divi meistari un 30 minūtēs visu zolīdi nomainīja un sariktēja.

Rīt savukārt nāks elektriķis, cerams ka nomainīt visus iespējamos vadus manā dzīvoklī. Lai arī ir mazliet šarmanti, ka elektrība raustās un uzpariktes darbojas/nedarbojas patvaļīgi, būs laba neliela stabilitāte manā mājsaimnieces dzīvē. Nu un rīt vakarā, nāks arī boileri skatīties. Nevajadzēs vairs vērot, kā temperatūra istabā krīt zem 18, zem 17, varēs jestri uzgriezt kuriņu līdz pat 23 grādiem, notraukt segu un mežaveču džemperu kārtas un izmesties legingos un t-kreklā.

Citās ziņās, šodien darbā oficiāli izlēmām, ka taisamies ciet līdz Martam. Ko man iesākt ar vēl trīs blāķiem brīva laika?
saite3 nospiedumu|atstāt nospiedumu

Konspirācijas pērle iniciētajiem [25. Nov 2020|14:00]
swimpis
Šis ir tālākais (un patiesības pilnākais) very fringe of the Russian conspirology:
          
Вячеслав Котляров:
 

Un patiešām interesanti pavadīts laiks skatoties šo. Cik milzumdaudz no cilvēku (?) kauliem celtu celtņu un citi brīnumi. Jā, brīnumi vēl existē. Tev skolā sadirsa
saite2 nospiedumu|atstāt nospiedumu

Soviet Yellow Submarine [25. Nov 2020|08:28]

swimpis
[Mūzika |bērnībā redzēju, bet nesapratu]

Šitais ir ģeniāls cccp muļtiks, kas gan animācijas ziņā gan mūzikas ir The Beatles "Yellow Submarine" dvīņubrālis.
saiteatstāt nospiedumu

kkk [25. Nov 2020|07:30]

swimpis
Nomainiet vārdu "Kovid" uz vārdu "Dievs" un 'mums' sanāk beidzot ir visiem viens vienīgs dievs. Absolūtais vairākums tic Dieva ieviestās avārijas situācijas leģitimitātei. Ja tagad neaizies, tad aizies rīt, ja neaizies rīt tad aizies parīt, bet ja neaizies parīt, tad neaizies Nekad. Un tas protams ir lieliski, jo ar jēdzienu lieliski mūsdienās apzīmē imigranta pimpjus, kas tevi izvaro jaungada natkī.
saiteatstāt nospiedumu

parenting chronicles [24. Nov 2020|19:03]

217
Tutas koncertā Tuta nedzied :o
saite7 nospiedumu|atstāt nospiedumu

[24. Nov 2020|20:01]
avralavral
Labajās ziņās: Terenss Maliks filmējot filmu par Jēzu Kristu ar četrām dažādām s*tana versijām.
saite6 nospiedumu|atstāt nospiedumu

Optimisms [24. Nov 2020|13:05]

adirred
Cilvēkiem patīk domāt, ka viss jau būs labi, ka grūtības tiks pārvarētas, ka nekas ļoti slikts jau nenotiks. Un tad viņi viļas. Dzīve, kā izrādās, nepiepilda viņu cerības.

Ar covid visdrīzāk būs vēl sliktāk nekā ir tagad.

Vai mēs katrs tam esam gatavi? Vai arī sāksim vainot cits citu. Kurš masku nepareizi nēsājis, kurš pašizolāciju nav ievērojis...

Īstais optimisms ir ticēt, ka pēc tam, kad būs bijis sliktāk, un pēc tam vēl sliktāk nekā sliktāk - tur pie apvāršņa kļūs drusku labāk. Un tad vēl labāk.

Tikai ne jau uz ilgu laiku. Taču ar šo brītiņu, kad ir labi, būs gana. Es tam ticu.
saiteatstāt nospiedumu

[24. Nov 2020|13:56]
avralavral
Vecmāmiņai (kura vairs nav starp dzīvajiem) gludināšana vienmēr paņēma ļoti daudz laika, jo viņa vispirms visas drēbes, arī apakšbikses un tādas lietas, izgludināja no kreisās puses, tad apgrieza otrādi un gludināja no labās. Par ko es tagad pieaugusi saprotu, ka tas nebija īpašajam gludumam, lai gan gludums bija nenoliedzams, bet tāpēc, ka droši vien pēckara gados viņa no savas mammas bija iemācījusies, ka drēbju iekšpuses gludināšana dezinficē un attiecīgi pasargā no visādām difterijām, tīfiem, varbūt pat kukaiņu olām, u.tml.
Šo rakstot, atcerējos, ka vēl atceros, kā mamma maniem jaunākajiem brāļiem marles autus vārīja lielā katlā, tad žāvēja uz auklas starp bērziem, tad gludināja ar ļoti karstu. Reiz viņa man stāstīja, kā "ļoti pārdzīvojusi", ka zīdaiņu autiņi no biežās vārīšanas nodzeltējuši un vairs nebijuši skaisti, balti.
saite5 nospiedumu|atstāt nospiedumu

Bailes [24. Nov 2020|12:09]

adirred
Apbrīnojami, cik ātri tika aizmirsti visi argumenti, kuri ļoti labi derēja musulmaņu galvassegu aizliegšanai un ierobežošanai. Šim tagad vajadzēja būt musulmaņu teroristu zelta laikmetam, jo aizsegtas sejas tagad daudzviet ir norma. Pat Zviedrijā neviens nebrīnās un nepievērš uzmanību tiem nedaudzajiem, kuri staigā ar maskām. Gan jau kādam ir dati par to, kādas ir izmaiņas musulmaņu teroristu uzbrukumu biežumam līdz ar covid izplatīšanos. Šaubos gan, vai būs interese šādus datus publiskot.
saite2 nospiedumu|atstāt nospiedumu

GPS vajag? [24. Nov 2020|08:03]

hedera
Tiek apsvērta doma darba vajadzībām nopirkt GPS (metu acis uz vienu no Garmin), bet radās jautājums, vai tas vispār ir nepieciešams mūsdienu viedtelefonu multifunkcionalitātes laikmetā. Tādēļ interesē citu cibiņu pieredze, vai kāda no GPS aplikācijām telefoniem spēj līdzināties/aizstāt GPS navigācijas ierīces?

Tā kā vajadzīgs darba ekspedīcijām, tad te ir runa par nopietnākām prasībām nekā tūrismam parastajam. T.i., paredzams vazāties pa pilnīgām nekurienēm, brikšņiem un mežiem, tālu no tādām civilizācijas pazīmēm kā ceļi, atzīmēt lielu daudzumu ģeotagu, utt.

Galvenās lietas, par ko labprāt dzirdētu salīdzinājumu navigācijas ierīces vs. viedtelefonu aplikācijas:

-) Precizitāte. GPS būs vajadzīgs nevis tikai, lai neapmaldītos, bet arī lai atzīmētos ģeotagus pēc tam gana precīzi var atkal atrast dabā.
-) Cik liela ķēpāšanās ar punktu atzīmēšanu, funkciju komandu izpildes ātrums (viedtelefoni mēdz uzkārties, ja), utml.
-) Datu apstrādes ērtums, datu ielāde, lejupielāde, orientēšanās ģeotagos un saglabātajos maršrutos.

Disklaimeris: esmu savulaik palietojusi vienu no Garmin vecākiem modeļiem, bet specializētas GPS aplikācijas telefonam pagaidām neesmu izmēģinājusi (Google maps neskaitās, ja), tādēļ atvainojos, ja kādi jautājumi šķiet dumji.
saite25 nospiedumu|atstāt nospiedumu

Vispār, kas notiek? [23. Nov 2020|23:32]

tethys_
[Mūzika |Summoning - South away]

Nu šitādi sūdi ar pērlītēm pa virsu sen nav notikuši. Ja es šito pārdzīvošu, atcerēšos kā vienu no visvatdafakinākajiem mēnešiem. Es pat nesaprotu, kā, kas, kur, ko jau vairs vispār.
Dieve, palīdzi man šito pārdzīvot, jo tas ir tiešām grūti. Pat brīži, kam it kā būtu jābūt labiem, izvēršas kreisi.
Tā vēlme pārdzīvot mainās uz augšu uz leju. Kad negribu, tad ir vairāk miers, bet, kad gribu, tad liekas - kā es pēc tam visu šito sakārtošu? Tad atkal liekas - da nafig, jau ir viss sadirsts.
Uz jautājumu - ja tu to darītu, tad kā, man sejā rodas plats, sapņains smaids, un tas jau ir galīgi krīpīgi pat man pašam. Ai, ai, dievmātīte, kāds es esmu nīkulis.
saiteatstāt nospiedumu

nesēd ceļa maliņā [23. Nov 2020|20:45]

217
[Tags|]

Nopārdevu Freetrade aplikācijā esošās akcijas, jo uztaisīju stock and shares ISA iekš Trading 212, un gribu visu uz turieni pārlikt, jo tomēr negribās par kapitāla pieaugumu un dividendēm nākotnē maksāt nodokļus, pat ja tagad pagaidām šie nesniedzas pāri (un vēl ilgi nesniegsies pāri neapliekamajam 2k minimumam), un Trading 212 ISAi bija labāki nosacījumi nekā Freetrade ISAi. Kopējais dividenžu/kapitāla pieaugums bija sakarīgs (ieguldīti kopš 2019ā maija ap £150, pieaugums ap +£17, it īpaši ņemot vērā, ka pēdejos simts cik tur es tur ieliku sākot tikai no šīs vasaras). 11% cik tur pieaugums? Noteikti labāk nekā ja būtu turējusi tos pašus £150 visu laiku nožēlojamajā lloyds parastajā ieguldījumu kontā, kur par gadu par £1000 turēšanu kontā tu dabū 50p. *Protams, ka piebilde arī, ka ar akcijām lielāks risks visu arī pazaudēt.

Visforšākais pieaugums šajā laikā bija Greatland Gold. Pagājšgad decembrī nopirku 18 akcijas pa 31p. Šodien tās pašas 18 pārdevu pa £7.59. Tagad, protams, varētu domāt, kas būtu noticis, ja toreiz decembrī man būtu bijis daudz liekas naudas, piemēram, 10k, un es viņas būtu ielikusi Greatland Gold, vai ne :D Ķīnas un Indijas fondos, kamēr viņiem koronas dēļ bija kritums uz leju, pirktais arī pēc tam pieauga patīkami. Pārsteigums bija par atjaunojamo enerģiju, tur ieguldītais vairāk gāja uz leju, nekā pieauga, ar dažiem izņēmumiem.

Pie reizes arī beidzot izbūros cauri nodokļu nosacījumiem, ja UK rezidents iegulda naudu USA akcijās. Acis iztecēja, smadzenes lēnām sakalta, bet vismaz tagad miers, ka vairs par to fonā nevajadzēs satraukties, jo vairāk vai mazāk tagad skaidrs, kas uz mani (ne)attiecas. Arī HMRC lapā paskatījos, kas man kā pašnodarbinātajai jauns un mainījies, lēnam jāsāk domāt par nākamā gada nodokļu atskaiti.

Ar to visu neko diži negribēju teikt, to vien, ka jālasa viss, kas smalkajā drukā rakstīts. Vienmēr. Jo piemēram, Hargreaves Lansdown piedāvātā ISA izskatījās diezgan patīkama, līdz es sāku lasīt, kādas (maziem burtiņiem) maksas viņi iekasē par dividenžu reinvestēšanu. Nē, paldies.

Tagad, tā kā viss būs jāpārliek jaunājā ISAā, būs no jauna jāsēž un jādomā, kur un ko ieguldīt, kas ir ļoti interesanti, bet arī ļoti besīgi, jo slinkums lasīt un domāt :D
saite15 nospiedumu|atstāt nospiedumu

[23. Nov 2020|22:48]

klusums
Šodien jau izdevās mazliet turēties pie jaunā veida kā sevi virzīt atpakaļ uz pareizajām sliedēm. Vēl arī izmežģīju sev smadzeni. Izmantoju sen nelietoto sedonas metodi, lai... erm... nu to ko es daru, sevi kārtoju. Uz omu un onkuli izmantoju, jo tieši viņi tika pavilkti uz augšu terapijā un pret abiem man ir spēcīgas jūtas. Pret vienu dusmas, pret otru pretīgums. Sedonas metodes pamati ir vienkārši, retumis izmantoju, bet šoreiz izmantoju konkrētu recepti, kas ir ļoti spēcīga bijusi arī manā pieredzē. Jā, tas ir klasisks self-help amerikāņu stilā, bet metodei ir daudzi spēcīgi jautājumi. Kam interese, te audio. Iespējams bez fona info (piem, atlaist vēlmi pēc kaut kā nav tas pats, kas atteikties no tā, ko vēlies, atsakās no vēlmes sajūtas) ir murgaini un nederīgi. Anyway, galvenais, ka darbojas. Kā jau teicu, man darbojas tik labi, ka smadzeni izmežģīt var. Tie jautājumi ir pilnīgi jauns (un konstruktīvs) veids, kā paskatīties uz iesīkstējušiem attiecību patterniem.

Nu lūk, galva pilnīgi sāka sāpēt. Bet tajā labajā veidā, ko es atpazīstu kā izmaiņas esošajā iesīkstējušā domu patternā. Nezinu cik labi ir iedarbojies uz omu un onkuli (maniem iekšējiem tēliem un sajūtām par attiecīgajām personām, ezotērikā nav vajadzības braukt) vispirms jāpaguļ. Miegs saliek lietas pa plauktiņiem. Bet ir sajūta, ka ir izkustināti ļoti iesīkstējuši akmeņi.
saiteatstāt nospiedumu

[23. Nov 2020|22:00]

az
vakar pamodos tumsā, bet ar sniegu, atkal izgājām mežus tukšā, pēdējā mastā bija jāiet jau krēslā cauri purvam.
šorīt gandrīz zilas debesis, ļoti silti bija peldēt. tad gāju mežā un jutu omīti pavisam tuvu, katrā žagariņā.
saiteatstāt nospiedumu

[23. Nov 2020|19:42]

melnbaltalapsa
Klausos Bītlus. Tā, ka visu laiku.
saite1 nospiedums|atstāt nospiedumu

[23. Nov 2020|19:24]
swirl
šovakar kopā ar dzīvesbiedru veicām jogas vingrojumu sēriju un es ar baltu skaudību noskatījos, kā viņš spēj ar pilnu plaukstu pieskarties pie zemes, noliecoties taisnām kājām. man izdodas tikai uz īsu brīdi ar pirkstu galiem, kad esmu kārtīgi iesildījusies.
saite1 nospiedums|atstāt nospiedumu

[23. Nov 2020|16:21]

methodrone
Gribējās vienkārši pierakstīt, ka tā rezultātā, ka pēdējās nedēļās aktīvi esmu sevi sākusi atkal nicināt, jo stulba un nesmuka, es atkal.. atkal sev apšņikāju matus, savā cienījamā vecumā, kā tāda teenage Britnija, atkal. Tagad man ir stilīgi asimetriski, sausi, sašķēlušies un diezgan nožēlojami pārauguši mati, kuri priekšā ir īsāki kā kaut kādam zirgam.

Visstulbākais šajās situācijās it tā apkaunojošā iešana uz frizētavu, kur nākas sevi paskaidrot kārtējajai nošalanti perfektas frizūras meitenei, kāpēc es esmu tik utterly ģebil, un ka par kondicionieri arī neesmu dzirdējusi. Nekas, it is therapeutic to put yourself through minor embarrassments routinely, cheers.
saite1 nospiedums|atstāt nospiedumu

6/27 [22. Nov 2020|21:05]

217
[Tags|, ]

Skriešana nedaudz palīdz fokusēties arī ne-skriešanas laikā, tb savākt gribasspēku. Laikam. Vismaz tā spriežu, jo tagad vakarā bij vēl palicis nokrāsot 3 atvilktnes ar gruntskrāsu, un parasti es vnk būtu atlikusi uz rītdienu, jo negribās un "var jau rīt". Līdzīga sajūta, kad skrēju šodien un beigās negribās vairāk, bet piespied sevi vēl noskriet tās pēdējās sekundes. Tagad arī, negribējās krāsot, bet piespiedu sevi un tagad prieks, jo rīt varēs jau pirmo kārtu ar normālo krāsu.

Pieskrūvēju arī virtuves skapīšiem rokturus pa dienu. Kad es viņus skrūvēju nost pirms krāsošanas, domāju, pabeigšu krāsot, R. pieskrūvēs atpakaļ, viņam stiprākas rokas. Šodien izdomāju, ka pašai jāpamēģina pieskrūvēt atpakaļ, ja nesanāks, vismaz būšu pameginājusi. Sanāca :D. Vēl viena lieta izdarīta, ko nekad iepriekš dzīve nebiju darījusi :D
saite2 nospiedumu|atstāt nospiedumu

[22. Nov 2020|21:28]

klusums
Šodiena sākās lieliski. Piecēlos uzreiz pēc pamošanās (pretēji tam kā darīju pēdējo nedēļu - vāļājos gultā vismaz stundu), kafija, darāmo lietu plāns, duša, uzēdu banānu un ķēros pie sienas pārkrāsošanas, ar atlikušo krāsu pārkrāsoju vienu kastīti un tad... un tad man iestājās klemme un neko prātīgu nepadarīju. Un kad es saku, ka neko prātīgu, tad es tiešām to domāju, ka nejēdzīgi nosists laiks. Būtu tas vismaz iztērēts kvalitatīvai atpūtai! Grāmatas jau pāris dienas neesmu lasījusi.

Kas nogāja greizi? Varbūt jautājums, kas bija pareizi, ka pirmā dienas puse bija ļoti laba? Jo pēdējā laikā tas ir retums. Esmu reizēm manījusi, ka kāda seriāla nobindžošana iedarbojas labvēlīgi. Varbūt tas. Notiek tāds kā resets smadzenēs jo stundām ir bijusi "atpūta". Un tad varbūt nevis kas nogāja greizi, bet gluži tas, ka viss atgriezās vecajās sliedēs. Mjā, tad aktuālais jautājums ir pavisam cits - kā sevi pārlikt uz pareizajām sliedēm? Vēlms ātrāku metodi, ka nobindžot sezonu seriālim. Jāpiebilst, ka tad uzreiz prasās pēc definējuma, kas ir pareizās sliedes un kas vecās. Vecās sliedes ir iekšējs sastingums, izvairīšanās, drošības un komforta meklējums caur... nenozīmīgām lietām, jo lietas, kuras ir nozīmīgas ir kaut kādu mazu fona trauksmi radošas. Parūpēšanās par sevi (ēdiens, tēja, tualete, vides sakārtošana un iekārtošana, atpūta un hobiji) ir nozīmīga. Darbs nav nozīmīgs, mācības ir ĻOTI nozīmīgas. Būt laikā ir nozīmīgi. Komunikācija ar cilvēkiem var būt gan nozīmīga, gan nenozīmīga. Pareizās sliedes ir nozīmīgu lietu darīšana vairumā. Var mazliet arī nenozīmīgo, bet tas nav stundām ilgi. Vai pareizās sliedes tad ir ar to fona trauksmi? Vai pareizās sliedes ir vienas vai vairākas? Kāpēc es vispār uz šo skatos tik melnbalti, ja ir tik daudz dažādu variantu? Atvainojos, man smadzene kaut kur pa ceļam iztecēja.

Bet vienkāršības labad var arī dalīt tik prasti, tīri, lai vieglāk izmantojami būtu. Mans nevēlamais stāvoklis ir sastingums, kur mēdz pazust stundām un dienām vērtīgā laika. Vēlamais stāvoklis? Es spēju izvērtēt situāciju un darīt visvairāk vajadzīgo. Vo! Šis izklausās pēc nekonkrētības, bet ir gluži otrādi - tas ietver būtisku apzināšanos par esošo situāciju un spēj piedāvāt nevis to, kas "jādara", bet to, ko man tajā brīdī vajag. Reizēm tā ir atpūta, reizēm pieķeršanās savu iekšējo lietu risināšanai, reizēm nomierināšanās tehnikas, reizēm, ja viss jau ir salīdzinoši labi, ķeršanās klāt darāmajam vai apstākļu radīšana, lai darāmais būtu patīkamāk. Kā precīzāk aprakstīt vēlamā stāvokļa aspektus? Pirmkārt - apzināšanās. Otrkārt - labestība (kindness). Noteikta virzība. (Man nepatīk vārds mērķtiecīgums, pārāk šaurs.) Un tad es pat nezinu vai vairs ir jāpiemin kaut kāda veida miers, tāds rimts un plūstošs. Hmm.. laikam nevajag to atsevišķi, jo tas ir viens no pamatuzdevumiem. Pierakstīšu. Arī iepīšu tajā uzdevumā, ko (neveiksmīgi) mēģinu pildīt, kas izpīpēts stresa vadības kursam. Viss ir labi izdomāts, tagad tik pielietot.
saiteatstāt nospiedumu

Katram savi trigeri, savas vajadzības un īpatnības [22. Nov 2020|20:55]

tethys_
Katram mums ir sava būtība. Mana ir tāda, ka man personīgajā līmenī (tas ir nevis policija, piekšnieks, ārsts vai kāds cits ar ārpus privātās dzīves autoritāti) neliks kaut ko darīt, manā klātbūtnē nerunās par to, ko ar mani darīt it kā es būtu priekšmets, bez sekām. Sekas var būt tikai man iekšienē emocionālas, sekas var arī nākt uz āru, un tās var nākt dramatiski. Otrkārt, es nepanesu bļaušanu uz mani, kas no vienas puses ir tas pats - es skaļāk bļaušu un uzspiedīsu tev klausīties un ņemt kaut kā nopietnāk to, ko es varbūt tik nopietni ņemt negribu.
Es pagātnē esmu atļāvusi pār sevi valdīt, bijusi emocionālā atkarībā, un ko es par to saku - nekad vairs. Tā nav tāda atkarība kā varētu būt, piemēram, cilvēkam ar invaliditāti. Jā, tāds cilvēks varbūt nonāk atkarībā no radiem vai citiem cilvēkiem, bet tas nav tas. Es runāju par to, kad uz tevi ļečī, bet tu cieties vai lūdzies, lai pasaudzē.
Tieši tāpēc - ja man dur ar adatu, es duru ar īlenu. Ja man griež ar nazi, es cērtu ar zobenu. Nē, es neatļaušu sevi pazemot un neņemt vērā manas vajadzības un īpatnības. Varbūt tas pat nav godīgi, bet es nekad vairs nespēju kāpties atpakaļ, ieraut galvu plecos, vai ļaut izgāzt uz sevi draņķi bez sekām. Tās sekas var arī būt attiecību, attieksmes pārvērtēšana vai mainīšana. Tās sekas var būt strīds, kurā es pielietošu savu izslavēti ļoti, ļoti dzēlīgo mēli, kas māk iecirst ļaunāk par pliķi, lai gan pliķi arī var dabūt.
Es citādāk nespēju noturēt kopā savu knapi savākto kodolu. Man personīgajā līmenī neviens neteiks, ko man darīt, un neviens uz mani nekliegs. Man var ieteikt, var pierunāt, var argumentēt, var kaut vai nesmuki šantažēt, bet, ja cilvēks man tiešā tekstā teiks, kas man jādara - tas ir pret manu būtību, un, ja to neciena, tad tā ir problēma. Es varu to pieļaut liela vājuma brīžos, bet minētās sekas tas neatceļ.
Diemžēl neatceļ arī dziļus ievainojumus man, brīžos, kad es sevi nevaru no tā visa pasargāt. Tas ir bijis pēdējā laikā tik reti, ka tagad būs vajadzīgs ilgs laiks, lai to pārstrādātu, saprastu, kā es jūtos, un ko darīt.
Un vispār, es jau par to esmu runājis, cik negodīgi ir tas, ka tradicionālie, saprotamie "kinki" jebšu BDSM lietas ir kaut kas tāds, ka nedrīkst kink shame, kas jāpieņem, bet jebkas ārpus, kas cilvēkam arī ir tikpat dziļi viņu būtībā, bet tam nav stilīga vārda un par to nevar izlasīt kādā mājas lapā ar melnu fonu, tad tas ir nekas un nesvarīgi, vai pat smieklīgi, un katrā ziņā nesalīdzināmi. Un cik smieklīgi tas ir, ka it kā ārpusnormāla lieta, ko daudzi nesaprot, var tomēr vēl citus tik ļoti nesaprast.
Nu nav manam "neatkarības kinkam" vārda, bet tā ir tikpat ļoti mana būtība kā jebkura, kurai ir stilīgs vārds un ārēji atribūti. Tikai diemžēl tas reti kuram ir saprotams. Tomēr es, gluži kā mazs, spītīgs bērns, lai cik smieklīgi nebūtu, jo vairāk tu man mēģināsi uzspiest, jo vairāk tu lietosi valodu, it kā tev būtu vara pār mani, jo vairāk es to nedarīšu un jo pa pakāpienam vien tevi zemāk vērtēšu.
Tā vienkārši būs. Man ir daudz rakstura "problēmu", un varbūt arī šī ir "problēma", varbūt. Taču tā mani ir no daudz kā pasargājusi, un, nirstot cauri citām problēmām, es droši vien nesasniegšu tādu apgaismības līmeni, lai ķertos pie šīs risināšanas. Dzīve ir īsa, visam laika nekad nebūs.
saite1 nospiedums|atstāt nospiedumu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]