Furious sleep

Furious sleep

of colourless green ideas

of colourless green ideas

Jaunākais 

Zobi

crescendo (crescendo)
Tx [info]honeybee par impulsu pašiedrošināšanai, beidzot izrāvu nelaimīgo raujamo.

Vispār... šitā es vēl ticību zobārstiem atgūšu. Pabaidīja, protams, pēc rentgena apskates, ka nez kā te būs, visticamāk jau vajadzēs griezt un kaulu urbt, vai es tam esot morāli gatava, varbūt citu dienu piekāpšu...
Protams, špricītes. Protams, ne tik uzmanīgi un saudzīgi, ar 'tagad elpojam' un atvainošanos, ja kaut kas ne tā, kā pie ierastās zobārstes (kas ir lieliska).

Bet pēc tam - es domāju, ka viņš tur vēl tikai ar instrumentiem pēta potenciālo darba vietu, gribēju jau pabrīdināt, ka man jau drusciņ sāpēja (jo, loģiski, drusciņ sāpēšana pie pētīšanas - OMGLAIDIETMANIPROTM sāpēšana, kad sāk kaut ko darīt pa īstam)... un man palūdz apsēsties pie galda. Morāli gatavojos, ka teiks, ka re, pamēģināja, bet tagad būs jāiet uz kādu Nopietnāku Telpu Nopietnākam Pasākumam (ar Nopietnāku Anestēziju Cerams?) - bet nē, jau sāk skaitīt instrukcijas apkopei. Pārsteigti pārprasīju, vai tiešām jau viss - atkārtoja instrukcijas.. jā, viss....

Stunda ceturtā, narkoze vēl gluži nav izgājusi, tāpēc es te tāda visa priecīga un optimistiska pagaidām.

Resolutions ptII

crescendo (crescendo)
Nē, es tiešām to 'fui fui resolutions' domstilu īsti nesaprotu :)


1)Man jaungada rituāls kopš bērnības ir bijis agri pirms 00:00 drusciņ padarīt to, ar ko gribu jaunajā gadā veiksmīgi nodarboties. Kas pārsvarā bija matemātikas uzdevumu risināšana, vai, tuvāk mūsdienām - palasīšana par oracle datubāžu veiktspējas uzlabošanām. Vai 'vecākošanās, divos pēdējos gados, d'oh.

2)bet arī klasisko apņemšanos, kad nu esmu +/- ap jaungadu uzsākusi, bijušas veiksmīgas. Jo pozitīvi pielietojama informācija tomēr intensīvāk apkārt riņķo (ne ezotēriskajā 'pasaule sadodas rokās nozīmē', bet banāli infosfērā - portālos, blogos, žurnālos). Protams, zem tās ir arī ļoti daudz nederīgas un pat kaitīgas informācijas, bet par to... citā postā.

Resolutions

crescendo (crescendo)
Katru reizi, kad redzu kādu sūdzamies par sliktajām lietām FB listē, gribās norādīt 'slikti FB lieto, ja tev sliktas lietas rāda'. Jo FB jau viltīgs, ne tikai subjektīvi 'redzi tikai to, kam pievērs uzmanību' - bet pilnīgi objektīvi, FB tev tikai to vien arī rāda, kam uzmanību pievērs, potenciāli neinteresantus postus nobāž dziļumā/noslēpj utt. Protams, neperfekti algoritmi ļauj mums pamanīt, kad tie kļūdās - bet tiem arī nav jābūt perfektiem, pietiek, ja tie ir pareizi mazliet biežāk nekā nejaušība.

Toties šoreiz pašai sagribējās pasūdzēties.

Vakardienas galvenā tēma Manos Sociālajos Tīklos izskatījās pēc 'hē hē, visi jūs ar saviem New Year Resolutions, zinat tak, ka tās ir muļķības, es labāk apņemšos Padomāt par Skriešanu. 5 minūtes pastāvēt un Padomāt'.

Bet smieties par tām apņemšanām, par sporta zāles pieplūdumiem janvārī, par Sober January, par 'We-Don't-Eat-Deserts-in-January' un tamlīdzīgiem? Kāpēc? OK, ir slikti jauno dzīvi atlikt - bet vispārējais jauno cerību vilnis apkārt dod iespēju pavilkties un ielekt 'jauns gads, visi sākam jaunu dzīvi' vagonā. Protams, gada nomaiņa pati no sevis neko neizdarīs - bet apkārt esošie jauniesācēji tak tomēr kompāniju sastāda. Un vispār, jebkurš sīkums, kas tev ļauj padarīt savu dzīvi labāku - tas tomēr strādā. Nu nevajag uz to tik šķībi skatīties un aizbaidīt kādu no dzīves izmaiņas, lai tik kāds viņu nepieskaitītu Tiem Neveiksminiekiem.

Jā, ja zini interesantu fizisku nodarbi Vef/Teikas rajonā vakaros vai ļoti agros rītos, novērtēšu informāciju.

Bērnulietas

crescendo (crescendo)
Sleeptraining Pt2 )

Termometri

crescendo (crescendo)
Vakar telefons cītīgi stāstīja, ka tajā Rīgā, kas Eiropā esot +24-+26 celsija grādi, mākoņains, iespējams lietus. Nē, es, protams, telefonu ļoti labi saprotu, es arī gribu tajā Rīgā dzīvot.

Svētdien iecerētā tūristīgā pastaiga ar izlaidīgu kafiju dzeršanu (un šokokūku beibei)beidzas ar šokokūku piedrupinātu kafejnīcu (jo ja rociņu nav saliekt gabaliņa mutē ielikšanai, tad sadrupinātu gabaliņu noteikti būs vieglāk dabūt mutē) un baltiem kāju pirkstiem manos zābakos. Tā esmu pieradusi pie 'viss vienmēr spiež', ka vairs nemanu patiešām spiešanu, vai nosala, vai vēl kaut kas. Nezinu, tiešām nezinu. Bet kombināciju vilnas zeķe+kaprona zeķe+termozeķe+zābaks vairāk laikam netestēšu. Pagājšgad tak tajos pašos zābakos staigāju, un nekas? Vai varbūt šoreiz mašīnā sēdēšana sākumā pie vainas? Sarežģīti.

babywearing

crescendo (crescendo)
Vajadzēja man Facebook uzzināt par oscha slingiem, tagad tik skatos un siekalojos... No vienas puses, labi, ka uzzināju pāris dienas pēc tam, kad riņķu slingu sev jau dabūju, lietotu Hoppediz, lētāk, protams, nekā jauna Oscha. No otras... Ekh, bet tad es sev tagad to skaistumu būtu jau pasūtījusi. Didymosi un Ellevilli mani nekad lāga nav no skata uzrunājuši rakstainie redzētie, bet lūk šie te, vismaz bildēs... Nu jā.

Bet vispār jau arī ar to, ko sev dabūju Beidzot kaut kā sievišķīgi sajutos mazo nēsājot. Jo nu ar lielo slingu... Jā, ērti, jā, mīļi, un krāsa smuka, bet kaut kā.. Utilitāri jūtas. 'Jā, es izskatos dīvaini, bet tā vajag' - jo īpaši, kad kādās viesībās bērns tikko no slinga izņemts, pašai ātri uzest, bet slings vēl nav nosiets nost.

Ir tomēr riņķu slingam mazliet vairāk elegances - sajūtās liekas kaut kā līdzīgi varbut mūsu tautastērpu sagšām ar lielajām saktām, varbūt dažu citu Eiropas tautu, kam svinīgajos tautastērpos ir daudz auduma uz pleca saņemts.
(Heh, biznesa ideja? Jo ative nez kāpec strīpaino brunču rakstos tik slingus mums te taisa. Un kurš mums te brunčus uz pleca nēsā... Nav īstais raksts).

Kuhņa

crescendo (crescendo)
Laikam tikai Krievijā

Var izveidot kulināri tēmētu seriāliņu, kuru skatoties rodas uzmācīga vēlme ne jau apēst ko skaisti pagatavotu, nē

Izdzert kaut ko oranžu, brūnganu, sarkanu - kā nu pēc pārliecības. Nu ļoti garšīgi viņi tur laistās.

Kaķi, kaķi

crescendo (crescendo)
Poliklīnikā gaidot obligāto acu ārsta apmeklējumu lēdija sev īstu dvēseles draugu sastapa.
Gan līdz bija gatavs skriet istabas augu izpētes pargājienā, gan, tāpat kā viņa, ļoti mīl vārdiņu 'kaķi'. Tik ļoti mīl, ka tas ir pats galvenais un mīļākais vārdiņš,arī lēdiju tā nosauca, vecākiem par nopūtu.

Bērnpiezīmes.

crescendo (crescendo)
Bērns šovakar cītīgi cenšas ielīst grāmatā.

Lasīt vēl nemāk, bet grāmata no tām, kam vienā 'lappusē' ir spogulītis. Tad nu cītīgi cenšas piespiest seju cik tuvu vien var.

Kaut kur bēbjdrošu Alisi Aizspogulijā viņai sameklēt? Vai vismaz Narniju?

Tīkla cenzūra, turpnājums.

crescendo (crescendo)
http://www.delfi.lv/news/national/politics/neplp-gatava-bloket-nelegalos-televizijas-straumetajus.d?id=45044094

Vispirms azartspēles un pokera vietnes. Tagad 'bezmaksas tv straumēšanas' (ne jau pirātu līcis ar to domāts). Sistēma ir vietā, vajag tik gribēšanu.

Warning, baby.

crescendo (crescendo)
Pamēģināju savai jogurtu mīloša jau beibei iedot biolakto bez pidevām.
Beibe secināja, ka tā ir vislabākā konsistence sprauslāšanas prasmes iegūšanai.

Nu neko, nācās dalīties melleņu jogurtā. Un iegrimt pārdomās par piekrišanu formāli neveselīgākqi alternatīvai. Oh well.

Qotd

crescendo (crescendo)

I remember being endlessly entertained by the adventures of my toys. Some days they died repeated, violent deaths, other days they traveled to space or discussed my swim lessons and how I absolutely should be allowed in the deep end of the pool, especially since I was such a talented doggy-paddler.

I didn't understand why it was fun for me, it just was.

But as I grew older, it became harder and harder to access that expansive imaginary space that made my toys fun. I remember looking at them and feeling sort of frustrated and confused that things weren't the same.

I played out all the same story lines that had been fun before, but the meaning had disappeared. Horse's Big Space Adventure transformed into holding a plastic horse in the air, hoping it would somehow be enjoyable for me. Prehistoric Crazy-Bus Death Ride was just smashing a toy bus full of dinosaurs into the wall while feeling sort of bored and unfulfilled. I could no longer connect to my toys in a way that allowed me to participate in the experience.

Depression feels almost exactly like that, except about everything.

Mašīndoma

crescendo (crescendo)
Pupi un Pamperi
Vispār jau pārskatīšanās/pārklausīšanās, bet varētu būt mīlīga iestāde tāda. Preces un pakalpojumi jaunajiem tēviem, kamēr mātes relaksējas.
This page was loaded Jan 26. 2015, 4:22 am GMT.
hackers counter system TunT counter v=0.09