Furious sleep

Furious sleep

of colourless green ideas

of colourless green ideas

Jaunākais 

babywearing

crescendo (crescendo)
Vajadzēja man Facebook uzzināt par oscha slingiem, tagad tik skatos un siekalojos... No vienas puses, labi, ka uzzināju pāris dienas pēc tam, kad riņķu slingu sev jau dabūju, lietotu Hoppediz, lētāk, protams, nekā jauna Oscha. No otras... Ekh, bet tad es sev tagad to skaistumu būtu jau pasūtījusi. Didymosi un Ellevilli mani nekad lāga nav no skata uzrunājuši rakstainie redzētie, bet lūk šie te, vismaz bildēs... Nu jā.

Bet vispār jau arī ar to, ko sev dabūju Beidzot kaut kā sievišķīgi sajutos mazo nēsājot. Jo nu ar lielo slingu... Jā, ērti, jā, mīļi, un krāsa smuka, bet kaut kā.. Utilitāri jūtas. 'Jā, es izskatos dīvaini, bet tā vajag' - jo īpaši, kad kādās viesībās bērns tikko no slinga izņemts, pašai ātri uzest, bet slings vēl nav nosiets nost.

Ir tomēr riņķu slingam mazliet vairāk elegances - sajūtās liekas kaut kā līdzīgi varbut mūsu tautastērpu sagšām ar lielajām saktām, varbūt dažu citu Eiropas tautu, kam svinīgajos tautastērpos ir daudz auduma uz pleca saņemts.
(Heh, biznesa ideja? Jo ative nez kāpec strīpaino brunču rakstos tik slingus mums te taisa. Un kurš mums te brunčus uz pleca nēsā... Nav īstais raksts).

Kuhņa

crescendo (crescendo)
Laikam tikai Krievijā

Var izveidot kulināri tēmētu seriāliņu, kuru skatoties rodas uzmācīga vēlme ne jau apēst ko skaisti pagatavotu, nē

Izdzert kaut ko oranžu, brūnganu, sarkanu - kā nu pēc pārliecības. Nu ļoti garšīgi viņi tur laistās.

Kaķi, kaķi

crescendo (crescendo)
Poliklīnikā gaidot obligāto acu ārsta apmeklējumu lēdija sev īstu dvēseles draugu sastapa.
Gan līdz bija gatavs skriet istabas augu izpētes pargājienā, gan, tāpat kā viņa, ļoti mīl vārdiņu 'kaķi'. Tik ļoti mīl, ka tas ir pats galvenais un mīļākais vārdiņš,arī lēdiju tā nosauca, vecākiem par nopūtu.

Bērnpiezīmes.

crescendo (crescendo)
Bērns šovakar cītīgi cenšas ielīst grāmatā.

Lasīt vēl nemāk, bet grāmata no tām, kam vienā 'lappusē' ir spogulītis. Tad nu cītīgi cenšas piespiest seju cik tuvu vien var.

Kaut kur bēbjdrošu Alisi Aizspogulijā viņai sameklēt? Vai vismaz Narniju?

Tīkla cenzūra, turpnājums.

crescendo (crescendo)
http://www.delfi.lv/news/national/politics/neplp-gatava-bloket-nelegalos-televizijas-straumetajus.d?id=45044094

Vispirms azartspēles un pokera vietnes. Tagad 'bezmaksas tv straumēšanas' (ne jau pirātu līcis ar to domāts). Sistēma ir vietā, vajag tik gribēšanu.

Warning, baby.

crescendo (crescendo)
Pamēģināju savai jogurtu mīloša jau beibei iedot biolakto bez pidevām.
Beibe secināja, ka tā ir vislabākā konsistence sprauslāšanas prasmes iegūšanai.

Nu neko, nācās dalīties melleņu jogurtā. Un iegrimt pārdomās par piekrišanu formāli neveselīgākqi alternatīvai. Oh well.

Qotd

crescendo (crescendo)

I remember being endlessly entertained by the adventures of my toys. Some days they died repeated, violent deaths, other days they traveled to space or discussed my swim lessons and how I absolutely should be allowed in the deep end of the pool, especially since I was such a talented doggy-paddler.

I didn't understand why it was fun for me, it just was.

But as I grew older, it became harder and harder to access that expansive imaginary space that made my toys fun. I remember looking at them and feeling sort of frustrated and confused that things weren't the same.

I played out all the same story lines that had been fun before, but the meaning had disappeared. Horse's Big Space Adventure transformed into holding a plastic horse in the air, hoping it would somehow be enjoyable for me. Prehistoric Crazy-Bus Death Ride was just smashing a toy bus full of dinosaurs into the wall while feeling sort of bored and unfulfilled. I could no longer connect to my toys in a way that allowed me to participate in the experience.

Depression feels almost exactly like that, except about everything.

Mašīndoma

crescendo (crescendo)
Pupi un Pamperi
Vispār jau pārskatīšanās/pārklausīšanās, bet varētu būt mīlīga iestāde tāda. Preces un pakalpojumi jaunajiem tēviem, kamēr mātes relaksējas.

Kosmētika

crescendo (crescendo)
Neko daudz jau no kosmētikas ražotāju firmām es nejēdzu. Body shop klienta kartiņa uz mani iedarbojas gana efektīvi - ir šis un tas, ko tur iepērku regulāri, un tad jau pie viena vēl kaut ko pamēģinu. Ne tāpēc, ka uzskatu, ka tas nu ir labākais iespējamais, bet vienkārši - tā iesākts. Madara kaut kā nav sanācis pamēģināt (un tā kā pēdējo reiz, kad gribēju kaut ko biš pamēģināt, secināju, ka manai ādai paredzētā līnija ir ar rožūdeni, ar ko vairs eksperimentēt negribu, tad, nu jā, kārtējo reizi atlikās).

Bet, re, vakar krastmalas sky caurskrienot saskrējos ar konsultanti. Dzintaram jauna spa līnija esot. Neko daudz nerunāja, iespieda man rokās bukletiņu un testeri - ok, jauki, varbūt vērts pamēģināt. Izlasīju bukletiņā, ka jaunajai līnijai pat trīs dažādas smaržas - mango/melleņu, rozā greifrūtu un vēl kaut kāda trešā. Greifrūts izklausās labi, greifrūts man patīk, testeris ar kā reiz greifrūta trāpījies, ķermeņa krēms.
Šodien pēc dušas iesmērējos.

Atsvaidzinošs greifrūts?

Šausmas tās ir, ne greifrūts. Visu dienu jūtos kā pēc kaut kādas lipīgas piena karameles, un ne jau no tām foršajām ar jūras sāli utml. Piena sojas karameles. Piena produkta karameles. Veca. Ar mazliet greifrūta aromātu dziļi fonā.


Un tajā brīdī saņēmu atgādinājuma īsziņu, ka bodyshop šobrīd, zinieties, atlaides ķermeņa eļļām, krēmiem utml... Nē, uz veikalu nedošos, bet laikam tikai tāpēc, ka ķermeņa eļļas man patiesībā no Tiem Deviņiem Mēnešiem vēl pāri palikušas - tagad vairs reliģiozi nesmērējos tomēr.

Vingrošana

crescendo (crescendo)
Mazais zaķītis tā pārdzīvo šodienas vingrošanu un saukšanu par slaistiņu, ka pat miegā cenšas tikt rāpus ( un kājas iesprūst redelēs, pa miegam to atrisināt nemāk un vissirslikti).

Klausīties un skatīties kā bērns raud, kad jāļauj, lai parāda kā vingrināt utt... Sāpīgi :/ un bail, ka viņai vairāk, nekā man. Ļoti tā pirmo dienu sajūta ' laidiet mūs abas mājās, tur es varu viņu sasildīt, aprūpēt un nosargāt no visiem pārdarītājiem, vajadzīgajiem tai skaitā'

Publiskās reklāmas

crescendo (crescendo)
Mazliet mainīta pieeja pretsmēķēšanas reklāmām. No vecā labā 'smēķētāji mirst jauni' (kas, atvainojiet, kā reiz ir lielisks mārketings) uz padomiem - atcerieties no rīta atvēlēt vairāk laiku kāju uzlikšanai, atcerieties regulāri izskalot traheotomijas caurumu utml. Joprojām mazliet off, bet varbūt iedarbīgāk attieksmes maiņai.
http://www.cdc.gov/tobacco/campaign/tips/press/campaign-preview-2014.html

Lai gan, būsim godīgi, smēķēšanas ierobežošana publiskās vietās laikam ir bijis efektīvākais attieksmes mainītājs. Ne uzreiz, ne visiem, bet tā pamazām. Re, Briti tagad sāk apsvērt aizliegt pirkt cigaretes visiem, kas dzimuši pēc 2000.gada. Uz visiem laikiem.

(Tajā pašā laikā - žēl, ka gan aromatizētā tabaka, gan alternatīvas - elektroniskās cigaretes un snuss tiek ierobežoti/plānoti ierobežot. Jā, protams, tie palīdz smēķēšanas publiskajai pieņemamībai, bet vismaz tie to padara mazāk traucējošu. Un cerēt, ka tuvākajos 10 gados smēķēšana kļūs gana nepieņemama, lai izzustu daudzdzīvokļu mājās un uz ielām... Laikam lieki cerēt).

Kanēļmaizītes

crescendo (crescendo)
http://minimalistbaker.com/the-worlds-easiest-cinnamon-rolls/
Antuanetes pirms pāris gadiem likto tajā brīdī tik par omg holesterīnu :) domāt liekošo recepti atrast neizdevās, tad nu ķēros pie šīs. Ar pienu un sviestu, nevis vegānām alternatīvam, abus uz indukcijas fiksi uzvārot, tad ūdens peldē atdzesējot (5min pasākums summā). Nu un neko nezinu par rūgšanas laikiem, jauc un raudzē maizes mašīna.
Mīkla iznāca ļooooti forša. Kas sanāks no maizītēm zināsim pēc... Minūtēm 15?

Vispār, manas mīļākās kanēļmaizītes ir kadetos, bet ar tiiii kārtainu sviesta mīklu mājas apstākļos neceru riskēt :) otrais mīlākais - zviedru mufinformā pītās. Trešās - starbucks (šīm vajadzētu sanākt apm tādām?). Un vēl, kādu laiku alfas Rimi bija ļoti garšīgas, bet pēdējā laikā kaut kā tik sausas izskatās...

Cenzūra.

crescendo (crescendo)
Apsveicam mīlīši. Tagad arī Latvijā faktiski ir cenzūra.
http://tablet.tvnet.lv/zinas/latvija/512730-latvijas_atra_interneta_del_izplatas_nelicencetas_azartspeles

Žēl, ka epakalpojumu sniedzējiem nav izdevies pierādīt, ka viņu zaudējumi šo ieviešot budžetam skādēs vairāk.
This page was loaded Dec 20. 2014, 4:59 am GMT.
hackers counter system TunT counter v=0.09