Furious sleep

Furious sleep

of colourless green ideas

of colourless green ideas

Jaunākais 

End of The world as we know it.

crescendo (crescendo)
Paskatījos John Oliver.

Palika bail. Jo Trumpa opozīcija nav mācījusies no Brexit - emocijām saskaroties ar faktiem, fakti zaudē.
:/

Alumīnijs pret tējas koku.

crescendo (crescendo)
Gandrīz katru reizi, kad kāda izmisīgi apvaicājas* par labākajiem šobrīd tirgū pieejamajiem antiperspirantiem, komentāros uzradīsies kāda, kas biedē par ļauno ķīmiju, kas aizķepina poras un izraisa krūšu vēzi, alcheimeru vai, kā minimums, briesmīgus karbunkuļus padusēs, un silti iesaka iztikt tāpat, ar regulāru mazgāšanos un homemade dezdoranti no sodas un tējas koka eļļas 'jo tas nobeigšot visas baktērijas un smaka ir tikai no baktērijām'. (Šai brīdī pilnīgi ignorējot faktu, ka antipersiparntu parasti meklē nevis dēļ smakas, bet dēļ neglītiem slapjiem pleķiem padusēs labākajā gadījumā un kutinošām sviedru upītēm no paduses līdz plaukstai sliktākajā. 'tad aizej pie ārsta'. Ok, aizej, ārsts pateiks 'nja, jutīga veģetatīvā nervu sistēma, droši vien sarksti arī bieži?' - to neārstē).

Bet tādi nu mēs esam, atklājam kaut ko foršu, gribas ar visiem padalīties un parūpēties, lai mūsu nodokļmaksātāju nauda netiek lietota viņu nepareizo izvēļu ārstēšanai utt utjp. Tātad tējas koks.

Sen nebiju tējas koku ostījusi. Kopš tīņa gadiem patiesībā, kad zaļais tējas koka zīmulīts bija galvenais pretpumplīdzeklis.

Tā sanāca, ka kādā no izpārdošanām savam pirkumam biju klāt dabūjusi tējas koka eļļas bāzes matējošo toniku. Šorīt atskrūvēju, uzlēju uz vatītes, nobraucīju pieri.

Kāpēc es pēkšņi saožu tik izteiktu sviedru smaku? Kas par lietu?

Paostu vēlreiz produktu... Yup.
Vai nu apkārt ir tik daudz 'tējas koks nogalina sviedru smaku' adeptu, ka smadzene noasociējusi tējas koku ar sviedriem un šobrīd arī pliku tējas koku uztver kā 'sviedri ar vieglu skuju noti fonā'. Vai arī tējas koks tiek lietots, jo ir dabīgā smarža, kas ir tik līdzīga sviedriem, ka ikdienā lietojot vairs savus sviedrus arī nesaodīsi (dēļ ožas noguruma - smaržas, kuras pats lieto ikdienā, nejūt un atfiltrē).

Šā vai tā, bet tējas koks kā sviedru smakas novērsējs tomēr būs ļoti slikta doma. Un ko tieši jūs ar to sodu darat padusēs es nemaz negribu zināt.

*P.S. Es nemeklēju antiperspirantu ieteikumus. Ja nu kādam te vajag ieteikumus - uretkram šķidrais rullītis ikdienai ir tīri foršs un bez smaržas Smagākiem veģetatīvās nervu sistēmas uzdarbošanās periodiem - driclor (gan jau aptieku maxim utml ir līdzvērtīgs) - tikai instrukcija jāievēro, citādi būs ķīmiskais apdegums (pozitīvā puse: un kādu pusgadu-gadu par svīšanu varēs aizmirst. Negatīvā - kādu nedēļu gulēšana būs sarežģīta un sāpīga). Baltas drēbes gan ar to nevalkāt.

Peak Summer

crescendo (crescendo)
Šķiet, sestdien piedzīvojām Peak Summer. Gulēju uz sedziņas zem ābeles, grauzu ķiršus, bēbītis viss tāds mīlīgs rāpoja pāri, nosiekaloja vispirms elkoni, tad degunu, zodu, tad pūta gaisu man degunā un smējās, kad deguns pūta viņai mutē.

Vīrs mūs par nūdistu pludmali nosauca.

Bet tas ir skaisti. Līdz asarām skaisti.

Par avārijām.

crescendo (crescendo)
http://www.tvnet.lv/auto/satiksme/615388-tragiska_ecolines_autobusa_no_latvijas_avarija_polija

Iepriekšaprakstītās ekskursijas laikā Igaunijā sanāca braukt pa piepilsētas šoseju. Vētra, intensīvs, brāzmās vāji caurredzams lietus.

Un šajos apstākļos autobuss nervozi apdzina pārējos, mazliet zem atļautā maksimālā braucošo kolonnu. Samazināt ātrumu sliktu apstākļu dēļ? Tikai ne ar LV reģistrācijas numuriem. Jo, protams, LV numuri.

Jautājumi par LV autobusu avārijām Igaunijā atbildējās paši.

Bērniņi.

crescendo (crescendo)
Nākamais levelis bērnbarošanā - barošana slingā, staigājot pa Brīvdabas muzeju. Un, pie viena arī lielākajai viens no 'cik ātri bērni izaug' jūdžakmens'- pirmā bērndārza ekskursija., (es ar mazo kā papildpusacs bariņa pieskatīšanā).


-Kam vajadzīgs skurstenis? Lai kaķi līstu ārā melni.

Abas sāk beidzot izskatīties pēc dažāda vecuma vienas sugas pārstāvēm. Uz lielās viltīgā smaida fona, mazās 'viss ir labi, visus mīlu' visaptverošais smaidiņš gan izskatās tik naivs, ka sirdz mazliet žēlumā saraujas....


Novērojumi no ekskursijas: dikti aizstāv savas mantas (bet vismaz, hm, bez vardarbības, lai gan dusmojas tā, ka rokas trīc). Bet kaut kā brīžiem ļoti bikla - par paskatīties tikšanu, caur durvīm iziešanu. Bet var jau būt brīžiem tādi ir visi... Neparasti to redzēt, jo pierasts par viņu domāt kā par bosiku, kas skrien, bļauj, ieņem sēdvietu un vēl piesargā divas vecākiem, citur gribētājus nost padzenot pat tur, kur vecākiem sēdvietas nav ieplānotas. 'Cīnos par citiem, ne par sevi?' ceru, ka nē, un vienkārši, līdzsvara ieturēšana.
Pēdējā mēneša laikā sākusi dziedāt dziesmiņas tad un tās, kuras Yamahā ir jādzied. (frīstailā to, ko pati grib tad, kad pati grib viņa dziedāja arī pagājšpavasar). Stāsta, ka patīk princeses (brīdis saukt OMG ŠAUSMAS KO MĒS ESAM IZDARĪJUŠI), bet praksē daudz vairāk patīk viss par zvēriņiem, tai skaitā dziesmiņas. (Dziesmu čakra atvērās ar 'braucam mēs uz Āfriku, kas grib līdz - tīģeris ar garu asti grib mums doties līdz'. Ko tīģeris darīs āfrikā, protams, nezinu, bet nu lai tak.)

Beidzot pienācis brīdis, kad lielā klausās priekšā lasīšanu (ne tikai teikumu/dzejoli zem bilžu grāmatas, kas vienmēr tika lasīti kopā, bet tā, ka guļ gultā un klausās). Sākumā mieghipnozes Zaķēns kas Negribēja Gulēt grāmatu, bet tad uzzināja, ka Vinnijs Pūks ir arī grāmata. Vinnijs Pūks ir manta. (Un Pūku ir ar mieru klausīties krietni ilgāk, nekā pirms tam Stārastes pasakas.). Mazā, protams, arī klausās, bet viņai ir pilnīgi vienalga kas&kādā valodā.Mazai pirmais zobs pagājšnedēļ. Vakar nodemonstrēja apsēšanos (pati gan nepamanīja laikam - tā bija tikai metode, kā pastiepties augstāk, lai uzliktu smilšu sijājamo uz ratu riteņa). Lien, rāpus šūpojas, bet vēl nerāpo. Līšana atgādina, hmm.. peldēšanu tauriņstilā. Mīl bumbas. Mīl kastes. Uzlabojas ēšana. Atkal sabojājies miegs. (nākamais zobs? vai, kā kolēģe-iekš-bērnkopības izteicās - sāpīga softvāres apdeitu instalēšana?) Kafija ir mans viss.

Viņas ir mīļas. Lieliskas. Bet man sāp austiņas no spiegšanas un gribas gulēt.

Par valstī notiekošajām lietām.

crescendo (crescendo)
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/611258-no_apdrosinataja_piedzen_100_000_eiro_kompensaciju_saistiba_ar_mates_un_berna_navi_avarija_caka_iela

Kāds nezin, kas pārstāvēja/konsultēja cietušo pusi šajā lietā?

Par tiem sunīšiem runāju.

crescendo (crescendo)
Ieraugot A.Ambaiņa aprēķinus Dogo sāgā, iekšēji pasmaidīju 're, kāds atbildēja Ksenijas 'bet ja visi ar vēzu slimojušie ir ēduši burkānus, vai tas nozīmē, ka burkāni izraisa vēzi?'... Jo atbilde taču skaitļos diezgan acīmredzama.

Bet, re, ZM atbilde, un tur minētais, ka A.Ambaiņa aprēķini tiek sabiedrībā īpaši cienīti, jo viņš ir matemātiķis...
http://www.zm.gov.lv/public/ck/files/Maris%20Goldmanis_%20Piezimes%20par%20Dogo%20sagu%202.pdf

tāds maziņš WTF. Cilvēki, tā taču ir pamatskolas matemātika. Amerikā, REiropā, tur daži speciālisti gaužas, ka kombinatorika skolās par maz ir - bet mums taču skolās kombinatoriku un varbūtības teoriju māca! Matanalīze no skolu programmām tika izslēgta tieši, lai tās vietā mācītu varbūtības teoriju.

Tad kāpēc mēs kā sabiedrība esam tik.... ehm. Nja. Nu tiešām, matemātika nav maģija.

Par E.

crescendo (crescendo)
Tad, kad Jums Azūra spāņu delikatešu bodītē piedāvā nogaršot 'pastēti' lepni slavējot 'mēs paši šito taisam, pēc tam citu nemaz negribēsiet ēst, te ir pilnīgi bez E vielām'...

Demonstratīvi palūdziet burciņu un izlasiet sastāvu - proti 'krēmsiers 'Rasa'(PIENS, SALDAIS KRĒJUMS, stabilizētājs-guāra sveķi, pārtikas sāls, pienskābes baktēriju ieraugs, ferments, konservāts-kālija sorbāts), cepti šampinjoni, sīpoli, rafinēta rapšu eļļa, garšvielu maisījums, sāls, pipari, timiāns.

Rec, no vienas puses - pirka jau tāpēc, ka garšā jutās riktīgi foršs umami.

No otras... nu un vajadzēja tik cītīgi stāstīt, ka 're, bez E vielām', ja uzlīmītē uz bondzelītes ir kā minimums E 412 un E203 ( un ļoti šaubos, vai 'garšvielu maisījumā' nav arī E 621. protams, pie ceptiem šampinjoniem un sīpliem tāpat skaidrs, ka dabīgais msg tur ir vezums un vēl kaudzīte vairāk, nekā potenciāli garšvielu maisījumā, tāpēc šajā reizē tam īsti nozīmes nav)? Nezināšana vai ļaunprātība, m?

Visi tik pareizi, ka pilnīgi nelabi :)

crescendo (crescendo)
Ohoo, cibiņā izrādās pēc mūžīgā 'zeķes zandelēs, zeķes zandelēs, kurš gan joprojām nezin, ka zeķes zandelēs nēsā tikai garīgi deģenerāti, kam mājās spoguļa nav (kādu vasaras stila lapu pēdējās piecgades laikā esat redzējuši? lai google parāda deģenerātus , (protams, sarakstiņā ir vēl daudz lietas - dekupāža, pērļošana (wake up sheeple, šī gada dekupāža ir makarūni un jo īpaši to meistarklases) tagad uzradusies jauna kolektīvi 're cik mēs esam krutāki un pārāki' augstprātīgi panicināmā lietiņa. Proti, krāsojamās grāmatas pieaugušajiem. Jo, redziet, atšķirībā no glezniņu izšūšanas pēc gatava parauga, tam neesot vajadzīgas dzīvei nepieciešamas prasmes.

Fui jūs.

Ja jums attiecīgā prasme trūktu, jūs tā neteiktu. Jo paskat, kad šī pašu apsmīkņātā prasme ļaut smadzenēm neieslēgt aurojošu 'THIS IS STUPID LETS DO SOMEHTING ELSE' režīmu tiek intensīvi lietota lappušu aizpildīšanai ar burtiņu bezjēdzībām ar zinātni pārplūstošajiem studiju dabriem, tas gan ir apbrīnojami un noderīgi. Jo redz burtiņi, ne krāsiņas. Ugu.

Nekā, tā IR mūsdienās vajadzīga un noderīga prasme. Vienkārši Jums tā ir, tāpēc Jūs to nenovērtējat.

Bet tas ir apbrīnojami, kā jebkurā kopienā ir daži 'bet tas taču visiem zināms', postulāti, kuriem vienkārši IR jāpiekrīt un nepiekrist nedrīkst. Modernā reliģija. Pēc sešiem vakarā neēst. Epidurālā anestēzija ir bīstama. Baltie milti resnina. Melnas drēbes slaidina. Vakcīnas ir inde. Visi bērni jāved pie osteopātiem. Šobrīd taču moderni noliegt homeopātiju. Jebkuras formas bērnudārzi ir ļaunums. 200 presītes dienā un būs slaids viduklis. Vajag ēst speķmaizes, tad sirds būs vesela! Resnie visu dienu rij bulciņas. Olu diēta uberalles! Tikai papēžkurpēs var izskatīties skaisti. Skriet-tikai bez apaviem! 8 glāzes ūdens dienā. Visas vainas risināmas iedzerot pareizo vitamīnu/minerālvielu. Depersija ir tikai slinkums, strādā un depresijai nebūs laika. E vielas ir ļaunums! Vielas, kas var izraisīt alerģijas, ir ļaunums!

Pēc cibā lasītā

crescendo (crescendo)
Cibiņa atgādināja.
Ja bērnīņš tiek pie šīs šūpuļdziesmiņas https://www.youtube.com/watch?v=eLVX-eBVGWE tad šie ir bērniņa pirmie vārdi - https://www.youtube.com/watch?v=sUBO6qKotZw
Sample size n=1.

Buddy taping.

crescendo (crescendo)
Kā nobaidīt Traumu&Ortopēdijas Slimnīcas personālu?

Paņemt līdz mazuli. Spocīgi klusi tukšajās uzņemšanas telpās pat padziedāšana zīdainim ir skaļa padarīšana, kur nu vēl paša mazuļa vokalizācijas.
Un viņiem no mazuļiem ir bail - jo nevienam negribās būt tam, kas teiks uztrauktajiem vecākiem 'ziniet, te nav gluži īstā vieta, kur sniedz palīdzību mazuļiem'.

To uzzināju kā atvainošanās paskaidrojumu par plašo smaidu izdzirdot, ka pacients esmu es, mazulis līdz vienkārši tāpēc, ka trauma nebija ieplānota un nebija īsti kur citur atstāt.

Ja mazule mūs šonedēļ iepriecināja ar pirmajām zilbēm! Pirmo saplēsto papīru! Un vecākā mazule par varonīgu Pirmo Zobārsta Apmeklējumu! Tad es arī esmu tikusi pie pirmā. Pirmais lauztais kauls! Kaut kā ļoti sanāk neuzmanoties pieskarties kaut kur par stipru un kaut ko salauzt. Saliekamo plastmasas kasti. Miksera bļodu. Tagad kājas pirkstu (klasiskais spēriens pa mēbeli, miega trūkuma reibumā un mazliet dusmās uz kaķi).

Bērnība ar Piena garšu

crescendo (crescendo)
Es ceru, ka 'Bērbība ar Piena Garšu' ratu parādē, kur 'ratiem jābūt dekorētiem saistībā ar pasākuma tematiku' būs sastopami ar pupiem dekorēti ratiņi?
Lai parāde 'sniegtu prieku ne tikai bērniem, bet arī vecākiem'?

(Skumji, pēdējā laikā mazliet bail no visādiem tādiem centrā rīkotiem pasākumiem 'ģimenes dienām', 'bērnu dienām' utml, jo nezin kurā brīdī atkal pasākuma galvenais akcents būs PRET gejiem, stambulas konvenciju, genderismu, vai vēl kaut ko tamlīdzīgu.

Jo skaidrot 'a kāpēc viņi tik dusmīgi' galīgi negribās.
This page was loaded Jul 31. 2016, 1:37 am GMT.
hackers counter system TunT counter v=0.09