Furious sleep

Furious sleep

of colourless green ideas

of colourless green ideas

Jaunākais 

Tīkla cenzūra, turpnājums.

crescendo (crescendo)
http://www.delfi.lv/news/national/politics/neplp-gatava-bloket-nelegalos-televizijas-straumetajus.d?id=45044094

Vispirms azartspēles un pokera vietnes. Tagad 'bezmaksas tv straumēšanas' (ne jau pirātu līcis ar to domāts). Sistēma ir vietā, vajag tik gribēšanu.

Warning, baby.

crescendo (crescendo)
Pamēģināju savai jogurtu mīloša jau beibei iedot biolakto bez pidevām.
Beibe secināja, ka tā ir vislabākā konsistence sprauslāšanas prasmes iegūšanai.

Nu neko, nācās dalīties melleņu jogurtā. Un iegrimt pārdomās par piekrišanu formāli neveselīgākqi alternatīvai. Oh well.

Qotd

crescendo (crescendo)

I remember being endlessly entertained by the adventures of my toys. Some days they died repeated, violent deaths, other days they traveled to space or discussed my swim lessons and how I absolutely should be allowed in the deep end of the pool, especially since I was such a talented doggy-paddler.

I didn't understand why it was fun for me, it just was.

But as I grew older, it became harder and harder to access that expansive imaginary space that made my toys fun. I remember looking at them and feeling sort of frustrated and confused that things weren't the same.

I played out all the same story lines that had been fun before, but the meaning had disappeared. Horse's Big Space Adventure transformed into holding a plastic horse in the air, hoping it would somehow be enjoyable for me. Prehistoric Crazy-Bus Death Ride was just smashing a toy bus full of dinosaurs into the wall while feeling sort of bored and unfulfilled. I could no longer connect to my toys in a way that allowed me to participate in the experience.

Depression feels almost exactly like that, except about everything.

Mašīndoma

crescendo (crescendo)
Pupi un Pamperi
Vispār jau pārskatīšanās/pārklausīšanās, bet varētu būt mīlīga iestāde tāda. Preces un pakalpojumi jaunajiem tēviem, kamēr mātes relaksējas.

Kosmētika

crescendo (crescendo)
Neko daudz jau no kosmētikas ražotāju firmām es nejēdzu. Body shop klienta kartiņa uz mani iedarbojas gana efektīvi - ir šis un tas, ko tur iepērku regulāri, un tad jau pie viena vēl kaut ko pamēģinu. Ne tāpēc, ka uzskatu, ka tas nu ir labākais iespējamais, bet vienkārši - tā iesākts. Madara kaut kā nav sanācis pamēģināt (un tā kā pēdējo reiz, kad gribēju kaut ko biš pamēģināt, secināju, ka manai ādai paredzētā līnija ir ar rožūdeni, ar ko vairs eksperimentēt negribu, tad, nu jā, kārtējo reizi atlikās).

Bet, re, vakar krastmalas sky caurskrienot saskrējos ar konsultanti. Dzintaram jauna spa līnija esot. Neko daudz nerunāja, iespieda man rokās bukletiņu un testeri - ok, jauki, varbūt vērts pamēģināt. Izlasīju bukletiņā, ka jaunajai līnijai pat trīs dažādas smaržas - mango/melleņu, rozā greifrūtu un vēl kaut kāda trešā. Greifrūts izklausās labi, greifrūts man patīk, testeris ar kā reiz greifrūta trāpījies, ķermeņa krēms.
Šodien pēc dušas iesmērējos.

Atsvaidzinošs greifrūts?

Šausmas tās ir, ne greifrūts. Visu dienu jūtos kā pēc kaut kādas lipīgas piena karameles, un ne jau no tām foršajām ar jūras sāli utml. Piena sojas karameles. Piena produkta karameles. Veca. Ar mazliet greifrūta aromātu dziļi fonā.


Un tajā brīdī saņēmu atgādinājuma īsziņu, ka bodyshop šobrīd, zinieties, atlaides ķermeņa eļļām, krēmiem utml... Nē, uz veikalu nedošos, bet laikam tikai tāpēc, ka ķermeņa eļļas man patiesībā no Tiem Deviņiem Mēnešiem vēl pāri palikušas - tagad vairs reliģiozi nesmērējos tomēr.

Vingrošana

crescendo (crescendo)
Mazais zaķītis tā pārdzīvo šodienas vingrošanu un saukšanu par slaistiņu, ka pat miegā cenšas tikt rāpus ( un kājas iesprūst redelēs, pa miegam to atrisināt nemāk un vissirslikti).

Klausīties un skatīties kā bērns raud, kad jāļauj, lai parāda kā vingrināt utt... Sāpīgi :/ un bail, ka viņai vairāk, nekā man. Ļoti tā pirmo dienu sajūta ' laidiet mūs abas mājās, tur es varu viņu sasildīt, aprūpēt un nosargāt no visiem pārdarītājiem, vajadzīgajiem tai skaitā'

Publiskās reklāmas

crescendo (crescendo)
Mazliet mainīta pieeja pretsmēķēšanas reklāmām. No vecā labā 'smēķētāji mirst jauni' (kas, atvainojiet, kā reiz ir lielisks mārketings) uz padomiem - atcerieties no rīta atvēlēt vairāk laiku kāju uzlikšanai, atcerieties regulāri izskalot traheotomijas caurumu utml. Joprojām mazliet off, bet varbūt iedarbīgāk attieksmes maiņai.
http://www.cdc.gov/tobacco/campaign/tips/press/campaign-preview-2014.html

Lai gan, būsim godīgi, smēķēšanas ierobežošana publiskās vietās laikam ir bijis efektīvākais attieksmes mainītājs. Ne uzreiz, ne visiem, bet tā pamazām. Re, Briti tagad sāk apsvērt aizliegt pirkt cigaretes visiem, kas dzimuši pēc 2000.gada. Uz visiem laikiem.

(Tajā pašā laikā - žēl, ka gan aromatizētā tabaka, gan alternatīvas - elektroniskās cigaretes un snuss tiek ierobežoti/plānoti ierobežot. Jā, protams, tie palīdz smēķēšanas publiskajai pieņemamībai, bet vismaz tie to padara mazāk traucējošu. Un cerēt, ka tuvākajos 10 gados smēķēšana kļūs gana nepieņemama, lai izzustu daudzdzīvokļu mājās un uz ielām... Laikam lieki cerēt).

Kanēļmaizītes

crescendo (crescendo)
http://minimalistbaker.com/the-worlds-easiest-cinnamon-rolls/
Antuanetes pirms pāris gadiem likto tajā brīdī tik par omg holesterīnu :) domāt liekošo recepti atrast neizdevās, tad nu ķēros pie šīs. Ar pienu un sviestu, nevis vegānām alternatīvam, abus uz indukcijas fiksi uzvārot, tad ūdens peldē atdzesējot (5min pasākums summā). Nu un neko nezinu par rūgšanas laikiem, jauc un raudzē maizes mašīna.
Mīkla iznāca ļooooti forša. Kas sanāks no maizītēm zināsim pēc... Minūtēm 15?

Vispār, manas mīļākās kanēļmaizītes ir kadetos, bet ar tiiii kārtainu sviesta mīklu mājas apstākļos neceru riskēt :) otrais mīlākais - zviedru mufinformā pītās. Trešās - starbucks (šīm vajadzētu sanākt apm tādām?). Un vēl, kādu laiku alfas Rimi bija ļoti garšīgas, bet pēdējā laikā kaut kā tik sausas izskatās...

Cenzūra.

crescendo (crescendo)
Apsveicam mīlīši. Tagad arī Latvijā faktiski ir cenzūra.
http://tablet.tvnet.lv/zinas/latvija/512730-latvijas_atra_interneta_del_izplatas_nelicencetas_azartspeles

Žēl, ka epakalpojumu sniedzējiem nav izdevies pierādīt, ka viņu zaudējumi šo ieviešot budžetam skādēs vairāk.

Vēlēšanas

crescendo (crescendo)
Ē, sanāk, ka iemesls, kāpēc mums nevis 4 dienas notiek vēlēšanas, bet trīs dienas var iepriekšējie nobalsot, ir aģitācijas neaizliegums? Muļķīgi kaut kā.

Iecirkņu paaugstinātā nepieejamība cilvēkiem ar ratiņiem tajās 3 dienās ir atsevišķs stāsts. Pa lielajām VEF kāpnēm augšā tiku, pa sāndurvīm ar palīdzēja, parādīja, kā otru pusi atvērt.. Bet sekojot norādēm tālāk, apgalvojums ' un tur uz trešo stāvu' lika nolaist ķepiņas un atlikt uz šodienu- kad balsošana tomēr pirmajā stāvā. Sanāca (lai gan šodien ieeja tikai pa durvīm, kam otra plāksne neatverama. Tā kā patiesībā cilvēkam ar ratiņiem, kas līdz iecirknim nonācis atkal tur būtu arī jāpaliek. Muļķīgi tā.)

Bēbis un skujkoki.

crescendo (crescendo)
Aizvedām bērnu taureņus paskatīties. Iztraucējām biļešpārdevējtantimsvarīgā darbā un re, neapzinīgie nezinājām, ka jau kopš seniem laikiem taureņbiletes botāniskajā dārzā atsevišķi jāpērk, citā vietā :)

Nezinu, kā ar taureņiem un magnolijām, bet viens gan botāniskajā dārzā izpelnījās bērna skaļu sajūsmu. Priedes.

Kā 'beidzot kaut kas pierasts', vai?

Un datumatskaitēm...
Pagājšceturtdien beidzot saprata, kā pašai tikt uz vēdera, bet joprojām neapmierināta, ka pārvietoties nesanāk.
Šotrešdien pirmo reiz mēģināja kaut ko dziedāšanai/līdzdziedāšanai līdzīgu - vismaz balss augstuma modulēšanu biš.
Jā, es arī kādreiz ticēju tiem, kas stāsta, ka bērnam zem 3 gadu vecuma vienaudžu sabiedrību nevajag.... Nja.

Qotd

crescendo (crescendo)
Infants are the drill sergeants of parenting bootcamp. They give you four basic tasks - diapers, burping, feeding, and napping - and then scream at you when you do them wrong. There's no encouragement, no smiles, just crying and quiet. And they give you tasks at any time, day or night. Just finished changing my diaper? Change it again. Good job, now change that one.
After a few months of breaking you down, they build you back up again. They smile at you. They sleep through the night. They hold their head up, so you don't have to.
And after It's over, the tasks you learned - swaddling, diapering, bottle prepping - are tasks you will likely never use again. But the skills you've gained - patience without sleep, calm in the face of screams, moving your hand into the shit instead of recoiling - are skills that will serve you the rest of your life.

Wheel of Time

crescendo (crescendo)
Huh?
Izrādās sanācis tā, ka šobrīd lasu pagājušajā gadsimtā izdotu grāmatu, kas svaigi nominēta šī gada Hugo?
Tagad bez noskaņojuma skatīties cauri gadiem - bet tiešām, nezināju, ka mēdz nomiēr arī šādi, visu 15 grāmatu megablāķi kopā..... GRRM eposam tak pēdējās divas bija atsevišķi, Nu ko, vismaz pieturos pie regulāri piemirstā principa ' kad nav ko lasīt, pārskatīt Hugo/Nebulas nomināciju sarakstus'

Nē, grāmatas nav sliktas. Arī tagad pie septītās vēl nav sākusi cīnīties vainas apziņa par vēlmi pamest pusratā vs vainas apziņa par to, ka nelasu kaut ko labāku. Pagaidām ir tīri labi, pat labāk par pirmo/pirmajām divām.
No otras puses... Nezinu, vai šī nu ir sērija, kuru es kādam īpaši censtos rekomendēt. Nekā tāāāda jau nav. Bet, cik nu saprotu, tā nominācija vairāk tāds kampaņas rezultāts.
This page was loaded Okt 23. 2014, 6:05 pm GMT.
hackers counter system TunT counter v=0.09