Furious sleep

Furious sleep

of colourless green ideas

of colourless green ideas

Jaunākais 

:(

crescendo (crescendo)
Braslas krogs nodedzis.

Tā gaidīju,,kad mazā būs gana paredzama, lai nu jau ar viņu kopā tur kādā sestdienā aizbrauktu. Žēl:(

Rāmi lēnām

crescendo (crescendo)
Ieraugot uzrakstu 'Rama receptes - trifeļu kūka bez cepšanas' sāku domāt, kāds sakars trifeļkūkai ar rāmumu, vai varbūt kaut kādu ajūrvēdas novirzienu atkal - a forša veselīgā diēta ar šoko kūkām..

Katrā ziņā ne par margarīnu. Ne to.

Šūpolītes

crescendo (crescendo)
Bērnam iepaticies beidzot šūpuļdīvāns- kopš sprādzēta netiek un atklājusi, kā vienu kāju spārdīt var pati sevi šūpot.
Lai nebūtu jāšūpojas klusumā, ieslēdzu kaut kādu random rock radio. Mazliet negaidīti, bet izskatās viņai ļoti patīk. Sajūsmas spiedieni, rociņu un kājiņu vicināšana-ne nu ka ļoti ritmiski, bet varam jau piedomāt, ka cenšās :) Bērnu dziesmiņas var iet atpūsties, viņai par hangman bodes vajag, un var arī nedziedāt, tās ģitāras, tās ģitāras. Rob zombie pēc tam arī derēja.

Un tagad man lepnā tēva uzdevumā esot jānoskaidro, vai combat boots šitik maziņām nevar dabūt - kamēr tas nekādai rāpošanai un staigāšanas vēl netraucē.

Euro.

crescendo (crescendo)
Valūtas maiņu īsti neesmu pamanījusi - internetbankā būts un jaunie cipari ievērtēti vēl nav, toties veikali... A kādi man veikali, man mājas režīms :) Tik, ka jāiemācās GBP-EUR kurss uz aci novērtēt GBP-LVL vietā - apģērbu veikalus browsējot, saprotiet. (attiecība gan apmēram vienāda).

Lūk rubļa-lata maiņā bija mazliet skumīgi, ar visiem tiem pasākumiem, organizētajām no repsīšiem locīto lidmašīnu lidināšanām un tamlīdzīgi... Un 'bet vairs nevarēs košļeni par vienu rubli nopirkt!'. Lūk tā bija cenu celšanās valūtas maiņas dēļ - nesāka jau viņi divas par santīmu tirgot :) Tas pats ar sērkociņiem.

Rīt jau 3 nedēļas.

crescendo (crescendo)
Uguņošana nobaidīja kaķi. Ja pagājšgad kaķis slēpās mūsu pagultes tālākajā stūrī, tad šogad izmantoja jaunapgūto slēptuvi - drēbjskapjstūri. Pēc tam pieklājīgi saritinājies pie vannasistabas, sak - es vispār esmu ļoti nobijies un slēpjos, bet nu, ē, būtu labi ja jūs mani tomēr atrastu un pažēlotu, OK? (Tapa pažēlots, tad atgriezās gaitenī un slēpās tuvāk spogulim, no kurienes žilgi aiznesās, kad tuvojos ar raudošu mazo rokās - spogulis gan sāk zaudēt savu acumirklīgās nomierināšanas maģiju, bet kamēr tas vēl kaut cik strādā, ja jau esmu piecēlusies kājās, tad kāpēc līdz tam neaizstaigāt.
Bērna miegam neizskatījās, ka uguņošana īpaši traucētu. Nest skatīties gan nenesām - lai nu tas paliek nākamajam gadam, kad varbūt spēs novērtēt.

Tikmēr mazā ātri aug. tālāk )

Confused

crescendo (crescendo)
Virsraksts -'Prezidenta teiktais pazudis tulkojumā'.

Nē, nopietni, a kādā valodā viņa preses relīzes tiek sagatavotas, ja tur kaut kas vēl jātulko? Tā jau runas viņam raksta... dīvainas.
http://www.diena.lv/latvija/politika/prezidenta-teiktais-pazudis-tulkojuma-14035745

Telefoni.

crescendo (crescendo)
Iphone ir zemkopju kui - galvenais laicīgi ierasties vajadzīgajā lokācijā un gaidīt, līdz paredzētajam ražas ievākšanas laikam. Cerot, ka raža pietiks visiem.

Nexus ir medniekiem - jāuzmin īstais laiks kad medīt, jānoķer pēdas pa kurām medīt un jāpaspēj noķert, pirms 'out of stock' iestājas.

Kēksiņi

crescendo (crescendo)
Kamēr vēl pa rokai:
divas olas
220 grami cukura
120 grami miltu
apmēram puse rūgtās Laimas šokoļades (1/2 no 100g=50g)
ēdamkarote cepamā pulvera
160 grami piena
3/4 smiltenes svieta pakas (3/4 no 200=150)
kartīga šķipsna sāls
vaniļas cukurs.
Cepeškrāsns: 180, konvekcija, 20min?
14silikona mufini, pievienojot riekstus/dzērvenes/rozīnes un rūpīgi visu mīklu iekasot formītēs 16 iznāks noteikti, varbūt visi 18.

Katlā: sviests+piens+starp virtuves dvieļiem mazliet padauzīta šokolāde. Uz plīts, dažas sekundes maksimums, bet tikko piens sāk kustēties samazinot enerģiju līdz 4/5 (vārīt nav paredzēts, tikai sviestu/šokolādi izkausēt). Nosver cukuru, pakāpeniski iemaisa, plīti izslēdz, ļauj padzist, tikmēr nosver miltus un cepamo pulveri. Pa vienai iesit un iejauc olas (jābūt gana vēsam, lai olas nemēģinātu sacietēt ) , tad iejauc miltus, cepamo pulveri, sāli.
Konsistence - visnotaļ pašķidra, piloša. Apmēram puskausiņš uz formiņu.

Bet mazliet līdzīgi šodienas tēmai...

crescendo (crescendo)
Man jau kādu brīdi ar rudenīgo 'te nekas nesamirkst un viss ir labi polsterēts' plecu somu apkārt staigājot ir pārliecība - nav tā soma nevienam pa kājām. Tā soma netraucē kādam ieņemt viņa vietu rindā likumīgajā minimālajā attālumā no kastes. Un, jā, tā soma netraucē arī apdzīt.

Nu nav tajos 5 cm uz sāniem/aizmuguri nevienam citam jāatrodas bez īpaša uzaicinājuma. Tā ir personīgā telpa.

Un tie paviršie, kas var pamanīties pat paklupt uz tādām somām... a ja mūsu trajektorijas krustotos citā leņķī un tā būtu nevis soma, bet vēders?

(Nu ja, tāpēc arī paranoja par 'nelieniet man klāt'.).

Skaisti

crescendo (crescendo)
Skaista ideja par alternatīvu dzimšanas apliecību -
http://www.iconeye.com/news/design-latest-stories/rethink-the-birth-certificate

Side Effects

crescendo (crescendo)
http://www.imdb.com/title/tt2053463/

Jauka glīta kriminālfilmiņa smukās Grišema grāmatu tradīcijās. Un nē, tā nav izglītojoša filmiņa par 'drugs are bad, mmkey' - drugs ir vienkārši tā, plot points, ne mazsvarīgs.

Rekomendēju vakara izklaidei.

Negaidītie shutdown blakusefekti :)

crescendo (crescendo)
Among those shut out of US national parks today are members of the infamous white supremecist group, the Ku Klux Klan. The KKK had planned to hold a demonstation at Gettysburg National Military Park, the site of the largest battle of the American civil war. The fact that the group, once known for their white hoods and cross burnings, was granted a permit for the event had caused a minor media stir. Park officials defended the decision by stating that the battlefield is public property, and the constitution protects the rights of groups such as the KKK to demonstrate publically.


īsi sakot, Rīgas budžeta pārskatīšana uz pavasari jāpārceļ, daudz problēas neuzkrītoši atrisinās.

Lai gan, sīkums mums par shutdownu, viņiem vēl tik pāris nedēļas palikušas vienoties izdevumus samazināt vai grozīt likumu par atļauto maksimālo parādu. Nu, vai kā Grieķijai, paziņot, ka šo to tomēr nemaksās. Lūk tas jau būs nopietnāk.
This page was loaded Apr 19. 2014, 3:38 pm GMT.
hackers counter system TunT counter v=0.09