smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
11th-Feb-2016 11:18 pm
vajag glancētus žurnālus ar lieliem krāsu laukumiem un daudz bildēm
neesmu gatava maksāt
tiks izmantoti pasaules mainīšanai

interested?
raksti uz: parachutist.angela pie gmail
11th-Feb-2016 10:22 pm - #daily discovery II
yassss, they did it! evidence of gravitational waves confirmed. vecajam kraķim einšteinam atkal izrādījās taisnība.
11th-Feb-2016 08:46 pm
hahaha

"Okay guy. I'm in big law. I made 160k + bonus the first year too.
Here's what you need to avoid at all costs: the golden handcuffs. Get the shittiest apartment you can find as close to your office as possible; use public transportation; buy your dress clothes on sale from Jos. A. Banks; live like a miser.
Pay off your debt entirely in less than 6 months, and live off 30k or less per year. Stay at the job at least 2 years because anything else looks bad. After your second bonus, gtfo. You'll have 200k in the bank and you can go do something fulfilling and not have to worry about money.
Big Law is a shitty shitty life. Every day I want to fucking die. If I wasn't up to my ears in debt, I would quit this very second. My firm is Top 20; my practice group is number 1. Prestige in big law means nothing but that you're surrounded by the most insufferable 1-dimensional-work-a-holic-strivers and silver-spoon-people-who-know-people-types. Laughably, my first ranks highly for quality of life.
Save your money because you'll want to leave. It will be hard if you've just bought a house and car."
11th-Feb-2016 07:07 pm - Dienas prieks
Skolēnu autobusa šoferim ir divas draudzenes vārnas. Katru rītu viņš pietur pie Spices, kur jau sēž divas vārnas un viņu gaida. Šoferis vārnas pacienā ar sauju kaķu barības. Šofera un vārnu draudzība ilgst jau divus gadus.
11th-Feb-2016 04:09 pm
gan jau, ka jautājums malts un malts. vajag laptopu vai notebook(?) salona vajadzībām, respektīvi, internets un klausīties interneta radio. lētu un lai bez bremzēšanas var pārvaldīt e-kalendāru. ko varat ieteik?
11th-Feb-2016 01:49 pm - Ir
Nu, draugi, izskatās, ka man būs daudz naudas un (jo) nekad vairs nebūs laika (to tērēt).

Paldies par īkšķiem!
11th-Feb-2016 01:39 pm - Kļūdas labojums
Es te iepriekš biju nelāgi izteicies par Polijas vienīgo īsto glābēju partiju Pis. Vēlos norādīt, ka esmu mainījis savas domas. Partijas Pis biedrs, Polijas ārlietu ministrs Vitolds Vaščikovskis intervijā vācu kvalitātīvās žurnālistikas flagmanim Bild paziņojis, ka cīnās pret tādu pasauli, kas sastāv no riteņbraucējiem un veģetāriešiem. Šādu cīņu es pilnībā atbalstu un veicinu.
11th-Feb-2016 01:05 pm - Maksā ar skūpstu.
Vispār jauka akcija. Prasītos gan nedaudz paplašināt, varu pateikt priekšā, kas tam pārim mikroautobusā būtu jādara, lai saņemu mēnešbiļeti, piemēram. Visādi citādi patiesi ceru, ka daudzi uzņēmumi no šī ņems piemēru un dažādās variācijās akcija "Maksā ar skūpstu!" iegūs plašu popularitāti ne tikai kaut kādās speciālās dienās, bet arī ikdienā.
11th-Feb-2016 12:12 pm - #daily discovery
five hours left
11th-Feb-2016 09:31 am
un ko domā: sapnī redzēju, ka ir uzziedējuši ceriņi, nopriecājos, jo vecmīlgrāvis izskatās ļoti skaisti tieši ceriņu ziedēšanas laikā un ka tik agri - martā - vēl nekad tie nav bijuši kaut salapojuši.
tad pamodos un ārā šņē un februāris un līdz ceriņiem kā līdz mēnesim. elpojam dziļi un vienmērīgi.
11th-Feb-2016 07:35 am - mp3 mūsdienās
Kur mūsdienās var dabūt vecos labos mp3?
Interesē piemēram "Dzeguzīte"
11th-Feb-2016 04:23 am
Bāc, cik labi rakstās pie Džeimsa Bonda saundtrekiem. Paeksperimentēsim vēl.
11th-Feb-2016 01:54 am - februāris
"Ja kāds nepateiks, kas tas ir, es sākšu kliegt un izlekšu pa logu" O. Lāms
"Alus notur pie dzīvības 3. deklināciju" I. Lokmane

tā vispār, šis semestris solās būt hc, salīdzinājumā ar iepriekšējo. turklāt, 8 no 10 nedēļā paredzētajām lekcijām, būs jāsēž šādos solos.
10th-Feb-2016 11:35 pm
Man ļoti nepatīk, ja gadalaiki ķēmojas un iztaisās par to, kas viņi nav. Piemēram, ziema tēlo it kā vēlu rudeni, it kā agru pavasari. Izskatās pēc vecas palaistuves, kura mēģina uzdoties par nimfeti. Vai pēc maza puisīša, kurš neveiksmīgi parodē vectētiņu. Vai arī pēc nelaimīgas amerikāņu meitenītes, kuru psiha māte saģērbusi un sakrāsojusi skaistumkonkursam.
Lūk, tāpēc man nepatīk šis februāris, kurš mēģina sevi pārdot par martu. Vai novembri, ej nu šo saproti.
10th-Feb-2016 10:13 pm
Kādu vakaru, staidzinot Ričmondu, ielas pretējā pusē pamanīju divus neliela auguma cilvēkus. Viens no tiem bija stabils un balstīja otru, kurš gāzelējās, krita un nespēja saglabāt līdzsvaru. Ieskatījusies ciešāk, sapratu, ka pirmā - stabilākā - figūriņa ir apmēram desmit gadus vecs puika. Otrā - grīļīgā - bija apmēram mana vecuma sieviete (kaut gan sievietēm manā rajonā noteikt vecumu mēdz būt sarežģīti. Vīriešiem arī.)
Puika, turēdams sievieti zem elkoņa, visbeidzot atslēja viņu pret mājas sienu. Viņa mēģināja nostāties taisni, taču ceļu locītavas bija pārāk ļenganas, un viņa nošļuka sēdus uz ietves, murminādama kaut ko, kas izklausījās pēc lūguma visai pasaulei likt viņu mierā, atpisties un iet dirst. Tikmēr puika bija atvēris ārdurvis, nostiprinājis tās pavērtas, un, lietišķi nolamājies, atkal satvēra sievišķi un iestiepa kāpņutelpā.
Durvis aizcirtās, un tālākās abu vakara gaitas man palika nezināmas.
Visticamāk - šī sieviete (kuru es nekādi negribu nosodīt) ir mazā puikas māte. Tādā gadījumā viņai - saskaņā ar mūsu Saeimas un valdības viedokli - piemīt īpašā maternitātes apjēga un empātijas spējas, kuras atšķir dzemdējušu sievieti no nedzemdējušas, un pēc kurām neviena klostermāsa, māti Terēzi ieskaitot, nekad nevarētu pat tiekties...
10th-Feb-2016 09:15 pm - Grāmatas
Sveiki!
Pārdodu grāmatas, kas manā grāmatu plauktā ir dubultā vai nav īsti manā gaumē.
Cena 2.50 euro par grămatu vai 10 euro par 5 grāmatām.
Atrašanās vieta Rīgas centrs.
Saziņai: stileta (pie) inbox.lv

http://foto1.inbox.lv/stileta/GRAMATAS
10th-Feb-2016 09:21 pm - #daily video
that konstantin bronzit's critically acclaimed new animated short is, like, gay. like, sooooo gaaaay. i hope it gets an oscar.
10th-Feb-2016 08:20 pm - #daily link
gravitational waves and how they distort space
10th-Feb-2016 07:36 pm
Mīļie brāļi un māsas! Kā jūs tiekat galā ar neķītro tieksmi sacīt Davaj vārdu.
Es,pavej, vakar pateicu 2 davajvārdus un šon' vienu. Viņi mani dažkārt piemeklē neformālās telefonsarunās, ksd zaudēju modrību. Nekad ne formālās par laimi.
Es saprotu, ka tas ir grēks, kauns un atavisms, apmēram kā rudimentāra aste un trešā krūts.
10th-Feb-2016 04:08 pm
Man kā vecūksnim ir no svara kārtīga veselības aprūpe. Raugi, nopirku Euroaptiekā drapītes, aptieķniece katrai kārbiņai uzlipināja glīti izdrukātu papīrīti ar piezīmēm, cik bieži un kādos apstākļos drapītes būs lietot. Mīļi. Mēness aptieka, ar kuru uzturēju biznesa attiecības pēdējos gados, ar šādu servisa līmeni neizcēlās.

Nāksies turpmāk savu neķītro, antivēdisko, bezsirdīgo un bezfenšuja Rietumu medicīnu iepirkt Euroaptiekā.
10th-Feb-2016 03:22 pm - palagu tēmu turpinot
10th-Feb-2016 01:48 pm - Vecā druka.
Ienācā prātā apskatīt, kā cibiņiem ar veco druku. Tātad.


Poll #20617 Vecā druka
Open to: All, results viewable to: All

Šo gaumīgo joku

View Answers

izlasīji bez aizķeršanās
23 (28.4%)

izlasīji ar ieķeršanos, intuitīvi
28 (34.6%)

izlasīji ar piepūli
16 (19.8%)

mēģināji lasīt, bet apnika
13 (16.0%)

lasīt pat nemēģināji
1 (1.2%)

komentēsi komentāros
0 (0.0%)

10th-Feb-2016 11:43 am - sezonāla kaprizēšanās
šāds starpstāvoklis "ne ziema, ne pavasars" ir psiholoģiski kaitīgs. man gandrīz vai niez visās manās nosacītā gara, prāta un dvēseles malās, cik es esmu gatava pavasarim un kā es viņu gribu, vot, sēžu un gribu! neko citu nespēju padarīt, tikai gribēt to sasodīto pavasari te un tūlīt. bet līdz Normālam Pavasarim vēl pusotrs mēnesis sta-bi-li

būtu Normāla Ziema, tādas sezonālas niezes, iespējams, nebūtu, vismaz tik spēcīgas un viegli sajūtamas noteikti ne
katru gadu tags "pāvasars" tiek lietots arvien agrāk un agrāk vēl dziļā kalendārā ziemā, ja ne tiešā nozīmē cibā, tad galvā noteikti
10th-Feb-2016 09:47 am
pēc nakts zvana pie durvīm palasīju internetus, kā uzlauž durvis. no rīta paskatījos uz kaimiņu durvīm, un tur viss tieši tā, kā naktī lasīts. dekoratīvā plāksnīte noskrūvēta (jo bija noskrūvējama), bet atslēgas serde izrauta. tālāk, kā lasīju, esot tīri veiksmes jautājums 1) otru durvju nav vispār 2) ir, bet nav aizslēgtas 3) ir aizslēgtas, bet slēdzenē atstāta atslēga.
This page was loaded Feb 12th 2016, 1:39 am GMT.