smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
29th-Jul-2016 02:08 pm - jūlijs
11 gadi cibā

Žurnāla ieraksti: 3487
29th-Jul-2016 01:33 pm - ***
Manā tik ļoti padomiskajā bērnībā latviešu skolās bija tāds fenomens kā oktobrēni prievītēs. Mazais, cirtainais Iļjičs, piecstaru sarkanajā zvaigznē ieriktēts pie krūts un tik ļoti tautiskā prievīte ap kaklu. Vērojot daudzus savas paaudzes cilvēkus, esmu spiests secināt, ka nekas viņos nav mainījies, tādi paši oktobrēni prievītēs vien palikuši.
29th-Jul-2016 01:13 pm
Kura jūsuprāt ir garšīgākā veikalā nopērkamā cietžāvētā desa par vidusmēra cenu?
29th-Jul-2016 12:24 pm - jūlijs
visa dzīve kā tāds kaķis maisā
29th-Jul-2016 12:01 pm - Mini manu mīkliņu
http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-07-28/deutsche-bank-said-to-end-latvian-lenders-dollar-market-access

Pats par sevi, protams, tas nav Nekas Tāds un Negaidīts. Turklāt Deutsche Bank it nebūt nav pirmie, kas negrib ar Latvijas bankām vairs draudzēties. Bet priecē runāšana mīklās.

Deutsche Bank has warned some of its local banking clients that direct access to dollar-clearing facilities will be cut off [..] The move won’t affect Citadele Banka AS, Rietumu Banka AS and Baltic International Bank AS, or the Nordic lenders that operate in the Baltic nation

Lūk, cik eleganti var pateikt "Deutsche Bank grasās nogriezt dolāru maksājumus otrai lielākajai Latvijas komercbankai (pēc aktīvu apjoma)."
29th-Jul-2016 11:27 am - Par manu topošo romānu runājot
29th-Jul-2016 09:08 am
dzirdēju jūras žagatas. tā man šķiet. ticēšu, ka tā bija.
rīta tēja ar jūras žagatām.
29th-Jul-2016 08:58 am
Tad šodien tas pasaules gals, ja?
29th-Jul-2016 12:29 am
Bijām staigāt, satikām divus ežus, viens maziņš un ļoti steidzīgs, otrs - liels un mierīgs kā zilonis, sava ceļa gājējs, savā nodabā pukšķinātājs un gliemežu meklētājs.
Līdz ar to šis bija Divu Ežu Vakars. Atšķirībā no vakarējā, kas attiecīgi bija Trīs Ežu.
28th-Jul-2016 10:15 pm - prieki bija īsi
Ja no rīta biju patīkami pārsteigta par aiz loga, pāri pagalmam skanošo ziggy stardust, tad tagad tur atkal ir tikai saules un bamšļa/džona (variē atkarībā no vecuma) nogurdinātie
28th-Jul-2016 10:06 pm
uz ielas satiku Ati Slakteri, mēs bijām diezgan draugi, es priecīga izstāstīju, ka bijām frizētavā, ka tur forša friziere, viņš kautrīgi atzinās, ka grib tādu frizūru kā Back Street Boys Nikam (atcerieties to briesmīgo griezumu?!) un tad es viņu tur gādīgi aizvedu, iesēdināju krēslā un to pačukstēja frizierei

un šis bija daudz labāks sapnis par to, kurā [info]karmena bija jātulko Briselē (?) notiekošajam Eiropas (?) futbola čempim, bet mēs nokavējām drošības pārbaudi, tādēļ viņa tulkoja mājās no teļļuka austiņās un to pārraidīja caur wifi (?). tad mēs saģērbāmies briesmīgi piedauzīgi (ar uzsvaru uz briesmīgi) un gājām uz klubu padejot, bet ielās bija ļoti daudz cilvēku, pūlī bija daudz manu bijušo kolēģu un tad mani sagrāba kaut kādi čigānu bandīši. tasir tie būtu čigānu bandīši, ja nebūtu divmetrīgi skapji. kuriem briesmīgi vajadzēja Karmenu, jo viņa viņiem naudu parādā. vai pakalpojumus kā viņš tā divdomīgi noteica.

pamodos es no šausmām nosvīdusi un atvieglota, ka bērniņš grib celties lai arī pulkstens pieci. jo ja tā var gulēt tad paldies, atturēšos lol

28th-Jul-2016 06:40 pm - labās ziņas un vēl labākās
gribēju teikt, kur irōniski, bet laikam jāpārlabo, ka lōģiski tomēr, jo mēs taču te par manu dzīvi. nu un lōģiski tātad taču, ka atrodu savu ideālo vīrieti taisni taj' pašā dienā, kad seržs mani ir uzaicinājis kopīgā piedzīvojumā uz vienu pustukšu salu, kur mums savienoties ar dabu un lasīt grāmatas vienam otra azotē un šļūkt pret saulrietu ar laivu. nav jau nekāds medusmēnesis, mēs tā pa draugam, bet figu ar tiem vīriešiem var saprast, kā pieredze rāda. un ar mani saprast var vēl mazāk. bet tas ideālais vīrietis, kas nav seržs, ir drusku idiņš vai kas, es vēl neesmu atkodusi, principā man vajadzētu flirtēt no visa pleca un izzināt ūdeņus, bet es nemāku tādu teātri spēlēt un atskārtu, ka vispār neko nemāku. tā mēs tur abi stostamies kaut ko viens otra virzienā ar ātrumu apmēram viena īsziņa trejās stundās, jo, kad man kāds tā stipri iepatīkas bez jelkāda ar pirkstu uzrādāma iemesla, es pēkšņi esmu totāli uz mutes kritusi un visi vārdi no caurām kabatām izbiruši pinās pa kājām. un viņš tāds viss lielisks, skaicka, ne pārāk ieinteresēts laikam un atzinās, ka komunikācijā drusku nespējnieks. bet nav arī tā, ka mestu plinti krūmos dīvainā kārtā, līdz ar to grūti saprast, vai mēs abi moš nespējnieki [kas lōģiski, jo visi spējīgie jau sen apprecējušies, vai ne] vai viņam vienkārši intereses trūkums. un tas viss ir sarežģīti, kad tev par cilvēku ir tik maz informācijas un pa lielam viss ir jāpiedomā pašai. piemēram, to, ka viņš ir lielisks, es jau piedomāju un drusku iemīlējos, lai nesametas garlaicīgi, bet tagadiņ gaidu un smaidu, kad juniverss nāks ieviest korekcijas, lai gan savam čujam diezgan uzticos [tb pareizo seksu māku atrast]. viņš parasti atbild ar jā vai nē vai kādu strupu frāzi, kas fiziskā klātienē mani vispār netraucētu un patiesībā šarmā, jo nav ko tarkšēt kā ložmetējam, bet tādām kautrīgām pirmajām sarakstēm tas tomēr drusku par kūtru. principā es gribu tikai iebāzt seju viņa bārdā, varbūt pat apmesties tajā uz dzīvi, un ar to manai persōnīgajai dzīvei arī uz šo brīdi pietiktu, bet viņš savam vecumam [38 gadiņi] izrāda par maz dzīvības pazīmju. vai tad tajā vecumā vēl kautrējas? jūs man pasakiet, varbūt tikšu pie kādas skaidrības.

citās ziņās - latvijā braukšu, pēc divām nedēļām mani pie pāris glāzēm, un vēlāk zem galda, varēs skatīt vaigā, hip hip? :)
28th-Jul-2016 09:06 pm
un vakar vīrieši bija pie friziera un tas biaj interesanti, lai arī rezultāts pārsteidzoši labs
28th-Jul-2016 09:02 pm
vīkendā bijām ciemos, gulējām teltī un izklaidējāmies. es tiešām nedomāju, ka atpūtīšos. tur bija daudz bērnu, juniors ļoti labprāt pavadīja laiku ar citiem bērniem un spēlējās un viņa komunikācijas mēģinājumi tika uzņemti ar sajūsmu, viņš kārtīgi izciemojās. man visnogurdinošākais bija mājupceļš, kad pirms brauciena briesmīgi satūka kājas un tad, kad nāca miegs, bērniņam bija slikti un pēc tam - garlaicīgi

un rīt es iešu pie friziera atjaunot griezumu un vispār viss būs forši
28th-Jul-2016 07:23 pm - Rajons
Pa ceļam no darba nolēmu apciemot. bilde )
Paldies jz. honeybee par norādi
28th-Jul-2016 04:11 pm - Poļu valodas pratējs
Brālēns meklē kādu, kas prot poļu valodu. Saprotu, ka ir nepieciešama palīdzība tikt galā ar poļu apdrošināšanas kantori, kas citā valodā nerunā, jo tad jau beigu beigās ari nokārtos lietas un nāksies maksāt.

Ja kādam ir interese - zetinja@gmail. Iedošu kontaktus un par detaļām un atlīdzībām tiksiet skaidrībā paši.
28th-Jul-2016 02:50 pm - все поголовно в белых штанах
labi, vismaz parādes formu dēļ krievus vajag palaist uz rio. lai nosoļo pa krastmalu un pakarājas bulvāros. šaubos, vai kāda cita forma ir kaut mazliet asprātīga, atspoguļojot nacionālā avantūrista kvēlāko sapni.
https://youtu.be/8Cy5tcdmIAE
28th-Jul-2016 12:22 pm - tekstudarbu izcenojumi
cik patlaban maksā (zīmju skaits/€):
teksta ievadīšana datorā?
korektūra?
rediģēšana?
vai arī šāda veida darbos patērēta stunda?
28th-Jul-2016 10:27 am - Diētu vērotāja piezīmes.
Vakar sanāca drusku pasēdēt teicamā kompānijā un, cita starpā, kāds solīds kungs un cienījams cibiņš, kuram visai īsā laikā izdevies ievērojami samazināt savu radiusu, padalījās savas specifiskās diētas noslēpumā. "Vajag mazāk rīt" viņš teica.
28th-Jul-2016 09:32 am
Citās ziņās - karsti ne tikai zem dūnu segas, bet vispār, sevišķi pa naktīm.

Chroniska neizgulēšanās patiesībā ir tīri ok, pie visa pierodam. Bet, kad es pāris naktis nopampstu až pa septiņām stundām, organisms kļūst bezkaunīgs un iedomājas, ka tā tagad arī būs turpmāk. Tāpēc, pēc godīgi nošņāktām četrām stundām es jūtos kā žirafes izkārnīta krizdole (papildus visam ir nācis klāt kritiens no otrā stāva). Ceļā miegu ciet un šorīt uztvēru savu pirmo velorastu. Tas gan nebija no negulēšanas, vienkārši es tā godīgi ripinos laukā no vārtrūmes, kura kopā ar miskastu valnīti aizsedz pasaulei manu vāģīti un tad pēkšņi ir riepu spiegšana un pret bamperi nograb kāds patīkams kungs, viss tāds ķiverē un zaļā kamzolītī. Bet nu laikam es viņu nepietiekami sakropļoju, viņš mani vēlīgi palaida braukt tālāk. Bamperi neapskatīju, miega badā par šo incidentu pilnībā aizmirsu un atcerējos tikai tagad.

Vai arī Alcheimers izsauc atmiņas caurumus, laiks tā kā būtu.

Also, vakar glīti padzērāmies patīkamā kompānijā, es ēdu kartupeļu pankūkas ar acu izņemamo karoti un tas bija pat diezgan ērti. Tāpēc piesaku savu patentu pankūku ēšanai ar karotēm, kurš tā darīs bez manas atļaujas, dabūs spaidu darbus - klausīties karaoki astoņas stundas dienā.
28th-Jul-2016 09:09 am - #daily clock
a guy on my way to work in a t shirt that says: sorry i'm late.
28th-Jul-2016 01:03 am - aizdot bērnu ratus
SOS!
Bērniņš maziņš, mamma zaļa.
Atstājām laukos savus pierastos ratus, jo Rīgas štābiņā taču ir otri. Nupat kārtīgi tos aplūkoju - dzīvās šausmas! Rīt pēcpusdienā jādodas uz ikauņu zemi, kur noteikti vajadzēs ratus.
Varbūt kādam cibiņam šobrīd nav vajadzīgi un var aizdot? Stabili, pēc iespējas mazāk plastmasīgu auduma detaļu, stumjami tā, ka es redzu bērna sejiņu. Atdotu pēc nedēļas vai agrāk. Rīgā vai jebkur pa ceļam Ainažu virzienā.
28th-Jul-2016 12:35 am
Pārnācu no pastaigas pl. 00.16.
Spēcīgi sagribējās ēst.
Svara vērotāji, figūras draugi un Anonīmie Rīmu Čempioni nebija sadevušies rokās, lai mani atbalstītu morāli vai amorāli. Tāpēc es uzēdu.
27th-Jul-2016 04:53 pm - ineses galantes talantu sērijā
nu lūdzu, lūdzu, nesakiet, ka arī jūs šo uzskatāt par kaut ko ekstraordināru ūberģeniālu, un ka jālec kājās un jālauž krēsli, jāapber zelta putekļiem meitene, kura faktiski ķēmojas un nodrāž savu balssaišu potenciālu.
(Pie viena esmu vīlusies Saimonā. Viņam ar viņa kritikas līmeni vajadzētu būt tik paškritiskam, lai saprastu, ka šajā mūzikas lauciņām viņam nav poņas un nevajag tēlot ekspertu.) Man prieks, ka atsevišķi vokālisti tomēr publiski pasaka, ka šitais viss ir diezgan pamatīgs bulšits un meitenes potenciāla postīšana.

http://www.classicfm.com/music-news/laura-bretan-concerns-americas-got-talent/#qf7vIPG5XQoMZUKM.97
This page was loaded Jul 29th 2016, 3:06 pm GMT.