smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
30th-Aug-2015 12:10 am - royal regret
tu attopies nokavējis pasaules pagriešanos uz otriem sāniem. tu gaidi maigu un saudzējošu nakti, liegu mēnessgaismu un silti ieskaujošu tumsu, bet tā vietā caur taviem plakstiem nežēlīgi duras nepielūdzamas rīta saules stari. tu saproti, ka esi nokavējis. atpalicis pats no sevis. ka kaut kas būtisks ir atdalījies un aizgājis tālu aiz horizonta. tu steidzies, skrien un dzenies, bet pasaule ir pagriezusies uz otriem sāniem un tu esi palicis apvāršņa pelēkajā pusē.
29th-Aug-2015 08:51 pm
Skriešana nomierina un nogurdina tikpat labi, cik raudāšana. Un laikam taču ir pat mazliet veselīgāka.
29th-Aug-2015 06:25 pm
mani pirmoreiz dzīvē ir sakodušas tāskāviņtur augusta blusas, cita izskaidrojuma mistiskiem izsitumiem un sakasījumiem uz kājām neredzu
kas man tagad bija jādara, jāodierējas ar terpentīnu, jāiemērc palags benzīnā vai vienkārši jāieslēdz džainisms un jāgaida, kad pāries?
29th-Aug-2015 04:53 pm
Vai te, cibā, var atdraugot kādu, kuru negribu, lai lasa manis rakstīto, un kā?
Skatījos, skatījos, neieraudzīju.
29th-Aug-2015 12:44 pm - bērns
tu baro nāvi
tā ēd no tavas rokas
un pamazām atmaigst
murrā vai luncina asti
kā jau daždien dzīvnieks
kas beidzot remdējis
mūžsenu izsalkumu
29th-Aug-2015 11:03 am
Windozes izlēcieni.

Piemēram, uzinstalēju sev vienu programmeli, pat īsti neapskatījies, kur tā ir uzinstalēta. Nu, ir un ir. Programmele sāk glupi uzvesties un es izdomāju, ka šis lieliskais rīts ir patiesi piemērots programmas pārinstalēšanai. Atrodu viņu visā tajā miskastē, aiz kuras Windows 10 mēģina izlikties, ka Control Paneļa viņam nemaz nav, klik uz Uninstall.

Nope, saka dators, neesi administrators, nav tev tiesību (a uzinstalēt tiesību pietika atliku likām, ha!) OK, sava taisnība ir, neesmu administrators. Palēkāju ap paneli, mēģinu atrast veidu, kā izlikties par administratoru, neatrodu. Labi, nenokaru vēderu, bet dodos uz administratora kontu, ščas noinstalēšu visu nost. Administratora konts plikšķina acis, ko, noinstalēt, jums tādas programmas nav. Kur palika? Aha, čigānu profilā...(no čigāns -> roma - > roaming profile).

Labi, irst ar visu dziesmu grāmatu, pataisu savu kontu par administratoru, ielādējos atkal, paņemu programmeli aiz megabaita, ščas noinstalēšu. Nē, viņa saka, nav tev tiesību, gygygy!

Kā, nav, es sarunājos ar nedzīvo priekšmetu. Tā, nav neesi administrators. Tas, ka tev ir administratora privilēģijas, tevi par administratoru nepadara.

Es šņācu un skatos gūglē. Gūgle atzīstas, mhm, ir tāda štelle, ka ute tu esi, ne administrators, īstais Administators ir slēpts no plebeju acēm un nemazgātajām roķelēm! Tikai īsteni iesvaidītie atradīs Administratoru!

Ko lai dara, iesvaidos un dabūju Administratora kontu uz kompja. Ielogojos, kompis čivina, mol, mazu brīsniņu uzgaidiet, kamēr mēs te visu sapucējam, ne jau kaut kāds suņa čibriks, bet pats Administrators pirmo reizi ienācis kompī, jāsapucējas un jāuzliek svētku ņieburs!

Apleju kafiju ar ūdeni, strebju un gaidu, kamēr mazais brīsniņš paies. Aha, nu esmu Administrators, nu man ir spēks rokā! Kur mana programmele? Nav jums tādas, ser. Jūs tikai globālās programmas redzat, a čigānu profili, kuru tie krata? Jūs noteikti ne!

Tā nu es pagaidām palieku. Ar sava konta privilēģijām es nevaru noinstalēt programmu, neatrodu iespēju izlikties par Administratoru caur savu kontu, ar Administrator kontu es to prrogrammu neredzu.

Droši vien Administrator konts var ierakties arī čigānu profilos, bet man apnika. Es jau tā šorīt esmu uzzinājis daudz jauna par Windows 10, abet pārāk liela gudrība ved pie skumjām., nah mums tās?
29th-Aug-2015 10:13 am
Kas nekaiš Rīgā sestdienas rītā. Autiņa techniskās apskates ceremonija aizņēma 26 minūtes (iekaitot piecas, kuru laikā es mēģināju atrast, kā ieslēdz miglas lukturus). 8:12 es izkāpu no karietes pie CSDD kases, 8:38 ripinājos mājās.
28th-Aug-2015 09:58 pm - uz Murjāņiem
Latvijas fani no ārzemēm interesējas, kā nokļūt uz Murjāņiem, uz Ziedoņa māju. Esmu braucis tikai ar auto, man nav ne mazākās sajēgas, kā tur var nokļūt savādāk (ja vispār var).

Paldies!
28th-Aug-2015 09:29 pm - putekļsūcējs
vecs, ilgi lietots siemens super-electronic 320 putekļsūcējs. jaudas slēdzis salauzts - visu laiku visstiprākajā režīmā strādā. bet lietojām bez probl. ar papīra maisiņiem. vnk paņēmām citu - ar ūdens filtru.
28th-Aug-2015 08:56 pm
tā, ciba, tagad man vajag lai tu sadodies rokās un rīt to kaķi noķeram aizvedam un viss čikibumbās un tā kāja nesapūžņo un ātri sadzīst citādāk es toč kādam kaut ko nelabu nodarīšu jo jau ZaķaBalss
28th-Aug-2015 07:04 pm - Svīres II
Mana telpa ir pilna ar putniem. Spārnu švīksti, šalkoņa, sišanās. Līki nagi un pleznas. Spalvu putenis un knābji. Visādi knābji. Īsi knābji un gari, līki knābji un taisni knābji, atvērti knābji un sakniebti knābji. Viņi visi klusē. Es pieprasu klusumu telpā. Tikai svīres drīkst kliegt un stārķis apaļās stundās klabināt knābi. Putni pacietīgi vēro, gaida un saudzē. Biezs, sargājošs haoss, graciozs lidojuma cēlums un asa izkārnījumu smaka. Raupji, pirmatnējs spēks un gaismas zaigas pāva astē. Mana telpa ir pilna ar putniem. Es esmu viņu vidū. Viņi sargā mani, bet es netieku ārā. Mana telpa ir putni.
28th-Aug-2015 06:01 pm
Manā dzīvē ir pārāk daudz ķīniešu pārtikas.

Un picas, manā dzīvē ir pārāk daudz ķīniešu pārtikas un picas.

Un pelmeņu.

Pārāk daudz visa kā, vārd'sakot.
28th-Aug-2015 06:06 pm
Kurā brīdī es kļuvu imūns pret netīšo ironiju, kura sūcas no piektdienas pēcpusdienā saņemtas ar darba lietām saistītas e-pasta vēstules nobeigumā lasāmā labi domātā vēlējuma "Lai laba atpūta nedēļas nogalē"?
28th-Aug-2015 03:36 pm

Tu paskat, Stigs Larsons jau 10 gadus kā pazemē, bet Millennium sērijā 'ilgi gaidītā jaunā grāmata'.

Es jums ko pateikšu. Es, protams, nekad mūžā neuzrakstīšu slavenu romānu, bet ja nu kaut kas universā saiet šķērsām un es uzrakstu slavenu romānu, un kāds pēc manis norakšanas viņam uztapinās turpinājumu, es paņemšu ellē oficiālu atvaļinājumu, lai atgrieztos uz zemes un vajātu šo autoru piecās paaudzēs vienlaicīgi. Uzskatu, ka elles CEO nevajadzētu būt nekādu iebildumu pret šādu pamatotu lūgumu.

28th-Aug-2015 04:01 pm
Nuvot, dabūju apraudāties par šito stāstiņu

"Bucket List Found in the Locker of Maddie Price, Age 14, Written Two Weeks Before the Great Uplifting of All Mankind"
28th-Aug-2015 02:39 pm - Atceraties, dāmas.
/noplātu rokas/
Lūk, tiešām uzskatu, ka šādu ziņu autorus vajag publiski pērt. Un tā riktīgi pērt, pa skarbo.
28th-Aug-2015 02:19 pm - vajag dredus
hai hou, cibiņi!
Vai jums nebūtu iesakāms kāds lādzīgs dredu meistars? Piedāvājumā temperamentīgs pusaugu skuķis, kurš baigi grib, bet gan jau vēl nezina, ko tieši. Ja vēl varētu šo visu dabūt gatavu līz 1.09, tad pavisam lieliski.
28th-Aug-2015 01:04 pm

Pacients:
Man vajag vienpusēju melnbaltu pastkartes maketu. Var ludzu ASAP?

Es:

28th-Aug-2015 01:12 pm - #daily link
laika mašīna. it's so beautiful and amazing i can't even.
28th-Aug-2015 12:49 pm
hoho, kas to būtu domājis, ka lemurs var gavilēt par pazudušu elektrību!
dotie lielumi: āra rakstāmgalds, lemurs, aiz žoga kaimiņš ar cirvi, malkas čupu un pilnā skaļumā ierubītu tuctuci. lemurīš nabadzīš, uzlicis austiņas ar skaļāko pasaules baroku, mēģina sakopot savas mazās domiņas un nedzirdēt tuctuci. (iekšā viņš iet nevar, jo iekšā pazūd internets un ar līdz internetu pazūd spāņu karaliskās akadēmijas vārdnīca.)
un tad, hops, pazūd elektrība.
rakstāmgalds, lemurs, baroks, kaimiņš, cirvis un malkas čupa paliek, bet tuctucis izrubās. paldies, mīļais CD un visu mazo dzīvnieciņu aizgādni!
28th-Aug-2015 12:35 pm
Kopš esmu nomainījusi bateriju distances mērītājam, mans skrējienu temps ir patīkami pieaudzis.
28th-Aug-2015 12:23 pm - augusts
tas, protams, ir brīnešķīgi, ka divus vakarus pēc kārtas galvaspilsētā uzstājas manas pēdējā laika mīļākās vietējās grupas, bet tā kā visi notikumi nāk paciņās, es jūtos visai nogurusi un mazliet saburzījusies. aizvakar bija ļoti labs Biezoknis Noasā, pēc kura mēs nokavējām gan pēdējo, gan pirmo vilcienu, bijām atbalsta grupa kādai, kura plika peldējās strūklakā, dzērām aizvērtā Aptiekā un brīnījāmies, kāpēc trešdienas vakarā viss ir ciet. vakar Labietī spēlēja Zāle - koncis gan nebija labākais pasaulē, jo tur bija miljons cilvēku, kas dzēra alus un pļāpāja, bet Zālei bija ļoti niecīga un klusa apskaņošana, bet visādi citādi vakars bija jauks un, vispār būtu grēks neizmantot tādus biezus, tvanīgus un tveicīgus augusta beigu vakarus un neiet ielās.

kas attiecas uz šo brīdi, man nebūtu nekas pretī iemainīt iešanu uz darbiņu pret ierakšanos gultā un mazliet muļķīgu filmu blenšanu.
28th-Aug-2015 11:48 am - #daily paranoia attack
pasen bija atkal viens gadījums, kad uzrakstīju par savām autorības pretenzijām uz survival kit.

nu tad lo and behold, šogad viņi ir jau survival k(n)it. kas ir lame(o) nosaukums, if you ask me. but wait, don't ask me. just go ahead and steal my ideas.
28th-Aug-2015 11:06 am - Bēbīšu mantiņas
Sainītis ar ārkārtīgi glītām drēbītēm (rāpulīši, bodiji) jaundzimušai meitenītei. Manai jau par mazu.
Ja ārkārtīgi gribās izteikt pateicību, var man uzdāvināt vismaz metru garu jostu jebkādā stāvoklī.
Bikses krīt nost.
This page was loaded Aug 30th 2015, 2:32 am GMT.