smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
24th-Nov-2015 04:39 pm - Dzija, vilna, cimdi
Jautāju to pašu pirms gada, bet nevaru vairs atrast:

Vai ir kāda vieta, kur vilnas dziju iespējams nopirkt lētāk kā ap EUR 5 par 50 gramiem? Un kur krāsu un toņu izvēle būtu liela?
Gribu adīt rakstītus cimdus, līdz ar to dziju vajag diezgan smalku.
Varbūt kādai vai kādam ir krāsaini vilnas kamolīši mājās, ar ko gatavs padalīties, pretī saņemot ko gardu?
Ja tā, tad var rakstīt tepat vai viapore pie inbox.
24th-Nov-2015 04:21 pm
Meklēju kādu, kas rīt dodās uz ISSP 2016. gada plānotāja palaišanu. Pats netieku, draugi ar nē, gribētos pa dešuku iegūt to plānotāju. Labajam cilvēkam balvā šokolāde.
24th-Nov-2015 03:37 pm - Posta zvani
Tas nu gan būtu stulbi, ja 3. pasaules kaŗš sāktos Turcijas dēļ. Mēs tak bijām cerējuši, ka pirmo šāvienu izšaus pie mums.
24th-Nov-2015 02:27 pm
nopirku no tantītes sālītas sēnītes. mammamia! bērnības garša! gribētos no viņas recepti izprasīt, tieši tādas mana omamma taisīja
karoče razorilasj kā saka mana mamma
24th-Nov-2015 01:08 pm - Viņu tikumi.
Pateicoties iepriekšminētajai jaunkundzei ar dīvainajām tabletēm, feisbūkos piesekoju resursu http://islam-today.ru , tiešām interesanti. Piemēram, raksts "Vai greizsirdība ir pieļaujama, raugoties no islāma pozīcijām?" Pēc rūpīgas analīzes, kuras laikā tiek atgādināts arī tas, ka Allāhs pats ir trakoti greizsirdīgs, tiek secināts, ka greizsirdība saprāta robežās ir normāla parādība, pie tam, ne tikai tad, ja vīrs ir greizsirdīgs uz citiem vīriešiem, bet pat tad, ja viena no sievām ir greizsirdīga uz otru.
24th-Nov-2015 12:22 pm - 1987. gada PSRS + Sīrijas filmai "Загон" nosaukums latviski?
Šai filmai - http://www.kinopoisk.ru/film/45202/ ir zināms nosaukums latviski?
Ja kāds zina, vai vismaz "uz to pusi", lūdzu, komentāros :)

Paldies. Kaut ko izdomāju, vairs nevajag.
24th-Nov-2015 10:41 am - #daily news II
pirmo reizi par šo burvīgo lietu uzzināju, starp citu, no tās nelaimīgās purpura smailes filmas.

24th-Nov-2015 10:36 am - #daily news
botsvanas lielais dimants, ak, ak. saistītās ziņās: rekā izskatās dimantu raktuves.
24th-Nov-2015 09:22 am
Es esmu vēl dzīvs, nevajag tā uztraukties. Kājas salst mazāk, baidos, ka tā tomēr nebija zīme, ka tuvojas kaulainā ar izkapti.
24th-Nov-2015 01:34 am - Mums neredzamo pasauļu cīņa.
Interesants tomēr tas feisbūks, ļauj ik pa brīdim ieskatīties tādās it kā diezgan tālu pasauļu sadursmēs, kuru izpausmes formas nudien mēdz būt ļoti īpatnējas.

Piemēram, jaunkundze Гюлер Диля Абдуллаева no Azerbaidžānas, visnotaļ islāma cienītāja, cik jau nu var saprast, 3. novembrī ir izplatījusi šādu paziņojumu:23. novembrī šo savā laika joslā nez no kurienes ir iešērojusi viena cita jaunkundze, mana sensena paziņa, kura strādā/cenzēts/ un kurai trakoti bail no musulmaņiem:)) Eh, kā gribētu redzēt šīs bildītes ceļu pilnībā, kā šī nokļuva līdz Diļai un kādiem ceļiem tā pēc tam atklīdusi līdz blondīnei mūsu nostūrī:))
23rd-Nov-2015 09:47 pm - Daesh vs valodas Nazi?!
Oh, man gribās pavaidēt. Dzimtās vāaalodās, tāaaas māaates, maaa-āāā-aaates dēļ.

Tātad grupējums ir ISIS, ISIL. Bet tagadiņās, ohō, būsim rupji, sauksim viņus arābiski un tā saniknosim (?) -- studijā ir dzimis Daesh.

Jāsaka, ka mani ļoti sajūsmināja dienas joks, ka vislabāk zināms daeš ir maskačkā: daeš dva sigaretki? Kas laikam ir iemesls, kāpēc latvju masu mēdijos daeš parādījās un pazuda ļoti ātri.

Tagad toties daeš ir nomainījis 'DAĪŠ'. Wait what? Kur viņi dabūja daīšu? Kur ir mūsu dārgie valodas nazi, kāpēc nav žurnālistus ņēmuši valodnieciski pie rīkles?

Es atzīšos, ka man paņēma apmēram 2 minūtues, lai ierakstītu gūglē ISIS, tad atvērtu Wikipedia angļu lapu un paskatītos Daesh izrunu, kas ir šāda: [ˈdaːʕiʃ]. Latviski tas izklausītos DĀ (pauze) IŠ. Dā iš. Nu labi, dāiš vēēl varētu būt. Daīš? Nu beidziet, mēs taču arī ķiķinām, kad Bērziņš ir Beržīns vai Lācīte ir Ļačitē.

Bet, klau, vai tā ir vēl tālāka ISIS kaitināšana?! Vai šis ir Latvija pret ISIS? Ne tikai mēs viņus saucam viņiem pretīgajā arābu vārdā -- mēs ejam soli tālāk? Mēs viņus izrunājam viņiem pretīgā, nepareizā arābu izrunā? Vohohō! Nu labi, tad gan viss ir skaidrs un paceļam terorisma draudu līmeni uz nākamo satraukumu. Un it īpaši maskačkā !
23rd-Nov-2015 11:05 pm - mūžu dzīvo, mūžu mācies
Ko man šodien iemācīja jaunatne bioloģijā un polītikā? No skolas gudrībām es uzzināju, ka cilvēka organismā mītošās baktērijas sastādot ap 3 kg no šī te paša cilvēka svara.
Es apšaubu, ka man ir tieši 3 kg baktēriju, un vispār, ks viņas svēra? Vēl noskairoju, ka Parīzes terakts un notriektā krievu lidmašīna abas gadījušās ar Putina svētību. Tā runā skolā.
23rd-Nov-2015 10:48 pm
Kur tas Kantainis var tik labi izskatīties!? Viš tak bij vecs, cik viņu atceros!
23rd-Nov-2015 10:33 pm - Filma par vikingu kapu un mājas degšanu - ?
Sen atpakaļ (pirms gadiem 15) Latvijas televīzijas 1. kanāls rādīja mākslas filmu, kurā bija pakalns, kurš bija vikingu kaps, un leģenda, ka, ja kapu sāks rakt, māja nodegs. Un tāda aina, ka puišeļi raka to pakalnu un sabijās, ka māja deg, jo saule atspīdēja logos un izskatījās, ka māja deg. Kas tā ir par filmu? Vēl tur bija ainas, ka autobusa vadītājs un puišelis čurā uz busa riteņa un vēl bija aina, ka tas puišelis noskatās, kā apmēram 20 gadus jauna sieviete peldas klints iedobē kaila, viņam stāvot blakus.
23rd-Nov-2015 09:55 pm
Tas Laizāns un Puga
23rd-Nov-2015 09:49 pm
Klau, kāds varbūt vēlas kaut ko pasūtīt no killstar.com
Pati gribu tikai vienu lietiņu un gandrīz 15 eur par sūtīšanu no UK liekas pārāk sālīti. 
Ja kaut kas iepatīkas un esi gatavs sadalīt sūtīšanas naudu uz galviņām, tad dod ziņu patti_smith@inbox.lv!
23rd-Nov-2015 08:17 pm - kad jau tad jau
kur meklēt vilnas bumbierenes? vīriešu. nē, ne uz tām bērēm. uz Ziemassvētkiem
23rd-Nov-2015 06:09 pm - stila padoms vajaga
man ir trikotāžas kleita, ko varētu vilkt uz pasākumu. kleita pieguļoša, trikotāža plāna, visi vajadzīgie un nevajadzīgie izciļņi izceļas (tāpat kā apakšveļas maliņa). ko jūs, dāmas, variet ieteikt? kombinaška? nebūtu jau problēma, ja ietu uz randiņu, bet uz bērēm kaut kā negribas tik piedauzīgi
un kleita laikam būtu labāk nekā ļoti skinny melnās bikses
23rd-Nov-2015 05:40 pm - Pirmais sniegs, pirmais sniegs
Bērniem lielu lielais prieks, ja? Vismaz zināmā vecuma intervālā.
Beibei pirmais sniegs (pirmais viņas dzīvē, ne tajā gadā) bija jau piedzimšanas dienā, bet līdz izraksta dienai bija nokusis, nedabūja viņa to apostīt. Mazpuksei, re, daudz pieklājīgāk, uz pirmo mēnešjubileju. Viss pareizi, ne no vienas, ne no otras pirmajā sniega dienā nekāda reakcija netika sagaidīta.

Pavisam otrādi iznāca ar Staro Rīga. Uz brīdi pat paspēju saskumt, ka kaut kas neštimmē: Beibe tak savā pirmajā Staro Rīga nu labi, ne gluži piedalījās, bet vismaz mēs viņai visu ko rādījām un viņa visādus patīk-nepatīk izrādīja, bet Mazpukse tik guļ tā kā tāds apmierināts susļiks un viņai pilnīgi un galīgi nekas nav parādāms. Decembra sākums&oktobra beigas takš ir līdzīgā gada sektorā, tātad ikgadējos notikumus viņas sagaida apmēram līdzīgā vecumā?

Nu jā, ne tad, ja notikums ietrāpās aptuveni pa vidu starp dzimšanas dienām. Gandrīz gads un gandrīz mēnesis tomēr galīgi nav 'apmēram līdzīgs vecums'. Un vispār, nav īstās mērvienības, jāsaka '4 nedēļas' un '11 mēneši', kas izklausās vēl atšķirīgāk. (Labs īkšķa likums sociāli pieņemamo vecuma mērvienību izpratnei esot 'skaiti līdz divi' - līdz 2 diennaktīm vecums ir stundās, līdz 2 nedēļām-dienās, līdz 2 mēnešiem-nedēļās, līdz 2 gadiem-mēnešos, līdz 2 dekādēm-gados, līdz 2 gadsimtiem-dekādēs).

Bet tātad pirmais sniegs uz mēnešjubileju šodien. Iesēju mazo slingā un devāmies ārā sniegpārslas ostīt (un līdz pastam pēc paciņas aiziet). Forši tā, sniegs jau ir, bet apledojums zem kājām visās malās vēl nav, paturēt, pasildīt bērnu. Viņa gulēja Es ostīju. Priecājos, cik ne-invalīds šobrīd jūtos pēc daudzmēnešu vārguma. Centos arī iekadrēt kādu ne pārāk urbāna paskata spirmā sniega selfiju, bet ja vienā pusē ir būvlaukums un otrā betona siena, tad paskats tik un tā sanāk diezgan drūmi pelēks - nebija tā sniega TIK daudz. Nu - neko, ķeksīšbilde ir, smukbildes sniegā būs vēlāk.

Un ja jau mēnešjubileja un ķeksīšbildes... Bērnu gaidot bija doma šoreiz GAN saņemties smukajām ikmēneša bildēm. Ar obligātajām klišejiskajām ikmēneša uzlīmītēm kaut kur uz drēbēm. Paskatījos etsijā ne tikai uzlīmīšu smukumu, bet beidzot arī cenu un... ē, nē, tik ļoti man tādas nevajag. Ja nu vienīgi cena kā motivators atcerēties arī bildītes uztaisīt (not.). Nē, es pat pamēģināju pati uztaisīt Īpaši Smuko Rimbuli, bet tās pāris stundas, ko nebija žēl šim eksperimentam atvēlēt, paskrēja nemanot - un turpināt ieguldīt vairāk laika būtu tikai dzīšanās pēc jau noslīcinātajām izmaksām.

Toties kadrā tika māsas pēdējo dienu zīmēšanas loksne laika piefiksēšanai un balts zaķis augšanas mērogam. Ja vēl būtu kaut viens no fotoaparāta akumulatoriem laicīgi uzlādēts, tad varētu ilgāk ņemties, bet kā būs, būs.

Jaunās prasmes.. Pārsteidzoši, bet savai ikea arkai viņa šodien vispirms nopētīja iegriežamo kvadrātiņu uz malas, bet arī sāka roku vicināt vajadzīgajā virzienā lai to iekustinātu. Un veiksmīgi. Virs galvas piekārtās mantas cītīgi vēro, bet ar roku aiztikt pagaidām nemēģina, tāpat kā apkārt apliktas bildītes. Tā nu tas reiz ir - jaunajiem vecākiem arī šādi nenozīmīgi sīkumi 'vī, pastiepa roku kaut ko iekustināt Ar Mērķi! šķiet Ļoti svarīgi jūdžakmeņi, par ko jāpalielās visiem :)

Un šodienas noslēgumam - 'jūs nezinājāt, ka šādi gadžeti eksistē, pirms jums ieradās bērni un veikali sāka šādas reklāmas piesūtīt' - revolucionāra uzparikte, kas jebkuru gultiņu pārvērtīs šūpulī! Zaļa, ekoloģiska, bez kaitīgiem wifi izgarojumiem! Par pavisam nelielu un godīgu digitālās pirmdienas cenu! http://www.amazon.de/gp/product/B00B1G33EC/ref=s9_qpp_gw_p75_d10_i4?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=desktop-1&pf_rd_r=17YW6WRN6Z7QZJNBFKXP&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=585296347&pf_rd_i=desktop#productDetails
23rd-Nov-2015 05:37 pm - Kīnovērotāja piezīmes.
Skatos seriālu "Vikingi" un jādomā par to, ka šādu pašu filmu varētu uzņemt arī par ISIS. Skarbie vīri no atpalikušas civilizācijas un ciešu ticību nebeidzamām dzīrēm pēcnāves valstībā drošsirdīgi klūp virsū attīstītākai civilizācijai un klapē tās tālab gļēvvārgākos pārstāvjus visnotaļ pārliecinoši. Tā jau tiem vikingiem tie tikumi diezgan mežonīgi un savstarpēji kašķi noris bez īpašas elegances, paši ar tādi ļoti nošmulējušies, taču romantika gan no šiem prietin prien.
23rd-Nov-2015 02:15 pm - Cockroach Prophets - Cockroach Prophets (2015)

Latviešu swamp-folk / alternative country grupas debijas albums.
(nevis šlāgeris, bet - kantrī, ok)
Iespējams lejupielādēt PAR BRĪVU Bandcamp (dažādi formāti) vai failiem.lv (mp3 320kbps)
Iespējams klausīties arī Spotify, iTunes, Google Play, Deezer u.c.
<3
23rd-Nov-2015 03:42 pm
studenti un edukādōri! nepieciešami trīs žurnāli no Visible Language: The Journal of Typographic Research pirmsākumiem:

Vol. 4.1 [1970]
Vol. 4.3 [1970]
Vol. 5.1 [1971]

te rakstīts, ka tas esot available in university libraries worldwide...
riktīgi priecātos, ja kāds pie almamātertermināļa sēžot, uzmestu aci.
23rd-Nov-2015 03:24 pm - objektivitī
labas dienas!
mani interesē platleņķa objektīvs. visinteresantāki man šķiet vecie zenītu un līdzīgi objektīvi (arī citu leņķu un specifiku).
varbūt kādam krāj putekļus lieks objektīvs?

par abpusēji patīkamu darījumu vienosimies!
23rd-Nov-2015 02:52 pm
nesen lasīju Veronēzi "Rāmo haosu", kurā protagonists ik pa brīdim apraksta, kā tobrīd skanošie Radiohead dziesmu teksti sakrīt ar viņam apkārt notiekošo. Grāmatas vidū tas pat sāka notikt arī ar mani - piemēram, tobrīd dzīvoju tajā pašā Romas rajonā, kur galvenā varoņa brālis vai mana lidmašīna pacēlās augstu mākoņos, kad grāmatā lasīju atkāpi par Radiohead dziesmas citātu "I'm up in the clouds".
23rd-Nov-2015 02:34 pm
iespējams, esmu kādreiz izteikusies,ka neēdu saldumus, jo man neprasās.
a neprasās tapēc,ka neēdu, lūk, un neēdu tamdēļ,ka man rodas atkarība un nesātība.

un mēnesi atpakaļ es norāvos - tas notiek tik nevainīgi, apēd vienu končiņu, otru, tad jau arī cepumiņš šķiet gards, un pat saldējumu var ieēst.
dikti sen nebija tā atgadījies, ka bij aizmirsies, kamdēļ nedrīkst - es no saldumiem resnēju kosmiskā ātrumā. man ir jau 4 kg klāt.

toties lomkas. nu tāāāā gribās kautko saldu, kaut uzkaries. principā, ir sajūta,ka varētu tikai no saldumiem vien pārtikt.
ak,rakstur, mans junikorns, kļūsti uz brīdi reāls un tiec ar šito galā

p.s. man starpcitu ir teorija, ka te ir kaukāda saikne ar tomātu neēšanu - parasti ēdu dafiga tomātus,bet apmēŗam mēnesi patērēju ļ.maz.
This page was loaded Nov 25th 2015, 2:13 am GMT.