smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
28th-Sep-2016 05:56 pm - Istaba
Vakar biju tajā veikalā, kurā nedrīkst iet, atkal sapirku kaudzi ar nagu lakām (ex 1: cik forši, ka tu nelako nagus; ex 2: cik žēl, ka tu nelako nagus; nesen nokrāsoju matus ar hennu bez cimdiem, tagad nākas lakot nagus: nemāku, bet patīk). Nekad neesmu krāsojusi lūpas, bet tagad izdomāju, ka varbūt vajag pamēģināt. Daudz nepētot, pagrābu vienu, pat vaļā ne attaisīju. Šodien pamēģināju - ir īstā! Prasu māsai (viņa man dikti zinoša istabas viedībās), vai man tagad kaut kāds zīmulis vai kas jāpiepērk klāt. Viņa saka, ka, nu, viņa lietojot zīmuli, un trīs lūpukrāsas vienlaikus. Man patīk, kā man izskatās mana ar pirmo pointblankšotu pagrābtā lūpukrāsa, patīk nadziņi, patīk matu čupa, patīk mēreni saskrietais un savingrotais augums, patīk baismie smiekli. Es sev patīku. Tas arī šobrīd ir viss mans universs. Mazs solis cilvēcei, varens lēciens man. Jā, mani šobrīd neinteresē globālā un vietējā politika, sociālās aktualitātes, pat ne kultūras norises. Ir "es, es, es un man". Un gribas, un, galvenais, atkal spēju runāties. Vāvuļot, ķēmoties, arī par būtisko. Ar visiem pēc kārtas: ģimeni, draugiem, paziņām, pat svešiniekiem. Un klausīties. Daudz smaidu. Ir rīts, un es mostoties mēdzu smaidīt.
28th-Sep-2016 05:07 pm - septembris
visā fakultātē šodien izrādās nenotiek lekcijas, bet manam kursam to neviens nebija papūlējies paziņot. arī HumZinFak lapā un FB lapā nebija nekādas informācijas, par lielisko LU sistēmu "luis" nemaz nerunājot.
28th-Sep-2016 05:02 pm - septembris
dzīvokļa durvju actiņai vakar bija pielikta priekšā sērkociņkārbiņa un pretī durvīm pieslēgtajam ritenim noskrūvēti lukturīši.
28th-Sep-2016 04:51 pm - lēmums
vai kāds jurisprudencē gudrāks humanoīds varētu man izskaidrot - ko nozīmē tas, ka lēmums pieņemts rezolūcijas veidā?
28th-Sep-2016 04:43 pm - vēl viens iemesls, kāpēc mīlēt iepirkumus
Labdien,

Atgādinām, ka līdz šā gada 30. septembrim ir atvērta pretendentu pieteikšanās “Iepirkumu Gada balva 2016” deviņām nominācijām:


• Ieguldījums publisko iepirkumu attīstībā;
• Gada publisko iepirkumu speciālists;
• Gada privāto iepirkumu speciālists;
• Gada pasūtītājs preču un pakalpojumu jomā;
• Gada pasūtītājs būvdarbu jomā;
• Gada piegādātājs preču un pakalpojumu jomā;
• Gada piegādātājs būvdarbu jomā;
• Gada iepirkums;
• Gada zaļākais iepirkums.


Žurnāls “Iepirkumi” sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju rīko Iepirkumu Gada balvas pasniegšanu un gada nozīmīgāko konferenci iepirkumu jomā, kas norisināsies šā gada 1.decembrī.
"Iepirkumu Gada balvas 2016" un konferences norisi atbalsta AS "Augstsprieguma tīkls", banka “Citadele”, Iepirkumi.lv, ELKO, Ensto Latvija, advokātu biroji TRINITI, SORAINEN, TARK GRUNTE SUTKIENE un EVERSHEDS BITĀNS, kā arī banketu apkalpošanas uzņēmums MOORA


Plašāka informācija – https://iepirkumi.lv/f/80
Informācija par pieteikšanos http://bit.ly/IepGadaBalva
28th-Sep-2016 04:10 pm
Consider the whole of your life, what you already do, all your doings. Now please exclude everything which is naturally physiologically necessary (or harmful), such as breathing and sleeping (or breaking an arm). For what remains, exclude everything which is for the satisfaction of a social demand, a very large area which includes foremost your job, but also care of children, being polite, voting, your haircut, and much else. From what remains, exclude everything which is an agency, a "means" -- another very large area which overlaps with others to be excluded. From what remains, exclude everything which involves competition. In what remains, concentrate on everything done entirely because you just like it as you do it. (Henry Flynt)
28th-Sep-2016 02:47 pm
kur šādā (ne)sezonā var nopirkt dušas čības? nu tādas, ar kurām var iet uz baseinu, brist akmeņainā upmalā un vajadzības gadījumā arī strādāt dārzā? garāmejot redzēju jēzenes skatlogā, bet nu nevajag man nekādas brendīgās ar atlaidi par 20+ eiro

un vēl es šodien biju veikalā Vaide un tur bija skaistas kleitas. ne visas, bet bija arī tādas nu ļoti smukas!
28th-Sep-2016 02:31 pm
Piedarba ēstuve izkrāso manu pusdienreizi ar Latvijas Radio 2. Drīz jo drīz es būšu izglītota šlāgeru piedāvājumā.
Līdz šim mani visvairāk aizrāvusi dziesma Vecais kapteinis Džims, Ziņģu Arvīda stilistikā, bet tā jau nav tik jauna un nav topos.
28th-Sep-2016 02:32 pm
biju centrā, sapratu ka līdz mājām neēdusi nedavilkšu un biju krišnaītu ēstuvē. kopš man ir labas attiecības ar kumīnu, ir foršāk. bet šodien tur viss bija mammamia! cik garšīgs. pabrīnījos ka piena produktu klāsts ēdienos kļuvis plašāks. man viss tik ļoti garšoja, ka gan jau ciemiņiem kādreiz pasūtīšu cienastu no turienes. kaut kā nav dzirdēts ka šajā Daugavas pusē arī būtu kāda tāda ēstuve. vai varbūt ir?
28th-Sep-2016 02:19 pm
Šķiet, šodien būs jāvelk ziemas jaka.:(
28th-Sep-2016 12:40 pm
Dārgie draudziņi!

Es vēl aizmirsu pastāstīt, ka vakar piedzīvoju uzlidojumu. Raugi, lavierējot starp etiķainiem purniņiem gar centrāltirgus paviljoniem, pār zonu laidās prāvs pulks kaiju un, jau pirms viņas bija sasniegušas mani, es iztālēm dzirdēju smagnējus "pļek", tsūuuuuuu "pļek", tsuuuuuuu "pļek". Saprasdama, ka viņas strauji tuvojas man, es slaikos lēcienos pievārēju dažādas šķēršļu jolas (lasīt: peļķes), sarāvos cik maza vien varēju un strauji pieplaku pie piena paviljona mūriem. Uzlidojums bija beidzies. Tiku cauri ar tikai vienu baltu zīmogu plecs rajonā.
Šorīt no rīta man uz galvas diezgan sāpīgi uzkrita divi kastaņi. Man liekas, pasaule ar mani komunicē visai neierastos veidos un tas viss noteikti kaut ko nozīmē.
28th-Sep-2016 12:36 pm
Atkārtošos, bet tas nekas. Atkārtošanos par drausmīgu noziegumu uzskata tikai sevišķi inteliģenti un garīgi attīstīti cilvēki, tā ka vairums šejienes publikas pat nepamanīs.

Tātad - kaltētie tomāti ir cilvēces labākais izgudrojums, tūlīt aiz uguns un interneta.

updāte - Tramps. Tīri tā, uzmanības pievēršanai. Tramps. Trampa. Trampam. Trampu. Ar Trampu. Trampā. Tramp!
28th-Sep-2016 11:25 am - kā iegūt draugus un iepatikties cilvēkiem, vol. III
Tad nu jā, kad trešo dienu mana bumbierkoka traumētā labā acs ir aizpampusi un šaura kā ķīniešu lāpāmadata, es krēslas stundā, ar koncetrētu domu spēku novēršot paziņu/kolēģu/klientu/ satikšanu tuvīnajos kvartālos, bez saulenēm devos uz aptieku pēc sejas krēma sausai un jutīgai ādai.

Šis projekts (sejas krēma iegāde) ilgst jau nedēļu, te aizmirstās, te "pagaidiet, rīt būs akcija" un tad nu smukajā Apothekā tvēru pēc nepieciešamā un kamēr meklēju BigPharma lojalitātes karti, aptiekāre pamanīja manu aci un klusi sacīja –
vaii, jūs laikam sita? vīrietis?

- eeee?
Nu kā, skatos uz jūsu aci, redzu traumu.
- eee, nē, šī ir darba trauma , paties. bet paldies.

Norēķinos.
Un tomēr aizdomājos. Empātija ir stipra lieta, bet personiskās projekcijas arī.


Kādos apstākļos Tu vaicātu svešam cilvēkam ar aizpampušu (ne zilu, ne asiņojošu) aci – mās/brāli, vai gadījumā nevēlies vērsties pēc palīdzības?
28th-Sep-2016 11:40 am - Kārstuves
Vai ir kaut kur iegādājamas? Vai varbūt ir zināms kāds meistars, kurš kaut kāda pārpratuma pēc izgatavo un piedāvā arī kārstuves, ne tikai koka karotes un virtuves dēlīšus? Vai arī kādam mājās bēniņos mētājas un šams būtu ar mieru pret zināmu atlīdzību no tām šķirties? Protams darba kārtībā - lietošanai vajag.


Vietējos veikalos esmu atradusi tikai pa 60eur jaunzēlandes ražojumu. Un pasūtot no interneta ar piegādi sanāk tas pats.
28th-Sep-2016 09:18 am
vienmer esmu zinajusi,ka lieliski izguljos bezpersoniskos radisonos, bet,izraadaas,ka keypoints perfektam miegam ir hilarija un tramps pirms ieshanas guleet un vetra aiz atvetra loga
tiik ideaali neatceros,kad pedejoreiz guleeju

un viensiicaa nomainiijies hvz kas,bet brokastis ir lieliskas, es neesmu nekaads smuutijotaajs vabshe, bet te bija tiiik kolosaals smuutijs
28th-Sep-2016 10:03 am
Jūs labāk pasakiet, kā var vienu rītu pamosties un pēkšņi neatcerēties i-bankas lietotāja numuru? Vakar vēl logojos iekšā, šodien kā izmēzts no galvas. Pierakstīts tak jau nekur nav. Tagadiņ jāsēž un acīmredzot jānogaida.
Mēģinu atcerēties, bet nez kāpēc visu laiku atceros savas Mātes telefona numuru. Kaut kas freidisks, jūs teiksiet? :))

UPD. ATCERĒJOS, ATCERĒJOS!
UPD 2. Atcerējos, iegāju i-bankā, nolēmu to numuru kaut kur drošā vietā pierakstīt, lai nesanāk atkārtoti šādi, un AIZMIRSU atkal. Kas ar mani?
28th-Sep-2016 09:31 am - Cirks ar zirgiem
Noskatījos Amurikas preža priekšvēlēšanu debates.

Protams, neviens tur neklausās to, ko viņi saka. Mums ir Programma, pizģec, nu lieliski. Man arī jaunajā gadā bija Programma, kuŗā bija sarakstītas visādas lieliskas lietas, ko šogad vajadzētu paveikt. Negribas ne skatīties, kas no tā sanāca.

Nē, klausās, kā to saka. Vispār tas ir ļoti stulbs veids, kā vērtēt prezidenta kandidātus – viņu retorikas spējas ne vienmēr iet roku rokā ar valsts pārvaldes prasmēm, bet, es atkārtošos, paprasiet Dūrčegam "Amusing ourselves to death", tur ir pastāstīts labāk un sīkāk. Bet kā ir, tā ir, tādēļ es, piemēram, gribētu priekšvēlēšanu debates, kur abi kandidāti uz pusēm lasa bilžu grāmatiņu (teiksim, Sisenis un skudra). Visiem uzreiz būtu skaidrs, ka mēs te runas spējas vērtējam, un nevienam neienāktu prātā, ka šādā veidā kaut ko var uzzināt par iekšpolitikas un ārpolitikas plāniem. Turklāt ļoti gribas dzirdēt, vai Tramps arī tad pārtrauktu Klintoni. "Dzīvoja reiz mežā sisenis un skudra..." -- "WROOOOOONG!!!"

Tā nu es ievēroju tikai to, ka a) Tramps visu laiku bāžas pa vidu. Reāli besī tie dirsieni, kas visu laiku bāžas pa vidu; b) Hilarija uzsvērti sauc viņu par Donaldu, savukārt Tramps viņu -- par sekretāri Klintonu; saukt cilvēkus vārdā tad, kad vietā būtu "misters tāds un tāds", ir ļoti neglīts paradums, lai gan mobilo telefonu operatori noteikti teiktu, ka tas ir mīļi; c) Hilarijai nevajag tik ļoti gatavoties, un es pat varu pateikt, kur novilkt robežu. Pie jokiem. Jokus iepriekš var sagatavot tikai tad, ja tev arī frīstaila joki labi sanāk. Hilarijai nesanāk; un d) pizģec, cik burvīgi izskatās, ka Tramps visu laiku šņaukājas!!! Labi, es strādāju finanšu industrijā, mums te apkārt ir glamūrs un kokaīns vienā laidā, es varbūt uzreiz ko ne to iedomājos, ka kāds šņaukājas. Bet, ja Tramps tiešām būtu aizgājis uz debatēm sašņaucies, tas izskaidrotu gan daudzas viņa atbildes, gan šņaukāšanos.

Ā, un – še es salūkāju savu "es taču teicu" kartīti – ko domājies, Hilarija apjautājās, vai jūs tiešām gribat laist Trampu tuvumā kodolieročiem. Nu, kuŗš gan būtu domājis, ka viņa tā darīs? Kuŗš gan?
28th-Sep-2016 01:49 am - ***
Interesanti, kā šis tiktu latviskots? Kā Akpantokpanturarkožs, Akpantokpanturarkožis vai vēl kā savādāk?No šejienes.
28th-Sep-2016 12:53 am
Bet, ja nu kas, mums vismaz pieder naktis.

Dreamers
They never learn
Beyond the point
Of no return
27th-Sep-2016 11:48 pm - Nedaudz par trampiem un klintonēm.
Man ir gaužām vienalga, kurš uzvarēs ASV vēlēšanās, taču lokālā inteliģence tik ļoti par to satraucas un man tik neticami šķita no apkārt virmojošās informācijas, ka ASV ir sadalījusies divās striktās nomentnēs, no kurām vienā ir pilnīgi deģenerāti, kas grasās balsot par Trampu, bet otrā ir sapulcējušies gaišākie prāti, kuri balsos par Klintoni, ka nedaudz ieskatījos pirmajās Klintones un Trampa debatēs. Debates gan vēl nenoskatījos pilnā apmērā, tikai sākumu, turpinājumu skatīšos pirms gulētiešanas un tas nebūs drīz, taču kaut kāds viedoklis man jau ir.

Ja abi pretendenti piekrīt, ka viens no būtiskākajiem uzdevumiem ir jaunu darbavietu radīšana un vispārējā dzīves līmeņa paaugstināšana, viens stāsta, ka vajag nolaist zemē nodokļus un mēģināt atdabūt atpakaļ ražotājus, kuri masveidā pamet ASV, lai pārceltos visur citur(minot konkrētus piemērus), kā arī, ka jāpārskata starptautiskie tirdzniecības līgumi, lai vairāk aizsargātu lokālos ražotājus un jādiņģējas ar Ķīnu par juaņa vērtību, bet otrs saka blablablablablabla investēsim izglītībā un vidusslānī, veicināsim mazo uzņēmumu radīšanu, jo tur ir visas darba vietas, kā arī panāksim, lai uzņēmumu peļņa nonāk arī līdz strādniekiem, nevis tikai līdz īpašniekiem un vadībai, tad balsotu par to, kurš runā par tautsaimniecību, nevis sociālismu ar totalitārisma iezīmēm, proti, es balsotu par Trampu.
27th-Sep-2016 08:11 pm - just a quick bum tap
man ir lajk 5 minūtes, kad beidzot neviens nerunā man sejā un nelūr pār plecu, lai fiksiņām izrakstītos cibā. dzīvot ar puikām ir ļoti jauki, bet man te nav, kur īsti nolīst vai noslēpties un kriss ir tāds drusku clingy un tarkš kā neizslēdzams rādiō. arī darbā īsti nav miera. pāris nedēļas apukaļ kaķutante no rīta neapmierināti iestampājās birojā, ar švunku iezvēlās krēslā un ilgi ilgi purpināja zem deguna kaut ko tur savā nodabā. kad natālija piedāvāja tējas, tad kaķutante beidzot eksplodēja krāsainā huiņas salūtā par to, kur viņai no visiem viss vissūdīgāk, jo viņa sēž pašā galda galiņā'i, prom no visas civilizācijas un vitālās ikdienas klaču devas, un es uzreiz tāda "ko, ko? no tavas sēdvietas neko nevar dzirdēt un nevienu nevar redzēt? oh my, cik nelāgi, negribi mainīties? :))" lol. kaķutante, protams, izkusa un es beidzot esmu tikusi prom no pārējiem kolēģiem, kas visi ir jauki cilvēki, bet tās klačas mani nahuj neinteresē un klusumā varu nogāzt vairāk vezumu. visu ko jau tomēr dabūju dzirdēt, bet vismaz varu izlikties, ka šo un to, pēc izvēles, nedzirdu un galnais - drīkstu nepiedalīties un mani par to liek mierā. mums gan nodaļā ir jauniņā, keita, kas ir [gara nopūta] atsevišķs stāsts.

vēl es šodien apskatīju pavisam jaunu smuku māju, kuru man izrādīja saimnieks un potenciālais mājasbiedrs vienā persōnā. jūtas ļoti dalītas, jo es nezinu, vai es varētu dzīvot ar kādu, kuru gribās vest uz randiņu, that'd be awkward. alsō, zomg, cik sen nav bijis tā, ka jāsarkst. uuuuun post over, puikas ir atpakaļ.
27th-Sep-2016 09:32 pm
Es strādājot* pārāk skaļi smejos. "Kas ta man, bet kaimiņi gan izsauks brigādi**," tā māsa. Cilvēks, iespējams, strādā*** ar prieku. Nu, kur tas der. Es vispār smejos pārāk nepiemēroti ziemeļiem.

* naktī
** nespecifēja, kādu tieši
*** kad strādā
27th-Sep-2016 05:57 pm
Ja smiltenes biezpiena tortes ir labākais, kas ar Smilteni ir noticis, un, kā zināms, garšo pat tiem, kam kūkas ne pārāk, tad Smiltenes mozarella ne tik ļoti. Gribēja uzlekt augstāk par savu pakaļiņu.
27th-Sep-2016 05:53 pm - Ģenderideoloģija
Lūk, viens jautājums, kas allažiņ nodarbina manu dīko prātu - kāpēc Latvijā (un vēl šur tur, vismaz mērenajā klimata joslā) starp alus mīļotājiem ir neproporcionāli daudz vīriešu, bet vīna dzērāju vidū vērojams sieviešu pārsvars?
Tas mums tā fizioloģiski, vai kulturēli determinēts, kā jūs domājat? Vai varbūt pat zināt?
This page was loaded Sep 28th 2016, 6:23 pm GMT.