smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
18th-Jan-2018 07:05 am
Mana atbalsta grupa tagat ir taxify šoferīši, daudz ko stāstu, smejamies, vińi stāsta pretim, sirsnīgi atvadamies un viskautko viens otram novělam, rezumějot brauciena stāstus, diezgan asprātīgi. Atstāju devīgus čajus kā desmito tiesu viens sāka spiegt un teica, ka tieši nebijis cīgām. Priecīgus un bědïgus stāstus dabūju pretim un pati dāļāju.Bet.Kas noticis taksī, tas paliek taksī.
Ir, protams, śvaļi bembjos, vienam tādam uzdāvināju hemotogenu, bet kopumā- neiesaku, izvělieties kungus gados
18th-Jan-2018 02:13 am
tvnet: Pētnieki atklājuši visu laiku psihedēliskāko dinozauru
17th-Jan-2018 08:27 pm
Šodien, Teņa dienā, pieturējās sals, kas varētu nozīmēt siltu un saulainu laiku pēc diviem mēnešiem, ap Ģērdaci.
Ceru, ka jūs ēdāt kāpostus ar cūkgaļu un neko nešuvāt, nelāpījāt un, pasargdies, neadījāt.
Lai vai kā - man nav iebildumu pret to, ka ziema atnāk, jau iegriezusies uz pavasara pusi. Vismaz šodien, brienot pa sniegu, man nebija jāmurmina :"Diestēs, kā man šitas viss jau pieriebies." Tā, kā tagad ir ārā, ir ļoti normāli, tā var palikt divas vai pat trīs nedēļas un nepieriebties.
Pēc divarpus nedēļām būs Sveču diena. Tad - Metenis. Un tad tie, kuri pārcietīs arī martu, dabūs mazliet pavasara.
Būs labi.
17th-Jan-2018 02:33 pm
Klausos Eurosportā tenisu, tieši tagad. Spēlē divas beibes, par kurām nezinu neko. Komentē kāds pieredzējis vīrietis (V) un cita beibe (B), kas kvalifikācijā izkritusi un kurai tagad vajadzētu būt interesantai komentētājai.
Nenoliedzami, viņa ir pat ļoti interesanta-

B - there were a lot of birds flying outside the arena. I thought they were bats, but was reassured that they are birds.
V - are you afraid of bats?
B - no, just that my generation has a lot to do with vampires.
V - ....
17th-Jan-2018 03:10 pm - Podiņu krāsns meistaras
Nepieciešams meistars kurš savestu kārtībā podiņ krāsni iemūrētu starp divām istabām pirmskara 5 stāvu mājā.
17th-Jan-2018 03:10 pm
Cibas tauta, glābiet! Nepieciešams ātri uz zināt, kāda ir alga ekoveikalā mārtiņroze, kas uz mārupes ielas. Un biotēkā-ja strādā olimpijā uz pilnu slodzi.
17th-Jan-2018 02:52 pm - Vīīī vīīīīīīīīī vīīīī
Prieku par ziemu vēl vairāk vairo nīkulīgo ņergu neizbēgamā ņerkstēšana, es saprotu, esmu ļauns cilvēks, bet vairo, un es tur nekā nevaru padarīt. Bet nu tiešām: vai ta' nu uz kādu pusotru nedēļu nav iespējams pieciest viencipara mīnusus, vai tāpēc vienīgais, kas atliek, ir sarauties kamolītī un vārgi šņukstēt?

Un vispār, vai tad tagad ir ziemas? Ledus laikmetā, tad bija ziemas. Un neko, dzīvoja ļaudis. Bet vai tad tagad ir ļaudis, pēdējie īstie cilvēki neolīta beigās nomira. Eh.

Tas ir, vīīī vīīīīīīīīī vīīīī. Kas ir, par to priecājamies, lai gan, protams, tās ir tikai vārgas atblāzmas no tā, kā jābūt.
17th-Jan-2018 12:43 pm - Kāds vārds par grafisko dizainu
Vieniem čipšiem uzraksts Cheese ir ar tik apaļu C, ka nejauši izlasīju kā Obese. Un jau nopriecājos, nu paskat tik, beidzot kāds uzdrošinās Pateikt, Kā Ir.
17th-Jan-2018 01:05 am - janvāris
aizraujoši - ārā -10 un ārprātīgi skaļi kauc negants austrenis, bet pa istabu lidinās ods.
17th-Jan-2018 12:53 am - janvāris
biju uz ģenerālmēģinājuma ģenerālmēģinājumu Procesam. man laikam tā kā patikās. bija par garu, varēja just, ka 2. cēliens pagaidām mazāk nostrādāts, beigas diezgan negludi gāja un Krasta žēlabu ainu noteikti vajag īsāk. brīžam varbūt var just, ka mēģināts masīvo teksta blāķi atsvaidzināt ar kaut kādām piekabinātām aktivitātēm, bet tas nebija stulbi un gan jau iespēlējoties arī mazāk būs šuvuma vīles redzamas. patika scenogrāfija un masku koncepts un Toms V. arī foršs.
varbūt likās kaut kā nejaunrīgteātrīgi, bet tas, manliekas, ir pat bonuss, ne trūkums.
16th-Jan-2018 11:27 pm
vakar biju superbitīte. šodien biju kursos. mācos nejusties vainīga, ka gribu ko arī tikai sev, bet esmu pārgurusi lupata - nr.1. sviesta kremu un tortīti pārēdies, spītīgi turējās pretī vēmienam un naktī miegā mugroja un kauca=daļu nakts gulēju uz grīdas turot viņam plaukstu un glaudot muguriņu, skuķu ngulēšanas un nakts tusēšanas nogurums bija uzkrājies kamēr man naktī sita laukā drošinātājus un tāpat daļu nakts gulēju matrača stūrī ar plāno pledu un pakaļu uz grīdas
bet kursi bija super. atkal galva pilna idejām. izrādās mana šujmašīna (tā, aks mājās) prot arī izšūt. un ir tik daudz kas jāsašuj ka mani atkal ir pārņēmusi alkatība un es gribu visus pasaules smukos audumus un vēl sev sašūt smukas štātes un sapiucēties
16th-Jan-2018 04:24 pm
tvnet: ASV lielā aukstuma dēļ pūces grib aprīt suņus un cilvēkus
16th-Jan-2018 03:31 pm - When a human dates an artificial mate, there is no purpose, only enjoyment
Izrādās, ir tāds Starptautiskais mīlestības un seksa ar robotiem kongress, turklāt izgājušā gada nogalē Londonā noticis jau trešais. O, man ir uzradusies pavisam skaidra Jaunā gada apņemšanās: tikt uz ceturto.

Ej nu sazini, varbūt pēc divdesmit gadiem sekss ar cilvēkiem būs apmēram tas pats, kas tagad fotogrāfēšana ar filmu, vinila klausīšanās un videokasešu skatīšanās. It kā tas viss joprojām notiek, šķiet diezgan stilīgi un zināmā mērā var pat runāt par populāritātes pieaugumu, bet nu beidziet – protams, ka tas ir tikai nišas produkts un ar to tikai šad tad var paniekoties. Digitālā pasaule ir perfekta, tīra, ērta un daudz pieejamāka.

Un vismaz es mūsu jaunajiem robotu kaklakungiem un kaklakundzēm saku – laipni lūgti. Viena no daudzajām postapokalipses vīzijām, kas klīst apkārt, ir tāda, ka roboti mūs visus labākajā gadījumā paturēs par mājdzīvniekiem. Sūdu, es saku, tad jau labāk, lai roboti mūs patur par vinila platēm.
16th-Jan-2018 02:46 pm - Dienišķais naids
Ir nāpšļi, ir kverpļi, ir nelgas. Un tad ir cilvēki, kas saka izlōze.
16th-Jan-2018 02:18 pm - Apokalipšu vērotāja piezīmes 2.
ASV lielā aukstuma dēļ pūces grib aprīt suņus un cilvēkus

Attēlam ilustratīva nozīme:
15th-Jan-2018 11:08 pm
"Viņam bija tādas acis kā meitenei, kura alkst kopoties ar inkubiem."
Tā Ubertīno no Umberto Eko "Rozes vārda" saka par Adelmo - jauno, māksliniecisko geju, to, kurš pirmais gāja bojā, izlēkdams pa bibliotēkas logu.
Jāatzīst, ka es kādu laiku nesapratu, kāds ir šis skatiens. Bet tagad es to zinu.

Respektīvi, - es zinu, kā skatās puisis,
kad viņš skatās tā,
it kā viņš būtu meitene,
kura cer,
ka naktī viņu apciemos inkubs.
16th-Jan-2018 01:59 am
Nu, tātad, guļu no rīta, ir jau tā stipri pāri deviņiem, bet sestdiena, kāpēc būtu jāceļās un gulta tik silta...
Tad tālrunis sāk gaudot "wii wii wii, zemestrīce! wiii wiii wiii, zemestriice!". Var dzirdeet arii kaimiņu tālruņus ar apmēram tādu pašu dziesmu.
Nu, katru dienu tāds pasākums negadās, tāpēc uzmetu Megai virsū savu pufaiku, pats uzvelku mēteli un abi sēžam uz grīdas gaidot kad nu sāksies. Dažam gadījumam atvērām arī lielo logu lai ir uz kurieni bēgt, ja ēka izdomās izjukt. Uz ielas vecās Šōva laikmeta sirēnas: "tramm-tramm, tramm-tramm, evakuējieties! evakuējieties! evakuējieties!".
Nu, izskatās, ka ir nopietna štelle.
Nogaidījām kādu minūti vai divas, laiks tādos momentos ir redzams diezgan dīvaini, paskatījāmies viens uz otru, novilkām mēteļus un aizgājām gulēt tālāk.

* * *

Tās pašas dienas vakarā paēdot kārtīgas vakariņas un uzdzerot ar smuku tēju abi smiedamies atceramies šīs dienas notikumus. Ka, redz, bezjēdzīgas tās sirēnas, pilnīgi nelietojams mēsls. Un tad jūtu, ka kāds manu beņķi no apakšas cilā, turklāt tā diezgan uzstājīgi. Tad arī visu māju. Vienvārdsakot, sakratīja tā, kā jau ļoti ilgu laiku nebija. Bišķiņ pārbijos. Sirēnas nebija. Uz ielas evakuācijas lūguma ar.
15th-Jan-2018 05:52 pm
Desmit gadu laikā, ko nodzīvoju Filipīnās, tur nekas TĀĀĀDS nenotika. Šādi tādi plūdi tikai, bet tas jau popiņš. Kopš es aizbraucu, Manilā bijušas jūtamas vairākas ievērojamas zemestrīces, dons D no mūsu mājas nofilmējis tornado, un tagad vēl Mayon vulkāns uzdarbojas, par psiho prezidentu nemaz nerunājot.
15th-Jan-2018 05:32 pm
Vispār jau nav gluži tā, ka es būtu pilnīga botāniskā lūzere.
Lūk, piemēram, mājassvētība man regulāri zied, arī šoziem atradu lēni vaļā verošos zvaigznīti. Dracēnas ir ņipras, pagājušovasar nogrieztā pušķa vietā rūkdams nāk ārā jauns, savukārt, vecais pušķis, labi iesakņojies, traucas pret griestiem. Ir pat cerības, ka Ričmonda apgrauztais kāts pārziemos.
Juka zeļ un briest.
Ķīnas roze, kuru pagājušogad gandrīz noēda kukaiņi, spirgta un vesela raisa jaunas lapiņas.
Ziemassvētkos esmu tikusi pie mandarīnkociņa un jauna olīvkoka. Tie abi uzvedas rāmi, netrako ar augšanu, bet visa šī gandrīz mēneša laikā nav izrādījuši arī ne mazāko sanīkuma vai adaptācijas stresa pazīmi.
Par alvejām un naudaskokiem vispār nerunāsim, pieņemu, ka tie visai drīz demokrātiskā ceļā piespiedīs mūs pārējos nobalsot par sukulentu valdību.
15th-Jan-2018 04:59 pm
tvnet: Gada depresīvākā diena 15. janvārī: ko šajā dienā iesākt?
15th-Jan-2018 03:44 pm - Īsi par traģisko mūsu folklorā.
Tā padomāju, mūsu folklorā, ja neskaita melodijas un nesaprotamās izcelsmes suitu sievas, ir diezgan maz traģiskā, bāreņu asaras un akmeņu mūži tāds štrunts vien, vienīgās reāla, satriecoša traģisma apdvestās rindas ir "...uuun stāāāda pujenes, pidi ridi ridi rallallā".
15th-Jan-2018 03:43 pm - End of the F**** World.
No tiem seriāliem, ar ko kā ar Dexteru - kāds ieteica 'nu tieši Tev noteikti būs ļoti interesanti' - sāc skatīties un tad aizdomājies, ē... ko _tieši_ man gribēja ar to pateikt?

Bet - tiešām, ļoti jauks, ļoti britisks dramedy. Iesaku.

Un nav garš -mazliet zem 8x20 minūtēm, mierīgi noskatāms vienā piegājienā - vai vairākos, jo atšķirībā no filmas, pieturzīmes ir jau kārtīgi saliktas.
15th-Jan-2018 01:51 pm
Viņi salauza piemājas barčiku! Ņēma un salauza piemājas barčiku!

Es varbūt (varbūt!) (lai gan maz ticams!) būtu sadzīvojis ar tiem visiem krāsainajiem spēļu aparātiem, kas izdod visādas nelabas skaņas, lai gan tas jūsu sātaniskais gaisa hokejs ar savām nelabi džinkstošajām malām būtu pelnījis degt ellē bezgalīgi. Bet tad viņi ieviesa jukebox. Kas atskaņo jūzeru muzikālās gaumes trūkumu neciešamā skaļumā. Ja man būtu iespēja atdzīvināt kādu vēsturisku personu, tie būtu jukebox izgudrotāji. Tīri tāpēc, lai es viņus varētu nogalināt vēlreiz. Nu tu saproti, ja, ka kaut kādā brīdī skaties mēmajā teļika ekrānā kārtējo MTV Rocks klipu un sapņaini domā par to, cik labprāt tu šobrīd klausītos kaut vai Noelu Galaheru. Vai Moriseju, tur pat tiek atcelts jautājums par to, kāda hrena pēc Morisejs tiek rādīts kanālā MTV Rocks!

Pēc daudz un aktīvām ciešanām noskaidrojām pie bāra zajām, kā čehiski gramatiski pareizi raksta "aparāts nedarbojas", lai varētu izdrukāt kādas 10 lapas ar šo uzrakstu, un ikreiz, pa ceļam uz tualeti, neuzkrītoši novietot uz ekrāna cerībā, ka noticēs.

Īsi pēc tam, kad bijām par šo vienojušies, jukebox salūza, un atlikušo vakara daļu stāvēja kaktiņā kluss un tumšs, lai slavētas iesaistītās dievības.

Tur parādījās kaut kādas cerības, ka augstākie spēki ir mūsu pusē, paaicinu bāra zaju (BZ) uz vēl dažiem svarīgiem jautājumiem.
VZ: Klau, a mēs drīkstam nogalināt tos čuvakus? *rāda uz hiperaktīviem gaisa hokeja spēlētājiem*
BZ: Ō, droši!
VZ: Hm, tas bija vienkārši. Tas kaut kāds maksas pakalpojums?
BZ: Pilnīgi par brīvu, mēs jums par to uz bāra rēķina alu uzsauksim.
This page was loaded Jan 18th 2018, 12:00 pm GMT.