smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
24th-Oct-2017 01:07 am
"When I asked my guide why her sister gave up almost all the trappings of modern life, she mentioned freedom, fresh air, animal spirits"

https://www.wired.com/story/what-mongolian-nomads-teach-us-about-the-digital-future/
23rd-Oct-2017 09:46 pm
Ja jums būtu jānovērtē savs intelekts 10 ballu skalā - jūs taču izvēlētos kaut kur starp 7 un 8, vai ne?
23rd-Oct-2017 07:06 pm - kompju lietas
Kādam ir zināms vai mūsdienās iespējams sinhronizēt XP operētājsistēmas pulksteni ar kādu 3d party serveri? Kopš mikromīksts vairs neatbalsta XP, arī windows time serviss viņiem nestrādā, serveri nav pieejami. Kas dīvaini, ka ja manuāli iestata pareizu laiku, internālais pulkstenis sistēmiņai visu laiku gļuko, atpaliek vai pat stāv uz vieta it kā būtu mehāniskais atsperpulkstenis. Arī tad ja datoru neslēdz ārā.
Nejautājiet kāpēc šobrīd sēžu uz eXPas. :P
23rd-Oct-2017 05:01 pm - Alu cilvēks datōru laikmetā
Domāju par to, kā no vienas puses, cilvēki nepārtraukti uzkrāj zināšanas, kas, manuprāt, ir teju vienīgais, kas mūs atšķir no akmens laikmeta senčiem. Starp citu, man vienmēr besī, kad muzejos akmens laikmeta senčus parāda neaptēstus. Viņi bija tikpat garīgi apdāvināti kā es un tu. Lai nu kā, tā kā mēs spējam zināšanas uzkrāt un nodot tālāk, turpmākajām paaudzēm ir pieejami visādi forši pričendāļi, nav jāatklāj visādas iepriekš atklātas lietas un var būvēt pa virsu vēl jaunas gudrības. Protams, ja mūs izsēdinā uz neapdzīvotas salas, tad zināšanas līdzi nav paņēmušās, visa šitā evolūcija bijusi, nebijusi un atgriežamies pie šķēpiem un bultām.

Bet, lai nu kā, kas mani nodarbina, ir tas, ka neskatoties uz visām tām uzkrātajām zināšanām, mēs patiešām joprojām esam tie paši homo sapiens sapiens, kas bijām akmens laikmetā un droši vien emocionāli un pat intelektuālās kapacitātes ziņā nespējam pieņemt labākus lēmumus nekā tūkstošiem gadus atpakaļ.

Ko es mēģinu savā prātā salikt kopā un kas man lāga neizdodas (hellou, neandertāļu senci, tev arī nesanāca?), bet interesanti domās pabakstīt tāpat, ir duālisms, ka no vienas puses ir bijusi tāda zināšana evolūcija, bet no otras puses, tajā pašā putrā joprojām maļamies.
23rd-Oct-2017 02:54 pm
man ir jauna mīļākā tēja: daudz piparmētru (kaut kādu neīsto no dārza), mārsils (4:1?) un šķipsna bazilika. ar cukuru - mmmm
23rd-Oct-2017 01:02 pm
Kur Rīgā sestdienās ir vislabākais brančs? Man pašai patīk Miit un Terapija, bet šoreiz vajadzīga vieta, kur piedāvā arī gaļas ēdienus. Meklēju internetā, bet, tā kā pati citur neesmu gājusi, grūti saprast, cik kur patīkama atmosfēra un labs piedāvājums.
23rd-Oct-2017 11:55 am - SPA ar bērniem
Vai Latvijā ir kāda viesnīca ar SPA zonu, kur būtu baseins bērniem ar dziļumu max 70 cm?
23rd-Oct-2017 11:40 am - Atriebība vs piedošana
Jau kādu laiku šo apceru, gribēju pavaicāt arī cibai.

A kāpēc ir tā, ka grāmatās un filmās atriebība bieži ir spēcīgs un tāds kā pozitīvs rīcības vadmotīvs, kamēr dzīvē reālajā, pāridarījuma gadījumā, parasti sāpinātais tiek aicināts uz piedošanu un iecietību?
22nd-Oct-2017 08:19 pm
skatījos vistuzagļa sarekomendēto hitmena bodīgārdu, skeptiski, atzīšos

kamēr ķiķināju, izcepu savu organikapu,kas sterilizējās

thankyouverymuch
22nd-Oct-2017 08:09 pm - maxla pa lēto
Zem kata 8 bildes, kuras ir izdrukātas un uzlīmētas uz putukartona. Izmēri pirmajai ir apmēram A2, pārējām apmēram A3. Kaut kas ir ķepināts klāt, lai nostiprinātu pie sienas, bet nekas nopietns. Kādi stūrīši minimal iemīcīti transportējot, bet nekas traks.

Bildes ir no autostopu ekskursijas pa Skrundas militāro pilsētiņu pāris gadus atpakaļ.

Respektīvi - gribu tikt vaļā pret atlīdzību. Naudā vai graudā. Novērtē un nokritizē un, ja patīk, taisam barteri.

Rīgas centrs vai Brasa šonedēļ. Vēlāk tikai centrs.

... tālāk ... )
22nd-Oct-2017 06:02 pm
Sveiki,
Vajag labus un galvenais ātrus latviešu valodas kursus ārzemniekiem, lai dabūtu a1. Bet jāsāk tikpat kā no nulles.

Der labas, ātrās skolas vai privātskolotāji (da jebkas, kas noved pie mērķa) Rīgā, jeb superperfekti - Jelgavā.

Laika ziņā ap divi mēneši, brīvs laiks mācībām ir kaut katru dienu rītu, vakaru.

Liels paldies!
22nd-Oct-2017 05:37 pm
Šodiena ir tāda smeldzīgi skaista un šodienīga, kad gribas palikt šajā brīdī un nedomāt par rītdienu. Rītdienas var būt bīstamas un var mūs sāpināt. Bet mežā bija apsarmojusi sūna, pilnīgi balti izcirtumi un līdz sirds dziļumiem sasalušas gailenes un baravikas, kas sasalušas ar visiem tārpiem, nu labi, sēņodiņu kāpuriem. Velciet uz mežu pieklājīgas un smukas drēbes, citādi tādās pašās sēņu drēbēs varat attapties Siguldā ēdot bulciņas un pīrādziņus vistūristainākajā kalniņā, apcerīgi raugoties uz gandrīz pilnīgi plikiem kokuem.
Pagalmā toties ar lapām spēlējas neiedomājami mazs brūns kucēntiņš. Visi pagalma bērni un lielie suņi sanāk viņu apbrīnot. Mazais dažkārt ielec drošībā saimnieces mazuļa ratiņos.
Otrpus mājai sētniece ar vīru iemēģina jauno lapu pūtēju. Lapu pūtējs ir mantiņa, kas spēj izdot iespaidīgu troksni un vienlaikus paveikt apšaubāma apjoma darbu.
22nd-Oct-2017 05:17 pm - Blade Runner 2049
Filma par to, kā bērnu labā var upurēt visu. (Kā tas sasaucas ar implicēto briestošo revolūciju....kas nekad nenotiek bez dažu olu sasišanas, grūti pateikt).

tālāk spoiler )
22nd-Oct-2017 05:27 pm
drūmu detektors
22nd-Oct-2017 05:13 pm - gastronomisks izmisums
ciba, glāb! man vajag tiešām muļķudrošu, vēlams ne visu dienu prasošu recepti kūkai bez cepšanas un piena (sviestu var). vēlams tādu, kuru var dot jau daudzveidīgi ēdošām sīcītēm. var ar želatību, bet tad pa punktiem jāraksta ko kā ar to darīt, jo želejas nekad neesmu taisījusi, teorētiski der arī pa slāņiem sasaldējamās

pagaidām domāju moš pamatnē smilšu mīklas vietā samočīt cepumus+sviestu un pa virsu, nezinu, banānu ar kakao? nekādu baigi sarežģīto sastāvdaļu mājā nav, der lietas, kas ir pieejamas standarta mazajos veikalos, jo vajag otrdienai, ja nu kāds atnāk ciemos
22nd-Oct-2017 12:55 pm
"Price's law states that the square root of the number of people in a domain do 50% of the work. This means the number of "useful" people increases linearly with size but the number of not-so-useful people increases exponentially. If you have 10 people, 3 do half the work. If you have 100 people, 10 do half the work. Google has 60k employees, so about 250 people are getting half the work done. This is basically impossible to maintain and is part of the reason megacorps die."
22nd-Oct-2017 11:51 am
bijušie kursabiedri ārzemju praksēs vai teepat uz vietas dara brīnumu lietas, bet es šodien varētu gausties par savu dzīvi sadirsto un velto. negulēta nakts, atkal Uzvedības Problēmas, situācija ar pieskatītājiem, kaprīza veļasmašīna (viena no mums kaut ko čakarējas. neesmu droša, ka vaina nav manī) un pilnam komplektam galvassāpes

tādēļ es rīkošos konstruktīvi - izkāršu veļu, vēlreiz izvēdināšu māju un lasīšu drabiņas. jo tik daudz iekšā lai izsūktu māju, izmazgātu to grīdu kas nav zem paklājiem, iztīrītu wc vai sakārtotu guļamistabu man nav.
21st-Oct-2017 10:44 pm - Happy anniversary, motherfucker
Āāāāāā, cilvēki, es gan jau, protams, uzzinu_priekšpēdējais, bet k/f The Hitman's Bodyguard ir brīnišķīgi brīnišķīga skatāmviela, es pat neatceros, kad pēdējo reizi kaut ko tik ārkārtīgi jestru un izklaidējošu būtu ekrānā raudzījis un viens pats savā nodabā skaļi ķiķinājis. Nē, man te pat nav ko teikt vai komentēt, jo ja es sākšu – es pusi filmas te citātos nocitēšu, ņemiet skatīties pie laiska brīvdienas vakara, thank me later.

Lūk šiem cilvēkiem bija jauno Kingsman jādod rakstīt, nevis!
21st-Oct-2017 05:08 pm - Spoki istabā
Hmm, skatos Greiema Nortōna šovu ar Hilāriju Klintōni, kur viņa stāsta par to, kā sarakstījusi savu jauno grāmatu. Protams, ka neko jau viņa nav sarakstījusi, tāpat kā Tramps nav sarakstījis Ārt of ze Dīl. Tam ir domāti spok-rakstītāji.

Bet jāsaka, pavisam skrāpējoši manām ausīm izklausījās, kā viņa lepojās ar saviem foršajiem tvitera jokiem. Ņemot vērā, ka Hilārija vispār nemāk pat iedarbināt kompjūteri un viņas augstākais mūsdienu tehnoloģiskais sasniegums ir pagājušā gadsmita Blackberry izmantošana, kuru personālam jāpērk eBay, jo to vairs neražo.

Es īsti nesaprotu, kāpēc politiķiem ir tik nepieņemami teikt, ka viņi paši neraksta tās savas grāmatas un netvīto, bet vnk sniedz kkādu inputu. Vai tiešām tas viņus padarītu mazāk pievilcīgus potenciālo vēlētāju acīs? Jo reāli sanāk, ka neatzīstot spokrakstīšanu viņi tā kā melo, un vai vajag to darīt brīdī, kad jau tā ir tik daudz fake news.
21st-Oct-2017 04:22 pm
http://brokreacja.pl/ šo pie mums ar var kaut kur nopirkt?
21st-Oct-2017 12:24 pm
es saprotu to sajūtu, kad tev ir tik slikti un tu jūties kā pēdējā zaraza tādēļ gribi paspīdēt ar to par ko esi pilnīgi pārliecināts un ej močīt kādu. es arī dažreiz no tā ciešu. bet nu dažreiz vnk gribas, nezinu, kā skolā (es skolā iet sāku agrīnajos deviņdesmitajos kad vēl bija brūnas tāfeles un tikai balti krīti un lupatas nevis sūkļi tāfeles tīrīšanai) vienkārši iekraut ar tādu drusku pastāvējušu slapju iesmirdušu krītainu lupatu pa galvu
plakš. šļurk
21st-Oct-2017 12:16 pm
kas ir tavas mīļākās garšvielas? es gandrīz visur lieku muskatriekstu un kardamonu, lai gan mīļākais man ir kanēlis. bet man vispār ir briesmīgi daudz mīļu garšvielu. un es tās lieku visur kur un visvisādi (drusku kanēļa cūkgaļas gulašu paceļ pavisam citā līmenī, ja godīgi). tikai tās karija lapas (davai, ciba nepiesienies, vienreiz jau noskaidrojām ka ir tāda lieta ražotāju un garšvielu iepakotāju uztverē) tā arī neesmu izmēģinājusi

visnemīļākā vēl joprojām ir kinza. nu gan vairs ne līdz-vēmienam nemīļākā, bet vienalga brr. koriandru vēl joprojām sajūtu un atpazīstu pat minimālā koncentrācijā, bet nu jau vismaz tas nemaitā produktu kā tādu (jā, es kādreiz neēdu Borodinas maizi. tagad varu lai gan sajūsmā neesmu)
20th-Oct-2017 06:30 pm
Mēs esam inženieri, kas projektē tiltus. Uzceļam vienpadsmit, un, ja pār trijiem no tiem kāds reiz pāriet pāri, mēs sev piespraužam medāli. Ja kāds pēc tam atnāk atpakaļ, mēs izrokam arī upi un izgudrojam tai durvis.

Mēs esam zinātnieki, kas plēš realitāti ārā no vienu jēdzienu važām, lai slēgtu to atkal citos. Analītiķi no tā rada skaitļus un kaļ faktus, kas mudina uzart dialektu, izvilkt kvadrātsakni no bērnības un izbalsot vēlēšanas; un ar brūnu krāsu pārklāt kopš piektā gada degošas muižas parketu, lai mazliet vēlāk tam pāri izritinātu autoetnogrāfisku linoleju. Tas viss ir saistīts, un saite ir haoss.

Mēs esam budžeta dzejnieki, kas dienas pavada vērojot, kā pamalē izplešas laiks un teju nedzirdami tikšķ dusmu granāta — kā atgādinājums, ka četrās sienās nevajag turēties, bet dažkārt četras sienas vajag paturēt sevī. Ja vakarā uznāk zaļais periods, mēs startējam konkursā uz bezmaksas cietuma termiņu.

Mēs esam tie, kas patīk vētrām. Straumes un plūdumi, brāzmas un aukas, šļakatas un šalkas šeit piestāj uzlādēt telefonu. Tajos brīžos mēs steidzam no grūtību klaipa nogriezt arī sev kādu gabaliņu, bet nākamajā dienā vedam atpakaļ aiznestos jumtus un no jauna simetriski sakārtojam laukumā sagrūstītos dambretes kauliņus.

Bet vētras — tās gan mēs paši neesam nekad. Kamēr tilti ir uzbūvēti, vārdi izgrebti, laika pamale sasukāta un galda spēlei ir rezultāts — tas tikai izskatās pēc neizšķirta —, šīspuses ciniskā labestība jau ir izkususi. Kur nu vairs vēju noķersi.
This page was loaded Oct 24th 2017, 3:24 am GMT.