smadzenju darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
15th-Apr-2014 10:11 pm - aprīlis
saule šovakar rietēja tā )
15th-Apr-2014 09:52 pm - slinkums reģistrēties darba kopienā, nododu tālāk info no draudzenes :)
STEIDZAMI MEKLĒ PROGRAMMĒTĀJU:
"Pamatprasības ir spēja programmēt HTML un JavaScript, PHP zināšanas ir liels pluss.
Darba nosacījumi - fleksibli. Vajadzīgs principā uz pilnu slodzi un ilgu laiku/stabili, bet, ja vēlas, var strādāt arī no mājām (parādoties uz svarīgākajiem meetingiem) un ne 9-17 darba laikā.
To, kas jādara, pastātītu jau sīkāk pašiem indivīdiem, bet atslēgas vārds varētu būt "gamification". daina.berzina@gmail.com"
15th-Apr-2014 08:23 pm
tomatoes gonna ketchup
15th-Apr-2014 10:51 pm
Acīmredzot man ir selektīva disleksija, kas no Tā Kunga Žēlastības dāsni izpaužas noteiktos dzīves posmos.
Jūs jau zināt, kas rakstīts uz vecās velorūpnīcas alias "Sarkanā Zvaigzne" daudz cietušās fasādes, ja, dakter.
"NEIZVĒLIES GARLAICĪBU. IZVĒLIES ALFU" tur rakstīts.
Zīmīgi, ka šodien man tas izlasījās kā "NEIZVĒLIES GARLAICĪBU. IZVĒLIES ALU".
Manā krājumā ir vairākas ovulācijas vai pilnmēness izraisītas zīmīgas teksta interpretācijas. Piemēram "SARGIES NO PRECĒTAJIEM".
Patiesībā uz tramvaja sāniem bija Propolki reklāma, kas vēstīja: "SARGIES NO INFEKCIJĀM.
15th-Apr-2014 05:17 pm - LV-LT tulks
Hay!
Nepieciešams tulks (lietuvietis), kas var no LV uz LT tulkot tekstus, saistītus ar reklāmu. Teksti pavisam mazi, svarīga ir lingvistikas un valodas labskanīguma izjūta. Vajadzīgs cilvēks - freelancer (studentam vai pašnodarbinātajam vispiemērotāk), darbs aizņems pāris stundas nedēļā, apmaksa būs stundas likmē.
Ja ir zināms kāds, kuru tas varētu interesēt, lūdzu, nekautrējieties rakstīt te vai uz birojs [at] infomedia [dot] lv
15th-Apr-2014 02:46 pm
"Email is a wonderful thing for people whose role in life is to be on top of things. But not for me; my role is to be on the bottom of things. What I do takes long hours of studying and uninterruptible concentration." Don Knuth
15th-Apr-2014 01:23 pm - Nedaudz par smalku uzvedību.
Pavisam nesen noskatījos populārinātniski audzinošo filmu "Sisidra" un atmiņā atsvaidzinājās viens no labas uzvedības stūrakmeņiem, kura jēga man nebija izprotama nedz maziņam esot, kad konkrētais pārkāpums tika nikni apkarots no visa veida radinieku un citu audzinātāju puses, nedz tagad, kad nu jau bezmaz vai esmu gatavs sākt audzināt citus. Kur fiška, kālab pie pusdienu galda bērns nedrīkst šūpot kājas?
15th-Apr-2014 01:01 pm - cibas lasījumi
dubults neplīst, nesakiet, ka es neteicu, utt. utjp.
tātad rīt, 16. aprīlī plkst. 18:00 iekš NicePlace Mansards (Barona ielā 21A) LaLiGaBas prozrakstītāju un proztulkotāju lasījumi.
Šie ļaudis - Maima Grīnberga, Gundars Ignats, Jānis Joņevs, Dace Meiere, Ieva Melgalve, Edvīns Raups, Māra Zālīte, Osvalds Zebris - katrs pa minūtēm piecām ko lasīs priekšā. un būs arī mūzika - Biruta Ozoliņa.
15th-Apr-2014 12:45 pm - being john Malkovitch
 photo WP_001316_zps105803b4.jpg

 photo malkovich_zps605ffb50.jpg
15th-Apr-2014 10:16 am - home, sweet zoo
aizvakar mājasbiedra dzimšanas dienas sakarā mazdrusku iedzērām. šōna no liverpūles atnāca krietni ierāvusi vēl pirms pašu svinību sākuma. nebiju viņu redzējusi civilās drānās, jo viņa mūždien savos medmāsas skrabos. civilās drēbes pēkšņi ļoti saslēdzās ar viņas mentalitāti, tāds uzjautrinošs getō zaķis. skaicka izteiksmīga dekolteja, skaicka daudz meikapa un blinguļu, skaicka drēbes savu izmēru par šauru stratēģiski neveiksmīgās vietās, skaicka pa visu muguru kaut kāds botāniskais dārzs uztetovēts, un viss pārējais. piemēram, uz darbu, kas ir pāris kvartālu attālumā, viņa brauc ar tādu kā slinko segveju, uz kura var sēdēt. es ar savām miesīgām ķepiņām pārvietojos ātrāk par to dīvaino uzparikti, bet viņa aizbildinās ar faktu, ka ir white girl. viņas draudziņš tikmēr ir quite the contrary - melns 4 gadus jaunāks puika. lieki piebilst, ka šōna man jau ir piedāvājusi vdvojom sginuķ no šiem apartamentiem un dzīvot laimīgi kopā. telepurķiski esmu redzējusi arī visas viņas ģimenes bildes. bildēs gan viss sievišķais ģimenes gals izskatās pēc vienādiem transseksuāļiem, jo par mīlestību uz dekoratīvo kosmētiku, acīmredzot, ir atbildīgs kāds ārkārtīgi spēcīgs gēns tajā krastā. vislabāk patika viņas resnā tante, kurai bijuši kādi 20 face-lift'i. mums birojā bija joks par to, ka, jeez, how high can you lift one's face? sky is the limit, bu-dum tsss. ak jā, un liverpūles akcents.. viņa ir vienīgā angliete visā mājā, bet neviens viņu, nabadzīti, nesaprot. es saprotu tikai tad, ja esam ar seju pret seju. tiklīdz viņa aizgriežās vai runā kaut kur aiz sienas, man izklausās, ka hitlers aicina turēt āriešu rasi tīru. vienvakar satraucos, vai tikai neiet kāda vardarbība vaļā pret nabaga šōnu, ieskrienu virtuvē, a viņa tur mierīgi pa telefōnu runā. pārpratumi sekos.

mani mīļākie mājasbiedri ir franču meitene un viņas serbu džeks. anna ir skaista bez gala ar tumšiem stipri lokainiem matiem un sļehka arābisku degunu, un runā ar visklišejiskāko franču akcentu un izteiksmēm ever, sevišķi patīk bolīgais sašutums ar muti tūtiņā. slavkō ir klišejisks mizantrōps no valsts, kurā vienmēr karo, viņam ir tumšas, iegrimušas acis un mūžīgi rugāji, tāds kalsnas, bet spēcīgas miesasbūves, un viņš smēķi var izpīpēt ievelkot vien reizes trejas. ļoti atgādina komunistu spiegu no american dad, kurš smēķē nepārtraukti, runā ar slāvisku akcentu un visu salīdzina ar motherland's cietajiem rāceņiem. mēs saprotamies.
15th-Apr-2014 11:46 am
Picas pamatne ledusskapī ir neglīti salocījusies. Teiciet man, labie ļaudis, ko darīt? Ja es to paturēšu virs karstiem tvaikiem, vai tā kļūs labprātīgi lokana pret maniem spaidiem? Vai arī tā mūžam paliks kā neeiklīda ģeometrijas uzskates līdzeklis, un jādomā kāda viltīga recepte Pavisam Īpašas Formas pīrāgam?
15th-Apr-2014 11:16 am - Tank Hank Drum
Sveiks Cibiņ!
Varbūt Tev kontaktos ir aizķēries kāds kas gatavo no izlietota propāna bunduļa tā sauktās Tank Hank bungas?

Paldies jau iepriekš un jauku dienu!
15th-Apr-2014 10:08 am - mz jaut
- kas notiek, ja viens cilvēks izmirst (izmilst), bet pārējie neizmirst (neizmilst)?

- kāda ir bizbizmārīšu valoda? kāda ir skudru valoda?

- kas būtu, ja kokiem nebūtu lapu?
- un kā tu domā, kas tad būtu?
- tad nebūtu no kā taisīt papīru.

(kaut kad agrāk mz prasīja, kā taisa papīru. es teicu, ka no kokiem, un mz piedomāja trūkstošo.)

- kas ir doma?

- kā reņģes var nobīties?
15th-Apr-2014 10:26 am - Creating Opportunity since 1941
Ir tāds šaurās aprindās plaši pazīstams atvasināto finanšu instrumentu (redziet, es esmu iemācījies, kā latviski ir derivatives!) tirgonis IG Group. Droši vien šīs šaurās aprindas īpaši nepārklājas, bet ir vēl viens šaurās aprindās plaši pazīstams uzņēmums IG Farben. Lūk, un kad es padzirdēju par IG Group, man tik tiešām pirmā doma bija — noteikti kaut kādi puiši no Brazīlijas, kas savulaik strādāja pirmajā IG, kādus trīsdesmit gadiņus pēc kaŗa izdomāja, ka sintētiskais kaučuks un anilīns — that is so 1941. Tagad pasauli var nospiest uz ceļiem ar augsta riska ieguldījumu fondiem (re, cik es cītīgi mācos latvisko finanšu terminoloģiju!)

Vispār es joprojām tā domāju. Otrais IG gan nav brazīļu, bet britu uzņēmums, tātad puiši droši vien ir nevis no Brazīlijas, bet no Mainhedas, bet tās jau ir detaļas.
15th-Apr-2014 10:10 am
varbūt kāds speciālists var izlīdzēt korim ar izrunu? viņiem esot franču dziesma, draudzene raizējas, ka izruna neesot tāda kā vajag, apsolījos aizbraukt nokonsultēt, bet visticamāk ceturtdienas vakarā būšu šķībi rūtaina, varbūt kāds var un grib izpalīdzēt?
15th-Apr-2014 09:59 am - cik pa dienu uzcēluši, tik velns pa nakti nojaucis
da nu jibitīt matos, tie mūdži tomēr raksies caur mūsu vannas istabu, tas ir kaut kāds vājprāts, kas mums tur darās
te aizšuj, te izārda, te aizšuj, te izārda, un vienā laidā zvana, nu kam tas viss, es ap to vairs nekrāmēšos, es ap to nekrāmēšos, es ap to nekrāmēšos, man ir gana daudz darba, tas ir tikai mēness, tas ir tikai mēness, ommmmmm
15th-Apr-2014 01:38 am - braukšana
Kā Facebook var atrast Latvijas kolektīvās braukšanas grupas? T.i. līdzīgi kā stopo.lv vai draugiem.lv domubiedru grupiņas "no punkta a līdz punktam b". Pagaidām izdevās atrast tikai Lietuvas grupu, nevar būt, ka Latvijai nav tādas.
14th-Apr-2014 11:59 pm
kaut kur netā salasījos dīvainus komentārus, kur kaut kādas sievietes brīnās par citām sievietēm bēbju skoliņā, kā vīri vispār varēja tādas apprecēt - nekoptas, resnas, nervozas un kādas vēl tik tur nē.
Ka no viņām šķiršoties.

Drīzāk pašķirsies no tām, kuras brīnās, ja vēl tas nav izdarīts. jo šādi pavirši komentāri liecina par elementāru vīriešu iekšējo algoritmu nepārzināšanu, kas nevar neatsaukties uz pašu attiecībām

Dzīvos, mīļās, precēs. un mīlēs. un kā vēl!
būs vēl viens bērns un vēl kāds. un viss būs forši attiecībās, seksā un ar bērniem.


Jā, forša figūra ir forši. Un tas ir vajadzīgs pirmajam impulsam.
bet ne vairāk. parasti
bet tas, ko vīrieši (sakarīgi vīrieši) meklē, ir pavisam kas cits

kontakts. savienība. pieņemšana. intimitāte


Un šādā brīdī pieprasīt savākšanos svešai sievietei ir kā spārdīt gulošo
un nepamanīt savu stresu par sevi pašu
Jo tajā pašā rindā bēbju skoliņā noteikti ir arī skaistas, harmoniskas, laimīgas māmiņas

un ir iemesls, kāpēc mēs izvēlamies aprunāt tieši kādu nelaimīgu cilvēku
jo ir viegli izskatīties ļoti labi uz šādu cilvēku fona
nevis pieiet pavaicāt, kā palīdzēt, piemēram


Vo, un nedēļas nogalē es arī varētu uzvilkt bikses ar zemu jostu un augstiem stringiem
Un pārmaiņas pēc ielikt kādu šādu bildi cibā
14th-Apr-2014 11:43 pm - aprīlis
14.04.14. )
15th-Apr-2014 01:01 am
Starp citu, laukāesamais laiks traucē pilnvērtīgi ciest un grūti pūst.
14th-Apr-2014 10:42 pm - Iemesls iedzert
Sveicieni Pasā! Vismaz es svinu ar baltmaizi un kefīru. Gribas visādas sarūgušas lietas, lai uzsvērtu, ka šie svētki uz mani neattiecas.
14th-Apr-2014 09:27 pm - poētika

Zirgs izlasīja. Negribas pašlaik ķimerēties ar īsto vietu meklēšanu un citēšanu, tamdēļ būs brīvā muldēšana par tēmu.

Tātad. Pirmais, kas līdz pašām beigām tirda - n bet tad kāds būs tas teātris!?

Otrais. Nevajag teikt, ka augi ir tikai neinteresanti jeb runa par to, ka teātris no augiem nesanāks. Vajag zināt, uz ko skatīties. ;) Pat piemetu pāris piemēru. Viens tāds jauks joks ir - baltas puķes pārkrāsošana, kad tā uzsūc krāsu. Un tad var tur visādas greizsirdības zilās puķes taisīt. Tikko atradu video yūtūbā, kur saka, ka tas notiek ~4h, bet varu saderēt, ka gan jau biologu draugs L var izfunktierēt arī uz stundām 2. Vēl ir visādi piemēri, kurus var gan vērot klātienē,  gan ierakstā. Un tālāk sekojošā ideja man ienāca prātā par, kad runa bija par dziņām. Augiem tikai augt un vairoties, nekādu dziņu. Bet tieši viena no interesantākajām un dažādākajām lietām pie augiem ir tieši to triki, kā aizdabūt sēklas pēc iespējas tālāk. Šāvējgurķis (gurķis, kas šauj, no kidding) spridzene (rozā, aug visur kur, kad pieskaras - atsprāgst), visi ķereņi - ieķeras zvēra vilnā un ceļo līdz, bet viņu uzbūve ir ļoti šarmanta, pienenes - klisēja, klasika, utt, bet vieglums vai pat tāda kā vienaldzība vai eiforija var tikt piekabināta. Vēl ir kukaiņķērāji - dioneja, skaisti aizver savu slazdu. Un vēl piemēru būtu. Tāpēc nevajag. Augi nav boring. :D

Trešais. Lai gan ir ķirurgs, kuru tiešām sauc Ksenons, neticu, ka X ir šis ārsts. Jeb - interesanta burtu izvēle. :D visu laiku kacināja zirgu - kas varētu būt zem tā X...

ā, vēl atcerējos, ka Cēsīs, šķiet, pagājušajā Mākslas festivālā bija viens darbs, kas bija puķu pušķis vāzē tumšā telpā, kuru apgaismo lampa, kas visu laiku rotē ap galdu, uz kura stāv pušķis. Arī tad tika radīts dinamisks kaut kā statiska efekts. Lūk.

tā kaut kā.

Jī hā.

Spinoza - Mimoza un aina ar mimozu un citātu - skaisti! Bravo.

14th-Apr-2014 08:36 pm - mazzaķis un nauda
mazzaķis (4) savukārt uzskata, ka viņš jau tagad pelna ģimenei naudu. tā arī saka - es pelnu naudu. kad autoveikalā (mums te sestdienās ir autoveikals, visu māju sīči skrien pēc saldējuma) viņš iedeva šoferim 1 naudas gabalu (50 eirocentus), bet šoferis kopā ar saldējumu iedeva 2 naudas gabalus, mz bija ļoti apmierināts ar ienākumiem. to grūti aprakstīt, bet nu lepns. jau kaļ tālākus biznesa plānus.

(viņš apmēram zina gan kas ir saskaitīšana, gan kas par ko ir lielāks, bet nu tā lieta ar naudas izdošanu nāk vēlāk. mazmurkšķis arī šai vecumā veikalu spēlējot uzskatīja, ka pārdevēja pienākums ir iedot pircējam naudu, un daudz. bet viņa pret šo lietu attiecās kā pret nebūtisku novērojumu un nevis kā pret globālu iespēju uzlabot savu materiālo situāciju.)

man ir tāda sajūta, ka viņš patiešām dienās pelnīs labu naudu :)
14th-Apr-2014 07:41 pm - pavasaris
vakar laukos vēl konkrēti bija biezs ledus. gravā, kur strauts un kur lāgā neiespīd saule, ledus bija uz vairākām palienes peļķēm. un paliela dīķa krūmāja ēnainajā malā arī kārtīgs vāks. tas tā, par pavasara tēmu.

iesēju izturīgās vasaras puķes - salmenes un tamlīdzīgi. lauvmutītes mums jau aug podos. lieldienās sola lielu siltumu, kas augs un pieturēsies. tad iesēšu visas citas agrās lietas. dārzeņus sēšu divos paņēmienos - nedaudz agros, ko ēst vasarā no dobes, un vairāk vēlos, uzglabāšanai. lai nav kā allaž, ka man tie burkāni līdz novākšanai izkurt.

siltā laika sakarā mums projekts tāds. nopirkt kruīza biļeti un nākamajā nedēļā darbadienās visai famīlijai aizbraukt līdz stokholmai un atpakaļ. tas būtu tāds maigais ģimenes ceļojuma variants. sāls visā ir, ka vajag mierīgu jūru (man un mm ir juras slīmiba), un tāpēc vajag pirkt biļetes pēdējā brīdī, kad droši zināma laika prognoze.

vēl es humpalās par 2 eiro nopirku zaļi brūni plankumainu audumu, skaitījās aizkars, un dīķa malā iekarināju krūmos, lai man būtu slēpnis putnu novērošanai. pasēdēju iekšā - nevienu putnu vispār nevarēja redzēt. tad aiznesu uz citu dīķa malu, kur tusēja piecas gaigalas. uztaisīju vēl labāku slēpni. bet rādās, ka es nevis slēpni, bet putnu biedēkli esmu izveidojusi - visu atlikušo dienu tai dīķa daļā nerādījās neviens ūdensputns (es no mājas varēju redzēt). redzēs, kā būs nākamajā nedēļas nogalē. bildes būs vēlāk.
This page was loaded Apr 16th 2014, 7:14 am GMT.