smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
5th-Aug-2015 12:45 am
labdien. varbūt kādam ir aizķēries kāds divvietīgs izvelkamais dīvāns vai gulta Rīgas teritorijā? par saprātīgām naudām(~50e) labprāt nopirktu. ideāli būtu centra rajonā.

jā, es zinu, ka ss.lv ir pills, bet vispirms gribas uzjautāt šeit.

mans epasts- oskars.tu gmailā.
4th-Aug-2015 11:34 pm - augusts
runājot par tuvākās nākotnes plāniem:
5dien ar zirgu piedalīšos kaukādā izrādē Ikšķiles pilsētas svētkos. nekādas kaskadieru būšanas nebūs, mēs tur vnk mēģināsim kādu brīdi labi izskatīties;
6dien man ir komandējums uz festivālu Sansusī Aknīstē ar izrādi Dzeja. man kaukā liekas ka būs forši. vienīgi es tāpēc netieku uz Benu Frostu;
7dien 16:00 mani varēs dzirdēt LR2 raidījumā "Atveriet te dziesma".
4th-Aug-2015 11:30 pm - vegan banānkūka ar ogām
šausmīgi garšīga. tāda mutē kūstoša (mīksta, pufīga un mikla). iepazinos ar to savā dzēdē ballītē. dabūju recepti, mazliet to modificēju un nu jau 3x esu cepuse.

3/4 glāzes demerara cukurs
3 ēdamkarotes kokoseļļas
3 karotes augu piena
2-3 banāni (ja lieli tad divi, ja mazi - trīs)
vaniļa

šito visu sablendē jaukā pļurā (ja nav blenderis, gan jau gatavus banānus var kārtīgi saspaidīt un visu vnk samaisīt)
citā traukā ieber -

1 + 1/4 glāze brūno rīsu milti (oriģinālreceptē ir parastie kviešinieki, bet ar rīsu miltiem ir ļoti labi. es cepu arī kombinācijā glāze rīsu un 1/4 glāze griķu)
2 tējkarotes cepampulveris
1 glāze ar kaudzi ogu - zemenes, mellenes, avenes, ķirši - kas patīk un kas pieejams

iemaisa cepampulveri miltos, ieber ogas un maigi pamaisa (viņas apviļāsies ar miltiem un pateicoties tam visas nenogrims kūkas dibenā)
tad vēl maigāk (nu, lai ogas nesapļockājas) sajauc kopā ar pļuru un iekļeckā iepriekš ieeļļotā veidnē.
izdekorē ar vēl ogām un kādu lazdu riekstiņu, var vēl kokosskaidiņu uzbērt virsū vai šokolādes krikumiņus. cep ~40 min 220 grādos

ilustrācija )
4th-Aug-2015 11:13 pm - Obzervētās fluktuācijas cibosfērā

Šodien ziņu lentā viss par, ap un pret bēgļiem un imigrantiem.

4th-Aug-2015 10:08 pm
diez tiem cilvēkiem, kas tur šodien piketēja pret bēgļiem, neviens radinieks vai draugs nedzīvo uz pabalstiem Anglijā/Īrijā/vēlkkurnebūt kā ekonomiskais imigrants?

p.s. rekukāds pacenties plašāk tam pieiet http://klab.lv/users/kuces_kundze/29499.html
4th-Aug-2015 08:19 pm - cepeša prognozētāju jautājums
Tīri tā, lai neapdomīgi neaizietu kādā retrītā,
man ir jautājums – kad sāksies Cibā kolektīvais vēmiens par patiesi satriecošo Viestura Rudzīša interviju iekš Rīgas Laika? (pērciet, ir, ir labs.) Cik ilgu laiku jums vajadzēs izlasīšanai un pārstrādei?

Tīzerim jāpiemetina, ka materiāls ir tāds, pēc kura paliek ļoti trūdaina pēcgarša un vienlaikus ar vēlmi par to visu klusēt, mostas arī tāda kā kristīga līdzcietība pret brāli, kuram vadiņi pavisam sapiņķerējušies un līdzīgi kā par grupu "Svešie", Kombuļu Inesi vai Party Bomzi, runāt vairs negribas.
Viņš jau ir viņpus laba un ļauna. Bet- ē....Tomēr.


Nu labi, še viens gabalīns līksmei.


RL: Nu, tās sievietes svarīgās lomas tu esi aprakstījis septiņdesmit septiņas reizes, sakot, ka tā ir dieviete, dzemde, māte, meita un vēl dažas citas lomas. Mani šobrīd interesē nevis sieviete, bet vīrietis un viņa lomas.
Rudzītis: Es domāju, ka vīrietis vispār ir atvasināts dzimums, sekundārs. Es domāju apmēram tā: sākumā dabā bija bezdzimuma vairošanās, un tad kādu neapmierināja temps, kādā notiek ģenētiskā mainība.
RL: Un kas varētu būt tas kāds?
Rudzītis: Es nezinu, Visuma saprāts vai kaut kas tāds. Un tad no sievietes tika radīts vīrietis. Dažām sievietēm izauga klitors garāks, olnīcas noslīdēja sēklinieku maisiņos... Nu, viss tas, ko studentiem māca medicīnas fakultātē.
RL: Tu to tiešām stādies priekšā kā tādu vēsturisku procesu, kur klitors pārvēršas par locekli un olnīcas – par pautiem?
Rudzītis: Jā, tikai ar piebildi, ka tā ir neobjektivizējama vēsture.
RL: Un kā tu nonāci līdz šādai skaudrai atziņai?
Rudzītis: To es nevaru izstāstīt... Tā nav doma, ko es būtu izdomājis. Es to drīzāk sauktu par apjausmu.
RL: Pieņemsim, ka kaut kādos tekstiem nepieejamos aizvēstures laikos no sieviešu dzimuma atdalījās vīriešu dzimums. Vai šim faktam ir jelkāda nozīme tavā apziņā par sevi kā vīrieti?
Rudzītis: Nu, lielas nav. Vienkārši es dzīvoju tādā laikmetā, kad visur tiek kladzināts tas, ka sievietes tiek pazemotas, ka viņām ir par maz tiesību, ka feminisms un tā joprojām, un man šīs norises ir kaut kā jāklasificē savā priekšstatā. Un viena no iespējām, kā es to izskaidroju, ir tā, ka senā sievietes vara vēlas atgriezties – atgriezties apstākļos, kad ir tikai viens dzimums.
RL: Kaut kādi sākotnējie pirmspēki šobrīd mēģina atgūt teikšanu?
Rudzītis: Jā, jā. Jo es psihi uztveru kā tādu kārtaino kūku, kurā nogulsnējusies visa vēsture.
RL: Tu esi dzimis pirms, nezinu, 55 gadiem. Kā tevī varēja nogulsnēties visa cilvēces vēsture?
Rudzītis: Es no savas mātes to esmu dabūjis.
RL: Kādā veidā?
Rudzītis: Skatoties viņas sejā.

4th-Aug-2015 07:33 pm - nav jau tā, ka grāvī tikai zog, slepkavo un apmeklē kafejnīcu "jam"
šodien, teiksim, dodos mājup gar ziemeļblāzmu, no blakus esošā bērnudārza rotaļlaukuma vesels bars ar mazmazītiņām meitenītēm pilnā balsī sauca man un citam garāmgājējam aizmugurē: "atā!!! lai tev jauka diena!!!! atā! atā!! lai tev jauka diena!"
4th-Aug-2015 06:25 pm - Lisabona
kadam nav pazinjas kas dzivo Lisabona?
nepiecieshams padoms dzives vietas atrashanai

obrigado
4th-Aug-2015 07:25 pm
chrome ciļņu dzeja

stasts
around-the-bases
little brother
how to avoid work:
bacterial conjugation
4th-Aug-2015 07:21 pm - Nekustamo īpašumu vērotāja piezīmes.
Ja kāds par mazām naudām grib tikt pie pieticīga nekustamā īpašuma, to var izdarīt šeit.
4th-Aug-2015 07:14 pm
vakarā bērniņš aizrijās ar banānu. nu tā pa nopietno aizrijās. viss beidzās laimīgi, es ļoti strauji un pareizi noreaģēju, pat nepaspēju sabīties, pēc tam viņš paraudāja un beidzot aizmiga (visu dienu nevarēja) tagad nav pat spēka pārdzīvot - šodien savārījām piecus katlus ar ievārījumu un mani pēdā atkal sadzēla bite. atkal ar basām kājām āboliņā. labi, ka bērnu no rokām neizlaidu
4th-Aug-2015 04:56 pm - Liberasti šokā!!! Nacīši galīgi aptrakuši!
Ziniet, man ir bezjēgā pieriebusies Latvijas polītiskā vide. Un ar to diemžēl sanāk saprast ne tikai to, kā mūsu ievēlētie priekšstāvji viens otru nodirš, bet arī to, kā par dažādiem aktuāliem jautājumiem izsakās ļaudis, ko mēs varētu dēvēt par "vienkāršo tautu". Ja jūs lietojat kādu soctīklu (piemēram, Cibu, hah), tad noteikti būsit pamanījuši šo īpatnību.

Man tiešām ir pieriebies, ka liberālis atsevišķu Latvijas pilsoņu un nepilsoņu apziņā ir tas pats, kas tautas nodevējs, bet nācionālists — tas pats, kas cilvēknīdējs. Tas ir tik drausmīgi apnicīgi un vispār arī mazliet biedējoši, ka izrādīt kaut mazāko cilvēcību pret kādu, kas kaut kā atšķiŗas no pareizās ļaužu grupas, skaitās noziegums. Bet visvairāk nomāc tas, ka cilvēki citādus uzskatus uzskata nevis par papildinājumu saviem — sak, visādus vajaga, lai sanāktu pasaule, — un pat ne par cilvēkiem, kas kaut kādos noteiktos jautājumos kļūdās, taču vispār vēl labu, bet gan par kaut kādiem nāvīgiem ienaidniekiem un absolūtā ļaunuma iemiesojumiem, kas jāizravē līdz ar saknēm.

Es tiešām gribētu vairāk tādu konservātīvo uzskatu pārstāvjus, kas ir spējīgi uzturēt argumentētu sarunu, cienīt citu uzskatu pārstāvjus un nenolaisties līdz personīgiem apvainojumiem. Ideālā variantā konservātīvie ir tāds kā reality check, kas piebremzē dažādas idejas, kas var izrādīties pārlieku straujas. Latvijā viņi sevi mālē par vienīgajiem tautas glābējiem, kas pēdīgiem spēkiem cenšas apturēt bezsmadzeņu liberastu mēģinājumus sagraut valsti. Nu, atvainojiet, ja mani apsaukā, protams, es varu atcirst pretī, dirsties man patīk. Bet šitas nav tas veids, kā uzbūvēt pārtikušu un plaukstošu Latviju — ar citādi domājošo apkaŗošanu aizraujas tādas valstis kā Ziemeļkoreja un Putina Krievija, nevis tās Normālās Valstis (TM), kādām mēs gribētu līdzināties un/vai uz kādām mēs pārceļamies.
4th-Aug-2015 04:02 pm
Kā panākt, ka es vienkārši palieku ar atkārtu žokli un ķiķinu kādu pusstundu no vietas: sirdsšķīstā tonī pārmest man nepieklājību :)
4th-Aug-2015 02:27 pm
it kā jau pofig un ne es tur iešu tagad vai būtu principiāli negājusi pirms tam, bet tomēr priecē, ka restorāns godīgi nosaukts par "klīversalu", vecmodīgs, bet jauks nosaukums. muahahahahā un estačuteicu
4th-Aug-2015 01:15 pm - augusts
pēc festivāla drēbju izmazgāšanas atradu vešenē jubilejas latiņu ar eglīti. naudu kabatās neglabāju (tikai sēmenes), visu atceros, latiņu neatceros.
4th-Aug-2015 11:35 am
Cik ir pieklājīgi dāvināt naudu kāzās, ja daļa no dāvanas ir arī "pakalpojums"?
4th-Aug-2015 11:18 am - sex drugs and leo in mars
Es neesmu feministe, bet zinas lasu" un rīta industriālālās preses virtuālajā apgaitā pamanīju virsrakstu "Vice launches feminist site called ‘Broadly’" .

Tā kā es neesmu feministe, bet ziņas lasu un zināmas simpātijas pret sieviešu iespēkošanu un cilvēcības kopšanu izjūtu (jo vispār jau sen kā vajadzētu saņemties un parunāt par upurjērismu un lakšanu no ciešanu biķeriem, bet to citreiz), tāpat es uzskatu par svarīgu runāt un lasīt un rakstīt par ko mazliet vairāk, kā smiņķīšiem un smāķīšiem, līdz ar to, iedvesmota uzmeklēju šo Unilever līdzsponsorēto resursu un

tadāāā,

kāds gan mums ir satura rādītājs?

SEX
DRUGS
POLITICS
CULTURE
HOROSCOPES


Idritvaickociņ.....viss tik forši, sekss un drogas un politika un kultūra, viss tiešām lieliski. Bet tie horoskopi, nu kāpēc tie? Ech. We can do better than this.
4th-Aug-2015 10:56 am - Viesnīca, hostelis Amsterdamā
Varbūt kāds var ieteikt kādu jauku viesnīcu/hosteli, kur palikt Amsterdamā?
Budžets: līdz 50 EUR par nakti.
4th-Aug-2015 09:53 am
Senos laikos, 18.jūnijā, es internetā pasūtināju mobilā telefona vāciņu šokprūfo defenderi. Kāda runa, teica internets, pēc Jāņiem būs klāt, kaujiet trekno teļu.


Attapīgākie no lasītājiem droši vien nojauš, ka ne nu pēc Jāņiem, ne Pēteriem tas defenderis neieradās, savādāk jau es negrabinātu šos blaugznu nokaisītos taustiņus.

Tātad, paiet jūnijs, iestājas jūlijs, es tvīkstu un ilgojos, bet defendera nav. Rakstu pārdevējam, ziniet, es jūs cienu kā personību, bet kur mans šokprūfais, e? Pārdevējs dziļdomīgi klusē.

31.jūlijā es grūši nopūšos un nopērku to defenderi vēlreiz. Un raugi. Šorīt pasta kastē gozējas divas daiļas paketītes. Pirmā, spriežot pēc štempoga, ir pienākusi "Piegādes punktā Rīga-2" 4.augustā, tas ir, šodien. Ļoti jauki un operatīvi, es priecājos, stūķēdams telefonu šokfrūfā defendera apskāvienos. Nez, kas ir otrajā paketītē? Pareizi, vēl viens defenderis.

Otrā pakete ir pienākusi 31.jūlijā un šo laiku, es tā pieņemu, ir pavadījusi ekskursijās pa mūsu ziemeļu Parīzi. Paketē ir papīrs, kas apgalvo, ka tā ir pirkta 18.jūnijā.

Nu, ko, man tagad ir divi Nokia Lumia 830 šokprūfie defenderi daiļi zilā krāsā. Kādam vienu nevajag?
4th-Aug-2015 09:49 am - Rīga vai Latvija un metāllējēji
Ja ir vajadzība atliet kapa pieminekļa burtus un nelielu cilni, kur atrast metāla liešanas meistarus?
Rīga būtu ļoti ērti, bet der arī citas vietas.

Gūglei jau paspēju apjautāties, bet tā nebija pārāk atsaucīga.
4th-Aug-2015 09:40 am - Nedaudz skumji sametās.
Vakar noskatījos šo jauniešu uzrunu daudzcietušajai latvju tautai un tiešām saskumu. Jaunieši taču šādā vecumā parasti nemēdz liekuļot, nevajadzētu tā būt visādā ziņā, tātad šiten šie bliež ārā savu sevišķi ciešo jaunības pārliecību. Kādā gan baisā šausmu atmosfērā šiem jādzīvo un jāpieaug, lai šādā te vecumā skatītos uz apkārtējo pasauli nevis ar interesi, bet ar klajām bailēm un nepatiku?

Var jau būt, protams, ka šie visi ir savākti no kaut kādiem atbalsta centriem tiem, kuriem svešie nodarījuši gauži, katram aiz muguras kāds drūms dzīves posms kādā bēgļu geto, taču nezinu, nezinu, ja Latvija ir viņu valsts, labāk šiem to atņemt, kamēr maziņi.
3rd-Aug-2015 10:50 pm - ikdienas Koeļju vai kas tāds
šīvakara skrējiens, ietērpts gludās frāzēs, iederētos kādā pamācošo un ilustrējošo nostāstu krājumā.

par nepamatotu nepareizo mantru skandēšanu )
3rd-Aug-2015 11:07 pm
nezinu vai festivāla ietvaros, bet stikla eža vietā es ļoti labprāt mājās turētu ģipša krūtis. savējās
This page was loaded Aug 5th 2015, 7:16 am GMT.