smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
30th-Sep-2014 12:15 pm - Ak, jā, par tolerantajiem.
Ir mums viena partija, kas esot galvastiesu tolerantāka un iecietīgāka par parējām. Atļaušos atgādināt tolerances izpausmi visā tās krāšņumā nebūt ne tik senā pagātnē - http://www.youtube.com/watch?v=ZYvVOGVbzlk
30th-Sep-2014 10:51 am - Ušakova pirksts arī Liepājā
Nejauši googlojot pamanīju šausmīgu apgrēcību "Latvijas avīze" mājas lapā, kas tur publicēta pagājušā gada novembrī. Neraugoties uz to, ka tik ilgi visas valodnieku komisijas klusē (iespējams, šobrīd ķemmē tūristiem domāto suvenīrbodīšu krājumus, kur tās derdzīgās sirsniņas navalom) un dzimtās valodas pūristi arīdzan (tie vlaikam vēl joprojām aizņemti ar Rīgas pilsētas robežzīmju sakārtošanu), šķiet, jāierosina vistautas protesta kampaņu par šādu valodas apgānīšanu, Liepāju slavējot (jo katram taču zināms, ka sirsniņas simbolu nedrīkst izmantot ne kā dekoratīvu garumzīmi - garumzīmei jābūt tikai un vienīgi ktaisnstūrim, - ne arī kā vārda aizvietotāju):
30th-Sep-2014 10:48 am
кашу маслом / пизду хуем не испортишь
30th-Sep-2014 10:43 am - Polītiskais skaistumkonkurss
Man šorīt pastkastītē iesviesta kaut kādu aktīvistu skrejlapa, kur viņi stāsta, kā Kremļa aģenti tīko sagrābt varu Latvijā. Protams, ka viņi to tīko, tas pat kurlam ezim ir skaidrs. Bet pierādījumi, ko viņi lika priekšā, bija tiešām truli: re, Sudrabas partijas logo karogs pārsviests pāri ķipa apmēram tāpat kā Pūķina Jeģinās Rosijas logo. Nu, tizlas, tizlas, jums tās sazvērestību teorijas, jūs taču varat labāk.

Tomēr šis pārspriedums mani mudināja uztaisīt pašam savu pētījumu par partiju logotipiem. Un, ko domā, izrādās, starp viņiem ir vesela kaudze ripofu.

Sāksim no paša sākuma.

1. Latvijas Attīstībai logo mudina domāt, ka Latvijā varu tīko sagrābt kompānijas Adobe aģenti. Un kāpēc gan nē, ja Adobe savulaik varēja nopirkt Macromedia, kādēļ gan nepievienot savam produktu portfelim Latviju. Tiesa, tikpat ticams ir skaidrojums, ka logo autors vienkārši ne pa jokam nohaltūrēja — atvēra ilustrātoru, padomāja, hmmm, nu ko varētu uztaisīt... O, aizņemšos Adobes logo, tāpat neviens nepamanīs!

2. Suverenitāte. Jūs, protams, par šo partiju nekā neesat dzirdējuši, bet viņi ir diezgan brangs klaunu bariņš. Un viņu logo (redzams lapas augšā) lieliski raksturo viņu attieksmi, dzīvespriecīgi atgādinot vidējo pirkstu. Es cienu godīgumu, tāpēc Suverenitāte man šķiet arvien simpātiskāks polītiskais spēks. Turklāt, atcerieties, viņi nedos bērnus Eiropas pederastiem.

3. Diemžēl izskatās, ka manai mīļotajai partijai "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" nav logo. Toties viņiem ir Vikipēdijas lapa vāciski, bet nav latviski. Arī kaut kas.

4. Arī Vienotība ir godīga savā grafiskajā dizainā: viņu partijas logo ir ķeksītis. Jūs par mums ķeksīša pēc nobalsojiet, mēs ķeksīša pēc pastrādāsim. Tā airBaltic zaļā krāsa gan mazliet griež acīs, bet nenoliedzami piesaista uzmanību, kas droši vien ir jāpanāk.

5. Politiskā partija Izaugsme ir viena no tām, kas nolēma netērēties kaut kādam grafiskajam dizainerim. Eku paši ņemsim uztaisīsim Paintā, par iedvesmu ņemot LPSR vieglās rūpniecības ražoto produktu iepakojumu paraugus! Vintidžs tagad skaitās stilīgi, bet šitas tomēr drīzāk ir vecmāmiņu un televizora sedziņu vintidžs, nevis hipsteŗu vintidžs.

6. Savukārt Vienoti Latvijai savu logo ir paguvuši nomainīt, taču gan pirmo, gan otro acīmredzami taisījis kāds bērnu krāsojamo grāmatu autors. Pirmajā versijā bija tikai "savieno punktiņus ar līnijām, mazo draudziņ". Otrajā uzdevums jau ir sarežģītāks: "savieno punktiņus ar līnijām un izkrāso aplīšus!" Vispār pareiza doma, tikai mazliet sarūgtina, ka viņi šo bērnišķīgo tēmu nav attīstījuši tālāk. Es gribētu arī, lai Kalvītis mauktu galvā noļukušas zaķa ausis, bet Šlesers pielīmētu sarkano klauna degunu.

7. Nacionālās apvienības logo ir gana vienkāršs mēģinājums uzsvērt, cik viņi abi ir vienlīdzīgi un vienoti. Rezultāts izskatās pēc Austroungārijas mēģinājuma sašūt kopā abus karogus: ne šis, ne tas. Es ieteiktu radikālu dizaina maiņu: vai nu ar visām trim zvaigznēm, grifiem un saulēm, vai — mans favorīts — nomainīt partijas logo pret Ŗ. Es noteikti par viņiem balsotu (izsvītrojot Iesalnieku un Dombravu), ja viņu logo būtu Ŗ.

8. Reģionu apvienība nolēmusi būt lielāka Vienotība par pašu Vienotību un atķeksēt nevis vienu, bet veselus trīs ķeksīšus, turklāt karoga sarkanus. Vai varbūt tas ataino reģionus: mazas partijas nodaļiņas kā jumts reģioniem, lielā partija kā jumts mazajām nodaļiņām. Lai vai kā, mulsina zilās un baltās krāsas izvēle logotipā. Balti zili sarkanas krāsas latviešu vēlētājiem izsauc alerģiju, ar tām nevajag spēlēties.

9. Arī Jaunā konservatīvā partija ir godīga: viņu logo godīgi nosperts no Swedbank, lai gan, protams, muļķīgi būtu apgalvot, ka šī partija cīnās, lai Latvijā varu sagrābtu zviedru banku aģenti. Viņi vienkārši konstatē faktu. Varēja jau spert ar visām vāverēm un toksiskajiem ezīšiem, būtu jautrāk, bet tāpat šis ir viens no maniem favorītiem.

10. Savukārt Latvijas Krievu partija pavisam apzināti spēlējas ar balti zili sarkanajām krāsiņām, jo viņi ļoti cenšas uzsvērt savu krieviskumu. Nahuj cilvēktiesības, v pizdu vienoto Latviju, mēs esam krievi, un šeit jābūt Krievijai. Starp citu, esmu gatavs saderēt, ka uz mata šitādu logo lieto kaut kāds piena konservu ražotājs, bet neatceros, tieši kuŗš.

11. Saskaņas logo pārliecinoši ir tizlākais visā šajā parādē. Viņš vispār nav nekāds, tāds vārgs cilvēciņš ar izstieptām roķelēm un raustītu līniju apkārt. Sak, nāksim mēs pie varas, jums visiem nebūs ko ēst, izkāmēsit un atliks jums tikai noplātīt roķeles, bet laukā jūs netiksit, jo ap jums jau savelkas cilpa. Nav tā labākā vēsts, galīgi nav.

12. Un arī No sirds Latvijai nomainījusi logo, turklāt veselus trīs. Viens izskatījās pēc, būsim žēlsirdīgi, tizlas margrietiņas, otrs pēc divām strīpām ta ne karoga, ta ne sirds formā, savukārt pašreizējais, kā zināms, ražots Latvijā no ievestām izejvielām. Tas otrais bija smuks, partijai varbūt par biedējošu, taču Sudraba varētu viņu ziedot otrreizējai pārstrādei un izmantot par kādas pretinfarkta kampaņas logo. Jo gan sirds un asinsvadu slimību profilakse, gan otrreizējā pārstrāde ir atbalstāmas lietas.
30th-Sep-2014 09:22 am - #last minute panic attack
akdie, parkobalsot, parkobalsot
30th-Sep-2014 02:11 am - Man nudien palika interesanti.
Poll #20172 Kā tad iraid?
Open to: All, results viewable to: All

unpy ir Kremļa vai tam pielīdzināms aģents?

View Answers

Jā, protams.
9 (23.1%)

Nē, protams.
5 (12.8%)

Drīzāk ir, nekā nav.
3 (7.7%)

Drīzāk nav, nekā ir.
8 (20.5%)

Neko šitajā nesaprotu, lieciet man mieru.
12 (30.8%)

Man nu gan ir izvērsts viedoklis, kuru darīšu zināmu komentāros.
2 (5.1%)

30th-Sep-2014 12:02 am - I LOVE YOUR WALL
protams, varētu teikt, ka esmu redzējis Frank
29th-Sep-2014 11:33 pm - paviljons?
nē nē, ne zivju vai gaļas.
interesē, vai kāds šeit nav darbinieks iekš Paviljona?
29th-Sep-2014 11:11 pm
es gribu,lai ātrāk ir garām vēlēšanas
tas mani padara tik šausmīgi nervozu, nemitīgi galvā kašķējos ar iedomātiem oponentiem par to,ka šušņakovs ir mērglis.

man nav tv, delf-tvnet-apollusus nelasu principā, bet FB ziņu lentā mēdz uzpeldēt ieraksti no ne-gluži-draugiem un tad manī pamostas Tālavas taurētājs. Kurš atkal ir pamodies un nedos šonakt gulēt.........
29th-Sep-2014 11:01 pm - Provinces anekdotes
Bvakar.
kāds vēlas noskatīties Frumina "Provinces anekdošu" ģenerālmēģinājumu rīt, 30.09., JRT lielajā zālē, 19:00?
pieejami 3 gab ielūgumi - divas vietas 19. rindā blakus, viena 15. rindā.

Es, godīgi sakot, neiesaku, bet par gaumi jau nestrīdas.

pieteikties komentāros.
29th-Sep-2014 10:39 pm - mēs jau visi esam šausmīgi godīgi....
bet
stulbi,ka nav darba, kur izdrukāt materiālus kursiem....
29th-Sep-2014 10:08 pm
kaut kā izdevās izmazgāt savu ideālo jaciņu tā, ka tā ieņēmusi bērnu izmēru
kā es tagad rudeni vadīšu?
29th-Sep-2014 09:03 pm - walksleeping
aktīvas atbildes
29th-Sep-2014 08:31 pm
Jūs jau zināt dakter, ka es esmu apolitiska kā putu polistirols un paranoidāla kā parabola, tāpēc, ja drīkst, es drusku paklaigāšu par to, kas man krīt uz nerviem un jūs mani pamierināsiet, labi? Nu tad tā, man rīt uz nerviem Ušakovs visur. Un vēl tā kundzīte, kura uz mikroautobusiem sola lētāku desu. ir arī citas lietas, jūs jau zināt, kā ir, pilnmēness un PīeMeS un es. Bet šoreiz tikai par šo.
Un tad vēl, man ir paranoidālas fantāzijas. Es jau saprotu, ka tas būs bezgaumīgi, bet jūs pats teicāt, ka jāstāsta visu. Jā, jā, dažas manas fantāzijas jau jums īpaši patika, tā kā nav ko te atgaiņāties. Nu lūk, dakterīt, es dzēru kafiju kopā ar cilvēkiem, Kuri Zina. Un viens Noslēpumu Zinātājs stāstija stāstu, kā viens pazīstams eks un next to be politiķis dzēris šņabi kopā ar bijušajiem čekistiem (bet kā sacīja klasiķis, bijušo čekistu nav) un jautājis, kā tad tur ir, kā mēs te tālāk dzīvosim, un bijušais Tas Tur attraucis, ka nekas traks jau nebūšot, nekādu zaļo vīriņu, mēs paši ievēlēsim prokremlisku valdību un aizsoļoim atpakaļ, no kurines nākuši aļa demokrātiskā ceļā. Šīs būšot pēdējās jūsu demokrātiskās vēlēšanas, lūk, tā sacīja bijušais Tas Tur un uzkoda ar gurķīti. Es jau, dakter, cieši gribu ticēt, ka tā ir urbānā leģenda, bet kaut kā šķērmi kļuva. Lūk, tagad jūs varat sacīt, ka tas man ir kāds tur dzemdes trakums un trakojoša Dieviete manī, pareiz?
29th-Sep-2014 08:08 pm
es esmu šausmīgi piekususi
lokāli - no šķūņa krāsošanas, globāli - no remonta

un dusmojos uz cibu, kur pēdējās nedēļas laikā ir kaitinoši daudz ieraksti
a) par maziem bērniem (man nepatīk mazi bērni, bet tas ir temats, kur man neceļas izteikties, jo labi zinu,ka frontes katrā pusē šauj neklausoties)
b) par to otru tēmu

un man nav,ko lasīt.
29th-Sep-2014 07:50 pm
atveru skapīti, izņemu katlu, ieleju ūdeni, uzlieku vārīties ūdeni makaroniem
pagriežos, ieraugu, ka esmu atstājusi skapi vaļā, aizveru durvis
grozos tālāk, nav vāka, atveru skapi, lai izņemtu katla vāku, uzlieku ūdenim vāku - no skapja eleganti izlien ostaps

ilgi būtu meklējusi vienu mazu kaķīti
29th-Sep-2014 06:47 pm
iesakiet cibiņus, kas raksta par bērniem, bērnu audzināšanu, ģimeni un tml :)
29th-Sep-2014 05:47 pm - subtitri
subtitru izveide 3 min garam video cilvēkam ar vidēji smagu tehnoloģisko atpalicību - ir vai nav mission impossible? Der jebkurš palīdzīgs padoms par lietu, paldies.
29th-Sep-2014 05:06 pm - bērni; darba intervija; cik daudz atklāt
Sveiki! Tā kā esmu tālu prom no šiem jautājumiem, lūdzu, apgaismojiet mani par situāciju mūsdienās ar CV, darba intervijām un bērniem.
1. Darba devējam liekas drošāk zināt, ka sievietei ir bērns (tātad lielāka cerība, ka stāvoklī uzreiz nepaliks) vai domāt, ka bērna nav (tātad nav riska, ka bērns slimos utt.)?
2. Ja CV redzams, ka 2 gadi nav strādāts algots darbs, labāk rakstīt tajā laikā, ka bērna kopšanas atvaļinājums bija vai arī uzsvērt daudzas citas lietas, kas paralēli paveiktas (studijas, darbs pašnodarb.statusā utt.) - labāk rakstīt visu kopā vai bērnkopību nepieminēt?
3. Vai šis viss augstāk minētais ir problēma tikai privātajā sfērā, vai arī valsts iestādēs izvēlas neņemt sievietes ar maziem bērniem?
Paldies!
29th-Sep-2014 01:52 pm - darbaspars is a beautiful name for a wizard
šodien izgāju cauri mazmiesta humpīšiem, kuri, starp citu, ir pilni grāmatu. lv humpīšos nekad grāmatas neesmu redzējusi, man liekas. enīvej, vienā no tām cancer research bodītēm stāvēju pie grāmatplaukta un rūpīgi vilku līdzi katrai grāmatai un kāds brītiņš tā man pagāja. pa to laiku tur strādājošie tantuki tur kaut ko man aiz muguras sakrekšķinājās un, kad saprata, ka neesmu apsildīties ienācis nariks un esmu īsts ņēmējs [zinu, ka pēc skata nepateiksi], tad drosmīgākā tantiņa nāca man pateikt, ka veselas trejas grāmatas varot dabūt par 1 [vienu!!] mārciņu. un esot vēl otrais stāv veikalam, kur arī pilni plaukti. noskōroju kaut kādu svēto trīsvienību - murakami dance dance dance, pračeta snuff'u un kaut kādu ampelmaņu grāmatu par ceļojumu cauri baltijas valstīm, par kuru no sākuma domāju visļaunākās domas un paņēmu, lai nepaņem un neizlasa kāds cits, kāds lētticīgs sekstūrists :)) bet tad ieraudzīju, ka otrpus vāka smuki rakstīts, ka grāmata joku pilna un apraksta ceļojumu pa ziemeļeirōpas [jesss, vismaz par eastern europen nenosauca] daili. otrā stāva apmeklējumam man trūkst mājās grāmatplaukta.

ievēroju arī, ka visnormālākie matu kopšanas līdzekļi šajā lieliskajā mazmiestā ir nopērkami kur? jep, parūku veikalā, protams. nezinu, var jau būt, ka visas tās burkas un flakōni ir butafōrija vien, sak', jājā, es šitanī bodē tikai šampūnu pērku, re kā man mati spīž.

vēl 2 vareni atklājumi man ira īru kartupeļmaize [btw, diez tas ir kāds ļauns angļu joks - kartupeļmaizi nosaukt tieši par īru kartupeļmaizi, because irish potato famine?], kurai es dāsni pa virsu ziešu zemesriekstu sviestu un tad ķiršu ievārijumu - diabetes and heart disease, here i come! un šāds neizsakāmas dailes džemperis a la glamour de dauphin, jā, es jau nopirku, nesatraucieties. delfīniem modē noteikti ir pašiem sava niša [dolphin tattoos čista ir].
29th-Sep-2014 04:14 pm - Kūdra un briežutis
Iet pretī zelta rudenim Siguldā ir so 1991, es nodomāju, un nedēļas nogalē devos brist pretī rudenim pa Sedas purvu. Un, aizsteidzoties notikumiem priekšā, bija lieliski.

Pati Seda, protams, ir skumja vieta, kuŗas nosaukums atvasināts no angļu valodas vārda "sad". Viņa gauži izskatās pēc piecdesmito gadu padomju paraugpilsētas, kādas būvēja pie kaut kādām jaunām izrakteņu atradnēm — laikam tāpēc, ka viņa tieši tas arī ir. Tāds mazs Donbasiņš, un tagad, kad lielais Donbass cīņā par mieru nolīdzināts līdz ar zemi, Sedai ir visas iespējas kļūt par padomju nuostaļģijas māktu Ruinenwert teorijas piekritēju svētceļojuma mērķi. Bet vispār Sedas pilsēta ir tikai un vienīgi piedēklis purvam — un, ja viņu tā uztveŗ, visas lietas nostājas savā vietā.

Sedas purvam ir kāda burvīga iezīme. Jūs domājāt, ka Gulbenes-Alūksnes bānītis ir vienīgais šaursliežu dzelzceļš Latvijā, pa kuŗu kaut kur var arī aizbraukt? Nekā nebija, Sedas purvā arī ir, lai gan tur nevar tā vienkārši pieiet pie kases un nopirkt biļeti. Un tas ir labi, jo tas dzelzceļš izskatās diezgan šaubīgs — sliedes nav īpaši taisnas, gulšņi vietām šķībi, vietām pavisam satrupējuši, un dzelzceļa tilti izskatās pēc Ziemeļkorejā būvētiem. Man šovasar bija tas prieks ar viņu braukt un, lai gan pasākums bija tiešām lielisks, brauciena laikā brīžam sanāca atcerēties, kādēļ pirms kāpšanas vagonā mums lūdza parakstīties, ka mēs paši atbildam par savu dzīvību un veselību.

Toties dzelzceļš nodrošina tīri ērtu taciņu, pa kuŗu aizložņāt līdz visādiem purva nostūŗiem. Protams, tajos nostūŗos, kur joprojām rok kūdru, darba laikā pa sliedēm nevajadzētu staigāt, pakļūt zem šaursliežu dzelzceļa lokomotīves būtu tiešām muļķīga nāve, turklāt bērēs pakaļpalicējiem nenāktos viegli izrunāt, kā tieši nelaiķis aizgāja. Bet uz populārākajiem apskates objektiem (še iesmejamies, jo kādi nu kūdras purvā var būt populārie objekti) var aiziet arī pa dabas taku, kam malā saliktas plāksnītes ar uzrakstiem. Un — šis noteikti patiks tizliem ceļiniekiem — tur diezgan veiksmīgi var pabraukāties arī ar mašīnu.

Tātad: kas tad tur ir? Sedas purvs, dieviem žēl, ir jo brangi izkašņāts. Gar ceļu un dzelzceļu izrakti meliorācijas grāvji, kas nozīmē, ka pabrist dziļāk mežā var tikai retās vietās, bet citviet uzbērumu no pārējā meža atdala paplata, applūdusi bedre, kuŗai pārbrist nevar (ticiet man, es mēģināju). Tajās vietās, kur var pārbrist, paveŗas viena no divām ainām. Tajā pusē, kas ir izkašņāta, ir plašs, sekls un aizaudzis dīķis ar neparasti taisnu krasta līniju. Stāsta, ka tur tīri labi ķeŗoties zivis, bet plaši sazēlušās niedres ir brīnumjauki piemērots mājoklis visādiem ūdensputniem. Rudeņos tur ir īstā vieta, kur skatīties gāju putnus, lai gan nu jau viss ir cauri. Bet otrā pusē nekas īsti izkašņāts nav, vienkārši vietējā ekosistēma pabojāta, un tur ir daudz plašāka ainavu daudzveidība. Vietumis tas ir pavisam parasts mežs, ar melleņu un brūkleņu mētrām (nolasītas pa tīro, jo Sedā ir daudz trūcīgu pensionāru) un vēl visādiem biotopiem, kuŗus es sitams nespētu nosaukt vārdā. Vietumis tur tādas tā kā pļaviņas. Un vietumis tur ir elpu aizgrābjošas Marsa ainavas ar rudu zāli, spocīgām, sīkām priedītēm un skaidru apziņu, ka še tu stāvi kā uz svešas un pavisam reti apmeklētas planētas.

Ejot pa oficiālo dabas taku (tas ir, ne pa šaursliežu dzelzceļu), ērti var aiziet līdz vienam populārākajam apskates objektam: pirms dažiem gadiem uzbūvētam skatu tornim. Tornis varbūt nav neparasti augsts, toties uzbūvēts veiksmīgā vietā, un no viņa tik tiešām gana tālu var redzēt kūdras laukus, kūdras kalnus, kūdru, kas žāvējas, un kūdru, kas rūgst, pārklāta ar plastmasas plēvi, kūdru, ko tūdaļ kraus šaursliežu dzelzceļa vagonos, un kūdru, kas nobirusi gar dzelzceļa sliedēm — vārdu sakot, Sedas purvā ir daudz kūdras. Daudz. Ļoti. Viņas jau gana daudz ir izrakts, un it kā nekas šausmīgi daudz vairs nav atlicies, bet droši vien arī tagad Sedā kūdras ir gana, lai katram Latvijas iedzīvotājam sanāktu pa brangam maišelim.

Sedas purvā ir arī otrs skatu tornis, ar skatu uz slīkšņu, nevis kūdru, tomēr tas ir nevis no Sedas, bet Jērcēnu puses (še piebildīsim, ka paši Jērcēni ir daudz piemīlīgāka vieta par Sedu). Teorētiski līdz viņam var aizbrist no Sedas puses. Praktiski sanāks brangi nobristies, ja vispār tiksit.

Vēl Sedas purvā ir daudz briežušu (vsk nom briežuts). Šis kukainis pārliecinoši ir asinssūkšanai vislabāk pielāgotais parazīts, kāds Latvijā sastopams, un mums atliek vien būt bezgala pateicīgiem, ka briežutis nav tikpat izplatītas kā odi. Viņas lido, viņas sūc asinis un viņas nevar nosist ar vieglu rokas mājienu. Viņas nevar aizgaiņāt, viņas nevar notraust, un viņas pieķeŗas visur, kur var pieķerties, lai pēc tam uzbruktu. Briesmīgs radījums, būtībā mēs te dzīvojam tikai tāpēc, ka briežutis mums to vēlīgi atļauj.

Starp citu, ņemot vērā, ka Seda ir nekurienes vidū, jāpiebilst, ka šis nekurienes vidus ir neparasti labi savienots ar pārējo pasauli. No Rīgas uz Sedu (un otrādi) trīsreiz dienā iet vilciens un laikam tikpat bieži arī autobuss. Bet no Valmieras uz Sedu autobusi vispār braukā ik pārstundas. Laikam gan būtu taisnīgi piebilst, ka viņi visi brauc uz/no Valku, bet summa jau nemainās no saskaitāmo kārtības.

Un tā nu es ar vienu no šiem vilcieniem aizbraucu atpakaļ uz visa pagrimuma iemiesojumu vārdā Rīgu, kas pēc šādām nedēļas nogalēm vienmēr izskatās vēl jo pagrimušāka, bet ko nu par to, tas jau visiem tāpat zināms.
29th-Sep-2014 03:14 pm
Karzaī laikā nepaguvu. Varbūt, šim cienījamajam vīram esot pie varas, apciemošu viņa skaisto, nomocīto zemi.
29th-Sep-2014 02:46 pm
Jā, protams, mani biedē iespēja, ka Latvijā varētu iebrukt Krievijas karaspēks. Tomēr vismaz tikpat ļoti (ja ne vēl vairāk) biedējoša man šķiet doma, ka Latvija pati cilvēktiesību un brīvību jomā varētu sākt līdzināties Krievijai.
29th-Sep-2014 01:18 pm - Zeme
Sveiki!
Meklēju iegādei nelielu (~200 m2)zemes pleķīti Rīgā (vēlams Āgenskalnā, bet ne dārziņu teritorijā). SS.lv nav tādas nestandarta lietas. Varbūt varat ieteikt kādu mākleri vai pašiem ir zināms kāds šāds piedāvājums.
This page was loaded Sep 30th 2014, 1:11 pm GMT.