smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
6th-Mar-2015 09:30 pm - #daily quote

in its fear of disintegration, a crowd will accept any goal. a crowd exists as long as it has an unattained goal. /elias canetti/


this basically sums up everything.
6th-Mar-2015 09:23 pm - bruunuminji
ar siiciem sataisiijaam sitaadus http://paleogrubs.com/raw-brownie-bites

Beidzot viens saldeediens loti viegli uztaisaams un no nedaudzaam sastaavdaljaam un eedams, turklaat loti izskataas peec kakaam. Muusu saldeedieni jau parasti izskataas peec kakaam, sk te http://klab.lv/users/kihelkonna/468380.html
Taa ka sis ir iipasi viegls veids, kaa dabuut mineeto izstraadaajumu. Nekaadas tur olbaltumu kulsanas cietaas putaas un nekaadu darbiibu ar cepeskraasni.
Tikai vajag smalcinaataaju.
6th-Mar-2015 08:02 pm - oi
esmu palikusi bez galvas daktera.
uzrakstīju savējai šodien,ka mirstu no MR,vai varam pārcelt
vīrs atbrauca pakaļ uz darbu, visa tāda mirdama gulēju gultā pusģībiena stāvoklī, kad saņēmu afigenna uzbraucošu atbildi, like, es iepriekš nebūtu viņai samaksājusi,ja kavēju sesiju
nēnu,kamōn, tad,kad es mirstu,man nevajag,lai mans psihō man dirž virsū.
ņemot vērā,ka man tāpatās likās,ka viņas attieksme ir noklausīties mani, izrakstīt recepti un atpūsties pirms nākamā klienta, vien man pietrūka mērķtiecības to pārtraukt,tad viss jau labi

gan jau viņai taisnība, ja neskaita panikas lēkmes un depresiju, nekas cits man nekaiš, so fak it

STOP IT!!!
6th-Mar-2015 07:15 pm - paika 4
http://terrywahls.com/about-the-wahls-protocol/

nu tātad. autore saka, ka patiesībā ir tikai viena slimība, un tā ir mitohondriju disfunkcija. mitohondriji ir tādas sīkas struktūras šūnās, kuras man nesaprotamā veidā ražo enerģiju. cilvēkam, kas slims ar vienalga kādām autoimūnām slimībām, reimatoīdiem artrītiem, dažādām hroniskām slimībām, diabētiem, psoriāzēm, astmām, policikliskām olnīcām, kairinātām zarnām, lieku apmatojuma uz sejas (sievietēm), šizofrēniju, depresiju, lieko svaru un ko tik vēl nē,

beigu galā atrod vienu un to pašu: tālāk )
6th-Mar-2015 06:17 pm - Datorsaloni
Hei, vai eksistē vēl tādas lietas kā interneta kafejnīcas/datorspēļu saloni? Pēdējos gadus neesmu spēlējis datorspēles, bet sagribējās apskatīties, kāds ir, piemēram, slavenais GTA5. Neies jau pirkt datoru priekš tam.
°
Edit: ā, ok, apskatījos, ka gta5 uz pc iznāk tikai aprīlī. Bet tas nekas :).
6th-Mar-2015 05:40 pm
Veikals SKY.
Es: Man nevajag maisiņu.
Pauze.
Pārd.: Vajag.
Pie kasēm.
Es: Man nevajag maisiņu.
Pārd. (liekot maisiņā): Mēs tā esam pieraduši. Katru dienu liekam maisiņos.
Es: Un tur neko nevar mainīt?
Pārd.: Švaki.
6th-Mar-2015 05:32 pm - paik 3
3 nedeelas uz dieetas. Man liekas, nupat ir pienaacis laiks apeest maizes gabalu ar aknu desu forevers un majoneezi. Kaut vai lai apskatiitos, vai no taa jutiisos labaak vai sliktaak. Man ir aizdomas, ka jutiisos loti labi :)

Upd
Jaa es jau savu dienisko kaapostu porciju apeedu! Tomaatu papriku seleriju kaali puravu rukolu cili! Zaljalgji apeedu! Pasteetmaizes (2) bija loti gardas.
6th-Mar-2015 04:20 pm
Vakar kašķējāmies ar Kristīni skaipā. 
Bet bija arī jaukas lietas. Tā nonācām pie domas par es gribu zārkā gulēt savādāk! apbedīšanas biroju. Tiem, kuri negrib tradicionāli. Es, piemēram, Kristīnei esmu stingri noteikusi, ja nomiršu pirmā, tad viņa ir atbildīga, lai zārkā mani pagriež uz sāniņa un zem vaiga paliek plaukstu. Lai tas izskatās, ka esmu aizmigusi. Un runāt pretī visam ķõķām, kuras pukstēs, ka šitā tak nav pieņemts un vai tad nevar apglabāt kā cilvēku un kas tā vispār par ākstīšanos.
Man liekas labs biznesa plāns. Mēs arī varētu labi sadarboties. Viņai būs apbedīšanas birojs, man brīvā režīma pansionātiņš.
6th-Mar-2015 03:06 pm
Zemapziņa ir mana mazā kuce. Nu, labi, ne gluži. Bet mūsu attiecības ar to ir tādas- jā, es zinu, ka tu esi mežonīga, neaptverama, bet tu īrē manī pagrabu, tev tur patīk dzīvot tumsā ar leļļu galvām, sačurātām zeķubiksēm, nesekmīgām liecībām, matu ērkuļiem, tev patīk savā migā vilkt visus krāmus, atkritumus, kūņoties tajā visā, lūdzu, bet ja tu kāp pie manis augšstāvā, tev būs jāuzvedas pēc maniem noteikumiem, jo tā ir mana māja. Tādēļ nav jēgas analizēt manus sapņu, jo es tos kontrolēju. Ja man rāda čūskām noklātu ceļu, man kājās būs gumijas zābaki, ja man izkrīt zobs, es nodomāju- nu, stulbi, bet nekas, būs tā jāpastaigā, kamēr ataugs. Ja mani presē un liek darīt to, ko es negribu kaut kādi mafijas bosi, es saku- tā, šitā mums te tagad nebūs, un mafijas bosi pārvēršas par nekaitīgiem, bezzobainiem opīšiem. Ja es nosapņoju kaut ko, kas mani neapmierina, piemēram, kā netīšām nodedzina indīgas gāzes balonu, kas apraksts malkas kaudzē un tas izraisa globālu ekoloģisku katastrofu, un pamostos, es saku- nē! Aizmiegu un pārsapņoju tā, kā man vajag.
6th-Mar-2015 02:25 pm - Balodis. 18+
darbība noris guļamistabā. mēs ar J.dzīvojamies lielajā gultā, runājamies. paceļu acis pret logu a tur, uz balkona malas mīļākais. atvedis beibi atrādīt. nosūcās, nokniebās manu šokēto acu priekšā, sakārtoja spalviņas, ar vienu aci ielūrēja istabā un aizlaidās
esmu šokā
6th-Mar-2015 01:34 pm
Vispār vajadzētu tādu appu, kas nodrošina iespēju NEsatikt cilvēkus, kurus tu ne pārāk vēlies satikt, visus tos nogurdinošos paziņas, piektā auguma radiniekus, bijušos kolēģus un mīļākos, klasesbiedrus, kuru vārdus tu neatceries & vēl visus tos randomīgos cilvēkus, ar kuriem normālam introvertam negribas komunicēt

Appa struktūra: noskanē visus tavus paziņas, tu atzīmē tos nedaudzos, ar kuriem varētu gribēt iedzert, un tev ieziņo "Čomskī šodien labāk nerādies"

Un tas būtu tāds apps, ko visi izliktos, ka nepavisam nelieto, bet patiesībā klusībā būtu pateicīgi visiem tiem, kas lieto

/mizatropija much?
6th-Mar-2015 01:35 pm - Man gribas pilnas palodzes ar krokusiem
6th-Mar-2015 11:58 am - And now for something completely different
On a more personal note (un atsaucoties uz iepriekšējo seriālu) — ak, cik es tagad jūtos bezjēgā gudrs ar savām eiro īsajām pozīcijām.
6th-Mar-2015 11:47 am - Kā var nesaprast tik vienkāršas lietas?
Vispār komentāru atslēgšana onanīmiķiem bija ļoti prātīgs lēmums. Protams, ir palicis daudz patīkamāk lasīt komentārus, bet tam ir vēl viena negaidīta blakne. Ja šie onanīmiķi saņemas un piereģistrējas, viņi nez kāpēc sāk runāt par lietu, nevis bārstīties ar aicinājumiem iet dirst.

Tā nu, lasot šitos īstenticīgo ļaužu komentārus, man piepeši pieleca, kas tieši ir viņu problēma (pirms kāda laika, es tikai tagad par to uzrakstīju.) Jā, jūs teiksit, labrīt, tu atkal visu uzzini pēdējais. Iespējams, ka es pat jau iepriekš esmu šo skaidrojumu dzirdējis. Bet, ja tu pats kaut ko izsecini, tas gan tev smadzenēs iesēžas daudz dziļāk nekā tad, ja tu to vienkārši padzirdi. Protams, salīdzinot ar jums, es esmu ļoti stulbs cilvēks, bet tas jau man netraucē izklāstīt savus vārgos atklājumus, kuŗus jūs esat apjēguši jau sestajā dzīves nedēļā.

Tātad. Lai būvētu kaut kādas tālākās spriedumu ķēdes, mums neizbēgami nākas pieņemt kaut kādu sākuma punktu, aksiomu, ja jums patīk svešvārdi (man nepatīk). Ir ļaudis, kas (visticamāk neapzināti) pieņem, ka ir tāda realitāte, ko var redzēt, aptaustīt un apošņāt. Un, ja mēs paši to nevaram saskatīt (piemēram, mūsu acīm redzamais gaismas spektrs ir gaužām niecīgs), mēs varam uzbūvēt visādas ierīces, kas šo pastāvošo realitāti spēj uztvert un izmērīt. Tāpat šīs ierīces var atklāt mūsu uztveres nepilnības: kaut kas izskatās tā, bet, ja pārbauda ar mērierīci, izrādās, ka mūsu acis mūs apmāna. Kas to būtu domājis! (Nē, es te nelikšu atsauci uz apkārt klīstošo tīmekļa mēmu.)

Teorētiski, protams, ir iespējams, ka acis mūs māna visu laiku, un tas, ko mēs uztveŗam kā realitāti, patiesībā ir kāda jaunieša skābes trips. Tomēr šis skaidrojums ir ne tikai sarežģīts, bet arī rada jaunus jautājumus. Piemēram, tātad ir kaut kāda realitāte, kur šis jaunietis atrodas. Labi, viņš guļ un redz visādas brīnišķas lietas, bet tātad ir kaut kāda pasaule, kuŗā viņš guļ, tātad viņam ir kaut kādas smadzenes, kas spēj raisīt halucinācijas. Tad kāpēc mums jāpieņem, ka ir kaut kāds vēl viens slānis starp Īsto Realitāti un mums? Daudz vienkāršāks skaidrojums taču ir tas, ka šī te, ko mēs redzam, arī ir tā Īstā Realitāte.

Un ir arī cilvēki, kas šo vienkāršo skaidrojumu nepieņem. Pamanot, ka mūsu uztvere ir nepilnīga, viņi krīt dziļā izmisumā un paziņo, ka mēs paši par šo pasauli uzzināt nekā nevaram. Mums vajag kādu, kas izlien no mūsu Platona alas un pastāsta, kā tad īsti ir. Un tad piepeši tas, ko mums pastāsta, kļūst par Īsto Realitāti, pēc kuŗas mēs mēram visu pārējo un nosakām, vai tas ir patiess (tas ir, vai atbilst realitātei) vai nē.

Un še rodas nesaskaņas — tāpēc, ka katram ir citāda izpratne par to, pēc kuŗas realitātes tad mēs mērīsim un noteiksim, kas ir patiess un kas nav. Iedomājieties, piemēram, kas notiktos tirgū, kur katram ir sava izpratne par to, kas ir kilograms! Jūs, edz, aizejat nopirkt piecus kilogramus kartupeļu, bet jums iedod labi ja puskilogramu un paziņo — tas, ka tev ir citāds kilograms, ir tavas problēmas, īstais kilograms ir šāds.

Tāpat, piemēram, paziņo viens tāds komentātōrs "elle ir fakts", un mums uzreiz gribas brēkt — no kurienes tu šādu apgalvojumu rāvi? Bet viņam nekas nav jārauj, viņam pietiek ar to, ka viņam Īstās Realitātes atklājēji tā ir pateikuši. Viņa izpratnē par realitāti tas ir fakts, un tas, ka šajā ierobežotajā realitātē mēs to nevaram uztvert, nekādi nemazina šī fakta patiesumu, drīzāk otrādi.

Un, ziniet, tā ir tāda sarūgtinoša apziņa. Tātad ir ļaudis, ar kuŗiem nav iespējams ne par ko vienoties tādēļ, ka viņu acis neskata šo pasauli. Jēdzieni "fakts", "patiess", "pamatojums" viņiem nozīmē "atbilst saņemtajai atklāsmei", nevis "var novērot". Ja tu nepiekrīti viņu atklāsmei, tu labākajā gadījumā esi īpaši neaptēsts cilvēks, kas nespēj saskatīt pašsaprotamas lietas. Sliktākajā gadījumā tu īsti pat neesi cilvēks, bet gan kaut kāds nezvērs, kas apzināti nocietinājis savu sirdi Patiesībai, lai darītu ļoti sliktas lietas.

Tas, starp citu, neattiecas tikai uz reliģiju, bet varbūt turpināsim citreiz. Seriālu formāts, kā rādās, manai vēlmei muldēt ir ļoti piemērots.
6th-Mar-2015 11:36 am - PINS airbaltic
taisos te vienu lidojumu iegādāt sev un ģimenei, un pie ievades prasa tos PINS, no tiem ir kāda jēga/atlaides?
būtu labi, ja tie būtu vai var mierīgi iztikt?
6th-Mar-2015 10:24 am
nopirku bikšturus.
nejautājiet,kāpēc. nezinu.
6th-Mar-2015 09:44 am - sab.transports Romā
hei!

kurš nesen bijis, var pastāstīt, kā darbojas sab.transports Romā? - nopērku biļeti (1brauciena/stundas/diennakts?) un tā der jebkam (metro/buss) vai...?
arī - kā no Fiumicino lidostas lētāk līdz Romai tikt?

paldies!
5th-Mar-2015 11:26 pm
sēž bērns krēsliņā, pats ir atklājis kā šūpoties, tagad tik sparīgi šūpojas un apmierināts, ka miedziņš nenāks. man gan nāk. man tagad ir atnācis visas pasaules miedziņš (čau, oblica!)
un šūpojas viņš tā, ka gandrīz baisi skatīties
5th-Mar-2015 11:16 pm - Naktsmājas Viļņā 13.-15.03.
Labs vakars!

Ar draugiem sadomājām, ka nākamās ned. nog. jābrauc uz Viļņu, bet 2 cilv atkrita naktsmājas.
Plānos ir ierasties 5dien pa dienu, vakarā uz konci @ Metro.
6dien pilsētu apskatīt...barčikus ieskaitot. Pati Viļņā jau orientējos, bet neiebilstu pret ieteikumiem, kas būtu jāapmeklē.
7dien dodamies prom.

1.
Varbūt kāds varētu izmitināt par ko simbolisku?
Nesmēķējam (bet neiebilstam pret smēķētājiem), garšo alus, garšīgi gatavojam, esam mierīgi, patīk dzīvnieki, bet principā vajadzīgs vien kāds stūrītis, kur nakti pārlaist.

2.
Netā atradu padaudz hosteļus, bet varbūt kādu var ieteikt?
Viss kas interesē ir lēta gultas vieta.


Ja negribi komentāros - spraexsa@gmail.com
5th-Mar-2015 09:53 pm - prieki 2 h garumā
Galvenais nepārdozēt.

5th-Mar-2015 09:44 pm
pilnmēness. kāds tur brīnums, ka man tik daudz aktīvu un jokainu sapņu. tas, ka manī kāds kustas un es pusmiegā nodomāju 'nesper pa ribām' normālākais. vispār baigi jocīgi atkal just gremošanu
5th-Mar-2015 07:49 pm
Man ir problēmiņa.
Sagribējās uzzināt, kad izveidots mans gmail konts.
Izlasīju visus internetus, neviena no aprakstītajām metodēm (arī visbiežāk pieminētā, ar Takeout palīdzību) vairs nestrādā.

Kādam ir padoms, kā to var izdarīt?
5th-Mar-2015 04:52 pm - ungāri kāpj uz zirga ausīm
Ungāru angļu valoda ir slinka un slikti artikulēta. Ar izgāztiem un apaļiem 'o'.
Un tādiem vārdiem kā primer prevention un secunder. Vomitus nevis vomiting.

Un tagad es domāju - ir vai nav svarīgi pareizi izrunāt vārdus kādā valodā?
Nez, mani mācīja pareizi izrunāt vārdus svešvalodā, lai 'skaitītos', ka lietoju/māku valodu.
Kapēc tagad tas nevienam neinteresē? Aptuveni uz to pusi ir un it rocks.
5th-Mar-2015 05:31 pm
No Ziemassvētkiem pāri palikušas 75 gab. mazās (http://www.chocolate-brands.com/index.php?route=product/product&product_id=922) Milka šokolādes.
Derīguma termiņi dažādi - daļai beidzas martā, bet daļai maijā.
Veikalā orientējošā cena EUR 0.33/gab., atdošu pa EUR 0.20/gab.
Pašsavākšana Ogres centrā.

Pieteikties komentāros.
This page was loaded Mar 7th 2015, 2:08 am GMT.