smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
30th-Apr-2016 01:59 pm - Vai viegli nomirt?
Sveiki un atvainojos par tādu drūmu jautājumu sestdienas dienā.

Bet labi, Beļģijā, Šveicē un Oregonas štatā ir eitanāzija. UK lai nemocītos ilgus gadus veģetatīvā stāvoklī teju vienīgā iespēja ir izpildīt Advance Direcive jeb Living Will agri un laicīgi un pateikt, ka tu nu nekādā gadījumā negribēsi, lai tevi atdzīvinā, kad tā stunda nāks. Bet kā ir Latvijā? Nu labi, eitanāzija nav, bet kādas ir iespējas izvairīties no veģetatīviem vai ilgi mocīgiem stāvokļiem -- vai ir kādas līdzīgas Living Will iespējas vismaz?
30th-Apr-2016 12:55 pm - Rūpnieciskās kulinārijas vērotāja piezīmes.
"Spilvas" ražotā mārrutku mērce ir tīri tā neko. Ir mērce un tiešām garšo pēc mārrutkiem.
30th-Apr-2016 08:42 am
nokavēju - vienu vakaru biju kinoseansā un tieši pa to nakti kastaņiem saplaukušas mazas babylapiņas
grāvis sāk izskatīties itin glīši, cik no mikriņa loga to var redzēt
30th-Apr-2016 04:51 am
pamodos no pārliecinoša murga, ka man pa logu dzīvoklī iekāpj kaimiņš no blakus ēkās. Tāds nodzēries, bomzīgs un ļoti agresīvs. Ar nazi. Uzbrūk un grib durt, jo viņu nokaitinājis, ka tik agri no rīta runāju pa telefonu pārāk skaļi. Tas bija tik ticami sapņa piedāvājumā, ka uztrūkos ar sirdsklauvēm. Tagad vairs nevaru aizmigt un šausmās skatos uz to logu.

(ps - tāds logs man tiešām ir, arī tuvu esošais kaimiņa logs no pretējās mājas, taču nekad neesmu manījusi, kas tur dzīvo, spriežot pēc pelargonijām uz palodzes, varbūt tomēr ne šāds personāžs)
29th-Apr-2016 11:14 pm - Dungādziesmiņa
Don't waste your life, Claire
Don't waste your life, Claire
Don't waste the things that you might doDon't waste your bus fare
Don't waste your bus fare
Don't waste the places you might go
29th-Apr-2016 08:47 pm - Atsaldēto mudazvonu vērotāja piezīmes.
Mani tiešām netraucē vairums cilvēku, lai kas un kādi viņi nebūtu, līdz tam brīdim, kamēr gluži ar nazi nebāžas virsū vai ļoti tamlīdzīgi. Šodien pamanīju, ka ir modusies tā nelielā absolūto kretīnu grupiņa, kuri man riebj no sirds un par kuriem esmu cieši pārliecināts, ka tos vajadzētu izsūtīt pēc iespējas tālāk no mūsu Visuma, jeb citiem vārdiem runājot, tā kā kosmosā izsūtīt ir pārāk dārgi, tad pietiktu ar to, ka uzmauktu šiem galvā celofāna maisiņu un rūpīgi to aizsietu. Stāsts ir par tiem morālajiem kropļiem un deģenerātiem, kuri savus motociklus uzprišina tā, lai no šiem nāktu ārā pēc iespējas lielāks troksnis. Draņķi. Dirsā viņiem vajadzētu iebāzt tos viņu jobanos izpūtējus. Kamēr karsti. Jau minūtes desmit sāp galva pēc šo pabraukšanas garām.
29th-Apr-2016 03:02 pm
par šo tēmu kādu laiku netiku domājis. pieļauju, ka sabiedriskā doma pa šiem gadiem būs attīstījusies, tādēļ lūdzu ieķeksējiet. un, ja prasās, droši uzkasieties.
atruna: kad nopirkšu nākamo riteni, neplānoju pātraukt to slēgt uz ielas, gribu tikai saprast, ar ko.

Poll #20704 velosaslēgi
Open to: All, results viewable to: All

Mēdzu riteni atstāt uz ielas saslēgtu ar

View Answers

trosi
8 (18.6%)

vienkāršu govs ķēdi
3 (7.0%)

nevienkāršu ķēdi audumā
14 (32.6%)

U tipa pakavu
14 (32.6%)

nemēdzu. nesu riteni visur līdzi
4 (9.3%)

Manuprāt visdrošāk riteni slēgt ar

View Answers

trosi
1 (2.2%)

vienkāršu govs ķēdi
2 (4.4%)

nevienkāršu ķēdi audumā
5 (11.1%)

U tipa pakavu
20 (44.4%)

salokāmu posmveida saslēgu
17 (37.8%)

Tev pašam vai tuvam cilvēkam ritenis ir ticis nofenderēts par spīti visai

View Answers

trosei
27 (79.4%)

govs ķēdei
4 (11.8%)

ķēdei audumā
8 (23.5%)

pakavam
7 (20.6%)

salokāmajam posmveida saslēgam
2 (5.9%)

29th-Apr-2016 02:14 pm - #daily passage of time
咲いて散って咲いて
29th-Apr-2016 01:15 pm
esmu kritis cilvēks, zudis un nekam nederīgs. Man vajadzētu atņemt pilsonību.
Jo, es nezināju tā uz sitiena, kurā gadā mira Rainis.
Zināju tikai desmitgadi.

Bet jūs visi taču zināt precīzi, kurā gadā mira Rainis, vai ne? Tas jāzina katram!
29th-Apr-2016 10:11 am - algas paaugstinājums angļu stilā

 priekšniece izsauca uz vienu intimu piecminūti:

- you've probably noticed an increase in your salary. i made a mistake handing in our pay reviews as i'd forgot you've not worked here a full year yet, but the director has already signed the papers and it'd be too much trouble for me to reverse it now. besides, you work well anyway, so i don't really mind you getting that raise. sorry for the mistake, just keep it to yourself.

- lol. i forgive you :)

29th-Apr-2016 12:11 pm - Elektriskie caurplūdes ūdens sildītāji.
Esiet tik mīļi un padalieties ar savu vai sev uzticamu cilvēku pieredzi, ja tāda ir, par elektriskajiem caurplūdes ūdens sildītājiem, kas varētu nodrošināt silto ūdeni dušai un izlietnei. Ja iespējams, pieminot konkrētus modeļus. Pamatā interesē divi jautājumi:

1.Vai sasilda ūdeni pietiekamā apmērā arī diezgan salīgiem cilvēkiem?
2.Vai neiedzen tūlītējā bankrotā mērena apjoma siltā ūdens lietotājus - vecpuišus bez visādiem bērniem, suņiem, sievām, zupas terīnēm un citiem bieži mazgājamiem priekšmetiem?
29th-Apr-2016 11:52 am - lombards
Sveiki! vai ir kāds cibiņš vai arī kādam cibiņam tuvs draugs/paziņa, kas strādā lombardā? Gribētu uzdot pāris jautājumu viena projekta sakarā!
29th-Apr-2016 11:37 am
tā, ciba, tagad man vajag lai tu sadodies rokās un mums izdodas tajā svētdienā aizbraukt uz suņu skriešanās sacīkstēm. tur skries basenži! un vipeti! un īru! vilku! suņi!
29th-Apr-2016 10:36 am - 3 in 1
Equus Dailē ir jāredz kaut vai lugas materiāla dēļ vien. Un aktieru dēļ arīdzan. Patiesībā tieši to pašu varu teikt par Ž.Sibleirasa / Ģ.Ēča "Lidojošo klusuma darbnīcu" jebšu "Papelēs šalko vējš". Klusuma darbnīca, iespējams, not gonna blow your mind away, bet tā ir viena no sirsnīgākajām izrādēm, ko pēdējā laikā esmu redzējusi. Liriska, bet ne salkana, traģikomiska - kā jau pati dzīve. Par dzīvotgribu arī tad, kad ķermenis sāk pievilt, kad it kā nekas daudz vairs nav atlicis un it kā nekas daudz vairs nenotiek. Par notikšanu. Gistavs, Renē un Fernāns izpelnījās manu maigumu un mīlestību. Absolūti.
Equus, savukārt, liek justies viegli neērti šī vārda labākajā nozīmē, iedarbojas mazliet hipnotizējoši, pēc brīža attopoties, ka esi saliecies uz priekšu un burtiski ieurbies uz skatuves notiekošajā. Urdoša tēma, protams.
12 krēsli JRT neapšaubāmi ir meistarības un kvalitātes paraugstunda, tajā pašā laikā tā ir Dailes teātra style kases grāvēju JRT versija. Es tapu komfortabli un ļoti kvalitatīvi (noteikti ne primitīvi) izklaidēta četru stundu garumā. Un darbadienās dažkārt tas ir precīzi, kas vajadzīgs. Bet skatītājs ir atstāts tikai un vienīgi vērotāja lomā, iesaiste nenotiek, prāts atpūšas, sirds nenotrīs.

Šopavasar esmu īstena teātra slampa. Šī visa dēļ diēta tūliņs sāksies bez liekas piespiešanās.
29th-Apr-2016 09:47 am - bērnudārzs
meklēju bērnudārzu, kurš būtu labi pārvaldīts, ar labiem pedagogiem/auklītēm, ne pārāk mežonīgi tālu no baltezera (labāk, ja rīgā, bet nav obligāti), resp, uz centru vai ķengaragu vest negribētu) un kur ir vietas uz doto brīdi.
Ja kāds no jums ko tādu zina, lūdzu, padalieties.
29th-Apr-2016 08:26 am
izlasot šo rindkopu, ko izlasiet jūs?

Nav grūti aprēķināt, ka šādu uzskaites sistēmas kļūdu rezultātā "Rīgas satiksme" gada laikā var nesaņemt ieņēmumos virs 100 eiro no viena pasažiera. Pēc dažām aplēsēm, piemēram, 2013.gadā "Rīgas satiksme" pārvadāja 150 miljonus pasažieru, kas zaudējumus padara prātam grūti aptveramus.

es tajā izlasu,ka Pulkaprāt ir prātīgi sareizināt 100 eiro,kas ir summa,kādu viens gruntīgs sabtransporta lietotājs ir itkā uzdāvinājis RS trīs mēnešu laikā, ar tiem simpieēsmit miļoniem

jebtomēŗ pulka prātam grūti aptverama ir summa, kādu iegūst, sareizinot daļēji no gaisa pagrābto ciparu ar līdzīgi aktīvi braukājošiem pilsoņiem. ņemot vērā,ka tā rīgas karte ir izsniegta 222 160 subjektiem (bet diezinvai visi to lieto,ne? man,piemēram,arī ir sporta kluba karte,bet tapēc vien jau es neeju vingrot) un es varu derēt,ka lielākā daļa ir pensionāri,kas tapat neko nemaksā, un tad man atkal jābrīnās par tiem politiķiem un to,ko viņi spēj vai nespēj aptvert,jo,
protams,arī miljons nav nekāds sūds uz tā kunga vaiga,īpaši,ja ar to jāapmētā sušņakovs, bet, esnez, grūti aptvert?
29th-Apr-2016 04:03 am - Tehnoloģiju vērotāja piezīmes.
Kārtējo reizi sāka vilkties pārlūks, izdomāju apskatīties, kā tad darbojas savulaik cien. [info]vistuzaglis ieteiktais vivaldi. Tad kaut kad kaut kas man viņā īsti nepatika, neatceros tieši, kas. Tagad atjaunināju uz jaunāko versiju, saliku vajadzīgos pluginus un, jā, ir! Interneti lido kā bezdelīgu pūznis un arī visādi citādi ļoti ērts rīks.
29th-Apr-2016 12:33 am
Kad sensenos laikos es un Manu Meitu Tēvs vēl bijām jauni, skaisti un viens otram patikām, mēs izdzerstījāmies pa visiem toreizējiem Rīgas krogiem, cik nu viņu bija, un es allaž raudzīju maksāt par katriem otrajiem dzērieniem. Vienus viņš, nākamos es. Kaut kā sanāca pēc gadiem atcerēties šo Saldējuma un Kino periodu, un MMT bija pilnīgi pārliecināts, ka vienmēr man izmaksājis. :)
28th-Apr-2016 09:29 pm
šodien bērns priecīgi dziedāja līdzi piedziedājumu 'Ghost Busters'. un koridorā pavēra durvis uz tualeti un noteica 'ciss'
mīļākā poza no jogas. suns ar galvu uz leju
28th-Apr-2016 08:59 pm - aprīlis
šodien nobastoju skolu tikai tāpēc, ka ļoti gribējās uztaisīt random kūku. pagaidām esmu ļoti apmierināta ar izdarīto izvēli. sesijas laikā droši vien domāšu citādāk.

tā vispār, ir baigi iekrājies nogurums un enerģijas trūkums. sāk besīt, ka katru vakaru jābūt prom no mājām, jo lekcijas ir līdz 21:30 (mājās esmu īsi pirms 23iem), ja nav lekcijas ir darbs, tai skaitā nedēļas nogalēs. un, jā, man ir katastrofāli zems d vitamīna līmenis - 6 (norma 30-100, vēlams 50-80). kādas divas nedēļas triecu iekšā milzu devu, bet pagaidām rezultātus nejūtu. visu laiku gribas gulēt, negribas neko darīt un kustēties. gaidu, kad paliks tik silts, lai salstīgā es varētu atkailināt plašākus ķermeņa laukumus un dirnēt saulē.

kas attiecas uz ēst gatavošanu - pēdējā laikā baigi maz esmu normāli gatavojusi, pārsvarā kaut ko pa fikso - nu tur pseidoāziskās miso zupiņas vai ko tamlīdzīgu. šodien sapratu, ka regulāra ēst taisīšana ir vitāli svarīga manai psihoemocionālajai veselībai. vispār fiziskajai arī - laika un enerģijas trūkuma dēļ pēdējā laikā patērēts daudz ātro ogļhidrātu, kas ir atstājis nevēlamu ietekmi uz manu apjomu.

sīkāk par kūku )
28th-Apr-2016 08:18 pm - Liellopa gaļa
Sveiki Cibiņi,

Nesen pārvācos dzīvot uz lauku apvidu Mālpils pusē, tādēļ aktuāls kļuvis jautājums - kur iegādāties liellopa/aitas/zoss/pīles gaļu. Mālpils, Siguldas un citu apdzīvoto vietu veikali lielākoties "spiež" uz cūkas un vistas gaļu. Varbūt kādam no jums vecāki,radi vai pazīstami nodarbojas lop&putnkopību un pārdod savu produkciju? Liels paldies jau iepriekš par informāciju.
28th-Apr-2016 08:09 pm
tā, draudziņi, beidzot esmu izlēmusi pirkt e-lasītāju. man gan nav īsti skaidrs kādas ir manas prasības un vajadzības (ja neskaita to, lai spilgtums regulējas un atceras kurā lpp paliku), līdz ar to ideālā gadījumā gribētu izmēģināt kādu lai saprotu kas un kā, jo nu tas būs pirkums ilgam laikam. varbūt kādam ir lieks vai aizdodams uz divām (3) nedēļām? varu arī atlīdzināt ar naudiņām, tā nebūtu problēma
m?
28th-Apr-2016 06:42 pm - Nedaudz par sociālajām konstrukcijām.
Nevaru iztēloties situāciju, kurā vīrietis saviem paziņām sūkstītos - "aiaiai, mana šībrīža drostala nepiepilda kaut kādas manas ekspektācijas, man ir grūti, jo visādi radi uz kakla un tamlīdzīgi, bet viņa, iedomājaties tik, pati par sevi rūpējas, pat restorānos allaž gatava pati par sevi maksāt, bet man kaut ko piesviest nē!", un draugi līdzjūtīgi sit pa plecu, kliedzot cits caur citu - "pamet, pamet to kuci!"

Ar sievietēm sieviešu kompānijās šādu situāciju iztēlojos bez piepūles, nezkālab.
28th-Apr-2016 05:38 pm
4096 klucis.

It's full of stars!
This page was loaded Apr 30th 2016, 4:08 pm GMT.