smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
26th-Oct-2014 01:59 am
Labi, es pastāstīšu, nosodiet mani! Pārstājiet mani cienīt! Vainu pastiprinošs apstāklis ir tas, ka neesmu piedzērusies, vainu iecementējošs apstāklis- neesmu pat iedzērusi.

Bet es tik ļoti gribētu (lasīt, man skauž, ka neesmu) būt Ļiana. Ļiana, kurai paliek kaut kādi 17 gadi un viņu apsveic šādi:

https://www.youtube.com/watch?v=uGYIWW5LFlI

Mani mierina ar to, ka būt man arī ir cool, bet man būs 30 un, ja man nebūs mīlīgi losīga apsveikumu klipiņa, es raudāšu balsī, ka neesmu Ļiana.


Vēl protams es ļoti smagi pārdzīvoju, ka Tolkīnam bija sieva.
26th-Oct-2014 12:29 am
tik reti kāds pie mums atbrauc ciemos, bet, kad atbrauc, ir tādi svētki - no viena tāda brālēna, piemēram
26th-Oct-2014 12:18 am
pēcpusība
25th-Oct-2014 11:30 pm - oktobris
šodien nu gan bija gara diena, kas galīgi negāja pa diedziņu. nu, labi, šis tas par laimi aizgāja, citādi būtu pavisam slikti.
gulēju drausmīgi, gandrīz aizgulējos, ejot uz vilcienu sapratu ka man nav jogas paklājiņš līdzi, gājām atpakaļ, braucām ar auto, rezultātā biju pusstundu par ātru, bet pasniedzējs, sev netipiski, nokavēja veselu pusstundu un beigu beigās ņēmām nopietnu teoriju un pie vingrošanas tā arī netikām, tā ka būtu mierīgi iztikusi bez tepiķīša.
taču tas viss ir nieki, patiesībā.

ne-nieki ir tādi, ka Vilnītis jau vakar likās aizdomīgi slābans, bet šodien, kad atbraucu no skolas, likās pavisam nelāgs. krāmējām mašīnā, vedām uz Kavetu. paaugstināta temprtūra, palielināti limfmezgli, dažas mazas čūliņas mutē. ietecinājām vienu sistēmu, kko sašpricēja un palaida mājās. tagad, atbraucot no darba, liekas tāds dzīvīgāks. un ļoti neapmierināts, ka nelaižam ārā. bet nu īsti labi arī vēl nav. rīt jāved atrādīt un vēl kādu sistēmu ielaist. nav arī vēl skaidrs, kas tieši šamam kait. ceram, ka nav šis

vispār pēdējā laikā dzīve notiek pārāk ātri un man krājas nedarītu darbu kaudzes.
25th-Oct-2014 10:38 pm
mums šodien skolā bija individuālās sarunas ar klases audzinātāju un priekšmetu pasniedzējiem.
tagad man ir daudz,ko pārdomāt, pirms es Jums NOTEIKTI kauko pajautāšu.
25th-Oct-2014 09:37 pm
Mana pēdējā laika mīļākā izstāde ir maziņa ekspozīcija "Gay Museum" par aktieriem, kas Pirmā Pasaules kara laikā frontes izrādēs tēloja sieviešu lomas, pa ilgiem laikiem pat manīju savus pētniecības gēnus priecīgi rosāmies, bet izstāde forša arī ārpus šī aspekta, ļoti patika panaivums, ar kādu tika modelēts konteksts, pat ja ne līdz galam profesionāli (bet varbūt tieši tādēļ arī patika, ziniet, tas "nogurušais profesionālisms" u.tml.). Kultūras margināliju cienītāji, atzīmējiet savos "must see" sarakstos.


25th-Oct-2014 08:41 pm
Es mācu bērnus pēc iespējas risināt savas problēmas pašiem (lasīt- reizēm no manis atšūties), rezultātā es atklāju, ka meita googlē ir meklējusi "man nav ko darīt".

Meklēšanas rezultāti parāda, ka līdzīga problēma ir piemeklējusi tos, kas spoki.tvnet.lv; mia.lv; cosmo.lv; maminuklubs.lv; ventasbalss.lv un vienu sīko youtubē.

Mēēēit! Nāc, es tev iemācīšu spēlēt dambreti!
25th-Oct-2014 08:41 pm
Mans ambiciozais plāns divām Crossfit/Bootcamp + velo dienām nedēļā vēl pievienot 3 skriešanas dienas pēc Endomondo 5k plāna ir izgāzies, jo izskatās, ka slodzes kāpināšana notiek par ātru. Ne muskuļi, ne locītavas lāgā nepaspēj atkopties neatkarīgi no tā, vai skriešana ir nākamajā dienā pēc spēka treniņa vai pirms tā, un kreisais apakšstilba kauls ir sācis mazliet sūdzēties par režīmu. Negribētos atkal iepazīties ar savulaik regulārajiem kaula plēves iekaisumiem pēc pārmērīgi aktīviem vieglatlētikas treniņiem. Laikam ir pieļauta tipiskā hiperaktīvo iesācēju kļūda un skaidrs, ka temps jāsamazina, dura, nu! Šobrīd izskatās, ka varētu būt esošais Crossfit/Bootcamp+velo + 1-2 skrējieni nedēļā ar nosacījumu, ja netiek darīts nekas cits, piemēram, badmintons.

Vienīgi nesaprotu, ko darīt ar esošo Endomondo 5k plānu, kas nepieļauj mazāk kā 3 treniņus nedēļā. Ja tiek izlaisti skrējieni, vai jāņem tas skrējiens, kas parādās konkrētajā dienā, vai tomēr jāiet atpakaļ uz izlaisto? Vai aktīvajiem cibiņiem ir kādi ieteikumi par plāniem un teoriju, ko vajadzētu palasīt par trenēšanos garajiem gabaliem?

Pacietība nudien nav mana stiprā puse:)
25th-Oct-2014 08:47 pm
Saldā Laime ražo smiltsērkšķu marmelādi. mammamia! kas tā par gardu marmelādi!
25th-Oct-2014 07:00 pm
Tad te būs par bērnības traumu (man tādu nav, bet es mēģinu tās izzīst no pirksta, jo bērni ir stulbi un vēlās saskatīt pārestību kaut vai tajā, ka nav bijis pārestības un laimīga bērnība uzliek zināmus ierobežojumus nākotnē, kaut vai tas, ka man šķiet, ka man nav tiesības būt maitai, bet citiem ir. pārāk garas iekavas.); viens no punktiem sarakstā "literatūra, kas ietekmēja manas personības veidošanos" (vai kā nu tur tas saraksts saucās); un par taisnīgumu.

Kā gadījās, kā nē, bet mani sodīja, tādā "viss, nekādas vairs ārā dauzīšanās, sēdi mājās un lasi!" , par cik man vienmēr ir paticies ciest skaisti un demonstratīvi, es paņēmu manuprāt visaukstāko un kantaināko grāmatu (jā, auksts un kantains ir grāmatu vērtēšanas kritērijs), auksta un kantaina bija "Ģimenes Bībele" (vai "Bībeles stāsti", te atmiņas ir izsmērētas) un izlasīju par ķēniņu Zālamanu un divām TP, no kurām viena ir nogulējusi bērnu un grib savākt sev citu, bet nav skaidrs, kura no abām ir īstā TP, bet, kura ir īstā māte. Tālākos notikumus, es domāju, var nepārstāstīt. Bet viss, kopš septiņu gadu vecuma visur, kur redzu vēlmi pēc Taisnīguma, es redzu - cērtam to zīdaini, ja tiek, tad lai tiek katrai pa pusei līķa un, ja netiek katrai vesels, tad, lai netiek nevienai. Un tikai vairāk kā pēc 20 gadiem, es esmu pietiekami rupja, lai šo savu nepatiku pret taisnīgumu varētu noformulēt vārdos, kas ir "vpizdu to jūsu taisnīgumu un kompromisus, starp citu, tur pat".
25th-Oct-2014 07:49 pm - Svinību šķūnis
Ja pašam vai draugam svaigā atmiņā daži fakti- padalieties!
Kāds zina, cik izmaksā kāzu svinības šķūnī? Neieskaitot ēdināšanu, guldīšanu utt, tikai pati vieta. Zinu, ka bannte un vēl kas noteikti piedāvā, bet par cenām mājaslapās ne vārda. Bannte, Lantus lauku māja, LU Botāniskā dārza šķūnis vai kas cits- ir kāda pieredze?
25th-Oct-2014 05:02 pm
"For some countries, geopolitics is a marginal issue. Win or lose, life goes on. But for Poland, geopolitics is an existential issue; losing begets national catastrophe. Therefore, Poland’s national strategy inevitably is designed with an underlying sense of fear and desperation."
25th-Oct-2014 03:52 pm - Kriminaalprocess Nr 11816009312
http://www.rferl.org/media/video/ukraine-elections-oligarchs-palaces/26653597.html

"The criminal investigation, which is taking place in Latvia, deals with the purchase of an offshore drilling rig, which has now made history under the nickname of “Boyko tower.” The reason for Latvia to investigate the case is because this is the nation where false owners of the fictitious firm Highway Investments Processing LLP live and work (but actually, they are homeless bums, according to various investigations).

This is the very company which sold the rig to Chornomornaftogaz, making an impressive $150 million on the deal. And the money received in this unorthodox manner was allegedly laundered through the Latvian Trasta Komercbanka."

"Latvia was central in this scandal, thus the nation’s law enforcers have the most work to do."

http://www.kyivpost.com/opinion/op-ed/how-to-return-80-million-to-ukraine-for-the-boyko-towers-2-318198.html?flavour=mobile

http://antac.org.ua/en/2012/07/echo-of-scandal-of-the-year-money-for-boiko-oil-rig-were-paid-into-personal-bank/
25th-Oct-2014 04:00 pm
Jūs esat domājuši par to, cik netaisnīgs ir taisnīgums? Vai tikai man nav ko darīt.
25th-Oct-2014 03:53 pm - Gājieni nāk.
Viena jauka cibiņa nopopularizēja gājienu tradicionālās ģimenes atbalstam, kas notiks šosvētdien. Manuprāt, jauks pasākums, jo īpaši, ja ņem vērā, ka būšot pieejams hēlijs.

Vienīgais, kas mani interesē, kā notiek šobrīd tā seksuālo attiecību popularizēšana un reklāma bērnu izglītības un aprūpes iestādēs? Vai tiešām skolotāja audzināšanas stundās tādā viegli piesmakušā balsī mēdz teikt skolēniem - "bērni, no sirds iesaku pamēģināt seksu, tā tik ir štellīte"?
25th-Oct-2014 02:50 pm - Nedaudz par publisko retoriku un ārlietu ministriem.
Ar interesi izlasīju ziņu par to, ka Rinkēvičs melnajā sarakstā iekļāvis Krievijas aktieri Ohlobistinu par domugraudiem "nāvi ukraiņiem" un "gejus jādedzina krāsnīs".

Izlasīju un riktīgi nosmīkņāju. Ko tad Rimkēviča kungs gribētu, kādi ir viņa ieteikumi? "Nemirstību ukraiņiem"? Ko, reāli? Par ko tad tieši ukraiņiem? Kādā tad veidā? Kur mūsu ārlietu ministrs gribētu dedzināt gejus? Bedrēs? Visus citus, edz, krāsnīs, bet gejus kaut kur citur? Par ko?

Godīgi sakot, domāju, ka ļoti populāra aktiera iekļaušana kādos melnajos sarakstos gan ir naida kurināšana un pilnīgi nevajadzīgas spriedzes izraisīšana tieši starptautu, nevis starpvalstu attiecībās. Tas taču ir tikai aktieris, mākslinieks, tā sakot. Pilna galva figņas. Ja Rimkēvičs ir ukraiņu gejs un viņu personīgi ir tik ļoti aizskāruši šie izteikumi, viņš pilnīgi mierīgi var vērsties tiesā. Ja viņš, savukārt, grib taisīt kādus sarakstus, lai ir korekts un saliek tur pēc iespējas vairāk tādu ekstrēmu teicienu cienītāju ne tikai no kaimiņvalstīm, bet arī no savējās. Vietējiem gan būs grūti aizliegt pie mums iebraukt, taču varētu liegt šiem no mums aizbraukt. Nav, ko apgrūtināt pārējo pasauli, viņiem savu grūtgalvju pietiek. Pirmkārt, jau Alvim Hermanim ar viņa "lumpeņiem", koalīcijas partneriem, kuri vēlēšanu naktī tiešajā televīzijas ēterā no visa spara dziedāja "mēs sitīsim tos utainos, pēc tam tos zili pelēkos", par Dimiteru pāri pat nerunājot.

Lai saraksti būtu pilnāki, publiski novēlu Rimkēviča kungam nāvi bez liekām mocībām, kā arī to, lai, ja pēc tās viņu dedzinās, labāk lai dedzina krāsnī, nevis bērnudārzā vai uz šķūņa jumta.
24th-Oct-2014 08:21 pm
Giliana Flinna ir holivudas Atvuda
24th-Oct-2014 07:57 pm
Es reiz pazinu meiteni- Serafimu, kura strādāja apdegumu centrā. Es viņu par to vilku uz zoba.
24th-Oct-2014 07:44 pm - Apģērbs
Izpārdodu Ivo Nikkolo, Just Cavalli, Esprit u.c. mazlietotas lietas no sava drēbju skapja.

Pārsvarā L izmērs. Par cenu varam vienoties, ja nemsi vairākas lietas, būs lētāk. Varam tikties pa dienu Vecrīgā un vakaros Imantā.

Ielūkojies šeit:
http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=12498

raksti: laima.marsane@gmail.com
24th-Oct-2014 05:34 pm - cita starpā
man noderētu [info]rasbainieks un citu jomā viedu cilvēku padoms.

TAD,kad beidzot man BŪS atpakaļ sava māja, man tomēr gribās arī kādu drendrāriju, bet

1) vispār jau es atceros pabarot tikai tos,kas skaļi ņaud bļauj,vismaz, kamēr ieiet kādā ritmā
2) man ir šaurumšauras palodzes,uz kurām neko nevarēs uzlikt
3) tātad puķēm paliek vien plauktu augšas un tādas vietas - patālu no gaismas
4) mājā būs radiatorapkure (ja tas ko maina, es gan nezinu,kā mums tur ar viņu sākotnēji ies)

bet man ļoti patīk zaļumi mājās - respektīvi,man patīk kāpelējoši lapaini augi, papardes, palmveidīgie, nepatīk orhidejas

kaķis,jādomā,ka nekam klāt netiks,tātad indīguma aspekts nav baigi svarīgs, bet- ja lapa nokritīs zemē,kaķis var iegrauzties.

tātad,mīļie draugi - ko jūs man ieteiktu?

p.s.
nupat sapratu,ka ir piektdienas vakars un laikam šitas būs saucēja balss tuksnesī, bet ja nu tomēr... ja netomēr, pārpostēšu nākamnedēļ :D
24th-Oct-2014 04:09 pm
jā, un izrādās, viss mans smukums ir bijuši mati.
tā,ka - ofišelī - es esmu nesmuka.
This page was loaded Oct 26th 2014, 4:56 am GMT.