smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
30th-May-2015 10:08 am - Stikla šķirošana
Kad izmet stiklu šķirošanas konteineros, vai vāciņi pudelēm/burkām jānoskrūvē?
30th-May-2015 08:45 am - rimts sestdienas rīts
Mūsu pagalma kolektīvais sīču bērnudārznieku un skolēnu izlaiduma baļļuks palicis vakardienā.

30th-May-2015 01:43 am - Bling bling
Viena no mīļākajām skaņām pasaulē man ir mīļotā krākšana. Ja tā godīgi, tad laikam pati mīļākā. Kaut arī galvā es saprotu, ka krākšana ir bad, ka tas nozīmē visādas deguna lietas un tā un galu galā varētu radīt problēmas veselībā, tāpatās - tā skaņa, tā konkrētā skaņa man nekad nav traucējusi gulēt. Man tā laiku laikos - nu jau kādus astoņus gadus - ir vienumēr likusi laimīgi nopūsties.
Then again, es esmu briesmīgi cietpauraina un visā visumā māku gulēt jebkur.
Un es šovakar saderinājos, mīļie. :]
30th-May-2015 12:10 am - maijs
šodien satiku savu Dzirnavielas kabatslakatiņu tantīti. tieši pirms pāris dienām domāju, ka sen, sen nav redzēta - ka tik nav aizgājusi. nē, nav. forši!
28th-May-2015 11:30 pm
Man jau nekas it kā, tomēr, mani šis valodniecības jautājums jau kādu laiku nodarbina, ziniet, lai viss būtu godīgi, arī vīriešu uzvārdiem ar sugasvārda nozīmi būtu jāmaina galotne atbilstoši dzimumam tāpat kā sieviešu. Ak tad tā, es nevaru būt Božena Spainis? Es nevaru būt Božena Lācis? Vai Božena Kalns? Okey, bet tad es arī sagaidu, ka starp mums būs Jānis Priedis, Edgars Lapsis, Guntis Vimbis un Kaspars Piepis. es ceru ka tas jau ir iesniegts kādā iesniegumu iesniegtuvē, nu, kur jau cilvēki iesniedz savas gaišākās idejas labākai nākotnei.
29th-May-2015 06:33 pm
[info]elina ,visu dienu šo dungoju galvā! Hello, sis!

Isa & the Filhty Tongues - Big Star
29th-May-2015 06:18 pm
Dzīve ir brīnums

Un cilvēki ir brīnums

Un ir tā sajūta, ka tā, kā tagad viss ir uzzīmējies - ka tā ir sasodīta dāvana, un es nezinu, kā es esmu to noķērusi, es ar savu absurdāko problēmrisināšanas metodiku ever
29th-May-2015 04:31 pm
jo,protams, kas gan var būt labāks priekš brīvdienu plāniem kā puslitrs kalvadosa,lai atkautos no MR agonijas

nu,vēl nē, pagaidām es vēl guļu darbā sazāļojusies ar solpadeīnu, pēc stundas. un rīt.

es nez,vai jums atskaitījos - bet man gin pateica,ka tur neko nevar darīt,ja es negribu hormonalizēties. ka viņa kā gin-endo nav saskatījusi pierādījumus visās aptiekās pārdotajās "simnptomu atvieglošanas"bundžiņās un ka neko labāku kā manu metodi - konjaks+pretsāpenes, iteikt nevar. nu,viņa,protams, runāja par glāzi, nevis puspudeli.

tā nu es klusu ciešu.

nu,labi, ne klusu.
bet ciešu.
29th-May-2015 03:43 pm
Mēs satiksimies ielas vēsajā pusē, būs gadsimts pagājis, un mirklis būs atkal jauns. Es tevi klusēšu kā toreiz, no zibatmiņas izlobītā rītā, saprotošā klātbūtnē ar izpletņiem lēks koncepti un konstrukti tālu un novēlota īstenība — vēl tālāk.

Dienas mūsu ilgumā būs salīmējušās viena otrai virsū, tās būs palikušas biezas un stipras, taču necaurspīdīgas. “Atceries, kā tu toreiz sacīji, ka mums pieder viss laiks šajā pasaulē?” tu pēkšņi pajautāsi, un es atbildēšu ar viegli rezignētu uzjautrinājumu. Laiks nu ir iemainīts un realizēts, pēc izdevīgāka vai mazāk izdevīgāka kursa, tas ir ieslēgts izvēlēto ceļu un nejaušo notikumu kastītēs; to atslēga gan netraucēti karājas turpat pie sienas, bet tik sen neviens pēc tās nav aizsniedzies.

Vēl brīdi pikti putni aiz loga savu vienatni knābās, lai pēc tam kā sareibušas gaismas no jumta kristu zemē. Vēl nevaļīgi krekli plandīsies, savās aizlietajās laimītēs izsprukuši no pēcpusdienas piekusušajiem birojiem ar to spiedzošajām durvīm un smīkņājošo caurvēju. Es tikmēr skatīšos, kā iedegas un nodziest gaisma virs durvīm ar uzrakstu “avārijas ieeja” un klausīšos tevī kā dzejā bez valodas.

Tad ar acetona smaržu noziedēs ceriņi, es spiedīšos autobusa sociāli pārpildītajā normativitātē, kas brauks pa ziedputekšņiem balinātiem gājēju celiņiem, un kabatās noslēptās plaukstās sazvērnieciski glabāšu maija vārdu klātbūtnes sekundes kā herbārija lapas.
29th-May-2015 02:15 pm
iesakiet šujmašīnu meistaru - labu (pēc pieredzes labu vēlams - nevis tādu, kas notura nedēļu pie sevis, noplēš naudu, bet ir tikai saeļļojis!)
labojamais objekts - Čaika 2.
29th-May-2015 12:54 pm
Mums ir nenovērtējami svarīgi zināt, kādu vārdu tev piešķīra dators, lūdzu informē, cik ātri vien iespējams!
29th-May-2015 11:24 am
"One project where my friend and officemate Steven T. Kent (now chief scientist and vice president at BBN, and a chief advisor to NSA) and I lost was our strong argument to put mandatory end-to-end encryption into TCP (and adaptations of the ideas to UDP-based protocols, such as RTP, hich I worked out but abandoned). Steve’s design was rejected, not because it was unsound, but because NSA did not want to see ANY encryption work going on in the public domain ARPA project, some say because they did not want to see the world be “too secure” by default. (Rivest and friends had just invented RSA, and the government was trying to declare it Top Secret, then later prohibited under ITAR munitions control export laws)."

http://www.reed.com/blog-dpr/?page_id=6
29th-May-2015 12:12 pm
ziniet, man ir plāns. kad būšu veca un vairs nederēšu savai profesijai, es dzīvošu kaut kur skaistā, mierīgā vietā, kādā mazpilsētā un pēc ārzemju parauga atvēršu vai nu B&B vai kafūzi ar maziem galdiņiem, grāmatu plauktiem visā sienas augstumā (starp citu - vai esat kādreiz redzējuši Bibliotēkas istabu Bruknas muižā?!) un cepšu un tirgošu kūkas un kūciņas u.t.t.

šim sapnim man pietrūkst tikai verķa, ar ko uz kūkām un pīrāgiem spiest putukrējuma, vārītā krema un bezē puķītes u.tml (ir kādi ieteikumi?)
29th-May-2015 11:30 am
kam jau vāzes, kam bezdelīgas, man atnāca Boskkes vēkšpēdiņ pods
es esmu bijusi tieši tik stulba, ka pasūtīju atsevišķi āķi, jo tai Monoqui veikalā nebija norādīts,ka āķis iekļauts, abet piedāvāja ņemt arī āķi. tagad man ir divi āķi un viens pods. būs jākarās pašai.
29th-May-2015 11:00 am - Dzīvās dabas vērotāja piezīmes.
Mājā ielidoja bezdelīga un jau desmito minūti netiek ārā. Kas tālāk?
29th-May-2015 09:58 am - par tām jūsu kvotām
To visu varētu tā smuki salikt kopā pienākumi/tiesības: politiski militāru vai kādu tur sūdu gadījumā no konkrētās valsts uzņem tieši tik daudz bēgļus, cik šī valsts pati bijusi ar mieru uzņemt. Domāju, Zviedrijai tas varētu patikt.
29th-May-2015 09:36 am - un chien andalou
jūs te par krītošiem zobiem satraucaties, bet es, teiksim, šonakt noredzēju, ka man viena acs ciet un asaro kā iekaisusi, un, kad beidzot izdodas to atvērt, acs nemaz vairs tur nav, acābols iztecējis un vietā saradušās sīkas spārnotas skudras un dēj olas. lieki teikt, ka pamodos, nebalsī kviekdama. labu apetīti brokastotājiem

toties rīta mikriņā šoferis zem priekšējā loga pie durvīm bija iestūķējis glāzi ar ceriņzaru
29th-May-2015 09:25 am - Nekontačī.
Pāreju no angļu štekera uz latvju cūku. Nevar fočikam lādētāju sienā iedabūt.
Uz veikalu sūtīsiet?
29th-May-2015 08:08 am
Also, 560 cilvēku frendlistē stundas laikā ģenerē precīzi 0 ierakstus. Kā jūs zeme nes, a?
29th-May-2015 07:59 am
Arvien vairāk atpalieku no modernām tehnoloģijām. Piemēram, ka Youtube video šārēšana Facebook'ā saucas "aplikācija". Lai gan viss, ko "aplikācija" dara ir pievienots teksts pēc šablona "X darīja Y. Tas, kas pēc tam notika, šokēja nāciju!" Un neatlaidīgs lūgums mīlēt šo aplikāciju, jo, ziniet, mēs burtiski sitamies vai nost, lai šitos kolosālos kadrus jums sagādātu un debīlos tekstus izdomātu. Vai, vēl labāk, ja jūs mūs nemīlat, paliksiet nešokēts uz visu mūžu. Lai gan nav grūti paskatīties video nosaukumu un sameklēt Youtube, ja nu man tieši šodien ir šoka trūkums organismā pēc iepriekšējā šoka, kad sunītis nolaizīja kaķīti.
29th-May-2015 07:02 am
Dators man piešķīra vārdu "Persijs". Priecājos iepazīties, Sirdna Abramovičs Persijs. Jaunākais.
29th-May-2015 12:12 am
78 slaidi 15 minūtēs ir reāli?
28th-May-2015 11:01 pm
tāpat kā es nevaru atmest smēķēšanu, es nevaru pagaidām atmest cibu.
itkā.
pēc trešās dienas lomkas reāli pārgāja, bet man ir bijusi tik fantastiska nedēļa,ka gribas padalīties,a bez mātes man īsti nav,kam stāstīt, jo ar savu ieilgušo depresņaku praktiski esmu pazaudējusi kontaktu ar visiem "dzīvajiem"draugiem.

pirmkārt, es jau nedēļu atkal varu elpot. es neticēju,ka tam būs tāds efekts, bet kad A. ar mantām izgāja un mašīna aizbrauca, bija reāla sajūta,ka atvērušās plaušas.

otrkārt, arī vīrs vairākas dienas (gan ne visu solīto nedēļu) nodzīvoja pie saviem vecākiem. noskatījos iekavētus seriālus, pārstrādājos līdz nemaņai dārzā un biju simplī hepī,ka mana māja ir atkal mana un es varu darīt,ko gribu. nu,ne līdz galam, jo no rīta plikai nākot lejā samīļot lopus, jāveic pārskrējieni starp logiem,lai fasādes meistars,kas ierodas ap 7, hmm... varbūt tāpēc viņš ierodas ap septiņiem?

treškārt, pateicoties au biju uz Antigoni, afigeķ, man trīcēja rokas, iznākot no trātra, tāsen nav bijis. Bet nu, es esmu tieši tik psiha, lai ļoti identificētos ar viņu

ceturtkārt, šovakar biju uz Latvian Voices ģenerālmēģinājumu, ja neskaita dažas dziesmas un ..hmm...ee.. tērpus, bija tiešām skaisti. un prasiet bis, viņas dzied Koena Hallelujah, kas ir manā bestofzebest topā

ienesu istabā klēpi ar ceriņiem un maijpuķīšu pušķi, reibstu.

nav jau tā,ka viss ir rožaini, īpašie pateciības vārdi manai mātei ar pēdējo izgājienu bet vainas apziņa manī sit augstu vilni. nenormāli apraudājos,kad ieraudzīju,ka kapavietai,kur apglabāta manas šībrīža mājas saimniece(kas māju novēlēja mūsu ģimenei) un kuru es tā arī neesmu līdz galam sakopusi, tikai izrāvusi mūžvecos dzīvības kokus, viņas mazdēls,kas iegriezies Latvijā reizi desmit gados un kuru nesastapu pie savas mājas (bet vīrs) un ar kuru tā arī nenorunāju tikšanos, lai atdotu viņa ģimenes bildes un papīrus, ir uzlicis rāmi un sastādījis ledenes. zec trikī, jo es nemaz nezināju,ka saimniecei ir kāds dzīvs radinieks, kas varētu pie kapa atnākt, then again, tā kapavieta ir uz mana vārda un man bija jāsakopj, ai,nu vienvārdsakot, es tāpat varu appinkšķēties no nekā.

bet vispār es gribēju teikt,ka - es izdzēsos,jo tai vakarā man bija visakā par daudz, īpaši jau šīs vainas apziņas, ka es neesmu gana laba, un tas tik drīz nepāries. bet neviens nav pie tā vainīgs, jo viss jau ir tikai manā sapistajā galvā.

vīra dzīvē nekāda saule nespīd. tai vakarā A sagraizīja atkal rokas - ko viņš uzzināja nākamajā dienā,kad viņa pieprasīja,lai aizved no skolas mājās, jo esot slikti. es nosēdēju stundu uz telefona ar krīzes tālruni,kas orientējās uz manis sūtīšanu pēc palīdzības un teica,ka mēs tiekam terorizēti. šo nedēļu A. ar tēvu nerunā, tikai tik,cik paprasīt naudu mostly (un samelot par to,cik naudas vajag ekskursijai, karoče, turpina viņu močīt, es turpinu mēģināt neiesaistīties un iekšēji neuzvilkties)Bet viņš ir diezgan priecīgs redzēt,ka es esmu diezgan priecīgāka. es ceru,ka mums sanāks puslīdz bezrūpīga vasara.

un vēl es atvainojos Tev,ar kuru man bija sarunāts otrdien tikties, bet es ATKAL biju aizņemta ar sevi un faking darba tīmbilding pasākumu un tagad ir jau par vēlu mīlēts. es tā negribēju.
28th-May-2015 11:15 pm
Gribu iegulties ceriņos kā Oblomovs.
28th-May-2015 11:10 pm
Iemīļotajā lielveikalā kādā no apģērbu tirgotavām ienāca kāds pāris.

— Pfff, kādas augstas cenas, — sacīja viens no apmeklētājiem, pataustījis tuvāko žaketi un atradis cenu zīmi.
— Pfff, vajag skatīties, kādā veikalā nāk iekšā, — atbildēja pārdevēja.
This page was loaded May 30th 2015, 1:26 pm GMT.