smadzenju darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
28th-Jul-2014 10:16 pm
Biju aicinājumā
Sajutos, es pat nezinu, jauna? Gudra? Nu vārdu sakot labi sajutos, un nepavisam ne pieaugusi
28th-Jul-2014 09:32 pm - mati
Poll #20123 mati
Open to: All, results viewable to: All

5 - 7 gadu vecu meiteņu vecākiem

View Answers

1. meitas matus katru rītu un vakaru ķemmēju, rītos sapinu bizes, izveidoju no tām kaut ko, saspraužu ar sprādzītēm
1 (12.5%)

2. 1-2 reizes dienā saķemmēju, droši vien no rītiem daudzmaz sapinu vai sasienu
2 (25.0%)

3. ķemmēju un pinu retāk, var gadīties kādu dienu izlaist
1 (12.5%)

4. kaut kas starp 3. un 5.
2 (25.0%)

5. ja nav vajadzības (brīvlaiks), varu arī nedēļām un mēnešiem ilgi neķemmēt, par pīšanu un siešanu nemaz nerunājot
2 (25.0%)

28th-Jul-2014 09:27 pm
nu ku, zudīšu rītrītā atkal tālēs zilajās, kad būšu atpakaļ no darba trimdas, došu ziņu. bučiki, bučiki, smaiļiki un lai jums labi iet
28th-Jul-2014 08:51 pm
nav iemeslu negrimt pesimismā (tieši šādā gramatiskajā izteiksmē)
28th-Jul-2014 08:45 pm
dzīvojot pagaidu dzīvoklī ar divriņķu plītiņu,kas vēl nav nopirkta, stāvgrūdām piebāztas aličes nudien nav tas,ko sirds vēlētos....
28th-Jul-2014 08:19 pm
Šodien biju izdomājusi doties uz Diseldorfas atklāto āra baseinu, lai vismaz kaut kāda fiziska slodze būtu laikā, kad Crossfit nav atļauts sastieptas potītes dēļ. Uzvilku peldkostīmu un virsdrēbes un ar riteni aizminos dažus kilometrus gandrīz līdz baseinam, kad sākās pērkona negaiss un milzīgs gāziens. Jāteic, ļoti veiksmīgs peldējiens sanāca, nevajadzēja ne noģērbties, ne baseinā kāpt, pat ne no riteņa nokāpt, tāpat viss izmircis, hehe.
28th-Jul-2014 04:01 pm - into the wild, wild Kurzeme
trešdienas vakarā Kārļa tētis mūs izsēdināja Rindas ciemā, Rindas upes krastā un aizbrauca. iekārtojām apmetni, Kārlis salika laivu, padzērām ugunskura tēju (īstās madaras + vīgriezes, kurām pakaļ bridu pāri upei + pelašķis kopā garšo ļoooti labi) un gājām gulēt. no rīta izmetām nelielu loku pa ciemu (tur nekā nav - tikai mācītājmāja, veci un pamesti kapi, baznīca un skola), sapakojām mantas maisos un sākām braukt.

pa Irbi līdz jūrai )
28th-Jul-2014 03:49 pm - #vasara
nozīmē iespēju apskatīt daudzus seksīgus vīriešus, kuri iedomājas, ka var staigāt apkārt bez krekla, he he.
28th-Jul-2014 03:14 pm
spēle pasaules brīnumi, labā kārtībā, nekā netrūkst - 8eur.

raksti uz admin at eviavind.lv
28th-Jul-2014 03:32 pm - (ceru, ka mani neizbanos par atkārtotu jautājumu, bet iespējams, ka kādam ir uzradusies)
vēlreiz pārjautāšu, pirms eju uz oficiālajām kasēm -

varbūt kādam ir lieka biļete/ielūgums uz "world jazz festival" 30. jūl.?
labprāt atpirktu
28th-Jul-2014 01:31 pm
Mani tiešām biedē tā citu nostaļğija pēc LPSR laikiem un "iespējām". Īsa atmiņa jeb viņi bija komunisti ar visām no tā izrietošajām priekšrocībām? Citu izskaidrojumu tam nevaru atrast.
28th-Jul-2014 01:32 pm - Alerģija
Nekad īsti tādas nav bijušas. Cik ilgā laikā vajadzētu pāriet izsitumiem, kas izskatās, ka ir kādas alerģijas izraisīti? Un vai šo procesu kā var paātrināt?

Tencinu.
28th-Jul-2014 01:00 pm
lai novērstu domas no tērcītēm, kurās kūstu jau desmit minūtes pēc dziedējošas pusstundas vēsā bļodā, pastāstīšu jums, ka biju trešdien Liepājā. tas muzejs - mammamia! kāda daile! brīnišķīgi atjaunots, man ļoti patika Šagāls. lai arī litogrāfijas un neliela formāta, bet tās krāsas, sižeti un brīnišķīgie naivie plikņi ir tā vērtas. un otrajā stāvā ekspozīcija par jūrnieku tēmu - kuģu modelīši (vī!), jūrnieku suvenīri, vesti pirms apmēram gadsimta - ažūras koka lādītes, vjetnamiešu figūriņas etc. etc. dažādi veci dokumenti (burtnīca no jūrskolas pieraqkstiem, liecība u.t.t.) Raida Kalniņa darbi gan neaizrāva, nav mans formāts, toties pirmajā ir Vītoliņa izstādes atklāšana. un vēl man ļoti patika Ēvalda Dajevska izstāde (šī gan ir beigusies), un vēl es biju uz koncertu Modernais čells un tur Kiršfelds spēlēja čellu un bija perkusionisti Perpetuum Ritmico un tas bija totāls avangards un pie Ešenvalda skaņdarba, kurā lasīja mirušu cilvēku nepabeigtas vēstules man bija kamols kaklā un Taņa Duņa skaņdarbā nebija laika kamolam, jo bija jāskatās, kā viņi plēš papīra lapas un klaudzina akmentiņus pa starpai visam citam ko nu tur rībināja un dzindzināja.

un vēl es dzīvoju namiņā kāpās. lai arī jāsadzīvo ar visādiem dīvainiem tikinātājiem (labi sāku izgulēties, kad man atveda ausu aizbāžņus) un pelītēm, kuras noķerot pēc tam tiek atlaistas tālāk pie kempinga /tur viņām būs branga dzīve/ un bieži vēroju saulrietu pie jūras. un atradu kādus deviņus akmeņus ar caurumiņiem un citus visādus skaistus. un biju laivā jūrā - mierīgā kā spogulis tieši uz saulrietu, un palaidu divus putniņus gaisā pēc gredzenošanas /ķauķīši ir totāls monamūrs, viņiem ir neliels, spics snīpītis un ūsiņas pie deguna/ un ēdu daudz zivju (mazsālītas vimbas maizītes ieliek kloķi lašmaizītēm, ja) un droši vien to izslavēto jonizēto gaisu esmu saelpojusies gadsimtam uz priekšu

karoče, ja plānojat uz turieni doties, iesaku iečolēt: http://liepajasvasara.lv/programm.htm
ļoti jau nu gribētos uz tām tautasdziesmām deviņos vakarā Liepājas pludmalē, ap to laiku noteikti rietēs saule un efekts vispār būs pārpasaulīgs
28th-Jul-2014 12:23 pm - and the living is easy.
Šķita, ka Gēršvina "Summertime" ir jābūt uzrakstītai kaut kādā īpašajā fancy džeza gammā, bet nekā — elegance slēpjas vienkāršībā. Tur pat nevajag visu La minoru, viss notiek tikai pentatonikā. Nost ar trīs akordiem, lai dzīvo piecas notis.
28th-Jul-2014 11:57 am
piezīme nākotnei: ja jēdzīgu info nevar izguglēt latviski, nevajag, nevajag, nevajag informāciju meklēt citās valodās. ne ja tas notiek 'spēlējam dr hausu' ietvaros
28th-Jul-2014 11:52 am
Varbūt varat ieteikt labu autoservisu?
Dots: 9 gadus vecs Nissan Pathfinder dīzelis, visu laiku vests uz dīlera servisu, bet viņi mani pēdējās vizītēs drusku aizkaitināja ar nespēju precīzi un laicīgi pasūtīt detaļas, un diagnosticēt problēmu, ja klients pats ar pirkstu neiebaksta, kas tieši un kā jāskatās. Loloju cerību, ka Rīgā (vēlams Daugavas labajā krastā) ir kāds serviss, kas strādā labāk un efektīvāk :) Līdz šim internetos ieteikts "Autoloks" Barona ielā un "Rolis" Čiekurkalnā (bet par šo sudzibas.lv daudz nelāgu atsauksmju). Ko saka Cibas kolektīvais saprāts?
28th-Jul-2014 11:49 am - Laba daba- transports
Labas dienas!

Meklēju divas brīvas vietas automašīnā uz festivālu Laba Daba piektdien, 1. augustā no plkst. 19:00 no Rīgas/ centra.
Brauktu normālā es un patīkams spānis, benzīnam piemestos, visas lietas :) Izskatīšu arī piedāvājumu vienai vietai, tad brauktu es tikai.
28th-Jul-2014 11:25 am - mec
aizvakara medus sviešanā tika ievākti 94 litri medus.
kādam nevajag medu?
(siena ruļļus nepiedāvāšu.)

detaļas )
28th-Jul-2014 10:20 am
hey, varbūt kāds var piedāvāt lietotu, nedārgu un labi strādājošu veļas mašīnu? SS.lv,protams, vienmēr ir variants, bet nolēmu vispirms pamēģināt te.

Katrā ziņā man var rakstīt gmeilā- oskars.tu

godspeed
28th-Jul-2014 09:51 am
Pastāstiet, lūdzu, kā pieslēgt balss pastu.

Operators: LMT
Klausule: Samsung Galaxy S3.

Paldies jau iepriekš!
28th-Jul-2014 08:23 am
Lasot tādas ziņas kā "Исламисты приказали сделать обрезание всем женщинам Ирака", man (gan jau, ka citiem nē) neizbēgami rodas jautājums: cik gan ļoti no autoritārā režīma atbrīvotie irākieši šobrīd ir pateicīgi Rietumiem par šo faktu.
28th-Jul-2014 12:39 am - jūlijs
vienā no laivu brauciena naktīm es sapnī redzēju, ka KKF iedeva man 200 EUR par maniem bērnības zīmējumiem.
28th-Jul-2014 12:04 am - Kaķītis maģijas praktiķis

Šīsvasaras nomadisma garā reti sanāk būt Rīgas mājās. Abas pēdējās divas reizes atgriežos dzīvoklī un redzu - kaķītis līdz ārdurvīm atvilcis (novilcis) manu džemperi. Tas izskatās tā:

Slieksnis, džemperis, nomadisms un kaķītis
(skat. tumšo pleķi bildes kreisajā pusē)

Varbūt, pietuvinot durvīm manu džemperi, viņš mēģina pietuvināt tām mani?
Varbūt viņam izdodas?
27th-Jul-2014 10:42 pm - Nobīdes maršrutā
Es uzrakstīšu par Nirnbergu, nacistiem un fetiša kostīmiem, goč pendel uzrakstīšu, vēl jo vairāk tāpēc, ka man arī tagad ir viens fetiša kostīms (NE lederhosen, bet gan sarkanrūtots krekls ar vegāniskām briežraga pogām, es viņā izskatos ļoti daiļi, atliek tik ciri pār plecu un prom uz mežu, I'm a lumberjack and I'm all right!) Bet tagad es esmu mazliet novirzījies no maršruta un, kā varbūt nojaušat, atrodos dižajā františeku zemē. Un man beidzot ir burvīgs iemesls izmantot jūzerpikču ar Milošu! (Ja neesat redzējuši Ostře sledované vlaky, kas ir čehu un no kurienes šī jūzerpikča ņemta, pārtrauciet visu un noskatieties, tā ir viena no pizdatākajām filmām ever. Vai varbūt pagaidiet, varētu uzrīkot filmas skatīšanos ar čehu aliem un tādām lietām, tēmatiskais kinoseanss, thhh.)

Vārdu sakot, pēc Nirnbergas mēs ar biedreni [info]gc izdomājām, nahuj Veimāru, v pizdu Beirutu (es zinu, ka viņa vispār ir Baireita, bet Beiruta skan skaistāk un pārprotamāk), dosimies uz Prāgu, jo, ko domājies (fun fact) Jūspadevīgais iepriekš nekad nebija bijis Čehijā. Nu, un es arvien ar pārlieku lielu prieku piekrītu pamēģināt lietas, kuŗas iepriekš neesmu darījis, nopietni, ko tik es ar šādu attaisnojumu neesmu sadarījis, bet es te novirzos no tēmas! Tātad: pēc nelielas besīšanās (jūs domājat, ka Vācijā sabiedriskais transports vienmēr iet laikā? Ha, biedri, ha!) mēs iebraucām františeku zemes galvaspilsētā. Pēc vēl lielākas besīšanās (pizģec, kā mani besī negodīgi valūtas mainītāji -- čaļi, es esmu savējais, es jūsu trikus pa gabalu pazīstu, godīgi, ar mani šitā izdarīties nevajag) mēs ievācāmies caur internetiem uzmeklētajā viesnīcā. Esat redzējuši Grand Budapest Hotel? Protams, ka esat. Lūk, šī viesnīca bija izspļauta vēlīnā Grand Budapest Hotel, kad viņā palikās Džads Lavs un viņa jau bija pārliecinoši savā norieta posmā. Ar tepiķiem klātu gaiteni, sešdesmito gadu ČSSR liftu un Purvciemremontu numuros. Varu iedot adresi, ja gribat, tur ir ļoti lēti un samērā tuvu centram (kur nekā nav, aizsteidzoties notikumiem priekšā) un vēl tuvāk Višehradai (kas diezgan pārliecinoši ir īstais iemesls, kāpēc jābrauc uz Prāgu, bet mēs atkal aizsteidzamies priekšā).

Tad otrā rītā pēc pārsteidzoši brangām brokastīm (man bija iedalīts ČSSR ražots šķīvītis, ak, gandrīz vai as'ru notrausu) devāmies ķeksīšu vilkšanas pasākumā, tas ir, apskatīt apskates objektus. The usual suspects: pils, tilts, katedrāle, tādā garā. Teiksim tā: es tiešām arvien biežāk spēju atteikties no vispārpieņemto apskates objektu apskates. Piemēram, pēdējo reizi Berlīnē es Brandenburgas vārtu un Čekpoint Čārlī vietā redzēju Ostina Pauersa slepeno štābiņu, kas, ko niekus, ir kādas piecdesmit reizes krutāks apskates objekts. Bet nu Berlīnē es esmu bijis kādas desmit reizes, es tā varu atļauties. Bet tomēr man kādā sirds stūrītī mita pārliecība, ka Prāgas apmeklējums nebūs pilnvērtīgs bez apskates objektiem. Droši vien viņi ir jāredz, tīri tā, lai varētu atķeksēt. Bet jārēķinās, ka to pašu ķeksīti vilks arī vesela kaudze krievu tūristu. Un amurikāņu fudge backpackers, kas visur vazājas ar savām milzīgajām somām un skaļi tērgā savā apnicīgajā amurikāņu valodā. Nekad nekur citur neesmu saticis tik daudz amurikāņu bakpakeŗu. Manuprāt, Prāga viņiem ir kaut kāds iniciācijas rituāls -- tu vienkārši neskaities pilnvērtīgs bakpakeris, pirms neesi atķeksējies Prāgā.

Tātad: par obligātajiem objektiem nav daudz, ko stāstīt. Piebildīšu tik, ka es nekad vairs nespēšu nopietni uztvert katoļus. Tie ir tie pieaugušie cilvēki, kas spēlējas ar lellēm, nosauc viņas (lelles) par "Prāgas Jēzuliņu" un izliekas, ka tā ir nevis spēlēšanās ar lellēm, bet gan kaut kāds morāls +1, as in, es esmu daudz morāli pareizāks tādēļ, ka pielūdzu lelles. Nu i nafig, pieaugušu cilvēku dzīve ir daudz interesantāka par šādu bērnišķīgu make-believe.

Toties neobligāto objektu, kā izrādās, Prāgā netrūkst! Es jau minēju Višehradu, līdz kurienei veiksmīgā kārtā īpaši daudz krievu tūristu neaizkuļas. Protams, viņi tur ir, bet ne tik daudz. Tur ir ļoti mierīgi un daiļi. Īpaši aizkustināja šķīstā jūgendstilā pārgleznotā gotiskā bazilika. Jo kāpēc gan ne! Tāpat Prāgā ir funikulers, kas ikvienu pilsētu padara daudz jautrāku (esmu pilnīgi pārliecināts, ka vārds "funikulers" atvasināts no vārda "fun".) Un, protams, Prāgā ir alus, daudz, daudz, alus. Lēts un labs, un daudz, un visur. Tāds prieks, ka mūsu Dievzemīte ir tāda nanny state, kas saviem pilsoņiem viskautko liedz. Prāgā es nodzertos.

Un vēl Prāgā ir ebreju kvartāls. Es, kā jau īstens latvietis, kam rados ir vieni vienīgi Veinbergi, Grīnbergi un Traubergi, par šo ticību visādi smīkņāju, bet pat ar visu smīkņāšanu jāatzīst, ka Prāgas ebreju kvartālā gan vēsture smacē nost uz katra soļa. Kā apstiprinot visādus neglītus stereotipus, Prāgas ebreji par sava kvartāla apskatīšanu prasa pretdabiski milzīgu naudu, gandrīz divdesmit eiras, kas, uzreiz piebildīšu, nav tā vērts. Samaksājiet uz pusi mazāk un apskatiet tikai Altneushul, kas ir vienīgais, ko tur tiešām vajag redzēt. Kādus septiņdesmit gadus jaunāka par Rīgu, tā visviens ir vecākā Eiropas sinagoga, turklāt, kā stāsta, tur bēniņos dzīvo golems. Viņa ir pārsteidzoši maza un droši vien vienīgā gotiskā celtne, ko jūs jebkad redzēsit un kas nebūs kristīgā kulta vieta. Tā nu tu tur sēdi un skaidri jūti, kā gadsimti veļas tev pāri. Ļoti burvīga sajūta, tā gadsimtu velšanās pāri.

Pretī Altneushul ir smuks pulkstenis ar ebreju alefbeta burtiem (kas, gluži kā latīņu alfabēta burti, vienlaikus kalpo par cipariem), kas iet pretēji pulksteņa rādītāja virzienam. Ja jums nav, kur likt naudu, turpat pretī suvenīru veikalā var tādu dabūt kā rokaspulksteni. Man ir, kur likt naudu, tamdēļ man tāda nav, bet, ja jums gribas koļīt īsteni ticīgas ebreju čiksas, šis būs īstais aksesuārs. Vismaz līdz tam brīdim, kad vakara gaitā viņas pamanīs, ka jūs tomēr neesat īsteni ticīgs ebrejs. Bet es atkal novirzos no tēmas!

Tas ir, tā īsti nenovirzos. Protams, man ebreju kvartālā kāds jaunietis platmalē un melnā paltrakā tā bikli apjautājās, sak, atvaino, bet vai mēs gadienā neesam ticības brāļi? Še jāpiebilst, ka man ir tāda savdabīga prasme: es itin visur izskatos pēc vietējā, tas ir, mani uzrunā valodās, kuŗas es nesaprotu, un prasa ceļu. Esmu pārliecināts, ka arī, teiksim, Āfrikā mani noturētu par kolonizatoru pēcteci, nevis tūristu. Protams, šeit palīdzēja tas, ka esmu atlaidis jo brangu bārdu (aizbraukšu nākamgad uz Irānu un pēc tam dzīšu nost) un visur staigāju ar cepuri. Bet es viņiem pateicu, ka neesmu. Jā, droši vien es nevaru melot pats sev, bet viņiem taču es varu, vai ne?!

Nu lūk, un tā nu beigu beigās ceļojums pa diženo františeku zemi tagad piestājis Pardubicē, kur es rakstu šīs rindas. Kāpēc Pardubice? Vāclavam Havelam reiz bija tāda skaista luga "Audience", kuŗā es, lai dievi man žēlīgi, reiz spēlēju savā amatieŗteātŗa karjērā. Un manam varonim, pārliecinātam urlam, darbs Pardubicē bija tāds slapjais sapnis, kas, visticamāk, nozīmēja, cik viņam zemas debesis. Nu lūk, un vispār Pardubice ir kūl, Pardubice ir reāli kūl. Ir gan tiesa, visu laiku gribas dungot Makartnija hītu "Back in the ČSSR", bet tas drīzāk tāpēc, ka Prāga savas sociālisma laiku pēdas cītīgi pieslēpusi (lai gan ne iznīdējusi, protams), bet Pardubice lielā mērā ne. Tāda Čehijas atbilde uz jautājumu, kuŗu neviens nav uzdevis, tas ir, es gribēju teikt, Valmierai. Nē, nopietni. Kad es pamanīju, ka viņi vasaras vidū uzrakuši pilsētas galveno ielu, es aiz laimes un māju sajūtas bezmaz vai apraudājos. Ja es jelkad došos trimdā uz Čehiju (nav plānots, bet, kā jau minēju, es labprāt pamēģinu lietas, kuŗas iepriekš neesmu mēģinājis), Pardubice būs tā vieta, uz kuŗu šad tad aizbraukt, pielieties ar lēto čehu alu un nuostaļģiski klīst pa kārtējo nupat uzrakto ielu, laikpalaikam saldsērīgi nopūšoties, nav tak dzimtene, bet tuvu gan.
27th-Jul-2014 09:23 pm
biju pie Dž. dārzā norakt Savus Kartupeļus. Pavasarī viņas vīrs man iedalīja divus kvadrātmetrus, kur drīkstu izpausties (mums ar viņu parasti strīdi par politiku, kur es saku, brauc atpakaļ uz savu krieviju, krievs tu tāds, bet viņš man da ja vašu Latviju odnim tankam zadavļu.) Tad nu lūk, iedalīja viņš man divus kvadrātmetrus, kur esot mana Latvija un kur varu vozņikatj.
Pirmo reizi dzīvē, bez spaidiem un pēc pašas gribas stādīju kartupeļus. Pirms tam to biju darījusi tikai bērnībā un mokās. Iestādīju 12 kartupeļus..šodien izraku tieši 22. Ieskaitot tādus, kas bija Eberharda oliņu izmērā.
This page was loaded Jul 29th 2014, 5:35 am GMT.