smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
30th-Mar-2015 12:35 am
Vispār tas ir šausmīgi - tikties ar kādu un pēc tam nespēt izšķirties - a ja nu viņš lidmašīnu ietrieks kalnos?
29th-Mar-2015 10:31 pm - Tava cena
Pāris M izmēra lietiņu - cik gribēsi, tik samaksāsi, atrodas centrā. Ah, parole standarta 123
29th-Mar-2015 09:48 pm - Tiklības kareivjiem patiks
Irānas TV sporta kanāls.
29th-Mar-2015 08:02 pm - Kurpes
Kur Rīgā nopirkt šādas kurpes? http://www.steel-boots.com//tmp/3-eyelet-shoes-black_big.jpg ( var arī nebūt tieši steel, bet šajā stilā)
29th-Mar-2015 07:54 pm - 100 fps
filmēju ar gopro un 100 fps + montēju ar Final cut pro 6

visādi mēģinu, bet nevaru konvertēt failu, lai palaistu šo video 4x lēnāku uz 25 fps. ja palēlinu vienkārši Filnal cut - izkrīt 3 freimi. lēno sanāk tikai redzēt VLC playerī

kā to lai izdara?
vai ir kāds konvertētājs, kurš samazinātu ātrumu? pēc tam jau nebūtu problēmu (MPEG streamclip neatrodu, kā mainīt ātrumu)
29th-Mar-2015 06:39 pm
Kādas ir jūsu atsauksmes par Just5 viedtālruņiem? Šodien iegādāts jauns aparāts, kurš tajā pašā dienā ņēma un uzkarsa tik ļoti, ka nevar ieslēgt (nu jau divas reizes, pēc akumulatora nomaiņas). Vai iet uz veikalu un jauna akumulatora vietā prasīt jaunu tā paša modeļa telefonu, vai vienkārši labāk šim bāleliņu produktam neuzticēties?

Upd.: Paldies par atsauksmēm! Telefons bija izcepis simkarti, šim turpmāk ar līkumu :)
29th-Mar-2015 04:56 pm
Netieku šovakar uz Benzīnvīru septiņos Dirty Deal Teatro. Atdošu studentu biļeti par paciņu dzeltenā Camel. diana.kondrasa iekš gmail
29th-Mar-2015 03:59 pm - pusķ vsjegdā būģet solnce
nevaru izturēt šito pelēcību.
tāpēc ir trīs dienā un es dzeru viskiju.

stulbi ir tas,ka biju sataisījusies iet uz Kuršiem pēc naža, bet vot man ir neērti iet uz veikalu neskaidrā.
lai gan laikam būtu jābūt neērti par pašu būšanu neskaidrā.
29th-Mar-2015 12:15 pm - zirga sēras
Nekaunība!
Nelietība!
Nejēdzība!
Nesirdība!
Nu kāpēc, kāpēc LNMM vajag šitā darīt - zirga dievinātā Padega darbus uzlikt uz T-krekliem, tā ka acis tek pakaļ un sirds kūst. Ak, ssrkanie smiekli un mana mīļākā no ielas...
Un tad zirgs apskatās, cik tāds prieks maksā un maitas- 50 eiro!!!!
Kas to var maksāt????
I ā!
29th-Mar-2015 11:36 am
mani fascinē ziņu aģentūra LETA, kas katru gadu publicē ziņu ar šādu virsrakstu: "Latvijā veiksmīgi ir notikusi pāreja uz vasaras laiku". vai kādreiz ir bijis citādāk? nu piemēram šādi:

Latvijā neveiksmīgi ir notikusi pāreja uz vasaras laiku

Rīga, 29.marts, LETA. Naktī uz svētdienu, 29.martu, Latvijā neveiksmīgi ir notikusi pāreja uz vasaras laiku - pulksteņa rādītāji plkst.3 tika pagriezti par vienu stundu uz priekšu, bet ne visur tas noslēdzies sekmīgi, informē Ekonomikas ministrija (EM).
Kā informē Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA), atsevišķos novados laika griešanas rezultātā, iespējams, kādas kļūmes dēļ skolotāju frizūras iestrēgušas 80'to/90'to gadu mijā, un šobrīd nav zināms, kā šo situāciju labot.
Savukārt Talsu novada televīzija, neprecīzi izpildot pārejas uz vasaras laiku instrukcijas, nonākusi vakardienā, un reģionālais medijs vēsta tikai par notikumiem, kas norisinājušies vairākas dienas atpakaļ.
Nedaudz citādākas problēmas vasaras laika ieviešana radījusi vairākiem Latvijas rakstniekiem, kuri, pārcenšoties ar laika griešanu uz priekšu, šobrīd atrodas nākotnē, bet pārējie Latvijas iedzīvotāji, kuri atrodas ierastajā vasaras laikā, viņu daiļradi nesaprot.
Visbeidzot, neuzmanīgi rīkojoties ar laikrādi, Olga Rajecka-Miglieniece un muzikālā apvienība "Turaidas roze" nonākusi alternatīvajā vasaras laikā, kur vakarā ir rīts, kur piepūsts ods pūš tauri un ziloņi kur sīc, kā arī kur kuģis vagu ar un traktors stāv uz enkura pa ziemu šovasar.
Par pāreju uz vasaras laiku un atpakaļ Latvijā atbildīgā institūcija ir EM, kas šobrīd ķērusies pie problēmu risināšanas.
29th-Mar-2015 11:12 am - prokrastinācijas piezīmes
Jo ilgāk kaut ko novilcini, jo vairāk šķiet, ka tā paveikšanai ir paredzēts kāds mistisks "īstais brīdis", kurā arvien vairāk baidies "netrāpīt".
29th-Mar-2015 10:28 am
Bet vispār, iespējams, kaut kādas manas komunikācijas problēmas nāk no tā, ka es esmu dafiga ilgi kopā ar (pieņemu, ka) nediagnosticētu aspergeru - t.i., es vienkārši esmu pieradusi lietot vārdus to pamatnozīmēs un gandrīz pilnībā izslēgt no sarunvārdnīcas to, ko sauc par "mājieniem".
Nu tbš ja es saku "tu man patīc", tas nozīmē "man patīk vaniļas saldējums vasaras dienā, tas pirmais mirklis pēc pamošanās, kad man šķiet, ka man nav paģiru, un tu". [Actually es muldu; tas ir daudz par poētisku; "tu man patīc" ir vienkārši "tu man patīc", bez nekādiem saldējumiem.] Ja es gribētu teikt "es gribu noraut tev drēbes un iegūt tevi Vērmanes dārza vidū", tad es tā arī teiktu.
Mājieni vispār ir čau; nu tbš es viņus uztveru un nolasu (vismaz tad, kad man tas ir izdevīgi), bet pirmā emocionālā reakcija ir "why the hell are you fucking with my head". Un vismaz 50 % gadījumu es pieprasu, lai cilvēks pasaka tieši un konkrēti, kas viņam kaiš un ko viņš grib. (Kas patiesībā ir dikti interesants sociālais eksperiments, t.i., diezgan daudzi cilvēki vienkārši nemāk pateikt, ko grib, un ir šausmīgi smieklīgi skatīties, kā viņi spirinās starp "es gribu" un "es nedrīkstu pateikt, ko gribu".) Es pat uz ironiju reaģēju kaut kā saasināti, nu tbš ja cilvēks ir drusku ironisks, tas ir fine, bet tie cilvēki, kas spēj būt ironiski 5-10 minūtes no vietas, man rada aizdomas, ka viņiem galvā kaut kas nav kārtībā.

No vienas puses, protams, varētu mēģināt adaptēt sevi normālo cilvēku pasaulei, nu vai vismaz mēģināt būt drusku vairāk lietas kursā par to, ko tad tagad nozīmē vārdi.
No otras puses, jūs, normālie, vienkārši nespējat iedomāties, cik nenormāli, nenormāli komfortabli ir dzīvot pasaulē, kurā vārdi nozīmē to, ko nozīmē un cilvēki saka to, ko saka.
29th-Mar-2015 10:05 am
es sapratu. tie resgaļi vienkārši cenšas palīdzēt man ēst gatavošanā kā nesaudzīgi kritiķi
kamēr es sestdien biju darbā, mana divu stundu ilgā cūķa sutināšana-cepināšana un pārējās izdarības iepriekšējā vakarā bija priekš kaķiem vistiešākajā nozīmē. kaķi nolēma, ka cūķis hjūmeniem tāpat sanācis par cietu un, atvēruši cepeškrāsni, izvazājuši tajā esošās cepešpannas saturu pa māju, un visādos stūros gaļu sadalījuši un likvidējuši
labi, ka tas nenotika, man mājās esot. no otras puses, es būtu pēc naksniņām ielikusi pannu ledusskapī. zem čaildloka!
nu, vismaz kartupelīšus atstāja, tie bija sanākuši samērā ēdami
29th-Mar-2015 08:58 am
Vai Rīgas Marks and Spencer ir arī pārtikas nodaļa?
29th-Mar-2015 08:41 am
nu ko - priecīgas! to whom it may concearn - patiesi augšāmcēlies!

būšu atpakaļ pēc kādām nedēļām divām. bučiki bučiki laski laski
29th-Mar-2015 05:11 am
The bomb just keeps ticking and ticking and ticking
And then you realize it's your heartbeat
28th-Mar-2015 10:10 pm - orhideja
Klusiņām uzziedēja
28th-Mar-2015 08:05 pm
" As someone originally from India, also a South Asian country, but where none of these bans ("litter, graffiti, spitting, expelling 'mucous from the nose' and urinating anywhere but in a toilet") are in place or being enforced -- I totally understand LKY's way of thinking, and agree with it.

In India, a lot of people chew tobacco and betelnut leaves, spit them out straight on the street. Litter? No problem, just chuck it out the window. I have seen supposedly educated people throwing their banana peels and empty potato chip bags straight out the window of a bus rather than waiting for the next stop. Want to take a leak? Go against the nearest wall, and pee in the stench of 20 people who have gone before you. People seem to have no concept of keeping public spaces clean. Literally exactly the behaviours described in the Singaporean rules are rampant in India.

All this leads to a fuck ton of garbage, filthy streets, and an image of being an unclean country. I wish we had had someone like LKY in the early 60s who could have prevented this from happening, and had given India an image of a modern country but with an ancient back-culture.

I have often wondered about the deeper reason behind this behaviour; and my hypothesis is that it is related to the concept of the family as the main social unit in South and East Asian culture, rather than the broader society as a whole. So people will keep their own house sparkling clean, but not hesitate to spit against the wall in the street two blocks away. The Singaporean solution ("ban the spitting and enforce it with steep fines") was, in my opinion, the quickest and most pragmatic way of solving this problem for a large, densely populated Asian city. Kudos to him."
28th-Mar-2015 08:49 pm
Izskatās, ka esmu nomērdējusi savu efeju. Jūtos ļoti bēdīga un vainīga.
28th-Mar-2015 08:36 pm
Kurš skrējiena posms sestdienas vakarā ir visgrūtākais? Pareizi - treniņtērpa uzvilkšana.
28th-Mar-2015 07:28 pm - Puķes podos
Kādus nelielus istabas augus jūs ieteiktu cilvēkam, kam nepatīk istabas augi? Gandrīz obligāta ziedēšana pēc iespējas ilgāk un biežāk, lai izskatās pēc puķēm.
Patīk pavasarī hiacintes, narcises, muskares, gribētu cauru gadu ko tādu. Vēl ciklamenas. Utml.
Diezgan patīk antūrijas un spatifīlas, bet līdz šim otrās kaķi vienmēr nograuzuši līdz zemei.
Nepatīk līdakastes, naudaskoki, Ziemassvētku kaktusi, orhidejas (neskatoties uz to, ka zied), un visi tie zaļie, kas parasti visiem uz palodzēm ir.
Vai vispār ir kāds augs, ko tādai īgņai-grinčam piedāvāt?

Ja tam ir nozīme - dzīvoklis sauss,gaišs, saulains.
29th-Mar-2015 01:33 am
Dienvidnieki un it īpaši salinieki ir ļoti ekstravaganti.
Kad bijām salā decembrī, onkulis pateica, ka aizvedīs parādīt savu meditāciju vietu.
Aizveda arī.

Vulkāna otrajā pusē, kur neviens nedzīvo, ceļmalā onkulis nolika kuģa konteineri, ievilka iekšā strāvu un pat izveidoja kanalizāciju. Izgrieza logu ar skatu uz jūru un sataisīja tīri labi dzīvojamu istabiņu iekšā.
Ielūdza apsēsties, iedeva katram pa alum un ieslēdza japāņu šlāgerus un pilnu klapi. Konteinerī kāpjot iekšā onkulis palūdza noaut apavus un atstāt tos uz ielas.
Tā nu mēs sēdējām dzelzs būdā skatīdamies uz tropiskās jūras saulrietu, ar alus bundžām rokā un klausoties japāņu šlāgerus.

Vēlāk onkulis aizveda kaut kur džungļos, kur uz izcirsta laukuma stāvēja divi palieli ekskavatori. Iekāpa iekšā un pasauca mani. Nosēdināja sev klēpī un saka "brauc!". Braucu arī. Cilāju vairākas tonaas smagos bazalta gabalus un metu zemē. Zeme rībēja kā zemestrīcē.

Tad visi kopā skatījāmies uz tās dienas pēdējo lidmašīnas reisu. No šī skatpunkta lidmašīna izskatījās kā objekts no citas pasaules.
Kad lidmašīna pazuda no redzes loka, devāmies vakariņot.
28th-Mar-2015 12:41 pm
Kur var nopirkt lakmusa papīrīšus ūdens cietības noteikšanai? emm.. vai arī kko alternatīvu, bet lētu. Zooveikalos pie zivju lietām ir redzēts kkāds pilināms šķidrums pa 8..10 eur, bet nu mums vaig 1 reizei nevis 50. =/
28th-Mar-2015 11:50 am - Fizioterapeits un/vai ārsts (problēmvieta - celis)
Problēma: Sāp celis. Līdzko neliela velo-slodze,tā celis sāp. Ūdeņi (droši vien) nav, drīzāk saites švakas.

Jautājums: Lūdzu, iesakiet kādu labu fizioterapeitu un/vai ārstu Rīgā, kurš nebūtu uzreiz uz graizīšanu tendēts, bet tomēr tikai ar tējiņām arī nenodarbotos.
īsāk - pēc pieredzes.Mīļš Paldies!
28th-Mar-2015 10:48 am - gumijas dušas paklājiņš
Kur centrā var nopirkt gumijas dušas paklājiņu? Negribas dēļ tā pērties uz krautām jysk vai depo. Varbūt to var tepat kaut kur nopirkt,,?
This page was loaded Mar 30th 2015, 1:25 am GMT.