smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
17th-Sep-2014 01:21 am
ķēniņam midam ir ēzeļa ausis.
17th-Sep-2014 12:32 am - absolūts kjūtness un sirsnība
Mīļākā šīsnedēļas tēma nr. 4: Apvienotā K.
Skotija, lūdzu neaizej.

un tiešām, tiešām, Let's stick together ir Kamerona sauklis, nevis joksjoks.
16th-Sep-2014 10:35 pm
"mani mazie flirta padomiņi" jeb

neko nepadomājiet, mana sirds ir ledusauksta un attieksme pret jūtām nicinoša un izsmējīga, tomēr ir viens personāžs, tikai neko nepadomājiet, kuru tajās retajās reizēs satiekot kultpasākumos vai krogos, gribas izlikties skaistai un interesantai, un šarmantai, cerēt, ka tajā brīdī, kad sveicināmies, man nav izsmērējusies lūpu krāsa, un tā tālāk, tāds, lūk personāžs. Un, tā vietā, lai es turētos pie šī skaistā uzvedības scenārija, es pats vai liktenis liek piepildīties plāna ačgārnajai versijai. Piemēram, es bez jebkāda iemesla uz līdzenas vietas brutāli nomaucos no krēsla šī personāža pašā acu priekšā, pēc tam konstatēju, ka staigāju viņam garām ar pie svārkiem pielipušu papīra lapu.

īsāk sakot, afrodīte nav mans otrais vārds un taisnības labad jāstaigā ar spaini uz galvas, lai kāds netīšām nepadomā ko pretēju.

(šodien ar saikni atklājām teātra sezonu ar metamorfozēm, tādēļ tās grieķu dievības te lidinās)
16th-Sep-2014 08:28 pm - Atbalsts ļoti nabadzīgam studentam.
Ceļā uz konteineri ir Converse ādas (melns+sarkans) kedas (bez ierastajiem slapjumcaurumiņiem). Tā apmmale pielīmētā nobružāda un nolupusi, bet pastāv opcija tās nobeigt pavisam, jo zole nav caura. 39 izmērs. Uz Otro Elpu nest ir kauns. Patiesībā, pat te publicēt ir kauns, bet iespējams es esmu izlepusi, jo vienu sezonu vēl toč pavilks (ja nekāps dziļās peļķēs)!
16th-Sep-2014 07:17 pm
Jaunajā Koena albumā sliktākais ir tas, ka man nav viskija.

Viss pārējais ir (ne)cerēti labi.
16th-Sep-2014 06:14 pm
Klau, jūzerneim, ja tev ir iesista roka vizuālajās mākslās, un tu proti apieties ar fotošopu, iespējams, ka mums vajag tieši tevi.

Uzdevums vienkāršs: ir fotogrāfija, kurā redzamo seju vajag dabīgi un neuzkrītoši padarīt, es citēju, "teiksim, trīskārt ļaunāku". Kaut kādu materiālo kompensāciju gan jau sarunātu.

Pratīsi?
16th-Sep-2014 05:42 pm
tas ir tīīīīķ grūuuuuti.
izlemt.
kādas sienas. kādu grīdu. paldies budam, flīzēs es iemīlējos uz sitiena un tur vispār nebij jautājums, ko par to domā citi, man būs manas lauvu pakaļiņas.

bet vot grīdu. tik daudz skaidrs,ka eļļot. bet toni kādu izvēlēties? ar to tak būs jādzīvo gadiem!

un sienas. Tārkais grib graudainu apmetumu. bet kā tas izskatīsies? nost jau pēc tam nerubinās.
un kāpnes. kādas margas? cik bieži likt reliņus?

problēma ir tajā, ka ir tik bezgalīgas izvēles iespējas apdares materiāliem un krāsām, ka tu cilvēks iznāc no veikala sareibušu galvu un ne kapeikas gudrāks.
16th-Sep-2014 04:30 pm
labu dien, cibnīši.
sakiet, lūgtumi, vai un kur rīgā būtu iespējams iegādāties sudrabu, tādu kā no zemes nācis.
mazu, mīlīgi sudraba pikuci neapstrādātu? to vispār var?

verī sudrabjū.
16th-Sep-2014 04:03 pm - Piefiksēju, lai nepazūd.
Diezgan interesanti par naftas ieguvi Krievijā, jo īpaši interesanti, ja šo saliek kopā ar pēdējo sankciju paketi.

http://mirvn.livejournal.com/15427.html
16th-Sep-2014 03:21 pm - всё говно кроме мочи*
Es drusku atkārtošos no cita tīmekļa un tiešām uzvedīšos kā viens ligas "igauņufīlija" paraugpacients un nenovaldīšos lietas un notikumus salīdzinājusi tuvajā kaimiņzemju mērogā. Iepēra, vaizin.

Latvijas Universitāte ar smalki tonētu un īlenus apvīlējušu ziņu svin nonākšanu QS World University Rankings 701. vietā. Tas protams, deviņdesmitpiecgadīgai-mazas-valsts-vāji-finansētai-žēli-raud-kokle-un-vai-šaubās-maija-kūle**-augstskolai ir vareni, tie ir mūsu pirmie, bet drošie soļi mūspašu Alma Mater garajā mūžā pretī Stenfordas/Helsinku/Lundas virsotnēm: kvalificēties starp TOP 800 pasaulē. Lielas lietas, bārbaliņ, sākas tieši no maziem solīšiem, arī Romu vienā dienā neuzcēla un kas citiem prasa gadsimtus, to mēs piecgadēs. Jā, un tur nav ne RSU, ne RTU, ne pārējā vietējā skaistumkonkursa dalībnieku. Tajā ziņā- spēks no LU. "Kāja ir iespēju durvīs."


Vienīgi tikmēr "tie igauņi", pat ne Rēveles, galvaspilsētas, bet Tartu Universitāte,
"VIŅI" ir ieņēmuši 379. pjedestālu, bet par to manis minētajā un smalki tonētajā vēstī nav nekā, viņi ir apsteiguši faktus un pacēlušies virs tiem.

Labā ziņa- tajā 701 klubiņā mēs svinam kopā ar brāļiem leišiem, līdz ar to, sēdi nu rāms cibiņ savā aizkrāsnē, ēd mātes sviestīnu un brāļa kuģeli un nelien pasaulē pārāk uz āru. Priekā par to!

http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/pasaules-labako-universitashu-reitinga-no-latvijas-iekljauta-tik.a98639/* tā būtisko saredz cienījami urologi un mēs tiem ticam.
** klačas klačas: ES nākotnes intEliģEnces dEbatē, kuru mazāk dēmokrātiski varēja vērot sietraidē, iemīļotā akadēmiķe izteicās, citēju no aptuveniem pierakstiem, ka "eiropas savienība ir tāda taukaina." intonācijas salikt pašiem.
16th-Sep-2014 03:29 pm
vakar bija tāds emocionāli silts un piepildošs vakars ar [info]eureka, sarunu gaitā atskārtu, ka mana iegrimšana pašnožēlā ir mazinājusi empātiju pret citiem, un šis mūzīgais aizvainojuma stāvoklis, kā lai pasaka, padarījis mani tādu mazjūtīgāku un neredzīgāku. Laikam depresija ir arī tāds neredzīguma paveids.

16th-Sep-2014 03:24 pm
cik labi, ka jogas nodarbību vadītāja atsūta īsziņu ar atgādinājumu par nodarbību šovakar. neviens jau it kā nespieda, bet aizrakstīju, ka būšu. tā ka nāksies vien iet
16th-Sep-2014 02:35 pm - ērts failu džeris-menedžeris
lielajai desmitgades failu kārtošanai sagādāju sev Free Commander XE.
taču papētot, nesalikās diezko ērts (piem. pēc visādām opcijām ir jālien pa stūriem, un labās pogas konteksts ir Win Explorera, nevis paša softa).

kādu lietojat jūs, un ko ieteiktu?

vēlamās opcijas būtu:
* vismaz divpaneļu, vēlams n-tie tabi
* iespēja kārtot failus tā, lai atlase/piekļuve būtu gan, piem. pēc nosaukuma, gan pēc taga
* līdzīga MacOS Findera struktūrai (pārskatāma folderu hierarhija)
16th-Sep-2014 01:45 pm
izvārīju tik garšīgu skābeņu-nātru zupu, ka ja Mīļotais Vīrietis mani neprecēs, es precēšu pati sevi
16th-Sep-2014 12:52 pm - piemiņas koncerts
Vai nav dzirdēts, vai šogad plānots kāds piemiņas koncerts Zolitūdes traģēdijas upuriem?
16th-Sep-2014 12:37 pm - atkal par kukņu
Latgales braucienā pie keramiķa Staņislava Viļuma iegādājām superīgus melnās keramikas podiņus. vakar beidzot iemēģināju, dārzeņi sanāca apgrēcīgi garšīgi.

ir kāda laba recepte krājumā? ja neskaita viss-kas-mājās. ir taču visādi knifiņi tiem kas tā regulāri gatavo
m?
16th-Sep-2014 10:04 am
Šizofrēnijas riska faktori
a)jūs esat pusaudzis vai pusmūža vīrietis.

Hme.
16th-Sep-2014 09:49 am - #regulēt, regulēt - nevienu stundu negulēt
rīgas satiksmes matemātika - man, braucot pāri paralēlo ielu režģim no čaka līdz valdemāra, paiet tikpat daudz laika, cik braucot uz centru no juglas ar sabiedrisko transportu. kas ir tieši tikpat daudz laika, cik aizņem pirmā minētā ceļa gabala mērošana kājām.
15th-Sep-2014 11:47 pm
nolasīju antonovkas. sajutos kā balerīna, uz trepju augšējā pakāpiena ar vienu pirkstgalu turēdamās un sniegdamās ellē ratā pēc āboļa.

vispār, ar mani kas nav riktīgi - šogad galīgi neēdās āboļi, kaut vienmēr esmu tos patērējusi citiem nesaprotamos apjomos. laikam visu nepieciešamo skābumu uzņemu caur vīnu.

nogriezu piparmētru ceru, bet laikam jau šitai drēgnumā nekas līdz tējai neizžūs.

gāju uz dzīvokli, satiku draudzeni, viņa,manu dārzā saplūkto pušķi ieraudzījusi, paziņoja,ka man jāiet strādāt par floristu.
šitā man cilvēki viskur mēģina aizsūtīt. uz dizaineriem, stila konsultantiem, suņu treneriem, kas tur vēl bij? bet tak viss tass ir tik virspusēji .
kā mēs ar Tārko nosmējāmies,kad par to floristu būšanu izstāstīju - makten dārgi man tie pušķi sanāktu, ņemot vērā,ka (subjektīvi vērtējot) vissmukākie man sanāk, lasot pļavā vai dārzā uz rinķi staigājot.
15th-Sep-2014 11:05 pm - theme song by grouplove
patiesībā ja tā padomā mēs visi reiz bijām slavenā deviņdesmito gadu seriālā
15th-Sep-2014 10:06 pm - Baigi vajag
Varbūt kādam/kādai garāžā, pažobelē vai atvilktnē ir nobēdzināts tāds zīmogs, kurā ir gumijas lentas ar cipariņiem, un tad pēc vajadzības var uzstādīt zīmogojamo numuru vai datumu. Labprāt uz pāris nedēļām aizņemtos.
15th-Sep-2014 09:06 pm - taisnes
jau interesējos tviterī, bet nekādu skaidrību tā arī neguvu.
otrās klases uzdevums, uzdots mājās matemātikā - uzzīmēt divas taisnes, kas krustojas divos punktos.
tas reāli ir iespējams? un tādā veidā, lai to mācētu izdarīt 2. klases skolniece?
15th-Sep-2014 07:45 pm - Zīmētās bildītes
Šodien darbā čalojām par sejgrāmatā klejojošajiem sarakstiem ar grāmatām, kas ietekmējušas domāšanu. Tad mēs sapratām, ka multiplikācijas filmas varētu būt atstājušas vēl nopietnākus nospiedumus trauslajās vērtību sistēmās. Tad nu saraksts no multfilmām, kuras man ir iespiedušās atmiņā un, iespējams, veidojušas kaut kādus estētiskos vai morālos priekšstatus

Ezītis miglā (ļoti patika tā miglainā pasaule un spīdošās viendienītes laikam jau. nemaz nebija bail)
Dillī dallī visas daļas (ļoti atmiņā iespiedusies tā jaukā ālēšanās un formu veidošanās)
Ābolu maiss (šausmīgi žēl bija to zaķīti, kurš visus ābolus izdāļāja. laimīgās beigas pat neatceros)
Plastalīna vārna (atkal fascinēja formu un valodu metamorfozes)
Sēž uz sliekšna pasaciņa (Pirmā daļa - meh, otrā daļa - bija ļoti bail, trešā daļa - ļoti patika zvēriņi, kas šķīlās ārā no zemes)
Ness un Nesija (ļoti raudāju, bet laikam pat vairāk pie dabas katastrodas un naftā ielipušajām kaijām, kā pie Nesa un Nesijas šķiršanas)
Ir vārgas atmiņas par visādām multenēm, kurās bija parādītas kara un atomieroču šausmas (lidoja cilvēki uz svešām planētām, daba bija dzīva un pārvērtās gan par sunīti, gan sievieti, un tad kaut kāds ļaunais gribēja viņu uzspridzināt un drosmīgie kosmonauti paņēma bumbu līdzi un uzspridzinājās paši), iespējams arī no šīs

Protams, bija arī Avārijas brigādes, Boļeks un Ļoļeks, Rīsiņš un Makarons, Kurmītis, Krokodili Genas, Inspektori Capi un Zaķi un Vilki bet tā jau ir cita kategorija.
15th-Sep-2014 07:44 pm - septembris
ainiņa no vakardienas konča Ādmiņu ielā -
es: Čau, Uldīt
Rudaks: Čau, Inesīt
es: Kā iet?
Rudaks: man riebjas darīt jebko, kam ir noteikti termiņi, tas mani nogalina.
es: jā, nu man arī mēdz nepatikt
Rudaks: Inesīt, neredzēji kaut kur manu maisiņu?
es: kāds tas izskatījās?
Rudaks: parasts
es: kādā krāsā?
Rudaks: parastā

tas maisiņš tā arī palika tur. Kārlis saka, ka vakar tajā esot bijusi iekšā Nika Keiva plate un šnabis. šodien palikusi vairs tikai plate.
This page was loaded Sep 17th 2014, 2:30 am GMT.