smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
13th-Oct-2015 09:12 pm
Kāpēc pieturās autobusu/trolejbusu sarakstiem ir samainītas krāsas?
Jebšu - kādreiz autobusi bija zili un trolejbusi dzelteni (saraksti), tagad sarakstu krāsas ir samainītas, toties uz pieturu stabiem, kur rindiņā transportu cipari, viss vēl pa vecam. Kāpēc tā, kāds zina?
13th-Oct-2015 07:02 pm
Aizeju ar Stellu uz spēļu laukumu, atšaudos no "es gribu čurāt" ar "pačurā pamperī", pienāk čalis un stādās priekšā kā "Lias draugs", es ar viņu parunāju kādu minūti...
Un Stellas vairs nav.
Pēc augoši panikaina mēğinājuma viņu atrast, jes, nāk tāds vecis, stiepj manu nikno bērnu, kas esot "viens pats gājis uz ielas".
Pēc tam Stella paskaidro, ka ir gājusi uz tuvējo tualeti pačurāt.

Trešā bērna sindroms, bļe. Vienīgais, kā varu sevi attaisnot - pirmajiem diviem (kurus es actually pieskatīju) nekas tāds pat prātā nebūtu ienācis.
13th-Oct-2015 07:00 pm - Meklēju biļetes uz Līvu akvaparku
Te pirms kāda laika pārdeva ielūgumus/biļetes uz Līvu akvaparku. Ja kāds vēl pārdod, lūdzu, sazinieties ar mani. Vēlētos nopirkt un, saprotams, ka par lētākām naudiņām nekā jaunas.
13th-Oct-2015 05:01 pm - Skapja tīrīšana S-M izmērs
Skapja tīrīšana, drēbes dāmām S-M izmērā.
Cenas no 1 tērvetes alus līdz 5 eur (izņemot divas kleitas)
Bildes te (parole: 12321): http://foto1.inbox.lv/elga-b/Dreebes-S-M
13th-Oct-2015 04:45 pm
migrēna. smaiļiks. cenzēts citāts no dzejoļa
13th-Oct-2015 03:53 pm
bāc, būtu brīvāks laiks, šito gan paskatītos: http://sejas.tvnet.lv/slavenibas/579592-ekstrasensu_cinas_piedalas_krievijas_mafijas_krustteva_atraitne

/smuka dāma un vēl tas stāsts. man patīk rudmates
13th-Oct-2015 02:50 pm
nejauši telefonā saspiedu fb uz spāņu valodu, tad aizgāju labot atpakaļ uz angļu, bet vells parāva uzlikt english (pirate)
fb lietošana kļuvusi par visnotaļ iepriecinošu pieredzi, yarr!
13th-Oct-2015 12:44 pm
Atā, atā, ja vaša ķoķa . Pazūdu uz kādām nedēļām.
13th-Oct-2015 01:21 pm - Printeris
Ka jau pritneri, ta man ar viens ir.
Strādajošs HP DESKJET 5440 uz atdošanu, tik 'jābaro' ar tinti. Man apnika tintes kārtridžus pirkt katru reizi(teiksim, reizi gadā), kad gribu vienu lapu izdrukāt mājās. Dabūnams Imantā.
13th-Oct-2015 12:45 pm - Pasternaka vs Penns
nu nav īpaši līdzīgi, bet vienota pieeja grima mākslā.
13th-Oct-2015 12:02 pm
Meklēju autoru stāstam par kosmonautu, neveiksminieku un robotu, kurš kompensē saimnieka lažas. Kad neveksminieks kļūst veikls un izmanīgs, robots sāk tupīt un lauzt visu. Bredberijs? Saimaks? Azimovs?
13th-Oct-2015 12:01 pm
padalieties lūdzu ar receptēm, kā jūs taisat lazanju. veģetāro. mani interesē tāda, kas būtu bez sēnēm, kabačiem un baklažāniem. un ar sieru. pagūglēju receptes, bet tur ir diezgan dažādi tie varianti un pamatā klāt šitie te kabačveidīgie, kuru garšu un smaržu es vienkārši nepanesu.
13th-Oct-2015 09:49 am
Paģiras un binokulārs. Tā gaisma dikti spilgti spiež actiņās. Jāiztur.
13th-Oct-2015 10:43 am
Vai kādam nav lieks ielūgums uz izstādi 'Māja. Dzīvoklis. 2015'?
13th-Oct-2015 10:17 am - #daily quote
the mind is a set of information-processing machines that were designed by natural selection to solve adaptive problems faced by our hunter-gatherer ancestors.
13th-Oct-2015 10:14 am - ABC
Medicīnas studentei no UK nepieciešams pamācīties latviešu valodu. Dzīvo Āgenskalnā. Ja ir interese un jautājumi, rakstīt uz moyom95 at džīmeils , jo es neko vairāk nezinu.
13th-Oct-2015 09:40 am
Noteikti ir kaut kāds specifisks apzīmējums tam writer's block paveidam, kad tev
1) ir galvā ideja skaistam & heartbreaking stāstam, nu tur nekas TĀDS nekad nebijis, bet gribas izstāstīt
2) bet šis stāsts varētu notikt tikai ļoti specifiskā vidē (tb manā gadījumā SF) un citās vidēs šo stāstu (kas gan nav inherenti "zinātniski-fantastisks") nevar izstāstīt
3) nekad vēl nav strādāts tieši šāda tipa pasaulē, un, lai arī ir paraugi, tie nav ne baisi iedvesmojoši, ne arī specifiski uz šāda tipa problēmu orientēti
4) plus čujs jau teic, ka tas drīzāk būs nevis īsais stāsts, bet romāns, un, ja tas būs romāns, tad *iemesls*, kāpēc tas tiks rakstīts, būs labākajā gadījumā 1 aina, nu tb 1/50 daļa no romāna, a kas būs viss pārējais - nav zināms, lai arī tipa interesanti
5) un, protams, tā kā godprātīgais rakstnieks kaut kādā brīdī ir apgādājies ar izpalīdzīgiem draugiem, kas uz jebkuru jautājumu ir gatavi atbildēt, piesūtot 3 respektablus zinātniskus pētījumus "iesākumam", izpētes process varētu būt... ehm. :)

Nu tbš slinkums tas ir, protams, bet arī kaut kāda jebļas zloba

/noteikti ir kaut kāds specifisks apzīmējums domai "hmmm, varētu sevi papildus motivēt, ieliekot šajā vidē zombijus", nu vēl bez "wtf is wrong with you, ŠITO tu padomāji, skatoties Žizeli?"
13th-Oct-2015 09:47 am - Divas biļetes uz Latvija Kazahstāna.
Divas liekas biļetes uz futbola spēli pret Kazahstānu.
O sektors, 7. rinda. Pirktas abonamentā, kopā pa 27,50.
Atdošu abas kopā pa 15 eur.

UPD: Cena samazināta līdz 10 eur par abām biļetēm.

ifolkmanis gmailā
13th-Oct-2015 08:55 am
Biznesplāns:
1) manis pēc visi produktivitātes guru var iet dirst, tas, kas reāli strādā, ir mūzika bez teksta + smuki dibeni (noteikti bioloģiski pamatots, tb "šitā dibena dēļ ir jēga ne vien izdzīvot, bet arī dzīvot, un dzīvot labi, lai tiktu galā ar konkurenci" jeb "ātrāka asinsrite un hormonu kikstārts")
2) vajadzētu izveidot īpašu produktivitātes pornogrāfijas līniju

..nu vai arī vienkārši rebrendingot to sasodīto baletu, intelbeņķiem par sašutumu
13th-Oct-2015 12:46 am - we all are just humans
Ir vakars, man ir jauks reibums un es negribu domāt par došanos uz darbu rīt no rīta.
13th-Oct-2015 01:04 am
Kā nez tas nākas, ka šogad tik lēnīgi iekrāsojas lapas? Naktis ir aukstas pēc suņa, un diennakts temperatūras amplitūda gana liela. Taču viss tik zaļš,tik zaļš kā tādā pavēlā augustā. Kur visi tie hromoplasti, vai kā viņus sauca, kam vajadzētu jau būt izsoļojušiem uzvaras gājienā?
12th-Oct-2015 11:33 pm
Pirmo dienu uzvilku cepuri.
Un, protams, uzreiz to kaut kur pazaudēju...
12th-Oct-2015 09:38 pm
Sēnes laikam šogad vairs nesanāks lasīt, tālabad pastāstīšu kā gadījās izgājšgad, kad ar Stratēģisko Partneri bijām aizbraukuši uz vienu īso sēnēs tepat Pierīgā.
Klimstu, tātad, vienatnē pa mežu kā Sniegbaltīte, meditēju uz mušmirēm, trallinu mazu dziesmiņu, stirniņas pietek klausīties, putniņi nometas uz pleca. Sēņu grozs kļūst pasmags, kedas slapjas, dodos uz mašīnu, jau pa gabalu redzu, ka Stratēģiskais sarunājas ar kādu tumsnēju bārdainu jaunieti pilsētnieka drāniņās. Abi plātās ar rokām, lokās, kaut ko cilā, mēra. Kā nāku tuvāk, Tumsnējais pieklājīgi palokās un krūmos iekšā gan. Rokā grozs.

Bet bijis lūk kā, kamēr Stratēģiskais lauž bekas, pienāk Tumsnējais un uzrunā angliski, ar akcentu. Viņš esot iebraucējs un gribot sēņot. Bet nevienu sēni nepazīstot. Vai Stratēģiskais pazīstot sēnes? Lūk, Stratēģiskais saka - nāk godājama sieviete, sēņu zinātāja, viņa visu parādīs, pastāstīs. Ne, ne, Tumsnējais saka, viņš labāk nofotogrāfēšot šitās te pašas, ko Stratēģiskais salasījis. Un izvelk aifonu Nr 5. Un fotogrāfē. Un pieklājīgi atvadās un aiziet sēņot.
Es ceru, ka Allāhs viņu kārtīgi pasargāja, un ka viņš tās sēnes bija tikpat kārtīgi sabildējis, citādi itin viegli iegrābties mušmirē zaļajā un nokļūt pie 70 jaunavām, jo tak nevar tā mežā runāt ar svešinieci, kurai pat hidžābs nav aplikts, tā ja!
12th-Oct-2015 09:48 pm - Āāāā, zis iz faking džīnias!
Cross Fit
This page was loaded Oct 13th 2015, 9:24 pm GMT.