smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
22nd-May-2018 11:04 am - 22. maijs- visu kalendārā neierakstīto un nesaprasto vārdu diena
Kamēr pēc tēva līdakas pavēles atšuvu viņa jaunajām džinsenēm galus, viņš nolēma nosvērties.
Diemžēl, melnais, apaļais putekļu sūcējrobots nekam neder, jo kunga svaru nerāda.
22nd-May-2018 12:01 pm
dakterei ir sargbrālītis. viņš atbild uz telefona zvaniem, pieņemšanas stundu laikā ik pa laikam iznāk koridorā, dusmīgi paglūn uz gaidītājiem un šad tad dusmīgi purpina. krieviski. nelaipns viņš nav, bet baisas iedzen. tas droši vien ir galvenais iemesls kādēļ viņš ir pieņemts darbā, jo daļa pacientu jāiebiedē lai dzertu zāles/neapgrūtinātu dr ar savām vaimanām.

un tagad man reāli rauj uz piņņu jo tā kā es vakar neaizbraucu uz akūto stundu (jo jutos slikti. ha.), varētu piezvanīt lai noskaidrotu vai nevajag kādas papildizmeklēšanas, bet man bail, ka atbildēs tas brālītis un runās krieviski un man jau no rīta sāp galva un es dzimtajā valodā švaki saprotu. apsveru domu zvanīt medmāsiņai tajā laikā kad arī daktere ir kabinetā
un jūtos šausmīgi. un gļēvulīga. bet ja jūs to brālīti redzētu, jums arī čuriņa raustītos
22nd-May-2018 09:26 am
Almighty God! Thou who holdest in Thy hand the minds of men, deliver us from the fatal arts and sciences ... give us back ignorance, innocence, and poverty, which alone can make us happy and are precious in Thy sight"
(Rousseau 1750, Discourse on the Arts and Sciences)

(Šeit, protams, ir zināms paradokss, jo tie cibiņi, kas šitam varētu laimīgi pieslieties, protams, nav lasījuši Ruso, jo fuck that, ignorance is da best!)
21st-May-2018 11:47 pm - pieredze
Ko cilvēkiem būtu jāzina par Bulgāriju un ko kā jāuzmanās? Kāda ir mākslas, kultūras dzīve? Kuras ir foršākās pilsētas? Varbūt ir kaut kas nenormāli specifisks un tikai šai valstij piemītošs? Vai šeit ir kāds ar personīgu pieredzi, kurš varētu padalīties? (Man tur būs jādzīvo gadu)
21st-May-2018 09:10 pm
absolutely tragedy
21st-May-2018 07:27 pm - Jautāju, vai kāds negrib darbu :)
nu,man te zvana, prasa, vai nezinu kādu, es padodu tālāk :)

Vajadzīgs vismaz uz vasaru, bet, ja izdosies lieliskas attiecības, tad ilgāk, darbinieks Rīgā - jāmontē ventilācijas sistēmas un jāvelk apkure. Var būt bez jebkādām priekšzināšanām,jo ir kas pamāca, bet vajag tā, lai, citēju "rokas aug no īstās vietas" :D Ja cilvēks rokās turējis elektroinstrumentus, tad vēl labāk :) Ja kādam noder, priecāšos :) Droši zvaniet Mārcim 26121510 par visiem jautājumiem un atsaucieties uz Elīnu. Lai izdodās :)
21st-May-2018 04:08 pm
Vai esat piedalījušies klusēšanas retrītos?
Kādas atsauksmes?
21st-May-2018 03:40 pm
Varbūt kādam ir pieredze - vai ar šo http://www.stollar.eu/bbl550 var taisīt zaļos kokteiļus? Tā, lai neķeras nekas zobos :)
21st-May-2018 12:33 pm - Soctīklu sabiedrības vērotāja piezīmes.
Kaut kur pa ausu galam pieredzēju acīmredzamo tēzi, ka mūsdienu soctīklu sabiedrībā ir ļoti mainījusies vārdkopas "sociāli nozīmīgs notikums" jēga, ja agrāk tas bija kaut kāds karš, vērienīga katastrofa, ķeizara dzimšanas diena, dziesmusvētki vai kas tamlīdzīgs, tad tagad par pilnīgi pielīdzināmu vai pat nozīmīgāku var kļūt pat galīgākais sīkums atsevišķa indivīda vai skaita ziņā nelielas grupas dzīvē, ja vien šis sīkums kādu iemeslu dēļ iepatīkas vai gluži otrādi plašākai auditorijai. Tiešām, nav jātaisa aptauja, lai uzzinātu, kas tad ir "sociāli nozīmīgāks notikums" latviski saprotošajai auditorijai - stāsts par to, ka pirms neilga laika esot novēroti gravitācijas viļņi vai stāsts par "huļi bļoda netīra".

Interesanti, ka šī pilnīgi attaisnojamā nespēja nošķirt nosacīti būtisko no pilnīgi noteikti mazsvarīgā rezultējas šķietami dīvainos interneta krusta karos, kuros tiek ieguldīts daudz laika un enerģijas. Viena no man mīlākajām cīņām ir nesaudzīgā plakanās zemes teorijas piekritēju apkarošana. Ja ne katru dienu, tad katru otro jau nu noteikti redzu kādu iznīcinošu dzēlību, sarkastisku joku par šo tēmu vai tik neapgāžamu pierādījumu zemeslodes apaļumam, ka prasās pārskatīt savu viedokli par jebko, kas pirmajā acu uzmetienā šķiet plakans. Un kas tik šādi netiek apkarots. Fobijas un tradīcijas, patriotisma trūkums un rudzīšu pārpilnība, nabadzība garā un treknums miesā, tiešām ir, kur izvērsties un kam savās taisnīgajās dusmās pieslieties. Un tas ir ļoti labi, ka tā, ka cīņas no ielām uz internetiem pārceļas, jau sen klasiskos pārdesmit cilvēku protestus pie Saeimas vai visa veida fanu gājienus/braucienus tikpat labi var fotošopā organizēt, no tā gan pasākumi jaudā iegūs, gan satiksmes organizācija necietīs, gan pašu veselība saglabāsies, ja ārā auksts vai policistiem ienācis prātā atkal kādam aci izšaut.
21st-May-2018 12:02 pm
Visās malās zied sarkanās vilkābeles - vismaz divas nedēļas agrāk nekā parasti.
Burvīgais, maģiskais, dievišķais, ellīgais laiks, kas vienā mirklī izrauj iekšas uz āru, bet nākamajā liek aizpeldēt miglainā pusapziņas transā.

Pirms apmēram desmit gadiem es sāku ievērot ziedošās vilkābeles un man ieviesās savi vilkābeļu maršruti.
Ar plūškokiem iepazinos vēl nesenāk.
Ziedoši koki ir tie, kas marķē manu dzīvi gan telpā, gan laikā.
21st-May-2018 07:59 am - Katram savu maratonu
Pēc iesildīšanās Pagalma festivālā pirms nedēļas, sendviču bārs "Desu klusēšana" devās izbraukumā uz suņu sacensībām barot divkājainos dalībniekus - skaitā 85. Nevis astoņus, nevis piecus, bet ASTOŅDESMIT PIECUS. Lielākais kompliments bija, ka vēl nevienās sacensībās neesot bijis tik garšīgs ēdiens. Un vēl viens no īsta brita - kurš paziņoja to pašu, tikai UK mērogā.
Atpakaļceļā piestājām Ķeipenē apskatīties Sergejam Eizenšteinam veltīto mākslu. Viens no objektiem tur ir galds mājas izmērā un divi atbilstoši lieli krēsli. To ieraugot, sapratām, ka viss mūsu pagatavotais ēdiens knapi pietiktu diviem milžiem, kam paredzēts šis galds.
Taču neskatoties uz cepšanas, griešanas, kapāšanas un fritēšanas maratonu (astoņdesmit pieci parasta izmēra ēdāji jeb diviem milži!), šī bija pirmā Restorānu diena, pēc kuras negribējās teikt "nekad vairs". Tāpēc, iespējams, "Desu klusēšana" neklusēs 4ever!
20th-May-2018 11:20 pm - maijs
Baltu cilšu pirmizrāde
Grails koncerts
tuvu pie desmit mimozām Čē
burciņu sezonas atklāšana ar rabarberu čatnija vārīšanu
Vasarsvētki ar pirmo vegan bārbekjū namiņā

pēdējā laikā daudz laika pavadu ar brāli
20th-May-2018 06:32 pm
Es jums divas lietas teikšu, mani bērni, tā pirmā - neejiet vieni tīrelī, tā otrā neļaujiet pāraugt zālei, lai to pēcāk pļautu ar 100 gadīgu pļaujmašīnu!
20th-May-2018 03:08 pm
Starptautiskās cibas ballītes – tas protams ir jautri un līksmi, bet pamazām aizvien atklātāk izzīmējas kāda problēma.

Nelaime tāda, ka ballītēs iesaistītajām personām nepiedodami ļoti sakrīt gaume ne tikai uz spirdzinošajiem dzērieniem un mūziciņu, bet arī uz sievietēm. Saprotiet, nu, es te viss tāds ar prieku gaidu vakarus, kad varēs satikt flirtīgo zaju, piemēram, kura allaž arī flirtē ar pilnu jaudu un atdevi, bet tad pilsētā ierodas Kx, un, ko domājiet, tagad flirtīgā zaja ar tādu pašu jaudu un atdevi flirtē ar Kx, atliek ieplestām acīm skatīties, plātīt rokas, nē nu pagaidām jau tas viss tāds hihi-haha, bet vispār tak velk uz an accident waiting to happen!

Pat nezinu, kā šitajā jautājumā kaut kādu potenciālu kārtībiņu ieviest, bet nupat jau prasās.
20th-May-2018 03:54 pm
Vakance: uzņēmums meklē kādu, kas šajā psiho un trako kolektīvā strādās par normālo cilvēku.
20th-May-2018 01:34 pm
Vakar, tātad, divas sievietes ar zāles palīdzību (saprotiet pēc vajadzības) pievienoja boileri pie pareizajiem krāniem. Pēcāk, krāmējot dēļus, es sāku filosofēt, ka mazliet ticu reinkarnācijai, pēc kam gandrīz nomaucos uz naglām. Morāle - kas filosofē nevietā un nelaikā, tas var ātri iemantot citu laicīgo ķermeni.
20th-May-2018 11:05 am
ņemot vērā to, ka pirms pusstundas lasīju par hobitu un rūķiem Kalnu Karaļa mantnīcā, ir jocīgi izlasīt ziņas 'latvietis kļūst par kalnu karali' virsrakstu
20th-May-2018 09:50 am
Tātad, jūs arī nezināt, kas ir mežasiļķe, ja?
20th-May-2018 01:30 am
tvnet: Zinātnieki «sajukuši prātā» un paziņojuši, ka astoņkāji patiesībā ir citplanētieši
19th-May-2018 09:31 pm
"On complexity vs sophistication: During the cold war, a US company noticed the USSR had stolen the plans for a natural gas pipeline system, but not the software.

In response, the US introduced an integer overflow bug that was uptime dependent, and took something like 6 months to hit. The bug simultaneously cranked up the pumps and closed all the valves in the network.

It was known that the Soviet economy would crash in under a year without the ability to cheaply move natural gas, so they couldn’t test long enough to find this.

A year or so later, the DoD’s seismographs detected the largest non-nuclear explosion in human history.

The main impact wasn’t the explosion or the short-term economic damage. The main impact was that the USSR stopped trusting stolen software, which set them way further back, economically and militarily.

Arguably, that ~one line of code was infinitely more sophisticated than stuxnet."

https://en.wikipedia.org/wiki/Siberian_pipeline_sabotage
19th-May-2018 06:25 pm - maijs
londona-lutona-rīga-salaspils-rīga-salaspils-rīga-smiltene-valmiera-mūrmuiža-smiltene-mūrmuiža-smiltene-rīga-salaspils-rīga-durbe-liepāja-durbe-kursīši-saldus-rīga-salaspils-smiltene=

mans 10 dienu ilgais ceļojums telpā. baigi apnicis. gribas kādu laiku vietsēdēt.
19th-May-2018 02:42 pm
Sveiki!

Vai jums ir pieredze, pēdējā laikā lidojot ar Ryanair, attiecībā uz viņu jaunajiem bagāžas noteikumiem; vai, ja neesmu atzīmējusi bagāžas prioritāti, joprojām būtu iespējams, ka bez lielām problēmām es varētu ņemt rokasbagāžas mini koferi (10 kg) un, piemēram, auduma maisinu, kurā būšu ielikusi datoru, telefonu un maku?

Paldies!
19th-May-2018 12:20 pm - Tādas mums sestdienas
Grūti, sēžu gultā, ēdu cepenē uzsildītu saldētu picu un skatos karaliskās kāzas, vēlāk hokeju.
Mirkļbirka #poha #esjauneizdzerudaudz
19th-May-2018 11:15 am
- Kas man tik tikko aizspurdza garām?
- Tie ir gadi. Viņi šeit bieži tā aizslīd.
19th-May-2018 11:01 am - Dienu vērotāja piezīmes.
Vienkārši skaista diena. Jau četras stundas priecājos.
This page was loaded May 22nd 2018, 5:05 pm GMT.