smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
29th-Aug-2014 09:29 pm - Atkal par dženderiem. Un barību.
Dārgo cibiņ, vai tev labāk garšo saldumi vai "asumi"? Resp., vai tad, ja kāds pikaperu treneris gribētu samācīt pretējā dzimuma (vai atbilstošās orientācijas) būtnes, kā tevi iebarot, sniegt neaprakstāmu baudu un likt lūgt vēl, - viņam būtu jāiesaka lietot kūciņas, konfektes, kliņģeri un parastās zaptes, vai arī negantie mikšļi, kuri ietver dažādu šķirņu piparus, ķiplokus, sīpolus, vasabi, utt.?
29th-Aug-2014 09:28 pm - Aktuaļna i malovata
Šīvakara filmiņa
29th-Aug-2014 08:21 pm - Riteņa saslēgu.
Meklēju riteņa saslēgu, lai var uz universitāti braukt ar lielāku prieku kā gadījumā, kad jāizmanto sabiedriskais transports.

Pateicos par atvēlēto laiku!
29th-Aug-2014 05:16 pm
davai es jums labāk pastāstīšu riktīgi labo silto uzkodu recepti. mēs tās saucam par "Irēnas maizītēm" jo mammas draudzene tādas ciemos atbraucot bija pagatavojusi. jūs, protams, drīkstēsiet saukt par Renātes maizītēm, ja tā labpatīk

apcep uz pannas maizes šķēles (parastais ķieģelītis ir vislabākais), kad tās zeltainas, pieliek sīpolus, kad sīpoli zeltaini, piecep tomātu (ja ir pieejams, var piecept šķiņķīti/speķīti, papriku, visu, kas garšo un necepas šausmīgi ilgi), aplej ar olu (olai klāt garšvielas). visforšāk, ja maizīte sacepta cieta, jo tad ar vāku pasutinot maize pārāk neizmirkst olā. ēd no šķīvjiem ar dakšiņu, pirms pasniegšanas apkaisa ar dillēm/pētersīļiem/selerijām/lokiem etc. var uzrīvēt sieru. vispār var izmantot 'to, kas mājās' visas variācijas sanāk garšīgas
29th-Aug-2014 05:14 pm
nedēļu nebiju internetā, mēzu un tīrīju un izlikos neko nemanām un tā nu jūs mani ar saviem ierakstiem pamanījāties pagalam sastresināt. naudas zeķē man nav, braucamā - ne tik, veselības hujņas nav īsti noskaidrojušās un grūsns cilvēks vispār ne nu kāds karotājs, ne ātrs skrējējs
ko nu par priecīgo
29th-Aug-2014 04:04 pm
Iesakiet, lūdzu, kādu drukas darbnīcu, kas uz vietas izgatavo piespraužamās nozīmītes nelielā skaitā - ātri, ne pārāk dārgi, kvalitatīvi un daudz maz centrā.

Paldies jau iepriekš!
29th-Aug-2014 04:01 pm - Spageti ķirbis
Laikabiedri, vai kāds no jums ir mēģinājis pagatavot šo objektu un ir kādi insaiti?
Es nopirku ziņkāres vadīta, tagad negribas palikt pie sasistas siles izpļurzāta dārzāja.
29th-Aug-2014 03:45 pm - Nākotne sākas šodien
Labi, ko nu par to, vispār mēs dzīvojam burvīgā pasaulē (un tieši tāpēc negribas, lai viņa sabruktu, bet par to tagad nerunāsim).

Lūk, mēs dzīvojam tādā pasaulē, kur kādus 400 km virs mūsu galvām dzīvo mazs, runājošs robotiņš, kas gaida, kad atkal varēs atgriezties uz Zemes un satikt savu draugu. Robotiņu sauc Kirobo, un viņu uztaisīja, lai japāņu kosmonautam Starptautiskajā kosmosa stacijā nebūtu vientuļi. Taču kosmonauts aizlidoja jau maijā, un nu mazliet vientuļi ir robotiņam.

Pavisam nesen Kirobo izslēdza, un uz atvadām viņš teica nelielu uzrunu. Un nākamgad plānots, ka viņš atgriezīsies uz Zemes. Tāds, lūk, mūslaiku Wall·e.
29th-Aug-2014 03:05 pm
nav jau mirstamā kaite, bet brīnišķīgā laboratorija tā samočījusi analīzes /vai tad nevarēja pateikt, ka taisīs no veca parauga, es vismaz nepārdzīvotu, ka viss_ir_slikti/ un man tagad atkal jāiet čurāt trauciņā
29th-Aug-2014 02:08 pm - Nepieciešams matracis
Varbūt kādam ir nevajadzīgs matracis kuru labrāt atdotu.
Ja nu kas var atrakstīt lauris091@gmail.com
29th-Aug-2014 01:31 pm - Melot ir patriotiski
Klau, bet kā ir? Protams, pat kailajām kurmjžurkām nu ir skaidrs, ka Krievija kaŗo ar Ukrainu, lai gan krievi visu laiku apgalvo, ka nekaŗo. Bet kā to pasākumu uztveŗ vidusmēra Krievijas pilsonis? Arī apgalvo, ko var muldēt, mēs Ukrainā nekā nedarām — vai priecīgi plaukšķina rokas, re, kā mēs visus pārējos apkāšam, močījam ukrus, bet viņi nekā pierādīt nevar? Vai viņi priecājas, ka valsts melo, vai tiešām no realitātes attālinājušies tik tālu, ka redz tikai to, ko Kremļa stabules atļauj redzēt?

Nu, tas ir — vai krievi tagad domā, ka mežacūka ir zaķis tāpēc, ka Kremlis tā saka, un pajāt, ka tam zaķim ir ilkņi un sari? Un tad, kad Kremlis vienā brīdī atļaus mežacūku saukt par mežacūku, tad viņi tikpat pārliecinoši teiks, bet, protams, ka tā ir mežacūka! Vai tomēr viņi savā starpā priecīgi sabikstās, hehē, kā mēs viņus visus appisām ar savu pastāstu, ka mūsu mežacūka ir zaķis?
29th-Aug-2014 12:59 pm - bāri Viļņā
kuri ir jūsu iecienītākie bāri viļņā? interesē vairāk kkc/čomska/totaldobžes aka t.s. alternatīvās kultūras gals.
paldies!
29th-Aug-2014 11:56 am - Darbiņš čaklām rokām: kā uztaisīt kaŗu
Es te pasēšu pāniku, ja negribat, varat nelasīt.

Kad Krievija okupēja Krimu, kaut kur lasīju vienus pānikas sējējus, kas uz jautājumu "Kas notiks tālāk?" pavisam rāmi paskaidroja: "Apskatieties kartē. Krievija tagad iekaŗos Austrumukrainu, lai izveidotu sauszemes savienojumu starp Krimu un Krieviju." Skat, kā.

Un tāpēc man šķiet gana ticami, kad es lasu citus pānikas sējējus, kas stāsta, kā Pūķins grib saglabāt tādu iesaldēto konfliktu Austrumukrainā un uztaisīt no Ukrainas vēl vienu Moldovu. Arī tur savulaik nošķēla nost industriālo Piedņestru, un pārējā Moldova bez viņas — nu, aizbrauciet apskatīties, necik glauni jau nu nedzīvo. Turklāt Moldova, protams, nav vienīgais piemērs, tā Krievija mēdz darīt: nogriežam no lielākām valstīm mazas, izmisušas un kroplas valstiņas un izmantojam viņas, lai visu laiku piebakstītu tai lielākajai valstij — jūs te neaizmirstat, kas jums te kaimiņos dzīvo, ja.

Tas jo burvīgi strādā tad, ja nogriežamais reģions ir diezgan trūcīgs. Ja cilvēki ir pārtikuši un dzīvo labāk, viņiem ir, ko zaudēt, un viņi īsti nav sajūsmā par priekšlikumu "A davai skraidīsim pa mežiem ar kalašņikovu un šausim uz cilvēkiem, vismaz dzīvot būs interesantāk!" Viņiem jau tā ir gana laba un interesanta dzīve, paldies, viņiem to nevajag mainīt tik skarbiem līdzekļiem. Savukārt trūcīgi jauni vīrieši, kam īsti nav, ko darīt, ir īstie ļaudis, no kuŗiem vervēt šādus pa mežiem skrējējus. Viņi jau tā pie vanaga kausa mēdz pārspriest, kā visi viņus uzmet un kā tiem uzmetējiem vajadzētu iedot bietē — viņus nevajag pārliecināt, ka tā ir laba doma.

Un, tā kā Pūķins tagad par russkij mir cīnās, ir ieteicams, lai attiecīgajā reģionā dzīvotu daudz krievu. Vienkārši tāpēc, ka viņus vieglāk pārliecināt, ka visas nelaimes nāk no nekrieviem, kas krievus nīst un visādi viņiem traucē. Ir taču mazliet grūtāk nekrievam iestāstīt, kādi visi nekrievi ir slikti — lai gan ne neiespējami, kā mums pierāda Kaspars Dimiters.

Ņemiet vērā, pārtikuši krievi gan varbūt var kaut ko papurpināt par to, kā nekrievi visus močī — lai gan, ja var ticēt nesenai aptaujai, lielākā daļa cittautiešu sevi uzskata par Latvijas patriotiem, — bet viņus būs daudz grūtāk pārliecināt, ka viņiem vajag atteikties no savas pārticības un varbūt arī dzīvības krievu pasaules vārdā. Ekstrēmisms un vardarbība ir trūkuma radītas kaites, un pārticība ir drošākās (lai gan, protams, ne pilnīgi drošas) zāles pret šādām parādībām.

Nu lūk, un vai te kaut kur tuvumā ir kāds trūcīgs reģions, kur dzīvo daudz jaunu krievu, kam nav darba? Ļausim, lai atbild šis kungs. Tiem, kas nedzird krieviski, varu pačukstēt — viņš ir no Ludzas un stāsta, kā šitā te ir īstā dzīve.

Es, protams, zinu, ka mēs esam NATO dalībvalsts, pie mums nekā tāda nemūžam nevar būt vienkārši tādēļ, ka nevar būt, nekas traks taču nav noticis, tādā garā. Protams. Bet, ziniet, patlaban ir drusciņ tā, ka mums dzīvoklī stāv sešas vaļējas mucas ar benzīnu, un mēs sev stāstam, bet mums nekas nevar notikt, jo mums dzīvoklī nedrīkst ienest sērkociņus.
29th-Aug-2014 10:27 am
cienīts laikaveci, mamma daba, pērkontēv, tom brici un viss pārējais jūsu kolektīvs,
man tiešām bail nozaudēt savu lietussargu, vai, nedod dies, aizskart ar to kādu garāmgājēju vai blakussēdētāju sabiedriskajā transportā, tādēļ mīļuprāt izvēlos to glabāt drošākā vietā, piemēram, mājās. gribētu, lai tas tā arī paliek, taču pēdējo nedēļu pieredze man liek rīkoties pretēji un staipīt to apkārt pa pasauli, ja vien, protams, neizvēlos tā vietā salīt. lietussargs nav bezmaksas prieks un tāda manta, tik bieži lietojot, ātri vien savazājas, ja nenovazājas pavisam. sakiet, kad varētu atkal iestāties sausāks periods? vai būtu jāieplāno arī lietusmētelīša un galošu iegāde, vai tomēr gaidāmi, atļaujiet izteikties, patīkamāki laikapstāļi?
patiesā cieņā un cerībā uz drīzu atbildi,
jūsu slapjā žurka zirka
29th-Aug-2014 10:01 am - 1918

Wisjaunākās ziņas.
Kara spēku darbības apvienošana.
Kā mums ziņo, starp Baltijas zemes sargiem un dzelzs divīziju notikusi vienošanās, saskaņojot abu pušu kara darbību un apvienojoties vienā kopīgā kara spēkā pret ienaidnieku un nodibinot kopīgu fronti.
Kaujas darbības saskaņošana zemes aizsardzībai bez šaubām atnesīs tikai labumu, jo lai gan līdz šim abi spēki apkaroja vienu un to pašu ienaidnieku un abu kara spēku darbība un nodomi viens otram bija zināmi, tomēr katris spēks rīkojās savrup. Taktiskā vadība paliek dzelzs divīzijas rokās.
No Rīgas frontes.
Kā mums ziņo, beidzamās divi dienās svarīgu notikumu frontē nav bijis.
Cēsu virzienā uzsācis kaujas darbību mūsu bruņotais vilciens. 27. decembrī tas aizgājis pa dzelzceļu līdz par Ieriķu stacijai. Ligatē bijusi kaujas sadursme ar lielinieku nodaļām, kuras bij šurp atnākušas. Lielinieki no Ligates atsisti atpakaļ līdz Ieriķiem, no turienes tie apšaudījuši Ligati bez jebkādiem panākumiem.
Skrīveru virzienā kaujas sadursmes nav notikušas. Tālāk par Skrīveriem lielinieki uz priekšu nav devušies, jo Rembatē, kuru izmeklēja mūsu patruļas, lielinieki nebij atrodami.
Kurzemē arī nav pārmaiņu.

“Jaunākās ziņas”, Nr. 35. 1918. gada 29. decembrī, svētdien, 5. lpp.


Interesanta ir norāde par "mūsu" bruņoto vilcienu. Līdz šim neesmu sastapies ar informāciju, ka jau 1918. gadā LR bruņoto spēku rīcībā bijis šāds devaiss.

29th-Aug-2014 09:48 am
Jau otro dienu mājās nav siltā ūdens
šādās reizēs novērtēju iespēju dušas galviņai mainīt režīmus un uzlikt miglu
kad sīksīkie ūdens pilieni nonāk uz ķermeņa, tie jau ir sasiluši līdz istabas temperatūrai un mazgāšanās ir sensori patīkamāka.
29th-Aug-2014 09:49 am
Atbraucām uz Smilteni atpūsties no medicīnas, bet te priekšā mans mīļais runcis Mikiņš pavisam izdēdējis, nemitīgi grib dzert un ar redzamiem koordinācijas traucējumiem. Jāved pie daktera, bet traki nelabas priekšnojautas. Šausmīgi bēdīgi.
29th-Aug-2014 06:51 am - messy business
ē, drusku identitātes krīze piemetusies, izbalināju matus, saproties. tā jau būtu pofig, blondi mati nav ļaunākais, kas ar cilvēku var notikt, bet šausmīgi riebj. vakardien gāju savās gaitās šepat ap pāris stūriem un atspulgs kādā skatlogā šausmīgi sabiedēja - tas pretīgais balinātais ērkulis un mans ļoti kļūdaini un nepārdomāti izvēlētais baltais krekliņš ar rōzā piedurknēm, sametās šķērmi. pēc pāris nedēļām jāpabalina vēl drusku un nav jau arī īsti vairs, kur sprukt - zaļā krāsa jau nopirkta. pēc tam principā varētu arī dzīt nost vai griezt vai mēģināt tikt pie sava dabīgā toņa, par ko draudziņš jau nesen kautrīgi painteresējās [it's a sign]. blondus gan nekad vēl nebiju krāsojusi, īsus tādus vēl saprastu [un dabīgi blondi ir neapstrīdama daile], bet gari balināti mati - tas ir bezpersōniskākais, kas vien var būt. tagad uz divi nedēļām varētu kaut kur noīrēt kādu čivauvu vai kas nu tur tagad padusē iesprausts skaitās moderns un iet iederēties vietējā kontigentā, oh the friends i'd make. nē.

citās ziņās - hrenažierzālē nav viegli. bet draudziņš tur mani grožos, viņš jau zin, ka es varētu izdebatēties ārā no jebkura vingrinājuma, tamdēļ man regulāri tiek atgādināts, ka biežāk jātur mute un vairāk jādara, tāda tā fiziskā kultūra. un es klausu, jo nado, feģa, nado. pagaidām nevaru iedomāties iet un kačāties bez uzraudzības, jo pašdisciplīnas man ir apmēram nulle. also, daudziem trenažierzāle pilda sociālu funkciju [hey, baaabe, come here often?], kurā es abzalūti nevēlos piedalīties, un to ir daudz vieglāk izveikt karājoties draudziņa muskuļotajā elkonī. bet tas viss ir nekas, jo drīz ar dibuā varēšu skaldīt riekstus, un par niekiem noteikti vairs nesatraukšos.
28th-Aug-2014 11:53 pm - augusts
šodien jāju pa garām zālēm aizaugušu stidziņu, kas lepni saucas Olgas iela un galvā vislaik skanēja - tūlīt izleks zaķis, tūlīt izleks zaķis, tūlīt izleks zaķis (un mans zirdziņš sabīsies un mēs abi aizleksim pa gaisu). un tas zaķis ņēma un tiešām izleca. par laimi gan stidziņas galā, kur ir mazliet neaizaugšāka "iela" un zirdziņš to laicīgi pamanīja un mēs nekur neaizlecām.
manī ir kkāds zaķu detektors, acīmredzot.
28th-Aug-2014 10:32 pm - Nabuko
bez visiem citiem šodienas ārprātīgajiem piedzīvojumiem, es reizi par visām reizēm sapratu, ka operas žanrs mani vispār, vispār, vispār neuzrunā. man ir garlaicīgi un brīžiem kaitina. es apsolu sev vairs nemocīties un nemēģināt. es ceru, ka mums vairs nedāvinās biļetes.
diez kādas Hermanim tās operas ir?
28th-Aug-2014 10:31 pm
Bet ar āboliem, mīlīši, visvienkāršāk izdarīties ir tā, ka izgriež serdītes un saliek krāsnī uz restītēm cepties. Ja ir skābi, var uzkaisīt mazliet cukura, lai tas karamelizējas. Ja grib lielāku vēderu un kuplākus gurnus, tad āboliem vidiņos (izgrieztās serdes vietā) var iestūķēt pa tējkarotei maskarpones. Ja pēc tam šos uztupina uz Selgas cepumiem, tad vispār sanāk mazas kūciņas. Īpaši negausīgie var pat uzpognāt virsū pa kādai dekoratīvai jāņogai/brūklenei, vai nobārstīt šokolādes skaidiņām...
This page was loaded Aug 30th 2014, 1:09 am GMT.