smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
31st-May-2016 10:58 pm - The streets have never been so gay. Women are laughing, children are singing.
Nu, jūs saprotat. VAL-MIE-RA!
31st-May-2016 10:49 pm
Man nepatīk, ja cilvēki lepojas ar to, ka nesaprot pretējo dzimumu. Visi šai tēmai veltītie jociņi šķiet esam bezgaumības kalngals. Protams, uzspēlēta lepošanās un ķiķināšana šajā gadījumā nozīmē to pašu aizsargreakciju, ko tad, ja empātijas trūkuma vietā ir neprasme gatavot ēst, rēķināt aritmētikas uzdevumus u.c. Tikai - diemžēl, ja runa ir par citiem cilvēkiem, jo īpaši tik plašu un nevispārināmu grupu kā dzimums, tas viss izskan ar kaut kādu riebīgu lepnīgumu, kuram ļoti reti izdodas nobalansēt uz smalkās robežas starp frivolo un jēlo.
31st-May-2016 10:56 pm - Tev nebūs ar olšūnām dalīties!
Domāju, ka nākamais solis no Parādnieka un Belēviča puses ir jāgaida konkrētas vadlīnijas nedzemdējušām (tātad diezgan nesaprātīgām un lemt nespējīgām būtnēm) sievietēm par to, kā vispār būt, ko darīt, par ko domāt, lai vērstu TO lietu uz labu.
Vadlīniju nosaukumam jābūt diezgan vienkāršam, lai nedzemdējušās varētu to uztvert, bet ar uzsvaru uz latvisko dzīvesziņu. Piemēram, "10 soļi latviskas nācijas ataudzei: kā ieņemt un audzināt latvieti". Arī saturam jābūt piemērotam auditorijai. Labs formāts ir tvneta piekoptais ar lieliem attēliem, īsiem, aprautiem teikumiem.

Tev nebūs ar olšūnām dalīties
31st-May-2016 09:43 pm
Lia: Mammu, es izdomāju mēmi. Tādu: cilvēks sēž pie loga, un viņam ir klaviatūra un pele. Apakšā rakstīts: DZĪVE. PATI SLIKTĀKĀ VIDEOSPĒLE PASAULĒ.
31st-May-2016 08:56 pm - Pasmīkņāju. Latvija, 2016.
31st-May-2016 07:50 pm
Vispār jau kaut kā tā sanāk, jā. Savelkas te imigranti, zog, slepkavo, nepieņem un ignorē esošo kultūru, ar varu uztiepj vietējiem savu ticību un ideoloģiju.

A vietējie ņem un šo ideoloģiju pasludina par visu tradicionālo vērtību pamatu un nacionālo dzīvesziņu, un vēl katram gadījumam Satversmē šo faktu nostiprina.
31st-May-2016 08:37 pm
Kur/kam jūs varat ieteikt nest (vai ietekt nenest) labot portatīvo? Rīgas centrā. Par saprātīgām naudām.
31st-May-2016 08:30 pm
Maskačkā, Toma ielā, jasmīns pilnos ziedos.
Mīļā pasaulīt, kurp mēs šovasar tik neprātīgi steidzamies? No nāves bēgam, no ziemas, no garlaicības?
Ko Jāņu vainagos vīsim, vai dālijas un asteres?
31st-May-2016 08:05 pm
sajutos labāk, i hobijs parādījās. siltumnīca. trakums ar sazemēšanos
31st-May-2016 05:34 pm
man ļoti patīk, ka jūs liekat bildes no saviem dārziem. tas tā ļoti priecīgi man šķiet
31st-May-2016 04:52 pm
kaut kā likās, ka nav pārāk labi. izmērīju spiedienu, ieraudzīju ciparus un tagad man ir slikti un es dzeru kafiju. biju aizmirsusi, ka šitā tajos karstumos vienmēr. es gribētu nebūt mitrene. es gribētu normālu spiedienu. un tagad man vajadzētu lai kafija drusku paceļ un nešķebī visu atlikušo dienu
lol
31st-May-2016 03:36 pm
tajā svētdienā, kad rīga skrēja to sūda maratonu, sataisījāmies vienam īpatnējam ceļojumam. sataisīšanās iekļāva vairākus ļoti pazīstamus elementus. tādu kā satraukumu, internetu pētīšanu, ārpuskārtas speciālu iepirkšanos ar čeklisti, čemodāna krāmēšanu, laicīgu takša izsaukšanu, apsēšanos pirms ceļa, takša zvanu, ka bļe, esmu uz dzirnavu ielas pie tērbatas ielas, un te ir baigais korķis - uz ko es atbildu, ka bļe, loģiski, šodien taču maratons un korķis tādēļ, ka brīvības iela ir ciet, un caur to pie mums netiksiet. tālāk nācās secināt, ka pilnīgi līdzvērtīgs iq ir vēl 3 citu takša firmu šoferiem.

nuneko. ārā līst, mājās sēdēt un gaidīt uz kādu gudrāku taksi vairs nav laika, check-ina dedlains tuvojas. pie alberthoteļa arī neviena takša, attiecīgi metam pontus pie malas, dodamies pastaigā. agrāk šādā situācijā šausmīgi saskaistos, bet šis nav vienkārši ceļojums, un galamērķis tiešām ir aizejams kājām. pa ceļam pie briāna ielas vēl saņēmu šalti no kāda pārlieku steidzīga auto, un arī tas, kaut pat tagad palicis prātā, nekādus lamuvārdus tobrīd neizsauca. manā vietā nolamājās 3 pretimnākoši saulesbrāļi, kas uzlaboja garīgo.

iečekojāmies numurā. apskatījāmies iekārtojumus, aprunājāmies ar personālu, paēdām vakariņas, aizgāju uz tuvējo veikalu pēc ūdens un našķiem, nobildējām pašīti, aizsūtījām radiem, sakopāmies un aizgājām gulēt. nākamajā rītā programma sākās agri, un nebija vēl pusdienlaiks, kad dienas, un jāsaka, pedējā nepilnā gada maksimums jau bija pavadīts. pasaule apgriezās kājām gaisā, un sākās atslābums.

man pa pauri maldījās visādas banālas domas, kas tobrīd pārsteidzošā kārtā itin nemaz nešķita banālas, jo precīzi aprakstīja izjūtas, atklāsmes un secinājumus. tajā skaitā arī par šo pašu ceļojumu, kurā bijām devušies dienā, kad rīga skrēja "to sūda maratonu". pieņemsim, ka cilvēki kravā tašas, lai, citur iepazīstot visu ko jaunu, atklātu kaut ko citādu un nepiepazītu arī paši sevī. tad šis ceļojums bija visiem ceļojumiem ceļojums. pat sajūsmas pilnais brauciens uz aizdīķi, kas man līdz šim palicis prātā kā piepildītākais, ir vakardienas atmiņas par kokakolu pudeles dibenā salīdzinājumā ar šo pārgājienu 4 dienu un nepilnu 10 kvartālu garumā.

pēdējā dienā visu atkal bijām sakrāvuši somās. apsēdāmies uz gultas, pirms kāpt lejā uz mašīnu. man mugurā bija tas strīpainais krekls, kas strīpaino reisā "agnese pacel kājiņu" bildē ar porto vecpilsētu fonā. tuk-tuk pie durvīm - pusdienas. a kas pusdienās? flotu makaroni! ok. vēlreiz apsēdāmies, apēdām flotu makaronus un - jūriņā.
31st-May-2016 04:08 pm
Zvanu Liai, telefonu pārtver Stella
Es: Man jums kaut ko atvest no veikala?
S.: Jā! Es gribēšu kinderolu. Un māsa gribēs mazās sarkanās končiņas.
Es: Kādas končiņas?
S.: Nu tās... [seko garš un nesaprotams paskaidrojums]
Es: Klau, iedod man Liu, lai viņa pati izstāsta.
[telefons tiek iedots Liai]
Es: Tā, kuras sarkanās končiņas tu gribēji?
L.: Kādas sarkanās končiņas? Es neko tādu negribēju!
31st-May-2016 03:22 pm - Nu taa
Vairak nevis vajag bet ir iespeja. Tagad kaut kad tuvakaja laika ir iespejams biskinj sev paskalot smadzenes bez maksas. Vardu sakot sodien sanemu zvanu no anonimo alkoholikju kustibas biedra par to ka ir iespeja tikt minesotas programa bez maksas. Varbut ir kads kuram tas interese. Vai kadam ir kads draugs vai radinieks kurs apzinas savu kaiti un grib ko mainit. Es pats labprat izmantotu sadus sanatorijas apstaklus bet es jau it ka nedzeru vairs un trauce darbs. Parasta situacija sada iespeja maksa lielu naudu. Ir protams ari bezdarbnieka statuss kad so programmu apmaksa valsts bet tad ir rindas un ta jo projam. Nav obligati jabut alkohola atkarigajam der ari ja esi nariks vai azartspelmanis. Varbut kadam noder. Uzreiz atstaju savu telefona numuru ja kas uzzvani un talak jau tas lietas sakartosim 20523253
31st-May-2016 03:19 pm
ko es nupat darīju - gūglēju,kas ellē ir netflix
31st-May-2016 02:50 pm
kaut šis maigais siltums nekad nebeigtos, nekad nekad nekad, ne uz mirkli
31st-May-2016 02:45 pm - maijs
urrrā, aizlidoja!
31st-May-2016 02:12 pm - maijs
revidēju bikšu plauktu, biju apenēs, kad pie loga sākās kaut kāds baigs šums - skatos Vilnītis strazdiņu mēģina nokost. skrēju virsū vicinot bikses, kas man bija rokās. izglābu. iedevu padzerties. likās, ka viņam tas patīk. tad viņš izleca man rokas un ietriecās stiklā. nezināju, ko ar viņu lai iesāk, jo te jau apkārt visur siro kaķi, gan mūso troika, gan kamiņu ordas, bet šams tādā šoka stāvoklī, knābīts vaļā, sirsniņa daudzās. ieliku kaķu pārvadāmajā kastē un noliku istabā, lai atjēdzas. es ļoti ceru, ka viņam nav nekas traumēts un man nebūs vēl viens mājdzīvnieks, kuru turklāt gribēs apēst visi pārējie mājdzīvnieki. nu, zirgs negribēs, bet viņš dzīvo citur.
31st-May-2016 01:31 pm
Viss.
Es gribu atvaļinājumu! Jau tagad nevis pēc mēneša, kad oficiāli paredzēts.
31st-May-2016 01:19 pm
Ko darīt, ja dators pēkšņi sāk instalēt aplikācijas, par kurām man nav ne jausmas?
Pagaidām skenēju ar AVG.
31st-May-2016 12:34 pm - maijs
šādā karstumā, Rīgā, mani pārņem klaustrofobija. karstums aizņem daudz vietas un viss attiecīgi liekas blīvāks, skaļāks, lielāks, smirdīgāks un nomācošāks. visādi citādi karstums ir brīnišķīgs. man beidzot ir silti. klausos rāgas, nodarbojos ar mājsaimniecību un prokrastinēju referātu rakstīšanu.
31st-May-2016 11:53 am
šonakt sapņoju, ka pie manis ciemos bija atnākusi [info]mufs. visa tāda smuka, nereāli uzposusies, pilnā meikapā, frizūrā un greznā fliteru minikleitā, mēs dzērām krāsainus kokteiļus un apspriedām vīriešus /do want!/, pa manu divstāvīgo māju kā ziloņi skraidīja puisēni (kādi 8/9 gadīgi. daļa bija manējie) un klaigāja. un tad es atklāju, ka virtuves ledusskapis ir aplaupīts un izēsts. ne jau veselīgās lietas, bet našķi. paliku dusmīga, samainīju ledusskapjus - miniatūru no savas darbistabas nostiepu uz virtuvi, lielo uznesa uz darbistabu, aptinu ar govs ķēdi un uzliku piekaramo atslēgu. un ārā palika zupas katls, notīrīti burkāni un ceturtdaļās sagriezti gurķi. un es dzēru savu kokteili, piemiedzu [info]mufs ar aci un dēmoniski smējos

31st-May-2016 12:12 pm - #daily read
occupation: trying not to die.
in related news, the second season of cereal is great.
31st-May-2016 10:28 am - The Great White Hope
Labi, parunāsim labāk par kaut ko skaistu.

Jūs zināt, kas šodien spēlēs Latvijas basketbola līgas 7. finālspēlē par zeltu? Valmiera, lūk, kas. Valmiera vispār nekad nav bijusi finālā kaut kur, kur ir fināls. Un pēkšņi šitā!

Protams, ja man nebūtu nekāda lokālpatriotiska iemesla līksmot par Valmieras panākumiem, es tām fināla spēlēm nesekotu. Bet, tā kā man lokālpatriotisks iemesls ir, es viņām sekoju -- un nevar nepamanīt daudzas citas jaukas lietas.

Pirmkārt, Valmiera, protams, ir šīs sezonas pārsteigums. Ja mēs pieturamies pie jaukās tradīcijas Cheer for the underdog, Valmierai pienākas jo daudz čīrošanas. Ja viņi šodien norausies zeltu, es pilnībā varu iedomāties, ka pēc kāda laika filmai Sapņu komanda 1935 būs turpinājums Sapņu komanda 2016.

Otrkārt, priecē tas, ka Valmiera ir pašaudzēta komanda. Es gan neesmu kaut kāds bārdains pōzeris rūtainā kreklā, tomēr, redzot šiltīti "locally sourced", es atzinīgi māju ar galvu. Tur ir tikai viens ārzemnieks, un tas pats vārdā Miķelis un paņemts no Ventspils, kas viņu sezonas vidū izmeta uz ielas. Protams, pašu audzētā komanda krāšņiem ziediem sazēla tikai tad, kad viņu aplaistīja ar nekustamo īpašumu grupas Ordo naudiņu, kas lielā mērā nāk no uzturēšanās atļauju tirgošanas. Bet gan patriotisms, gan lokālpatriotisms vislielāko prieku sniedz tad, ja neiedziļinās sīkumos. Un ar "neiedziļināšanos sīkumos" es saprotu "neņem vērā acīmredzamas lietas".

Nu un visbeidzot -- ir jauki, ka ir zināmas pārmaiņas ierastajā VEF-Ventspils, Ventspils-VEF ciklā. Še, starp citu, vērtīgs padoms tiem, kas grib atkārtot Valmieras panākumus -- rādās, ka Latvijas basketbolā nav iespējams tikt finālā, ja tev komandas nosaukums nesākas ar V. Tātad Valkai/Valgai ir lieliskas izredzes, savukārt Liepājai vajadzētu apsvērt vai nu jauna sponsora piesaisti (varbūt ar Valpro var sarunāt, tas gan būtu smalki), vai pilsētas vārda maiņu uz Viepāju. Skan gan mazliet nepierasti, bet padomājiet, kas skan labāk -- "Liepājai ir iespēja tikt pie bronzas" vai "Viepāja cīnās par zeltu."

Vārdu sakot: nezinu, kā jūs, bet es šovakar braucu uz Valmieru. Un, es gan ceru, vakarā būs brangs iemesls svinēt!
31st-May-2016 10:08 am - Vācu valodas kursi bez priekšzināšanām
Labrīt.
Vasara gara un neaizņemta, varētu veltīt laiku kādas valodas apguvei. Pašlaik skatos uz vācu.
No pieredzes - kur to vislabāk Rīgā darīt (bez priekšzināšanām)? Ieteica Mirti un konkrētu pasniedzēju, bet laiki nesakrīt. Gētes institūtu daži iesaka, citi galīgi noliek. Vēl kaut kas, ko vērts iečekot?

Paldies!
This page was loaded Jun 1st 2016, 12:45 am GMT.