smadzeņu darbības blakusprodukts
mana ģimene un citi zvēri 
23rd-Aug-2017 12:06 pm - nothing loud allowed
darba dāmistabā mums nav kabīnītes, bet tādas kā istabiņas drīzāk. es aiz sevis aizcirtu durvis ar tādu švunku, ka manējā pēkšņi iedegās spuldze, kas tur nekad nav strādājusi - vismaz visu šo gadu kopš esam konkrētajā birojā. pastāstīju pārējām biroja čiepiņām un dabūju priecīgus jēj un hāj fājv. lai top gaisma :)

jōgas nodarbības beigās mēs parasti apguļamies un atslābstam uz saviem tepiķīšiem. pēdējā nodarbībā, kamēr pasniedzēja deva klusas instrukcijas par visām vietām ķermenī, kas jāatslābina, kāds no manis pa labi aizmiga un sāka ļoti dzirdami krākt :)

naktī no 5dienas uz 6dienu divi cilvēki mani redzējuši savos sapņos. viens no viņiem gulēja man blakus, otrs - kalifornijā. abi izjutuši prieku un saviļņojumu mani satikt, kas neparasti.
23rd-Aug-2017 01:52 pm
man bija sajūta ka nogurumā acis kosī. biju uz redzes pārbaudi un izrādījās, ka tās nav aizdomas. kad būšu izgulējusies vismaz nedēļu pēc kārtas katru nakti, jāiet vēlreiz lai var noteikt cik ļoti un kādi vingrojumi būs jāpilda :D
tā kā šoreiz daļu laika (visas stikliņu mainīšanas bet ne tikai) pavadīju acīm ciet, galva reiba tikai drusciņ, slikta dūša neuznāca arī rāmju laikošanas
nebija tik traki kā citas reizes, bet vēl joprojām es labprātāk eju pie ginekologa vai zobārsta nevis pārbaudīt redzi un pasūtīt jaunas brilles
23rd-Aug-2017 01:49 pm - Rēķins sagatavots iesniegšanai Rīgas pašvaldībai
„Ar zobenu izpildīju nāvessodu Ģertrūdei Hufnerei – 6 markas, izpildīju nāvessodu zemniekam Tomam – 6 markas, nogriezu ausi un izlauzu locekļus zaglim Henriham – 2 markas, izlauzu locekļus zaglim Mincam – 1 marka, izpildīju nāvessodu zaglim Henriham – 6 markas, pakāru zagli Martingu – 5 markas, sadedzināju noziedznieku par neprecīzu malkas svaru – 1 marka 4 šiliņi.[...] Gatavs pakalpot, Martins Guklevens, Rīgas bende. A.D. 1594.”

(No šejienes: https://www.riga.lv/lv/news/kur-un-ka-viduslaiku-riga-tika-izpilditi-navessodi?11311)
23rd-Aug-2017 01:10 pm - Psiholoģijas / psihoterapijas maģistrs
Sveiciens.

Es tagad domāju, ka jādabū maģistrs šajā jomā. Pētot vietējos piedāvājumus, mani nekas neuzrunā, jo viss šķiet pārāk akadēmiski, sausi un formāli bez hands-on pieredzes un gudriem pasniedzējiem, kas saprot, kas patiesībā ir svarīgākais psihoterapijā.

Ārzemēs esmu atradis sev piemērotas programmas, kā piemēram šo: https://www.medcollege.edu.gr/en/courses/msc-integrative-counselling-psychotherapy/
Bet, godīgi sakot, nekur tālu negribu braukt. Varbūt jūs kaut ko varat ieteikt kaut ko Latvijā vai netālu (ja tā ir programma, kur braukāt pa weekendiem, piemēram).
23rd-Aug-2017 12:42 pm
Eju tātad tūlīt pie psihiatra. Turiet īkšķus. Man ir ļoti bail - un arī lielas cerības. Kā uz transplanta operāciju varbūt. Jums varbūt šķiet - ko tā mamzele tur koķeti vēcinās ar savu psiha vēdeklīti. Bet, zinieti, cilvēki no tādām lietām mirst. Citi mirst un nenomirst, citi mirst un nomirst. Es negribu mirt. Pastāvīgi, visu laiku - bet nenomirt, un arī ne nomirt. Es gribu dzīvot.
23rd-Aug-2017 11:36 am - MJR XX
Vai kāds, kuram mašīnā brīva vieta līdzbraucējam, piektdienas pēcpusdienā brauc uz Menuo Juodaragis? Dod ziņu!
22nd-Aug-2017 11:00 pm - Un tomēr.
Nevaru nomierināties, kaut kur šī nelaimīgā, Krasta ielā noklīdušā suņuka bilde jāizmanto, laikam jāievieš kā jūzerpikča. bilde )
22nd-Aug-2017 10:41 pm - Vasarai aizejot
Dž.K.Džeroma "Trīs vīros laivā" bija epizode, kur kāds ēdelīgs vīrišķis bija nopircis "All included" jūras ceļojumu un gandrīz visu laiku tajā pavadījis jūras slimības mocīts, vemjot un nespējot neko ieēst. Kad viņš beidzot atkopās un atguva apetīti, ceļojums bija jau beidzies.
- Un tur tas aizpeld, - viņš skumji sacīja, ar skatienu pavadot kuģi. - Aizpeld ar visu, ko es būtu varējis apēst un neesmu apēdis par savām xxx mārciņām.

Nujā. Tā nu viņa aiziet. Ar visu, ko es, stulbene, būtu varējusi, bet neesmu piedzīvojusi un izdarījusi šajā tik sasodīti ilgi un mokoši gaidītajā gadalaikā.
Ceru, ka uz nāves gultas būs mazliet citāda sajūta.
22nd-Aug-2017 10:34 pm
Rindā jau stāv vesela spēļu kaudze - vecas - spēlētas un nespēlētas - un jaunas, krājas īgnums, ka tik sen nav sanācis izkārtot sev laiku kaut ko paspēlēt, bet saraksts tikai papildinās. Nupat briesmīgi sagribējās vēlreiz izspēlēt Neverwinternights 2: Mask of the Betrayer, tikai šoreiz pavisam savādāk un galīgi sev netipiski - ne vairs kā draudzīgs šunelis, kas visiem luncina asti un ar visiem lien draudzēties, un cenšas visus bērnus sapulcēt kopīgam jautram dancim ap eglīti, kā intendēts NWN 2 main kampaņā, bet riktīgi atbilstoši EP intendētajai defoltajai darkn'n'skērī izmisuma pilnajai es-tūlīt-nomiršu-ja-tevi-nenožmiegšu-un-neizdzeršu-tavu-dvēseli-sorrynotsorry noskaņai. Aiziet turp vēlreiz un mēģināt izprast un saprast Akači, un visu viņa šausmīgi sarežģīto ievārīto putru.
22nd-Aug-2017 08:52 pm
Hah, misters šovakar sūdzas, ka katru reizi, kad aizeju ar draudzenēm uz glāzi sidra, mājās atgriežos ar visādām vēlmēm un prasībām. Nelaidīšot mani vairāk.
22nd-Aug-2017 01:58 pm - par mauriņiem, mašīnām, meitenēm
Vakar tieši skatījos, kā vienā no pagalmiem maina mauriņu. Ierodas vesela ekipāža, noņem zālienu, čiki čiki un uzliek jaunu. Te neviens, protams, zāli nesēj, bet gan izrullē kā futbola laukumā un tad vēl aplej ar pesticīdiem. Viss ir dikti smukiņi.

Citās ziņās: es vakar drusku pamaldījos Detroitā un tad man nomira telefons. Uz brīdi iemaldījos rajončikā, kur tādām jaunām meitām (hahaha, šitas labi izdevās, Bļanniņ!) laikam vienām nevajag iet. Bet bija vēl gaišs. Maldīšanās nebija gluži tāda, ka nesaprastu, kurā Detroitas pusē atrastos, bet gan drīzāk, ar ko nokļūt atpakaļ uz perfekto mauriņu ciemu. Detroita, lēšu, ir pilsēta ar sliktāko sabiedriskā transporta sistēmu visā ASV. Atiešanas laiki tā īsti nekur netiek uzrādīti, kursē visai neregulāri, jo sevišķi uz tuvējiem miestiem.
Es nekad, nekad nebiju jutusies tik balta kā tajos autobusos. Busus 99% gadījumu izmanto sociālekonomiski zemāko šķiru melnādainie (jā, brauciens autobusā ir savdabīga pieredze), lai gan arī daudziem viņiem ir automašīnas - viens no iemesliem ir tas, ka Mičiganas štatā, lai brauktu, nav nepieciešams iziet tehnisko apskati. Te brauc ar ļoti krutiem, lieliem vāģiem, bet tikpat labi var pieredzēt, kā mašīnai krustojumā nokrīt ritenis - un es neākstos, es piektdien to redzēju pati savām acēm.
Detroitā ir arī viens no augstākajiem pusaudžu grūtniecības procentiem. 2015.gadā tas bija nokrities par 16%, kas ir labākais rādītājs pēdējās desmitgadēs, bet aizsvien sasniedza pregnancy rate 77 (kas nav procenti, bet attiecība no 1000 15 - 19 gadus jaunām meitenēm).

Tā te iet.
22nd-Aug-2017 06:35 pm - neiepazīšanās nesludinājums
Attēlā redzamā izslavētā tiklu ģimeņu jaucēja un krāšņas seksuāli transmisīvo slimību buķetes pārnēsātāja demonstrē savu piemīlīgāko, valdzinošāko, aicinošāko un pavedinošāko smaidu:


22nd-Aug-2017 06:18 pm
Zināt, kas ir mokoši? Protams, ka zināt. Visi zina.

Bet papildus tam visam, ko zināt jūs, mokoši ir arī tas, ka tev ienāk prātā kaut kāda pilnīgi debīla vietējā ansambļa dziesma, kas ir acīmredzot iezīdusies prātā un pēc ~20 gadiem kā tāds aligators izlīdusi apziņas purva virspusē, atgādinot par savulaik notikušās simboliskās vardarbības sekām. Tu aizej uz jūtūbi pakasīt šo iekaisušo kaunpilno, bet spilgto atmiņu. Tur ir tā dziesma, bet tā skan pilnīgi citādāk! Tu pat izložņā visu tā drausmīgā muzikālā grupējuma diskogrāfiju un secini, ka šī, atrodamā, tātad patiesi ir vienīgā oficiālā versija, kas tur sastopama. Bet tas nav tas! Un tad nu tu klausies To Nepareizo vesiju, kas ir vēl debīlāka nekā tā, kas palikusi tev prātā, apmierinājuma vietā disonanse, te pat nekāds giltī pležar nesanāk, un tu paliec neziņā, vai tavs prāts pa šiem ~20 gadiem tai dziesmai pats ir izveidojis neeksistējošu remiksu, vai arī dziesmas versija, kas tolaik skanēja radio un televīzijā, nemaz netika izdota. Pirmā gadījuma apstiprināšanās būtu interesanta, bet otrs gadījums nozīmētu, ka Nekam Dzīvē Nav Jēgas Un Nekad Vairs Arī Nebūs.
22nd-Aug-2017 04:28 pm - īsti vīri etiķetes neraksta
Mums ir kolēģis, pa pusei francūzis, pa pusei īrs. Cilvēks, kurš zina labāk, kā veikt eksperimentus ekoloģijā un pareizi ievākt datus. viņš ir krietnu laiku pavadījis dzīvojot dažādās savvaļās, tamdēļ viņš arī zin, kā pareizi dzīvot savvaļā. Nākamā ekspedīcija viņam ir uz Āfriku, tā nu čalis ir aizrakstījis bosam, ka gribot sev palīgā vīriešus, nevis kaut kādus memļakus.
Tagad izrādījās, ka memļaku problēma ir pārāk liela vēlme pareizi noformēt etiķetes un nesapūdēt savākto, kamēr īsti vīri iet džungļos un tikai vāc visu, ko redz, bet par pārejo pēc tam, gan jau, ka mēs laboratorijā, spēsim izdomāt, ko tie sapelējušie papīra gabaliņi kopā ar dīvainajām kukaiņu atliekām nozīmē.
22nd-Aug-2017 05:28 pm
Vasara pagājusi, laiks mainīt zeķes.
(Attēlā redzamajām kājām un kleitai ir ilustratīva nozīme. Būtiska ir tikai krāsa...)
22nd-Aug-2017 05:14 pm - Gravējumi
Dārgā ciba, kur Rīgā, vēlams centra rajonā var smuki iegravēt iniciāļus? Varbūt kādam ir bijusi pieredze ar labu, savu amatu protošu meistaru? Vajadzīgs jau uz sestdienu!
22nd-Aug-2017 03:47 pm - Kādēļ es mīlu reģionālās ziņas.
Ziņo portāls Valmieras ziņas, kuŗa sauklis ir "Esi notikumu epicentrā":

- Mazs bērns saņem strāvas triecienu, raujot no kontakta ārā vadu;
- Divi vīrieši gūst apdegumus, lietojot benzīnu;
- Mediķi sniedz palīdzību vīriešiem, kas neveiksmīgi darbojušies ar zāģi;
- Kocēnos ļaundaris pārdūris automašīnai riepas;
- Valmieras pagastā nozog 72 kilogramus melleņu;
- Smiltenes novadā no stropiem nozagts liels daudzums medus;
- Valmierā pieķer dzērājšoferi bez “tiesībām”;
- Kauguru pagastā uz ceļa braucamās daļas uzkritis koks.

Bet nē, nav viss tik ļauni, jo:

- Ugunsdzēsējiem glābējiem Vidzemē mierīga diennakts.
22nd-Aug-2017 03:36 pm - vēsture kā/vai zinātne
Laiku pa laikam manu publiskus izteikumus, ka vēsture neesot zinātne.
Vai šīs tēzes propanētāji vēlas kaitināt zinātājus, vai gluži vienkārši demonstrē savu nekompetenci, nav ne jausmas. Ideja, ka vēstures zinātne nav zinātne, visbiežāk balstās uz trim pamatapgalvojumiem:
- vēsture nemitīgi tiek pārrakstīta;
- vēsturē nav likumu, kas atkārtotos;
- no vēstures pētīšanas nav nekāda praktiska labuma.

... )
22nd-Aug-2017 03:05 pm
visugudrā ciba, iesaki, lūdzu, visādas labas un interesantas apskatāmas vietas maršrutā Rīga - Rucava.
(vēlams ārpus Liepājas.)
paldies jau iepriekš!

p.s. nūģiem bez bērniem :)
22nd-Aug-2017 02:39 pm - Masāža
Kādas skaitās normālas masāžas cenas? Jā, jā, atkarīgs no, bet nu teiksim visa mugura 60 min. Vajadzīgs tīri atslābšanai, jo šobrī liekas, ja nedabūšu kādu nomierinošu fizisku sajūtu, āda saplīsīs gabaliņos no uztraukumiem. Šobrīd īsti nevaru šikot un gribētos vidējo, uz lētāku pusi variantu.

Un vai ir kādas vietas/cilvēki, ko ieteiktu vai tieši otrādi nē? Zinu, ka viens cibiņš arī mūždien uzpeld par šo jautājumu, drīkst atsaukties. :D

Vai arī ja vēl kas piebilstams par tēmu, droši. (Nez varbūt konkrēti masāžu veidi vai tml.)
22nd-Aug-2017 02:24 pm - Aktuāli, ja.
Vakar ciema veikalā skats nevilšus atdūrās pret cenu zīmi: BURKA 0.99 eur.
Es jau gribēju neizpratnē pacelt uzaci (labo uzaci, kreiso nekādi nesanāk). Tur jau viņa bija, burka, 2 l tilpumā, izgatavota no stikla, paredzēta gurķu konservēšanai. Un nevis burka, kas man sazinkāpēc pirmā ienāca prātā.
22nd-Aug-2017 12:58 pm - Lauksaimniecības vērotāja piezīmes.
2015. gada 22. augusts - Latvijas arbūzu audzētājiem šogad slikta raža

2016. gada 28. augusts - Latvijas arbūzu audzētājiem raža šogad ļoti slikta

2017. gada 16. augusts - Šogad Latvijā pagalam slikta arbūzu raža
22nd-Aug-2017 11:03 am - Raksts tiem, kuriem patīk dzer viskiju un bārstīt faktus
zinātnieki samērīja, ka sajaucot viskiju ar ūdeni tas nesajaucas vienmērīgi
This page was loaded Aug 23rd 2017, 2:47 pm GMT.