smadzeņu darbības blakusprodukts
Virtuve 
30th-Jan-2019 10:37 pm - Par to oranžo zeltu
Fiziķi ir burvīgi cilvēki. Ir piemēram ukraiņu cilmes kungs Andrejs Varlamovs (Varlamov, A), kas pēta supravadītājus, bet tai pašā laikā spēj radīt ko šādu un šādu

[..] To illustrate the physical principles involved in baking pizzas, let us consider a common example of how heat is transferred. Imagine when you were a child and had a fever, but no thermometer at hand. Your mother would put her hand on your forehead and quickly say: “you have a high temperature, no school for you tomorrow”. To investigate this process scientifically, we start with simplifying the problem. Let us imagine that your mom is touching your forehead with her own forehead rather than her hand.[..] Now let us assume that your mother’s head is made of steel, and her temperature is the same – 36° С.[..]
17th-Dec-2018 07:29 pm - Majestātiskais sniegs
Šodien apdzinu tēvu, kurš apņēmīgi ragutiņās vilka divus bumbuļus, kuri pilnā balsī dziedāja Latvijas himnu.
21st-Nov-2018 02:29 pm - Ja man būtu bērni, es viņiem lasītu šo
T. Kingfisher Summer in Orcus

citāts no manas vakara grāmatas )
15th-Oct-2018 01:48 pm - Ziņas no svētkiem
Aplūkojot laukos noglabātos ābolus, konstatējām, ka pelēm bijusi ballīte. Svaigie āboli iegrauzti nedaudz, bet visi bojātie grauzti lieliem kumosiem un nokostās ābola daļas mētājas riņķī. Piedāvātais risinājums novērotajam skatam bija - peles kodušas ierūgušos ābolos, izsūkušas sulu, čagas spļāvušas ārā un uzkodušas svaigos ābolus.
14th-Sep-2018 07:34 am - Pļāpas no darba
Pēdējās pāris dienas pie kafijas izniedzēja runas nenovēršami iegriežas par vienu tēmu. Tauta konstatējusi, ka visi iesāktie dzērieni kabinetos ir izžuvuši. Dažas tīra spirta kanniņas arī esot maģiski pārvērtušās par ūdens kanniņām. Visas laboratorijas naigi pārbauda paslēptos krājumus. Zinātne atgūstas no smaga trieciena.
28th-Aug-2018 01:57 pm - Riktes un telēķi
Labi cilvēki vīterī padalījās ar 18. gs beigu pavārgrāmatu Liels fails, bet daiļš bez gala.
9th-Aug-2018 12:10 pm - Akadēmiķu izklaides
Lai pārbaudītu facebook ausis, vakar visu dienu blakus datoram un telefonam runājām par uzpirksteņiem. Šodien pirmā suggested page - šūšanas uzņēmums.
31st-Jul-2018 06:14 pm - pica turpinās
Turpinu rakstīt savu picas mīklas uzdevumu, nolēmu, ka mīklas plastiskumu var novērtēt ar to pašu metodi, kā mālsmilts/smiltsmāla augsnes sastāvu - jātaisa bumbiņa, desiņa un gredzentiņš. Pati par sevi bezgala lepna. 

11th-Jul-2018 11:10 am - Milti:ūdens:eļļa = 10:6:1
Taisu praktisko uzdevumu par picas mīklu un glutēnu, forši. Gaidu fiziķi, lai tas izdomā, kā labāk mērīt elastīgumu. Pēc tam mazgāšu ārā cieti un mērīšu glutēnu kviešu un auzu miltos. Man liekas, jauniešiem varētu patikt.
9th-Jun-2018 12:21 pm - Ieliec krustiņu
Reku, cilvēkiem interesē vai jūs ziniet, kur atrodas dažādas lietas cilvēkā Ja saklikināsiet, medicīnas aprūpes speciālistiem būs skaidrs, cik viss slikti

viss angliski, tāpēc tulkojumi )
This page was loaded Feb 22nd 2019, 6:09 pm GMT.