Furious sleep

Furious sleep

of colourless green ideas

of colourless green ideas

Macomānija. 

crescendo (crescendo)
Kas ir vainīgs, ja tev piesūtītajā oficiālajā, kolekcionāru edīcijas spēles kompaktdiskā atrodas vīruss? Izplatītājs, ražotājs, programmētāji - jebkurā gadijumā kāds, kas ir saistīts ar spēles izstrādes procesu.

Visu mīlētais un slapinoši apjūsmotais Apple gan tā nedomā.

Tātad, par ko īsti ir šis stāsts.
Neraža neraža tāda, ka dažos jaunajos video Ipodos ražotājs pamanījies iebakstīt vīrusu. Nu.. sanācis tā. Nezinu, kā sanācis, ka Apple produktu izstrādātāji tomēr nav pārliecināti par MacOs pārākumu un lieto arī Windows, un tā nu tāds pa ārējām informācijas glabāšanas ierīcēm klīstošs vīruss ir ielīdis arī video Ipodā.

Bet ko par to saka Apple?

Vaino Microsoft, protams. Par vīrusu eksistenci un izplatīšanos kā tādu (it kā MacOsam nekad neviens vīruss nebūtu radīts.)

http://www.apple.com/support/windowsvirus/

(pamēģiniet iedomāties situāciju, kad Microsoft Office for MacOs saturētu kādu vīrusu. Protams, tikai MacOs bīstamu, Windows nekaitīgu. Un Microsoft, kas paziņo 'mēs esam ļoti dusmīgi uz Apple, ka viņi tā te, nav vīrusošanās iespējamību novērsuši).

Comments 

18.-Okt-2006 12:24 pm
1) MacOs ir maz lietotāju, nekāda phuna vīrusus rakstīt 2) MacOs ir vienlaicīgi dārgs un absolūti nekustomizējams - tiem, kuru domāšanas veids ir derīgs tiešām būtisku vīrusu sarakstīšanai, MacOs gluži vienkārši ir ļoti sveša sistēma - tas nav kaut kas tāds, ko tu tā nejauši dabūsi, paskatīsies un paeksperimentēsi.

3) Vairums pēdējā laika skaļo Windows vīrusu arī bija jāpalaiž jūzerim pašam. Bija te pirms kāda gada vīruss, kas izplatījās ar paroli aizsargātos arhīvos - jūzerim bija jāizlasa epastā arhīva parole, jāpalaiž arhivators, jāatarhivē un jāpalaiž vīruss, lai tas spētu izplatīties vai inficēt.

Un tak izplatījās šā vai tā.

18.-Okt-2006 12:44 pm
Nesen vienā diskusijā par šo tēmu izskanēja - vairumā gadījumu "jāpalaiž jūzerim" un "palaižas pats" ir viens un tas pats :)
Mums, letiņiem, vienkāršāk - ja kaut kas angliski un ar attačmentu ielido, 90%, ka spams vai vīruss, shift+delete. Kamēr angļvalodīgos moš var arī apvārdot ar kaut kādu pavadošo tekstu (es gan nestādos priekšā, kāds teksts varētu pierunāt vērt vaļā arhivētu failu no nepazīstama sūtītāja).
18.-Okt-2006 12:59 pm
Mīļais cilvēk, kas teica ka nepazīstamu sūtītāju?

Cik lietotāji spēj konstatēt, ka reālais sūrītājs nesakrīt ar 'from' ailītē redzamo?

18.-Okt-2006 02:14 pm
vairumā gadījumu tas ir viens un tas pats, bet ir arī tādi draņķīgi vīrusi un tārpi, kas tev vienkārši pielīp, blandoties pa netu.

un pašam arī reiz gadījās viena ķibele - meklēju cd-key priekš maya's un kā jau parasti, šamos var dabūt no dažādām pirātu lapām txt failiņos. un tā nu arī sanāca atvērt it kā txt failiņu, kurš izskatījās un izturējās kā visparastākais txt failiņš. un tā nu manam kompim nācās visu pārinstalēt. tā kā lūk pierādījums, ka arī zināmā mērā atbildīgiem ļaudīm, kas never vaļā nezināmus failus no maila atačmentiem, gadās iedarbināt vīrusu, par to nemaz nenojaušot.
This page was loaded Sep 21. 2024, 8:34 pm GMT.
hackers counter system TunT counter v=0.09