tapes of wrath
martcore
::::. .: .::::

Maijs 2015
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Atkāpties Viewing 0 - 20  
mazaa_mija [userpic]

es esmu eskimosssss

François Pignon [userpic]
Ужоснах

Izrādās, mūsdienās ir cilvēki, kuri pilnīgā nopietnībā stāsta, ka Asiņaino Mēriju pagatavo bez sāls un pipariem!!! Trakākais ir tas, ka pat Dievzemītes recepšu saitos ir šādas receptes atrodamas!

Garastāvoklis:: себался в ужасе

Dublēšana, tas ir normāli, sinhronizācija- ikdiena, šērot sevi vispār nav grēks, sāpītes ir kanoniskas, tādēļ pastāstīšu arī te.

Mans tēvs bija Tautas frontē, visas reģiona sapulces notika mūsu virtuvē, viņa brāli par Tādām lietām izmeta no augstskolas un - armija v tmje tarakaņi, vecmamma tā arī nekad neiestājās partijā, tā, kura iestājās, no trīs gadu vecuma man stāstīja, ka ļeņins-staļins-hitlers ir vienlīdzīgs pjorais īvls, māte medicīnas institūtā partvēsturi gāja kārtot ar sarkanbaltsarkano karodziņu pie žaketes, uz barikādēm tēvu pavadīja kā uz mūžīgiem laikiem, bet teica-ej!, pirmais Latvijas karogs, kuru pacēla virs pagastmājas pēc neatkarības atgūšanas, bija mammas un manis pirkts (vilka mani pa šķērsielām uz pagrabiem), bet tad skaistajā brīvībā es aizgāju pirmajā klasē, kur fiksi no partskolas par patrioti pārkvalificējusies audzinātāja:

- čmorija manu māti par to, ka man nav vietas latviešu skolā, jo mājās es runāju krieviski un mani bija jāņem ārā katru mīļu dienu- te par plato un šauro e (kas vispār ir čangaliska fiška), te par to, ka trīsstūri uz lapas pārāk lielu uzzīmēju- man ir slāvu lielummānija, te par to, ka sajaucu vārdus lamāties un bārties;
- katru dienu man teica, ka es nekad neiemācīšos latviešu valodu īstajā līmenī (arī tādēļ es joprojām tik slikti rakstu, jo es viņai ticēju). Mana māsa aizgāja skolā pēc pacēluma, tādēļ dabiski varēja izpausties savā iedzimtībā, līdzās dabaszinībām, tur figurē filoloģija, tā, ka pat krievu atzars gan gaišajos ulmaņlaikos, gan sūrajos padomjlaikos pasniedza latviešu pie karas iespējas un izdevības, kur es paliku, jā, māsa- plēsa godalgotas vietas valodas olimpiādēs). Nelaida mani uz daiļlasīšanas konkursiem pat tad, kad mani apstiprināja citu skolotāju žūrija. Kad klase gatavojās tautisko deju skatei, par brīnumu deju skolotājai, ģenerālmēģinājuma laikā brutāli izrāva mani no sudmaliņām un iesvieda stūrī ar vārdiem- te tev nav nekāda slāvu mākslas vingrošana- nestiep pirkstgalu!
- kaut kādā muzejā bija jāvelk rokas pāri Lielvārdes jostai ar domu, ka tajā vietā, kur sāk sildīt, tā ir tava zīme, viņa izmeta, ka uz mani tas neattiecas; Bet kad dedzināja klasē kadiķus, lai izdzītu ļaunos garus, uzkrītoši skatījās uz mani, kā arī nepārprotami norādīja - arī arī ar māliem es loģiski, ka nespēšu iemācīties apieties;
- uz "balto stundu" (tautiskā audzināšana) regulāri nāca vilcene no folkloras kopas Vilcens (tās ir tās kopas "Vilki" sievas), mums vajadzēja stāties aplī un jādzied tautasdziesmas, viņa teica- tas, kuram nemetas zosāda, nav īsts latvietis, tam nav dvēseles, un es satraucos kā muļķe un cerēju, ka metīsies;
- ietekmējoties no audzinātājas attieksmes, klases bērni man teica, ka es nedrīkstu slidināties pa foršajām margām, man ir jāslidinās pa salauztajām, jo es esmu krievene. Un dīca "pasaki vēls, pasaki jēls". Vēlāk, kad sāka plosīt hormoni, puišiem tas transformējās uz "sieviete kā dieviete, žēl tikai, ka krieviete";
- bet pirmā reize, kad es sava bērna prātā nodomāju kaut ko, ko sava pieaugušā leksikā tulkoju kā "nu, ti dura, bļa", bija tad, kad badīgajos 90tajos vienas klases biedrenes tēvs (baltkrievs vispār, bet kuru pisa), tālbraucējs, atnesa mums uz klasi kasti ar āboliem un teica- ja tut detiškam jabloki priņos, bet skolotāja atbildēja - atvainojiet, bet šeit nerunā krieviski! (viņš vēl tā kautrīgi- da, ja poņimaju, no jabloki kuda položitj?);
- par spīti visam augstāk minētajam, krievu valodas skolotāja mēģināja man iestāstīt, ka es nepareizi saku un neizšķiru ы и и (Булшит!), bet tas tika skaidrots ar to, ka vienkārši neesmu savā vidē;
- bet tad, kad uz 9 .klases izlaidumu atvilkās visas "otrās mātes" no sākumskolas, tās pētīja manu liecību, skatījās uz maksimumu, ko es, par spīti tautiskinaciopnālajiem kompleksiem izspiedu (7 latviešu valodā; 9 latviešu literatūrā; 10 vēsturē), nošņāca, ka es vienmēr esmu bijusi spītīga.

Ko bez tā, ka arī gribu pažēloties, gribu pateikt, to, ka ne sūda ne kādus 3 gadus, pāris mēnešus apstrādes, un graudi kritīs pareizā augsnē- saplēsīsim viens otru, mani vispār, tie, kas pirmie atnāks (vainu krievi fašistu, vai latvieši vati, bet nomiegs).

Strēlniece [userpic]

Рецепт засолки утиных яиц (куриные тоже пойдут, но утиные вкуснее)

Для 50 утиных яиц 4 литра воды, 600 грамм крупной соли, 100 г байцзю (китайской водки, думаю, что другая водка тоже пойдет) и специи (какие непонятно, пишут 5 ароматных специй).

1. Вымыть яйца, просушить.

2. Высыпать соль в воду, довести до кипения, кипятить до растворения соли

3. Добавить байцзю и специи

4. Раствор остудить.

5. Положить яйца в посудину, влить раствор соли с водкой, который уже остудили.

6. Накрыть крышкой и оставить на 30-45 дней.

7. Через 30 дней яйца будут соленые, через 45 дней желток станет масляным

unpy [userpic]
Tīri informācijai.

Staigājot bez biksēm, audzējiet tagad 30 dienas trauslumu, ja. Vai vismaz visu savu saraksti blieziet tādā fontā.

jan09 draugiem un ne tikai tiem [userpic]
par klusumu manā žurnālā

nuu, es jūs visus mīlu, un lasu regulāri, utt, BET
darba laikā īsti nesanāk rakstīt postus (retu reizi atbildu uz komentāriem),
mēdzu uzvilkties no/par netā esošajām tēmām, sadomāt riebīgus komentārus, un pa ceļam mājup tos aizmirst,
darbā sēžot mēdzu sadomāt interesantus ierakstus, un skat augstāk,
globālu jaunumu nav un mazās personīgās problēmas publikai nebūs interesantas,
esmu slinks, un mācos pieņemt citu viedokli bez komentāriem (vēl nesanāk),
utt

efgaa [userpic]
īsumā par braucienu

Labi, ka atgriezos mājās! Liela iespēja bija, ka varēju palikt nakšņot Kopenhāgenā. Ielidoju Kopenhāgenā 15 minūtes pirms izlidošanas uz Rīgu. Var jau būt, ka bija kāds neapmierinātais par to, ka uz mani bija jāgaida, bet.. šoreiz nebija manas vainas itin nemaz.
Pasmaidīju par to, ka šoreiz manu vārdu un uzvārdu ļoti precīzi skaļrunī nosauca. ;) Un forši bija, ka pāris lidostas darbinieki jau kādu gabaliņu no geita dežūrēja, lai mani pareizā virzienā aizvirzītu. :)
Vēl foršais šajā braucienā bija končas no Lietuvas. ;) Jeļena atveda lieliskas lietuviešu končas!! Tagad zinu, ko Klaipēdā meklēšu! :)
Vispār jūnijs atkal būs bagāts ar komandējumiem. Vispirms pāris dienas Klaipēda, tad atkal pāris dienas Brisele.

Tags: , , , ,
Pats par sevi [userpic]

Iekoda šīgada pirmais ods. Rīti sākas ar iegrimšanu jaunās app peidžranka taisīšanā, turpinās ar otras app apdeitu, pusdienas kā nu sanāk, vakarā iedzeru, naktī blenžu ekrānā/ekrānā vai ekrānā un mēģinu sevi izkustināt no "es te vēl mirkli pasēdēšu stuporā" un piespiest iet mazgāties un gulēt. Ar miegu kā pagadās, reizi nedēļā tāpat nākas apēst pustableti, ja galvā uzkruķījies karuselis.

unpy [userpic]
Visai skarbi.

Izlasīju vācijā studējoša krievu jaunieša stāstu par dzimtenes apciemojumu, aizdomājos. Cik, nez, mums vajadzētu laika, lai nogāztos turpat? Trīs gadus? Piecus? Septiņus?

Lola [userpic]

Ar ko izceļas Stansteda? Ar to, ka mobilie dati strādā tikai tad, kad stāvi lidostas vidū. Kā paiet malā, kur piesēst, tā pazūd. Pabā pazūd visa zona. Besī man tā jūsu Stansteda.

Tags: ,
Dunduks [userpic]
Back in the USSR

Tests par sadzīves ierīču/priekšmetu atpazīšanu: 7 no 9. Vienā, kur likās fifty-fifty tomēr netrāpīju.

pichshsh [userpic]
Rīgas ielas

Sveicināti,

vai kaut kur internetā ir pieejams Rīgas ielu alfabētisks saraksts?

barvins [userpic]

Great show, everybody, thank you very much:)

starro [userpic]
Fasēta pārtika ir inde, ziniet. Ņemiet to un sadedziniet

Kad pa rādiõ ziņoja, ka 10 km tautas skrējiena laikā miris jauns vīrietis, Borisam bija uzreiz skaidrs cēlonis – tas esot no ķimizētas pārtikas. Sirds nepietiekamība esot visiem, kas dzimuši pēc 90tajiem, kad visi te sāka lietot uzturā importa pārtiku, kas piepičkāta ar visādām indēm. Viņš pats savai ģimeni neļauj ēst neko, kas pabijis mikrõviļņu krāsnī, tas kļūstot kaitīgs un bīstams, viņam izdrukāts saraksts ar lielveikalu dārzeņu kaitīguma reitingu, tur sarežģīta tabula ar gadalaikiem un izcelsmēm. Viņam ir pārliecība un viņš ir pārliecināts. Tas gan nav par šķērsli būt atkarīgam no neskaidras izcelsmes lēta alkohola vairākas dziļas reizes mēnēsī. Viņam ir tuvu piecdesmit, te dzimis, audzis, mūžu dzīvojis, latviski ne vārda nesaprot.
Kad pa rādiõ ziņoja, ka pilsētā būšot maršs pret frankenšteinu globālajām korporācijām, Boris pieskrēja uzgriezt skaļumu vairāk. Dzirdīgas ausis mērķauditõrijā.

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]

Mani reāli uzbudina šādi miksi. Manas ausis un smadzenes jūtas daudz labāk šajā patīkamajā nepārblīvētajā vidē. Izbaudiet šo burvīgo gabalu!


Tur viens cilvēks komentāros minēja, ka tas bija labākais laiks britu kultūrā. Un es savā ziņā viņam laikam piekritītu. 

Mūzika: Small Faces - Itchycoo Park
intenormal [userpic]
ENG-LV

kauč nosit, nezinu, kā lai normāli latviski atveido:

reflections and refreshments

domāta neliela saruna ar režisoru pēc filmas seansa, un pēc tam vīna glāze un uzkodas.

penija [userpic]

- ko tu parasti dari festivālos?
-nu kā, ko?
-nu, dejo, čilo, apsities?
-es principiāli nelietoju narkotikas.
-*skumjš smaids* ko tā? ak, tu negribi būt tāāāāda klišeja, ja?


man vajag haštagu manām un danas sarunām ieviest.

intenormal [userpic]
elbūms

7 soļi caurā maisā

Mūzika: The Cure - Lovesong
باب [userpic]

cienījamie laik.klabbiedri!
kā izcils organizādōrs un marķetolōgs varu jums pa kluso pačukstēt, ka rīt laikaposmā no 13 līdz 14iem ar saujiņu līdzgaitnieku špagosim Maršā pret Monsantō.
pulcēšanās pie Vērmanes strūklakas, pēc kam rātni steberējam uz KKC, Skolas ielā 15, kur piesēst rododendru dārzā un rāmīgi pārrunāt tēmatiskos jautājumus un tad laist tālāk uz Mierielas svētkiem.
varbūt kāds vēlas piebiedroties?

austra [userpic]
uz kurieni Tu, pasaule???

un vakardien es patiesi sirsnīgi smējos pie joka:

Arbūzs
Bezbūzs

Atkāpties Viewing 0 - 20