National Pornographic
martcore
.::..::. ..::..::::.:

Oktobris 2016
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Atkāpties Viewing 0 - 20  
Pats par sevi [userpic]

Viesturs Kairišs ir jaunais Alvis Hermanis?

None of the Above [userpic]

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3876672/Nato-squares-Putin-Russia-beefs-military-Europe-s-border-West-responds-biggest-force-Cold-War.html

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]

Ričmondam ir perfekti nolasāma sejas (purna) izteiksme: "Es ļoti priecājos, ka esi atnākusi un ceru, ka vēl uzreiz nepamanīsi, ko tieši no neatļautā darīju tavā prombūtnē." Pēc tam tā strauji mainās uz "Ai, nē, neej tur... nu, labi, čau, zūdu."

Kā izvairīties no domām, ka ES palikuši kādi gadi 10 un visticamāk nāksies piedzīvot tās sadalīšanos kā minimums 4 - 6 dažādos reģinos

sporta klubu fintnesa trenera nozīmīgā loma sabiedrībā

Daudzsievība Latvijā protams nav atļauta, bet ļoti daudzām jaunām un arī ne tik jaunām sievietēm gribās kādu vīrieti viņu dzīvē. Jāsaka gan liekas šobrīd risinājums ir atrasts un šādu funkciju pilda sporta klubu fintnesa treneri. Lai arī viņu nākas sadalīt uz vairākām, viņš atradīs laiku, lai vienmēr apvaicātos par par katras brokastīm un miegu, smiesies par viņas jokiem, novērtēs viņas augumu un tik tiešām gaidīs nākošo satikšanos pavisam drīz.

melnais ledus

traffico [userpic]
Реестр

Gan jau ka pareizāk būtu iekš "pajautā", bet tas vairāk sev- kurā brīdī krievi vārdā reģistrs pazaudēja r? Vai arī es kaut ko totāli nesaprotu?!
Реестр vs Регистр.
Precizējums- kurā mirklī viņi vai es ir sapisušies?!

François Pignon [userpic]
Par jaunāko politikas pīļu dīķa miniskandāliņu

Vienīgais, kas man sakarā ar Poikāna atklāsmēm nav īsti skaidrs - vai tiešām viņam vajadzēja tik ilgu laiku, lai saprastu, kas ir Artuss, vai arī banāli nesadalīja kaut kādas savas rebes?

Raksturi [userpic]

kas tur traks, ka viss slapjš.

Raksturi [userpic]

homer odyssey braun fat chix.

Raksturi [userpic]

meet my blue side.

Raksturi [userpic]

koks kā aka tā kā kaka tā kā kas.

gnidrologs [userpic]

As with westard libruls who are also known assume perpetually smug and condescending attitude, said attitude comes from knowledge that they are firmly entrenched in establishment and that their stance will always be uncritically presented as the only correct one.

Raksturi [userpic]

kavējam, kolēģi līdzautori, kavējam.

Raksturi [userpic]

vai tu esi spējīgs vienu vārdu pateikt desmit nozīmēs.

Beidzot plauktos ir parādījies Angostura Bitters, kas nozīmē, ka tagad varēs pievērties tālākiem eksperimentiem, lai noskaidrotu, vai rums, pazīstams arī kā šķidrais cukurs, tomēr būtu lietojams uzturā.

Raksturi [userpic]

laivu pārmijas bija saslietas pret siekalu sumbru siena bija atspiesta pret savu kuli tu esi mans draugs ar apšuraugs tu esi kādreiz manī bijis un manī nācis tauvoties tu raugi manu radu rakstu nepastala nedamdam tas ir skudrupūznis mēs viņu aplidojām mēs viņu jebšu aprakstīt domas lidojumu un ko prāts saka uz to, kas viņam ienācis prātā.

Raksturi [userpic]

vakar redzēju leļļu pienu uz jūras pusi bija tāds kā portiks izveidots virs visas tās hui

ely [userpic]
Epšteina-Barra vīruss

Labs vakars cibas draugiem!
Kā jau cilvēks parastais to dara - saņemot analīžu rezultātus, pirms došanās pie ārsta pats krustu šķērsu lasa googli un jautā citiem. Tad nu arī mana sirds nemierīga un pirms rīt dodos pie ārsta, gribas šo to jau uzzināt, tā teikt, uz "karstām pēdām". Rezultāti rāda, ka kaut kādā mistiskā veidā esmu noķērusi Epšteina - Barra vīrusu, lai kas tas arī nebūtu. Kaut ko jau par to esmu sākusi lasīt, bet interesē tīri no pieredzes - vai varu tāda iet uz darbu vai jāsēž mājās? Ja kāds no jums ar tādu ir cīnījies, cik ātrā/ilgā laikā ar to iespējams tikt galā un kas vispār jādara?
Zinu, ka rīt ārsts man izstāstīs šo visu, bet nu gribas kaut kā nomierināt satraukto prātu un dzirdēt, ka no tā nemirst un viss būs kārtībā. :)
Paldies liels jau iepriekš par dalīšanos pieredzē!

usne [userpic]

Jūtos tik fiziski nespēcīga, ka pašai neomolīgi. B visu laiku staigā uz ceļiem un čīkst tēlojot bēbīti un kļenčī uzmanību visādos besīgos veidos. Vispār viņai diezgan neraksturīgi. Savukārt zvēri visu laiku diedelē un cenšas izēst ēdienu no manas bļodiņas, lai gan ir paēduši vairāk kā dienas deva prasa.
Tas viss ir nenormāli grūtu un besīgi.

Atkāpties Viewing 0 - 20