El pueblo unido jama sera vencido
martcore
.. :.:... .:... .::: .::: ::::......

Aprīlis 2019
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Atkāpties Viewing 0 - 20  
Krāšņais Kurvjziedis [userpic]

Telefonā jau kuro dienu tik uzmācīgi izlec santehnikas veikalu reklāma, ka man vairs nav šaubu - VIŅI mani īpaši centīgi novēro, kad mazgājos vai sēžu uz poda..

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]

Nesen sapnī kaismīgi aizstāvēju vārda "vāverruds" lietojumu, jo "...tā taču ir visiem atpazīstama krāsa!"

gnidrologs [userpic]
moar clown world

https://forward.com/opinion/422608/when-american-jews-battle-anti-semitism-we-must-be-aware-that-this-stance/

Jew vs nigga. It's a draw. Only wypipo loose.

https://eu.usatoday.com/story/tech/2019/04/17/ai-too-white-male-more-women-minorities-needed-facial-recognition/3451932002/

Tairons žēlojas, ka viņa feisu ir grūtāk profilēt? Hmm...

gnidrologs [userpic]
lūk tā pa nopietno taisa bukburningu

nevis tur privāti kurinot paša sagādātu makulatūru
A chool in Catalonia, Spain, has withdrawn from its library 200 classic children’s books such as Sleeping Beauty and Little Red Riding Hood because of their depiction of sexist stereotypes.
vai šādi
A Depression-era mural depicting white children playing outside in the winter was removed from Percy Julian Middle School in Oak Park because school officials said it failed to represent the school’s diversity.
“I have had students approach me pointing out that this picture does not represent our student body or the diversity of Oak Park,” Fitzgerald wrote. “We will be working with the Social Justice Club and our parent Diversity Committee to create a mural/canvas that better represents Julian Middle School.”

Social Justice Club & Diversity Committee

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. [userpic]

Pateicoties ibumetīnam un sālsūdenim, pampums samazinājies par 90%. Kur tās strutas liekas, ja tām nav, kur likties?

Placebo Rush [userpic]

bieži vien pa miegam tā nogurstu, ka pēc gulēšanas gribas mazliet pagulēt un atgūties.

citās ziņās, laikam esmu tikusi vaļā no abām tinderzajām, kas man tur fonā karājās. sajutos tik atvieglota, ka atradās headspace aizrakstīt Annijai un pačatot ar Rumāņu Zaju.

un vēl, ir piemetusies kaut kāda dīvaina paškritiska krīze, kurā man liekas, ka es runāju daudz par daudz. ka manis vispār ir par daudz.

Tags: ,
Garastāvoklis:: kā man vājprātīgi gribas ēst!
Mūzika: BirdPen - Slow
kostantējumi [userpic]
Lieldienu atkārtošanās 5 gadu atstarpē

Bāc, delīrija drebuļi - sen tādi nav bijuši. Nu bet tāda intensitāte kā vakar, arī sen nebija pāri lijusi pāri kausiņam. Laikam 2014.gada Lieldienās bija ļoti līdzīgi, tikai.... Šorīt atnāca īsziņa no zobārstes, ka ir pieejami 2 brīvi laiki tulīt un tagad, nevis pēc nedēļas... un ko mēs noskaidrojām: Ilzītei aug visi trīs atlikušie gudŗibas zobi reizē. Jā, intelekta atplaukums ir jūtams, apmēram kā uzsākot bakalaura darbu. Tagad es varētu arī turpināt maģistru (nieka 10 gadi pagājuši). Un ko tad es gribētu apgūt? - anger management :D

Mūzika: James Bay - When We Were on Fire
ʾāliph [userpic]
acu ārsts

Iesakiet, lūdzu, labu oftalmologu.

Dr. Jurčiks Janzons [userpic]
vārdi

oh, [info]heda tiešām ir aizmirsusi, ka jaunzēlandes terorists visu savu identitāti, vārdu ieskaitot, atklāja pats feisīša tiešraidē?

Tags:
honeybee [userpic]

Went into the bush. For a moment I was frightened. Had to compose myself. Tried to look into my own heart. "What is my inner life?" No reason to be satisfied with myself. The work I am doing is a kind of opiate rather than a creative expression. I am not trying to link it to deeper sources. To organize it. Reading novels is simply disastrous. Went to bed and thought about other things in an impure way.

/Bronislaw Malinowski

atveracisieklausies [userpic]
Hipolits Skābais

Kurā bērnu/pusaudžu grāmatā bija tāds tēls kā Hipolits Skābais (ja atmiņa neviļ)?
Google nepalīdz.

dabas likumi

Tiklīdz tev parādās meitene tā uzreiz arī visām citām pēkšķi tu sāc ļoti interesēt, tevi aicina satikties, aiziet vakariņās utt. Es tikai nesaprotu, kur viņas visas ir, kad tu esi viens un pieejams.

Šo fenomenu es esmu novērojis jau no saviem vidusskolas gadiem. Vai nu nav nevienas, vai arī tiklīdz ir viena, tā ir arī visas pārējās. Kaut kā tas tā iekārtots.

unpy [userpic]
Valsts pārvaldes vērotāja piezīmes.

Iekšlietu un ekonomikas ministri informē par lēmumu no ceturtdienas slēgt Deglava ielas tiltu (c)delfi.lv

Tad nu tiktāl ir gan. Divi ministri slēdz tiltu, nez ar ko citi nodarbojas. Par šo tēmu varētu jauku bērnu dzejoli uzrakstīt, piemēram:

Ministriem nav laika.

Divi ministri slēdz tiltu,
Vēl viens vāra zupu siltu,
Izglītības ministre
Māca kaķim manieres,
Labklājības, kultūras
Krāso durvīm stenderes,
Finanšu un aizsardzības
Pin no tāsīm vīzes glītas.

Daudz mums valstī ministru,
Visi aizņemti, ka bail.

judging the mice [userpic]
an intimate ceremony

ceremony (vismazāk slavenā atvase no asv šūgeiza lāpnešu tusiņa) koncertā vakar depo bija tieši divdesmit cilvēki, ieskaitot gunti un kraukli un grupas dalībniekus

Mūzika: skywave – don't say slow
unpy [userpic]
Seriālu vērotāja piezīmes.

Noskatījos "Troņu spēles" pēdējās sezonas otro sēŗiju. Visu sēriju skābi smīnēju. Skaidrs jau, ka visam ir robežas, tajā skaitā arī Džordžam Reimondam Ričardam Martinam, gan jau vispār necik nav sekojis tam, kas šajā sezonā notiek, vairāk pievērsies priekšpēdējās grāmatas sarakstīšanai. Sen nebija sanācis tādu klišejisku klišeju konstrukciju redzēt. "Ļoti, ļoti viduvēji", tā teiktu norūpējusies skolotāja, savam mīļākajam skolēnam likdama trīs ar mīnusu.

tati [userpic]

Vakar sīci aizvedām uz BKUS, jo bija aizdoma, ka rudenī salauztā roka ir atkal salūzusi, jo ļoti ietiepīgais jaunietis vēlējās izdabūt sevis samesto mini auto kolekciju no kāpņapakšas. 

Uztaisīja rentgenu - viss OK. Kamēr gaidījām rindā, ar ātrajiem atveda vienu mazuli, kurš bija iekšā stikla kastē. Gandrīz apraudājos tik no skata vien.
Kā tie mediķi spēj normāli funciklierēt pēc tādiem skatiem un iespējamā rezultāta, I have no fckn idea. Žetons un zelta medaļa jebkuram no viņiem!

Dr. Jurčiks Janzons [userpic]
unhcr

lūdzu, nosauciet man kādus iemeslus turpināt strādāt šajā organizācijā. nu, izņemot naudu, protams. tieši kāpēc man te vajadzētu būt?

Tags:
Dr. Jurčiks Janzons [userpic]
nācijas gods un cieņa

lūdziet dievu par deglava tiltu. un izziņojiet, ka tas tiks uzcelts pa jaunam piecu gadu laikā. vai tad latvija nevar?

ravejsledzejs vīriešu biksēs [userpic]
R.I.P.

šodien uzzināju, ka A.W. pa silvestriem uz citiem medību laukiem ir devies. un viņš savas jomas korifejs bija. tā pakāpeniski viss labais no šīs saules pazūd...

austra [userpic]

pēc šīm lieliskajām lauku brīvdienām, kad visiem sarkani deguni, sastādīts mežs, apkopti smiltsērkšķi, skriets, ēsts, šūpots un staigāts, mūs mājā sagaidīja Ūpja iestādītais OZOLS. OZOLS! tagad zinu, ka visu, ko gribas, var bakstīt podiņā un uzdīgs. izaugs noteikti!

Atkāpties Viewing 0 - 20