National Pornographic
martcore
.::..::. ..::..::::.:

Decembris 2016
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Atkāpties Viewing 0 - 20  
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]

Joprojām pastāv cilvēki, kuri visu šeit notiekošo pārtulko viens pret viens attiecībā uz dzīvīti. Skumji un smieklīgi (jo tad paši nesaprot, kāpēc viņiem ir zināms riebums pret noteiktām lietām). Intelekta triumfs!

Bet tas mani motivē būt vēl sliktākam zēnam patiesībā.

باب [userpic]

garī, garī, majā zvezdā
{jāpagaida minūtes trīs vai jāskipo uz 52:10}

asperadastra

intenormal [userpic]
yess!!!

būs alus

Mūzika: Jumprava - Lielais Notikums
basta [userpic]

esmu tik vecs, ka šodien saņēmu savas trešās tiesības. izskatās kā pirmās, turklāt, kas man galvā ir ļoti svarīgi - tagad atkal pilnīgi oficiāli varu braukt ar visiem traktoriem un kombaiņiem. te tas nāk komplektā ar B kategoriju. kļova, jo orģinālās traktorkombaiņkāpurnieka tiesības tā arī neatjaunoju.
pēdējoreiz ar traktoru braucu mošk pirms gadiem 15. neatceros.

Strēlniece [userpic]

Сегодня зазкупалась в аптеке и услышала, как одна счастливая женщина всё время обращается к своему мужчине. Дело в том, что я услышала свое любимое имя - Макар. Ну всю жизнь фанатела от этого имени, мечтала назвать так сыновей, но всё время забывала. После того, как родишь, многие меня поймут, вообще мозги на несколько месяцев вышибает, естественно, и мужья еще вечно вмешиваются, какой тут Макар. Поэтому у меня получилось так: Аким (сынок, прости меня, со мной просто это было в первый раз), Женя, Саша, Колян, Вася. Угадайте, кто девочка, как говорится.
/by nobellarezi

Ingmārs [userpic]
par jauno supercentru

Palīdziet veidot jauno supercentru.

intenormal [userpic]
baznīcpagalmkundziņš... kaut ko atgādina...

Kierkegaard even dedicated some time to attacking socialism, which had gained significant popularity in Denmark during his lifetime. In his attacks, he insisted that it was the right of any individual to “abstain” from human society altogether, and that all forms of socialism—including Christian communalism or “pietism”—force uniformity upon people and therefore restrict their freedom (p. 504).
The obvious irony is that Kierkegaard, who believed that he had nobly chosen for religious reasons to abstain from human society, was afforded that luxury of “abstention” by a small staff of cooks, maids, secretaries, and carpenters who saw to his estate and ran his errands, which he paid for out of his large inheritance.
If Kierkegaard had read even a few of the major works of socialism, including The Communist Manifesto (which, according at least to Garff, he did not), he might have recognized that he had merely accepted uncritically the aristocratic straw man of communism. After all, how can the democratic power of every person to influence all matters of public life, and the emancipation of the toiling masses from exploitation and poverty, possibly be construed as a restriction of personal freedom?

Mūzika: Refused - Liberation Frequency
intenormal [userpic]
suņubūda

vopros na zasipku - kurš ir stulbāks, kaimiņš vai brigmanis? 


Kaimiņš sēdē izteica pieļāvumu, ka arī Brigmanis varētu būt bijis saistīts ar VDK. Savukārt Brigmanis norādīja, ka saskaņā ar likumu neviens deputāts nevar būt saistīts ar VDK, un, reaģējot uz kolēģa izteikumiem, nosauca Kaimiņu par idiotu.

Vairākums komisijas deputātu balsojumā atturējās. Tāpat sēdē tika norādīts, ka Kaimiņš pirmais izteica apvainojumu Brigmanim.

Brigmanis uzsvēra, ka viņa vārds nav atrodams tā dēvētajos čekas maisos. Politiķis arī atzina, ka nelepojas ar savu rīcību komisijas sēdē, bet viņam to vajadzēja pateikt.

Mūzika: Gogol Bordello - Immigrant Punk
intenormal [userpic]
nost ar feikajiem ņūziem

Mūzika: Shalle - Pansionāts
intenormal [userpic]
lai dzīvo padomju laika muzons!!!

Mūzika: Adriano Čelentano
intenormal [userpic]
jptvaimatuškibļe

ja humanoīds nespēj atšķirt, kas ir fakts un kas ir viedoklis, kas ir ziņu raksts un kas ir viedokļraksts, kas ir raksta autors un kas ir rakstā izmantoto citātu autors - tad ir tiešām dirsā dziļumdziļajā, tur pat nevajag nekādas fake news, jo humanoīdam ir māli galvā.

Mūzika: The Beatles - Help
usne [userpic]

Juhū! Man atkal ir darba rīks, pavisam svaigs un jauns.
Priecīgs! Priecīgs! Priecīgs!

Raksturi [userpic]

Ziepniekkalnā bļa pienu nedod.

uzticīgais tējas vendors klātpielicis pakai visus paraugus, ko biju lūdzis - gaba ulunu (oi, meitenes, tā ir slāpeklī fermentēta tēja kas sniedz ja ne nemirstību, tad vismaz ilgi un laimīgi), gong ting (karaliskais, no jaunākajām lapiņām un pumpuriem gatavots) un violetais (dabiska mutācija iekrāso tējas lapas viol. krāsā, agrāk tas bija brāķis, tagad - nišas produkts) puerus.

paraugus es dzeru kā pagadās, bet vispār cenšos pēc ceļa dot tējai aklimatizēties - lai pastāv nedēļu iepakojumā, tad atveru, papriecājos, atkal aizveru un jau pēc pāris dienām dzeru.
garša nupat atvestai un mazliet pastāvējušai tējai atšķiras, tā itin kā atdzīvojas pēc ceļojuma. par glabāšanu mājas apstākļos citreiz, tagad darbi dzen. nu, ja nu tikai tasīti sarkanās.

intenormal [userpic]

kas nedzer alu
ļoti ātri dabū galu
dzeriet alu aldaris
spēlēsiet kā balderis

Mūzika: Texas Is The Reason - Do You Know Who You Are?
judging the mice [userpic]

tās dienas iet virpulī, laiks ir melnais caurums, bet vakar bij tāds jauks brīdis, kad pēc garas, pilnas un virpuļojošas dienas es vakarā iznācu no nepiedienīgi skaistā nupat atklātā jaunā divdesmitā gadsimta un vikas fomenko rotu izstādes (ejiet apskatīt) un brokastīs apēdu karamelizētu čiekuru
tā es pārgurumā un ar čiekuru mutē gāju uz vegānu restorānu, kur ēdu vegānu picu (ar sieru un desu!) un klausījos prozu – vienu pieklājīgu stāstu, vienu pavisam brīnišķīgu elegantas formas stāstu, un vienu garu onelineru kolekciju no žurnālu dadzis priekšpēdējām lappusēm, tāds facepalm, ka pat tajās vietās, kuras bija tiešām smieklīgas, bija drusku kauns smieties (svenu un konsti nokavēju)

Lola [userpic]

Šorīt ir tas rīts, kad jāklausās Dougans.

Vakar pirms gulētiešanas paskatījos uz šokolādēm, kuras [info]neoplasm bija gādīgi sarūpējusi (vēlreiz paldies!) kā līdzņemamo paciņu, apēdu vienu un... piekārtoju istabu. Saliku somas un čemodānus tur, kur tiem jābūt, un visādas citas lietas. Kad beidzot tiku gultā, atlika tikai nopūsties, jo atkal vairs nebija "laicīgi". Šorīt atkal attiecīgi arī pamodos tad, kad jāiet no mājas ārā, lai nokavētu tikai drusku. Tāda nedēļa laikam. Toties pirmdien brīvs because fuck the system.

Par rakstīšanu jāsaka, ka neļaušana sev sasapņoties par lietām dzīvē ir mazliet paralizējusi manu fantāzijas lidojumu arī visā pārējā. Tad nu uzrakstītais nav tik, ē, poētisks (ghh). Jāizdomā kaut kas ar to tak. Jo jābeidz rakstīt dzejoļus, kuri man pašai besī. Bet atsākt dzīvot savā fantāziju pasaulē arī šķiet kaitīga doma.

Tāds, lūk, rīts.

Mūzika: Rob Dougan - Undone By London
jauna un kaislīga [userpic]

Kas var būt labāks par šo?!?

Daudz laimes dzimsanas dienaa jauna un kaislīga!!

Juusu noraadiitie dati par sevi mums saka prieksaa, ka sodien ir Tava dzimsanas diena... un arii visi Sviesta Ciba cibinaataaji veelas Tevi ar to apsveikt!

intenormal [userpic]
alkogoļika atklāsme =)

"Arī šlāgeri dziedot, būt zem promilēm ir nožēlojami. Tāpat jau tā mūzika ir banāla, kur nu vēl gadījumā, ja dzied reibumā," norādījis Kulakovs.

Mūzika: Frank Sinatra - My Way

Atkāpties Viewing 0 - 20