El pueblo unido jama sera vencido
martcore
.. :.:... .:... .::: .::: ::::......

Jūnijs 2018
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Atkāpties Viewing 0 - 20  
Yoko [userpic]

man šķiet, neatkarīgi no manām vēlmēm un nākotnes apstākļiem, es vairs nespēšu būt īsti ne starp latviešiem, ne holandiešiem, ne kādā citā mono sabiedrībā, es meklēšu piederību tajos citos stereo cilvēkos, klaidoņos, laivā ielēkušajos un no laivas izmestajos, jo viņi vienkārši šķiet interesantāki un bagātāki, "a change in perspective is worth 80 IQ points" (Alan Kay)

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]

Mācības vakaros - tas nemaz nav jauki, jo uz to brīdi, kad ķermenis saguris un gatavs pasludināt gulētejamo laiku, smadzenes izrrādās atmodušās un aktīvas. Ne vairs nosēdēt, acis vaļā turot, nedz arī apgulties un aizmigt.

gnidrologs [userpic]

Otra problēma ne tikai ar pēdējo vēčē, bet jau vismaz 2-3 finālturnīriem - too many shit tier teams. Inkluzivitātes fetiša sekas.
Tad jau labāk, lai rīko vienu lielu playoff turnīru divu mēnešu garumā, kur piedalās visas 190 vai cik tur komandas un beigt to kvalifikācijas farsu četru gadu garumā, kas tikai lieki nogurdina spēlētājus. Beigās arī dažu labo komandu spēlētāji spēlē slikti, jo ir pārguruši.

Placebo Rush [userpic]

Šodien darba diena bija tāda, ka killing spree seems like a good vacation.

Nesaistīti, bet tomēr vēl darbos bija arī šāda conversation:

Kriss: es tur rekur jums (Env team) todo listē iebāzu jaunu todo lietu, kur jums ir saraksts ar lietām, kas jāizdara mēneša pēdējā weekendā. Rekur links uz.
Env Priekšnieks: nice background.

Tags:
François Pignon [userpic]
Par VVF un viņas nodirsējiem

VVF protams nav nekāda svētā govs un viņai ir ko pamatoti pārmest (narcismu, atbilstību Šlesera savlaik deklarētajam "mums nahuj nav vajadzīgs prezidents, kurš jaucās vis kaut kur" kritērijam, izņemot pašas prezidentūras beigas, u.t.t.), bet uz jebkuru trulu NAcīšurļika uzdirsienu, gan vislabākā atbilde ir tādā pašā stilā ieturēts pretjautājums - А вы блять, кто?

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
ārpolitikas eksperts

Tas, ko Krievi pēdējos gados dara Eiropas Savienībā, ir vecais labais divide and rule triks.

gnidrologs [userpic]

Šajā PČ vispār nav komandas ar normāliem pussargiem. Spāņiem it kā ir, bet nav pleimeikera. Nav jau pirmais gads arī. Laikam kreaķifčikus vispār pārstājuši ražot. Tikai visādus skrējējus un močītājus.

PHz [userpic]
Atcerējos, kas šodien par dienu

Tags: ,
PHz [userpic]
Cālis audzēts bez narkotikām

Man skapī piemiņai stāv 5,25" diskešu lasītājs un DVD kombo draivs, abi mūsdienās apmēram vienādi noderīgi.

Bet blūreja lasītāju gan es vēl joprojām ceru kaut kur dabūt vai aizņemties, jo pirms daudziem gadiem aiz cieņas pret scēnu iegādājos ripuli un tā arī neesmu noskatījies :/

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]

Pusi dienas pastrādāju ar respiratoru uz sejas. Tagad zinu, kāpēc Ričmonds tā neieredz uzpurņus.

Kathe Kollwitz [userpic]

Vai ir kaut kur internetā iespējams lasīt Bodlēra "Ļaunuma puķes" latviešu valodā?

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]

Latvijā sekmīgi noslēgusies Vispasaules Klimata kontroles komitejas organizētā misija 'Tuksneša vērta'.

gnidrologs [userpic]
grafiska ilustrācija iepriekšējam priekš tl;drgnidrologs [userpic]

Spain’s new interior minister just promised to remove razor wire at Melilla and Ceuta borders
Nabaga iebrucējiņi no Marokas bieži iepinas un savainojas uz robežas izliktajās dzeloņstieplēs (that's the point, no?). Iekšlietu ministrs izdarīs visu, lai šāds šķērslis nelegālajiem migrantiem vairs nebūt jāpārvara. Tā, viņa paša vārdiem, ir šī brīža galvenā prioritāte. Labas viņiem tur prioritātes.

Sorossavienības līderi kā ierasts nepieviļ.

The European Parliament’s Brexit chief has branded leading Brexiteers as pro-Putin “fifth columnists” who want to destroy Europe from within.

Guy Verhofstadt said there was a “circle of evil around our continent” stretching from “Putin, Erdogan, and on a bad day – and that’s every day at the moment – even Trump”.

But turning to Europe’s populist right-wing parties, he added: “But our problem runs deeper than that, deeper than only foreign policy or external security. Europe has a fifth column in its ranks. Let’s be honest.

“I call them the cheerleaders of Putin: Le Pen, Wilders, Farage. They’re doing only one thing: they take Kremlin money, they take Kremlin intelligence.

“Like Arron Banks, the good friend of Nigel Farage here, who colluded with Russians to make Brexit happen. Together with government leaders like Orbàn, Kaczynski, Salvini: these people have only one goal and that is to destroy Europe, to kill our liberal democracy.”
...
“The inconvenient truth is that we are on our own today. If there is an attack on European soil, we cannot be sure anymore that America will come and save us. So it’s about time we take our own responsibility,” he said, adding that Europe needed to develop its own defence capability.Kad nekādu labu argumentu vai pat emo-rantu, lai attaisnotu sevis savārītos sūdus nav, tad vienmēr var izvilkt muh russia conspirashun kārti. Lūk kā amerikāņi importē ne tikai savu pop, bet arī politisko kultūru pa visu pasauli.:)

tikko_pamodos [userpic]
apvainošanās

Padoms vaig. Tuvs cilvēks ģimenē jau kopš bērnības sirgst (nezinu, kā to citādi apzīmēt) ar apvainošanos, kas pakāpeniski laika gaitā ievērojami progresējusi.

Vai jūs varat, lūdzu, ieteikt teorētisko literatūru (rakstus, grāmatas, pētījumus, intervijas u.tml.) par šo tēmu? No psiholoģijas, attiecību veidošanas, personības izaugsmes, nezinu, kāda vēl skatpunkta. Kā cīnīties, ko un cik daudz var palīdzēt ģimene, lai palīdzētu mazināt šo sakāpināto pasaules uztveri. Pie kādiem speciālistiem vērsties, ja tas vispār var ko līdzēt. Cilvēkam drīz būs 25 gadi. Pēdējā laikā kļūst neiespējami kontaktēties, tikko kā kaut kas nenotiek pa prātam, pirmā reakcija - sapūšas un nerunā. Apvainojas pat par pavisam ikdienišķiem sīkumiem, piemēram, ja kāds no mājiniekiem uzreiz nevar pacelt telefonu un atzvana pēc mirkļa. Paldies par ieteikumiem un komentāriem.

gnidrologs [userpic]
vot nebiju domājis, ka itāļi būs pirmie no Rietumeriopas, kas šitā :^)

In response, George Soros flipped out, openly suggesting that Salvini might be financed by Vladimir Putin, saying he is "very worried about Russia's influence on Europe in general and on the new Italian government."

"I do not know if Salvini was funded by Moscow, but the public has a right to know" said Soros.

(Soros translated: Any government who puts their citizens ahead of migrants is now a Putin puppet. - autora piezīme)

The League's economics policy chief, Claudio Borghi hit back against Soros, stating (translated):

"Soros worried by the Italian government? Then it means that we are going in the right direction... We understand that those who have speculated for years on the skin of immigrants, financing NGOs and smugglers to invade Italy.

"The wind has changed for [Soros] and for all those who have profited from the deaths of hundreds of people."


Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]

Kur var pieteikties iekļūšanai Krievijas 'melnajā sarakstā'?

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]

Adobe, the almighty subscription service (w. no cancellation button available)

tati [userpic]

Katru reizi kā aizeju nopirkt mafinu uz to mafinsunmõr, tā katru reizi saku sev: "Nu dūra!". 

Es nesaprotu, kāpēc cilvēki fano par tur ceptajiem mafiniem/kapkeikiem vai cepumiem, jo cik esmu tos ēdusi, tie garšo pēc sodas vai vienkārši mīklas. I mean, fckn disgusting.

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]

Melnādainajam reperim ASV 2018. gadā miesas sarga nolīgšana vairs nevajadzētu šķist, kā lieka naudas izmešana.

Atkāpties Viewing 0 - 20