Vera Claythorne
martcore
.::: ..:.::.:::

Maijs 2016
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Atkāpties Viewing 0 - 20  
Dunduks [userpic]

Beidzot atklātne ar melnajiem pieklājīga, pēc tam arī bez pārliekām šausmām, galotnē varēju panākt neizšķirtu no spēka pozīcijām, bet pārgāju uz nepatīkamu galotni, kur stāvēju uz vietas, bet pozīcija bija tik neizšķirta, ka pat tas netraucēja. Netraucēja pat pēc tam torņu galotnē viena tempa uzdāvināšana, vajadzēja tikai izdarīt beigās vienu (vienīgo) pareizo gājienu, bet tur Akela netrāpīja - torņu galotne kā perfekts piemērs, kurš parāda, ka/cik man pietrūkst skolas.

puasōns [userpic]

Наступи на стакан, если он выпит
Голову в петлю и с вещами на выход
Господи, открой мне тайны бытия.

PHz [userpic]
Do you want?

https://www.youtube.com/watch?v=Oi0d6qgr3dU
Pārmaiņas pēc kaut kas, ko pāris nedēļas pagaidīt.

f [userpic]

un es zinu, ka koka iestādīšana skaitās vīrieša misija.
bet es vakar gar žogu sastādīju 13 tūjas, un piecas vēl gaida savu kārtu.
pilnai buķetei vajadzētu vēl divas, vajne?

f [userpic]

vispār, man šogad apritēs 30.

vistu_zaglis [userpic]

Tagad, kad tas tputputpu, vēlreiz tputputpu, ir pamazām sācis pāriet – es jums адын умный вещь скажу.

Bērni, ja jūs gribat kaut mazāko kontroli pār savu dzīvi – neejiet, bērni, brīvmāgsleniekos spēlēties.

Just... don't.

Mūzika: Radiohead / How to Disappear Completely
Maya [userpic]

Reiz. Sen. Ļoti sen. Pirms gadiem pieciem, bet varbūt arī desmit, redzēju sapni. Esmu Tartu. Ieliņa maza. Tumša. Vakars. Ieklīdu antikvariātā. Un tur man kāds iedeva grāmatu. Biezu un sarkaniem samta vākiem. Tas kāds vēl piebilda: "Ņem, te ir atminēti visi pasaules noslēpumi." Kopš tā laika vienmēr, kad esmu Tartu, meklēju sapņa antikvariātu. Līdz šim viņš palika neredzams. Bet tad gadījās iedzert pēc E. pirmizrādes. Braucām mājās svētdienas naktī un kaut kur pie Straupes es teicu: "Varbūt labāk braucam uz Tartu?". Tur arī pamodāmies. Rīts bija saulains un silts. Pilsēta mierīgi dzīvoja savu pirmdienu. Klasiski makšķernieki makšķerēja uzplūdušajā upē, vēl klasiskāki pasniedzēji rūtotās žaketēs un ar ādas portfeļiem virināja universitātes durvis, es kopā ar viņiem iegāju pačurāt. Eh. Smuki viņiem tur. Tad iznācu ārā un ... turpat aiz stūra jau viņš bija. No ārpuses izskatījās pilnīgi ne tāds kā sapnī - pārāk spožs un gaišs. Pagāju garām, bet tad tomēr atgriezos. Un, jā....iekšpusē slēptā istaba izskatījās kaut kur redzēta. Uz zema galda stāvēja patafons un viņam blakus sarkanos nodilušos samta vākos ar sudrabā krāsotām lapu malām - mana noslēpumu atminējumu grāmata. Atbildes gan bija izdzēstas. 

Tikai zem vienas no tukšajām ailēm jau ar pildspalvu kāds bija ierakstījis tālāko meklējumu virzienu - "Kooksi māju īpašnieks Jānes ar sievu. Viņi nopirka mājas no Ado Grenzteinilt 1880. gadā."

lūdzu, kā latviski iztulkot Legacy-Login?
Legacy-inbox? utml Legacy+termins no epastu pasaules.
paldies!

Kosmoss [userpic]
Karjeras konsultācija bezdarbniekiem

Sveicināti!
Pirms mazāk nekā mēneša kļuvu par bezdarbnieci, un manā bezdarbnieka grafikā ir sacīts, ka mēneša laikā esot jāierodas uz bezdarbnieku karjeras konsultāciju. izlasīju mājaslapā, ka tur māca rakstīt CV, motivācijas vēstules, pareizi saģērbties uz darba interviju utml. uzskatu, ka esmu jau tā kā par vecu šim nonsensam (CV māca rakstīt pamatskolā) un, lai izvairītos no frustrācijām, labprāt izvēlētos karjeras konsultāciju neapmeklēt. vai es varu zaudēt bezdarbnieka statusu tādā veidā, t.i. vai man uz turieni OBLIGĀTI ir jāiet? varbūt kāds var pastāstīt, kā notiek šīs karjeras konsultācijas?
(runa nav par obligāto tikšanos ar individuāli nozīmēto ierēdni, kas čeko, vai tu reāli arī meklē darbu vai tikai mētā gurķi)

Tags:
būs, kam patiks [userpic]

Pigalu Frīdis ir go-go dejotājs Klišī bulvāra klubos. Kad viņam prasa, kā viņš sevi uzkurina, ja šova laikā nav noskaņojuma, viņš gudri atbild: "nekā, izliekos līksms tik ilgi, kamēr pats tam noticu."

vistu_zaglis [userpic]

Rādiogalvas pārsteidza nesagatavotu, jāteic. Neko šitādu negaidīju.

Mūzika: Radiohead / Burn the Witch
efgaa [userpic]
par apaviem

Pasūtīju staigāšanai kurpes. Saprotu, ka šobrīd no visām tām vasarīgajām kurpēm, kas man ir, nevienas īsti nederēs garajiem gabaliem.
Turklāt arī Ženēvai un Barselonai noderīgas būs ērtās, staigāšanai piemērotās basenes.

Tags:
sirdnA [userpic]

9.maijs ir kaut kas līdzīgs Jāņiem. Svētki, tautisks gars un pacilātība, un nekādu dāvanu, no kuru meklēšanas un gādāšanas rodas nevajadzīgs stress un sāpe sēdvietā. Pikniks, uzkodas, padzērieni, līksme un pavasaris. Pat vēl labāk, nekā Jāņi, jo papildus dāvanu murgam atkrīt arī kautrēšanās par pareizās pārtikas nelietošanu (nu, kā tad jūs tā, bez siera, ojoj, senie latvieši Šambalā pārmetoši krata galvas).

Jo šeit būtu nepieciešama ļoti liela tirāža, jo vairāk, jo labāk, varbūt pat vēl vairāk! (c)

lielais [userpic]
Jogurts vs krējums

Ko jūs biežāk lietojat, krējumu vai jogurtu?
Kad gatavojat salātus, ko lejat klāt?
Ja lietojat biezpienu, ar ko to atjaucat?

penija [userpic]

secināju, ka mans personīgais guru edgars grands nekur nav pazudis, tikai gūgle sākusi viņu mest pie promo, jo raksta man edgars katru dienu. bet vispār garlaicīgi diezgan. Par nieka 7 Eiro tavās rokās iekrīt ideāls vīrieša “atvēršanas rīks”...Tas ir tik vienkārši kā atkorķēt labu vīnu )

Tags:
Ingmārs [userpic]
cepiens p

Atkal jau cepiens.

unpy [userpic]
Īsi par nacionālpatriotismu.

Tās pāris reizes gadā, kad patriotisms manā tēvzemē īpaši uzbango, jūtos kā veģetārietis, kurš nejauši iekļuvis kanibālu dzīrēs. Maijs ir interesants ar to, ka nedēļas ietvaros pamanās izpriecāties až veselas divas, ne pārlieku savstarpēji draudzīgas ciltis.

penija [userpic]

tagad tā mirusī vāvere un visādi savainoti putniņi mani vajā sapņos. stulbā apsēšanās ar nāvi, vienalga, cik maziņu. kaut gan tai maitai laikam izmērs pašai nemaz nemainās.

f [userpic]

nu un tas ceļojums mani ir izvedis līdz izslēgtam telefonam. nekas nav tā, kā vajag. vienkārši nekas. pase nav izņemta. līdzņemamais nav izdomāts. algas nav izmaksātas. solārijā neesmu bijusi (lasīt: piedegšu kā vārīts omārs, būs tādas sārtvaidzes bildes, ka nu tikai). matus neesmu nokrāsojusi (matu krāsa, tātad, blāva jeb nekāda). maģistra darbs nav pabeigts. āra darbi nav pabeigti. iekšdarbi nav pabeigti. mūžīgais remonts. darbā rausta uz visām pusēm (šo sūdzību rakstu veselu stundu). apdrošināšana ir sūds. par ko priecāties?

Atkāpties Viewing 0 - 20