tapes of wrath
martcore
::::. .: .::::
Atkāpties Viewing 0 - 20  
Atheiste [userpic]
Franču valoda

Labrīt tiem, kas kādreiz mācījušies franču valodu,

Gūgle piedāvā n kursus klātienē, bet interesē viedoklis no cilvēkiem, kuri paši kursus izgājuši. Tātad - kur mācījies? Kas patika/nepatika? Kādas bija tavas zināšanas uzsākot un beidzot kursu?

Paldies un jauku pēdējo "brīvlaika" rītu! :)

Tags:
Mūzika: The Middle East - Blood
Usne [userpic]

šis ir bijis mierīgākais un nosvērtākais pilnmēness, kuram esmu pievērsusi uzmanību.
mājas, bērns, zvēri, augi, enerģijas atgūšana, bažas par veselību, koncentrēšanās darbam.
sajūta tāda it kā sirdij būtu mājas.
jaunus saskaitāmos kādu laiku neieviesīšu, tikšu skaidrībā ar tiem, kas jau ir un izrādās nekur nav pazuduši.

bet tagad rīta kafija, grafčika pastaiga, jāmodina B., jāsapucē un tad jau kariete uz talsiem. sajūta kā pirms eksāmena.
un tad vakarā benzīnvīrs.
rīt 1. septembris, mūsmājās pēdējais pirms skolas gaitām.

honeybee [userpic]

Viena no skaistākajām sajūtām pasaulē: kad tavs bērniņš tevi apskauj, ticēdams, ka tu vērsīsi par labu visas bēdas
Viena no šausmīgākajām sajūtām pasaulē: kad tevi pamodina ķērcošs mazulis, apķeras tev ap kaklu un ievemj tev acī

/atstāju mājās, lai neaplaiž visu b/d varzu

vistu_zaglis [userpic]

Tikko gandrīz savācu no ielas vēl vienu kaķīti, knapi novaldījos.

P. Cūks pat nestādās priekšā, kā viņam ir paveicies.

crescendo [userpic]
Līdzcilvēki

Kamēr jūs te visi par gī sviestiņu, pilnmēnesi un MR negatīvajām enerģijām uzjautrinājāties, vienā no FB jautrībai veltītajiem fīdiem orģinālavota aizstāvībai uzstājas RSU beigusi ķīmijterapijas speciāliste, kas tagad zināšanas Gērsona institūtā papildina.

Lūk, tas vairs nav smieklīgi.

BE☯LETBE [userpic]

Es tīri empīriski pieņemu, ka šis pilnmēness tā arī nebeigsies.

BE☯LETBE [userpic]

Domāju, ka es varētu piepacelt Putinu. Obamu varbūt pat mazliet pamest gaisā. Medveģevs varētu pabraukt ar skūteri[citation provided: [info]martcore].

Tags: ,
maga [userpic]
par latviešu sievietēm

Šodien es itālim mācīju attaisīt alu ar šķiltavām, bet viņš man - kā labāk griezt cukini grilam.

maga [userpic]
pirmoreiz

Tartu es redzēju divas varavīksnes - abas pilnus lokus, vienu virs otras. Vienas spožums žilbināja acis. Mēs ar Diānu sadevāmies rokās un spērām soļus uz priekšu pa smilšaino pludmali. Tādā kā Vesa Andersona filmā, tādā kā bērnu grāmatā. Aizsūtīju bildīti horvātam, uz ko viņš atbildēja "nice photoshop work, ha."

BE☯LETBE [userpic]
back to square 0

Gan jau arī pret telefonu un mīklas rulli cilvēki aplauzās tieši tāpat. Skaidrs, ka internets bija daudzsološa vissavienīgas ezotērikas platforma! Bet viss beigās pārvēršas par to pašu sadzīvi. Vai nesadzīvi.

everything.torrent

Tagad liekas mazliet jocīgi, ka no tiem ansambļiem, kas bija svarīgi, nebija visu albumu. Toties cik kruta bija atstiept mājās kaut ko jaunu!
Nevar jau tiem bērniem pārmest neko par tām Mailijām un Bejonsēm vai ko viņi tur klausās. Kādreiz arī viņiem viss būs apnicis. Bet līdz tam var kaut katru dienu vilkt pa jaunam Bestākajam Albumam Ever.

Tags:
Mūzika: Black Sabbath - Children of the Grave
starro [userpic]
kandžas smaka no lappusēm

Nekad tā nav gribējies iedzert pašam uzreiz kā lasot, ka viens no grāmatas varoņiem iedzer , kā lasot Vitmoru. Tā nestrādāja ne Remarks, ne Hemingvejs, ne Jerofejevs. No tiem bija līdzpārdzīvojums un līdzjūtība, bet ne klātbūtnes efekts.

Mūzika: no bijušām Osmaņu valdītām zemēm
PHz [userpic]
BEPOHNKA

Nejauši uzgāju Prāta Vētras vasaras tūres noslēguma koncerta oriģinālo setlisti, ko, acīmredzot, nebija apstiprinājis menedžments:

BE☯LETBE [userpic]
post ponere

The previously filmed season finale of Mr. Robot contains a graphic scene similar in nature to the recent tragic events in Virginia. Out of respect to the victims, their families and colleagues, and our viewers, we are postponing the finale until Wednesday, September 2 at 10/9c. Our thoughts go out to all those affected during this difficult time.


Jā, difficult gan. Šiem jau arī pagāšgad jāpārfilmē epizode. A kas tajā Virdžīnijā? Hakataks?

BE☯LETBE [userpic]
slm

BTW, šodien pirmo reizi redzēju, kā pa Brīvības ielu slīd muslimie ar debesīs parautām rokām un prātu. Nezinu, ko viņi tur ņēmās, bet likās diezgan kūl. Tikai sūdīgi, ja tas viņiem svešādajā sabiedrības kontekstā kļūs par spītīgu pozerismu. Nez, krišnaītu dancošana, piemēram, nav likusies kaitinoša - reizēm iznācis pievienoties. Šitas ar mūs' muslimiem varētu nedarboties. Viņi uz ielas dejo pa individuālo - divatā ar Debesu Sevi.

Kurlande verbõ [userpic]

Sansebastjans aklo meitu vīrietis. Kruzuļi, cekuli, krīta grīdas. Noklausieties sarunas, tās peld pa upi vidu. Un meklē. Vazaņķis tītariņš, guļošais tīts man tas. Kleopatra Klementīne klaudedestīnā zārka mala. Sarkofāga aproces, celofāna māga. Klausieties, biedri cepurīši, šonakt klauvē Grīziņš. Špakteles meistars, uztura bagāts, lingo, lingo pussprādzis. Dzelzs rokas, dzelzbetona kājas, nebaidies ne nieka. Tas autokrosa sarkofāgs. Ja ņeima, tad tu palika. Škeletāna barība no vārīta zoda. Vairāk sola, ne špetna, bet dzīvīga Namībijas karaliene. Uz štropes poda, pa ß, tas nav nieks. Tu klausi viņu pārpasaulīgo bausli. Tu rāpo viņā, kausli. Ar bobsleju, ka tavu neķītru nātri. Es ieteiktu ātri, vitonīgi pa bruģi ar pelageju. Ja atļausiet ar sārni, tas oriģināltekstā. No kvieša rudzā. No nievas pierē, daivā trulā. Ja ņemsi, ziedus došu. Pār Daugavu pārdošu rosolu kviešu cirtējiem ar aramgabaliem. Ņemsi, turēšu. Visu liesu. Tu taukā, Bukareste Orestā Silabriedī. Nakanuņe. Devītā līnija. Lai pārtiek, kam pārtiek. Tev un blusai. No kniepadatu lietus ar ģeometrisku figūru pār seju nolijasmaids. Tas Turaidas rozes kalngals. Tu speciāla, tev rūp. Esi tālredzīga superbūtne.

PHz [userpic]
Groovy

https://www.youtube.com/watch?v=WHcpZTJuzjM

Tags: ,
unpy [userpic]
Par pastalām, brīvību un tamlīdzīgām lietām.

Paskatījos uz šo bildīti

un padomāju, ka neba tamdēļ barikādēs stāvēju, lai pēc tam savas dienas šitādās rindās pēc cāļu spārniem vadītu.

efgaa [userpic]
svētdiena

Priecē, ka uzrakstīju atskaiti par jūliju. ;)
Gandrīz izlasīju pāris jaunākos žurnālus. ;) Katrā palika pa dažām lapām. ;)
Uzcepu biešu-šokolādes kūku, ko aiznest rīt Jolantai. ;) Ceru, ka būs ēdama. :)
Pašiem ēšanai uzcepu mazkeksus. Secināju, ka no iepriekšējās mazkeksu cepšanas sezonas palikuši pāri tikai smukie papīri. Jānopērk parastie!
Tāda rāma svētdiena sanāca pēc vakardienas vēlā vakara. ;)

Atkāpties Viewing 0 - 20