Be Free For Once In Your Life
martcore
.: .::: ..: .::: .: ...: ..::

Februāris 2018
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Atkāpties Viewing 0 - 20  
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]

Things to do in life:
x) get a haircut
y) get new pussy

Iksirugumta [userpic]
elle

Naktīs uz ielas atveras kaut kāds portāls un visi piepeši neslāpētā unisonā zina visus dziesmu vārdus.

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]

Saderam, ka, kad viņa bērni uzmetīs tēti Marju (literally meaning "source to imitate/follow") Alī Hāmenejī, Irāna no *normālas* valsts kļūs par kārtējo Middle Eastern shithole. Saderam uz jebko.

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]

Kāpēc tādai žurnālistei ļauj uzdot jautājumus tik svarīgā intervijā?  Un kas tie par stulbiem jautājumiem par medniekiem un automātiem (runa taču par Krievijā uzņemtu bildi - krievijā visur ir kalašņikovi)? Es to darbiņu izdarītu par lētāku naudu un ar izteiksmi, haha! Iemācies runāt, izrunāt vārdus, nenopūsties, nerūkt improvizācijās, utt., tu taču tajā mirklī esi publiska persona. 

Vienīgais, ko vēl varu piebilst, ir tas, ka šķita, ka Rimščiks gandrīz visu intervijas beigās par Kamčatku sameloja - tas šķiet vairāk vai mazāk obvious, jo tajā brīdī (23:55-24:55) ļoti mainījās viņa runas manieri - no pārliecinošiem apgalvojumiem viņš pāriet uz "teiksim", "tā teikt", un šos vairākkārt vārdus atkārto teju pus minūtes ietvaros. Lai gan vispār grūti spriest, jo neesmu redzējis iepriekš, kā viņš sevi pasniedz intervijās. 

I am brilliant when I'm drunk. Only good things happen then.

watt [userpic]

Vienīgā "masveida informācijas operācija" ko pret Latviju var izvērst, ir tādu darboņu noklusēšana un informācijas notušēšana, piebremzēšana, piesegšana.

Krievu polittehnoloģijās figurē jēdziens "informacijonnij vbros", kad informācija kas visu laiku ir peldējusi turp un atpakaļ, pēkšņi uzpeld un kļūst visiem acīm redzama: protams, kādam tas nav izdevīgi.
Bet ko tur par "informāciju" daudz dirst - trakāk ir ka tā ir informācija par konkrētām darbībām. Un ko tur daudz par konkrētām darbībām daudz dirst: trakāk ir ka tur ir konkrēta nauda visam apakšā, konkrēta valsts nozagšana.

gnidrologs [userpic]
kontekstā ar to prostatūcijas figņu

Cik daudz vecu, laimīgu prostitūtu jūs zināt? Nu okej, laimīgu būtu stipri teikts, ar dzīvi mierā. Varbūt ir kādi statistikas dati (pīr revūdi, prōtams lewl) par ex-prostitūtu dzīvēm pēc tam, kad viņu ļerpatainās miesas nevienam nahuj vairs nav vajadzīgas?

gnidrologs [userpic]

Rimževiča kolūžens ar Rašu.

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
pie visa vienmēr vainīgs krievs, teica politiķis zemniekam

Dārgie trauki, es dažādu iemeslu dēl LR iekšpolitikas jomā patiesi sūkāju. Tāpēc, lūdzu, deducējiet šeit kāds manā vietā, ko tas nozīmētu, ja pieņēmums par to, ka Ārlietu ministrija mums šajā postā melo, ir patiess - kurš ir atbildīgs, kuru mums jāsit krustā, un, ja ne krustā, tad uz kuru pusi mums jāskatās vismaz?!

Būšu mūžam pateicīgs (atbildēšu uz visām tavām inquiries par ne-ar-LR-politiku-saistītām-lietām). Un vispār kā lai sevī izraisa spēju paskatīties uz to visu un uztvert to tik nopietni, kā es uztveru citas valsts politiķus (atskaitot kaut kādus no Krievijas u.c. zināmām "austrumu" valstīm). Es kaut kad ap "Kalvīša laikiem" (divtūkstošo vidus) vienkārši sevī to visu "izslēdzu". Turpināju kaut cik interesēties šai ziņā par ārvalstīs ("nozīmīgajās") notiekošo, taču ne LR. 

usne [userpic]

robinam hudam neviens nepārmeta, ka viņa nauda ir netīra, bet viņš taču bija laupītājs un kaupēnam jau arī.

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]

Aizsardzības ministrija brīdina - pret LR Krievija izvērsusi masu (dez)informācijas kampaņu.

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
iz feisbuka

Skaistākais un patiesākais/pamatotākais, ko esmu dzirdējis par savu mākslu (kā arī mākslu vispār), ir apgalvojums: "Man tu nepatīc kā cilvēks un tāpēc arī man arī nepatīk tava māksla." No tā izriet t.s. "mākslinieka dilemma, viņa mākslai kaut kādu iemeslu dēļ esot limitētai relatīvi šaurā vidē (piem., mākslinieks, kā repertuārs ir latviešu valodā)".

Apgalvojums ir pamatots ar sekojošo ideju: tā kā LR cilvēku skaita ziņā ir niecīga, tad arī mūzikas/mākslas scēna(-as) ir niecīga(-s), līdz ar to tavu mākslu un beigu beigās arī tevi patiesi var nogalināt šis hipotētiskais vientuļais kritiķis (ar nosacījumu, ka viņš stāv pie milzīga rupora) vai arī kritiķu grupa, kam/kuriem tu, teiksim, nepatīc kā personība. That said, tas neattiecas uz mani tiešā ziņā - atzīšos, tieši no kritiķu puses neesmu saņēmis nevienu sliktu vārdu par savu mākslu (vienmēr ir bijis pretēji). Taču es neesmu viņus iemācījies uztvert nopietni - liekas, ka labie vārdi ir liekulība (neesmu vienīgais). Tāpēc arī cilvēkam pašam jāceļ gaisā sava aste. Saprātīgi, taču pie katras izdevības.

efgaa [userpic]
kad cita cilvēka dzimšanas diena nes prieku

bilde un teksts )

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]

Kādā no paralēlajām pasaulēm, kurā es būšu ļoti labi uzvedusies, man būs atļauts dienām un nedēļām ilgi ar pavērtu muti klausīties Iļjas Ļenska lekcijas un ekskursiju stāstījumus.

unpy [userpic]
Ideoloģijas vērotāja piezīmes.

Turpmāk ņemiet vērā, ka vēršanās pret Rimšēviču ir vēršanās pret Latvijas valsti. Būtu jaukāk, protams, ja tiktu publicēts pilns to personu saraksts, vēršanās pret kuriem ir vēršanās pret Latvijas valsti, lai neviļus nesanāk, nosaucot kādu par muļķi, kļūt pretvalstiskam, taču jāsāk ar mazumiņu, pareizi ir.

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]

Jau 2. stundu Splendidā skatos kkādu blacksploitation žanra k/f par ģeniālu "kneegrow" (mīlu šo vārdu) matemātiķi, kura werkoja NASĀ rasistisko 60to sākumā. Jūtos ekstra pašironiski. Tipa to mums dāvā ASV vēstniecība Black History mth ietvaros (tas nebij rudenī?).

None of the Above [userpic]

NBS analīzi īsāk var izteikt ar šādu domu gājienu:

1. Kā var novērot, daudzi tiešsaistes ziņu avoti nolēmuši pārpublicēt Associated Press rakstu par Rimšēviču
2. Tātad, pret Latvijas valsti ir veikta labi organizēta dezinformācijas kampaņa. Kā zinām, tas ir hibrīdkara elements.

Tas diemžēl neiztur kritiku, jo identisku pieeju varam atkārtot arī ar citiem "AP Exclusive" materiāliem.

Rezultāts būs tas pats — mazākas vai lielākas reģionālās avīzes, kas nevar atļauties pašas būt "newsmakers", bieži pārpublicē sindicētu saturu.

باب [userpic]
How Can I Lie Be A Lie If You Mean It

https://youtu.be/l7x2V_PA7T0

None of the Above [userpic]

http://www.sargs.lv/Zinas/Latvija/2018/02/20-01.aspx

Intereses pēc paskatījos. NBS laikam nebūs dzirdējuši par sindikāciju.

Idaho Press pārpublicē daudz materiālus no AP. Tāpat kā mūsu avīzes pārpublicē LETA:

https://www.idahopress.com/

Kopumā interesanti, kāpēc šāds paziņojums un analīze nāk no NBS, nevis SAB.

باب [userpic]

valoda ir kā akordeōns: viņai vajag akoerdōnista.

Atkāpties Viewing 0 - 20