tapes of wrath
martcore
::::. .: .::::
Atkāpties Viewing 0 - 20  
Lola [userpic]

Man dzīvē ir bijis daudz savdabīgu brīžu. Kā jau daudziem, man ir zināmas bailes mirt. Bet nav baiļu nebūt.

Tags:
basta [userpic]

morphine. biju dzirdējis, bet nebiju klausījies. lieliski.

basta [userpic]

jāieraksta atmiņu kladē, ka tik daudz naudīnas cik šorīt bija manā bankas kontā, tagad ļooooti ilgi nebūs, ja vispār.

Liene [userpic]

lūk, Ifigēnijas Tauridā bilžuki. Mēģinu attīstīt formas tīrību savos darbos, bet baigi grūti. Visu laiku nagi niez cakināties. Nākošā izrāde ir Burvju Flauta samiksēta ar Olivera Knussena maģisko "Higglety Pigglety Pop"; un tur vajadzēs savaldīties līdz riebumam...

http://www.galka.lv/2015/11/iphigenia-in-tauris/

Usne [userpic]

č uzvilku divus dūmus, izdzēru glāzi ūdens un sapratu, ka vienīgais, ko paīstam gribu ir frī šķēlītēs ceptus kartupeļus. tāpēc piecēlos un devos mājās.
diezgan skrupolozi griezu tās šķēlītes jeb nūjiņas un sanāca izcilas.
tagad apēsti divi škīvi, saskumu par nerealizēto diētu, bet tai vēl laika rīt parīt.
aizdomājos par visu, ko gribēju uzrakstīt, bet klasificēju kā mazsvarīgu, kā piemēram, ozīrisā pamanīto r, drebuļus utt.
forši, ka ir šāda pleiliste:
http://wfmu.org/flashplayer.php?version=2&show=63740&archive=135396

vistu_zaglis [userpic]
Čeļabinska tavā dzīvoklī

Visas šitās aukliņas un dzijas striķīši – tas viss ir priekš mīkstajiem. Pieauguši kaķi spēlējas ar tīkla kabeli. Jā, ar visu konektoru galā.

erbe mierplēsis [userpic]

Man nepatīk Roberts Gobziņš.

Pērkons [userpic]

Ot kādi labi audzēkņi, nu.

Pagāšnedēļ lietotājs neieradās uz treniņu dēļ komandējuma, tak nepabrīdināja par neierašanos.
Šovakar novadu treniņu, eju mājās un pie sevis domāju, ka soma tāda pasmaga.

Pārnāku mājās, velku no somas šmotkas mazgāšanai, bet tur – pudelīte 0.7 čivas.

PHz [userpic]
Lai iedzeram, lai svinam

Mūzika: Corinne Bailey Rae - I'd Like To
puasōns [userpic]
Plāni

efgaa [userpic]
sapnis dīvainītis

Sapnī atnāca cilvēks no pagātnes.
Gandrīz 10 gadi pagājuši, viss jau ir atlaists un daļēji jau aizmirsies, jo katrs dzīvo savu dzīvi...
Bet te.. ņem un atnāk.
Visu dienu arī dīvaina sajūta - šķiet, ka tas cilvēks ir kaut kur blakus.
Kaut kā nedaudz neomulīgi palika.

Tags:
BE☯LETBE [userpic]

Ja mēs katru savu sāpīti izgrebtu kokā vai izlocītu papīrā, sanāktu kopā un samestu to vienā lielā ugunskurā, mums varētu iznākt viens foršs, gaišs olnaiteris. Turklāt, tagad drīkst ļurbāt karstwīnu.

crescendo [userpic]
Bēbīšsocializēšana.

Šodien dabūju pirmo gigignāšanu! Vai nu mazpukse ir sajūsmā par 'vī bijām ārā' vai sajūsmā par 'vī, BEIDZOT esmu mājās', bet uz pārtinamā galda bija plats, sirdi kausējošs smaids, veltīts.. tam kas spīd cauri stikla plauktiņam viņai virs galvas? Nevaru jau sūdzēties, pēc tam pasmaidīja arī man. Bet skaļais 'Gi' bija plauktiņam. Pudelīte-pudelīte-striķītis-kopā sanāk cilvēciņš, ja?

Bēbīšiem socializēšana neesot vajadzīga līdz krietnam todlervecumam - 3 gadiem.
Man vēl nav neviens savs 3gadīgs bērns, bet man tam galīgi negribās ticēt. Jā, ja socializācija ir draudzību veidošana, dzimšanas dienu prātā paturēšana, small talk un aizmuguras aprunāšana, tās lietas droši vien bērnus zem 3 neinteresē. Bet vērot kā cilvēki uzvedas dažādās vidēs, mācīties, mimikrēt, gan pieaugušos, gan citus bēbīšus - motorspējas, emociju izpausme, reakcijas uz tām, skaņas, valoda - to jau nu gan cītīgi mācās arī stipri maziņāki.

Papļāpāšanas aplītis māmiņām )
Izpūšam bronhus pa degunu )

Šobrīd šķiet, ka pagaidām tomēr būšu egoiste, labāk šobrīd nodarbība, kas noderīgāka man šobrīd. Pat ja bēbīts tur pa grīdu dzīvosies apģērbts un citi bēbīši būs arī vairāk kā 7 nedēļas vecāki par viņu. Tikmēr jāpainteresējas, kas labs pieejams no klasiskajiem bēbīšskolu 3 mēnešiem. Yamaha ir izmēģināta (un galīgi nav slikta). Matejaskoliņai uzrakstīts. Jāpaskatās, kur orfi tuvākie un varbūt mums te netālu vēl kaut kas pavisam maziņiem?

Fjokla [userpic]
mammu, es akal visu iztērēju

visu laiku man somā bija divas saujas šoko konču, ko izrābu no plaukta un kas tika nēsātas līdzam gadījumiem, kad uznāk ilgas pēc ņamčiem, bet veikals tālu un ārā auksts, mēnesi viņas tur bija un nekad nesakārojās, betpato mēnesi man pāris reizes bija jāmierina kāda kolēģe vai jāuzpērk vai tāpatās jāiemet ar konču, jo kautkāds tāds labs garastāvoklis, unlūk, pirms trijām minūtēm man dikti sagribējās konču un metos meklēt somā, jo vismaz vienai tak tur ir jābūt. Nē, renčik,nē, nav, nav nevienas

asns [userpic]

Meklēju nelielam Ziemassvētku tirdziņam Rīgā dažāda amata pratējus, kuriem piedāvāt dažas stundas patirgot vilnas zeķes, māla podus, medu un tamlīdzīgas lietas. Kvalitāte ir būtiska. Varbūt zināt kādus cilvēkus vai mazās firmiņas, kurus uzrunāt? Var rakstīt arī uz e-pastu- ho_tai@inbox.lv
Jau ieprierkš tencinu un paklanos!

zivs [userpic]
avārijas santehniķis

ā, palīgā! kur steidzami atrast santehniķi norauta ūdens ventiļa remontam?

UPD. Paldies! Ir atrisināts.

f [userpic]

pirms mirkļa atcerējos, ka šodien ir piektdiena.
tāpēc!
ejiet jūs ieskrieties, es neuztraukšos par to atskaiti.
tas nav tā vērts.

lapsēns [userpic]

Noslēdzu līgumu ar Rīgas Namu pārvaldi. Lai varētu reģistrēties elektroniski un nodot ūdens skaitītāja rādījumus, prasa norādīt iepriekšējā rēķina maksājuma summu. Esmu jauns klients, bet nepieņem ne "00,00", ne "0", ne iepriekšējā klienta pēdējā maksājuma summu.
Vai Jums ir kāda ideja, ko tur rakstīt? Ceru, ka nebūs jāiet uz turieni.

UPD. Paldies, sazvanīju, noskaidroju. Iespējams, kļūda bija atstarpe aiz komata vai kas tamlīdzīgs, īstais rādījums ir iepriekšējā klienta pēdējais maksājums.

... [userpic]

Austris
27.11.2015
11:58
3900g
55cm

Usne [userpic]
Why Work Is so Much Easier than Love

Everyone hates reviews at work, but what deeply kind phenomena they actually are compared with what goes on at home. Reviews are steeped in a culture of tact. One rather tough remark has to be wrapped in at least seven compliments. Work culture knows that people don’t improve and can’t take new ideas on board if they are feeling threatened and humiliated.

Home life finds us able to be far less competent teachers. We’re so panicked and frightened by the thought that the other person can’t do what we want them to (even if we haven’t actually ever explained it), we take to trying to teach them by slamming doors and calling them idiots or worse. Sadly, no one has ever learnt very much under conditions of hysteria.

http://www.thebookoflife.org/why-work-is-so-much-easier-than-love/?utm_source=The+Book+of+Life&utm_campaign=01640af244-The_Book_of_Life_Newsletter_20_November_11_20_2015&utm_medium=email&utm_term=0_f09ad459ab-01640af244-150075789

Atkāpties Viewing 0 - 20