Rituālie pakalpojumi
martcore
..:.....: ::::.:...:.
Atkāpties Viewing 0 - 20  
باب [userpic]
Technēpolice

lasait, bērni, Poustmenu

باب [userpic]

ja es kādreiz brauktu uz Indijum es sāktu ar Sākumu

باب [userpic]

no Dōras Žvingules atziņu pūra

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]

Kaut neliela atgriešanās pie dabas ir kā svaiga elpas šalts šajā šahtā.

Pats par sevi [userpic]

3 Days To Kill. Man patika. Bet man patīk gandrīz visas Besona rakstītās/producētās/režisētās filmas , izņemot Taxi sēriju (kinda ekskjūzs, perdon).

Tags:
yesterday the night before tomorrow [userpic]

Bērniņš aug, ātri, ļoti ātri.
Uz tās puzles grīdas viņa noturas vien pāris minūtes, līdz jau ir aizjoņojusi aiz tās teritorijas. Būs laikam jāliek pārējie kvadrāti klāt. Lielajā gultā bez barikādēm visapkārt pat uz sekundi vairs nevar atstāt.
Tomēr apnika man sēdus Helmi pa nakti barot (haha, ātri gan), kad vīrs guļ blakus istabā, tad bērns guļ man blakus, kad vīrs ar mums guļ, tad bērns savā gultā guļ. Bet nu es Vilhelmīnes gultai noņēmu redeli vienā sānā un piestūmu pie lielās gultas, naktī pabaroju bērnu un aizripinu atpakaļ uz viņas gultu, kaut kā tā.
Ar velšanos joprojām ir tā, ka skaisti veļas uz abiem sāniem, bet nu tālāk vēl netiek. Uz vēdera var nogulēt ļoti ilgi, uztrenējusies pamatīgi. Ja noliktas priekšā mīļākās mantiņas, tad vispār laime pilnīga un bēbīts pat pusstundu tur tā spēlējas uz vēdera. Ja mantiņas noliktas tālāk, tad dikti centīgi cenšas tikt uz priekšu.
Un siekalas gan šķīst pa visām malām, guļot uz vēdera, vispār peļķe izveidojas. :> Bet tā kopumā viņa man ir ļoti mierīgs bērniņš. Gudra, zinātkāra, apņēmīga un dikti, dikti liels smaidulis. Reizēm šķiet, ka smiešanās ir viņas mīļākā nodarbe. :>

traffico [userpic]
lirika

Man piedāvāja darbiņu- es piekritu. Nu tak uz to amēriku jātiek.
Šefi draugi, maksā labi, darba laiks- kā vēlos. Kāpēc nepiekrist?! :)
Mīnusi- jābraukā uz centru (kas ir pluss, jo darba dienās es esmu centā/centrā), esot pilsētā iestājās tēriņi...
Plusi- es pats sev uzstādu režīmu (šobrīd ceļos pirms 9:00iem, darbā pēc stundas, max pusotras, galvenais lai viss rit savu gaitu- esmu es tur vai ne). So far so good- izņemot kaut kādus kretīnus ala rimi un rozi.

Vai jūs prasītu bulanžērijā apelsīnu kruasānus, zinot, ka viņi bija, bet nebūs. Nebūs NEKAD? Asteor- es zinu,ka tu vecītim prasi coctail cassis :)
Nu tagad es esmu tā vecīša vietā!
NAV! Un nebūs...

yesterday the night before tomorrow [userpic]

Beidzot biju arī nakts tirgū. Sapirku jāņogas pa eiro kilogramā, taisīšu želeju un atkal lērumu ķiršu, to ievārījums mums ir lielā cieņā. (un biskvīta kūka ar ķiršu ievārījumu+ putukrējums, ir vienkārši debešķīgi garda)
Vakar savārīju melleņu džemu. Šonedēļ arī beidzot jāķeras klāt gurķu marinēšanai. Ir kādas lieliskas receptes? (es šogad vispār pirmo reizi mūžā ķeros klāt šitādām nodarbēm, pagaidām viss ir ar labiem rezultātiem)

black_data [userpic]

Sēžu kā tāds Alises kāpurs. Viss dūmos.

Tags:
Shelly [userpic]

Biju šodien uz lekciju par attiecībām. Lekcija tika novadīta tikai sievietēm, un tās galvenā doma patiesībā bija vīriešu absolūtais loģiskais, emocionālais un morālais pārākums visās situācijās.
Vispār viena ziņā pilnīgi piekrītu - nevaru iedomātie, ka 50 mužiki sēdētu pāris stundas no vietas un, pavēruši muti, klausītos, kā viņus vienā baltā gabalā nopeļ un ik pa laikam lielāka efekta vārdā pat izmēda. Un vēl lai viņi par to naudu maksātu, nu, nē... Bet sievietes - jā, lūdzu, lūdzu!
Braucot mājās, no errestības apraudājos. It sevišķi tāpēc, ka pērn biju uz tās pašas lektores lekciju par citu tēmu, un tā bija tik satriecoša, ka nedēļu staigāju, zemei nepieskaroties. Tiešām prīmīga lekcija! Bet tagad...
Atbraukusi mājās, vispirms sabāru Lauvu, kas, mani pārgaidījies, izmētāja kartupeļus pa pusi dzīvokļa, tad paēdu, pabaroju Lauvēnu, apskāvu, sabučoju un apliecināju, ka joprojām izvēlētos viņu no visiem zemeslodes bērniem, un nolēmu rītvakar palikt mājās. Lai ir samaksāts par divām lekcijām - pieņemsim, ka es samaksāju par to pirmo, bezmaksas citas tēmas lekciju, tā patiešām būtu godam nopelnīta nauda. Ommm!

jan09 draugiem un ne tikai tiem [userpic]
ir kur augt

Герой это истории, Борис, живет ныне в Израиле. А в молодости он жил в Баку и работал там в роддоме. Электриком. В одном здании с роддомом помещалась женская консультация. Там Боре выделили маленькую комнатку, в которой он мог сидеть в ожидании вызовов и заполнять нужные бумаги. Комната находилась посредине между кабинетами, в которых вели прием два заслуженных врача-гинеколога. На дверях кабинетов висели роскошные черные с золотом таблички с перечислением всех их чинов и званий. Боря посмотрел и на свою дверь тоже прибил табличку — очень скромную, без всяких регалий, только фамилия и инициалы. И едва он закрепил табличку и занялся бумагами, как в комнату вошла какая-то женщина. Прежде, чем Борис успел что-то сказать, она обрушила на него целый поток жалоб на свои интимные проблемы. Борис, надо заметить, был большим любителем женщин и в их проблемах разбирался как бы не лучше, чем в электричестве. Он не растерялся, усадил незнакомку на диван, подробно расспросил и даже немного пощупал. Жаль, смотрового кресла у него не было. На прощание дал какой-то совет, женщина ушла довольная. Почти сразу за ней вошла вторая женщина, потом еще одна. До обеда Борис успел принять пять посетительниц, затем ему позвонили и вызвали чинить проводку. На обратном пути его поймали на лестнице оба заслуженных гинеколога и в категорической форме, угрожая физической расправой, потребовали немедленно снять табличку. Борис поднялся на этах и увидел, что стулья для посетителей перед обоими кабинетами пусты, зато перед его дверью выстроилась длинная очередь. Сознательные бакинки массово игнорировали профессора, доктора медицинских наук Магомедова и члена-корреспондента Академии медицинских наук Азербайджанской ССР Алимханова и все как одна хотели лечиться у скромного доктора Б. Я. Лифшица. /anekdotov.net

honeybee [userpic]

Biju aicinājumā
Sajutos, es pat nezinu, jauna? Gudra? Nu vārdu sakot labi sajutos, un nepavisam ne pieaugusi

BE☯LETBE [userpic]
SIA Latvija

Definition of 'Corporation'

A legal entity that is separate and distinct from its owners. Corporations enjoy most of the rights and responsibilities that an individual possesses; that is, a corporation has the right to enter into contracts, loan and borrow money, sue and be sued, hire employees, own assets and pay taxes.

The most important aspect of a corporation is limited liability. That is, shareholders have the right to participate in the profits, through dividends and/or the appreciation of stock, but are not held personally liable for the company's debts.

Corporations are often called "C Corporations."

Investopedia explains 'Corporation'

A corporation is created (incorporated) by a group of shareholders who have ownership of the corporation, represented by their holding of common stock. Shareholders elect a board of directors (generally receiving one vote per share) who appoint and oversee management of the corporation. Although a corporation does not necessarily have to be for profit, the vast majority of corporations are setup with the goal of providing a return for its shareholders. When you purchase stock you are becoming part owner in a corporation.

Bohuslän

Kā skanētu zviedru pilsētas Bohuslän nosaukums latviešu valodā? Vai Bohuslena (vadoties pēc krievu val. varianta Бохуслен)?

virginia_records [userpic]

ejiet sestdien Kino sunī skatīties Evanģelionu: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=742664705779262&set=a.529475893764812.1073741849.100001072173925&type=1

black_data [userpic]
Tukšmēness un čiks

Ciba gaudo, ciba gaudo, un es kā uzticamais draugs... oh, wait.

Citās ziņās, kamēr kaķīši cīnās pret feminismu, pozitīvās domāšanas ekspertes taisa akcijas "100 dienas bez biksēm".

kihelkonna [userpic]
mati

Poll #20123 mati
Open to: All, results viewable to: All

5 - 7 gadu vecu meiteņu vecākiem

View Answers

1. meitas matus katru rītu un vakaru ķemmēju, rītos sapinu bizes, izveidoju no tām kaut ko, saspraužu ar sprādzītēm
1 (12.5%)

2. 1-2 reizes dienā saķemmēju, droši vien no rītiem daudzmaz sapinu vai sasienu
2 (25.0%)

3. ķemmēju un pinu retāk, var gadīties kādu dienu izlaist
1 (12.5%)

4. kaut kas starp 3. un 5.
2 (25.0%)

5. ja nav vajadzības (brīvlaiks), varu arī nedēļām un mēnešiem ilgi neķemmēt, par pīšanu un siešanu nemaz nerunājot
2 (25.0%)

penija [userpic]
mazaa_mija [userpic]

atdodiet man visus miljons dundurus un pat uz to lapseni es neesmu vairs dusmīga, lai arī mazais pirkstiņš ir kā tāds kaučuka puļķītis, un ledusskapis arī jau vakar sāka uzsilt pļaviņā, bet esmu kur esmu nokrāvusies ar malkas pagalēm, slīpējot stiklus un miljons citas lietas, kas jāsaorganizē un jāsataisa pa šo nedēļu. un es nesaprotu kāpēc tieši tagad vajadzēja nosprāgt kondiškai mašīnā...
P.s. full report pie rasbainieka

Skabičevskis [userpic]
Ņurbulis un Stihijas

Jāsaka gan, Burbulis neizdzīvoja, bet toties Ņurbulis ir spara pilns:... tālāk ... )

Grūti iedomāties, ka vēl pirms mēneša viņš bija tāds:

http://klab.lv/users/begemots/tag/anime

Tags: ,
Atkāpties Viewing 0 - 20