tapes of wrath
martcore
::::. .: .::::

Oktobris 2015
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Atkāpties Viewing 0 - 20  
honeybee [userpic]

Varētu ieviest kvantu psiholoģiju, tb psih* novirzienu, kas visas figņas ilustrē ar kvantu fizikas piemēriem

"Tavas bērnības traumas ir gan vilnis, gan daļiņa"
"Draudzēties ar mentāli labilu cilvēku ir kā atnest siltu pienu Šrēdingera kaķim"
"Tava uztvere ir Higsa bozons, tā piešķir svaru lietām, kam vajadzētu būt nesvarīgām"

Постой, паровоз

https://www.youtube.com/watch?t=78&v=9pILl7yPx-o

Pats par sevi [userpic]

Brīnišķīga dokumentālā filma kā četri vīnziņi gatavojas un kārto Master Sommelier eksāmenu.

Tags:
jan09 draugiem un ne tikai tiem [userpic]
nbs

https://www.youtube.com/watch?v=omqfAX5bcf4

noskatoties video, pārņēma lepnums, par NBS, tiesa gan - Ungārijas NBS.
paldies LV NBS par savulaik doto iespēju redzēt dažus brašās Hungary kareivjus klātienē!

ps https://www.youtube.com/watch?v=DFkUplubxCM

BE☯LETBE [userpic]

Alexander the Grape

judging the mice [userpic]

pēc londonas laika man patīk strādāt no rītiem
pēc londonas laika man ne sevišķi patīk strādāt vakaros
īpaši piektdienu (un, aizsteidzoties laikam pa priekšu, arī sestdienu) vakaros, kad festivālā ar nosaukumu tvnet (mēs gan zinām, ka tas ir maskējies skaņumežs) pirmie vismaz divi mākslinieki jau ir nospēlējuši vēl pirms es vispār paceļu šņukuru no virpas

Ecrits [userpic]
Toriums

https://youtu.be/g6wQP2qaaEk

Mazs Zvērs [userpic]

Atdodam 'sekciju'. Kopā trīs apmēram 80cm plati skapji/plaukti. Diviem augšdaļā plaukti aiz stikliem un apakšā plaukti ar necaurspīdīgām durvīm, viens ar atvilkņainu apakšu un plauktiem augšā. Bildes varu nosūtīt. Atrodas netālu no Spices un varam izjaukt, ja vajag :)
Nu...vai kādam vajag kurināmo.

Ecrits [userpic]

Pārziepošanās.

Ecrits [userpic]

Beidzās suņu šampūns.

Ecrits [userpic]

Pie mums nāk ciemiņu spoki.

Ecrits [userpic]

Labi, es mēğināšu pastāstīt par jūsu aizvainojumu, bet kopumā tas izskatās pēc žēla lego. Vai tad rakstībā nevajadzētu atļauties neatļauto? Ērtības labad savu dzīvi jāveido 50 gadus uz priekšu kam es to stāstu ja man neticat baigie jau nu kaķīši skatās kā griežos ap savu asi un gaida kad žā žā perfekts punkts ir tāds kas rotējot nerada sānslīdi lai būtu perfekts ir jāatmet liekais nu kā lodīte kad nemet uz sānu jūsu skatiens ir miglains un es šaubos vai savstarpējo sarunu rezultātā jūs nonāksiet pie noturīga būtiskā pastāvēs kas par sevi pastāvēs bet nevajag mani mest no kopējā mantojuma arī man ir piekļuve pie cilvēciskā nebūsiet taču tik tālu gājuši ka iedomājušies mani par iefiltrētu eksploziju nejau destrukcija virza pašpārvaldi bet gan organiskais stikls kura prērija ir rakstudarbs uz trim lappusēm par to vēlāk parunāsim nav nekādas vajadzības melot visi tā pat viens otram virsū nesagulsies tādēļ neaizmirstiet atstarpes visi taču esat klaviatūras lietojuši.

Ecrits [userpic]

Nesaprotu, kāpēc jūs mani neatbalstāt, jo visiem savas dzīves, bet vai tad jums pietiek ar ikdienišķām sarunām kāds mēģina darīt kaut ko vairāk, bet jūs tikai nogaidāt. Vispār šaubos, vai publicistiku un rakstīšanu var apvienot. Pašam jācīnās lielās sejas priekšā, tad kāpēc vajag glorificēt mirušo sasniegumus. Es vispār nezinu, ko es no jums prasu varbūt vienīgi inertuma utilizēšanu labāk jau pie jums nevērsties izskatās ka pieņēmuši reiz distancējošu viedokli turpmāk skatīsieties citu acīm tad jau jāliek mierā negribas atgādinājumus par slepkavībām neesiet taču miruši raiz raiz kā lai palīdz nolādētajiem katra individuālā cīņa preveilo, jo skaidrs taču, ka kopējais kopums nav strādājams bez aizsardzības strādāt tikai uz lapas tā jau ir ka ģeopolitiskā situācija ir nestabila tā laikam būs kamēr nestle pastāvēs slēpsies slēpņos un raudzēs raugu, kas pats briest un pats sevi apēd es jums ticu es ticu ka no tā kaut kas sanāks no kā nu no tā ko sevī lolojat lai visiem labs prāts neskatoties uz tabakas un citiem šķēršļiem visu cieņu ārpolitikas veidotājiem jo skaidrs taču ka neviens viens pats veselu koku nevar pacelt bet lai to noorganizētu neizbēgami būs korupcija jo mēdz tikt izkopta slēpšanās tehnika tāpēc arī liek pasē pirkstu nospiedumus bet tas kā atdot vienu automātisko eskalatoru nu kur tur atšķetināsies neklausīties burtiskajā stulbumā atpazīt savējos bet neesiet taču lūdzu tik raižpilni.

tipa75 [userpic]

Kur Rīgā var nopirkt labu Matte tēju?

Dunduks [userpic]

Pēdējās vīnogas visgaršīgākās.
Vienīgi pirksti nosala ēdot.

Ecrits [userpic]

Esat tik stunndi, ka nevarat neko ierakstīt? Esmu šokē, redzot tikai savus ierakstus. Tabakai ir tāda drūma aura, kad iepīpē, tad visa matērija tāda nolaižas un nav nekādas informācijas, tikai, kā Inguss teiktu, tas ar ko pašam jāstrādā, bet tas ir kā vākt truna lapas, kuras man nav vajadzīgas. Tāpēc labāk un pareizāk būtu nekad dzīvē nedomāt, neiesaistīties tipiski utopiski nav spēka rakstītajā jo lai rakstītu ar spēku ir vajadzīgs brīvs laiks daudz tādēļ 3500 var uzskatīt par triecienu pa literatūru un kas to vaeica? Autobūve, apdrošināšana un privātais sektors. Bet ko es vispār par to runāšu, es taču teicu, ka bez spēka runājot pats sev pretī runā.

Ecrits [userpic]

Oga un sausiņš.

Skabičevskis [userpic]
Orthanc

Tags:
Scandalo Calmo [userpic]
dienas dziesma

http://goo.gl/N2CtBW <3

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]

Lūk, ja mani vīriešu dzimuma draugi jautātu pēc padoma, no kādiem sievišķiem jāturas pa gabalu, kā vienu no pirmajām kategorijām es minētu tās, kuras joprojām (atgādinu - 70 gadus pēc pēdējā kara šajā teritorijā!)gaužas par vājajiem latviešu vīriešiem un stiprajām (šņuk!) latviešu sievietēm, vai arī piesauc pašu izfantazētos "statistikas datus, pēc kuriem mūsu valstī sieviešu ir daudz vairāk nekā vīriešu". Dažas gan pēdējo apgalvojumu (iespējams, daļēji apzinādamās tā absurdumu, ja runa ir par reproduktīvo vecumu) cenšas padarīt ticamāku ar steidzīgu piebildi, ka runa ir par "normāliem vīriešiem".
Diemžēl tas neglābj situāciju, kungi. Ja dzirdat šo tekstu, jūsu priekšā ir muļķe. Turklāt frustrēta un viegli aizvainojama muļķe, kas situāciju nepadara labāku. Un pilnīgi noteikti - viņa nav stipra. Jebšu stipri cilvēki nesūdzas par savu spēku un citu vājumu. (Vai varat iedomāties pašreizējo aizsardzības ministru viņa karjeras iepriekšējos posmos saldsērīgi kunkstam, ka "neviens cits jau tos Galapagu bruņrupučus nespēj pacelt, es zinu. Domājat man negribas, lai kāds viņus man izņem no rokām? Lai noglāsta man plecu, uzvāra tēju un pasaka - apsēdies, atpūties Raimond?". Es nespēju.)
Taču no otras puses - arī dumjai, vājai un uz visu vīriešu dzimumu aizvainotai sievietei var būt savas labās īpašības. Iespējams, tieši tādas, kādas jūs meklējat. Iespējams, viņa ir laba saimniece, iespējams, - izskatīga un kaislīga. Varbūt pat kopā ar jums viņai izdodas pārvarēt savas mizandriskās tieksmes un kļūt par drusku labāku (un stiprāku!) cilvēku.
Brīdināti esat, pārējais jūsu ziņā.

Atkāpties Viewing 0 - 20