Likteņa Vidējais Pirksts
martcore
..:::..: ......:.. ..::.:.

Decembris 2014
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Atkāpties Viewing 0 - 20  
Certainty

Man ir apmēram 13 stundas līdz mājas pamešanai. Vēl žūst līdzi ņemamās drēbes, tiek iesaiņotas dāvanas. Bet es pārāk neiespringstu. Tikko noskatījos jau kuro reizi Medisonas apgabala tiltus un domāju par šo frāzi, ko Roberts saka Frančeskai:

This kind of certainty comes but just once in a lifetime.

Un es domāju, vai tā tiešām ir, vai tā ir tikai jauka frāze no filmas.
Es apmēram zinu, kad es esmu bijusi vistuvāk tāda veida noteiktībai, bet ne līdz galam. Un mani uztrauc visi tie kadri, kuri deklarē šādu pārliecību/noteiktību attiecībā uz mani.

Vēl šodien noskatījos Before Midnight (2013) http://www.imdb.com/title/tt2209418/ - kā jau citi bija izteikušies - pirmās divas filmas ir foršākas. Vai arī man filmas problemātika nav pārāk tuva sirdij.

Tags:
judging the mice [userpic]

12 kastes ar grāmatām, un kicīts pie sava plaukta vēl nemaz nav ķēries

François Pignon [userpic]

"...viņa nav skaista, nav arī neglīta - viena no tām sievietēm, kurām vīriešu lielum lielais vairums paiet garām neievērojuši, bet, ja jāds ievēro un apprec, tad parasti viņiem tas nav jānožēlo."

A.Kolbergs
"Cilvēks, kas skrēja pāri ielai"

tas tur piepe autsaideris nekomunikatīvais [userpic]

Esmu uz spēku izsīkuma robežas. Pārāk daudz vienai nedēļai.

PHz [userpic]
Что Где Вода 2014

O, šodien 3 reizes biju gudrāks par znatokiem - par to, kā dievs Brūsam Vilisam atgādina, ka viņš nav mērkaķis, par to, kā Hjūstonas lidostā novērsa sūdzības par ilgo bagāžas gaidīšanu un par to, uz ko norāda šī zīme - ielu mākslas projekts:

Ilse Kahrklis [userpic]

Visi 3 sīkie bija pie omas pusi dienas. Anna pirmo reizi. Es sajutos kā toreiz kad nogriezu savus garos matus. Lidojumā. Ejam 5 cm virs zemes. It kā važas, kāds nezināms smagums būtu noņemts.

Pavadījām laiku divatā, satikām exkolēģus, draugus, iepazinos ar jaunu lv meiteni un beigās šikajā restorānā apēdām divas milzu foreles. Blakus sēdēja itāļi un es klausījos viņos kā mūzikā.

virginia_records [userpic]

tikko pie domofona zvanīja cilvēki, kas ikdienā vācot mūsu miskastes, un teica, ka mums viņi jāatbalsta ar Jaungada prēmijām. un tad visi mājas iedzīvotāji pa logu meta viņiem naudu. mēs arī iedevām piecīti.

Antuanete [userpic]

   Darba Ziemassvētku pasākumi ar katru gadu kļūst labāki. Šoreiz okupējām visu restorānu un ēšanu organizējām furšeta formātā, līdz ar to nesanāca pārēsties un varēja figurēt no viena galdiņa pie otra, papļāpājot ar visiem kolēģiem. Rezultātā tālāk devāmies tikai pēc pusnakts, un bijām neierasti kuplā sastāvā. Kolēģis, kuram uzticējām atrast nākamo pieturvietu, saķēra galvu, ka piektdienas vakarā Vecrīgā nebūs iestādes, kur brīvi ievietoties 16 cilvēkiem, taču tāda atradās. Mūzika bija laba, kokteiļi arī, un pēc brīža sākās mežonīgas dejas, kas turpinājās gandrīz līdz puščetriem, kad vairums devās mājās. Pieļauju, ka tradicionāli pēdējie noslēdza vakaru sešos no rīta, tā notiek vienmēr, neskatoties uz sākuma daļas scenāriju.

Tags:
Skabičevskis [userpic]
Krievijas 1. kanāls par dolāra krahu... kopš 2001. gada.

Riiiiiiight...

MaKo [userpic]
Pīrādziņi

Pirmo reizi dzīvē pamēģināju uzcept kārtainās mīklas pīrādziņus. Un ziniet - sanāca labi! Vairāk ar rauga mīklu neķīzgāšos, šitā bija garšīgāk. Un aprijās mērkaķa ātrumā.

Usne [userpic]

kad piektdienas rītā ar G. un I. stāvējām uz balkona un G. jautāja, kāpēc viņi to visu turpina? mašīnas, tramvaji un cilvēki pašsaprotami un pārliecinoši devās savās dienas gaitās un kļuva tik nepanesami sajūtama tā inerce, kas piemīt dzīvības turpināšanai. pašsaglabāšanās, pielāgošanās. daudz stiprāki instrumenti kā nāvei.
kad tās pašas dienas vakrā nācu pa talsu ielu pēc vello, kas piesiets pie bērnu mājas, gribējās raudāt no tā cik ļoti gribas dzīvot, cik ļoti dzīva varu justies, pat neņemot vērā ka pēdējā laika notikumi ir daudznozīmīgi un nemaz nav dalāmi plauktiņos laimīgie un nelaimīgie.
tas gājiens uz un no teātra bija spēcīgs, jo gāju pa ielu, kas vēl pirms gada bija mana suņa staidzināmā iela, tuva un pazīstamā kā pašas āda, tagad biju atbraukusi no pilsētas otra gala uz īpašu notikumu.
pirmais cēliens neatstaja nekādu iespaidu un gribējās jau iet prom, bet saņēmos palikt un saņēmos neierakstīt cibā, ka iespējams pie vainas paģiras un nogurums, bet esmu vīlusies. tad otrajā cēlienā notika TAS. iedarbība bija kā viegls sārms, kas pamazām iesūcas zem ādas un apdedzina. pēkšņi saslēdzās visi mazie stāsti, mūzika, aktieri un tagad man vaig to mūziku un nezinu kur to dabūt.
brīnišķīgs aplis sanācis, sākt gadu ar izabelas istabu un noslēgt ar tumšajām alejām.

basta [userpic]

eituno, nopietni?!

'basta - you have been banned from commenting in this journal.'

mans pirmais. ;/

Usne [userpic]

ārprātīgs nogurums, bet jāsavācas un jāpastrādā.
diezvai šķērsošu mājas slieksni talāk kā tas nepieciešams pastaigai ar sunci. mazliet žēl, bet cik var kāpt pāri nogurumam?
šorīt bija burvīga rītausma, tāda sajūta, ka diena uzplauka. vienu brīdi, kad bērnu mājā balītes dunā atvēra virtuves durvis caur logu iemirdzēja tik apžilbinoša gaisma kā prožektors. tas viss gada īsākajā dienā un tikai tagad pa īstam apzinos, ka viss īsākā diena ir vistumšākā diena, kādreiz tādu kopsakarību nesaslēdzu.

François Pignon [userpic]
Tolkīnam zārkā turpinot rotēt...

Liene [userpic]

Rīga Rīīīga! Draugi, rītvakar būšu Ozīrisā!

gatis [userpic]

tumšais alus kopā ar upeņu balzāmu. i approve.

Shelly [userpic]

Veidoju sarakstu ar lietām, kas mani iepriecina:
"7. apēst kaut ko garšīgu
8. apēst kaut ko garšīgu ar abām rokām"
Nākamais punkts varētu būt "aizvērt aiz sevis tualetē durvis" (man liekas, es nepietiekami novērtēju tās reizes, kad man tas izdodas).

Strēlniece [userpic]

nu bet šonakt es nodūru divus, ar virtuves nazi

All I want now

Man ir tik slikti, ka nespēju neko ieēst. Pēdējo reizi kaut ko normālu ēdu vakar brokastīs. Pēc tam tikai kādi greifrūti, trīs laikam.
Tā kā kuņģis tukšs, tad arī tās zirgu galināmās tabletes nevar lietot.
Es gribu paēst un sākt pakoties. Ja nē, tad lidmašīna uz Rīgu aizlidos bez manis.

BE☯LETBE [userpic]
the underclass

Puikas neraud. Vīrieši nejūt. Viņi močī, līdz nomočī viņus vai viņi nomočī sevi paši. Tādus vīriešus vēlas Baltijas sievietes - vēlas, rada un ienīst.
Pašnāvību skaita ziņā pirmo vietu pasaulē pārliecinoši ieņem Baltijas valstis
Latvijā vīrieši pašnāvības izdara aptuveni piecas reizes biežāk nekā sievietes

Bļe, brīnums, brīnums...

P. S.
Kjūt: "Vīrieši pabeigtas pašnāvības izdara 7 reizes biežāk nekā sievietes. Sievietes savukārt 4 reizes biežāk nekā vīrieši izdara pašnāvību mēģinājumus." Tātad vīrieši ir 28x attapīgāki. T.i. uz katriem 28 vīriešiem, kuri prot pieskrūvēt plauktiņu, ir viena sieviete, kura drosmīgi ieskrūvē spuldzīti.
Jeb - sievietes ~30x biežāk "jūtas slikti", kamēr veči reāli jūtas 7x sūdīgāk, bļe, tikai par to nedrīkst runāt. Netaisīs tak histēriju, vai ne.

Atkāpties Viewing 0 - 20