dagnija zigmonte
martcore
.:.:..: :..:.:::

Augusts 2017
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Atkāpties Viewing 0 - 20  
Placebo Rush [userpic]

dzīvot ar trakumu ir ļ interesanti reizēm. visi tie coping mechanisms un viss tas. bet man laikam palīdz tas, ka I'm a total weirdo anyway. :D visiem tas trakums liekas normāli, jo.. nu, kaķ. i neko. bet iekšās ir diez gan savdabīgi.

piemēram, reizēm ir tā, ka jūtos ļoti labi, visa tāda nosvērta un līdzsvarā. un tas izrādās ir just a trick my mind is playing on me. jo šajā līdzsvarā mans prāts man stāsta, ka tagad r īstais brīdis killoties, jo from this point onwards paliks tikai sliktāk. tāds kā false positive stāvoklis.

bet tā nav šodiena, šodien joprojām atsakos pieslēgties kaut kādai realitātei. man te manā galvā ir tīri omulīgi. jāsadomā pastaiga.

Tags:
Garastāvoklis:: nananā
Mūzika: Sonic Youth - Candle
Covfefe [userpic]
bitch, pls

A to, kur aizp!sa bitkoins, droši vien arī citi negaidīja.
A daži, domājams, pustumsā glūn un klusībā pie sevis smīkņā: "Vēl jau tikai p!sīs."

Tags:
Ingmārs [userpic]
f

Jums nav ne jausmas par maniem politiskajiem uzskatiem, jūs varat tikai minēt.

Viņa Gaišība [userpic]
Atgriežoties pie publicētā

Dārgie draugi, jūs tikai nesapriecājieties, ka tas iepriekšējais apcerējums ir veltīts ceham. Nav; cehs būs cehs, cilvēki, kas gribēs viņu lasīt, atradīs, kur viņš ir. Viņš ir veltīts plaši izplatītai parādībai Latvijas mediju telpā.

Mani līdz sirds dziļumiem kaitina visplašākā mēroga huiņas padarīšana vienkārši par klikšķu/acu/lasītāju zvejas avotu. Un tas turklāt nav viena noteikta portāla vaļasprieks; pilnīgas muļķības ir publicējuši visi puslīdz redzamie portāli. Ak, bēgļi ir aktuāls jautājums? Tad nu ņemsim un nopublicēsim rakstus par zilacainiem puisēniem, ko piekauj arābi. Ak, sieviešu apsaukāšana par resnām sazvejo klikšķus? Zvejosim klikšķus! Cilvēki grib uzzināt, ko tieši ārsti tev nestāsta? Uz priekšu, un kas par to, kā tieši tas ietekmēs viņu veselību.

Kaitina tas, ka to stāsta cilvēki, kam tā nav pārliecība, bet klikšķu avots. Es spēju saprast, ka visādu huiņu gvelž cilvēki, kas tam tiešām tic, nu lai būtu. Varbūt pat viņi tīri labi ar to nopelna, un man tiešām nav žēl. Bet to parādību "nē nē, mēs paši esam forši cilvēki, un kuŗš normāls cilvēks vispār to var ņemt nopietni, hahā" – lūk, to es nesaprotu.

Jūs jokojat, labi, bet citi uztveŗ pavisam nopietni, šēro, laiko un dzīvespriecīgi papildina ar saviem novērojumiem – un visu šo sūdabrāļu armiju kaujā sauc nevis kāds sūdabrālis, bet jauks cilvēks, kas vienkārši vāc klikšķus. Lūk, tas ir kaut kāds tiešām atzīstams cinisma un necieņas pret saviem lasītājiem sajaukums.

Anglosakšu internetā ir diezgan skaidri sadalīts: tā, šiten būs kreisie lūniji, šiten labējie, viņi tiešām raksta to, ko domā. Cilvēki, kas apmeklē attiecīgo portālu, skaidri zina, ko tieši viņi tur izlasīs. Savukārt Latvijā nav gandrīz nevienas ēdnīcas, kur bez kotletēm netirgo arī sūdus, jo, ziniet, šādam piedāvājumam ir sava stabila mērķauditorija. Nē, es saprotu, "priekš Latvijas būs labi". It kā Latvijā dzīvotu kaut kādi īpaši truli cilvēki, kam nepieciešams īpaši truls piedāvājums.

Uzaudzējiet mugurkaulu, iestājieties par kaut ko, ieviesiet kaut kādu nebūt redakcijas polītiku. Un beidziet, sasodīts, vienmēr piesegties ar tizliem smiekliņiem – haha, tu ko, kuŗš tad to var uztvert nopietni. O, jūs būsit pārsteigti, cik daudzi to uztveŗ nopietni.

epiks feils [userpic]

Kurā brīdī "cibas mammas" nomainīja v.2.0 "cibas stervas"? Esmu šeit reti un biju palaidis garām :/

Covfefe [userpic]

Dēlus varētu saukt Dainis un Reinis as in DNS un RNS. A Rainis jau aizņemts.

austra [userpic]

es, skatoties uz jūsu cepienu, izlēmu palasīties, par ko tas viss.
nesaprotu, kā jums viņš var tā kāpj virsū uz nerviem, ja man gāja grūti to rakstu pat atrast.
bet nu neko - diezgan smieklīgs, man patika.

PHz [userpic]
Ieguldījums ēdiena rubrikas attīstībā

Tikko uz mirkli izlikās, ka manā melleņu jogurtā ir iemaldījusies korinte. Lielu daļu bērnības pavadīju dārzā ar korinškrūmu (lai gan tas bija diezgan pamatīgs krūms, kādus 2 metrus augsts), un tas bija man diezgan mīļš krūms, līdz ar to šodienas atgadījums mani it nemaz neapbēdināja.

Tagad jāiet enciklopēdijā atrast, kura no visām korinšu sugām tā bija (jo izrādās, ka ir visvisādas - no ogulājiem līdz krietniem kokiem).

Tags:
epiks feils [userpic]

Nu, čuvaki? Varbūt parunājam par to, kādi dalbajobi ir tie ceha autori? =D Pilnīgs bērnudārzs, ne?

François Pignon [userpic]
Par to pašu aktuālo tēmu

Eksperta viedoklis par VID un esesiešu razborkām

باب [userpic]
pares inter alia, per astra ad marginalia

Jaan Rääts

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]

«Esam vērsušies Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komitejā"

freak [userpic]
Ekspedīcijā uz Jēkabpili

Divu dienu ekspedīcija pa Jēkabpili un tās apkārtni ir veiksmīgi noslēgusies ar pilsētas svētkiem un Satellites LV koncertu. Brauciens bija kolosāls un spilgtu iespaidu pildīts.

SAITE UZ VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=tiLKCguyHrc

Apsekotie objekti, kas papildinās http://www.skatkartes.lv mājaslapu:
1) Sērenes karsta kritenes
2) Sēlpils baznīcas drupas
3) Laukakmeņu bruģa ceļa fragments
4) Jēkabpils vecpilsēta
5) Ļaudonas HES
6) Ļaudonas ceļš ar aleju
7) Krustkalna skatu tornis
8) Bērzaunes pareizticīgo baznīcas drupas
9) Gaiziņkalns

YOUTUBE_jekabpils

----------------------------------------------
Latvija UZ krekla: http://shop.skatkartes.lv/
Apskates objekti Latvijā: http://www.skatkartes.lv/karte/
Foto blogs par Latviju: http://www.skatkartes.lv

Viņa Gaišība [userpic]
Starpkultūru sakari

Darbam krieviskā kolektīvā ir viena izteikta, lai gan pašsaprotama īpatnība: daudz sanāk uzzināt par tām cilvēku grupām, kam parasti uz ielas paej gaŗām.

Tā es, piemēram, esmu uzzinājis, ka Latvijas krievu valodā лаби lieto apmēram tāpat un apmēram tikpat bieži, cik latviešu valodā davai.

malkas skaldāmais bluķis ir vienkārša padarīšana? tā viena lieta, bet iestrādāts (seasoned) bluķis gaļas ciršanai nav lēts.

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/home-appliances/kitchen-appliances/other/blfpl.html

EnemyBoatSpotted [userpic]

chrome krašo kad ieeju krievu lj komentāros. neliela aizdoma, ka tas ir kaut kādā mistiskā veidā saistīts ar tām debīlajām yandex reklāmām. 100% cpu un beigta balle. iepriekš nekad tā nav bijis, pilnīgi sāk mitoloģiski šermuļi pārņemt par kgb garo roku kas ir man piespēlējusi caur kaut kādu huiņu malware (lai gan visu pārbaudīju it kā nekā nav). mistika. nekad iepriekš nav tā bijis.

Bezjēgas dzeja [userpic]

piektdienas vakarā notrāpījām uz tādām ziņām, kurām nebija atbalss un tās bija sausas kā tualetes pods pēc vētrainiem uzliesmojumiem atejas pods bija sauss kā skrūvgrieznis, kas iesities nāsī ar savu pateicīgo roku piespiež mums kūliasu pie skarbās realitātes pīrāga un skaips ir saziepējies un lec skroderdienās un mēs esam likopodiji un mēs esam sausi kā likums un mums ir trūkumi un mēs tos izzinām mūrniecības arodvidusskolā brēku sacēluši zaļknābji un negrib mūrēt pūdēto tualeti un tai bija apkārtmērs kā rabarbers un tai bija cinkota grīda un trūdu pilns pagalms un viņai arī bija skumjas acis un trauksmaina jūra un visiem kopā viņiem bija līksms prāts un tālredzīgas mācības neiroloģiskajā dispanserā, kurā gulēja traumas guvušie punkti un stacijas rokturi bija viņiem visiem rokas paspieduši un taisījās pulkstenī un bija viņiem arī ovālas grīdas pie gultas un taisnas amuletiem bagātas piekrastes un mēnesnīca aiz aušības un aiz krākšanas mēness bija salds tas bija skumbriju salds un tam bija jūras dzelme pakausī tas bija skumjš un tas bija saldkaisls un tas bija kūpinājums un dūmenis tam bija aiz trejdeviņām valstībām ar reketieru badmintonu un stulbām tupelēm un miega ceremoniju un tulpēm aiz viadukta es biju tam visam piesēdies rezumēt un skaitīju lūgšanu pastardienas ēzelim un trauksmainība mani saņēma aiz spārniem un nesa priedēs kalvadosu veldzēt un es to ar to resno unikornu iztriecu pret grīdu tā saulē sačupojās un tad kā komēta pret stikla virsmu glāzes virsmu saspēra un taisni acīs visiem lauzkas un taisni tai brīdī kaņepe saziepēja savas stelles un auda bikšu gumiju un tai pat laikā es biju par resnu lai iztiktu no matu gumijas un man bija tajā kautas jāiedabū un es to izdarīju - skrūvgriežņa pagulti es tur iedabūju un tai bija taisnas zarnas un vielmaiņas neiekrāsots gurnu priekšauts ar stalaktītu režģiem un mēs tajā visā bardakā sakapājām kāļus un izsitām tiem zobus lai nesitās pret redelēm kad tos kultivē robots.

Placebo Rush [userpic]

also, varu droši apgalvot, ka jā, slēpšanās no realitātes ir visai veiksmīgs pasākums. cik tas ir veselīgi, tas neinteresē. ir pārdomas rīt aiziet uz ofisu, tādā kā treniņizgājienā uz vietu, kur ir cilvēki, kuri ar mani interactēs vairāk kā veikala pārdevēji un pastnieks. tas ir, ja es pamodīšos laicīgi. ja nē, tad strādāšu atkal no mājām un socializēšanās pagaidīs līdz svētdienai, kad piesolīju MP, ka beidzot satiksimies. (darba šitie visi video zvani neskaitās.)

Tags: , ,
Garastāvoklis:: saguris, galva dīvaina
Ingmārs [userpic]
hahahaha

Rīgas dome ceturtdien apstiprināja amatos četru Rīgas vidusskolu jaunos direktorus, tajā skaitā Rīgas Franču liceja direktores amatā ieceļot iepriekšējās skolas vadītājas meitu Vinetu Rūtenbergu.

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]

Seju rezervācija

Atkāpties Viewing 0 - 20