par visu labo un pret visu slikto
martcore
::: :... .:.. .: :::: :... ...::.
Atkāpties Viewing 0 - 20  
gnidrologs [userpic]

Laikam ir tā. Ja cilvēks līdz galam saprastu Dieva būtību, viņš tam pārstātu ticēt. Tāpat, ja vīrietis saprastu sievietes būtību un sieviete vīrieša, viņi pārstātu mīlēt viens otru. Mistērija ir vajadzīga.

unpy [userpic]
Latviskās dzīvesziņas vērotāja piezīmes.

Jums būs grūti atrast vēl kādu tautu, kura apgalvo, ka pirmie kucēni jāslīcina.

Ecrits [userpic]

Rainis reiniks ielika gāzes klimpu tējā no pumpainas lupatas.

Džedaju bruņiniece [userpic]
sūdīga gaume

Nez kāpēc, kad kādu no draugiem vai paziņām aizvedu uz Hāgenskalna komūnu, viņiem tur ne īpaši patīk. Tiešām tik draņķīgs iestādījums? Vai arī tas liecina par manu nespēju izvēlēties normālas vietas?

efgaa [userpic]
14.maijs-28.maijs

bildes un lasāmviela )

f [userpic]

cepu zandartu. apviļāju miltos, olā, kaut kādā pēc skata piparmētrai līdzīgā garšvielā un lapu ķiplokā (sāls un pipari - pats par sevi), ārprāts, cik garšīgi.
katram kādu makšķerēšanas entuziastu kaimiņos!
(manējā tētis apskaužot viņu, jo man garšo zivis, un ir slikta oža - mājās var vītināt zivis, es neko nejūtu; viņam tā neesot. es gan neuzskatu, ka man ir tik slikta oža. es drīzāk domāju, ka tā smaka nav nemaz tik stipra, ja vien degunu zivī neiebāz.)

gnidrologs [userpic]

Kā būtu labāk?
Skatīties Čempionu Līgas finālu vai nē, lai Atletico vinnētu. Būtu totāls besis, ja Reālie keksi paņemtu vēl vienu kausu.
Man diez ko nepatīk Simeones ATL, bet jāatdod viņiem godu par sīksto krutumu. Viņi atspārda pa kājām visus nopietnos oponentus un cenšas tos nosūtīt uz kušeti asīriešu stilā (vai 80to gadu itāļu stilā), bet tā pat es labāk redzētu viņus kā čempjus, nekā jobanos galaticos ar deģernalissmusu Flo priekšgalā.
Man senāk nebija specifisks naids pret Real kā Barsas fanam, bet šī brīža Reāls man konkrēti derdzas. Atceros kā savā laikā estētiski izbaudīju Real apmēram vienā līmenī ar Barsu. Kad tur vēl spēlēja Redondo, Sīdorfs, Šukers etc.

Džedaju bruņiniece [userpic]
Tāpat vien

Čieris )

Tags:
judging the mice [userpic]

dzimšanas dienas ballītē dejojām līdz stiprai rīta gaismai
vispirms mājās aizgāja jubilārs
pēc tam arī dīdžejs, atstājot spēlēt depešmod disku bez vāciņa
mēs tik dejojām

efgaa [userpic]
par sajūtām, kas atnāk

Atnākusi kaut kur no augšas ļoti uzmācīga sajūta, ka braukšu uz Ameriku.

ravejsledzejs vīriešu biksēs [userpic]
pīzģeC rodņa!

es jau vairāk kā gadu kūkoju mammai apkārt, lai tak beidzot velkas pie ārsta. nē, neies, jo ko tad nu ārsts vispār var... protams, ka neko, ja jamā nav pat atrādījusies...

/nu epopeju ar to, kā man bija jāpanāk, lai viņa piekristu operācijai, kur jamās galva jānošņāpj, negribu pat pieminēt. šitie te, kas medicīnu ir pamācījušies, pacientojas, bļeģ, otvraķiķeļno/

tagad beidzot ir pierakstījusies uz vizīti. ceturtdien vilksies. izdomāja, ka beidzot jāiet, tikai pēc tam, kad pusi dienas pavadījusi bez dienasgaismas, bet tagad pasauli skata caur miglu... nu, bļeģ baba, dura un māsa tāda pati. abas ik pa dažām dienām tiekas; vienā pilsētas rajonā dzīvo. es te uz šito pilsētu tikai ik pa laiciņam atbraucu. mani klausīt neklausa, jo tak pašas gudras.


un vēl tagad nervozē ne par to, par ko būtu jāsatraucas, jo taču pizģeCPĪZĢEC būs ar mani, jo es taču esmu viens, brīvs un nesapārojies. ar mani ir pizģets... nu kāds pizģets no tā, ka esmu vēl jauns, brīvs un dabonams?! un nafig viņas abas tagad mēģina izplānot manu dzīvi un noorganizēt kaut ko, kas man vajadzīgs?... varbūt man vajag, lai jūs pašas par sevi beidzot rūpētos un ieklausītos manis teiktajā, nevis organizētu manu dzīvi pilnīgā pofigā par mani...

bļeģ, bļeģ, bļeģ!!!

ej prom [userpic]

Kur sestdienā varētu iegādāties putukartonu?

gnidrologs [userpic]

Btw, varbūt kāds zina - vai nevar palielināt ''pēdējo postu listi'' no 20 uz ko vairāk vai kā citādi dīlot ar faktu, ka daži cibiņi mēdz binge postot, līdz ar to es savā laikā viņus atfrendoju nevis aiz nedraudzības, bet vien dēļ tā, ka šamie mēdz aizdirst visu priekšējo lapu ar sevi vien kaut kādā momentā. Vēl kruts options būtu kolapsēt vienā dienā iepirsto uz vienu instanci, bet laikam jau cibas vecā skola nekādas tādas iespējas neatļauj.

highly recommended [userpic]

Aristoteļa dzimtais ciems, kapavieta, pludmale. Stageira.

Tags:
BE☯LETBE [userpic]

bad boy \\ good man
good boy \\ bad man

usne [userpic]

Priecājos, ka vakar vakarā saņēmos aiziet uz Madam batterflay ( paldies Ilo par aicinājumu)
Viena no manas dzīves nozīmīgākajām muz.komp. ir Malcoma Maklarena Madam Batterfly, bet nekad nebiju interesējusies par ko ir šī opera, kāpēc tik daudz atsauču.
+ stāsts atgādināja ļoti skaisto un skumjo filmu kraing geim.
Vārdu sakot stāsts, kurš ir īstajā laikā un vietā. Stāsts, kurš stāstot par attiecībām runā arī par varu un hierarhiju. Cilvēks ir bara dzīvnieks un barā ir varas un hierarhijas attiecības, mainās tik formas. Patiesi toleranti mēs spējam būt tikai pret sev līdzīgiem un to bieži un skaidri var redzēt cibas diskusijās.
Scenogrāfija tostarp varēja vispār nebūt, pietiktu ar līmeņus mainošo skatuves grīdu un orsndžo kasti-istabu.
Visu cieņu aktierim, kurš tēloja Baterflay.

gnidrologs [userpic]

Deadpool ir absolūti awesome un tajā pašā laikā totāls deģenerātu kino. Decadence at its best.
Pilnīgi visi čari ir totāli ārshōli vai dūšbēgi un nekas tur nav labi un lav storijs ir aiz matiem pievilkts. Kaut kā līdzīgi kā nesen izspēlētajā FarCry 3. Tik nepatīkamus čarus, ieskaitot pašu protagonistu, nekad nav nācies eksperiencēt. Par pēdējo pat nevaru saprast - vai tas bijis tā taisīts ar nolūku? Lai parādītu Kali Jūgu?

sirdnA [userpic]

Šogad atvēzējos izlasīt 40 grāmatas (http://www.goodreads.com), un pusi jau pieveicu, 20 gabalas.

Galvenais, izvēlēties plānākas grāmatas.

apjukums [userpic]
Jauni restorāni/kafejnīcas Rīgā

Iesakiet, lūdzu, jaunus, apmeklēšanas vērtus restorānus Rīgas centrā. Pēdējoreiz biju Rīgā septembrī, kas labs pa šo laiku ir atvēries?

honeybee [userpic]

Diena, kurā tev pusdivos naktī ir jāgūglē vārdu kombinācija "fecal vomiting", acīmredzami nav īpaši izdevusies.

No otras puses, varbūtība, ka tu būsi spiests gūglēt kaut ko sliktāku, ir diezgan maza.

Atkāpties Viewing 0 - 20