El pueblo unido jama sera vencido
martcore
.. :.:... .:... .::: .::: ::::......

Jūlijs 2019
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Atkāpties Viewing 0 - 20  
Placebo Rush [userpic]

kā jums liekas, ko ballītes orgkomiteja darīja sestdien? gāja iet, protams, d'oh!

protams, ka sanāca no galvenās stacijas izbraukt stundu vēlāk nekā sākumā bija plānots, bet nu, šoreiz vismaz bija tikai pusstunda ar zilonīšvilcienu.

ierodoties Říčany, zaļā trase mūs izvadāja pa visu miestu, pirms ļaujot tomēr caur restorānu aiziet mežā. bija jāiet cauri dažiem creepy mežiem, vēl viss kas. pie pansionāta, kurš atradās mežā, protams, bija pie kokiem sakarinātas koka visādas... emm.. "figūriņas" liekas stulbs vārds, bet man grūti izdomāt ko labāku. nu, no zariem sataisītas, sakrāsotas, dažas vēl ar audumiem un pogām apdarinātas hujetas. dažas čūskas atveidā, kas tur cilvēciņi, nesaprotamas hujetas. nu tā. kā jau pie pansionāta meža vidū, nu!
akmeņi un čiekuri bija biezā slānī. sanāca vispār vairāk kāpt no kalna lejā pa milzu stāvumiem nevis kāpt augšā. kas it kā liekas kā uzvara, bet, ja godīgi, es konkrēti sabeidzu ceļus.
pārēdāmies plūmes. plūmes, plūmes un plūmes. uh! bija arī viens ķiršu koks, kuru aplasīt.
bija vairākas reizes ļ dīvainos veidos, incl. lekšana, jātiek pāri upēm. viens no momentiem dzīvē, kad es ļ, ļ tomēr atkal gribu būt garāka. pie vienas lekšanas paudu emociju, ka man bail. neviens no mums neatceras, kādā valodā. nav jau tik svarīgi laikam.
gājām laikam trīs reizes pa zaļo trasi, vienreiz pa dzelteno, divreiz pa sarkano, iespējams, ka arī pa zilo.
it kā bez tādiem milzu ahtungiem, bet tomēr saguruši un nogājušies nonācām Český Brod. atradām arī ēstuvi, kur dod sēdēt ārā. pivcis bija dievīgi. paņēmām arī ēdienu. cilvēki, neviens, neviens hjūmanis _nav_ spējīgs apēst To Visu, ko uz viena šķīvja viņi tur savieto. kad es biju pārēdusies līdz nemaņai, manā šķīvī nevarēja īsti redzēt, ka vispār kaut kas būtu gājis mazumā. VZ gāja drusku labāk, bet arī netika pieveikts.

pēc nelielas apspriedes orgkomiteja nolēma doties atpakaļ uz Prāgām. jo atkal varēja kā cilvēks 40 minūšu laikā aizbraukt ar zilonīšvilcienu un tajā Český Brod anyway ne bookings, ne expedia neuzskatīja, ka tur vispār ir paliktuves. gūglēt un zvanīt neviens pat neapsvēra.

Prāgās toties orgkomiteja izsvēra Jiržikbāru vs SpB Gabinkas maiņu un nolēma par labu Gabinkai. tas arī kā lēmums vispār izrādījās foršs.
visi apm.
endo saka 27.2 km

Tags: , , , ,
Garastāvoklis:: besī ārā pirmdienas, otrdienas, trešdienas, ceturtdienas, piektdienas
Mūzika: The Chemical Brothers - Hannas Theme
marule [userpic]
Zemes pirkšanas līgums

Sveiki! Varbūt kādam ir nācies saskarties - ja zemes pirkšanas līgumā kā pircējs ir norādīta persona A, vai pirkuma summu var apmaksāt persona B (personas A laulātais)?

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]

Hoche Düne bodysurfing

Tags:
sajūtu cilvēks [userpic]

Pēc 3 mēnešiem, profilaktiski lietojot antidepresantu pret migrēnu, kļuvu par emocionālu vegānu. Pārstāju iekārot miesu un vispār pārstāju iekārot.
Pret migrēnu līdzēja diezgan labi, bet tā vienaldzības sajūta palika neciešama.
Nomainīju pret citām - vienaldzība pazuda, bet migrēnas atgriezās.
Tagad ir dilemma. Apsveru variantus. Varianti ir. Daži diezgan dārgi.

Tags: ,
f [userpic]

apdedzināju mēli, garšojot sēņu zupu.

Pats par sevi [userpic]

dienas kā tukšās pudeles, mēneši kā tukšie zāļu iepakojumi, tak likās, ka pietiks vēl ilgam laikam

efgaa [userpic]
par puķēm

Pasūtīju peoniju "Joker". Jācer, ka rudenī atnāks.

Tags:
gnidrologs [userpic]
ingsocjew milicija

"Theresa May has announced plans for a new body to monitor government efforts to tackle "deep-seated societal injustice".

The outgoing prime minister said an Office for Tackling Injustices (OfTI) would use data to "provide the catalyst" for better policies.

The new body would collect evidence on disparities in areas including socio-economic background, ethnicity, gender, disability and sexual orientation."

Ah tie riebīgie konservatīvie raitwing toriji.>(

gnidrologs [userpic]

"It's all social engineering really. When you think about it, all the good people just get fed up and leave. Or stay in their job (miserable and ostracized for years) and it effects their quality of life. I blame the boomer conservative generation for this a bit really - they've let government, academia, politics, law, media, and every other institution become weighted down by the political left. Now everyone is just waking up a bit to the tip of the iceberg and saying "Wait, when did this become a country where my kids are told they can change their gender whenever they feel like it, and they'll stick me on an extremist register if I object?".

Yeah, well - that kinda happened while you were working your ass off to pay the bills and taxes, and you didn't have time to pay attention. And while you were voting for political parties that you thought were the same as they were in your father's/grandfather's generation."
--
"Only problem for whose who suddenly realize how fucked their society is that now it is too late to do anything. There are laws that make any try to return things back to normal almost impossible if not a crime. All this talk of Sargon, Vee, Tim Poole or Computing Forever that the culture war will be lost by the left is absolutely laughable and wrong. Nobody gives a fuck what the common men has to say. The institutions, the goverment, the Mass Media are already completely in step with the leftist-progressive worldviews and have normalized them to a degree that is astonishing. Hate speech laws against anything exist, Mass Media not only efends the abolute clown world crazyness but also endorses it. The Right has lost and only it's rise to power might mellow thing down. And only a fucking hard push to the fucking far right might put things stright again. Maybe. But maybe we then will be on the other end of the extreme. Who knows?"

PHz [userpic]
Hārdvēr ņūz

Ziņoju - Ikejas raskladuška (vegānisks videoapskats) patiešām ir lietojama gulēšanai - šķērsstieņi, par ko bažās daudzi, kas nav pamēģinājuši, nespiežas dibenā. Gulēšana nav īpaši mīksta, bet tas laikam pašbrīd modē. Skrūvēju vienatā 2 stundas, neiztiku arī bez lamuvārdiem lielisko zviedru konstruktoru un ķīniešu ražotāju virzienā, kā arī pārskrūvēšanas, kad izdevās izlaist vienu instrukcijas lapu, bet viss beidzās laimīgi.

Sēžamajā konfigurācijā gan, izrādās, neiztikt bez papildus izdevumiem, t.i., dīvāna spilveniem, jo padiršļa daļa ir neproporcionāli dziļa.

Vēl viens mīnuss - pārlokot sēdekļa konfigurācijā, kāju apakša kļūst par roku balstiem, tā kā, ja grīda nav bijusi īpaši tīra, tad nāksies noslaucīt.

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]

Vakar iepazinu jauno melnā balzama versiju "Espresso" un atzinu par labu esam. Ļoti patīkams kafijas liķieris, nepārsaldināts un stiprs.

vecais indiānis džims [userpic]
#zerowaste

Gribu iemācīties braukt ar skeita dēli, bet viņi, maitas, ir stipri dārgi. Varbūt kādam mājās ir pašam vairs nevajadzīgs skeitbords?

Skabičevskis [userpic]
Éric Chahi wannabe

Noplēstos dzelzceļus tomēr vietām kopj, ja tā var saukt zāles pļaušanu (par ko pašvaldības saņemot naudu). Tas ir labi, jo gara mitra zāle sasodīti ātri samērcē kājas. Savukārt slikti ir, ka kāds cenšas rakt granti, kas vajadzīga turpat. Pēdējoreiz braucot, beidzot satiku kādu pretīmbraucēju - lai arī tas mazliet mazina sirreālo vienatnīguma sajūtu, tomēr palīdz kultivēt apziņu, ka neesmu vienīgais kas saprot lietas.

Vides un apstākļu dažādība attīsta cilvēku. Braucot pa pilsētu, esmu pārliecināta cietās dakšas persona. Braucot pa stigu, uz kuras ir visādi nejēdzīgi rakumi, zirgu pakavu pēdas, izteikti akmeņu un šķembu posmi un sazin kas vēl, pieļauju domu ka meitas ritenim pagaidām var atstāt atsperdakšu, bet savam braucu pirkt rokturus veco cieto gumijas sprunguļu vietā. Vispār kontaktvietas, kurās ķermenis saskaras ar velosipēdu, ir teju vai vissvarīgākās no ergonomikas viedokļa vai pat vienā līmenī ar ģeometriju un izmēru. Pietika pabraukt pa neideālu segumu, lai saprastu ka papildus liela diametra riepai man vajag stūres rokturus ar platajiem galiem un ne tik cietus kā 94. gadā bija pieņemts. Tagad pat pilsētas velo apaļie rokturi šķiet mazāk ērti. Un vēl ragi uz taisnās šaurās stūres - jā, lai arī tie vairs nav modīgi, tie ir noderīgi roku pozīcijas nomaiņai (tie joprojām būtu plaši izmantoti, ja mtb stūres nebūtu kļuvušas izteikti izliektas un aplam platas). Varbūt kādreiz nonākšu līdz citai stūrei, bet gribās lai viss rit savu gaitu - rokturi un ragi ir ātrais un lētais risinājums (nav pat jāmaina trosīšu garums un novietojums) un tad jau tālāk redzēs, bet tagad vairāk jābrauc, nevis jāpārbūvē.

honeybee [userpic]

Un droši vien arī veidot jebkādas attiecības ar domu "un tagad gan es mainīšos, un viss būs forši" ir setting yourself up for a fail.

chaj [userpic]

Na zare

sickboy [userpic]

Reizēm ir tā ka mums ir interese par kādu, bet viņam nav interese par mums. Vai arī kādam ir interese par mums, bet mums nav par viņu. :D Kāpēc tā ir?

None of the Above [userpic]

“Who is that woman who has made the coalition fall in Austria? According to several Russian media, it is Alena Makarova , who also has a Latvian passport. She is the niece of Igor Makarov, creator of a gas company called Itera, which in 2013 sold its Rosneft assets (one of the two largest Russian energy companies).“

honeybee [userpic]

Tbh man šķiet, ka jebkādas attiecības balstīt uz domas, ka a) otrs mainīsies b) otrs nemainīsies ir setting yourself up for a fail.

Un arī "attiecības ir darbs" ir overrated vai vismaz misinterpreted; lielāko daļu laika šis darbs ir pieturēt muti, paklausīties un pasēdēt uz savām nemierīgajām roķelēm, lai tās nesāk kaut ko darīt lietas labā.

Un ir daudzas īpašības, ko cilvēki uzskata par labām un izkopjamām primāri tāpēc, ka paši nevar citādi (kas nenozīmē, ka tās ir sliktas īpašības, bet nenozīmē arī to, ka pretējā īpašība būtu slikta).

Es nezinu. Varbūt visus šos sarežģītos vienādojumus vajag risināt tā, ka atrodi to vienu lietu, ko toč nevar mainīt, lai cik ļoti arī negribētu/necenstos, un tad piņķerēt vaļā no turienes, wherever it takes you.

Pats par sevi [userpic]

Īlons Neuralink prezentācijā: "If you are student of history, when do you think it is best time to be alive? I think now is the best time, pretty much."

Atkāpties Viewing 0 - 20