Likteņa Vidējais Pirksts
martcore
..:::..: ......:.. ..::.:.
Atkāpties Viewing 0 - 20  
Ingmārs [userpic]
viendzimuma attiecības

Es mudinu visus, kas to kaut nedaudz vēlas, izmēģināt viendzimuma attiecības.

和 [userpic]
Gym Rat ™ pieziimes 7. nedelja

Peedeejaa nedeelja pirmajaa ciklaa, visu esmu izdarijusi, esmu arii pieradusi pavisam pie slodzes, nakoshaa nedeelja ir briiva jo skoleeniem brivlaiks = neieshu ne uz vienu treninju, atpuutiishos, paedishu kartigi, izguleshos, tad lai pec tam iesleegtos otrajaa ciklaa. Juutos forshi, sapet nekas nesaap, gan jau nakamnedelj atkusiishu un saapes paraadiisies viskautkur. Svars nekrit vairaak, jo es vairak stradaju uz svariem, mazak uz cardio, kachaju musiishus ta teikt :)
Nakamnedelj manai cibai 12 gadi, prikinj?

judging the mice [userpic]

more than half the skill of writing lies in tricking the book out of your own head
http://klab.lv/community/es_shobrid_lasu/463039.html
(it kā uz manu pērkamo profesiju neattiecas, bet uzrunāja ļoti)

Tags: ,
Quasi [userpic]

daži noteikumi par seriālu "padomi puišiem".

pirmkārt, tajos ir absolūtā patiesībā manuprāt.
otrkārt, kā jau pirmais punkts to pasaka, ir jādomā līdzi un jāanalizē. es te nekādu band-wagon neveidoju.
treškārt, pat ja es aizmirstu pielikt pie vispārināta apgalvojuma kādu disclaimer-tipa piebildi, es to būtu tur pielicis, ja man tas ienāktu prātā. bet tā kā esmu perfekts, varbūt ka nemaz piebildi tur negribu, un tas tā ir domāts.

un, vispār, esmu kārtīgāks (dzīves higinēna, nejaukt ar kopšanas līdzekļiem utt.) nekā vidusmēr katolis, ja?!

Antuanete [userpic]

   Prijehaļi. Ir pietiekami slikti dzīvot ar 42. izmēra kāju, bet šodien, mērot zābakus, atklājās, ka vismaz ziemas zābaki ar silto iekšiņu man der vien 43. izmēra. Tātad, parastos veikalus aizmirstam vispār (42. izmēru vēl dažreiz var atrast, 43. ir zinātniskā fantastika), un vienīgais resurss ir lielo apavu veikals, kurā cenas nekad nav tik zemas kā citos apavu veikalos.
   Lai nepaliktu jau trešo sezonu ar vieniem siltajiem zābākiem, nopirku šos - nav īsti tas, ko gribējās, bet tādi zābaki kā man patīk un ir ērti, laikam vairs neeksistē (ar ciešu stulmu un kvadrātisku vai vismaz apaļu purnu). Manis pēc aukstums var nākt, atliek tikai pāraut mašīnu uz ziemas riepām.

austra [userpic]

man liekas, domās vienmēr drīkst atgriezties gulēšanā uz draugu saplēstas ādas jakas Emigrāciju pasākumos mākslas darbinieku namā.

pie spices jau zaļo ziemassvētku egle

Tags: , ,
باب [userpic]
ΚΗΠΟΣ

apguvu šorīt jaunu grieķu vārdu

κήπος

1) сад; огород;
2) бахча;
——
ζωολογικός ~ — зоологический сад, зоопарк;
κρεμαστοί ~οι — висячие сады

Usne [userpic]
after eight

Nu jā:
šovakar pēc astoņiem atvērto durvju diena Katrīnas dambī 20a, jāklauvē pie gaišiem logiem.

cits [userpic]

http://www.pocketmoneyloans.com/

princese, bleģ [userpic]
2014.10.24.

Es nojautu, ka kādreiz rādīsies vēlme atgriezties. Pavisam drīz patīrīšu draugi listi, jo saprotu, ka daudzus, patiesībā, nemaz vairs nelasu. Es nezinu, vai veca palieku, vai man beidzot pārādās emocionālās sievietes dzimumpazīmes, bet es gribu rakstīt par attiecībām, kosmētiku, karjeras plāniem, iepirkumiem, atlaidēm un citām lietām, kas agrāk nelikās burtu savirknējumu vērtas. Un, oh, man ir tik daudz, ko teikt...

Pērkons [userpic]

[14:05] Shulcs: Ziņas tikmēr par aktuālo. Problēmraksts "Как мне перевести часы?"
[14:05] Perkons: užas
[14:06] Perkons: bet moš tas pat nav jautājums
[14:06] Shulcs: Laikam jāiepazīstas, a to es arī īsti neprotu
[14:06] Shulcs: Как — мне перевести часы????
[14:06] Perkons: nu, vai как вы заебали
[14:07] Perkons: Как мне перевести часы!
[14:07] Shulcs: Ша часы переведу!!!
[14:08] Perkons: А если часы переведу?!
[14:09] Shulcs: Часы есть? А если переведу?
[14:09] Perkons: mhm )))
[14:09] Shulcs: Слышь, паренёк, часы перевёл?
[14:09] Perkons: Часы не переведёшь?
[14:11] Shulcs: Давай, часы показывай!!! А, перевёл, ну ступай, ага.
[14:13] Perkons: Чо?! А перевести слабо?
[14:13] Perkons: Ех, как я сегодня часы переведу...
[14:13] Shulcs: Узнаю, где живёшь — все часы переведу!
[14:14] Perkons: Моргала выколю, часы переведу, редиска
[14:17] Perkons: Вечером деньги - утром стулья, утром деньги - вечером стулья, но замете – часы я переведу...
[14:19] Shulcs: Надо переводить, Федя, надо
[14:21] Perkons: сколько я зарезал, сколько перевёл...
[14:22] Perkons: ... кондуктор переведи часы.
[14:22] Shulcs: У тебя мама папа есть? Ну а почему тогда часы перевёл?

Tags:
déjà vecu [userpic]
Kopdzīve

Pēc tā, kad pie mums nakšņojusī draudzene izbrīnīta izsaucās "Oho, jums medusmēnesis?!", redzot kā mēs ar vīrieti divatā no rīta klājam gultu,
man vairs nekas nav skaidrs par normālo šāda veida pienākumu sadali :)

sajūtu cilvēks [userpic]

sūtot ar omniva pakomātu, uz iepakojuma ir jābūt uzrakstītam saņēmējam un pakomāta adresei jeb tā izdrukāsies, kad formēšu sūtījumu un man atliks vien uzlīmēt?

(Noteikumus lasīju, bet pārāk sarežģīti un gari.)

Tags:
Lola [userpic]

salūts tieši aiz loga? vismaz pa vienam tieši aiz jebkura no logiem?
nevaru novērtēt smukumu, jo kaķim pizdjets. un Diwali vēl nav beidzies. un tad būs remember, remember the 5th of November. un tad zsv un tad JG. grūta sezona mūsu Voldiņam.

bet nu vismaz asinis nolietas (man). būs jāatgriežas realitātē uz pēcpusdienu.

Tags: , ,
black_data [userpic]
Green Riding Hood

Turpinot tēmu par centieniem sasniegt nirvānu, pilnīgi noteikti un droši zinot kā ir pareizi, vakar atradu šādu linku par kickstarter projektu "Green Riding Hood".

https://www.behance.net/gallery/20578267/GREEN-RIDING-HOOD

"This is IPad kids application for families who are tired from stupid, awful and violent apps... I want to create new modern image of organic living and yoga."

Nu, ar jogu viss takā būt skaidrs. Tas "organic living" vienmēr ir bijis spekulāciju objekts. Ļaunais tēls, kā jau kārtīgā pasakā par... zaļgalvīti(?) ir vilks. Vilks ēd gaļu - fūūū! Vienā no bildēm aiz žoga figurē arī gotiņa, tātad bulciņas, visdrīzāk, tomēr nav bezglutēna.Nu, gaļa, gaļai, kas mēs kādu veģetārieti neesam redzējuši. Nu, varbūt vienīgi veģetārietis vilks varētu būt... svaigi. Mani visvairāk piedūra bilde ar jogu. Didaktika skaidra - tu, resnā cūka, beidz rīt, dzert un pīpēt, tu kļūsi par veselīgu un tievu sārtvaidzi, tev uzlabosies redze(?) un... un... tev izaugs normāla hipsterīga bārda. Tas ir kā, bez koka krellēm un bārdas nirvānu nesasniegt? Kwe?Lūk, mīlīši, lauziet stereotipus kopā ar Veidemani un Vinķeli, lauziet labāk par mums. Lai Buda, Garuda un Višna ar jums.

Tags:
Quasi [userpic]

sievietēm ir tāds dīvains un nepareizs standarts, vai uztvere (šis ir no sērijas "padoms puišiem"), noteikti ne visām, bet vismaz steretipa veidā šāds uzskats klejo, ka, lūk, ja vīrietis atklāti atzīst, ka vēlētos nokniebties, pajāties, padrāzties, vai vinekārši seksu, tad viņš noteikti nav dabūjis. un noteikti ka jau sen.

padoms ir tāds, ka nevajag to atzīt tiešā veidā, lai nenonāktu līdz šīs tēmas apspriešanai.

varbūt, ka sievietēm tas tā strādā - ja dabū, tad kādu laiku ir pofig, neko nevajag.

es nezinu. neesmu lasījis to grāmatu, kur izskaidrotas sieviešu un vīriešu atšķirības. varbūt tāpēc esmu tur kur esmu :D

patiesībā, spriežot es pēc savas pieredzes, ja ilgāku laiku nav, tad arī negribas tik ļoti. ir kaut kāds dabiskais cikls jeb karstie punkti. un tur daudz atkarīgs no sportiskās formas.

piemērs. ja es esmu labā sportiskajā formā, tad man gribas drāzties uzreiz pēc iepriekšējā drāziena. ar to es domājupauzi, kas nepārsniedz 15 minūtes. jo ja ķermenis ir labā formā, tad ātri atjaunojas.

ja ir slikta forma, tad arī līdz vakaram var nesagribēties.

nu, piemēram, ja TU, jaunieti, iepazīsties ar zaķi, un aptuveni nedēļu no vietas viņa un Tu guļat vienā gultā, un iemīlēšanās sākuma posmā hormoni trako, un viņa ir ar mieru to darīt no rīta, pirms celties un velties, pēc atnākšanas mājās, un pirms gulētiešanas, un varbūt nakts vidū no slikta sapnīša pamostoties. tātad, svārstības 1-4 reizes diennaktī. un ja tā nedēļu no vietas, un astotajā dienā TU paziņo, ka gribi seksu - vai jautājums "cik sen neesi dabūjis, ka tik ļoti gribi?" IR ADEKVĀTS?!

Bļa, es varbūt uzturu sevi labā formā un varu jāt vecenes tāpat kā tu skaties seriālus?! ja es to varu, gribu, un man tas patīk, kāpēc lai es nepiepildītu savus sapņus?!

ar laiku, protams, iestājas cita rutīna - viņa grib jau katru otro dienu, tad katru trešo, līdz paliek "KATRU nedēļu". vai tml. dabīgās pauzes - dabīgi. visiem vajag atpūtu.

kas es vainīgs, ka izdrāžot veceni man atkal uzreiz gribas vēl?

vnk problēma tajā, ka vairums sieviešu, vai vismaz man ir tā nelaime satikt nepareizo kadrāžu, NESPĒJ vairāk par noteiktu frekvenci. vienkārši vīrieši ir jaudīgāki šajā tēmā, pat neskatoties uz to ka viss darba smagus "uz viņu pleciem". vismaz biežāk sastopamos gadījumos.

katram tas īsais, vidējais un garais atkārtošanās cikls ir dažāds. tāpat kā sportā. ir olipimpiskais 4 gadu cikls, un dažādi mazie cikli. pirmssezonas gatavošanās, treniņnometnes, un spēļu cikli. gadās, ka ir uzvaru sērijas, gadās ka ir zaudējumu sērijas.

VNK BESĪ ĀRĀ STULBI CILVĒKI.

Varbūt problēma manī? stulbiem cilvēkiem sakot lietas, ko stulbiem nedrīkst teikt?!?!?!?!?!?!?!?!

EJIET VISI DIRST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NAHUJ BĻAĢ. DIRSAS.

Garastāvoklis:: angry angry
te [userpic]

28 āzijas autoru daiļliteratūra tulkota angļu valodā, epub & mobi

man pašam patikušie vai interesantie autori, lielākoties mūsdienu. no katra pa vienam gabalam, datorā ir arī citi, varu pārsūtīt. no citiem kontinentiem kaut kad vēlāk iemetīšu.

saraksts )

watt [userpic]

Pie jautājuma, ka varētu strādāt (neiet pensijā) līdz pat nāvei.

"I have a hard time recognizing that I’m 84, almost 85. I’m in complete denial, which I think is extremely useful. Of course from time to time I allow myself to be aware of it, but it’s not something that I dwell on. I like working. I work very intensely."
"my friends are either dead or are still working."

+papildus

"scientists [...] looked at more than 4,000 subjects over two decades and found that men who were bald when they joined the study were more likely to develop prostate cancer than men who kept their hair. The researchers couldn’t be sure what explained the link, though they suspected that androgens (male hormones including testosterone) could be affecting both scalp and prostate. Langer had another theory: “Baldness is a cue for old age,” she says. “Therefore, men who go bald early in life may perceive themselves as older and may consequently be expected to age more quickly.” And those expectations may actually lead them to experience the effects of aging."

sajūtu cilvēks [userpic]

Tiem, kas neredz FB nāriņu zilzaļais )

Atkāpties Viewing 0 - 20