based on a true story
martcore
.:.:. .: : ::.: .:.:.

Jūlijs 2016
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Atkāpties Viewing 0 - 20  
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
bwahahahahaha

unpy [userpic]
Filmu vērotāja piezīmes.

Noskatījos Warcraftu. Nu, tā, glīti jau, protams, pirms gadiem divdesmit nosēdētu abas tās stundas atkārtu žokli, taču mūsdienās jau vairs nevienu ar datorgrafiku nepārsteigsi diemžēl. Visādi citādi normālā kristiešu valstī vajadzētu nopietni padomāt, pirms atļaut šo gabalu radīt plašākām tautas masām. Pirmkārt, tur tiek gandrīz vai tā kā proponētas starpsugu attiecības, otrkārt, kā jau mūsdienās pieņemts, viens otrs feminisma akcents specifiskai auditorijai un, treškārt, ir tāds viegls mājiens, ka Mozus varētu būt bijis orks. Zaļš Mozus ar pamatīgiem ilkņem nez vai ir tas, kas mums, kristiešiem vajadzīgs. Visādi citādi jestrs gabaliņš, lika aizdomāties par to, kādā dīvainā evolūcijas ceļā orki varētu būt tikuši pie šitādiem zobiem un kāda velna pēc grifam ir vajadzīga lauvas aste. Warcrafta spēlētājiem varētu būt interesanti tās divas stundas šim visam veltīt, bet tikpat labi varētu arī nebūt. Otrreiz neskatītos, tomēr par maz sižeta.

sirdnA [userpic]

Teh sestdiena ir nākusi pār mums. Sadosimies rociņās, ka netiekam sabradāti no kalendāra apkaltā zābaka.

Šodien tādi lieli plāni, nez, kas sanāks?

Cilvēkiem ir tik daudz krāmu. Dotas kafijas dzirnaviņas Straume, mantojums mans politiskais. Es savu mūžu kafiju neesmu malis un tagad, kapličas priekštelpā, arī netaisos to darīt. Bet kā tās izmest? Straume, vī, kvī.

Es te šodien svinīgi izmēzu tētuka mitekli un iedzīvojos veselā bagātībā. Pirmkārt, ar sāli esmu nodrošināts līdz mūža galam. Es to tāpat praktiski nelietoju, mājās jau bija kādi pāris kilo, tagad vēl mantojumā tikpat, viss, sāls man ir, sērkociņi arī, malka šķūnī, esmu gatavs militārai intervencei no kārtējiem mūsu tautas glābējiem. Otrkārt minētās kafijas dzirnavas. Treškārt, dzīvsudraba termometrs, raritāte un vērtība. Ceturtkārt, kad man bija kādi 8 vai 9 gadi, omīte man uzdāvināja servīzi kādiem sešiem personiem, un tā tika pasludināta par manu "pūru", nu, kad iziešu lielajā dzīvē, tā būs mana. Un raugi, pēc 35 gadiem apmēram divas trešdaļas no apdauzītās un saskrambātās servīzes nu ir manas, manas, muahaha! Piektkārt, divi spieķi, viens pat teleskopisks, pēc gadiem padsmit lieti noderēs! Sestkārt, mans āmurs, kuru es izmisīgi meklēju, zaudēju cerības un nopirku jaunu, tagad esmu vienos āmuros. Septītkārt, milzu kaudze ar sūdiem asortimentā.

Lola [userpic]

jūs man neticēsiet, bet gan es, gan māsa2 nokļuvām pie manis mājās. lidmašīna kavējās tikai 2 stundas, loljā.

tagad nogurums ir pārāk liels, lai aizmigtu. jāpaskatās krimiķi. rīt (šodien) jāceļas strādāt. protams, ja mans jaunais darba dators ir gatavs. ja nav, tad iešu gājienā.

citās ziņās, jāatrod laiks izpildīt milzu daudz spāņu valodas mājasdarbu. tur gan nevarēs izlīst cauri ar Spangliš.

cits laiks [userpic]

tad atnāca kalns un nolaizīja man pieri, viņam uz muguras bija skrituļdēlis, bet pie zoda bieza bārda

Džedaju bruņiniece [userpic]
zaļie ekrāni

Un ja vēl Francija zaudēs Islandei, tad man tiešām šis EČ būs dziļi vienaldzīgs.

Mūzika: Black Sabath - Planet Caravan
usne [userpic]

Ai! Mums visiem vēl ir šausmīgi daudz jāmācās, lai runātu par nacionālismu.

Vēl viena darbdiena, un tad atvaļinājuma demoversija. Iespējams, pirmoreiz mūžā gaidu to ar nepacietību. Esmu izdedzis kā vēl nekad.

jan09 draugiem un ne tikai tiem [userpic]
prasmes

Умение слушать это уже большой плюc, а умение делать вид, что слушаешь, при это думать о своем и в нужный момент вставить нужное слово, вот это, блин, виртуозность.

highly recommended [userpic]

"I never love nobody fully
Always one foot on the ground
And by protecting my heart truly
I got lost
In the sounds"

vistu_zaglis [userpic]

Ai, fuck Budejovici. Uz Krumlovu, biedri!

Garastāvoklis:: Gut
gnidrologs [userpic]

Runājot par ģeniāliem virsrakstiem.

puasōns [userpic]

[info]simamura būtu jāsaņemas uzrakstīt vēl ko garāku. Ar šitajiem īsajiem (skat, piemēram, 2 jaunākās publikācijas) ir par maz.

dators tētim un mammai

Maniem vecākiem (60 gadus veciem) ir nepieciešams jauns dators.
Prasības :

Personālais dators ( nevis portatīvais)
Iekļautas pamatprogrammas un antivīrusu programma
Lietošana latviešu valodā - cik vien daudz iespējams.
Ērts un nesarežģīts.

Vecāki dzīvo 100 km no Rīgas un 40km no tuvākās mazpilsētas, tādēļ viņiem ir vajadzīgs kaut kas tāds, kur jau viss ir iekļauts un nekas pašiem nav jādara, atved, ieslēdz un gatavs lietošanai.

Vai zināt kādu, kurš var palīdzēt nopirkt/sakomplektēt nepieciešamo?

Liels paldies!!

psihologs - iesakiet

Sveiki cibiņi!

Iesakiet lūdzu labu psihologu Rīgā vai Rīgas tuvumā.

Vajadzīga palīdzība tikt galā ar ieilgušu apjukumu (gadiem) , šaubām, bailēm un neizlēmību. Stiprināt ticību saviem spēkiem un palīdzēt saprast ko es gribu un kā to sasniegt.

Liels paldies!

cits laiks [userpic]

keep on grauzing gurķus

PHz [userpic]
Laiks aizvērt darba tabus, logus un durvis uz mēnesi

Kā arī jāizlasa:

vistu_zaglis [userpic]

Vārd'sakot, fuck darbu, fuck visu pārējo. Uz Budejovici, biedri!

Garastāvoklis:: Jump on a high-speed train
puasōns [userpic]

Jā, un vēl uz gājēju pārejas mani gandrīz sabrauca mikroautobuss. Jāpiebilst, ka buss bija pilns ar mātes Terēzes dibinātā Žēlsirdīgo māsu ordeņa māsām, un arī pie stūres sēdēja viena žēlsirdīgā.

puasōns [userpic]

Zibens bija tuvāk kā vēl jebkad. Vispirms aiz atvērtā loga atskanēja skaļam knipim līdzīgs elektrības sprakšķis un bez mazākās pauzes - arī grāviens.

Atkāpties Viewing 0 - 20