Likteņa Vidējais Pirksts
martcore
..:::..: ......:.. ..::.:.

Marts 2015
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Atkāpties Viewing 0 - 20  
PHz [userpic]
Ja to var redzēt, tad to var nokopēt

Ja kas, lai dabūtu filmu no Vimeo maksas piedāvājuma uz sava cietņa, šis strādā (attaisīt Vimeo, ar Firefox Izstrādātāju rīki/Atkļūdotājs/Tīkls noķert pirmā fragmentfailiņa adresi, tad paskatīties filmas garumu un izrēķināt, cik apmēram failu varētu būt (manā gadījumā bija sadalīts pa 6 sekundēm), tad iebarot adresi, ieliekot īstajā vietā, piem., [1-1000], DownThemAll papildinājumā, novilkt visus, salīmēt kopā ar AdobeHDS.php un beigās ar ffmpeg -i kautkas.flv -vcodec copy -acodec copy kautkas.mkv pārtaisīt par normālu pārtinamu formātu).

Nedaudz vēlāk:
Var arī vienkāršāk - iztikt bez DownThemAll, atrodot ar tīkla atkļūdotāju manifest.f4m adresi un iebarojot maģiskajam skriptam ar php AdobeHDS.php --manifest "http://kautkastur/manifest.f4m?kautkasturvēl" --delete (tikai iet ilgāk, jo skripts nemāk vilkt paralēli).

puasōns [userpic]
Modris (2014)Patika.

Tags:
cits laiks [userpic]

bet vispār, baigi spraigi, ir tik daudz darba un kaut kā apkārt gāžas viss un notiek, ka nav laika pat, es atvainojos, nopirsties. bet es ar to jūtos kaut kā labi. nu tā ka normāli. tā ka nepiš prātu. tā kā atnāku mājās, interesē izdarīt tās biloloģiskās ķermeņa vajadzības, bez kurām nav iespējams dzīvot un tad palasīt vai nu jurista vārdu, vai kādu grāmatu, vai noskatīties dance moms (guilty pleasure), vienīgā nelaime, es nevaru aizmigt un tas patiešām, ir briesmīgi, smadzene griež visu uz riņķi un es nevaru sevi nekādi apstādināt, nu, kaut kā jau tas apstājas, bet es to nekad nepamanu, jo aizmiegu? es visu laiku esmu uzvilkta. šonedēļ ierados darbā vienu reizi stundu par vēlu, pats par sevi tas pofig, bet man pašai - esmu pazaudējusi stundu nezin kur, respektīvi, es piecēlos, gāju dušā, krāsojos, saliku brokastis, braucu uz darbu un visur bija priekšā pulksteņi, visdažādākie, mašīnu, sienas, mobilo telefonu, bet es stundas laikā nevienā no šiem pulksteņiem nepamanīju, ka daru visu vienu stundu par vēlu. un tad es ieeju birojā, vēl priecīga, ka tik laicīgi un tad tas brīdis, kad es redzu, visi ir tur, visi intensīvi strādā, kaut ko kopē, klienti, ņēmās un tad es prasu, visiem, tur pa vidu stāvēdama patiesā pārsteigumā, pat jaku nenovilkusi - cik ir pulkstenis? un man saka, desmit. domāju, ka tas dēļ tā iztrūkstošā miega.

cits laiks [userpic]

šovakar rimi paņēmu vienu saldējumu, tad padomāju un paņēmu divus, bet ne ar domu, ka diviem, bet sev, ja nu sagribas vēl vienu

Pērkons [userpic]
Par spīti visam!

2015. gada 6. marts!
Tiek iesniegts pieteikums «White Nights 2015» turnīram St. Pēterburgā!

Tags:

— М-да... Алкоголизм непобедим...
— А почему?
— А зачем?...

Литр в России - не объём, а глубина беседы.

Мужчина! Не наливайте мне больше! Я уже такая, как вам надо!

kihelkonna [userpic]
bruunuminji

ar siiciem sataisiijaam sitaadus http://paleogrubs.com/raw-brownie-bites

Beidzot viens saldeediens loti viegli uztaisaams un no nedaudzaam sastaavdaljaam un eedams, turklaat loti izskataas peec kakaam. Muusu saldeedieni jau parasti izskataas peec kakaam, sk te http://klab.lv/users/kihelkonna/468380.html
Taa ka sis ir iipasi viegls veids, kaa dabuut mineeto izstraadaajumu. Nekaadas tur olbaltumu kulsanas cietaas putaas un nekaadu darbiibu ar cepeskraasni.
Tikai vajag smalcinaataaju.

judging the mice [userpic]

šai nedēļai man bija grandiozi kultūras un izklaides plāni
iet uz kino, koncertiem, diskusiju vakariem, mājballītēm un diskotēkām
tas viss bij skaisti sakritis pa vienam katrā vakarā, too good to be true
tad kicīša immobilitāte ieviesa plānā savas korekcijas, tad darbu lavīna ieviesa savējās
galu galā šorīt uz pilsētu braucu visai stingri pārliecināta, ka ir pirmdiena
un būtībā tā arī ir, rīt ir otrdiena un trešdiena, parīt ceturtdiena un piektdiena, un tad atkal pirmdiena

Filips [userpic]

Heiteri un Birdman šaubas.

Strēlniece [userpic]

Bet tur taču snieg

PHz [userpic]
E dei in ze laif

Neuzcepu cepumiņus un neaizgāju uz Sūkļa Boba pirmizrādi :(, toties izgatavoju pirmšķirīgas vakariņas ar devīzi «tas viss ir ēdams» - ledusskapī bija palicis nedaudz sautējuma, nedaudz plova un pāris pelmeņi, tā nu samaisīju to visu uz pannas un atsildīju, ņam ņam!

Citās ziņās šorīt saņēmu pagodinošu ēpastu ar tekstu

An item you listed in the Community Market has been sold to Gabe Newell. Your Steam Wallet has been credited 0.10 EUR.

black_data [userpic]
Disene

Es saprotu, ka visiem ir kino, teātri un alus krogi, bet, ja nu kāds nīkst pie datora, ierosinu sākt cibas diseni.

Iesākot melanholisko vakaru, pirmais skaņdarbs no manis ir 16 tons.

The Supremes - You Can't Hurry Love
Aretha Franklin-Skylark
The Sirens - Go to Sleep Little Baby
Harry Nilsson - Coconut
L7 - Everglade
Jimmy Ruffin - What Becomes of the Brokenhearted
Seether - Careless Whisper
CREMATORY - Black Celebration
Otis Redding - Sittin' on the dock of the bay
Nancy Sinatra - These Boots Are Made for Walkin
VULTURE INDUSTRIES - Blood Don't Eliogabalus
Peter Sarstedt - Where Do You Go To My Lovely
Bobbie Gentry - Ode to Billie Joe
Nirvana - Where Did You Sleep Last Night

----------
Meat Puppets - Lake Of Fire

Paldies par uzmanību, tālāk es pats.

Paradise lost - The Missing

Johnny cash - Personal jesus

Tags:
black_data [userpic]
16 tons

Un pilnai laimei rīt ir agrās lekcijas.

... [userpic]

Vispār ar velosēdekļa uzstādīšanu man tik viegli negāja, nedaudz sanāca nočakarēties, kaut arī sistēma tur pavisam vienkārša, iespējams, ka vainas vienkārši bija mans velo. Beigās vēl kaut kā sanāca, ka sedēklis bija pa augstu un stūre traucēja, saregulēju visu, rīt laikam būs jāizmēģina, ceru, ka būs viss labi. (istabā izmēģinot sēdekli, Helme nemaz ārā no tā negribēja kāpt)
Godīgi sakot, vesels izaicinājums ir benzīntankā pumpēt velosipēda riepas un vienlaicīgi turēt rokās bērnu, kuram ir miega niķis.
Ar savu 161 cm garumu, laikam esmu tomēr nedaudz par īsu priekš velo ar 28 collu riepām un tam rāmim (tam gan neatceros izmēru tagad uz sitienu)

Tags:
objet petit a [userpic]

prägung
es, protams, apzinos imagināro piesātinājumu nozīmīgumu simboliskās alternatīvas partializācijās, kas piešķir norādošajai ķēdei tās tēlu. uzpirkstenītis uguntiņas zemgultiņas tasirparmani?

objet petit a [userpic]

šī semināra mācība ir veidota tā, lai teiktu, ka imaginārie efekti, tālu no tā, lai pārstāvētu analītiskās pieredzes kodolu, nedod mums neko jēgpilnu, ja tie netiek attiecināti uz simbolisko ķēdi, kas tos vieno un orientē. un tās oliņas kurām sīpoliņi ir pateicību parādā par piena riteni ir arī viņiem savs individuālisms par kura krāsām lamājoties griezīgos babānos ir viens no dzestrākajiem skoču dzerokļiem ja tiem nebija nolobīta monētiņa okstopu.

efgaa [userpic]

Braukšu tomēr rīt no rīta. Tagad mierīgi varu sakrāmēt visas mantas - nekur nav jāsteidzas.
Pareizi tētis ar mammu teica, nav ko pa tumsu vizināties, rīt no rīta agri pa gaišumu aizlaidīs pie viņiem un brāļa. :)
Mīļotais arī sapriecājās, ka šovakar vēl būšu mājās ;)

kihelkonna [userpic]
paika 4

http://terrywahls.com/about-the-wahls-protocol/

nu tātad. autore saka, ka patiesībā ir tikai viena slimība, un tā ir mitohondriju disfunkcija. mitohondriji ir tādas sīkas struktūras šūnās, kuras man nesaprotamā veidā ražo enerģiju. cilvēkam, kas slims ar vienalga kādām autoimūnām slimībām, reimatoīdiem artrītiem, dažādām hroniskām slimībām, diabētiem, psoriāzēm, astmām, policikliskām olnīcām, kairinātām zarnām, lieku apmatojuma uz sejas (sievietēm), šizofrēniju, depresiju, lieko svaru un ko tik vēl nē,

beigu galā atrod vienu un to pašu: tālāk )

Lola [userpic]

Īstenībā mana psiholoģe mani spiež darīt lietas. Ok, izdarīt četras lietas nedēļā, tas bija ok. (Ārpus darba, protams.) Tagad viņa grib, lai es katru dienu kaut ko daru. Un man, ja godīgi, gribas iespītēt un pat neizgudrot lietas, ko ierakstīt lielajā tabulā. Nezinu, kā ir citiem trakajiem (nu, drusku zinu gan), bet man nav spēka Katru dienu un brīvdienās Katru Stundu kaut ko izdarīt.

Es nezinu, kādus trakos viņa satiek, bet man zināmie trakie (un daži labi normālie) arī nespētu tādu režīmu pavilkt vienu veselu nedēļu, kur nu vēl visu atlikušo dzīvi.

Pilnīgi prasās ielikt tagu "kā kļūt normālai 6 nedēļās".

Tags:
باب [userpic]
707

17 stundu darbadiena. adrenalīna pilna pakaļa, un kombō ar džandžu nebija prāta darbs. es esmu nekustīga vibrācija. vien plakstiņš reti ietrīsas, bet nemirkšķina, sliņķis. vai arī mirkšķina, bet man tai brīdī acis ciet. alavnaht

Atkāpties Viewing 0 - 20