Likteņa Vidējais Pirksts
martcore
..:::..: ......:.. ..::.:.
Atkāpties Viewing 0 - 20  
Viņa Gaišība [userpic]
Piesprādzējieties

Ooooo, rublis atkal sāk mētāties drudža murgos. Kas nu būs, atkal redzēsim vēl vienu Melno Dienu?

UPD: laikam false alarm, nebūs.

penija [userpic]

es domāju, ka cilvēki var būt pret abortiem. pret SAVIEM abortiem.
tāpat kā pret homoseksuālismu. Savā guļamistabā.
pret ko tikai klusiņām un pieklājīgi nevarētu būt. pret visu.

varbūt tas nav godīgi, pieļaut izņēmumus. bet man liekas, ka šis tas būtu pelnījis publisku neiecietību. neiecietība, piemēram. vai stulbums.

f [userpic]

šodien noslēdzam sesiju, un aš vai pašai gribas sev paklapēt pa plecu aiz lepnuma - beigu galā, tīri neslikti sanāca. priekšā divas nedēļas bez uztraukumiem par skolu!

p.s. čāpstinātāji autobusos, ēdiet klusāk!

salviz [userpic]
Plānotājs 2015

Atdodu divus A5 izmēra plānotājus 2015. gadam.
Katra diena savā lappusē.
Interesentiem pieteikties šeit vai salvis inboksā

Ingmārs [userpic]
p

Empty note discarded.

Ingmārs [userpic]
vai es to jau esmu

Laba reliģija ir mirusi reliģija.

virginia_records [userpic]

esmu atvērusi darba failu, uzrakstījusi "Eiropas Savienība", blenžu virsū un raudu par Džima rakstu satori.

virginia_records [userpic]

guess what? es biju darbā un esmu atpakaļ. jo man tur nav interneta. bet tagad tiešām jūtos arī slima.

Ingmārs [userpic]
mans vientulīgais kovbojs

tipa75 [userpic]

Tu dzīvo savā mazā pasaulē un ir tik daudz lietu, kuras neiedomājies savā prātā analizēt. Piemēram, skolā mācīja par Ļeņingradas blokādi. Viss, kas manā atmiņā palicis ir, ka cilvēki mira badu un bija lielās ciešanās. Un vācu karaspēks bija aplencis pilsētu un nepieļāva produktu piegādi. Un punkts. Cieņa un līdzcietība pret šausmas pārdzīvojušajiem.
Tikai šogad es kaut kur nejauši uzdūros pāris teikumiem par to, ka Krievijā cilvēki savā starpā diskutē, vai nebūtu bijis cilvēcīgāk ielaist vācu karaspēku pilsētā un tā izvairīties no milzīgajiem civiliedzīvotāju zaudējumiem.

Tagad es varu par to padomāt.

Ingmārs [userpic]
Spinee - Save Mehttps://soundcloud.com/spinee777/save-me

Šis remikss dod man dzīvi.

Strēlniece [userpic]

jauna spēlīte

https://geoguessr.com/

PHz [userpic]
Priekdiena!

Par bērniem

- Сейчас стало опасно наказывать детей. То и дело угрожают звонками в специальные службы.
- Да чего-там. Если раз и навсегда уяснят, что в детдоме интернета нет, то дальнейшее просто. Хоть верёвки вей.

Katru rītu redzu, ka galapunktā iekāpušas tās pašas divas tantes, apsēdušās atkal tajā pašā solā, un atkal visu ceļu bez mitas ļer-ļer-ļer. Tieši ļer-ļer-ļer nevis sarunājas, jo cik tad var runāt. Pat, ja spēj daudz, tak ne jau katru rītu gadiem ilgi. Šorīt glābjos ar Club des Belugas - Fishing for Zebras.

Usne [userpic]

Brokoļi ir zaļi, to nekad nevaig aizmirst. /Baņuta/
Kartupeļus un sīpolus var cept atseviški. /Usne/

Ingmārs [userpic]
eiro

Lielais velcēšanas meistars atkal ir ķēries pie darba.

puasōns [userpic]

Uzrāvāmies uz regulāri Elizabetes/Dzirnavu/Elizabetes/Jeruzalemes ielu kvadrātā sirojošo Ceļu policijas ekipāžu. Lika pūst trubā, tad paziņoja, ka esot 0,59, rezultātu neparādīja, bet mēģināja iestāstīt, ka vai nu jāmaksā 600, vai arī sods 800 kopā ar "tiesības nost". Kad izlikos neko nesaprotam, lika gaidīt 15 minūtes. Otrajā reizē mudināja kāpt uz pūšanu laukā, bet šoreiz aicināju man piebiedroties arī mašīnā sēdošos likteņa biedrus. Pūtu ar fotografēt gatavas [info]blond atbalstu, un tūliņ pat saņēmām laimīga ceļa novēlējumus un atvadas. Kāds bija rezultāts otrajā reizē, tāpat neparādīja.

virginia_records [userpic]

cerams, ka tie, kas tic ellei, tajā arī sadegs

Manā lielajā ģimenē kуда не плюнь, biologam trāpīsi, nu paskaitīsim, kas man tur ir- biologs, biologs, atkal biologs, mirkrobiologs- farmaceits, mediķis, atkal biologs, fiziķis, fiziķis, katram vēl ir īpašās sirdslietas- zooloģija, botānika, ģenētika, ir arī brīvā laika arhīvu kārtotāji un vēsturnieki, tad vēl ir dāmas,kas jocīgi gan no krievu, gan latviešu gala- latviešu valodas filologi (mūžīgi šausminās par biologu gramatiku), vēl biologs, atkal biologs, dažādībai vēl ir ekonomists, sociālais pedagogs un jurists-franču filologs, ā un vēl baleta horeogrāfs un mākslinieks, hell no- visi ticīgi, vairāk, mazāk (kas dzīves laikā pāriet uz vairāk) vai izteikti praktizējoši, agrāk vai vēlāk eksistenciālu pārdomu rezultātā līdz tam nonākuši, pārstāv dažādas konfesijas, turpu- šurpu konvertējas, turklāt bez mazākās konsekvences iekš pāra vai pēc pārmantošanas principa vecāki-bērni, un man šķiet, ka tas tādēļ, ka mēs esam (this kind of) maitas, kas taisās dzīvot mūžīgi, jo cilvēku vidū, kur augstāk par visu tiek vērtēta personības brīvība (nu, vēl elšana uz molekulām, nevainojamiem bio mehānismiem, zarnu bārkstiņām, endokrinoloģiju, smadzenēm, dzīvnieku uzvedības modeļiem, tā visa feiliem "un kāpēc", zinātniskiem atklājumiem un turēšanu īkšķus par NASA) ir arī brīva vieta polemikai par dažādo Dieva uztveri, bet gala- miera-izlīgums vienmēr nāk ar - nu, nomirsim un pārbaudīsim, kuram ir taisnība, ibo Пытливому уму познанье Мира малo.

Kā mums nav- ksenofobu, antisemītu, rasistu, homofobu, nacionālistu, imperiālistu, šovinistu, mizantropu (ne mizogīnijas, ne mizandrijas ne mazākajā mērā), zagļu, slepkavu, socipātu, sadistu (tai skaitā sievu, bērnu, dzīvnieku sitēju), manipulatoru, tirānu, smadzeņu pisēju, heiteru, tumsoņu (ok, tas bez šaubām ir strīdīgi, bet es praksē esmu redzējusi pietiekami daudz sievietes, kas pieaugušā vecumā bija diezgan pārsteigtas uzzinot, ka nav tā, ka viņas mīž un pišās ar vienu atveri, viņām nebija 9 bēdīgas klases, zems soc. stāvoklis un ne tuvu ne slimas ar ticību). Savukārt ir pārstāvēti veģetārieši un child free pēc pārliecības. Kopumā bērnus uz ticības mācību nesūta, drīzāk viņi gan pirmsskolas vecumā zina iekšējos orgānus un to funkcijas, šūnas dzīvi (ko arī jums novēlu), pārkrustās pirms ēšanas, ja tas ir tas, ko viņi ir gribējuši un spēlējas ar gāzmaskām.

No augstāk minētās kristiešu varzas, es esmu nejaukākā un kašķīgākā, tādēļ arī saku, ja kaut kādiem eirobomžiem un neeksistējošo zinātņu zinātniekiem- jefiņīem ir vēlme mani ārstēt, tad ar skubu jābeidz ņaudēt cibā (jāārstē, jāārstē), bet jāķeras pie lietas (vai fuck off), jo skaidrs, ka es, kā slimības nēsātājs, esmu ļoti virulenta, patogenitātes pakāpe pati no sevis nekritīs, kamēr jūs ņaudat, es inficēju aizvien jaunus cilvēkus.

Varu pat pateikt priekšā, kas ir jādara, lai izskaustu ticību un reliģijas, nekas īpašs, tikai jāatrisina viena problēma - neizbēgamā mirstība, jo stulbā nāve daudziem liek aizdomāties par dzīvības jēgu un tur no eksistenciālām mokām, skaties, ka līdz ticībai ir viens solis, un jāatrisina viens uzdevums - jāievieš kolektīvā apziņa, jo kamēr cilvēks vienlaicīgi gan redz, ka apkārtējie ir tādi paši kā viņš, bet pat valoda nepalīdz ļaut otram saprast tevi līdz galam, pilnībā, šī pretruna, kad skaties kā spogulī citu cilvēku miljardos, bet nesaproti un netiec saprast, liek/ļauj būt pilnīgi vienam, tas sekmē dzīvošanu uz iekšu, dzīvošana uz iekšu- te var aizdzīvoties līdz garīgai dzīvei vienā setā, kolektīvā apziņa kā bitēm vai skudrām, šo kļūmi novērsīs.

Atkāpties Viewing 0 - 20