Likteņa Vidējais Pirksts
martcore
..:::..: ......:.. ..::.:.

Novembris 2014
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Atkāpties Viewing 0 - 20  
Yoko [userpic]

pēkšņi atkal gribas būt stiprai, gudrai un smukai, tā tas strādā, tā tas strādā

starro [userpic]
tiešām labākās

labums no sliktas īstermiņa atmiņas - šīs deviņas dienas ir bijušas labākās šajā gadā. nē, ar atcerēšanos tam nav sakara, es domāju, ka es visu atceros. to labumu var ieraudzīt nevis pa dienām, bet kā krājumu, pienesumu, kā kaut ko, kas ir pretējs vilnim: vides stāvoklis ir nemainīgs, taču pārvietojums ir nenoliedzams


باب [userpic]

gatis [userpic]

LIELAIS SWA!

Antuanete [userpic]

   Urā, veiksmīgi atlidojām - kopā ceļā pavadītas ap 28 stundas (jo bija garš gaidīšanas laiks Maiami un Detroitā), neskatoties uz miglu, kuras dēļ pa dienu pāris lidmašīnas RIX aizsūtīja uz Tallinu, piezemējāmies Rīgā plānotajā laikā. Māmiņa savārījusi frikadeļu zupu un sacepusi kotletes, beidzot ēdam "normālu" ēdienu. Kaķi priecīgi, Muris ar lielām acīm un drusku nervozs, bet beidzot ielīda klēpī. Tagad jāizguļas, rīt jāizmazgā neiedomājama kaudze ar drēbēm un jāsaliek pa plauktiem pirkumi, un tad varēs pieķerties bilžu salikšanai internetā.

Tags:
PHz [userpic]
Zīmīte sev

Hmm, interesants viedoklis:

I recommend you just don't visit any sites that use ads. Doing so with AdBlocker makes you nothing more than a common theif.

The world runs on ads. You don't like ads? Forget every magazine you've ever read, because it would cost you $50 a copy if ads didn't exist. Movies would cost $25 to rent and see in the theater. Newspapers would be $10 a copy. And so on. Forget about the internet as you know it. 90% of it would not exist. That included Google. Remember when Hotmail gave you 2MB of email space, then Google came along and opened with 5GB?

Blocking ads is DISGUSTING. I've been using the net and modems for 25 years and NEVER would even consider it. A pop-up blocker... Okay. But blocking general ads?

Guess what, I even occasionally see things I'm interested in. Yea, I'm not a cheapskate. I like to buy things once in awhile.
(no http://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/google-launches-subscription-service-for-the-internet-to-replace-ad-revenue-online-9874758.html)

Vai tiešām viss ir tik atkarīgs no šīs nevienam nevajadzīgās informatīvās mēslu straumes? Jāpadomā.

PHz [userpic]
Mājas darbs Nr. 7

Saprast bildi:

migla migla migla |phonefoto

Mazs Zvērs [userpic]
ļ. garšīgi

Varētu rakstīt ēdienu receptes aizņemtiem cilvēkiem.
Nu tur:
"Ņemiet pāris šķēles c.kakla karbonādi, iemetiet marinādē(pāris lielas ķiploka daivas, sojas mērce+medus "uz aci" un citrona sula, cik nu spēka izspiest). Kamēr marinējas, varat paspēt nomazgāt traukus, sašķirot un ielikt mazgāties drēbes veļasmašīnā, izkrāmēt pāris lielus maisus ar mantām, mēģināt atrast vietu visiem mazajiem sīkumiem, kam pēc pārcelšanās nekad, nekad nav vietas un mazliet paspēlēties ar ļoti spēlēties gribošu kaķi. Pēc visām šīm darbībām nomizojiet kādu kg karpeļu, pāris lielus burkānus, iztīriet pāris paprikas, sagrieziet visu lielos gabalos, uzmaliet pa virsu sāli un piparus, uzmetiet kādu šķipsnu vēl garšvielas, kas pagadās pa rokai, visu sametiet cepamajā maisā(vai divos, lai pietiek arī nākamajai dienai) un iešaujiet cepeškrāsnī. Tad varat izpakot datoru, saslēgt kopā, pārliecināties reizes piecas, ka visi skaļruņi neskan, lai kā arī to vēlētos, pārliecinieties vēlreiz, noslaukiet putekļus, kur nu vēl ir atlicis. Aizejiet līdz virtuvei. Izņemiet vienu maisu no cepeškrāsns, pārgrieziet, saturu sadaliet pa šķīvjiem. Labu apetīti."

Mūzika: Metallica
unpy [userpic]
Šī tomēr ir sieviešu pasaule.

penija [userpic]

ne tikai es, arī žurnāls žirafe "lesbiete" raksta ar "z". kur tik nevar smelties mierinājumu.

*atcerējos par to, skatoties mašas bildes. maša ir tāda meitene, kuras dēļ varētu mainīt seksuālo orientāciju uz visām citām. un to nodomāju jau pirmoreiz viņu ieraugot. tāds trauslums, tāds spēks. nekad ar viņu īsti neesmu sarunājusies, pārlieku bail bija, viņa likās pārāk noslēgta, likās, ka, ja tu kaut tikai izskatīsies runājam kaut ko viņai netīkamu, viņa dos iekšās ātri. un smaidīja reti, toties - kā smaidīja. un smalciņas meitenes ar kamerām un apgriezieniem vien liek nodomāt visādas baigas lietas. bet jā, tik smuka kā maša man liekas vēl tikai madara. par mašu kaut kad dzirdēju, ka viņa tā kā pavisam oficiāli dzīvojot kopā amsterdamā ar draudzeni. varbūt tās ir kaut kādas baumas, bet nu vienalga. es reiz redzēju mašu raudam, un tieši tāpēc, ka tas nebija pa īstam, es viņā drusku iemīlējos.

likās, ka šī būs pavisam bezjēdzīga svētdiena, bet tad es uz ielas redzēju andri keišu (briesmīgi gribu viņu sev kaut kur uzprintēt), mazus puikas ar zenītiem, vairākus un laimīgus, un nopirku šokolādes kalendāru ziemassvētku gaidīšanai. ā, un tad cits puika teica telefonsarunā: no vienas puses tev ir taisnība, bet no otras - nav! man likās, ka šis, vot, varētu būt pasaulē universālākais arguments. un sagribējās uz kaut kādiem sviestainiem bāriem. tādiem, kur skatās hokeju vai tamlīdzīgi.

virginia_records [userpic]

Diogens dzīvoja mucā, Eižens - kastē (lielāko dienas daļu)ю [userpic]

visa diena pavadīta mežā zaģējot nokaltušos kokus, raugoties uz miglu, kas no purva dīķiem laužas cauri saulei
mugura sāp, ka grūti elpot. viss ir tā vērts

cits [userpic]

"As is already clear, if we want to move away from conceptions of time that have dominated the western intellectual tradition for some time, then a new vocabulary of temporality is necessary."

efgaa [userpic]
319.-326.gada diena. 15.novembris-22.novembris

bildes un lasāmviela )

Strēlniece [userpic]

sezona

http://www.pinterest.com/brenda630/snowflakes/

Tags:
efgaa [userpic]
Garfield

garfield

Tags:
Yoko [userpic]

tev ir daudz vārdu un nevienu no tiem es neminēšu
es tevi lūgšu, bet tā būs prasīšana
tā būs balss no tiem ūdeņu avotiem
no tiem ūdeņu avotiem, kuri notek dubļos un akmeņos
avots prasa pēc sava dzērāja un kas reiz noliecies,
tam vairs muguru taisnu nepiedzīvot
es tevi lūgšu palikt it kā vakarā dienu
it kā vasarā ziemu, it kā skatīdamies uz citu pusi
es tevi lūgšu un lūgšu
tā būs brieža balss
piemeklēta baloža žēlabas
tā odīs pēc rāvas un darvas
un tā būs patiesība
(d.maksimoviča)

Yoko [userpic]

"man nav vajadzīgas nekādas kosmiskās gudrības, es tās ieguglēju"

Atkāpties Viewing 0 - 20