tapes of wrath
martcore
::::. .: .::::
Atkāpties Viewing 0 - 20  
tati [userpic]

Ēst negribās jau otro dienu. A vaig... Jābrauc uz laukiem karbonādes ēst un kā urlai gurķu dobē tupēt.

Lola [userpic]

Nezinu kā jums, bet man liekas, ka tā dzīvespriecīgā aizdzeršanās pa otrdienām bišk jāierobežo (teica kakj un atcerējās, ka nākamotrdien ir ikmēneša real ale biešu sanākšana).

Tags:
oblica [userpic]
par aktuālo

Sūds par pupiem un rosolu - es krāmēju koferi!
Tas nav sīpolu dēļ - rīt pēdējā darba diena pirms atvaļinājuma.

unpy [userpic]
Laika vērotāja - dārzkopja piezīmes.

Bija atbraukuši viesi, atveda kaut kādu stādāmo rozi, man tā gan izskatās pēc liepas, bet neko, kā jau jebkurš izcils botāniķis, ozolu no kolrābja atškiru tikai nogaršojot. Tas viss štrunts, iestādīju, lai jau aug, taču rekomendāciju šo neaizmirst reizi divās dienās aplaistīt šobrīd savādāk kā sevišķi izsmalcinātu ņirgāšanos nevaru uztvert.

Aizparīt augusts, biju spiests pārvākties iekštelpās un iekurt kamīnu, nosalu.

Fjokla [userpic]

aaaa, jūs neticěsiet, ko viņai vaidzěja, aaaaa, aaaaa, vińai mani kolěğe bij ieteikusi kā varenu stāstnieci (tas bij tiesa, dzěrām līdz devińiem rītă, ne tikai stāstījām, bet arī mahnatij šmeļ duetā rāvām) , karoče, aaaa aaaaa,ko vińai vaidzěja! tātad, mans negaidītais uzdevums bij noklausīties īsu attiecību peripetiju rezumě un, kā izslavětai trāpīgo vārdu atradějai ( !?), palīdzět noformulěties mīlas kaislību věstulĕ uz A4 aaaaaaaa! oi, śas saņemšos. vārdsakot, lietus gāž aumaļām, divas duras sěž mašīnā, katra piepīpějusi pa nedziestošai cigaretei, viena dura otrai durai uz muguras kā pamatā balstītā sadrukātā lapā labo kļūdas un meklě trāpīgākus epitetus, strīpo laukā netaktiso un lieko un beigās viss sanāk tăds gandrīz aizkustinošs. Vāhs! Betnu, viss pa maigo, nesatrauciet, viņa jau nav tāda kā es.

Strēlniece [userpic]

šodienas praktiskais ekipējums: gumijnieki, lietussargs , saulesbrilles.

Fjokla [userpic]

te bija garš un stulbs blalabla,blabla kas beidzās ar",., ,bet man vairs nav laika, agnesei no manis kautko tur vajag"

unpy [userpic]
Kārtējais skandāls.

Vadošie plašsaziņas līdzekļi ir pilni ar ziņu par šādu kāda saņemtu čeku:Ko darītu jūs, ja saņēmtu ko šādu?

Poll #20451 Akcijas un reakcijas
Open to: All, results viewable to: All

Saņemot šādu čeku, tu

View Answers

tikai apvainotos
3 (6.0%)

sarīkotu skandālu
3 (6.0%)

tikai pasmīkņātu
15 (30.0%)

sāktu skaļi smieties, čeka izsniedzējam iedotu papildus dzeramnaudu
4 (8.0%)

neko nepamanītu
22 (44.0%)

būtu izbrīnīts, nesaņemu čekus nekad
3 (6.0%)

putnupr [userpic]

gadi nav galvā, gadi ir miesā, gadi ir kalendārā. gadi pat nav laimīgajā jaunajā gadā, jo beigās visi jaunie gadi ir vienādi.

intenormal [userpic]
epifānija

viskautkas var mainīties. bet alus ir labs. un čiksohumanoīdi ir jauki!

Mūzika: Crazy Dolls - Par Aliem
Scandalo Calmo [userpic]

tad ir ļaudis, kas mēdz laimēt visādās izlozēs, un vēl tādi, kas mūždien viskko atrod. lūk, es laikam īsti nebiju ne viens ne otrs. šad tad ca. 2x gadā atradu pa piecītim. katru reizi kāda bērna acupriekšā, kā acīs acumirklī kļuvu par varoni - āaaa, kā tu pamanīji. loģiski,tad jāiet par to piecīti, kas bērnam joprojām šķiet baigais piķis,kas nobiris pār galvu, jāiet nopirkt ārkārtas saldējums (būtu bišu dūriens kkur dabūjams, varētu ieviets atrastās naudas bišudūrienu tradīciju).

mans jaunākais brālis krievu laikos smilšu strēlē, kas reiz bija domāta kā jūŗmalas gatves otrā josla, atrada simtiņu. mēs ilgi sēcām aiz šoka. par to naudu tika nopirkts saliekamais divritenis aist (vēl neilgi pirms tam, tas saucās minsk, bet te pēkšņi rebrandings, kas nevienam no mums nepatika, jo kas bļe par stārķi, ja tieši minska kotējās kā labākais braucamais). turklāt parasti minska nāca pa 67 rubļiem, bet aist veikalā parādījās par 113. toties uztūnēts, ar kruto bagažnieku, uz kura varēja stāvēt, ar lukturiem #priekšāpakaļā un 77 atstarotājiem. par spīti tam, ka aist, šis ilgāku laiku bija krutākais braucamais visā imantā I. iespējams arī II un III.

katojot krapu, ar šo vēlējos vēlos piezīmēt un saglabāt kā faktu priekšdienām, ka izgāš6dien, kad razb&kitz hostēja klapi ar karoti_d*, naktī pļavā atradu 50 ērikus. bērni sēca gluži kā mēs toreiz ar to simtnieku smiltājā.

*Музыкальный оливье: https://youtu.be/YKk5OPGbhOI /

judging the mice [userpic]

transport for london man atsūtīja tādu spamu, kādu es ļoti gribētu kādreiz redzēt arī rīgā
shoreditch travel update )

domāšana par to, kā tavs darbs ietekmēs tā lietotājus, mums tomēr daudzās jomās ir tik ļoti bērna autiņos, satiksmē tas ir uzkrītoši
no sētniekiem, kuri ziemā krustojumos izšķūrē nevis nobrauktuvi, bet tieši blakus, līdz tilta margu krāsotājiem, kuri vienkārši tilta vidū novelk sarkanbalto lentu, nevis jau tilta galā dara zināmu gājējiem, ka pēc 10 minūšu gājiena būs jāgriežas atpakaļ un jāiet tās 10 minūtes atpakaļ un tad jāmeklē jauns ceļš (ar velo tas vismaz ir ātrāk), vai ceļu remontētājiem, kuri dažus mēnešus pēc gludu nobrauktuvju pabeigšanas veloceliņa maršrutā tās pārvērš par nepatīkamām asām apmalēm
cycle lanes will stay in place or be provided where possible, although temporary closures may be necessary at times, lūk, nevis uzpiļīt stroiku uz velojoslas un izlikties, ka tās tur nekad nav bijis
no glupībām izvairīties bieži vien pat neprasa nekādus īpašus resursus, tikai iedomāties, kā tavu darbu lietos cilvēki un ko viņiem tur varētu vajadzēt

honeybee [userpic]

(Šis nav jautājums par to, kā ir pareizi, bet par to, kā tu lieto valodu)

Poll #20450 Kā tu saki?
Open to: All, results viewable to: All

1

View Answers

Mest zemē
62 (96.9%)

Mest uz zemes
1 (1.6%)

Mest pie zemes
1 (1.6%)

2

View Answers

Nokrist zemē
52 (82.5%)

Nokrist uz zemes
11 (17.5%)

Nokrist pie zemes
0 (0.0%)

ravejsledzejs vīriešu biksēs [userpic]

vakar kreisās rokas mazā pirksta nagam izlauzu gabau. ne apgriezt var, ne apvīlēt. ķērās jebkura audumā, ar ko saskārās.

vakar aizlauzu labās rokas vidējā pirksta nagu. rezultāts kā iepriekš... un ko man tagad darīt... esmu ar abām rokām pārvērties par dadzi.

ravejsledzejs vīriešu biksēs [userpic]

šorīt no rīta piecēlos. tad parastās rīta izklaides - nu tur apģērpties, kafija, duša, izkasīšanās no mājām. tālāk jau eju pa ielu, bet ūsas kņud. tāda nepierasta sajūta. paskatos... mazmazītiņš zirneklītis ir sācis sev tīklu tur aust. ņi figa se! brīdi bērnu pavēroju, tad izkratīju nafig ārā! lai sev mitekli citur taisa.

intenormal [userpic]
sex

tā iekšlietministijas dāma vienmēr izskatās pusaizmigusi, pohaina vai abi kopā. pēdējā pasākumā viņa teju vai minūti domāja pēc vārda "seksuālā" - tipa, seksuālā, ēē, kas, jopta... plikšķināja acis, līdz kāds pateica priekšā, takš orientācija!

Mūzika: Latvijas Radio 2
intenormal [userpic]
rādža

dažas dienas ar latvijas radio 2 fōnā, tas jau ir pizģec, man sāp smadzenes.

un mēs vēl par to huiņu ar saviem nodokļiem maksājam... zajebis, ne?

Mūzika: Latvijas Radio 2
honeybee [userpic]

Klau, intereses pēc, ko jūs uzskatāt par "necieņu pret ēdienu"? Man visu laiku bija šķitis, ka tas ir reāli nepārprotams termins, bet izrādās, ka domas var dalīties

Manā skatījumā necieņa pret ēdienu ir mest to zemē un citādi šmurgāties (ja vien šmurgājiena autors nav mazs bērns, tad pofig)

Un kaut kur borderline "man tā šķiet necieņa, bet es negribētu to skaļi atzīt, kur nu vēl uzspiest citiem" ir "nenobučot zemē nokritušu maizīti" un "nopirkt tik daudz ēdiena, ka to nekādīgi nevar apēst, un pēc tam viss sabojājas".

Pavisam pavisam viegli arī "atstāt ēdienu uz šķīvja", bet vairāk kā "salikt pārāk daudz ēdiena uz šķīvja", nevis "neapēst, jo pietiek/negaršo" (pēdējais man šķiet pilnīgi ok, precīzāk, ar varu piespiest sevi ēst to, kas riebjas, ir necieņa pret sevi)

Ēst pārāk agri, pārāk vēlu, ēst ar rokām, neēst to, ko cits tev ir pagatavojis, neēst ēdienu, kas pašam nav izdevies garšīgs, vai ēst džankfūdu, ja ir pieejams arī pilnvērtīgs ēdiens, man šķiet, ēdienu galīgi neapvaino

Bet vispār tas ir labs jautājums, nu, vai tad, ja ēdienam izrāda necieņu, viņš apvainojas (kas atgādina vienu no manām mīļākajām ainām iekš Alises Aizspogulijā, t.i., iepazīstināšanu "Pudiņš - Alise, Alise - Pudiņš!")

jauna un kaislīga [userpic]

A jz kinskis un jz kautskis ir brāļi?

efgaa [userpic]
medus

Šogad atvēzējos - šodien pasūtījām vienu 3 litru burku medus (pa 16 euro) un vēl arī medus kārīti. Rudenī ņemsim vēl vienus 3 litrus viršu medus.
Bišu dzēlieni manī izraisīja lielāku vēlmi našķot ar medu. :)

Tags: ,
Atkāpties Viewing 0 - 20