Сеанс черной магии с последующим разоблаче
martcore
:.::::.:.::

Aprīlis 2015
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Atkāpties Viewing 0 - 20  
Tā, kurai zalkši nāk mājās [userpic]

Vai šitāds ir Rīgā kaut kur nopērkams?
http://www.durhammills.com/media/catalog/product/t/b/tb_12459_d_1000_d98dda17-ace5-42d2-b0dc-06473a123a56.jpeg

intenormal [userpic]
alusoloģijas ziņas

dzeriet alu, bērniņi!

Mūzika: Against Me - Pints of Guinness Make You Strong
honeybee [userpic]

- I'm starting to think of all strictly heterosexual or homosexual, people as fetishists
- ???
- Well, you know, like the people who get off of high heels. And strictly straight or gay people get off of specific genitals. It's weird.
- I thought it was mostly about looks.
- Oh come on, I've seen men who are more feminine then some women, and women who are more masculine that some men. It's obviously not a problem.

basta [userpic]

tiešām nav tā, ka mani priekšmets uztrauktu, tik pats pēdējās dienās no visiem stūriem virsū skrien, tāpēc vēl mazliet par impēriju ķīviņiem un pola pota draugu čomski. nekā interesanta, paša piezīmes.

uz jautājumu par ukrainu viņš stāsta (komentāros: 'I honestly called it. The second I clicked on this video I thought that Chomsky would start off with some light criticism of Russia before going back to his usual money maker of criticizing the US.' ) par gorbija apmānīšanu un solījumu nepildīšanu.


nāto versija

foreignaffairs versijagūglējot 'chomsky on budapest memorandum', redzu tikai pārmetumus, ka viņš par šo rakstisko vienošanos nerunā.

Lola [userpic]

izlasīju rakstu, kurā teikts, ka cilvēkiem vajag pieskārienus, lai justos laimīgi.

Tags:
honeybee [userpic]

Gatis Krūmiņš

* * *

Lūk viņa sēž darvotā laivā trejstūri
zemūdens telpā sažmiegusi Lūk viņa
noraugās pleznoņu baudkārē pulsējošajās
acīs Lūk viņa izķemmē matus un matiņus
šķērsvējā ar airu plakanajiem galiem

Lūk viņa iedomā sevi kā nāru Lūk zivis
vēderiem gaisā bol mulsi Lūk pelēkdziļas
ūdenszaļas straumes griež krastus vērpetē
straujā Lūk viņa atzvīņo krūtis kā svētā
mēli rožukroniski virpinādama Lūk viņa
iestenas un pazūd zem ūdens iekšdzelmē
smiltis kā omleti orgasmā putodama

Lūk laiva līdz lūpai ūdenī līgano Lūk
varžtēviņi izpumpētām iekšām smaršpilnās
niedrēs ieplezno Lūk avīzes lasiet Lūk
raksta ka šī Lūk ir slīcēju vasara

Usne [userpic]
zdravijs smisls

izrādās sestdien ķipī lielā talka un Usne spēlēs sanset setu, pa kuru laiku biju tam piekritusi nemaz neatceros.
atkal ir vieglas paģiras, bet pavadīta aizraujoša nakts ar daugiem visā iespējamā emociju gammā un tīrais atlikums ir vismaz viena jauna ideja.
mājās braucot iegāju prizmā pēc saldējuma un lēnām stumjoties ar vello, uzkožot saldējumu noskatījos kā garām pretējā virzienai aizvello dooriņš.
izejot pastaigā ar sunci redzēju pāris labus kadrus, bet negribējās bildēt, jo gaisma ir pārāk vēsa un bez cimdiem salsts rokas, cigaretes aizdedzināju ar kamīna sērkociņiem, kas vējā dziest tāpat kā parastie, tikai pāri paliek lielaks izdzedzis. laikam tāpēc atcerējos sērkociņa skulptūru zem mūsu viesnīcas nr. loga liepājā.
pa ceļam pie mammas būs jāieved gevisnam jūras rīss un jāsabildē rajona blokmājas, kaut kur jāatrod laimētava fēniks ar mirdzošu uzrakstu, jo vajag to plakātu skumjai diskotēkai, ko ar Jimu otrdien spēlēsim čomskī.
it kā jau slinkums koncentrēties uz darāmo, bet vajag, jo tas ir tas, kam vispār ir jēga.

Cuteness Overlord [userpic]
Hardijs Lediņš un apavi

Ir divi sasāpējuši jautājumi:

1) Vai Hardiņam Lediņam ir kāds jauks dzejolis/dziesmas teksts, kuru varētu ielikt dzimšanas dienas kartiņā viņa fanam? Ja ir, pasakiet vai iekopējiet, pls : >

2) Pie kura meistara lai vēršas cilvēks, kam ir deformēta pēda (augsts pacēlums, nestandarta garums/platums atsevišķās vietās), tādēļ nevar iegādāties apavus veikalā un grib spec.pasūtīt? Un, lai tie izskatās labi, nevis pēc ortopēdiskajiem apaviem? Šeit būtu labi no pieredzes.

Paldies!

Tags: ,

Atdodu 2mx1,6m atsperu matraci uz koka pamatnes. Tādam var vienkārši pa taisno pieskrūvēt kājas. Var just, ka lietots, bet vēl joprojām labā stāvoklī. Esmu Āgenskalnā. Pašam jādomā transports. Lai smuks diens! :)

Savās iedomās esmu kafijas gurmāns. Tagad esmu gatavs iegādāt savas kafijas dzirnaviņas. Lūdzu iesakiet, kādas būtu vajadzīgas un kur tādas var iepirkt?

Ir tādas dienas, kad esi gatavs izdzēst un izmest gandrīz visu. Šodien ir tāda diena.

efgaa [userpic]
Garfield

garfield

Tags:
virginia_records [userpic]

kopš te sākās siltais laiks, man ir viegli paaugstināta temperatūriņa. laiks kļuva vēsāks, bet es nē.

Skabičevskis [userpic]
Pašportrets ar saimniecības precēm

... [userpic]

Helmei ir līdzīga koka mantiņa: http://mebstore.lv/bernistaba/rotallietas/mula-attistosa-rotallieta-daudzkrasaina_1194?limit=100 Tikai tie sitamie koki tādi resnāki un pati konstrukcija aŗi feināka. Ar āmuru viņa tā mazāk daudza, bet patīk bakstīt tos kokus iekšā ar roku. Šodien pirmo reizi sabakstīja visus kokus, apgrieza mantu otrādāk un bakstīja iekšā no jauna un tā uz riņķi. Līdz šim man bija jāpalīdz apgriezt.

Tags:
Skabičevskis [userpic]
Well put

My mother once told me that trauma is like Lord of the Rings. You go through this crazy, life-altering thing that almost kills you (like say having to drop the one ring into Mount Doom), and that thing by definition cannot possibly be understood by someone who hasn’t gone through it. They can sympathize sure, but they’ll never really know, and more than likely they’ll expect you to move on from the thing fairly quickly. And they can’t be blamed, people are just like that, but that’s not how it works.

Some lucky people are like Sam. They can go straight home, get married, have a whole bunch of curly headed Hobbit babies and pick up their gardening right where they left off, content to forget the whole thing and live out their days in peace. Lots of people however, are like Frodo, and they don’t come home the same person they were when they left, ... tālāk ... )

Tags:
barbala [userpic]
lūk, lūk

PHz [userpic]
What doth love be

Vakar biju dārzā, tur gandrīz pavasaris:


Starp citu, ausis ar mikrofonu, par kurām te nesen čīkstēju, atradu klētī par 0€, šīs rietumvācu firmas ražojuma (ne gluži tur norādītās, bet tāda paša stila):
http://www.asc-schuebel.de/de/kopfsprechsaetze.php
Tagad tikai jāpiekontaktē mikrofons no DIN štekera pie kompja.

PHz [userpic]
Inanity 2

Sadusmojos par šo un spēļu telefonam (ar Root App Delete) noinstalēju nost visus gūgles veikalus, servisus un freimvorkus pie visiem velniem.
Rezultāts jūtams - baterija vairs netērējas, nekas fonā nebremzē, Temple Run 2 uzlabojies freimreits :)
Gūgles globuss, kā par brīnumu, turpina darboties, ja nepievērš uzmanību tā žēlajiem saucieniem pēc labākā drauga (Google Play Services).

Tags:
Mūzika: Trifonic - Emergence
objet petit a [userpic]

daudznacionāls štruments iekarina gaismas gadus gaudo g džī čīzas čī čū čau čūska skaiti savu zeltu raudi gaidi smaidi sniedz man roku skaties kā tas pārtop par lopu un ar koku pārlec stop skaties kur tu eji juri brīnies arī par sevi skauž skudras tekalē un auž laikam gribēs raudāt raunas bērna rokās spridzeklis no kapličas atnests lodāmura kāts un tu redzi ka tas iet tieši virsū virsaišiem ir tie gan nu daudz jau cietis skudru lāča azotē runā tā ka rēciens liels no rieciena ar skandāls stendāls rundāle un beiruta un šeit un tagad rokas sejai priekšā skaities tagad lielā parka priekšā gumijas zābakos un adītā azotē gribētos iegulties tranšejā?
no adīta zābaka labāk pa gabalu ka tik nav mīmikas pietrūcis būvējot kuģa enkuram sapīcis snīpītis iesit pa dzelzi kas uzkarsis pīpējot rakņāties šejienes mēslos un tauvās arī lakatiņos uzšuvēs un visa veida cilvēces sasniegumos organizējot kolektīvu kā piemēram uz kuģa apkalpes zonā tevi apkalpos makaronu truiņas ar iezemiešu svētīto zemi tevi apšaubīs plastmasas trubiņas uzsildot izkusīs ēdnīcas grīdsega vairies to rokās ņemt paģībs uz vāģīša skrejceļa vai tu mani ļoti mīli?
jādomā ko tur daudz par brēku sacelt kaut vai sacelt kaut vai tiltu pacelt gaisā skandinot mīlu raugi ka nepaliec par raugu piepūtīs ērmuškas matos būs pūpols raugi ka ragainais zirgs nav ar brūci vai arī ar cekulu un papīra turzu iespļauj tur iekšā vien lidojoš sērmuliņ būdiņ tik norībēs sakopo spēkavot izies tak dzīvē kā kodaļas mīcītājs tad tik būs darīšan ar ventspils mēriņ gaidi ko gribi ja iepriecinies saki atlidos pakaļ ar tīkliņu paķers pa taisno pār okiān pa taisno uz svabad gar jūras diben iet vien šosej tai jau apkārt ne tikt ne nokļūt gribēs varbūt pat no saulrieta aizbēgt bet jūra kā kadiķis nostāsties savrup būsi jau mājiņu uzslējis klusi kad tev pa seju šļūks čība ar pušķi un pa pusei tu tā noticēs kamēr garšļauks kā bluķs nojūgs nost tev tas atverps skuķs.
labi iedod papīpēt gribētos jau arī no vienas tabakas doniņas izcept zupas katlu lai piedeg mazliet dibena ecēšas asināt būdiņas ciemiņiem pacienāt paciņu biezpiena izdāļāt un gaismas tornīti pacilāt gribēsi ieraudzīt atvērsi acis tikmēr kā vabole rāposi blakus gribēsi plastmasu atvērsi muti paciņa cigori izraus tev zobu un ieskicē ieskicē savā bloknotā kā tas izskatījās bērnībā jo no acīm ārā nāk vārdi bet vārdi ir tādi nenoteikti sāmi ja tos apkaros ar eļļas pincetēm tie var sakost tevi bālu un tad acis veras ciet un tad ausis veras ciet kā klausule tu staigā apkārt gribot sadzirdēt ko saka dievs bet ar dievu lieta tāda ka tam āda bāla bāla kamēr caurspīdīgais kungs paliek tev pie sāna tikmēr enģels spārnots teiciens tirinās pie vārda pacel augstāk savu miku lai tai vairāk gaisa tiek ja tu nonāksi uz krēsla sasēdi to mīkstu dievs jo man pašam apetīte liela sacelties uz divām kājām skriet pa abām ceļa malām.

Atkāpties Viewing 0 - 20