Jungler never ganks wtf

Recent Entries

You are viewing the most recent 20 entries

July 12th, 2019

02:18 pm: konservatīvo darlings tramps arī ir pret bitkoinu, tā ka ceru ka pamazām tās runas par "big bank schemes" etc beigsies. nah to govnolotereju

June 16th, 2019

11:54 pm: kādreiz lietotais rockpapershotgun, kuru sāku lietot pēc [info]peacemaker viena sena posta, tagad palicis par prastu clickbait saitu. pēdējo reizi lasīju to kaut kad pagājšgad, bet kad tur paši žurnālisti atzinās, ka nemaz tik daudz pc games nespēlē bet ir slēpti "konsolisti" that was it. un izskatās ka pareizs lēmums.

June 10th, 2019

03:24 am: ok tātad dzelžiem jābūt februārī un par cik bija rēķins oktobris, tad maybe 2070 vietā tomēr 2080 spiedīsim. ti tomēr maks pa plānu būs.

Tags:

June 7th, 2019

01:34 am: ok un gaidot svētdienas 23:00 konferenci -

Baldurs Gate 3. tiesa gan no larian. hmm

im... kinda hype?

Tags:

May 21st, 2019

08:30 am: https://www.youtube.com/watch?v=qNNj1MjicQU
oh babe tramps iespējams sapisīs manu buildu, jo tie ķīnas tarifi iespējams atsauksies uz daļām (ne visām, es nezinu cik un kas ir taivāna utml). this past year, this whole past fuckin year. pagaidām it kā nekas nav diži mainījies cenās, dažas lietas pat krītas: ddr4 3000 rams un 660p 1tb.

varbūt arī nesapisīs un paliks lētāk? jo es godīgi sakot nezinu no kurienes mūsējie izplatītāji iepērk, caur štatu amazoni it kā ir baigie nodokļi ja šipo uz lv un vācijas amazonē godīgi sakot man cenas likās lielākas nekā no vietējiem "kaktu" kantoriem. gaidam to 3000 rizenu un tad šīgada E3 amd sola arī to jauno karti parādīt (lai gan es esmu vienmēr bijis teamgreen)

Tags:

May 9th, 2019

03:47 am: es visu laiku mainu buildu un nekādi nevaru palikt pie viena, kas ir labi. visus iepriekšējos gadus sākot no tālā 97 kad pirmo reizi tiku pie savas pirmās bēšās kastes (ugh toreiz keisi bija vienkārši pizģec, tagad keisi ir arī pizģec tikai biš citā virzienā - LED karuseļi acis griež ārā) neesmu interesējies par dzelžiem tik daudz cik šos pēdējos 2 mēnešus. par cik ir doma šoreiz pašam stellēt laika nositēju kopā, tad šoreiz tiešām jāpaskatās ko grasies pirkt. + šoreiz arī vecais 22 (p)inču monitors tiks mainīts tā ka builds arī tāds nedaudz ierobežots 1200-1400 robežās. un lūk tad šajās robežās arī konstanti mainam silīcija plaknes telpā.

Tags:

April 25th, 2019

02:05 pm: nevaru saprast kā īsti pieiet, vai uzreiz lekt iekšā oc ar 2600x vai ņemt dārgāko 8700k. pie tam pa šiem 4 gadiem ir daudz populārāka palikusi arī gpu oc iespēja. tur gan daudz jautājumu nav, ir pat kartes kurām jau ir fabrikas oc, tā ka vienkārši izvēlies un mauc. bet tā dilemma par proci paliek. arī kaut kā maz iespēju grozīties un ņemt proci bez oc, teorētiski 2600 vai 8700. kasu pakausi, jo pats saprotu ka ņemties ar oc nebūs nekāda lielā entuziasma, bet tajā pašā laikā izskatās ka viss progress iet tajā virzienā.

Tags:

April 7th, 2019

10:17 pm: holy shit the CRINGE
cringe

varu tikai iedomāties ko kristofers valcs domā. es jau saprotu publicitātes kampaņas utml, bet reizēm tiem aktieriem var tikai just līdzi (jā jā miljonu honorāri, but still)

Tags:

March 20th, 2019

01:04 am: sooo... Stadia ko? es nezinu ko īsti par šito domāt. no vienas puses tā ir effin gūgle un no more piracy. no otras puses teorētiski kaut kad nākotnē nevajadzētu maksāt visus tos eirikus par hardware.

laikam atliek tikai gaidīt. mana pieredze ar mūziku un kino ir tāda - netflix kādreiz izmantoju uz mēnesi vai diviem ja gribās skatīties kādu stand up special, bet kopumā vēl joprojām esmu pirāts. spotify gan man ir nomainījis visus vecos paradumus - vākt mp3 vai klausīties kaut kādus neta radio.

atliek vienīgi gaidīt.

Tags:

March 8th, 2019

10:30 pm: es nezinu ko lai iesāk, apex legends pamazām mani iedzen depresijā. aima vairs nav, reakcijas vairs nav. nevarētu teikt ka ir pavisam bēdīgi, domāju ka no tā lielumlielā playerbase esmu kaut kur viducī, bet ir nepatīkami apzināties līdzko nokļūsti samērā labā komandā, tā tevi carry'o. end skrīnā viņiem ir 2000+ damage, tev labākajā gadījumā 500. shit sux man.

February 24th, 2019

07:48 am: nu apskatījos to jūsu the favourite, still "we wuz empireh". un galma drāmas. vienīgais man aizvien vairāk un vairāk sāk nikolā holts kā aktieris iepatikties.

trudno bitj bogom man kaut kā vairāk. maybe tāpēc, ka pamatā ir strugacki, maybe tāpēc ka mudandshit downanddirty spoiledandrotten scenogrāfija ir vienkārši fantastiska tajā filmā. un man patīk viss fantastiskais.

Tags:

February 4th, 2019

06:00 am: turpat no ssa
Ja nepieciesams varu lidzi dot steam account, kura ietilpst GTA V, CSGO, mx vs atv,
mxgp, mxgp2 utt-kura vertiba ir 150eur.

KO? 150 eiriki par šitiem sūdiem? tāda pati batonu spraušana kā ar bitkoinu. perceived value nav real value eh?

05:03 am: pamazām iesildoties/iešvunkājoties apgreidam, sāku čekot vairāk ss punkts elvē lai aptuveni saprastu kādu cenu par pašreizējo (gtx 970,i5 4690, 16 1333 mhz, samsungs 850 250gb ssd, 1tb hdd, ar pavecu māteni domātu 1150 (b85) un cx600 korsāra psu + klāt aptuveni 15 gadus vecs lg 22 collīgs monis) un esmu nonācis pie secinājuma, ka aptuveni 300 eiriki pēc 9-12 mēnešiem būtu optimālā cena kaut kur.

liela daļa no tiem pārdevējiem ssā liekas baigie appisēji. daži par večuku no 2000 gada grib 120 eiro no kāda izspiest. like, SERIOUSLY? es saprotu, ka esi putekļus notīrījis, bet dzelžus iekšā tas labākus nepadarīs. tad vēl ir tādi pusprofesionālie kantori kas cenšas cilvēkus apčakarēt ar integrētām videokartēm un gtx 750. un par to 450 eiro? es saprotu, ka ir cilvēki kas uz to uzķerās, savādāk jau tāds bizness neeksistētu, bet man ir viņus žēl. es agrāk arī tā domāju - "haha ekonomiskais darvinisms, paši vainīgi utt umtl", bet normālā valstī patērētāju aizsargā likumi. šeit man liekas ir konkrēti iemesli patērētāju aizsardzības birojam iejaukties. vai kaut kādai policijai. pie mums jau parasti nesūdz tiesā kā tas štatos pieņemts, bet vajadzētu.

Tags:

January 24th, 2019

02:22 am: akšuallllllī tas doķis par Fyre Festival bija ļoti aizraujoša lieta

Tags:

January 23rd, 2019

02:07 am: džīīzzassss varētu daudz rakstīt par šī gada oskara nominācijām bet ir pārāk daudz rage inside, tā ka labāk paklusēšu, jo neesmu gatavs rakstīt lielos palagus. pie tam no visām nominācijām best picture esmu redzējis tikai capeshit black panther. akadēmija palēnām mainās uz slikto pusi (its a looooooooong process, but it happens). varbūt domas uzrakstīšu par katru

BlacKkKlansman (spike lee, GO KNICKS, bet ja nopietni tad esmu pārliecināts, ka tas ir visparastākais racial nod)

Black Panther (capeshit disney, also we was kangz)

Bohemian Rhapsody (neesmu tik liels queen fans + muzikālās autobiogrāfijas mani reti interesē (izņēmums ir Its all gone Pete Tong par vienu dīdžeju no 90iem))

The Favourite (historical costumeshit, also we was EMPIREH)

Green Book (kā jau netā minēts, reverse driving miss daisy woopity doo)

Roma (kuarons ir cool and shit, bet pirmkārt filmēts uz pseido blacknwhite (kas mani besī - effin džārmušs un pārējie), otrkārt the help atkārtojums tikai melno vietā meksikāņi? nē nu es saprotu ka kuaronam tā ģēla tuva bet nu man kaut kā tā ģēla ir pavisam tāla)

A Star Is Born (again, muzikāla drāma? why? lady gaga? why? bredlija kūpera ģitāra saulrietā? why? my heart bleeds for you... NOT)

Vice (VIENĪGĀ, vienīgā filma no visām kurā esmu ieinteresēts, pseidobiogrāfiska filma par politiku)

Tags:

January 18th, 2019

02:34 am: TSE getting nerfs. pēc tam kad par 6k caps nopirku no dupera un man sāka krist arī exp modi. ehh good job bethesda i guess, why so slow tho? gan jau ka atkodīs next best thing kā tas parasti notiek tādās reizēs.

Tags:

January 14th, 2019

04:37 am: https://www.delfi.lv/bizness/bankas_un_finanses/amerika-dels-veiksmigi-nopircis-mogo-akcijas-vel-pirms-to-kotesanas-birza.d?id=50736215

un insider trading močī pilnā sparā. un ušaks jau vēl tur domē muhļī tālāk. vot es kā parasts rīdzinieks finansēju šitos pimpjus un viņiem vēl nav gana, saproti dēlam tak arī gribas dzīvot un tad tie mazbērni arī gribēs miami dzīvoklīti pie okeāna...

jebkurš, jebkurš kurš balsoja pašvaldību vēlēšanās par GKR (vai kā viņiem tur tā abreviatūra bija) ir jāreģistrē un nākamajās vēlēšanās jāsagaida vēlēšanu iecirknī ar klauniem un torti ko iemest katram sejā. tāds neliels, nevainīgs fuck you. vispār jau esmu par demokrātiju un tamlīdzīgi, bet grrr

Tags:

January 9th, 2019

09:27 pm: -did you print out a 4chan post... he printed out a 4chan post.

reizēm vienkārši ir tāda jocīga sajūta - kā paliec vecāks tā saproti, ka ļoti dauz ko nezini, bet tajā pašā laikā arī saproti cik gan general population ir kretīniska politiskajos/reliģiskajos u.c. uzskatos

Tags:
08:22 pm: [Lora Haddock, founder and CEO of Lora DiCarlo, said her team had been overjoyed when the company’s Osé personal massager was selected as the CES 2019 Innovation Awards honoree in the robotics and drone product category.

It’s the company’s first product – a hands-free device developed by an almost entirely female team of engineers using “new micro-robotic technology that mimics all of the sensations of a human mouth, tongue, and fingers, for an experience that feels just like a real partner”, Haddock wrote in an open letter on the company’s website.]

allrigth guys pack it up. kāds vēl atcerās to poļu komēdiju par tiem 2 vīriešiem?

Tags:

December 24th, 2018

04:37 pm: šajos ziemassvētkos sev novēlēšu lai kādreiz man budžets būtu platāks un nebūtu jāsiekalojas uz 500-1000 robežu gaming krēsliem.

Powered by Sviesta Ciba