Better jungler wins

Recent Entries

You are viewing the most recent 20 entries

July 12th, 2023

09:40 pm: pēc 2 dienām jagged alliance 3. tad augusta sākumā baldurs gate 3 (kuram act 1 es jau atspēlēju early access (fuck early access, all my homies hate early access)) un tad tišināaaaa. starfields neskaitās jo cik nu redzēju no treileriem - fallouts 4 in space. un falloutu 4 es esmu savulaik izmocījis paldies, lielas cerības uz bethesda vairs nelieku. gada beigās vajadzēja būt stalkerim 2 bet spriežot pēc klusuma tiem puikām vēl nekas nav gatavs (+ daži no viņiem arī karo, tā ka novēlu viņiem izsist okupantus no savas zemes un tad beidzot pabeigt otro stalkeri).

baigais baigais sausums šogad ar geimiem. varētu cept augšā jaunu pc ar rtx4090 (dlss3) bet nav jēgas jo nav nekā kura dēļ vajadzētu tādus resursus izgrūst. analoģiski jūtos kā tāds sporta baikeris kuram pat tā īsti nav kur latvijā uzgāzēt ar savu 1000cc bleķa divriteni.

Tags:
09:37 pm: clowncore

Tags:

October 10th, 2022

03:12 am: steam deck
sen nav bijis ka cheko shipping status regulāri un visu laiku preparing to ship.

ship faster, tā jau ar visu kovidu visā pasaulē ir bremze.

Tags: ,

August 12th, 2022

06:21 pm: nu mana SO piespieda mani nopirkt barborā konservus vēl martā kad hujūķins lika noprast, ka var jebkurā momentā nospiest sarkano podziņu, tā nu tie pie balkona durvīm stāv, es jau centos viņu mierināt ar "ja sāksies pa nopietno atomkarš tad mēs ar mašīnu nekur tālu netiksim tā vai tā", bet nu viņai sirds mierīgāka, tā ka atliek tikai atmest ar roku.

un tagad štati pārraksta doktrīnu ķīnas un krievijas sakarā un vēl ir aizdomas ka oranžais idiots pārdevis šādus tādus nuclear secrets pa kreisi saūda arābiem. more chaos every day. just what i need.

vēl citās ziņās prognozē drīzu ķīnas ekonomikas kolapsu saistībā ar viņu nekustamo īpašumu ponzi shēmām. pakistāna esot tikai pāris mēnešus attālumā no šrilankas scenārija. lielākā daļa ekonomistu prognozēja finanšu krīzi vēl 2 gadus atpakaļ kas tā arī nav pienākusi, bet nu ir sajūta ka drīzākajā laikā tā laiva arī gāzīsies jo šūpināt sāka jau vēl pat pirms kovida.

labi ka paspēju operāciju vasarā uztaisīt, iet jau runas ka rudenī viss karuselis ar kovidu un ierobežojumiem slimnīcās sāksies atkal.

this has been a shit year. un vēl puse atlikusi.

Tags:

April 15th, 2022

05:35 pm: vienkārši citāts
"The jealous and intolerant eye of the Kremlin can distinguish, in the end, only vassals and enemies, and the neighbors of Russia, if they do not wish to be one, must reconcile themselves to being the other."

~George F. Kennan

Tags:

February 24th, 2022

07:28 am: brah, seriously?
nu ko ja ķīna aprīs taivānu, varēs teikt atā normālām videokaršu cenām. it kā jau intels cels baigo fabriku štatos (viņiem šogad iznāk pirmās dedicated kartes), bet kamēr to pabeigs hvz. un vēl arī jautājums kas būs ar mums, jo pēc ukrainas ir skaidrs ka esam nākamie (baltijas valstis) - vienīgais, kas pagaidām to veco kraķi attur ir nato klātbūtne, bet arī to pārbaudīs agri vai vēlu. ja vien viņs pats nenoliek karoti.

may you live in interesting times - esot ķīniešu paruna/lāsts.

November 20th, 2021

11:34 pm: redditā main page bija šāds iepeistots:

https://edition.cnn.com/2021/11/20/us/angry-white-men-trials-blake-cec/index.html

neesmu gan trampistu 6 janvāra atbalstītājs bet tas cnn naratīvs par to ka, ja baltais redz kādu angry melno un piespiež somu sev tuvāk (vai pāriet pāri ielai) ir "rasiss", bet ja tagad kāds redz kādu angry white dude - nav, tā ir tīrā aizspogulija/greizais spogulis.

in other news, ir it kā iznācis jaunais bf, bet kaut kā pat negribas mēģināt, pietiek ar čīteru pilno apex legends. pāris stundas paskraidu standarta battle rojālē un kaut kā fps trauciņš ir izsmelts.

Tags: ,

October 17th, 2021

01:04 pm: tas secret labs titan evo 2022 krēsls uz kura pašlaik atrodas mans dibens neattaisnoja ekspektācijas. nākamreiz izmantosim vēl kaut ko citu. ikea un vietējie mēbeļu veikali jau iepriekš bija izmēģināti un arī neder.

visur rekomendē herman miller. no secret labs bija vienkāršs šipings, nāksies vien vērsties pie tā vietējā dīlera. bet nu tas nākotne pēc +- 4 maybe 5 gadi.

Tags:

June 27th, 2021

01:24 am: žēl, ka mcafee tā arī neapēdīs savu peni. nah tos bitkoin fanātiķus, cerams ka kādu dienu pienāks kārta arī pārējiem.

May 29th, 2021

09:51 am: koļega jau visu maiju uz slimības lapas un kā man paziņoja, tad līdz augustam im practically solo.

Tags:

May 16th, 2021

02:43 am: tas kreiso sašutums par to kā izrīkojas ar viņu dārgo palestīnu ir tāds jaunais trends viņiem? tur nav absolūti nekā jauna, viņi šauj raķetes, izraēla tās neitralizē (vairāk vai mazāk) un tad pāriet ofensīvā. tā tas ir bijis jau es nezinu kuro gadu, tikai tagad nezin kāpēc pacēlies tāds haips? neviena no arābu valstīm neuzdrīkstas pa tiešo tiem akmeņu metējiem palīdzēt un līdz ar to es neredzu iemeslu rietumiem jaukties tajā mazajā sūdā.

cita starpā, būtu interesanti uzzināt vai šo jaunāko sūdu vārīšanu arī nav uzsākuši no maskavas, tur kā reizi pirms pāris gadiem hamas delegācija viesojās. laikam saņemt instrukcijas.

Tags:

May 8th, 2021

09:23 am: random thoughts
apdomāju vai ņemt to resident evil village vai nē. it kā weebū spēle (un man ar tām ir ļooooti ledainas attiecības), bet no otras puses first person horror ir "kind of" nice. praktiski tuvākais geims uz kuru lieku kaut nelielas cerības ir tikai kaut kad augustā (deathloop) un izņemot stīma indies kuri stāv bibliotēkā tā kā no AAA tā īsti nekā nav.

visu laiku apsveru iespēju iegadāties konsoli lai ar dzīvesbiedreni kaut ko paspēlētu, bet tur arī dilemma, jo it kā vajadzētu nintendo switchu (nu ja tā skatās ko kopistiski geimot), bet es esmu liels heiteris tiem viņu gimmickiem.

cita ziņās dateksā 3080 kas pagājušo oktobri maksāja 800+ eiro tagad prasa 2500. nav tā ka man tagad vajadzētu baigi, bet ja cenas nenormalizēsies 2 gadu laikā, tad varētu būt problēma. maybe jau tagad iestāties tajā evga rindā? pēc 2 gadiem kā reizi pienāks kārta.

Tags: ,

March 30th, 2021

11:02 am: kad man spotifajs spēlē kaut ko no hausa plejlistes es uzreiz sāku gribēt spēlēt līgu. tā kā pavlova sunim ar zvanu. lai gan līgu neesmu spēlējis kādu nedēļu, stīma uzkrājies biš ko geimot, apex paņem arī savu. vienīgais geims ar kuru man ir tāda reakcija. btw tāda pati man ir ar heroes of might&magic 3 un https://www.youtube.com/watch?v=9cQlVww0zKo jo tajā laikā (aptuveni 20+ gadus atpakaļ) tas rullēja uz riņķi radio.

Tags: ,

January 19th, 2021

03:32 pm: https://twitter.com/davetroy/status/1327257161739677697

good old "no collusion"

Tags:

January 7th, 2021

02:27 am: Putins atkal var priecīgi berzēt roķeles. Ak no ārpuses nevar Troju ieņemt? Vienkārši risinājumi gadsimtos. Nevajag no jauna izgudrot riteni.

Tags:

September 4th, 2020

07:00 am: apskatījos ssā pēkšņi no parastajām radeona 570 pārlēkuši uz 2080, 2070, 2060 un 1080 ti. daži atkal sit tādu cenu it kā kaut kādi idioti tikai tās kartes pirktu. gribās tiem keksiem pateikt - padomā ar galvu, tie kas pirks to tavu karti ļoti labi zin kas pašlaik notiek pasaulē. "iztīrīta no putekļiem ar svaigu termopastu". it kā tas maksātu 200 eiro vairāk nekā prasi lol. viens sludinājums 2080ti par 900 eiro, kad reāli tas puika labi ja pa 500 pārdos. viņiem vienīgā cerība uz kaut kāda desperate personāža trāpīt kam tieši tagad vajag un nav gatavs gaidīt pusotru mēnesi.

pats jau arī savu pārdošu un domāju par 3080, bet nu vairāk par 250 neprasīšu. un arī tad domāju ka cenu pamazām laidīšu zemāk, skatoties kādi būs apstākļi. pagājšruden veco kasti pārdevu par aptuveni 1/3 zemāk nekā sākotnēji biju ielicis, bet tas ir normāli, pie mums ir mazs used electronics tirgus.

Tags:

September 1st, 2020

11:39 pm: looks like meat... i mean silicon is back on the menu bois

Tags:

August 31st, 2020

01:13 am: ok so līki ir

GeForce RTX 3090: $1399

GeForce RTX 3080: $799

GeForce RTX 3070: $599

GeForce RTX 3060: $399man liekas es vēl kādu laiciņu uz sava 2070S pasēdēšu, paldies. visa cerība uz amd tagad.

Tags:

August 30th, 2020

06:37 am: izrādās ka no LV ir viena krievu meitene kura ir baigais gāzējs pubg (neesmu baigais br fanāts). un viņu ir nokontraktējuši kā strīmeri amīšu TSM:

what

life is weird. ja man kāds būtu šādu situāciju aprakstījis 20 gadus atpakaļ kamēr es rūķīšu valstī čakarēju muguru ka nākotnē būs THIS SHT.

life is weird.

Tags: ,

June 24th, 2020

02:06 am: https://www.pcgamer.com/dandd-is-trying-to-move-away-from-racial-stereotypes/

reizēm political correctness is not the way to go. īpaši ja tas attiecas uz izfantazētu pasauli. like why? tiešām kādam traucē ka elfu racial bonus ir savādāks nekā dwarfiem? you can like... play any race you want its NOT REAL lol

Tags:
Powered by Sviesta Ciba