Jungler never ganks wtf

Recent Entries

You are viewing the most recent 20 entries

August 13th, 2018

10:16 pm: vispār runājot par atkritumiem un saulēm, tā analoģija man nāk prātā kā ar situāciju - esi tūrists kaut kādā svešā pilsētā un pēkšņi nenormāli rodas vajadzība pakakāt. nevis pačurāt, jo tas ir daudz vieglāk risinājams jautājums, bet tieši pakakāt. nu cilvēcei ar tiem atkritumiem tāda pati situācija. vajadzība spiež un sākas visādi kreatīvi priekšlikumi hehe

August 12th, 2018

12:35 am: un btw, Doom Eternal looks good. jutubā ir geimplejs no quakecona prezentācijas. vairāk gan more of the same, bet par cik same jau tā bija pietiekami labs tad nevaru sūdzēties.

Tags:

August 11th, 2018

04:19 am: es būtu gatavs pirkt new vegas remeiku. cerība par new vegas 2 pamazām nodziest kaut kur aiz apvāršņa, bet vismaz remeiks? es neticu, ka tas prasītu baigos team resursus, vienkārši ņem fallout4 dzinēju un uz priekšu. tagad tik daudz dažādu fan modu anonsēti uz fallout4 dzinēja, varētu vismaz neoficiālo modu. like... please? someone? someone who isnt as lazy as me?

Tags:

August 9th, 2018

03:42 am: Latvijas Krievu savienība progamma
Mēs atbalstīsim priekšlikumus, kas paredz:
- nodibināt labas kaimiņattiecības ar Krieviju. Mūsu nākotnes vīzija – vienota Eiropa no Lisabonas līdz Vladivostokai;


ko? bez liekiem komentāriem.

- pazemināt militāros izdevumus un atgriezties pie tādas militāri politiskās situācijas reģionā, kas pastāvēja līdz 2014. gadam;

atkal... ko? militāri politiskā situācija izmainījās pēc krievijas gājieniem, keksi neredz šeit paradoksu. ... tālāk ... )

Tags:

July 18th, 2018

11:47 pm: nu pēc tiem helsinkiem ir jāsecina ka tramps tomēr ir vairāk negatīvs nekā pozitīvs tam ko es redzu kā futūūūūrrrrr. jā vācijai vajadzētu 2 reizes padomāt par nordstream "THE SECOND COMING", bet bļeģ tā mēģināšana atsūkāt vienai no visatpalikušākajām valstīm pašlaik pasaulē krievijai ir ¯\_(ツ)_/¯

Tags:

July 8th, 2018

08:41 am: usausausa

vienkāršs ieskats vēsturē. tiesa gan izskatās ka tas kāpiens uz grābekļa drīz visai pasaulei būs atkal jāatkārto, pat pašreizējais venecuēlas piemērs cilvēkus nemāca.

July 3rd, 2018

01:25 am: antonioni joprojām atstāj vienaldzīgu. 17 gados nekas nav mainījies.

Tags:

June 27th, 2018

07:46 am: bļadž izrādās Metro Exodus developeris ir 4A games kuri ir ukraiņi ar bāzi Maltā. jedritvaikociņ, kā tas var būt, ka visa tā 150 miljonīgā masa nespēj hoķ 1 normālu geimu izlaist pa pēdējiem 5 gadiem, kakovo huja sprašivajetsa

Tags:

June 11th, 2018

06:56 am: un jā cyberpunk 2077 treileris bija kaut kas. un btw pēc viņu (poļu cd project red) witchera3 dlc: blood and wine - kas reāli ir labākais dlc (man liekas es izspiedu kaut kur 40+ stundas) kuru pēdējos gados ir nācies likt klāt basegame. jā ar viņiem ir tā kā cerība.

neliels piesardzīgs haips? tāpat reāli nekādi datumi nav tā ka var biš atļauties šo ķecerību

Tags: ,
06:50 am: vajadzēs pamēģināt prey dlc, lai gan izklausījās biš šķībi - roguelike, hmm ne gluži tas ko sagaidu no FPS bet nu labi, jāpamēģina. fallouts 76 gan izskatās ka gaidīšu atsauksmes par betu. allways online nesola neko labu. nu jā vēl kaut kad nākotnē varēs gaidīt doom sīkvelu. not super important bet parastais dooms ar to metāla soundtracku vienreiz tika iziets un bija ok, tā ka kad iznāks sīkvels tad varēs provēt to, lai gan nekāda baigi lielā gaidīšana nav. nu neko, izskatās ka nāksies vien iztikt ar to pašu RAGE 2.

June 10th, 2018

02:24 am: correction, mana ienīstākā gaming frāze ir mobile gaming UN PĒC TAM uzreiz battle royale. bet mobile gaming paldies dievam ir beidzis graut sabiedrības un mana veselā saprāta pamatus (not sure about this but hoping), kamēr br ir vēl sākumā.

01:34 am: battlefield battle royale

tiešām?

nu neko teikt esmu tikai sācis skatīties E3 EA preses konf un jau pašā sākumā this? a moš nahuj šito visu ko :)? yes i mad, nekas mani nekaitina vairāk par šiem diviem vārdiem.

Tags:

June 3rd, 2018

06:06 pm: great quote
"The problem with Socialism is that eventually you run out of other people's money." Margaret Thatcher

June 2nd, 2018

06:47 am: iemesls kāpēc man sīkam esot sāka patikt jazz ir ļoti vienkāršs

multene

May 30th, 2018

07:52 pm: ok cilvēki spekulē, ka šitais jaunais fallout 76 būs settlement management. all this waiting for this shit.

bļeģ kāpēc, kāpēc? tā bija vissūdīgākā daļa no visa fallouta tie jobanie settlementi.

Tags:
05:30 am: bļā, nosolījos sev nekādu haipu attiecībā uz fallout frančīzi un esmu tikpat viegli iekritis tajā atpakaļ. kā tāds sasodīts abuser user. fuuuuuck you todd

Tags:

May 24th, 2018

01:34 am: un jā turpinot par BF
izskatās ka man nāksies gaidīt uz bad company 3 lai atgūtu to massive fun kas priekš manis bija bad company 2 (no airplane whores, less heli fags), uz parastajiem bf laikam nav jēgas gaidīt.

01:24 am: jauns drinking game. ieslēdzam black ops IIII (jeb CODBLOPS4) vai battlefield V (jeb BF5) haipotos reveal video youtubā ar komentāriem no game journalists un katru reizi izdzeram pa glāzītei dzirdot vārdus "fortnite/pubg" vai "battle royale"

Tags:

May 3rd, 2018

09:35 am: zinu zinu, nav nekāds jaunums bet The Terror ir lielisks. es pat teiktu labāks par Mindhunter, kas man arī ļoti patika. tik tiešām golden age priekš tv kontenta.

April 28th, 2018

06:08 am: pēc bustera kītona maratona (kādreiz vajadzētu uzrakstīt garu postu par šo, bet slinkums) uz cietņa vēl bija palicis (un pat nezinu ko lai tālāk skatās) You were never really here un filmas viducī nospriedu, ka šim gabalam režisors ir sieviete and sure thing tā arī izrādījās aspkatoties imdb. es pat vairs neatceros iemeslu kas man tā lika nospriest, bet pašam ļoti patīkami, ka čutene nav zaudēta

Tags:
Powered by Sviesta Ciba