Jungler never ganks wtf

Recent Entries

You are viewing the most recent 20 entries

October 19th, 2018

05:55 am: bļāĀAAaaa
https://twitter.com/tjournal/status/1052833965038600193

September 8th, 2018

09:05 am: https://comicbook.com/gaming/2018/09/07/the-witcher-netflix-series-ciri-white-changes/

es protams neesmu kā te daži (muh DŽŪVS HOLLIVŪD), bet nu wtf. es brīnos, ka gredzenu pavēlniekā vēl 17 gadus atpakaļ (liekas kā vakar, bet gadi skrien kā stirnas bļeģ) tādas problēmas nebija.

Tags: ,

September 3rd, 2018

09:05 am: jedritvaikociņ nu ir žopa. mani ir pārņēmis haips un palēnām sāku domāt par apgreidu, kuru vispār bija doma tikai pēc 2 gadiem sākt. pašreizējam ir 3 vai 4 gadi (precīzi neatceros) tā ka optimāli kā es vienmēr iepriekš esmu darījis ir katru 4o gadu mainīt. principā pašreizējais visas konsoļu spēles uz max velk un par cik cdpr sola, ka cp būs pašreizējai konsoļu paaudzei tad man it kā vajadzētu būt chill, bet esmu tik lielā haipā kritis ka nevaru.

smadzene vienkārši atsakās racionāli domāt.

pimpji viņi ir. ja nebūtu tā nohaipojis no E3 tad es neceltu ne ausi. kad viņi uztaisīja pirmo cgi treileri 2013 gadā man bija pilnīgi po. jo cilvēkam ir labi tad, kad viņš negrib to ko viņš nevar dabūt, jo viņš vienkārši nezin ka viņš grib/negrib kaut ko. visu laiku prātā uzpeld pirmie haribo lācīši 91 gadā, pēc padomju "konfektēm". tie kas padomju laikus nav piedzīvojuši nesapratīs.

Tags: ,

August 28th, 2018

08:47 am: KPV LV progamma
Lai to panāktu, partija “KPV LV” apņemas paveikt 13 darbus:
1. Likvidēt Koalīcijas padomi, jo Latvijas pārvaldību nevar uzticēt pelēkajiem kardināliem;


interesanti gan, kurš vai kas ir kaimiņam tajā padomē iekodis, bet nu labi pieņemsim (as in w/e)

2. Izveidot efektīvu un rīcībspējīgu valdību, kas sastāv no 6 ministriem un premjerministra;

nu, sekojot loģikai, ka 6 ministri ir efektīvi - vēl efektīvāk būtu 1 premjerministrs bez ministriem. un tad pamazām viņam uzrodas doma mainīt konstitūciju

... tālāk ... )

Tags:

August 27th, 2018

10:03 pm: wait wut... sanāk ka saiberpanks ir tuvāk nekā biju domājis. likās točna būs 2020

Tags:

August 26th, 2018

08:53 am: no reddita treda labs quote

In the words of Bush at a famous press dinner standup routine:

“We should all come together; Democrat, Republican, and John McCain.”

nu, lai vieglas smiltis. pazīstamākais pasaulē senators, un cik nu daudz ir par viņu dzirdēts, arī normālākais.

August 25th, 2018

12:04 am: https://www.forumcinemas.lv/eng/websales/show/297552/?dt=09.09.2018

hmm 9 sept EU LCS fināls... it kā man ir brīvs varētu aizčāpot, ja vien atkal nenāktos vienam tur sēdēt. damn my loner lifestyle

August 23rd, 2018

10:35 pm: man liekas es jau par šo rakstīju bet vēlreiz atkārtošos the terror ir labākais mini series ko esmu redzējis pēdējos 5 gados. ja man piemēram babylon berlin asociējas ar martcore/ulvs vai silicon valley ar phz, tad manu trauslo dvēselīti uzrunā tieši the terror

Tags:

August 21st, 2018

08:46 pm: atkal par to pašu fallautu
jo vairāk es domāju par to ko vajag nākamajā FO5 jo vairāk esmu pārliecināts, ka bethesdai ir jāiet witchera3/asscreed origins ceļš. kur karte katra lokācija ir pārdomāta, nevis vienkārši sabūvēt objektus un thats it.

plus beidzot atbrīvoties no autolevela. ja francūži var, tad arī amīši var. tas vienkārši ir lazy design, ja ir autoleveloti pretinieki spēlē.

Tags:

August 20th, 2018

07:32 pm: ok ja kādam gribas ēst un viņš ir pilns dzīvesprieka tad šo te neskatīties.

https://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/98s98x/what_are_some_of_the_most_disturbing_wikipedia/ (instant depression)

un jā, ir skatīti visādi gore video un tā, bet neviens nevar būt īsti vienaldzīgs. un vairākas lietas jau esmu redzējis pirms tam (piem tas japāņu nukleārais aksidents nāk prātā), bet tad atkal atceries un bweh, vairākas stundas jāskatās video ar kaķēniem or smth.

Tags:

August 13th, 2018

10:16 pm: vispār runājot par atkritumiem un saulēm, tā analoģija man nāk prātā kā ar situāciju - esi tūrists kaut kādā svešā pilsētā un pēkšņi nenormāli rodas vajadzība pakakāt. nevis pačurāt, jo tas ir daudz vieglāk risinājams jautājums, bet tieši pakakāt. nu cilvēcei ar tiem atkritumiem tāda pati situācija. vajadzība spiež un sākas visādi kreatīvi priekšlikumi hehe

August 12th, 2018

12:35 am: un btw, Doom Eternal looks good. jutubā ir geimplejs no quakecona prezentācijas. vairāk gan more of the same, bet par cik same jau tā bija pietiekami labs tad nevaru sūdzēties.

Tags:

August 11th, 2018

04:19 am: es būtu gatavs pirkt new vegas remeiku. cerība par new vegas 2 pamazām nodziest kaut kur aiz apvāršņa, bet vismaz remeiks? es neticu, ka tas prasītu baigos team resursus, vienkārši ņem fallout4 dzinēju un uz priekšu. tagad tik daudz dažādu fan modu anonsēti uz fallout4 dzinēja, varētu vismaz neoficiālo modu. like... please? someone? someone who isnt as lazy as me?

Tags:

August 9th, 2018

03:42 am: Latvijas Krievu savienība progamma
Mēs atbalstīsim priekšlikumus, kas paredz:
- nodibināt labas kaimiņattiecības ar Krieviju. Mūsu nākotnes vīzija – vienota Eiropa no Lisabonas līdz Vladivostokai;


ko? bez liekiem komentāriem.

- pazemināt militāros izdevumus un atgriezties pie tādas militāri politiskās situācijas reģionā, kas pastāvēja līdz 2014. gadam;

atkal... ko? militāri politiskā situācija izmainījās pēc krievijas gājieniem, keksi neredz šeit paradoksu. ... tālāk ... )

Tags:

July 18th, 2018

11:47 pm: nu pēc tiem helsinkiem ir jāsecina ka tramps tomēr ir vairāk negatīvs nekā pozitīvs tam ko es redzu kā futūūūūrrrrr. jā vācijai vajadzētu 2 reizes padomāt par nordstream "THE SECOND COMING", bet bļeģ tā mēģināšana atsūkāt vienai no visatpalikušākajām valstīm pašlaik pasaulē krievijai ir ¯\_(ツ)_/¯

Tags:

July 8th, 2018

08:41 am: usausausa

vienkāršs ieskats vēsturē. tiesa gan izskatās ka tas kāpiens uz grābekļa drīz visai pasaulei būs atkal jāatkārto, pat pašreizējais venecuēlas piemērs cilvēkus nemāca.

July 3rd, 2018

01:25 am: antonioni joprojām atstāj vienaldzīgu. 17 gados nekas nav mainījies.

Tags:

June 27th, 2018

07:46 am: bļadž izrādās Metro Exodus developeris ir 4A games kuri ir ukraiņi ar bāzi Maltā. jedritvaikociņ, kā tas var būt, ka visa tā 150 miljonīgā masa nespēj hoķ 1 normālu geimu izlaist pa pēdējiem 5 gadiem, kakovo huja sprašivajetsa

Tags:

June 11th, 2018

06:56 am: un jā cyberpunk 2077 treileris bija kaut kas. un btw pēc viņu (poļu cd project red) witchera3 dlc: blood and wine - kas reāli ir labākais dlc (man liekas es izspiedu kaut kur 40+ stundas) kuru pēdējos gados ir nācies likt klāt basegame. jā ar viņiem ir tā kā cerība.

neliels piesardzīgs haips? tāpat reāli nekādi datumi nav tā ka var biš atļauties šo ķecerību

Tags: ,
06:50 am: vajadzēs pamēģināt prey dlc, lai gan izklausījās biš šķībi - roguelike, hmm ne gluži tas ko sagaidu no FPS bet nu labi, jāpamēģina. fallouts 76 gan izskatās ka gaidīšu atsauksmes par betu. allways online nesola neko labu. nu jā vēl kaut kad nākotnē varēs gaidīt doom sīkvelu. not super important bet parastais dooms ar to metāla soundtracku vienreiz tika iziets un bija ok, tā ka kad iznāks sīkvels tad varēs provēt to, lai gan nekāda baigi lielā gaidīšana nav. nu neko, izskatās ka nāksies vien iztikt ar to pašu RAGE 2.

Powered by Sviesta Ciba